PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Original Titan
29-02-2008, 23:39
ما که از این تصویر چیزی نفهمیدیم؟
این الان چه جوری ما رو امید وار می کنه؟

hamed1297
29-02-2008, 23:55
خوب ظاهرا(اگر واقعی باشه) این یک گوشی اسلایدی هست مثل X1 با این تفاوت که اصلا کلید نداره.در واقع 2 تا Lcd داره.کیبورد پایینی مجازی هست.

B L A S T E R
01-03-2008, 00:01
یا خدا...
این نیویدا چیه؟؟؟!!!!؟؟!؟
دست ایفون از پشت بسته...معععع.کف کردم.

saman65
01-03-2008, 05:14
:18:وای خدای من:18:
الان ویدیو این Nvidia رو دانلود کردم:18:.منوهاش رو نشون میداد:18:.عجب گرافیکی داشت.100 تا آیفون و X1 رو میذاره تو جیبش:18:.حتما دانلود کنین:19:.عجب چیزیه این:18:(شما هم این ویدیو رو ببینین چشاتون مثل من اینجوری:18:میشه)
من میخوام:19: )):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

miladweb
01-03-2008, 10:53
بابا این دیگه چیه!!!!!!!!!!!!! اگر x1 تا کمتر از شش ماه دیگه نیاد می رم سراغ این خیلی خیلی خفنه اگر ویدیو رو ندیدید حتما ببینید چقدر سریع کار می کنه با این همه گرافیک خیلی خفنه:18::18::18: البته با ید ببینیم چه باتری می خوان بزارن روش احتمالا باید یک نسل جدید از باتری رو بزارن روش اصلا چجوری تراشه هاش طراحی شده که اینقدر کوچیک بشه با این همه امکانات البته از nvidia بعید نیست:27:
کف می کنیم:18::18::18::18:

armin_goooodboy
01-03-2008, 11:01
از دیدن NVIDIA این شکلی شدیم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

ولی مطمئن باشین با این چیزایی که داره از دیدن قیمتش این شکلی میشیم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید خیلی گرون باشه

seyyedi
01-03-2008, 21:33
واقعا ایم گوشی Nvidia حرفی برای گفتن نگذاشته.خروجی HDMI رو کجای دلم بگذارم.
حالا مموری 8 گیگ مهم نیست.
ولی خوب ناامید نشید.

سونی هم بیکار نمیشینه.این رو ببینید.امیدوارم واقعی باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یه تاپیک درست شده واسه گوشی های جدید سونی اریکسون.مثل اینکه مدیر ها از خواب زمستانی بیدار شدن.بقیه بحث ها رو بیاریم اونجا:
این هم لینکش:

دوستان سلام
خوبه شما فیلم انویدیا رو دیدید اینجوری شدید من با دیدن امکانات و عکساش این جوری مثل شما ولو شدم
میگم شایدم این عکسه همون x1 باشه که گفتن قراره با ویندوز موبایل 6.5 به بازار بیاد و توی طراحی این ویندوز منو ها این شکلی شدن
شاید شکل دیگه منوها باشه که تا حالا نمایش داده نشده و شاید هم تغییراتی توش ایجاد کردن تا منوها این شکلی بشه
البته همچنین میتونیم بگیم این گوشی از ویندوز موبایل 7 قراره برخوردار بشه و اصلاحات دیگه ای روش هم انجام بشه چون تاریخ ورود به بازار رو 2009 گفتن و فکر کنم تو همین سال قراره ورژن 7 ویندوز مبایل ارائه بشه

zhina_gian
01-03-2008, 21:46
:18:وای خدای من:18:
الان ویدیو این Nvidia رو دانلود کردم:18:.منوهاش رو نشون میداد:18:.عجب گرافیکی داشت.100 تا آیفون و X1 رو میذاره تو جیبش:18:.حتما دانلود کنین:19:.عجب چیزیه این:18:(شما هم این ویدیو رو ببینین چشاتون مثل من اینجوری:18:میشه)
من میخوام:19: )):

سامان در اون فیلم دقت کردید که موقع بازی کردن اون رو Pause میکنه و دوباره میره تقویم باز میکنه و یا صفحه
دسکتاپش رو میاره و میره قسمت های دیگه و دوباره برمیگرده بازی رو ادامه میده ...

واقعا که خیلی روش کار شده تازه تا بیاد فکر کنم بهتر از اینم بشه ... :5:

sonyericsson_w
03-03-2008, 23:53
[QUOTE=saman65;2145423]از بقیه معذرت میخوام که اینجوری حرف میزنم ولی عزیز شما وقتی از قضیه ای اطلاع ندارین پا برهنه نپرین وسط...
اول نقل قول من تو اون پستم رو بخونین.بعد بیا واسه ما ادای آدمای با اطلاعات رو در بیار:46:

من تو اون پستم,پست orginal titan رو نقل قول کردم.پس منظورم ایشون بود و ازش خواسته بودم که جواب آدمهای متعصب مثل zahedi رو ندن.پس هیچ ربطی به شما نداشت دوست محترم که برگشتین جواب پست من رو که واسه 3 صفحه قبله دادین:13:

پس دوست محترم.دفعه بعد اینکه پست ها رو دقیق بخون.با نقل قول هاش.دوما سعی کن جواب پست هایی که بهت هیچ ربطی نداره رو ندی....:46:

من حوصله كلكل با بچه ها و آدمهاي كمتر از خودمو ندارم
-----------------------------------------------------------------------------------------
من كه تو پست هاي قبليم گفتم سوني داره كار اشتباهي ميكنه Nvidia كه اوليشه مطمئن باشين بيشتر هم ميشه تا 1 سال ديگه واقعا ابهت X1 ميريزه

ali racer
04-03-2008, 13:04
منم با نظر این دوستمون موافقم
معرفی گوشی ای که یه سال دیگه ریلیز میشه
نتیجه ای نداره جز از دست دادن بازار !!

hamed1297
05-03-2008, 23:51
ادیت شد.....

hamed1297
06-03-2008, 00:11
خوب سونی اریکسون تایید کرده که درست سر موعد یعنی نیمه دوم 2008 این گوشی رو وارد بازار کنه.
ایول.

Nabakhshoode
06-03-2008, 02:23
خوب سونی اریکسون تایید کرده که درست سر موعد یعنی نیمه دوم 2008 این گوشی رو وارد بازار کنه.
ایول.

خوبه ! ورود گوشی یه سال بعد معرفی حماقت محض بود ! البته فکر میکنم اون خبر شایعه یی بیش نبود !

S A M S U N G
06-03-2008, 09:29
AT&T گرفیک X1 را در نمایشگاه CeBIT به نمایش گذاشت :

XPERIA X1

برای دیدن کلیه عکسها به لینک زیر برین :

seyyedi
06-03-2008, 12:08
دوستان سلام
بابا منم فیلمشو با هزار زحمت دان کردم ولی صدا نداشت
عجب چیز توپیه حالا صد برابر ازش خوشم اومده

saman65
06-03-2008, 19:43
دوستان سلام
بابا منم فیلمشو با هزار زحمت دان کردم ولی صدا نداشت
عجب چیز توپیه حالا صد برابر ازش خوشم اومده

منم بدجوری از x1 خوشم اومده بود.ولی از وقتی Nvidia رو دیدم.مخصوصا اون فیلمش و گرافیک و منوهاش.دیگه x1 و هرچی ppc هست رو فراموش کردم.( هرچند میدونم حالا حالا ها نمیاد به بازار)

corey
06-03-2008, 20:00
منم بدجوری از x1 خوشم اومده بود.ولی از وقتی Nvidia رو دیدم.مخصوصا اون فیلمش و گرافیک و منوهاش.دیگه x1 و هرچی ppc هست رو فراموش کردم.( هرچند میدونم حالا حالا ها نمیاد به بازار)
آره سامان جون این nvidia خیلی باحاله خیلی از x1 باحال تره ولی هنوز نه قیمتش معموله نه سال ورودش دقیقا مشخص شده

B L A S T E R
06-03-2008, 21:44
احتمالا خیلی طول میکشه بیاد..با قیمت فضایی

zahedy2006
06-03-2008, 22:50
من تو اون پستم,پست orginal titan رو نقل قول کردم.پس منظورم ایشون بود و ازش خواسته بودم که جواب آدمهای متعصب مثل zahedi رو ندن.پس هیچ ربطی به شما نداشت دوست محترم که برگشتین جواب پست من رو که واسه 3 صفحه قبله دادین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

کی متعصبه
این پست با کی بود؟

ali racer
06-03-2008, 23:24
کی متعصبه
این پست با کی بود؟

خواهشن ادامه ندین این بحث رو:10:

saman65
07-03-2008, 00:26
آره سامان جون این nvidia خیلی باحاله خیلی از x1 باحال تره ولی هنوز نه قیمتش معموله نه سال ورودش دقیقا مشخص شده

درست میگی.حالا فعلا که x1 هم نیومده.تا موقعی که x1 میاد بازار صبر میکنیم.حتما خبر های بیشتری از این Nvidia میاد:40:

راستی اینم لینک فیلم گوشی Nvidia که سایت موبایل ریویو گذاشته.حجم اصلیش 60MB بود.خیلی از دوستان که Dial Up دارن واسشون مشکله که این رو دانلود کنن.من تبدیلش کردم به 3GP.البته با کیفیت MP4.کیفیتش خوبه.حجمش هم 2.8MB هستش.خواستین دانلود کنین.:10:

S A M S U N G
07-03-2008, 00:41
سلام سامان جان ....

شما اگه ASUS UMPC R70 ببینی دیگه قید Nvidia میزنی !

ASUS UMPC R70

امکانات :
1. صفحه نمایش 7 اینچ با قابلیت تاچ اسکرین
2. پشتیبانی کامل از ویندوز ویستا
3. 120 گیگابایت حافظه داخلی
4. پردازشگر 1.6 گیگاهرتز از نوع Intel
5. GPS
6. Wi-Fi
7. خروجی USB
8. ازتقاء حافظه به وسیله کارتهای مموری

البته این هم اطلاعات کاملتر گوشی Nvidia هستش :
امکانات :
1. پردازشگر ARM11 با توان 750 مگاهرتز
2. توانایی پخش 10 ساعت HD-video و 100 ساعت MP3
3. دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسل( جایی خوندم ممکنه 12 مگاپیکسل باشه ! )
4. GPS
5. Wi-Fi
6. استفاده از گرافیکهای 3D
7. صفحه نمایش 4 اینچ با رزولوشن 480×800 پیکسل و قابلیت تاچ اسکرین
8. ویندوز موبایل ( ورژنش هنوز مشخص نیست )
9. 256 مگابایت RAM
10. 8 گیگابایت مموری فلش
11. استفاده از گرافیکهای GeForce و OpenGL ES 2.0 و Direct3D Mobile

تاریخ عرضه : 2009/00/00

موفق باشی ....

ali racer
07-03-2008, 02:10
اندازه این پاکت پی سی ها
ایسوز و اینویدیا
اینقدر هست که بشه تو جیب گذاشت ؟

یا حتما باید یه نفر رو اجیر کنی گوشیتو برات حمل کنه.....لول

zahedy2006
07-03-2008, 02:27
خواهشن ادامه ندین این بحث رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

بحث؟؟
اصلا من تو این تاپیک نیومدم. یه بار صفحه اول دوم اومدم یه نظر دادم رفتم حالا تو صفحه 27 این رو می خونم. اصلا ID دیگه ای هست یا جدا منم؟

این پست من:

وای فای هم که از b به b/g ارتقا یافته است

gps هم که مثل نوکیا n95 اضافه شده است.

Optical joystick navigation
این قبلیه چیه؟؟

فیلم برداریش چطوریاست؟ 15 فریم یا 30

این جوابش

بابا میدونیم GPS N95 داره.میدونیم هم Wi-Fi داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

باشه عزیز.افتضاحه.شما نوکیایی ها نخرینش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دلتون به همون اسباب بازیتون N95 8GB خوش باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

این و واسه سونی اریکسونی ها زدن.مهم اینه که اونا خوششون بیاد که اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

حالا این نوکیایی ها کم آوردن میان میگن رنگ صفحش فلانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

30 فریمه.عجیبه واستون نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

اولا کی نوکیایی است؟ والله ما که تو موبایلسرا عضو ممتاز سونی اریکسون بودیم.

در ضمن من هم فقط یه نکته تابلو اش جلوم اومد که رزولوشن بود.

و باز هم در ضمن سونی اریکسون تا حالا 99.9 درصد گوشی هاش 15 فریم بر ثانیه فیلم می گرفته که بد بود.

در ضمن عادلانه نگاه کنیم n95 اسباب بازی نیست.

این گوشی های جدید هم مثل اینکه تحول تکنولوژی صورت گرفته باشه. چون همه به پردازشگر سریعتر و رزولوشن بالا روی آوردن.

mostafa_khan001
07-03-2008, 08:43
درست میگی.حالا فعلا که x1 هم نیومده.تا موقعی که x1 میاد بازار صبر میکنیم.حتما خبر های بیشتری از این Nvidia میاد:40:

راستی اینم لینک فیلم گوشی Nvidia که سایت موبایل ریویو گذاشته.حجم اصلیش 60MB بود.خیلی از دوستان که Dial Up دارن واسشون مشکله که این رو دانلود کنن.من تبدیلش کردم به 3GP.البته با کیفیت MP4.کیفیتش خوبه.حجمش هم 2.8MB هستش.خواستین دانلود کنین.:10:

لاو یو سامان
دست گلت درد نکنه:20:

mostafa_khan001
07-03-2008, 08:53
سلام سامان جان ....

