PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Hamid..God
14-04-2009, 20:46
میشه یه عکس از شکستگیش بگیری بزاری ؟

منم این در خواست رو دارم با لینک اون فرم و احیانن عکس هایی از موارد مشابه

ممنون

AryanLand
15-04-2009, 00:51
ببخشید چه کاربردی نکنه اونکه ازش بجای شاقول استفاده میکنند رو میگه اون که بیشتر برای سرامیک کارا خوبه برای اینکه بتونند کف رو تراز کنند:31:
لطفاً بیشتر توضیح بده

سلام.

اونم میتونه یکی از کاربردهاش باشه .مثل محاسبه ارتفاع سایلنت کردن گوشی با چرخوندنش قفل و باز کردن گوشی با حرکت دادنش .محاسبات اندازه زاویه ها و......:46: یکسر به سایتهای خارجی بزن کاربردهای دیگه ای رو هم میتونی ببینی که من الان حضور ذهن ندارم.

Hamid..God
15-04-2009, 08:35
بچه ها اینو دیدین:Sony Ericsson Xperia X1 Panels Control New Saab, Puts Gadget Lovers In Cruise Control

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متن خبر:
Whilst it may fall short of allowing you to fire missiles and powerslide around Brent Cross car park (it really is!), the Sony Ericsson Xperia X1 can connect via Bluetooth to the Saab 9-X BioHybrid car, with a dedicated panel on the phone’s touchscreen interface offering control over tons of features.
Shown off at last week’s Paris Motor Show, quite a few things can be handled via the Xperia, including locking/unlocking the car, opening the boot, switching lights on and off, and controlling the seat settings!

Hamid..God
15-04-2009, 08:36
اینم یه نگاه بندازی مثل اینکه یه پنله ولی نمی دونم جدیده یا نه

Dashwire_X1.cab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (0.93 Mb)

merikh_merikh
15-04-2009, 08:59
سلام.
دوستان من گوشي ايکس1 را دوست دارم و به کابردي بودنش ايمان دارم.من زماني بود که به کل از پاکت پيسي به علت قيمت بالا خوشم نميومد ولي ايکس1 چشمو گرفته....اخه من به خودم ميگم تا لپ تاپ هست چرا پاکت پيسي؟؟؟؟؟تا پي1 دارم چرا هزينه ي بيشتر کنم؟؟؟؟؟؟؟البته با تحقيقات زيادي که در حدود چند ماه کردم به اين نتيجه رسيدم که پاکت پيسي ها گوشي هاي بسيار قدرت مندي هستن......بگزريم
دوستان من الان پي1 دارم ازش راضي هم هستم و اگه بخام گوشي هم بگيرم باز پي1 را نگه ميدارم.
حالا سوالم:من يک گوشي خوب به نام پي1 دارم و يه لپ تاپ عالي در اينده اي نزديک ميگيرم حالا به نظره شما ايکس1 را در ليست خريدام بزارم يا نه؟
اخه شنيدم که خارج از کشور با 400 هزار تومان گير مياد.درسته؟اگه اين طور باشه که خيلي خوبه.قيمت با توجه به امکانات خوبه.
اخه من يکي از فاميلامون سوعد زندگي ميکنه حالا به نظرتون اون جا با چه قيمتي گير مياد؟
اخه چند روزه پيش ايران بودن و گوشيمو بش نشون دادم گفت که قيمتش حدود 250 تا 300 هزار تومان ميشه به پول ايران(گوشيم پي1 ميباشد)پس چرا قيمت با ايران يکي بود؟
البته چون اون موقع قصد خريد ايکس1 را نداشتم يادم رفت قيمت ايکس1 را بپرسم.
حالا نظره دوستان چيه؟

احمد44
15-04-2009, 10:52
منم اين برنامه مربوط به ساعت اس ام اس رو نصب كردم .... اول درست نشد با يه بار ريست كردن، حل شد .... آخيش راحت شدم ، خيلي مشكل عذاب آوري بود.. دستتون درد نكنه.. ميگم اين ويندوز موبايل، يه آدم تمام وقت ميخواد كه هي روش برنامه بريزه ... جدا از اون موقعي كه اين گوشي رو گرفتم ،‌ يه بخش زيادي از وقتمو گرفته....

این فایل رو کجا باید بریزیم؟

kaveh.VB
15-04-2009, 11:16
سلام.
دوستان من گوشي ايکس1 را دوست دارم و به کابردي بودنش ايمان دارم.من زماني بود که به کل از پاکت پيسي به علت قيمت بالا خوشم نميومد ولي ايکس1 چشمو گرفته....اخه من به خودم ميگم تا لپ تاپ هست چرا پاکت پيسي؟؟؟؟؟تا پي1 دارم چرا هزينه ي بيشتر کنم؟؟؟؟؟؟؟البته با تحقيقات زيادي که در حدود چند ماه کردم به اين نتيجه رسيدم که پاکت پيسي ها گوشي هاي بسيار قدرت مندي هستن......بگزريم
دوستان من الان پي1 دارم ازش راضي هم هستم و اگه بخام گوشي هم بگيرم باز پي1 را نگه ميدارم.
حالا سوالم:من يک گوشي خوب به نام پي1 دارم و يه لپ تاپ عالي در اينده اي نزديک ميگيرم حالا به نظره شما ايکس1 را در ليست خريدام بزارم يا نه؟
اخه شنيدم که خارج از کشور با 400 هزار تومان گير مياد.درسته؟اگه اين طور باشه که خيلي خوبه.قيمت با توجه به امکانات خوبه.
اخه من يکي از فاميلامون سوعد زندگي ميکنه حالا به نظرتون اون جا با چه قيمتي گير مياد؟
اخه چند روزه پيش ايران بودن و گوشيمو بش نشون دادم گفت که قيمتش حدود 250 تا 300 هزار تومان ميشه به پول ايران(گوشيم پي1 ميباشد)پس چرا قيمت با ايران يکي بود؟
حالا نظره دوستان چيه؟
من فقط نظرم خودمو میگم -- نه نگیر یعنی اینکه نمیگم اکسپریا نگیر نه اصلا الان گوشیتو عوض نکن ......
خوب تومیگی از گوشیت راضی هست فعلا عشق وحالتو با گوشی بکن مثلا یکسال دیگه که خواستی گوشیتو عوض کنی تاز ه بیا ببین چه گوشیو می خواهی برداری شاید تا اون موقع X2i هم آمده باشه

دكتر بهرام
15-04-2009, 12:29
يعني همون وقتي كه خريدين، ترك داشت؟؟؟؟ مطمئنيد؟؟؟ در ضمن اگه اونقدر جزئيه كه تا حالا متوجش نشده بوديد،پس خيلي مشخص نيست ديگه، زياد بهش فكر نكنيد ... فعلا از گوشي و امكاناتش لذت ببريد..

نه ، وقتي خريدم نداشت. بعد از 2-3 هفته بوجود اومده. امكاناتش حرف نداره. آدم حال ميكنه باهاش ولي خوب، نميشه به اينش هم فكر نكرد.
عكسش رو هم ميتونيد توي فوروم هاي زير ببينيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا هر فوروم ديگه اي كه xperia دارن. حالا اين شكستگي به جهنم، ميشه باهاش سر كرد. ميترسم جاهاي ديگش هم ترك بخوره!

deluge28
15-04-2009, 17:07
این فایل رو کجا باید بریزیم؟

من براي اينستال روي device نصب كردم..

deluge28
15-04-2009, 19:40
نه ، وقتي خريدم نداشت. بعد از 2-3 هفته بوجود اومده. امكاناتش حرف نداره. آدم حال ميكنه باهاش ولي خوب، نميشه به اينش هم فكر نكرد.
عكسش رو هم ميتونيد توي فوروم هاي زير ببينيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يا هر فوروم ديگه اي كه xperia دارن. حالا اين شكستگي به جهنم، ميشه باهاش سر كرد. ميترسم جاهاي ديگش هم ترك بخوره!

والا چه عرض كنم ... فكر نكنم ديگه اينقدرام حساس باشه ... بايد موقع باز كردن در باطري يه مقدار احتياط كرد ...چون توي تمام عكسها هم ترك خوردگي مربوط به همون قسمت زير ولوم هست كه معلومه به خاطر فشاري كه موقع باز كردن در باطري بهش وارد شده اين مساله پيش اومده.... مطمئن باش دليل ديگه اي نداره ... كلا هم خيلي پيش نمياد آدم بخواد در باطري رو باز كنه ديگه ... راستي مثل اينكه كاور هم براي گوشي اومده ... هرچند كه كاور انداختن روي گوشي اي به اين زيبايي خيلي سخته، ولي شايد جلوي اين مساله رو بگيره...

merikh_merikh
15-04-2009, 20:54
من فقط نظرم خودمو میگم -- نه نگیر یعنی اینکه نمیگم اکسپریا نگیر نه اصلا الان گوشیتو عوض نکن ......
خوب تومیگی از گوشیت راضی هست فعلا عشق وحالتو با گوشی بکن مثلا یکسال دیگه که خواستی گوشیتو عوض کنی تاز ه بیا ببین چه گوشیو می خواهی برداری شاید تا اون موقع x2i هم آمده باشه
با نظره شما موافقم.
به این مورد فکر نکرده بودم.
همین کارو میکنم.
ممنون

hasanmotori
15-04-2009, 21:10
سلام.
حالا نظره دوستان چيه؟

به نظر من ایکس وان گزینه خوبی نیست امنیا بگیری خیلی بهتره : دی

merikh_merikh
15-04-2009, 22:52
والا چه عرض كنم ... فكر نكنم ديگه اينقدرام حساس باشه ... بايد موقع باز كردن در باطري يه مقدار احتياط كرد ...چون توي تمام عكسها هم ترك خوردگي مربوط به همون قسمت زير ولوم هست كه معلومه به خاطر فشاري كه موقع باز كردن در باطري بهش وارد شده اين مساله پيش اومده.... مطمئن باش دليل ديگه اي نداره ... كلا هم خيلي پيش نمياد آدم بخواد در باطري رو باز كنه ديگه ... راستي مثل اينكه كاور هم براي گوشي اومده ... هرچند كه كاور انداختن روي گوشي اي به اين زيبايي خيلي سخته، ولي شايد جلوي اين مساله رو بگيره...
ولي به نظره من احتمال چنين موردي(ترک خوردگي)کمه.اخه يه شرکت به اين بزرگي و معروفي و چنين گوشي خوبي ايا اين احتمال وجود داره که زود قابش ترک برداره؟!!!!!به نظره من احتمال اين اتفاق بسيار کم ميباشد.

kaveh.VB
15-04-2009, 23:42

البته این نظر شماست فقط
هر کسی برای انتخاب گوشی معیارهایی داره
شما بهاین نتیجه رسیدی که امنیا بهتره حرفی نیست اما .............:21:

merikh_merikh
15-04-2009, 23:46
دوست عزیز برای من چون کیبرد لازم دارم گرفتن ایکس1 بهتر میباشد.
فکر کنم کیبرد دلیل قانع کننده ای باشه برای گرفتن ایکس1

hussain
16-04-2009, 13:15
سلام دوستان.
آخرين نسخه آپ ديتش مال چه تاريخي است؟

ninja3000sh
16-04-2009, 13:35
سلام دوستان.
آخرين نسخه آپ ديتش مال چه تاريخي است؟
سلام.
2009.2.2.

دكتر بهرام
16-04-2009, 21:56
برای دوستانی که می خوان حداکثر استفاده رو بکنن از گوشیشون.
2 تا برنامه پیشنهاد می کنم که بنظر من خیل خوب با هم جواب همه نیاز های دسکتاب رو میدن.
1- SPB Pocket Plus
2- Resco Contact manager
هر دوتاشو بیارید توی Today و به دلخواه تنظیم کنید. وقتی درست Costomize کنید, دیگه نیازی به منو های دیگه ندارید. همه گزینه ها فقط یه لمس بدون نیاز به قلم!

deluge28
16-04-2009, 22:20
Resco contact كه فوق العادس ... يه چيزي تو مايه هاي آب رو آتيش ... ولي اون spb pocket رو نصب نكردم ....

راستي بچه ها يه مشكلي كه يه مقدار اذيت ميكنه اينه كه تا حالا چندين بار (بخصوص اون اوايل كه گوشي رو خريده بودم ) اس ام اسي كه نميخواستم send بشه، دستم رفته روي گزينه send و ..... نميدونم براي شما هم پيش اومده يا نه ؟؟؟ اگه يه جوري بود كه وقتي روي گزينه send ميزدي، يه بار ديگه هم ميپرسيد are u sure u want to send this message و بعد ميفرستاد .... اينجوري تا ميزني ،‌ بدون هيچ مكثي اس ام اس رو ميفرسته.... خيلي بده .... شما اين مشكلو ندارين ؟؟؟؟؟؟؟

AryanLand
16-04-2009, 22:29
Resco contact كه فوق العادس ... يه چيزي تو مايه هاي آب رو آتيش ... ولي اون spb pocket رو نصب نكردم ....

راستي بچه ها يه مشكلي كه يه مقدار اذيت ميكنه اينه كه تا حالا چندين بار (بخصوص اون اوايل كه گوشي رو خريده بودم ) اس ام اسي كه نميخواستم send بشه، دستم رفته روي گزينه send و ..... نميدونم براي شما هم پيش اومده يا نه ؟؟؟ اگه يه جوري بود كه وقتي روي گزينه send ميزدي، يه بار ديگه هم ميپرسيد are u sure u want to send this message و بعد ميفرستاد .... اينجوري تا ميزني ،‌ بدون هيچ مكثي اس ام اس رو ميفرسته.... خيلي بده .... شما اين مشكلو ندارين ؟؟؟؟؟؟؟

سلام.

شما 2 تا راه واسه حل این مشکل داری:
1 حواست و بیشتر جمع کنی.
2 اول اس ام اس رو بنویسی بعد از اتمام شماره گیرنده رو وارد کنی (البته در مواردی که میخوای Reply کنی جواب نمیده.):11::31:

keyvan360
17-04-2009, 01:35
بچه ها لطفا نگاه کنید ببینید که گوشی شما هم ترک برداشته یا نه.

اگر خدایی نکرده تَرکی چیزی داره اینجای:

گوشیتون رو نگاه کنید و بگید که تولید چندمین هفته از چه سالی هست. برای مثال گوشی عکس بالا (08W39) تولید هفته 39 سال 2008 هست.

جاهای ترک اینجاهاست:

hussain
17-04-2009, 11:16
پست بالا تاييد ميشه.
مال من هم همينجوريه.!!!

kalpas
17-04-2009, 11:19
کجای گوشی تاریخ ساختش رو می نویسه؟

ninja3000sh
17-04-2009, 11:47
من نمیدونم اونهایی که تو فروم xda این عکسها رو میزارن با گوشیشون کشتی میگیرن یا باهاش مثل یه تکه اجر استفاده میکنن یا عوض گوشت کوب ...:27: باهاش کار میکشند.
من که 5 ماهه این گوشی رو دارم چنین چیزهایی تو گوشی من دیده نشده.
در کل موقع انداختن مداد گوشی سر جاش باید کمی احتیاط کرد تا سر گوشی این جور بلا ها نیاد.

Original Titan
17-04-2009, 12:50
واقعا عيب بزرگيه! واي بر مايكروسافت كه اينقدر ضعيف كار كرده!
حتي نميشه وقتي داره ميفرسته كنسلش كرد؟

deluge28
17-04-2009, 13:56
من نمیدونم اونهایی که تو فروم xda این عکسها رو میزارن با گوشیشون کشتی میگیرن یا باهاش مثل یه تکه اجر استفاده میکنن یا عوض گوشت کوب ...:27: باهاش کار میکشند.
در کل موقع انداختن مداد گوشی سر جاش باید کمی احتیاط کرد تا سر گوشی این جور بلا ها نیاد.

بنظر من هم خيلي عجيه ... ممكنه در اثر زياد درآوردن قلم كمي از رنگ اطرافش بره، ولي ديگه اين مدل ترك برداشتن ، يعني خيلي خشن با گوشي رفتار كردن....

خيلي بده واقعا...كنسلش هم نميشه كرد ... كلا اوايل كه خيلي سخت بود ،‌ الانم با اينكه عادت كردم ولي چه توي بخش پيغامها و چه توي بخش contact ، نسبت به گوشيهاي سيمبين و جاوا خيلي بايد حواس جمع تر باشه ...چون به هر حال تاچه ديگه ، يهو حواست نيست دستت ميره رو گزينه send يا call و.....راه برگشت هم نداره يا اس ام اس رفته يا يه missed call....

AryanLand
17-04-2009, 18:13
بچه ها لطفا نگاه کنید ببینید که گوشی شما هم ترک برداشته یا نه.

اگر خدایی نکرده تَرکی چیزی داره اینجای:

گوشیتون رو نگاه کنید و بگید که تولید چندمین هفته از چه سالی هست. برای مثال گوشی عکس بالا (08w39) تولید هفته 39 سال 2008 هست.

جاهای ترک اینجاهاست:

پست بالا تاييد ميشه.
مال من هم همينجوريه.!!!

سلام.

یادتونه زمانی که من گفتم یکی از ایراد های اساسی x1 اینه همه میخواستن سرم رو ببرن.البته این به نحوه استاده هم خیلی ربط نداره چون توصیه میشه در موقع خرید دقت کنید مشکل نداشته باشه یعنی خیلی از مواردش از همون روز ابتدا بوده و خریدار متوجه نشده.و وقتی بهش میگن نگاه کنه میبینه هست فکر میکنه جدیدا" شده.من که همون اول نگاه کردم مشکلی نداشت الانم نداره.ربط به گوشت کوب و....هم نداره.والا من از ایمیت ؟آلتیمیت جای چکش هم استفتده میکنم یک همچین مشکلی ندارم باهاش.:31:

AryanLand
17-04-2009, 18:15

سلام.

البته نمیشه گفت که عیبه میتونه هم از جهتی حسن در راحتی و سهولت کار با وین مو بحساب بیاد.

Original Titan
17-04-2009, 20:15
سلام.

البته نمیشه گفت که عیبه میتونه هم از جهتی حسن در راحتی و سهولت کار با وین مو بحساب بیاد.
عليك سلام
كجاش خوبه داداش! ادمه خوب اشتباه ميكنه! حالا اگه دوباره تاييديه نمي گيره مشكلي خيلي حادي نيست اين كه نميشه كنسلش كرد موقع فرستادن واقعا بده!
ايشالا وين موبايل 7

ninja3000sh
17-04-2009, 20:24
سلام.

یادتونه زمانی که من گفتم یکی از ایراد های اساسی x1 اینه همه میخواستن سرم رو ببرن.البته این به نحوه استاده هم خیلی ربط نداره چون توصیه میشه در موقع خرید دقت کنید مشکل نداشته باشه یعنی خیلی از مواردش از همون روز ابتدا بوده و خریدار متوجه نشده.و وقتی بهش میگن نگاه کنه میبینه هست فکر میکنه جدیدا" شده.من که همون اول نگاه کردم مشکلی نداشت الانم نداره.ربط به گوشت کوب و....هم نداره.والا من از ایمیت ؟آلتیمیت جای چکش هم استفتده میکنم یک همچین مشکلی ندارم باهاش.:31:
تو موقع خرید که توصیه میشه به همه جاش دقت کرد تا جای ترک یا غیره تو گوشی دیده نشه.
اتفاقا به نحوه استفاده خیلی هم ربط داره.من ادمهایی دیدم که گوشی رو از 2 متری پرت میکنن روی میز یا زمین یا تو خونه به جای توپ والیبال باهاش بازی میکنند.شما انتظار دارین این گوشی سالم بمونه.
حتما این دوستمان هم تو فروم xda به جای بازی کردن با جاسویجی برداشته با مداد این گوشی انگولک بازی کرده.:27:
در ضمن شما این التیمت 9502 رو بده دست من ببین چطوری تو عرض یک دقیقه به اسم چکش پودرش میکنم.:31:

kaveh.VB
17-04-2009, 21:04
سلام.

ایمیت آلتیمیت گوشیه خیلی مقاوم ای هست کلا گوشی های ایمیت رو میشه بجای آجر هم استفاده کرد ..........

خوبه یه نظر سنجی بزاریم ببینیم چند نفر گوشیشون مشکل پیدا کرده و خودشون علت رو چی میدونند ....... من فکر میکنم زیاد نباشند اونهایی که به مشکل برخوردند

AryanLand
17-04-2009, 21:38
تو موقع خرید که توصیه میشه به همه جاش دقت کرد تا جای ترک یا غیره تو گوشی دیده نشه.
اتفاقا به نحوه استفاده خیلی هم ربط داره.من ادمهایی دیدم که گوشی رو از 2 متری پرت میکنن روی میز یا زمین یا تو خونه به جای توپ والیبال باهاش بازی میکنند.شما انتظار دارین این گوشی سالم بمونه.
حتما این دوستمان هم تو فروم xda به جای بازی کردن با جاسویجی برداشته با مداد این گوشی انگولک بازی کرده.:27:
در ضمن شما این التیمت 9502 رو بده دست من ببین چطوری تو عرض یک دقیقه به اسم چکش پودرش میکنم.:31:

سلام.

