PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

golmohammadi
05-07-2009, 22:16
کاش اینطوری بود !! ولی باور کنید بدون دلیل ترک می خوره ، تویه پر قو هم نگهش دارید طی استفاده های معمول ترک می خوره . قبلا هم گفتم ، این احتمالا بدلیل ضریب انبساط حرارتی نامطلوب مواد بکار رفته هست که طی تغییر دما ترک می خوره یا طی فشارهای مختلف طی زمان بوجود میاد ، به اصطلاح بارگذاری های متناوب و خستگی مواد !
جور دیگه نمیشه توجیهش کرد !
من خودم به بهترین شکل از گوشی مراقبت می کنم ولی می بینید که باز هم ترک خورده ...

حدود 2 ماه و اندی میشه ...

پس شايد بيشتر هم بشه تركها
من خودم هم خوب نگهداري كردم ولي خوبخود بوجود اومد
راستي اين اواخر ديگه گوشي من مثل اوايل داغ نميشد موقع شارژ و ...
فكر كنم بهتر شده بود
فعلا گوشيم رفت گارانتي
چند روزي بايد تو كف بمونم
حالا مجبورم با 3310 بسازم تا از گارانتي بياد
هر چند كه 3310 هم از x1 چيزي كم نداره :31:

ninja3000sh
05-07-2009, 22:31
نينجا جان چند فروختي؟ اونو چند خريدي؟
والا دوست عزیز اکسپریا نوش الان شده 470 تومن تو علاءالدین.
من هم چون دوستم بود بهش 380 تومن دادم.
touch pro2 رو هم 770 تومن با گارانتی اصلی یاس گرفتم.
ولی شفافیت ال سی دی touch pro2 ال سی دی اکسپریا رو قورت میده.
این touch pro2 واقعا یه چیزه دیگست.
سرعت touch pro2 واقعا عالیه:46:.

AryanLand
06-07-2009, 00:35
-----
من رفتم سایت SE و قسمت Xperia و دیدم که رم 16 GB Micro SD ساپورت میکنه.
رفتم علائدین و بعد گشتن هر 5 طبقه یه مغازه پیدا شد که رم 16 Micro SD داشت
50 میداد که با کلی چک و چونه 48 ازش گرفتم
مارکش هم Toshiba هست و وقتی از همه فروشنده ها میپرسیدم بهترین مارک چیه؟ میگفتن بهترین Toshiba هست (البته همه 8 GB داشتن)
الانم انداختمش و به بهترین شکل داره گوشی کار میکنه و مشکلی ندارم

سلام.

رم 16 که اکثر مغازه های رم فروش تو علاءدین داشتن (تا یک هفته پیش).!!!!
بهترین 16 بازار فعلا" توشیبا هست با پک زرد رنگ که قیمتش هم 43 تا 45 تومن بود البته بازهم میگم تا یک هفته پیش .(2 نوع پک داره موقع خرید حواستون باشه پکش باید زرد رنگ باشه که اصلی باشه)

اگه منظورت منم که باید بگم من فقط تحلیلم رو گفتم و نظرم هم هنوز همینه و اصلا ربطی به طرفداری از سونی اریکسون نداشت. باور کن تعصبی ندارم.. اگه داشتم که نمیرفتم امنیا بخرم.. خودمم هروقت هر گوشی که حس کنم خوبه میگیرم و اصلا واسم فرق نداره که کدوم برند باشه.......... اون موقع که k800 خریدم واقا گوشی خوبی بود و 400حدود تومنم قیمتش بود (بدون گارانتی)و الان به نظرم LG بالاتر از سونی اریکسون داره فعالیت میکنه... منظور من از اینکه گفتم فکر میکنم htc مقصر هست اصلا طرفداری از se نبود... فقط تحلیل من اینه... شایدم اشتباه باشه ولی بنا به دلایلی که دارم هنوزم فکر میکنم کار htc بوده و اتفاقی هم نبوده:11:

نه خیر قربان منظورم شما نبودید .یا بهتر بگم فرد خاصی مد نظرم نبود کلا" دوستان قبول نمیکردند که یک همچین چیزی هست.

دوستان من امروز گوشیم رو به خاطر ترکش فروختم و بجاش touch pro2 خریدم.
موفق باشید.

مبارکت باشه.:11:
چند خریدی و از کجا؟(پایتخت یا علاءدین).با چه گارانتی؟ منبا یاس تقریبا" 3 هفته پیش خریدم 775 تومن. الان چنده؟
حالا یکم که باهاش کار کنی لذت کار کردن با پاکت پی سی رو میفهمی یعنی چی!!!ضمنا" با بازیها و برنامه های جی سنسور هم که کار کنی تازه میفهمی اینکه من میگم جی سنسور نداشتن یک ضعفه یعنی چی.
دوست دارم نظرت رو در این رابطه بعد از اینکه کار کردی باهاشون بدونم.ممنون میشم نظرت رو بگی.:11::11:

پ ن :

این پست آخر رو ندیده بودم.:10::46:

A.R.B.N
06-07-2009, 04:54
با حرفاتون من رو هم نگران کردین!
از صبح هی دارم چک میکنم جایی از گوشی ترک بر نداشته باشه
---
مستر گل محمدی اون لینکی که واسه آنتی ویروس گذاشته بودی!
اشتباه بود
یه جای دیگه سر در میاورد D:

amir_70
06-07-2009, 10:04
میشه از دوستانی که قابشون ترکیده بپرسم رنگ گوشیشون چیه؟

آخه من قبل از خرید زیاد search کردم همه گفتن فقط نقرهای میترکه من هم چون نمیتونستم از xperia بگذرم رفتم یه مشکیشو خریدم به نظرتون مشکیش هم میترکه یا نه؟؟؟؟
راستی واسه این گوشی قاب نیومده فعلآ
(خاک تو سر SE کنن یه دونه گوشی درست حسابی تولید کرد اونم حالا با این مشکل غیر حسابی میشه!!!

Original Titan
06-07-2009, 10:07
آخه من قبل از خرید زیاد search کردم همه گفتن فقط نقرهای میترکه من هم چون نمیتونستم از xperia بگذرم رفتم یه مشکیشو خریدم به نظرتون مشکیش هم میترکه یا نه؟؟؟؟
يكي از بچه هاي اينجا كه مشكي داره اونم ميگه كه مال منم شكسته! اسمش حسينه!‌:دی
انشالا مال تو نميشكنه!
چند خريدي؟

amir_70
06-07-2009, 11:54
خدا از دهنت بشنوه

والا من خرید اینترنتی کردم از سایت دی جی کالا 502 تومن

amir_70
06-07-2009, 12:00
دوستان من یه مشکل اساسی با این برنامه active sync دارم

من برنامه رو نصب میکنم و گوشی رو به کامپیوتر میکانکتم چند لحظه اون دو تا فلش سبز میشن و میچرخن بعد از چند لحظه این پیغام رو میده (active sync cannot connect to the windows mobile powered device .to troubleshoot the problem click ok)
متن رو کامل نوشتم

خواهشآ اگه کسی میدونه کمک کنه

یه چیز دیگه گوشیم نمیدونم تریپش چه جوره بعضی اوقات فایلهای زیپ رو باز میکنه و اکثر اوقات نه و چون من این اولین تجربه ی ویندوز موبایلمه هنوز نمیدونم کی به کیه؟حالا داستنان چیه یکی به ما هم بگه

hussain
06-07-2009, 12:49
يكي از بچه هاي اينجا كه مشكي داره اونم ميگه كه مال منم شكسته! اسمش حسينه!‌:دی
انشالا مال تو نميشكنه!
چند خريدي؟
کسی منو صدا زد؟؟؟:3:
بله دوستان مال من مشکی بود وترک داشت ولی مثل آقای گل محمدی.
2تا ترک.:
1.کنار قلم
2.تکه بالی وسط از طرف شارژر.اما باز هم کوچیک:10:

Amin.M.1986
06-07-2009, 12:53
چیز دیگه گوشیم نمیدونم تریپش چه جوره بعضی اوقات فایلهای زیپ رو باز میکنه و اکثر اوقات نه و چون من این اولین تجربه ی ویندوز موبایلمه هنوز نمیدونم کی به کیه؟حالا داستنان چیه یکی به ما هم بگه

منو داری غم نخور:31:.. اینو بنصب واسه فایل های فشرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
06-07-2009, 23:38
با حرفاتون من رو هم نگران کردین!
از صبح هی دارم چک میکنم جایی از گوشی ترک بر نداشته باشه
---
مستر گل محمدی اون لینکی که واسه آنتی ویروس گذاشته بودی!
اشتباه بود
یه جای دیگه سر در میاورد D:
اي بابا
صبر كن
سرعت الان خيلي كم شده
هر وقت تونستم خودم اپ ميكنم برات لينك ميدم

(خاک تو سر SE کنن یه دونه گوشی درست حسابی تولید کرد اونم حالا با این مشکل غیر حسابی میشه!!!
فعلا كه قابي نيومده
فقط نمايندگي داره
تازه من پرسيدم گفت باطري هم ندارند ...

کسی منو صدا زد؟؟؟:3:
بله دوستان مال من مشکی بود وترک داشت ولی مثل آقای گل محمدی.
2تا ترک.:
1.کنار قلم
2.تکه بالی وسط از طرف شارژر.اما باز هم کوچیک:10:

پس باز مال تو بهتره
تونستي يه عكس بزار

golmohammadi
06-07-2009, 23:39
kaspersky را اينجا اپ كردم
اينم لينكش :

AryanLand
07-07-2009, 00:04

دوستان من یه مشکل اساسی با این برنامه active sync دارم

من برنامه رو نصب میکنم و گوشی رو به کامپیوتر میکانکتم چند لحظه اون دو تا فلش سبز میشن و میچرخن بعد از چند لحظه این پیغام رو میده (active sync cannot connect to the windows mobile powered device .to troubleshoot the problem click ok)
متن رو کامل نوشتم

خواهشآ اگه کسی میدونه کمک کنه

یه چیز دیگه گوشیم نمیدونم تریپش چه جوره بعضی اوقات فایلهای زیپ رو باز میکنه و اکثر اوقات نه و چون من این اولین تجربه ی ویندوز موبایلمه هنوز نمیدونم کی به کیه؟حالا داستنان چیه یکی به ما هم بگه

سلام.

:41::41::41:

شما گوشی رو نداشتی و با این قاطعیت نظر دادی؟:18:

خیلی جالبه.یک سوال:
با تاچ HD یا امنیا هم تا حالا کار کردی؟ اگر آره چند دقیقه؟

merikh_merikh
07-07-2009, 10:50
اچ دي که خيلي با اکسپريا متفاوته چون هر کدام از سيستم عامل متفاوتي برخوردارن.
در مورد اي900 هم که بحث خيلي زياد شده و هر کس با توجه به انتظاراتش بين اي900 و ايکس1 يکي را انتخاب ميکنه بهتره بحث اين دو گوشي در جاي خودش انجام بشه ديگه....

amir_70
07-07-2009, 11:35
سلام.

:41::41::41:

شما گوشی رو نداشتی و با این قاطعیت نظر دادی؟:18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی جالبه.یک سوال:
با تاچ HD یا امنیا هم تا حالا کار کردی؟ اگر آره چند دقیقه؟

ببین دوست عزیز نمیدونم مساله به این واضحی چرا واست نامفهومه

اولآ که من این گوشی رو دارم حالا از کجای حرفهای من دریافت کردی که من این گوشی رو ندرام خدا داند :41:

ثانیآ من نگفتم که hd بهتره یا امنیا اون ادرسی هم که زدی قبول دارم من اونجا تو مقایسه گفتم که xperia از hd و omnia بهتره الانشم میگم بعدآ هم خواهم گفت به دلایل زیاد

من با hd یا omnia کار نکردم حالا نمیدونم چرا اینوگفتی ولی فکر کنم اونجا تو مقایسه گفته بودم سرعت xperia از اون دوتا بیشتره درسته حالا هم میگم xperia سرعت بیشتری داره دوست عزیز واسه اینکه یه مطلبو بدونی نیازی نیست که حتمآ خودت تجربه کرده باشی مثلآ من گوشی نوکیا 1200 رو نداشتم ولی چون نداشتم نمیتونم بگم که xperia از 1200 برتره؟؟؟؟:13::13:
این که من گفتم که سرعت xperia برتره از مقایسه سایت هایی مثل gsmarena یا مقایسه اس که خود microsoft منتشر کرده بود میگم در حال حاضر لینکش یادم نیست که بذارم ولی اگه خواستی بگو میزام

golmohammadi
07-07-2009, 11:37
بچه ها يه چيزي بگم
عده اي از برنامه هاي ويندوز موبايل رو امنيا نصب نميشند
مخصوصا اون دسته كه مال htc هستند
مثلا htorch
و يا نشانگر درصد باطري
و چند تاي ديگه ..
xperia بخاطر اينكه htc ساخته واسه همين برنامه هاي htc هم خوب روش كار ميكنند

amir_70
07-07-2009, 11:38
در مورد اي900 هم که بحث خيلي زياد شده و هر کس با توجه به انتظاراتش بين اي900 و ايکس1 يکي را انتخاب ميکنه بهتره بحث اين دو گوشي در جاي خودش انجام بشه ديگه....

والا تا اونجایی که ما میدونیم omnia و xperia و hd هر سه از wm 6.1 استفاده میکنن :18::18::18: حالا نمیدونم منظورت از سیستم عامل چی بود میشه یه خورده روشن تر بگی

Diego
07-07-2009, 11:39

HD با Xperia سیستم عامل متفاوتی دارن!؟!:18::18::18::18:
HTC HD = Windows mobile 6.1
Xperia X1 = Windows mobile 6.1

golmohammadi
07-07-2009, 11:44
فريد جون اشتباه كردي
سيستم عامل هر 3 يكيه
سيستم عامل گوگل و ايفون و چند تاي ديگه فرق ميكنه

Diego
07-07-2009, 11:48
من اونجا تو مقایسه گفتم که xperia از hd و omnia بهتره الانشم میگم بعدآ هم خواهم گفت به دلایل زیاد

من با hd یا omnia کار نکردم حالا نمیدونم چرا اینوگفتی ولی فکر کنم اونجا تو مقایسه گفته بودم سرعت xperia از اون دوتا بیشتره درسته حالا هم میگم xperia سرعت بیشتری داره دوست عزیز واسه اینکه یه مطلبو بدونی نیازی نیست که حتمآ خودت تجربه کرده باشی مثلآ من گوشی نوکیا 1200 رو نداشتم ولی چون نداشتم نمیتونم بگم که xperia از 1200 برتره؟؟؟؟:13::13:
این که من گفتم که سرعت xperia برتره از مقایسه سایت هایی مثل gsmarena یا مقایسه اس که خود microsoft منتشر کرده بود میگم در حال حاضر لینکش یادم نیست که بذارم ولی اگه خواستی بگو میزام

حوب نکات جالب زیادی رو میشه از حرفهای شما هایلایت کرد.مثل اینکه Xperia به دلایل زیاد! از HD بهتره:27:
در ضمن جالبه که پائینش اظهار کردید که با امنیا و Black stone کار نکردید.
حتی میگید که اصلا نیاز به تجربه هم نیست!یعنی کار نکرده میدونید که گوشیهای دیگه مزخرف,ولی Xperia شاهکار صنعت pocketPC هست!:18:
ضمن اینکه 1200 40 تومنی رو با غول دنیای PocketPC مقایسه میکنی!یعنی HD اینقدر........!!!!!!!:2::21:

Original Titan
07-07-2009, 12:24

احتمالا منظورشون امنيا اچ دي بوده!
وگرنه كه اچ تي سي با اكسپريا يكيه!

golmohammadi
07-07-2009, 12:35
البته xperia با چند مل HTC تقريبا يكي هستند
ولي نميشه گفت كه كدوم بطور قاطع قويتره
اما از امنيا اي 900 كمي بهتره

amir_70
07-07-2009, 12:59
حوب نکات جالب زیادی رو میشه از حرفهای شما هایلایت کرد.مثل اینکه Xperia به دلایل زیاد! از HD بهتره:27:
در ضمن جالبه که پائینش اظهار کردید که با امنیا و Black stone کار نکردید.
حتی میگید که اصلا نیاز به تجربه هم نیست!یعنی کار نکرده میدونید که گوشیهای دیگه مزخرف,ولی Xperia شاهکار صنعت pocketPC هست!:18:
ضمن اینکه 1200 40 تومنی رو با غول دنیای PocketPC مقایسه میکنی!یعنی HD اینقدر........!!!!!!!:2::21:
خوب از آخر شروع میکنم

ببین دوست گرامی اینکه من 1200 رو مثال زدم فقط جهت این بود که مطلب روشن بشه مثلآ شما شاید نتونید تفاوت سرعت cpu 528 رو با 529 (حالا از اعداد ایراد نگیرید فقط واسه روشن شدن مطلبه وگرنه تا حالا cpu 529 نداشتیم) رو نتونی تشخیص بدی ولی بی شک میتونی با یه cpu 208 Mh تشخیص بدی پس مثال 1200 رو واسه این زدم وگرنه همه میدونن که ....

دوست عزیز از این حرفت که کار نکرده میدونید که گوشیهای دیگه مزخرف :41::41: و ... من کی گفتم که hd یا omnia مزخرفن من گفتم که xperia بهتره پس الکی لطفآ به حرفای من اضافه نکنید:13:

دوست عزیز شما واسه اینکه مثلآ بفهمی که که بین سمند و 405 glx کدوم ماشین رو بخری باید بری از هر دوتا 1دونه بخری بعد بفهمی که کدوم بهتره؟؟؟:18::18:
هزاران سایت با هزاران بررسی تخصصی از این 3 گوشی وجود داره که آدمی که قدرت تشخیص خدا بهش داده میتونه بفهمه

من خودم از بین گوشی های حاضر اول از همه از iphone خوشم میاد :27::27: ولی چون پولشو فعلآ نداشتم از بین ppc ها به نظرم xperia از همه بهتره و فعلآ اینو خریدم شما هم اگه از hd خوشتون میاد میتونی بری بخری و بحثهای مقایسه بین این 3 تا رو در جای خودش بیان کنی

من از اول این بحث رو شروع نکردم من فقط داشتم بحث قاب xperia رو میکردم که دوستان نمیدونم چه جور شد از حرفای من بررسی بین این 3 گوشی رو نتیجه گرفتن منم چون لازم دیدم جواب دادم و گرنه هر سخن جایی داره و ....

اگه تند حرف زدم دوستان همه ببخشن

Diego
07-07-2009, 13:09
خوب از آخر شروع میکنم

ببین دوست گرامی اینکه من 1200 رو مثال زدم فقط جهت این بود که مطلب روشن بشه مثلآ شما شاید نتونید تفاوت سرعت cpu 528 رو با 529 (حالا از اعداد ایراد نگیرید فقط واسه روشن شدن مطلبه وگرنه تا حالا cpu 529 نداشتیم) رو نتونی تشخیص بدی ولی بی شک میتونی با یه cpu 208 Mh تشخیص بدی پس مثال 1200 رو واسه این زدم وگرنه همه میدونن که ....