شما اگه ASUS UMPC R70 ببینی دیگه قید Nvidia میزنی !

ASUS UMPC R70

1. صفحه نمایش 7 اینچ با قابلیت تاچ اسکرین

البته این هم اطلاعات کاملتر گوشی Nvidia هستش :

7. صفحه نمایش 4 اینچ با رزولوشن 480×800 پیکسل و قابلیت تاچ اسکرین

تاریخ عرضه : 2009/00/00

موفق باشی ....

دقیقا حق با علی هست
حالا هر گوشی که ال سی دی بزرگتری داشته باشه که خوب نیست
7 اینچ ال سی دی رو میخواهی چه کار کنی؟یه کیف درست کنی بگذاری توش؟!!!
همین 4 اینچ انویدیا هم از سر همه زیاده
مطمئن باش این گوشی 7 اینچی راه به جایی نخواهد برد
مردم گوشی میخوان نه لب تاپ!!
همه ان 95 رو دارن مسخره میکنن اینقدر بزرگه...حالا این گوشی 7 اینچی که بماند:19:

corey
07-03-2008, 11:53

سامان جون بسی حال کردیم دستت درد نکنه

S A M S U N G
07-03-2008, 12:23
اولا کی نوکیایی است؟ والله ما که تو موبایلسرا عضو ممتاز سونی اریکسون بودیم.

در ضمن من هم فقط یه نکته تابلو اش جلوم اومد که رزولوشن بود.

و باز هم در ضمن سونی اریکسون تا حالا 99.9 درصد گوشی هاش 15 فریم بر ثانیه فیلم می گرفته که بد بود.

در ضمن عادلانه نگاه کنیم n95 اسباب بازی نیست.

این گوشی های جدید هم مثل اینکه تحول تکنولوژی صورت گرفته باشه. چون همه به پردازشگر سریعتر و رزولوشن بالا روی آوردن.
سلام دوست عزیز ...

شما زیاد ناراحت نشو ... احتمالا اون دوستمون منظور شمارو درست متوجه نشدن ...

در مورد N95 به نظر من در زمان خودش یک گوشی به تمام معنا بود و هیچ چیزی کم نداشت ... خب البته درسته برندهای دیگه پیشرفت کردن ولی به نظر من منشا این پیشرفتها بر میگرده به محصولات قبلی برندهای دیگه و میزان فروششون در بازار ...

اندازه این پاکت پی سی ها
ایسوز و اینویدیا

دقیقا حق با علی هست
حالا هر گوشی که ال سی دی بزرگتری داشته باشه که خوب نیست
7 اینچ ال سی دی رو میخواهی چه کار کنی؟یه کیف درست کنی بگذاری توش؟!!!
همین 4 اینچ انویدیا هم از سر همه زیاده
مطمئن باش این گوشی 7 اینچی راه به جایی نخواهد برد
مردم گوشی میخوان نه لب تاپ!!
همه ان 95 رو دارن مسخره میکنن اینقدر بزرگه...حالا این گوشی 7 اینچی که بماند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

علی و مصطفی عزیز سلام ...

در مورد ASUS فکر کنم بد متوجه شدین ... R70 نمونه پیشرفته شده R50 هستش که اصلا به عنوان یک گوشی استفاده نمیشه ! ... R70 ویندوز ویستا سرویس پک 1 روش نصب هست یعنی تمام کارهای یک ویندوز کامپیوترو شما میتونین توی این نمونه ASUS ببنید ... عموما UMPC ها که بهتره کاملشو بگم شاید بعضی از دوستان ندونن ( Ultra-Mobile PC ) به عنوان یک کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرن و یک سیم کارت هم به اونا اضافه شده ...

مطمئنا ASUS نمیاد یه چیزو تولید کنه که فروش نداشته باشه ... فروش میلیونی R50 باعث شد که ASUS در فکر نمونه ارتقاء شدش به نام R70 باشه ....

NVidia هم به نظر من توی این فکر بوده که بازار تشنه همچین گوشی هستش !

استفاده از گرافیکهای GeForce و OpenGL ES 2.0 و Direct3D Mobile در یک گوشی موبایل به نظر من معرکه هستش ..

موفق باشین ...

mostafa_khan001
07-03-2008, 13:31
سلام دوست عزیز ..
علی و مصطفی عزیز سلام ...

در مورد ASUS فکر کنم بد متوجه شدین ... R70 نمونه پیشرفته شده R50 هستش که اصلا به عنوان یک گوشی استفاده نمیشه ! ... R70 ویندوز ویستا سرویس پک 1 روش نصب هست یعنی تمام کارهای یک ویندوز کامپیوترو شما میتونین توی این نمونه ASUS ببنید ... عموما UMPC ها که بهتره کاملشو بگم شاید بعضی از دوستان ندونن ( Ultra-Mobile PC ) به عنوان یک کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرن و یک سیم کارت هم به اونا اضافه شده ...

مطمئنا ASUS نمیاد یه چیزو تولید کنه که فروش نداشته باشه ... فروش میلیونی R50 باعث شد که ASUS در فکر نمونه ارتقاء شدش به نام R70 باشه ....

NVidia هم به نظر من توی این فکر بوده که بازار تشنه همچین گوشی هستش !

استفاده از گرافیکهای GeForce و OpenGL ES 2.0 و Direct3D Mobile در یک گوشی موبایل به نظر من معرکه هستش ..

موفق باشین ...

سلام عزیز دل
فکر نکنم کسی باشه که ندونه یو ام پی سی چیه
کلا من با تعریفی که الان مد شده مشکل دارم!!هر چیزی که سیم کارت بخوره رو من گوشی میدونم..حالا شما بگو گوشی نیست!
یا ازش به عنوان گوشی میشه استفاده کرد یا نه
اگه میشه ازش استفاده کرد به عنوان یک گوشی...نمیشه بهش صفت همراه رو اتلاق کرد چون با 7 اینچ صفحه اصلا نمیشه راحت جا به جاش کرد
یا به عنوان گوشی ازش استفاده نمیشه کرد که....
ضمن اینکه سامسونگ ما داریم درباره گوشی موبایل صحبت میکنیم(اخه گفتی این گوشی نیست!)
به هر حال چه غلط چه درست این نظرمه
شاد باشید:20:

ali racer
07-03-2008, 13:35
سامان دستت طلا دانلود کردم
فقط حیف صدا نداشت !!
یه تیکه توش هست یه قصر قدیمی رو نشون میده
اون بازیش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M S U N G
07-03-2008, 13:54
سلام عزیز دل
کلا من با تعریفی که الان مد شده مشکل دارم!!هر چیزی که سیم کارت بخوره رو من گوشی میدونم..حالا شما بگو گوشی نیست!
اگه میشه ازش استفاده کرد به عنوان یک گوشی...نمیشه بهش صفت همراه رو اتلاق کرد چون با 7 اینچ صفحه اصلا نمیشه راحت جا به جاش کرد
ضمن اینکه سامسونگ ما داریم درباره گوشی موبایل صحبت میکنیم(اخه گفتی این گوشی نیست!)
سلام مصطفی جان ...

به هر حال نظر شخصی من اینه که آدم باید اطلاعاتش در مورد اینکه اطرافش چی میگذره زیاد باشه حالا چه به قول شما گوشی چه به قول من غیر گوشی ....

شما میگین R70 به جایی نخواهد رسید ... شما نباید ایرانو در نظر بگیری دوست خوبم ... توی ایران معلومه کسی طرف اینجور چیزا نمیره ... خب به خودش میگه بیام 2 میلیون پول اینو بدم ؟! میرم 1 میلیون 300 میدم یه لپ تاپ Dell میگیرم ! تازه کلاسشم بیشتره ....

در مورد اینکه کسی نیست که ندونه UMPC یعنی چی , باید بگم بچه ها این فروم همگی استاد هستند توی گوشی , من واسه اون بنده خدایی که به صورت مهمان وارد انجمن میشه و شاید ندونه گفتم .... حدود 85 درصد انجمن کلوپ گوشیهارو افراد مهمان تشکیل میدن ...

موفق باشی دوست خوبم ...

seyyedi
07-03-2008, 15:50
سلام مصطفی جان ...

به هر حال نظر شخصی من اینه که آدم باید اطلاعاتش در مورد اینکه اطرافش چی میگذره زیاد باشه حالا چه به قول شما گوشی چه به قول من غیر گوشی ....

شما میگین R70 به جایی نخواهد رسید ... شما نباید ایرانو در نظر بگیری دوست خوبم ... توی ایران معلومه کسی طرف اینجور چیزا نمیره ... خب به خودش میگه بیام 2 میلیون پول اینو بدم ؟! میرم 1 میلیون 300 میدم یه لپ تاپ Dell میگیرم ! تازه کلاسشم بیشتره ....

در مورد اینکه کسی نیست که ندونه UMPC یعنی چی , باید بگم بچه ها این فروم همگی استاد هستند توی گوشی , من واسه اون بنده خدایی که به صورت مهمان وارد انجمن میشه و شاید ندونه گفتم .... حدود 85 درصد انجمن کلوپ گوشیهارو افراد مهمان تشکیل میدن ...

موفق باشی دوست خوبم ...
دوستان سلام
سامسونگ جان هم حرف شما درسته
هم حرف مصطفی خان
دست شم هم بابت اطلاع رسانی درد نکنه
تعریف من از این وسیله ها اینه که یه مینی لپ تا هستن که سیم کارت هم میخورن ونباید فراموش کنیم که تا همین 4 سال پیش همین امکانات سخت افزاری روی پی سی ها مد و معمولی بود
این وسیله ها بیشتر برای افرادی هستن که هم میخوان کارایی یک لپ تاپ رو تا حدی زیادی داشته باشن و هم نمی خوان به اون بزرگی باشه
راستی آقا سامان نمی شد فیلم رو 4 روز زودتر کانورت میکردی و میگذاشتی
ما که پدرمون در اومد تا با این دایل آپ دان کردیم
به هر حال ممنون لطف بزرگی کردی

mostafa_khan001
07-03-2008, 23:04
سلام سامسونگ جان
میگما اسم کوچیکت چیه؟من و قدیمی ها میشناسن ..تو این زمینه تنبل هستم..اگه اسمت رو نگی خودم یه اسم واست میگذارم
ببینم سامان چطوره؟به سامسونگ هم میاد!
---------
ببین گل پسر...بیا من رو روشن کن...چه کسی این وسیله رو میخره؟کسی که گوشی میخواد؟کسی که لب تاپ میخواد؟کی؟
من اینجا رو هم نمیگیرم فرضا همون امریکا که مردمش عشق برنامه و قابلیت های نرمافزاری هستن رو وسیلشون...خوب طرف میره یه پاکت پی سی میگیره..چیزی میخره که قابل حمل باشه
اما اگه مثلا لب تاپ بخواد 99% این افراد یه گوشی همراه دارن..پس لب تاپ با قابلیت های خیلی بیشتر رو با این یو ام پی سی ها هرگز عوض نمیکنن و لب تاپشون رو میخرن
منظور من کلی بود نه در مورد این مدل خاص
گفتم با وجود مطالب بالا کلا بازار یو ام پی سی نمیتونه هرگز پر رونق باشه
مگه اینکه فکرم اشتباه باشه که خوش حال میشم کسی بهم بگه اشتباهم کجاست!!
شاد باشید

B L A S T E R
07-03-2008, 23:17
اسمش امیر جونه.(جونش فراموش نشه.)