نه عزیزم شما مثل اینکه دقت نمیکنید به عرایض بنده.بنده عرض کردم توصیه اکید میشه که همین جاهایی که در عکسها میبینید رو نگاه کنید که از همون لحظه اول ترک نداشته باشه.(من فکر میکنم خیلی واضح میگم اما شما یه جورایی مسئله رو میپیچونی ).
اما اینکه شما در یک لحظه میتونی آلتیمیت 9502 رو پودرش کنی نشان از قدرت شما داره.اما منظور بنده تفاوت استحکام بین گوشی ها ی متفاوت بود.
شما میتونی یجور دیگه امتحان کنی . جفت این گوشیها رو باهم میزنیم به هم ببینیم کدوم پودر میشه.:46::31::11:

deluge28
17-04-2009, 23:16
اينقدر اين مساله رو حاد و بزرگش نكنيد .... حالا يه مشكلي هست ، خوب سعي ميكنيم از اين به بعد محتاط تر رفتار كنيم با اين

گوشي ... به هر حال گوشي اي هست كه يه عالمه حسن و امكانات خوب داره ، ما هم در عوض يه مقدار بيشتر حواسمونو

بهش جمع ميكنيم .... حيفه كه تاپيك فقط صرف اين بشه كه آقا گوشي شما هم ترك داره يا نداره و ..... البته نميگم بده كه در اين

مورد صحبت بشه ،‌اشكالي نداره ولي ديگه نه در اين حد .... جاي بعضي از دوستان مثل hesamkowsar و چند تا دوست ديگه كه

نرم افزار و پنل و چيزاي جديد معرفي ميكردن خالي......

keyvan360
18-04-2009, 00:14
بچه ها من منظورم از اون عکس ها این بود که اگر برای شما هم اینجوری شده بیایید و تاریخ ساخت و رنگ گوشیتون رو بگید تا اگر کسی میخواست بخره احتیاط بیشتری بکنه. ;)

تاریخ ساخت گوشی رو هم اگر باطری رو دربیارید اونجا نوشته. به عکس زیر دقت بکنید که قبلا هم گذاشتم:

دو رقم قبل از W یعنی سال تولید(08=2008) و دو رقم بعدیش یعنی هفته تولید(38 یعنی هفته 38)

golmohammadi
18-04-2009, 12:05
من اومدم
dsl مودم سوخته بود واسه همين چند روزي نت نبودم
بعد از چند روز كار با x1 :
چند تا فيلم تو مموري ريخته ام با كيفيت بسيار بالايي پخش ميكنه هر كسي ميبينه شاخ درمياره
چند نفر وقتي فيلما را ديدند گفتن حس ميكنند موبايل دستشون نيست و يه چيز ديگه اي هست ...
يه چيز خوبي هم كه داره اينه كه چون صفحه وايد داره فيلمهايي جديد كه استاندارد هستند همشون وايد هستند
و اين فيلمها را بصورت فول اسكرين نشون ميده
همه فيلمهايي كه avi divix هستند و از جمله فيلمهاي كم حجم dvd كه اينروزا تو بازار پر شده هموشنو خيلي عالي باز ميكنه
يكي از دوستام هم كه ان95 داشت خيلي ادعا ميكرد كه تصويرش با اكس 1 يكيه بعد كه چند تا عكس و فيلم مقايسه كرديم ديگه ساكت شد
اصلا شكي نيست كه بهترين صفحه در كل گوشيهاي جهان را داره
و اما اين كيبردش كه دوستمون فريد خيلي بهش علاقه داره
واقعا كار كردن باهاش كيف داره
من وقتي بيرونم يا موقع قبل از خواب مسنجر را باز ميكنم و خيلي راحت چت ميكنم :31:
با اين كه انگشتام از ادماي معمولي چاقتر هستند ولي بازم مشكلي باهاش ندارم
خيلي وقتها موقع تايپ حس ميكنم كه اشتباه كردم وقتي نگاه ميكنم ميبينم درست تايپ شده ...
گوش خوش دستي هست
وقتي كيبوردش بازه خوشگلتره و راحت ميشه رو دست ميشينه
اينم بگم گوشي از اوني كه تو سايتها ادم ميبينه خوشگلتره
يعني توي دست خوشگلتر ديده ميشه
همچنين وقتي به شخصه خودم تو سايتها عكسشو ميديدم حس ميكردم گوشي بزرگي هست ولي وقتي از نزديك ميبيني و دستت ميگيري نظرت عوض ميشه يعني اندازه مناسبي داره ...
مسئله ديگه جوي پد اپتيكال هست كه واقعا خيلي مفيد هست و كارا
اينم هر كي ميبينه كيف ميكنه و اكثر جاها هم كار ميكنه خيلي هم روان هست و ميشه حساسيتش را كمو بيش كرد
موضوع بعدي هم باطريشه
موضوعي كه خيلي بهش حساس هستم
خدا را شكر باطري خوبي داره و در كاركرد عادي روزانه 3 روز جواب ميده
و در كاركرد متوسط 2 روز
و اگه مدام باهش كار كني 1 روز كفاف ميكنه شايدم كمتر بستكي به كاركرد
قبل توجه دوستاني كه امنيا را زياد تعريف ميكنند شب كه فول شارژ هست تا صبح 2 خط شارژ كم ميكنه
در x1 شب تا صبح من نگاه كردم اصلا خطي كم نشده بود
يه چيزي هم بگم گوشي كه كيبرد نداره يه جورايي چجوري بگم حالگيري ميكنه
تازه امنيا جايي برا قلم نداره اينجاش ديگه مسخره هست
چون اگه كيبرد داشت و قلم نداشت يه چيزي
ولي هم كيبرد نداره و هم جاي قلم
ميتونين تصور كنين كه توي تاكسي براتون sms اومده و ميخواهين جواب بدين با اون كيبرد مجازي و بدون قلم چطوري بايد تايپ كرد ؟ اخه قلمو كه جا نداره بايد تو جيبت حمل كني و معمولا جيب هم يه سوراحي كوچولويي داره كه بيفته زمين و گم بشه و ...
اينو گفتم تا دوستاني كه بين اين دو گوشي شك دارند اينا را در نظر داشته باشند
البته امنيا برتريهايي هم داره و قبلا هم خيلي راجبش بحث كرديم
و اما ايراد
چند تا ايرادي كه داره اينا هستند
1- كيفيت بدنه چندان خوبي نداره با اينكه ادم اولش فكر ميكنه عاليه
منم گوشيمو نگاه كردم ديدم زير ولوم ترك داشته خودشم برداشته چون اصلا جايي نيفتاده احتمالا به خاطر داغ شدن گوشي بوده همون انقباض و انبساط دليلش بوده
اما اصلا به چشم نميخوره
2 صداي قوي نداره البته زياد هم ضعيف نيست ولي تفكيك پذيري بالايي داره
همچنين محل اسپيكر بد جايي تعبيه شده و معمولا يه جايي از دست روش هست و و صداشو خفه ميكنه
اكثرا وقتي sms مياد متوجه اومدنش نميشم
همچنين مثل اينكه صداي زنگ و ويبره باهم كار نميكنند و همزمان فقط يكيشون كار ميكنه ...
3 دوربينش محافظ لنز نداره البته كمرا فون نيست ولي بايد قبل از عكاسي دقت كرد كه اگه لكه اي داره پاكش كرد
همه گوشيهايي كه محافظ لنز ندارند اينطوري هستند اينو نميشه چندان ايراد گرفت چون خيلي از گوشيهاي اينطوري هستند
4 بعد نداشتن شتابسنج هم نميشه گفت ايراده ولي داشتنش خوبه

تقريبا هر چي قبل از خريد راجب گوشي تحقيق كرده بودم و تو سايتها خونده بودم همشون درست از اب درومدند
فقط يه دونه ترك برداشتن زير ولوم و جاي قلم را نميدونستم مال منم فعلا از زير باطري ترك داره
اينم فكر كنم خودش ترك برميداره به خاطر همون گرم شدن موقع شارژ كه همه فكر ميكنند به خاطر كار كردن نا مناسب با گوشي اينجوري ميشه

keyvan360
18-04-2009, 12:36
آقای golmohammadi شما موقعی که باطریش شارژش تموم میشه شارژ میکنی؟ به عبارت دیگر وقتی خاموش هست شارژ میکنی یا وقتی روشن هست و هنوز باطریش تموم نشده؟

اگر لطف کنی بگی چه رنگی هست و کدوم هفته چه سالی تولید شده که ممنون میشم. :)

mhpz
18-04-2009, 14:48
سلام
اومدم فارسی نصب کنم حال سیستمم هنگ میکنه.
وقتی استارت را میزنم دیگه هیچ اتفاقی نمیافته.
دکمه پاور هم برای ریست کار نمکند.
با قلم سافت ریست میکنم بازهم مشکل حل نمیشود.
ایا امکان هارد ریست هست؟
لطفا سریعا راهنمائیم کنید. گوشی دیگه کار نمیکنه.

golmohammadi
18-04-2009, 14:57
آقای golmohammadi شما موقعی که باطریش شارژش تموم میشه شارژ میکنی؟ به عبارت دیگر وقتی خاموش هست شارژ میکنی یا وقتی روشن هست و هنوز باطریش تموم نشده؟

اگر لطف کنی بگی چه رنگی هست و کدوم هفته چه سالی تولید شده که ممنون میشم. :)

دوست عزيز من هر وقت دلم بخواد شارژ ميكنم
و هر وقت هم دلم بخواد شارژ را قطع ميكنم
كاري كه نزديك 2 سال با كا800 كردم و هيچ اتفاقي هم نيفتاد
بعد گوشي من سال 2009 و هفته 4 هست
رنگش هم نفره اي

dj_mm
18-04-2009, 18:24
بچه ها من منظورم از اون عکس ها این بود که اگر برای شما هم اینجوری شده بیایید و تاریخ ساخت و رنگ گوشیتون رو بگید تا اگر کسی میخواست بخره احتیاط بیشتری بکنه. ;)

تاریخ ساخت گوشی رو هم اگر باطری رو دربیارید اونجا نوشته. به عکس زیر دقت بکنید که قبلا هم گذاشتم:

دو رقم قبل از w یعنی سال تولید(08=2008) و دو رقم بعدیش یعنی هفته تولید(38 یعنی هفته 38)

بر خلاف اون عکسا که قاب بیرونی گوشی دچار ترک شده بودند گوشی من دیواره قاب داخلیش (محفظه ای که باطری داخلش میره)

دچار ترک شده.به نظر باید ناشی از حرارت باطری باشه.

mhargoon
18-04-2009, 21:36
بابا اينقده اين قابهاي شكسته رو تو سر x1 نكوبيد. به جاش يه نفر كه ويندوز موبايل 6.5 رو امتحان كرده بگه امكاناتش چيه ؟ شنيدم امكان خريد آنلاين و دانلود برنامه هاي مخصوص PC از مايكروسافت در اين نسخه وجود داره.

hussain
18-04-2009, 22:17
بابا اينقده اي قابهاي شكسته رو تو سر x1 نكوبيد. به جاش يه نفر كه ويندوز موبايل 6.5 رو امتحان كرده بگه امكاناتش چيه ؟ شنيدم امكان خريد آنلاين و دانلود برنامه هاي مخصوص pc از مايكروسافت در اين نسخه وجود داره.

بنده خدا درست ميگه.:10:
چطور بايد روي گوشي ريخت واز كجا بايد دانلود كرد؟؟؟

Original Titan
18-04-2009, 22:31
بابا اينقده اي قابهاي شكسته رو تو سر x1 نكوبيد
به نظر من بايد بكوبيم! گوشي كه با حرارت گوشي يا هر چيز ديگه اي بشكنه مهم نيست؟
خيلي زشته به خدا!

hamed1297
18-04-2009, 22:33
1 ماه دیگه رسما معرفی میشه.
الان هرچی هم باشه اصل نیست و ریکس داره.دی...

Microsoft set to release Windows Mobile 6.5 next month:

May 11th

deluge28
18-04-2009, 22:51
همونطوري كه يكي از دوستانمون صفحه پيش هم اشاره كرد،‌ به دليل رزولوشون و كيفيت فوق العاده صفحه نمايش اين گوشي فيلم ديدن توش خيلي جذابه،‌جالبه هركي هم ميبينه باورش نميشه، خيلي عاليه،‌ يه فيلمي توش ميديدم كه توي اون از فاصله دور يكي با لپتاپش كار ميكرد،‌جالب بود نوشته هاي داخل اون لپ تاپ رو كامل ميشد خوند... خيلي فوق العادس...حسابي آدمو سر ذوق مياره........

AryanLand
18-04-2009, 23:23
سلام
اومدم فارسی نصب کنم حال سیستمم هنگ میکنه.
وقتی استارت را میزنم دیگه هیچ اتفاقی نمیافته.
دکمه پاور هم برای ریست کار نمکند.
با قلم سافت ریست میکنم بازهم مشکل حل نمیشود.
ایا امکان هارد ریست هست؟
لطفا سریعا راهنمائیم کنید. گوشی دیگه کار نمیکنه.

سلام.

چند تا راه وجود داره واسه اینکار که من یکیش رو خدمتتون میگم.شما ابتدا باطری رو دربیارید تا گوشی خاموش بشه.چند ثانیه (حدود 20 ثانیه) بعدش باطری رو جا بزنید.
حالا هر 2 softkey رو باهم فشار بدید و نگه دارید.(منظور همون 2تا کلید چپ و راست زیر LCD ).
همونطوری که اون 2 تا کلید رو نگه داشتید دکمه پاور رو نگه دارید تا گوشی روشن بشه.(حدود 5 ثانیه طول میکشه.
حالا شما یک صفحه سفید با نوشته های آبی میبینید که به شما اخطار میده که اطلاعاتتون پاک میشه و اگر میخواهید ادامه بدید کلید R روی کیبورد رو بزنید.
بازدن کلید R دستگاه هارد ریست میشه و مشکلتون حل میشه.:11:

golmohammadi
19-04-2009, 01:26
من امروز gps را تست كردم قبلا نصب كرده بودم ولي دقيق تست نكرده بودم
امروز كه داشتم ميرفتم بازار gps را باز كردم
از حدود 7 ماهواره آنتن گرفت توي ماشين
گوشيو نگاه ميكردم هر 2 ثانيه يه بار تغيير مسير ميكرد
خيلي دقيق همه محل را نشون ميداد هر جا كه ميرفتم
فكر كنم هر 5 متر يه بار تغيير ميكرد
و همه مسير را با يه خط قرمز نشون ميداد
خلاصه خيلي حال كردم
در مورد مصرفش هم بگم وقتي رفتم بيرون دقيق يادم نيست چقدر شارژ داشت
ولي 4 ساعت بطور كامل gps روشن بود و كار ميكرد
در حالي كه شارژ گوشي پر نبود فكر كنم60 درصد شارژ داشت

دوربين دوم از كجا باز ميشه ؟
نميشه كاري كرد كه موقع عكاسي ظاهر بشه؟

shahpuffi
19-04-2009, 02:10
من امروز gps را تست كردم قبلا نصب كرده بودم ولي دقيق تست نكرده بودم
امروز كه داشتم ميرفتم بازار gps را باز كردم
از حدود 7 ماهواره آنتن گرفت توي ماشين
گوشيو نگاه ميكردم هر 2 ثانيه يه بار تغيير مسير ميكرد
خيلي دقيق همه محل را نشون ميداد هر جا كه ميرفتم
فكر كنم هر 5 متر يه بار تغيير ميكرد
و همه مسير را با يه خط قرمز نشون ميداد
خلاصه خيلي حال كردم
در مورد مصرفش هم بگم وقتي رفتم بيرون دقيق يادم نيست چقدر شارژ داشت
ولي 4 ساعت بطور كامل gps روشن بود و كار ميكرد
در حالي كه شارژ گوشي پر نبود فكر كنم60 درصد شارژ داشت

دوربين دوم از كجا باز ميشه ؟
نميشه كاري كرد كه موقع عكاسي ظاهر بشه؟
یه لطفی کن به لینک کامل که چطور منم اینو راه بندازم برام بزار لطفا همونی باشه که خ ودت باهاش به نتیجه رسیدی gps چیز ه به درد بخوریه لازم دارم مرسی :11::40:

mhpz
19-04-2009, 07:10
متشکرم از راهنمائی شما

golmohammadi
19-04-2009, 11:03
یه لطفی کن به لینک کامل که چطور منم اینو راه بندازم برام بزار لطفا همونی باشه که خ ودت باهاش به نتیجه رسیدی gps چیز ه به درد بخوریه لازم دارم مرسی :11::40:

من از برنامه OziCE استفاده ميكنم
تو سايت هست ميتوني پيدا كني راحت

Re Z a
19-04-2009, 11:31

میشه آقای گل محمدی در مورد این مبالغه بسیار خوبتون منبع خوب بیارید ! مثلا توی این جهان فکر میکنم یه گوشی وجود داشته باشه که شک شمارو بر طرف کنه ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

با تشکر

golmohammadi
19-04-2009, 12:53
میشه آقای گل محمدی در مورد این مبالغه بسیار خوبتون منبع خوب بیارید ! مثلا توی این جهان فکر میکنم یه گوشی وجود داشته باشه که شک شمارو بر طرف کنه ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

با تشکر

والا همه ميگند بهترين صفحه را داره
فقط htc touch hd مثل x1 هست
بي شك از بهترين هاست
اگر شما منبعي دارين قويتر بگين شايد ما اشتباه ميكنيم

hussain
19-04-2009, 12:56
من از برنامه OziCE استفاده ميكنم
تو سايت هست ميتوني پيدا كني راحت

اين برنامه از garmig بهتر نصب ميشه؟؟

Mohammad
19-04-2009, 13:12

با تشکر
سلام ...
در بی نظیر بودن صفحه x1 فکر نمی کنم بحثی باشه ! کافیه به سایز صفحه و رزیلوشن نگاه کنید ، مطلب جالبی هم چند صفحه پیش یکی از دوستان (در مورد ppi ) 'گذاشته بود که کاملا منطقی نشون میداد که یکی از بهترین هاست حالا شما بگردین مثال نقض پیدا کنید !! به عالی بودنش خدشه ای وارد نمیشه ...:46:
خیلی سخت نگیرید ...
اگه بهترین نباشه ، جزئ بهترین هاست ...

golmohammadi
19-04-2009, 14:35
اين برنامه از garmig بهتر نصب ميشه؟؟

اين برنامه نصبش راحته
درضمن گارمين نقشه هاش كامل نيستند و بدرد نميخوره
البته فقط به درد تهراني ها ميخوره به شرطي كه فقط تو تهران بمونند
ولي OziCE نقشه هاش كاملي داره و بچه ها هم خودشون ميسازند

Re Z a
19-04-2009, 14:38
دوستانی که این ادعا دارند که بهترینه صفحه x1 بی شک نه منبع گذاشتن و فقط نظر شخصی خودشون دادن و نظرشون بی طرفانه نبود و خودشونم x1 دارن پس این اصلا ثابت نمی کنه این موضوع رو
موفق باشید

kaveh.VB
19-04-2009, 15:47
دوستانی که این ادعا دارند که بهترینه صفحه x1 بی شک نه منبع گذاشتن و فقط نظر شخصی خودشون دادن و نظرشون بی طرفانه نبود و خودشونم x1 دارن پس این اصلا ثابت نمی کنه این موضوع رو
موفق باشید

جزء بهترینهاست .....
1 - چند صفحه قبل رو بخون مقایسه ppi اونجا با منبع هست ................
2- پست اول هم کیفیت اکسپریا با n95 8gb و ipod مقایسه شده اونهم ببین
3- توی YouTube هم اونجا رو هم ببین مقایسه بین مثلا تاچ اچ دی و اکسپریا و اچ پرو و آیفون و امنیا خلاصه پر هست از این فیلم ها
4 - اندازه صفحه یعنی 3 اینچ رو با رزولیشین 480 * 800 هم در نظر بگیر ....

بعد شما یه مثال نقض بیار( مثلا یه گوشی رو بگو که فکر میکنی بهتر باشه ) تا من جوابتو بدم دوست عزیز ..........

این حرف من نیست هر کی اکسپریا داره اینو تجربه کرده که تا کسی دوتا عکس و فیلم تو اکسپریا می بینیه اعتراف میکنه کیفیت ال سی دی خیلی خوبی داره و قابل مقایسه نیست فعلا تا ببینیم خدا چی میخواد .......

من تو کلیپ های یوتوب omnia hd رو هم دیدم اونهم خیلی خوب بود حالا بزار بیاد بیرون چندتا ریویو ازش بیاد بیرون ببینیم به پای اکسپریا میرسه یا نه !

Re Z a
19-04-2009, 16:02
جزء بهترینهاست .....
1 - چند صفحه قبل رو بخون مقایسه ppi اونجا با منبع هست ................
2- پست اول هم کیفیت اکسپریا با n95 8gb و ipod مقایسه شده اونهم ببین
3- توی YouTube هم اونجا رو هم ببین مقایسه بین مثلا تاچ اچ دی و اکسپریا و اچ پرو و آیفون و امنیا خلاصه پر هست از این فیلم ها
4 - اندازه صفحه یعنی 3 اینچ رو با رزولیشین 480 * 800 هم در نظر بگیر ....

بعد شما یه مثال نقض بیار( مثلا یه گوشی رو بگو که فکر میکنی بهتر باشه ) تا من جوابتو بدم دوست عزیز ..........

این حرف من نیست هر کی اکسپریا داره اینو تجربه کرده که تا کسی دوتا عکس و فیلم تو اکسپریا می بینیه اعتراف میکنه کیفیت ال سی دی خیلی خوبی داره و قابل مقایسه نیست فعلا تا ببینیم خدا چی میخواد .......

