PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26

hes_luckey
11-09-2009, 21:39
دوست عزیز آقای گل محمدی این رام Christian's Rom WWE wm 6.5.1 build 2502 چجوریاست ؟
خودتون تو یه سایت دیگه تعریفشو کرده بودین البته ورژن 2402 ولی این ورژن جدیدش 2502 .شما نصب کردین ؟ راضی هستین ؟ امشب بزارمش واسه دنلود ؟

ashkan_mc
11-09-2009, 22:02
ببین اگه اون گزینه نمایش داده نمیشه دقیقا مشکل همونه!

برو توی کانکشت.اون تیک مربوط به شیر اینترنت رو بردار.
بعد یه کانکشن جدید بساز تا در انتها اون گزینه رو برات نمایش
بدمه.وقتی روی اون کلیک کنی حل میشه.

مخلصی

elfin جان همین الان که فرمودید این کار رو هم کردم بازم نشد ... هم یه سری خودم ip دادم و هم یه سری روی حالت اتوماتیک گذاشتم ... بازم نشد :41:

golmohammadi
11-09-2009, 23:34
من 2 تا سوال دارم :

رام کوک شده رو بعد از Hard SPL باید چطوری روی گوشی بریزیم ؟؟؟ باید بریزیم روی مموری گوشی و از اون طریق بریزیم یا باید با استفاده از کامپیوتر بریزیم ؟؟؟

نرم افزار های wm 6.1 به wm 6.5 میخوره ؟؟؟ و در ضمن من از نرم افزارها در wm 6.1 بک آپ گرفتم ... می تونم این بک آپ رو توی wm 6.5 اعمال کنم ؟؟؟
مثل اينكه افتادي تو نخ رام
اگه خواستي بريزي دقت كن از روش(آپديت از طريق PC ) استفاده كني
نرم افزارهاي 6.1 به 6.5 اره ميخوره
من به خاطر اين ميگفتم كمي بعد ويندوز عوض كنيد چون كه ميخواستم با محيط 6.1 آشنا بشيد
و بعدا تفاوتهاي رامها را خوب حس كنيد

دوست عزیز آقای گل محمدی این رام Christian's Rom WWE wm 6.5.1 build 2502 چجوریاست ؟
خودتون تو یه سایت دیگه تعریفشو کرده بودین البته ورژن 2402 ولی این ورژن جدیدش 2502 .شما نصب کردین ؟ راضی هستین ؟ امشب بزارمش واسه دنلود ؟

اين هم مثل رامهاي كوك شده ديگه ايرادهايي داره
امكا همگي براي نصب كردنش مي ارزند
حداقل تجربه بيشتر ميشه

ashkan_mc
11-09-2009, 23:36
اینطوری که من تو xda و جاهای دیگه دیدم با اینکه رام energy بهترین رام هستش (مخصوصاً از لحاظ باگ) ولی بازم یه سری باگ داره ...
این باگ ها خیلی آزار دهنده است ؟؟؟ مثلاً مشکل اینکه وقتی توی یه قسمتی هستی و اگه ok کنی برمی گرده به اول کار توی today screen حل شده ؟؟؟

می ترسم رام رو عوض کنم ولی باگ هاش حالمو بگیره ... تازه به آرامش رسیدم :دی

ashkan_mc
11-09-2009, 23:39
[quote=golmohammadi;4201979]مثل اينكه افتادي تو نخ رام
اگه خواستي بريزي دقت كن از روش(آپديت از طريق PC ) استفاده كني
نرم افزارهاي 6.1 به 6.5 اره ميخوره
من به خاطر اين ميگفتم كمي بعد ويندوز عوض كنيد چون كه ميخواستم با محيط 6.1 آشنا بشيد
و بعدا تفاوتهاي رامها را خوب حس كنيد

آره موافقم ... ولی من این 4 روزه اندازۀ 1 ماه با این گوشی ور رفتم :8:
منظورت از PC یعنی استفاده از همون نرم افزار Custom RUU ؟؟؟ :11:

golmohammadi
12-09-2009, 00:09
اینطوری که من تو xda و جاهای دیگه دیدم با اینکه رام energy بهترین رام هستش (مخصوصاً از لحاظ باگ) ولی بازم یه سری باگ داره ...
این باگ ها خیلی آزار دهنده است ؟؟؟ مثلاً مشکل اینکه وقتی توی یه قسمتی هستی و اگه ok کنی برمی گرده به اول کار توی today screen حل شده ؟؟؟

می ترسم رام رو عوض کنم ولی باگ هاش حالمو بگیره ... تازه به آرامش رسیدم :دی
اين مشكل خيلي وقته كه رفع شده
من هم تو رام انرژي و همدر valkyriye جديد اين مشكل را نديدم
و در ويندوز 6.5 هم اين مشكل درست شده
البته مهم نيست ميتوني رام را عوض كني
بعد اگه خوشت نيومد عوضش كني
و رام اريجينال را بريزي؟
و هر چيز ديگه اي ...
اين تنوع در ويندوز موبايل خيلي خوبه كه سيمبيان و ... نداره اينا رو ...

آره موافقم ... ولی من این 4 روزه اندازۀ 1 ماه با این گوشی ور رفتم :8:
منظورت از PC یعنی استفاده از همون نرم افزار Custom RUU ؟؟؟
بله دقيقا همين بود
وقتي يك رامي را از سايتهاي خارجي دانلود ميكني اكثر همين فايل نيز به همراه رام موجو هست
و ميتوني براحتي رام را عوض كني
فقط دقت كن و آموزشخاي واگريك در موبايلستان را مطالعه كن
و حتما بايد hard spl كني

HOJ-JAT
12-09-2009, 17:20
وقتی که گوشی ترک برداره دیگه نمیشه ازش استفاده کرد؟

golmohammadi
12-09-2009, 18:08
وقتی که گوشی ترک برداره دیگه نمیشه ازش استفاده کرد؟

اختيار دارين
اينطوري باشه كه بدرد نميخوره
اين تركها زير در باطري هستند و اصلا در حالت معمولي ديده نميشوند
با چسب هم ميشه تعمير كرد

mhpz
12-09-2009, 18:19
سلام دوستان
لطفا یک convertor خوب معرفی کنید . هم در مورد ابعاد مهندسی و هم درمورد ارز.
مرسی

ashkan_mc
12-09-2009, 18:32
جناب گل محمدی شما الان رام انرژی رو عوض کردی ؟؟؟ شنیدم گفتی مشکل داشته و رفتی R3aa ؟؟؟ valkyri هم که هیچی ...

ببین این رام R3aa خدایی خوبه ... الان من فقط مشکل ساعت دارم که وقتی ریست میکنم 1 ساعت میره جلو ... مشکل دیگه ای ندارم ...

حالا میخوام بدونم اوضاع این رام انرژی چطوریه ؟؟؟ اگه ایراد داره و اذیت میکنه بیخیال شیم و به همین 6.1 R3aa قانع باشیم ؟؟؟

یه نظر کلی و حسابی میدی ؟؟؟

Mohammad
12-09-2009, 19:09
ببینید دوستان
رام رسمی R3AA رام پایدار و بسیار خوبی هست . در مورد همون تغییر ساعت هم Daylight Saving رو تیک بزنید شاید درست بشه .

در مورد سایر رام های کوک شده مسلما رام بدون باگ نداریم . در این بین رام انرژی از همه بهتر . این رو طبق تجربه شخصی و همچنین تجربه سایرین اهل نت عرض می کنم . برای تنوع خوبه که رام انرژی یا سایر رام های کوک شده رو نصب کنیم .

حالا دیگه به خودتون بر می گرده که اصلا حوصله نصب مجدد نرم افزارها و ... رو دارید یا نه .به هر حال وضعیت رام ها برای X1 اینگونه هست.

ashkan_mc
12-09-2009, 19:20
این daylight saving کجاست ؟؟؟ من یه جا تو setting-phone-time هست رفتم و تیک auto change time and date رو برداشتم ولی بازم اوکی نشد ...

میشه یه نفر همۀ باگ های انرژی رو بگه ؟؟؟ باگ داریم تا باگ ... بعضی باگ ها شاید از نظر من یا شما یا یکی دیگه باگ نباشه ... یه کم هم سلیقه دخالت داره ...

jackfrost283
12-09-2009, 21:57
Microsoft Windows Mobile 6.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Microsoft chief executive officer Steve Ballmer speaks at a press conference during the 2009 Mobile World Congress, Barcelona, Feb. 16, 2009.
Click for high-res version.

Leading mobile partners from around the world revealed some of the first Windows® phones showcasing the new operating system. In particular, mobile operator Orange will update its portfolio to offer new Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) phones with enhanced browsing, diverse personalization options and new user experiences. Similarly, two of the world’s top phone manufacturers displayed their Windows® phones.

• The LG-GM7300 is a stylish, user-friendly phone with features such as one-click e-mail set up to help people stay connected to the information they care about most. Available first on Windows Mobile 6.1, LG will add a Windows Mobile 6.5 version to the family, complementing an expanded alliance to dramatically increase the number of LG phones running Windows.

• HTC’s Touch Diamond 2 and Touch Pro 2, announced today, will be upgradeable to Windows Mobile 6.5. New enhanced contact integration combined with new Internet capabilities deliver a people-centric approach to mobile communication. HTC’s Touch Diamond 2 features TouchFLO 3D, a sleek and compact design with a large 3.2-inch high-resolution wide-screen display, while HTC Touch Pro 2 introduces one of the best-ever mobile productivity experiences on a phone highlighted by HTC’s new Straight Talk technology, an integrated e-mail, voice and speakerphone experience.

The new Windows® phones are expected to be available in the second half of 2009. Additional information on companies supporting Windows Mobile 6.5 can be found at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

Additional Services and Partnerships

The company also announced Microsoft Recite, a voice search technology for Windows® phones version 6.0 or later, which provides users with a fast and simple way to capture, search and retrieve spoken notes and reminders using just their voice without the need to navigate menus or type text. Microsoft Recite efficiently organizes a user’s spoken thoughts based on same or similar terms and phrases, and is available as a free technology preview at

Microsoft announced that several European mobile publishers and network operators have chosen Microsoft as their mobile advertising partner: Mobistar (Orange Group) and BASE, the second and the third largest mobile operators in Belgium respectively; fast-growing mobile travel site WAYN; eFinancialNews and Private Equity News, the financial and private equity news sites, part of Dow Jones; Le Parisien.fr, the mobile site of Le Parisien-Aujourd’hui en France, the first daily newspaper in France; La Vanguardia, one of the leading Spanish daily newspapers; Spanish sports newspaper El Mundo Deportivo; and Le Post.fr, the first interactive French mobile site. Microsoft offers full mobile advertising services including media sales, ad delivery and optimization in 12 countries, delivering mobile ads on both Microsoft and partner properties.

Microsoft partners also announced support for mobile broadband enhancements in Windows 7, Microsoft’s next-generation operating system. Mobile broadband enhancements include simple and reliable means to connect to the Internet, as well as a common infrastructure for partners to build on to create new, high-value mobile services. Partners announcing integration with the Windows 7 native mobile broadband include Acer, Asus, Birdstep Technology, Dell, Ericsson, HP, Fujitsu Siemens Computers, Huawei Communications Technologies, Option, Qualcomm, Sierra Wireless, Smith Micro, T-Mobile International and ZTE.

Additional information about Microsoft at Mobile World Congress 2009 is available on the Microsoft MWC Web page at

Founded in 1975, Microsoft (Nasdaq “MSFT”) is the worldwide leader in software, services and solutions that help people and businesses realize their full potential.

Note to editors: If you are interested in viewing additional information on Microsoft, please visit the Microsoft Web page at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید on Microsoft’s corporate information pages. Web links, telephone numbers and titles were correct at time of publication, but may since have changed. For additional assistance, journalists and analysts may contact Microsoft’s Rapid Response Team or other appropriate contacts listed at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

A.R.B.N
12-09-2009, 22:39
این پست آخر چیه ؟

ویندوز موبایل 6.5 رسمی هست؟
یعنی Final هست؟

توضیحات رو میدین؟

---------
این هم Brower معروف Opera
Opera Mobile 9.7 beta

golmohammadi
13-09-2009, 00:40
سلام دوستان
مرسی
كانورتر htc بهترين كانورتر موجود هست
من دويست تا كانورتر دارم
هركدوم مزايا و معايبي دارند
در يك جمع بندي بهترين كانورتر براي گوشيهاي قوي همين هست

جناب گل محمدی شما الان رام انرژی رو عوض کردی ؟؟؟ شنیدم گفتی مشکل داشته و رفتی R3aa ؟؟؟ valkyri هم که هیچی ...

ببین این رام R3aa خدایی خوبه ... الان من فقط مشکل ساعت دارم که وقتی ریست میکنم 1 ساعت میره جلو ... مشکل دیگه ای ندارم ...

حالا میخوام بدونم اوضاع این رام انرژی چطوریه ؟؟؟ اگه ایراد داره و اذیت میکنه بیخیال شیم و به همین 6.1 R3aa قانع باشیم ؟؟؟

یه نظر کلی و حسابی میدی ؟؟؟
من انرژي را خيلي وقت پيش نصب كرده بودم
فكر كنم اون موقع شما گوشيو هنوز نخريده بودين
همه اين رامها تنوع خوبي دارند
شما هم حتما نصبش كنيد
تا تجربه بيشتري كسب كنيد
البته الان رام من همون r3aa010 هست
ولي شما چند تايي نصب كنيد بهتره

این daylight saving کجاست ؟؟؟ من یه جا تو setting-phone-time هست رفتم و تیک auto change time and date رو برداشتم ولی بازم اوکی نشد ...

میشه یه نفر همۀ باگ های انرژی رو بگه ؟؟؟ باگ داریم تا باگ ... بعضی باگ ها شاید از نظر من یا شما یا یکی دیگه باگ نباشه ... یه کم هم سلیقه دخالت داره ...

من يك بار گفتم شما دقت نكردين
به پنل شماره 2 وارد شو
رايت كي يعني كليد راست را بزن تا وارد تنظيمات ساعت بشه
حالا از قسمت city 1 شهر خودت را انتخاب كن
فرق نميكنه كدوم شهر باشه چون ايران يك ساعت بيشتر نداره اگه شهر مورد نظر نبود تهران را انتخاب كن
در همونجا يك گزينه هست
(Daylight Saving Time)
تيك اين گزينه را بزن
به احتمال قوي مشكلت درست بشه
موفق باشيد

mhpz
13-09-2009, 10:47
دوست خوبمون golmohammadi مرسی از راهنمائیت و همه کمکهائی که در این سایت میکنی.
این htc convertor را کجا میتوانم پیدا کنم؟

golmohammadi
13-09-2009, 12:15
دوست خوبمون golmohammadi مرسی از راهنمائیت و همه کمکهائی که در این سایت میکنی.
این htc convertor را کجا میتوانم پیدا کنم؟

خواهش ميكنم دوست عزيز
بفرما : اينم encoder wvga مخصوص گوشيهاي wvga
البته واسه همه گوشيها كاربرد داره

با تشكر از حسام

mhpz
13-09-2009, 12:48
خواهش ميكنم دوست عزيز
بفرما : اينم encoder wvga مخصوص گوشيهاي wvga
البته واسه همه گوشيها كاربرد داره

با تشكر از حسام

فکر کنم در ادرس اشتباهی شده
کانورتور برای ابعاد ، ارز ... ادرس فوق کانورتور برای ویدئو است.

احمد44
13-09-2009, 15:02
من هر موقع وایرلس رو فعال میکنم میره gprs رو میاره و از اون طریق میخاد به اینترنت وصل بشه چکار کنم اینجوری نشه؟

asextor1
13-09-2009, 18:19
کسی تا حالا Wayfinder رو نصب کرده ؟
یکسری اطلاعات راجع به کارکردش و مدت اعتبارش میخوام

golmohammadi
14-09-2009, 13:51
فکر کنم در ادرس اشتباهی شده
کانورتور برای ابعاد ، ارز ... ادرس فوق کانورتور برای ویدئو است.
منظورت از ابعاد و عرض چيه ؟
منظورتو دقيق بگو چي نياز داري؟

من هر موقع وایرلس رو فعال میکنم میره gprs رو میاره و از اون طریق میخاد به اینترنت وصل بشه چکار کنم اینجوری نشه؟

امكان نداره
وقتي وايرلس را فعال مي كني به اينترنت وصل ميشه يا نه ؟
قبلا كانفيگ كرده اي يا بار اول اينطوري ميشه ؟

hes_luckey
14-09-2009, 16:03
سلام دوستان
مرسی

بفرمایین دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین یه ماشین حسابه که توش converter قوی ای هم داره
امکانات دیگه ای مثل رسم نمودار و ... هم داره
باب کار یه مهندسه:46:

A.R.B.N
14-09-2009, 17:02
دوستان کسی این ویندوز موبایل 6.5 رو امتحان نکرد؟

این ویندوز موبایل رسمی هست؟

ashkan_mc
14-09-2009, 19:25
دوستمون راست میگه ... برای منم بعضی وقت ها موقع استفاده از Wire less خودش اتوماتیک به gprs وصل میشه ...

منظور دوست دیگه مون ارز هست ... پول و ابعاد ... مثل متر به فوت و غیره

Bs_panzer
14-09-2009, 20:01
دوستان کسی این ویندوز موبایل 6.5 رو امتحان نکرد؟

این ویندوز موبایل رسمی هست؟

خیر رسمی نیست !

ولی رام های خوبین مخصوصا انرجی

احمد44
15-09-2009, 15:07
این رام جدید لینکش خرابه منظورم R3AA010 هست.

mhpz
15-09-2009, 21:24
[quote=golmohammadi;4212330]منظورت از ابعاد و عرض چيه ؟

سلام
منظورم دیمانسیون بود و ارز(پول)

golmohammadi
15-09-2009, 21:36
[quote=golmohammadi;4212330]منظورت از ابعاد و عرض چيه ؟

سلام
منظورم دیمانسیون بود و ارز(پول)

شرمنده من فكر ميكردم در مورد ويدئو صحبت ميكنين

mhpz
16-09-2009, 08:21
[quote=golmohammadi]
شرمنده من فكر ميكردم در مورد ويدئو صحبت ميكنين

من شرمنده کمکهای مستمر شما هستم.
شما همان بار اول که جواب دادید (htc) به من کمک کردید. در گوگل سرچ کردم و یک کانورتور خوب از آدرسی که داده بودید پیدا کردم. فعلا کارم راه افتاده است. اما چون نسخه رجیستر نیست زمان زیادی نمیتوانم از ان استفاده کنم.
بازهم ممنون

golmohammadi
16-09-2009, 13:08
واي بچه ها
امروز داشتم با گوشي ور ميرفتم
تا اينكه كاري كردم صداي موزيك گوشي از كامپيوتر از طريق بلوتوث پخش ميشه

عجب باحال شده

Vahid67
16-09-2009, 16:20
چطوریه ؟؟ برای پخش های ماشین که بلوتوث دارن میشه؟؟؟؟؟

golmohammadi
16-09-2009, 18:38
چطوریه ؟؟ برای پخش های ماشین که بلوتوث دارن میشه؟؟؟؟؟

اره فكر كنم بشه
از همون روشي هست كه براي اسپيكرهاي جانبي بلوتوث دار استفاده ميشه
منتها در پخش ماشين سينك كردنشو نميدونم
تازه عجب كيفيتي هم داره ....