Die For Real.M
07-03-2008, 23:23
ممد هر چیزی یه حدی داری ...

saman65
08-03-2008, 04:11
لاو یو سامان
دست گلت درد نکنه:20:

سامان جون بسی حال کردیم دستت درد نکنه

سامان دستت طلا دانلود کردم
فقط حیف صدا نداشت !!
یه تیکه توش هست یه قصر قدیمی رو نشون میده
اون بازیش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش داداش های گلم:40:

آره.حیف بدون صدا بود.آره انگار بازی بود.ولی خداییش گرافیک و طراحی منوها رو حال کردین.انقده اپل اپل کردن ببین اولین گوشیش فلانه.حالا ببین اولین گوشی Nvidia چیه.این جای تعریف داره.به نظر من که بی نقصه؟شماها عیبی توش میبینین؟دی

سلام عزیز دل
نظر منم همینه.آخه آدم روش نمیشه اون Asus رو دستش بگیره و باهاش حرف بزنه(با اینکه امکاناتش فوق العادست).اونم یکی مثل من.که دست هام انقده کوچیکه که همه بهم میگن:دی
فکر کنم باید با دو تا دست بگیرمش:27:
این Nvidia خدا تومان هم باشه باید بگیرمش.باید از الان پولام رو جمع کنم:دی:40:چون به نظرم هر برندی (نوکیا.سونی اریکسون.سامسونگ و ...) حتی اگه مثل این گوشی با این امکانات رو بزنه یا حتی بیشتر بازم نمیتونه تو طراحی و گرافیک به این گوشی برسه:8:

سلام سامسونگ جان
چه کسی این وسیله رو میخره؟کسی که گوشی میخواد؟کسی که لب تاپ میخواد؟کی؟
من اینجا رو هم نمیگیرم فرضا همون امریکا که مردمش عشق برنامه و قابلیت های نرمافزاری هستن رو وسیلشون...خوب طرف میره یه پاکت پی سی میگیره..چیزی میخره که قابل حمل باشه
اما اگه مثلا لب تاپ بخواد 99% این افراد یه گوشی همراه دارن..پس لب تاپ با قابلیت های خیلی بیشتر رو با این یو ام پی سی ها هرگز عوض نمیکنن و لب تاپشون رو میخرن
منظور من کلی بود نه در مورد این مدل خاص
گفتم با وجود مطالب بالا کلا بازار یو ام پی سی نمیتونه هرگز پر رونق باشه
مگه اینکه فکرم اشتباه باشه که خوش حال میشم کسی بهم بگه اشتباهم کجاست!!
شاد باشید

من که مثل همیشه حرف های تو رو تایید میکنم داداش.چون عقیده ام (در مورد گوشی و این چیزا:دی) به طور فجیعی مثل مال توهه:10::40:

B L A S T E R
08-03-2008, 09:21
این شرکت ان ویدیا کارش همینه.یعنی ساختن گرافیک و ...مطمئنا سونی و نوکیا هر کاری کن نمیتونن مث اینو بزنن.

ali racer
08-03-2008, 13:28
سامان ما که استاد عیب گذاشتن
رو گوشی هستیم اگه حال کردی تا 10 عیب براش بتراشیم ها؟
مثلا بگیم اچ تی سی واسه اینویدیا میسازش !!! لول
ولی این سوال واسم پیش اومده
تجهیزات مخابراتیشو
می خواد از کدوم شرکت تهیه کنه اینویدیا ؟

seyyedi
08-03-2008, 17:00
تجهیزات مخابراتیشو
دوستان سلام
ای تی اند تی ویدیا !!!!!! لول
بابا مصطفی من که تو پستم توی جواب امیر جون گفتم برا کیا میسازن

ali racer
08-03-2008, 18:55
جدا تجهیزات مخابراتی گوشی nvidia
at&t
می خواد بسازه ؟
من فکر میکردم این شرکت فقط یه سروره مخابراتیه
نه تولید کننده قطعات گوشی !

saman65
08-03-2008, 19:44

این یکی رو خوب اومدی:27:

ولی خداییش همه چیزش یه طرف.گرافیکش هم یه طرف:19:که من و کشته:40::دی

تجهیزات مخابراتیشو
نمیدونم.حالا خیلی هم مهم نیست:دی

seyyedi
08-03-2008, 20:51
جدا تجهیزات مخابراتی گوشی nvidia
at&t
می خواد بسازه ؟
من فکر میکردم این شرکت فقط یه سروره مخابراتیه
نه تولید کننده قطعات گوشی !
دوستان سلام
بابا علی جون خوبه پشتش لول نوشتم
نمی نوشتم چی می گفتی
یه شوخی کردیما بعد عمری
نه بابا at&t این کاره نیست شایدم بشه ولی فعلا که خبری نیست

ali racer
08-03-2008, 20:59
لول جمله شما رو دیدم
شرمنده لول آخر جمله خودم یادم رفت !! :))

R@R#M@N
08-03-2008, 22:48
بچه ها اطلاعات جدید از ایکس وان ندارین ؟؟؟
4000 پستم ه
صلواتی بلند ختم کنید !!!

ali racer
09-03-2008, 01:35
4000 پستم ه
صلواتی بلند ختم کنید !!!
به امید روزی که هر ایرانی 4000 پست دهاد !!:31:

هیچ خبری نیست
فقط تنها چیزی که هست با این کار احمقانه سونی اریکسون (معرفی گوشی واسه 1 سال بعد !)
فقط ابهت گوشی خودشو آورد پایین
نمونش معرفی 100 تا مدل و فیک از برند های مختلف بود !

mostafa_khan001
09-03-2008, 09:05
البته من باور نمیکنم این مسئله صحت داشته باشه....فکر کنم تو اواسط تابستان این گوشی رو ریلیز کنه
باید صبر کرد و زود قضاوت نکرد

saman65
09-03-2008, 09:16
البته من باور نمیکنم این مسئله صحت داشته باشه....فکر کنم تو اواسط تابستان این گوشی رو ریلیز کنه
باید صبر کرد و زود قضاوت نکرد

ا.مصطفی.پس سیبیلات کو:18:؟حداقل میگفتی میخوای آواتارت رو عوض کنی که عکست رو save کنم:19:.عکس قبلی رو آپ کن.تو پ.خ بهم بده:دی.اون یه چیز دیگه بود:31:

R@R#M@N
09-03-2008, 15:14
ممنون
مگه نگفتن که تو سایت سونی اریکسون این شایعه رد شده و خودشون گفتند که گوشی سر موعد مقرر وارد بازار میشه !!!؟؟؟؟؟

seyyedi
09-03-2008, 15:47
4000 پستم ه
صلواتی بلند ختم کنید !!!
دوستان سلام
مبارک باشه
اطلاعات جدید اینه که همه از این گوشی بریدن و به فکر انویدیا هستن ( جدید در دو سال پیش)

Original Titan
10-03-2008, 00:23
من که فکر نمی کنم این طوری ها هم باشه که کسی از X1 به سادگی بگذره
X1 آخرش سونی اریکسونه.من فکر می کنم مشتری پسند تر باشه.
همه این ها به کنار تا یه گوشی به بازار نیاد نمیشه چیز زیادی ازش فهمید.

ali racer
10-03-2008, 01:36
تا چیزی به بازار نیاد نظر دادن در موردش درست نیست!
ولی من فکر نمیکنم گوشی های مشابه و رقیب های ایکس وان
حداقل از لحاظ مخابراتی بتونن باهاش
رقابت کنن !!

seyyedi
10-03-2008, 16:17
دوستان سلام
من دوباره فیلم x1 رو نگاه کردم به یه نکته پی بردم که قبلش نمی دونستم
توی آخر فیلم یه چند تا اسلاید از گوشی پخش میکنه
اونجا یه ورودی یو اس بی هست شایدم مینی یو اس بی بود

Mobilecowboys
10-03-2008, 22:19
دوستان سلام
من دوباره فیلم x1 رو نگاه کردم به یه نکته پی بردم که قبلش نمی دونستم
توی آخر فیلم یه چند تا اسلاید از گوشی پخش میکنه
اونجا یه ورودی یو اس بی هست شایدم مینی یو اس بی بود

مگه خبر نداشتی که این گوشی مینی USB و جک 3.5 میلیمتری داره به جای پرت همیشگی سونی

hamed1297
10-03-2008, 23:38

Nabakhshoode
11-03-2008, 03:08
مگه خبر نداشتی که این گوشی مینی Usb و جک 3.5 میلیمتری داره به جای پرت همیشگی سونی

فکر میکنین تغییر پورتای خروجی و ورودی سونی ( و همینطور استفاده از میکرو اس دی به جای مموری ام2 ) به دلیل داشتن ویندوز موبایل رو این گوشی باشه ؟ یا خواسته این گوشی رو کاملا استاندارد بده بیرون ؟ یا اینکه کلا رویکرد سونی در مورد پورتهای ورودی و خروجیش عوض شده ؟

من به شخصه شدیدا استفاده سونی از فست پورت رو به شدت قبول دارم ! چون یادمه زمانی که 5700 داشتم گوشی 3 تا سوراخ داشت یکی پورت سوزنی واسه ورودی شارژ و پورت 2.5 میلیمتری برای خروجی صدا و یکی هم مینی یو اس بی برای انتقال دیتا ... ولی همه ی اینا تو گوشی های سونی تو یه فست پورت خلاصه میشن ...!

mostafa_khan001
11-03-2008, 14:03
بعید میدونم رویکرد سونی نسبت به پورتها عوض شده باشه چون تو مدلهای دیگه اش چیزی نمیبینیم که تغییر کرده باشه
بیشتر به خاطر ویندوز موبایلش هست...خواسته یه پاکت پی سی کامل رو بده بیرون..همین

mostafa_khan001
11-03-2008, 14:05
ا.مصطفی.پس سیبیلات کو:18:؟حداقل میگفتی میخوای آواتارت رو عوض کنی که عکست رو save کنم:19:.عکس قبلی رو آپ کن.تو پ.خ بهم بده:دی.اون یه چیز دیگه بود:31:

ما تازه واردها که پ.خ نداریم:46:!!!

saman65
11-03-2008, 16:10
ما تازه واردها که پ.خ نداریم:46:!!!
اگه تو تازه کاری پس من چیم؟:دی
شما استاد مایی.:40:داش مصطفی اگه آی دی یاهو داری بگو.یا اگه نداری بساز.بعد بهم بده:40::31::10:

mostafa_khan001
11-03-2008, 21:12
مرسی سامان عزیز..نظر لطفته
ای دی دارم اما مال زمان قلقلی میزراست...فکر نکنم بالا بیاد..بگذار ما هم"نباشه جاش خالی میمونه"!!!!بشیم من در خدمتتم
شاد باشید

Mobilecowboys
11-03-2008, 21:52
من تو سایت موبایل ریویو خونده بودم که قراره سونی اریکسون از نیمه ی دوم 2008 از میکرو Usb و پرت 3و5 میلی متری استفاده کنه...
یادمه یه زمانی هم قرار بود 5 تا کارخونه ی اصلی تو نیمه ی دوم 2009 از میکرو Usb و یک نوع رم برای گوشی هاشون استفاده کنند شاید سونی می خواد زودتر شروع کنه!!!

SAEED_BARCELONA
11-03-2008, 22:00
سلام دوستان. هنوز بحث سر این که x1 کدوم کارخونه میزنه هست یا کنسل شده؟
یه مدت از دنیا عقب بودم.
خبری نشد از اینکه کی ریلیز میشه؟!

B L A S T E R
11-03-2008, 22:25
سلام سعید..کجایی؟؟انقد درس نخون..:d
معلوم نیست یکی میگه نیمه دوم 2008 یکی میگه 2009

SAEED_BARCELONA
12-03-2008, 14:15
سلام ممد. نه بابا درس کجا بود! تلفونمون قطع بود!!!!!!

shahshahani
12-03-2008, 14:51
با سلام .
میخواستم ببینم این گوشی تو ایران هنوز نیومده یا اینکه کلا هنوز تولد نشده؟
با تشکر.

seyyedi
12-03-2008, 16:57
مگه خبر نداشتی که این گوشی مینی USB و جک 3.5 میلیمتری داره به جای پرت همیشگی سونی
دوستان سلام
راستش انقدر خبر این گوشی شکم کرده بود(زمانی که شنیدم) که اصلا به چیزای دیگه توجه نکردم
پس پورت یو اس بی نیست

hamed1297
18-04-2008, 22:32
به به.تاپیک زیر خاکی بیرون میکشیم.

خوب.سایت windows mobile expert یه ریویو از این گوشی رو روی سایتش گذاشته.حتما بخونید.

corey
19-04-2008, 12:50
به به.تاپیک زیر خاکی بیرون میکشیم.

خوب.سایت windows mobile expert یه ریویو از این گوشی رو روی سایتش گذاشته.حتما بخونید.

x1 فوق العادست ولی اگه یکی از دوستان زحمت بکشه متن ترجمه کنه عالی میشه
ممنون بابت ریویو

SALAMONALEYKOM
19-04-2008, 18:14
واقعا تنکولوژی پیشرفت کرده >>> :دی

hamed1297
19-04-2008, 23:41
x1 فوق العادست ولی اگه یکی از دوستان زحمت بکشه متن ترجمه کنه عالی میشه
ممنون بابت ریویو

سلام.چون اکثر نوشته های این ریویو رو مطمئنا میدونید فقط قسمتهای مهمش رو ترجمه کردم:

اول اینکه این گوشی رو از لحاظ وزن و اندازه و همچنین سخت افزار جزء بهترین ویندوز موبایل دار ها دونسته.
در مورد مکانیزم باز شدن کشویی گوشی گفته که خیلی نرم و راحت باز میشه و محل قرار گرفتن اسلات کارت Micro SD و پورت و دکمه ها رو بسیار مناسب دیده.

در مورد کیبورد هم نوشته طراحی خوبی داره به خاطر فاصله مناسب دکمه ها از هم .برای استفاده از 2 دست خیلی خوب هست ولی برای استفاده از یک دست احتمالا شما گوشی رو به صورت بسته استفاده میکنید.

در پایین گوشی یک touch-mouse قرار داره که با دکمه های جهت احاطه شده و کاربرد مناسبی در scroll از web page ها موقع استفاده از اینترنت داره.

صفحه نمایش درخشان و باکیفیت هست.

این هم از سخت افزار گوشی:

• HSDPA/HSUPA (Quad Band, too)
• WiFi and Bluetooth
• aGPS
• 3.2 Megapixel Camera
• 110 x 53 x 16.7 mm
• 145 grams
• 1500 mAH Battery
• Qualcomm's MSM7200A CPU, 528Mhz (confirmed)
• 800x480 resolution Touchscreen (flush)
• MicroSD for expansion
• MiniUSB for data and chargin
• 3.5mm headset jack for music

از نظر باتری هم به گفته مسولین سونی اریکسون 6 ساعت زمان برای گفتگو یا جستجوی اینترنت در اختیار کاربر میگذاره که در نوع خودش و برای ویندوز موبایل عالی به نظر می رسه.

ظاهرا X1 پنلهای مختلفی داره که امکانات مختلفی رو در اختیار کاربر می گذاره که یکی از اونها ویندوز موبایل هست.یکی از اونها mini aquarium هست که توی اون ماهی هایی هست که بر رنگ این ماهی ها تغییر میکنه و نشان دهنده مواردی مثل دریافت میل یا sms یا miss call ها هست .