من تو کلیپ های یوتوب omnia hd رو هم دیدم اونهم خیلی خوب بود حالا بزار بیاد بیرون چندتا ریویو ازش بیاد بیرون ببینیم به پای اکسپریا میرسه یا نه !
ببینید من نه X1 دارم نه آیفون اما به اندازه کافی با هر دوتاشون کار کردم و خیلی خوب با هاشون آشنا هستم
اما من فکر نمی کنم به پای صفحه نمایش 3.5اينچ آیفون با وضوح 320 * 240 پيکسل برسه شما دقت کنید 3.5 اینچ
از نزدیک که من هر 2 تا گوشیو تست کردم فرق زیادی نمی کرد اما کنتراس آیفون بالا تر بود اما این مقایسه 1 دلیل داره که نباید انجام بشه چون اصلا سایز صفحه نمایش شون با هم برابر نیست و در مورد گوشیه های که فرمودید توی YouTube پر هست منتظر بودم شما بگید من برم نگاه کنم
دوست عزیز اولا اون حرف نقل قول از حرف گلمحمدی بود بعدشم من فقط می خوام دوستان مبالغه نکنن فقط همین

در پست های اولی که این جا هست باید عرض کنم در زمان خودش خونده شده :46: شما یه لطفی کن یکم بدون تعصب نقل بیان کن

kaveh.VB
19-04-2009, 16:38
ببینید من نه X1 دارم نه آیفون اما به اندازه کافی با هر دوتاشون کار کردم و خیلی خوب با هاشون آشنا هستم
اما من فکر نمی کنم به پای صفحه نمایش 3.5اينچ آیفون با وضوح 320 * 240 پيکسل برسه شما دقت کنید 3.5 اینچ
از نزدیک که من هر 2 تا گوشیو تست کردم فرق زیادی نمی کرد اما کنتراس آیفون بالا تر بود اما این مقایسه 1 دلیل داره که نباید انجام بشه چون اصلا سایز صفحه نمایش شون با هم برابر نیست و در مورد گوشیه های که فرمودید توی YouTube پر هست منتظر بودم شما بگید من برم نگاه کنم
دوست عزیز اولا اون حرف نقل قول از حرف گلمحمدی بود بعدشم من فقط می خوام دوستان مبالغه نکنن فقط همین

در پست های اولی که این جا هست باید عرض کنم در زمان خودش خونده شده :46: شما یه لطفی کن یکم بدون تعصب نقل بیان کن

ببین دوست عزیز شما بهتره اول درباره گوشی که حرفشو زدید اطلاعات کافی رو کسب کنید رزولیشین آیفون ۴۸۰ * ۳۲۰ هست نه اونی که شما نوشتی بعد ببنیم شما داری میگی در یک ال سی دی 3.5 اینچی با رزولیشین یک سوم اکسپریا کیفیت ال سی دی از اکسپریا که هم صفحه اش کوچک تر هست و هم رزولیشین اون هم سه برابر آیفون هست بهتره..... من هیچی نمیگم فقط شما یه دو دو تا چهارتا تو ذهنت انجام بده اگه به نتیجه نرسیدی من بیشتر برات توضیح بدم ( ببین من یه مثال میزنم دوتا تلوزیون در نظر بگیر با یک رزولیشین بعد یکی 50 اینچ یکی 38 اینچ کدوم تصویر رو بهتر نشون میده ؟؟)) بعد شما تازه میگید من تاکید میکنم آیفون 3.5 اینچ هست و اکسپریا 3 اینچ این یکم .......هست

شما خودت میگی منبع بیار این کنتراست رو با منبع بگو کنتراست اکسپریا من یه جایی خوندن 1 به 400 هست

ببخشید شما کافی توی یوتوب بنویسید xperia vs iphone یا مثلا xperia vs touch pro آیا این کاره سختیه؟ اگه نمیتونید بگید من براتون بنویسیم.:21:

ببخشید فکر کردید گل محمدی اون مطلبو خودش اختراع کرده ؟ اونجا با فرمول و عدد اثبات کردن نه همینجوری یلخی که عزیز من در ضمن رفتم منبعشو پیدا کنم دیدم که توی سایتهای خارجی هزار تا مطلب درباره این قضیه وجود داره نمیدونستم کدوم رو بهت لینک بدم اگه دوست داری این کلمات رو سرچ کن ( xperia ppi) ، ( iphone ppi)

ما مبالغه نکردیم اون دوستمون گفت بهترین بعد حرفشو پس گرفتید گفت ببخشید جزو بهترین ها .........

در مورد پست اول یعنی چی به موقع خودش خونده شده؟ من میگم برو مقایسه رو نگاه کن شما میگه خونده شده ..........؟ اصلا خوندنی نیست که نگاه کردنی هست ..........

کشته ومرده این حرفتم (( شما یه لطفی کن یکم بدون تعصب نقل بیان کن )) خودت متوجه شدی یعنی چی اگه آره به ما هم بگو....................
شما دوست داری فکر کن یه جماعت که الان دارن از اکسپریا استفاده میکنند همه متعصبند ، من اگه میخواستم از تعصب حرف بزنم چرا گفتم امنیا اچ دی هم خیلی خوبه چرا من این حرفو زدم ؟!!
نمی دونم چیه جدیدا تا آدم میخواد جواب یکی بده متحم میشه به تعصبی برخورد کردن !!!
شما یه جمله نوشتی ما هم اومدیم جوابتو دادیم این کجاش تعصب بود من گفتم شما یه گوشی رو بیار که ناقض حرف منباشه بعد شما میگید تعصب تعصب.........

Re Z a
19-04-2009, 17:21
ببین دوست عزیز شما بهتره اول درباره گوشی که حرفشو زدید اطلاعات کافی رو کسب کنید رزولیشین آیفون ۴۸۰ * ۳۲۰ هست نه اونی که شما نوشتی بعد ببنیم شما داری میگی در یک ال سی دی 3.5 اینچی با رزولیشین یک سوم اکسپریا کیفیت ال سی دی از اکسپریا که هم صفحه اش کوچک تر هست و هم رزولیشین اون هم سه برابر آیفون هست بهتره..... من هیچی نمیگم فقط شما یه دو دو تا چهارتا تو ذهنت انجام بده اگه به نتیجه نرسیدی من بیشتر برات توضیح بدم

شما خودت میگی منبع بیار این کنتراست رو با منبع بگو کنتراست اکسپریا من یه جایی خوندن 1 به 400 هست ح

ببخشید شما کافی توی یوتوب بنویسید xperia vs iphone یا مثلا xperia vs touch pro آیا این کاره سختیه؟ اگه نمیتونید بگید من براتون بنویسیم.:21:

ببخشید فکر کردید گل محمدی اون مطلبو خودش اختراع کرده ؟ اونجا با فرمول و عدد اثبات کردن نه همینجوری یلخی که عزیز من در ضمن رفتم منبعشو پیدا کنم دیدم که توی سایتهای خارجی هزار تا مطلب درباره این قضیه وجود داره نمیدونستم کدوم رو بهت لینک بدم اگه دوست داری این کلمات رو سرچ کن ( xperia ppi) ، ( iphone ppi)

ما مبالغه نکردیم اون دوستمون گفت بهترین بعد حرفشو پس گرفتید گفت ببخشید جزو بهترین ها .........

در مورد پست اول یعنی چی به موقع خودش خونده شده؟ من میگم برو مقایسه رو نگاه کن شما میگه خونده شده ..........؟ اصلا خوندنی نیست که نگاه کردنی هست ..........

کشته ومرده این حرفتم (( شما یه لطفی کن یکم بدون تعصب نقل بیان کن )) خودت متوجه شدی یعنی چی اگه آره به ما هم بگو....................
شما دوست داری فکر کنم یه جماعت که الان دارن از اکسپریا استفاده میکنند همه متعصبند ، من اگه میخواستم از تعصب حرف بزنم چرا گفتم امنیا اچ دی هم خیلی خوبه چرا من این حرفو زدم ؟!!
نمی دونم چیه جدیدا تا آدم میخواد جواب یکی بده متحم میشه به تعصبی برخورد کردن !!!
شما یه جمله نوشتی ما هم اومدیم جوابتو دادیم این کجاش تعصب بود من گفتم شما یه گوشی رو بیار که ناقض حرف منباشه بعد شما میگید تعصب تعصب.........

در مورد رزولیشین آیفون من یک اشتباه کوچیک کردم (به دلیل مشکل ویندوز )
خلاصه عرض کنم شما مثلی که خیلی آتیشت تونده دوست عزیز:27:
دلیلشم من میدونم چیه

بنویس دوست عزیز برای خودت شاید وقتی بدون تعصب تونستی نگاهشون کنی بفهمی کی راست میگه و کی چرت و چرت و فکر کنم شما نیازه یکم چشاتونو بیشتر باز کنید برای نگاه کردن

منم نمیگم نیست و چیزی از خوبی های x1 کم نمی کنه ولی نمیگم

------------------------------------------------------------------------------------------------------

فکر کنم یکم زوده که به من فرق بین اینارو توضیح بدی برو یه 4.5 سال دیگه بیا شاید فرجی شد

در جوابتون باید عرض کنم که زیاد نمیر دوست عزیز:27: فکر کنم بیشتر نیازه که شما این حرفتو اگه فهمیدی به ما هم بگی

شما دوست داری فکر کنم یه جماعت که الان دارن از اکسپریا استفاده میکنند همه متعصبند ، من اگه میخواستم از تعصب حرف بزنم چرا گفتم امنیا اچ دی هم خیلی خوبه چرا من این حرفو زدم ؟!!

اگه دوست داری فکر کنم ؟؟؟!!

خیلی جالب بود این حرفتون

اما خداییش از این حرف ها که گذشت یه قرار بزار چندتا عکس برات بلو توث کنم رو گوشیهامون ببنیم که کدوم ال سی دی بهتری داره .....اِ اِ ببخشید گوشی شما متاسفانه بلو رو یوخدی یعنی نداره :2:

بازم متاسفانه من با این زبون شما آشنایی ندارم میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ بلو رو یوخدی ( اولیش نا مفهوم بود ولی دومیش معلومه ترکی بود) به هر حال دوست عزیز اولا بلوتوس آیفن درست شده بهتره یکم مقالات آموزشی بخونید البته امیدوارم فقط ! نگاه نکنید.

گوشی شما

نوشته شده توسط smoking
ببینید من نه x1 دارم نه آیفون

چرا الکی باز نگاه کردی نخوندی :27: ببین یکم توجه داشته باشی بدنیست:46: بجایی که به بقیه تهمت میزنی :20:

در کل من اصلا حرفم جنبه توهین نبود فقط می خواستم ببینم واقعا صفحه نمایش X1 در این حدی که دوست عزیزمون گل محمدی گفتن هست یا نه ( نیازی هم به نگاه کردن ویدیو نیست ، به دلیل تجربه بالایی که دوستان دارن حرفشون حجته برای من ) منبع هم برای یکی از دوستانمون می خواستم چون قانع نمیشد

و در خصوص این دوستمون تا حرف از آیفن شد یه هو آتیششون گر گرفت که توی قسمتی از حرفاشون توهینم کردن به من که من اصلا نقل قولش نکردم و میگذرم ازش :46:

hussain
19-04-2009, 18:47
چه خبره!!!!
اينجا كلوپ x1 هست كلوپ جنگ دعوا هم كه نيست!!!
به شما چي ميرسه دقت كنين هيچي.
از قديم گفتن آن چيز كه عيان هست چه حاجت به بيان است.

kaveh.VB
19-04-2009, 20:03
در مورد رزولیشین آیفون من یک اشتباه کوچیک کردم (به دلیل مشکل ویندوز )
خلاصه عرض کنم شما مثلی که خیلی آتیشت تونده دوست عزیز:27:
دلیلشم من میدونم چیه

بنویس دوست عزیز برای خودت شاید وقتی بدون تعصب تونستی نگاهشون کنی بفهمی کی راست میگه و کی چرت و چرت و فکر کنم شما نیازه یکم چشاتونو بیشتر باز کنید برای نگاه کردن

منم نمیگم نیست و چیزی از خوبی های x1 کم نمی کنه ولی نمیگم

------------------------------------------------------------------------------------------------------

فکر کنم یکم زوده که به من فرق بین اینارو توضیح بدی برو یه 4.5 سال دیگه بیا شاید فرجی شد

در جوابتون باید عرض کنم که زیاد نمیر دوست عزیز:27: فکر کنم بیشتر نیازه که شما این حرفتو اگه فهمیدی به ما هم بگی

خیلی جالب بود این حرفتون

بازم متاسفانه من با این زبون شما آشنایی ندارم میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ بلو رو یوخدی ( اولیش نا مفهوم بود ولی دومیش معلومه ترکی بود) به هر حال دوست عزیز اولا بلوتوس آیفن درست شده بهتره یکم مقالات آموزشی بخونید البته امیدوارم فقط ! نگاه نکنید.

چرا الکی باز نگاه کردی نخوندی :27: ببین یکم توجه داشته باشی بدنیست:46: بجایی که به بقیه تهمت میزنی :20:

در کل من اصلا حرفم جنبه توهین نبود فقط می خواستم ببینم واقعا صفحه نمایش x1 در این حدی که دوست عزیزمون گل محمدی گفتن هست یا نه ( نیازی هم به نگاه کردن ویدیو نیست ، به دلیل تجربه بالایی که دوستان دارن حرفشون حجته برای من ) منبع هم برای یکی از دوستانمون می خواستم چون قانع نمیشد

و در خصوص این دوستمون تا حرف از آیفن شد یه هو آتیششون گر گرفت که توی قسمتی از حرفاشون توهینم کردن به من که من اصلا نقل قولش نکردم و میگذرم ازش :46:

شما خوش باش که جواب منو دادی!:27: تنها چیزی که تو حرفات نبود اثبات اینکه ال سی دی آیفون بهتره از اکسپریا :31:

asextor1
19-04-2009, 20:07
این کارتی که روش نوشته X1 Support چی هستش ؟
کسی هندزفری W902 رو دیده ؟ هندزفری کدوم از این گوشی ها بهتره ؟X1 Or W902
توی تهران کیف فابریک برای X1 پیدا میشه ؟

mhargoon
19-04-2009, 21:02
خواهشاً پاي iphone رو نكشيد وسط، چون يه چيز ديگه هست. در مورد رزلوشن معلومه كه x1 بالاتره واصلا بحث نداره ولي در كل صفحه ايفون يه چيز ديگه است. منم اگه تا حالا iphone نگرفتم يكي به خاطر قيمتش هست و ديگه اينكه در ايران كاراييش به اندازه x1 نيست در ضمن از x1 هم نميشه گذشت

jackfrost283
19-04-2009, 21:02
آخرین قیمت لطفاً ؟؟؟

Hamid..God
19-04-2009, 21:42
این کارتی که روش نوشته X1 Support چی هستش ؟
کسی هندزفری W902 رو دیده ؟ هندزفری کدوم از این گوشی ها بهتره ؟X1 Or W902
توی تهران کیف فابریک برای X1 پیدا میشه ؟

من هد فون w902 رو دیدم ولی باسه x1 رو نه اگه همون هایی باشه که رو بیشتر گوشی های se هست خوب باسه w902 خوشگلتره (خیلی خوشگل تر) و کیفیت پخشش رو نمی تونم مقایسه کنم ولی زیاد نباید فرق داشته باشه البته این هدفون گونه ی بالاتری از هدفونای se هست اگرم خیلی بهتر باشه باز به x1 نمی خوره چون هدفون x1 استاندارده اما باسه w902 فست پورت

mishen
19-04-2009, 22:33
یکی از اشناهای ما دبی هست میگه قیمتش به 400 دلار رسیه پس چرا اینجا هنوز گرونه ؟ من میدونستم اینم به سرنوشت p990 و p1 دچار میشه

Re Z a
19-04-2009, 22:37
شما خوش باش که جواب منو دادی!:27: تنها چیزی که تو حرفات نبود اثبات اینکه ال سی دی آیفون بهتره از اکسپریا :31:

این وظیفه من نیست که ثابت کنم دوست عزیزم این مربوط به آیفن دارها میشه من اون چیزیو دیدم که گفتم :20:

اینو اضافه کنم صفحه نمایش X1 هیچ پاکت پیسی نداره و نخواهد داشت هم از لحاظ رزولیشین بالاتره ، دلیلشم 3 اینچ رو با رزولیشین 480 * 800 باهم داشته باشید نمونه یک وضوح خیلی بالارو نصبت به مثلا omnia خواهد دید
و به نظر من توی پاکت پیسی ها X1 از بقیه یه سر گردن بالا تره از لحاظ LCD
و آیفن هم توی اسمارت فون ها واقعا یه سرگردن از 5800 و p1 خودمون بالاتره و از خیلی از گوشی های دیگه :10:

Senator_F
19-04-2009, 22:50
بنده این گوشی رو ندارم ولی تصمیم دارم بگیرمش.
آخرین قیمت رو اگه دوستان کسی اطلاعی داره،لطفا بگه.ممنونم.

ninja3000sh
19-04-2009, 23:11
آخرین قیمت لطفاً ؟؟؟

برای اطلاع از اخرین قیمت گوشیها مراجعه کنید به:

موفق باشید.

AryanLand
19-04-2009, 23:33
متشکرم از راهنمائی شما

سلام.

خواهش میکنم.مشکلتون حل شد؟

Mohammad
19-04-2009, 23:33
یکی از اشناهای ما دبی هست میگه قیمتش به 400 دلار رسیه پس چرا اینجا هنوز گرونه ؟ من میدونستم اینم به سرنوشت p990 و p1 دچار میشه
سلام ...
اول و آخر افت قیمت وجود خواهد داشت چراکه گوشی های جدید تولید میشن ، همچنان دنیای اقتصاد بر بازار موبایل هم تاثیر گذار هست ... پس خیلی جای تعجب نداره ...:46:

golmohammadi
19-04-2009, 23:37

قيمتهاش با گارانتي هاي مختلف فرق ميكنه
ديروز يه مجله گرفتم در مورد موبايل بود
اونجا زده بود 630 تومن
تو تبريز هم 630 تومن هست با گارانتي اصلي سيتادل
اما ظاهرا تهران فرق ميكنه

smoking
دوست عزيز من از روي تعصب قضاوت نميكنم
من هنوز 1 مااه نشده كه x1 را خريده ام
و قبل از خريد هم با بچه ها مشاوره كردم
نه موبايل بلكه هيچي اصلا به اين چيزا تعصب ندارم
من خيلي جا پرس و جو كردم و تحقيق
همه جا نوشته بودند كه صفحه x1 عاليترينه و كيبردش خوبه
و منم علاوه بر اينها و چند تا دليل ديگه x1 را خريدم
بعدشم وقتي رزوليشن بالاست يعني وضوح تصوير بالاست
حالا ايفون صفحه بزرگتري داره ولي رزوليشن كمتر
در حالي كه x1 صفحه كوچكتر و رزوليشن بالاتر
پس نيازي نيست بريم به سايتهاي خارجي و .. تا ببينيم كدوم بهتره
معلومه كه x1 وضوح تصوير بالايي داره
شما اگه مطالب قبلي منو خونده باشين از عيبهاي x1 هم گفته بودم
پس اگه تعصبي بودم سعي ميكردم عيبهاشو بپوشونم در حالي كه اينطور نبود
ما تعصبي نظر نميديم
بلكه واقعيت هر چي هست اونو ميگيم

AryanLand
19-04-2009, 23:50
آخرین قیمت لطفاً ؟؟؟

سلام.

دیروز(یکشنبه) بازار علاءدین بین 520 تا 540 با گارانتی سیتادل.

keyvan360
20-04-2009, 00:38
سلام.

دیروز(یکشنبه) بازار علاءدین بین 520 تا 540 با گارانتی سیتادل.

جدی میگی؟!!!!!!!!!!!!!!! :18:

همین گارانتی سیتادل اصلی؟! ، اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه. حتما بدون گارانتیش الان 480 هست.

kaveh.VB
20-04-2009, 05:51
سیتاتل یا سیتادل ؟!
اگه سیتادل باشه که خیلی خوبه که

Original Titan
20-04-2009, 09:53
سیتاتل یا سیتادل ؟!
عجب! اين ديگه چه گارانتيه!
آقا يكي كه دستش به علائدين ميرسه زود بره شفاف سازي كنه! يه بار ديگه قيمت بگيره!‌مرديم بابا!

namakdoon
20-04-2009, 14:26
آقایون من هم به جمع جامعه ی بزرگ Xperia پیوستم ! معرکس این گوشی ،سرعتش و........

hamed1297
20-04-2009, 14:34
آقا يكي كه دستش به علائدين ميرسه زود بره شفاف سازي كنه! يه بار ديگه قيمت بگيره!‌مرديم بابا!

تیتان خشن میشود.دی...

آقایون من هم به جمع جامعه ی بزرگ xperia پیوستم ! معرکس این گوشی ،سرعتش و........
مبارکه.با چه قیمتی؟چه گارانتی؟البته اگر گارانتی داره.باز مبارک.

kalpas
20-04-2009, 22:24
سلام به دوستان
گوشیه من در یک حادثه به فنا رفت
اینم عکسش

تو ایران قابله تعمیر هست یا باید بفرستمش دوبی؟

namakdoon
20-04-2009, 23:16
=
مبارکه.با چه قیمتی؟چه گارانتی؟البته اگر گارانتی داره.باز مبارک.

:11::11: »ممنون ! 600 بدون گارانتی ! :41: البته من کرمانم:10:
واسه جی پی اس چه برنامه ای بهتره ؟

namakdoon
20-04-2009, 23:25
سلام به دوستان
اینم عکسش

چــــــــــــــــــــــــ ــی کار کردی با گوشیت ؟؟!؟!؟!؟!؟؟! :45::45:

:18:

hamed1297
20-04-2009, 23:55
میشه عکسش رو بزارید.نمیشه دانلود کرد.ببینیم چی شده.

hussain
20-04-2009, 23:57
لينك عكس پاك شده.

AryanLand
21-04-2009, 01:04
جدی میگی؟!!!!!!!!!!!!!!! :18:

همین گارانتی سیتادل اصلی؟! ، اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه. حتما بدون گارانتیش الان 480 هست.

سلام.

بدون گارانتی قیمت نگرفتم نمیدونم چنده.

سیتاتل یا سیتادل ؟!
اگه سیتادل باشه که خیلی خوبه که

سلام.

عرض کردم سیتادل.

سلام.

چی چجور گارانتی ایه؟ عرض کردم سیتادل.

Original Titan
21-04-2009, 05:14
سلام.

چی چجور گارانتی ایه؟ عرض کردم سیتادل.
دست شما درد نكنه! پس مطمئنيد سيتادل!
قيمتتونو ميتونيد بگيد از كدوم طبقه گرفتيد؟ خيلي شوك بر انگيز بود!(چه واژه اي :دی)

simorgh14
21-04-2009, 07:33
سلام

یکی شیراز میده 580
با رم 8 گیگ
شارژر فندکی
بدون گارانتی

به نظرتون می ارزه؟

simorgh14
21-04-2009, 09:10
ببینید آقا ، من می خواهم تمان نکات و کارهای که می شود که باعث بشود x1، تمیز ، صحیح و زیبا وبی نقص باقی بماند اینجا عنوان کنید. بهترین روش حمل این گوشی چیست؟
برای اینکه اثر انگشت روی بدنه نباشد چه راهی است؟
بهترین راه برا ی اینکه صحفه نمایش تمیز نگهداشته شود چیست؟

hussain
21-04-2009, 14:07
سلام دوستان.
شماره سرويس سنتر اس ام اس رو چطور ميشه تغيير داد؟
بهترين برنامه براي قفل كردن اس ام اس چيه؟

hussain
21-04-2009, 14:09
ببینید آقا ، من می خواهم تمان نکات و کارهای که می شود که باعث بشود x1، تمیز ، صحیح و زیبا وبی نقص باقی بماند اینجا عنوان کنید. بهترین روش حمل این گوشی چیست؟

اگر چند صفه قبل رو بخوني همه چيز رو مي فهمي.
بدنش هم اونطور نيست كه اثرانگشت روش بمونه يه دست روش بكشي پاك ميشه.
براي تميز نگه داشتن صفحه نمايش هم بايد هميشه تميزش كني:31:

AryanLand
21-04-2009, 17:18

سلام.