Vahid67
16-09-2009, 19:53
من تاحالا با اسپیکرهای جانبی کار نکردم میشه بیشتر توضیح بدید....

ashkan_mc
16-09-2009, 20:53
واي بچه ها
امروز داشتم با گوشي ور ميرفتم
تا اينكه كاري كردم صداي موزيك گوشي از كامپيوتر از طريق بلوتوث پخش ميشه

عجب باحال شده

آقا راهش رو به ما هم یاد میدی ؟؟؟ :10:

golmohammadi
16-09-2009, 22:50
آقا راهش رو به ما هم یاد میدی ؟؟؟ :10:

باشه الان ميگم
در يه تاپيك ديگه ميگم

golmohammadi
16-09-2009, 23:56
آموزش را در اين تاپيك گذاشتم

Vahid67
17-09-2009, 14:35
دوستان میشه نقشه های گوگل نویگیتور رو توی گوشی دانلود کرد گه هی نخواد با GPRS بگیرتشون ... GPS باهاش خیلی حال میده...

hes_luckey
17-09-2009, 20:34
دوستان فرق بین سی پی یو 7200 و 7200A چیه ؟

واسه شما تو قسمت device information کدومو مینویسه ؟

Vahid67
17-09-2009, 21:58
واسه من همون 7200A هستش !!!!!! مگه واسه شما کدومه؟

hes_luckey
18-09-2009, 10:16
واسه منم همون 7200A .آخه تو gsmarena سی پی یوی x1 رو زده 7200 ولی مثلا PRO 2 رو 7200A زده ! میخواستم ببینم فرقی دارن یا نه

بچه ها چند تا سوال داشتم :

1. برنامه های جاوا رو چجوری نصب و اجرا کنم ؟

2. برنامه ضبط مکالمه resco audio recorder رو نصب کردم ولی صدای طرف مقابل رو خیلی ضعیف ضبط میکنه . همه برنامه های ضبط مکالمه همینجورین ؟

3. از کجا میشه مقدار send و recieve مربوط به GPRS رو فهمید ؟

A.R.B.N
19-09-2009, 02:51
برای جاوا فایل های اجراییش رو برای بار اول باز میکنی
بعد برنامه Java E باز میشه
نصب میشه
بعد از اون برای اجرای دوباره اون برنامه باید بری به
start/Programs/Java
باز کن و بعد برنامه و یا بازی رو میبینی و اجراش میکنی

Vahid67
19-09-2009, 06:07
دوستان این محافظ لنز گوشی من انگاری از توش کثیفه راهی هست که بشه اینو تمیزش کرد؟

hesamkowsar
19-09-2009, 06:38
دوستان این محافظ لنز گوشی من انگاری از توش کثیفه راهی هست که بشه اینو تمیزش کرد؟

مال من هم یه چیزی مثل پرز یا مو اون پشته که درست جلو لنزه...:20:

hes_luckey
19-09-2009, 08:11
آقا گوشیمو وقتی سافت ریست میکنم تا میاد بالا بیاد هنگ میکنه , باید دو سه بار ریست کنم تا آخر یه بارشو بالا بیاد

چیکارش کنم ؟ :41:

آقا وقتی گوشی داره زنگ میخوره دکمه به قول معروف سبز کار نمیکنه ! حتما باید رو lcd اول silence رو بزنم بعدم answer !
با هارد ریستم حل نشد !

hussain
19-09-2009, 12:15
آقا گوشیمو وقتی سافت ریست میکنم تا میاد بالا بیاد هنگ میکنه , باید دو سه بار ریست کنم تا آخر یه بارشو بالا بیاد

چیکارش کنم ؟ :41:
من هم دقیقا چنین مشکلی دارم ولی چاره ای نیست.
البته از وقتی آپدیت کردم کمترشده

hes_luckey
19-09-2009, 12:45

ممنونم از شما که جواب دادین
فعلا که هارد ریست کردم و درست شده , به احتمال خیلی زیاد مربوط به نرم افزارایی میشه که روش نصب کردم

Vahid67
19-09-2009, 13:25
منم وقتی اون نرم افزار آنتی ویروسی که الان اسمشو یادم و چند صفخه پیش معرفی شد و موقعیت گوشی رو هم میداد نصب کرده بودم اینجوری شده دهنم سرویس میشد تا گوشی بیاد بالا چند بار باید ریست میکردم ....

من الان با فایل Cprog.exe مشکل دارم خیلی هنگ میکنه اونم به شکل اسیدی کسی میدونه برای چیه این فایل؟

احمد44
19-09-2009, 15:25
لینک این رام جدید خرابه (R3AA010 )

mohammad177
19-09-2009, 19:16
اقا یکی لطف کنه درایور usb xperia x1 را برای من تو سایت بزاره اخه سیدی درایورم گم شده ممنون میشم

Amin.M.1986
19-09-2009, 19:53

یعنی حتی اگه هیچ برنامه ای روش نباشه هم هنگ میکنه.. یعنی هارد ریست کنی و هیچی هم نصب نکنی آیا بازم همین مشکلو داری؟

golmohammadi
19-09-2009, 23:35
منم وقتی اون نرم افزار آنتی ویروسی که الان اسمشو یادم و چند صفخه پیش معرفی شد و موقعیت گوشی رو هم میداد نصب کرده بودم اینجوری شده دهنم سرویس میشد تا گوشی بیاد بالا چند بار باید ریست میکردم ....

من الان با فایل Cprog.exe مشکل دارم خیلی هنگ میکنه اونم به شکل اسیدی کسی میدونه برای چیه این فایل؟
آنتي ويروس را بيخيال شو
چون ويروسي وجود نداره ....
اينو پاكش كني حتما سرعت گوشي درست ميشه

لینک این رام جدید خرابه (R3AA010 )
اين واسه شما

اقا یکی لطف کنه درایور usb xperia x1 را برای من تو سایت بزاره اخه سیدی درایورم گم شده ممنون میشم

xperia درايو usb نداره
بلكه از طريق برنامه active sync به كامپيوتر وصل ميشه
البته تمام پاكت پي سيها اينطوري هستند
براي اطلاعات بيشر به اينجا سر بزن

براي دانلودش هم اينجا سر بزن

اي ار تي سي اي را به جاي نقطه چين بزن

Vahid67
19-09-2009, 23:43
آنتي ويروس را بيخيال شو
چون ويروسي وجود نداره ....
اينو پاكش كني حتما سرعت گوشي درست ميشه

آنتی ویروسه که خیلی وقته پاکش کردم الان فقط مشکلم cprog.exe هست که هر چند وقت یه بار اذیتم میکنه....

golmohammadi
20-09-2009, 11:46
آنتی ویروسه که خیلی وقته پاکش کردم الان فقط مشکلم cprog.exe هست که هر چند وقت یه بار اذیتم میکنه....

ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
من فايل مال كدوم برنامه هست ؟
يك پروسه هست درسته ؟

hes_luckey
20-09-2009, 19:00
2. برنامه ضبط مکالمه resco audio recorder رو نصب کردم ولی صدای طرف مقابل رو خیلی ضعیف ضبط میکنه . همه برنامه های ضبط مکالمه همینجورین ؟

میشه یکی از اساتید جواب این دو تا سوال رو بده ؟

Vahid67
20-09-2009, 19:23
ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
من فايل مال كدوم برنامه هست ؟
يك پروسه هست درسته ؟

والا خودمم اطلاعاتی در موردش ندارم بیشتر وقتی توی فایل منیجر اینور اونور میرم و چندتا فایل بلوتوث میکنم این اتفاق میوفته.... براش همون Don't Send میادش که هرچی هم میزنی Don't Send بابا بیخیال ول کن نیستش و حتماً باید ریستش کنی تا بیخیالش بشه...

احمد44
21-09-2009, 14:19
لینک این رام جدید خرابه (R3AA010 ) داداش لینک راپید شیر خرابه

hussain
23-09-2009, 15:35
سلام دوستان
داشتم با گوشی کار میکردم که یهو شازژ گوشی تموم شد و بعد خاموش!
حالا گوشی نه شارژ میشه و نه روشن.اگر کسی میدونه کمک کنه
با تشکر

golmohammadi
23-09-2009, 22:08
نوشته شده توسط hes_luckey

شرمنده من چون وقت نداشتم نتونستم زودتر كمكت كنم
براي ضبت كردن صدا
از ورژن زير استفاده كن Resco Audio Recorder_v4.01
ببين خوب كار ميكنه ؟
اما اگه بهترينشو ميخواهي اينو نصب كن (Softtrends.Software.LivePVR.v2.80.XScale.WM2005.C racked-SyMPDA)
توضيحات : برنامه ضبط صدا و ضبط مكالمات بدون بوق و با كيفيت خوب و Save روي مموري كارت بر حسب نام تماس گيرنده
اين برنامه هم وجود داره ميتوني استفاده كني : ProTone_Voice_Recorder
فعلا بسرچ اگه نيافتي فردا شب برات انشاالله اپ ميكنمش
و جواب سوال 3
يه برنامه هست به اسم كنتور كه تعداد sms هاي فرستاده شده را نشون ميده
فكر كنم اين برنامه ترافيك اينترنت را هم بسنجه
ولي مطمئن نيستم

والا خودمم اطلاعاتی در موردش ندارم بیشتر وقتی توی فایل منیجر اینور اونور میرم و چندتا فایل بلوتوث میکنم این اتفاق میوفته.... براش همون Don't Send میادش که هرچی هم میزنی Don't Send بابا بیخیال ول کن نیستش و حتماً باید ریستش کنی تا بیخیالش بشه...
من كه چيز خاصي نميتونم بگم
فقط برو و ببندش

لینک این رام جدید خرابه (R3AA010 ) داداش لینک راپید شیر خرابه
جواب شما هم كه در موبايلستان داده شد

سلام دوستان
داشتم با گوشی کار میکردم که یهو شازژ گوشی تموم شد و بعد خاموش!
حالا گوشی نه شارژ میشه و نه روشن.اگر کسی میدونه کمک کنه
با تشکر
اخرين بار چند درصد شارژ داشت ؟
منظور قبل از خاموشي؟
فعلا راهي نيست اگه ميتوني با يك باطري ديگه تست كن
اگه نتونستي يه جوري باطري بايد شارژ كوچولو بشه كه كار تعميركار موبايله
اگه اينم نتونستي بايد بدي گارانتي
راستي شارژر را وصل كن شايد شارژ بشه ولي مدتي طول بكشه

hussain
23-09-2009, 23:14
اخرين بار چند درصد شارژ داشت ؟
منظور قبل از خاموشي؟
فعلا راهي نيست اگه ميتوني با يك باطري ديگه تست كن
اگه نتونستي يه جوري باطري بايد شارژ كوچولو بشه كه كار تعميركار موبايله
اگه اينم نتونستي بايد بدي گارانتي
راستي شارژر را وصل كن شايد شارژ بشه ولي مدتي طول بكشه
1دونه داشت
متاسفانه کسی اینجا این گوشی رو نداره(نکنه نیست,هست ولی کم)
چند ساعت تو شارژ گذاشتم ولی فقط چراغ قرمز روی دکمه پاور روشن میشه

Farbod_h
24-09-2009, 14:57
1دونه داشت
درسته
وقتی باطری کامل تموم شه اول اون چراغ قرمزه روشن می شه
بعد شروع می کنه بخ شارژ شدن
یک باز باطری رو در بیار بزن شارژ باید حل شه
نباید بزاری خاموش شه هیچ وقت
راستی اگر یهو خالی کرده یعنی بدون هیچ اخطاری و باطریت هم 0 درصد نشده بوده ممکنه باطریت خرابه یا گوشی مشکلی داره

golmohammadi
24-09-2009, 16:14
1دونه داشت
خب ممكنه ايراد از خود شارژر هم باشه
البته از باطري هم ممكنه باشه
و حتي ممكنه گوشي ايراد گرفته باشه
بايد بررسي كني
اگه به نتيجه نرسيدي بدي گارانتي

درسته
وقتی باطری کامل تموم شه اول اون چراغ قرمزه روشن می شه
بعد شروع می کنه بخ شارژ شدن
یک باز باطری رو در بیار بزن شارژ باید حل شه
نباید بزاری خاموش شه هیچ وقت
راستی اگر یهو خالی کرده یعنی بدون هیچ اخطاری و باطریت هم 0 درصد نشده بوده ممکنه باطریت خرابه یا گوشی مشکلی داره

اشتباه ميكني
اتفاقا گاهي وقتها نياز هست كه باطري كاملا دشارژ بشه

احمد44
25-09-2009, 23:26
اين فایل image يا همان فایل Kovsimg.nbh رو از كجا دانلود كنم.ضمنا من اگر بخواهم رام R3 را روی گوشی بریزم بایدhard spl بکنم یا خیر

احمد44
26-09-2009, 13:26
سیم کارتمو عوض کردم حالا هر دفعه گوشی رو روشن میکنم pin کد میخواهد کجا باید اونو غیر فعال کنم؟

Farbod_h
26-09-2009, 14:22
اشتباه ميكني
اتفاقا گاهي وقتها نياز هست كه باطري كاملا دشارژ بشه

شما هیچ وقت نباید بزاری پاکت پی سی باترش کاملا تموم شه
اول به خاطر اینکه عملا زیر 10 درصد که میاد باطریت زنگ که می زنن می گه گوشی خاموشه و . . . البته نه همیشه ولی زیاد پیش میاد
دومین دلیلش اینه که اگه پاکت خیلی بدون باطری بمونه و باتری بکاپت تموم شه گوشیت هارد ریست می شه
ضمن اینکه تموم شدن کامل باطری این چیزا رو هم داره که اول گوشیت شارژ نمی شه و چراغ قرمزش روشن و بعضی ها سکته می زنن . . .

احمد44
26-09-2009, 16:04
سیم کارتمو عوض کردم حالا هر دفعه گوشی رو روشن میکنم pin کد میخواهد کجا باید اونو غیر فعال کنم؟

اين فایل image يا همان فایل Kovsimg.nbh رو از كجا دانلود كنم.ضمنا من اگر بخواهم رام R3 را روی گوشی بریزم بایدhard spl بکنم یا خیر

من R3 رو دانلود کردم آیا باید hard spl هم بکنم؟

asextor1
26-09-2009, 20:15
من R3 رو دانلود کردم آیا باید hard spl هم بکنم؟

من که بدون Hard SPL ریختم و مشکلی هم پیش نیومد . فقط ریختمش توی رم و نصبش کردم
البته باید رم رو هم فرمت کنی

golmohammadi
26-09-2009, 23:21
شما هیچ وقت نباید بزاری پاکت پی سی باترش کاملا تموم شه
اول به خاطر اینکه عملا زیر 10 درصد که میاد باطریت زنگ که می زنن می گه گوشی خاموشه و . . . البته نه همیشه ولی زیاد پیش میاد
دومین دلیلش اینه که اگه پاکت خیلی بدون باطری بمونه و باتری بکاپت تموم شه گوشیت هارد ریست می شه
ضمن اینکه تموم شدن کامل باطری این چیزا رو هم داره که اول گوشیت شارژ نمی شه و چراغ قرمزش روشن و بعضی ها سکته می زنن . . .
دوست عزي من گفتم بعضي وقتها نيازه
مثلا يك ماه يه بار لازمه كه گوشي باطريش تا ته خالي بشه و بعد كامل شارژ بشه
اينكار در عمر باطري موثر هست
در ضمن هارد ريست ندارم وقتي باطري هست هارد ريست نميشه حتي اگه 1 درصد داشته باشه
بارها سر من اومده
شايد در پاكتهاي قديمي اينطوري بوده باشه ولي جديدا اينطوري نيست
حالا خاموش بودن سيمكارت اره درسته اما نه در 10 درصد
موقعي كه باطري شارژش خيلي كم ميشه گوشي سوال ميپرسه كه ميخواد سيمكارتو خاموش كنه
اگه no بزني خاموش نميشه حالا اين شايد در گوشيها مختلف باشه عملكردش

شما مال كدوم رام را ميخواهين ؟
اصلا اطلاعاتي دارين ؟
اگه اره اسم رام را بگو تا لينكشو بذاريم
براي نصب رامهاي غير اصلي اره hard spl لازمه

احمد44
27-09-2009, 08:30
golmohamadi عزيز رام R3 رو ميگم اولا : آيا hard spl لازم داره وثانيا :آيا image داخل فايل دانلود شده به اين نامAPP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R3AA010 رو بايد به Kovsimg.nbh تغيير نام بديم ضمنا image داخل اون فايل 219 مگ هست.ثالثا :آيا net framwork 3.5 بايد روي كامپيوتر نصب باشه يا ربطي نداره رابعا: توضيحات داده شده در سايتهاي مختلف متاسفانه كامل نيست وافراد گيج ميشوند خلاصه من ميخواهم از طريق مموري رامR3 رو روي گوشيم بريزم راهنمايي بفرماييد.

Farbod_h
27-09-2009, 10:04
دوست عزي من گفتم بعضي وقتها نيازه
مثلا يك ماه يه بار لازمه كه گوشي باطريش تا ته خالي بشه و بعد كامل شارژ بشه
اينكار در عمر باطري موثر هست
در ضمن هارد ريست ندارم وقتي باطري هست هارد ريست نميشه حتي اگه 1 درصد داشته باشه
بارها سر من اومده
شايد در پاكتهاي قديمي اينطوري بوده باشه ولي جديدا اينطوري نيست
حالا خاموش بودن سيمكارت اره درسته اما نه در 10 درصد
موقعي كه باطري شارژش خيلي كم ميشه گوشي سوال ميپرسه كه ميخواد سيمكارتو خاموش كنه
اگه no بزني خاموش نميشه حالا اين شايد در گوشيها مختلف باشه عملكردش

شما اصلا دقیق نمی خونی چی می گم
یا من بد می گم
چند بار تست کن ببین شارژ گوشیت کمه زیر 10 درصد زنگ بزن ببین چی میشه ( نمی گم همیشه می گه گوشی خاموشه ولی این اتفاق خیلی می افته !)
در مورد offline شدن گوشی حرفی نمی زنم اون خودش وقتی از یه درصدی کمتر میشه گوشی offline می شه

هارد ریست شدن وقتی اتفاق میافته که کاملا گوشیت باطریش تموم شه اونم یه مدتی ازش بگذره ( یعنی باطری بکاپت هم تموم شه ) نه وقتی باطری داری

peter-se
27-09-2009, 15:35
سلام مشکل شما مخصوص وحید که انتی ویروس نصب کرده فکر کنم از اینه که برنامه هارو تو مموری کارت نصب میکنید بارها و بارها به همه گفتم با این حافظه داخلی بزرگی که ایکس وان داره هرچی برنامه رو حافظه داخلی نصب کنید جا کم نمیارین هم سرعت کم نمیشه هم هنگ نمیکنه هم مصرف باطری میاد پایین (ویدئو ها و موسیقی های پیش فرض که تو دایکومنت هست رو پاک کنید خیلی فضا اشغال میکنه) من که هنگ تو ماه شاید2بار بیشتر ندیدم تازه این 2بارم که گفتم واسه این بود که دروغ نشه چون از این که گوشیم هنگ کرده باشه چیزی یادم نیست! کلی هم برنامه نصب گل محمدی جان با خبره!

golmohammadi
27-09-2009, 20:52
golmohamadi عزيز رام R3 رو ميگم اولا : آيا hard spl لازم داره وثانيا :آيا image داخل فايل دانلود شده به اين نامAPP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R3AA010 رو بايد به Kovsimg.nbh تغيير نام بديم ضمنا image داخل اون فايل 219 مگ هست.ثالثا :آيا net framwork 3.5 بايد روي كامپيوتر نصب باشه يا ربطي نداره رابعا: توضيحات داده شده در سايتهاي مختلف متاسفانه كامل نيست وافراد گيج ميشوند خلاصه من ميخواهم از طريق مموري رامR3 رو روي گوشيم بريزم راهنمايي بفرماييد.
ببين رام اگه اوريجينال باشه نياز به hard spl نداره
اما اگه غير اصلي باشه نياز داره
رامهاي اصلي هم هستند كه نياز به اينكار دارند بستگي داره فايلي كه دانلود كرده اي چي باشه
تغيير نام هم بله بايد صورت بگيره
براي نصب رامهاي غير اصلي بله به دات نت 3.5 هم نياز هست
ولي رامهاي اصلي كه از طريق اپديت هستند نياز به چيز خاصي ندارند
در مورد توضيحات شما توضيحات واگريك در موبايلستان را بخوندي براتون كفاف ميكنه

شما اصلا دقیق نمی خونی چی می گم
یا من بد می گم
چند بار تست کن ببین شارژ گوشیت کمه زیر 10 درصد زنگ بزن ببین چی میشه ( نمی گم همیشه می گه گوشی خاموشه ولی این اتفاق خیلی می افته !)
در مورد offline شدن گوشی حرفی نمی زنم اون خودش وقتی از یه درصدی کمتر میشه گوشی offline می شه

هارد ریست شدن وقتی اتفاق میافته که کاملا گوشیت باطریش تموم شه اونم یه مدتی ازش بگذره ( یعنی باطری بکاپت هم تموم شه ) نه وقتی باطری داری

والا حقيقتش من و يا هر كس ديگه اي اكثرا نميذاره شارژش به زير 10 درصد برسه
معمولا زير 40 يا 30 كه رسيد ميزاريم شارژ ...
ولي ديشب يادمه دقيقا كه زير 10 رسيد و سال پرسيد كه ايا افلاين بشه يا نه من نه گفتم و گوشي روشن موند
شايد اگه به سوال جواب نميدادم اتوماتيك خاموش ميشد
در هر صورت اگه هم افلاين بشه ميشه روشن كرد موردي نداره

pejman999
28-09-2009, 15:45
من اين برنامه Microsoft Windows Mobile Device Center 6.1 Driver for Windows Vista (64-bit) رو ميخوام
از خودِ سايت Microsoft نميشه دانلود كرد.
احتياج به ويندوز اصل داره.
تو خود CD Orginal موبايل هم نيست
ممنون ميشم يكى upload كُنه

A.R.B.N
30-09-2009, 16:08
من نمیدونم چطور شما ها با اون آنتی ویروس مشکل داشتین!
من که نصب کردم اصلا تغییری تو سرعت گوشی احساس نکردم!

pejman999
30-09-2009, 21:24
من اين برنامه Microsoft Windows Mobile Device Center 6.1 Driver for Windows Vista (64-bit) رو ميخوام
از خودِ سايت Microsoft نميشه دانلود كرد.
احتياج به ويندوز اصل داره.
تو خود CD Orginal موبايل هم نيست
ممنون ميشم يكى upload كُنه

کسی جواب ما رو که نداد . خودم پیداش کردم.

golmohammadi
30-09-2009, 23:10
والا من نميدونم اين انتي ويروس چي داره كه شما گير دادين بهش
در پاكت نياز به انتي ويروس نيست
چون ويروس خاصي وجود نداره

کسی جواب ما رو که نداد . خودم پیداش کردم.