یک نکته که سونی اریکسون روی اون تاکید داره این هست که شرکت HTC نقش زیادی در ساخت این دستگاه نداشته و سونی اریکسون فقط از تجربه اونها در بعضی موارد استفاده کرده.

نکته آخر هم اینکه این گوشی هدف اصلیش بازار امریکای شمالی هست بر خلاف سایر تولیدات سونی که بازار اروپا و آسیا رو هدف قرار میداد.

seyyedi
20-04-2008, 08:44
سلام.چون اکثر نوشته های این ریویو رو مطمئنا میدونید فقط قسمتهای مهمش رو ترجمه کردم:

اول اینکه این گوشی رو از لحاظ وزن و اندازه و همچنین سخت افزار جزء بهترین ویندوز موبایل دار ها دونسته.
در مورد مکانیزم باز شدن کشویی گوشی گفته که خیلی نرم و راحت باز میشه و محل قرار گرفتن اسلات کارت Micro SD و پورت و دکمه ها رو بسیار مناسب دیده.

در مورد کیبورد هم نوشته طراحی خوبی داره به خاطر فاصله مناسب دکمه ها از هم .برای استفاده از 2 دست خیلی خوب هست ولی برای استفاده از یک دست احتمالا شما گوشی رو به صورت بسته استفاده میکنید.

در پایین گوشی یک touch-mouse قرار داره که با دکمه های جهت احاطه شده و کاربرد مناسبی در scroll از web page ها موقع استفاده از اینترنت داره.

• WiFi and Bluetooth
• aGPS
• 3.2 Megapixel Camera
• 110 x 53 x 16.7 mm
• 145 grams
• 1500 mAH Battery
• MicroSD for expansion

از نظر باتری هم به گفته مسولین سونی اریکسون 6 ساعت زمان برای گفتگو یا جستجوی اینترنت در اختیار کاربر میگذاره که در نوع خودش و برای ویندوز موبایل عالی به نظر می رسه.

ظاهرا X1 پنلهای مختلفی داره که امکانات مختلفی رو در اختیار کاربر می گذاره که یکی از اونها ویندوز موبایل هست.یکی از اونها mini aquarium هست که توی اون ماهی هایی هست که بر رنگ این ماهی ها تغییر میکنه و نشان دهنده مواردی مثل دریافت میل یا sms یا miss call ها هست .

یک نکته که سونی اریکسون روی اون تاکید داره این هست که شرکت HTC نقش زیادی در ساخت این دستگاه نداشته و سونی اریکسون فقط از تجربه اونها در بعضی موارد استفاده کرده.

نکته آخر هم اینکه این گوشی هدف اصلیش بازار امریکای شمالی هست بر خلاف سایر تولیدات سونی که بازار اروپا و آسیا رو هدف قرار میداد.
دوستان سلام
آره ایکسپریا پنلهای مختلفی داره که فکر کنم 9 تا باشه همشون هم تحت ویندوز موبایلن و یکیش هم صفحه اصلی هست که منوهای همیشگی ویندوز موبایل توش هستن یکی دیگه همون ماهیها یکی دیگه منو ها و مثل اینکه میشه منو ها رو تغییر داد به چیزهای دیگه مثلن ساعت رو برداشت تقویم جاش گذاشت

این که بد میشه یعنی دیرتر از اون چیزی که فکر میکردیم به بازار ما میاد اگه درست باشه

corey
20-04-2008, 11:20

• WiFi and Bluetooth
• aGPS
• 3.2 Megapixel Camera
• 110 x 53 x 16.7 mm
• 145 grams
• 1500 mAH Battery
• MicroSD for expansion

ممنون بابت ترجمه
فعلا تو کف x1 میمونیم

Nabakhshoode
20-04-2008, 11:56
این که بد میشه یعنی دیرتر از اون چیزی که فکر میکردیم به بازار ما میاد اگه درست باشه

البته فکر میکنم مفهوم اون جمله این نیست که اول وارد بازار آمریکای شمالی میشه منظور اینه که سونی بیشتر امیدش تو فورش بالای این گوشی تو اون ناحیه از جهانه ... که یه چیز طبیعیم هست آمریکاییا از این نوع گوشیا بیشتر استقبال میکنن همیشه همینطور بوده !

seyyedi
20-04-2008, 15:15
البته فکر میکنم مفهوم اون جمله این نیست که اول وارد بازار آمریکای شمالی میشه منظور اینه که سونی بیشتر امیدش تو فورش بالای این گوشی تو اون ناحیه از جهانه ... که یه چیز طبیعیم هست آمریکاییا از این نوع گوشیا بیشتر استقبال میکنن همیشه همینطور بوده !
دوستان سلام
آره این درسته
برداشت من اشتباه بود
ولی بازار خاور میانه هم معمولا برا سازنده هذ خیلی مهمه
خدا کنه زود بیاد

™Enter_The_Love
20-04-2008, 15:35
XPERIA X1 Media player:

PlayNow!

Photo gallery

Clock

calendar

™Enter_The_Love
20-04-2008, 15:37
یه چیز جالب که نمیدونم مطرح شده یا نه
باتری این گوشی sony هست

™Enter_The_Love
20-04-2008, 15:44
بله گویا در 2009 این گوشی ریلیز خواهد شد و یه عکس از سایت sefanatics.com

™Enter_The_Love
20-04-2008, 16:01
البته سایت infosyncworld.com گفته که گوشی August 2008 ریلیز میشه

noisymind
20-04-2008, 17:35
تا جایی که یادمه یک جایی خوندم که این خبر رو سونی اریکسون تکذیب کرده و گفته سر وقتش میاد .

™Enter_The_Love
20-04-2008, 19:11
یک فایل PDF حاوی مشخصات و توضیحات در مورد این گوشی

mostafa_khan001
20-04-2008, 19:37
مرسی ده لاو عزیز
با فوتو گالریش خیلی حال کردم
--------
اقا هر سایتی یه زمان ریلیزی میده.فقط باید صبر کرد و دید کی عرضه میشه
فقط امیدوارم 2008 باشه

™Enter_The_Love
20-04-2008, 19:54
خواهش .

قیمت برآورد دارید ازش ؟ به $

SAEED_BARCELONA
20-04-2008, 19:58
همون اوائل که معرفی شده بود سایت موبایل ریویوو گفته بود 600-700 یورو خواهد بود.

B L A S T E R
20-04-2008, 21:28
خیلی منوهاش باحاله.
فقط 2009 باشه خیلی بده.!!.

hamed1297
21-04-2008, 22:10
مطمئن باشید که همین امسال و سر موعد وارد بازار میشه.نگران نباشید.

seyyedi
22-04-2008, 15:05
دوستان سلام
آره این گوشی همین امسال میاد و باید هم بیاد
تا اس ای بتونه سری جدید همین گوشی رو توی نمایشگاه بارسلون امسال معرفی کنه
اگه معرفی نکنه یعنی زیاد روی گوشی سرمایه گذاری نکرده

seyyedi
25-04-2008, 10:39
دوستان سلام
چه خبره هیچ بحثی نمیشه اینجا رفته زیر خاکی
خوب یه فیلم که حدود 14-15 مگ هست از این گوشی میزارم
خودم هم دارم دانلود میکنم

آدرس همینو منتها غیر مستقیم توی صفحه اصلی امین جان گذاشته بودن این لینک مستقیمه
اینو اون جا هم میزارم

Engadget
02-05-2008, 21:57

ali racer
02-05-2008, 22:06
اگه سال 09 بیاد که کلاهش پس معرکه اس
البته این نکته رو هم اضافه کنم
که فکر نمی کنم سونی اریکسون این گوشی رو مثل باقی سری ها تولید انبوه کنه!

SAEED_BARCELONA
02-05-2008, 22:13
علی مگه اون تیکه سفیدو نخوندی؟ نوشته سپتامبر 2008

ali racer
02-05-2008, 23:59
بله تیکه سفیده رو خوندم
ولی منبعش چی بود ؟
ضمنا مگه پست من تناقضی با تیکه سفیده داشت ؟

SAEED_BARCELONA
03-05-2008, 00:11
اگه سال 09 بیاد که کلاهش پس معرکه اس

ضمنا مگه پست من تناقضی با تیکه سفیده داشت ؟
آخه فکر کردم بعد از خوندن اون تیکه سفید فکر کردی 09 میاد!
منبعش:
handango.com

i-like-ddd
05-05-2008, 13:17
آقا منم ميخوام :19:

hussain
06-05-2008, 12:47
راستی دوستان این خبر را شنیدید:
[FONT='Tahoma','sans-serif']گروه خبری: سونی‌اریکسون اعلام کرده است که اواسط سپتامبر 2008 وارد بازارهای جهانی می‌شود.
اولین پاکت‌پی‌سی سونی‌اریکسون است که از صفحه نمایش بزرگ 3 اینچی لمسی و سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 بهره می‌برد.
سازندگان، این محصول را یک گوشی با قابلیت دسترسی آسان به وب و مولتی‌مدیا نامیده است.
سونی‌اریکسون در نمایشگاه بارسلون، زمان عرضه این گوشی را اواخر تابستان 2008 اعلام کرده بود. اما کمی بعد عنوان شد که به دلایلی نامعلوم، با یک سال تأخیر عرضه می‌شود.
به گزارش سایت سونی‌اریکسون، اخیراً به طور رسمی از ورود به بازار، در سپتامبر امسال خبر داده است

SAEED_BARCELONA
06-05-2008, 13:33
با این خبرا میخوان دشمن شادمون کنن

rb97
06-05-2008, 21:28
ببینم این گوشی مثل آیفون حالتی داره که اگه انگشتت رو روش بکشی عمل کنه؟

ehsan87
06-05-2008, 22:10
os و امكاناتش كه آخرشه ولي خوب شكل ظاهريش يه خورده طول مي گشه تا آدم بهش عادت كنه خلاصه جا داشت كه قشنگ تر باشه ولي منظورم ابعادش نيست كه ابعادشم حرف نداره

من فكر مي كنم تا شب عيد امسال براي خريدش بايد صبر كنيم

seyyedi
09-05-2008, 17:35
دوستان سلام
این حالت توی 990 هست حالا توی این نباشه!!!!!!!
البته توی 990 نه خیلی قوی فقط موقعی بلوتوث میفرستی میتونی صفحه بلوتوث رو بالا پایین کنی

os و امكاناتش كه آخرشه ولي خوب شكل ظاهريش يه خورده طول مي گشه تا آدم بهش عادت كنه خلاصه جا داشت كه قشنگ تر باشه ولي منظورم ابعادش نيست كه ابعادشم حرف نداره

آره منم همین فکرو کردم
منتظرم ببینم میشه ویندوزشو به 7 ارتقا داد یا نه
نشه خیلی بده
سونی باید سری بعدی ایکس رو با ورژن 7 بده بیرون

seyyedi
09-05-2008, 17:57
دوستان سلام
این حالت توی 990 هست حالا توی این نباشه!!!!!!!
البته توی 990 نه خیلی قوی فقط موقعی بلوتوث میفرستی میتونی صفحه بلوتوث رو بالا پایین کنی

آره منم همین فکرو کردم
نشه خیلی بده
سونی باید سری بعدی ایکس رو با ورژن 7 بده بیرون

SAEED_BARCELONA
09-05-2008, 22:25
اینو که گمون نکنم ویندوز 7 کنن ولی ایشالا x2 با cpu 2هسته ای و 2گیگ رم و چیپ ست گرافیک ati3870 و همینطور ویندوز 7 عرضه میشه (اشانتیون یه باتری کامیون میدن برا مواقع ضروری)

R@R#M@N
09-05-2008, 22:46
خیلی باحال گفتی (باتری کامیونو) =))
ولی ویندوزو میشه آپدیت کرد اینه ایکس پی !!!
مثلآ 5 رو به 6 ارتقا میدن
اصلآ میشه ویندوزش رو دانلود کرد !!

Original Titan
09-05-2008, 22:57
آره منم مي دونستم
مثل اينكه يكي از بچه ها كرده بود
به احتمال زياد اينم بشه

^^ HAMID ^^
01-07-2008, 12:09

hamed1297
01-07-2008, 22:51
هر چي دقت ميكنم ميبينم خيلي خوشكله بي وجدان.
ممنون از حامد به خاطر عكسهاي خوشكلي كه گذاشتي.

Hadi King
01-07-2008, 23:00
گوشي قشنگي هستش چي ميشد يكي از اينا دست ما بود :31::31:
فكر كنم ديگه اين چيزي كم نداشته باشه :19:

موفق باشيد!:40:

R@R#M@N
03-07-2008, 15:20
به به عجب عکسایی !!!
بسی حال کردیم
خیلی خشکله بی پدر و مادر !!

SAEED_BARCELONA
03-07-2008, 17:18
ممنون از حامد به خاطر عكسهاي خوشكلي كه گذاشتي.
شما حامد هستی. اونی که عکسارو گذاشت حمیده!

فكر كنم ديگه اين چيزي كم نداشته باشه
هیچ وقت یه گوشی کامل بوجود نمیاد!

