PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26

AryanLand
02-08-2009, 00:41
بالاخره دیروز گوشی به دستم رسید
رنگ مشکی و بدون گارانتی
فقط یه بدی که داشت اون کارت مشکیه توی پکش نبود که اصلا به کار من نمیادش
من کلا با اکتیو سینک مشکل دارم . اولش که اصلا گوشی رو نمیشناخت
حالا که میشناسه هم اصلا نمیشه فایلهای Exe رو نصب کنم . اون پنجره Add/Remove میاد و هنگ میکنه
پنل Spb Mobile shell 3 رو هم که نصب کردم اومد جای پنل اولی . بعضی آیکون هاش مشکل دارن و یه جوری نشونشون میده
تا حالا 3 تا بازی جاوا که برای همین سایز بوده رو نصب کردم ولی موقع اجرا فقط گوشه بالای ال سی دی بازی رو نشون میده
اونم با سایز خیلی کوچیک . نمیشه بزرگش کرد ؟
بعضی وقت ها هنگ میکنه ناجور که مجبور میشم در باطری رو در بیارم و ریستش کنم . با آپدیت حل میشه ؟
بقیه سوالام رو فعلا یادم نمیاد

سلام.

ُSPB Mobile Shell3 2تا ورژن داره شما باید دومی رو نصب کنید با اولی رو یکسری از گوشیها آیکونها نصفه نیمه یا بصورت سفید میاد که شکل زننده ای داره لینک اون ورژن که به X1 میخوره رو براتون پیدا میکنم و میزارم .

NimoOol.HD2
02-08-2009, 11:20
سلام
من گوشیمو با هزار امید و آرزو میخواستم عوش کنم ، که از دست کم صدایی و هنگ های مکرر P990 راحت بشم ، حالا شما میگید که X1م اینجوریه
هنگ ، ارور ، اپدیت ، صدای فوق العاده پایین ، ترک
به به ، تو رو خدا ، یه راهنمایی کنید ، گوشیه خوبیه یا نه ؟؟؟؟؟؟

amir_70
02-08-2009, 12:18
سلام.

ُSPB Mobile Shell3 2تا ورژن داره شما باید دومی رو نصب کنید با اولی رو یکسری از گوشیها آیکونها نصفه نیمه یا بصورت سفید میاد که شکل زننده ای داره لینک اون ورژن که به X1 میخوره رو براتون پیدا میکنم و میزارم .

والا خود من هم ورژن 2 و هم 3 رو رو گشیم نصب کردم و بدون هیچ مشکلی و خیلی عالی جواب داد
حالا نمیدونم واسه بقیه دوستان چنین مشکلی رخ داده یا نه؟

سلام
من گوشیمو با هزار امید و آرزو میخواستم عوش کنم ، که از دست کم صدایی و هنگ های مکرر P990 راحت بشم ، حالا شما میگید که X1م اینجوریه

ببین عزیز من خودم قبلآ p1 داشتم و شما هم حتمآ میدونید که از نظر سرعت p1 با p990 برابره(البته تقریبآ)

ولی از نظر سرعت xperia یه چیز دیگست خیلی از اونا بهتره و این مشکلاتم که میبینی من خودم از جاهای زیادی که search کردم ظاهرآ با upgrade rom بر طرف میشه
در مورد صداش هم که باید بگم کلآ ppc ها اون صدای خیلی زیاد رو ندارند البته من با همشون آشنا نیستم ولی تا جایی که من میدونم دوستان اگه گیری داره اصلاح کنند

Mohammad
02-08-2009, 13:00
426 صفحه از عمر این تاپیک می گذره ...
هنگ ؟ کدوم گوشی هنگ نمی کنه ؟ شما رام اصلی R3 رو استفاده کنی کمتر و شاید هم اصلا به مشکل نمی خوری . فراموش نکنیم ویندوز موبایل هست ! نباید توقع داشت مثل سیمبین باشه ! این همه امکانات ، خب ...
ارور ؟ کدوم ارور ؟ من که برخوردی باهاش ندارم !
صدای فوق العاده پایین ؟ در حالتی عادی شاید ولی با نصب یه فایل بسیار کم حجم مشکل صدا به کل حل میشه .
ترک هم که حادترین مشکل این گوشی هست که گویا گوشی های جدید دارای قاب جدیدی هستند که تا حالا ( یا تا اونجایی که من می دونم ) خبری از ترک نیست .

کمی هم نیمه پر لیوان رو ببینیم X1 گوشی بسیار خوبیه ...

حالا حرف من و سایر دوستان هیچ ، نگاهی به رده بندی سایت gsmarena بندازید ، X1 هم در محبوبیت و هم در نمره اول هست !

سایت gsmarena نه ، نظرات و بررسی ها رو بخونید .

Amin.M.1986
02-08-2009, 13:32
سلام

خب به این فوق العاده ای که طرفدارانش میگن نیست... ولی دیگه شما هم شلوغش کردی.. فقط تو ایرادهایی که گفتی ترک خوردن درسته.. ولی موارد دیگه که میگی به اون شدت نیست... اگه بدونی با پاکت چه جوری رفتار کنی کمتر هنگ میکنه... صداشم فوق العاده پایین نیست و هرکی گفته الکی گفته و تازه با یه نرم افزار بهتر هم میشه و آپدیت هم که ایراد محسوب نمیشه و نشونه اینه که واسش رام جدید میاد.. حالا چقدر پول داری؟

amir_70
02-08-2009, 13:45
مشکل من با active sync اینه که نرم افزار هایی که به صورت exe هستن رو نمیتونم نصب کنم . اون پنجره Add/Remove که باز میشه یهو هنگ میکنه .
پنل موبایل شل شما کدوم ورژنه . اگه ورژن 3 هست عکسی که مربوط به آیکون اینترنت هست درست نشون داده میشه . اگه ممکنه از اون صفحه که توش recent و program هست یه عکس بزار
این مشکل d-pad هم هنوز ادامه داره . نمیدونم چکارش کنم . مثلا دارم با رسکو اکسپلورر کار میکنم یهو غیر فعال میشه
اون برنامه که گفتی اسمش Tsowen Taskbar نیست . اگه اینه دارمش
اون تنظیمات واسه عکس تودی رو از کجا بیارم

والا در مورد active sync نمیدونم چی بگم

تا حالا اصلآ چنین چیزی پیش نیومده ولی 2 سوال
اولآ از چه ویندوزی استفاده میکنی
دومآ active sync رو 2 باره حذف و نصب کردی؟؟؟

اینم از spb mobile shell 3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه عکس today که نمیخواد وارد جایی بشی هر عکسی رو که میخوای بعد از اینکه set as today background رو زدی یه صفحه میاد که از اونجا عکس مورد نظر هم تو بالای صفحه داره بعدشم از اونجا میتونی مقدار عکسی که میخوای نمایش داده بشه رو اینور اونورش کنی (حتمآ بهش توجه نکردی وگرنه چیز ساده ایه)

در مورد اسم برنامه اسمش WkTaskL هست یه برنامه ایه که برنامه ها رو در حالت minimiz مثل ویندوز xp نشون میده و اون باطری رو هم اونجور نشون میده و یه سری کارایه دیگه تو 4shared واست uplod کردم برو حالشو ببر

اینم لینک دانلودش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد d-pad هم من که تا حالا با چنین مشکلی بر نخوردم دوستان اگه کسی بلده راهنمایی کنه
اینم عکس از spb mobile shell 3 بر روی xperia

همونطور که میبینید بدون هیچ مشکلی کار میکنه سرعت اجراشم خیلی خوبه من که خیلی باحاش حال میکنم

amir_70
02-08-2009, 14:10
426 صفحه از عمر این تاپیک می گذره ...
هنگ ؟ کدوم گوشی هنگ نمی کنه ؟ شما رام اصلی R3 رو استفاده کنی کمتر و شاید هم اصلا به مشکل نمی خوری . فراموش نکنیم ویندوز موبایل هست ! نباید توقع داشت مثل سیمبین باشه ! این همه امکانات ، خب ...
ارور ؟ کدوم ارور ؟ من که برخوردی باهاش ندارم !
صدای فوق العاده پایین ؟ در حالتی عادی شاید ولی با نصب یه فایل بسیار کم حجم مشکل صدا به کل حل میشه .
ترک هم که حادترین مشکل این گوشی هست که گویا گوشی های جدید دارای قاب جدیدی هستند که تا حالا ( یا تا اونجایی که من می دونم ) خبری از ترک نیست .

کمی هم نیمه پر لیوان رو ببینیم X1 گوشی بسیار خوبیه ...

حالا حرف من و سایر دوستان هیچ ، نگاهی به رده بندی سایت gsmarena بندازید ، X1 هم در محبوبیت و هم در نمره اول هست !

راست میگه دیگه بنده خدا
کدوم error
ما که ندیدیم شما دیدید به ما هم خبر بدید
در مورد صدا بازم راست میگه من خودم امتحان کردم و صدا خیلی بیشتر شد
میشه گفت ترک حاد ترین مشکل این گوشی بود چون قابای جدید ظاهرآ این مشکلشون برطرف شده و البته همون موقع هم قابای مشکی گوشی مشکل ترک رو نداشتن
من خودم مشکیشو دارم و مشکل ترک رو اصلآ ندارم رو قاب گوشی

ببینید چی گفت :

((حالا حرف من و سایر دوستان هیچ ، نگاهی به رده بندی سایت gsmarena بندازید ، X1 هم در محبوبیت و هم در نمره اول هست !))

به قسمت های قرمز رنگ توجه کنید:46:
آقا مگه از gsmarena معتبر تر هم داریم
x1 محبوب قلبهاست:40:

be happy for ever

asextor1
02-08-2009, 18:18
امیر جان ممنونم
یکسری مشکلات به خودی خود حل شد . الان نرم افزارهای Exe هم به راحتی نصب میشن . فقط تنها مشکل من با Active Sync اینه که هر بار گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم توی گوشی صفحه User Informarion باز میشه که User name , Password و Domain و مهمتر از همه Server رو میخواد . هر چی هم میزنم بازم میاد .
اون مشکل d-pad هنوز هست اما کمتر شده
هنوز دست به ویندوزش نزدم . منتظرم یه اینترنت پر سرعت گیرم بیاد و آپدیتش کنم . اصلا یه وقت دیدی با همین اینترنت ذغالی آپدیتش کردم
اون عکس تودی که گفتی رو فقط میشه عکس های بزرگ رو براش تنظیم کرد . راهی برای عکسای کوچیک نیست . الان عکسی که من انتخاب کردم بالای عکس رو میشه پایین صفحه هم دید . آها !!! یه راهی پیدا کردم . باید عکسم رو یه مقدار بزرگش کنم که با Paint میشه این کارو کرد . اونوقت عکس یه کم کشیده میشه ولی در عوش کل صفحه رو میگیره . در ضمن میشه رزولیشن عکس رو هم تغییر داد
پنل رو دارم دانلود میکنم . اون نرم افزار رو هنوز تست نکردم ولی تست کردم خبرشو میدم .
الان یکی دیگه از مشکلات من GPS هستش . هر کاری میکنم نمیاد . اون Quick GPS رو فایل هاشو دان کردم ولی چیزی نشد . گوگل مپ هم که ارور میده . نرم افزار Ozi Explorer 2 هم که دمو هست ولی اونقدر نرم افزارش عجیب غریبه که آدم هیچی نمیفهمه ازش
باقی مشکلات در راهه ...

NimoOol.HD2
02-08-2009, 20:36
سلام ممنون از شما چند دوست عزیز که جوابمو دادید ، امیدوار شدم ، من که نمیخوام این گوشی رو خراب کنم ولی تو همین چند صفحه ی اخیر حرف از اینا بود نگران شدم که ممنون !

آقا بعد از کلاس زبان دیدم یکی از بچه ها از تو جیبش X1 در اورد ( تو شهر ما عجیبه !) ، اومد دیدم خیلی قپی میاد ، گفتم چند خریدی ؟ 485 تومن ؟؟ گفت آره ! یه مشت داشت پز میداد که دیدم از تهش یه دفعه آنتن در آومد ! انقد خیطش کردم!

NimoOol.HD2
02-08-2009, 21:33
سلام
مجددا یه درخواستی : ( شرمنده )

موقع خرید چه چیزایی رو باید نگاه کرد ، چک کرد ، که مطمئن بشی اصله ، باتری باید 1450 باشه یا 1500 ؟
گوشیه رو چه کشورایی میزنن ؟!
ممنون میشم به یه آدم شکاک کمک کنید!

amir_70
02-08-2009, 23:06
سلام

موقع خرید چه چیزایی رو باید نگاه کرد ، چک کرد ، که مطمئن بشی اصله ، باتری باید 1450 باشه یا 1500 ؟

والا دوست من در این مورد اصل و تقلبی بودن گوشی زیاد آدم رو به راهی نیستم

ولی چیزی که من میدونم اینه که اولآ باتری باید 1500 باشه (بر عکس مال من که نوشته 1500/1450) و اول IMEI گوشی با 35 و ...

راستی گوشی هم تا اونجاییی که من میدونم TIWAN میسازه

BE HAPPY FOR EVER

Mohammad
02-08-2009, 23:31
پیشنهاد می کنم اگه قصد خرید دارید حتی المکان از اشنا خرید کنید یعنی بگرد یه اشنا پیدا کن تا جنس خوب و تضمینی بهت بده .
آشنا واقعا اشنا باشه نه به ظاهر اشنا که از 100 تا غریبه بدتره !

golmohammadi
02-08-2009, 23:32
سلام بچه ها
يه مدتي نبودم تاپيك خوب پيشرفت كرده

فلش زنون هم به این گوشی ها نمیخوره...فقط به جاوا دار ها...مثل k800 k810 w800 w810 w550 و امثال اینها...اینم شخصآ رو p990 تست کردم
اره تائيد ميشه

از تيتان به گلمحمدي
قاب در چه وضعيتيه؟ جنسش معلوم شد خوبه يا نه؟ ما هنوز تو كفيم!
در مورد قاب چيزهاي خوبي براي گفتن دارم
چون اين پست خيلي شلوغه در پست بعديم ميگم

سلام منم امروز به جمع x1 دارها پیوستم.....
به خوش اومدي
بهترين انتخابو كردي ...

دوستان این عکس جز اولین عکسهای ارائه شده از X1 بود... این دکمه چی بوده که حالا سر جاش نیست؟!!!

عرض به حضور که کار این دکمه چرخش اسکرین بود یعنی دستی روتیت میکرد که بعدا دیدن لازم نیست حذفش کردن.. میشه رو سافت کی ها تنظیم کرد که اسکرین رو روتیت کنه.
اگه اين دكمه جهت روتيت كردن تصوير بود حيف شد كه حذفش كرده اند
چون من يكي از دكمه ها را واسه اينكار تنظيم ميكنم اكثرا ...

من فکر کنم اگه اون دکمه بود هم کاربردی تر بود، هم یه جای خالی رو گوشی حس نمیشد... در ضمن وقتی سافت کی رو روتیت تنظیم بشه دیگه نمیشه توسط دو دکمه سافت کی و دکمه ریست پشت هارد ریست کرد.

X1 قرار بود با اسپیکر 3D ارائه بشه... من خودم همون اوایل این مطلب رو تو یه سایت خارجی خونده بودم ولی اینم از بین رفت!!!

هارد ريست فكر كنم بشه كرد
اين دو دكمه هاي بالايي به خاطر اينكه گوشي هوشمند هست هر جايي يك كار ميكنه
مثلا وقتي صفحه قفل هست ديگه روتيت نميكنه و براي باز كردن قفل استفاده ميشه
موقع هارد ريست هم حتما عمل ميكنه ...

این ایرانسل چرا بعد از هر تماس هی موجودی اعلام میکنه؟
رو اعصابه ها...راهی نیس واسه غیر فعال کردنش؟

مخلصیم
عجب ....
فكر كنم هرچيه مربوط به ارانسله نه گوشي
زنگ بزن اپراتور مشكلو بگو

دوستان من از علائدین طبقه همکف گرفتم 465 تومن ولی اینا فیلم دارن ... 30 تومن هزینه نصب نرم افزار زورکی میگرن...!!!! و همینطور 30 تومن هم برای GPS که جمعاً میشه 60 تومن .... میره روی قیمت کل گوشی.... من گفتم بدون GPS میخوام ... 495 تومن برام تموم شد ولی حالا جالب اینجاست که طرف حواسش نبود و GPS هم برام ریخت .... امروز که رفته بودم بیرون توی خیابون GPS رو تست کردم حرف نداشت عالی بود ... خیلی دقیق سرعت رو با اختلاف چند ثانیه میزد... و همینطور نام خیابان ... و جهت حرکت ( شمال , جنوب و .. ) من وقت نداشتم توی تنظیمات دیگش برم ببینم چیا داره .... من گوشیم ساخت تایوان هست اصله؟؟ ... گوشی بصورت نور صفحه تا آخر بالا ... بازی با گوشی , آهنگ گوش کردن حدود 3-4 ساعت , چند بار خاموش روشن کردن و کلی توی گوشی گشتن و فلاش زدن و عکس گرفتن و خلاصه همه کار با گوشی ... خوبه باطریش 24 دوام آورده؟؟؟؟
یا کمه؟؟؟ من یه بار یه P1 رو از توی جیبم توی شلوغی اتوبوس سال گذشته زدن به نظرتون بهترین راه برای مقابله با به سرقت رفتن گوشی چیه؟؟؟؟
اين هزينه هاي اضافي هم حرومشون بشه
از خيلي وقت پيش اينكارا را ميكنند
GPS مال x1 خيلي خوبه
فوري وصل ميشه و سرعتش هم خوبه
باطريش زماني كه كار ميكني متوسط هست
موقع مكالمه عاليه : 10 ساعت
و نيمه خاموش هم فكر كنم بيشترين باشه در بين گوشيها البته مطمئن نيستم ولي بيشتر از اين را هم نديدم يعني 833 ساعت خلاصه عاليه
در موردي دزدي
برنامه هاي هست كه وقتي گوشي به سرقت كرد گوشي اتومانيك sms ميفرسته به يك شماره خاص
و اين sms حاوي شماره سيمكارت طرف كه دزده هست
بعدشم از طريق كلانتري هم ميشه اقدام كرد
هر چند دير ولي به نتيجه ميشه رسيد

بچه ها میشه یکی یه کاری برام بکنه
میخوام ببینم میشه بوکمارک ها و نوت های اپرای کامپیوتر رو به X1 منتقل کرد
خیلی برام مهمه
اره اگه بشه خوب ميشه
حتما خيلي با اينترنت سروكار داري
من هنوز نتونسته ام تست كنم

ما الکی 30 تومن رفت تو پاچمون.... حالا باطریشم دوستان میگن اصل نیست!!!!!

ولی روش هولوگرامه سونی اریکسون داره!!!!!!!!!

:10:
اين باطري فكر كنم اصل باشه
در باطري من هم عين اين نوشته ها ديده ميشه
ميتوني بعد از كمي كار كردن متوجه بشي

گوشی خودتون رو پولیش کنید تا قشتگتر بشه. مخصوصا کسانی که رنگ نقره ایش رو دارند.

توضیحات بیشتر و نحوه ی پولیش کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم جالبه
البته بيشتر واسه زمانيه كه بخواهي بفروشي
و يا زماني كه خيلي خش داره
شايد هم بدتر بشه
من هيچوقت توصيه نميكنم

بالاخره دیروز گوشی به دستم رسید
رنگ مشکی و بدون گارانتی
فقط یه بدی که داشت اون کارت مشکیه توی پکش نبود که اصلا به کار من نمیادش
من کلا با اکتیو سینک مشکل دارم . اولش که اصلا گوشی رو نمیشناخت
حالا که میشناسه هم اصلا نمیشه فایلهای Exe رو نصب کنم . اون پنجره Add/Remove میاد و هنگ میکنه
پنل Spb Mobile shell 3 رو هم که نصب کردم اومد جای پنل اولی . بعضی آیکون هاش مشکل دارن و یه جوری نشونشون میده
تا حالا 3 تا بازی جاوا که برای همین سایز بوده رو نصب کردم ولی موقع اجرا فقط گوشه بالای ال سی دی بازی رو نشون میده
اونم با سایز خیلی کوچیک . نمیشه بزرگش کرد ؟
بعضی وقت ها هنگ میکنه ناجور که مجبور میشم در باطری رو در بیارم و ریستش کنم . با آپدیت حل میشه ؟
بقیه سوالام رو فعلا یادم نمیاد
اون كارت مشكي دقيقا ميشه گفت سند گوشي هست
يه چيزي مثل شناسنامه
ولي چندان بدرد نميخوره و مهم نيست
در مورد active sinc حتما كابل را به پشت كيس وصل كن
اگه تونستي كابل كوچيكتر تهيه كن
احتمالش هست كه ويندوزت ويروسي باشه و يا معيوب باشه ولي خيلي كم
اگه وصط نصب فايل exe هنگ ميكنه يعني اطلاعات درست زد و بدل نميشه
بازي هاي جاوا والا من چند تايي كه مال x1 بود را ريختم
همشون فول اجرا ميشدند
اگه كوچيكتره نميشه كاريش كرد
يه برنامه دارم براي جاوا هخنوز نتونسته ام تستش كنم
ولي بهتره اصل بازيها كه qvga هست را دانلود كني
هنگ هم اره با اپديت حل ميشه
البته من خودم در رام اصلي هم چندان با هنگ كردن مشكلي نداشتم
در هر صورت اپديت ويندوز توصيه ميشه
البته نه اپديت بلكه به روش ديگه
ريختن ويندوز بعد از Hard spl اينو توصيه ميكنم

دوستان راهی نیست که آنتن دهی گوشی با همراه اول بهتر بشه؟؟؟؟ .... با ایرانسل خوبه
رامت چنده ؟
راستي بچه ها برنامه اي دارم كه ميشه ورژن راديوئي گوشي را اپديت كرد
حتي در ويندوزهاي پائينتر
گمونم بايد قبلش hard spl بشه گوشي

کلا واسم 515 تومن آب خورد . البته قراره که کیف فابریک و یه رم 16 گیگ رو هم بگیرم
والا من هر کاری کردم نشد . باز دوباره تست میکنم ببینم چی میشه
از usb پشت هم استفاده میکنم . ممکنه لینک سالم از این پنل موبایل شل رو بزاری . البته اینی که من دارم رو از تاپیک نرم افزار های پاکت پی سی دانلود کردم . نمیدونم مشکل از گوشی منه یا از این ورژن پنل (v3.0.0_Build6362)
بقیه مشکلات :
توی پنل Media Xperience بعضی از اهنگ ها رو پخش نمیکنه . همون آهنگها توی مدیا پلیر و کر پلیر به خوبی پخش میشن . همه MP3 هستن . نمیشه موقع پخش آهنگ جای اون سی دی عکس خواننده بیاد . توی مدیا پلیر چطور ؟
نمیشه توی این پنل عکس ها رو پوشه بندی کرد ؟ مثلا یه پوشه واسه عکسای خانوادگی . الان با عکسای خودم حدود 210 تا عکس رو با هم نشون میده که یکسری شون رو اصلا نمیدونم از کجا آورده . عکسهاش به نظر میاد مال خود ویندوز و نرم افزارا باشن
رادیو رو نمیدونم چطوری راه بندازم . همش خش خش میکنه
یکی از مشکلات جدید من اینه که هی D-Pad رو فعال میکنم ولی دوباره غیر فعال میشه . هیچ قاعده خاصی هم نداره که مثلا بگی با فلان کار یا بعد از چقدر زمان اینجوری میشه . یهو میبینی غیر فعال شد
بلوتوثش هم هر بار که ویندوزش میاد بالا فعال میشه . فکر میکنم توی استارت آپ چیزی باشه
نمیشه هم ساعت توی تسکبار باشه و هم باطری . من هر کاری میکنم یا ساعت میاد یا باطری
عکسی که برای تودی انتخاب میکنم به صورت Tile میاد . نمیشه Center یا Stretch بیاد
بقیش باشه چند ساعت دیگه که باهاش بیشتر ور رفتم
فعلا بای
كيف فابريك و مموري 16 گيگ نداريم ؟
اينو جدا از گوشي ميخواهي بگيري يا خودش ميده ؟
توي پنل مديا سنتر و موزيك من هيچ مشكلي ندارم بازم اپديت را توصيه ميكنم
هر اهنگ هم هر عكسي كه داره همونو نمايش ميده نياز به تنظيم خاصي هم نداره
راديو هم كه مثل اب خوردنه
هندز فريو وصل ميكني
بعد ميري به پنل راديو
كانال يابي كرده و لذت ميبري
در ضمن راديو خوبي داره

دوستان فکرکنم بدبخت شدم.....
گوشی رو میخواستم آپگرید کنم با 162 مگ با خود نرم افزار آپدیت سونی دان کردم رفت برای نصب روی 45 درصد ارور داد حالا دوباره که میخوام برم برای آپدیت میزنه گوشی رو تشخیص نمیده ... روی اون صفحه 4 رنگ هم نوشته Upgrade ROM code error
Please try again

دوباره بعد از چند دقیقه رفتم برای آپدیت , خوب شدش و رام کامل نصب شد....!!!!!!
خوبه حل شد
اصلا نترس
چون ميتونستي از روش ديگه اي استفاده كني و گوشيو درست كني
خوشبختانه احتمال dead شدن x1 خيلي كمه ...