دوست عزیز از این حرفت که کار نکرده میدونید که گوشیهای دیگه مزخرف :41::41: و ... من کی گفتم که hd یا omnia مزخرفن من گفتم که xperia بهتره پس الکی لطفآ به حرفای من اضافه نکنید:13:

دوست عزیز شما واسه اینکه مثلآ بفهمی که که بین سمند و 405 glx کدوم ماشین رو بخری باید بری از هر دوتا 1دونه بخری بعد بفهمی که کدوم بهتره؟؟؟:18::18:
هزاران سایت با هزاران بررسی تخصصی از این 3 گوشی وجود داره که آدمی که قدرت تشخیص خدا بهش داده میتونه بفهمه

من خودم از بین گوشی های حاضر اول از همه از iphone خوشم میاد :27::27: ولی چون پولشو فعلآ نداشتم از بین ppc ها به نظرم xperia از همه بهتره و فعلآ اینو خریدم شما هم اگه از hd خوشتون میاد میتونی بری بخری و بحثهای مقایسه بین این 3 تا رو در جای خودش بیان کنی

من از اول این بحث رو شروع نکردم من فقط داشتم بحث قاب xperia رو میکردم که دوستان نمیدونم چه جور شد از حرفای من بررسی بین این 3 گوشی رو نتیجه گرفتن منم چون لازم دیدم جواب دادم و گرنه هر سخن جایی داره و ....

اگه تند حرف زدم دوستان همه ببخشن

وست عزیز شما واسه اینکه مثلآ بفهمی که که بین سمند و 405 glx کدوم ماشین رو بخری باید بری از هر دوتا 1دونه بخری بعد بفهمی که کدوم بهتره؟؟؟:18::18:
بحث سر انتخاب نیست!بحث سر دقیقترین تستهای فنی هستش.فرض کن میخوای بین 405 و سمند یه تست مقایسه ای دقیق داشته باشی,ایا میتونی فقط 405 سوار شی و بدون اینکه یه مدت با سمند کار کرده باشی بگی 405 مطمئناً از سمند بهتره!؟:18:

به نظرم xperia از همه بهتره
پس بهتره اول بگید: به نظر شخصی من xperia بهترینه! نه اینکه بگید همه میدونن که xperia بهترینه .

شما هم اگه از hd خوشتون میاد میتونی بری بخری
خیلی وقته که خریدم

Elfin-D
07-07-2009, 13:11
تاپیک xperia!?
بحث در مورد گوشی های دیگه؟

لطفا همینجا متوقف شه

مخلصیم

merikh_merikh
07-07-2009, 14:19
دوستان من يه لحظه حواسم رفت روي اومنيا اچ دي(8910) به همين دليل اون پستو دادم.اصلن هواسم به تاچ اچ دي نبود اخه اين روز بحث زيادي روي 8910(اچ دي)هست
ببخشيد که باعث درهم ريختن تاپيک شدم.
درضمن سرعت ايکس1 از اي900 بالاتره.اين دليل نميشه چون عدد سي پيو در اي900 بالاتر پس سرعت اي900 هم بالاتره.چون فکر ميکنم که سازنده ي سي پيو ها متفاوت ميباشد.پس عدد نميتونه نشانده ي سرعت بالاتر باشه.
منم با تجربه اي که با هر دو گوشي داشتم به اين نتيجه رسيدم که از لحاظ سرعت ان چنان تفاوتي بين ايکس1 و اي900 نيست و ايکس1 به دليل داشتن گرافيک بالاتر بهتره.
درضمن يه مطلبي هم که در سايت موبيلستان ديدم در تاپيک هاي همين سايت گذاشتم که نشون ميده سرعت ايکس1 از اي900 بالاتره همچنين سرعت تاچ پرو هم که خيلي ها ناراضين ازش از اي900 بالاتره.
علت پايين بودن سرعت تاچ پرو استفاده ي نا درست ميباشد.
اينم اون پستي که از سايت موبيلستان در سايت گذاشته بودم:
اینم 2 تا عکس از مقایسه سرعت اکسپریا و چندتا گوشی دیگه
اکسپریا در عکس اول به طور واضح سریعتره و در عکس دوم با اختلاف بسیار کمی دومه
همونطور که میبینید i900 در تست cpu از اکسپریا خیلی عقب تره و جلو بودن i900 فقط عددیه ، چون سازنده cpu ها متفاوته پس عدد نشان دهنده قدرت پردازنده نیست مثل اینتل و AMD

اگه عکسی را که گذاشتم بالا نمیاد میتونید برید لینکی را که میزارم نگاه کنید تا متوجه بشید.
اینم لینکش:

دوستان منم با تمام این حرفهای زده شده موافقم اخه شرکت های سازنده ی سی پیوها متفاوته پس در نتیجه عدد نمیتونه بیانگر سرعت بالاتر باشه.البته من خودم با تستی که کردم ان چنان تفاوتی بین ای900 و ایکس1 ندیدم و ایکس1 را به خاطر محیط زیباتر و گرافیک بالاتر و داشتن سرعتی برابر با ای900 بهتر میدونم......

deluge28
07-07-2009, 15:11
دوستان یه توصیه ای میکنم،موقع شارژ کردن گوشی سعی کنید گوشیتون رو طوری قرار بدید که هوا از پشتش عبور کنه. یعنی مثلا روی زمین یا میز که میذارین به یه جایی تکیه اش بدین ، حالت مورب، که قسمت پشت گوشی بتونه هوا جریان داشته باشه... بنظرم تا حدی موثر هست..خصوصا دوستانی که گوشی رو تازه خریدن. ضمنا حتما کیف گوشی رو تهیه کنید، کمک میکنه که خدای نکرده اگه بیرون از دستتون افتاد، مشکل حادی پیش نیاد..و هر وقت هم که اومدید خونه ، موقع کار کردن و یا شارژ کردن و ... گوشی رو حتما از کیف دربیارید..

موفق باشید.

sam5154
07-07-2009, 17:10
من الان تو تاپیک امنیا یه کد جالب دید. میتونین با زدن کد #*0#* خیلی از قسمتهای مهم گوشیرو که بیشتر ایراد پیدا میکنن رو تست کنین. (مثل نمایش 3 تا رنگ توی صفحه گوشی و نداشتن پیکسل سوخته, کار کردن ماوس نوری, موتور ویبراتور, دوربین اصلی و مکالمه و ...) من روی گوشی دوستم امتحان کردم. خیلی چیز جالبی بود.
توی x1 هم همچین کدی هست؟ چون من تازه میخوام برم بخرم. و فکر میکنم روش خیلی خوبی برای اطمینان از سالم بودن گوشیه.مخصوصا اگه بخواین از علاالدین بخرین.

sam5154
07-07-2009, 17:15
یه سوال هم راجع به XPANELS. میخواستم بدونم که آیا من کاربردشو درست فهمیدم
XPANEL رو میشه ازش به عنوان چندتا دسکتاپ همزمان استفاده کرد؟ که بشه دسترسی به جاهای مختلف گوشیرو سریعتر کرد؟ من G1 رو که امتحان کردم اینطوری بود که در حقیقت 3 تا دسکتاپ با امکانات مشابه داشتی و میتونستی تو هر کدومشون هر گجت یا شرتکاتی که میخوای بذاری.با یه حرکت کوچیک به چپ و راست هم عوض میشدن.

amir_70
07-07-2009, 17:58
بیبن diego عزیز

چرا اومدی به حرفام قطعه قطعه جواب دادی یه بخشو آوردی به اون جواب دادی

من گفتم که میتونی search کنی و 1000 ها سایت که بررسی تخصصی و حتی مقایسه کردن بین این 3 تا رو بخونی بعد عقلتو به کار بندازی و یکیشو که بهتره انتخاب کنی اینجوری میتونی بفهمی که کدوم بهتره

بعضی از گوشیا از همون کارخونه که میان بیرون ذاتآ مشکل دارن از کجا معلوم که شما با یه گوشی رو به راه کار کرده باشید من خودم از بعد از خوندن بررسی ها و مقایس های خیلی زیاد و پرسیدن از افراد زیادی که این گوشی ها رو داشتن بدون این که با هیچ کدوم کار کنم فهمیدم که کدوم بهتره و همونم خریدم

اونجاشم که گفتم همه میدونن باید عزر خواهی کنم اون موقع حتمآ یه کم تعصبی کار کردم چون هر کسی واسه خودش سلیقه ای داره مثلآ داداشم یه p1 داره به من میگه p1 رو با اکسپریات عوض نمیکنم:31::31::31:

amir_70
07-07-2009, 18:00
تاپیک xperia!?
بحث در مورد گوشی های دیگه؟

لطفا همینجا متوقف شه

مخلصیم

آقا باور کن ما بی تقصیریم :31::31:

دوستان میتونن برن پست منو نگاه کنن آخه بابا یکی نیست بگه من چی مینویسم شما چی پاسخ میدید؟؟:18::18:

عین حرف من این بود ((خاک تو سر se که یه گوشی درست حسابی معرفی کرد حالا با این مشکلات غیر حسابی شد)) بعد اومدن حرف ما رو سیاسیش کردن ربط دادن به omnia بعد رفتن رو hd بعد لشکرکشی و قتل و خون ریزی و ...

ول کنید بابا اینجا تایپیک xperia هستش و شماها که hd دارید عزیز من این سایت تایپیک hd هم داره میتونید برید اونجا البته اگه دزدکی از xperia خوشت اومده عیبی نداره بیا:31::31::31:ولی مقایسه نداریم اینجا

asextor1
07-07-2009, 18:55
اول از همه تشکر میکنم به خاطر بحث های مفیدشون
بعد هم چند تا سوال داشتم
میخوام گوشی رو هفته آخر تیر سفارش بدم ار تهران بیارن . هنوز با گارانتی سیتادل و رنگ مشکی موجود هست ؟
یه محل دقیق واسه کیف گوشی که بگم از اونجا بگیرن ؟
این رم 16 توشیبا بالاترین کلاسش که الان میفروشن چنده ؟ کلاس + قیمت ؟
آیا میشه باطری اضافه هم براش پیدا کرد ؟ ( شنیدم باطریش گیر نمیاد )
X1 با GPRS سایتها رو مثل کامپیوتر کامل باز میکنه ؟

mhargoon
07-07-2009, 18:57
دوستان، نگراني من از اين تركها داره منو ميكشه
لطفا يه نفر يه راهي براي پيشگيري نشون بده
ممنون

ninja3000sh
07-07-2009, 20:38
بعد هم چند تا سوال داشتم
میخوام گوشی رو هفته آخر تیر سفارش بدم ار تهران بیارن . هنوز با گارانتی سیتادل و رنگ مشکی موجود هست ؟
کیف گوشی رو میتونی از طبقه زیر زمین علاءالدین بگیری.
مموری 16گیگ توشیبا هم کلاس 4 فعلا هست که یکم کم پیدا شده.قیمتش هم فکر کنم 45 الی 50 تومن باشه.
باطری اضافه هم اگه بخواهی اصلیش رو بگیری که یکم گرون در میاد و اونم میتونی از علاءالدین بگیری.ولی حالا چرا میخواهی باطری اضافی بخری؟؟؟
اکسپریا باطریش خوب جواب میده و لزومی نداره باطری اضافی واسش بگیری.
مرورگر opera9.5 که روی گوشی هست عین کامپیوتر صفحات وب رو باز میکنه و فرقی نمیکنه با gprs کانکت بشی یا با Wi-Fi .

asextor1
07-07-2009, 20:50
کیف گوشی رو میتونی از طبقه زیر زمین علاءالدین بگیری.
مموری 16گیگ توشیبا هم کلاس 4 فعلا هست که یکم کم پیدا شده.قیمتش هم فکر کنم 45 الی 50 تومن باشه.
باطری اضافه هم اگه بخواهی اصلیش رو بگیری که یکم گرون در میاد و اونم میتونی از علاءالدین بگیری.ولی حالا چرا میخواهی باطری اضافی بخری؟؟؟
اکسپریا باطریش خوب جواب میده و لزومی نداره باطری اضافی واسش بگیری.
مرورگر opera9.5 که روی گوشی هست عین کامپیوتر صفحات وب رو باز میکنه و فرقی نمیکنه با gprs کانکت بشی یا با Wi-Fi .

ممنون
راستش شارژ باطری برای من خیلی مهمه . X1 هم احتمالا کم میاره
مثلا آهنگ با ولوم زیاد و اجرای چند تا نرم افزار و اجرای یه بازیه سنگین به اضافه اینترنت نهایتا باطریش چقدر میخواد دووم بیاره ؟
حالا چقدر هست باطری ؟ اصل و تقلبی ؟

ninja3000sh
07-07-2009, 21:05
ممنون
مثلا آهنگ با ولوم زیاد و اجرای چند تا نرم افزار و اجرای یه بازیه سنگین به اضافه اینترنت نهایتا باطریش چقدر میخواد دووم بیاره ؟
حالا چقدر هست باطری ؟ اصل و تقلبی ؟
والا دوست عزیز من که از باطری x1 راضی بودم و دوامش هم عالی بود.
ولی اگه خواستی میتونی باطری اضافه بهش بگیری.در ضمن اگه به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنی مهران جان یه بار دوام باطری رو تو اکسپریا تست کرده و نتیجه رو نوشته.
باطری هم قیمتش دستم نیست. ولی اصلیش گرون در میاد.

hamed1297
07-07-2009, 21:10
خیالت تخت کم نمیاره.یکی از بهترین باتری ها رو داره.

دوستان قضیه ترک خوردن مربوط به تمام گوشی ها میشه یا فقط یک سریشون اینطور هستن؟منظورم X1 هستا.

hussain
07-07-2009, 21:39
ممنون
چند نکته میگم یادتون باشه.
1.موقع شارژ گوشی خیلی داغ میشه,پس موقه شارژ توی جای خنک باشه(به پشت جعبه مراجعه شود در جای خشک و خنگ نگهداری شود:31:)
2.زیاد توی ویبره نزارید,من فکر میکنم پیچهاش خوب سفت نیست(یه آچار کشی لازمه:27:)
:11:

hussain
07-07-2009, 21:43

دوستان قضیه ترک خوردن مربوط به تمام گوشی ها میشه یا فقط یک سریشون اینطور هستن؟منظورم X1 هستا.
با تجربه ای که من دارم میگم بستگی به خود شخص داره که چطور استفاده کنه.
من الان نقرای دارم بدون ترک.:10:

hamed1297
07-07-2009, 23:30
تنت سالم.دی...
نمیدونم والا.
میخوای یه حرکتی کنید؟
از ترک گوشی عکس بگیرید و واسه SE بفرستید.

Original Titan
07-07-2009, 23:44
من الان نقرای دارم بدون ترک
تو كه مشكي داشتي؟؟؟؟؟؟؟؟
چه كار ميكني؟ تو؟ 5 دقيقه يه بار گوشي عوض ميكني؟

golmohammadi
08-07-2009, 02:02
یه سوال هم راجع به XPANELS. میخواستم بدونم که آیا من کاربردشو درست فهمیدم
XPANEL رو میشه ازش به عنوان چندتا دسکتاپ همزمان استفاده کرد؟ که بشه دسترسی به جاهای مختلف گوشیرو سریعتر کرد؟ من G1 رو که امتحان کردم اینطوری بود که در حقیقت 3 تا دسکتاپ با امکانات مشابه داشتی و میتونستی تو هر کدومشون هر گجت یا شرتکاتی که میخوای بذاری.با یه حرکت کوچیک به چپ و راست هم عوض میشدن.
بله پنلهاي اينچنين كار ميكنند
9 تا دسك تاپ داره
تنوعش زياده
تازه بيشتر هم ميشه
اما در صفحه اي كه ميشه انتخاب كرد 9 تا هست
يعني ميتوني مثلا 20 تا نصب كني و 9 تايي كه بيشتر دوست داري را انتخاب كني
بقيه 13 تا را هم ميتوني با اين 9 تا عوض كني
پنلاي خيلي چيز جالبي هستند
شايد بشه گفت يكي از بهترين نواوريهاي گوشي هست

دوستان یه توصیه ای میکنم،موقع شارژ کردن گوشی سعی کنید گوشیتون رو طوری قرار بدید که هوا از پشتش عبور کنه. یعنی مثلا روی زمین یا میز که میذارین به یه جایی تکیه اش بدین ، حالت مورب، که قسمت پشت گوشی بتونه هوا جریان داشته باشه... بنظرم تا حدی موثر هست..خصوصا دوستانی که گوشی رو تازه خریدن. ضمنا حتما کیف گوشی رو تهیه کنید، کمک میکنه که خدای نکرده اگه بیرون از دستتون افتاد، مشکل حادی پیش نیاد..و هر وقت هم که اومدید خونه ، موقع کار کردن و یا شارژ کردن و ... گوشی رو حتما از کیف دربیارید..

موفق باشید.
منم قبلا به اين نكته اشاره كرده بودم
موقع شارژ حدالامكان زير گوشي يهطوري باشه كه هوا ردو بدل بشه ...

بعد هم چند تا سوال داشتم
در مورد باطري فعلا نيست
از دوستان اشاره كردن الاالدين داره
ولي نميدونم در هر صورت خود سيتادل نداره
gprs مال x1 خوبه
البته سرعتش فكر نكن بيشتر هست
چون سرعت محدود به سيمكارت هست
ولي بخاطر بالا بودن وضوح تصوير (wvga) خوب ميشه از اينترنت استقاده كرد

ممنون
نگرانيشو كاري ندارم
ولي پيشگيري هم نميشه كرد
بايد صبر كني تا قاب بهتري بياد بازار
مطمئن باش مياد

فعلا تمامي گوشيها اين مشكلو دارند

چند نکته میگم یادتون باشه.
1.موقع شارژ گوشی خیلی داغ میشه,پس موقه شارژ توی جای خنک باشه(به پشت جعبه مراجعه شود در جای خشک و خنگ نگهداری شود:31:)
2.زیاد توی ویبره نزارید,من فکر میکنم پیچهاش خوب سفت نیست(یه آچار کشی لازمه:27:)
:11:
نه عزيز
ويبره اصلا ربطي نداره
كاري نكن همه ويبره را خاموش كنند
چون 600 ساعت هم ويبره بزنه هيچي نميشه

با تجربه ای که من دارم میگم بستگی به خود شخص داره که چطور استفاده کنه.
من الان نقرای دارم بدون ترک.:10:
خوش شانسي پس

تنت سالم.دی...
نمیدونم والا.
میخوای یه حرکتی کنید؟
از ترک گوشی عکس بگیرید و واسه SE بفرستید.
من چند صفحه پيش عكس گذاشته بودم
خواستي اونا را به سوني اريكسون نشون بده
مطمئن باش اوا قبلا متوحه شده اند
-------
در اخر يه چيزي بگم
من xperia را با ht نميگم بهتره يا بدتر
ولي از امنيا بهتره
چون برتريهاي زيادي داره
و در قدرت و سرعت
رم و رام x1 بالاتر از امنيا هس (رم دو برابر بيشتر)
ميمونه cpu
سي پي يو هم در اولين فرصت از هر دو گوشي بنچمارك ميگيرم تا همه چي معلوم بشه

hussain
08-07-2009, 12:24
تو كه مشكي داشتي؟؟؟؟؟؟؟؟
چه كار ميكني؟ تو؟ 5 دقيقه يه بار گوشي عوض ميكني؟
با اجازه تان,گوشی خوبیه هیفم اومد از دستش بدم.به همین خاطر نقره ای گرفتم:31:

hussain
08-07-2009, 20:44
دوستان بارها گفته شده كه مقايسه اينجور گوشي ها (مثلا omnia با x1) بيشتر يك مسأله شخصي ست.
مثلا براي من جك 3.5 ميليمتري، رزلوشن بيشتر، سازگاري با همه برنامه هاي ppc و محيط جذاب مهمتر از بقيه موارد هست.پس براي من x1 بهتره.
كاش شتاب سنج هم داشت و ترك هم نميخورد.
ممنون
کاملا تایید میشه:10:.
یکم بزارید راجت باشیم هی توسر هم نزنید:40:

amirx365
08-07-2009, 20:45
چطور می شه با اکسپریا برای گوشی های دیگه مثل نوکیاn82 از طریق بلوتوث نوت فرستاد که به شه خوندش ایا برنامه ای هست
و چطوری می شه اسم کسی که برات بلوتوث می فرسته را فهمید و بشه فایلی را که برات میاد را قبول کرد یا نکرد

Elfin-D
09-07-2009, 10:29
تاپیک پاکسازی شد.
ادامه ی بحث = اخطار

مخلصیم

hussain
09-07-2009, 11:15
چطور می شه با اکسپریا برای گوشی های دیگه مثل نوکیاn82 از طریق بلوتوث نوت فرستاد که به شه خوندش ایا برنامه ای هست
و چطوری می شه اسم کسی که برات بلوتوث می فرسته را فهمید و بشه فایلی را که برات میاد را قبول کرد یا نکرد
اولی رو مطمئن نیستم بشه ولی دومی با برنامه میشه.:10:

saeidsmxo
09-07-2009, 11:59
تاپیک پاکسازی شد.
ادامه ی بحث = اخطار

مخلصیم
خيلي جالبه. حرف حق ميزني پاكسازي ميشه!:13:
از اين به بعد بيايم به هم دروغ بگيم:27:
يعني چي (ادامه بحث= اخطار)
تاپيك زدين كه توش بحث كنين حالا ادامه بحث= اخطار؟؟!!

merikh_merikh
09-07-2009, 12:17
تاپیک پاکسازی شد.
ادامه ی بحث = اخطار

مخلصیم
دوست عزیز خیلی ببخشید که اعتراض میکنم ولی بحث داشت جالب میشد.
ای کاش میزاشتین به یه نتیجه ای برسه

Mohammad
09-07-2009, 12:22
X1 نوت رو با پسوند pwi ذخیره می کنه . من به شخصه برایا ینکه سایر گوشی ها بخونن از Word گوشی استفاده می کنم . می تونید با پسوند ها مختلف از جمله txt ، rtf و docx ذخیره کنید و بفرستید.
در مورد سوال دوم هم من حتی با نرم افزار هم ندیدم که نام فرستنده رو نشون بده !! فقط حجم ، نوع فایل و سرعت و مدت زمان باقیمانده رو نشون میده !!