والا با این نکاتی که شما میخوای من فکر میکنم بهترین راه اینه که بعد از خرید بزاریم توی جعبه ش بعد هم بزاریمش یه جایی مثل گاو صندوق.:31::46::11:

AryanLand
21-04-2009, 17:20
دست شما درد نكنه! پس مطمئنيد سيتادل!
قيمتتونو ميتونيد بگيد از كدوم طبقه گرفتيد؟ خيلي شوك بر انگيز بود!(چه واژه اي :دی)

سلام.

طبقه همکف.

kalpas
21-04-2009, 17:58
سلام به دوستان
اینم عکسش

mehdimdi
21-04-2009, 18:40
دوستان من یه اکسپریا گرفتم 420 تومن . دسته دومه و رم 4 گیگ هم روشه . انصافا تمیزه و خط و خش انچنانی روش نیست . رنگش مشکیه . فقط یه ایراد توش دیدم اونم اینکه وقتی توی جای تاریک صفحه رو کاملا سیاه میکنی یا با روشن کردن دوربین و یا بکگراند سیاه ، گوشه ال سی دی یه هاله روشن دیده میشه که مثل این میمونه که اون قسمت از ال سی دی رو فشار داده باشی . البته موارد نسبتا متعددی از این مشکل دیده شده ولی دلیلش رو نمیدونم . کسی اینجا این مشکل رو دیده ؟

merikh_merikh
21-04-2009, 20:04
من اومدم
dsl مودم سوخته بود واسه همين چند روزي نت نبودم
بعد از چند روز كار با x1 :
چند تا فيلم تو مموري ريخته ام با كيفيت بسيار بالايي پخش ميكنه هر كسي ميبينه شاخ درمياره
چند نفر وقتي فيلما را ديدند گفتن حس ميكنند موبايل دستشون نيست و يه چيز ديگه اي هست ...
يه چيز خوبي هم كه داره اينه كه چون صفحه وايد داره فيلمهايي جديد كه استاندارد هستند همشون وايد هستند
و اين فيلمها را بصورت فول اسكرين نشون ميده
همه فيلمهايي كه avi divix هستند و از جمله فيلمهاي كم حجم dvd كه اينروزا تو بازار پر شده هموشنو خيلي عالي باز ميكنه
يكي از دوستام هم كه ان95 داشت خيلي ادعا ميكرد كه تصويرش با اكس 1 يكيه بعد كه چند تا عكس و فيلم مقايسه كرديم ديگه ساكت شد
و اما اين كيبردش كه دوستمون فريد خيلي بهش علاقه داره
واقعا كار كردن باهاش كيف داره
من وقتي بيرونم يا موقع قبل از خواب مسنجر را باز ميكنم و خيلي راحت چت ميكنم :31:
با اين كه انگشتام از ادماي معمولي چاقتر هستند ولي بازم مشكلي باهاش ندارم
خيلي وقتها موقع تايپ حس ميكنم كه اشتباه كردم وقتي نگاه ميكنم ميبينم درست تايپ شده ...
گوش خوش دستي هست
وقتي كيبوردش بازه خوشگلتره و راحت ميشه رو دست ميشينه
اينم بگم گوشي از اوني كه تو سايتها ادم ميبينه خوشگلتره
يعني توي دست خوشگلتر ديده ميشه
همچنين وقتي به شخصه خودم تو سايتها عكسشو ميديدم حس ميكردم گوشي بزرگي هست ولي وقتي از نزديك ميبيني و دستت ميگيري نظرت عوض ميشه يعني اندازه مناسبي داره ...
مسئله ديگه جوي پد اپتيكال هست كه واقعا خيلي مفيد هست و كارا
اينم هر كي ميبينه كيف ميكنه و اكثر جاها هم كار ميكنه خيلي هم روان هست و ميشه حساسيتش را كمو بيش كرد
موضوع بعدي هم باطريشه
موضوعي كه خيلي بهش حساس هستم
خدا را شكر باطري خوبي داره و در كاركرد عادي روزانه 3 روز جواب ميده
و در كاركرد متوسط 2 روز
و اگه مدام باهش كار كني 1 روز كفاف ميكنه شايدم كمتر بستكي به كاركرد
قبل توجه دوستاني كه امنيا را زياد تعريف ميكنند شب كه فول شارژ هست تا صبح 2 خط شارژ كم ميكنه
در x1 شب تا صبح من نگاه كردم اصلا خطي كم نشده بود
يه چيزي هم بگم گوشي كه كيبرد نداره يه جورايي چجوري بگم حالگيري ميكنه
تازه امنيا جايي برا قلم نداره اينجاش ديگه مسخره هست
چون اگه كيبرد داشت و قلم نداشت يه چيزي
ولي هم كيبرد نداره و هم جاي قلم
ميتونين تصور كنين كه توي تاكسي براتون sms اومده و ميخواهين جواب بدين با اون كيبرد مجازي و بدون قلم چطوري بايد تايپ كرد ؟ اخه قلمو كه جا نداره بايد تو جيبت حمل كني و معمولا جيب هم يه سوراحي كوچولويي داره كه بيفته زمين و گم بشه و ...
اينو گفتم تا دوستاني كه بين اين دو گوشي شك دارند اينا را در نظر داشته باشند
البته امنيا برتريهايي هم داره و قبلا هم خيلي راجبش بحث كرديم
و اما ايراد
چند تا ايرادي كه داره اينا هستند
1- كيفيت بدنه چندان خوبي نداره با اينكه ادم اولش فكر ميكنه عاليه
منم گوشيمو نگاه كردم ديدم زير ولوم ترك داشته خودشم برداشته چون اصلا جايي نيفتاده احتمالا به خاطر داغ شدن گوشي بوده همون انقباض و انبساط دليلش بوده
اما اصلا به چشم نميخوره
2 صداي قوي نداره البته زياد هم ضعيف نيست ولي تفكيك پذيري بالايي داره
همچنين محل اسپيكر بد جايي تعبيه شده و معمولا يه جايي از دست روش هست و و صداشو خفه ميكنه
اكثرا وقتي sms مياد متوجه اومدنش نميشم
همچنين مثل اينكه صداي زنگ و ويبره باهم كار نميكنند و همزمان فقط يكيشون كار ميكنه ...
3 دوربينش محافظ لنز نداره البته كمرا فون نيست ولي بايد قبل از عكاسي دقت كرد كه اگه لكه اي داره پاكش كرد
همه گوشيهايي كه محافظ لنز ندارند اينطوري هستند اينو نميشه چندان ايراد گرفت چون خيلي از گوشيهاي اينطوري هستند
4 بعد نداشتن شتابسنج هم نميشه گفت ايراده ولي داشتنش خوبه

تقريبا هر چي قبل از خريد راجب گوشي تحقيق كرده بودم و تو سايتها خونده بودم همشون درست از اب درومدند
فقط يه دونه ترك برداشتن زير ولوم و جاي قلم را نميدونستم مال منم فعلا از زير باطري ترك داره
اينم فكر كنم خودش ترك برميداره به خاطر همون گرم شدن موقع شارژ كه همه فكر ميكنند به خاطر كار كردن نا مناسب با گوشي اينجوري ميشه
سلام.
گل محمدي جان به خاطره توضيحات کاملت ممنون.
من مدتي با اينترنت مشکل داشتم و نتونستم سر بزنم.........
پس اين جريان ترک خوردنا واقييته.ولي ان چنان نيست که دل ادمو بزنه.درسته؟

golmohammadi
22-04-2009, 00:36
سلام به دوستان
اینم عکسش

خدا رحمتش كنه
حالا چيكار كردي باهاش؟

:11::11: »ممنون ! 600 بدون گارانتی ! :41: البته من کرمانم:10:
واسه جی پی اس چه برنامه ای بهتره ؟
اولا مباركت باشه
بعدش 600 بدون گارانتي ؟
فكر نميكني كمي گرون گرفتي؟
بچه ها چرا تو تهران ارزونه ولي تو بقيه جاها گرونه؟
من از تبريز 640 گرفتم الانش هم 630 هست

تقريبا چند تا نكته هست كه بايد در همه گوشيها رعايت بشه كه فكر نكنم نياز به گفتن داشته باشه
سعي كن هر جا ميزي گوشي توي كيف باشه
بعد توي جيب نزارش
موقع باز كردن در باطري حتما از قسمت راست بازش كن
وقتي شارژش ميكني چه با شارژر و چه با USB كامپيوتر در هر دو حالت سعي كن زير گوشي صاف نباشه سعي طوري باشه كه هوا رد و بدل بشه
موقع باز كردن فلت گوشي با سرعت زياد اينكارو نكن
وقتي ميزارش رو ميز يا يه جايي سعي كن زير گوشي يه يه چيز نرم باشه تا خش نيفته
من اكثرا رو ميز كامپيوتر ميزارم و هميشه يه گيم هست كه زيرش بزارم تا زيرش نايلون باشه وخش نيفته

سلام دوستان.
شماره سرويس سنتر اس ام اس رو چطور ميشه تغيير داد؟
بهترين برنامه براي قفل كردن اس ام اس چيه؟
چند صفحه پيش فكر كنم گذاشته بودم
بفرما :
برو اين جا و شماره مركز پيام xperia را تغيير بده
Start-->settings-->Phone-->[Tab]Services-->Voice Mail and Text Messages-->Get Settings

دوستان من یه اکسپریا گرفتم 420 تومن . دسته دومه و رم 4 گیگ هم روشه . انصافا تمیزه و خط و خش انچنانی روش نیست . رنگش مشکیه . فقط یه ایراد توش دیدم اونم اینکه وقتی توی جای تاریک صفحه رو کاملا سیاه میکنی یا با روشن کردن دوربین و یا بکگراند سیاه ، گوشه ال سی دی یه هاله روشن دیده میشه که مثل این میمونه که اون قسمت از ال سی دی رو فشار داده باشی . البته موارد نسبتا متعددی از این مشکل دیده شده ولی دلیلش رو نمیدونم . کسی اینجا این مشکل رو دیده ؟
اگه در كارد كرد عادي گوشي تاثيري نداره مهم نيست ميشه باهاش كنار لومد

سلام.
گل محمدي جان به خاطره توضيحات کاملت ممنون.
من مدتي با اينترنت مشکل داشتم و نتونستم سر بزنم.........
پس اين جريان ترک خوردنا واقييته.ولي ان چنان نيست که دل ادمو بزنه.درسته؟

خواهش ميكنم فريد عزيز
اره واقعيت داره
اولش ناراحت ميشه ادم
ولي بعدش عادي
در ضمن اصلا به چشم نميخوره
چيز مهمي نيست به اون صورت
بعدشم فوقش چند وقت ديگه قابش مياد و ميشه عوضش كرد
راستي بچه ها اضافه كنم GPS گوشي حرف نداره
تو بيرون چند ثانيه به ماهواره وصل ميشه خيلي عاليه

golmohammadi
22-04-2009, 01:37
بچه هاي كه برنامه (optxperiabeta02.cab) را نصب نكرده اند هر چه سريعتر نصبش كنند
تا صداي گوشي زياد بشه
من نصبش كردم الان صداي گوشي خوب شده و قابل قبول هست در ضمن از كيفيتش كاسته نشد
حالا ميخوام راجب يه موضوع بحث كنيم و اونم GPS
به نظر ميرسيد كه وقتي برنامه gps مثلا oziep را باز ميكرديم همون موقع gps باز ميشد و به ماهواره ها وصل ميشد حالا دير يا زود
من الان كه بازش ميكنم عرض 2 ثانيه وصل ميشه
حالا يه موضوع ديگه
وقتي عكس ميگيريم موقعيت عكس توسط gps ثبت ميشه(البته اگه دوربينش را قبلا آپديت كرده باشم)
اينجا يه مسئله هست اونم اينكه چطور توي 1 ثانيه كه عكس ميگيريم gpsروشن شده و به ماهواره وصل شده و موقعيت عكس را ثبت ميكند؟
پس بايد داره كه gps گوشي از قبل روشن بوده تا موقع عكاسي فوري موقعيت عكس را ثبت كرده باشه
پس با اين حساب هميشه gps گوشي روشن هست
اينو به نظر خودم تو همون آپشنز دوربين كه gps را روشن ميكنه همون روشنش ميزاره
من تست ميكنم و ميگم
شما هم حتما تست كنين
چون اگه اينطوري باشه gps را خامشو ميكنم و فقط مواقعي كه لازمش دارم روشن ميكنم
كه در اينصورت مصرف گوشي كمتر شده و بايد بيشتر شارژش دووم بياره

Hamid..God
22-04-2009, 06:57
سلام به دوستان
اینم عکسش

منم تسلیت می گم
یه سری به مرکز تعمیرات سیتادل بزن اگه گوشیتو قبول کنن می تونن تعمیرش کنن ولی بدیش اینه که اونا فقط گوشی های با گارانتی سیتادل رو قبول می کنن اگرم قبول کنن منتظر یه خرج گنده باش (قاب تمام فلزی با یه ال سی دی که جزو بهتریناست و همینطور گرونترینها)
اگه نه همون بفرستش دبی

حالا با هاش چی کار کردی؟

merikh_merikh
22-04-2009, 07:42
دوستان به نظره شما خارج از کشور گوشی ارزون تره یا فرق چندانی نداره؟بعد اگه از خارج از کشور بیاریم مشکلی که نداره؟
میخام اگه قرار شد بگیرم از سوعد بیارم.

namakdoon
22-04-2009, 08:16
تا صداي گوشي زياد بشه
حالا ميخوام راجب يه موضوع بحث كنيم و اونم gps
به نظر ميرسيد كه وقتي برنامه gps مثلا oziep را باز ميكرديم همون موقع gps باز ميشد و به ماهواره ها وصل ميشد حالا دير يا زود
من الان كه بازش ميكنم عرض 2 ثانيه وصل ميشه
حالا يه موضوع ديگه
وقتي عكس ميگيريم موقعيت عكس توسط gps ثبت ميشه(البته اگه دوربينش را قبلا آپديت كرده باشم)
اينجا يه مسئله هست اونم اينكه چطور توي 1 ثانيه كه عكس ميگيريم gpsروشن شده و به ماهواره وصل شده و موقعيت عكس را ثبت ميكند؟
پس بايد داره كه gps گوشي از قبل روشن بوده تا موقع عكاسي فوري موقعيت عكس را ثبت كرده باشه
پس با اين حساب هميشه gps گوشي روشن هست
اينو به نظر خودم تو همون آپشنز دوربين كه gps را روشن ميكنه همون روشنش ميزاره
من تست ميكنم و ميگم
شما هم حتما تست كنين
چون اگه اينطوري باشه gps را خامشو ميكنم و فقط مواقعي كه لازمش دارم روشن ميكنم
كه در اينصورت مصرف گوشي كمتر شده و بايد بيشتر شارژش دووم بياره

آقا من این gps رو میخوام ، لینک دانلود بزارین لطفا و نحوه اینستال :11:

simorgh14
22-04-2009, 08:43
سپاس از آقای گل محمدی عزیز!

این X1 ، همه با شارژ فندکی و مموری 8 gig است؟

deluge28
22-04-2009, 09:16
قبلا كه شارژ فندكي روي پك نقره اي ها نبود.......

deluge28
22-04-2009, 09:38
تا صداي گوشي زياد بشه

منم نصب كردم و خيلي صداش بلندتر شده... فقط اين نسخه beta هست؟؟؟؟..ضرري نداشته باشه!!!!!!!!!

simorgh14
22-04-2009, 14:20
چه جور کیفی برای این گوشی پیشنهاد می دهید؟

golmohammadi
22-04-2009, 15:03
آقا من این gps رو میخوام ، لینک دانلود بزارین لطفا و نحوه اینستال :11:
منظورت كدوم؟
برنامه راه اندازي gps
يا برنامه اي كه موقعيت عكس را ثبت ميكنه؟

سپاس از آقای گل محمدی عزیز!

این X1 ، همه با شارژ فندکی و مموری 8 gig است؟
براي سپاس از دكمه تكشر استفاده كنيد
شارژر فندكي مال من نداره
ديگه نميدونم بقيه داشتند يا نه
مموري هم 4 گيگ بايد داره كه روش باشه
رو بعضي ها هم شنيدم 8 گيگ ميزارند
من خودم هنوز 4 گيگش را هم نتونستم بگيرم

منم نصب كردم و خيلي صداش بلندتر شده... فقط اين نسخه beta هست؟؟؟؟..ضرري نداشته باشه!!!!!!!!!
نه هيچي نميشه نترس

چه جور کیفی برای این گوشی پیشنهاد می دهید؟
يه كيف نرم دقت كن آهنربا نداشته باشه و برچسبي باشه

mhpz
22-04-2009, 15:41
سلام.

خواهش میکنم.مشکلتون حل شد؟

بله خیلی ممنون از شما
معذرت میخوام که دیر جواب شما را دادم. متوجه این پیغام نشده بودم.
یک راهنمائی از شما مخواستم.
این نوع گوشیها مجهز به نرم افزار power point هستند.
فرض کنید که به جلسه ای رفتید که میخواهید از این برنامه بر روی دستگاههای projection چیزی را نمایش بدهید. با چه کابلی میتوان وصل شد؟کامپیوترها با ورودی rgb کار میکنند. اما این دستگاهها که ندارند که هم صدا و هم تصویر را همزمان به دستگاه نشانگر بفرستد.
نمیدانم آیا توانستم مشکلم را شرح دهم ؟
بازهم متشکر از شما

kaveh.VB
22-04-2009, 15:59
بله خیلی ممنون از شما
معذرت میخوام که دیر جواب شما را دادم. متوجه این پیغام نشده بودم.
یک راهنمائی از شما مخواستم.
این نوع گوشیها مجهز به نرم افزار power point هستند.
فرض کنید که به جلسه ای رفتید که میخواهید از این برنامه بر روی دستگاههای projection چیزی را نمایش بدهید. با چه کابلی میتوان وصل شد؟کامپیوترها با ورودی rgb کار میکنند. اما این دستگاهها که ندارند که هم صدا و هم تصویر را همزمان به دستگاه نشانگر بفرستد.
نمیدانم آیا توانستم مشکلم را شرح دهم ؟
بازهم متشکر از شما

اکسپریا خروجی تصویر نداره و نمیتونید این کارو انجام بدید.
الان اکثر گوشی ها خروجی تصویر دارند به غیر اکسپریا:41: مثل تاچ اچ دی ، امنیا ، پرو و .. . . .