لعنت بر خوار مادرش، چه قدر نازه!
-----
حمید دمت جیزینگول. حال اساسی دادی بمون تا یه 2روزی شارژیم

hamed1297
03-07-2008, 19:11
الان اديتش ميكنم........

hamed1297
03-07-2008, 19:12
شما حامد هستی. اونی که عکسارو گذاشت حمیده!
دي.راست ميگيا.اينا رو ول كن .گوشي رو بچسب.

vahid_civil
03-07-2008, 20:40
این کوفتی ! کی میاد و کی میشه 400 هزار تومن؟ نه 300 هزار تومن !؟

t@here
03-07-2008, 21:51

لعنت بر خوار مادرش، چه قدر نازه!
-----

این کوفتی ! !؟

عجب ادبیات جالبی:18:

این کوفتی ! کی میاد و کی میشه 400 هزار تومن؟ نه 300 هزار تومن !؟

عجب پست جالبی:31:
اووووووووم فکر کنم حول و حوش 2 سال دیگه نزدیکهای 400 برسه:5:

Original Titan
03-07-2008, 22:34
اووووووووم فکر کنم حول و حوش 2 سال دیگه نزدیکهای 400 برسه

به نظر من هيچ وقت 400 تومن نميشه. اگه خواسته باشه 400 تومن بشه براي سوني صرف نميكنه.توليدش متوقف ميشه!!!

hamed1297
03-07-2008, 23:53
آره.شايد زماني كه X3 اومد اين بشه 400.آخه از همون اول كه وارد بازار بشه قرار هست 700-800 دلار باشه.تا قيمتش پايين بياد خيلي بايد طول بكشه.
البته باز معلوم نيستا.شايد سوني اريكسون يه انقلابي كرد مثل گوشي هاي جديدش (g900...) و قيمت اين گوشي رو هم پايينتر از اين حرفها شروع كرد.

poria_mc
07-07-2008, 12:12
این دیگه چیه؟!!!
این چینی ها دیگه گندش رو در آوردن!

seyyedi
07-07-2008, 15:58
دوستان سلام
هیچی بابا بد به دلت راه نده
اومدن مثلا کپی کنن ولی فقط شکلش مثل اونه تازه حالت کشویی ایکسپریا قوسی هست اما این نه
پس توی ظاهر هم کاملا شبیه نیستن

Hadi King
07-07-2008, 16:04
این دیگه چیه؟!!!
این چینی ها دیگه گندش رو در آوردن!

اينقدر گوشي هاي الكي زد بيرون اين يكي باشه روش خودتو نگران نكن پوريا جان :31:
دفعه اولشون نيست كه :41:
موفق باشيد!:40:

senjin
07-07-2008, 18:46
سلام میشه یکی بگه این قیمتی که تو این سایت زده چی مگه x1 اومده ؟
یعنی قیمتش اینقدر بالاست یا این سایت گرون فروشه؟
منظور از Unlocked چیه؟
ممنون

^^ HAMID ^^
07-07-2008, 20:36
در جواب دوستانی که برای عکس تشکر کردن عرض شود که قابل نداشت -- واما :

این دیگه چیه؟!!!
این چینی ها دیگه گندش رو در آوردن

اینقد از اینا زدن از n95 تا p1 و ... مهم نیست -- کلا چند خصوصیت بارز دارن که به شرح زیر است :

دارای tv تینور آنالوگ همون تلویزیون خودمون-- ال سیدی 3 اینچ برو بالا -- فاقد هر گونه سیستم عامل -- هیچ برنامه و بازی بهشون نمیخوره نه جاوا نه سیمبین و نه ویندوز موبایل -- دوربین 5 مگی شون در اصل 1.3 مگی است که وقتی عکس میگیره میکشه سایزشو میکنه 5 مگ ( خودتون کیفیتشو حدس بزنید عین کاشی حموم)

^^ HAMID ^^
07-09-2008, 15:54

چند تا اسکرین شات از پنل x1 و برنامه های نصب شده روش :

این جدیدترین ورژن اپرا با ساپورت فلش :

اینم گوگل مپ :

این پنل مدیا سنتر :

اینم پنل مدیا پلیرش :

hussain
07-09-2008, 17:00
چه خفن!!!!!!!!!! قیمت اولیه اش به تومان چنده؟

^^ HAMID ^^
07-09-2008, 18:09
Play.com برای پیش فروش زده 500 پوند انگلیس معادل 860 هزار تومان.

Original Titan
07-09-2008, 19:41
خيلي خوبه
قيمتش تا بياد تئ ايران پايين تر هم مياد

Farbod_h
07-09-2008, 20:02
بابا مگه این touch auto focus داره!؟
من یه ویدوئو دیدم ازش که داشت!

hamed1297
07-09-2008, 22:32
عجب چیزیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخوامش.

feryshad
07-09-2008, 23:08
بابا مگه این touch auto focus داره!؟
من یه ویدوئو دیدم ازش که داشت!
تو white paper ش نوشته که داره

hussain
08-09-2008, 04:39
سایت gsm گفته فروشش در انگلستان شروع شده؟این خبر درسته؟؟؟؟؟

i-like-ddd
08-09-2008, 12:47
کی میخواد بیاد تو ایران من که دهنم صاف شد از بس منتظرش موندم.

lelelolo
09-09-2008, 15:53
سایت gsm گفته فروشش در انگلستان شروع شده؟این خبر درسته؟؟؟؟؟

یه خبر هایی هست فکر کنم درسته.

hamed1297
09-09-2008, 18:14
دست به دعا بردارید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Capcom
10-09-2008, 13:18
دوستان 30 همین ماه(البته به میلادی ، ) تو بریتانیا ، المان ، سوئد ریلیذ میشه...یعنی 20 روذ دیگه

^^ HAMID ^^
10-09-2008, 13:26
^^^تایید پست بالا :

hamed1297
10-09-2008, 13:39
چرا پس واسه اسیا سه ماهه چهارم وارد بازار میشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
10-09-2008, 23:33
خاب یه چیزی دیدم الان !! به قول بچه ها گفتنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پشمام فر خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا رو :

BATTERY Standard battery, Li-Po 1500 mAh (BST-41)
Stand-by Up to 833 h
Talk time Up to 10 h

رمشم که شد 256 !! دمش گرم !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abolfazlm
11-09-2008, 00:10
خاب یه چیزی دیدم الان !! به قول بچه ها گفتنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پشمام فر خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا رو :

Stand-by Up to 833 h
Talk time Up to 10 h

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم فر خورد ...اند گوشییهه... پوزه نوکیا رو به خاک مالیده...باید جم کنه بره!!!!!!!!!:10:

Original Titan
11-09-2008, 08:15
خاب یه چیزی دیدم الان !! به قول بچه ها گفتنی پشمام فر خورد
اینجا رو :

Stand-by Up to 833 h
Talk time Up to 10 h

بهراد ما كه خيلي وقته فر خورده !
اين تغييرات خيلي وقت بود ايجاد شده بود...
باطريه خيلي حال ميده اگه هميني كه ميگه باشه!

Nabakhshoode
11-09-2008, 09:34
Stand-by Up to 833 h
Talk time Up to 10 h

این باطریه یا ژنراتور ! فکر میکنم مشکل اصلی اکثر پی دی ای ها همین باطریشونه همین دیاموندم مثه اینکه روزی 1 بار شارژ کردن رو شاخشه و خوب سونی یکی از بهترین باطری های حال حاظر رو به نظر میاد ساخته باشه...

mostafa_khan001
11-09-2008, 10:48
بهراد عقبی ها...
این تغییر حداقل 1 ماه اعلام شده

ali racer
11-09-2008, 11:02
باتری خوبی داره
ولی مهمتر از باتری سخت افزار کم مصرف این گوشی هستش
که اینقدر استند بای رو بالا میبره

البته نوکیا با باتری 1500 میلی به تاک تایم 10 ساعت و 30 رسیده
و همچین هم پوزش زده نشده
لول

ali_power42
11-09-2008, 11:18
من یه مقایسه بین x1 و سایر پاکت پی سی ها از طریق gsmarena انجام دادم و اینطور که معلومه x1 شاخ ترین پاکت پی سی حال حاضر دنیاست و از همه htc ها بهتره و درمقایسه با i900 سامسونگ هم فقط دوربین و cpu یکم پایینتره که عوضش در قسمتهای دیگه خیلی بیشتر جبران کرده مثل صفحه نمایش عالی زیر نور افتاب با دو برابر رزولوشن نسبت به i900 و داشتن کیبورد و باتری فوق العاده قوی و داشتن جوی استیک نوری و 256MB RAM, 512MB storage در مقابل نصف این مقادیر در i900 و فیلمبرداری vga با 30fps در مقابل qvga at 15 fps در i900

بنظر من اون رم 256 مگابایتی برای یه پاکت پی سی از همشون مهمتر بود چون عشق خریدن پاکت پی سی به ریختن برنامه های متنوع و زیاده حالا اون موارد دیگه که جای خود دارد

SAEED_BARCELONA
11-09-2008, 12:35
البته نوکیا با باتری 1500 میلی به تاک تایم 10 ساعت و 30 رسیده
و همچین هم پوزش زده نشده

اگه نوکیا تونست با همین cpu,ram و lcd همچین تاک تایمی داشته باشه من اسممو عوض میکنم میزارم سعیده!

R@R#M@N
11-09-2008, 12:36
سلام !!
والا مصطفی جون خودم میدونم (خودم اولین بار از تو Se-nse دیدم و به سعید بارسلونا که باهاش میچتیدم گفتم)
ولی خاب تو Gsmarena ندیده بودم !! در ضمن خیلی از بچه ها ندیده بودند !!

علی پاور کاملآ باهات موافقم !! 256 رم فوقالعاده ای هست برای یه پاکت پیسی !!
البته سیپیو 528 هم آنچنان کم نیستا !!
ولی فقط و فقط باتری رو نیگا کنین کف بر بشین !!
نوکیا و سامسونگ و الجی و .... همه باید برن بوق بزنن با این باتریاشون !!

hussain
11-09-2008, 12:38
این هم بصورت کامل:
APAC: Indonesia, Singapore, Bangladesh, Cambodia, India, Malaysia, Philippines, Taiwan, Thailand and Vietnam
Western Europe: Spain, France, Italy, Switzerland, Netherlands, Austria, Norway, Denmark, Belgium, Portugal
Central Europe: Poland, Hungary, Czech Republic
Middle East: UAE, Saudi Arabia, Kuwait
Africa: South Africa
Latin America: Argentina, Chile, Uruguay, Paraguay and Bolivia

^^ HAMID ^^
11-09-2008, 14:02
دو برابر رزولوشن نسبت به i900

رزولوشنش چهار برابرهi900 امنیاست :

480*800 = (2*240) * (2*400) = 240*400 *4

x1= wvga

i900= wqvga

Royce
11-09-2008, 21:44
خدا کنه هرچی زودتر توی ایران بیاد که حد اقل بتونیم از نزدیک نگاش کنیم:31:

sabok sangin
13-09-2008, 17:51
سلام برو بچ مشتاق x1 ...این گوشی جدید 2 ماه دیگه تو تهران میاد......شاد باشید
راستی به نظر شما من htc x7510 رو بخرم یا x1?

i-like-ddd
14-09-2008, 00:30
سلام برو بچ مشتاق x1 ...این گوشی جدید 2 ماه دیگه تو تهران میاد......شاد باشید
راستی به نظر شما من htc x7510 رو بخرم یا x1?
2ماه دیگه اووووووووووووووووو چه دیر من فردا میخواستم برم تهران ببینم چه خبره!

^^ HAMID ^^
14-09-2008, 16:50
2ماه دیگه اووووووووووووووووو چه دیر من فردا میخواستم برم تهران ببینم چه خبره!

حداقل تا یک ماه دیگه ایران نمیاد -- بعد از یه ماه میتونید تو تهران دنبالش بگردید .

یه نفر که پورتو تایپ ایکس وان رو داره باهاش چند تا عکس گرفته میزارم اینجا شما هم ببینید :

SUNLIGHT

CLOUDY

======================
اینم حرفاش در مورد X1 :

In-Ear phones, yes. Standard ones but now with 3,5mm to 3,5mm adapter.

Video quality of the 007 trailer is amazing, true DVD quality!

Very stabile. No crashes or anything yet

ایر فونهاش استاندارد ه همراه با آداپتور 3.5 میلی متری به 3.5 میلی متری

کیفیت پخش ویدیو عالی (به عنوان مثال تریلر 007) , کیفیت DVD واقعی داره به خاطر چیپ ATI

نرم افزار بسیار پایدار بدون هیچ کرش و هنگ و باگ و ......