Mohammad
09-07-2009, 12:23
Xperia جدید ولی با سیستم عامل Android !

همیشه باید تک باشه Xperia ! اولین 4 اینچی با 8 مگاپیکسل دوربین !!

merikh_merikh
09-07-2009, 12:24
ببخشید که من دوباره شروع کردم.فقط خاستم یه چیزی به دوستمون AryanLand جان بگم.دیگه هم بعد از این پست ادامه نمیدم مگر اینکه مدیران اجازه بدن یا کسی شروع کنه......
ببخشید بازم که ادامه دادم.

دوست عزيز شايد من تا حدودي اشتباه کردم.
ولي با پست اقاي گل محمدي کاملن موافقم اگر که اين سي پيو ها واقعن اين طور که اعداد ميگن باشن اون مقدار ناچيزي که در اي900 بالاتره ان چنان باعث افزايش سرعت در اي900 نسبت به ايکس1 نميشه.(منظوره منم تا حدودي با حرف هاي اقاي گل محمدي مطابقت داره شايد من درست بيان نکردم)
درضمن همان طور که من بار ها گفتم من اين دو گوشي را به طوره عملي امتحان کردم و به اين نتيجه رسيدم که ان چنان تفاوتي از جهت سرعت بين اي900 و ايکس1 وجود نداره.تازه در ايکس1 که من داشتم امنتحانش ميکردم کلي اهنگ و ويديو و برنامه بود در حالي که در اي900 فقط چند تا اهنگ و يه حدود 30 تا فايل فلش بود ولي بازم از لحاظ سرعت فرقي با هم نداشتن اين دو.
منم با توجه به اين موضوع(که اي900 و ايکس1 سرعتي مشابه به هم دارن)ايکس1 را به دليل گرافيک بالاتر و محيط زيباتر ترجيح ميدم.

بازم از مدیران بخشش دیگه تکرار نمیشه

Mohammad
09-07-2009, 12:32
الان داشتم آمار سایت GSmarena رو نگاه می کردم ، جالبه ، X1 همچنان از لحاظ Rate در رتبه دوم و از لحاظ Interest در رده 6 قرار داره !
این نشون میده X1 چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ محبوبیت جایگاه بالایی در بین کاربران داره .

hussain
09-07-2009, 12:45
حالا جی فرقی میکنه X1 بهتر باشه یا omnia!!!!
هر کدوم هوادارن خواص خودشون را دارند.ول کنید این بحث هارو.یکم فکر کنید آخرش هیچی نیست.
مخلصیم:11:

hesamkowsar
09-07-2009, 12:51
Xperia جدید ولی با سیستم عامل Android !

همیشه باید تک باشه Xperia ! اولین 4 اینچی با 8 مگاپیکسل دوربین !!

ولی تصاویرش کامپیوتری هست و هنوز واقعیش ساخته نشده...اگه ساخته بشه تو مایه های htc hd هست.البته از نظر قیافه:5:

amir_70
09-07-2009, 14:10
لطفآ دیگه این بحث کی بهتره و کی بدتره رو بیخیال شید (ولی xperia بهتره :31::31:)

Mohammad
09-07-2009, 14:23
ولی تصاویرش کامپیوتری هست و هنوز واقعیش ساخته نشده...اگه ساخته بشه تو مایه های htc hd هست.البته از نظر قیافه

We got another load of official Sony Ericsson photos of the new XPERIA member
ظاهرا عکس ها Official هستن و تقریبا میشه حدس زد چی میشه . آره ، کم شباهتم به HD نیست ولی قشنگ تر .

در مورد ویدیو یی هم که گفته من که با این اینترنت نفتی چیزی نمی تونم ببینم !! شما دیدید واسه ما هم تعریف کنید !
گویا سونی اریکسون تویه Android هم دست برده و تغییراتی داده . خوبه.

golmohammadi
09-07-2009, 14:38
اولی رو مطمئن نیستم بشه ولی دومی با برنامه میشه.:10:
اتفاقا برعكس گفتين
اولي ميشه
ولي دومي و سومي نميشه
شما اگه برنامه دارين به ما هم بدين
ولي نيستش كه ...

خيلي جالبه. حرف حق ميزني پاكسازي ميشه!:13:
از اين به بعد بيايم به هم دروغ بگيم:27:
يعني چي (ادامه بحث= اخطار)
تاپيك زدين كه توش بحث كنين حالا ادامه بحث= اخطار؟؟!!

ببخشید که من دوباره شروع کردم.فقط خاستم یه چیزی به دوستمون AryanLand جان بگم.دیگه هم بعد از این پست ادامه نمیدم مگر اینکه مدیران اجازه بدن یا کسی شروع کنه......

ولي با پست اقاي گل محمدي کاملن موافقم اگر که اين سي پيو ها واقعن اين طور که اعداد ميگن باشن اون مقدار ناچيزي که در اي900 بالاتره ان چنان باعث افزايش سرعت در اي900 نسبت به ايکس1 نميشه.(منظوره منم تا حدودي با حرف هاي اقاي گل محمدي مطابقت داره شايد من درست بيان نکردم)
درضمن همان طور که من بار ها گفتم من اين دو گوشي را به طوره عملي امتحان کردم و به اين نتيجه رسيدم که ان چنان تفاوتي از جهت سرعت بين اي900 و ايکس1 وجود نداره.تازه در ايکس1 که من داشتم امنتحانش ميکردم کلي اهنگ و ويديو و برنامه بود در حالي که در اي900 فقط چند تا اهنگ و يه حدود 30 تا فايل فلش بود ولي بازم از لحاظ سرعت فرقي با هم نداشتن اين دو.
منم با توجه به اين موضوع(که اي900 و ايکس1 سرعتي مشابه به هم دارن)ايکس1 را به دليل گرافيک بالاتر و محيط زيباتر ترجيح ميدم.

من متاسفم
پستهايي كه من ميزنم همشون از رو دليل و سند هستند
و حتي مطالبي ميذارم كه اطلاعات بقيه را هم بيشتر ميكنه
و خودم هم دوست دارم بر اطلاعاتم افزورده بشه
فكر نميكنم اين بحثها بيخودي باشند
خيليها در مورد خريد پاكت پي سي بين اين دو گوشي گير ميكنند
من ايرانيها را اينطوري ميشناسم(منظورم بيشترشونو) وقتي بين دو برند شك دارند كدومو بخرند
كمو بيش پرس و جويي ميكنند
حالا اگه خوب نتونند اطلاعات از جنسها بدست بيارند ممكنه اشتباه انتخاب كنند
و وقتي اشتباه انتخاب ميكنند اوني را كه ضعيفتره و يا بدتره همون جنسو تعريف ميكنند
يعني هر كسي در بين دو گوشي شك كنه كدوم بهتره و بعد يكيو انتخاب كنه كه واقعا با سليقه هاي جور نيست
بعدا همينو تعريف ميكنه
هر چند كه خودش ميدونه اشتباه كرده ...
متاسفانه اين خاصيت در بيشتر ايرانيها ديده ميشه
من اينهمه زحمت ميكشم و پست ميزنم
انتظار ندارم پست هام بيخودي پاك بشند
حداقل هدايت بشه به يه سوي ديگه بهترتره ...

Elfin-D
09-07-2009, 14:41
سلام

دوستان عزیز توجه داشته باشند که اینجا کلوپ اکسپریاست و
مخصوص دارندگان این گوشی هست و مشکلات و مباحث مربوط
به اون در این تاپیک هست.

تاپیکهایی برای مقایسه ی گوشیها با هم داریم که این بحثهای
شما در چارچوب قوانین باید در اونجا انجام بشه

مخلصیم

saeidsmxo
09-07-2009, 15:57

حق كاملا" با شماست جناب elfin-d ...اينم آخرين پستيه كه تو اين تاپيك ميزنم.:20:
فقط خدمت جناب [merikh_merikh] عرض كنم كه عزيزجون مقايسه كه با آهنگ گوش دادن و فيلم ديدن و كار كردن معمولي با گوشيها به دست نمياد. چون توان هر دو گوشي طوري هست كه بتونن اينها رو به راحتي انجام بدن...
در ضمن امنيا اگه 16 گيگش هم پر باشه به سرعت گوشي هيچ آسيبي نميزنه!

AryanLand
09-07-2009, 16:50
بله پنلهاي اينچنين كار ميكنند
9 تا دسك تاپ داره
تنوعش زياده
تازه بيشتر هم ميشه
اما در صفحه اي كه ميشه انتخاب كرد 9 تا هست
يعني ميتوني مثلا 20 تا نصب كني و 9 تايي كه بيشتر دوست داري را انتخاب كني
بقيه 13 تا را هم ميتوني با اين 9 تا عوض كني

9+13=20 !!!!! (البته مدرکش موجوده که میشه 20 تا)
پنلاي خيلي چيز جالبي هستند
شايد بشه گفت يكي از بهترين نواوريهاي گوشي هست

نه عزيز
ويبره اصلا ربطي نداره
كاري نكن همه ويبره را خاموش كنند
چون 600 ساعت هم ويبره بزنه هيچي نميشه

دلیل منطقی که ربط نداره؟؟؟

خوش شانسي پسدر اخر يه چيزي بگم
من xperia را با ht نميگم بهتره يا بدتر
ولي از امنيا بهتره
چون برتريهاي زيادي داره
و در قدرت و سرعت
رم و رام x1 بالاتر از امنيا هس (رم دو برابر بيشتر)
ميمونه cpu
سي پي يو هم در اولين فرصت از هر دو گوشي بنچمارك ميگيرم تا همه چي معلوم بشه

لطفآ دیگه این بحث کی بهتره و کی بدتره رو بیخیال شید (ولی xperia بهتره :31::31:)

من متاسفم
پستهايي كه من ميزنم همشون از رو دليل و سند هستند
و حتي مطالبي ميذارم كه اطلاعات بقيه را هم بيشتر ميكنه
و خودم هم دوست دارم بر اطلاعاتم افزورده بشه
فكر نميكنم اين بحثها بيخودي باشند
خيليها در مورد خريد پاكت پي سي بين اين دو گوشي گير ميكنند
من ايرانيها را اينطوري ميشناسم(منظورم بيشترشونو) وقتي بين دو برند شك دارند كدومو بخرند
كمو بيش پرس و جويي ميكنند
حالا اگه خوب نتونند اطلاعات از جنسها بدست بيارند ممكنه اشتباه انتخاب كنند
و وقتي اشتباه انتخاب ميكنند اوني را كه ضعيفتره و يا بدتره همون جنسو تعريف ميكنند
(با این قسمت منم موافقم چون الان داره واسه X1 تو این تاپیک همین عمل انجام میشه.)
يعني هر كسي در بين دو گوشي شك كنه كدوم بهتره و بعد يكيو انتخاب كنه كه واقعا با سليقه هاي جور نيست
بعدا همينو تعريف ميكنه
هر چند كه خودش ميدونه اشتباه كرده ...
متاسفانه اين خاصيت در بيشتر ايرانيها ديده ميشه
من اينهمه زحمت ميكشم و پست ميزنم
انتظار ندارم پست هام بيخودي پاك بشند
حداقل هدايت بشه به يه سوي ديگه بهترتره ...

سلام

دوستان عزیز توجه داشته باشند که اینجا کلوپ اکسپریاست و
مخصوص دارندگان این گوشی هست و مشکلات و مباحث مربوط
به اون در این تاپیک هست.

تاپیکهایی برای مقایسه ی گوشیها با هم داریم که این بحثهای
شما در چارچوب قوانین باید در اونجا انجام بشه

مخلصیم

خیلی جالبه!!!
بحثها باید در چهار چوب قوانین و در جای مربوطه باشه واسه همین پستهای امثال من باید پاک بشه اما پستهایی که دوستان با سند و مدرک (البته مثل اسناد و مدارک موجود در .....)میزنن پاک نباید بشه من میخوام بدونم چرا این پستها که بالا اشاره کردم پاک نشدن.؟فرقشون چیه با پستهایی که من زدم و پاک شدن؟
اینکه این تاپیک مخصوص دارندگان اکسپریاست اگر منظورتون اینه که اونایی که ندارن پست نزنن که ما جزء اوندسته قرار نمیگیریم چون ما هم پولمون رو ریختیم تو سطل آشغال و این گوشی رو خریدیم و هنوز هم داریم .
من فکر میکنم اگر بگید از پستهایی که خوشمون نمیاد پاک میکنیم راحت تر باشه و صد البته منطقی تر.
راحت باشید و به تلاشتون برای نشون دادن اکسپریا به عنوان بهترین گوشی ادامه بدید.

mhargoon
09-07-2009, 18:18
اگه ميخواهيد اسمشو خود شيريني بزاريد ولي من با Elfin-D كاملا موافقم
معلومه كه همه خودشونو ذيحق ميدونن.دو پست من هم پاك شده ولي به نظرم حقم بود
اينجا تاپيك Xperia است.
البته از مديران و همكارانشون هم خواهش ميكنم كه تبعيض در كار نباشه.
ممنون

merikh_merikh
09-07-2009, 18:47
حق كاملا" با شماست جناب elfin-d ...اينم آخرين پستيه كه تو اين تاپيك ميزنم.:20:
فقط خدمت جناب [merikh_merikh] عرض كنم كه عزيزجون مقايسه كه با آهنگ گوش دادن و فيلم ديدن و كار كردن معمولي با گوشيها به دست نمياد. چون توان هر دو گوشي طوري هست كه بتونن اينها رو به راحتي انجام بدن...
در ضمن امنيا اگه 16 گيگش هم پر باشه به سرعت گوشي هيچ آسيبي نميزنه!
دوست عزیز من بیشتر قسمت های گوشی را چک کردم.
یه چند تا برنامه باز کردم یه چند تا عکس دیدم با دوربین کار کردم یه چند تا فایل تصویری دیدم.......

saeidsmxo
09-07-2009, 19:41
خیلی جالبه!!!
بحثها باید در چهار چوب قوانین و در جای مربوطه باشه واسه همین پستهای امثال من باید پاک بشه اما پستهایی که دوستان با سند و مدرک (البته مثل اسناد و مدارک موجود در .....)میزنن پاک نباید بشه من میخوام بدونم چرا این پستها که بالا اشاره کردم پاک نشدن.؟فرقشون چیه با پستهایی که من زدم و پاک شدن؟
اینکه این تاپیک مخصوص دارندگان اکسپریاست اگر منظورتون اینه که اونایی که ندارن پست نزنن که ما جزء اوندسته قرار نمیگیریم چون ما هم پولمون رو ریختیم تو سطل آشغال و این گوشی رو خریدیم و هنوز هم داریم .
من فکر میکنم اگر بگید از پستهایی که خوشمون نمیاد پاک میکنیم راحت تر باشه و صد البته منطقی تر.

حق كاملا" با شماست جناب elfin-d ...اينم آخرين پستيه كه تو اين تاپيك ميزنم.
من قبل از صحبتهاي كاملا" معقولانه جناب arianland عزيز فكر ميكردم فقط پستهاي من داره پاك ميشه...:13:
اما حالا ميبينم كسايي كه در مورد x1 بد گفتن پستاشون حذف ميشه.
متاسفم براي خودم كه تو همچين جايي پست ميزدم!!!:41:

hussain
09-07-2009, 20:31
ولی تصاویرش کامپیوتری هست و هنوز واقعیش ساخته نشده...اگه ساخته بشه تو مایه های htc hd هست.البته از نظر قیافه:5:
ولی این گوشی تاییید شده است و به زودی معرفی میشه.:10:

H M R 0 0 7
09-07-2009, 20:34
سلام
امروز یکی داشت این گوشی رو 300 میداد
ظاهرش تمیز بود فقط پشتش یکمی خش داشت
فیلمبردارش هم پرش داشت یکم
به نظرتون چطوره>؟

golmohammadi
09-07-2009, 20:45
خیلی جالبه!!!

شما مثل اينكه مشكلي دارين
اولا چند تا از پستهاي منم پاك شده اين از اين
در ثاني
پستهاي منو كه نقل قول كردي بيشتر جنبه اطلاعاتي داشت تا مفايسه اي
بعد اون جمع و تفريق هم يك اشتباه بود كه هر كسي ممكنه بكنه
شما به جاي اينكه جنبه اموزشي پست را بگين اومدين و ايراد بني اسرائيلي ميگيرين
من از مديران اتظار دارم بهتون تذكر بدند
ديگه هم مايل نيستم چيزي بگم
شاد و پيروز باشيد

TR4NC3
09-07-2009, 20:47
من قیمتشو امروز گرفتم 500 تومن هست در شهرستان ما ....

سلام
امروز یکی داشت این گوشی رو 300 میداد
ظاهرش تمیز بود فقط پشتش یکمی خش داشت
فیلمبردارش هم پرش داشت یکم
به نظرتون چطوره>؟

قیمته خوبی داده .... البته اگه مشکل دیگه ای نداشته باشه ....

اگه گوشیتو زود به زود عوض نمیکنی .... یکی نو شون رو بگیر ....