سلام
جواب شما چند تا از دوستان دادند
يه بار هم من ميگم :
صداش خيلي خوب ميشه بعد از نصب يك برنامه ساده و ريستارت كردن
هنگ هاي مكرر تا حال هيچ كسي گزارش نكرده
همه گوشيهاي داراي سيستم عامل كمو بيش هنگ ميكنند
ارور من تا حالا نشنيدم از كسي
ارور چيه دقيقا اينجا بزار
اپديت يعني چي ؟ هر گوشي بعد از اپديت بهتر ميشه منظورتون چيه ؟
و ترك خوردگي ها كه به احتمال 90 درصد درست شده در گوشيهاي جديد
x1 گوشيه خوب و كامليه

426

من از وقتي كه گوشي را خريدم تا حالا هر قدر كه بيشتر ميگذره بيشتر از گوشي راضي ميشم
x1 در واقع يك شاهكار از سوني و htc هست

امیر جان ممنونم
یکسری مشکلات به خودی خود حل شد . الان نرم افزارهای Exe هم به راحتی نصب میشن . فقط تنها مشکل من با Active Sync اینه که هر بار گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم توی گوشی صفحه User Informarion باز میشه که User name , Password و Domain و مهمتر از همه Server رو میخواد . هر چی هم میزنم بازم میاد .
اون مشکل d-pad هنوز هست اما کمتر شده
هنوز دست به ویندوزش نزدم . منتظرم یه اینترنت پر سرعت گیرم بیاد و آپدیتش کنم . اصلا یه وقت دیدی با همین اینترنت ذغالی آپدیتش کردم
اون عکس تودی که گفتی رو فقط میشه عکس های بزرگ رو براش تنظیم کرد . راهی برای عکسای کوچیک نیست . الان عکسی که من انتخاب کردم بالای عکس رو میشه پایین صفحه هم دید . آها !!! یه راهی پیدا کردم . باید عکسم رو یه مقدار بزرگش کنم که با Paint میشه این کارو کرد . اونوقت عکس یه کم کشیده میشه ولی در عوش کل صفحه رو میگیره . در ضمن میشه رزولیشن عکس رو هم تغییر داد
پنل رو دارم دانلود میکنم . اون نرم افزار رو هنوز تست نکردم ولی تست کردم خبرشو میدم .
الان یکی دیگه از مشکلات من GPS هستش . هر کاری میکنم نمیاد . اون Quick GPS رو فایل هاشو دان کردم ولی چیزی نشد . گوگل مپ هم که ارور میده . نرم افزار Ozi Explorer 2 هم که دمو هست ولی اونقدر نرم افزارش عجیب غریبه که آدم هیچی نمیفهمه ازش
باقی مشکلات در راهه ...
اين چيزهايي كه گفتي منظورم user و .. تا حالا سر من نيومده
برنامه را پاك كرده و از نو نصبش كن
و اما مشكل D-pad
اين مشكا در رام اصلي وجود داره
و فقط در بعضي گوشيها نه همه گوشيها
بعد از ارتقاء ويندوز به 6.1 يا 6.5 حل ميشه
چند بار هم يادمه اولها سر من اومده بود
ولي خيلي وقته ديگه نديدم
چون هر روز يه ويندوز ميريزم :دي
اپديت توصيه نميكنم ميتوني از كافي نت ويندوز رام را بگيري و در خونه نصبش كني
عكس هم بايد به 800*480 تبديلش كني تا كامل بشه
اگه همينطوري بدون تنظيمي چيزي تبديل كني عكس كشيده ميشه و اگه توي عكس شخصي باشه چاق ميشه و يا قدش بلند ميشه
بايستي كمي از عكس را در فتوشاپ حذف كني
بازم مشكلي داشتي بپرس
gps :
چه مشكلي داري باهاش ؟
quick gps در اول بايد اپديت بشه و لازمه
خودش هم زمان داره كه بعد از اون بايستي دوباره اپديت كني
google map چه اروري ميده اينجا بزار
Ozi Explorer اين بهترين برنامه gps براي ويندوز موبايل هست
ورژن 2.31 هست اونو دانلود كن سريالش هستو بدون مشكل كار ميكنه
من با اين كار نميكنم و مشكلي ندارم باهاش
بازم سوالي داشتي بپرس

سلام ممنون از شما چند دوست عزیز که جوابمو دادید ، امیدوار شدم ، من که نمیخوام این گوشی رو خراب کنم ولی تو همین چند صفحه ی اخیر حرف از اینا بود نگران شدم که ممنون !

آقا بعد از کلاس زبان دیدم یکی از بچه ها از تو جیبش X1 در اورد ( تو شهر ما عجیبه !) ، اومد دیدم خیلی قپی میاد ، گفتم چند خریدی ؟ 485 تومن ؟؟ گفت آره ! یه مشت داشت پز میداد که دیدم از تهش یه دفعه آنتن در آومد ! انقد خیطش کردم!
هه هه
جالب بود
x1 چيني تابلو هست
چون دو سيمكارته هست
و در دكمه هاش ميشه اين قسمت را ديد

سلام

گوشي كه ساخت تايوان هست
در مورد لوازمش هم به پست اول مراجعه كن
باطري هم فكر كنم همشون اصل هستند نترسيد
اخه ميدونيد وقتي هيچ باطري يدك در بازار نيست پس امكان نداره باطري غير اصل در گوشي وجود داشته باشه
حتي خود سيتادل كه نمايندگي رسمي هست موقعي كه گوشيمو دادم قابشو عوض كنند پرسيدم اونا هم نداشتند
پس نتيجه گيري : تمام باطري ها اصل هستند

golmohammadi
02-08-2009, 23:42
از وقتي كه قاب گوشيو عوض كردم تا حالا 2 بار گوشي رو زمين افتاده
يه بار سر كار از كيف كمريم اقتاد روي سراميك
فكر كردم مرحوم شد
چون گوشي سنگينه و ترس داره
بعد كه برش داشتم هيچي نشده بود حتي خشي هم نيافتم ...
بار دوم وقتي ميخواستم برم يه داروخانه كه چند تا هم پله داشت
موقع بالا رفتن از پله ها چون كمي شلوغ بود و ... خلاصه گوشي از دستم افتاد رو پله ها و چند دور چرخيد
درورو بريها همشون گفتند خدا رحمتش كنه
بعد گوشيو برداشتم اينبار فكر ميكردم يه چيزي شده
ولي هر چقدر گشتم حتي يك خش هم نيافتم ...
بله از اين به بعد حتي ميتونم بگيم يكي از محكمترين فابها را x1 داره در بين گوشيها ...
تركها قبلي خودبخود بوجود اومده بودند
ولي الان حتي در اين شرايط هم هيچي نشده ...

Mohammad
03-08-2009, 00:13
احتمالا منم یه مدت دیگه قاب رو عوض کنم تا گوشی کاملا بدون نقص بشه !
صبر می کنم کمی بیشتر جا بیوفته ، مطمئن که شدم قاب رو عوض می کنم ، هزینش هم مهم نیست.

hesamkowsar
03-08-2009, 00:35
انقدر چشش کردم که گوشیم ترک نخورده که در قسمت تیزی کنار دکمه های ولوم ترک خورد...اما با چسب قطره ای و گیره چنان خوب چسبوندم که با چشم معلوم نیست...خودم تعجب کردم چه خوب چسبید...

derakhshani
03-08-2009, 00:41
آقا یکی کمک کنه!
مدتیه یعنی فکر کنم 3-4 ماهه هرچی میخوام گوشی رو از طریق windows update گوشی بعد از اینکه با اکتیوسینک به اینترنت وصل میشم آپدیت کنم پیغام ارور ( connection to update server was not available.
check your data connection setting and ensure the device date and time are correct ) میده ،فکر میکنید چه جوری باید درست بشه؟

hesamkowsar
03-08-2009, 07:24
آقا یکی کمک کنه!
مدتیه یعنی فکر کنم 3-4 ماهه هرچی میخوام گوشی رو از طریق windows update گوشی بعد از اینکه با اکتیوسینک به اینترنت وصل میشم آپدیت کنم پیغام ارور ( connection to update server was not available.
check your data connection setting and ensure the device date and time are correct ) میده ،فکر میکنید چه جوری باید درست بشه؟

ویندوز گوشی رو اپ دیت کنی؟
اگه منظورت همون اپ دیتی هست که تو قسمت setting گوشی هست بیخیالش شو چون من از روزی که خریدم تا حالا هفته ای یه بار چک update میکنم اما هنوز اپدیتی نیومده....دکوریه...:20:

amir_70
03-08-2009, 10:22
من یه رامی رو از نت دانلود کردم حالا هم میخوام اول گوشی رو hardspl کنم بعدشم اون رام رو بریزم رو گوشی ولی دقیقآ وقتی فایل x1 hardspl رو اجرا میکنم در قسمتی که میخواد رام رو update کنه (گوشی هم به اون صفحه سه رنگ رفته و یه صفحه سفید میاد loading نوشته) گوشی از حالت active sync خارج شده و ارتباط بین کامپیوتر و گوشی قطع میشه بعدشم error میزنه
اینم عکس شاید بهتر متوجه بشید

اول عکس پایینی میاد که در صد رو نشون میده و میخواد update کنه بعد ارطباط قطع میشه و عکس بالایی میاد
دوستان خواهشآ کمک کنن چی کارش کنم ؟؟؟؟

golmohammadi
03-08-2009, 11:02
احتمالا منم یه مدت دیگه قاب رو عوض کنم تا گوشی کاملا بدون نقص بشه !
صبر می کنم کمی بیشتر جا بیوفته ، مطمئن که شدم قاب رو عوض می کنم ، هزینش هم مهم نیست.
اره فعلا صبر كن

انقدر چشش کردم که گوشیم ترک نخورده که در قسمت تیزی کنار دکمه های ولوم ترک خورد...اما با چسب قطره ای و گیره چنان خوب چسبوندم که با چشم معلوم نیست...خودم تعجب کردم چه خوب چسبید...
اي ول
من خودم گفته بودم كه ميشه چسبوند

من یه رامی رو از نت دانلود کردم حالا هم میخوام اول گوشی رو hardspl کنم بعدشم اون رام رو بریزم رو گوشی ولی دقیقآ وقتی فایل x1 hardspl رو اجرا میکنم در قسمتی که میخواد رام رو update کنه (گوشی هم به اون صفحه سه رنگ رفته و یه صفحه سفید میاد loading نوشته) گوشی از حالت active sync خارج شده و ارتباط بین کامپیوتر و گوشی قطع میشه بعدشم error میزنه

اول عکس پایینی میاد که در صد رو نشون میده و میخواد update کنه بعد ارطباط قطع میشه و عکس بالایی میاد

اون برنامه hard spl مطمئني كه مال x1 هست درسته ؟
اون ارور هم هر چي هست ميگه كه ارتباط به كامپيوتر و گوشي قطع شده
و بايد چك كني
و يا دوباره امتجان كني

amir_70
03-08-2009, 11:12
[quote=golmohammadi;4043222
اون برنامه hard spl مطمئني كه مال x1 هست درسته ؟
اون ارور هم هر چي هست ميگه كه ارتباط به كامپيوتر و گوشي قطع شده
و بايد چك كني
و يا دوباره امتجان كني[/quote]

آره بابا اگه دقت کنی تو عکسها گسه ی ایکون مشخصه نوشته x1 hardspl

خودمم میدونم این منظورشه ولی نمیدونم آخه چرا اینجا ارتباط قطع میشه مشکل کار از کجاست؟؟؟
اولش ارتباط وصله ولی وقتی میخواد rom رو update کنه ارتباط قطع میشه

بیش از 10000000000000000 بار امتحان کردم همین error رو میزنه

چیکارش کنم یکی کمک

amirx365
03-08-2009, 12:23
SPB Shell Panel 3.0 for Xperia

اینم آخرین نسخه پنل spb برای xperia x1
لینک دانلود

این نسخه زبانش کره ای هستش فایل SpbMobileShell.txt را در شاخه device/program files/spb mobile shell پاک کنید تا به زبان انگلیسی تبدیل بشه.

Mohammad
03-08-2009, 13:34

من زمانی که برای اولین بار می خواستم یه رام کوک شده نصب کنم اومدم اول رام رو رویه مموری کپی کردم و بعد وقتی hardspl می کردم همش ارتباط قطع میشد ! اول نمی دونستم مشکل کجاست ، بعد که اومدم رام رو پاک کردم ، hardspl کردم و بعد رام رو ریختم مشکل کاملا حل شد و رام به راحتی نصب شد ...
شما چنین کاری نکردین ؟

amir_70
03-08-2009, 13:46
آقا محمد دمت گرم ظاهرآ شما یکم بیشتر مشکل ما رو فهمیدی

من اتفاقآ اون رامی رو که نصب کرده بودم رو ریخته بودم رو مموری و الانم خودم متوجه شدم و اون رو حذف کردم

ببین من رامی که دانلود کردم به صورت یه فولدر بود بازش کردم دیدم دو تا فایله یکیشون kovsimg.nbh و یکی custommer ruu و x1 hardspl رو هم دانلود کردم الان مموری کاردو فورمت کردم

حالا من این کارا رو میکنم ببین درسته یا نه؟

اولش x1 hard spl رو باید اجرا کنم تا spl کنه تا اینجا که گیری نداره که ولی همین که میخواد تو این قسمت rom رو upgrade کنه error میزنه تو تصاویری که در صفحه ی قبل پست زدم کاملآ مشخصه

اقا یکی کمک کنه داره کم کم روانیم میکنه

Vahid67
03-08-2009, 14:04
دوستان من قبلاً که هنوز آپدیت نکرده بودم وقتی گوشیم رو وصل میکردم به کامپیوتر خودش وصل میشد به اینترنت ولی الان نمیشه!!! توی قسمت اینترنت شیرینگ هم زده دیسکانکت در صورتی که سینک زده کانکت....

hesamkowsar
03-08-2009, 14:20
SPB Shell Panel 3.0 for Xperia

اینم آخرین نسخه پنل spb برای xperia x1
لینک دانلود

این نسخه زبانش کره ای هستش فایل SpbMobileShell.txt را در شاخه device/program files/spb mobile shell پاک کنید تا به زبان انگلیسی تبدیل بشه.

لطف میکنی چنتا اسکرین شات بزاری؟من از برنامه دل خوشی ندارم چون گوشیمو بهم ریخت و مجبور به هارد ریست شدم...پشت هم هنگ میکرد....البته این ورژن جدیدشو باز میخوام نصب کنم...
اسکرین شات بزاری ممنون میشم

amirx365
03-08-2009, 15:52
لطف میکنی چنتا اسکرین شات بزاری؟من از برنامه دل خوشی ندارم چون گوشیمو بهم ریخت و مجبور به هارد ریست شدم...پشت هم هنگ میکرد....البته این ورژن جدیدشو باز میخوام نصب کنم...
اسکرین شات بزاری ممنون میشم

این یکی به صورت پنل نه تودی پلاگین من خودم نصبش کردم هیچ مشکلی نداشت ظاهرش هم مثل
spb mobile shell 3 هست یکم گرافیکش بهتر شده و انیمیشن هاش روان تر این پنل مخصوص xperia x1 طراحی شده مطمین باش مشکلی برای گوشیت پیش نمی یاد.

NimoOol.HD2
03-08-2009, 18:22
سلام داشتم دنبال اطلاعاتی برای گوشی میگشتم که اینا رو پیدا کردم (از سایت پرشین فوروم که از موبایلستان کپی شده بود!) :

مواری که باید در هنگام خرید Xperia X1 به آنها دقت کرد

1. بسته آکبند بگیری و گوشی کار کرده نباشه.
2. روی ال سی دی یک لایه پلاستیک مانند محافظ وجود داره و زیرش هم هیچ حبابی وجود نداره.
3. وقتی کیبورد گوشی رو باز میکنی پشت گوشی یعنی زیر ال سی دی لایه پلاستیکی تا ته
چسبیده شده و براحتی نمیشه همه اون پلاستیک را کند. در ضمن طوری کیبورد را باز کن تا
اثر انگشت خودت روی اون پلاستیک نیوفته. بعد پلاستیک را بگیر جلوی نور ببین اثر انگشتی
روش وجود داره یا نه.
4. وقتی گوشی را برای اولین دفعه روشن میکنی دیر بالا میاد و بعد ازتون درخواست تنظیمات
تاچ اسکرین, تاریخ, ساعت و غیره را میپرسه و در ضمن رامش را هم با روشن شدن گوشی
نصب میکنه در صفحه هم نشون میده که داره نصب میکنه.
5. باتری گوشی فکر کنم برای بار اول 30 یا 40 درصدش پره و اگر فول شارژ بود نگیرش.
6. داخل گوشی یک مموری کارت 4 گیگ وجود داره اگر وجود نداشت خورده شده.
7. به نظر من وقتی گوشی رو خریدید چند روزی باهاش کار کنید تا هم با گوشی و هم با
ویندوز مبایل آشنا بشید و تا اطلاعاتتون کامل نشده زیاد به فکر نصب برنامه و آپدیت نباشید. گوشی
رو آنطوری که هست استفاده کنید. حداقل تا 1 هفته. تا اگر بعد از 1 هفته برنامه ای نصب کردید و
بر روی عملکرد گوشی تاثیر گذاشت فکر نکنید که این مشکل از خود گوشی هست. چون اگر شما
از همان روز اول کلی برنامه روی گوشی نصب کنید فکر نکنم بتونید در صورت بروز مشکلی سرنخ
آنرا پیدا کنید.

من مورد سه رو نفهمیدم . یعنی چی ؟؟

hesamkowsar
03-08-2009, 18:43
این یکی به صورت پنل نه تودی پلاگین من خودم نصبش کردم هیچ مشکلی نداشت ظاهرش هم مثل
spb mobile shell 3 هست یکم گرافیکش بهتر شده و انیمیشن هاش روان تر این پنل مخصوص xperia x1 طراحی شده مطمین باش مشکلی برای گوشیت پیش نمی یاد.

مرسی از جوابت...این برنامه انیستال داره و کامل انیستال میشه؟چون اونی که باهاش مشکل داشتم انیستال داشت اما ناقص انیستال شد که مجبور به هارد ریست شدم...:20:
راستی این برنامه چند درصد cpu رو میگیره؟یه سافت ریست کن بعد 1 دقیقه کارکرد cpu رو بگو...مرسی

hesamkowsar
03-08-2009, 19:39

نصب کردم بسار بسار عالی هست...به دوستان اکسپریا دار پیشنهاد میکنم زود نصب کنن تا ببینن چه توپه...راستی واسه عکس بک گراند چه رزولوشنی میخواد...چون عکسای wvga رو زیادی بزرگ نشون میده
راستی عضویتت رو هم تبریک میگم:10:

hussain
03-08-2009, 20:13
من اول فکر کردم تودی پلاگین هست...پنلشو ورژن 1 شو نصب کردم مشکلی نداشت....راستی اسکین هاشو از کجا میشه گرفت؟
اگر بصورت پنل باشه که عالیه.
من هم الان نصب می کنم.

Vahid67
03-08-2009, 20:32
دوستان من قبلاً که هنوز آپدیت نکرده بودم وقتی گوشیم رو وصل میکردم به کامپیوتر خودش وصل میشد به اینترنت ولی الان نمیشه!!! توی قسمت اینترنت شیرینگ هم زده دیسکانکت در صورتی که سینک زده کانکت....

یکی جواب بده....

hesamkowsar
03-08-2009, 20:41
اگر بصورت پنل باشه که عالیه.
من هم الان نصب می کنم.

نصب کردم بون مشکل هست و بی نظیره...میتونید هرجور دوست داشتید صفحتون رو بصورت 3d درست کنی...یکی از بهترین برنامه های اکسپریاست...تو کفش موندم...

hussain
03-08-2009, 22:41
یکی جواب بده....
شما یکبار سینک رو پاک کن دوباره بریز ببین درست میشه:11:

hussain
03-08-2009, 22:45
سلام دوستان
گوشی من بعضی وقتها قاط میزنه و اس ام اس ارسال نمیکنه تنها راهش هم هارد ریسیت هست.
کسی پیشنهادی نداره؟

Mohammad
03-08-2009, 23:20
امیر جان تویه پیغام خصوصی توضیح دادم ...