Hamid..God
22-04-2009, 18:40
یه نرم افزار بود تصویر رو از اکسپریا رو مانیتور کامپیوتر منتقل می کرد شاید با اون بشه یه کارایی کرد

البت شاید!!!

kaveh.VB
22-04-2009, 18:53
یه نرم افزار بود تصویر رو از اکسپریا رو مانیتور کامپیوتر منتقل می کرد شاید با اون بشه یه کارایی کرد

البت شاید!!!
بله من ازش استفاده کردم اما اون با کامپیوتر کار میکنه و وقتی یک کامپیوتر باشه دیگه نوبت به اکسپریا نمیرسه که واسه پخش پاور پوینت

simorgh14
22-04-2009, 21:58

simorgh14
22-04-2009, 22:02
چه جور کیفی بر ای X1 خوب است؟

Hamid..God
23-04-2009, 09:18

پسر این اکسپریا تقلبیه؟!
نگا واکمن هم براش گزاشتن:27:

mhpz
23-04-2009, 09:21
بله من ازش استفاده کردم اما اون با کامپیوتر کار میکنه و وقتی یک کامپیوتر باشه دیگه نوبت به اکسپریا نمیرسه که واسه پخش پاور پوینت

دوست عزیز بنظر میرسد این دستگاهها از اصطلاح pocket pc کمی فاصله داشته باشند.
در حد و اندازه خودشان خوب هستند . شاید در این نسل هم پیشرفته باشند. اما احتمالا باید منتظر نسلهای بعدی ماند تا یک پاکت پی سی داشته باشید.
من که در کل از ایکس وان راضی هستم و متوجه شدم من انتظارات بالائی دارم وگرنه دستگاه کارائی های زیادی دارد که البته همگی آنها در سطوح بالائی نیستند.
به امید آنروز که یک پاکت پی سی به بازار بیاید.

mhpz
23-04-2009, 10:15
سلام دوستان
مدت کمی است که در این بخش عضو شده ام و مطالب خوب شما را میخوانم. گهگاهی هم مسائلم را مطرح میکنم و از شما سخاوتمندانه پاسخ مشکلاتم را دریافت میکنم.
از بابت مطالبتان ، نظراتتان و پاسخهایتان بی نهایت ممنونم.
در چند وقت اخیر بخشهای داغ این مطالب اختصاص به قیمت ، ترک و مقایسه داشته است.
دوستان
اینکه قیمت در حال حاضر چند است یک اطلاع بسیار مفید برای خرید است .
اینکه احتمال ترک خوردگی داری یک اطلاع بسیار مفید برای نگهداری است .
اینکه این گوشی بهتر است یا آن یک اطلاع بسیار مفید برای زمان انتخاب و خرید است .
چیز دیگری در اولویت اول قرار دار که اینها در مقابل آن فرعی است .
این گوشی صرفا یک ابزار است. ابزار همانطور که میدانید به چیزی اطلاق میشود که در زمینه ای دارای کارائی است. مثل اره برای بریدن ، آچار برای باز و بسته کردن پیچ و ...
بهتر است بگوئیم این گوشی یک ابزار چندکاره است یا وسیله ای چند ابزاره .
خوب . در درجه اول مهم است که فعلا شما این ابزار را در اختیار دارید ( و یا قصد تهیه آنرا دارید).
بیائید کمی مطالبمان را به سمتی هدایت کنیم تا بتوانیم از این ابزار حداکثر استفاده را ببریم.
نظر من این است با سوال اینکه شما از گوشیتان چه استفاده ای میکنید موارد متعدد کارائی این ابزار را با هم به اشترک بگذاریم تا همه بتوانیم حداکثر استفاده را از این گوشی داشته باشیم.
در کنار دانش اینکه ابزار چه کارائی دارد موضوع دیگری هم مطرح است . مهارت استفاده از ابزار.
با توضیح اینکه با چه برنامه ای و به چه نحوی کار میکنید میتواند مهارت را نیز به اشتراک گذاشته تا همه سهیم شوند.

mhpz
23-04-2009, 10:20
از اکسپریا بیشتر چه استفاده ای میکنید؟
از چه برنامه ای (نرم افزار ، پنل ...) در جهت فوق کمک میگیرید؟
به چه نحوی کارتان را ارتقاء میدهید؟

mhpz
23-04-2009, 10:35

از خودم شروع میکنم.
در کار من زمان و وظائف بسیار مهم است.بخش calender,task بسیار به من کمک میکند.
در شرکت کامپیوتر من و برنامه outlook کامپیوترم share است. جلسات و کارهائی که باید انجام دهم به کامپیوترم منتقل میشود و با برنامه activsync به گوشیم انتقال پیدا میکند. وقتی بیرون از شرکت هستم به موقع آلارم دریافت میکنم و وقتی برنامه ای میخواهم تنظیم کنم براحتی به تقوی گوشیم مراجعه میکنم. که بدین ترتیب از رویهم افتادگی کارهام جلوگیری میکند.

simorgh14
23-04-2009, 15:18
اون کیف هایی که عکسشو گذاشتم ، در ایران میشه گیر آورد؟ قیمتشون چقدره؟

اینها مارک خاصی دارند؟ اسمشون چی هست؟

golmohammadi
23-04-2009, 15:27
نه فكر نكنم اين كيفها تو ايران باشند
حداقل يه مدتي ميكشه تا وارد بشند

namakdoon
23-04-2009, 19:02
آقا من عین این کیفو دارم ولی جا دوربینش مثل این نیس ! پشتش یه تیکس میره تا زیره دوربین بعد اونجا مثل یه مسطیل خم میشه واسه عکس گرفتن......ااااااااااه وایسین الان عکسشو میذارم :دی

namakdoon
23-04-2009, 19:22
:11:

simorgh14
24-04-2009, 09:16
- قیمت این کیف چقدر است؟
-قیمت شارژر فندکی چقدر است؟
- برای تمیز کردن صحفه نمایش ، بهرتین روش چیست؟( شاید پرسیدن این پرسش خنده دار باشد ، و لی من به تمیز و بدون خش نگه داشتن گوشی حساس هستم ) اگر از یک دستمال معمولی استفاده کنیم ، صحفه آن خش می افتد ؟
- برای دوربین های دیجیتال ، محافظ lcd است ، آیا برای این گوشی هم اینچنین چیزی وجود دارد؟ البته روی گوشی یک سحفه نازک است ، ولی دقیق همه صحفه را نپوشانده است .

simorgh14
24-04-2009, 09:22
نوشته شده توسط simorgh14 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.

والا با این نکاتی که شما میخوای من فکر میکنم بهترین راه اینه که بعد از خرید بزاریم توی جعبه ش بعد هم بزاریمش یه جایی مثل گاو صندوق

ببینید دوست عزیز ، من کلا سعی میکنم وسایل نگهداری کنم که خراب نشود ، وتا مدتهای طولانی از آن استفاده کنم ،مثلا میگویم ، ما تا 10 سال پیش ، از همان تلویزیونهای سیاه سفید چوبی ناسیونال در خانه داشتیم!! خدایش بیامرزد!

ninja3000sh
24-04-2009, 09:59
-
- برای تمیز کردن صحفه نمایش ، بهرتین روش چیست؟( شاید پرسیدن این پرسش خنده دار باشد ، و لی من به تمیز و بدون خش نگه داشتن گوشی حساس هستم ) اگر از یک دستمال معمولی استفاده کنیم ، صحفه آن خش می افتد ؟
- برای دوربین های دیجیتال ، محافظ lcd است ، آیا برای این گوشی هم اینچنین چیزی وجود دارد؟ البته روی گوشی یک سحفه نازک است ، ولی دقیق همه صحفه را نپوشانده است .
دوست عزیز برای تمیز نگه داشتن ال سی دی شما میتونید از محافظهای ال سی دی ایفون یا psp و یا ... استفاده کنید که همون صفحه نمایش ایفون یا psp بهترین گزینه هستش.شما میتونی محافظ ال سی دی اینها رو بزاری روی ال سی دی اکسپریا و روش اندازه گیری کنی و بعد از برش روی ال سی دی اکسپریا بچسبونی.با دستمال کشیدن هم خشی روی صفحه نمیوفته.
در ضمن محافظ ال سی دی خود اکسپریا تعریفی نداره و پیشنهاد میکنم زود بکنیش چون بعد از مدتی ال سی دی اکسپریا رو شیره ای میکنه و پاک کردن ال سی دیش یه زره اذیت میکنه.

hussain
24-04-2009, 13:48
سلام دوستان.
من وقتي فايلهاي AVI رو اجرا مي كنم خيلي كند دشون ميده مشكل از كجاست؟؟
درضمن از برنامه CorePlayer استفاده مي كنم.

دكتر بهرام
24-04-2009, 14:03
سلام دوستان.

شما با برنامه Encoder می تونی فایل هات رو تبدیل کنی تا با کیفیت بالابتونی ببینی. برنامش هم تو همین تاپیک هست.

hussain
24-04-2009, 14:08
شما با برنامه encoder می تونی فایل هات رو تبدیل کنی تا با کیفیت بالابتونی ببینی. برنامش هم تو همین تاپیک هست.

دستت درد نكنه.:11:
حداقل مي گفتي كجا؟؟؟؟

golmohammadi
24-04-2009, 14:12
سلام دوستان.

شما با برنامه Encoder می تونی فایل هات رو تبدیل کنی تا با کیفیت بالابتونی ببینی. برنامش هم تو همین تاپیک هست.

حداقل مي گفتي كجا؟؟؟؟

فقط core player
خيلي روون و با كيفيت نشون ميده

hussain
24-04-2009, 14:14
فقط core player

من هم از همين برنامه استفاده مي كنم!!!

namakdoon
24-04-2009, 14:28
من این کیفو 20 تومن خریدم .
آقا من جی پی اس می خوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااام !!!:19:
یعنی همون نویگیتور . از کجا چه خوری دانلود کنم نقشه چه جوری بریزم روش و از کجا نقشه بیارم و چه جوری رجیسترش کنم و.........:19::19::19::19::19::18: ؟؟؟؟
ممنون میشم یکی ب هلپه !!:11:

Farbod_h
24-04-2009, 15:07
OziExplorer بریز
خیلی عالیه ! نقشه ایران هم براش هست

M@hdi-B
24-04-2009, 16:22
حداقل مي گفتي كجا؟؟؟؟

Spb Mobile DVD

Keygen

آنتی ویروس ناد من کیجن برنامه رو تروجان می شناسه بقیه آنتی ویروسها رو نمی دونم. اگه همچین اتفاقی افتاد آنتی ویروس رو Disable کنید مشکلی نداره.
بخش پاکت پی سی جایی واسه قرار دادن برنامه های مرتبط با کامپیوتر نداشت مجبور شدم همینجا قرار بدم.

kaveh.VB
24-04-2009, 17:11
فقط core player

خوب core player خوبیش اینکه بیشتر فرم ها رو نشون میده مخصوصا mkv چون من بیشتر فیلم ها رو با این فرمت دانلود میکنم. با کیفیت هم نشون میده بخاطر درایور هاشه
اما معایبی هم داره مثلا اینکه توی دیکد کردنو با softwre انجام میده نه hardware به خاطر همین اولا مصرف سی پی یو میره بالا اگه توجه کنی مثلا اگه 2 ساعت باهاش فیلم نگاه کنی 60 -70 درصد باتری میپره بخاطر مصرف بالا اما با ویندوز مدیا پلیر اینجوری نیست / و بخاطر مصرف سی پی بالا بیشتر فرمت ها اگه فریم ریت فیلم 23 بالا تر باشه همین جوری تیک تیک میزنه /
من فیلم های avi زیادی رو امتحان کردم اولا اگه اون avi رو ویندوز مدیا پلیر نشون میده با اون نگاه کنید و اگر نه اگه 23.97 فریم بیشتر باشه مثلا 25 و یا 30 فریم باشه فیلم تیک تیک میزنه / حتی بستگی به حجم فیلم هم نداره چون من فیلم های بالای 1/5 گیگ هم دیدم اگه 23.97 باشه روان نشون میده و مشکلی نداره اون برنامه HD ENcoder که معرفی کردی تنظیمات زیادی داره به غیر از تنظیم فریم ریت فیلم بخاطر همین فکر نکنم جواب گو باشه //
شما هم امتحان کنید ببینید با 23.97 فریم در ثانیه مشکلتون حل میشه یا نه.

vahidsport
24-04-2009, 20:15
سلام

این گوشی با این سی پی یو ای که داره فیلم های Divx رو بدونه تبدیل کردن میتونه بدونه گیر کردن پخش کنه یانه؟

من فیلم های avi زیادی رو امتحان کردم اولا اگه اون avi رو ویندوز مدیا پلیر نشون میده با اون نگاه کنید و اگر نه اگه 23.97 فریم بیشتر باشه مثلا 25 و یا 30 فریم باشه فیلم تیک تیک میزنه

من قصد جسارت در کار شما رو ندارم ولی من این فیلم های Divx رو تبدیل میکنه و میریزم تو گوشیم(P990) و میبینم اگر این فیلم هایی که تبدیل میکنم Video Bitrate اون ها بشتر از 768Kbps باشه تو جای های شلوغ پلوغ فیلم تیک تیک میزنه اینم امتحان کنید
در ضمن من با برنامه ی JetAudio کانورت میکنه و به پسوند AVI

یه سوال دیگه برنامه هست که بشه ویدیو و صدا رو ویرایش کرد ؟
اخرین سوال برنامه هست که این Effect Reverb برنامه ی JetAudio رو بتونه رو صدا بندازه؟

kaveh.VB
24-04-2009, 22:34
سلام

این گوشی با این سی پی یو ای که داره فیلم های Divx رو بدونه تبدیل کردن میتونه بدونه گیر کردن پخش کنه یانه؟

من قصد جسارت در کار شما رو ندارم ولی من این فیلم های Divx رو تبدیل میکنه و میریزم تو گوشیم(P990) و میبینم اگر این فیلم هایی که تبدیل میکنم Video Bitrate اون ها بشتر از 768Kbps باشه تو جای های شلوغ پلوغ فیلم تیک تیک میزنه اینم امتحان کنید
در ضمن من با برنامه ی JetAudio کانورت میکنه و به پسوند AVI

یه سوال دیگه برنامه هست که بشه ویدیو و صدا رو ویرایش کرد ؟
اخرین سوال برنامه هست که این Effect Reverb برنامه ی JetAudio رو بتونه رو صدا بندازه؟

سلام اختیار دارید چه جسارتی . . . .

ببین توی پاکت پی سی خیلی ربط داره که شما با چه برنامه ای پلی کنی فیلمو
متاسفانه مدیا پلیر خود ویندوز دیواکس رو پشتیبانی نمیکنه البته یکسری codec ها واسه پخش دیواکس و فایل های rm , ... وجود داره توی نت برای افزودن به مدیا پلیر اما من تست نکردم . کلا چون مدیا پلیر خود ویندوز اگه فیلمی رو اجرا کنه بدون هیچ مشکلی پخش میکنه و تیک تیک نمیزنه / این از مدیا پلیر

توی coreplayer هم همون طوری که گفتم ( البته این طور که من تست کردم ) تموم فیلم ها رو نشون میده اما همون طور که شخودتو هم گفتید اگه فیلم ها 25 فریم و یا بیشتر در ثانیه باشند توی صحنه های شلوغ گیر میکنه اما صدا پخش می شه تا یه چند ثانیه بعد تر که یک صحنه دیگه بیاد / اما در 23.97 فریم این مشکلو من مشاهده نکردم....
این فیلم هایی که من گفتم بیشترشون دیواکس بود که امتحان کردم وگرنه avi بدون دیکد که حجم های خیلی بالایی داره
در مورد بیت ریت من خودم امتحان نکردم اما چند تا بنچ مارک و ویدئو توی یوتوب دیدم که بالای 1500 تا امتحان کرده بودند مشکلی نداش و روان پخش شده بود
آخ راستی الان دیدم چند تا کلیپ های پیش فرض گوشی که یکیشم تریلر فیلم جمیز باند هست خودش 1500 کیلو بایت هست پس فکر نکنم مشکلی داشته باشه / در ضمن برای تحلیل کارهای گرافیکی در اکسپریا تمام کارها روی سی پی یو نیست بلکه از شتاب دهنده گرافیکی هم استفاده میشه فکر کنم
در مورد ویرایش صدا که هزار تا برنامه هست از تخصصی بگیر تا خونگی کدومشو میخواهی در چه حدی ( video Studio ) گزینه خوبی هست آسان و روان و با قدرت وافکت زیاد

AryanLand
24-04-2009, 23:36
من این کیفو 20 تومن خریدم .
آقا من جی پی اس می خوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااام !!!:19:
یعنی همون نویگیتور . از کجا چه خوری دانلود کنم نقشه چه جوری بریزم روش و از کجا نقشه بیارم و چه جوری رجیسترش کنم و.........:19::19::19::19::19::18: ؟؟؟؟
ممنون میشم یکی ب هلپه !!:11:

سلام.

از اینجا با تمام اون چیزی که میخوای.به مشکل خوردی تو همون تاپیک GPS مطرح کن یا پیغام خصوصی بده.

:11::11::11:

golmohammadi
25-04-2009, 01:15
OziExplorer بریز
خیلی عالیه ! نقشه ایران هم براش هست
اره بابا اين برنامه خيلي خفنه

خوب core player خوبیش اینکه بیشتر فرم ها رو نشون میده مخصوصا mkv چون من بیشتر فیلم ها رو با این فرمت دانلود میکنم. با کیفیت هم نشون میده بخاطر درایور هاشه
اما معایبی هم داره مثلا اینکه توی دیکد کردنو با softwre انجام میده نه hardware به خاطر همین اولا مصرف سی پی یو میره بالا اگه توجه کنی مثلا اگه 2 ساعت باهاش فیلم نگاه کنی 60 -70 درصد باتری میپره بخاطر مصرف بالا اما با ویندوز مدیا پلیر اینجوری نیست / و بخاطر مصرف سی پی بالا بیشتر فرمت ها اگه فریم ریت فیلم 23 بالا تر باشه همین جوری تیک تیک میزنه /
من فیلم های avi زیادی رو امتحان کردم اولا اگه اون avi رو ویندوز مدیا پلیر نشون میده با اون نگاه کنید و اگر نه اگه 23.97 فریم بیشتر باشه مثلا 25 و یا 30 فریم باشه فیلم تیک تیک میزنه / حتی بستگی به حجم فیلم هم نداره چون من فیلم های بالای 1/5 گیگ هم دیدم اگه 23.97 باشه روان نشون میده و مشکلی نداره اون برنامه HD ENcoder که معرفی کردی تنظیمات زیادی داره به غیر از تنظیم فریم ریت فیلم بخاطر همین فکر نکنم جواب گو باشه //
شما هم امتحان کنید ببینید با 23.97 فریم در ثانیه مشکلتون حل میشه یا نه.

والا من با core player 2 ساعت فيلم نگاه نكردم
ولي كيفيتش خوبه
همچنين صداي خوبي داره هم تفكيكش خوبه و هم بلنده
البته الان ديگه صداي گوشي را افزايش دادم و هيچ جا با مشكل صدا روبرو نميشوم
من فيلمي را كه ان95 گرفته را ريختم تو x1 بعد core player ققط صداشو باز كرد
فيلم avi و كدم xvid با 25 فريم را ميريزم خيلي روون باز ميكنه
راستي ويندوز مديا پلير گوشي اپديت نداره؟
اگه داشت خيلي خوب ميشد
مديا پلير من الان يه مشكل پيدا كرده
وقتي فايل amr باز ميكنم صدا نمياد و به جاش يه صداي ناهنجار پخش ميشه
اين مشكل بخاطر چي هست؟

kaveh.VB
25-04-2009, 10:21
اره بابا اين برنامه خيلي خفنه

والا من با core player 2 ساعت فيلم نگاه نكردم
ولي كيفيتش خوبه
همچنين صداي خوبي داره هم تفكيكش خوبه و هم بلنده
البته الان ديگه صداي گوشي را افزايش دادم و هيچ جا با مشكل صدا روبرو نميشوم
فيلم avi و كدم xvid با 25 فريم را ميريزم خيلي روون باز ميكنه
راستي ويندوز مديا پلير گوشي اپديت نداره؟
اگه داشت خيلي خوب ميشد
مديا پلير من الان يه مشكل پيدا كرده
وقتي فايل amr باز ميكنم صدا نمياد و به جاش يه صداي ناهنجار پخش ميشه
اين مشكل بخاطر چي هست؟

بله عزیز منم گفتم اونهایی که خودم امتحان کردم اینطوری بوده و نه بصورت کلی /

mhpz
25-04-2009, 14:13
سلام دوستان
در رابطه با GPS بعنوان یک نفر استفاده کننده و نه به بعنوان متخصص.
یکی از کارهای من ، که بسیار به آن علاقه دارم مسیر یابی است . من سه عدد GPS دارم یکی حرفه ای که در کوهها و بیابانها از آن استفاده میکنم . یکی مخصوص ماشین است که در مسافرتهای بین شهری از آن استفاده میکنم و دیگری هم در اکسپریا .دوتای اولی گارمین هستند و سومی هم با برنامه گارمین ایکس – تی کار میکند. هرسه با برنامه map source کامپیوترم در ارتباط هستند و از این طریق قادرم اطلاعات را به همدیگر انتقال دهم.
برنامه map source متعلق به گارمین است و از لحاظ کاربردهای way point,routes,tracks کاملا کار راه انداز است . ضمنا دستگاههای وابسته به خود را براحتی تشخیص میدهد و بسادگی اطلاعات را به آنها منتقل میکند. ارتباط آن با اکسپریا هم بدون اشکال است.
و اما navigation
این امر بسیار مرتبط به نقشه تهیه شده دارد. انواع و اقسام برنامه و نقشه های تهران را از اینترنت گرفتم و یا خریدم . همه آنها ضعف بسیار دارند و navigator خوبی ندارند. علت آن است که بسیار ناقص به بازار ارائه میشوند و زمان کافی برای تکمیل آن صرف نمیکنند. هر روز خیابانها از لحاظ عبور و مرور تغییر میکنند و بسیاری از دوربرگردانها و مسیرهای اتوبانها به پلهای عمود بر ان در نظر گرفته نشده است . اطلاعات رستورانها ، فروشگاهها ، پمپ بنزین ها و ... ناقص است و هزار مسئله دیگر که بدلیل عدم وجود یک متولی قوی وابسته به دولت میباشد. در ثانی دو بخش اصلی short time ,fast way کاملا بلااستفاده میباشد. دیگر از وضعیت ترافیکی تهران و عدم دسترسی به اطلاعات ترافیکی و راه بندانها چیزی نمیگویم.
آیا بدرد نمیخورند ؟ چرا هنوز هم کاربرد دارند.
ادامه دارد.

keyvan360
25-04-2009, 15:32
سلام

متاسفانه فقط در Windows Media Player میشه از اون 128 مگابایت رم گرافیک استفاده کرد. فقط کافیه که شما با استفاده از برنامه Mp4ForHD v 2.4 استفاده کنید و فیلم هاتون رو به فرمت Mp4 قابل شناسایی توسط Windows Media Player گوشی دربیارید تا از 128 مگابایت رم گرافیکی نهایت لذت رو ببرید. و فرق گوشی X1 با گوشی های دیگه رو متوجه بشید. :40:

shahpuffi
25-04-2009, 15:53
in kifaro az koja kharidi mr , adresi shomare telli chizi bede please , mamnon:11:

vahidsport
25-04-2009, 17:21
در ضمن برای تحلیل کارهای گرافیکی در اکسپریا تمام کارها روی سی پی یو نیست بلکه از شتاب دهنده گرافیکی هم استفاده میشه فکر کنماین شتاب دهنده گرافیکی چیه؟ برنامه ای هست که باهاش یه تیکه از فیلم رو ببرم و یا صداش رو جدا کنم و کلا از این کاره ؟

این فیلم هایی که من کانورت میکنم پسوند خودشون هم AVI هست و جحمشون هم حدود 700MB و بعد از کانورت هم حجم شون با این که به ریزولوشن 320*240 کاهش پیدا میکنه ولی حجمشون تغییر نمیکنه و در ضمن من با برنامه ی CorePlayer فیلم میبینم

متاسفانه مدیا پلیر خود ویندوز دیواکس رو پشتیبانی نمیکنه البته یکسری codec ها واسه پخش دیواکس و فایل های rm , ... وجود داره توی نت برای افزودن به مدیا پلیر اما من تست نکردم . کلا چون مدیا پلیر خود ویندوز اگه فیلمی رو اجرا کنه بدون هیچ مشکلی پخش میکنه و تیک تیک نمیزنه / این از مدیا پلیرپس اگه میدیا گوشی با نصب اون کدک ها اگه فیلم های Divx رو پخش کنه تیک تیک نمیزنه(بدونه کانورت)؟

لبته الان ديگه صداي گوشي را افزايش دادم و هيچ جا با مشكل صدا روبرو نميشوم

صداش بعد از افزایش چقدر شده با یه گوشی سونی میتونی مقایسه کنی؟

مشخصات دقیق(صدا رو با چه بیتریتی ضبط میکنه و اندازه دقیق رزولوشن فیلم برداری) فیلم برداری X1 رو می خوام ؟

دكتر بهرام
25-04-2009, 22:23
این شتاب دهنده گرافیکی چیه؟ برنامه ای هست که باهاش یه تیکه از فیلم رو ببرم و یا صداش رو جدا کنم و کلا از این کاره ؟

این فیلم هایی که من کانورت میکنم پسوند خودشون هم AVI هست و جحمشون هم حدود 700MB و بعد از کانورت هم حجم شون با این که به ریزولوشن 320*240 کاهش پیدا میکنه ولی حجمشون تغییر نمیکنه و در ضمن من با برنامه ی CorePlayer فیلم میبینم

پس اگه میدیا گوشی با نصب اون کدک ها اگه فیلم های Divx رو پخش کنه تیک تیک نمیزنه(بدونه کانورت)؟

مشخصات دقیق(صدا رو با چه بیتریتی ضبط میکنه و اندازه دقیق رزولوشن فیلم برداری) فیلم برداری X1 رو می خوام ؟

شتاب دهنده گرافیکی, سختافزار هایی هستند که با پردازش موازی تصویر, می توانند حجم بیشتری از تصویر را پردازش کنند.