Mohammad
09-07-2009, 22:39
سلام !
دوستان بهتر نیست بحث رو همینجا تموم کنند ؟!!
من که در حال حاضر نه مدیرم نه همکار !
بهتر اگه بحثی بین دوستان باقی مونده بصورت خصوصی مطرح بشه تا صفحات تاپیک اینگونه زیاد بشه !
من بحث دوستان رو دنبال نمی کردم ولی گویا مقایسه بین X1 و امنیا بوده ...
این دو گوشی رو اکثر دوستان می شناسند چون گوشی های تازه ای نیستند پس به نظر من جز بالا بردن حجم تاپیک کمک چندانی نمی تونه داشته باشه در ثانی کش دار شدن اینگونه بحث ها باعث ایجاد سوئ تفاهم بین دوستان هم میشه ...

ممنونم.

Amin.M.1986
09-07-2009, 22:54
از همه جالب تر پست های منه که پاک میشه!!!!!!!!!!!! من جواب سوال یه نفر رو دادم که پستم پاک شد و چند جا کسانی که میخواستن درمورد اکسپریا و امنیا بیشتر بدونن و من کلی زحمت تایپ کشیدم و مدیریت پاکش کرد و جالب اینکه فقط تو این تاپیک این اتفاق میوفته و تازه تهدید میشه که اخطار میگیریم!! به چه جرمی؟؟؟ نخریدن اکسپریا؟؟؟؟ یا اینکه نمیگیم اکسپریا بهترینه... من تا الان رای چند نفر رو زدم که امنیا نخرن و گفتم با توجه به نیازشون اکسپریا یا گوشی کیبرد دار براشون مناسبتره.. یه سر به تاپیک دایموند یا مقایسه بین پاکت پی سی ها بزنید میبینید.. یه سوال دارم از شما من چرا پستم پاک میشه در صورتی که جواب سوال یک نفر رو دادم.. حالا اگه جوابم با سلیقه شما جور نیست چرا پاکش میکنید یا اگه باید تو تاپیک مقایسه این دو گوشی بیان بشه چرا تاپیکی که من زده بودم واسه مقایسه و با سرعت فوق العاده صفحاتش پیشرفت کرده بود رو منتقل کردید به یه جای دیگه در صورتی که تاپیک های دیگه که برای مقایسه بود همین جا موندن؟؟؟ اینم لینک تاپیک ایجاد شده توسط بنده که مدیریت لطف کرد و منتقل کرد به یه جایی که به ندرت بازدید میشه( البته اگه الانم برش گردونید به همین قسمت پاکت پی سی ممنونم ولی بعید میدونم) اینم لینکش :

جواب این آخری رو حتما بدید لطفا.. دیگه حتی حوصله عقده گشایی هم نیست... عذر میخوام که اکسپریا نخریدم و تو تاپیکتون بودم ایشالا از این به بعد فقط میام واسه تعریف از این غول دنیای پاکت پی سی و ممنون از همه

hesamkowsar
09-07-2009, 23:35
من نمیفهمم چرا انقدر تو تاپیک اکسپریا اسم امینا میاد...این گوش خیلی امکانات نزدیک هم دارند.و بستگی به سلیقه داره...خوبه واسه هر گوشی چندین تاپیک هست.تاپیک یعنی موضوع.و اسم این تاپیک هست کلوپ سونی اریکسون اکسپریا ...ننوشته اکسپریا و امینا که....!!!!از دوستان هم خواهش میکنم اگه کسی از گوشی دیگه در این تاپیک سوال کرد جواب ندند.این بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد پست های زیاد بی فایده میشه.تشکر

AryanLand
09-07-2009, 23:45
شما مثل اينكه مشكلي دارين
اولا چند تا از پستهاي منم پاك شده اين از اين
در ثاني
پستهاي منو كه نقل قول كردي بيشتر جنبه اطلاعاتي داشت تا مفايسه اي
بعد اون جمع و تفريق هم يك اشتباه بود كه هر كسي ممكنه بكنه
شما به جاي اينكه جنبه اموزشي پست را بگين اومدين و ايراد بني اسرائيلي ميگيرين
من از مديران اتظار دارم بهتون تذكر بدند
ديگه هم مايل نيستم چيزي بگم
شاد و پيروز باشيد

دقیقا" به خاطر اینکه مشکلی ندارم دوست هم ندارم با حرفهای بی پایه و اساس برای دیگران مشکل درست کنم.
قضاوت با دیگران که پستهای قبلی من و شما رو خوندن.

شاد و پیروز باشید.

hasanmotori
09-07-2009, 23:54
تو موبایلستانم جنگ راه افتاده
میرن تو تاپیک ان96 میگن ان96 بهتره یا 8510 جنگ میشه
به نظر من بهتره یه نفر که واقعاً تعصب نداره و هر دوتا گوشیرو داره نظر بده و بقیه اگه منطقی هستن بپزیرن اگه هم نه که هیچی
مثلاً بهادر جون اومد یه مقایسه بین ان96 و 8510 گزاشت همه حتا طرفدارای نوکیا قبول کردن که 8510 بهتره
حالا وقتی aryanland جان بدون تعصب نظر میدن نمیدونم چرا قبول نمیکنید ؟!!

اگه بحث cpu هست من بعد از پست آقا مهران که مقایسه سرعت گوشی هارو گزاشته بود یه سرچ کردمو یه چیز دیگه پیدا کردم که i900 اول بود حالا پیداش میکنم میزارم که خیالتون راحت بشه

hasanmotori
10-07-2009, 00:02
در مورد این چی میگید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
10-07-2009, 00:18
دقیقا" به خاطر اینکه مشکلی ندارم دوست هم ندارم با حرفهای بی پایه و اساس برای دیگران مشکل درست کنم.
قضاوت با دیگران که پستهای قبلی من و شما رو خوندن.

شاد و پیروز باشید.
ببين اريان جون من شما را خوب ميشناسم
هم در كلوپ امنيا فعال هستين و هم در xperia
و اطلاعات عمومي خوبي دارين
از فعاليتتون ممنونم
من ديگه بحثو تموم ميكنم از بقيه دوستان هم همين خواهشو ميكنم
ولي در عوض تاپيك جديدي خواهم زد
و اين دو گوشيو كالبد شكافي خواهم كرد
در اونجا باي داره كهد همگي بيان و نظر بدند
موفق باشيد

تو موبایلستانم جنگ راه افتاده
میرن تو تاپیک ان96 میگن ان96 بهتره یا 8510 جنگ میشه
به نظر من بهتره یه نفر که واقعاً تعصب نداره و هر دوتا گوشیرو داره نظر بده و بقیه اگه منطقی هستن بپزیرن اگه هم نه که هیچی
مثلاً بهادر جون اومد یه مقایسه بین ان96 و 8510 گزاشت همه حتا طرفدارای نوکیا قبول کردن که 8510 بهتره
حالا وقتی aryanland جان بدون تعصب نظر میدن نمیدونم چرا قبول نمیکنید ؟!!

اگه بحث cpu هست من بعد از پست آقا مهران که مقایسه سرعت گوشی هارو گزاشته بود یه سرچ کردمو یه چیز دیگه پیدا کردم که i900 اول بود حالا پیداش میکنم میزارم که خیالتون راحت بشه

در مورد این چی میگید ؟

شما ديگه خيلي دير تشريف آوردين
و بله 8510 خيلي عاليه كسي هم منكرش نيست
قرار شد ديگه بحث نكنيم
ولي با اين بنچماركي كه گذاشتي چطور انتظار هست كه بحث تموم بشه
پس كمي مراعات كنيد

shahpuffi
10-07-2009, 03:47
Bedone Sharh !

:21:

Mohammad
10-07-2009, 08:55
دوستان برای آپدیت X1 پیشنهاد می کنید از SEUS استفاده کنم یا از طریق مموری اقدام کنم ؟! گوشی من بدون گارانتی هست .
با لپ تاپ اقدام به آپدیت از طریق SEUS کردم ، در مرحله ای که باید گوشی رو بشناسه نمیشناسه !! همه چیز هم درسته . فکر کنم قبلا یه جایی خونده بودم که با لپ تاپ مشکل داره ، دوستان به چنین مشکلی هم برخورد داشتن ؟
برای آپدیت از طریق مموری هم باید یه فایل 160 مگی رو دانلود کنم ...

Amin.M.1986
10-07-2009, 09:07
اگه باید تو تاپیک مقایسه این دو گوشی بیان بشه چرا تاپیکی که من زده بودم واسه مقایسه و با سرعت فوق العاده صفحاتش پیشرفت کرده بود رو منتقل کردید به یه جای دیگه در صورتی که تاپیک های دیگه که برای مقایسه بود همین جا موندن؟؟؟ اینم لینک تاپیک ایجاد شده توسط بنده که مدیریت لطف کرد و منتقل کرد به یه جایی که به ندرت بازدید میشه( البته اگه الانم برش گردونید به همین قسمت پاکت پی سی ممنونم ولی بعید میدونم) اینم لینکش :

جواب این آخری رو حتما بدید لطفا..

مدیریت محترم اگه نمیخوای جواب بدی بگو:5::5:

Elfin-D
10-07-2009, 09:57
مدیریت محترم اگه نمیخوای جواب بدی بگو:5::5:
سلام

بینینید در همین انجمن 2-3 تاپیک مقایسه ای دیگه هم هستند.
فعلا تاپیک شما رو آوردم اینجا.سر فرصت همه ی تاپیکها رو
بررسی میکنم و اگه نیاز بود تصمیم جدید میگیرم.

دوستان برای آپدیت X1 پیشنهاد می کنید از SEUS استفاده کنم یا از طریق مموری اقدام کنم ؟! گوشی من بدون گارانتی هست .
با لپ تاپ اقدام به آپدیت از طریق SEUS کردم ، در مرحله ای که باید گوشی رو بشناسه نمیشناسه !! همه چیز هم درسته . فکر کنم قبلا یه جایی خونده بودم که با لپ تاپ مشکل داره ، دوستان به چنین مشکلی هم برخورد داشتن ؟
برای آپدیت از طریق مموری هم باید یه فایل 160 مگی رو دانلود کنم ...
محمد جان...
من با sd card آپدیت کردم.ریسکش کمتره.اینترنت
ممکنه قطع شه.بعد یهو دیدی گوشی پرید...

مخلصیم

hesamkowsar
10-07-2009, 10:42
سلام

محمد جان...

مخلصیم

جدیدترین ورژن رسمیشو از کجا بگیرم؟روش مموری چجوریه؟با روش sd card گوشی مشکل پیدا نمیکنه؟بعد اپدیت گوشی چه فرقایی میکنه؟
مرسی

Mohammad
10-07-2009, 11:05
این آخرین فیرم رسمی هست که من پیدا کردم :

باید بدم دانلود ، بعدش گوشی رو آپدیت کنم.

محمد جان...
البته داش رضا
اینم اضافه کنم که مثل قبل نیست ، آپدیت آنلاین هم مشکلی واسه گوشی ایجاد نمی کنه چون بعد از شناخت گوشی دیگه با گوشی کاری نداره و فیرم رو دانلود می کنه ، بعدش ارتباط رو با اینترنت قطع می کنه و فیرم رو رویه گوشی میریزه . در هر صورت ریسک استفاده از روش آفلاین کمتره ...

Mohammad
10-07-2009, 11:13
روش مموری چجوریه؟با روش sd card گوشی مشکل پیدا نمیکنه؟

این لینک رو ببین(گرچه بعید می دونم تویه انجمن خودمون هم آموزشش نباشه !)

Elfin-D
10-07-2009, 11:29
+

مخلصیم

Amin.M.1986
10-07-2009, 12:01
سلام

مخلصیم
ازت ممنونم که نذاشتی خاطره ی بد من از فعالیت در انجمن نت آهنگ تکرار بشه.. سپاسگذارم... تا وقتی تاپیک من تو همین قسمت بود دعواها کمتر بود ولی وقتی منتقل شد بچه ها جایی رو واسه مقایسه نمیدیدند و یکم دلخوری پیش اومد..
شاد باشی

golmohammadi
10-07-2009, 22:42
من اپديت را توصيه نميكنم
بهتره hard spl كنين
بعد به روش اپديت از طريق PC اقدام به نصب ويندوز كنيد

golmohammadi
10-07-2009, 23:56
بچه ها يه Review بسيار كامل از xperia
فقط چون صفحه خيلي سنگينه و عكسها زياده زمان بيشتري براي لود صفحه ميكشه
من صفحه را سيو كردم نزديك 14 مگ شد خودتون حساب كنيد :18:

Vahid67
11-07-2009, 06:16
فقط چون صفحه خيلي سنگينه و عكسها زياده زمان بيشتري براي لود صفحه ميكشه
من صفحه را سيو كردم نزديك 14 مگ شد خودتون حساب كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی کامل بود....
مرسی

Original Titan
11-07-2009, 09:11
ريويو هاي اين سايت يه كم كور كورانه هست ! بعضي جاها بي خودي طرفداري از سوني ميكنه! نميشه خيلي روش حساب كرد!
مثلا فك كنم همين سايت بود كه نوشته بود كيفيت خيلي خوبي داره اكسپريا!‌
كه همش داره ترك بر ميداره!

hussain
11-07-2009, 12:08
ريويو هاي اين سايت يه كم كور كورانه هست ! بعضي جاها بي خودي طرفداري از سوني ميكنه! نميشه خيلي روش حساب كرد!
اون موقع که کف دستش رو بونکرده که به موروره زمان اتفاق افتاده:31:

Original Titan
11-07-2009, 12:28
اون موقع که کف دستش رو بونکرده که به موروره زمان اتفاق افتاده :31:
اين يه موردش بود!
خوندم كه ميگم!

golmohammadi
11-07-2009, 14:55

من نميدونم چطوري ريويو ميذاره
ولي تكميله و ميشه از نكته هايي كه بيان ميكنه استفاده كرد و عكسهاي خوبي هم گذاشته ...
در ضمن مشكل ترك xperia را هيچكسي نميدونست كه
مگه اولش كدوم سايت نوشته بود ؟
همه گوشيها اينطوري هستند يعني بايد چند ماهي باهش كار كنند تا ايرادهاش معلوم بشه
در ضمن xperia رو بار اول هركسي ببينه ميگه كه خيلي محكمه

Amin.M.1986
11-07-2009, 18:13
من نميدونم چطوري ريويو ميذاره
ولي تكميله و ميشه از نكته هايي كه بيان ميكنه استفاده كرد و عكسهاي خوبي هم گذاشته ...
در ضمن مشكل ترك xperia را هيچكسي نميدونست كه
مگه اولش كدوم سايت نوشته بود ؟
همه گوشيها اينطوري هستند يعني بايد چند ماهي باهش كار كنند تا ايرادهاش معلوم بشه
در ضمن xperia رو بار اول هركسي ببينه ميگه كه خيلي محكمه

منم بار اول که دیدم فکرکردم محکم باشه....... ولی خب اگه تست میکردن حتما معلوم میشد... یعنی کنترل کیفیت تو اونجا انقدر سوتی میده؟!!!!!! با عقل جور در نمیاد

hesamkowsar
11-07-2009, 18:43
این مشگل ترک چیه همه میگید؟من گوشیو قبل عید گرفتم.2 بارم افتاده زمین هنوز خش نیفتاده...نه قاب داشته نه چیزی.یکی از دوستانم هم 2 ماهی میشه گرفته ولی ترک نداره...
من فکر میکنم هنگام در اوردن قلمش اگه یکم کج بکشید اونجا ترک برمیداره

golmohammadi
11-07-2009, 22:50
این مشگل ترک چیه همه میگید؟من گوشیو قبل عید گرفتم.2 بارم افتاده زمین هنوز خش نیفتاده...نه قاب داشته نه چیزی.یکی از دوستانم هم 2 ماهی میشه گرفته ولی ترک نداره...

يه چيزي ميگيا ...
اخه امكان نداره با قلم جايي از گوشي بشكنه

AryanLand
11-07-2009, 23:17

یعنی اگه قلم رو از طرف چپ گوشی محکم بکشیم طرف راست زیر دکمه های ولوم ترک باید بخوره؟!!!!!

hesamkowsar
11-07-2009, 23:53
یعنی اگه قلم رو از طرف چپ گوشی محکم بکشیم طرف راست زیر دکمه های ولوم ترک باید بخوره؟!!!!!

یه چیزی تو این مایه ها:20:

hussain
14-07-2009, 23:25
سلام دوستان.
اس ام اس های دریافتی من ساعت نمیزنه فقط تاریخ میزنه کسی میتونه کمک کنه؟

Elfin-D
15-07-2009, 09:40
سلام دوستان.
اس ام اس های دریافتی من ساعت نمیزنه فقط تاریخ میزنه کسی میتونه کمک کنه؟
سلام

احتمالا تاریخ دستگاهت تنظیم نیس.اونرو چک کن...

مخلصیم

golmohammadi
15-07-2009, 11:45
در رام اصلي مشكل sms ديده ميشه (گاهي سند نكردن و تاريخهاش)
توصيه ميكنم يا اپديت كنيد
و يا بعد از hard spl ويندوز ديگه اي بريزيد

hussain
15-07-2009, 11:51
سلام

احتمالا تاریخ دستگاهت تنظیم نیس.اونرو چک کن...

مخلصیم
تاریخ رو چک کردم درست بود.مال خودم میزنه ولی دریافتی رو نه.

در رام اصلي مشكل sms ديده ميشه (گاهي سند نكردن و تاريخهاش)
توصيه ميكنم يا اپديت كنيد
و يا بعد از hard spl ويندوز ديگه اي بريزيد
آتفاقا بعد از آپ دیت اینجوری شد.
hard spl هم نمی دونم چیه>

A.R.B.N
15-07-2009, 17:55
دوستان من هم به جمع ترکی ها پیوستم /گریه
انقدر گفتید تا آخر سر گوشی منم ترک خورد
ولی خوشبختانه خیلی کوچیکه و سعی میکنم پیشرفت نکنه
وقتی در باتری رو باز میکنی یه ترک کوچیک 2 میلیمتری نمایان میشه که بالای باتری سمت چپش افتاده

golmohammadi
15-07-2009, 18:10
مباركه
سيتادل براي تعويض قاب 26 تومن هزينه ميخواد و هزينه پست را هم خودش ميده
به نظر شما بدم يا نه ؟
البته با چكو چونه هايي گفتند تا چند تومن بيشتر تخفيف ميدند
منم نيمخوام چون اون تركها را با چسب ميشه چسبوند نيازي نيست 26 تومن پياده بشم

merikh_merikh
15-07-2009, 18:20
ولی به نظره من بزار این قابه استفادشو کامل بت بده و بعد بده عوضش کنن.........

Vahid67
15-07-2009, 21:42
مباركه
به نظر شما بدم يا نه ؟

گارانتی داره و 26 تومن هم میگیره؟؟؟؟؟:13:

amir_70
15-07-2009, 22:25
سلام به همه

دوستان میخواستم بدونم که راهی وجود داره در که بلوتوث های دریافتی رو در محل دلخواه ذخیره کنیم و همچنین در موقعی که صفحه خاموشه بلوتوث قطع نشه؟؟؟

یه چیز دیگه اینکه گوشی من در هنگام دریافت sms هیچ صدایی ارش درنمیاد داستان چیه؟

Amin.M.1986
15-07-2009, 22:42
مباركه
به نظر شما بدم يا نه ؟

من بودم فعلا پول نمیدتدم.. از کجا معلوم دوباره ترک نخوره؟؟؟

golmohammadi
15-07-2009, 23:08
ولی به نظره من بزار این قابه استفادشو کامل بت بده و بعد بده عوضش کنن.........