بعضي برنامه هاي هستند زيادي مشهور هستند
از جمله همين
كه با كوچكترين سرچ يافت ميشند
پس كمي هم خودتون بايد تلاش كنين

golmohammadi
30-09-2009, 23:12
بد نيست اينجا را ببينيد

Amin.M.1986
01-10-2009, 09:57

پیشنهاد میکنم شما که انقدر به آنتی ویروس علاقه مند هستی بری دنبال پیدا کردن سریال یا نسخه ی کرک شده ی بدون مشکل آنتی ویروس های مطرح.. این آنتی ویروس هنوز در مرحله ی بتا هست

MicroTech
02-10-2009, 02:01
با سلام و خسته نباشی.
من با مطالعه این تاپیک و اطلاعاتی خوبی که دوستان که در این تاپیک قرار داند ترغیب به خریدن این گوشی شدم. ولی چندتا سوال برام پیش اومد، اگه دوستان جوابشو بدن خیلی ممنون می شم. قبل از اینکه سوالاتمو بگم یه توضیحی در مورد تجربیات قبلیم می خوام بگم.اولین گوشی که خریدم یه اسمارت فون (i300 سامسونگ) بود، که تجربه خوبی نبود.مشکلی که با این گوشی داشتم، شارژ گوشی هم با استفاده معمولی وهم در حالت استندبای خیلی زود خالی می شد(باتریش 1700MAh بود) که باDownclock) ) کردن cpu کمی بیشتر کار می کرد.
دومین گوشیم jasjam htc بود که اوایل خیلی باهاش حال می کردم که بعد از چند ماهی گندش درومد تاچش رفت. مثل اینکه تو بعضی از سری های این گوشی تاچ شون بعد از یه مدت کاملا مرحوم می شد و دیگه کارنمی کرد.حالا قصد دارم x1 بخرم.
سوالاتی که واسم پیش اومد.

1-ایا این گوشی مشکلات بالا رو داره(تاچ، باتری)

2-شارژ این این گوشی

در حالت استندبای فقط با جواب دادن تماس ها
استفاده معمولی
با استفاده زیاد

چند روز دوام میاره؟واسم خیلی مهمه

3- تا اونجایی که متوجه شدم عکس های این گوشی کمی مایل به زرد یا قرمزه آیا شما هم همین حس رو دارین و آیا حساسیت دوربین نسبت به لرزش دست تو کیفیت عکس تاثیر زیادی داره؟

4- تومدل x1i از(MSM 7200) cpu استفاده شده که طبق برسی موبایل رویو در بنچمارک کورپلیر خیلی ضعیف تر از تاچ پرو بود. با توجه به اینکه در مدل x1a ازcpu مثل htc pro (با cpu MSM 7201)استفاده شده آیا از لحاظ قدرت پخش فایل های ویدویی با کیفیت، از مدل x1i بهتر عمل میکنه یا فرقی نداره؟

5-چیپست گرافیکی ATI موجود دراین گوشی چه کاربردی داره؟

6-کیفیت مکالمش چطوره چون تو jasjam خوب نبود

7-آیا توعلائدین قاب کریستال شو دارن

8-از دوستانی که هم N82وx1داشتن میتونن بگن صدایx1 نسبت به n82 از نظر کیفیت و بلندی صدا، بهتره، بدتره، یا برابره چون من صدای n82 روخیلی قبول دارم.

ازین که سرتونو درد اوردم منو ببخشید.پیشاپیش از جوابتون خیلی ممنونم

Vahid67
02-10-2009, 12:29
با سلام و خسته نباشی

سلام دوست من

نه تاحالا از تاچش مسکلی پیدا نشده و باتریش هم به نظر من خیلی خوبه

شاید تا 4-5 روز
من دائم دارم باهاش آهنگ گوشی میدم 3 روز
مطمئناً 2 روز

3- تا اونجایی که متوجه شدم عکس های این گوشی کمی مایل به زرد یا قرمزه آیا شما هم همین حس رو دارین و آیا حساسیت دوربین نسبت به لرزش دست تو کیفیت عکس تاثیر زیادی داره؟

در مورد رنگش میتونم بگم 100% برمیگرده به نور محیط هرچی نور محیط بهتر باشه کیفیت بالاتره و نسبت به لرزش خیلی خیلی حساسه .... در کل من با دوربنش اصلاً حال نکردم چون دگمش هم بده وقتی میخوای بزنی خودش لرزش ایجاد میکنه .... اینم بگم من دوربینش برام مهم نیست چون زیاد باهاش کاری ندارم....

4- تومدل x1i از(MSM 7200) cpu استفاده شده که طبق برسی موبایل رویو در بنچمارک کورپلیر خیلی ضعیف تر از تاچ پرو بود. با توجه به اینکه در مدل x1a ازcpu مثل htc pro (با cpu MSM 7201)استفاده شده آیا از لحاظ قدرت پخش فایل های ویدویی با کیفیت، از مدل x1i بهتر عمل میکنه یا فرقی نداره؟

من که تاحالا مشکلی با پخش فایلهای ویدئویی نداشتم و تاحالا هم با پرو کار نکردم...

مهمترین کاربردش فکر میکنم توی بازیهاست ....

خیلی خوبه کیفیتش حرف نداره چه با هندزفری خودش چه با اسپیکرش....

تا اونجایی که من میدونم قاب کریستال نداره!!!!!!!!

8-از دوستانی که هم N82وx1داشتن میتونن بگن صدایx1 نسبت به n82 از نظر کیفیت و بلندی صدا، بهتره، بدتره، یا برابره چون من صدای n82 روخیلی قبول دارم.

کیفیتش که خیلی خوبه و بلندی نداره....

deluge28
02-10-2009, 12:45
سلام به دوست خوبمون مایکروتک....

جواب برخی سئوالاتتون از دید من:

1 و 2-کیفیت تاچش بنظر من خیلی خیلی خوبه... باطریش از نظر من معمولیه...برای من 2 روز دوام میاره...با فعالیت معمولی..گویا نسبت به بقیه پاکت پیسی ها بهتره..

3- کیفیت عکسبرداریش از نظر من مقبوله... بخصوص عکس از document....فوق العاده عمل میکنه...در ضمن موقع عکس گرفتن بجای زدن دگمه کنار گوشی از دگمه وسط استفاده کنی لرزش هم نداره....اما کیفیت فیلمبرداریش واقعا بده... اصلا رو فیلمبرداریش حساب نکن...

4-من تا حالا با پخش فیلمهای ویدئویی مشکلی نداشتم.. با coreplayer ...

6- کیفیت مکالمش خوبه...

7-قاب کریستال که منم نشنیدم داشته باشه ولی کیف چرمی خوب داره که نیازی به قاب کریستال نیست.

8- من از کیفیت صدای اسپیکرش راضی نیستم ... چه در مورد پخش موزیک چه کیفیت صدای زنگ... ولی بلندی صدای زنگش خوبه...در کل پاکت پیسی ها رو که سیستم عاملشون ویندوزه و با n82 متفاوته اصلا نمیشه از لحاظ مولتی مدیا با هم مقایسه کنی..به هر حال این یه سری مزایا داره که اون نداره.

موفق باشید..

golmohammadi
02-10-2009, 15:37
با سلام و خسته نباشی.
من با مطالعه این تاپیک و اطلاعاتی خوبی که دوستان که در این تاپیک قرار داند ترغیب به خریدن این گوشی شدم. ولی چندتا سوال برام پیش اومد، اگه دوستان جوابشو بدن خیلی ممنون می شم. قبل از اینکه سوالاتمو بگم یه توضیحی در مورد تجربیات قبلیم می خوام بگم.اولین گوشی که خریدم یه اسمارت فون (i300 سامسونگ) بود، که تجربه خوبی نبود.مشکلی که با این گوشی داشتم، شارژ گوشی هم با استفاده معمولی وهم در حالت استندبای خیلی زود خالی می شد(باتریش 1700MAh بود) که باDownclock) ) کردن cpu کمی بیشتر کار می کرد.
دومین گوشیم jasjam htc بود که اوایل خیلی باهاش حال می کردم که بعد از چند ماهی گندش درومد تاچش رفت. مثل اینکه تو بعضی از سری های این گوشی تاچ شون بعد از یه مدت کاملا مرحوم می شد و دیگه کارنمی کرد.حالا قصد دارم x1 بخرم.
سوالاتی که واسم پیش اومد.

2-شارژ این این گوشی

در حالت استندبای فقط با جواب دادن تماس ها
استفاده معمولی
با استفاده زیاد

چند روز دوام میاره؟واسم خیلی مهمه

ازین که سرتونو درد اوردم منو ببخشید.پیشاپیش از جوابتون خیلی ممنونم

1-اxperia مشكل باطري و تاچ نداره
2- شارژ گوشي خوبه
در حالت استندباي اگه فقط به تماسها پاسخ بدي و هر روز 30 دقيقه مكالمه داشته باشي تا 1 هفته شايد جواب بده
در استفاده معمولي 2 روز
و استفاده زياد هم هر گوشي كه باشه فوقش 1 روز
و اگه كلا استندباي باشه عملا تا يك ماه جواب ميده
قويترين بازري در بين پاكت پي سي ها را داره
3- اتفاقا رنگها دوربين xperia كاملا طبيعي هستند حتي نسبت به ان95 هم طبيعيتره
اگه تو روز روشن عكس بگيري حس ميكني دوربين بسيار خوبي داره
اما اگه تو نور نباشه و داخل اتاق باشه به لرزش دست حساسه و احتمال تار شدن عكس زياده
براي اينكار هم از دكمه وسط جوي ساتيك ميشه استفاده كرد كه تا حدودي جبران ميكنه
4- در بنچماركهاي گرفته شده از coreplayer ظاهرا ميگند اره سي پي يو كاركرد خوبي نداره
ولي در بقيه جاها سي پي يو خوب عمل ميكنه
در كل از لحاط پخش ويدئو خوبه
فقط در بعضي ويدئوها تيك داره كه فكر كنم 30 فريم هستند
5- چيپست گرافيكي هم در بازيها و محيط گوشي خودشو نشون ميده
مخصوصا محيط گوشي كه داراي گرافيك خوبي هست و پنلها كه در هيچ گوشي ديگه اي نيست
6- كيفيت مكالمه عاليه
7- اخه حيف نيست واسه xperia قاب كريستال بگيري ؟
8- ان82 در كل صداي عالي نداره
شايد كيفيت صداي xperia از ان82 بيشتر باشه ولي بلنديش كمتره
صداي هندز فري xperia عاليه و نه ا82 بلكه كمتر گوشي به پاش ميرسه
ابتدا صداش ضعيفه ولي با يك برنامه قوي ميشه و مشكلي هم بوجود نمياره

A.R.B.N
03-10-2009, 00:25
حالا آنتی ویروس رو ول کنید!
من دیروز دوباره گوشی رو Update کردم (البته رام اورجینال)
انتن دهی خیلی خیلی خوب شده!
طوری که حتی الان تو اتاقم 3تا آنتن دارم
آخه با رام قبلی توی اتاقم اصلا آنتن نداشتم
حالا از این بگذریم
من دنبال Pocket Music و Core Player هستم
البته آخرین ورژنشون + Crack یا Serial Number
من از وقتی Pocket Pc گرفتم مشکل Player داشتم
هر چی گرفتم خیلی سریع Expire شده و دیگه نمیتونستم کاری کنم

golmohammadi
03-10-2009, 01:55
حالا آنتی ویروس رو ول کنید!
من دیروز دوباره گوشی رو Update کردم (البته رام اورجینال)
انتن دهی خیلی خیلی خوب شده!
طوری که حتی الان تو اتاقم 3تا آنتن دارم
آخه با رام قبلی توی اتاقم اصلا آنتن نداشتم
حالا از این بگذریم
من دنبال Pocket Music و Core Player هستم
البته آخرین ورژنشون + Crack یا Serial Number
من از وقتی Pocket Pc گرفتم مشکل Player داشتم
هر چی گرفتم خیلی سریع Expire شده و دیگه نمیتونستم کاری کنم

اين آخرين ورژن كور پلير هست
بچه ها ميگند كمي باگ داره
بهتره خودت نصب كني و تستش كني

اين برنامه فري هست
و اينم برنامه پاكت موزيك بهمراه كرك

Amin.M.1986
03-10-2009, 08:42
اين آخرين ورژن كور پلير هست
بچه ها ميگند كمي باگ داره
بهتره خودت نصب كني و تستش كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين برنامه فري هست
و اينم برنامه پاكت موزيك بهمراه كرك

کور پلیر 1.36 آخرین ورژن هست.. من نسخه ی بدون مشکل رو دارم اما وقت ندارم آپ کنم چون با دیال آپ هستم و سرم هم خیلی شلوغه ولی اگه یادتون باشه من همون اول گفتم که 1.35 باگ داره نصب نکنید تا ورژن بعدی بیاد.. یه سرپ بزنید پیدا میشه.. اگه نشد بگید من آپ میکنم:11:

hes_luckey
03-10-2009, 12:07
سلام دوستان

برنامه ای هست که فقط صدای توی هدفون رو زیاد کنه ؟

golmohammadi
03-10-2009, 19:37
کور پلیر 1.36 آخرین ورژن هست.. من نسخه ی بدون مشکل رو دارم اما وقت ندارم آپ کنم چون با دیال آپ هستم و سرم هم خیلی شلوغه ولی اگه یادتون باشه من همون اول گفتم که 1.35 باگ داره نصب نکنید تا ورژن بعدی بیاد.. یه سرپ بزنید پیدا میشه.. اگه نشد بگید من آپ میکنم:11:

سلام دوستان
اره يادمه
پس اين نسخه هم اومد
نياز نيست اپ كني
چون خيلي مشهوره من كه سرچ ميكنم پيداش ميكنم
اگه يافتم اينجا هم ميذارم
برنامه ای هست که فقط صدای توی هدفون رو زیاد کنه ؟

بله هست
علاوه بر اونبرنامه افزايش صدا، يك برنامه هست فقط صداي هندز فري را تقويت ميكنه
دو تا هست
يكي Htc_Audio Booster.cab
و ديگري HTC_Diamond_Audio_Booster.cab
يكي از اين دو خوئب كار ميكنهمن يادم نيست
بگرد اگه نيافتي اپ كنم

golmohammadi
03-10-2009, 19:48

راستي 1.36 را تستش كردي ؟
چطوريه ؟

hes_luckey
03-10-2009, 21:13
داشتم تو xda میتابیدم این تاپیکو پیدا کردم

گویا با این سه روشی که طرف گفته حساسیته تاچ بیشتر میشه , کسی امتحان کرده ؟

Vahid67
03-10-2009, 21:32

الان که خوبه حتماً بعد از نصب این برنامه فوتش کنیم حس میکنه!!!!!!!!:31:

hes_luckey
03-10-2009, 21:44
تو این تاپیکم چند راه واسه افزایش سرعت گوشی گفته
اینو خودم امتحان نکردم ولی تو نظرسنجیش 207 نفر به کارآمد بودنش رای دادن

golmohammadi
03-10-2009, 23:31

والا تاچ x1 كه خوبه
من نياز خاصينميبينم

ايول اين بدرد بخور هست
حتما يه سر ميزنم

Amin.M.1986
04-10-2009, 09:54
راستي 1.36 را تستش كردي ؟
چطوريه ؟

آره.. به نظرم بدون ایراد و باگ هستش.. و اونی که من دارم خوب کرک شده و ایرادی توش ندیدم......... پیشنهاد میکنم اگه کسی از 1.32 استفاده میکنه این جدیده رو نصب نکنه چون فرقی به حالش نمیکنه ولی اگه 1.35 رو دارید چون اون ورژن باگ داره بهتره پاک بشه و 1.36 نصب بشه:11:

Bs_panzer
04-10-2009, 23:18

لینک دانلود :
از 2 سرور (دومی مستقیم هست

منبع : پرشین پی پی سی

Amin.M.1986
05-10-2009, 09:33
:10::10::10::10::10:

mhpz
05-10-2009, 13:34
سلام
برنامه فوق از پیشنهادات سایت اکسپریا است و امکان دانلود ان از سایت سونی میباشد.
با این برنامه کارکرده اید؟
نظر دوستان چیست.
برای آشنائی سایت زیر را که سونی معرفی کرده است قرار میدهم.
بنظر من برنامه جالبی است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golmohammadi
05-10-2009, 17:26
خبرخوش
پنل Pixel City Day Panel x2 اومده
حتما نصبش كنيد

golmohammadi
05-10-2009, 21:37
:10::10::10::10::10:

ممنون امينمن اينو نصب كردم
خيلي روون كار ميكنه
اولين مزيتي كه ديدم اينه كهوقتي رو صفحه يه بار كليك ميكني فول ميشه و يه بار هم ميزني از فول در مياد
البته اين مزيت را قبليها هم داشتند
تفاوتش در اين هست كه در قبليها م استپميشد و بايستي پلي ميكردي
جلو و عقب كشيدن هم رونتر شده

Amin.M.1986
06-10-2009, 11:21
ممنون امينمن اينو نصب كردم
خيلي روون كار ميكنه
اولين مزيتي كه ديدم اينه كهوقتي رو صفحه يه بار كليك ميكني فول ميشه و يه بار هم ميزني از فول در مياد
البته اين مزيت را قبليها هم داشتند
تفاوتش در اين هست كه در قبليها م استپميشد و بايستي پلي ميكردي
جلو و عقب كشيدن هم رونتر شده

چاكريم.. ما جنس بد به مشتري نميدم:10:

ashkan_mc
06-10-2009, 12:10

X-man جون تست کردی این دو تا رو ؟؟؟ من افزایش قدرت تاچ رو تست کردم ... با همون روش اولش که نرم افزار داده ... به نظرم یه نموره بهتر شد .... ولی افزایش سرعت گوشی رو تست نکردم ... اگه تست کردی حتماً خبر بده ... باید باحال باشه ... :10:

amir_9
06-10-2009, 12:44
سلام
دوستان من یه مشکلی با چت تو x1 پیدا کدوم
چندتا برنامه رو امتحان کردم ولی جواب نداده مثلا YMTiny و yahoo messenger رو نصب کردم که اولی فقط به بار on شد yahoo هم اصلا نتونستم باهاش بیام بالا

مشکلم از کجاست (سیم کارتمم ایرانسل هستش )
چه برنامه ای رو شما پیشنهاد میکنید که خودتونم امتحان کردین ؟
اگه لازمه که از سرور دیگه ای برای چت استفاده کنم چی بهتره و طریقه ثبت نامش چه جوریه ؟

اگه امکانش هست طوری توضیح بدین یا برنامهای پیشنهاد بدین که هم من که x1 دارم بتونم استفاده کنم هم دوستم که z610 داره :5:

اگه این مشکلم روحل کنین تا عمر دارم دعاتون میکنم . آخه برشکست شدم انقد پول شارز دادم

Amin.M.1986
06-10-2009, 16:49
سلام
چندتا برنامه رو امتحان کردم ولی جواب نداده مثلا YMTiny و yahoo messenger رو نصب کردم که اولی فقط به بار on شد yahoo هم اصلا نتونستم باهاش بیام بالا

اگه لازمه که از سرور دیگه ای برای چت استفاده کنم چی بهتره و طریقه ثبت نامش چه جوریه ؟

اگه امکانش هست طوری توضیح بدین یا برنامهای پیشنهاد بدین که هم من که x1 دارم بتونم استفاده کنم هم دوستم که z610 داره :5:

اگه این مشکلم روحل کنین تا عمر دارم دعاتون میکنم . آخه برشکست شدم انقد پول شارز دادم