R@R#M@N
14-09-2008, 17:00
این پروتوتیاپ رو از کجا گیر میارن ؟؟

hamed1297
14-09-2008, 17:34
فکر کنم به افراد مشخصی میدن.
مثلا یک سری افراد که شرکت شناخت داره.
مثلا در نظر بگیرید که همچین گوشی رو بدن به یه خر تعصب از برند دیگه.
خودتون حدس میزنید در موردش چی میگه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
14-09-2008, 18:02
نمیدونم !!
تو بگو

corey
14-09-2008, 18:14
نمیدونم !!
تو بگو

مشخصه دیگه به cd-player و فرهوده و ghy و این جور افراد میدن!!!!!!!!!!!!!!!!! و البته به مامور مخصوص سونی اریکسون حمید

shutdown
14-09-2008, 18:19
رزولوشنش چهار برابرهi900 امنیاست :

480*800 = (2*240) * (2*400) = 240*400 *4

x1= wvga

i900= wqvga

خودت می نویسی 400 ضرب در 2 بعد میگی 4 برابر.....ریاضیت ضعیف هست پایه سوم ابتدایی رو یه مروری بکن.........به این ربصی نداره که این در2 و اون در 2 ضرب میشه بعد میشه مجموعا 4......کلا باید جساب کنی:31:

R@R#M@N
14-09-2008, 18:23
دوست عزیز واحد مساحت هست !!! طول 2 برابر شده !! عرض هم دوبرابر !! در نتیجه مساحت شده 4 برابر
شما هم برو ریاضی 4 روم رو دوره بکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hussain
14-09-2008, 18:44
مشخصه دیگه به cd-player و فرهوده و ghy و این جور افراد میدن!!!!!!!!!!!!!!!!! و البته به مامور مخصوص سونی اریکسون حمید
:27:چه باحال گفتی درضمن 100%تایید میشه:7:
این X1 چه مخوف عکس می گیره

neoanderson
14-09-2008, 18:46
فقط Windows Mobile

من با هیچ سیستم عامل دیگه واسه موبایل هال نمیکنم

hussain
14-09-2008, 18:55
خودت می نویسی 400 ضرب در 2 بعد میگی 4 برابر.....ریاضیت ضعیف هست پایه سوم ابتدایی رو یه مروری بکن.........به این ربصی نداره که این در2 و اون در 2 ضرب میشه بعد میشه مجموعا 4......کلا باید جساب کنی
حالا شما گیر نده این نکته انحرافیش بود:31:

mostafa_khan001
14-09-2008, 23:09
اره حمید؟اخبار اکس وان رو اینجا بگذاریم.من میخواستم تو تاپیکت اخبارش رو بگذارم
====
در ضمن بگم از اونجا که این دارنده این پروتوتایپ سوئدی هست مطئن هستم یه کاره ایی از se هست.نه کارمند مستقیم se از این گروههای وابسه ی se باید باشه که کارشون انالیزه.میرن تو تماشگرها میشینن بازی ها رو انالیز میکنن!!!ها؟چی میگه؟:D

mostafa_khan001
14-09-2008, 23:16
به این میگن اینترفیس
فقط میشه گفت::8:woooooooow

با لبات بازی میکنه!!الکی نبود اینترفیسش رو رو نمیکردن

:20:
:18: :10:
شاد باشید:5:

saman65
14-09-2008, 23:42
WooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW

hussain
15-09-2008, 00:53
مصطفی خان عکسهات خرابه
@سامان
یک توضیح درباره امضات بده گریم میگیره

mostafa_khan001
15-09-2008, 05:31
یعنی چی عکسها خرابه؟!!

hamed1297
15-09-2008, 13:16
فقط میتونم بگم عالی هست.ایول به se [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
15-09-2008, 14:26
اینا رو ول ده !!
رزولوشن رو بچسبین !! این عکسها مستقیم از روی ال سی دی (با نرم افزار) گرفته شده و دقیقآ همون رزولوشن ال سی دی رو داره
معععععععععععععع

SAEED_BARCELONA
15-09-2008, 17:30
بعد امیر میگه touch wiz آخر اینترفیسه با اون تابلو نقاشی!
اوفففففففففففف
عجب چیزیه پسر.
مصطی گور پدر میراندا، همینو بچسب!

hussain
15-09-2008, 17:32
یعنی چی عکسها خرابه؟!!
آقا ببخشید نفهمیدم غلط کردم:41:(یکی بیاد منو نجات بده)

hussain
16-09-2008, 04:36
ابن هم ویدئوی از این اعجوبه با فرمت wmv

حجمش هم 26مگ:10:

R@R#M@N
16-09-2008, 14:29
وای بچه ها حتمآ این فیلم رو ببینید !!
فوق العادست !!
پسر عجب سرعت روتیتی داره !! خود یارو میگه super FAST !!
از روی ال سی دی اسکرول میکنه (ببینین کف میکنین)
جالبترین قسمتش که نمیدونستم 4 تا ال ای دی داره بغلاش که واسه میس کال و اینکامینگ کال و ... استفاده میشه !! هر کدوم یه رنگ یه نوع چشمک زدن خاص
من که اساسی طلبش شدم جون تو !!
ولی یجاش ضد حال زد اونم این بود که اتوروتیت نداره !! برای اینکه صفحش بچرخه حتمآ باید کیبورد رو باز کنی !! (ولی یحتمل با نرم افزار های وین موبایل میشه یکاریش کرد)

R@R#M@N
16-09-2008, 14:34
من ویدئو رو حجمشو کم کردم واسه کسایی که نمیتونن دانلود کنن !!
اگه میخواهین بگین تا آپلود کنم !!
کیفیتش خیلی کم شده (ولی حجمش از 25 مگ شده 4.7 مگ)

^^ HAMID ^^
16-09-2008, 15:26
بهراد آپلود کن .

یه خبر هم بدم کف مرگ شید ! رم x1 از 256 به 384 ارتقا پیدا کرد .. تو وب کست اعلام کردند ... اس ای داره چی کار میکنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواد سرعت گوشیو به سرعت نور برسونه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره اکسلومیتر نداره -- روتیت اتوماتیک نمیکنه .

armin_goooodboy
16-09-2008, 15:34
Waaooooooooo

384؟؟؟؟؟
بابا دم سونی اریکسون آتشفشان
کلی حال کردیم

حالا معلوم نشد ویندوز موبایل 7 میشه روش نصب کرد یا نه؟ :d

Original Titan
16-09-2008, 16:19
یه خبر هم بدم کف مرگ شید ! رم x1 از 256 به 384 ارتقا پیدا کرد
مطمئني؟!!!!!!!!!!!
چون زمان زيادي نمونده!!!!!!!
كف مرگ ميشويم !!!!!!!!!!
يا دوباره عقب نندازن رليزش را!!!!!(ترس)

^^ HAMID ^^
16-09-2008, 16:52
مطمئني؟!!!!!!!!!!!
چون زمان زيادي نمونده!!!!!!!
كف مرگ ميشويم !!!!!!!!!!
يا دوباره عقب نندازن رليزش را!!!!!(ترس)

مثل اینکه انجام دادن قبلا .. تو وب کست تاکید ش کردن-- باتریشم با یک لپتاپ کوچیک مقایسه کردند -- تاخیر هم تو کار نیست فرستادن گوشیها به مغازه ها آغاز شده .. کسی که وب کست رو دیده اینطور گفته :

They confirmed increase in memory from 256 to 384mb, flash support, opera 9.5 . no TV ot, no tilt sensor, Battery use was compared to a small laptop lasting 1-2 days as opposed to 4hrs. Keyboard has dedicated key for different languages. Shipping to stores beginings right now

به خاطر همین که به زودی وارد بازار میشه تبلیغاتشم شروع شده -- این عکساش :

hussain
16-09-2008, 17:02
به شما که نباید گفت نیکی و پرسشش کن:31:

hussain
16-09-2008, 17:04
به شما که نباید گفت نیکی و پرسشش کن:31:.همه که مثل ما adsl ندارند.
همین حمید از دایل آپ استفاده میکنه:27:

Nabakhshoode
16-09-2008, 17:23
یه خبر هم بدم کف مرگ شید ! رم x1 از 256 به 384 ارتقا پیدا کرد .. تو وب کست اعلام کردند ... اس ای داره چی کار میکنه ؟ میخواد سرعت گوشیو به سرعت نور برسونه !

جدا فوق تصوره این رم البته نسبت به گوشی های همردش ( دیاموند رمش نصف اینه... )

SAEED_BARCELONA
16-09-2008, 17:41
WoW
384؟
لامصب رم pc من اینقده!!!
میخوامش. به جان خودم اگه شده یه ترم مرخصی میگیرم پول شهریرو میدم برا X1 (دروغ گفتم :دی)

seyyedi
16-09-2008, 18:22
دوستان سلام
اوووووووووووووووووووووووو وووهههههههههههه
چه خبره
ماشالا
این اس ای خداییش دیگه ترکونده
میخواستم در آینده لپ تاپ بگیرم
اما الان موندم برم اینو بگیرم یا لپ تاپ؟
شاید یه pc گرفتم با این

R@R#M@N
16-09-2008, 18:30
مععععععع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
384 !?!?!?!?! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Omina و دیاموند و تاچ و تاچ اچ دی و ... برن جلو بوق بزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان سورپرایز در حال آپلود هست
آپ شد لینکشو میذارم

Diego
16-09-2008, 18:39
فکر میکنید قیمتش توی ایران بالای 800 باشه؟
ما که رمقی واسمون نمونده بس که چند ماهه هر روز دنبال تاریخ عرضه میگردیم.این coming soon بالاخره کی تبدیل میشه به Available !!!!!!!!!!!

R@R#M@N
16-09-2008, 18:50
انشالله 30 سپتامبر ریلیز میشه به بازار ! تا 2 الی 5 روز بعدش تک و توک توی علاالدین پیدا میشه و تا 10 15 روز بصورت کامل میاد (البته با قیمتهای بالا) !! امروزم 16 سپتامبر بود !! حول و هوش 1 ماه دیگه در ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این پرشین گیگ لعنتی فایلهای بالای 2 مگ رو آپ نمیکنه !! اه ! دارم تو رپید شیر آپ مکینم !! لطفآ صبر کنید ....

R@R#M@N
16-09-2008, 18:59
دوباره خدمتی دیگز از بهراد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم همین فیلم 25 مگی از ایکس وان که واستون به 4.4 مگ کاهش حجم دادم و آپ کردم

همه با هم : بهراد ! بهراد ! بهراد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی تشکر الزامیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
16-09-2008, 19:04
سلام به همگی.
میبینم که شیفت کردید به اینجا.

آقا این سایت رو که دیدید؟

یکی از خبرهاش این هست:

X1 Speed Improvements, XPERIA Line could Run Other OSes

We did find out that the name XPERIA does not specifically mean Windows Mobile devices, it could be other mobile OSes; but all Windows Mobile Sony Ericsson products will be XPERIAs.

این هم نکته قابل توجهی هست.

راستی Accelerometer sensor for auto-rotate داره که:

hamed1297
16-09-2008, 19:14
این پرشین گیگ لعنتی فایلهای بالای 2 مگ رو آپ نمیکنه !! اه ! دارم تو رپید شیر آپ مکینم !! لطفآ صبر کنید ....
توی 4shared.com یا box.net بریز.بهتره.

^^ HAMID ^^
16-09-2008, 19:24
@حامد

من فکر کنم gsmarena اشتباه کرده --اکسلرومیتر نداره --- به جاش میگن(the unwired) یه دکمه اختصاصی سمت چپ گوشی داره که صفحه نمایشو لنکدسپیپ یا پورتریت میکنه.

hamed1297
16-09-2008, 19:37
عجــــب.چرا آخه؟
در مورد رم هم خیلی خوب شد.

این خدا کی این گوشی میرسه به زیر 400.000 که ما هم بخریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
16-09-2008, 19:39
عجــــب.چرا آخه؟
در مورد رم هم خیلی خوب شد.

ای خدا کی این گوشی میرسه به زیر 400.000 که ما هم بخریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
16-09-2008, 19:48
یه خبر جدید:

The coming Xperia devices may not use Windows Mobile

Magnus Andersson, product manager for the X1, said that the Xperia brand is “not married” to any one technical platform. Sony Ericsson has mentioned that it plans to offer a range of devices under the Xperia brand, with the X1 launching first

منبع:

SAEED_BARCELONA
16-09-2008, 19:59
راستی تشکر الزامیست
خاک بر اون سر کچلت!

انشالله 30 سپتامبر ریلیز میشه به بازار ! تا 2 الی 5 روز بعدش تک و توک توی علاالدین پیدا میشه و تا 10 15 روز بصورت کامل میاد (البته با قیمتهای بالا) !! امروزم 16 سپتامبر بود !! حول و هوش 1 ماه دیگه در ایران
مرتیکه Q4 تو خاورمیانه ریلیز میشه. الکی دل مردمو خوش نکن

hussain
16-09-2008, 21:15
دوباره خدمتی دیگز از بهراد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم همین فیلم 25 مگی از ایکس وان که واستون به 4.4 مگ کاهش حجم دادم و آپ کردم

این هم لینک مستقیم برای دوستان

hussain
16-09-2008, 21:20
یه خبر جدید:

The coming Xperia devices may not use Windows Mobile

Magnus Andersson, product manager for the X1, said that the Xperia brand is “not married” to any one technical platform. Sony Ericsson has mentioned that it plans to offer a range of devices under the Xperia brand, with the X1 launching first

منبع:

این خبر یعنی از ویندوز موبایل استفاده نمی کنه:18:.
نه نه نه نه نه بگو که دروغ:37:

armin_goooodboy
16-09-2008, 21:38
این منظورش مگه گوشی های آینده xperia نیست؟

شاید دنبال یه os بهترن
هوم؟

R@R#M@N
16-09-2008, 21:40
آقا یکی این اخبار حامدو فارسی کنه :((

خاک بر اون سر کچلت!