اتفاقا به همين فكر هستم
اين قاب تركشو ميچسبونم و به اندازه كافي باهاش كار ميكنم
بعدا قاب همه جا مياد و قيمتش هم مياد پائين
بد شانسي اوردم كمي
تو تبريز نماينگي سيتادل گفت اگه تهران تشخيص بده كه تركها خودبخود بوجود اومده اند يه كاريش ميكنند
بعد الان بعد از تعطيلات بزور رسيده دستشون و ميگند قاب شامل گارانتي نميشه ...
نبايد به حرفش گوش ميدادم
الان هم 26 تومن ميخواند تا تعويض كنند
فكر نكنم ارزششو داشته باشه
من در تعجبم الان نزديك 7 ماه هست xperia اومده بيرون
بعد هيچ پشتيباني نداره
نه قابي باطري چيزي هيچي نيست

golmohammadi
15-07-2009, 23:15
گارانتی داره و 26 تومن هم میگیره؟؟؟؟؟:13:
عزيز قاب شامل گارانتي نميشه

سلام به همه

دوستان میخواستم بدونم که راهی وجود داره در که بلوتوث های دریافتی رو در محل دلخواه ذخیره کنیم و همچنین در موقعی که صفحه خاموشه بلوتوث قطع نشه؟؟؟

یه چیز دیگه اینکه گوشی من در هنگام دریافت sms هیچ صدایی ارش درنمیاد داستان چیه؟
مشكل دومي با اپديت ويندوز و يا تعويض ويندوز به ورژن بالاتر حل ميشه
و مشكل اول هم با يه برنامه كم حجم
ObexInboxEx v0.94
AlirezA_Blueooth_Settings.arm
Dr.Yar Bluetooth Edit By Alireza.ARM
Persian Blue 2.1
اين برنامه هاي ميتونند فايلها را به مموري اتفال بدند ولي دقيق يادم نيست با كدومش ميشه مسير را اختياري كرد
و من ObexInboxEx v0.94 را توصيه ميكنم
و صداي دريافت پيام
اول برو ببين صدايي براي دريافت پيام تعريف شده يا نه

من بودم فعلا پول نمیدتدم.. از کجا معلوم دوباره ترک نخوره؟؟؟

همين كارو ميكنم
الان 1.5 هفته هست بدون گوشي هستم :41:
تازه فردا 5شنبه هم اگه بفرستند نميدونم كي دستم ميرسه
عجب اشتباهي كرديم
اين قاب جديد هم كه روش ميندازند هيچ تظميني نداره كه ترك برميداره يا نه
يكي از دوستان(آريا) ميگفت كه بعد از تعويض قاب، خود قاب مجزا گارانتي دار ميشه
ولي من پرسيدم گفتند نه گارانتي شاملش نميشه
به اين نكته اشاره كردم فقط جهت اطلاع

asextor1
16-07-2009, 02:08
سلام
میخواستم بدونم آیا میشه نوت ها و بوکمارک های اپرای پی سی رو روی اپرای ایکس1 یه جوری کپیشون کرد ؟
در ضمن مثل اینکه بلوتوث های دریافتی همینطوری عین گاو میان توی گوشی . اگه اینطوری باشه که احتمال هک شدن گوشی وجود داره

Mohammad
16-07-2009, 22:07
جالبه !
در سایت GSmarena در رده بندی بر اساس نمره و علاقه X1 به صدر رفته !

Mohammad
16-07-2009, 22:11
سلام
میخواستم بدونم آیا میشه نوت ها و بوکمارک های اپرای پی سی رو روی اپرای ایکس1 یه جوری کپیشون کرد ؟
در ضمن مثل اینکه بلوتوث های دریافتی همینطوری عین گاو میان توی گوشی . اگه اینطوری باشه که احتمال هک شدن گوشی وجود داره

سلام ...
فکر نمی کنم بشه ، فرصت شد حتما تست می کنم .
درسته ، یا همه بلوتوث ها رو می گیره یا هیچکدوم رو نمی گیره ! البته یه فایل کم حجم هست که نام فایل دریافتی ، حجم ، سرعت و زمان باقیمانده رو نشون میده ولی از اسم فرستنده خبری نیست !

derakhshani
16-07-2009, 22:54
از دوستان کسی میدونه چرا مدتی هرچی update از طریق sync با کامپیوتر انجام میدم پیغام :
connection to update server was not available.check your data connection setting and ensure the device date and time are correct
میده و نمیتونم این update رو چک کنم در صورتیکه قبلا پیغام میداد که آپدیتی نیست.

golmohammadi
16-07-2009, 23:02
قعلا نميتونه به سرور وصل بشه
اين اشكال ميتونه به اينترنت شما و يا سرور برگرده
بايستي يه وقت ديگه اپديت كني

golmohammadi
16-07-2009, 23:19
سلام دوستان
تاپيك مقايسه امنيا و xperia را باز كردم
حتما سر بزنيد
ادرش اينجاست فعلا :

amir_70
17-07-2009, 10:09
دمت گرم
اینم تایپیک مقایسه xperia و omnia حالا باز بیاید اینجا بگید کی بهتره کی بدتره

دوستان کسی سریال spb mobile shell 3 رو داره آقا خیلی با حاله ولی این سریالش حال ما رو گرفته اساسی خواهشآ کسی داره دریغ نکنه

derakhshani
17-07-2009, 13:04
قعلا نميتونه به سرور وصل بشه
اين اشكال ميتونه به اينترنت شما و يا سرور برگرده
بايستي يه وقت ديگه اپديت كني

این رو متوجه شدم ولی فکر میکردم چند روزی باشه و حل بشه ... ولی حدود یک ماهی شاید بیشتر هم هست که این پیغام رو میده ...
حالا فکر میکنی چه جوری میشه مشکل رو حل کرد؟

hussain
17-07-2009, 16:17
سلام دوستان.
گوشی من با همراه اول مشکل داره,یعنی نمی تونم اس ام اس بدم فقط یکبار سند میکنه ولی دفه دیگه همش ارور میزنه ولی با ایرانسل روون کار میکنه.
کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟؟؟

pooria_k2
17-07-2009, 17:45
میشه بگین توی جعبش چیا هست؟ ویکمی درباره ی منوش توضیح بدین؟ شنیده بودم میشد تاچ ویز
i900 رو روش داشت؟؟؟

amir_70
17-07-2009, 20:47
میشه بگین توی جعبش چیا هست؟ ویکمی درباره ی منوش توضیح بدین؟ شنیده بودم میشد تاچ ویز
i900 رو روش داشت؟؟؟

دوست من تو جعبه گوشی یه باتری 1500 لیتیوم و 2 تا قلم و هندس فری و رم 4 گیگ و از همین چیزایی که معمولآ با گوشی ها هستش

من خودم امروز عصر تاچ وایز رو نصب کردم با حال بود و بدون هیچ مشکلی روون کار میکنه

سوال دومت رو دقیق متوجه نشدم روشن تر بپرس

pooria_k2
17-07-2009, 22:03
منظورم همون اکس پنل ها بود که فهمیدم:20: گوشی تا چه مموری ای ساپورت میکنه؟؟

hesamkowsar
17-07-2009, 22:41
منظورم همون اکس پنل ها بود که فهمیدم:20: گوشی تا چه مموری ای ساپورت میکنه؟؟

مموری سایت های معتبر نوشتن تا 32 گیگ ولی 16 گیگ بیشتر میکرو sd نیست

amir_70
18-07-2009, 00:09
باید بگم در مورد پنلها ندونسته هم میتونی ازش بگذری

اصلآ نیازی نیست که در مورد این یکی تحقیق کنی( قسمتی خیلی باحال منحصرآ برای اکسپریا )

Mohammad
18-07-2009, 00:20
مدتیه یه رام خوب نصب کردم ...
گفتم دوستان رو هم بی نصیب نذارم . گرچه خالی از ایراد نیست ولی رام بسیار خوبیه . از معدود رام هایی که من قبولش دارم .

Energy ROM WWE
Updated to Manila 2.1.38403.2
[Album 1916
Arcsoft MMS 5.2.0.22
AudioBooster 19152829
Audiomanager 1916
World Card Mobile
HTC Calculator
Comm Manager and related wizards
Connection Setup
HTC PhotoPicker
HTC MessageEnhancement
HTC Dialer
QuickGPS
RingTone Plugin
Streaming Media
TaskManager
HTC VolumeControl
YouTube
Rhodium Camera
WM6.5 themes

134444 KB

منبع :

golmohammadi
18-07-2009, 00:58
مرسي محمد جون
در اونجا ورژن راديوئي را هم نوشته
با اين حساب بايد مصرف گوشي پائينتر بياد
بچه هاي كه نصبش كردند نتيجه را اعلام كينند

Mohammad
18-07-2009, 01:39
در اونجا ورژن راديوئي را هم نوشته
با اين حساب بايد مصرف گوشي پائينتر بياد
در این زمینه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .
اون ورژن هم امضا کاربر هست ، حالا دقیق نمی دونم مربوط به این رام میشه یا نه .

دوستان حتما صفحه 3 اون تاپیک رو هم ببینید تا مشکلی با صدا هم نداشته باشید .
واقعا لذت بخشه !

golmohammadi
18-07-2009, 09:07
در این زمینه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .
اون ورژن هم امضا کاربر هست ، حالا دقیق نمی دونم مربوط به این رام میشه یا نه .

دوستان حتما صفحه 3 اون تاپیک رو هم ببینید تا مشکلی با صدا هم نداشته باشید .
واقعا لذت بخشه !

من ديشب دقت نكردم
اگه امضاء بود كه هيچي
ولي اگه ورژن راديوئي گوشي بره بالا، شارژ گوشي بهتر ميشه البته در قسمت شبكه
فعلا سرعتم افتضاح كم شده
از سرعت دانلود 53 الان اومده به 3
نميدونم بايد چطور فايلهاي حجيمو دانلود كنم
بازم اگه مشكلي بود اشاره كنين

Mohammad
18-07-2009, 10:58
من این رام رو چند روزی هست نصب دارم.
لول قسمت صداش میکل داشت که با نصب دو تا فایل به حجم مجموع 1مگ مشکل کاملا حل شد .
یه کم سرعتش کمه و نوار پایین TF3D خوب اسکرول نمیشه .
همچنین در قسمت تنظیمات هر تنظیمی رو که اعمال کنید بعد از اعمال کاملا از مسیر خارج میشه و اگه بخواین بید دوباره تمام مسیر رو طی کنید .
در عوض TF3D که حرف نداره ، ظاهرش مثل WM6.5 هست . یعنی در واقع TF3D + WM 6.5 هست . برنامه هایی که نصبه بسیار مفید و کارآمد هستند .
این TF3D هم مربوط به HD بوده .
من با برنامه دوربین این رام که عکس گرفتم با کیفیت تر از برنامه دوربین خود X1 دراومد .
اگه از مشکلات نسبتا کوچیک موجود فاکتور بگیریم من کاملا راضی هستم ازش .
بهترین رامی هست که تا حالا دیدم .
یه رام دیگه هم زیر نظر دارم ، اگه نصبش کردم خبرش رو می دوم.

golmohammadi
18-07-2009, 14:33
من این رام رو چند روزی هست نصب دارم.
لول قسمت صداش میکل داشت که با نصب دو تا فایل به حجم مجموع 1مگ مشکل کاملا حل شد .
یه کم سرعتش کمه و نوار پایین TF3D خوب اسکرول نمیشه .
همچنین در قسمت تنظیمات هر تنظیمی رو که اعمال کنید بعد از اعمال کاملا از مسیر خارج میشه و اگه بخواین بید دوباره تمام مسیر رو طی کنید .
در عوض TF3D که حرف نداره ، ظاهرش مثل WM6.5 هست . یعنی در واقع TF3D + WM 6.5 هست . برنامه هایی که نصبه بسیار مفید و کارآمد هستند .
این TF3D هم مربوط به HD بوده .
من با برنامه دوربین این رام که عکس گرفتم با کیفیت تر از برنامه دوربین خود X1 دراومد .
اگه از مشکلات نسبتا کوچیک موجود فاکتور بگیریم من کاملا راضی هستم ازش .
بهترین رامی هست که تا حالا دیدم .
یه رام دیگه هم زیر نظر دارم ، اگه نصبش کردم خبرش رو می دوم.

خوبه كه مشكل صدا حل شد
سرعت نوار پائين از اولش كمه
اينكه ويندوز 6.5 هست مهمتره
و برنامه هاي خوبي هم رو ويندوز نصب شده پيشفرض
دوربين خودش اگه خوب باشه ديگه عاليه
چون در touch x va it دوربين خودشون خوب نبودند مثل دوربين اصلي

hussain
18-07-2009, 15:32
سلام دوستان.
گوشی من با همراه اول مشکل داره,یعنی نمی تونم اس ام اس بدم فقط یکبار سند میکنه ولی دفه دیگه همش ارور میزنه ولی با ایرانسل روون کار میکنه.
کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟؟؟
کسی نمیدونه مشکل من از کجاست؟:19:

Mohammad
18-07-2009, 19:31
کسی نمیدونه مشکل من از کجاست؟:19:
عجیبه !
مسیج سنتر رویه 502 هست دیگه ؟
ورژن رام ؟

======

دوستان به محاسن رامی که معرفی کردم مصرف کم باتری رو هم اضافه کنید ! :20:

hussain
19-07-2009, 00:06
عجیبه !
مسیج سنتر رویه 502 هست دیگه ؟
ورژن رام ؟

آقا دستت طلا روی 500 بود گذاشتم 502 درست شد.:10:

hesamkowsar
19-07-2009, 00:28
دوستان گل....بهترین رام رسمی سونی اریکسون و اخریش چیه و از کجا بگیرم...ریسک خراب شدن گوسی هست؟

sh_vedad
19-07-2009, 13:34
yek dastgah Xperia X1 ba ram e 4GB + Garmin software +Tehran map
420/000T
dar soorate niaz be id sh_vedad@yahoo.com PM bedid

golmohammadi
19-07-2009, 15:08
دوستان گل....بهترین رام رسمی سونی اریکسون و اخریش چیه و از کجا بگیرم...ریسک خراب شدن گوسی هست؟

حسام ازت بعيده
من فكر ميكردم خيلي وارد تر باشي
اول بگو گوشيو hard spl كردي ؟

golmohammadi
19-07-2009, 15:13
بچه ها گوشي من از گارانتي برگشت
فقط قاب قسمت پائين را با 15 تومن تعويض كردند
و هزينه پست ارسالي از تهران به تبريز را كه 5 تومنه خودشون دادند
در ضمن گفتند قاب تعويض شده اگه از اون قسمت كه قبلا ترك برداشته بود، ترك برداره بدون هزينه تعويضش ميكنند ....
اين مطلب يه چيز زا ثابت ميكنه
يكي اينكه با خاطر اين تضمين من حاضر به پرداخت هزينه شدم چون بعدا اگه موردي پيش بياد بدون هزينه تعويش ميكنند
و دوم اينكه اگه قاب تعويضي مثل قابهاي قبلي بود هيچوقت تضمينش نميكردند
ميگفت كه اين قاب اصلاح شده قاب اصلي هست
پس به نتيجه ميرسيم كه در گوشيهاي جديد اين مشكلات برطرف شده ...

amir_70
19-07-2009, 16:17
سلام به همه ی دوستان

اول اینکه آیا برنامه ای هست که بشه با بلوتوث وسایل خانگی و برقی رو با گوشی کنترل کرد اخه یادمه یکی از فامیلامون یه گوشی samsung i300 داشت که باهاش از فواصل چند متری تلویزیون رو خاموش و روشن میکرد و از این کارا و کلی هم حال میکرد و هم حال گیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](چون به دلایلی نمیتونم از خودش سوال کنم اومدم اینجا پرسیدم)

دوم اینکه این این پنل media xperience حال گیری میکنه بعضی از موزیک ها رو با ویندوز مدیا پلیر بالا میاره و بعضی ها رو خودش و بعضی از موزیک ها رو اصلآ اجازه ی شروع بهشون نمیده یعنی همین که میخواد شروع بشه دوباره برمیگرده و نمیذاره داستان چیه؟
راستی اصلآ یه پلیر خوب جز core player که محیط گرافیکی زیبایی داشته باشه (مثل همون پنل media xperience ) رو کسی سراغ داره؟؟؟

hesamkowsar
19-07-2009, 17:05
حسام ازت بعيده
من فكر ميكردم خيلي وارد تر باشي
اول بگو گوشيو hard spl كردي ؟

راستش تو فروم xda دیدم چقدر رم هست و معلوم نبود کدوم مال فابریک سونی اریکسونه...همشون دستکاری شده بود....
درمورد ریست سخت افزاری هم بگم نه...hard spl همون ریست کلی گوشی به تنظیمات کارخانست دیگه....
2تا دکمه هاش و اون دکمه ریست رو همزمان فشار میدیم:20:...؟
تو زمینه نصب رام وارد نیستم چون هنوز نرفتم سراغش...ولی اولین رامو بریزم همه رامارو شروع میکنم تست کردن...

hesamkowsar
19-07-2009, 17:24
سلام به همه ی دوستان

اول اینکه آیا برنامه ای هست که بشه با بلوتوث وسایل خانگی و برقی رو با گوشی کنترل کرد اخه یادمه یکی از فامیلامون یه گوشی samsung i300 داشت که باهاش از فواصل چند متری تلویزیون رو خاموش و روشن میکرد و از این کارا و کلی هم حال میکرد و هم حال گیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](چون به دلایلی نمیتونم از خودش سوال کنم اومدم اینجا پرسیدم)

دوم اینکه این این پنل media xperience حال گیری میکنه بعضی از موزیک ها رو با ویندوز مدیا پلیر بالا میاره و بعضی ها رو خودش و بعضی از موزیک ها رو اصلآ اجازه ی شروع بهشون نمیده یعنی همین که میخواد شروع بشه دوباره برمیگرده و نمیذاره داستان چیه؟
راستی اصلآ یه پلیر خوب جز core player که محیط گرافیکی زیبایی داشته باشه (مثل همون پنل media xperience ) رو کسی سراغ داره؟؟؟

برای کنترل تلویزیون اینا برنامه هایی هست اما پاک پی سی میخواد که درگاه مادون قرمز داشته باشه...(ir)..
برنامه پخش موزیک هم pocket music و برنامه پخش تصویر core player پیشنهاد میکنم

hesamkowsar
19-07-2009, 17:25
بچه ها گوشي من از گارانتي برگشت
فقط قاب قسمت پائين را با 15 تومن تعويض كردند
و هزينه پست ارسالي از تهران به تبريز را كه 5 تومنه خودشون دادند
در ضمن گفتند قاب تعويض شده اگه از اون قسمت كه قبلا ترك برداشته بود، ترك برداره بدون هزينه تعويضش ميكنند ....
اين مطلب يه چيز زا ثابت ميكنه
يكي اينكه با خاطر اين تضمين من حاضر به پرداخت هزينه شدم چون بعدا اگه موردي پيش بياد بدون هزينه تعويش ميكنند
و دوم اينكه اگه قاب تعويضي مثل قابهاي قبلي بود هيچوقت تضمينش نميكردند
ميگفت كه اين قاب اصلاح شده قاب اصلي هست
پس به نتيجه ميرسيم كه در گوشيهاي جديد اين مشكلات برطرف شده ...