اگه قول بدی تا آخر عمر دعا کنی من کمکت میکنم.. اولا بگم که اون 2 تا مسنجر که شما استفاده میکنی جفتش یکیه.. دوم اینکه یاهو پروتکل خودشو عوض کرده اگه اشتباه نکنم از اول اکتبر این تغییر رو داده و واسه همینه که اون 2 تا مسنجر دیگه کار نمیکنن.. سوم اینکه من انقدر با مسنجر ها کلنجار رفتم و انواع مختلف رو امتحان کردم که باید بگم انتخاب مسنجر سخت ترین کار تو برنامه های پاکت پی سی هست.. بستگی به نیاز هاتون و مورد مصرفتون و توقعتون و از همه مهمتر انتن دهی ایرانسل تو منطقه ی شما داره....... این موارد رو بگی من مسنجر رو واست میذارم اگرم نه که مجبوری همه رو تست کنی .......... منتظرم:11:

amir_9
06-10-2009, 17:15
اگه قول بدی تا آخر عمر دعا کنی من کمکت میکنم.. اولا بگم که اون 2 تا مسنجر که شما استفاده میکنی جفتش یکیه.. دوم اینکه یاهو پروتکل خودشو عوض کرده اگه اشتباه نکنم از اول اکتبر این تغییر رو داده و واسه همینه که اون 2 تا مسنجر دیگه کار نمیکنن.. سوم اینکه من انقدر با مسنجر ها کلنجار رفتم و انواع مختلف رو امتحان کردم که باید بگم انتخاب مسنجر سخت ترین کار تو برنامه های پاکت پی سی هست.. بستگی به نیاز هاتون و مورد مصرفتون و توقعتون و از همه مهمتر انتن دهی ایرانسل تو منطقه ی شما داره....... این موارد رو بگی من مسنجر رو واست میذارم اگرم نه که مجبوری همه رو تست کنی .......... منتظرم:11:

آقا من نوکرتم
تا آخر عمر که هیچی تا آخرش دعات میکنم
من همیشه آتنم اینجا فول هستش
توقع خاصی هم که ندارم همین که بشه هر وقت خواستم on بشم و بتونم chat کنم

:40:ممنون از توجهت دوست عزیز

golmohammadi
06-10-2009, 19:27
X-man جون تست کردی این دو تا رو ؟؟؟ من افزایش قدرت تاچ رو تست کردم ... با همون روش اولش که نرم افزار داده ... به نظرم یه نموره بهتر شد .... ولی افزایش سرعت گوشی رو تست نکردم ... اگه تست کردی حتماً خبر بده ... باید باحال باشه ... :10:
نه اشكان
راستش برنامه ها را يه بار نصب كردم
و اون تنظيمات رو هم اعمال كردم
ولي چون رام را عوض كردم نتونستم تست كنم
الانم ديگه مشغول كارم و زياد وقت نميكنم
ولي حتما تستش ميكنم
و حساسيت تاچ هم تست نكردم
چون فكر ميكنم تاچ x1 خوبه

سلام

تجربه امين در مسنجرها زياده
ولي منبرنامه زير را پيشنهاد ميكنم
talkonaut

Amin.M.1986
06-10-2009, 19:57
نه اشكان
راستش برنامه ها را يه بار نصب كردم
و اون تنظيمات رو هم اعمال كردم
ولي چون رام را عوض كردم نتونستم تست كنم
الانم ديگه مشغول كارم و زياد وقت نميكنم
ولي حتما تستش ميكنم
و حساسيت تاچ هم تست نكردم
چون فكر ميكنم تاچ x1 خوبه

تجربه امين در مسنجرها زياده
ولي منبرنامه زير را پيشنهاد ميكنم
talkonaut
ما مخلصیم:10:.. اگه واسه این امتحان ماهان رسیدم خوب بخونم میخوام یه سری برنامه آپ کنم که مسنجر ها هم توشه... حالا این دوستمون جواب سوالات رو بگه ببینیم چی میشه.. الان که 2 روزه اومدم سمنان و بیکارم اما یادم رفت برمامه ها رو بیارم اینجا که با اینترنت دانشگاه مفت آپ کنم.... این مسنجر که شما میگی از لحاظ امکانات عالیه ولی یکم ارتباط برقرار کردن باهاش سخته.. خیلی بیریخته ... اگه nimbuzz انقدر سند و ریسیو نداشت عالی میشد .. لامصب انگار داره کل حافظه رو آپلود میکنه... گل محمدی جان شما یه لطف میکنی؟ نیم باز جاوا رو یه تست میکنی ببینی رو گوشی چطور عمل میکنه( جاوا رو میگما) من الان نمیتونم برنامه بریزم رو گوشیم .. کابل نیاوردم

A.R.B.N
06-10-2009, 23:53
من به شما این برنامه رو پیشنهاد میکنم
اگه فقط برای چت میخواید
من تنها این برنامه رو استفاده میکنم. مصرفش هم خیلی خوبه
طوری که من 8-9 ساعت باهاش Online بودم فقط 1000 تومن مصرف کرد
این نسخه هم مخصوص رزولیشن Xperia هست
فقط باید قبلش توی سایتش عضو بشی

اینم برنامه

ashkan_mc
07-10-2009, 00:51
بچه ها من اون دو مورد رو تست کردم ... در مورد حساسیت بیشتر تاچ که تاثیری نداشت ... نرم افزارش هم باعث کند شدن گوشیم شد ... ولی حتماً به آدرس رجیستری که داده رجوع کنید و مقدار Value رو 999999999 (9 تا 9) قرار بدید ...

در مورد سرعت گوشی به نظرم تاثیر داشت ... الان سرعت گوشیم بیشتر شده ... 3 تا کار نوشته که هر 3 تاش به نظرم تاثیر داشت ... الان کلاً گوشیم خدا شده .... برنامه های عالی دارم و سرعتشم هم عالیه ... چیزی به نام هنگ هم نمی شناسم !!! رامم همون R3 هست ... تا ایشالا 6.5 اصلی بیاد ...

golmohammadi
07-10-2009, 14:08
ما مخلصیم:10:.. اگه واسه این امتحان ماهان رسیدم خوب بخونم میخوام یه سری برنامه آپ کنم که مسنجر ها هم توشه... حالا این دوستمون جواب سوالات رو بگه ببینیم چی میشه.. الان که 2 روزه اومدم سمنان و بیکارم اما یادم رفت برمامه ها رو بیارم اینجا که با اینترنت دانشگاه مفت آپ کنم.... این مسنجر که شما میگی از لحاظ امکانات عالیه ولی یکم ارتباط برقرار کردن باهاش سخته.. خیلی بیریخته ... اگه nimbuzz انقدر سند و ریسیو نداشت عالی میشد .. لامصب انگار داره کل حافظه رو آپلود میکنه... گل محمدی جان شما یه لطف میکنی؟ نیم باز جاوا رو یه تست میکنی ببینی رو گوشی چطور عمل میکنه( جاوا رو میگما) من الان نمیتونم برنامه بریزم رو گوشیم .. کابل نیاوردم
مننياز ندارم ممنون
ولي واسه بقيه خواستي اينكاروبكن
چون من اكثرا با كامپيوتر چت ميكنم
بيرون هم كه سر كار ميرم 1100 ميبرم ...
ولي قبلا كه نياز داشتم بيشتر با نيمبوز كه گفتي چت ميكردم
اينم برنامنه خوبيه
باشه وقت كردم نسخه ججاوا را تست ميكنم
اگه شايد رزوليشنش خوب نباشه
چون مال پاكت دقيقا با رزوليشن wvga يافت ميشه
ولي جاوايي وجود نداره كه اين رزوليشن را داشته باشه

بچه ها من اون دو مورد رو تست کردم ... در مورد حساسیت بیشتر تاچ که تاثیری نداشت ... نرم افزارش هم باعث کند شدن گوشیم شد ... ولی حتماً به آدرس رجیستری که داده رجوع کنید و مقدار Value رو 999999999 (9 تا 9) قرار بدید ...

در مورد سرعت گوشی به نظرم تاثیر داشت ... الان سرعت گوشیم بیشتر شده ... 3 تا کار نوشته که هر 3 تاش به نظرم تاثیر داشت ... الان کلاً گوشیم خدا شده .... برنامه های عالی دارم و سرعتشم هم عالیه ... چیزی به نام هنگ هم نمی شناسم !!! رامم همون R3 هست ... تا ایشالا 6.5 اصلی بیاد ...

گفتم كه حساسيت تاچ در x1 خوب هست
وقتي خوب هست شما انتظار دارين چطوري بشه ؟
بيشتر به امنيا نيازه كه حساسيتش متوسط هست
همچنين از طريق رجيستري تقريبا در همه پاكتها عمل ميكنه
در مورد اون برنامه ها اره حتما سرعتش خوب ميشه
مشكل من اينه كه رام جديد كه ريخته ام اولش هم اين برنامه ها را ريختم
و حالا نميدونم سرعت رام همين هست و يا بعد از ريختن برنامه ها اينطوري شده
براي تست كاملش بايد r3a نصب كرد
اشكان شما رام جديد 65.5 را نصب كردي؟
منظورم همون ورژن 5 كه در موبايلستانن موجوده

ashkan_mc
07-10-2009, 15:00
گفتم كه حساسيت تاچ در x1 خوب هست
وقتي خوب هست شما انتظار دارين چطوري بشه ؟
بيشتر به امنيا نيازه كه حساسيتش متوسط هست
همچنين از طريق رجيستري تقريبا در همه پاكتها عمل ميكنه
در مورد اون برنامه ها اره حتما سرعتش خوب ميشه
مشكل من اينه كه رام جديد كه ريخته ام اولش هم اين برنامه ها را ريختم
و حالا نميدونم سرعت رام همين هست و يا بعد از ريختن برنامه ها اينطوري شده
براي تست كاملش بايد r3a نصب كرد
اشكان شما رام جديد 65.5 را نصب كردي؟
منظورم همون ورژن 5 كه در موبايلستانن موجوده

من والا راستش هنوز اصلاً رام نصب نکردم .... تا 2 آبان خیلی خیلی سرم شلوغه ... فعلاً همین R3 که دارم خیلی عالیه ... ولی میشه لطف کنی لینک این رامی که می گی رو بدی ؟؟؟ 6.5.5 درسته ؟؟؟ تو XDA دیدم خیلی باهاش حال کرده بودند ...

ولی این نرم افزار ها سرعت رام من رو که R3a بود بالا برد ... الان واقعاً به نظرم عالیه :8:

amir_9
07-10-2009, 16:05
من به شما این برنامه رو پیشنهاد میکنم
اگه فقط برای چت میخواید
من تنها این برنامه رو استفاده میکنم. مصرفش هم خیلی خوبه
طوری که من 8-9 ساعت باهاش Online بودم فقط 1000 تومن مصرف کرد
این نسخه هم مخصوص رزولیشن Xperia هست
فقط باید قبلش توی سایتش عضو بشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برنامه

دوست عزیز میشه در مورد کار کردن باهاش بیشتر توضیح بدی :9:

golmohammadi
07-10-2009, 16:48
من والا راستش هنوز اصلاً رام نصب نکردم .... تا 2 آبان خیلی خیلی سرم شلوغه ... فعلاً همین R3 که دارم خیلی عالیه ... ولی میشه لطف کنی لینک این رامی که می گی رو بدی ؟؟؟ 6.5.5 درسته ؟؟؟ تو XDA دیدم خیلی باهاش حال کرده بودند ...

ولی این نرم افزار ها سرعت رام من رو که R3a بود بالا برد ... الان واقعاً به نظرم عالیه :8:

پس خوبه
منظورم اين رام هست

بايد گوشي بشه قبلشhard spl

ashkan_mc
07-10-2009, 19:48
بچه ها من فقط یه مشکلی دارم که از اول باهام بود ... من با اون قسمت sound and notification مشکل دارم ... مثلاً صدای اس ام اس و delivery رو 2 تا چیز متفاوت گذاشتم ولی عمل نمی کنه و صدای اس ام اس رو برای delivery هم پخش میکنه ...

یا مثلاً الان گذاشتم رو حالتی که موقعی که کسی باهام تماس میگیره ویبره نکنه فقط زنگ بخوره ولی بازم ویبره می کنه ...

چیکارش باید بکنم ؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم ... من هر وقت کارم با گوشی تموم میشه با دکمۀ پاور صفحه اش رو خاموش می کنم ... حالا می خوام کاری کنم که برام اس ام اس اومد صفحه روشن نشه ... چطوری باید این تنظیم رو انجام بدم ؟؟؟

ممنون

golmohammadi
07-10-2009, 20:18
بچه ها من فقط یه مشکلی دارم که از اول باهام بود ... من با اون قسمت sound and notification مشکل دارم ... مثلاً صدای اس ام اس و delivery رو 2 تا چیز متفاوت گذاشتم ولی عمل نمی کنه و صدای اس ام اس رو برای delivery هم پخش میکنه ...

یا مثلاً الان گذاشتم رو حالتی که موقعی که کسی باهام تماس میگیره ویبره نکنه فقط زنگ بخوره ولی بازم ویبره می کنه ...

چیکارش باید بکنم ؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم ... من هر وقت کارم با گوشی تموم میشه با دکمۀ پاور صفحه اش رو خاموش می کنم ... حالا می خوام کاری کنم که برام اس ام اس اومد صفحه روشن نشه ... چطوری باید این تنظیم رو انجام بدم ؟؟؟

ممنون

صداي اس ام اس و دليوري كه جدا هستند
چطور ممكنه يكي باشه ؟
راستي صداي دليوري را با چي عوض كردي؟
منظورم با برنامه يا بدون برنامه
ويبره هم كه بايد نخوره اگه تنظيمش كردي
بطور پيشفرض هم ويبره غير فعال هست
تقريبا در همه رامها
فكر نميكنم كس ديگه اي اين مشكلاتو داشته باشه
حالا جريان چيه خدا ميدونه
در مورد سوال اخريت فكر نميكنم بشه كاريش كرد
چون sms وقتي مياد يك واقعه مهم هست از نظر گوشي
و حتما بايستي صفحه روشن بشه
شرمنده نتونستم كمكي بكنم

ashkan_mc
07-10-2009, 20:23
صداي اس ام اس و دليوري كه جدا هستند
چطور ممكنه يكي باشه ؟
راستي صداي دليوري را با چي عوض كردي؟
منظورم با برنامه يا بدون برنامه
ويبره هم كه بايد نخوره اگه تنظيمش كردي
بطور پيشفرض هم ويبره غير فعال هست
تقريبا در همه رامها
فكر نميكنم كس ديگه اي اين مشكلاتو داشته باشه
حالا جريان چيه خدا ميدونه
در مورد سوال اخريت فكر نميكنم بشه كاريش كرد
چون sms وقتي مياد يك واقعه مهم هست از نظر گوشي
و حتما بايستي صفحه روشن بشه
شرمنده نتونستم كمكي بكنم

تنظیماتش رو از خود setting انجام دادم ... برای خودمم عجیبه ... نمی دونم چرا اینطوریه ... تنها موردیه که من دارم ... نه داداش دشمنت شرمنده باشه .... این حرف ها چیه ... راستی رام رو دیدم ... جدی هیچ باگی نداره ؟؟؟ از Valkyri ورژن 1.9 هم کم باگ تره ؟؟؟ چه فرق هایی کرده ؟؟؟ منم وقت کنم می ریزمش ... :10::11:

amir_9
07-10-2009, 20:34
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

چرا مسیجام پاک شده ؟ نزدیک 1000 تا sms خود به خود پاک شده !
مگه میشه !!!!
:grrr:

اگه تعدادش زیاد شه خودش پاک میکنه ؟

ashkan_mc
07-10-2009, 20:41
میگن عاقبت جوینده یابنده است همینه ... خودم کشف کردم :دی ... تو Xperia Tweak یه گزینه داره که اگه تیکش بزنی وقتی اس ام اس میاد صفحه روشن نمیشه ... البته الان برای Delivery روشن میشه ولی برای اس ام اس نه ... برای Delivery هم باید یه فکری بکنم :دی

golmohammadi
07-10-2009, 22:49
تنظیماتش رو از خود setting انجام دادم ... برای خودمم عجیبه ... نمی دونم چرا اینطوریه ... تنها موردیه که من دارم ... نه داداش دشمنت شرمنده باشه .... این حرف ها چیه ... راستی رام رو دیدم ... جدی هیچ باگی نداره ؟؟؟ از Valkyri ورژن 1.9 هم کم باگ تره ؟؟؟ چه فرق هایی کرده ؟؟؟ منم وقت کنم می ریزمش ... :10::11:

خوبه
اين رام خوب كار ميكنه
من كه فعلا با همين كار ميكنم

P A R S A
08-10-2009, 23:11
سلام
من تا الان تصمیمم روی امنیا بود ولی حالا شاید بخوام اکسپریا بگیرم، چندتا سوال:
1. باطریش چطوره؟
2. سرعتش خوبه؟
3. این قضیه نبود نشاندهنده باطری در بالای صفحه چیه؟ کاریش میشه کرد؟
4. فارسی ساز درست حسابی هست براش؟ (پیام، Office ، وب ، PDF)
5. با کیبرد فیزیکش راحت هستید؟ (فارسی هم میشه نوشت باهاش؟ گرچه زیاد مهم نیست!)
6. والپیپر پنل ها (پنل های اصلی) عوض میشه؟ (سوال یه خورده احمقانه است ولی هیچ جا ندیدم والپیپر غیر از مال خودش!)
7. ترک های گوشی قضیه اش چیه؟
8. مموری 16 گیگ که مشکلی نداره؟
9. بلندی و کیفیت صدای هدفون و اسپیکر رو یه هم یه توضیحی بدید!
10. کیفیت دوربین چطوره؟
11. چه کارت حافطه ای همراه گوشی هست؟
12. چند رنگ و چند نوع بسته بندی داره؟
13. کلا هر مزیت یا عیب مهم دیگه ای هست لطفا بدون تعصب بیان کنید.
14. ببخشید زیاد شد!
15. پیشاپیش ممنون!:40:

golmohammadi
08-10-2009, 23:54
سلام
1. باطریش چطوره؟
2. سرعتش خوبه؟
6. والپیپر پنل ها (پنل های اصلی) عوض میشه؟ (سوال یه خورده احمقانه است ولی هیچ جا ندیدم والپیپر غیر از مال خودش!)
10. کیفیت دوربین چطوره؟
14. ببخشید زیاد شد!

سلام
جواب همه سوالات شما در تاپيك جر داده شده

اونم بصورت كامل
بازم هر سوال داشتي بپرس
من با هر دو گوشي كار كرده ام

P A R S A
09-10-2009, 00:06
اون تاپیک رو دیدم، قبلا! همش دعواست، و چیز درست حسابی گیر آدم نمیاد!
لطفا ضمن پاسخ دادن به سوالات بالا شما بگو اگه قرار بود بین ای دوتا یکی رو انتخاب کنی، کدوم رو انتخاب میکردی؟

Vahid67
09-10-2009, 00:34
زیاد نمیخواد دنبال مطالب بگردی همین یکی دو صفحه پیش من و چندتا از دوستان جواب سوالات شما رو دادیم کافیه فقط چند صفحه قبل رو بخونید....

Amin.M.1986
09-10-2009, 00:34
لطفا ضمن پاسخ دادن به سوالات بالا شما بگو اگه قرار بود بین ای دوتا یکی رو انتخاب کنی، کدوم رو انتخاب میکردی؟
معلومه که اکسپریا میگرفت چ.ن گرفته دیگه.. اگه خوشش نمیومد که نمیگرفت.. سوالت عجیب بود:5:

Amin.M.1986
09-10-2009, 00:40
سلام
1. باطریش چطوره؟
2. سرعتش خوبه؟
10. کیفیت دوربین چطوره؟
14. ببخشید زیاد شد!