واسه خنده بود :دی

مرتیکه Q4 تو خاورمیانه ریلیز میشه. الکی دل مردمو خوش نکن
دادش30 سپتامبر هر جا که بیاد تو بازار فردا یا پس فرداش تو ایرانه !! قاچاقچیان گرامی تشریفشونو میارن تو ایران با دست پر از x1 :دی

من فکر کنم gsmarena اشتباه کرده --اکسلرومیتر نداره --- به جاش میگن(the unwired) یه دکمه اختصاصی سمت چپ گوشی داره که صفحه نمایشو لنکدسپیپ یا پورتریت میکنه.
جدی دکمه داره ؟؟ خاب این خیلی خیلی بهتره !! حتی از اتوماتیکش

hamed1297
16-09-2008, 21:47
منظورش این هست که این برند Xperia که معرفی شده قرار نیست همه گوشی های آینده از این سری ویندوزموبایل دار باشن.
مثل سری G که هم جاوا داره هم سیمبیان.
ممکنه سیمبین یا شاید آندروئید هم باشه.این آندروئید رو از خودم در آوردم.
وگر نه این x1 که سر جای خودشه.

lord_alone_dark
16-09-2008, 22:18
من یک سوال مبتدیانه دارم من پی 1 دارم یا این با پی 1 من زیاد فرق داره رمش یک کمی بیشتره یا از این سیخ های نوری هم ایا داره وزنش یک کمی اضافه هست چرا اینقدر کیفیتش پایین هست امار باتریش چند ساعته خیلی مهمه برام کی میاد قیمتش تو چه حدودی هست

hussain
16-09-2008, 22:26
زمین تا آسمون فرق میکنه.
رمش368است .
وزنش هم نصبت یه خودش هوبه زیاد سنگین نیست.

Original Titan
16-09-2008, 22:28
خيلي سخت رو پستت رو بخونم
ولي فك كنم خيلي مبتديانه بود :31:
پي وان را با اين گوشي مقايسه كرده بودي
يه بار ديگه با رعايت نكات نگارشي بنويس

lord_alone_dark
16-09-2008, 22:44
من دنبال قلم نوریش هستم ایا داره و دیدین شما باتریش جریانش چیه چقدر میکشه قیمتش چنده چرا کیفیتش پایین هست من الان پی 1 دارم و قبل از اون 7710 داشتم پس زیاد سنگین نیست

lord_alone_dark
16-09-2008, 22:45
من دنبال قلم نوریش هستم ایا داره و دیدین شما باتریش جریانش چیه چقدر میکشه قیمتش چنده چرا کیفیتش پایین هست من الان پی 1 دارم و قبل از اون 7710 داشتم پس زیاد سنگین نیست

hamed1297
16-09-2008, 23:00
یا سر کاریه یا طرف خارجیه به فارسی مسلط نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
17-09-2008, 00:11
آقا جریان این 384 مگ رم اکسپریا چیه ؟

بازم شایعه اس ؟؟؟
اگه سونی اریکسون این کارو انجام بده شخصا یه دونه اکسپریا می خرم ولی عمرا صحت داشته باشه

SAEED_BARCELONA
17-09-2008, 00:18
عمرا من بزارم که تو یکی x1 بگیری. دنبال خرید 405 و پرشیا دست 2 باش بهتره:دی
حمید چوخان زیاد میگه ولی حالا شاید این حرفش درست باشه!!!!

دادش30 سپتامبر هر جا که بیاد تو بازار فردا یا پس فرداش تو ایرانه !! قاچاقچیان گرامی تشریفشونو میارن تو ایران با دست پر از x1 :دی
اینو که میدونم ولی میگم شاید مثل قضیه آیفون باشه که با شبکه های گوهر بار ایران جواب نده!

R@R#M@N
17-09-2008, 00:34
@حامد

ممنون

@علی

ایکس وان رو هم میخری :دی

@سعید

داداش ملت نشستن آماده برای هک

^^ HAMID ^^
17-09-2008, 01:13
@سعید

مرد حسابی من کی چوخان کردم که این دفعه دومم باشه ؟ بالخره 90 درصد حرفام که درسته -- اون 10 درصد هم به خاطر جنگولک بازی سونی اریکسونه !

@ علی ریسر

بهتره تو فکرش نباشی چون من خالی بستم :31:

@ بهراد

خود یارو تو the unwired گفته یه دکمه مخصوص روتیت صفحه داره ولی تو نسخه پورتوتایپ اون کار نمیکرده

@همه

چقدر پست دادن سخت شده --10 تا ارور میده SO (بنابراین ) من از این به بعد خیلی کم پست میدم شایدم اصلا ندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عرض شود که در مورد سری ایکسپریا خود سونی اریکسون اولش گفت که این سری اجبارا از وین موبایل استفاده نمیکنه ممکنه از سیستم عاملهای دیگه استفاده بشه مثله سیمبین و...داس :31: مهم اینه که امکاناته خفنی داشته باشه --شاید همین هیکارو رو با اسم X3 (سیمبین UIQ) چپوندن تو بازار -- تنها امیدم برای معرفی 21 تا 22 اکتبر هست که کنفرانس SMART SHOW تو لندن برگزار میشه اگه اس ای اونجا هیکارو رو معرفی کرد که هیچی اگه نکرد دیگه باید قیدشو زد--در مورد رم ایکس وان بگم که خود سونی اریکسون تو وب کست دیروز اعلام کرد که رم از 256 به 384 ارتقا پیدا کرده (میتونید وب کست رو دانلود کنید خودتون ببینید ) و نسخه نهایی داره فرستاده میشه به فروشگاهها و آمادست که وارد بازار بشه --حالا صبر میکنیم تا ریلیز بشه یکی بخره ببینیم رمش چنده ( چون خودشون اعلام کردن باید معتبر باشه )-- ویدیو رو هم ما دیدیم سرعت ترکونده بود --پنل مدیاش چیز جالبی بود -- اپرا موبایل عجب چیزی بود لامصب !

hussain
17-09-2008, 02:01
عمرا من بزارم که تو یکی x1 بگیری. دنبال خرید 405 و پرشیا دست 2 باش بهتره:دی
حمید چوخان زیاد میگه ولی حالا شاید این حرفش درست باشه!!!!

اینو که میدونم ولی میگم شاید مثل قضیه آیفون باشه که با شبکه های گوهر بار ایران جواب نده!
حالا بیا یک مشورتی بکنیم شاید گذاشتیم بخره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahshahani
17-09-2008, 09:24
سلام
آقا بالاخره این لامصب کی قراره بیاد تو بازار ایران؟
ممنون.

ali_power42
17-09-2008, 10:58
سونی گذاشت تا touch hd بطور رسمی معرفی بشه اونوقت اعلام کرد که رم x1 به 384 تغییر پیدا میکنه چه کل کلی میکنن اینا باهم
احتمالا دفعه بعدی امکاناتی از قبیل کف سرامیک و اشپرخونه اپن و استخر و سونا هم اضافه میشه:31:

mostafa_khan001
17-09-2008, 12:14
یه ریوو دیدنی از اکس وان!!!
فقط دوستان روزه دار بعد افطار از این لینک دیدن کنن روزشون یه وقتی باطل نشه:D
اخه خانمهای بزرگوار توش کمی مورد دارن:D
از اون عکسهای لایوی هست که حمید دوست داره!!

R@R#M@N
17-09-2008, 12:14
@حمید !!
اگه اینجوری که میگی باشه غوغاست !!
ویدئو منو دیدی :دی !! سرعت حالیدی یا نه !! اون اسکرول با صفحش خیلی منو گذاشته تو کف !!
حیف که خروجی تی وی نداره ! آقا زنگ بزنیم بگیم بذارن روش ! حیفه که نداره

yamato
17-09-2008, 12:40
غوغا نيست.فقط بدك نيست.

^^ HAMID ^^
17-09-2008, 12:49
مصطفی من اونو قبلا دیده بودم خیلی ضایست ... آقا نرید تو لینک مصطفی +16 اه -- الانه که سایت ----- شه :دالی

میدونی ریویشم خوب نیست بیشتر به خانوم مانوما ی س*ک*س*ی و این حرفا پرداخته :31: بزار بیاد بازار خودم یه دونشو میگیرم یه ریویو کامل ازش میزارم رو دست gsmarena ..

اه اه من اصلا از این مدل عکس لایو دوست ندارم

@بهراد

حج رضایی : :31: با تمام احترامی که برای ویدیو ی بهراد قائلم ولی کیفیتش ریندمال بود :31: مجبور شدم ویدیو اصلی رو استریم کنم تو مدیا پلیر مبارک و یک ساعتی درگیر باشم ( ولی دستت درد نکنه به فکر دای آپها هستی )--آره واقعا حیف که خروجی tv نداره ...حیف !

R@R#M@N
17-09-2008, 13:06
عجب رویوویی بودا !! خیلی لایو بود !!
@حمید
داداش 25 مگ فیلم 15 دقیقه من باید چیکارش میکردم ؟؟ اگه تونستی بهتر از من با همین حجم کانورت کنی !!
حرفهایی میزنی ها !!

^^ HAMID ^^
17-09-2008, 13:22
@ بهراد

اوه اوه چه شاخو شونه ای کشیدی .. دفعه آخرت باشه واسه من شاخو شونه میکشیها ! ما که تقدیر کردیم ویدیو تو .. هیچ کار نمیشد کرد چون کیفیت ویدیو اصلی هم عالی نبود ...

hussain
17-09-2008, 13:39
@ بهراد

اوه اوه چه شاخو شونه ای کشیدی .. دفعه آخرت باشه واسه من شاخو شونه میکشیها ! ما که تقدیر کردیم ویدیو تو .. هیچ کار نمیشد کرد چون کیفیت ویدیو اصلی هم عالی نبود ...
خب راست میگه بنده خدا کانورترش خوب نیست از اون ایراد بگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

R@R#M@N
17-09-2008, 18:47
حمید چند کیلویی !! من که سنگین وزنم (خدایی میگم) !!
وزنم سه رقمی ه !! کشتی کج میگیری ؟؟؟

^^ HAMID ^^
17-09-2008, 18:55
بابا خجالت بکشید تاپیک و به گه کشیدید !

mamad6280
17-09-2008, 18:56
آخرش این ویدئویی که مصطفی گذاشته رو دانلود کنیم یا نه؟ تکلیف ما رو معلوم کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا خجالت بکشید تاپیک و به ** کشیدید !

من از طرف حمید معذرت میخوام ولی راس میگه تاپیک به یه چیزایی کشیده شده

R@R#M@N
17-09-2008, 19:42
تقصیر این مصطفاست !!
حمید جون معذزت
واسه اینکه اینکه این پست اسپم نباشه حمید جون این دکمه روتیت کن کجای ایکس وان هست ؟؟؟

SAEED_BARCELONA
17-09-2008, 19:59
وزنم سه رقمی ه !! کشتی کج میگیری ؟؟؟
تنها حرف درست بهراد تو زندگیش همینه. لامصب خیلی گندست

بابا خجالت بکشید تاپیک و به 'i کشیدید !
حمید تو که بدترش کردی برادر من:دی

این دکمه روتیت کن کجای ایکس وان هست ؟؟؟
دست چپ، پائین!

ali racer
17-09-2008, 22:41
میبینم که من نیستم و افتادین به جون هم !!!

آقا یه سوال فنی

اگه قراره رم اکسپریا افزایش پیدا کنه
گوشی هایی که تا 2 هفته دیگه می خوان به بازار عرضه بشن و حتما الان تولید شدن
تکلیفشون چی میشه ؟؟

این گوشی روتیت اتوماتیک صفحه نداره ؟؟

خروجی تی وی ندیدم تو امکاناتش
نداره ؟؟؟

R@R#M@N
17-09-2008, 22:45
این گوشی روتیت اتوماتیک صفحه نداره ؟؟

خروجی تی وی ندیدم تو امکاناتش
نداره ؟؟؟
نه
نه
نه
نه
:دی

mostafa<>khan
17-09-2008, 23:37
این موبایل سیتی چی میگه؟!!!
اکس وان رو پیش فروش کرده..چند؟
1000 دلار
wow
====
اقا این مصطفی خان کیه همه رو انداخته جون هم؟: چقدر ای دیش شبیه ای دیه منه!!!D
حمید تو هم عفت کلام داشته باش:دی
نگران اسپم نباش.تا این همکار تراشکاری هست
=======

hussain
18-09-2008, 00:19
میبینم که من نیستم و افتادین به جون هم !!

اگه قراره رم اکسپریا افزایش پیدا کنه

این فقط دعوای خونوادگی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
کجای کاری رمش افزایش پیدا کزد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hussain
18-09-2008, 00:23
این موبایل سیتی چی میگه؟!!!
اکس وان رو پیش فروش کرده..چند؟
1000 دلار
wow
====
اقا این مصطفی خان کیه همه رو انداخته جون هم؟: چقدر ای دیش شبیه ای دیه منه!!!D
حمید تو هم عفت کلام داشته باش:دی
نگران اسپم نباش.تا این همکار تراشکاری هست
=======
آواتورت با اسمت خیلی مشکوک میزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
18-09-2008, 00:55
این فقط دعوای خونوادگی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
کجای کاری رمش افزایش پیدا کزد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم صحت این خبر هم اندازه صحت ورود دابلیو 1 خدا بیامرزه :27:
والا جی اس ام آرنا اطلاعاتش رو
آپ دیت میکرد
الان نوشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:13:

خودتون ببینین

^^ HAMID ^^
18-09-2008, 05:58
ببین ریسر این حرفهایی که Magnus Andersson تو وب کست زد ... برداشت تو از این حرفا چیه :

...and then we have 380 something internal memory, like a working memory, and that is also very competitive, and what that does is that it enables you to run several applications at the same time. It's like on your computer if you have a high RAM memory then you can do allot of things simultaneously, and that’s what it does. It brings you the ability to multitask and do several things at the same time...