اینجام اضافه می کنم که اول شما رام رو رویه گوشی نریز ، hardspl رو کامل انجام بده . بعدش رام رو رویه گوشی بریز ، گوشی رو در حالت bootloader بالا بیار و بعد خودش شروع به نصب رام می کنه .

رام energy رو که نصب کنی چند تا مشکل کوچیک داری که صفحات قبل رو مرور کنی برای مشکل پخش آهنگ 2تا فایل معرفی کردم نصب کنی مشکلش حل میشه .
برای پخش ویدیو و الارم هم از برنامه های جانبی استفاده کن .

amirx365
04-08-2009, 11:46
نصب کردم بسار بسار عالی هست...به دوستان اکسپریا دار پیشنهاد میکنم زود نصب کنن تا ببینن چه توپه...راستی واسه عکس بک گراند چه رزولوشنی میخواد...چون عکسای wvga رو زیادی بزرگ نشون میده

سایزش را نمی دونم نگاه می کنم بهتون می گم بابت تبریکم مرسی اما من 4 یا 5 ماهه عضوم...:31:

golmohammadi
04-08-2009, 12:08
اگه بصورت پنل باشه عاليه
البته در صورتي كه با دكمه هاي پنل بشه انتخابش كرد

يه تستي بكن ببين فريز نميكنه

سلام دوستان
گوشی من بعضی وقتها قاط میزنه و اس ام اس ارسال نمیکنه تنها راهش هم هارد ریسیت هست.
کسی پیشنهادی نداره؟
اپديت تنها راهشه
گوشيمو داده بودم كه گارانتي ميگفت يكي sms هاش نميرف اورده بود گارانتي
بعد با اپديت حل شد
مثل اينكه بايد خودم تاپيك كاملي در مورد تعويض رام xperia باز كنم
همه به مشكل بر ميخورند

امیر جان تویه پیغام خصوصی توضیح دادم ...

اینجام اضافه می کنم که اول شما رام رو رویه گوشی نریز ، hardspl رو کامل انجام بده . بعدش رام رو رویه گوشی بریز ، گوشی رو در حالت bootloader بالا بیار و بعد خودش شروع به نصب رام می کنه .

رام energy رو که نصب کنی چند تا مشکل کوچیک داری که صفحات قبل رو مرور کنی برای مشکل پخش آهنگ 2تا فایل معرفی کردم نصب کنی مشکلش حل میشه .
برای پخش ویدیو و الارم هم از برنامه های جانبی استفاده کن .

سایزش را نمی دونم نگاه می کنم بهتون می گم بابت تبریکم مرسی اما من 4 یا 5 ماهه عضوم...:31:

رام انرژي ميگند چندان خوب نيست البته هستا ولي به valkyrie_2.6leo نميرسه
اين رامو نصب كنيد اخر لذت هست (valkyrie_2.6leo)
گرافيك بالا
برنامه هاي نصب شده زياد
ويندوز 6.5
و ...
البته ويندوز فعلي خودم r3aa هست فعلا
ولي يه مدت valkyrie_2.6leo را نصب كردم لذت بخش بود

golmohammadi
04-08-2009, 12:10
اگه موافق باشين يه تاپيك هم براي برنامه هاي x1 باز كنيم
برنامه هاي مفيد كاربردي و گلچين
اخه تعداد برنامه هاي ppc خيلي زياديه
و هر كسي سراغ برنامه بگرده گيج ميشه
تصميم دارم برنامه هاي خوب و مفيد را تست كرده و در سايت در كلوپ مخصوصي معرفي كنيم

amirx365
04-08-2009, 12:15
اینم بهترین RSS readers از Spb به اسم SPB NEWS 2 که نسخه جدید SPB INSIGHT می باشد که کار کردن با آن به علت
Touch friendly بودنش ساده تر به علاوه UI زیباتری هم دارد.

لینک دانلود

سریال
3H4V-T843-624C

amir_70
04-08-2009, 12:30
اگه موافق باشين يه تاپيك هم براي برنامه هاي x1 باز كنيم
برنامه هاي مفيد كاربردي و گلچين
اخه تعداد برنامه هاي ppc خيلي زياديه
و هر كسي سراغ برنامه بگرده گيج ميشه
تصميم دارم برنامه هاي خوب و مفيد را تست كرده و در سايت در كلوپ مخصوصي معرفي كنيم

آره دمت گرم
کار خوبیه
با این جور تایپیکی دیگه داره کم کم نیاز پیدا میشه

ضمن اینکه در حسرت عوض کردن رام سوختیم:sad::sad::sad:

Mohammad
04-08-2009, 15:29
رام انرژي ميگند چندان خوب نيست البته هستا ولي به valkyrie_2.6leo نميرسه
کی گفته دادا ؟!
شما خودت امتحان کردی ؟!

بالای 90% افرادی که استفاده کردند دیگه عوضش نکردند از جمله خودم !
رام بسیار خوبی هست .

golmohammadi
04-08-2009, 16:03
آره دمت گرم
کار خوبیه
با این جور تایپیکی دیگه داره کم کم نیاز پیدا میشه

ضمن اینکه در حسرت عوض کردن رام سوختیم:sad::sad::sad:
باشه سعي ميكنم شروع كنم
راستي چرا در حسرت تعويض رام موندي؟
من بايد فيلمي تهيه كنم و بهمراه آموزشها بزارم سايت

کی گفته دادا ؟!
شما خودت امتحان کردی ؟!

بالای 90% افرادی که استفاده کردند دیگه عوضش نکردند از جمله خودم !
رام بسیار خوبی هست .

نگفتم بده
در قياس با رام valkyrie_2.8 منظورم بود
محمد جون شما اينو نصب كردين؟

amir_70
04-08-2009, 19:33
باشه سعي ميكنم شروع كنم
راستي چرا در حسرت تعويض رام موندي؟
من بايد فيلمي تهيه كنم و بهمراه آموزشها بزارم سايت

فبلم از چی تهیه کنی؟؟؟؟

دوست من همون مشکل hard spl رو دارم دیگه

هنوزم حل نشده
یه تایپیک زدم امروز (درخواست کمک برای hardspl و upgrade rom)

نیازمند هر گونه کمک در این مورد هستم

milad6745
04-08-2009, 19:48
سلام
توی تمام تاپیک موبایلای پی سی که 3d touch flo رو نصب کردن بازار عوض کردن تم 3d tpuch floخیلی گرمهوبه جز توی تاپیک اکسپریا
کسی میدونه با چه برنامهای میشه تم رو عوض کرد...
rom touch x یکی از رامهاییه که خیلی طرفدار داره اگه بشه تمهاشو عوض کرد عالی میشه!!!

milad6745
04-08-2009, 20:14
آره بابا اگه دقت کنی تو عکسها گسه ی ایکون مشخصه نوشته x1 hardspl

خودمم میدونم این منظورشه ولی نمیدونم آخه چرا اینجا ارتباط قطع میشه مشکل کار از کجاست؟؟؟
اولش ارتباط وصله ولی وقتی میخواد rom رو update کنه ارتباط قطع میشه

بیش از 10000000000000000 بار امتحان کردم همین error رو میزنه

چیکارش کنم یکی کمک

قصه نداره که
شما وقتی هارد اسپل میکنی مموری کارتتو درار درست میشه این به خاطره مموری کارتته که گیر میده درش بیار حله:20:

Mohammad
05-08-2009, 09:45
محمد جون شما اينو نصب كردين؟
والا اصلا برخوردم نداشتم باهاش ، تویه فروم خودمون معرفی شده ؟
لینکی ازش بهم بده ببینم چی هست .

A.R.B.N
05-08-2009, 09:58
سلام دوستان
بعد از قرنی دوباره برگشتم
چه خبرا!
با ترکهاتون چکار میکنین ؟
خوشبختانه گوش شیطون کر ترک من سرجاش مونده
------
یه مشکلی چند وقته گریبانگیرم شده
اینکه خود به خود اطلاعاتی که روی حافظه گوشی هست میپره
مثل save بازی ها ، عکس ها و فیلم هایی که از قبل رو گوشی بوده
بعد از اینکه گوشی رو یه بار (reset (back to factory setting میکنم دوباره اون عکس ها و فیلم ها میاد سرجاش
این از این
یه سوال دیگه اینکه من چطور میتونم از contacts یه back up بگیرم
من قبلا دو مدل w810 , k800 داشتم و یه option داشت که میتونستیم از contacts یه back up to memory card بگیریم و اگه یه وقت گوشی ترکید یا reset یا هر چیزی شد ، شماره ها نپره و قابل باز یابی باشه
این کار رو من چطور میتونم بکنم و یه back up to memory از contacts بگیرم؟

Vahid67
05-08-2009, 10:01
شما یکبار سینک رو پاک کن دوباره بریز ببین درست میشه:11:
منظورتون اون نرم افزاریه که روی موبایل هستش یا روی کامپیوتره؟؟؟

derakhshani
05-08-2009, 10:31
ویندوز گوشی رو اپ دیت کنی؟
اگه منظورت همون اپ دیتی هست که تو قسمت setting گوشی هست بیخیالش شو چون من از روزی که خریدم تا حالا هفته ای یه بار چک update میکنم اما هنوز اپدیتی نیومده....دکوریه...:20:
باشه، ممکنه هنوز update نیامده باشه ولی این ایراده که باید رفع بشه!
یکی بگه چه جوری این ایراد رفع بشه

amir_70
05-08-2009, 11:04
قصه نداره که
شما وقتی هارد اسپل میکنی مموری کارتتو درار درست میشه این به خاطره مموری کارتته که گیر میده درش بیار حله:20:

آقا دمت گرم

به این میگن راهنمایی خفن

دوستان از این به بعد شما هم حواستون باشه
من چون اولین باری بود که hardspl میکردم واقعآ نمیدونستم و جالب اینجا بود هر جا که در مورد این مشکل سوال میپرسیدم هیچ کی نگفت برو مموری کارد رو در بیار

آقا میلاد دمت گرم
مشکلم حل شد
اصلآ فکرشم نمیکردم که مشکل از این باشه

hussain
05-08-2009, 13:06
منظورتون اون نرم افزاریه که روی موبایل هستش یا روی کامپیوتره؟؟؟
اونی که توی کامپیوترر.
وقتی گوشی هارد ریسیت میشه باید یکبار دیگه برنامه رو نصب کرد.
شما یکبار دیگه برنامه رو پاک کن بعد دوباره بریز ببین چی میشه:10:

Elfin-D
05-08-2009, 16:07
سلام

دوستان،اینجا کسی از gprs ایرانسل استفاده میکنه؟
به جز تنظیمات آی پی جای دیگرو نباید دستکاری کنیم؟!
من چه در این گوشی چه در پی پی سی قبلی نمیتونستم
به access point ایرانسل وصل بشم.

مخلصیم

hussain
05-08-2009, 17:20
سلام

مخلصیم
فکر کنم نیاز به تنظیمات نباشه.
چون گوشی من همینجوری وصله.
یک سری به تاپیک تنظیمات بزن اونجا میتونی تنظیم کنی

asextor1
05-08-2009, 17:23
سلام
من یه مشکل جدیدا برام پیش اومده
یه پنل منیجر جدیدتر پیدا کردم که سرعت تعویض و کار با پنلها رو بالا میبره
فقط مشکلش اینه که وقتی نصبش میکنم فقط همون پنلی که داخلش هستم رو نگه میداره . طوری که دیگه بقیه پنلها هم نمیان و X Panel کار نمیکنه
چکار کنم ؟

hesamkowsar
05-08-2009, 17:42
سلام

مخلصیم

تنضیمات لازمه...تو همین فروم یه تاپیک بود تنضیماتشو انجام دادم درست شد...البته ابن چند روزه مال من وصل نمیشه gprs
به تاپیک زیر برو

NimoOol.HD2
05-08-2009, 17:55
سلام
بچه ها کسی میتونه کمکم کنه؟
میشه شماره ی تیلیفن یکی از مغازه های علائدین که فروشنده ی خوبی باشه بهم بدید
من از فارسم میخواستم بدم به پسر عموم موبایل فروشی داره از اونجا بخره
ممنون

golmohammadi
05-08-2009, 18:32
آقا دمت گرم

به این میگن راهنمایی خفن

من چون اولین باری بود که hardspl میکردم واقعآ نمیدونستم و جالب اینجا بود هر جا که در مورد این مشکل سوال میپرسیدم هیچ کی نگفت برو مموری کارد رو در بیار

آقا میلاد دمت گرم
مشکلم حل شد

در تمامي مراحل نصب رام و hard spl و .. بايستي مموري را دربياري
البته به شزطي كه نصب رام از طريق pc را انتخاب كرده باشي

Vahid67
05-08-2009, 21:54
اونی که توی کامپیوترر.
وقتی گوشی هارد ریسیت میشه باید یکبار دیگه برنامه رو نصب کرد.
شما یکبار دیگه برنامه رو پاک کن بعد دوباره بریز ببین چی میشه:10:

با این کار هم مشکلم حل نشد.....:19:

Vahid67
05-08-2009, 22:02
مشکل از دیالینگ رولز Dialing Rules بود....

milad6745
05-08-2009, 23:18
آقا دمت گرم

به این میگن راهنمایی خفن

آقا میلاد دمت گرم
مشکلم حل شد

چاکریم قابل نداش منم این مشکل وداشتم هیچ کسی نتونس کمکم کنه:8::8:
من بیشتر از صد تا مشکل داشتم...
ولی باور میکنی هیچ کدوم و نتونستم از اینجا درست جواب بگیرم....
البته با عذر خواهی از بچه های فرومممم:40::40::40:

milad6745
05-08-2009, 23:22
سلام

مخلصیم

با اکسپریا راحت میشه با اکسس پوینت کار کدد
آنتن wi-fi سرچ کن راحت پیدا میکنه
آخه ایرانسل که اکسز پوینت نداره
جی پی اس یه چیزه اکسز پوینت یه چی دیگه!!!!!

milad6745
05-08-2009, 23:29
ایول بابا پست مارم که پاک کردین
درخواست برتامه عوض کردن تم در تاچ ایکس تم های مختلف تاچ فلو
برای همه گوشی هاش اومده به جز اکسپریا!!!!!

kalpas
06-08-2009, 09:34
سلام به همه دوستان
ممکنه یه توضیح مختصر و مفید درباره Hard spl و رام های کوک شده بدین
ممنون

golmohammadi
06-08-2009, 10:31
سلام به همه دوستان
ممکنه یه توضیح مختصر و مفید درباره Hard spl و رام های کوک شده بدین
ممنون

hard spl همون انلاك كردن گوشي هست
بعد از اين كار ميشه رامهاي كوك شده را ريخت
رامهاي كوك شده هم كم نيستند و تنوع خوبي دارند
ممكنه رامهاي گوشيهاي ديگه را براي يك گوشي كوك كنند
مثلا رامهاي گوشيهاي ttc را واسه x1 كوك ميكنند

NimoOol.HD2
06-08-2009, 15:48
کسی شماره یکی از مغازه های علائدین رو بهم نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

Elfin-D
06-08-2009, 17:57
تنضیمات لازمه...تو همین فروم یه تاپیک بود تنضیماتشو انجام دادم درست شد...البته ابن چند روزه مال من وصل نمیشه gprs
به تاپیک زیر برو

سلام

داداش مدیر فروم رو ریدایرکت نکن به یه تاپیک دیگه.

با اکسپریا راحت میشه با اکسس پوینت کار کدد
آنتن wi-fi سرچ کن راحت پیدا میکنه
آخه ایرانسل که اکسز پوینت نداره
جی پی اس یه چیزه اکسز پوینت یه چی دیگه!!!!!

جی پی آر اس.
اکسز پوینت هم داره.

مخلصیم

amir_70
06-08-2009, 18:22
اقا این energy rom داره حال گیری میکنه بد جور
من تو تاچ فلوش وقتی میرم رو music یه error میزنه میگه که (the file audio manager_eng can not be opened ..) چی کارش کنم؟

فقط مال من اینجوریه یا دوستان دیگه هم با این مشکل برخورد کردن
راهنمایییییییییییییییییی کنییییییییییییییییدددد لطفآ

Mohammad
06-08-2009, 22:07
امیر جان !
من که عرض کده بودم قبلا !
2 تا فایل باید نصب کنی ، مشکلت حل میشه .
جستجو کن ، تویه تاپیک معرفی کردم .

golmohammadi
07-08-2009, 01:02
شما چرا Valkyrie را نصب نميكنين ؟

Mohammad
07-08-2009, 07:47
شما چرا Valkyrie را نصب نميكنين ؟

قرار بود لینکی چیزی در اختیارمون قرار بدین که خبری نشد ، سرچ کردم خودم پیدا کردم .

باید دوستانی که هر 2 رو نصب کردند نظر بدن ببینیم کدومش بهتر .

نسخه جدید رام انرژی هم معرفی شده که ایرادات نسخه قبلی رو نداره .

لینک مستقیم دانلودش به نقل از موبایلستان :

لینک غیر مستقیم :

توضیحات رام جدید :

August 5th 2009 (Current Release) << Major Release
Totally new ROM!
Based on 23016 and 21938 files
Icons can be moved on the Start Menu by tapping and holding
Fixed issues with MP4 playback
Fixed issues with YouTube
Right softkey mapped correctly on homescreen and now holds after softreset
Added 1% battery driver
Added Leo power and backlight settings screens
Keylock settings survive a softreset
LongPress Endkey application updated and fixed
Enabled startup animation and sound and custom first setup screen
Added FingerKeyboard2 as default SIP
Added Default SIP Change application by ervius to Utilities\Tweaks\
Added OEM XT9 R3AA Xperia softkeyboard to SIP options (T9 dissabled)
MIcrosoft T9 and text predictions enabled for now
EZInput 2.1 can be added to this ROM by going to the Addons folder and downloading the cab.
New Icons throughout the ROM
XT9 Settings added to Start\Settings\Personal
Fancy customized Internet tab in Manila
HTC Wifiwizard added
CommManager issues sorted out
Enabled 6.5 scrolling and physics engine (scrolling, flicking, dragging in the ROM is MUCH better now!)
Added HTC Camera as well the new geo tagging Xperia camera (two camera applications in the ROM now)
ALL packages in the ROM have been updated to the newest available from the HTC Leo July 23rd release ROM

golmohammadi
07-08-2009, 12:34
محمد من كجا قرار گذاشتم ؟
يادم نمياد شرمنده
لينكش خودت ميدوني تو همون xda يافت ميشه
در ضمن واسه Valkyrie هم جديد اومده ديگه
همون ورژن 2.8 اگه اشتباه نكنم
محيطش تاچ دياموند 2 كه كلي عوض شده و ويندوز 6.5 هم روشه كه اين جالبتره
انرژي هم باشه خودم سعي ميكنم دانلودش كنم و نصبش كنم ببينم چطوريه
هر چند كه واسه من بهترينش همون r3aa هست
ولي اينا هم تنوع خوبي دارند
اين بار سرعتم كمه و واويلا هست با اين سرعت 128 دانلود كردن

amir_70
07-08-2009, 13:00
امیر جان !
من که عرض کده بودم قبلا !
2 تا فایل باید نصب کنی ، مشکلت حل میشه .
جستجو کن ، تویه تاپیک معرفی کردم .

مرسی دوست عزیز پیدا کردم و مشکل حل شد

قرار بود لینکی چیزی در اختیارمون قرار بدین که خبری نشد ، سرچ کردم خودم پیدا کردم .

باید دوستانی که هر 2 رو نصب کردند نظر بدن ببینیم کدومش بهتر .

نسخه جدید رام انرژی هم معرفی شده که ایرادات نسخه قبلی رو نداره .

لینک مستقیم دانلودش به نقل از موبایلستان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک غیر مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضیحات رام جدید :

August 5th 2009 (Current Release) << Major Release
Totally new ROM!
Based on 23016 and 21938 files
Icons can be moved on the Start Menu by tapping and holding
Fixed issues with MP4 playback
Fixed issues with YouTube
Right softkey mapped correctly on homescreen and now holds after softreset
Added 1% battery driver
Added Leo power and backlight settings screens
Keylock settings survive a softreset
LongPress Endkey application updated and fixed
Enabled startup animation and sound and custom first setup screen
Added FingerKeyboard2 as default SIP
Added Default SIP Change application by ervius to Utilities\Tweaks\
Added OEM XT9 R3AA Xperia softkeyboard to SIP options (T9 dissabled)
MIcrosoft T9 and text predictions enabled for now
EZInput 2.1 can be added to this ROM by going to the Addons folder and downloading the cab.
New Icons throughout the ROM
XT9 Settings added to Start\Settings\Personal
Fancy customized Internet tab in Manila
HTC Wifiwizard added
CommManager issues sorted out
Enabled 6.5 scrolling and physics engine (scrolling, flicking, dragging in the ROM is MUCH better now!)
Added HTC Camera as well the new geo tagging Xperia camera (two camera applications in the ROM now)
ALL packages in the ROM have been updated to the newest available from the HTC Leo July 23rd release ROM

دوستان میشه در مورد قسمت هایی که قرمز کردم یه خورده توضیح بدید

منظورش چیه؟
این قسمتی که قرمز کردم تو این رام قبلی مشکل بود؟؟؟؟
در کل من این مشکلات رو الان با این ورژن قبلیش دارم
اول که soft key ها که left ;ey روی هر چی تنظیم باشه بدون مشکله ولی right key وقتی تنظیم میکنی فکر کنم بعد از سافت ریسیت اوضاش خراب میشه و به defult بر میگرده

بعدشم تو قسمت hd tweak هر چی تنظیمات رو تغییر میدم بدون تغییر میمونه انگار نا انگار بهش گفتی فلان کار رو بکن فکر کنم این رام الزایمر داره:31::31:
حالا یکی بگه این مشکلات تو ورژن جدیدش بر طرف شده یا نه ؟؟؟؟؟

golmohammadi
07-08-2009, 13:20
اين قسمتهاي قرمر كه گذاشتي فكر كنم همون مشكلاتي هستند كه خودت داري
اينا درست شده
يكي كه همون دكمه راست كه خودت ميدوني مشكلش چيه
و ديگري تنظيمات Keylock كه بعد از ريست بهم ميريخت كه احتمالا خودت هم تستش نكرده اي
اينا فكر كنم درست شده اند

jackfrost283
07-08-2009, 13:37
دوستان رامی جدیدتر از R3AA010 توسط سونی اریکسون ارائه شده؟

Vahid67
07-08-2009, 13:47
دوستان رامی رو که با SEUS دانلود کردم رو چطوری میتونم ذخیرش کنم که بعد از عوض کردن ویندوز پاک نشه؟؟؟؟

golmohammadi
07-08-2009, 16:42
رام r3aa ويندوزش 6.1 هست
در حالي كه ويندوز 6.5 هم وجود داره
و ميتوني نصبش كني
اما نميدونم ريليز شده يا نه
البته چندان هم مهم نيست چون ما با اپديت كاري نداريم

Mohammad
07-08-2009, 17:35
محمد من كجا قرار گذاشتم ؟
يادم نمياد شرمنده
لينكش خودت ميدوني تو همون xda يافت ميشه
در ضمن واسه Valkyrie هم جديد اومده ديگه
همون ورژن 2.8 اگه اشتباه نكنم
محيطش تاچ دياموند 2 كه كلي عوض شده و ويندوز 6.5 هم روشه كه اين جالبتره
انرژي هم باشه خودم سعي ميكنم دانلودش كنم و نصبش كنم ببينم چطوريه
هر چند كه واسه من بهترينش همون r3aa هست
ولي اينا هم تنوع خوبي دارند
اين بار سرعتم كمه و واويلا هست با اين سرعت 128 دانلود كردن
لینکش رو پیدا کردم ... مشکلی نیست .
این رام هم رام بسیار خوبیه .
اگه بتونی این رام رو هم نصب کنی و نظرت رو در مورد هر 2 رام بگی خیلی خوب میشه .