1- عالی
2-خوب
3-بله میشه
4-هست
5-خیلی
6-نمیدونم چون واسم مهم نبوده راستش
7-خوب ترک میخوره .. بعد میری قاب عوض میکنی
8-خیر
9هدفون خوبه و اسپیکر هم تقریبا ضعیف( همه پاکت ها تقریبا همینن)
10-بدک نیست
11- بعضی جاها 4 بعضی جاها 8 .. بستگی به تاریخ ساخت داره
12- 3 تا که من دیدم
13- خیییلیییییییییییییییییی طولانی میشه... برو به همون تاپیک که گل محمدی گفت
14-بخشیدم
15-قابل نداره:11:

golmohammadi
09-10-2009, 00:48
بچه ها راديو ورژن جديد رسيد (Xperia_Radio__1_17_25_09)
نصبش كنيد بهتره

golmohammadi
09-10-2009, 00:54

اونجا كاملترين هست
شمابا بقيه صفحات كاري نداشته باش
فقط پست نخست را بخون
با اين حال امين زحمت كشيدند و جوابتونو دادند
در ضمن هميشه مزيتهاي گوشي حساب نيست
عيبهاي گوشي هم حساب هست
x1 بزرگترين ايراداتش نداشتن شتابسنج و خروجي تي وي هست
همچنين شكستگي قاب گوشي كه شانسي هست و از هر چند نفر مال يكي ميشكنه
همين
اما امنيا ايرادات زيادي داره باز خودت ميتوني همون تاپيك راب خوني
يكي از ايرادات بزرگش dead شدن گوشي هست كه احتمالش از بقيه پاكتها زياده
دومي رزوليشن نا مناسب براي پكت پي سي
سومي نداشتن كيبورد سخت افزاري و جوي استيك
4 مشكل باطري
5- ساپورت نكردن xda
6 اخه چي بگم همشون در اون تاپيك نوشته شده

P A R S A
09-10-2009, 01:00
اما امنيا ايرادات زيادي داره باز خودت ميتوني همون تاپيك راب خوني
يكي از ايرادات بزرگش dead شدن گوشي هست كه احتمالش از بقيه پاكتها زياده
دومي رزوليشن نا مناسب براي پكت پي سي
سومي نداشتن كيبورد سخت افزاري و جوي استيك
4 مشكل باطري
5- ساپورت نكردن xda
6 اخه چي بگم همشون در اون تاپيك نوشته شده
همین دیگه، هرچی بیشتر تحقیق میکردم گند امنیا بیشتر در میومد!
میشه انواع بسته بندی ها رو توضیح بدید که کدوم اصلیه و چه فرق های دارن؟

A.R.B.N
09-10-2009, 02:52
دوست عزیز میشه در مورد کار کردن باهاش بیشتر توضیح بدی :9:

کار خاصی نیاز نیست بکنی!
فقط میری توی سایتش یه اکانت میسازی
بعد از ساخت و تایید اکانتت میری سر گوشی
برنامه رو نصب میکنی و بعد بازش میکنی!
همون اول ازت میخواد که اکانتت رو وارد کنی(که UserName همون ایمیلت هست و پسوردم همونی که زدی)
بعد وارد میشی
حالا از گزینه Menu ، گزینه Add Service رو بزن
اینجا سرویس مورد نظرت رو انتخاب میکنی (Yahoo , MSN , Face Book , ICQ ,...) بعد Username o Password خودت رو وارد میکنی و تموم
از چت کردن لذت ببر :10:

احمد44
09-10-2009, 09:28
نصبش كنيد بهتره

من رامم R3A هست چكار كنم اين ور‍‍ژن راديو رو روي گوشيم بريزم اگر از طريق مموري كارت ميشه توضيح بديد ضمنا ضرورت داره اين كارو بكنم و آنتن دهي چطور ميشه ورژن راديوي من هست 1.1425.55

golmohammadi
09-10-2009, 12:20
همین دیگه، هرچی بیشتر تحقیق میکردم گند امنیا بیشتر در میومد!
میشه انواع بسته بندی ها رو توضیح بدید که کدوم اصلیه و چه فرق های دارن؟
خوبه كه به نتيجهاي رسيدي آخرش
البته هدف من اين هست كه درست تناخاب ككند
شايد يكي x1 براش مناسب نباشه
گفتي بسته بندي؟
منظورت x1 هست درسته ؟
والا تا يكي دو ماه پيش با يه نوع پك فروخته ميشد
اين روزها هم با يه پك متفاوت
البته فقط قوطيشون فرق ميكنه
فكر نكنم خود گوشي فرقي داشته باشه
تا حالا هم كسي ايراد خاصي گزارش نكرده
مثلا باطريو ...
يعني تا حالا همه گوشيهاي xperia اصل بوده اند
فقط چندين نوع گارانتي براي گوشي هست
كه اصليش سيتادل هست و قيمتش هم گرونتر از بقيه هست
مموري هم در اين نوع گارانتي بايد 8 باشه
البته ممكنه 4 هم باشه ديگه بستگي به شانست داره
ولي اينروزا اكثرا 8 گيگ هست

من رامم R3A هست چكار كنم اين ور‍‍ژن راديو رو روي گوشيم بريزم اگر از طريق مموري كارت ميشه توضيح بديد ضمنا ضرورت داره اين كارو بكنم و آنتن دهي چطور ميشه ورژن راديوي من هست 1.1425.55

شما اول بايد hard spl كنين
اينكارو كردين ؟
اگه اره راهتماي نصب راديو در داخل فايل دانلودي قرار داده شده
البته انگليسي هست
ولي راحته
اگه خواستي ترجمه كنم

Mohammad
09-10-2009, 22:18
دوستان از سایر پنل های x2 خبری نیست ؟ تنها پنل pixelCityDay هست ؟

kalpas
09-10-2009, 22:33
نصبش كنيد بهتره

ولی ماله خوده x1 نیست و میگن همون 1.16 بهتره
(This is the latest Blackstone radio ROM 1.17.25.09 imported for Xperia X1 -- hex-edited by me.)

golmohammadi
09-10-2009, 22:42
دوستان از سایر پنل های x2 خبری نیست ؟ تنها پنل pixelCityDay هست ؟
چند تا پنل ديگه داشت مگه ؟

ولی ماله خوده x1 نیست و میگن همون 1.16 بهتره
(This is the latest Blackstone radio ROM 1.17.25.09 imported for Xperia X1 -- hex-edited by me.)

اين چيه پس اوجا زده ؟
1. This is the latest Blackstone radio ROM 1.17.25.09 imported for Xperia X1

amir_9
09-10-2009, 23:27
کار خاصی نیاز نیست بکنی!
فقط میری توی سایتش یه اکانت میسازی
بعد از ساخت و تایید اکانتت میری سر گوشی
برنامه رو نصب میکنی و بعد بازش میکنی!
همون اول ازت میخواد که اکانتت رو وارد کنی(که UserName همون ایمیلت هست و پسوردم همونی که زدی)
بعد وارد میشی
حالا از گزینه Menu ، گزینه Add Service رو بزن
اینجا سرویس مورد نظرت رو انتخاب میکنی (Yahoo , MSN , Face Book , ICQ ,...) بعد Username o Password خودت رو وارد میکنی و تموم
از چت کردن لذت ببر :10:
اقا دستت درد نکنه خیلی عالی بود :40::11::8:
فقط یه چیزه دیگه
میتونی لینک دانلود همین برنامه برای z610 یا همون javaشو برام بزاری

Mohammad
10-10-2009, 10:23
چند تا پنل ديگه داشت مگه ؟
مثل اینکه پنل PixelCityNight و Tilwave هم داره .

pejman999
10-10-2009, 13:42
ممنون از GOLMOHAMMADI و AMIN.M.1986

من وقت ندارم زياد پست بدم ولى اين تاپیک رو دنبال ميكنم. خيلى از سوالاتم رو از پست هايى شما گرفتم. بازم ازتون تشكر ميكنم.
چندتا سوال هم داشتم
ممنون ميشم جواب مو بدين
۱- الان قيمتِ نو ِ اين گوشى تو بازار ايران چنده؟
۲- دست دو ، يك سال كار كرده چنده؟
۳- cover original و كامل ِ x1 تو ايران هست؟ و اگه هست چنده؟
۴- مسخره ام نكنين ولى هر چى گشتم نتونستم shorcut هايى پايين صفحه رو عوض كنم، چطور مى تونم اين كار رو انجام بدم؟
5-من انگشتام بزرگِ و نمى تونم راحت از اين گوشى استفاده كنم، dialer اى هست كه icon اش بزرگتر باشه؟ ماشين حسابى دارين كه اونم icon اش بزرگ باشه كه بتونم تند تر كار كنم؟
باز هم ممنون

golmohammadi
10-10-2009, 15:48
ممنون از GOLMOHAMMADI و AMIN.M.1986

من وقت ندارم زياد پست بدم ولى اين تاپیک رو دنبال ميكنم. خيلى از سوالاتم رو از پست هايى شما گرفتم. بازم ازتون تشكر ميكنم.
چندتا سوال هم داشتم
ممنون ميشم جواب مو بدين
۱- الان قيمتِ نو ِ اين گوشى تو بازار ايران چنده؟
۲- دست دو ، يك سال كار كرده چنده؟
۳- cover original و كامل ِ x1 تو ايران هست؟ و اگه هست چنده؟
۴- مسخره ام نكنين ولى هر چى گشتم نتونستم shorcut هايى پايين صفحه رو عوض كنم، چطور مى تونم اين كار رو انجام بدم؟
5-من انگشتام بزرگِ و نمى تونم راحت از اين گوشى استفاده كنم، dialer اى هست كه icon اش بزرگتر باشه؟ ماشين حسابى دارين كه اونم icon اش بزرگ باشه كه بتونم تند تر كار كنم؟
باز هم ممنون

خواهش ميكنم
1- قيمتش بستگي داره با چه گارانتي بخري و يا اصلا بدون گارانتي
اخرين باري كه شنديم قيمتش با گارانتي اصلي سيتادل 540 بود
و با گارانتي هاي ديگر زير اين قيمت تا 450 و كمتر
و بدون گارانتي هم نزديك 400 هست
اين قيمتها چون در زمانها و محلهاي مختلف يكي نيستند واسه همين نميشه دقيق گفت
2- دست دو هم بستگي داره از كي بخري
از دوستان بخري تا 300 ميتوني بخري
حتي ارزونتر مثلا 280
از مغازه بخري زير 300 نميدند
خلاص دست دو همه جوري ممكنه باشه
3- قاب x1 نه متاسفانه موجود نيست
ظاهرا فقط سيتادل داره بيشتر از اين نميدونم
4- انعطاف نرم افزاري گوشي خيلي بالاست
ميتوني با برنامه هايي اينكارو بكني
5- بله دايلرهاي زيادي وجود داره
در كل با تعويض ويندوئز گوشي به 6.5 در اين رام ايكونها بزرگتر شده اند و براحتي ميشه استفاده كرد
6- بله ماشين حساب هم خيلي هست
من چندين نوع نصب كرده ام و يادمه ايكونهاي بزرگ هم تو اونها بود

deluge28
11-10-2009, 01:13
دوستان اون برنامه مدیریت بلوتوث رو میذارید؟؟

با تشکر...

golmohammadi
11-10-2009, 10:33

با تشکر...

اين 3 برنامه بلوتوث تقديم شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Amin.M.1986
11-10-2009, 10:51

با تشکر...
اون 3 تایی که گلمحمدی گذاشت نمیدونم کدوماس ولی این سه تا هم هستش که عالی کار میده

golmohammadi
11-10-2009, 12:41
اون 3 تایی که گلمحمدی گذاشت نمیدونم کدوماس ولی این سه تا هم هستش که عالی کار میده

اينبرنامه ها را منم دارم
ولي فكر نميكنم به اونها برسه
شما همه اينار ار تست كردين ."
همانطور كه گفتم در سرعت obeinboxبهترينه
و dryar baloutooth هم كه واسه رسيو سوال ميپرسه كه عاليه

golmohammadi
11-10-2009, 13:43
با اين برنامه منوها در r3a بزرگتر ميشووند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حتما نصبش كنيد

Original Titan
11-10-2009, 13:56
به به! گلمحمدي چه رنگي عوض كردي! ماشالا چه قدر بهت مياد! :دي
يه تصميم درست حسابي گرفتن بالاخره :دي

ashkan_mc
11-10-2009, 17:47
با اين برنامه منوها در r3a بزرگتر ميشووند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حتما نصبش كنيد

گل محمدی جان این همون برنامه ای که برای HTC بود ؟؟ من همون برنامۀ HTC رو نصب کردم و منو ها بزرگتر شدند ...

بعد اینی که گذاشتی 3 تا برنامه است ... هر 3 تاش برای بزرگ شدن منو هاست ؟؟؟ چه فرقی باهم دارند ؟؟؟

golmohammadi
11-10-2009, 21:10
به به! گلمحمدي چه رنگي عوض كردي! ماشالا چه قدر بهت مياد! :دي
يه تصميم درست حسابي گرفتن بالاخره :دي
مخلصيم

گل محمدی جان این همون برنامه ای که برای HTC بود ؟؟ من همون برنامۀ HTC رو نصب کردم و منو ها بزرگتر شدند ...

بعد اینی که گذاشتی 3 تا برنامه است ... هر 3 تاش برای بزرگ شدن منو هاست ؟؟؟ چه فرقی باهم دارند ؟؟؟

اره ديگه همونه
تو سايت معلومه همهچي
خودم هم نصبش كردم
نه فقط يكيو نصب كني كافيه فكر كنم
البته فرقهاشون رو هم همونجا نوشته

mammad_mtl
12-10-2009, 12:27
بچه ها شرمنده میشه یه راههنمایی در مورد تنظیمات wi-fi وساخت --- در x1 به من بدید .واقعا نیاز مندم

میخواستم مستقیما به اینترنت دانشگاهمون با گوشیم وصل شم.

با تشکر

mkhavari2000
13-10-2009, 00:29
دوستان عزیز من امروز این گوشی رو گرفتم اما فارسی نداره
بنا بر تجربه ای که قبلا درباره f480 samsung داشتم و یه کد مسخره باعث شد که دوربینم کلا از کار بیفته میترسم فارسیش کنم که نکنه یه بلایی سر این هم بیاد اگر شما ها برنامه فارسی ساز رو که توی صفحه اول گذاشته شده رو نصب کردید و مشکلی پیش نیومده من رو هم راهنمایی کنید تا برم سراغش خیلی ممنون:40:

A.R.B.N
13-10-2009, 04:12
اقا دستت درد نکنه خیلی عالی بود :40::11::8:
فقط یه چیزه دیگه
میتونی لینک دانلود همین برنامه برای z610 یا همون javaشو برام بزاری

ببخشید که دیر جواب میدم

برای گوشی هایی که جاوا هستن باید با خود گوشی بری به این آدرس و دانلود کنی
چون رزولیشن هر گوشی فرق داره
:

کلاً با هر گوشی (فرق نداره سیستمش ویندوز . سیمبیان . جاوا ...) برید به این آدرس اپلیکیشن مخصوص اون گوشی رو براتون واسه دانلود میده!

golmohammadi
13-10-2009, 11:16
دوستان عزیز من امروز این گوشی رو گرفتم اما فارسی نداره
بنا بر تجربه ای که قبلا درباره f480 samsung داشتم و یه کد مسخره باعث شد که دوربینم کلا از کار بیفته میترسم فارسیش کنم که نکنه یه بلایی سر این هم بیاد اگر شما ها برنامه فارسی ساز رو که توی صفحه اول گذاشته شده رو نصب کردید و مشکلی پیش نیومده من رو هم راهنمایی کنید تا برم سراغش خیلی ممنون:40:

سلام
مباركت باشه
اين برنامه را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =Rmt1ljvpOxbhoLSf)
بعد از ريستارت فارسي را ساپورت ميكنه
اگه خواستي فارسي رو هم نصب كني اين كيبورد را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد اين f480 مگه ميشه همينطور الكي الكي دوربينش خراب بشه ؟
شما تنظيم كارخانه هم نكردين تا ببينين درست شد يا نه ؟
شما اين برنلامه ها را رو x1 نصب كن هيچ مشكلي ندارند

Amin.M.1986
13-10-2009, 11:28
سلام
مباركت باشه
اين برنامه را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] account%2Ffile%2F124873035%2F6275c1e2%2FAlirezA_Mu ltilingual_Support_30_Build_416.html%3FsId%3DRmt1l jvpOxbhoLSf)
اگه خواستي فارسي رو هم نصب كني اين كيبورد را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] account%2Ffile%2F126218283%2F523299c%2FFingerKeyb-21-WVGA__farsi_.html%3FsId%3DRmt1ljvpOxbhoLSf)

ای بابا .. میبینم همکار شدیو دیگه لینک هارو اینجوری میذاری... رفتی قاطی از ما بهترون:46:

mkhavari2000
13-10-2009, 11:53
سلام
مباركت باشه
اين برنامه را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] account%2Ffile%2F124873035%2F6275c1e2%2FAlirezA_Mu ltilingual_Support_30_Build_416.html%3FsId%3DRmt1l jvpOxbhoLSf)
اگه خواستي فارسي رو هم نصب كني اين كيبورد را نصب كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] account%2Ffile%2F126218283%2F523299c%2FFingerKeyb-21-WVGA__farsi_.html%3FsId%3DRmt1ljvpOxbhoLSf)

ممنون فارسی شد
آره بابا این کد *#36287# رو بزن رویه یه f480 تا ببینی چطوری دوربین رو میفرسته روی هوا
توی تاپیکش مفصل در باره اش بحث کردیم چند نفر دیگه هم هستند که این بلا سرشون اومده

احمد44
13-10-2009, 13:31
من gprs ام فعاله اما هر موقع wifi گوشیم را در فرودگاه که wifi فعال است روشن میکنم میره از طریق gprs به اینترنت وصل میشه چکار کتم اینجور نشه

pejman999
13-10-2009, 19:41
دوستان یه کمکی به ما کنید
1- من برنامه pocket divx رو نصب کردم ( میخواستم امتحانش کنم) حالا remove نمیشه. برنامه ای هست که از Remove program خود windows mobile بهتر کار کنه؟

2- برنامه PMD 2.0.jar رو نصب کردم ولی ترجمه فارسی رو نشون نمیده (فارسی رو قبلا نصب کردم)

3- یه برنامه میخوام led رو باهاش روشن کنم بعنوان چراغ قوه.

4- کلا کجا میتونم برنامه های باهال پیدا کنم.

please help me

راستی من 4 تا فایل دانلود کردم ریزِ ریزِ باز کردن و بستن و اموزش میده. اگه میخواین بگین upload کنم.

golmohammadi
13-10-2009, 21:09
ای بابا .. میبینم همکار شدیو دیگه لینک هارو اینجوری میذاری... رفتی قاطی از ما بهترون:46:
نه امين اين حرفا چيه
راستش يكي از دلايلي كه خواستم پيشنهاد مديران را قبول كنم همين بود
نداشتن لينك خيلي اذيتم ميكرد
من مخلص همه شماها هستم

من gprs ام فعاله اما هر موقع wifi گوشیم را در فرودگاه که wifi فعال است روشن میکنم میره از طریق gprs به اینترنت وصل میشه چکار کتم اینجور نشه
آيا بعد از روشن كردن واي فاي اينرتنت را هم وصل ميكني؟
منظور سرچ ميكني تا بهش وصل بشي؟

1- من برنامه pocket divx رو نصب کردم ( میخواستم امتحانش کنم) حالا remove نمیشه. برنامه ای هست که از Remove program خود windows mobile بهتر کار کنه؟

2- برنامه PMD 2.0.jar رو نصب کردم ولی ترجمه فارسی رو نشون نمیده (فارسی رو قبلا نصب کردم)

please help me

راستی من 4 تا فایل دانلود کردم ریزِ ریزِ باز کردن و بستن و اموزش میده. اگه میخواین بگین upload کنم.

1- با وجود كور پلير نيازي نميبينم ويدئو پلير ديگه اي به گوشي نصب بشه
چه اروري موقع پاك كردنبرنامه ميده ؟
2- براي پاكت پي سي ديكشنريهاي قوي موجوده نيازي نيست جاوا نصب كنيد
چون برنامه هاي جاوا با رزوليشن WVGA كمياب هستند
شما كدوم فارسي ساز را نصب كردين ؟
3- برنامه htorch مخصوص اينكار هست
در پست بعدي ضمينه ميكنم
4- با عرض شرمندگي قسمت برنامه هاي سايت هنوز كامل نيست
واسه همين فعلا مقدور نيست
اما شما هر برنامه اي نياز داشتين ميتونم كمكتون كنم

منظورت از 4 فايل چيه ؟
منظورت باز و بسته كردن گوشي؟

golmohammadi
13-10-2009, 21:13
اينم برنامه چراغ قوه واسه پاكت پي سي
كاركردن باهاش خيلي راحته

Amin.M.1986
13-10-2009, 21:15

please help me

1- احتمالا همراه سیستم ران میشه
2- خب اینو نصب نکن .. pmd آش دهنسوزی نیست . برو سایت soheil86.tk و دیکشنری رو از اونجا دانلود کن.. سهیل از بچه های کاردرست موبایلستان و phalls هست.
3-نمیدونم
4-mobile9.com , mobilestan.net ----------- omniahub.com , ............