از کجا تهران سفارش دادی...؟چون من قاب فابریک x1 رو ندیدم...

hesamkowsar
19-07-2009, 17:34
اینم در مورد قاب گوشی.......پس قاب جدید قدیم داریم :

ولی مال من که جزو اولین سری ها هست هیچ مشکلی نداره...شاید شانس خوبمه...!!!

amir_70
19-07-2009, 17:38
دوست من core player رو دارم ولی core player محیط گرافیکی شبیه پنل media xperience نداره تازه لزومی نداره حتمآ شبیهش باشه ولی میخوام که زیبا باشه

سوال دومم هم بی جواب موند

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

golmohammadi
19-07-2009, 17:52
راستش تو فروم xda دیدم چقدر رم هست و معلوم نبود کدوم مال فابریک سونی اریکسونه...همشون دستکاری شده بود....
درمورد ریست سخت افزاری هم بگم نه...hard spl همون ریست کلی گوشی به تنظیمات کارخانست دیگه....
2تا دکمه هاش و اون دکمه ریست رو همزمان فشار میدیم:20:...؟
تو زمینه نصب رام وارد نیستم چون هنوز نرفتم سراغش...ولی اولین رامو بریزم همه رامارو شروع میکنم تست کردن...
ببين hard spl در واقع آنلاك كردن گوشي هست
با اينكار ميتوني ويندوزهاي دستكاري شده را رو گوشي بريزي
من خودم امروز يه بار hard spl ميكنم چون نياز به گارانتي داشتم همه چيو برگردونده بودم
اگه در سايت خودمون چيزي نيافتي بگو لينك موبايلستان را بدم
رامها هم سليقه اي هستند
چند ورژن touch x و toouch it
ويندوز 6.5 و 6.1
ويندوزهاي ديگه اي هم هستند
ميتوني نصب كني

از کجا تهران سفارش دادی...؟چون من قاب فابریک x1 رو ندیدم...
من داده بودم گارانتي
همون سيتادل
به نظر ميرسه قاب عوض شده كمي متفاوت باشه
هر چي هست بهتر از قبليه
اره هيچ جا قابش پيدا نميشه
الان خيلي خيالم راحته

اره جدا
البته همه قابها كه معيوب نيستند
فقط عده كمي اينطوري هستند

دوست من core player رو دارم ولی core player محیط گرافیکی شبیه پنل media xperience نداره تازه لزومی نداره حتمآ شبیهش باشه ولی میخوام که زیبا باشه

سوال دومم هم بی جواب موند

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

سوال دومت چي بود ؟
براي موزيك از پاكت موزيك پلير استفاده كن

hesamkowsar
19-07-2009, 19:13
من ویندوز موبایل 6.5 ورژن اصلیشو میخوام...به دستکاری شده اتمینان ندارم...خود سونی اریکسون واسه اکسپریا 6.5 داده؟

Hamid..God
19-07-2009, 19:25
دوستان کی از این می خواد؟

هرکی می خواد یه سر به لینک زیر بزنه

golmohammadi
19-07-2009, 19:41
من ویندوز موبایل 6.5 ورژن اصلیشو میخوام...به دستکاری شده اتمینان ندارم...خود سونی اریکسون واسه اکسپریا 6.5 داده؟
ايني كه ميخواهي اره هست
البته خود سوني اريكسون ريليز نكرده ويندوز 6.5 را
ولي بعد از hard spl كردن راحت ميتوني نصب كني
در دو ورژن كوك شده
يكي سبك و ديگري كامل
من توصيه ميكنم كامل را نصب كني
هر دو ورژن 2 هستند
يه سر به اينجا بزن

اول اينو بخون (Sony Ericsson XPERIA X1 | آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها)
hard spl هم اونجا هست
بعد ميتوني رامها را دانلود كني
چند نوع رام معرفي شده
هر نوع سوالي داشتي ميتوني بپرسي

دوستان کی از این می خواد؟

هرکی می خواد یه سر به لینک زیر بزنه

عجب چيزيه
بايد امكانات بيشتري داشته باشه و احتمالا برد بيشتر
تازه قيمتش هم خوبه
اما فكر نميكنم وارد ايران بشه

hesamkowsar
19-07-2009, 22:04
این دستگاه ویژه اکسپریا نیست...به هر هدفون جکی میخوره و قیمتش 10 تومان هست و کیفیتش افتضاحه...من گرفتم...نوع بهترش گیر میاد...تو تهران حتی الکتریکی های عادی فراونه...

amir_70
19-07-2009, 22:13
سلام به همه ی دوستان

دوستان اینجا کسی نیست به این سوالات ما هم یه پاسخی بده:41:

راستی من گوشیم میشه گفت گارانتی نداره(خدمات پارسه) آیا قاب این گوشی در حال حاضر یافت میشه که بخرم؟؟؟اگه هست قیمتش چقدره؟
(من قاب گوشیم مشکل نداره ولی میخوام بدونم کی به کیه؟)

golmohammadi
19-07-2009, 22:37
این دستگاه ویژه اکسپریا نیست...به هر هدفون جکی میخوره و قیمتش 10 تومان هست و کیفیتش افتضاحه...من گرفتم...نوع بهترش گیر میاد...تو تهران حتی الکتریکی های عادی فراونه...
كه اينطور
تو تهران اگه هست قيمتش چنده منظورم با كيفيت تر باشه
يادش به خير جواني اگه 15 سال پيش بود الان خودم يك فرستنده FM با برد چند كيلومتر درست كرده بودم
كه صد مرطبه قويتر از اين fm transmiter ها بود

نوشته شده توسط amir_70
سلام به همه ی دوستان

اول اینکه آیا برنامه ای هست که بشه با بلوتوث وسایل خانگی و برقی رو با گوشی کنترل کرد اخه یادمه یکی از فامیلامون یه گوشی samsung i300 داشت که باهاش از فواصل چند متری تلویزیون رو خاموش و روشن میکرد و از این کارا و کلی هم حال میکرد و هم حال گیری(چون به دلایلی نمیتونم از خودش سوال کنم اومدم اینجا پرسیدم)

اولا اگه برنامه اي باشه بايد مادون قرمز باشه كه x1 نداره
اگه داشت در ويندوز مبايل برنامه هاي زيادي يافت ميشوند
اما كنترل وسايل برقي
اگه بخواهي وسائل برقي را با بلوتوث كنترل كني حتما بايد اون وسيله چنين چيزي را ساپورت كنه
مثلا با بلوتوث ميشه عكسهاي گوشي را پرينت كرد ولي با پرينترهاي بلوتوث دار
و خيلي كارهاي ديگه ميشه كرد
با اينفرارد فقط ميشه وسائلي را كنترل كرد كه همينو داشته باشند
از جمله تلويزيون رسيور ويدئو و چنين چيزي
اون دوستت هم با همين مادون قرمز اينكارو ميكرد نه بلوتوث

hesamkowsar
20-07-2009, 00:54
قیمتشو راستش دنبالش نبودم...اما همشون بد کیفیتن...نوشتن استریو ولی مونو میفرسته...من مارک leono شو 10 تومن گرفتم که 10 تومانو مینداختم صندوق صدقه بهتر بود..!!

golmohammadi
20-07-2009, 01:49
قیمتشو راستش دنبالش نبودم...اما همشون بد کیفیتن...نوشتن استریو ولی مونو میفرسته...من مارک leono شو 10 تومن گرفتم که 10 تومانو مینداختم صندوق صدقه بهتر بود..!!

پس اگه اينطوره بايستي صبر كنيم تا بهترش بياد
اگه بردشون زياد باشه حال ميده
مثل 1 كيلومتر :31:
البته ميشه ها ولي نميسازند
مگر اينكه دست ساز باشه :31:
راستي رام عوض كردي يا نه ؟
مراحل را طي كن هر سوالي داشتي من كمكت ميكنم
اين روزها وقتم زياد شده و بيشتر به سايت سر ميزنم

hesamkowsar
20-07-2009, 02:32
والا واسه رام اول یه adsl میخوام که رامو بگیرم...تهران اینترنت پر سرعت ندارم...چون دانشجو شمالم بیشتر اونجام یه اینترنت وایرلس اونجا دارم...رفتم دانلود میکنم...
راستی اگه fm سندر با برد 1 کیلومتر میخوای گوشیو وصل کن بیسیم موتورولا تا 3 کیلومتر حال کن...!!!

amir_70
20-07-2009, 04:53
كه اينطور
تو تهران اگه هست قيمتش چنده منظورم با كيفيت تر باشه
يادش به خير جواني اگه 15 سال پيش بود الان خودم يك فرستنده FM با برد چند كيلومتر درست كرده بودم
كه صد مرطبه قويتر از اين fm transmiter ها بود

اولا اگه برنامه اي باشه بايد مادون قرمز باشه كه x1 نداره
اگه داشت در ويندوز مبايل برنامه هاي زيادي يافت ميشوند
اما كنترل وسايل برقي
اگه بخواهي وسائل برقي را با بلوتوث كنترل كني حتما بايد اون وسيله چنين چيزي را ساپورت كنه
مثلا با بلوتوث ميشه عكسهاي گوشي را پرينت كرد ولي با پرينترهاي بلوتوث دار
و خيلي كارهاي ديگه ميشه كرد
با اينفرارد فقط ميشه وسائلي را كنترل كرد كه همينو داشته باشند
از جمله تلويزيون رسيور ويدئو و چنين چيزي
اون دوستت هم با همين مادون قرمز اينكارو ميكرد نه بلوتوث

اخه دوست من اون از فاصله چندین متری این کار رو میکرد

golmohammadi
20-07-2009, 11:15
والا واسه رام اول یه adsl میخوام که رامو بگیرم...تهران اینترنت پر سرعت ندارم...چون دانشجو شمالم بیشتر اونجام یه اینترنت وایرلس اونجا دارم...رفتم دانلود میکنم...
راستی اگه fm سندر با برد 1 کیلومتر میخوای گوشیو وصل کن بیسیم موتورولا تا 3 کیلومتر حال کن...!!!
اره اينم پيشنهاد خوبيه
اگه برد fm زياد باشه خوبه
مثلا ميتوني به يك رسيور وصل كني
و يك منطقه را تحت پوشش بده
در واقع يك كانال راديويي موسيقي اضافه ميشه
كاربردهاي ديگه اي هم داره
مثلا در اتوبوس ميتوني به تلويزيون وصل كني و داخل اتوبوس همه ميتونند فيلم را نگاه كنند وصداشو از fm گوشي بگيرند و با هندزفري گوش كنند تصور كنيد چقدر خوب ميشه
چون در اتوبوس سروصدا زياده حال نميده
قبلا به فكر ساختن چنين چيزي بودم الان ديگه حالشو ندارم

اخه دوست من اون از فاصله چندین متری این کار رو میکرد

شما فكر ميكنين بد مادون 1 متره ؟
مادون داريم تا مادون
مادون ممكنه بردش تا 10 متر برسه

hesamkowsar
20-07-2009, 11:38
دوستان نکنه میخواید کانال رادییویی راه بندازید...!!!:31:
هدفون سیمی بزن با کیفیت حالشو ببر:46:

Mah12
20-07-2009, 11:43
البته اگه فرستنده FM بردش از یه حدی بیشتر بشه پیگیری میکنن پیداش میکنن میگیرنتون...
اصلآ به دردسرش نمیارزه..

hesamkowsar
20-07-2009, 12:56
البته اگه فرستنده FM بردش از یه حدی بیشتر بشه پیگیری میکنن پیداش میکنن میگیرنتون...
اصلآ به دردسرش نمیارزه..

تا برد 3 کیلومتر برای افراد عادی بیسیم یا فرستنده گیزنده مجازه...ولی از 3 بیشتر مجوز میخواد

deluge28
20-07-2009, 21:18
دوستان قبلا توی یه سایتی دیده بودم یه دستگاه کوچیکی بود که به اکسپریا وصل میشد و تلویزیون رو میگرفت..کسی در این مورد اطلاعی داره و یا به همچین چیزی برخورد کرده؟

hesamkowsar
20-07-2009, 21:43
دوستان قبلا توی یه سایتی دیده بودم یه دستگاه کوچیکی بود که به اکسپریا وصل میشد و تلویزیون رو میگرفت..کسی در این مورد اطلاعی داره و یا به همچین چیزی برخورد کرده؟

چه سایتی؟یادته؟

peter-se
20-07-2009, 21:46

سلام حسام جان میشه دقیقا بگی کجای عکس اول با عکس دوم فرق میکنه؟ یا من کورم! یا دقت شما خیلی بالاست:10:

merikh_merikh
20-07-2009, 21:55
دوستان ببخشید میخام یه چیزی بگم که ربطی به این تاپیک نداره........
ایا این اف ام که میگین برای پی1 هم گیر میاد؟

hamed1297
20-07-2009, 22:15
آره.یه مدل داره که به تمام SE ها میخوره.اونهایی که fast port دارن:

Original Titan
20-07-2009, 22:27
سلام حسام جان میشه دقیقا بگی کجای عکس اول با عکس دوم فرق میکنه؟ یا من کورم! یا دقت شما خیلی بالاست
آره منم كورم هيچي نديدم!
حالا نوع جديد بهتره يا بد تر؟

Elfin-D
20-07-2009, 22:32
سلام حسام جان میشه دقیقا بگی کجای عکس اول با عکس دوم فرق میکنه؟ یا من کورم! یا دقت شما خیلی بالاست:10:
انتهای محفظه ی باتری یک خمیدگی هست که در طراحی
جدید نداره.

ویرایش:من xda developers رو چک کردم.طراحی جدید ربطی
به ترک ها نداره.

مخلصیم

Mohammad
20-07-2009, 23:36
ویرایش:من xda developers رو چک کردم.طراحی جدید ربطی
به ترک ها نداره.

نکته ی مهمی بود !
حالا دوستانی که قاب جدید گرفتن باید کمی صبر کنیم ببینیم ترک می خورند یا نه .

peter-se
21-07-2009, 00:07
هنوز مشکل این رنگ در مشکیا حل نشده لعنتی روز به روز بیشتر رنگش میره و اعصاب خورد میکنه حالا اون به جهنم چیزی که از همه بیشتر رو اعصابه اینکه از هر جهتی بگی اقدام کردم اما نشد که نشد شیر کردن اینترنت کامپیوتر با گوشی رو میگم دیگه دیوونم کرده.بدبختی تو تاچ پروم هم همینطور بود!یکی یه راه چیزی جلو پای ما بزاره یا خودمو میکشم یا ایکس وان رو ها از من گفتن بود

Elfin-D
21-07-2009, 09:17
هنوز مشکل این رنگ در مشکیا حل نشده لعنتی روز به روز بیشتر رنگش میره و اعصاب خورد میکنه حالا اون به جهنم چیزی که از همه بیشتر رو اعصابه اینکه از هر جهتی بگی اقدام کردم اما نشد که نشد شیر کردن اینترنت کامپیوتر با گوشی رو میگم دیگه دیوونم کرده.بدبختی تو تاچ پروم هم همینطور بود!یکی یه راه چیزی جلو پای ما بزاره یا خودمو میکشم یا ایکس وان رو ها از من گفتن بود
مال من به راحتی شد.یعنی هر وقت سینک میشه به
نت هم میتونه وصل شه.من فقط تنها کاری که کردم
واسه تنظیمات ایرانسل آی پی تعیین کردم.همین

مخلصیم

merikh_merikh
21-07-2009, 09:28

سلام.
حامد جان منظورت از fast port چیه؟
به پی1 میخوره؟

hesamkowsar
21-07-2009, 10:01
نه p1 و w950 و p990 نمیخوره....امتحان کردم...به فست پورت های جاوا فقط میخوره...
خریده بودم 50 تومان چون w950 داشتم و نمیخورد فروختم 35 ت...

golmohammadi
21-07-2009, 10:33
دوستان ببخشید میخام یه چیزی بگم که ربطی به این تاپیک نداره........
براي همه گوشيها يافت ميشه
اين عكسي كه گذاشته شده تخصصيش هست
يعني وصل ميكني به گوشي بدون مشكلا كار ميكنه
ماركهاي ديگه اي هم هست كه اصلا گوشي بودن مهم نيست يه صدا را بهش بده پخش ميكنه به FM
حالا گوشي باشه ميكروفون دستگاه رسيور و ..

سلام خوبي؟
كجايي كم پيدايي؟

نکته ی مهمی بود !
حالا دوستانی که قاب جدید گرفتن باید کمی صبر کنیم ببینیم ترک می خورند یا نه .
الان قاب من تعويض شده
و گفته شده كه ورژن اصلاح شده هست
اگه خواستين عكس بزارم
با عكسهاي قبلي مقايسه كنيم ببينيم در ظاهر فرق دارند ؟
در ضمن يه ذره حس ميكنم رنگش فرق داره اگه يه گوشي نقره اي ديگه بود ميتونستم دقيق مقايسه كنم
يه تفاوت ديگه هم كه ديدم اينه كه در باطري به سختي باز ميشه ...
در حالي كه در قاب اصلي براحتي باز ميشد

چه مشكلي داري؟
من از اولش كه گوشيو گرفتم بدون مشكل با Active Sinc به اينترنت وصل ميشم
در ضمن يه بار هم از طريق بلوتوث وصل شدم .

Elfin-D
21-07-2009, 10:38
ماركهاي ديگه اي هم هست كه اصلا گوشي بودن مهم نيست يه صدا را بهش بده پخش ميكنه به FM

سلام خوبي؟
كجايي كم پيدايي؟

الان قاب من تعويض شده
و گفته شده كه ورژن اصلاح شده هست
اگه خواستين عكس بزارم
با عكسهاي قبلي مقايسه كنيم ببينيم در ظاهر فرق دارند ؟
در ضمن يه ذره حس ميكنم رنگش فرق داره اگه يه گوشي نقره اي ديگه بود ميتونستم دقيق مقايسه كنم
يه تفاوت ديگه هم كه ديدم اينه كه در باطري به سختي باز ميشه ...
در حالي كه در قاب اصلي براحتي باز ميشد

چه مشكلي داري؟
در ضمن يه بار هم از طريق بلوتوث وصل شدم .
اگه عکس بزاری خوبه.تاریخ ساختش کیه؟!

مخلصیم

Original Titan
21-07-2009, 10:44
آره آره! يكي بذاره!‌اگه قضيه ترك حل شده باشه عالي ميشه!

نه p1 و w950 و p990 نمیخوره....امتحان کردم...به فست پورت های جاوا فقط میخوره...
خریده بودم 50 تومان چون w950 داشتم و نمیخورد فروختم 35 ت...
سلام
ميگم كه من خيلي ميخوام اينو!‌ از كجا بايد بگيرم؟؟؟؟/ الائدين گير مياد؟ الان هم هست ديگه !؟ چند وقت پيش تر گرفته بودي؟
زياد شد؟ ببخشيد!

golmohammadi
21-07-2009, 15:57
اگه عکس بزاری خوبه.تاریخ ساختش کیه؟!