بعدشم تو قسمت hd tweak هر چی تنظیمات رو تغییر میدم بدون تغییر میمونه انگار نا انگار بهش گفتی فلان کار رو بکن فکر کنم این رام الزایمر داره
از برنامه HD Tweak استفاده نکن ، از Advanced Config استفاده کن .
HD Tweak همونطور که گفتی جوابگو نیست . البته بچاره تقصیری هم نداره چون واسه HD هست و ما الان از X1 داریم استفاده می کنیم :D

golmohammadi
07-08-2009, 17:41
باشه سعي ميكنم دانلودش كنم
راستي بچه ها براي اينكه در موقع دريافت چيزي از طريق بلوتوث سوال پرسيده بشه بايد برنامه AlirezA_Blueooth_Settings.arm را نصب كنين
اين برنامه را حتما دانلودش كنيد
پدرم درومد تا پيداش كردم
البته اين برنامه را داشتم ولي كار نميكرد
بعدا كه دانلود كردم متوجه شدم كه اينكارو ميكنه

Mohammad
07-08-2009, 17:53
نام بلوتوث طرف مقابل رو هم می نویسه ؟
اگه زحمتی نیست لینک دانلود رو هم قرار بده .

amir_70
07-08-2009, 19:11
از برنامه HD Tweak استفاده نکن ، از Advanced Config استفاده کن .
HD Tweak همونطور که گفتی جوابگو نیست . البته بچاره تقصیری هم نداره چون واسه HD هست و ما الان از X1 داریم استفاده می کنیم :D

راست میگی
اصلآ حواسم نبود
بیچاره اسمش باهاشه hd tweak

من خودم xperia tweak دارم اونو باید نصب کنم

اين قسمتهاي قرمر كه گذاشتي فكر كنم همون مشكلاتي هستند كه خودت داري
اينا درست شده
يكي كه همون دكمه راست كه خودت ميدوني مشكلش چيه
و ديگري تنظيمات Keylock كه بعد از ريست بهم ميريخت كه احتمالا خودت هم تستش نكرده اي
اينا فكر كنم درست شده اند

اتفاقآ جالبه من هر دوی این مشکلاتو با این رام داشتم که مخصوصآ این keylock بد جوری حالمو گرفته بود فکر میکردم من دارم تنظیماتو اشتباه میرم
پس با این حساب میشه گفت که ورژن جدید energy میشه کاملترین رام
آقا دمش گرم من از energy خیلی خوشم اومده و حیفم میومد که حذفش کنم که جالا دیگه میرم ورژن جدید رو نصب میکنم

golmohammadi
07-08-2009, 23:10
نام بلوتوث طرف مقابل رو هم می نویسه ؟
اگه زحمتی نیست لینک دانلود رو هم قرار بده .
باشه الان اپ ميكنم

راست میگی
اصلآ حواسم نبود
بیچاره اسمش باهاشه hd tweak

من خودم xperia tweak دارم اونو باید نصب کنم

اتفاقآ جالبه من هر دوی این مشکلاتو با این رام داشتم که مخصوصآ این keylock بد جوری حالمو گرفته بود فکر میکردم من دارم تنظیماتو اشتباه میرم
پس با این حساب میشه گفت که ورژن جدید energy میشه کاملترین رام
آقا دمش گرم من از energy خیلی خوشم اومده و حیفم میومد که حذفش کنم که جالا دیگه میرم ورژن جدید رو نصب میکنم

اره ورژن بالاتر رام انرژي بهتره
حتما نصبش كن
البته valkyrie را هم فراموش نكن

golmohammadi
07-08-2009, 23:35
اول چند تا برنامه براتون معرفي ميكنم كه بزرگترين ايراد بلوتوث پاكت پي سي را برطرف ميكنه
يكي اينكه موقع دريافت فايل سوال ميپرسه
و تا تائيد نكنين چيزي دريافت نميشه
دوم اسم بلوتوث طرف را از اول تا آخر ميزنه
و سوم فايلها در مموري ضخيره ميكنه
مزاياي ديگه اي هم داره

لينك دانلود AlirezA Blueooth Settings

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Blueooth Settings.arm.cab
برنامه بعدي
اينم DrYAR-Bluetooth_v1.6

و اينم يكي ديگه كه سرعت بسيار خوبي داره
اما سوالي نميپرسه
هم محيطش خوبه و هم سريع عمل ميكنه
اسمش هم ObexInboxEx v0.941 هست
اينم لينكش

اينجا هم همه 3 تا برنامه را يكجا اپلود كردم
در 4shared تا مشكلي نباشه

A.R.B.N
08-08-2009, 00:37
سلام دوستان
یه مشکلی چند وقته گریبانگیرم شده
اینکه خود به خود اطلاعاتی که روی حافظه گوشی هست میپره
مثل save بازی ها ، عکس ها و فیلم هایی که از قبل رو گوشی بوده
بعد از اینکه گوشی رو یه بار (reset (back to factory setting میکنم دوباره اون عکس ها و فیلم ها میاد سرجاش
این از این
یه سوال دیگه اینکه من چطور میتونم از contacts یه back up بگیرم
من قبلا دو مدل w810 , k800 داشتم و یه option داشت که میتونستیم از contacts یه back up to memory card بگیریم و اگه یه وقت گوشی ترکید یا reset یا هر چیزی شد ، شماره ها نپره و قابل باز یابی باشه
این کار رو من چطور میتونم بکنم و یه back up to memory از contacts بگیرم؟

کسی از دوستان نمیتونه کمی راهنمایی کنه؟

Mohammad
08-08-2009, 09:54
عالی بود گل محمدی عزیز ، ممنون.
با این برنامه ها یکی از بزرگترین مشکلات بلوتوث پاگت پی سی ها حل شد ...

=====

کسی از دوستان نمیتونه کمی راهنمایی کنه؟
در مورد مشکل اول از چه رامی استفاده می کنید ؟!
پیشنهاد می کنم رامتون رو از اول نصب کنید + اینکه ببینید ویروس نداشته باشید .
در مورد مشکل دوم برنامه های بک آپگیری بی شماری هست از جمله Spb Backup . حتی بر روی رام ها کوک شده هم اینگونه برنامه ها بصورت پیش فرض نصب هستند.

Original Titan
08-08-2009, 10:59
دوستان خبره!
من ميخوام برم گوشي را بخرم!‌
يه مسئله مونده !‌اونم اينه كه چه طور بفهمم كه قاب گوشي سري جديده و مشكل پيدا نميكنه!
گل محمدي هم كه داره ميتركونه! دمش پولوپز!

golmohammadi
08-08-2009, 12:54
با این برنامه ها یکی از بزرگترین مشکلات بلوتوث پاگت پی سی ها حل شد ...

ناقابل بود
مشكل بلوتوث واقعا كلافه كرده بود همه را
برنامه هاي بيشتر معرفي خواهم كرد

دوستان خبره!
من ميخوام برم گوشي را بخرم!‌
يه مسئله مونده !‌اونم اينه كه چه طور بفهمم كه قاب گوشي سري جديده و مشكل پيدا نميكنه!
گل محمدي هم كه داره ميتركونه! دمش پولوپز!

به سلامتي
در مورد قاب نميشه دقيقا فهميد
ولي احتمالش زياده كه حل شده
بازم انتخاب با خودته
البته قاب چيزي نيست كه بعدا نياد
فوقش ميدي برات عوض ميكنند و ورژن جديدشو مبزارند روش
xperia گوشي خيلي كاملي هست

kalpas
08-08-2009, 15:14
اره ورژن بالاتر رام انرژي بهتره
حتما نصبش كن
البته valkyrie را هم فراموش نكن

لینک دانلود این رام رو می دهید
لطفا توضیحی هم درباره چگونگی نصب رام های کوک شده بدین
ممنون

A.R.B.N
08-08-2009, 16:13
در مورد مشکل اول از چه رامی استفاده می کنید ؟!
پیشنهاد می کنم رامتون رو از اول نصب کنید + اینکه ببینید ویروس نداشته باشید .
در مورد مشکل دوم برنامه های بک آپگیری بی شماری هست از جمله Spb Backup . حتی بر روی رام ها کوک شده هم اینگونه برنامه ها بصورت پیش فرض نصب هستند.

من گوشی رو چند روز پیش با SonyEricsson updator ، update کردم و الان ورژن rom 1.05.93110 هست
شما rom بهتری سراغ داری؟
اگه بهتر هست لطفا لینک دانلودش رو بزارید
--------
در مورد برنامه back up یه توضیحاتی میدین؟
اینکه میگید از قبل نصب شده؟
کلا یه راهنمایی کلی بکنید
چون بدجوری به این back up نیاز دارم
تا حالا شاید بگم 15 بار تمام شماره هام پریده و یا فایل هام خود به خود پاک شده

asextor1
08-08-2009, 19:03
سلام
لینک رام r3aa رو میخواستم اگه هست . البته لینکش قابلیت رزیوم داشته باشه
یه سوال بی ربط هم دارم
میخوام کل تاپیک رو دانلود کنم ؟ میشه راهنماییم کنید

Mohammad
08-08-2009, 19:58
من گوشی رو چند روز پیش با SonyEricsson updator ، update کردم و الان ورژن rom 1.05.93110 هست
شما rom بهتری سراغ داری؟
اگه بهتر هست لطفا لینک دانلودش رو بزارید
--------
در مورد برنامه back up یه توضیحاتی میدین؟
اینکه میگید از قبل نصب شده؟
کلا یه راهنمایی کلی بکنید
چون بدجوری به این back up نیاز دارم
تا حالا شاید بگم 15 بار تمام شماره هام پریده و یا فایل هام خود به خود پاک شده

اگه اخیرا با SEUS آپدیت کردین نسخه رامتون باید r3a باشه که مسلما بهترین رام رسمی هست .
پیشنهاد می کنم از رام انرژِی استفاده کنید . یه رام کوک شده هست . حتما می دونید که گارانتیتون اینطوری از بین میره البته میشه دوباره به حالت اول برگشت ولی خب ریسک داره.
صفحه قبل نسخه جدیدش رو معرفی کردم .

بر روی اکثر رام های جدید و کوک شده برنامه های بک آپ معمولا نصب هستند مثلا بر روی رام انرژی PIM Backup نصب هست .
جستجو بفرمایید برنامه زیاد هست . خیلی راحت هم هست کار باهاشون و همیشه می تونید با همون برنامه موارد پشتیبان گرفته شده رو برگردونید اگه فایل رو ذخیره کرده باشید.

Mohammad
08-08-2009, 20:00
سلام
لینک رام r3aa رو میخواستم اگه هست . البته لینکش قابلیت رزیوم داشته باشه
یه سوال بی ربط هم دارم
میخوام کل تاپیک رو دانلود کنم ؟ میشه راهنماییم کنید
بهترین لینک این هست که البته رپید هست !

برای دانلود کل تاپیک و کلا سایت برنامه زیاد هست . به انجمن نرم افزار یه سری بزنید .

Vahid67
08-08-2009, 20:44
دوستان این میشه لینک این نرم افزاری که وقتی سیم کارت عوض میشه به قبلی sms میده رو بدید

amir_70
08-08-2009, 21:10
دوستان کسی این ورژن جدید رام energy رو نصب کرده یا نه؟

تو موبایلستان یه خبرایی هست میگن که مشکلات زیادی داره

داستان چیه؟

golmohammadi
08-08-2009, 21:28
رام انرژي رانصب كردم
رام خوبيه
ويندوزش 6.5 هست
و اون ايراد كه مسير منوها بعد از اعمال تغييرات غيب ميشد برطرف شده
رام valkyrie با اينكه خيلي خوشگلتر از اين رام هست اون ايراد را داشت
البته من 2.6 را نصب كرده بودم شايد 2.8 هم اين ايراد را نداشته باشه
در كل انرژي جديد خوبه
تنها مشكلي كه دارم اينه كه الان كه هيچي نصب نكردم مصرف رامش بالاست
الان نزديك 40 درصد رم اشغال شده كه خيليه ...
حتي تاچ فلو را هم غير فعال كردم و به 35رسيد كه بازم زياديه
چون بايد قيد گيمها و برنامه هاي سنگين را زد
ويندوز اصلي رمش در ابتدا 22 درصد اشغاله كه عاليه (r3aa منظورم بود)
من بعد نصب تمامي برنامه هاي مورد نيازم به 27 ميرسه
در حالي كه در رام انرژي همون اولش بالاي 35 درصد هست ...
در اين رام بطور پيشفرض بكلاين صفحه هم زياد هست كه خوبه
چون در بقيه رامها همش بايد دستي ميرفتيم و بكلايت را زياد ميكرديم

golmohammadi
08-08-2009, 21:40
دوستان این میشه لینک این نرم افزاری که وقتی سیم کارت عوض میشه به قبلی sms میده رو بدید

برنامهRemoteTracker یک برنامه کاربردی ضد سرقت وهمچنین موقع گم شدن برای پاکت پی سی و اسمارت فونهاست.این برنامه همچنین میتواند برای کنترل افراد خاص مثل کودکان مورد استفاده قرار بگیرد.روش کار این برنامه به این صورت است که با فرستادن یک sms فریب دهنده از هر شماره ای دستگاه بصورت اتوماتیک برای شما اطلاعات مفیدی میفرستد از قبیل موقعیت مکانی(برای استفاده GPS)لیست کانتکتهاو مشخصات استفاده کننده(owner information )و.....
در صورت تعویض سیم کارت یک sms با شماره جدید.برای این مورد شما باید برای برنامه یک تلفن اضطراری تعریف کرده باشید.(emergency cell number).
این برنامه روی قسمت سوم ROM نصب شده و دیده نشود اما مثل همه برنامه ها با هارد ریست پاک میشود برای رفع این مشکل شما بایدفایلRTRegCreate رو نصب کنید که این فایل با استفاده از پی سی این مشکل رو بر طرف میکنه.

فایل موجود شامل3 برنامه برای پاکت پی سی(RTConfig.CAB)برای سمارت فون(RTConfigSP.CAB)فایل رجیستری(RTRegCreator.zip) میباشد.

این برنامه برای ویندوز موبایل5 و 6 نوشته شده و برای نصب به NET Compact Framework 3.5 نیاز دارد.
چند تا عكس از برنامه داخل فايل گذاشته ام .

توضیحات کامل:

This software is an Antitheft and you can use it to track your Windows Mobile device when it was lost or stolen.
This software is an Antitheft and you can use it to track your Windows Mobile device when it was lost or stolen. It works by catching a formatted SMS sent from any phone and then sends useful information back. The information can have GPS coordinates, list OS contacts, owner information and more.

You can use it to others objectives, like keep your eye in your child. Use your imagination!

To use all features RemoteTracker has, your device must have GPS and GSM capabilities.

If the thief changes your SIM card, you will receive a SMS alerting you and you still can track your device. All you need to do is set an emergency cell number.

RemoteTracker can be added to third part custom ROMs. But, with a hard reset all configuration is lost. Now, RTRegCreate tool can create a configuration file using your PC. ROM cookers can use this DLL to make RT hard reset safe!

Requirements:

■ Windows Mobile 5/6
■ .NET Compact Framework 3.5

لينك دانلود :

Mohammad
08-08-2009, 21:54
ممنون گل محمدی عزیز ...
بالاخره یه نفر پیدا شد هر 2 رام رو نصب کنه و نظر بده ...

خدا رو شکر که مشکل حذف آدرس برطرف شده ، خیلی عذاب آور بود .
میزان مصرف رم هم آره ، بالاست ولی مشکل ساز نیست . بعضی وقت ها به خودم می گم کی می خوای از این همه رم استفاده کنی ؟! بذار یه کم پر بشه ! :D

موبایلستان رو هم چک می کنم ...

=====

عجیبه !
دوستان موبایلستانی میگن برطرف نشده ؟!!

golmohammadi
08-08-2009, 22:21
و اينم دانت نت 3.7

golmohammadi
08-08-2009, 22:27
ممنون گل محمدی عزیز ...
بالاخره یه نفر پیدا شد هر 2 رام رو نصب کنه و نظر بده ...

خدا رو شکر که مشکل حذف آدرس برطرف شده ، خیلی عذاب آور بود .
میزان مصرف رام هم آره ، بالاست ولی مشکل ساز نیست . بعضی وقت ها به خودم می گم کی می خوای از این همه رام استفاده کنی ؟! بذار یه کم پر بشه ! :D

موبایلستان رو هم چک می کنم ...

=====

عجیبه !
دوستان موبایلستانی میگن برطرف نشده ؟!!

ميزان مصرف رام بحثش كنار
منظور من رم هست
همون حافظه موقت
اين موضوع واسه من همه
هر چي هست خلاصه به خاطر برطرف شدن اون مشكل الان خيلي خوبه
چون يادمه وقتي 6.5 را نصب كردم فقط دو تا ايراد داشت كه يكيش همين بود
و منم به خاطر اين ايراد هيچوقت نتونستم با ويندوز 6.5 كنار بيام
والان ديگه جريان فرق ميكنه
در رام انرژي برنامه هاي خوبي هم پيشفرض موجوده
الان يك ايراد پيدا كردم كه نميشه گفت ايراده ولي بهنظر شخصي خودم نسبت به قبليها خوب نيست
وقتي برنامه اي باز ميكني كه چند تا تب داره، ليست تبها نمايش داده نميشه
بجاي اين در عوض بالاي صفحه<<<<Name of tab >>>> قرار داده شده
كه وقتي اونجار ا كليك ميكني تبها عوض ميشند ...
گفتي در موبايلستان ميگند برطرف نشده ؟
كجا گفتند ؟
امكان نداره
شايد در انرژي جديد برطرف شده ...
اينم در نظر داشته باش شايد اونا راست ميگند
چون انرژي قبلي را دارند
ويرايش
از كيبردش چندان خوشم نيومد
چون هم بزرگه و انچنان هم كارا و مرتبشده استاندارد نيست
به نظر مياد واسه دست طراحي شده

Mohammad
08-08-2009, 23:25
منظورم رم بود که اشتباهی رام نوشته بودم ، اصلاحش کردم .

سعی می کنم خودم دانلودش کنم .
موبایلستانی ها می گفتند مشکل حذف مسیر برطرف نشده ، همین رام انرژی جدید .
شما می گی برطرف شده

موندم ! برطرف شده یا نه ؟!

golmohammadi
09-08-2009, 00:38
منظورم رم بود که اشتباهی رام نوشته بودم ، اصلاحش کردم .

سعی می کنم خودم دانلودش کنم .
موبایلستانی ها می گفتند مشکل حذف مسیر برطرف نشده ، همین رام انرژی جدید .
شما می گی برطرف شده

موندم ! برطرف شده یا نه ؟!

چرا موندي دوست عزيز
من همين الان دارم استفاده ميكنم
و ميبينم برطرف شده مشكلش
امشب يا فردا تاچ اي تي 12 را هم تستش ميكنم ببينم چطوريه

Vahid67
09-08-2009, 00:52
گل محمدی جان ممنون برای برنامه ضد سرقت .... وقتی با اون regCreator یه فایل درست میکنه میگه کپیش کنید توی محل نصب برنامه و یه لینک بدید به SMSLauncher در فولدر استارتاپ حالا چطوری باید اینکار رو انجام داد؟؟؟

Vahid67
09-08-2009, 01:03
گل محمدی جان ممنون برای برنامه ضد سرقت .... وقتی با اون regCreator یه فایل درست میکنه میگه کپیش کنید توی محل نصب برنامه و یه لینک بدید به SMSLauncher در فولدر استارتاپ حالا چطوری باید اینکار رو انجام داد؟؟؟

A.R.B.N
09-08-2009, 03:46
من نصب کردم همچین چیزایی از من نخواست!

golmohammadi
09-08-2009, 08:17
شرمنده من هنوز باهاش كار نكرده ام

amir_70
09-08-2009, 10:56
گلمحمدی جون دمت گرم جدیدآ داری میترکونی

ولی یه سوال که ساید سوال خیلی ها باشه
مزایای رام valkyrie به این energy جدید چیه؟
سرعت کدوم بهتره؟
تاچ فلو کدوم قشنگ تره؟
کلآ محیط کدومشون جذاب تر و زیبا تره؟
کدومشون زودتر میان بالا؟
و از این تریپ سوالا
مشکل خیلی هاست
و در آخر شما بین این valkyrie و energy جدید کدومشون رو توصیه میکنید؟؟؟

asextor1
09-08-2009, 11:28
بهترین لینک این هست که البته رپید هست !