A.R.B.N
13-10-2009, 21:20

شما باید به این آدرس بری و GPRS رو Turn Off کنی بعد با WIFI بری

Start/Comm Manager/Data Connection
--------------------------
خوب دوستان میخوام یه حال اساسی به همتون بدم
شاید خیلی ها به این پک نیاز داشته باشن
این حاصل دست رنج این چند ماهی هست که من Xperia گرفتم
من تمام برنامه هایی که دارم رو جمع کردم و براتون توی یه فایل زیپ گذاشتم
لیست این فایل ها رو زیر میزارم

1.Game & Crack
palmchess
Keygen
-----
2.Multiplayers
CorePlayer v1.3.2
pocket music v.5.3.3
winampaq
-----
3.Persian Tools
AlirezA Multilingual Support
-----
4.Programs
Flash SMS
Google Maps
Messenger(eBuddy - Parlingo)
Opera
Stop Watch
-----
5.Must Install
Anti Virus Flexilis
PPC Pim Backup
Bluetooth Tools
Flah Player
Panels (FacebookPanel_X1_Updated - On-the-RoadPanel_signed - SpbMobileShell_EN_Panel_X1)
PPC Pim Backup
RTconfig
-----
پسورد فایل:
propc.mihanblog.com

این هم لینک دانلود این پک:

Amin.M.1986
13-10-2009, 21:22
2- خب اینو نصب نکن .. pmd آش دهنسوزی نیست . برو سایت soheil86.tk و دیکشنری رو از اونجا دانلود کن.. سهیل از بچه های کاردرست موبایلستان و phalls هست.
3-نمیدونم

چرا تا من پستو هنوز نذاشتم تو یه دیقه پستم سانسور شد؟ :18:

P A R S A
13-10-2009, 22:04
سلام
دیروز رفتم بازار یه قیمتی بگیرم (قم - پاساژ الزهرا) قیمت ها از 410 بود تا 440 !
یه جا بود هردو رو داشت هم 410 هم 440 تومن میگفت ارزونه ساخت چینه گرونتره به سفارش سوئد و از این حرف ها!
حالا واقعا ارزش داره در چنین مواردی پول بیشتر بدیم یا نه؟

چرا تا من پستو هنوز نذاشتم تو یه دیقه پستم سانسور شد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به یه سری کلمات حساسه! هر کاری کنی نمیتونی تایپ کنی مگر با فاصله و ...! (الان بـــن میشم!)

golmohammadi
14-10-2009, 03:20
چرا تا من پستو هنوز نذاشتم تو یه دیقه پستم سانسور شد؟ :18:
بعضي كلمات و سايتها تو سايت فيل تريزه شده اند
واسه همين لحظه اولش هم فيل تتيزه ميشه

شما باید به این آدرس بری و GPRS رو Turn Off کنی بعد با WIFI بری

Start/Comm Manager/Data Connection
--------------------------
خوب دوستان میخوام یه حال اساسی به همتون بدم
شاید خیلی ها به این پک نیاز داشته باشن
این حاصل دست رنج این چند ماهی هست که من Xperia گرفتم
من تمام برنامه هایی که دارم رو جمع کردم و براتون توی یه فایل زیپ گذاشتم
لیست این فایل ها رو زیر میزارم

1.Game & Crack
palmchess
Keygen
-----
2.Multiplayers
CorePlayer v1.3.2
pocket music v.5.3.3
winampaq
-----
3.Persian Tools
AlirezA Multilingual Support
-----
4.Programs
Flash SMS
Google Maps
Messenger(eBuddy - Parlingo)
Opera
Stop Watch
-----
5.Must Install
Anti Virus Flexilis
PPC Pim Backup
Bluetooth Tools
Flah Player
Panels (FacebookPanel_X1_Updated - On-the-RoadPanel_signed - SpbMobileShell_EN_Panel_X1)
PPC Pim Backup
RTconfig
-----
پسورد فایل:
propc.mihanblog.com

این هم لینک دانلود این پک:

فقط همينا را داري؟
من نزديك 800 برنامه دانلود كرده ام

Vahid67
14-10-2009, 12:08
اون فلکسیس رو نصب نکنید برنامه بیخودیه....

mkhavari2000
14-10-2009, 13:13
برنامه کور پلیر رو نصب کردم خیلی برنامه خوبیه اما حیف که زیر نویس رو پشتیبانی نمیکنه
کاریش نمیشه کرد ؟

pejman999
14-10-2009, 14:01
1- با وجود كور پلير نيازي نميبينم ويدئو پلير ديگه اي به گوشي نصب بشه
چه اروري موقع پاك كردنبرنامه ميده ؟
2- براي پاكت پي سي ديكشنريهاي قوي موجوده نيازي نيست جاوا نصب كنيد
چون برنامه هاي جاوا با رزوليشن WVGA كمياب هستند
شما كدوم فارسي ساز را نصب كردين ؟
3- برنامه htorch مخصوص اينكار هست
در پست بعدي ضمينه ميكنم
4- با عرض شرمندگي قسمت برنامه هاي سايت هنوز كامل نيست
واسه همين فعلا مقدور نيست
اما شما هر برنامه اي نياز داشتين ميتونم كمكتون كنم

منظورت از 4 فايل چيه ؟
منظورت باز و بسته كردن گوشي؟

golmohammadi جان ممنون از htorch
راستش من 1 ماهِ که x1 رو خریدم و اولین پاکت پی سی من هست . به خاطر همین اصلا با برنامه ها اشنا نیستم

1- قبل از اینکه core player رو پیدا کنم این برنامه رو نصب کردم . الان هم وقتی می خوام پاکش کنم این ارور رو میده
Pocket Media PcketDivx was not completely removed. Do you want to remove it from the list of installed program?
که yes و no هیچ فرقی نمیکنه. هیچ اتفاقی نمی افته حتی بعد از restart.
2- من همون Alireza Multilingual Support Build 416 رو نصب کردم ( در ضمن سایتهای فارسی رو درست نشون نمیده . حروف از هم جدا هستند )
3- بازمممنون
4- ممنون بتوان 2

4 تا فایل flv واسه Assembly and Disassemble گوشی x1

pejman999
14-10-2009, 14:08
فقط همينا را داري؟
من نزديك 800 برنامه دانلود كرده ام

اقا دمت گرم برنامه هاتو بزار ما هم لذت ببریم
باز هم از htorch ممنون

pejman999
14-10-2009, 14:12
3-نمیدونم

ممنون
بهترین دیکشنری که واسه ppc هست چی هست؟
اگه دارین لینکشو بزارین ممنو

pejman999
14-10-2009, 14:15
من چند سال پیش تو همین فروم ها یه برنامه دیده بودم که مقدار db صدای محیط رو نشون میداد.
چنین برنامه ای رو دارین؟

AryanLand
14-10-2009, 14:58
golmohammadi جان ممنون از htorch
راستش من 1 ماهِ که x1 رو خریدم و اولین پاکت پی سی من هست . به خاطر همین اصلا با برنامه ها اشنا نیستم

1- قبل از اینکه core player رو پیدا کنم این برنامه رو نصب کردم . الان هم وقتی می خوام پاکش کنم این ارور رو میده
Pocket Media PcketDivx was not completely removed. Do you want to remove it from the list of installed program?
که yes و no هیچ فرقی نمیکنه. هیچ اتفاقی نمی افته حتی بعد از restart.
2- من همون Alireza Multilingual Support Build 416 رو نصب کردم ( در ضمن سایتهای فارسی رو درست نشون نمیده . حروف از هم جدا هستند )
3- بازمممنون
4- ممنون بتوان 2

4 تا فایل flv واسه Assembly and Disassemble گوشی x1

سلام.

Browser ی که استفاده میکنید چیه؟(واسه جدا بودن حروف فارسی).
اگر Opera هست این عمل رو انجام بدید درست میشه:
به آدرس زیر برید:
Start=>programs=>file explorer=>Application Data=>Opera
بعد فایل encoding رو پیدا کنید و اونو Rename کنید.مثلا" اسمش رو بزارید encoding1 .
یک Restart کنید مشکل حل میشه.

واسه اون مشکل اول هم میتونید از برنامه Clear Temp استفاده کنید .بعد از اینکه برنامه رو Remove کردید گزینه Yes رو بزنید بعد با برنامه clear Temp فایلهای پاک نشده از برنامه رو پاک کنید.

pejman999
14-10-2009, 15:56
اينم برنامه چراغ قوه واسه پاكت پي سي
كاركردن باهاش خيلي راحته

عزیز من این بر نامه رو نصب کردم
میگه .net جدید میخواد
من رامِ موبایل رو 2 هفته پیش update کردم
ورژن .net الام رو موبایلم 2.0.7045.0 هست. رفتم از سایت مایکروسافت 2 3 تا دانلود کردم ولی کار نکرد
مشکلم کجاست .
یه چیز رو موبایلِ ما درست کار نکرد خدائئ
please help me

golmohammadi
14-10-2009, 16:22
عزیز من این بر نامه رو نصب کردم
میگه .net جدید میخواد
من رامِ موبایل رو 2 هفته پیش update کردم
ورژن .net الام رو موبایلم 2.0.7045.0 هست. رفتم از سایت مایکروسافت 2 3 تا دانلود کردم ولی کار نکرد
مشکلم کجاست .
یه چیز رو موبایلِ ما درست کار نکرد خدائئ
please help me

دات نت 3.5 نداري؟
بايد 3.5 را نصب كني

pejman999
14-10-2009, 17:02
دات نت 3.5 نداري؟
بايد 3.5 را نصب كني

میشه لینک دانلودش رو بزاری ؟
ممنون

Amin.M.1986
14-10-2009, 18:37
سلام.

Browser ی که استفاده میکنید چیه؟(واسه جدا بودن حروف فارسی).
اگر Opera هست این عمل رو انجام بدید درست میشه:
به آدرس زیر برید:
Start=>programs=>file explorer=>Application Data=>Opera
بعد فایل encoding رو پیدا کنید و اونو Rename کنید.مثلا" اسمش رو بزارید encoding1 .
یک Restart کنید مشکل حل میشه.

واسه اون مشکل اول هم میتونید از برنامه Clear Temp استفاده کنید .بعد از اینکه برنامه رو Remove کردید گزینه Yes رو بزنید بعد با برنامه clear Temp فایلهای پاک نشده از برنامه رو پاک کنید.

از در درآمدی و از خود به در شدم :40::40:

کم میای !!!

اون فایل رو فکر کنم رینیم نکنه و پاک کنه هم مشکل حل میشه( فقط واسه اطلاع گفتم)

golmohammadi
14-10-2009, 23:30
درسته
منم تست كرده ام

mkhavari2000
14-10-2009, 23:33
torch برای من هم میگه .NET نداره باید نصب کنم

golmohammadi
14-10-2009, 23:36
میشه لینک دانلودش رو بزاری ؟
ممنون

torch برای من هم میگه .NET نداره باید نصب کنم

اين دات نت 6.5 هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4L)
ببين كارتونو را ميندازه ؟

hes_luckey
15-10-2009, 09:14
سلام

آقا برنامه ای هست که بشه مثل گوشی های سیمبیان قسمت های مختلف گوشی رو لاک کرد مثلا مسیج ها یا کنتاکت

ممنون

golmohammadi
15-10-2009, 14:34
البته كه هست
مكن چون كار نكردم نميدونم كدومش بهترينه
واسه همين اول خودت يه سرچي بكن
چون بخش نرم افزار در سايت وجود نداره شرمنده
بايد از بقيه سايتها سرچ كني

dc_error691
15-10-2009, 16:30
سلام
آقای گل محمدی توی تاپیک جنجالی xperia vs omnia شما گفتین:

نوشته شده توسط golmohammadi
...
2- موس نوري در xperia هم با نصب يك برنامه مثل امنيا ميشه
در ضمن موس نوري xperia هم بزرگتر از امنيا هست و طبيعتا كاراييش هم كمي بهتره
...

12- اسپيكر xperia بعد از نصب برنامه نه تنها از امنيا كم نيست و شايد هم يه ذره بيشتر باشه

این دو تا برنامه ای که گفتین میشه بذارین؟

starn
15-10-2009, 19:40
دوستان X1 دار این گوشی از نظر گیم چطور وضیتش؟؟(از نظر گیم کبود ندارید یا اینم مثل 5800 کمبود گیم اوورده؟)

golmohammadi
15-10-2009, 22:24
سلام
آقای گل محمدی توی تاپیک جنجالی xperia vs omnia شما گفتین:

این دو تا برنامه ای که گفتین میشه بذارین؟
سلام
اون برنامه اي كه موس نوري را مثل موس ميكنه را شرمنده ندارم
اما برنامه افزايش صداي xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بفرما تقديم شما

دوستان X1 دار این گوشی از نظر گیم چطور وضیتش؟؟(از نظر گیم کبود ندارید یا اینم مثل 5800 کمبود گیم اوورده؟)

بد نيست
گيمهاي پكت پي سي زياد هستند
فقط مشكل رزوليشن وجود داره
چون چندين نوع رزوليشن موجود هست
از لحاظ كيفيت گيم عالي هست
ولي چون رزوليشن wvga خوبه اكثر گوشيهاي جديد هم همين رزوليشن را دارند
واسه همين تعداد اين گيمها رفته رفته بيشتر ميشوند
باز نظر بقيه دوستان هم مهم هستند

Vahid67
15-10-2009, 22:43
دوستان یه برنامه و روشی برای بازی کردن بازی های PS1 روی X1 توی موبایلستان معرفی شده بود کسی تست کرده؟

thelastblack
16-10-2009, 00:23
الان این گوشی چنده؟ میخوام بگیرم...... میرم علاء الدین میگیرم..... نمایندگیش بگیرم بهتره یا فرقی نمیکنه گارانتیش؟ نمایندگیش کجاست؟

golmohammadi
16-10-2009, 00:30
دوستان یه برنامه و روشی برای بازی کردن بازی های PS1 روی X1 توی موبایلستان معرفی شده بود کسی تست کرده؟
اره من تست كردم
فقط بازيهاي سبك را باز ميكنه
در ضمن رو همه پاكتها كار ميكنه
ولي x1 چون كيبورد دارهواسه همين شايد راحت تر باشه
حالا اين كمي سخته بازيهاشو بياره
ولي مال سگا و كنسولهايي نظير اين را خوب باز ميكنه

الان این گوشی چنده؟ میخوام بگیرم...... میرم علاء الدین میگیرم..... نمایندگیش بگیرم بهتره یا فرقی نمیکنه گارانتیش؟ نمایندگیش کجاست؟

الان از 420 تا 540 هست
تقريبا اين عيار
گارانتي باشه بهتره
ولي ميتوني بدون گارانتي همب خري بستگي بخودت داره
گارانتي اصلي سيتادل هست

Vahid67
16-10-2009, 00:48
اره من تست كردم
فقط بازيهاي سبك را باز ميكنه
در ضمن رو همه پاكتها كار ميكنه
ولي x1 چون كيبورد دارهواسه همين شايد راحت تر باشه
حالا اين كمي سخته بازيهاشو بياره
ولي مال سگا و كنسولهايي نظير اين را خوب باز ميكنه

کیفیت بازیهاش چطوره؟؟؟؟ اگه میشه یه شات بزار ببینیم...:10:

thelastblack
16-10-2009, 00:48
چه جواب سریعی دادی!! دمت گرم.....
پس میتونم با 420-430 الان گیر بیارم....... گارانتی سیتادل الان خوب هست؟ یعنی اذیت نمیکنه؟
بعدشم تو علاءالدین نمایندگی داره؟ اگه pm بدی بهم که کجا بگیرم ممنون میشم.....

golmohammadi
16-10-2009, 01:14
يه برنامه هست تو گوشي
صفحه كليد را با كد اتوماتيك قفل ميكنه
من تا حالا تستش نكرده بودم
جالبه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
16-10-2009, 01:22
کیفیت بازیهاش چطوره؟؟؟؟ اگه میشه یه شات بزار ببینیم...:10:
عالي هستند
به خاطر اينكه رزوليشن زياديدارند
يه تاپيك هست مخصوص اينكار
منظورم اسكرين شاتهاي پاكت پي سي و سيمبيان
ميتوني از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببينيش

چه جواب سریعی دادی!! دمت گرم.....
پس میتونم با 420-430 الان گیر بیارم....... گارانتی سیتادل الان خوب هست؟ یعنی اذیت نمیکنه؟
بعدشم تو علاءالدین نمایندگی داره؟ اگه pm بدی بهم که کجا بگیرم ممنون میشم.....

خواهش ميكنم
راستي دكمه تشكر براي تشكر هست شرمنده ياد اوري كردم
من در تهران جايي نميشناسم
فقط ميتونم بگم گوشي تا حالا غير اصل ديده نشده
اگه با گارانتي خواستي بخري سيتادل بخر كه گرونه نزديم 540
ولي بدون گارانتي هم بخري ضرري نميكني
همه ميگند سيتادل خوبه
بيشتر از همه از مديرش خوشم اومد كه ادم منطقي و خوبي هست
اگه برد خراب بشهو روشن نشه برد را تعويض ميكنند
خلااصه بدنيست
من اگه بگم با گارانتي نخر شايد بعدا مشكلي پيش بياد و ...
واسه همين انتخاب ميذارم بعهده خودت
تو بخش مشاوره بهتر بهت كمك ميكنند كه از كجا بخري
موفق باشي

starn
16-10-2009, 11:02
بازی ها و نرم افزار هایی که نیاز به سنسور حرکتی دارن در X1 کار نمی کنن درسته؟!
=
یه توضیح در مورد صفحه لمسی گوشی هم می شه بدبد ضد خش یا زود خش می افته؟؟
چوم من وقتی گوشی می گیرم کریستالی و برچست ال سی دی و از این جنگولک بازی های به گوشی نمی چسبونم

music6808
16-10-2009, 13:12
اما برنامه افزايش صداي xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] account%2Ffile%2F124873055%2F342f6664%2FXperia_Sou nd_Boost.html%3FsId%3DKwbrXIJdrbaycoMC) بفرما تقديم شما اين كه دانلود نميشه دوست عزيز!!!
در ضمن كيفيت صدا رو پايين نميبره؟

Majid393
16-10-2009, 13:18
لینک که مشکلی نداره دوست عزیز.

ضمیمه شد :

golmohammadi
16-10-2009, 13:35
بازی ها و نرم افزار هایی که نیاز به سنسور حرکتی دارن در X1 کار نمی کنن درسته؟!
=
یه توضیح در مورد صفحه لمسی گوشی هم می شه بدبد ضد خش یا زود خش می افته؟؟
چوم من وقتی گوشی می گیرم کریستالی و برچست ال سی دی و از این جنگولک بازی های به گوشی نمی چسبونم
گفتم كه اين برنامه ها و گيمها كار نميكنند
صفحه لمسي گوشي نميگم ضد خش هست و خوب هست
من در اين 7 ماه كه دارمش خشي رو صفحه نميبينم
اگه خوب كار كني هيچي نميشه
در ضمن توصيه نميكنم براي صفحه برچسب محافظ بخري

اين كه دانلود نميشه دوست عزيز!!!
در ضمن كيفيت صدا رو پايين نميبره؟

كيفيت صدا نه كم نميشه خوب ميشه

P A R S A
16-10-2009, 15:02
سلام
لطفا اگه لینکی برای اینها دارید بذارید!اگه تاپیکی توی هر فرومی در رابطه با اینها باشه که توضیح داشته باشه بهتره تا لینک دانلود!

پنل تاچ ویز و پنل تاچ فلو3 بعدی

افزایش صدا

حل مشکلات بلوتوث

فایل منیجر خوب

Xperia Tweak

برنامه های GPS

فارسی ساز

مسنجر خوب

تقویم شمسی

دیکشنری

بهترین رام 6.5

تغییر آیکن های تسکبار

احمدصالح پور
16-10-2009, 15:37
این گوشی رنگ طلایی هم داره؟؟؟

golmohammadi
16-10-2009, 15:59
نه
فقط نقرهاي و مشكي داره

starn
16-10-2009, 20:40
حل مشکلات بلوتوث
بلوتوث گوشی مگه مشکل داره؟!!!

P A R S A
16-10-2009, 22:13
بلوتوث گوشی مگه مشکل داره؟!!!
مشکل که نداره منظورم تعیین محل ذخیره فایل ها و اینجور مباحث بود!

کسی جواب اون پست ما رو نمیخواد بده؟

AryanLand
16-10-2009, 23:26
مشکل که نداره منظورم تعیین محل ذخیره فایل ها و اینجور مباحث بود!

کسی جواب اون پست ما رو نمیخواد بده؟

سلام.

از برنامه OBEX INBOX استفاده کن.