برنامه های ویرایش فیلم رو می تونید از همین سایت جستجو و دانلود کنید.
نه, اگه درست کانورت بشن کاملا درست پخش می شن.
صداش تقریبا بلندتر از بقیه گوشیهای سونی اریکسون شده! الیته , من هیچ وقت تا آخر بلند نمی کنم صداشو.

Video: MPEG4 Video 640x400 [Video]
Audio: 0x0000 8000Hz mono 128Kbps [Audio]

asextor1
26-04-2009, 01:32
ممکنه یکی این نرم افزار افزایش صدا رو بزاره . ببینم ضرری که نداره اگه مثلا صدا رو تا آخر زیاد کنید؟

golmohammadi
26-04-2009, 03:17

والا خيلي بلند ميشه
تقريبا دو برابر
و اما مشخصات فيلمبرداريش
يه فيلم برداشتم
اينم مشخصات فيلم برداري xperia بطور دقيق
عكس اولي مشخصات فيلمبرداري دوربين اصلي
و
عكس دومي مربوط به مشخصات فيلمبرداري دوربين دوم ميباشد

عكسها را كمي بعد ميذارم

ممکنه یکی این نرم افزار افزایش صدا رو بزاره . ببینم ضرری که نداره اگه مثلا صدا رو تا آخر زیاد کنید؟
راستش من صداشو تا آخر بالا ميبرم تقريبا خش نداره
اگه كمي كمتر از آخر باشه هيچ مشكلي نداره
بعد از نصب كردن اين برنامه تمامي مشكلات مربوط به ضعيف بودن صداي xperia هموشون حل ميشند
اينم برنامه افزايش صداي xperia
البته این برنامه optimizer هم هست و کلاً قابلیت های سیستم رو افزایش میده

- System-wide increase the volume of external dynamics through AudioPara3.csv and AudioPara3_XC.csv files
- Enable G mode for Wi-Fi (HKLM \ Comm \ TNETWLN1 \ Parms \ Dot11SupportedRateMaskG)
- Speeding up SD cards
- 3D-driver to start the game with sootv.podderzhkoy: libgles_cl.dll (+ HTCAPI.dll)

اينم لينك دانلود برنامه
فقط دقت كنيد سايت روسي هست فكر كنم
يه جايي نوشته
Скачать OPTXperia: optxperiabeta02.cab [192,4 Kb] (cкачиваний: 674)
شما (optxperiabeta02.cab) را كليك كنيد
بعد از نصب نياز به راه اندازي مجدد داره كه فكر كنم خودش اينكارو انجام ميده
موفق باشيد

simorgh14
26-04-2009, 07:53
آقایان
من این پرسش چند بار پرسیدم:
شارژر فندکی x1 چند است؟

mhpz
26-04-2009, 08:39
سلام
یکی از امکانات خوب اکسپریا ، GPS ان است . از آنجائیکه اکسپریا در این خصوص غیر حرفه ای است اما به نسبت ، GPS آن دارای قدرت خوبی است . مخصوصا وقتی که برنامه quick gps انرا مرتب به روز نگه دارید.(دوستان توجه کنید اگر واقعا قصد استفاده مدوام از gps اکسپریا را دارید حتما این برنامه را هر شش روز یکبار به روز کنید). برای من جای تعجب است که این دستگاه در اتاق و البته در نزدیکی پنجره کاملا با ماهواره ها ارتباط برقرار میکند.
من نقشه تهران و راههای کشور را از شرکتی خریده ام و بر روی برنامه گارمین ایکس – تی قرار دادم. علت اینکه از این برنامه استفاده میکنم صرفا بخاطر ارتباط با برنامه map source است که قبلا توضیحش را دادم.navigation زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد. محلی را مشخص میکنم و وقتی میخواهد مسیر را به آن نقطه بدهد ، اکثر اوقات پشیمانم میکند. اما استفاده های دیگری از آن میکنم. بارها شده است در محلی بوده ام که میبایست حتما سری به پمپ بنزین بزنم . به کمک بانک اطلاعاتی برنامه نزدیکترین پمپ بنزین را بر روی نقشه پیدا میکردم و همچنین راهم را به سوی آن . فرض کنید به شما آدرسی داده اند که حدود آنرا و یا خیابان اصلی آنرا میشناسید . اما خیابانهای فرعی و یا کوچه ها برای شما ناآشنا هستند . با gps و یک نقشه خوب تهران وقتی به آن حوالی برسید براحتی نقطه مورد نظر خود را پیدا میکنید. فرض کنید که دوستتان یک رستوران خوب را به شما معرفی میکند. براحتی میتوانید موقعیت آنرا در نقشه اکسپریا مارک کنید و توضیحات لازمه را ثبت کنید و بعدها اگر خواستید به راحتی سری به آن بزنید.این موضوع در مورد فروشگاهها ، پارکها ، مراکز دیدنی ، و ... نیز صدق میکند.
بازهم کاربرد دارد.
ادامه دارد.

hussain
26-04-2009, 09:21
من هم اين فايل افزايش صدارو نصب كردن صداش خيلي خوب شده.

mhargoon
26-04-2009, 14:14
لطفاً يكي از دوستان تهراني، اگه ميشه قيمت فعلي را براي ما شهرستاني ها از علاءالدين يا يه جاي ديگه بپرسه. ممنون

saghatisaghati
26-04-2009, 16:51
اينم لينك دانلود برنامه
يه جايي نوشته نقل قول:
Скачать OPTXperia: optxperiabeta02.cab [192,4 Kb] (cкачиваний: 674)
موفق باشيد
کد:
سلام
وقتی روی اون لینک کلیک میکنیم متاسفانه به یه آدرس دیگه میره . اگه میشه دوستان به یه آدرس دیگه هم آپلود بکنندش
ممنون

kaveh.VB
26-04-2009, 18:45
شما این کلمه رو optxperiabeta02.cab سرچ کن هزارتا لینک دانلود پیدا می کنی

golmohammadi
26-04-2009, 22:28
اينم لينك دانلود برنامه
يه جايي نوشته نقل قول:
скачать optxperia: Optxperiabeta02.cab [192,4 kb] (cкачиваний: 674)
موفق باشيد
کد:
سلام
وقتی روی اون لینک کلیک میکنیم متاسفانه به یه آدرس دیگه میره . اگه میشه دوستان به یه آدرس دیگه هم آپلود بکنندش
ممنون

ادرس ديگه اي نيست
همون لينك فايل هست كه دانلود ميشه
شما بيشتر دقت كنين
چون ممكنه جاي ديگه اي را كليك كرده باشين

golmohammadi
26-04-2009, 22:33
برنامه vibration tweaks

ایجاد تغییرات در ویبراتور گوشی...مفیده...الان خودم نصب کردم ببینم چجوریه...

Features
global enable/disable option
vibrate on touch/release
variable duration of vibrate
disable during phone call option
disable when device is silent
disable when device is locked
disable when stylus is out (for devices that support this option)
enabled for on-screen keyboard only (temporary option until full include/exclude list is incorporated)
settings program->settings->system->touchresponse settings

دانلود....

ميشه اينو يه جاي ديگه اپلودش كني ممنون ميشم

ninja3000sh
26-04-2009, 23:28
سلام.
دوستان اگه این کیبورد رو اگه دارین که چه بهتر اگه ندارین پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید.
کیبورد Fingerkeyboard-WVGA.
در کل کیبوردی هست که میشه مثل ایفون تو sms زدن و... با انگشتان به راحتی تایپ کرد و همه حروف (گ چ پ ژ) رو داره.
نمونه عکسی از این کیبورد.

موقع کانفیگش کلیه تیکها رو برداشته و فقط بزارید تیک زبان فارسی و زبان انگلیسی بمونه.

در ضمن تنظیمات جالبی توش داره که کار کردن باهاش لذت بخش تر میشه.

لینک دانلود.

یا:

یا:

موفق باشید.

asextor1
27-04-2009, 00:18
نرم افزار افزایش صدا

mhpz
27-04-2009, 17:01
سلام
آقا مشکل من با این فارسی سازها مثل اینکه حل نمیشه
بطور مثال در بخش owner information هرچه مینویسم نشان نمیدهد.
این آخرین کیبورد فارسی هم نصب کردم ، نشد.
مثل اینکه مشکل از فارسی ساز است.
لطفا چکار کنم

deluge28
27-04-2009, 17:43
اين fingerkeyboard دوباره بايد آپ بشه،،داونلود نميشه....

jackfrost283
27-04-2009, 19:14
لینک دان fingerkeyboard بررسی بشه لطفاً

namakdoon
27-04-2009, 19:14
in kifaro az koja kharidi mr , adresi shomare telli chizi bede please , mamnon:11:

داداش من کرمانم !! :46: از allDIGITall خریدم ! می شناسی ؟! :31:

jackfrost283
27-04-2009, 19:18
لطفاً يكي از دوستان تهراني، اگه ميشه قيمت فعلي را براي ما شهرستاني ها از علاءالدين يا يه جاي ديگه بپرسه. ممنون

دوست عزیز قیمت امروز 540 با باطری اصلی، 530 با باطری غیر اصل... طبقه 6 علا... موبایل کیوان.

ninja3000sh
27-04-2009, 19:19
سلام
آقا مشکل من با این فارسی سازها مثل اینکه حل نمیشه
بطور مثال در بخش owner information هرچه مینویسم نشان نمیدهد.
این آخرین کیبورد فارسی هم نصب کردم ، نشد.
مثل اینکه مشکل از فارسی ساز است.
لطفا چکار کنم
دوست عزیز شما از کدام فارسی ساز استفاده میکنین؟
پیشنهاد میشه یه دونه فارسی ساز روی گوشیتان نصب کنید تا مشکلی نداشته باشین.
شما اگه هر فارسی ساز دیگه ای دارین پاکش کنین و اینی که معرفی میکنم نصبش کنین.
Alireza-multilingual-support.
لینک دانلود.

در ضمن شما میتونید بعد از نصب فارسی ساز Resco.keyboard.pro رو هم نصب کنید که کیبورد خوبی هستش.
لینک دانلود.

فقط اینو بگم حتما این Alireza-multilingual-support.رو نصب کن.
من الان از قسمت owner information گوشی خودم عکس میزارم که همون فارسی ساز بالا رو نصب کرده ام.
اینم عکسش.

اين fingerkeyboard دوباره بايد آپ بشه،،داونلود نميشه....

دوست عزیز تو دو سایته دیگه اپ شد و پستمو ویرایش کردم میتونی دانلود کنی.

موفق باشید.

amookochoolo
27-04-2009, 20:45
سلام دوستان...من به تازگی x1 خریدم..قبلش n95 داشتم..تو n95 یک آیکون بنامdata GPS بود ولی تو x1 نیست...میخواستم بدونم تنظیمات چی پی اس به چه صورته البته بدون اتصال به اینترنت و فقط با پیدا کردن ماهواره

Original Titan
27-04-2009, 21:15
سلام دوستان...من به تازگی x1 خریدم..قبلش n95 داشتم..تو n95 یک آیکون بنامdata gps بود ولی تو x1 نیست...میخواستم بدونم تنظیمات چی پی اس به چه صورته البته بدون اتصال به اینترنت و فقط با پیدا کردن ماهواره
سلام عمو كوچولو! :دی
مبارك باشه و كيبوردش برات هميشه كار كنه! دی
ميگم چند خريدي؟ بي يا با گارانتي؟ از كجا؟ ممنون!

AryanLand
27-04-2009, 22:13
سلام دوستان...من به تازگی x1 خریدم..قبلش n95 داشتم..تو n95 یک آیکون بنامdata GPS بود ولی تو x1 نیست...میخواستم بدونم تنظیمات چی پی اس به چه صورته البته بدون اتصال به اینترنت و فقط با پیدا کردن ماهواره

سلام.

اینجا جواب دادم.

mhpz
28-04-2009, 07:50
دوست عزیز شما از کدام فارسی ساز استفاده میکنین؟
پیشنهاد میشه یه دونه فارسی ساز روی گوشیتان نصب کنید تا مشکلی نداشته باشین.
شما اگه هر فارسی ساز دیگه ای دارین پاکش کنین و اینی که معرفی میکنم نصبش کنین.
Alireza-multilingual-support.
لینک دانلود.

در ضمن شما میتونید بعد از نصب فارسی ساز Resco.keyboard.pro رو هم نصب کنید که کیبورد خوبی هستش.
لینک دانلود.

فقط اینو بگم حتما این Alireza-multilingual-support.رو نصب کن.
من الان از قسمت owner information گوشی خودم عکس میزارم که همون فارسی ساز بالا رو نصب کرده ام.
اینم عکسش.

دوست عزیز تو دو سایته دیگه اپ شد و پستمو ویرایش کردم میتونی دانلود کنی.

موفق باشید.

دوست عزیز متشکرم از پاسختون
پستهای قبلی شما را در این رابطه خوانده بودم
طبق توصیه شما از همان برنامه استفاده کردم
شما گفته بودید حتما به توضیحات آقای مهران توجه کنید.
در انجا نوشته شده بود اول کیبورد را نصب کنید و بعد فارسی ساز . آیا همین کار را انجام دهم یا اینکه در این پست گفتید؟
مسئله بعدی این فایلها rar هستند آیا در کامپیوتر باز کنم یا در اکسپریا؟
اگر در کامپیوتر باز شود آیا تمامی فایلها به اکسپریا منتقل گردد یا فقط cab
متشکر میشوم کمی به من توضیح دهید.

Mohammad
28-04-2009, 10:22
سلام ...
آخرین مقاله من .

شاید برای دوستان تازه وارد جالب تر باشه ...

ninja3000sh
28-04-2009, 12:21
دوست عزیز متشکرم از پاسختون
پستهای قبلی شما را در این رابطه خوانده بودم
طبق توصیه شما از همان برنامه استفاده کردم
شما گفته بودید حتما به توضیحات آقای مهران توجه کنید.
در انجا نوشته شده بود اول کیبورد را نصب کنید و بعد فارسی ساز . آیا همین کار را انجام دهم یا اینکه در این پست گفتید؟
مسئله بعدی این فایلها rar هستند آیا در کامپیوتر باز کنم یا در اکسپریا؟
اگر در کامپیوتر باز شود آیا تمامی فایلها به اکسپریا منتقل گردد یا فقط cab
متشکر میشوم کمی به من توضیح دهید.
دوست عزیز شما اول کیبورد رو نصب کن و سپس فارسی ساز رو.
اینم بگم که اینها رو به مموری خود گوشی اینستال کن نه به مموری کارتت.
شما ابتدا فایل rar رو در کامپیوتر باز کن و سپس فایل cab که داخل همون فایل rar هست رو بردار (Ctrl+c) و به گوشیت کپی کن(Ctrl+v) و برو file explorer و روی برنامه کلیک کن تا نصبش کنه هنگام نصبش هم مموری خود گوشی رو انتخاب کن.
موفق باشی.

mhpz
28-04-2009, 13:06
دوست عزیز شما اول کیبورد رو نصب کن و سپس فارسی ساز رو.
اینم بگم که اینها رو به مموری خود گوشی اینستال کن نه به مموری کارتت.
شما ابتدا فایل rar رو در کامپیوتر باز کن و سپس فایل cab که داخل همون فایل rar هست رو بردار (ctrl+c) و به گوشیت کپی کن(ctrl+v) و برو file explorer و روی برنامه کلیک کن تا نصبش کنه هنگام نصبش هم مموری خود گوشی رو انتخاب کن.
موفق باشی.

متشکرم از شما
مشکل حل شد.

mhpz
28-04-2009, 14:05
سلام دوستان
راستی این قضیه دو سیم کارته کردن اکسپریا به جائی رسید؟
امکانش هست؟

Hamid..God
28-04-2009, 21:15
570 قیمت رسمیه سیتادل

amookochoolo
28-04-2009, 23:50
سلام...باگارنتی رسمی یک ساله پارس کامتل 570 خریدم..اومدم تهران علاء الدین...میخواستم بدونم :
1-شارژش به چه صورته ...آیا خیلی سریع باطری خالی میکنه.. یه جا خوندم یک دو هفته ی اول سریع خالی میشه بعدش به حالت عادی... در کل راههای بهینه سازی باطری رو اگه میشه ارائه کنید..
2- چرا ساعت اس ام اس هایی که میآد با ساعت خود گوشی نمیخونه ....
3-چرا ساعت 2 تا از پنل ها یک ساعت عقبتر از ساعت اصلی گوشیه؟
من کیبورد فارسی و فارسی ساز رو که دوستان ارئه کردم روی مموری 4 گیگ نصب کردم...البته مشکلی هم ایجاد نشد..ممکنه بعدها مشکل ایجاد کنه؟

ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدید

AryanLand
29-04-2009, 00:23
سلام...باگارنتی رسمی یک ساله پارس کامتل 570 خریدم..اومدم تهران علاء الدین...میخواستم بدونم :
1-شارژش به چه صورته ...آیا خیلی سریع باطری خالی میکنه.. یه جا خوندم یک دو هفته ی اول سریع خالی میشه بعدش به حالت عادی... در کل راههای بهینه سازی باطری رو اگه میشه ارائه کنید..
2- چرا ساعت اس ام اس هایی که میآد با ساعت خود گوشی نمیخونه ....
3-چرا ساعت 2 تا از پنل ها یک ساعت عقبتر از ساعت اصلی گوشیه؟
من کیبورد فارسی و فارسی ساز رو که دوستان ارئه کردم روی مموری 4 گیگ نصب کردم...البته مشکلی هم ایجاد نشد..ممکنه بعدها مشکل ایجاد کنه؟

ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدید

سلام.

در مورد سوالات 1 و 2 و 3 شما در همین تاپیک بحث شده با جستجو در صفحات قبل به جواب میرسید. اما در مورد سوال آخر اگر شما مموری کارت رو از گوشی خارج کنید دیگه زبان فارسی رو نخواهید داشت.:11:

mhpz
29-04-2009, 07:53
سلام.

در مورد سوالات 1 و 2 و 3 شما در همین تاپیک بحث شده با جستجو در صفحات قبل به جواب میرسید. اما در مورد سوال آخر اگر شما مموری کارت رو از گوشی خارج کنید دیگه زبان فارسی رو نخواهید داشت.:11:
در ضمن به مشکل قبلی من هم دچار میشوید. در بخشهائی که لازم است در کادری اطلاعات وارد کنید ،نمیتوانید . مثل owner information .

mhpz
29-04-2009, 08:14
سلام
آیا علاقمند به ورزشهائی مانند راهپیمائی ، دویدن و دوچرخه سواری هستید؟
خوب اگر هستید از اکسپریا و گارمین ایکس – تی استفاده های خوبی در این زمینه میتوانید داشته باشید.
هر بار که میخواهید ورزشهای فوق را انجام دهید ، بخش trip را ریست کنید و موارد ذیل را پس از ورزش ثبت کنید(میتوانید به map source انتقال دهید).
Total time, driving time, stopped time, max speed, overall avg speed, driving avg speed
و هربار با بهبود آنها کیفیت ورزش خود را ارتقا دهید.

mhpz
29-04-2009, 08:55
سلام
آیا برنامه ای هست که بتوان sms را به کامپیوتر ( ms outlookمثلا) منتقل و نگهداری نمود . و همچنین مجددا به ppc انتقال داد؟

golmohammadi
29-04-2009, 19:08
اسکرین سرور iphone برا x1:

می تونین عکس وال پیپرشم عوض کنین

نمایشگر عکس آیفون برا x1 :

لینک دانلود:

اين دو برنامه كه معرفي شده هيچكدوم لينك دانلود ندارند
لطفا بررسي شود

deluge28
29-04-2009, 22:38
دوستان هنوز كيف ارجينال براي گوشي نيومده؟؟؟؟؟؟؟؟ اون دوستي كه كيف خريده بودن،‌ كيفش جوري هست كه بدون در آوردن از توش ، بشه با گوشي كار كرد؟؟/

ninja3000sh
29-04-2009, 23:10
سلام.
دوستان اگه میخواهین task manager بهتر و حرفه ای تر از خود ویندوز موبایل داشته باشین پیشنهاد میکنم اینو به مموری خود گوشی نصب کنین.

لینک دانلود:

یا:

موفق باشید.

golmohammadi
30-04-2009, 01:09
سلام.
دوستان اگه میخواهین task manager بهتر و حرفه ای تر از خود ویندوز موبایل داشته باشین پیشنهاد میکنم اینو به مموری خود گوشی نصب کنین.

لینک دانلود:

یا:

موفق باشید.

من اينو نصب كردم
يه مقدار ايون تسك منيجر بزرگ شده
تين برام كمي اذار دهنده هست
همچنين Always On Top هست و كمي مشكلسااز ميشه
ولي خوبيهايي داره از جمله ميشه گزينه هاي اضافه كرد مثلا ريستارت

vahidsport
01-05-2009, 13:22
سلام

تو ویندوز چه طوری میشه عمل "Mark" کردن رو انجام داد و با بلوتوس چند تا فایل رو بفرستی

ممنون

AryanLand
01-05-2009, 13:26
سلام

تو ویندوز چه طوری میشه عمل "mark" کردن رو انجام داد و با بلوتوس چند تا فایل رو بفرستی

ممنون

سلام.