کدوم رو باید دانلود کنم ؟

golmohammadi
09-08-2009, 14:19
گلمحمدی جون دمت گرم جدیدآ داری میترکونی

ولی یه سوال که ساید سوال خیلی ها باشه
مزایای رام valkyrie به این energy جدید چیه؟
سرعت کدوم بهتره؟
تاچ فلو کدوم قشنگ تره؟
کلآ محیط کدومشون جذاب تر و زیبا تره؟
کدومشون زودتر میان بالا؟
و از این تریپ سوالا
مشکل خیلی هاست
و در آخر شما بین این valkyrie و energy جدید کدومشون رو توصیه میکنید؟؟؟
مزاياي اين دور ام را وقتي ميتونم مقايسه كنم كه هر دو رام و ورژن آخرشو داشته باشم
من valkyriye 2.6 را نصب كرده بودم
و هنوز 2.8 را نصب نكرده ام
واسه همين دقيق نميتونم بگم
اون سيو شدن مسير منوها خودش خيليه كه در valkyrie 2.6 درست نشده بود
احتمالا در 2.8 درست شده
ولي valkyrie خودش ورام خوبيه
انرژي هم خوبه
تقريبا مثل هم هستند
ولي گرافيك valkyrie از انرژي بيشتره
هر دو مثل هم هستند ولي من اونو بيشتر ترجيح ميدهم
بازم انتخاب با خودتون
اگه كسي ورژن 2.8 valkyrie را لينكشو داره بهم بده

generic و uk بايد باشه

golmohammadi
09-08-2009, 14:28
بچه ها ورژن 2.9 هم اومده
(valkyrie_v2.9FS-G)
لينك دانلود

golmohammadi
09-08-2009, 14:36
يه برنامه بلك ليست براتون ميذارم
هنوز خودم تستش نكرده ام

لينك دانلود

Mohammad
09-08-2009, 17:02

این لینکش :

golmohammadi
09-08-2009, 18:13
در موبايلستان يكي از بچه ها گفته كه در رام Valkyre 2.9 راديو كار نميكنه
اين مشكل را من در ورژن 2.6 هم داشتم
پس اگه در 2.9 اين مشكل برطرف نشده اين رام به انرژي نميرسه
با اين حساب انرژي بهترين رام غير اصلي ميتونه باشه ...

Vahid67
09-08-2009, 19:01
من نصب کردم همچین چیزایی از من نخواست!

وقتی که توی سیستم خودت با اون رجیستری یه فایل درست میکنی که مشخصات هستش توش اونحا میگه که کپیش کن توی گوشیت بعدش لینک بده به ....

amir_70
09-08-2009, 20:34
در موبايلستان يكي از بچه ها گفته كه در رام Valkyre 2.9 راديو كار نميكنه
اين مشكل را من در ورژن 2.6 هم داشتم
پس اگه در 2.9 اين مشكل برطرف نشده اين رام به انرژي نميرسه
با اين حساب انرژي بهترين رام غير اصلي ميتونه باشه ...

ببین گلمحمدی جون
اصلآ واسم رادیو مهم نیست
در اصل واسه من چیزی که مهمه اینه که
سرعتش بالا باشه
و محیطش زیبا باشه(یعنی از energy زیبا تر باشه)
و اون مشکلاتی که الان با energy دارم مثل این که بعد از ریستارت تنظیم left key میره رو defult و کلآ بعضی تنظیمات رو یادش میره نداشته باشه
به نظرت با این مشخصات کدومشو بریزم
آقا اینترنتمون زغالیه نمیتونم با هم دانلود کنم همه رو میخوام اونی که الان دانلود میکنم تا یه مدت رو گوشیم باشه و باگ زیاد نداشته باشه
با این حساب valkyrie 2.9 رو نصب کنم؟

Mohammad
09-08-2009, 20:39
سلام ...
گل محمدی جان ، من با هر دو نرم افزار معرفی شده برای بلوتوث مشکل دارم . نصب میشن ولی اجرا نمیشن . هیچ تاثیری هم رویه عملکرد بلوتوث ندارن ، انگار که نیستن !

امشب سری به XDA می زنم ، ببینم تعریف اونا از رام انرژی جدید چیه ...
اطلاع رسانی می کنم.

Bs_panzer
09-08-2009, 21:06
مشکل اجرا نشدن Call of duty 2 (با گرافیک خفن) روی رزولوشن های غیر استاندارد رو حل کردم ! :دی

Mohammad
09-08-2009, 23:16
سایت XDA رو هم نگاهی انداختم ...
اکثر کاربران راضی بودند گرچه هنوز افراد زیادی نصب نکردند .
ایراداتی هم گزارش شده کم و بیش . مثلا مشکل در تماس ویدئویی که دخلی به ما نداره !
به هر حال هیچ رامی بی عیب نیست ، باید قبول کرد .
در بین رام های موجود هم این رام علاوه بر زیبایی امکانات خوبی داره ...
دانلود و نصب می کنم .

golmohammadi
10-08-2009, 00:14
ببین گلمحمدی جون
اصلآ واسم رادیو مهم نیست
در اصل واسه من چیزی که مهمه اینه که
سرعتش بالا باشه
و محیطش زیبا باشه(یعنی از energy زیبا تر باشه)
و اون مشکلاتی که الان با energy دارم مثل این که بعد از ریستارت تنظیم left key میره رو defult و کلآ بعضی تنظیمات رو یادش میره نداشته باشه
به نظرت با این مشخصات کدومشو بریزم
آقا اینترنتمون زغالیه نمیتونم با هم دانلود کنم همه رو میخوام اونی که الان دانلود میکنم تا یه مدت رو گوشیم باشه و باگ زیاد نداشته باشه
با این حساب valkyrie 2.9 رو نصب کنم؟
من هنوز 2.9 را نصب نكرده ام
اگه راديو برات مهم نيست همينو نصب كن
چون گرافيكش بيشتر از انرژي هست
اما انرژي جديد هم خوبه و تقريبا باگهاش برطرف شده
همچنين مشكل سيو نشدن مسير منوها در انرژي جديد رفع شده كه در valkyrie درست نشده
نميدونم اين قسمت چقدر برات مهمه

سلام ...
گل محمدی جان ، من با هر دو نرم افزار معرفی شده برای بلوتوث مشکل دارم . نصب میشن ولی اجرا نمیشن . هیچ تاثیری هم رویه عملکرد بلوتوث ندارن ، انگار که نیستن !

امشب سری به XDA می زنم ، ببینم تعریف اونا از رام انرژی جدید چیه ...
اطلاع رسانی می کنم.
ببين محمد جون
وقتي برنامه يكيشو نصب كردي
در تودي يك ايكون ظاهر ميشه
اونو دوبار كليك ميكني
يه صفحه مياد
گزينه اول Start را بايد بزني تا كار كنه
بازم مشكلي داشتي بگو

سایت XDA رو هم نگاهی انداختم ...
اکثر کاربران راضی بودند گرچه هنوز افراد زیادی نصب نکردند .
ایراداتی هم گزارش شده کم و بیش . مثلا مشکل در تماس ویدئویی که دخلی به ما نداره !
به هر حال هیچ رامی بی عیب نیست ، باید قبول کرد .
در بین رام های موجود هم این رام علاوه بر زیبایی امکانات خوبی داره ...
دانلود و نصب می کنم .

البته رامهاي اصلي بيعيب هستند ميشه گفت
مخصوصا r3aa
اينم نصب كن خودت ببين چطوره
من امشب valkyrie 2.9را هم دانلود ميكنم
بعد از اين همه ويندوزها را دارم

derakhshani
10-08-2009, 01:17
بچه ها ورژن 2.9 هم اومده
(valkyrie_v2.9FS-G)
لينك دانلود

احتمالا یه ایرادی داره ،چون نمیشه دانلود کرد...
میشه مشکلش رو حل کنی؟

Mohammad
10-08-2009, 10:19
ببين محمد جون
وقتي برنامه يكيشو نصب كردي
در تودي يك ايكون ظاهر ميشه
اونو دوبار كليك ميكني
يه صفحه مياد
گزينه اول Start را بايد بزني تا كار كنه
بازم مشكلي داشتي بگو

از Today که سهله ، از منو استارت هم میرم باز نمیشه ! هیچی نمیاد . 2تاش رو هم نصب کردم .... نمی دونم مشکل کجاست !
شاید با رام انرژی مشکل داره که واقعا حیفه ...

Vahid67
10-08-2009, 10:25
مشکل اجرا نشدن Call of duty 2 (با گرافیک خفن) روی رزولوشن های غیر استاندارد رو حل کردم ! :دی

موقعی که میرم توی صفحه اینو نوشته توی کدها بجای لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا ثبت نام کنید / وارد شوید

Vahid67
10-08-2009, 10:26
منم برنامه بلوتوث رو نصب کردم ولی هیچی نمیاد رو رام اصلی خود سونی اریکسون هم هستم تقریباً 1 هفتس که آپدیت کردم....

golmohammadi
10-08-2009, 11:44
احتمالا یه ایرادی داره ،چون نمیشه دانلود کرد...
میشه مشکلش رو حل کنی؟
من كه دارم دانلودش ميكنم
مشكل شما چيه؟

از Today که سهله ، از منو استارت هم میرم باز نمیشه ! هیچی نمیاد . 2تاش رو هم نصب کردم .... نمی دونم مشکل کجاست !
شاید با رام انرژی مشکل داره که واقعا حیفه ...

منم برنامه بلوتوث رو نصب کردم ولی هیچی نمیاد رو رام اصلی خود سونی اریکسون هم هستم تقریباً 1 هفتس که آپدیت کردم....

فكر نكنم به انرژي رابطي داشته باشه
شما DrYAR-Bluetooth_v1.6_wm6 را نصب كنيد
بعد يه بار ريستارت كنيد
در صفحه تودي آيكوني ظاهر ميشه (سمت راست و پائين )
اونو دوبار كليك كنيد تا start را بزنيد
اگه اينا ظاهر نميشند يه سر به تنظيمات تودي بزنيد
شايد اونجا تيكش برداشته شده
من بدون مشكل هميشه نصبش ميكنم

Mohammad
10-08-2009, 12:19

WWW آدرس رو بردار .

فكر نكنم به انرژي رابطي داشته باشه
شما DrYAR-Bluetooth_v1.6_wm6 را نصب كنيد
بعد يه بار ريستارت كنيد
در صفحه تودي آيكوني ظاهر ميشه (سمت راست و پائين )
اونو دوبار كليك كنيد تا start را بزنيد
اگه اينا ظاهر نميشند يه سر به تنظيمات تودي بزنيد
شايد اونجا تيكش برداشته شده
من بدون مشكل هميشه نصبش ميكنم
همه این مراحل رو طی کردم ، نشده ! دوباره تست می کنم ...

Bs_panzer
10-08-2009, 12:21

برو تو تایپیکه بازی ها آخرین صفحه :46:

Bs_panzer
10-08-2009, 12:24
اینم لینکش

golmohammadi
10-08-2009, 13:28
بچه ها ميخوام يك نكته جالب در مورد كيبرد xperia بگم كه مطمئنا خيليها نميدونند
اگه هر اسمي را در كيبرد بنويسي مستقيما ميره كنتاكتها و اون اسم را مياره
حتي نيازي نيست به كنتاكتها بري
خودش ميره كنتاكتها
يعني سريعترين روش ممكن براي شماره گيري و پيدا كردن كنتاكتها
اين روش ممكنه در رامهاي غير اصلي عمل نكنه

golmohammadi
10-08-2009, 13:28
اینم لینکش

اين كال او ديوتي را ميشه با كيبرد بازي كرد ؟

Bs_panzer
10-08-2009, 13:59
بله به راحتی میشه ولی با تاچ راحت تر میشه بازی کرد

alil1369
10-08-2009, 18:03
یه چندتا سوالم من بپرسم !؟
1- ممکنه از رام های انرژی و valkyrie اسکرین شات و عکس بزارید ( از محیطش و .... )
2- اخرین ورژن رام معرفی شده سونی اریکسون که با استفاده از SEUS نصب میشه چنده ؟!

راستی یه روش مناسب برای بک اپ گیری از همه چی ( کانتکت و تقویم و فایل ها و عکس های دوربین ، اهنگ ها و ویدیو ها حتی اس ام اس ها استفاده از مای فون مایکروسافت هست )

براحتی میتونین به صورت انلاین بک اپ بگیرین و ریستور کنین !؟ 200 مگ هم فضا میده که فکر کنم کافی باشه
در ضمن میتونین به صورت انلاین و هر کجا ( بدون نیاز به موبایل ) فایل ها و اسنادتون رو ببینید و ویرایش کنین و شماره جدید بسازید و بعدا به گوشی انتقالشون بدید !

myphone.microsoft.com

mohammadjavadvh
10-08-2009, 21:23
سلام،
متاسفانه به فروشنده های مشهد تو رده ی موبایل خیلی نمیشه اعتماد کرد (کمترین کارشون تعویض باتری اصل با قلابیه) حالا سوالم اینه که x1 آک بند بدون گارانتی (اگه نیست! با گارانتی) چه ویژگی داره؟ از کجا بفهمیم که تا از خود سونی اریکسون به دست ما برسه باز نشده و گوشه و متعلقات (مخصوصاَ باتری و مموری) اصله؟
اون گارانتی داراش توسط ایرانیا دست کاری نمی شه ؟ یا همینطور اونایی که از مثلا دوبی وارد می شه قبلا دستکاری نشده؟
دیگه اینکه این گوشی چینی هم داره یا همش تایوانه؟ اگه آره کیفیتش خیلی فرق داره؟
یه سوال دیگه مموری که همراه گوشی (جدا از مموری داخلی) هست حجمش چقدره (512 یا 4 گیگ!) ؟
سوالات آخر! من خودم به رنگ مشکی علاقه دارم اما میگن دره باتریش رنگش میره ، این مهم نیست اما جنس دور LCD هم مثل دره باتریه، اون اگه رنگش بره فاجعست ، آیا همینطوره؟ تو تاپیک خوندم قضیه ترک در تو مدل های جدید x1 منتفیه، این جدید از کی به بعده؟ تاریخ ساختو رو جعبه می زنن؟ اگه قضیه ترک هنوز باقیه، کدوم رنگ بیشتر ترک می خوره؟
راستی رنج قیمت تو تهران چنده؟
ببخشید اگه سوالاتم زیاده یا تکراریه، تا ص 250 تاپیک رو خوندم واقعا خسته شدم و خیلی جواب منسجمی نگرفتم شما به بزرگواری منو ببخشید.
راستی هر عزیزی که منو راهنمایی کنه قول میدم برم حرم دعاش کنم!! با تشکر:11:.

alil1369
11-08-2009, 21:41
سلام،
متاسفانه به فروشنده های مشهد تو رده ی موبایل خیلی نمیشه اعتماد کرد (کمترین کارشون تعویض باتری اصل با قلابیه) حالا سوالم اینه که x1 آک بند بدون گارانتی (اگه نیست! با گارانتی) چه ویژگی داره؟ از کجا بفهمیم که تا از خود سونی اریکسون به دست ما برسه باز نشده و گوشه و متعلقات (مخصوصاَ باتری و مموری) اصله؟
اون گارانتی داراش توسط ایرانیا دست کاری نمی شه ؟ یا همینطور اونایی که از مثلا دوبی وارد می شه قبلا دستکاری نشده؟
یه سوال دیگه مموری که همراه گوشی (جدا از مموری داخلی) هست حجمش چقدره (512 یا 4 گیگ!) ؟
سوالات آخر! من خودم به رنگ مشکی علاقه دارم اما میگن دره باتریش رنگش میره ، این مهم نیست اما جنس دور LCD هم مثل دره باتریه، اون اگه رنگش بره فاجعست ، آیا همینطوره؟ تو تاپیک خوندم قضیه ترک در تو مدل های جدید x1 منتفیه، این جدید از کی به بعده؟ تاریخ ساختو رو جعبه می زنن؟ اگه قضیه ترک هنوز باقیه، کدوم رنگ بیشتر ترک می خوره؟
ببخشید اگه سوالاتم زیاده یا تکراریه، تا ص 250 تاپیک رو خوندم واقعا خسته شدم و خیلی جواب منسجمی نگرفتم شما به بزرگواری منو ببخشید.
باطری که هنوز تقلبی ش جایی یافت نمیشه و عکس نمونه اصلیش تو چند 7 - 8 صفحه قبل هست !
ولی مموری کارت رو میتونن عوض کنن
گارانتی دارها هم فقط سیتادل رو قبول دارم که واقعا کارش حرف نداره و تنها نماینده رسمی سونی اریکسون امارات هست تو ایران
مدل چینی و ....... هم قیافش از 2 کیلومتری داد میزنه و کیبردش شکلش فرق میکنه
مموری های همراه گوشی هم بسته به کشوری که سفارش خورده فرق میکنه که سفارش هندش مموری 4 گیگ داره که اینجا بیشتر پیدا میشه ولی مدل 8 گیگ هم داره درضمن روی بسته بندی هم عکس و سایز مموری با یه برچسب گرد زده شده ( تو سایت سونی اریکسون نوشته مموری 4 گیگ همراه گوشی هست )
رنگ کنار ال سی دی هم مثل رنگ پشت هست من نقره ای دارم رنگ کنار ال سی دیم رفته ولی معلوم نیست باید خیلی دقت کنی ( دلیلشم برخورد زیادش با گوش هنگام صحبت و عرق کردن و ....... هست ) البته به نگهداری خود طرف هم بستگی داره
داستان ترک هارو هم خیلی زیادی بزرگ کردن و کاربرا رو ترسوندن که اصلا چیز خاصی نیست به اون صورت و اونم به نحوه استفاده و نگهداری کار داره -- در ضمن سیتادل قاب رو با هزینه خوبی عوض میکنه
زیاد خودتو درگیر ترک نکن - بزار از گوشی لذت ببری و حال کنی
رنج قیمت تو تهران :
با گارانتی سیتادل : 580
متفرقه : 440 الی 500

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

jackfrost283
11-08-2009, 23:02
دوستان این مشکل ساعت اس ام اس چطور حل میشه؟ واسه من اصلاً تنظیم نمیشه... بعضی وقتا اصلاً ساعت رو نمایش نمیده مثلاً میزنه 8/12!!!!

من 3 ماهه این گوشیو دارم... هیچ ترکی نداره ولی کیبوردم یکم مشکل پیدا کرده... بعضی وقتا حرف M رو با یک بار فشار دادن 3بار تایپ میکنه و بعضی وقتا Space رو با 1بار فشار دادن 2 تا حساب میکنه که نارحتم میکنه.

derakhshani
12-08-2009, 02:50
دوستان این مشکل ساعت اس ام اس چطور حل میشه؟ واسه من اصلاً تنظیم نمیشه... بعضی وقتا اصلاً ساعت رو نمایش نمیده مثلاً میزنه 8/12!!!!

من 3 ماهه این گوشیو دارم... هیچ ترکی نداره ولی کیبوردم یکم مشکل پیدا کرده... بعضی وقتا حرف M رو با یک بار فشار دادن 3بار تایپ میکنه و بعضی وقتا Space رو با 1بار فشار دادن 2 تا حساب میکنه که نارحتم میکنه.

دوست عزیز یکی از دوستان یه برنامه 1کیلوبایتی(تعجب نکن)معرفی کرد که باور نکردنی این ساعت نامرتب رو درست کرد،اگر یه سرچی تو همین تاپیک بکنی پیداش میکنی،من که خیلی لذت بردم!!!

hussain
12-08-2009, 11:01
دوست عزیز یکی از دوستان یه برنامه 1کیلوبایتی(تعجب نکن)معرفی کرد که باور نکردنی این ساعت نامرتب رو درست کرد،اگر یه سرچی تو همین تاپیک بکنی پیداش میکنی،من که خیلی لذت بردم!!!
حداقل یک اسمی از برنامه بگو تا راحت بشه پیداش کرد:10:

Mohammad
12-08-2009, 13:29
سلام ...
بیکار شدم رام اصلی R3A رو ریختم !
همونطور که حدس می زدم مشکل برنامه های بلوتوث با رام انرژی بود. الان بدون مشکل کار می کنه .

jackfrost283
12-08-2009, 18:33

دوستان واقعاً سخته در بین این صفحات برنامه ای رو پیدا کرد... کمک لطفاً

golmohammadi
12-08-2009, 23:27
سلام،
تا اونجايي كه من ميدونم باطري غير اصل نداريم
بخاطر اينكه فعلا باطري يدك وجود نداره
پس باطري گوشي حتما اصل هست
و بقيه چيزها هم همشون اصل هستند
كلا xperia تا الان همهچيزش اصل هست و فعلا غير اصل ديده نشده
شما اگه با گارانتي بخري هيچ مشكلي پيش نمياد
و نيازي نيست انقدر حساسيت نشون بديد
بعد مموري هم هيچي نپرسي بهتره
چون مموري كلا قيمتي نداره كه بهش حساسيت نشون بدي
در بعضي پكها 4 گيگ و بعضيها 8 گيگ مموري روشه
قيمت مموري 8 گيگ هم 20 تا 22 تومنه با گارانتي
حتي من يه مموري 8 گيگ اوايل كه xperia را خريده بودم گرفتم
بعد الان سوخته
و دادم گارانتي
قراره تعويض بدند
بعضي وقتها گارانتي خودش حال ميده
الانم با مموري خود x1كار ميكنم كه دير بدستم رسيده بود
قضيه شكستگي قاب هم الان فكر كنم منتفي شده
بايد منتظر ماند تا دوستاني كه در 3 و 2 ماه اخير گرفته اند نظر بدند
ولي در كل چيزي نيست كه به خاطر از قيد گوشي گذشت
در ضمن بعدا هم ميشه عوضش كرد توسط سيتادل(كاري كه خودم كردم)

رنج قیمت تو تهران :
با گارانتی سیتادل : 580
متفرقه : 440 الی 500

شما به قيمتها شك نداريد ؟
يعني قيمت گوشي با گارانتي اصلي سيتادل 580 هست ؟

تمامي مشكلات شما با پاديت حل ميشه
بايد ويندوز جديدتري بريزيد
البته اگه توانشون داريد

سلام ...
بیکار شدم رام اصلی R3A رو ریختم !
همونطور که حدس می زدم مشکل برنامه های بلوتوث با رام انرژی بود. الان بدون مشکل کار می کنه .