AryanLand
16-10-2009, 23:29
يه برنامه هست تو گوشي
صفحه كليد را با كد اتوماتيك قفل ميكنه
من تا حالا تستش نكرده بودم
جالبه

:18::18::18:

تا حالا تستش نکرده بودی؟؟؟!!!!!!!

bachemahal
17-10-2009, 10:20
سلام دوستان
برادر من میخواد یه گوشی بگیره و من بهش xperia مشکی رو پیشنهاد دادم
به نظر شما تو اون قیمت میارزه؟
بهش میگم که بیاد aura بگیره دم به تله نمیده

Amin.M.1986
17-10-2009, 10:39
:18::18::18:

آریا شیطونی میکنیا!:31:

starn
17-10-2009, 14:47
دوستانی که گوشی رو دارن این گوشی مثل سری p سونی اریکسون رنگش (بدنه) نمی ره؟؟؟
راستی کدام رنگ تو بازار زیاده؟(اعلائدین)
------------
یه توضیحی هم اگه میشه در مورد هارد ریت بدید (که چه زمانی کاربرد داره؟)
و سافت ریست
(البته ببخشید این سوال رو اینجا پرسدیم )
راستی اون دکمه ی کوچک هارد ریست X1 کجاست؟

golmohammadi
17-10-2009, 22:24
دوستانی که گوشی رو دارن این گوشی مثل سری p سونی اریکسون رنگش (بدنه) نمی ره؟؟؟
راستی کدام رنگ تو بازار زیاده؟(اعلائدین)
------------
یه توضیحی هم اگه میشه در مورد هارد ریت بدید (که چه زمانی کاربرد داره؟)
و سافت ریست
(البته ببخشید این سوال رو اینجا پرسدیم )
راستی اون دکمه ی کوچک هارد ریست X1 کجاست؟
اين گوشي اگه رنگ نقره اي بخري رنگش نميره
اگه مشكي بخري رنگ در باطري كه فلزي هست حالا نميگم ميره ولي خش ميفته روش
البته اگه با سليقه نباشي
اما مشكل بزرگتري داره اونم ترك برداشتن گوشي هست
البته نميدونم در سريهاي جديد برطرف شده يا نه ولي قبليها خوب ترك برميداشتند
اما هارد ريست
تنظيم كلي گوشي هست
همون تنظيم كارخانه
و سافت ريست هم ريستارت عادي گوشي هست
راه اندازي مجدد گوشي
اون دكمه سافت ريست هم در زير در باطري هست در قسمتي از جاي قلم كه با قلم هم ريستارت ميشه

سلام دوستان
برادر من میخواد یه گوشی بگیره و من بهش xperia مشکی رو پیشنهاد دادم
به نظر شما تو اون قیمت میارزه؟
بهش میگم که بیاد aura بگیره دم به تله نمیده

گوشي كه خوبه
اما بستگي داره برادرت چي لازم داره
منظور معيارهاش چيه

پنل تاچ ویز و پنل تاچ فلو3 بعدی
افزایش صدا
حل مشکلات بلوتوث
فایل منیجر خوب
Xperia Tweak
برنامه های GPS
فارسی ساز
مسنجر خوب
تقویم شمسی
دیکشنری
بهترین رام 6.5
تغییر آیکن های تسکبار
براي درخواست پنل ميتوني به اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزني
افزايش صدا اگه لطف كني صفحه قبل من لينكشو گذاشتم و علاوه بر اين مجيد لطف كرد و تو سايت اپلود كرد
مشكلات بلوتوث هم برنامه هاي مختلفي وجود دارند
3 تا برنامه در اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )هست دانلود كن يكيو نصب كن
بعدا تو سايت اپ ميكنم
ObexInbox برنامه خوبيه

در مورد فايل منيجر
دو تا برنامه زير بهترينها هستند
Resco Explorer 2008 for Pocket PC (v7.05)
و
Total Commander
بقيه برنامه ها تو سايت نيستند بايد جاي ديگه اي پيدا كني
چون gps هم نقشه هاي حجيمي داره اپ كردنشون وقتگيره
من برنامه هايي كه كم حجم هستند را در پست بعدي برات ضمينه ميكنم

golmohammadi
17-10-2009, 22:58
فایل منیجر خوب
Xperia Tweak
برنامه های GPS
فارسی ساز
مسنجر خوب
تقویم شمسی
دیکشنری
بهترین رام 6.5
تغییر آیکن های تسکبار
دو فايل منيجر خوب و قوي كه در پست قبلي گفتم را برات اپ كردم
Resco Explorer 2008 for Pocket PC (v7.05) بهترين هست تقريبا
Total Commander هم خوبه فقط گرافيكش كمه
در ضمن مشكلاتش در موقع كار با بلوتوث كمتره
ورژن پرتابل را گذاشتم اگه خواستي قابل نصب را هم ميتونم بذارم

برنامه gps هم ozi explorer بهترينه ولي تاپيك جدايي براش لازمه
چون كلي نقشه نياز هست بهتره از سايتهاي ديگه دانلودش كني
فارسي ساز هم عليرضا بهترينه اينم اپ كردم
مسنجر هم نميشه گفت كدومش بهترينه ولي تقريبا ميشه گفت nimbuzz بهترين هست
اينم لينكش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تقويم شمسي را قبلا گذاشته بودم
ولي چه فايده توي صفحات غيب شده واسه همين يكي خوب را اپ كردم PersianDate اسمشه
فقط فايل exe هست بايد از كامپيوتر نصب كني
ديكشنري هم بهترينها حجمشون زياده الان نميتونم اپ كنم شرمنده
و بهترين رام 6.5 به نظر من unoff v8 هست
ميتوني به اينجا سر بزني :
ايكونهاي تسك بار هم نميدونم كدوم برنامه بدون مشكل كار ميكنه
فكر كنم WisBar يكي از اين برنامه هاست
اينو بررسي ميكنم

golmohammadi
17-10-2009, 23:01
نوشته شده توسط AryanLand

آریا شیطونی میکنیا!
خودم هم باورم نميشه :ي
شايد هم چون تا حالا نيازي نداشتم

P A R S A
17-10-2009, 23:19
و بهترين رام 6.5 به نظر من unoff v8 هستقابلیت پنل هم داره؟ تو عکس هاش که به نظر میومد داشته باشه!
من یه رامی میخوام که نیازی نباشه حالا حالا ها عوضش کنم، مصرفش خوب باشه، هنگ نداشته باشه، با برنام های مختلف سازگار باشه و ...! باز هم پیشنهاد همینه؟

آپدیت:" اون فارسی ساز علیرضا کیبرد فارسی هم داره یا باید کیبرد رو جدا نصب کنم؟ اگه جدا باید نصب بشه کدوم رو نصب کنم؟"
بابت بقیه هم واقعا ممنونم! خیلی لطف کردی! ان.شا.الله منم تا دو سه روز دیگه اکسپریا رو میگرم.

AryanLand
18-10-2009, 00:02
آریا شیطونی میکنیا!:31:

خودم هم باورم نميشه :ي
شايد هم چون تا حالا نيازي نداشتم

سلام.

من واقعا" تعجب کردم.حق بدید که تعجب کرده باشم آخه اگه یکی اینو بگه که تازه با PPC شروع کرده باشه زیاد عجیب نیست ولی وقتی اینو از golmohammadi شنیدم واقعا" از تعجب نزدیک بود سکته کنم.:31:

golmohammadi
18-10-2009, 00:59
قابلیت پنل هم داره؟ تو عکس هاش که به نظر میومد داشته باشه!
من یه رامی میخوام که نیازی نباشه حالا حالا ها عوضش کنم، مصرفش خوب باشه، هنگ نداشته باشه، با برنام های مختلف سازگار باشه و ...! باز هم پیشنهاد همینه؟

آپدیت:" اون فارسی ساز علیرضا کیبرد فارسی هم داره یا باید کیبرد رو جدا نصب کنم؟ اگه جدا باید نصب بشه کدوم رو نصب کنم؟"
بابت بقیه هم واقعا ممنونم! خیلی لطف کردی! ان.شا.الله منم تا دو سه روز دیگه اکسپریا رو میگرم.
من اين رام را خودم نصب كرده و تستش كرده ام
بله پنل هم داره
اگه فقط 6.5 ميخواهي بهترينش همينه
اما اين چيزهايي كه ميخواهي را فعلا فقط رام r3a داره
اونم 6.1 هست ويندوزش
اگه نداري لينك بدم
و كسبورد فارسي بايد نصب بشه
البته اگه ميخواهي فارسي هم تايپ كني
دو سه تا هست فينگر كيبورد خوبه
اره جدا نصب ميشه
يه سرچي در همين تاپيك بكن خودم گذاشته بودم با عكس انشاالله پيداش ميكني

سلام.

من واقعا" تعجب کردم.حق بدید که تعجب کرده باشم آخه اگه یکی اینو بگه که تازه با PPC شروع کرده باشه زیاد عجیب نیست ولی وقتی اینو از golmohammadi شنیدم واقعا" از تعجب نزدیک بود سکته کنم.:31:

سلام
نميگم كه نديدم
فقط كار نكرده بودم باهاش همين
حالا بيخيال

thelastblack
18-10-2009, 09:36
منم خریدم.... نقره ای...... ببینم اون فارسی ساز علیرضا رو نصبیدم فارسی میخونه (pdf یا sms) ولی فارسی چجوری تایپ کنم؟ بعدش رامی که الان داره خوبه یا بهتره عوضش کنم؟ دیگه اینکه یه registry editor واسه این گوشی بدین..... resco explorer نوشته داره ولی پیدا نکردم.....
ولی خیلی گوشیه با حالیه....... راستی فیلم ها رو با چه کیفیتی حداکثر میتونه پخش کنه؟ راستی antivirus چی؟ من ESET ریختم خوبه؟ اگه نه لینک بدین لطفا....
ویرایش: راستی GPSش چجوری کار میکنه؟ garmin نصب کردم کار نمیکنه..... خطا میده تو برنامه نمیره..... شاید بد نصبیدم یکی درست بگه چی کار کنم؟.....

ممنون اظ نزراط گرمطون(از نظرات گرمتون!ببخشید!)

mkhavari2000
18-10-2009, 10:05
یه راهنمایی بفرمایید که این گوشی voice recorder داره ؟
من دیروز قبل از یه جلسه نیم ساعت دنبالش گشتم و پیداش نکردم.

thelastblack
18-10-2009, 10:08
دوربین رو روشن کن سمت راست وسط صفحه 3 تا آیکون هست پایینی ماله ویدئو هست......

دوستان یکی میگه soft&hard reset چیه؟
hard reset تو setting هست ولی soft reset چیه؟ منظورشون همون خاموش روشن کردنه؟ هر کدومشون با گوشی چیکار میکنن؟

mkhavari2000
18-10-2009, 11:50

با من بودی ؟؟؟ :18::18::18:
voice RECORDER ??

golmohammadi
18-10-2009, 12:44
منم خریدم.... نقره ای...... ببینم اون فارسی ساز علیرضا رو نصبیدم فارسی میخونه (pdf یا sms) ولی فارسی چجوری تایپ کنم؟ بعدش رامی که الان داره خوبه یا بهتره عوضش کنم؟ دیگه اینکه یه registry editor واسه این گوشی بدین..... resco explorer نوشته داره ولی پیدا نکردم.....
ولی خیلی گوشیه با حالیه....... راستی فیلم ها رو با چه کیفیتی حداکثر میتونه پخش کنه؟ راستی antivirus چی؟ من ESET ریختم خوبه؟ اگه نه لینک بدین لطفا....
ویرایش: راستی GPSش چجوری کار میکنه؟ garmin نصب کردم کار نمیکنه..... خطا میده تو برنامه نمیره..... شاید بد نصبیدم یکی درست بگه چی کار کنم؟.....

ممنون اظ نزراط گرمطون(از نظرات گرمتون!ببخشید!)
به به مباركته
به پاي هم پير شين
براي تايپ فارسي علاوه بر فارسي ساز، يك كيبورد فارسي هم نيازه
فينگر كيبورد گزينه مناسبي هست ميتوني از ضمينه دانلودش كني
رامش اگه r3a هست بهترين هست نياز به عوض نيست
اما اگه r1 or r2 باشه بايد به r3a اپديت بشه
برو به tart\system\device information\software version در تب اخرش نوشته ورژن را
ببين كدومه
فيلمها را خوب با رميكنه مخصوصا دايويكس و ....
البته كور پلير نيازه برنامه خود گوشي اينا را باز نميكنه
آنتي ويروس اصلا نريز چون بدرد نميخوره
اصلا ويروسي واسه پاكت ديده نشده
gps گارمين نريز ozi explorer بريز
براي وصلش دن gps به ماهواره حتما بايد quick gps را در قسمت programs باز كني و دانلود را بزني
تا موقعيت ماهواره ها دانلود بشه
رجيستري اديتور يكي گذاشتم برات

یه راهنمایی بفرمایید که این گوشی voice recorder داره ؟
من دیروز قبل از یه جلسه نیم ساعت دنبالش گشتم و پیداش نکردم.
برنامه تخصصي نداره
نوت گوشي اين قاليت را داره
نوت باز كن از منوي برنامه View Recording Toolbar را تيك بزن
بعد ميتوني ضبت كني
برنامه هاي حرفه اي تر هم وجود داره
از جمله Resco Audio Recorder
ميتوني از ضمينه دريافت كني

دوستان یکی میگه soft&hard reset چیه؟
hard reset تو setting هست ولی soft reset چیه؟ منظورشون همون خاموش روشن کردنه؟ هر کدومشون با گوشی چیکار میکنن؟

هارد ريست ريست كلي گوشي هست
در گوشيهاي قبلي با نام تنظيم كارخانه بود
بعد از اينكار مموري گوشي فرمت شده و گوشي مثل روز اولش ميشه
در مواقعي كه گوشي ايرادي داشته باشه اينكارو ميكنند
سافت ريست هم كه ريست نرم افزاري هست
همون ريستارت معمولي
در باطري باز كني يه سوراخ هست ميتوني از طريق قلم ريستارت كني
اما در گوشي شرت كات براي اينكار نيست بايد برنامه نصب كني

mkhavari2000
18-10-2009, 16:49
میشه لینک ozi explorer رو همراه با آموزش بدید من سرچ کردم اما موفق نشدم چیزی پیدا کنم

golmohammadi
18-10-2009, 16:54
میشه لینک ozi explorer رو همراه با آموزش بدید من سرچ کردم اما موفق نشدم چیزی پیدا کنم

در سايت موجود نيست
ولي برنامه را برات اپلود ميكنم
شما شهرتون را بگين تا فعلا اگه تونستم نقشه شهر شما را بذارم
بعدا تكميل ميكنم
براي اموزش هم اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])يه درخواست بده شايد بچه بذارند
البته كر كردن با اينبرنامه خيلي راحته

mkhavari2000
18-10-2009, 17:04
خیلی ممنونم از لطفتون
تهران هستم

golmohammadi
18-10-2009, 20:01
برنامه را گذاشتم
آخرين ورژن برنامه يعني OziExplorerCE 2.31
ولي نقشه تهران حجيمه
يكي هست 28 مگ
اگه تونستم اينو ميذارم

golmohammadi
18-10-2009, 23:33
فعلا ايننقشه تهرانو بگير
5 مگ هست
تا ببينيم چي ميشه
نقشه اصلي نزديك 150 مگ هست

mkhavari2000
18-10-2009, 23:42
فعلا ايننقشه تهرانو بگير
5 مگ هست
تا ببينيم چي ميشه
نقشه اصلي نزديك 150 مگ هست

فکر کنم یادت رفت فایل رو پیوست کنی ها !!:11:

Original Titan
18-10-2009, 23:44
گلمحمدي جان نقشه يزد هم هست براش؟
يه سوال ديگه اينكه مثلا براي تهران نقشه خوب كاليبره شده؟ منظورم اينه كه مثلا اگه بري وسط ميدون وليعصر واسي تو نقشه هم تورو روي ميدون نشون ميده؟

mkhavari2000
18-10-2009, 23:50
یه سوال دیگه هم دارم و شرمنده
میشه اینترنت پی سی رو از طریق کابل usb به گوشی شیر کرد ؟

golmohammadi
18-10-2009, 23:59
فکر کنم یادت رفت فایل رو پیوست کنی ها !!:11:
پيسوت كردم
نميدونمچي شد غيبش زد
واسه همين دوباره اينكارو كردم

گلمحمدي جان نقشه يزد هم هست براش؟
يه سوال ديگه اينكه مثلا براي تهران نقشه خوب كاليبره شده؟ منظورم اينه كه مثلا اگه بري وسط ميدون وليعصر واسي تو نقشه هم تورو روي ميدون نشون ميده؟
يزد را من نديدم شرمنده
نقشه تهران خوب و دقيق هست
اما نه اين نقشه كه گذاشتم
نقشه اصلي تهران حجمش خيلي زياده
خب معلومه هر جا باشي همونجا را نشون ميده
حالا يكي دو متر اختلاف مهم نيست

یه سوال دیگه هم دارم و شرمنده
میشه اینترنت پی سی رو از طریق کابل usb به گوشی شیر کرد ؟

البته
در حالت پيشفرض اگه به تنظيمات گوشي دست نزده باشي، وقتي سنك شد اينترنت هم شعر ميشه

ghazale8b
19-10-2009, 00:17
کسی هست بدونه چجوری وقتی کسی زنگ میزنه عکس رو بزرگ رو صفحه نمایش بده؟روی مبایل xperia-1

Original Titan
19-10-2009, 00:28
سوال از بچه هايي كه 1 ماهه خريدن! آيا كسي شكستگي تو بدنه ديده؟

music6808
19-10-2009, 00:37
بله
يه سري تَرَك كوچيك دور قاب باطريش
يه چسب كوچيك بزنيد كه پيشروي نكنه
ديگه مشكلي نداره
البته من خيلي بيشتر از يك ماهه كه خريدم

Original Titan
19-10-2009, 00:45
البته من خيلي بيشتر از يك ماهه كه خريدم
هفته ساخت گوشيتون رو ميتونيد بگيد؟(زير باتري نوشته)

starn
19-10-2009, 08:25
اصلا من موندم که چرا باید بشکنه؟؟؟؟!!!!
من چند تا عکس دیدم که کنار و دور و اطراف جا قلمی ترک می خوره (فقط همونجاست؟)
الان اینایی که تو بازار هم هست همین مشکل شکستگی رو دارن؟؟ یا تو سری جدید حل شده
و این که وقتی شکست چطوری می شه ؟؟؟ لق می زنه اون قسمت یکم توضیح بدید
راستی اگه یه بار زمین بخوره گوشی چی م ی شه ؟؟ (مثلا از فاصله ی 1 متری) Good Bye یا هنوز بهش امید هست؟
----------
و سوال بدی در رابطه با گیم: آیا بازی هایی که به صورت عمودی هستن می شه قسمت کیبورد رو باز کرد و با گیبورد بازی کرد؟؟؟
کلا بازی هایی که رو ی صفحه ی خودشون کیبورد مجازی می دن می شه استفاده نکرد و از کیبورد خود گوشی استفاده کرد؟؟
-------------
و حالا می رسیم به رام : ما که تا به حال ppc نداشتیم اطلاع ندارم اساتید محترم لطف کنن بگن عوض کردن رام آسونه؟؟؟ (و عوض کردنش چه فایده ای داره؟) (اگه سوال مبتدی بود شرمنده از win mob اصلا اعطلاعات ندارم) افرادی که تازه کارن در ppc هنگ نمی کنن؟:20:
-----------
و اما هنگام خرید : وقتی گوشی رو می خری چی هارو باید تست کنی (به جز دوربین و تست صدا ) دیگه چی هاش مهم
و اگه می شه جاهاش هم بگید که چون یکم پیچ در پیچ هنگام خرید چت نزنیم
وقتی برای اولین بار روشن می کنی چیز های خاصی می خواد ازات؟؟؟
(یه جا خوندم که می گه به گوشی ضربه بزن که می گفتن اگه با قلم بزنی بهتره حساسیتش بهتر می شه و و از این جور حرف ها ) ولی مگه این کار رو نمی شه از ستینگ انجام داد؟ (بعدا اگه خوشمون نیومد؟) (باید حتما هارد ریست بشه؟)
دیگه چی ها ازات می خواد وقتی روشن می کنی (و مهمتر از همه از کجا مطمئن بشم که گوشی تا به حال روشن نشده؟)
و یه زحمتی بکشید بقیش هم خودتون بگید دیگه بعد از بالا اومدن چه کارا باید کرد ( تست کرد و از سالم بودن گوشی مطمئن شد) :5:
---------
چند در صد از دوستان از خرید گوشی پشیمونند ؟؟؟
مال چند نفر از دوستان دچار شکستگی شد؟
و اگه الان هم اگه 400 تومن داشتید (یکم بالا پایین) باز هم x 1 رو انتخاب می کردید؟ (یا می رفتید سراغ یه گوشی دیگه)

خلاصه شرمنده یکم سوالات زیاد شد چون با این سیستم عامل اصلا کار نکردن اینه که... پرسیدم تا میریم می خریم بعد پشیمون نشیم
با تشکر فراوان :11:

mkhavari2000
19-10-2009, 09:21
من فعلا یکهفته است که خریدم و خدا رو شکر هنوز چیزی ندیدم از شکسنگی

Original Titan
19-10-2009, 10:18
من فعلا یکهفته است که خریدم و خدا رو شکر هنوز چیزی ندیدم از شکسنگی
هفته ساخت گوشي شما كي هست؟

mkhavari2000
19-10-2009, 10:40

زیر باطری چیزی درباره هفته ندیدم !!!
مگه هفته ها با هم فرق دارند ؟

hussain
19-10-2009, 11:29
هفته ساخت گوشيتون رو ميتونيد بگيد؟(زير باتري نوشته)