===================================

مصطفی خجالت بکش ! تو تاپیک ایکس وان گرگم به هوا بازی میکنی ؟!

hamed1297
18-09-2008, 12:32
یه ریوو دیدنی از اکس وان!!!
فقط دوستان روزه دار بعد افطار از این لینک دیدن کنن روزشون یه وقتی باطل نشه:D
اخه خانمهای بزرگوار توش کمی مورد دارن:D
از اون عکسهای لایوی هست که حمید دوست داره!!
اوا خاک بر سرم.این چیه.منم میخوام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا ظاهرا دوباره روز جمعه صبح یعنی فرداFriday evening 19 September 2008 دوباره میخوان در مقابل ژورنالستها یه webcast دیگه بگذارن.

hamed1297
18-09-2008, 13:23
فکر کنم صحت این خبر هم اندازه صحت ورود دابلیو 1 خدا بیامرزه
والا جی اس ام آرنا اطلاعاتش رو
آپ دیت میکرد
الان نوشته
gsamrena که هنوز اطلاعات قبلی مثل نداشتن accelerometer رو بر نداشته.هنوز وقت نکردن که تغییر بدن.توی کامنتهای همون سایت هم میتونید ببینید که میزان رم تایید شده.

mamad6280
18-09-2008, 13:35
مگه اکسلرومتر داره ؟ ما که نفهمیدیم یکی میگه داره یکی میگه نداره

اون سایت مصطفی داستانش چیه من دیروز یه سری زدم دیدم یه **** یه اکسپریا گرفته دستش(یا حتی جاهای دیگش) هی باهاش ور میره

یکی بگه اکسپریا دست اون چیکار میکنه؟

بعد اگه میشه لینک مستقیم فیلمو بدین نه سایت، تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafa<>khan
18-09-2008, 13:45
یه خبر ریز بدم
هیکارو احتمالا با نام x4 یا x6 معرفی میشه و از خانواده ی اکس پریا میشه
هر چند این چند روز خیلی این خبر رو بیان کردن که اکس پریا ممکنه همگی ویندوز موبایل نباشن.اما من که حال نکردم.ای کاش اکس پریا رو پاکت پی سی فقط تولید میکردن
====

آواتورت با اسمت خیلی مشکوک میزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقا کجاش مشکوکه.مردم اسم و فامیلشون یکیه.ما که فقط کمی ای دیمون شبیه همه.:31:ایشون از شاخ های هستن :31:و من یه تازه وارد بیش نیستم:27:

مصطفی خجالت بکش ! تو تاپیک ایکس وان گرگم به هوا بازی میکنی ؟!
شما با کدوم هستی اقا حمید؟اون یکی مصطفی رو میگی؟:31:

اوا خاک بر سرم.این چیه.منم میخوام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا ظاهرا دوباره روز جمعه صبح یعنی فرداFriday evening 19 September 2008 دوباره میخوان در مقابل ژورنالستها یه webcast دیگه بگذارن.

زشته حامد.زشته.همه ی ریویو رو نگاه کردی؟:27:

hamed1297
18-09-2008, 13:56

اون سایت مصطفی داستانش چیه من دیروز یه سری زدم دیدم یه **** یه اکسپریا گرفته دستش(یا حتی جاهای دیگش) هی باهاش ور میره

بعد اگه میشه لینک مستقیم فیلمو بدین نه سایت، تشکر
آخه نکته داره.مگه دقت نکردی؟
مخفف sony ericsson که میشه se بعد x1 هم که هست.حالا مورد 1 و 2 رو با هم جمع کنید میشـــــود:S*E*X*1
گرفتی حالا؟

زشته حامد.زشته.همه ی ریویو رو نگاه کردی؟
روم به دیوار.آره.
من نمیدونم چرا این گوشی رو دادن به این 2 تا.کیفیت عکس هاش هم بد نبودا.
ای شیطون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
18-09-2008, 13:56

بعد اگه میشه لینک مستقیم فیلمو بدین نه سایت، تشکر
نه !! اتوروتیتش با باز شدن کیبورد کار میکنه !! یعنی گوشی رو هل بدی بالا صفحه روتیت میشه !!!
و وقتی برش گردونی صفحه برمیگرده
حالا حمید میگه یه دکمه هم برای روتیتش گذاشتن !!

mamad6280
18-09-2008, 21:48
یه خبر تقریبا بد برای ایکس وان اما خوب برای پی پی سی دوستان

گوشی HTC Touch HD پیش فروشش شروع شده

حالا تا اینجاش خیلی بد نیس اما موضوع اینه که قیمت اولیه پیش فروشش 20 یورو هم از قیمت اولیه ایکس وان ارزونتره!!!

اچ تی سی هم دیگه داره میترکونه

برین GSMArena ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهراد میگم یه فیلمیم ازش گذاشته که ظاهرا حجمش 70 مگه ببین میتونی یه کاریش بکنی تا 30-40 مگ بیاریش پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی باشه رقیب ایکش وانه دیگه بد نیس بیشتر باهاش آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
18-09-2008, 22:21
HTC Touch HD که واقعا محشره.ولی خوب سونی هم بیکار نمیشینه.
امیدوارم البته.

Skull-00747
18-09-2008, 22:22
سونی اریکسون Xperia X1 را تا سه هفته ی دیگر در کشور های زیر عرضه می کند :

APAC: Indonesia, Singapore, Bangladesh, Cambodia, India, Malaysia, Philippines, Taiwan, Thailand and Vietnam

Western Europe: Spain, France, Italy, Switzerland, Netherlands, Austria, Norway, Denmark, Belgium, Portugal

Central Europe: Poland, Hungary, Czech Republic

Middle East: UAE, Saudi Arabia, Kuwait

Africa: South Africa

Latin America: Argentina, Chile, Uruguay, Paraguay and Bolivia

R@R#M@N
18-09-2008, 22:51
یه خبر تقریبا بد برای ایکس وان اما خوب برای پی پی سی دوستان

گوشی HTC Touch HD پیش فروشش شروع شده

حالا تا اینجاش خیلی بد نیس اما موضوع اینه که قیمت اولیه پیش فروشش 20 یورو هم از قیمت اولیه ایکس وان ارزونتره!!!

اچ تی سی هم دیگه داره میترکونه

برین GSMArena ببینین

کد:

بهراد میگم یه فیلمیم ازش گذاشته که ظاهرا حجمش 70 مگه ببین میتونی یه کاریش بکنی تا 30-40 مگ بیاریش پایین

هر چی باشه رقیب ایکش وانه دیگه بد نیس بیشتر باهاش آشنا بشیم
ممد جون من این فیلمی که لینک دارم 29 مگ هست !!
اینم لینک دانلودش :

بذاریدن من دانلود کنم اگه تونستم کم حجم و آپلود میکنم
کار ما هم شده اینا :دی !! ولی چه کنیم که خراب رفیقیم :دی

mamad6280
18-09-2008, 23:04
نه بهراد منظورم اون نیس یه فیلم دیگه که تو خود صفحس بذار لینکشو برات بذارم

فقط خیلی کیفیتو پایین نیار بذار رو 20 - 30 مگ خوبه مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

^^ HAMID ^^
18-09-2008, 23:29
بهراد فقط لطف کن کیفیتش خیلی ریندمال نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اه اه این اچ تی سی چه خوره ایه بی ناموس ! تابلو میخواد غوغای فروش ایکس وان رو بگیره -- هی ال سیدی گنده میکنه میده بیرون مثله پشگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. همینجوریش 150 گرمه !! وای به حالی که روش کیبورد بزارن --دلم میسوزه برای سونی اریکسون یه گوشی ده ماه پیش معرف ی کرد حالا میخواد یواش یواش از بقلش یه نونی بخوره زرتی نونشو آجر میکنن (یاد اون لاکپشته افتادم) --ولی برگ برنده ایکس وان اون کیبورد استیل خوشگلشه و طراحیه منحصر به فرد سونی اریکسون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که HTC هر کار کنه نمیتونه بهش دست پیدا کنه ..قیافه گوشیهاشم پاره آجره -- دیگه طرف میره لپتاپ میخره چیه ال سیدی 4 اینچ تو جیب من که جا نمیشه.!

یه **** یه اکسپریا گرفته دستش(یا حتی جاهای دیگش) هی باهاش ور میره

R@R#M@N
18-09-2008, 23:52
خاب فعلآ یسری عکس ای تاچ داشته باشید :

فیلمی که خودم لینک دادم رو دانلود کردم ولی چون یوتیوب ف ی ل ت ر ه مجبور شدم با ف ی ل ت ر شکن دانلود کنم بهمین خاطر فیلم خراب دان شده
ولی یه چند ثانیه ای رو دارم !! یارو با امنیا و آیفون مقایسش میکنه !! حیف شد
الانم دارم بدون ریزوم فایلی رو که ممد گذاشته دان میکنم !! سرعتم کمه ولی تا الان 40 مگ دان شده

hamed1297
18-09-2008, 23:52
حمید باتری رو هم اضافه کن.

SAEED_BARCELONA
19-09-2008, 00:00
میگم این htc چرا تا یه گوشی معرفی زرت 2روز بعد تو بازاره؟
لامصبا se هر گوشی معرفی میکنه زود یکی میاد یه رقیب براش میفرسته تو بازار

hamed1297
19-09-2008, 00:14
آره.این Htc , سامسونگ اینطوری هستن.
بی وجدانا.
خیلی لوسن.

R@R#M@N
19-09-2008, 00:18
ای ممد خدا بگم چیکارت نکنه !!
دهن سرویس این همون فیلمه !!
ای خدا
شانس گند من و شما این کی هم 89 % بشتر دانلود نشد و ارور داد
ولی فایلش رو به هزار بدبختی تونستم ران کنم
فیلم 12 دقیقه و 32 ثانیست که 11 دقیقه و 10 ثانیش کار میکنه و پلی میشه
حالا ببینم اگه تونستم واستون آپ میکنم
تو این فیلم دوگوشی آیفون و امنیا هم حضور بهم رساندند :دی

^^ HAMID ^^
19-09-2008, 00:29
بهراد اونجاهاش که صحنه داره رو جدا کن بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجمش هم 10 مگ خوبه .

mamad6280
19-09-2008, 00:29
وای بهراد شرمنده ایشالا داماد شی جوون تو عروسیت بیایم با ایکس وان برات فیلم بگیریم (با رزولوشن VGA@30fps)

حمید راستشو بخوای من به جنس و کیفیت اون کیبورده خیلی مطمئن نیستم

میگم نکنه اس ای از این دکمه پلاستیکی ها روش گذاشته باشه .... آخه اون دکمه های زیر ال سی دیش موقع کار(تو

همین فیلما) خیلی صدا میداد ولی دکمه های کیبوردش نه........

SAEED_BARCELONA
19-09-2008, 00:30
بهراد سریع آپش کن که حوصله ندارم. زود:دی

R@R#M@N
19-09-2008, 00:31
خاب بچه ها فک کنم Hd همه رو میترکونه !!
ال سی دی فوقالعاده عالی و بزرگ (البته بین اچ دی و آیفون و امنیا امنیا از همه بهتر بود)
اینترفیس واقعآ جالب غم انگیز
سرعت فوقالعاده !! دوربین غوغا (دارای فوکوس نقطه ای :o) !!

یه آپلود سنتر خوب بگید با قابلیت ریزوم تا واستون آپ کنم تا فردا پس فراد !!

mamad6280
19-09-2008, 00:35
بهراد چطور امنیا از همه بهتر بود؟رزولوشن امنیا که پایینه که.........

والا همون رپیدشیر خوبه دیگه یا فورشیر ....نمیدونم هر جا راحتی.........

^^ HAMID ^^
19-09-2008, 00:38
ای نامرد فوکوس نقطه ای ماله سونی اریکسونه (میگم نکنه اس ای خریده htc رو صداشو در نمیاره؟)

@ممد

اون دکمه های زیر ال سیدیش که پلاستیکیه تابلوه .. ولی کیبوردش خوبه شک نکن ..

shutdown
19-09-2008, 00:39
خاب فعلآ یسری عکس ای تاچ داشته باشید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفیلمی که خودم لینک دادم رو دانلود کردم ولی چون یوتیوب ف ی ل ت ر ه مجبور شدم با ف ی ل ت ر شکن دانلود کنم بهمین خاطر فیلم خراب دان شده
ولی یه چند ثانیه ای رو دارم !! یارو با امنیا و آیفون مقایسش میکنه !! حیف شد
الانم دارم بدون ریزوم فایلی رو که ممد گذاشته دان میکنم !! سرعتم کمه ولی تا الان 40 مگ دان شده
یو تیوب که فلتر نیست...................
من خیلی راحت دان می کنم............از وقتی که یادمه یوتیوب ----- نبوده

hamed1297
19-09-2008, 00:40
حمید راستشو بخوای من به جنس و کیفیت اون کیبورده خیلی مطمئن نیستم

میگم نکنه اس ای از این دکمه پلاستیکی ها روش گذاشته باشه .... آخه اون دکمه های زیر ال سی دیش موقع کار(تو

همین فیلما) خیلی صدا میداد ولی دکمه های کیبوردش نه........
اتفاقا طرف توی webcast خیلی روی این کیبوردش تاکید داشت و کلی تعریفش رو کرد که چقدر با دقت ساخته شده.

^^ HAMID ^^
19-09-2008, 00:41
چرا یوتیوب برا من فیلتره --- بهراد یه اکانت مفتی از 110mb.com بگیر تا 8 مگ هم میزاره آپ کنی --لینک مستقیم هم میده ..چیز خوبیه.