اي بابا علي آقا ....
پس بگو
خب نظرت در مورد برنامه ها چيه ؟

derakhshani
13-08-2009, 00:10
حداقل یک اسمی از برنامه بگو تا راحت بشه پیداش کرد:10:
اونجوری که دارم تو موبایلم میبینم :df_timestamp_fix_sms_time_fix_final

T I M S A R
13-08-2009, 00:29
دوستان من فردا دارم میرم این گوشی رو بخرم.نکته خاصی،موضوعی ،چیزی نیست که باید موقع خرید بهش توجه داشته باشم.در ضمن این گوشی ها کجایی هستند؟
مرسی

golmohammadi
13-08-2009, 00:38
دوستان من فردا دارم میرم این گوشی رو بخرم.نکته خاصی،موضوعی ،چیزی نیست که باید موقع خرید بهش توجه داشته باشم.در ضمن این گوشی ها کجایی هستند؟
مرسی

به سلامتي
بهتره اينجا سر بزني
متعلقات گوشي را ميتوني ببيني :

golmohammadi
13-08-2009, 00:41
بچه ها اسفالت 4 با رزوليشن wvga را از دست نديد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

hesamkowsar
13-08-2009, 01:08
مرسی

به سلامتی.
بدنه قسمت های پلاستیکی رو ببین ترک نداشته باشه
2 تا قلم باید باهاش باشه(بعضی مغازه دار ها میپیچونن).کلآ 2 تا ها
رو صفحه هم یه نوار پلاستیکی که همه گوشی های نو دارن داره.اگه نداشت یا مخدوش یا حباب داشت نگیر.چون نشون میده دست 2 هست
این گوشی ساخت تایوان هست
فکر پیدا کردن پلم هم نباش.چون همه الکی پلم شده.

amir_70
13-08-2009, 13:28

اه
این اینترنت ذغالی هم کشت ما رو
اگه من مردم باید فردا پس فردا برم یه adsl بگیرم خلاص
راستی یه سوال
من این اسفالت رو واسه uiq3 هم داشتم
ولی یادمه وقتی دانلود کردم حجمش خیلی کمتر بود
اینجا واسه ppc زده چیزی حدود 25 مگ
که با وجود اینکه تو گرافیک و بقیه قسمت ها با توجه به عکسشم فرقی با uiq3 نداشت ولی اختلاف حجمش خیلی زیاده
داستان چیه به نظرتون؟؟؟
کلآ بازیهای ppc فکر کنم حجمشون بالاست حتی اگه گرافیک قابل تعریفی هم نداشته باشه
درسته؟

jackfrost283
13-08-2009, 14:13
تمامي مشكلات شما با پاديت حل ميشه
بايد ويندوز جديدتري بريزيد
البته اگه توانشون داريد

جملتون کلاً مشکل داره!!! آپدیت کردن به معنی ریختن ویندوز جدید نیست... اگه منظور شما آپدیته که من آخرین فریم ویر رو گوشیمه... اگه استفاده از رامهای غیر اصلیه که خوب اون بحثش فرق میکنه... فکر نمیکنم برای حل این مشکل نیاز باشه رام غیر اصلی بریزی.

به هر حال ممنونم.

jackfrost283
13-08-2009, 14:21

شما این بازی رو تست کردی؟؟؟
من قدیما دان کردم مشکل داشت... دقیقاً مشکلش یادم نیست، یا فول اسکرین اجرا نمیشد یا کد میخواست!!!

کامنتهای ارائه شده رو بخون متوجه میشی که رو X1 به خوبی اجرا نمیشه... بیشتر واسه امنیا ارائه شده.

golmohammadi
13-08-2009, 14:41
اه
این اینترنت ذغالی هم کشت ما رو
اگه من مردم باید فردا پس فردا برم یه adsl بگیرم خلاص
راستی یه سوال
من این اسفالت رو واسه uiq3 هم داشتم
ولی یادمه وقتی دانلود کردم حجمش خیلی کمتر بود
اینجا واسه ppc زده چیزی حدود 25 مگ
که با وجود اینکه تو گرافیک و بقیه قسمت ها با توجه به عکسشم فرقی با uiq3 نداشت ولی اختلاف حجمش خیلی زیاده
داستان چیه به نظرتون؟؟؟
کلآ بازیهای ppc فکر کنم حجمشون بالاست حتی اگه گرافیک قابل تعریفی هم نداشته باشه
درسته؟
اي بابا هنوز Adsl نگرفتي؟
خداييش adsl با سرعت 64 هم بگيري بهتر از دايلاپ هست
الان در تبريز Adsl 64 سرعته نا محدود 3 ماهه 28 تومن هست
و 128 نامحدود 3 ماهه هم 46 تومنه
قيمتها نسبت به گذشته خيلي خوب شده اند
تازه تا سرعت 1 مگ هم ميفروشند (با محدوديت حجمي)
پس بگير و خودتو خلاص كن
بعد اين گيمهاي ppc كلا كم حجم نيستند كي گفته ؟
من كلي گيم كم حجم هم دارم
ولي گيمهاي با حجم بالا هم زياده خيلي زياد
عدشم وقتي رزوليشن ميره بالا حجم گيم هم ميره بالا
مثلا همين اسفالت كه در uiq3 نصب كرده بودي
كافيه يه بار در همين سيستم عامل اسكين شات بگيري و يه بار در ويندوز موبايل
بعد در كامپيوتر مقايسه كني اين دورا
ميبيني كه كيفيت متفاوتي دارند

جملتون کلاً مشکل داره!!! آپدیت کردن به معنی ریختن ویندوز جدید نیست... اگه منظور شما آپدیته که من آخرین فریم ویر رو گوشیمه... اگه استفاده از رامهای غیر اصلیه که خوب اون بحثش فرق میکنه... فکر نمیکنم برای حل این مشکل نیاز باشه رام غیر اصلی بریزی.

به هر حال ممنونم.
البته در اپديت هم ئيندوز جديد ريخته ميشه
چرا كه قبل از اپديت ويندوز گوشي ورژنش r2 هست
كه بعد از اپديت ميشه r3
پس با اپديت ويندوز عوض ميشه(در صورتي كه ويندوز جديدتري موجود باشه)
منظور من همين اپديت به r3aa بود
در اين رام چنين مشكلي گزارش نشده ديگه نميدونم شنا چرا اين مشكلو دارين

شما این بازی رو تست کردی؟؟؟
من قدیما دان کردم مشکل داشت... دقیقاً مشکلش یادم نیست، یا فول اسکرین اجرا نمیشد یا کد میخواست!!!

کامنتهای ارائه شده رو بخون متوجه میشی که رو X1 به خوبی اجرا نمیشه... بیشتر واسه امنیا ارائه شده.

بله درست ميگين
خواستم ببينم دوستان چطوري اجرا ميكنند
مد نميخواد هيچي نياز نيست
رزوليشنش ظاهرا درست نيست
البته من از يه جاي ديگه يافتم و فكر ميكردم با اوني كه خودم دارم يكي نيست و درسته
الان متوجه شدم كه همونه
ولي need for speed under cover خيلي خوبه
هم فول اسكرين اجرا ميشه و هم بدون مشكل و سرعتش هم خوبه

amir_70
13-08-2009, 20:21
در مورد شکستگی قابی که دوستان تو صفحه قبل گفتن باید بگم من گوشیمو چیزی حدود اواخر خرداد امسال گرفتم و تا الان که هیچ ترک و شکستگی با وجود ضرباتی که دیده بر نداشته(هر چند که ترک برداشتن گوشیهای قبلی هم ربط زیادی به ضربه خوردن نداشت ولی در کل گفتم)

Mohammad
13-08-2009, 23:22
اي بابا علي آقا ....
پس بگو
خب نظرت در مورد برنامه ها چيه ؟
مشکل بلوتوث با این برنامه حل میشه و دیگه متوجه می شی از چه کسی در حال دریافت فایل هستی !
یکی از کاربردی ترین برنامه های پاکت پی سی هست ، از نون شبم واجب تر ! :31:

golmohammadi
13-08-2009, 23:52
مشکل بلوتوث با این برنامه حل میشه و دیگه متوجه می شی از چه کسی در حال دریافت فایل هستی !
یکی از کاربردی ترین برنامه های پاکت پی سی هست ، از نون شبم واجب تر ! :31:

تازه بعد از رسيدن فايل open هم مياره
قبلا كه فايل ميومد بايستي از فايل منيجر بازش ميكرديم
اما الان ديگه خلاص شده ايم
به قول شما از نون شب هم واجبتر بود
وقتي اتوبوس كسي چيزي برات ميفرسته كه معهمولا كم حجمه نه اسم مياره و نه سوال اين خيلي سخته چون متوجه نميشي كيه مخصوصا در امنيا
اما با اين برنامه از همه چي خلاص شديم

T I M S A R
14-08-2009, 00:26
سلام
امروز یدونه x1 خریدم . فقط چندتا سوال:
ال سی دی گوشی ضد خشه ؟؟؟
صدای x1 شما هم ضعیفه؟؟
ایا شما هم در بعضی مواقع با کندی گوشی مواجه میشید.؟؟؟
برنامه ای هست که بشه کاریش کرد پیام های فارسی هم بخونه؟؟؟
میشه برای گوشی تم گذاشت؟؟؟ البته فکر کنم بهش بگن پنل......
ببخشید که سوالام زیاد شد.متشکرم

golmohammadi
14-08-2009, 01:15
سلام
ال سی دی گوشی ضد خشه ؟؟؟
صدای x1 شما هم ضعیفه؟؟

تبريك ميگم
با خريد xperia تنوع زيادي خواهي ديد
ول بگو چند خريدي و با گارانتي يا نه
دوم مموريت 8 گيگ هست يا 4 ؟
سوم چه رنگي؟
و اما جواب سوالاتت
نه فكر نكنم ضد خش باشه من خودم بدون محافظ كار ميكنم و خشي هم نيفتاده روش شايد هم باشه
بله صدا در همه گوشيها ضعيفه كافيه برنامه كوچكي نصب كني تا دو برابر قويتر بشه
الان برات لينك برنامه را ميدم
كندي گوشي در بعضي موارد باه ولي نه زياد
برنامه فارسي ساز عليرضا هست بله ميتوني
تم هم با پنل فرق داره
پنلها تاپيك جدايي دارند ميتوني از اونجا پيدا كني
بازم هر سوالي داشتي بپرس
قايلها را در پست بعدي برات ميذارم

Mohammad
14-08-2009, 01:17
مبارک باشه ...
جواب تمامی سوالات قبلا داده شده ... کافیه جستجو کنید .

ضد خش به معنای تمام خیر ولی ( کلا گوشی های لمسی) در این زمینه مقاوت کافی دارند .
صدا کم هست ولی با نصب یه فایل کم حجم مشکل به کل برطرف میشه .
نمی دونم تا حالا پاگت پی سی داشتید یا نه ، کندی می تونه بدلیل باز بودن برنامه های زیاد در نتیجه پر بودن رم باشه . همچنین اگه آخرین ورژن رام نباشه طبیعیه !
فارسی ساز و کیبورد فارسی موجود هست .
هم میشه تم گذاشت ، هم پنل و هم رام های گوناگون . فعلا از همون ویندوز موجود رویه گوشی استفاده کنید .

golmohammadi
14-08-2009, 01:21
اسم فارسي ساز (AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416) هست
اينو نصب ميكني گوشي فونتهاي فارسي را درست نشون ميده
يه ريستارت هم لازمه
اما براي نوشتن فارسي كيبرد فارسي را هم بايد نصب كني
اگه نياز به نوشتن فارسي نداري ميتوني نصبش نكني(مثل خودم)
براي تقويت صدا هم ميتوني از برنامه اي استفاده كني
من اسمشو در يك پوشه (Xperia Sound Boost) گذاشته ام
اونم نياز به ريستارت داره
تمامي برنامه ها زيپ شده هستند و بايد قبل از نصب از حالت فشرده درش بياري
و كپي كني در جايي از گوشي
و روي فايل بريس و نصبش كني
مرحال نصب راحته
موفق باشي
اينم لينكها :

amir_70
14-08-2009, 01:22
سلام
ال سی دی گوشی ضد خشه ؟؟؟
صدای x1 شما هم ضعیفه؟؟

مبارک باشه
به جمع x1 داران خوش اومدی
والا در مورد lcd که بعید میدونم این گوشی ها زد خش باشه تنها گوشیی که من دیدم خیلی خفن ضد خشه آیفونه و بس
صدای x1 ضعیفه ولی با نصب یه فایل کم حجم این مشکلش به کل حل میشه

کندی؟؟؟
شما اگه امروز گوشی رو خریدید که اصلآ نباید این مشکلو داشته باشید ؟
میشه بگید تو کدوم قسمتها گوشیتون کنده؟
آره
فارسی ساز کلآ زیاد هست و بهترینش هم واسه x1 به نظر من برنامه alireza هست
نه دوست من
پنل با تم فرق داره
تم هایی که نصب میکنی میرن رو صفحه today

فکر کنم سوالا همشون جواب داده شد

در پایان باید بگم x1 گوشی خوبیه و با این قیمت بهتر میشه
ولی اگه شما اولین تجربه ppc تون هست یه مدت طول میکشه که بهش عدات کنید
بعضی ایرادات رو که بعضی دوستان میگن مشکل کلی ویندوز موبایله و نه x1

golmohammadi
14-08-2009, 01:49
شرمنده كيبرد فارسي را اشتباهي گذاشتم
و كيبرد سخت افزاري فارسي را گذاشتم
فردا ميذارم

T I M S A R
14-08-2009, 10:21
سلام
از پاسخ کامل همه دوستان ممنونم.:11:
گوشی رو 450 و بدون گارانتی خریدم به رنگ نقره ای... میخواستم مشکی بخرم ولی فروشنده گفت رنگ قاب باطری بعدها میره،نقره ای ببر که اگر رنگش رفت زیاد به چشم نیاد.

hussain
14-08-2009, 11:46
سلام آقای گل محمدی.
اگر میشه آدرس اونجای که قاب گوشیت رو عوض کردن را لطف کنی ممنون میشم.
درضمن چقدر هزینه داشت؟
و آیا قابل اعتماد هستن براشون پست کنم؟:10:

golmohammadi
14-08-2009, 18:47
سلام
از پاسخ کامل همه دوستان ممنونم.:11:
گوشی رو 450 و بدون گارانتی خریدم به رنگ نقره ای... میخواستم مشکی بخرم ولی فروشنده گفت رنگ قاب باطری بعدها میره،نقره ای ببر که اگر رنگش رفت زیاد به چشم نیاد.
قيمتها خوب افت كرده اند
خوب كاري كردي نقره اي گرفتي
فروشنده درست گفته بهت در مورد رنگ
نگفتي مموري 8 يا 4 گيگ گرفتي؟

سلام آقای گل محمدی.
اگر میشه آدرس اونجای که قاب گوشیت رو عوض کردن را لطف کنی ممنون میشم.
درضمن چقدر هزینه داشت؟
و آیا قابل اعتماد هستن براشون پست کنم؟:10:

البته كه قابل اطمينان هست
شمارشو در پستهاي قبليم گفته بودم
يه سرچ كن پيداش ميكني
شماره سيتادل
الان تو ذهنم نيست

asextor1
14-08-2009, 19:26
آقا باطریش پدرمو درآورده
الان دو هفتس که خریدمش هنوز باطریش آب بندی نشده
تا اونجایی که امکانش هست هم شارژ گوشی رو تا آخر مصرف میکنم بعد میزارم شارژ بشه / چکارکنم ؟
تازه وقتی شارژش پر میشه روشنش که میکنم تا صفحه عکس ویندوز میاد و گیر میکنه و مجبور میشم ریست کنم که یهو 10 درصد شارژش میپره
یه مشکلی هم که هست هیچکدوم از کیبورد هایی که نصب کردم حرف چ رو ندارن .
الان فارسی ساز رو هم عوض کردم و Mobdiv رو نصب کردم ( اینطور که توی بعضی سایتها دیدم mobdiv بهتر از alireza هست ) ولی مثل اینکه کلا با حرف چ مشکل داره .
تنها راه اینه که توی کامپیوتر چ رو مینویسم و به گوشی انتقال میدم نشون میده

ninja3000sh
14-08-2009, 21:50
آقا باطریش پدرمو درآورده
تا اونجایی که امکانش هست هم شارژ گوشی رو تا آخر مصرف میکنم بعد میزارم شارژ بشه / چکارکنم ؟
تازه وقتی شارژش پر میشه روشنش که میکنم تا صفحه عکس ویندوز میاد و گیر میکنه و مجبور میشم ریست کنم که یهو 10 درصد شارژش میپره
الان فارسی ساز رو هم عوض کردم و Mobdiv رو نصب کردم ( اینطور که توی بعضی سایتها دیدم mobdiv بهتر از alireza هست ) ولی مثل اینکه کلا با حرف چ مشکل داره .
دوست عزیز شما این کیبورد رو نصب کن و از کار کردن باهاش هم لذت ببر.:40:
همه حروف گ چ پ ژ رو هم داره.

موفق باشید.

Vahid67
14-08-2009, 21:51
آقا باطریش پدرمو درآورده

کلاً مصرف باطریش زیاده حالا شما یه نگاه به باتری بنداز ببین چند mAh هستش؟؟
یه کیبورد هستش فکر کنم توی اون صفحه اول نوشته کیبورد مخصوص تایپ با انگشت ... اون داره امسش هم SPB کیبورد هستش ....

Mohammad
15-08-2009, 00:00
باتریش بیشتر از 1 ماه طول میکشه تا آب بندی بشه .
واسه من که اینطور بود ، باید کمی صبور باشید . بعد از اون تقریبا 3 روز دوام داره در استفاده معمول .
ورژن رامتون چیه ؟ این ایرادی هم که میگید بعد از روشن کردن گوشی دارید احتمالا باید مشکل از یکی از برنامه های استارت آپ باشه .

T I M S A R
15-08-2009, 00:50
نمیدونم چرا این پی سی شبا قات میزنه........
دوتا پست ارسال شده لطفا حذف شود.

T I M S A R
15-08-2009, 00:58
نگفتي مموري 8 يا 4 گيگ گرفتي؟
مموری چهار گیگ باهاش بود.
در ضمن دوستان آپدیت رام دستگاه چه تاثیری داره؟
از کجا میشه رام رو آپدیت کرد؟
شماره کسی که تماس میگیره خیلی ریز نشون داده میشه نمیشه کاریش کرد؟
متشکرم

Mohammad
15-08-2009, 08:44
وقتی با مدیا پلیر آهنگ پخش می کنم چند مدت پیش وقتی گوشی رو به اسلیپ می بردم آهنگ قطع نمیشد ولی حالا قطع میشه ! نمی دونم جریان چیه !

در ضمن دوستان آپدیت رام دستگاه چه تاثیری داره؟
از کجا میشه رام رو آپدیت کرد؟
شماره کسی که تماس میگیره خیلی ریز نشون داده میشه نمیشه کاریش کرد؟
متشکرم
آپدیت رام مشخصا مشکلات ریز و درشت رو برطرف می کنه اگه آپدیتی موجود باشه .
در مورد X1 آخرین رامی که اومده R3A010 بسیار پایدار و خوب هست .
در مورد سایر موارد هم مفصلا بحث شده .

hussain
15-08-2009, 13:33
البته كه قابل اطمينان هست
شمارشو در پستهاي قبليم گفته بودم
يه سرچ كن پيداش ميكني
شماره سيتادل
الان تو ذهنم نيست
سلام
من تا صفحه 425 گشتم ولی هیچ شماره ای نبود.
اگر میتونی یک کمکی بکن:10:

Original Titan
15-08-2009, 16:36
سلام
اگر میتونی یک کمکی بکن

اينم شماره سيتادل
02164007
6
اول شماره را ميگيري
بعد 6 را ميزني
(به نقل از گلمحمدی)

asextor1
15-08-2009, 16:43
باطری که 1500mAh هست
ورژن رام هم 1.02.931.3 رو نوشته
مشکل استارت آپ هم بعد از هارد ریست حل شد

hiax
15-08-2009, 17:39
سلام
من یه اکسپریا از سری اول دارم ، پارسال زمستون خریدم
به جز رفتن رنگ بدنه و بد شکل شدن ،
الان مشکل پرش آنتن با مخابرات رو دارم ولی ایرانسل درسته
ظاهرا مشل شایع هست ، یکی از دوستان همین مشکل رو با touch pro داره
ایا با آپدیت ورژن رادیو مشکل بر طرف میشه ؟

hiax
15-08-2009, 17:44
برنامه ای اومده که Delivery sms هارو نظم بده ؟؟؟؟
قبلا یه برنامه بود که بجای شماره ، اسم رو نشون میداد ولی کند میکرد نمایش دلیور رو

gugulcheh
15-08-2009, 18:58
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم تکراریه چون هرچی گشتم توی پست های قبلی جوابشو پیدا نکردم
من با تاریخ اس ام اس های دریافتی مشکل دارم یعنی حسابی پرته
کسی میدونه باید چیکارش کنم؟

gugulcheh
15-08-2009, 19:07
امیدوارم زیاد دیر نشده باشه
اینم سریال spb shell 3
5D5G3473M852
خودم استفاده کردم و جواب میده و فوق العاده هست

golmohammadi
15-08-2009, 22:54
سلام
اگر میتونی یک کمکی بکن:10:
چطور گشتي؟
دوستمون پيداش كردند شما نتونستين پيداش كنين ؟
بعدشم سرچ براي چيه ؟

سلام
من یه اکسپریا از سری اول دارم ، پارسال زمستون خریدم
به جز رفتن رنگ بدنه و بد شکل شدن ،
الان مشکل پرش آنتن با مخابرات رو دارم ولی ایرانسل درسته
ظاهرا مشل شایع هست ، یکی از دوستان همین مشکل رو با touch pro داره
ایا با آپدیت ورژن رادیو مشکل بر طرف میشه ؟

اره احتمالا با اين كار مشكل حل بشه
در ضمن اپديت راديوئي را بصورت جدا من دارم

MatinCracker
15-08-2009, 23:09
سلام
نظرتون راجع به كيفيت موسيقي X1 توي هدفون چيه ؟؟
با گوشيهاي ديگه مقايسش كرديد ؟؟
باطري چتد ساعت توي هدفون جواب ميده ؟؟

Vahid67
15-08-2009, 23:56
دوستان من یه مشکل اساسی با Pocket Music 5.3.1 دارم وقتی که با دکمه Power مانیتور رو روشن میکنم ... صفحه روشن میشه بعد از چند ثانیه دوباره خاموش میشه.... و تا 5-6 دفعه همینطوره... یا باید اون دکمه ایی که برای روتیت تنظیم کردم رو بگیرم تا روشن بشه... ولی اگه گوشی قفل شده باشه مشکلی نیست....