برنامه رسکو اکسپلورر رو نصب کنید این امکان رو به شما میده.(به همراه امکانات بسیار دیگه)

Mohammad
01-05-2009, 13:40
سلام ...
می خواستم نظر دوستان رو در مورد انتخاب بین X1 و Pro2 بدونم . به چه دلیل کدوم یکی رو انتخاب خواهید کرد ؟
ممنون.

mehdimdi
01-05-2009, 14:01
سلام ...
می خواستم نظر دوستان رو در مورد انتخاب بین X1 و Pro2 بدونم . به چه دلیل کدوم یکی رو انتخاب خواهید کرد ؟
ممنون.
x1 که توی بازار هست و قیمتش افت کرده . پرو 2 هنوز نیومده و اگر هم بیاد چند ماهی طول میکشه که قیمتش افت کنه البته افتش هم خیلی کمه . بنظر من اکسپریا با مشخصاتی که داره و قیمتی هم که داره فوق العادس (خودمم دارم ) من قبلا اچ دی داشتم ولی اکسپریا رو ترجیح دادم .

mhargoon
01-05-2009, 16:23
سلام ...
ممنون.

فكر كنم فعلاً اين سوال رو در مورد diamond2 بكنيم بهتره چون در بازار هست و فعلا قيمتش حدود 620 هست و... بقيه قضايا رو از GSMArena بخونيد. من x1 رو ترجح ميدم، به خاطر شيك بودن، صفحه كليد سخت افزاري و پنلهاي زيبا.

jackfrost283
01-05-2009, 17:14
دوستان منم نقره اي رو 540 خريدم.

reza.mansori
02-05-2009, 08:20
x1 که توی بازار هست و قیمتش افت کرده . پرو 2 هنوز نیومده و اگر هم بیاد چند ماهی طول میکشه که قیمتش افت کنه البته افتش هم خیلی کمه . بنظر من اکسپریا با مشخصاتی که داره و قیمتی هم که داره فوق العادس (خودمم دارم ) من قبلا اچ دی داشتم ولی اکسپریا رو ترجیح دادم .

شما چرا x1 رو بهتر از hd میدونید؟

با تشکر

kaveh.VB
02-05-2009, 09:02
شما چرا x1 رو بهتر از hd میدونید؟

با تشکر

حتماً کیبورد لازم داره وگرنه دلیل دیگه ای نداره
اما خداییش این دایاموند 2 خیلی خوشکله الان که با گارانتی اصلش 620 هست / دیگه بدون گارانتیش فکر کنم 550 540 - باید باشه اگه کسی کیبرد لازم نداره اونو بگیره خیلی به نفعش هست تا اکسپریا / اما باز هم اینقدر گفتند باطریش ضعیفه باز تو دایاموند 2 باطری 1100 میلی گذاشتند که بازهم من فکر میکنم کم باشه چون صفحه اش 3.2 هست /

Mohammad
02-05-2009, 09:27
ممنون از دوستان
کاری به بودن یا نبودن Pro2 در بازار نداشته باشید ، نظر حرفه ای دوستان رو می خوام نه تفاوت قیمت ها ، مدت زمان لازم برای افت قیمت و ...
فکر می کنید Pro2 ارزش صبر کردن داره یا خیر ؟
خودم مه چندان مشتاق نیستم ولی نظر سایر دوستان با دید های مختلف می تونه کمک کننده باشه.

mhargoon
02-05-2009, 10:59
بزرگترين عيب pro2 نداشتن audio jack 3.5 هست. وزنش هم كه ماشا الله 175 گرم. اما tv out داره اما كارائي دوربينش حتما پايين تر از x1 خواهد بود.
در مورد diamond2 حتي tv out هم نداره، اما دوربينش 5 مگا هست. يك review خيلي مفصل از Diamond2 در سايت GSMArena هست. بخونيد.
خدمت دوست عزيز reza.mansori هم عرض ميكنم كه بنده hd رو دستم نگرفتم ولي با توجه به گفته ها و شنيده ها و خوانده ها، آش دهن سوزي نيست، خصوصاً نداشتن دكمه اختصاصي دوربين و كيفيت 5 مگا. رجوع كنيد به:

Capcom
02-05-2009, 13:24
دوستان بالاخره ما هم اکسپریا گرفتیم(نقره ای)
واقعا گوشیه فوق العاده ای هست ، و تنها مشکلی که داریم اینه که زود شارز خالی می کنه ، به یک روز هم نمی کشه؟ مشکل از کجاست؟
باتشکر نیما

deluge28
02-05-2009, 13:47
مباركتون باشه .... اولش باطريش همينجوريه... ولي تا 1 هفته كاملا تغيير ميكنه(آب بندي ميشه:) ) ... راستي توجه كنيد كه گزينه هايي مثل wifi و چيزهايي تو اين مايه off باشن.....

golmohammadi
02-05-2009, 15:31
دوستان بالاخره ما هم اکسپریا گرفتیم(نقره ای)
واقعا گوشیه فوق العاده ای هست ، و تنها مشکلی که داریم اینه که زود شارز خالی می کنه ، به یک روز هم نمی کشه؟ مشکل از کجاست؟
باتشکر نیما

مباركه
ان 82 را ميخواهي چيكارش كني؟
باطري x1 خوبه
اگه كمتر از يكروز شارژ خالي ميكنه يا خوب اب بنديش نكردين
و يا خيلي ور ميرين باهاش
و يا اينكه برنامه زياد نصب كردين كه بعيد ميدونم چون تازه نصب كردين
البته روشن بودن wifi و gps هم خيلي تاثير داره
بزار يه بار باطريش تا ته خالي بشه بعد بزار فول شارژ بشه مشكلت حل ميشه

AryanLand
02-05-2009, 17:34
بزرگترين عيب pro2 نداشتن audio jack 3.5 هست. وزنش هم كه ماشا الله 175 گرم. اما tv out داره اما كارائي دوربينش حتما پايين تر از x1 خواهد بود.
در مورد diamond2 حتي tv out هم نداره، اما دوربينش 5 مگا هست. يك review خيلي مفصل از diamond2 در سايت gsmarena هست. بخونيد.
خدمت دوست عزيز reza.mansori هم عرض ميكنم كه بنده hd رو دستم نگرفتم ولي با توجه به گفته ها و شنيده ها و خوانده ها، آش دهن سوزي نيست، خصوصاً نداشتن دكمه اختصاصي دوربين و كيفيت 5 مگا. رجوع كنيد به:

سلام.

رو چه حسابی نتیجه گرفتید که کارایی دوربین تاچ پرو 2 پایین تر از x1 هست؟!!!

mehdimdi
02-05-2009, 18:43
سلام.

ببخشید که دخالت میکنم ولی من هم اچ دی داشتم و هم دایموند . الان هم اکسپریا دارم . با اینکه اچ دی 5 مگا بود ولی واقعا در محیط بسته و نور کم افتضاح بود . دایموند رو که اصلا نباید بحثش رو بکنی چون از رده خارج بود . اما اکسپریا در محیط بسته بهتر از اچ دی عمل میکنه . کلا htc توی بخش دوربین خیلی بد عمل میکنه . اما اکسپریا دوربینش کاملا شبیه سریهای k و w سونی اریکسونه .

hamed1297
02-05-2009, 18:49
قیمت امروز شیراز:540.000 بدون گارانتی.

mhargoon
02-05-2009, 19:45
سلام.

اين حرفم با حساب و كتاب كامل بود.
اولا كه diamond رو خودم داشتم، با اينكه به عنوان ppc بد نبود ولي من اون رو پايين تر از x1 ميدونم.و بعد رو حساب دوستاني كه مثل mehdimdi اين گوشي ها (hd و pro) رو داشتن و رو حساب ريوهاي مختلف در سايتهاي معتبر.
موفق باشي و ممنون

hamed1297
02-05-2009, 20:30
تنها نقطه ضعفی که یک مقدار آزار دهنده هست همین شکستن قاب هست.
Se فکری براش نکرده؟

kaveh.VB
02-05-2009, 20:49
اولا كه diamond رو خودم داشتم، با اينكه به عنوان ppc بد نبود ولي من اون رو پايين تر از x1 ميدونم.و بعد رو حساب دوستاني كه مثل mehdimdi اين گوشي ها (hd و pro) رو داشتن و رو حساب ريوهاي مختلف در سايتهاي معتبر.
موفق باشي و ممنون

منظور آریا لند دایاموند و یا پرو نبود ، منظورش تاچ پرو 2 بود / که هنوز بیرون نیومده در ضمن خیلی خوشگله و ال سی دی 3.2 بزرگتر از اکسپریا به نظر میاد من چندتا عکس که این دو گوشی کنار هم بود دارم میگم و در ضمن من فکر میکنم دوربین خوبی باید داشته باشه اما باید گذاشت بیاد بیرون بعد نظر بدیم اما خیلی تاپه :27:

mehdimdi
02-05-2009, 20:53
تنها نقطه ضعفی که یک مقدار آزار دهنده هست همین شکستن قاب هست.
Se فکری براش نکرده؟

ولی همه این مشکل رو ندارند از جمله خود من که همچین مشکلی ندارم . بنظر من باید کمی در باز کردن در باطری و نگهداری از گوشی دقت کرد تا مشکلی پیش نیاد .

jackfrost283
02-05-2009, 21:26
دوستان سلام.
delivery رو از كدوم قسمت بايد فعال كرد كه دائم روشن بمونه و نياز نباشه هر بار در هنگام ارسال فعال بشه؟؟؟

بهترين روش براي شارژ كردن گوشي چيه؟؟؟ (روشن يا خاموش) من كه از باطريش خيلي راضيم، با اينكه با شارژ اوليه شروع به كار كردم و ميشه گفت فقط شب استفاده نشد 1.5 روز كار كرد (شارژ اوليه كامل نبود و 2خط شارژ خالي بود)
موقعي كه گوشي خاموشه و به شارژر متصل ميكني چراغ چشمك زن رنگي خيلي ملايم روشن و خاموش ميشه، آيا گوشي در حال شارژ شدنٍ؟

hamed1297
02-05-2009, 21:47
منظور آریا لند دایاموند و یا پرو نبود ، منظورش تاچ پرو 2 بود / که هنوز بیرون نیومده در ضمن خیلی خوشگله و ال سی دی 3.2 بزرگتر از اکسپریا به نظر میاد من چندتا عکس که این دو گوشی کنار هم بود دارم میگم و در ضمن من فکر میکنم دوربین خوبی باید داشته باشه اما باید گذاشت بیاد بیرون بعد نظر بدیم اما خیلی تاپه
gsmarena خیلی تعریفش رو کرده هم صدا هم دوربینش رو گفته عالی هست.

golmohammadi
02-05-2009, 21:51
دوربين xperia خوبه
من بعدا تست كامل متوجه شدم كه خيلي خوبه
چه در روشنايي و چه در نور كم(البته در در تاريكي مطلق كه بحثش جدا هست)
و كلا همه جا خوبه
فوكوس خيلي خوبي داره
همچنين رنگ هاش خيلي طبيعي هستند
حتي تست كردم رنگهاش طبيعيتر از ان95 معمولي هستند
در كل 3 مگا پيكسلي خوبي هست
اگر خواستين با مدرك بگم يعني عكس بذارم براتون
ميتونم با K800 سلطان 3 مگا پيكسلي مقايسه كنم
حتي با N95 معمولي هم ميشه مقايسه كرد(صرف نظر از مقدار مگاپيكسل)

Mah12
02-05-2009, 22:23
gsmarena خیلی تعریفش رو کرده هم صدا هم دوربینش رو گفته عالی هست.

سلام آقا حامد...
ولی GSMArena تاچ پرو 2 رو بررسی نکرده، تاچ دیاموند2 رو بررسی کرده... فکر کنم شما منظورتون همین بود ولی دوستان تاچ پرو2 رو گفتن...
سپاس

AryanLand
02-05-2009, 22:23
ببخشید که دخالت میکنم ولی من هم اچ دی داشتم و هم دایموند . الان هم اکسپریا دارم . با اینکه اچ دی 5 مگا بود ولی واقعا در محیط بسته و نور کم افتضاح بود . دایموند رو که اصلا نباید بحثش رو بکنی چون از رده خارج بود . اما اکسپریا در محیط بسته بهتر از اچ دی عمل میکنه . کلا htc توی بخش دوربین خیلی بد عمل میکنه . اما اکسپریا دوربینش کاملا شبیه سریهای k و w سونی اریکسونه .

موفق باشي و ممنون

سلام.

اینکه فرمودید باز هم من ربطش رو به Pro2 نفهمیدم.و متوجه نشدم شما چه جوری نتیجه گرفتید این از اون بهتره در حالی که هنوز نیومده!!!!
اما اینکه HTC کلا" تو دوربین افتضاح هست یا نه رو هم من زیاد صحبتی در موردش نمیکنم اما این رو در نظر داشته باشید که X1 رو هم HTC ساخته.
اما در آخر من خودم X1 رو دارم اما موندم که چرا باید تو نظر دادن هامون با تعصب صحبت کنیم و شاید دیگران رو به اشتباه بندازیم؟

شاد باشید.:11:

amookochoolo
02-05-2009, 23:34
سلام دوستان...چطور میشه برای x1 اسکرین سیور گذاشت(آدرس)....آیا راهی داره که تصویر پس زمیسنه دسکتاپ تار نشه..انگار یه لایه روش کشیده شده
اگه میشه تنظیم ساعت اس ام اس و ساعت دو تا از پنل های اصلی که یک ساعت از ساعت اصلی عقب هستند رو یکی توضیح یا ارجاع به صفحه مورد نظر بده
ممنون

mhargoon
03-05-2009, 14:44
سلام.

در نظر داشته باشید که X1 رو هم HTC ساخته.

ميدونستم كه اين رو ميگيد. در جواب نميدونم چي بگم و نميدونم چرا. شايد خود se هم در ساخت x1 دست داشته. احتمالش زياده. اما بقيه جواب رو پايين بخونيد:

موندم که چرا باید تو نظر دادن هامون با تعصب صحبت کنیم و شاید دیگران رو به اشتباه بندازیم؟

شايد هم تعصب بي تاثير نباشه ولي من pro2 رو دنباله diamond و hd ميدونم و در مورد اونها هم گفتم كه من با توجه با diamod كه خودم داشتم و review هاي مختلف و نظرات ديگران عرض كردم.

در كل فكر كنم به حرفهاي دوستان در اينجا بايد به عنوان نظر شخصي نگاه كنيد نه يك قانون بي چون و چرا از طرف يك متخصص ppc
ممنون

hamed1297
03-05-2009, 16:42
سلام آقا حامد...
ولی gsmarena تاچ پرو 2 رو بررسی نکرده، تاچ دیاموند2 رو بررسی کرده... فکر کنم شما منظورتون همین بود ولی دوستان تاچ پرو2 رو گفتن...
سپاس
دی...ساری.همون.

در نظر داشته باشید که x1 رو هم htc ساخته.
دی..اگر به کل خودش ساخته بود که روش مارک htc میزد.مریض که نبود بده se لوگو بزنه بالاش.
درسته با هم همکاری کردن ولی نه اینکه دیگه htc ساخته بعد برده دم در کارخونه se و بگه بفرما شما فقط اسم شرکت رو بزنی بالاش حله.

simorgh14
03-05-2009, 21:56
x1 را گرفتم

ولی برای خواندن ebook اصلا انچه که من انتظار داشتم نیست

این صحفه زیاد کوچک است و باید یک HTC HD می گرفتم

فکر کنم باید اینو بفروشم

حالا ، من شنیدم میشه روی موبایل به کتاب گوش داد . چطور این کار میشه با چه نرم افزاری؟

amookochoolo
03-05-2009, 23:14
سلام دوستان...چطور میشه برای x1 اسکرین سیور گذاشت(آدرس)....آیا راهی داره که تصویر پس زمیسنه دسکتاپ تار نشه..انگار یه لایه روش کشیده شده
اگه میشه تنظیم ساعت اس ام اس و ساعت دو تا از پنل های اصلی که یک ساعت از ساعت اصلی عقب هستند رو یکی توضیح یا ارجاع به صفحه مورد نظر بده
ممنون

من تونستم ساعت پنل ها رو درست کنم ولی ساعت اس ام اس نشد...در مورد تصویر پس زمینه هم توضیح بدید لطفا

mehranhala
04-05-2009, 10:03
یه کمکی بدین لطفا من با گوشیم نمی تونم از اینترنت وایرلس استفاده کنم.ایراد از کجاست؟؟چیو باید تنظیم کنم تا وصل میشه بلافاصله قطع میشه...

jackfrost283
04-05-2009, 14:56
دوستان آخرين رام گوشي واسه چه تاريخيه؟؟؟
واسه من زده 2008... بايد آپديت بشه؟

deluge28
04-05-2009, 17:18
براي اصلاح ساعت اس ام اس، يه سرچ تو همين تاپيك كنيد، هست.... يه برنامه 1 كيلو بايتيه.........

mhargoon
04-05-2009, 19:42
بد نيست سري بزنيد و بخونيد.

(هر كاري كردم نتونستم آدرس صفحه رو وارد كنم. از سايت تخصصي موبايل بخونيد)

معلوم ميشه طرف حامي پرو و پا قرص hd هست چون هيچ امتيازي كسر نكرده.
با اينهمه باز هم x1 با اختلاف از بقيه رقبا جلوتره. (البه به نظر ايشون، بعد از HD)

keyvan360
05-05-2009, 01:01
دوستان آخرين رام گوشي واسه چه تاريخيه؟؟؟
واسه من زده 2008... بايد آپديت بشه؟

در قسمت Customer Info نگاه کن ببین که گوشی برای چه ریجنی هست که به احتمال زیاد Generic_UK باشه. اگر Generic_UK باشه آخرین رامی که اومده اینه:

R2AA10 و تاریخش هم برای 2009/02/02 هست.

jackfrost283
05-05-2009, 13:01
در قسمت Customer Info نگاه کن ببین که گوشی برای چه ریجنی هست که به احتمال زیاد Generic_UK باشه. اگر Generic_UK باشه آخرین رامی که اومده اینه:

R2AA10 و تاریخش هم برای 2009/02/02 هست.

ممنون دوست عزيز.
ريجنش Generic_UK هست ولي ورژن R1AA017 ، رام ورژن 1.02.931.3 و رام ديت 08/29/08

پس بايد آپ بشه، جالبه با اينكه من تازه اين گوشي رو خريدم هنوز رامش قدميه!!! يحتمل از سريهاي اوليه باشه!!! (IMEI با 35 شروع شده)
حالا رام جديد تغييراتش انقدر هست كه نياز به آپ باشه؟ اگه ممكنه موارد تغيير رو بگين.

يه سئوال خارج از بحث، چطور از صفحه نمايش گوشي اسكرين شات تهيه كنم؟

بازم ممنون دوست عزيز.

mishen
05-05-2009, 15:27
سلام متاسفانه گوشی من هر روز داره لق و لوق تر میشه . قسمت کشویی شل شده و همش لق میخوره میخوام تا خرابتر نشده بفروشم HTC بگیرم به نظرتون خوبه ؟

OMID_XXX
05-05-2009, 16:02
سلام متاسفانه گوشی من هر روز داره لق و لوق تر میشه . قسمت کشویی شل شده و همش لق میخوره میخوام تا خرابتر نشده بفروشم HTC بگیرم به نظرتون خوبه ؟
:18::18::18: من میخواستم X1 بگیرم...ناامیدمونکردی:41:

kaveh.VB
05-05-2009, 18:24

به نظرمون خوبه /

alil1369
05-05-2009, 21:38
سلام
بلاخره منم اومدم سراغ X1 و M600 ام رو کنار گذاشتم
اما چندتا سوال
1- با ریست کردن از طریق خود گوشی ( روشی که باید 1234 رو وارد کنیم) پنل ها ، رینگ تون ها ، عکس های فابریک و .... پاک میشه یا نه ؟ چه چیزایی که به صورت فابریک در گوشی وجود داره پاک میشه ؟
2-چه طوری میشه بک راند پنل ها رو ریست (به صورت اصلی و فابریک برگردوند ) کرد
3-قیمت فعلی گوشی ( باگارانتی و متفرقه ) چقدر است ؟
تشکــــــــــر فــــــــــــراوان

ninja3000sh
05-05-2009, 22:00
ممنون دوست عزيز.
ريجنش Generic_UK هست ولي ورژن R1AA017 ، رام ورژن 1.02.931.3 و رام ديت 08/29/08

پس بايد آپ بشه، جالبه با اينكه من تازه اين گوشي رو خريدم هنوز رامش قدميه!!! يحتمل از سريهاي اوليه باشه!!! (IMEI با 35 شروع شده)
حالا رام جديد تغييراتش انقدر هست كه نياز به آپ باشه؟ اگه ممكنه موارد تغيير رو بگين.

بازم ممنون دوست عزيز.
در کل پیشنهاد میشه گوشیتان رو اپدیت کنید چون هم تو سرعت گوشی تاثیر گذاشته و هم تو سرعت سوییچ کردن پنلها و کمی هم تو مصرف باطری تاثیر گذاشته و برخی باگها رفع شده.
برای اینکه از صفحه نمایش گوشیت اسکرین شات بذاری :
دانلود کن:

ابتدا اولی رو دانلود کن و تو خود کامپیوتر اینستالش بکن بعدا هم فایل دومی رو دانلود کن و سپس بعد از باز کردن فایل که بصورت rar هست اونجا هم روی my mobile.exe دوبار کلیک کن خودش بالا میاد.