مخلصیم

باشه اينكارو ميكنم

golmohammadi
21-07-2009, 16:01
خب بچه ها چند تا عكس از قاب تعويضي ميذارم
فقط قسمت زيري تعويض شده
تنها چيزي كه متوجه شده ام اينه كه در باطري محكم چفت ميشه
خود باطري هم مقداري همينطور
اينم عكسها
مقايسه را ميزارم به عهده شما

hesamkowsar
21-07-2009, 17:09
قاب درست حسابییه...مثل فابریکه...دقیقآ کدوم قسمتو عوض کردی؟پشت؟جلوی دوربین اینام جزوش بود؟

asextor1
21-07-2009, 18:01
آقا یه سوال بی ربط دارم
این اف ام که اینقدر سنگشو به سینه میزنید اصلا به چه دردی میخوره ؟؟

من شنبه میرم اکسپریا رو سفارش میدم برام بیارن
ارزش داره صبر کنم تا ویندوز 7 بیاد و اون وقت رامشو عوض کنم ؟؟
یا اینکه یکی از این رام های فعلی رو بریزم

golmohammadi
21-07-2009, 19:28
قاب درست حسابییه...مثل فابریکه...دقیقآ کدوم قسمتو عوض کردی؟پشت؟جلوی دوربین اینام جزوش بود؟
اره بابا اصلا فرق ميكنه
پشت قاب را عوش كردند كه قسمتهاي دوربين هم شامل ميشه
كلا از پشت گوشي هر چي ديده ميشه عوض شده

آقا یه سوال بی ربط دارم

توسط FM Transmiter ميتوني موزيك را به FM پخش كني و از طريق وسائلي كه گيرنده FM دارند به موزيك گوشي بدي از جمله گوشيهاي FM دار و راديو پخش ماشين
در واقع يك فرستنده FM ساده هست كه اكثرا هم برد كمي دارند
ارزش نداره صبر كني
الان xperia اوج لذتش هست
بعد ويندوز 7 هم هر وقت بياد نصبش ميكني
در حال حاظر رامهاي كوك شده زيادي هستند
و به حد كافي تنوع وجود داره

hesamkowsar
21-07-2009, 19:38
آقا یه سوال بی ربط دارم

تا اون موقع اکسپریا از رده خارجه....اکسپریا نصف عمرش رفته...
اف ام سندرم دستگاهیه که صدا یا اهنگ رو رو موج fm میفرسته و میشه از طریق رادیو یا دستگاه fm دار دریافت کرد

Elfin-D
21-07-2009, 19:57
خب بچه ها چند تا عكس از قاب تعويضي ميذارم
فقط قسمت زيري تعويض شده
تنها چيزي كه متوجه شده ام اينه كه در باطري محكم چفت ميشه
خود باطري هم مقداري همينطور
اينم عكسها
مقايسه را ميزارم به عهده شما

باتری رو در بیار.روی برچسب قاب یه شماره هست مثل
این:09w12
اینرو بنویس اینجا ببینیم کی تولید شده این قابه

مخلصیم

peter-se
21-07-2009, 21:24
چه مشكلي داري؟
در ضمن يه بار هم از طريق بلوتوث وصل شدم .[/quote]

یلی سادست هر کاری میکنی وصل نمیشه به قول یکی از بچه ها میگه داداش من وصل نمیشم که نمیشم :41:

farhooode
21-07-2009, 22:17
سلام
x1 ٌداش تو هنزفری چطوره
بلندی و کیفیتش به اندازه کدوم گوشی سونی اریکسون هست وقت موسیقی

Original Titan
21-07-2009, 22:53
گلمحمدي جان تعويض قاب چند برات آب خورد؟
خيلي بهتر به نظر ميرسه! سر و سامون گرفتي :دی

hesamkowsar
21-07-2009, 23:07
سلام
x1 ٌداش تو هنزفری چطوره

کفیت صداش به w950 میرسه...اما به w800 نه....اخه این 2 گوشیو داشتم...
من ازکیفیت صداش راضی راضی هستم...البته تو هندزفری
البته یه هدفون خوب سونی هم بهش وصل کردم...:20:

golmohammadi
22-07-2009, 00:46
باتری رو در بیار.روی برچسب قاب یه شماره هست مثل
این:09w12
اینرو بنویس اینجا ببینیم کی تولید شده این قابه

مخلصیم
عكسها من را در نقل قول گذاشتي بچه ها بيچاره ميشند تا اون صفحه راباز كنند
اون تاريخ ساخت گوشي كه فرقي نميكنه
چون قابو عوض كردند ديگه
09W04 هست
فكر كنم همون اولي هست
اين قسمت اگه دقت كنين به برد چسبيده
و با قاب عوض نميشه
بازم سوالي بود در خدمتيم

گلمحمدي جان تعويض قاب چند برات آب خورد؟
خيلي بهتر به نظر ميرسه! سر و سامون گرفتي :دی

اره به نظر قاب خوبي هست
اميدوارم اينطوري باشه
البته چون اين قاب هم خودش ضمانت داره واسه همين كاملا حس خوبي دارم
حتي اگه بشكنه هم نگران نيستم
چون بدون هزينه تعويضش ميكنند
البته به شرطي كه در قسمت زير ولوم ترك برداره بقيه جاها را نميگم
15 تومن ازم گرفتند و عوضش كردند
البته بيشتر ميخواستند خلاصه يه جورايي به اين قيمت راضي شدند
هزينه تيپاكس از تهران به تبريز كه 5300 بود را نيز خودشون دادند
و من 3 تومن هزينه براي فرستادن به تهران پرداخت كردم كه در هر صورت اين مبلغ بايستي پرداخت ميشد

Original Titan
22-07-2009, 07:06
اره به نظر قاب خوبي هست
اميدوارم اينطوري باشه
البته چون اين قاب هم خودش ضمانت داره واسه همين كاملا حس خوبي دارم
حتي اگه بشكنه هم نگران نيستم
چون بدون هزينه تعويضش ميكنند
البته به شرطي كه در قسمت زير ولوم ترك برداره بقيه جاها را نميگم
15 تومن ازم گرفتند و عوضش كردند
البته بيشتر ميخواستند خلاصه يه جورايي به اين قيمت راضي شدند
هزينه تيپاكس از تهران به تبريز كه 5300 بود را نيز خودشون دادند
و من 3 تومن هزينه براي فرستادن به تهران پرداخت كردم كه در هر صورت اين مبلغ بايستي پرداخت ميشد
خيلي هم پس هزينه نكردي!
فرض كن من بدون گارانتي بگيرم و بعدش قابم شكست مي تونم مثل تو قابم را عوض كنم؟

golmohammadi
22-07-2009, 10:02
خيلي هم پس هزينه نكردي!
فرض كن من بدون گارانتي بگيرم و بعدش قابم شكست مي تونم مثل تو قابم را عوض كنم؟

اره
راستش قاب شامل گارانتي نميشه
الان چون هيچ جا قاب يافت نميشه هركسي ميخواد تعويض كنه مجبوره بده به سيتادل
اره واست تعويض ميكنند ولي با هزينه
26 تومن فكر كنم بگيرند
اگه خواستي دقيق اطلاع بگيري شمارشو در تهران برات بدم

Original Titan
22-07-2009, 10:18
اگه خواستي دقيق اطلاع بگيري شمارشو در تهران برات بدم
قربون دستت ضرر نداره! باشه تو فون بوكم !
ايشالا زود تر خبر بدي كه گوشيت نشكسته :دی

merikh_merikh
22-07-2009, 10:23
.
گل محمدی جان حالا ایا برای پی1 هم چنین اف امی هست؟
اگه هست از کجا گیر بیارم همچنین حدوده قیمتش چنده؟

golmohammadi
22-07-2009, 14:24
قربون دستت ضرر نداره! باشه تو فون بوكم !
ايشالا زود تر خبر بدي كه گوشيت نشكسته :دی
اينم شماره سيتادل
02164007
6
اول شماره را ميگيري
بعد 6 را ميزني

پي وان پورتش چجوريه
هر چي باشه خلاصه خروجي صوتي داره ديگه
همينو وصل ميكني به دستگاه
تازه فلش زنون هم هست واسه گوشيهاي سوني اريكسون

peter-se
22-07-2009, 22:37
سلام
x1 ٌداش تو هنزفری چطوره

با پاکت موزیک و aoudio booster htc از نظر بلندی و کیفیت پخش هیچ گوشی بهش نمیرسه

hesamkowsar
23-07-2009, 00:32

به پرت p1 میخوره اما نصب نمیشه...فقط واسه گوشی های سونی اریکسون جاوا با فست پورت هست...از من گفتن...میدونم به گوشی های p990 w950 w960 p1 و گوشی های سیمبین uiq 3 نمیخوره...من تست کردم...

hesamkowsar
23-07-2009, 00:34
اينم شماره سيتادل
02164007
6
اول شماره را ميگيري
بعد 6 را ميزني

پي وان پورتش چجوريه
هر چي باشه خلاصه خروجي صوتي داره ديگه
همينو وصل ميكني به دستگاه
تازه فلش زنون هم هست واسه گوشيهاي سوني اريكسون

فلش زنون هم به این گوشی ها نمیخوره...فقط به جاوا دار ها...مثل k800 k810 w800 w810 w550 و امثال اینها...اینم شخصآ رو p990 تست کردم

Hamid..God
23-07-2009, 09:18
اینو دیدین؟

خیلی باحاله تو تاپیک اخبار se همه چبرو در موردش می تونین پیدا کنین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

merikh_merikh
23-07-2009, 09:43
به پرت p1 میخوره اما نصب نمیشه...فقط واسه گوشی های سونی اریکسون جاوا با فست پورت هست...از من گفتن...میدونم به گوشی های p990 w950 w960 p1 و گوشی های سیمبین uiq 3 نمیخوره...من تست کردم...
دوست عزيز يعني ديگه دنبال اين جور وسايل نباشم؟

Mohammad
23-07-2009, 10:22
سلام ...
Xperia X3 هم معرفی شد !

این بار با جزییات بیشتر .

+
اینکه در رده بندی سایت Gsmarena همچنان X1 هم در محبوبیت و هم در امتیاز اول هست .
نکته جالب اینکه در امتیاز برند ها HTC اول و Nokia بعد از Asus در رده 6 قرار گرفته .

hesamkowsar
23-07-2009, 11:54
دوست عزيز يعني ديگه دنبال اين جور وسايل نباشم؟

واسه p1 نه...

derakhshani
25-07-2009, 01:39
دوستان عزیز!
یکی کمک کنه ،من برنامه inesoft phone رو update کردم حالا شده تریال! دوهفته دیگه بیشتر فرصت ندارم چه جوری ثبتش کنم؟
سریالش ،کیجنش؟؟؟!!!
خیلی کارایی داره اما داره از دستم میره!

Original Titan
25-07-2009, 08:16
از تيتان به گلمحمدي
قاب در چه وضعيتيه؟ جنسش معلوم شد خوبه يا نه؟ ما هنوز تو كفيم!

derakhshani
25-07-2009, 13:17
اخرین ورژن رام فعلا ماله تاریخ 2009.2.13 هستش.

اینم ماله شما.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.
ninja عزیز با عرض شرمندگی چون مجبور شدم هاردریست کنم این برنامه رو از دست دادم لطفا چون از آدرس فوق نمیشه upload کنم یه جایی برام دوباره زحمتش رو بکش

Vahid67
25-07-2009, 13:51
سلام منم امروز به جمع x1 دارها پیوستم.....

jackfrost283
25-07-2009, 19:23
دوستان این عکس جز اولین عکسهای ارائه شده از X1 بود... این دکمه چی بوده که حالا سر جاش نیست؟!!!

lordfarid
25-07-2009, 21:02
سلام
بچه ها تو ساختای جدید این گوشی هم ترک هنوز وجود داره ؟
خیلی از این گوشی خوشم میاد و ترک نمیزاره برم طرفش

^^ HAMID ^^
25-07-2009, 21:43
دوستان این عکس جز اولین عکسهای ارائه شده از X1 بود... این دکمه چی بوده که حالا سر جاش نیست؟!!!

عرض به حضور که کار این دکمه چرخش اسکرین بود یعنی دستی روتیت میکرد که بعدا دیدن لازم نیست حذفش کردن.. میشه رو سافت کی ها تنظیم کرد که اسکرین رو روتیت کنه.

jackfrost283
25-07-2009, 22:13
من فکر کنم اگه اون دکمه بود هم کاربردی تر بود، هم یه جای خالی رو گوشی حس نمیشد... در ضمن وقتی سافت کی رو روتیت تنظیم بشه دیگه نمیشه توسط دو دکمه سافت کی و دکمه ریست پشت هارد ریست کرد.

X1 قرار بود با اسپیکر 3D ارائه بشه... من خودم همون اوایل این مطلب رو تو یه سایت خارجی خونده بودم ولی اینم از بین رفت!!!

ninja3000sh
25-07-2009, 22:15
ninja عزیز با عرض شرمندگی چون مجبور شدم هاردریست کنم این برنامه رو از دست دادم لطفا چون از آدرس فوق نمیشه upload کنم یه جایی برام دوباره زحمتش رو بکش
دوست عزیز دوباره آپش کردم میتونی دانلودش کنی.

Vahid67
25-07-2009, 23:03
من معمولاً هر وسیله ایی میخرم توی همون روز اول سر و تهشو پیدا میکنم و کار باهاش دستم میاد ولی اینو ماشالا اونقدر پیشرفته و توش چیز میز داره یادم میره بعضی از چیزاش کجا بودن....

Original Titan
26-07-2009, 18:47
سلام منم امروز به جمع x1 دارها پیوستم.....
سلام ! مباركت باشه. چند خريدي گوشي رو؟
قابش از نوع جديده يا قديم؟؟؟

Elfin-D
26-07-2009, 21:53
این ایرانسل چرا بعد از هر تماس هی موجودی اعلام میکنه؟
رو اعصابه ها...راهی نیس واسه غیر فعال کردنش؟

مخلصیم

Khashayar King
26-07-2009, 22:01
قیمت روز این گوشی چنده ؟

د ضمن قضیه ترک چیه ؟!

با تشکر ، خشایار غمگین

Original Titan
26-07-2009, 22:14
قیمت روز این گوشی چنده ؟
سلام برادر غمناك ! :دی
قيمت كه حولو حوش 480 تومن بدون گارنتي ميباشد

د ضمن قضیه ترک چیه ؟!
قضيه ترك هم همينه كه ميبيني!‌گوشي خود به خود دچار شكستگي ميشه! كه ممكنه با قاب جديد اين مشكل حل شده باشه !‌ هنوز منتظر جواب دوستانيم

Vahid67
26-07-2009, 23:05
دوستان من از علائدین طبقه همکف گرفتم 465 تومن ولی اینا فیلم دارن ... 30 تومن هزینه نصب نرم افزار زورکی میگرن...!!!! و همینطور 30 تومن هم برای GPS که جمعاً میشه 60 تومن .... میره روی قیمت کل گوشی.... من گفتم بدون GPS میخوام ... 495 تومن برام تموم شد ولی حالا جالب اینجاست که طرف حواسش نبود و GPS هم برام ریخت .... امروز که رفته بودم بیرون توی خیابون GPS رو تست کردم حرف نداشت عالی بود ... خیلی دقیق سرعت رو با اختلاف چند ثانیه میزد... و همینطور نام خیابان ... و جهت حرکت ( شمال , جنوب و .. ) من وقت نداشتم توی تنظیمات دیگش برم ببینم چیا داره .... من گوشیم ساخت تایوان هست اصله؟؟ ... گوشی بصورت نور صفحه تا آخر بالا ... بازی با گوشی , آهنگ گوش کردن حدود 3-4 ساعت , چند بار خاموش روشن کردن و کلی توی گوشی گشتن و فلاش زدن و عکس گرفتن و خلاصه همه کار با گوشی ... خوبه باطریش 24 دوام آورده؟؟؟؟
یا کمه؟؟؟ من یه بار یه P1 رو از توی جیبم توی شلوغی اتوبوس سال گذشته زدن به نظرتون بهترین راه برای مقابله با به سرقت رفتن گوشی چیه؟؟؟؟

Vahid67
26-07-2009, 23:21
ببخشید دو تا چیز یادم رفت....
1- هزینه GPS چجوری محاسبه میشه؟؟
2- چطوری میتونم از این نرم افزارهایی که روی سیستمم نصب کرده بک آپ بگیرم؟؟؟

AryanLand
26-07-2009, 23:31

GPS هزینه نداره( از طریق ماهواره اطلاعات میگیره).یک برنامه بکاپ مثل SPB Backup نصب کن بکاپ بگیر.

hesamkowsar
26-07-2009, 23:33

1.gps هزینه ندارد...یه سخت افزار در داخل گوشیه که اگر سیم کارت هم نباشه کار میکنه...gprs یا همون اینترنت هزینه داره که کیلوبایتی هست.
سئال 2 هم خیلی برنامه ها هست...resco و ....

Original Titan
26-07-2009, 23:34
:31:
پولي نيست كه

hussain
27-07-2009, 13:44
GPS هزینه نداره( از طریق ماهواره اطلاعات میگیره).یک برنامه بکاپ مثل SPB Backup نصب کن بکاپ بگیر.

1.gps هزینه ندارد...یه سخت افزار در داخل گوشیه که اگر سیم کارت هم نباشه کار میکنه...gprs یا همون اینترنت هزینه داره که کیلوبایتی هست.
سئال 2 هم خیلی برنامه ها هست...resco و ....

:31:
پولي نيست كه
فکر کنم دیگه سوال الکی نپرسه:31:.
ویندوز 7 رلیز نشد؟

hussain
27-07-2009, 13:48
این ایرانسل چرا بعد از هر تماس هی موجودی اعلام میکنه؟
رو اعصابه ها...راهی نیس واسه غیر فعال کردنش؟

مخلصیم
برای من هم همینجور بود,توصیه می کنم:
زنگ بزن ایرانسل و تهدیدشون بکن:31:

Vahid67
27-07-2009, 14:39
فکر کنم دیگه سوال الکی نپرسه:31:.
ویندوز 7 رلیز نشد؟

منظورت چیه؟؟؟؟ سوال الکی چیه؟؟؟

Original Titan
27-07-2009, 16:06
فکر کنم دیگه سوال الکی نپرسه.
پرسيدن عيب نيست ندانستن عيب است!

Vahid67
27-07-2009, 22:51
دوستان ری باطری شما چی نوشته؟؟؟؟؟؟
واسه من مشخصاتش اینه....
min 1500 / 1450mAh 5.4Wh / 09w19

ولی تویه سایت دیگه دیدم این عکس رو گذاشته!!!!!

asextor1
27-07-2009, 23:08
بچه ها میشه یکی یه کاری برام بکنه
میخوام ببینم میشه بوکمارک ها و نوت های اپرای کامپیوتر رو به X1 منتقل کرد
خیلی برام مهمه

Original Titan
27-07-2009, 23:14
دوستان ری باطری شما چی نوشته؟؟؟؟؟؟
واسه من مشخصاتش اینه....
min 1500 / 1450mAh 5.4Wh / 09w19
اصلش اونيه كه تو عكسه

Farbod_h
28-07-2009, 02:34
اصلش اونيه كه تو عكسه
باطی منم دقیقا با عکس مطابقت می کنه

amir_70
28-07-2009, 09:41
آقا داستان چیه
باطری من هم نوشته 1500/1450 mAh

آخرش باطری 1500 یا 1450 ؟؟؟

hussain
28-07-2009, 12:31
منظورت چیه؟؟؟؟ سوال الکی چیه؟؟؟
جسارت نشه منظورری نداشتم:10:

deluge28
28-07-2009, 16:39
دوستان یه سوال حیاتی....چطور میشه مکانی که عکسها پس از عکاسی ذخیره میشن رو تغییر داد...من 2 بار با این مشکل مواجه شدم که موقع عکاسی ارور میده که دیگه جای خالی نداری و مجبور شدم یه سری رو پاک کنم تا یه چند تا دیگه عکس بگیرم...خیلی زیاد هم عکس نگرفته بودم ... حالا با توجه به اینکه کلی حافظه ی خالی موجوده تو گوشی، چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟

شهرام_ایرانی
28-07-2009, 19:48
دوستان من از علائدین طبقه همکف گرفتم 465 تومن ولی اینا فیلم دارن ... 30 تومن هزینه نصب نرم افزار زورکی میگرن...!!!! و همینطور 30 تومن هم برای GPS که جمعاً میشه 60 تومن .... میره روی قیمت کل گوشی.... من گفتم بدون GPS میخوام ... 495 تومن برام تموم شد ولی حالا جالب اینجاست که طرف حواسش نبود و GPS هم برام ریخت .... امروز که رفته بودم بیرون توی خیابون GPS رو تست کردم حرف نداشت عالی بود ... خیلی دقیق سرعت رو با اختلاف چند ثانیه میزد... و همینطور نام خیابان ... و جهت حرکت ( شمال , جنوب و .. ) من وقت نداشتم توی تنظیمات دیگش برم ببینم چیا داره .... من گوشیم ساخت تایوان هست اصله؟؟ ... گوشی بصورت نور صفحه تا آخر بالا ... بازی با گوشی , آهنگ گوش کردن حدود 3-4 ساعت , چند بار خاموش روشن کردن و کلی توی گوشی گشتن و فلاش زدن و عکس گرفتن و خلاصه همه کار با گوشی ... خوبه باطریش 24 دوام آورده؟؟؟؟
یا کمه؟؟؟ من یه بار یه P1 رو از توی جیبم توی شلوغی اتوبوس سال گذشته زدن به نظرتون بهترین راه برای مقابله با به سرقت رفتن گوشی چیه؟؟؟؟

والا این طبقه اولی ها خیلی زور گو شدن
به زور از مردم پول میگرن خیلی نامردن
من یک بار سر این مساله بعد دعوایی تو این علا الدین راه انداختم فکر میکرد خیلی حالیشه !!!!