Vahid67
15-08-2009, 23:58
منم مشکل آنتن دهی دارم باهاش.... آخرین فریم ور رو هم فکر کنم 1-2 هفته پیش از سایت خود سونی گرفتم... ولی فایده نداشت.. نکته قابل توجه اینه که وقتی با گوشی توی یه جایی که آنتن دهی ضعیفه کار میکنم همون 1 دونه آنتنی هم که داره میپره...

golmohammadi
16-08-2009, 00:12
سلام
نظرتون راجع به كيفيت موسيقي X1 توي هدفون چيه ؟؟
با گوشيهاي ديگه مقايسش كرديد ؟؟
باطري چتد ساعت توي هدفون جواب ميده ؟؟
كيفيتش خوبه
دو سوال بعديو نميدونم

دوستان من یه مشکل اساسی با Pocket Music 5.3.1 دارم وقتی که با دکمه Power مانیتور رو روشن میکنم ... صفحه روشن میشه بعد از چند ثانیه دوباره خاموش میشه.... و تا 5-6 دفعه همینطوره... یا باید اون دکمه ایی که برای روتیت تنظیم کردم رو بگیرم تا روشن بشه... ولی اگه گوشی قفل شده باشه مشکلی نیست....
براي روشن كردن صفحه بهتره بري تنظيمات و گزينه اي كه همه دكمه ها براي روشن كردنش هست را انتخاب كني

منم مشکل آنتن دهی دارم باهاش.... آخرین فریم ور رو هم فکر کنم 1-2 هفته پیش از سایت خود سونی گرفتم... ولی فایده نداشت.. نکته قابل توجه اینه که وقتی با گوشی توی یه جایی که آنتن دهی ضعیفه کار میکنم همون 1 دونه آنتنی هم که داره میپره...

ورژن راديوئي شما چنده؟

hiax
16-08-2009, 02:53
سلام ورژن راديو من :
1.10.25.18
اگر از خود سايت سوني اركسون , اكسپريا رو آپديت كنم , راديو هم آپديت ميشه ؟ قبلا اين كارو كردم ولي دقت نكردم ببينم ورژن راديو تغيير كرد يا نه ...

hiax
16-08-2009, 02:58
اين پستها رو با اكسپريا گذاشتم چه حالي ميده ...
pc wc رو هم تو اوپرا خوب نشون ميده

MatinCracker
16-08-2009, 05:22
سلام
من اين گوشي رو گرفتم ولي ميخوام بدونم سري چندمه
چون توي نوكيا سري هاي اوليه گوشي كيفيت بالاتري دارن ميخوام بدونم براي من سري چندمه اگر ميشه راهنماييم كنيد
اينم مشخصات نرم افزاريش :

Rom Version : 1.02.931.3
Rom Date : 29 /8/08
Radio Version : 1.06.25.29
Software Version : R1AA017

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

Mohammad
16-08-2009, 07:57
چون توي نوكيا سري هاي اوليه گوشي كيفيت بالاتري دارن ميخوام بدونم براي من سري چندمه اگر ميشه راهنماييم كنيد
نوکیا ؟! خدا رحمتش کنه !
شما الان یه پاکت پی سی قدرتمند ساخته شده با همکاری HTC و SonyEricsson دارید !!
گوشی سری فکر می کنم همون سری های اول باشه .

golmohammadi
16-08-2009, 11:17
سلام ورژن راديو من :
1.10.25.18
اگر از خود سايت سوني اركسون , اكسپريا رو آپديت كنم , راديو هم آپديت ميشه ؟ قبلا اين كارو كردم ولي دقت نكردم ببينم ورژن راديو تغيير كرد يا نه ...
بله كه ميشه
ورژن راديوئي شما پائينه
آخرين ورژن راديوئي در رامهاي اصلي 1.14.25.55
گوشي را هب ورژن r3aa اپديت كن تا ورژن راديوئي نيز جديد بشه
و به احتمال قوي مشكل آنتن دهي درست بشه

اين پستها رو با اكسپريا گذاشتم چه حالي ميده ...
pc wc رو هم تو اوپرا خوب نشون ميده
خب ديگه معلومه حال ميده
مخصوصا با اين رزوليشن

سلام
من اين گوشي رو گرفتم ولي ميخوام بدونم سري چندمه
اينم مشخصات نرم افزاريش :

Rom Version : 1.02.931.3
Rom Date : 29 /8/08
Radio Version : 1.06.25.29
Software Version : R1AA017

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

رام شما رام اوليه هست و بهتره اپديت كني
ورژن راديوئي شما همخ پائينه
البته شايد نيازي نباشه ولي بهتره اينكارو بكني
اگه بالا را بخوني متوجه منظورم بشي
در ضمن xperia فعلا اصل هست همه چيزش
نترس مثل نوكيا نيست كه فقط به سري اول ميشه اعتماد كرد
البته سوني هم داره گوشيهايي كه بعدا بد كيفيت ساخته ميشوند
ولي xperia حداقل تا الان اصله
تاريخ ساخت گوشي هم باطري را در بياري يخ جايي نوشته 09w21 مثلا
دو رقم اوا سال توليد
و دو رقم آخر هفته توليد

alil1369
16-08-2009, 12:00
منم الان مشکل انتن دهی دارم و SMS ها هم ارسال نمیشه و باید دوباره بفرستم که خیلی اذیت میکنه
و ورژن رادیویی م هم 1.14.25.55 و ورژن رامم هم R3AA010 هست

ولی جالب اینه که سایر گوشی های افراد خانواده و دوستامم مشکل انتن دهی ، ارسال sms دارن و دایما در حالت انتخاب شبکه هستن
پس مشکل از مخابرات هست نه گوشی های ما چون من هیچوقت این مشکلا رو نداشتم و تقریبا 2 -3 هفته هست که پیش اومده

amir_70
16-08-2009, 12:19
دوستان یه چی بگم اونم اینکه من اوایل این انتن دهی ضعیف بد جور حالمو گرفته بود ولی زیاد محلش نذاشتم تا اینکه چند روز پیش d-pad به طور کلی از کار افتاد منم هر کاریش کردم درست نشد که نشد اومدم یه hard reset زدم d-pad درست شد ولی یه چیز جالب تر الان اکثر اوقات انتن فوله
دیروز با یکی از دوستان بودم اون یه نوکیا 1200 داشت جالبه انتن من فول بود و اون حتی یه انتن هم نداشت
(چه میکنه این xperia)
رام من energy

golmohammadi
16-08-2009, 12:30
منم الان مشکل انتن دهی دارم و SMS ها هم ارسال نمیشه و باید دوباره بفرستم که خیلی اذیت میکنه
و ورژن رادیویی م هم 1.14.25.55 و ورژن رامم هم R3AA010 هست

ولی جالب اینه که سایر گوشی های افراد خانواده و دوستامم مشکل انتن دهی ، ارسال sms دارن و دایما در حالت انتخاب شبکه هستن
پس مشکل از مخابرات هست نه گوشی های ما چون من هیچوقت این مشکلا رو نداشتم و تقریبا 2 -3 هفته هست که پیش اومده

دوستان یه چی بگم اونم اینکه من اوایل این انتن دهی ضعیف بد جور حالمو گرفته بود ولی زیاد محلش نذاشتم تا اینکه چند روز پیش d-pad به طور کلی از کار افتاد منم هر کاریش کردم درست نشد که نشد اومدم یه hard reset زدم d-pad درست شد ولی یه چیز جالب تر الان اکثر اوقات انتن فوله
دیروز با یکی از دوستان بودم اون یه نوکیا 1200 داشت جالبه انتن من فول بود و اون حتی یه انتن هم نداشت
(چه میکنه این xperia)
رام من energy

تو ياريان شبكه ها قاطي دارند
و اصلا نميشه روشون حساب كرد
چند روز پيش در يه جايي بودم ديدم انتنم ضعيفه و دنبال شبكه ميگرده
بعد گوشي دوستم ان82 را نگاه كردم ديده اونم 1 خط داشت هر دو ايرانسل
خلاصه اين گوشي بيچاره گناه نداره
اشكال از شبكه هاي موبايل ايران هست اكثرا

Vahid67
16-08-2009, 18:40
كيفيتش خوبه
دو سوال بعديو نميدونم

براي روشن كردن صفحه بهتره بري تنظيمات و گزينه اي كه همه دكمه ها براي روشن كردنش هست را انتخاب كني

ورژن راديوئي شما چنده؟

توی جیب تا به یه دکمه فشار میاد روشن میشه ... این مورد هم فکر نمی کنم به اون ربطی داشته باشه چون فقط توی اون برنامه اونجوریه....

1.14.25.55

golmohammadi
16-08-2009, 23:48
توی جیب تا به یه دکمه فشار میاد روشن میشه ... این مورد هم فکر نمی کنم به اون ربطی داشته باشه چون فقط توی اون برنامه اونجوریه....

1.14.25.55

ورژن راديوئت خوبه
من امروز اتفاوقي ورژن راديوئي جديدتري پيدا كردم
تست ميكنم اگه ايرادي نداشت اينجا هم ميذارم

asextor1
17-08-2009, 00:11
مشکل نداشتن حرف چ همچنان پابرجاست
هیچکدوم از کیبورد هایی که نصب کردم حرف چ رو نداشتن . حتی وقتی شیفت رو بگیری هم نیست
یه کار دیگه ای هم دارم . اگه ممکنه لینک رام R3aa رو میخواستم . البته فایل exe نباشه چون سیستمم با این نوع فایل مشکل داره
ممنون

hiax
17-08-2009, 00:36
هیچکدوم از کیبورد هایی که نصب کردم حرف چ رو نداشتن . حتی وقتی شیفت رو بگیری هم نیست
یه کار دیگه ای هم دارم . اگه ممکنه لینک رام R3aa رو میخواستم . البته فایل exe نباشه چون سیستمم با این نوع فایل مشکل داره
ممنون
finger keyboard رو نصب کنید داره

A.R.B.N
17-08-2009, 01:28

دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم
وقتی دکمه پاور رو میزنی بلافاصله یک دکمه دیگه <هرچی غیر دکمه پاور و صدا> رو بزن
این به دلیل اینه که برنامه صفحه کلید رو قفل میکنه

asextor1
17-08-2009, 01:54
finger keyboard رو نصب کنید داره

اون رو هم نصب کردم . نداره :41:
اگه ممکنه عکسی از این کیبورد بزارید . شاید من نمیبینمش :31:

HOJ-JAT
17-08-2009, 10:56
چند تا سوال داشتم:
1.این گوشی شتاب سنج داره؟
2.این گوشی سرعتش چطوره؟
3.به نظر شما اینو بگیرم یا دیامود1؟

golmohammadi
17-08-2009, 12:22
ممنون
finger keyboard داره
اينم لينك دانلود r3aa :

چند تا سوال داشتم:
1.این گوشی شتاب سنج داره؟
2.این گوشی سرعتش چطوره؟
3.به نظر شما اینو بگیرم یا دیامود1؟

1- نه
2- خوبه
3- بستگي به خودت داره
صفحه اش دو دهم اينچ از x1 كوچيكتره كه زياد مهم نيست
شتابسنج هم داره
رزوليشنش كمتره
4 گيگ حافظه داخلي داره
دوربينش هم 3 هست
قدرت باطريش نصف قدرت x1 هست
بد نيست اينجا هم سر بزني :

اون رو هم نصب کردم . نداره :41:
اگه ممکنه عکسی از این کیبورد بزارید . شاید من نمیبینمش :31:

ممنون
اين نقل قول يكي از دوستان

سلام.
دوستان اگه این کیبورد رو اگه دارین که چه بهتر اگه ندارین پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید.
کیبورد Fingerkeyboard-WVGA.
در کل کیبوردی هست که میشه مثل ایفون تو sms زدن و... با انگشتان به راحتی تایپ کرد و همه حروف (گ چ پ ژ) رو داره.
نمونه عکسی از این کیبورد.

موقع کانفیگش کلیه تیکها رو برداشته و فقط بزارید تیک زبان فارسی و زبان انگلیسی بمونه.

در ضمن تنظیمات جالبی توش داره که کار کردن باهاش لذت بخش تر میشه.

لینک دانلود.

یا:

یا:

موفق باشید.

asextor1
17-08-2009, 14:59
گلمحمدی جان بابت لینک رام ممنونم ولی من گفتم که exe نباشه چون سیستمم با این نوع فایل مشکل داره
در خصوص کیبورد هم اگه خودت به عکسی که توی نقل قول هست دقت کنی میبینی که حرف چ رو نداره . حتی اگه شیفت رو هم بزنی حرف چ رو نمیبینی . نمیدونم شما چطور میگی حرف چ رو داره . شما خودت حرف چ رو چطور مینویسی ؟

derakhshani
17-08-2009, 15:52
گلمحمدی جان بابت لینک رام ممنونم ولی من گفتم که exe نباشه چون سیستمم با این نوع فایل مشکل داره
در خصوص کیبورد هم اگه خودت به عکسی که توی نقل قول هست دقت کنی میبینی که حرف چ رو نداره . حتی اگه شیفت رو هم بزنی حرف چ رو نمیبینی . نمیدونم شما چطور میگی حرف چ رو داره . شما خودت حرف چ رو چطور مینویسی ؟

آقا جان همونطور که معلومه بالای ج ، حرف چ هست که باید وقتی شیفت میزنی ظاهر بشه ،ضمنا به اون تیکهایی که باید برداری دقت کن!
اگر مشکلت حل نشد دوباره از همین لینکی که گذاشته دوباره دانلود و اینستال کن باید حل بشه

peter-se
17-08-2009, 15:58
فکر کنم اگر حرف ج رو شما چند ثانیه نگه داری چ نوشته میشه!

golmohammadi
17-08-2009, 16:19

مشكلت با فايلهاي exe چيه بگو اونو حل كنيم
براي نوشتن چ :
اگه يه بار بزني ج نوشته ميشه
و اگه او دكمه را نيم ثانيه نگه داري چ نوشته ميشه
براي گ هم بايد همينطور عمل كني
اما پ و ژ با يكبار عمل ميكنند

اينم عكس

asextor1
17-08-2009, 17:24
یه دنیا ممنون . اصلا بهش توجه نکرده بودم
مشکل من با فایل های exe اینه که بعضی هاشون رو که دانلود میکنم اجرا نمیشن . اونایی که اجرا نمیشن همشون دارای یه آیکون مشترکن
این رام هم همون آیکون رو داره . فعلا میخوام از طریق SEUS آپدیتش کنم هر چند فکر میکنم حدود 13 ساعت طول بکشه ولی بهتر از اینه که همین مقدار وقت بزارم و آخرش اجرا نشه
وای !!!!
این SEUS هم که آیکونش همینطوریه . ای خدااااااا
فعلا دارم دانلودش میکنم ببینم چی میشه . اگه نشد باید فایل رار این SEUS رو گیر بیارم

Bs_panzer
18-08-2009, 00:37
قدرت باطريش نصف قدرت x1 هست

نصف ؟؟؟؟؟ !!! از نصف هم کمتره

من روزی 1-2 بار شارژ می کردم ! :21:

Bs_panzer
18-08-2009, 00:42
بابا این خیلی کیبورده چرتیه !

یه کیبورد دیگه معرفی کنیدفقط به درد دخترا می خوره ! (ناخن می خواد :دی)

golmohammadi
18-08-2009, 02:49
یه دنیا ممنون . اصلا بهش توجه نکرده بودم
مشکل من با فایل های exe اینه که بعضی هاشون رو که دانلود میکنم اجرا نمیشن . اونایی که اجرا نمیشن همشون دارای یه آیکون مشترکن
این رام هم همون آیکون رو داره . فعلا میخوام از طریق SEUS آپدیتش کنم هر چند فکر میکنم حدود 13 ساعت طول بکشه ولی بهتر از اینه که همین مقدار وقت بزارم و آخرش اجرا نشه
وای !!!!
این SEUS هم که آیکونش همینطوریه . ای خدااااااا
فعلا دارم دانلودش میکنم ببینم چی میشه . اگه نشد باید فایل رار این SEUS رو گیر بیارم
ويندوزت ويروسي شده
بايد ويندوزو عوض كني
اول بايد اين مشكلو برطرف كني بعد رام عوض كني
با اين ويندوز كه فايلهاي exe را نميشنايه چطور ميخواهي رام عوض كني؟
ريسك بزرگيه

نصف ؟؟؟؟؟ !!! از نصف هم کمتره

من روزی 1-2 بار شارژ می کردم ! :21:
جدا راست ميگي؟
داشتي اين گوشيو ؟
الان چي نداريش؟

بابا این خیلی کیبورده چرتیه !

یه کیبورد دیگه معرفی کنیدفقط به درد دخترا می خوره ! (ناخن می خواد :دی)

چرته؟
همينش هم شكر داره
متاسفانه فارسي چيزي نيست كه ساپورت بشه
البته من نصبش نميكنم چون خيلي كم نياز به تايپ فارسي دارم
فقط فارسيساز را نصب ميكنم
بعدشم من تمامي كارها را با پشت ناخنم انجام ميدم
در صورتي كه با دكمه ها نتونم اينكارا را بكنم

HOJ-JAT
18-08-2009, 08:36
چند تا سوال دیگه:
1.gpsاین گوشی نقشه های ایران رو هم اجرا میکنه مثل نوکیا؟
2.کیفیت هدست چطوره؟
3.بازیش در سطح ایفون هستند؟

Amin.M.1986
18-08-2009, 10:21
عذر میخوام که اینجا مطرح میکنم.. میدونم جاش اینجا نیست ولی حدود 9 ماه هست که تو تاپیک مربوطه مطرح کردم ولی جوابی بهم داده نشده از اونجایی که بعضی از بچه های اینجا عشق سونی اریکسون هستن و بچه های کاردرست توشون زیاده اینجا میپرسم.. من نیاز دارم که k800 ام رو بدم تعمیر واسه جوی استیک و یه سری مشکلات دیگه.. هرکس میتونه کمک کنه لطفا بگه تا من پیغام خصوصی بهش بدم.

HOJ-JAT
18-08-2009, 11:33
عذر میخوام که اینجا مطرح میکنم.. میدونم جاش اینجا نیست ولی حدود 9 ماه هست که تو تاپیک مربوطه مطرح کردم ولی جوابی بهم داده نشده از اونجایی که بعضی از بچه های اینجا عشق سونی اریکسون هستن و بچه های کاردرست توشون زیاده اینجا میپرسم.. من نیاز دارم که k800 ام رو بدم تعمیر واسه جوی استیک و یه سری مشکلات دیگه.. هرکس میتونه کمک کنه لطفا بگه تا من پیغام خصوصی بهش بدم.
اینجا کلوپ اکسپریا است نه k800:13:

asextor1
18-08-2009, 12:33
آقا یکی کمک کنه . گوشیم رام رو نمیشناسه
همون لینکی که داده بودید رو دانلود کردم
دقیقا همون کارهایی رو که مهران گفته بود رو انجام دادم
تا میاد لود کنه زیرش مینویسه No Image File
مطمئنم همه کار هام درست بوده
اول اسم فایل رو به Kovsimg.nbh تغییر دادم
بعد مموری رو فرمت کردم و Fat32 هم هستش
رام رو توی مموری ریختم و گوشی رو خاموش کردم . البته این رو هم بگم که به هیچ وجه خاموش نمیشه
یعنی دکمه پاور رو دو ثانیه میگیرم و پیغامی که میاد رو Yes میزنم . صفحه خاموش میشه ولی کیبورد رو که باز میکنم میبینم روشنه
فکر میکنم مشکل از این باشه
خلاصه باطری رو درمیارم و بعد از 2 دقیقه جا میزنم
بعد دکمه کم کردن صدا و پاور رو نگه میدارم تا به اون صفحه چهار رنگ برسه
زمانی که میخواد کار شروع بشه زیر لودینگ مینویسه No Image File و بر میگرده به اون صفحه چهار رنگ
توی قرمزه نوشته :
KOVS110
SPL-0.72.0000
MicroP1-787
MicroP2-707
توی سفیده هم نوشته Serial . همین جا مونده . چکار کنم ؟؟

hesamkowsar
18-08-2009, 12:35
چند تا سوال دیگه:
1.gpsاین گوشی نقشه های ایران رو هم اجرا میکنه مثل نوکیا؟
2.کیفیت هدست چطوره؟
3.بازیش در سطح ایفون هستند؟

1.بله من برنامه ozi نصب کردم با تمام نقشه تهران و ایران و بسار خوبه
2.خیلی خوبه...انقدری خوب بود که من دیگه از mp3 پلیرم که سری a800 سونی بود استفاده نمیکنم.
3.نه گرافیکش به بازی های ایفون نمیرسه ولی از نظر سخت افزاری بازی های گرافیک بالایی رو میتونه اجرا کنه ولی خب واسه ppc بازی خیلی خوب هنوز نمیسازن...:20:

golmohammadi
18-08-2009, 12:52
اينجا كه جاي اين سوال نبود
چه مشكلي داري باهاش؟
برو بده تعويض كنند
من يادمه كا800 خودمو دادم جوي استيكشو تعويض كردند
اول يكي تعويض كرد خرابش كرد كلي هم پول گرفت
بعد دادم يكي كه وارد تر بود
و از جوي استيك خودش هم بهتر كار ميكنه از اون موقع
هر گونه سوالي داشتي در مورد كا800 ميتوني ازم كمك بگيري
در پيغام خصوصي

رام رو توی مموری ریختم و گوشی رو خاموش کردم . البته این رو هم بگم که به هیچ وجه خاموش نمیشه
یعنی دکمه پاور رو دو ثانیه میگیرم و پیغامی که میاد رو Yes میزنم . صفحه خاموش میشه ولی کیبورد رو که باز میکنم میبینم روشنه
زمانی که میخواد کار شروع بشه زیر لودینگ مینویسه No Image File و بر میگرده به اون صفحه چهار رنگ
توی قرمزه نوشته :
KOVS110
SPL-0.72.0000
MicroP1-787
MicroP2-707
آپديت از طريق پي سي را امتحان كن
من اين روش را توصيه ميكنم
من خودم طبق آموزشهاي واگريك عزيز در موبايلستان نتونستم از طريق مموري آپديت كنم
واسه شما هم همين روش را پيشنهاد ميكنم
خيلي هم راحته

1.بله من برنامه ozi نصب کردم با تمام نقشه تهران و ایران و بسار خوبه
2.خیلی خوبه...انقدری خوب بود که من دیگه از mp3 پلیرم که سری a800 سونی بود استفاده نمیکنم.
3.نه گرافیکش به بازی های ایفون نمیرسه ولی از نظر سخت افزاری بازی های گرافیک بالایی رو میتونه اجرا کنه ولی خب واسه ppc بازی خیلی خوب هنوز نمیسازن...:20:

يه سوال
از هندز فري خود x1 اشتفاده ميكني؟
يا هد سيت ديگه اي داري؟
من از اين هندز فري خودش خوشم نمياد
يا ميره داخل گوشم و كر ميشم
و يا بيرون ميمونه كه كيفيت درست نميشه اون موقع
اون 3 سايز كه داره را هم تست كردم
خلاصه راحت نيستم باهاش
مخصوصا موقع مكالمه قبل از خواب گوشامو اذيت ميكنه
شما با اين هندز فري اذيت نميشين ؟

amir_70
18-08-2009, 13:10
توی قرمزه نوشته :
KOVS110
SPL-0.72.0000
MicroP1-787
MicroP2-707

دوست من دقیقآ مشکل منو داری golmohamadi جون به ما که گفتی به اینم میگفتی
داداش مموری کارتو کامل از گوشی بیار بیرون بعد عملیات رو شروع کن مشکلت حل میشه

hesamkowsar
18-08-2009, 13:53
golmohamadi جان من هدفون خود اکسپریا رو روز اول تا الن انداختم تو جعبش.چون کیفیت پایینی داره.من سونی مدلMDR-EX85LP و هندز فری بلوتوس hbh 220 وصل کردم.کیفیت اینه شده...پیشنهاد میکنم شما هم بگیرید
هدفون 45 تومان و هنزفری 70تومان

alil1369
18-08-2009, 14:54
توی قرمزه نوشته :
KOVS110
SPL-0.72.0000
MicroP1-787
MicroP2-707

فقط نام فایل رو عوض کردی !؟
باید فرمتش رو عوض کنی
برو تو Folder Options بعد از تب View گزینه Hide extensions for known file types رو تیک بزن بعد OK کن
حالا برو دوباره اسم و فرمت فایل رو عوض کن و دوباره بریزش تو مموری کارتت
بعد باطری رو در بیار و دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دار (بدون باطری) بعد باطری رو جا بنداز و دوباره اپدیت کردن رو امتحان کن

راستی اگه تهرانی بگو ببینم کدوم سمت ایی ؟؟

MatinCracker
18-08-2009, 22:08
نوکیا ؟! خدا رحمتش کنه !
شما الان یه پاکت پی سی قدرتمند ساخته شده با همکاری HTC و SonyEricsson دارید !!
گوشی سری فکر می کنم همون سری های اول باشه .