خیره اورجینال همش دنبال سال ساخت می گردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگو دقیقا کجاست تا بهت بگم مال من چه سالیه.

golmohammadi
19-10-2009, 12:14
اصلا من موندم که چرا باید بشکنه؟؟؟؟!!!!
من چند تا عکس دیدم که کنار و دور و اطراف جا قلمی ترک می خوره (فقط همونجاست؟)
الان اینایی که تو بازار هم هست همین مشکل شکستگی رو دارن؟؟ یا تو سری جدید حل شده
و این که وقتی شکست چطوری می شه ؟؟؟ لق می زنه اون قسمت یکم توضیح بدید
راستی اگه یه بار زمین بخوره گوشی چی م ی شه ؟؟ (مثلا از فاصله ی 1 متری) Good Bye یا هنوز بهش امید هست؟
----------
و سوال بدی در رابطه با گیم: آیا بازی هایی که به صورت عمودی هستن می شه قسمت کیبورد رو باز کرد و با گیبورد بازی کرد؟؟؟
کلا بازی هایی که رو ی صفحه ی خودشون کیبورد مجازی می دن می شه استفاده نکرد و از کیبورد خود گوشی استفاده کرد؟؟
-------------
و حالا می رسیم به رام : ما که تا به حال ppc نداشتیم اطلاع ندارم اساتید محترم لطف کنن بگن عوض کردن رام آسونه؟؟؟ (و عوض کردنش چه فایده ای داره؟) (اگه سوال مبتدی بود شرمنده از win mob اصلا اعطلاعات ندارم) افرادی که تازه کارن در ppc هنگ نمی کنن؟:20:
-----------
و اما هنگام خرید : وقتی گوشی رو می خری چی هارو باید تست کنی (به جز دوربین و تست صدا ) دیگه چی هاش مهم
و اگه می شه جاهاش هم بگید که چون یکم پیچ در پیچ هنگام خرید چت نزنیم
وقتی برای اولین بار روشن می کنی چیز های خاصی می خواد ازات؟؟؟
(یه جا خوندم که می گه به گوشی ضربه بزن که می گفتن اگه با قلم بزنی بهتره حساسیتش بهتر می شه و و از این جور حرف ها ) ولی مگه این کار رو نمی شه از ستینگ انجام داد؟ (بعدا اگه خوشمون نیومد؟) (باید حتما هارد ریست بشه؟)
دیگه چی ها ازات می خواد وقتی روشن می کنی (و مهمتر از همه از کجا مطمئن بشم که گوشی تا به حال روشن نشده؟)
و یه زحمتی بکشید بقیش هم خودتون بگید دیگه بعد از بالا اومدن چه کارا باید کرد ( تست کرد و از سالم بودن گوشی مطمئن شد) :5:
---------
چند در صد از دوستان از خرید گوشی پشیمونند ؟؟؟
مال چند نفر از دوستان دچار شکستگی شد؟
و اگه الان هم اگه 400 تومن داشتید (یکم بالا پایین) باز هم x 1 رو انتخاب می کردید؟ (یا می رفتید سراغ یه گوشی دیگه)

خلاصه شرمنده یکم سوالات زیاد شد چون با این سیستم عامل اصلا کار نکردن اینه که... پرسیدم تا میریم می خریم بعد پشیمون نشیم
با تشکر فراوان :11:

شكستگيها اره فقط از يكي دو تا جاي خاص هست
يهمه گوشيها نه فقط بعضيها اينطوري هستند
وقتي شكست اگه در باطري باز باشه وقتي ويبره ميزنه صداي ويبره عوض ميشه
اما وقتي در باطري بسته ميشه هيچي معلوم نيست ....
نترس زمين بيفته چيزي نميشه
بستگي داره چجوري بيفته
چون دو بار از دستم افتاد رو زمين اونم رو سراميك و چند بار غلط هم زد هيچي نشد حتي خشي هم نيفتاد ....
گوشي با دوامي هست اين تركها هم خودشون ايجاد ميشند يعني نميشه كاري كرد
اگه دقت كنين وقتي بيفته زمين تقريبا همه جاها با دوام هستند و كمتر ميشكنه
هر چند وزنش هم بيشتره
خلاصه ما نميخواهيم با دوام باشه همين كه خود بخود نشكنه براي ما كافيه

بازيها :
بازها نيازي به كيبورد مجازي ندارند در اينگوشي
چون جوي استيك هم داره
بازيهاي عمودي هم راحت باز ميكنه
هم با جوي استيك و هم با بقيه دكمه ها
البته بستگي داره بازي چي باشه اگه به دكمه ها تعريف شده باشه و يا جايي براي تعريف داشته باشه ميشه با دكمه ها بازي كرد
در هر صورت با وجود يك جوي استيك نيازي نيست از كيبورد استفاده بشه

در مورد رام حق داري كه ندوني چيه
رام به اصلاح حافظه داخلي گوشيهاي پاكت پي سي هست
منظور از عوض كردن هم همون عوض كردنويندوز گوشي ميشه
موقع خريد هم ميخواهي نكاتشو بدونه مراجعه كن به صفحه نخست
و اون ضربه زدن كه ميگي
كاليبره كردن گوشي هست بايد بار اول كه روشن شد صفحه گوشي كاليبره بشه
گوشي وقتي بار اول خريدي دير مياد بالا همين راه خاص ديگه اي نيست بفهمي قبلات روشن بوده يا نه
من كه از گوشي راضي هستم
از همه چيزش به غير شكستگي
شما ميگيد 400 من الا بيشتر از اين هم هر چي فكر ميكنم گوشي نيست كه بطور كامل ازش خوب باشه

thelastblack
19-10-2009, 12:19
دوتا سوال دارم:
1- GPS رو چه جوری راه بندازم؟ اینترنت هم میخوام واسه کار کردن؟
2- واسه وصل شدن به wireless اینجا باید ValidateServerCert رو توی رجیستری 0 میکردم..... از اون موقع دیگه برنامه های جاوا اجرا نمیشن.... هی خطا میده که jbed اجرا نمیشه و از این حرفا..... تغییرات رو برگردوندم ولی بازم خرابه......
3- نور صفحه رو از کجا میشه کم یا زیاد کرد؟ از یه جایی قبلا رفتم کمش کردم ولی یادم نیست کجاست.... کل setting رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد......(کمک)(کمک)

اااااااااا..... ببخشید 3 تا شد......

ویرایش: 4- کسی با skyfire کار کرده؟ من نصبیدم ولی نمیره..... با wifi‌به اینترنت وصلم هم opera میره هم IE ولی این نمیره......

بعد ویرایش 4 تا هم شد!!! دیگه ببخشید.....

edas12345
19-10-2009, 15:08
x1 اصل مال کدوم کشوره؟
فرقش با چینی چیه؟
چطور میشه اونا رو از هم تشخیص داد؟

Original Titan
19-10-2009, 16:12
زیر باطری چیزی درباره هفته ندیدم !!!
مگه هفته ها با هم فرق دارند ؟
باتري را كه در ميارين زير باتري يه عبارتي به اين شكل نوشته : 09W25 (اين براي مثال بود)
دو رقم اول سال ساخت دو رقم بعدي هفته ساخت هست
هفته ها كه باهم فرق ندارن براي ما چندميشون مهمه! تو چندمين هفته سال ساخته شده :دی

خیره اورجینال همش دنبال سال ساخت می گردی
بگو دقیقا کجاست تا بهت بگم مال من چه سالیه.
جون حسين دلم نمياد پول بدم بعدش گوشيم بشكنه! راستي مال تو كه گفتي شكسته؟ حالا تو هم بده

x1 اصل مال کدوم کشوره؟
فرقش با چینی چیه؟
چطور میشه اونا رو از هم تشخیص داد؟
ايكس وان مال تايوانه! كاش چين ميزد بابا! صد رحمت به چين! پشتش نوشته made in Taiwan

Original Titan
19-10-2009, 16:17
من كه از گوشي راضي هستم
از همه چيزش به غير شكستگي
گلمحمدي جون مگه دوباره شكست مال تو؟ قابشو كه عوض كرده بوديييييي!!!!!

mkhavari2000
19-10-2009, 17:06
پشت باطری من زده :

09w34

Original Titan
19-10-2009, 17:09
پشت باطری من زده :
گوشي شما تو ماه آگوست ساخته شده
آها يه چيز ديگه! هم رو باتري زده هم زير باتري روي بدنه! شما كه روي باتري رو نمي گيد؟ اون روي باتري مربوط به خود باطري ميشه

mkhavari2000
19-10-2009, 17:45
روی بدنه است

Vahid67
19-10-2009, 19:02
دوستان این وسیله جانبی x1 به چه دردی میخوره؟؟ IM920

یه سوال دیگه من میخوام برای ماشینم LCD بگیرم و تصویر مانیتور گوشیم رو به LCD توی ماشینم انتقال بدم امکانش هست؟؟؟

golmohammadi
19-10-2009, 19:18
دوتا سوال دارم:
1- GPS رو چه جوری راه بندازم؟ اینترنت هم میخوام واسه کار کردن؟
2- واسه وصل شدن به wireless اینجا باید ValidateServerCert رو توی رجیستری 0 میکردم..... از اون موقع دیگه برنامه های جاوا اجرا نمیشن.... هی خطا میده که jbed اجرا نمیشه و از این حرفا..... تغییرات رو برگردوندم ولی بازم خرابه......
3- نور صفحه رو از کجا میشه کم یا زیاد کرد؟ از یه جایی قبلا رفتم کمش کردم ولی یادم نیست کجاست.... کل setting رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد......(کمک)(کمک)

اااااااااا..... ببخشید 3 تا شد......

ویرایش: 4- کسی با skyfire کار کرده؟ من نصبیدم ولی نمیره..... با wifi‌به اینترنت وصلم هم opera میره هم IE ولی این نمیره......

بعد ویرایش 4 تا هم شد!!! دیگه ببخشید.....
1-بايد يك برنامه gps نصب كني
ozi explorer بهترين براي پاكت پي سي هست
در پستهاي قبليم اپ كرده بودم
نقشه شهرت هم بايد دانلود كني
بگو كدومشهري اگه تونستم اپ كنم
فقط 5 ثانيه اينترنت نياز هست اونم براي برنامه quick gps كه يه بار موقعيت ماهواره را دانلود كنه ....
2- شما با رجيستري چيكار داشتين ؟
وايرلس بدون مشكل وصل ميشه
3- براي نور صفحه در تسكبار ايك.ن باطري را بزن
صفحه پاور مياد
تب دوم بكلايت را انتخاب كن
اگه گزينه auto adjust backlight تيك داره تيكش را بزدار
پاور سور را كه همون نورشه ميتوني تغيير بدي
4- skyfire منظورت مرورگر هست ؟ فكر نكنم نيازي بهنصب مرورگر ديگه باشه

دوستان این وسیله جانبی x1 به چه دردی میخوره؟؟ IM920

یه سوال دیگه من میخوام برای ماشینم LCD بگیرم و تصویر مانیتور گوشیم رو به LCD توی ماشینم انتقال بدم امکانش هست؟؟؟

x1 خروجي تي وي نداره نميتوني وصل كني
اين وسيله جانبي ميشه بيشتر توضيح بدي كه چي هست ؟

starn
19-10-2009, 19:51
دلم نمياد پول بدم بعدش گوشيم بشكنه! راستي مال تو كه گفتي شكسته؟ حالا تو هم بده
made in Taiwan
یعنی سری های جدید نمیشنکنه؟؟؟
گوشی سال ساخت 2008 که فکر نکنم باشه
مال 2009 از چه ماهی دیگه مشکل شکستن نداره؟؟؟ و این که دقیقا ماه ساخت اونو چطور باید فهمید

09w34
اینجا شما گفتید که گوشي شما تو ماه آگوست ساخته شده می شه بگید چطور فهمیدید باید 34 هفته ازشوروغ سال اومد جلو؟؟؟
==============
شماره ی روی بدنه اینه دیگه درسته
به طور مثال سال ساخت عکس زیر سال 2008 در ماه نوامبر درست گفتم؟؟؟

golmohammadi
19-10-2009, 22:10
بله
عددي كه قبل از W هست سال گوشي
و بعدي هفته ساخت گوشي هست

starn
19-10-2009, 22:32
یعنی سری های جدید نمیشنکنه؟؟؟
گوشی سال ساخت 2008 که فکر نکنم باشه
مال 2009 از چه ماهی دیگه مشکل شکستن نداره؟؟؟
لطف کنید جواب این سوال ما رو هم بدید
-----------
سوال دیگه وقتی رو گوشی فارسی ساز می ریزید فقط به درد خووندم sms فارسی یم یخوره یا بعضی از قسمت ویندوز هم فارسی می شه؟
ویه چیز دیگه توی ppc هم وقتی گوشی رو یبه usb وصل می کنی خودش اوتوملتیک رم گوشی رو می شناسه و ازاونجا هرکی میخوای می ریزی توی گوشی یا باید حتما سی دی همراه گوشی رو نصب کرد؟
-------
و این که فردا نه پس فردا ویندوز 6.5 اومد نصبش آسونه ؟
من به احتمال خیلی زیاد گوشی رو میگیرم (تنها پیزی که منو ناراحت می کنه اون ترک هاست که می خوام بدونم از تولید چه ماهی دیگه ایم مشکل رفع شده)
و امیدوارم دوستان عزیز مرا یاری کنید تا ما هم از همه چیز ppc سر در بیاریم و حرفه ای بشیم
بعضی ها می گم رنگ در باطری در x1 های مشکی م یره درسته؟؟؟ آیا توی رنگ می کی هم شکستگی گذارش شده؟

با تشکر

Original Titan
19-10-2009, 22:40
لطف کنید جئاب این سوال ما رو هم بدید
صبر داشته باش چه قدر هلي؟ بابا من خودمم هم دنبال همينم كه آيا اصلا مشكل شكستن حل شده يا نه! :دي

هنوز معلوم نشده! دارم تحقيق ميكنم :دي

اینجا شما گفتید که گوشي شما تو ماه آگوست ساخته شده می شه بگید چطور فهمیدید باید 34 هفته ازشوروغ سال اومد جلو؟؟؟
w34 يعني هفته 34! هر ماه چهار هفته هست! تقسيم بر چهار كن! ميشه 8.5 :دي كه همون آگوست اينا

thelastblack
19-10-2009, 23:05
-----------
سوال دیگه وقتی رو گوشی فارسی ساز می ریزید فقط به درد خووندم sms فارسی یم یخوره یا بعضی از قسمت ویندوز هم فارسی می شه؟
ویه چیز دیگه توی ppc هم وقتی گوشی رو یبه usb وصل می کنی خودش اوتوملتیک رم گوشی رو می شناسه و ازاونجا هرکی میخوای می ریزی توی گوشی یا باید حتما سی دی همراه گوشی رو نصب کرد؟
-------
من به احتمال خیلی زیاد گوشی رو میگیرم (تنها پیزی که منو ناراحت می کنه اون ترک هاست که می خوام بدونم از تولید چه ماهی دیگه ایم مشکل رفع شده)
و امیدوارم دوستان عزیز مرا یاری کنید تا ما هم از همه چیز ppc سر در بیاریم و حرفه ای بشیم
بعضی ها می گم رنگ در باطری در x1 های مشکی م یره درسته؟؟؟ آیا توی رنگ می کی هم شکستگی گذارش شده؟

با تشکر

دوست عزیز....
وقتی فارسی میکنی هم میتونی بخونی هم میتونی بنویسی (با نصب کیبرد) تو چه جایی هم باشه فرقی نمیکنه ولی منو ها یا اسم برنامه ها یا این جور چیزا که ماله ویندوزه فارسی نمیشه....
واسه usb تو Setting تو connection تو Usb to PC میتونی تعیین کنی با ActiveSync باشه یا Disk Drive که دومی اونیه که میخوای....
شکستگی و رنگ پریدگی رو خبر ندارم.... 3 روز میشه که خریدم!!!

thelastblack
19-10-2009, 23:07
تو یه فروم خارجی خوندم واسه تعویض رام میشه میشه بدون کامپیوتر هم عمل کرد.... نوشته بود باید فایل image یا همچین چیزی رو توی کارت بریزی... البته اولش باید کارت رو با fat32 فرمت کنی..... ولی اجرا نکردم.... کسی اطلاعات بیشتری داره؟ کسی انجام داده؟ HardSPL هم میخواد؟

Vahid67
19-10-2009, 23:23
x1 خروجي تي وي نداره نميتوني وصل كني
اين وسيله جانبي ميشه بيشتر توضيح بدي كه چي هست ؟

میدونم خروجی TV نداره گفتم شاید بشه با یه تبدیل یا یه کابلی یا چیز دیگه ایی بشه تصویر گرفت ازش.... توی سایت خود سونی اریکسون زده بودش خودمم نمیدونم چیه.......

golmohammadi
20-10-2009, 00:08
-----------
-------

با تشکر

بستگي داره فارسي ساز چي باشه
در فارسي ساز اصلي xperia فقط نحوه نمايش فارسي درست ميشه
اما عربايزر هست كه گوشيرو هم عربي ميكنه
در گوشيهاي پاكت پيسي يك گزينه هست اگه اونو انتخاب كني گوشي تبديل به فلش ديسك ميشه
يعني مثل اينكه يك فلش مموري 8 گيگ وصل كردي از طريق usb
اگه اين گزينه تيك نداشته باشه حتما بايد active sync نصب باشه(تو همون سي دي موجده و قابل دانلود از اينترنت)
كه علاوه برا دسترسي هب حافظه داخلي گوشي، مموري نيز قابل دسترسي هست
و چيزهاي ديگه از جمله اينترنت كامپيوتر نيز به گوشي شعر ميشود
ويندوز 6.5 اره خيلي راحت نصب ميشه
الان من خودم چنديدن 6.5 نصب كرده ام
فقط اصلي نيستند
فكر ميكنم راحت ترين فلش در بين گوشيها ،پاكت پي سي ها هستند
البته در همه گوشيها ريسك وجود داره
اون تركها هم بستگي به شانست داره
شايد گوشيهاي جديد اينطور ايرادي نداشتهباشند
ولي من تضمين نميكنم
و خش در باطري در گوشي مشكي درسته
بهتره نقره اي بگيري
بيشتر شكستگيها در نقره اي بوده
ولي فكر كنم چون نقره اي بيشتر خريداري شده واسه همين گزارشها از اين رنگ زياد بوده

golmohammadi
20-10-2009, 00:12
تو یه فروم خارجی خوندم واسه تعویض رام میشه میشه بدون کامپیوتر هم عمل کرد.... نوشته بود باید فایل image یا همچین چیزی رو توی کارت بریزی... البته اولش باید کارت رو با fat32 فرمت کنی..... ولی اجرا نکردم.... کسی اطلاعات بیشتری داره؟ کسی انجام داده؟ HardSPL هم میخواد؟
بله ميشه
بايد رام را به مموري بريزي
البته مموري خالي
و در حالت بوت لودر نصب كني
در صورت نياز اموزشش را ميذارم
جالبه نه ؟ براي تعويض ويندوز گوشي حتي بدون كامپيوتر هم ميشه اينكارو كرد

میدونم خروجی TV نداره گفتم شاید بشه با یه تبدیل یا یه کابلی یا چیز دیگه ایی بشه تصویر گرفت ازش.... توی سایت خود سونی اریکسون زده بودش خودمم نمیدونم چیه.......

با تبديل و .. من اطلاعي ندارم
اگه تو سايت زده لينكشو بهم بده تا بررسي كنم

HOJ-JAT
20-10-2009, 10:13
میشه یک عکس از شکستگی بگذارید
ممنون

Original Titan
20-10-2009, 12:04
گلي جان نگفتي قاب جديدت هم شكسته يا نه؟

ruzy
20-10-2009, 12:25
با سلام بچه ها اگر کسی قاب گوشی رو خریده ادرس وقیمتش رو بزاره که قاب گوشیه من داره تیکه تیکه میشه البته ترک به خاطر اینه که چند بار از دستم افتاده زمین اگه ادرسشو بزارین ممنون میشم

Amin.M.1986
20-10-2009, 13:19
با سلام بچه ها اگر کسی قاب گوشی رو خریده ادرس وقیمتش رو بزاره که قاب گوشیه من داره تیکه تیکه میشه البته ترک به خاطر اینه که چند بار از دستم افتاده زمین اگه ادرسشو بزارین ممنون میشم

تا 1 ماه پیش که نمایندگی گوشی های بدون گارانتی رو قاب عوض نمیکرد.. از آریا تو پیغام خصوصی بپرس ببین چی بهت میگه