Vahid67
28-07-2009, 20:16
والا این طبقه اولی ها خیلی زور گو شدن
به زور از مردم پول میگرن خیلی نامردن
من یک بار سر این مساله بعد دعوایی تو این علا الدین راه انداختم فکر میکرد خیلی حالیشه !!!!

ما الکی 30 تومن رفت تو پاچمون.... حالا باطریشم دوستان میگن اصل نیست!!!!!

ولی روش هولوگرامه سونی اریکسون داره!!!!!!!!!

جسارت نشه منظورری نداشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :10:

Amin.M.1986
28-07-2009, 21:35
ما الکی 30 تومن رفت تو پاچمون.... حالا باطریشم دوستان میگن اصل نیست!!!!!

ولی روش هولوگرامه سونی اریکسون داره!!!!!!!!!

:10:

هولوگرام هر چند تا بخوای واست میارم.. تو خود بهارستان چاپ میکنن:5:

hussain
28-07-2009, 23:42
دوستان یه سوال حیاتی....چطور میشه مکانی که عکسها پس از عکاسی ذخیره میشن رو تغییر داد...من 2 بار با این مشکل مواجه شدم که موقع عکاسی ارور میده که دیگه جای خالی نداری و مجبور شدم یه سری رو پاک کنم تا یه چند تا دیگه عکس بگیرم...خیلی زیاد هم عکس نگرفته بودم ... حالا با توجه به اینکه کلی حافظه ی خالی موجوده تو گوشی، چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟
باید توی تنظیمات محل ذخیره رو به کارت حافظه تغیر بدی:10:.
حالا سوال من:
چطور هندفری بلوتوث بهش وصل کنم(از نوع W960)؟

hesamkowsar
29-07-2009, 00:29
باید توی تنظیمات محل ذخیره رو به کارت حافظه تغیر بدی:10:.
حالا سوال من:
چطور هندفری بلوتوث بهش وصل کنم(از نوع W960)؟

برو تو کانکشن...بلوتوس...هندزفری رو اد کن....همین

Ava UK
29-07-2009, 01:30
گوشی خودتون رو پولیش کنید تا قشتگتر بشه. مخصوصا کسانی که رنگ نقره ایش رو دارند.

توضیحات بیشتر و نحوه ی پولیش کردن.

hesamkowsar
29-07-2009, 04:41
روش پولیش کردن رو دیدم...اما به نظر من ریسکه....بعدم براق شه با گوشی چینیا چه فرقی میکنه؟
همین ماتیش کلاس داره...گرچه زیاد میزارم تو جیبم و در میارم بعضی جاهاش خود به خود داره پولیش میشه....ولی مطلب جالبی بود دوست عزیز

hussain
29-07-2009, 16:22
برو تو کانکشن...بلوتوس...هندزفری رو اد کن....همین
انجام دادم ولی نشد.
فکر کنم مشکل از هندفری باشه:11:

hesamkowsar
29-07-2009, 23:08
انجام دادم ولی نشد.
فکر کنم مشکل از هندفری باشه:11:

منم هندز فری شما رو دارم و فقط اد کردم...کاره دیگه ای نکردم...از اون به بعدم هندزفری رو که روشن میکنی وصل میشه

Vahid67
29-07-2009, 23:43
دوستان من میخوام زنگ گوشی رو عوض کنم ولی توی لیستش فقط یه سری پیش فرض هستش از کجا میتونم از زنگهای خودم انتخاب کنم؟؟؟؟
یه سوال دیگه که توی پست اول هم هست ولی نفهمیدم چطوری میشه بدون باز کردن گوشی صفحه رو چرخوند؟؟؟؟؟؟

hesamkowsar
30-07-2009, 02:30
دوستان من میخوام زنگ گوشی رو عوض کنم ولی توی لیستش فقط یه سری پیش فرض هستش از کجا میتونم از زنگهای خودم انتخاب کنم؟؟؟؟
یه سوال دیگه که توی پست اول هم هست ولی نفهمیدم چطوری میشه بدون باز کردن گوشی صفحه رو چرخوند؟؟؟؟؟؟

mp3 که میخوای زنگ کنی بریز تو my document مموری داخلی...
باید واسش کلید تعریف کنی....در....setting...button

asextor1
30-07-2009, 18:05
بالاخره دیروز گوشی به دستم رسید
رنگ مشکی و بدون گارانتی
فقط یه بدی که داشت اون کارت مشکیه توی پکش نبود که اصلا به کار من نمیادش
من کلا با اکتیو سینک مشکل دارم . اولش که اصلا گوشی رو نمیشناخت
حالا که میشناسه هم اصلا نمیشه فایلهای Exe رو نصب کنم . اون پنجره Add/Remove میاد و هنگ میکنه
پنل Spb Mobile shell 3 رو هم که نصب کردم اومد جای پنل اولی . بعضی آیکون هاش مشکل دارن و یه جوری نشونشون میده
تا حالا 3 تا بازی جاوا که برای همین سایز بوده رو نصب کردم ولی موقع اجرا فقط گوشه بالای ال سی دی بازی رو نشون میده
اونم با سایز خیلی کوچیک . نمیشه بزرگش کرد ؟
بعضی وقت ها هنگ میکنه ناجور که مجبور میشم در باطری رو در بیارم و ریستش کنم . با آپدیت حل میشه ؟
بقیه سوالام رو فعلا یادم نمیاد

Vahid67
30-07-2009, 23:56
دوستان راهی نیست که آنتن دهی گوشی با همراه اول بهتر بشه؟؟؟؟ .... با ایرانسل خوبه

amir_70
31-07-2009, 10:56
بالاخره دیروز گوشی به دستم رسید
رنگ مشکی و بدون گارانتی
فقط یه بدی که داشت اون کارت مشکیه توی پکش نبود که اصلا به کار من نمیادش
من کلا با اکتیو سینک مشکل دارم . اولش که اصلا گوشی رو نمیشناخت
حالا که میشناسه هم اصلا نمیشه فایلهای Exe رو نصب کنم . اون پنجره Add/Remove میاد و هنگ میکنه
پنل Spb Mobile shell 3 رو هم که نصب کردم اومد جای پنل اولی . بعضی آیکون هاش مشکل دارن و یه جوری نشونشون میده
تا حالا 3 تا بازی جاوا که برای همین سایز بوده رو نصب کردم ولی موقع اجرا فقط گوشه بالای ال سی دی بازی رو نشون میده
اونم با سایز خیلی کوچیک . نمیشه بزرگش کرد ؟
بعضی وقت ها هنگ میکنه ناجور که مجبور میشم در باطری رو در بیارم و ریستش کنم . با آپدیت حل میشه ؟
بقیه سوالام رو فعلا یادم نمیاد

دوست من گوشیت مبارک باشه

چند گرفتی؟؟؟

در مورد active sync که اولش منم مشکل داشتم بعد یه خورده دستکاری pc خوب شد

ولی مشکل دومت رو تا حالا ندیدم کسی اینو بگه ؟ یه بار حذف و نصب کن شاید جواب بگیری در ضمن بهتره که از usb پشت کامپیوتر استفاده کنی

راسیتش علاقه ای به بازی ندارم و تا حالا فقط 2 بازی nfs و xtract رو ریختم روش که خیلی جالب به صورت تمام صفحه نمایش داد

دوستان سوال آخرش سوال منم هست گوشی منم چند وقتیه که هنگ میکنه اساسی نمیدونم داستانش چیه؟؟/
باید بگم که من از رام original خود دستگاه استفاده میکنم

hussain
31-07-2009, 12:01
دوستان راهی نیست که آنتن دهی گوشی با همراه اول بهتر بشه؟؟؟؟ .... با ایرانسل خوبه
مشکل من برعکس مشکل شماست:31:,ولی از وقطی آپ دیت کردم دیگه چنین مشکلی ندارم:10:

Mohammad
31-07-2009, 13:52
اگه ورژن رامتون R3 نیست حتما آپدیت کنید که در نسخه های قدیمی مشکل هنگ وجود داره .
اگه از رام رسمی R3 استفاده می کنید و باز هم مشکل دارید برنامه های نصب شده رو چک کنید که احتمالا مشکل از اونهاست .

Vahid67
31-07-2009, 15:35
مشکل من برعکس مشکل شماست:31:,ولی از وقطی آپ دیت کردم دیگه چنین مشکلی ندارم:10:
از کجا بفهمم که باید آپدیت کنم؟ یا نه

hussain
31-07-2009, 17:47
آخرین آپ دیت منتشر شده مال 1ماه قبل هست.
شما توی این ماه آپ دیت کردی؟؟؟

منم هندز فری شما رو دارم و فقط اد کردم...کاره دیگه ای نکردم...از اون به بعدم هندزفری رو که روشن میکنی وصل میشه
من میخوام اد کنم ولی پیدا نمی کنه.
می گم شاید قبلا با یک گوشی دیگه اد شده!!!
چطور درستش کنم؟؟؟

Mohammad
31-07-2009, 18:17
شما ورژن نرم افزار گوشیتون رو در قسمت Device Info چک کنید ، متوجه میشید که باید آپدیت کنید یا نه

asextor1
31-07-2009, 18:30
دوست من گوشیت مبارک باشه

چند گرفتی؟؟؟

در مورد active sync که اولش منم مشکل داشتم بعد یه خورده دستکاری pc خوب شد

ولی مشکل دومت رو تا حالا ندیدم کسی اینو بگه ؟ یه بار حذف و نصب کن شاید جواب بگیری در ضمن بهتره که از usb پشت کامپیوتر استفاده کنی

راسیتش علاقه ای به بازی ندارم و تا حالا فقط 2 بازی nfs و xtract رو ریختم روش که خیلی جالب به صورت تمام صفحه نمایش داد

دوستان سوال آخرش سوال منم هست گوشی منم چند وقتیه که هنگ میکنه اساسی نمیدونم داستانش چیه؟؟/
باید بگم که من از رام original خود دستگاه استفاده میکنم

کلا واسم 515 تومن آب خورد . البته قراره که کیف فابریک و یه رم 16 گیگ رو هم بگیرم
والا من هر کاری کردم نشد . باز دوباره تست میکنم ببینم چی میشه
از usb پشت هم استفاده میکنم . ممکنه لینک سالم از این پنل موبایل شل رو بزاری . البته اینی که من دارم رو از تاپیک نرم افزار های پاکت پی سی دانلود کردم . نمیدونم مشکل از گوشی منه یا از این ورژن پنل (v3.0.0_Build6362)
بقیه مشکلات :
توی پنل Media Xperience بعضی از اهنگ ها رو پخش نمیکنه . همون آهنگها توی مدیا پلیر و کر پلیر به خوبی پخش میشن . همه MP3 هستن . نمیشه موقع پخش آهنگ جای اون سی دی عکس خواننده بیاد . توی مدیا پلیر چطور ؟
نمیشه توی این پنل عکس ها رو پوشه بندی کرد ؟ مثلا یه پوشه واسه عکسای خانوادگی . الان با عکسای خودم حدود 210 تا عکس رو با هم نشون میده که یکسری شون رو اصلا نمیدونم از کجا آورده . عکسهاش به نظر میاد مال خود ویندوز و نرم افزارا باشن
رادیو رو نمیدونم چطوری راه بندازم . همش خش خش میکنه
یکی از مشکلات جدید من اینه که هی D-Pad رو فعال میکنم ولی دوباره غیر فعال میشه . هیچ قاعده خاصی هم نداره که مثلا بگی با فلان کار یا بعد از چقدر زمان اینجوری میشه . یهو میبینی غیر فعال شد
بلوتوثش هم هر بار که ویندوزش میاد بالا فعال میشه . فکر میکنم توی استارت آپ چیزی باشه
نمیشه هم ساعت توی تسکبار باشه و هم باطری . من هر کاری میکنم یا ساعت میاد یا باطری
عکسی که برای تودی انتخاب میکنم به صورت Tile میاد . نمیشه Center یا Stretch بیاد
بقیش باشه چند ساعت دیگه که باهاش بیشتر ور رفتم
فعلا بای

Vahid67
31-07-2009, 19:18
دوستان دوتا سوال برای آپدیت
من آموزش رو توی پست اول خوندم... حالا اگه من آپدیت کنم تمام برنامه هایی که روی گوشی هست پاک میشه؟؟؟؟؟
و توی سایت سونی اریکسون زده که برای بکاپ گرفتن میتونید وارد گوشی که توی مای کامپیوتر میاد بشید و هرچی میخواید کپی کنید این کار برای نرم افزار ها هم جواب میده؟؟؟

amir_70
01-08-2009, 09:33
کلا واسم 515 تومن آب خورد . البته قراره که کیف فابریک و یه رم 16 گیگ رو هم بگیرم
والا من هر کاری کردم نشد . باز دوباره تست میکنم ببینم چی میشه
از usb پشت هم استفاده میکنم . ممکنه لینک سالم از این پنل موبایل شل رو بزاری . البته اینی که من دارم رو از تاپیک نرم افزار های پاکت پی سی دانلود کردم . نمیدونم مشکل از گوشی منه یا از این ورژن پنل (v3.0.0_Build6362)
بقیه مشکلات :
توی پنل Media Xperience بعضی از اهنگ ها رو پخش نمیکنه . همون آهنگها توی مدیا پلیر و کر پلیر به خوبی پخش میشن . همه MP3 هستن . نمیشه موقع پخش آهنگ جای اون سی دی عکس خواننده بیاد . توی مدیا پلیر چطور ؟
نمیشه توی این پنل عکس ها رو پوشه بندی کرد ؟ مثلا یه پوشه واسه عکسای خانوادگی . الان با عکسای خودم حدود 210 تا عکس رو با هم نشون میده که یکسری شون رو اصلا نمیدونم از کجا آورده . عکسهاش به نظر میاد مال خود ویندوز و نرم افزارا باشن
رادیو رو نمیدونم چطوری راه بندازم . همش خش خش میکنه
یکی از مشکلات جدید من اینه که هی D-Pad رو فعال میکنم ولی دوباره غیر فعال میشه . هیچ قاعده خاصی هم نداره که مثلا بگی با فلان کار یا بعد از چقدر زمان اینجوری میشه . یهو میبینی غیر فعال شد
بلوتوثش هم هر بار که ویندوزش میاد بالا فعال میشه . فکر میکنم توی استارت آپ چیزی باشه
نمیشه هم ساعت توی تسکبار باشه و هم باطری . من هر کاری میکنم یا ساعت میاد یا باطری
عکسی که برای تودی انتخاب میکنم به صورت Tile میاد . نمیشه Center یا Stretch بیاد
بقیش باشه چند ساعت دیگه که باهاش بیشتر ور رفتم
فعلا بای

دوست من دقیقآ مشکلت باactive sync چیه؟

من همین الان پنل موبایل شل رو رو گوشیم دارم و بدون مشکل داره کار میکنه

مشکل سومت رو من هم دارم و از هر کسی پرسیدم جواب درست حسابی نگرفتم

اون عکسا که میگی نمیدونم از کجا اورده عکس هاییه که همراه برنامه هایی که نصب کردی وجود داره و اونم اونجا نشونش میده درست حدس زدی

این مشکل رو من نداشتم تا حالا

مشکل d_pad هم جدیده از بقیه ی دوستان کمک بگیر

ساعت و باطری با هم نه ولی اگه بخوای برنامه ای هست واسه اینکه باطری رو به صورت یه نوار رنگی باریک بالای start نشون میده

عکس today هم نمیشه به صورت stretch یا center بیاری فقط یه تنظیم داره واسه اینکه چه قسمت هایی از عکس رو نشون بده

asextor1
01-08-2009, 13:09
دوست من دقیقآ مشکلت باactive sync چیه؟

من همین الان پنل موبایل شل رو رو گوشیم دارم و بدون مشکل داره کار میکنه

مشکل سومت رو من هم دارم و از هر کسی پرسیدم جواب درست حسابی نگرفتم

اون عکسا که میگی نمیدونم از کجا اورده عکس هاییه که همراه برنامه هایی که نصب کردی وجود داره و اونم اونجا نشونش میده درست حدس زدی

این مشکل رو من نداشتم تا حالا

مشکل d_pad هم جدیده از بقیه ی دوستان کمک بگیر

ساعت و باطری با هم نه ولی اگه بخوای برنامه ای هست واسه اینکه باطری رو به صورت یه نوار رنگی باریک بالای start نشون میده

عکس today هم نمیشه به صورت stretch یا center بیاری فقط یه تنظیم داره واسه اینکه چه قسمت هایی از عکس رو نشون بده
مشکل من با active sync اینه که نرم افزار هایی که به صورت exe هستن رو نمیتونم نصب کنم . اون پنجره Add/Remove که باز میشه یهو هنگ میکنه .
پنل موبایل شل شما کدوم ورژنه . اگه ورژن 3 هست عکسی که مربوط به آیکون اینترنت هست درست نشون داده میشه . اگه ممکنه از اون صفحه که توش recent و program هست یه عکس بزار
این مشکل d-pad هم هنوز ادامه داره . نمیدونم چکارش کنم . مثلا دارم با رسکو اکسپلورر کار میکنم یهو غیر فعال میشه
اون برنامه که گفتی اسمش Tsowen Taskbar نیست . اگه اینه دارمش
اون تنظیمات واسه عکس تودی رو از کجا بیارم

Vahid67
01-08-2009, 21:59
دوستان فکرکنم بدبخت شدم.....
گوشی رو میخواستم آپگرید کنم با 162 مگ با خود نرم افزار آپدیت سونی دان کردم رفت برای نصب روی 45 درصد ارور داد حالا دوباره که میخوام برم برای آپدیت میزنه گوشی رو تشخیص نمیده ... روی اون صفحه 4 رنگ هم نوشته Upgrade ROM code error
Please try again

Vahid67
01-08-2009, 22:20
دوباره بعد از چند دقیقه رفتم برای آپدیت , خوب شدش و رام کامل نصب شد....!!!!!!