رام شما رام اوليه هست و بهتره اپديت كني
ورژن راديوئي شما همخ پائينه
البته شايد نيازي نباشه ولي بهتره اينكارو بكني
اگه بالا را بخوني متوجه منظورم بشي
در ضمن xperia فعلا اصل هست همه چيزش
نترس مثل نوكيا نيست كه فقط به سري اول ميشه اعتماد كرد
البته سوني هم داره گوشيهايي كه بعدا بد كيفيت ساخته ميشوند
ولي xperia حداقل تا الان اصله
تاريخ ساخت گوشي هم باطري را در بياري يخ جايي نوشته 09w21 مثلا
دو رقم اوا سال توليد
و دو رقم آخر هفته توليد

ممنون از دوستان عزيز
اخه من شنيده بودم كه قاب اين گوشی در سري اوليه بعد از مدتي ترك ميخوره
زير باطري گوشی هم نوشته :

09W16

ممنون از راهنماييتون

hva8
18-08-2009, 23:47
چطوری میشه یوزر کد این گوشی رو برداشت؟

golmohammadi
19-08-2009, 01:13
golmohamadi جان من هدفون خود اکسپریا رو روز اول تا الن انداختم تو جعبش.چون کیفیت پایینی داره.من سونی مدلMDR-EX85LP و هندز فری بلوتوس hbh 220 وصل کردم.کیفیت اینه شده...پیشنهاد میکنم شما هم بگیرید
كه اينطور
پس اينهمه تعريفش ميكنين درواقع كيفيت خروجي xperia قوي هست
چون منم چند بار به هد ست كامپيوتر وصل كردم a4tech خيلي با كيفيت بود
اين سوني كه گفتي عاليه كيفيتش؟
اگه دوباره بخواهي بخري چي ميخرِي؟ ( يعني به من چي پيشنهاد ميكني)
بعد هندز فري بيسيم فايلهاي صوتي را چجوري پخش ميكنه
بايد گوشي كردم به موزيك با هندز فري بي سيم لذت بخش باشه
همچنين قيمت هندز فري بلوتوث استريو چنده ؟
يه وسال بي ربط هم دارم
قيمت gps هاي جانبي بلوتوث چند هستند؟

ممنون از دوستان عزيز
اخه من شنيده بودم كه قاب اين گوشی در سري اوليه بعد از مدتي ترك ميخوره
زير باطري گوشی هم نوشته :

09W16

ممنون از راهنماييتون
البته كلا ترك در عده اي از گوشيها ديده شده بود
يعني از هر5 تا يكي اونم شايد
شايد هم از هر 10 تا يكي باشه
فعلا كساني كه جديد خريدن گوشيو طي اين چند ماه گذشته هيچكدوم تركي گزارش نكرده اند

چطوری میشه یوزر کد این گوشی رو برداشت؟

منظورت چيه
دقيقتر بگو

hva8
19-08-2009, 07:34
به گوشی کد دادم .الان که بالا میخواد بیاد ازم کد سوال میکنه ولی کدش یادم رفته.روشی هست که بشه به غیر از ریست کردن گوشی ،کد اون رو برداشت؟

Amin.M.1986
19-08-2009, 07:52
اینجا کلوپ اکسپریا است نه k800:13:

یعنی انقدر ناراحت شدی که نتونستی چیزی نگی؟؟؟؟؟؟؟ ... خوبه 2 خط توضیح دادم که چرا اومدم اینجا پرسیدم...

asextor1
19-08-2009, 15:32
آقا مشکل حل شد . مشکل این بود که گوشی خاموش نمیشد . منم با یه ترفند ریست کردم و سریع باطری رو در آوردم
خیلی راحت آپدیت شد . فقط یه مشکلی که به نظر من توی این رام هست مال صدای عکس برداریه
یعنی توی رام قبلی 4 نوع صدا برای شاتر دوربین داشت و یکی هم Off بود .
ولی توی این رام این Off دیگه نیست و باید صدای گوشی رو خفه کرد تا بی صدا عکس بگیره
اما خدایی عکس برداریش عالی شده و الان دیگه اصلا به لرزش دست حساس نیست

amir_70
19-08-2009, 15:44
یعنی انقدر ناراحت شدی که نتونستی چیزی نگی؟؟؟؟؟؟؟ ... خوبه 2 خط توضیح دادم که چرا اومدم اینجا پرسیدم...

خوب بابا کار اشتباه کردی دیگه
ولی یه بار دیگه درست حسابی بپرس شاید کمکی از دستمون براومد

Vahid67
19-08-2009, 17:28
دوتا از مشکلات من حل شده یکی آنتن دهی که خود به خود تا 50% بهتر شده!!!!! اون یکیشم که وقتی میخواستم مانیتور رو توی pocket music روشن کنم صفحه چند بار خاموش روشن میشد بعدش باید یه دکمه میگرفتم تا روشن بشه.... راه حلش اینه که یه تیک هست توی آپشن برنامه که نوشته Enable Auto Display OFF که باید تیکشو بردارید....

deluge28
19-08-2009, 17:45
دوتا از مشکلات من حل شده یکی آنتن دهی که خود به خود تا 50% بهتر شده!!!!! اون یکیشم که وقتی میخواستم مانیتور رو توی pocket music روشن کنم صفحه چند بار خاموش روشن میشد بعدش باید یه دکمه میگرفتم تا روشن بشه.... راه حلش اینه که یه تیک هست توی آپشن برنامه که نوشته Enable Auto Display OFF که باید تیکشو بردارید....

یک سوال...شما گوشیتونو هیچ تغییری ندادید و آنتن دهیش بهتر شده؟؟؟چون من واقعا با آنتن دهیش مشکل دارم...:13:

R@R#M@N
19-08-2009, 18:48
سلام بچه ها
اگه میشه لینک دانلود این کیبورد مجازی رو بزارین
لینکش پاک شده !!!

Vahid67
19-08-2009, 18:53
یک سوال...شما گوشیتونو هیچ تغییری ندادید و آنتن دهیش بهتر شده؟؟؟چون من واقعا با آنتن دهیش مشکل دارم...:13:

نه من هیچ تغییری توش ندادم حتی وقتی 2-3 هفته پیش که از سایت سونی آپدیت کردم بازم خوب نشد تا الان که 1-2 روزی هست خوب شده!!!!!!

R@R#M@N
19-08-2009, 22:48
سلام کیبورد فارسی رو میخوام + تقویت صدا + یه سوال :
گارمین نصب کردم کدوم GPS رو انتخاب کنم ؟؟ com 4 یا com 7 یا.... ؟؟؟

A.R.B.N
19-08-2009, 23:41
من با این مشکل که نمیتونستم توی نت "فلش" رو ببینم این رو از سایت Adobe دانلود کردم
برای رفع مشکل دیدن فایل های فلش توی وب ها و همچنین دیدن ویدو از youtube از این برنامه استفاده کنید
این نسخه برای windows mobile 5 هست
ولی روی 6.1 هم کار کرد و من استفاده کردم و مشکلی نداره

golmohammadi
20-08-2009, 00:10
سلام کیبورد فارسی رو میخوام + تقویت صدا + یه سوال :
گارمین نصب کردم کدوم GPS رو انتخاب کنم ؟؟ com 4 یا com 7 یا.... ؟؟؟

گارمين خوب نيست
oziexplorer خوبه
com هم هم اتوماتيك انتخاب مشوند در گارمين را نميدونم ولي در اين يكي اتوماتيكه
فقط اولش يه سوال ميپرسه تائيد ميكني بعد كار تمومه

اينم لينك دانلود برنامه تقويت صداي xperia

golmohammadi
20-08-2009, 00:12
سلام بچه ها
اگه میشه لینک دانلود این کیبورد مجازی رو بزارین
لینکش پاک شده !!!

سلام خوبي دادا ؟
چه عجب اينورا ؟
بفرما اينم ليك كيبرد فارسي xperia
داخل فايل هم توضيحات كافي قرار داده ام

Mohammad
20-08-2009, 09:03
دوستان پرش آنتن گوشی مربوط که شبکه و همراه اول میشه نه گوشی .
چند تا از دوستان تهرانی رو دیدم که مشکل داشتند اونم فقط با همراه اول ، ولی من (شیراز) که هیچ مشکلی ندارم ، نه با همراه اول و نه با ایرانسل .
بعد از اتفاقات بعد از انتخابات کلا خطوط به هم ریخته.

golmohammadi
20-08-2009, 11:55
چند تا از دوستان تهرانی رو دیدم که مشکل داشتند اونم فقط با همراه اول ، ولی من (شیراز) که هیچ مشکلی ندارم ، نه با همراه اول و نه با ایرانسل .

اره تائيد ميشه
الان اينجا تاليا هم آنتنش ميپره
فقط ايرانسل هست كه نصفه و نيمه درست كار ميكنه ... :ي
=====
بالاخره بعد از ماهها تونستم با واي فاي به اينترنت وصل بشم
چقدر زود نصب شد مثل آب خوردن
بعد با چه سرعتي هم وصل شده بود ...
سرعت 512 بود و من رو گوشي يك فايل 9.5 مگي دانلود كردم عرض دو يا 3 دقيقه
خلاصه خيلي عالي بود
هر طور كه شده مودمو عوض ميكنم و وايرلس ميگيرم

golmohammadi
20-08-2009, 12:15
بچه ها ويندوز 6.51 بيتا اومده
من الان نصبش كردم
كمي باهاش كار ميكنم ونتيجه را ميگم
ويرايش
واي چي ميبينم ايكونها تغيير كرده اند واسه دست طراحي شده بيشتر از قبل
و مشكل سيو نشدن منوها هم برطرف شده

alil1369
20-08-2009, 13:48
من الان نصبش كردم
ويرايش
ازش میتونی اسکرین شات بزاری ،ببینیم چه شکلی شده

golmohammadi
20-08-2009, 14:02
ازش میتونی اسکرین شات بزاری ،ببینیم چه شکلی شده

البته كه ميتونم
چون در اينجا قسمتي براي معرفي و .. وجود نداره واسه همين در موبايلستان گذاشتم

derakhshani
20-08-2009, 17:41
البته كه ميتونم
چون در اينجا قسمتي براي معرفي و .. وجود نداره واسه همين در موبايلستان گذاشتم

من اینو دانلود کردم ولی extract نمیشه مشکل چیه؟
البته از سایت مگاآپلود که ظاهرا غیر اخلاقیه!! و بسته شده نشد ،از آدرس دومی توی xda دانلود کردم

golmohammadi
20-08-2009, 22:55
من اینو دانلود کردم ولی extract نمیشه مشکل چیه؟
البته از سایت مگاآپلود که ظاهرا غیر اخلاقیه!! و بسته شده نشد ،از آدرس دومی توی xda دانلود کردم

مگا اپلود كه بسته شده (لعنت بر عده اي كه فقط بلد هستند ببندند)
منم از لينكها ديگه دانلود كردم فكر كنم 3 تا لينك ديگه داشت

amir_70
20-08-2009, 23:32
دوستان چند وقتی نبودم تایپیک کلی واسه خودش رفته جلو

من یه مشکل دارم که خیلی حالمو گرفته
ببینید این touch flo گوشی کلآ ساعتش کاری به کار تنظیمات من نداره
یعنی خیلی جا میمونه
البته قبلآ با رام original دستگاه هم این مشکل رو با ساعتش داشتم گفتم شاید این رام انرژی رو ریزم درست شه ولی نشد که نشد
کمک لطفآ ساعت لامسب هر چی تنظیمش میکنم روز بعدش میبینم که جا مونده

peter-se
21-08-2009, 00:28

سلام حسام خان میشه این زائده های روی هدفون رو بردتشت و به صورت روی گوش نه توی گوش استفاده کرد؟کیفیت و حجم صدا و باس چقدر تغییر میکند؟

A.R.B.N
21-08-2009, 02:37

یعنی خیلی جا میمونه
البته قبلآ با رام original دستگاه هم این مشکل رو با ساعتش داشتم گفتم شاید این رام انرژی رو ریزم درست شه ولی نشد که نشد

یهبار با sony ericsson updater ورژن رام اورجینال رو دانلود کن
فکر کنم درست میشه!

hiax
21-08-2009, 09:17
من الان نصبش كردم
ويرايش

سلام لطفا deliver sms هم یه تست بزن :20:

golmohammadi
21-08-2009, 11:17
سلام لطفا deliver sms هم یه تست بزن :20:

با عرض شرمندگي ويندوز ديگه اي ريختم

A.R.B.N
21-08-2009, 12:07
دوستان یه سر به این تاپیک بزنین امیدوارم بتونین کمکم کنین
چون همتون رو واقعا در این زمینه قبول دارم

golmohammadi
21-08-2009, 13:45
اينم يك برنامه براي بكاپ گيري از همه چي
خيلي راحت ميتونين از sms شماره ها و برنامه ها و .. بكاپ بگيرين
فايل بكاپ در my document \bakup files ضخيره ميشه
پس بايد از اين فايل يك كپي به مموري كارد و يا كامپيوتر گرفته بشه
سرعت ريستور بمراتب بيشتر از بكاپ هست
وقتي ريستور كردين برنامه ها همشون نصب ميشوند
براي كار كردنشون بايد يك بار بازشون كنيد سوالي پرسيده ميشه yes را ميزندي بعد كار تمومه
خودم تستش كردم كار كرد
اينم لينك دانلود Mobile bakup :
به همراه كيجن

almamor
21-08-2009, 16:39
سلام دوستان عزیز
من میخواستم x1 بخرم و دیدم شما داری
میشه خواهش کنم تمام مشکلاتش رو بگی؟ هنگ و شکستن و باطری و lcd و و ..... اگه داره؟
بعد هم من اگه این گوشی رو بخرم ایا میتونم یه 10 سالی نگه دارم یعنی برای یه ادم معمولی اینقدر عمر میکنه؟
ایا با شرایط من مناسبم هست؟
1 سال دوم دبیرستان
2 روزی 4 ساعت متون انگلیسی e-book و گوش کردن به زبان با هدفون
3 یه جوری نقش کامپیوتر خودم رو ایفا کنه در حد ppc
4 خیلی برنامه روش نصب میکنم و استفاده از وایرلس

یه سوال دیگه: ایا میارزه دست دوم سالم تو مایه های 320 بگیرم؟ الان نوش چنده؟ تا 2 ماه دیگه چقدر میاد پایین؟؟؟
ممنون میشوم اگر سریع تر پاسخ دهید .
با تشکر!
ویرایش:
یه سوال دیگه : این گوشی با مشخصاتش تا چند سال دیگه ویندوز های جدید که میاد رو راحت ساپورت میکنه؟؟؟؟
مثلا تا 2 سال دیگه یعنی ویندوز 7 یا بیشتر

deluge28
21-08-2009, 17:10

متاسفانه من در یک جای ثابت با گوشیهای مختلف امتحان کردم، و اکسپریا به وضوح از بقیه ضعیف تر بود...نمیدونم چرا واقعا اینجوریه؟؟!!

golmohammadi
21-08-2009, 17:20
سلام دوستان عزیز
من میخواستم x1 بخرم و دیدم شما داری
میشه خواهش کنم تمام مشکلاتش رو بگی؟ هنگ و شکستن و باطری و lcd و و ..... اگه داره؟
بعد هم من اگه این گوشی رو بخرم ایا میتونم یه 10 سالی نگه دارم یعنی برای یه ادم معمولی اینقدر عمر میکنه؟
ایا با شرایط من مناسبم هست؟
1 سال دوم دبیرستان
2 روزی 4 ساعت متون انگلیسی e-book و گوش کردن به زبان با هدفون
3 یه جوری نقش کامپیوتر خودم رو ایفا کنه در حد ppc
4 خیلی برنامه روش نصب میکنم و استفاده از وایرلس

یه سوال دیگه: ایا میارزه دست دوم سالم تو مایه های 320 بگیرم؟ الان نوش چنده؟ تا 2 ماه دیگه چقدر میاد پایین؟؟؟
ممنون میشوم اگر سریع تر پاسخ دهید .
با تشکر!
ویرایش:
یه سوال دیگه : این گوشی با مشخصاتش تا چند سال دیگه ویندوز های جدید که میاد رو راحت ساپورت میکنه؟؟؟؟
مثلا تا 2 سال دیگه یعنی ویندوز 7 یا بیشتر

مشكل خاصي نداره
عده اي از مشكلات هستند كه مربوط به پاكت پي سي بودنش هست نه خود xperia
و الان بيشتر مشكلات هم رفع شده اند
هنگ كه همه گوشيهاي سيستم عامل دار دارند
شكستنش هم ديگه ديده نشده
خروجي صوتيش عاليه سوكت 3.5 هم داره كه واسه شما مهمه
گفتي 10 سال عجب دلخوشي؟
ادم واسه 1 ساعتزنده موندنش تضميني نيست چه برسه 10 سال
4 ساعت سهله شما 10 ساعت كار كن هر روز
گوش كردن به زبان هم كه با همه گوشيها ميتوني
تقريبا نقش كامپيوتر را ميتونه ايفا كنه
هر چقدر همب رنامهنصب كني جا داره نترس
من الان خودم كلي برنامهنصب كرده ام سرعتش هم فعلا خوبه
دست دو هم به ظرطي كه كاملا سالم باشه حتما مي ارزه
الان 460 اكبندشه بدون گارانتي البته در تهران بچه ها ميگند
با گارانتيهاي متفرقه تا 500
و گارانتي اصلي سيتادل 560 تومنه
xperia سخت افزار خوبي داره و واسه چند سال اتي هم ميشه براش ويندوزهاي جديد نصب كرد

almamor
21-08-2009, 18:48
ادم واسه 1 ساعتزنده موندنش تضميني نيست چه برسه 10 سال

واقعا از این همه امیدی که به من دادی ممنون:18::18::2::19::31::31:
میدیم نوه و نتیجه استفاده کنند!:31::31::31:
نه ولی جدآ عمر مفیدش چقدر هست؟
بابت جواب متشکر {10 جا نوشتم تا یکی جواب داد} بازم مرسی!:31::31::31::10::31::31::31:

amir_70
21-08-2009, 19:09

یعنی خیلی جا میمونه

دوستان کسی نبود به این سوال ما جواب بده البته به روشی که رام رو عوض نکنم

اصلآ شما هم این مشکلو دارید یا داشتید با گوشیتون؟؟؟

A.R.B.N
21-08-2009, 21:31
دوستان منم یه برنامه واسه back up میزارم
برنامه خیلی جالب و کار آمدی هست
من خیلی ازش راضی هستم
نیازی به نصب کردن هم نداره که بخواد فضایی اشغال کنه و سرعت رو کم کنه

kalpas
22-08-2009, 12:34
من ویندوز Valkyrie XPERIO را نصب کردم
به نظر من آنتن دهیش از r3aa بهتره

Atropates
22-08-2009, 16:22
گل محمدی عزیز بود فک منم اون دوستی که قاب X1 رو عوض کرده بود , می خواستم از ایشون یا هر عزیزی که اطلاع داره دو تا سوال بپرسم در این مورد:

1- سیتادل چقدر هزینه میگیره قاب رو عوض کنه قاب نو بزاره روش؟

2- آیا فقط X1 های با گارانتی اصلی سیتادل رو سیتادل برا تعویض قاب (با پرداخت هزینه) قبول میکنه یا نه واسش فرقی نداره اگه هزینه رو بدیم قاب رو واسمون عوض میکنه؟

مرسی

golmohammadi
22-08-2009, 16:46
من ویندوز Valkyrie XPERIO را نصب کردم
به نظر من آنتن دهیش از r3aa بهتره

ورژن راديوئيش چنده ؟

golmohammadi
22-08-2009, 16:51
دوستان منم یه برنامه واسه back up میزارم
برنامه خیلی جالب و کار آمدی هست
من خیلی ازش راضی هستم
نیازی به نصب کردن هم نداره که بخواد فضایی اشغال کنه و سرعت رو کم کنه

برنامه كه نصب بشه سرعت را كم نميكنه
فقط عده اي كه در استارت اپ هستند رم اشغال ميكنند
پس اين پورتابل هست
منم يه تستي ميكنم

Atropates گل محمدی عزیز بود فک منم اون دوستی که قاب X1 رو عوض کرده بود , می خواستم از ایشون یا هر عزیزی که اطلاع داره دو تا سوال بپرسم در این مورد:

1- سیتادل چقدر هزینه میگیره قاب رو عوض کنه قاب نو بزاره روش؟

2- آیا فقط X1 های با گارانتی اصلی سیتادل رو سیتادل برا تعویض قاب (با پرداخت هزینه) قبول میکنه یا نه واسش فرقی نداره اگه هزینه رو بدیم قاب رو واسمون عوض میکنه؟

مرسی
اره من بودم
سيتادل 28 تومن ميگيره و قاب را عوض ميكنه
چون قاب شامل گارانتي نيست واسه همين فكر كنم همه گوشيها را قبول كنه
بازم خواستي خود زنگ بزن بپرس
اينم شماره سيتادل
02164007
6
اول شماره را ميگيري
بعد 6 را ميزني