سلام
بلاخره منم اومدم سراغ X1 و M600 ام رو کنار گذاشتم
اما چندتا سوال
1- با ریست کردن از طریق خود گوشی ( روشی که باید 1234 رو وارد کنیم) پنل ها ، رینگ تون ها ، عکس های فابریک و .... پاک میشه یا نه ؟ چه چیزایی که به صورت فابریک در گوشی وجود داره پاک میشه ؟
2-چه طوری میشه بک راند پنل ها رو ریست (به صورت اصلی و فابریک برگردوند ) کرد
3-قیمت فعلی گوشی ( باگارانتی و متفرقه ) چقدر است ؟
تشکــــــــــر فــــــــــــراوان
این روش 1234 همون هارد ریست میباشد که گوشی رو به تنظیمات کارخانه بر میگردونه در واقع گوشی مثل روزی میشه که تازه برای اولین بار میخواهی روشنش کنی و پنلها و هر چیز دیگه ای که بعدا نصب کرده ای همشون پاک میشن.
دوست عزیز منظور شما بکراند کدوم پنل هست و چی شده که میخواهی به حالت اول برگردونی ...:31:
قیمتش هم فکر کنم از 560 شروع میشه به بالا.
موفق باشید.

AryanLand
05-05-2009, 22:20
حذف به علت ادیت

AryanLand
05-05-2009, 22:25

بازم ممنون دوست عزيز.

سلام.

شما علاوه بر My Mobiler که دوستمون معرفی کردن میتونی برنامه رسکو اکسپلورر رو نصب کنی که علاوه بر امکانات فراوانی که بهت میده برنامه برای گرفتن اسکرین شات هم داره.ضمن اینکه با نصب این برنامه از نصب چندین برنامه از جمله رجیستری ادیتور و.... بی نیاز میشی.:11:

ninja3000sh
05-05-2009, 22:27
ویرایش شد.

kaveh.VB
05-05-2009, 22:37
بله با my mobiler هم میشه اسکرین شات گرفت و امکنات خوبی هم داره

AryanLand
05-05-2009, 22:38
حذف به دلیل نقص اطلاعات

ninja3000sh
05-05-2009, 22:41
سلام.

خوب دقیقا" همینطوره اما با My Mobiler که نمیتونه اینکارو انجام بده.
با این ورژنی که معرفی کردم میتونن اسکرین شات بزارن.

AryanLand
05-05-2009, 22:41
بله با my mobiler هم میشه اسکرین شات گرفت و امکنات خوبی هم داره

سلام.

با کدوم ورژنش ؟ یعنی اصلا" مگه چند تا ورژن داره ؟ من یکی شو دارم که نمیتونم اسکرین شات باهاش بگیرم.!!!!!

ninja3000sh
05-05-2009, 22:43
سلام.

با کدوم ورژنش ؟ یعنی اصلا" مگه چند تا ورژن داره ؟ من یکی شو دارم که نمیتونم اسکرین شات باهاش بگیرم.!!!!!
شما همونی که من لینکشو گذاشته ام دانلود کن.

AryanLand
05-05-2009, 22:45

سلام.

ممنونم.حتما" من پستم رو ادیت میکنم.:11:

AryanLand
05-05-2009, 23:05

سلام.
دانلود کردم این ورژن مثل اینکه از مال من جدید تره
فقط یک ایراد داره و اونم اینه که برای گرفتن اسکرین شات حتما" باید به کامپیوتر متصل باشی .خوبی رسکو اینه که این محدودیت رو نداره و در هر زمان میتونی اینکارو انجام بدی.:11:

mishen
06-05-2009, 00:03
عجب کیفیت ساخت ضعیفی داره من میخواستم تا ورود Idou اینو نگه دارم لا اقل تا 7 8 ماه دیگه ولی دوام نمیاره لامصب !

kaveh.VB
06-05-2009, 05:40
عجب کیفیت ساخت ضعیفی داره من میخواستم تا ورود Idou اینو نگه دارم لا اقل تا 7 8 ماه دیگه ولی دوام نمیاره لامصب !

چیه چی شده :21:
ترکوندیش به سلامتی ؟:31:

alil1369
06-05-2009, 07:52
بزارید منم سوال بپرسم !؟
1- یه برنامه توپ و با امکانات بالا برای گرفتن بک اپ از تلفن ها (Contacts) و تقویم و...................
2-اخرین ورژن رام برای اپدیت چیه ؟ من افلاین میخوام اپ کنم اینو دیدم تا الان
APP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R2AA010
3-رنگ باطری من نقره ای - خاکستری هست (اصل ه یا تقلبی)
4-بهترین برنامه و کاملترین نقشه برای GPS چیه و از کجا دانلود کنم
5- این عنوان اب بندی باطری که تو بیشتر پست ها در موردش میگید چیه ؟ بیشتر توضیح بدید

مرسی از همگی
بازم تشکر

alil1369
06-05-2009, 11:42
اینم لینک تمام پنل های معرفی شده ( 9 پنل ) توسط خود سونی اریکسون به صورت کامل و با توضیحات اضافی و اسکرین شات توسط خودم :

Spb Mobile Shell
اینترفیسی جالب و قابلیت دسترسی به تمام امکانات ویندوز موبایل
سایز : 4,529.47 KB ( حدود 4.5 مگابایت )
لینک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOn-the-Road
دسترسی سریع به تلفن ها ، موزیک و نقشه
سایز : 2,713.77 KB ( حدود 2.5 مگابایت )
لینک :
Windows Live Panel
دسترسی سریع به سرویس ها ، جستجو ،مسنجر ،هات میل و فضای Space
سایز : 1,562.93 KB ( حدود 1.5 مگابایت )
لینک :

Dashwire - Mobile Meets Web
امکان پشتیبان گیری و همسان سازی ،اپلود ویدیو و عکس ها و دسترسی به شبکه های اجتماعی
سایز : 926.63 KB ( حدود 1 مگابایت )
لینک :

Evernote
برای یاد اوری مناسبت ها ، نوشتن یادداشت ، چسباندن عکس ، نقاشی کردن و ضبط صدا
سایز : 1,832.44 KB ( حدود 1.5 مگابایت )
لینک :

Facebook Panel Updated!
دسترسی سریع و راحت به دوستان ، اخرین اپدیت ها و عکس ها در شبکه Facebook
سایز : 808.82 KB ( کمتر از 1 مگابایت )
لینک :

Cool Hunting
پنلی با اپدیت روزانه در زمینه هنر و تکنولوژی و ویدیوهای هفتگی
سایز : 760.35 KB ( کمتر از 1 مگابایت )
لینک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Slideshow Panel
نمایش عکس
سایز : 807.71 KB ( کمتر از 1 مگابایت )
لینک :

derakhshani
06-05-2009, 14:42
:18::18::18: من میخواستم X1 بگیرم...ناامیدمونکردی:41:

من که حدود 6 ماهه گرفتم تا حالا چند بار هم از دستم افتاده ولی نه لق شده و نه شل ، احتمال میدم این آقایی که میگه شل شده و لق شده اصلا x1 نداره و اومده که x1 رو خراب کنه من تا حالا نه اینجا نه هیچ فرومی دیگه لق و شل شدن را ندیدم و نشنیدم

golmohammadi
06-05-2009, 20:49
x1 را گرفتم

ولی برای خواندن ebook اصلا انچه که من انتظار داشتم نیست

این صحفه زیاد کوچک است و باید یک HTC HD می گرفتم

فکر کنم باید اینو بفروشم

حالا ، من شنیدم میشه روی موبایل به کتاب گوش داد . چطور این کار میشه با چه نرم افزاری؟
به خاطر يه ايراد كوجولو ميخواهي بفروشي؟
عجب
حالا قصه نخور را داره
ويندوزت را بايد به 6.5 ارتفاع بدي
در اين نسخه تمامي برنامه ها و گيمهاي جاوا و e-book ها هموشن فول اسكرين اجرا ميشند

اي بابا اينو براي اولين بار از شما ميشنوم

kaveh.VB
06-05-2009, 21:11
گل محمدی جان الان که ebook ها فول اسکرین اجرا میشن ولی مشکل دوستمون صفحه نمایش 3 اینچی هست که به نظرشون کوچک هست و خوب نمیشه کاری کرد باید بره سراغ تاچ اچ دی یا دایاموند 2 و یا مابقی . . .

golmohammadi
06-05-2009, 23:30
اهان
خب صفحه 3 اينچ كوچيكه ؟
جالب بود
ولي اينم بايد در نظر داشت كه صفحه بيشتر از 3.5 اينچ اكثرا گوشيهاي بزرگي هستند
و اندازشون مقداري از حد معمول بزرگتره ...

alil1369
07-05-2009, 01:05
بزارید منم سوال بپرسم !؟
1- یه برنامه توپ و با امکانات بالا برای گرفتن بک اپ از تلفن ها (Contacts) و تقویم و...................
2-اخرین ورژن رام برای اپدیت چیه ؟ من افلاین میخوام اپ کنم اینو دیدم تا الان
APP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R2AA010
3-رنگ باطری من نقره ای - خاکستری هست (اصل ه یا تقلبی)
4-بهترین برنامه و کاملترین نقشه برای GPS چیه و از کجا دانلود کنم
5- این عنوان اب بندی باطری که تو بیشتر پست ها در موردش میگید چیه ؟ بیشتر توضیح بدید

مرسی از همگی
بازم تشکر

به خاطر يه ايراد كوجولو ميخواهي بفروشي؟
عجب
حالا قصه نخور را داره
ويندوزت را بايد به 6.5 ارتفاع بدي
در اين نسخه تمامي برنامه ها و گيمهاي جاوا و e-book ها هموشن فول اسكرين اجرا ميشند

کسی نیست یه جوابی بده !؟

راستی چطوری میشه به 6.5 ارتقاع داد ؟!
کسی ارتقاع داده ؟

AryanLand
07-05-2009, 01:13
من که حدود 6 ماهه گرفتم تا حالا چند بار هم از دستم افتاده ولی نه لق شده و نه شل ، احتمال میدم این آقایی که میگه شل شده و لق شده اصلا x1 نداره و اومده که x1 رو خراب کنه من تا حالا نه اینجا نه هیچ فرومی دیگه لق و شل شدن را ندیدم و نشنیدم

سلام.

اما من گوشی رو دارم اگر تهرانی میتونم باهات قرار بزارم ببینی که هم کمی لقی پیدا کرده علاوه بر این فلت ال سی دیش هم ایراد پیدا کرده.ضمن اینکه دوست عزیز تو این مدتی که دارم زمین هم نخورده گوشی
بهتره منطقی تر باشید.مثلا" این ترک خوردن گوشی رو من اولین بار مطرح کردم همه میخواستن منو بزنن اما همون دوستان یکی یکی اومدن گفتن گوشیهاشون ترک خورده.اما وقتی گوشی من ترک نخورده واسه چی باید بیام بگم ترک خورده؟یا مثلا" اگر شما X1 بخری مثلا" چه ضرری به من میرسه (یا دیگران) که بخوام X1 رو خراب کنم؟من (بخونید اون دوستمون که شما خطاب قرار دادید)صاحب کارخونه HTC یا سامسونگ یا ......هستم که شما X1 نخری مثلا" فلان گوشی رو بخری؟
تعصب نشون نده به هر حال هر گوشی ضعف های خاص خودش رو داره .انشالا به سلامتی از گوشیت استفاده کنی.:11:

simorgh14
07-05-2009, 08:28
بهترین برنامه ای برای خوندان ebook در x1 میشه استفاده کرد چی است؟ شاید با اون برنامه بشه یک کاری کرد...

derakhshani
07-05-2009, 10:45
سلام.

اما من گوشی رو دارم اگر تهرانی میتونم باهات قرار بزارم ببینی که هم کمی لقی پیدا کرده علاوه بر این فلت ال سی دیش هم ایراد پیدا کرده.ضمن اینکه دوست عزیز تو این مدتی که دارم زمین هم نخورده گوشی
بهتره منطقی تر باشید.مثلا" این ترک خوردن گوشی رو من اولین بار مطرح کردم همه میخواستن منو بزنن اما همون دوستان یکی یکی اومدن گفتن گوشیهاشون ترک خورده.اما وقتی گوشی من ترک نخورده واسه چی باید بیام بگم ترک خورده؟یا مثلا" اگر شما X1 بخری مثلا" چه ضرری به من میرسه (یا دیگران) که بخوام X1 رو خراب کنم؟من (بخونید اون دوستمون که شما خطاب قرار دادید)صاحب کارخونه HTC یا سامسونگ یا ......هستم که شما X1 نخری مثلا" فلان گوشی رو بخری؟
تعصب نشون نده به هر حال هر گوشی ضعف های خاص خودش رو داره .انشالا به سلامتی از گوشیت استفاده کنی.:11:
شما بهتره بدون تعصب بنویسی و بگی!
من گفتم احتمالا میخواد x1 رو خراب کنه یعنی ذهن بعضی ها که گوشی رو نمیشناسن تخریب کنه!
در ثانی من گفتم این لق و شل شدن رو هیچ جا نشنیدم و ندیدم حالا اگه شما جایی دیدی و شنیدی بگو ، در رابطه با ترک که گفتی هم اینجا و هم تو فروم های داخلی و خارجی دیده شده ولی یکی از اعجازهای x1 همینه که با اینکه کیبورد اینجوری داره ولی تا حالا کسی نگفته لق یا شل شده

golmohammadi
07-05-2009, 13:21
کسی نیست یه جوابی بده !؟

راستی چطوری میشه به 6.5 ارتقاع داد ؟!
کسی ارتقاع داده ؟
اره من ارتقاع دادم
ويندوز 6.5 را ريختم
تازه ورژن 2 هم اومد كه اونم ديشب ريختم
تا 5 روز ديگه ريليز اصلي ويندوز 6.5 براي xperia مياد
شما تا اون موقع صبر كنين و اونو نصب كنين بهتره
بعدشم در نظر داشته باشيد كه فايل رام ويندوز بالاي 70 مگ هست (اصليش 100 مگ هست)
با دايلاپ غير ممكن هست حتما بايد adsl داشته باشيد

سلام.

من گفتم احتمالا میخواد x1 رو خراب کنه یعنی ذهن بعضی ها که گوشی رو نمیشناسن تخریب کنه!
در ثانی من گفتم این لق و شل شدن رو هیچ جا نشنیدم و ندیدم حالا اگه شما جایی دیدی و شنیدی بگو ، در رابطه با ترک که گفتی هم اینجا و هم تو فروم های داخلی و خارجی دیده شده ولی یکی از اعجازهای x1 همینه که با اینکه کیبورد اینجوری داره ولی تا حالا کسی نگفته لق یا شل شده

مشكل ترك خوردن گوشي را همه تائيد كردند
و مال من هم يه ترك داشت
ولي مشكلات ديگه اي در هيچ جا اعلام نشده
از جمله لق شدن قسمت كشويي گوشي

kaveh.VB
07-05-2009, 13:41
بابا بیخیال شید حالا یا لق میشه یا نه دیگه / جر و بحث کردن نداره آره منم جایی ندیدم بگن لق داره حالا ماله آریالند مشکل پیدا کرده ممکنه کسایی دیگه هم باشند که مشکل دارند اما جایی نگفتن بالاخره توی تمام گوشی های فلیپ این مشکلات بوجود میاد دیگه مثلا n85 میگن از همون روز اول لق داره . . . . بالخره یه گوشی یسری مزایا داره یه سری معایب که باید با جفتشون کنار اومد

golmohammadi
07-05-2009, 13:47
بابا بیخیال شید حالا یا لق میشه یا نه دیگه / جر و بحث کردن نداره آره منم جایی ندیدم بگن لق داره حالا ماله آریالند مشکل پیدا کرده ممکنه کسایی دیگه هم باشند که مشکل دارند اما جایی نگفتن بالاخره توی تمام گوشی های فلیپ این مشکلات بوجود میاد دیگه مثلا n85 میگن از همون روز اول لق داره . . . . بالخره یه گوشی یسری مزایا داره یه سری معایب که باید با جفتشون کنار اومد

البته چون xperia تازه اومده
شايد بعد از كمي مال بقيه هم لق پيدا كنه
و اريالند درست بگه
ولي من هيچ جا چنين مشكلي نديدم
و اميدوارم مال بقيه هم اينطوري باشه

deluge28
07-05-2009, 17:54
دوستان عزيز .... اينقدر خودتونو اذيت نكنيد راجع به مسائل منفي اي كه درمورد اين گوشي گفته ميشه .... اين جور بحثها به هيچ جا نميرسه .... بذارين هر كي دوست داره با سليقه خودش بره اين گوشي رو بخره ،‌هر كسي هم دوست نداره، خوب نخره .... هيچ چيزي زوري نيست:27: ميدونيد هر گوشي اي يه شخصيت خاصي داره،‌بالاخره هر فردي گوشي مورد نظر خودشو پيدا ميكنه ....هيچ دليلي نداره كه اينقدر خودمونو اذيت كنيم كه اين گوشي اينطوري هست يا نيست .... اين نكات منفي رو صد در صد داره يا نه .... نهايت اينكه يه سري اين ايرادات رو دارن، يه سري هم ندارن ...ديگه تصميم باشه پاي خود دوستاني كه تاپيك رو مي خونن و به اصطلاح، ريش و قيچي دست
خودشون...اكسپريا مطمئنا يه گوشيِ بسيار متفاوتي هست و از نظر من افرادي كه اين گوشي رو انتخاب ميكنن بايديه سليقه بخصوص و متفاوتي هم داشته باشن، (:5:)

خوب حالا اين بحثها به كنار .... شمارش معكوس براي ريليز وين 6.5 اكسپريا .... {پنل اصلي وين 6.5 خيلي بهتره>>>>>>>>>}

AryanLand
07-05-2009, 18:38

سلام.

شما گفتی گوشی رو نداره و احتمال میدی میخواد تخریب کنه اگه یه ذره فکر کنی میبینی مستقیما" داری به ایشون توهین میکنی .منم نگفتم جایی دیدم یا شنیدم گفتم مال خودم شده و گفتم اگر هم احتمال میدی گوشی رو ندارم یا میخوام تخریب کنم اگر قرار بزاری میارم گوشی رو ببینی که یک موفع فکر نکنی ......

شاد و پیروز باشید.:11:

AryanLand
07-05-2009, 18:46
مشكل ترك خوردن گوشي را همه تائيد كردند
و مال من هم يه ترك داشت
ولي مشكلات ديگه اي در هيچ جا اعلام نشده
از جمله لق شدن قسمت كشويي گوشي

اصلا" بحث بر سر لقی گوشی من نیست این دوستمون با فرمایشاتشون علنا" توهین کردن به یکی دیگه از دوستان من در تایید حرف اون دوست عزیز پست دادم ضمن اینکه گفتم تا حالا هم مطرح نکرده بودم چون دلیلی نداره دیگران تاوان انتخاب منو بدن.:11:

البته چون xperia تازه اومده
شايد بعد از كمي مال بقيه هم لق پيدا كنه
و اريالند درست بگه
ولي من هيچ جا چنين مشكلي نديدم
و اميدوارم مال بقيه هم اينطوري باشه

منم امیدوارم هیچ مشکلی واسه هیچ کس به وجود نیاد.:11:

دوستان عزيز .... اينقدر خودتونو اذيت نكنيد راجع به مسائل منفي اي كه درمورد اين گوشي گفته ميشه .... اين جور بحثها به هيچ جا نميرسه .... بذارين هر كي دوست داره با سليقه خودش بره اين گوشي رو بخره ،‌هر كسي هم دوست نداره، خوب نخره .... هيچ چيزي زوري نيست:27: ميدونيد هر گوشي اي يه شخصيت خاصي داره،‌بالاخره هر فردي گوشي مورد نظر خودشو پيدا ميكنه ....هيچ دليلي نداره كه اينقدر خودمونو اذيت كنيم كه اين گوشي اينطوري هست يا نيست .... اين نكات منفي رو صد در صد داره يا نه .... نهايت اينكه يه سري اين ايرادات رو دارن، يه سري هم ندارن ...ديگه تصميم باشه پاي خود دوستاني كه تاپيك رو مي خونن و به اصطلاح، ريش و قيچي دست
خودشون...اكسپريا مطمئنا يه گوشيِ بسيار متفاوتي هست و از نظر من افرادي كه اين گوشي رو انتخاب ميكنن بايديه سليقه بخصوص و متفاوتي هم داشته باشن، (:5:)

خوب حالا اين بحثها به كنار .... شمارش معكوس براي ريليز وين 6.5 اكسپريا .... {پنل اصلي وين 6.5 خيلي بهتره>>>>>>>>>}

منم دقیقا" با شما موافقم.هر کسی باید با سلیقه خودش انتخاب کنه چون هیچ کس نمیاد تاوان انتخاب دیگران رو بده.همچنین اینکه فرمودی هر گوشی یک سری مزایا داره یک سری معایب دقیقا" همینطوره.کسی که میخواد بخره باید بشینه سبک سنگین کنه و بعد از انتخاب بخره :11:

alil1369
07-05-2009, 20:07
اره من ارتقاع دادم
ويندوز 6.5 را ريختم
تازه ورژن 2 هم اومد كه اونم ديشب ريختم
تا 5 روز ديگه ريليز اصلي ويندوز 6.5 براي xperia مياد
شما تا اون موقع صبر كنين و اونو نصب كنين بهتره
بعدشم در نظر داشته باشيد كه فايل رام ويندوز بالاي 70 مگ هست (اصليش 100 مگ هست)
با دايلاپ غير ممكن هست حتما بايد adsl داشته باشيد

چند تا سوال دیگه ؟
منظورت از ورژن 2 ،ورژن 2ی چی هست ؟
این اطلاعات رو شما از کجا میارید ؟ ( در مورد تاریخ ریلیز و ...... ) تمام سایت ها رو معرفی کن بهم
من امروز با دایل اپ با اون فایل 204 مگی اپ کردم گوشیمو

خواهشا اخرین خبرها رو بهم بدید .

بازم ممنون

golmohammadi
07-05-2009, 22:25
خوب حالا اين بحثها به كنار .... شمارش معكوس براي ريليز وين 6.5 اكسپريا .... {پنل اصلي وين 6.5 خيلي بهتره>>>>>>>>>}[/QUOTE]
اره همين
راستي پنل اصلي مگه طور شده ؟

[QUOTE=AryanLand;3758620]اصلا" بحث بر سر لقی گوشی من نیست این دوستمون با فرمایشاتشون علنا" توهین کردن به یکی دیگه از دوستان من در تایید حرف اون دوست عزیز پست دادم ضمن اینکه گفتم تا حالا هم مطرح نکرده بودم چون دلیلی نداره دیگران تاوان انتخاب منو بدن.:11:
منم دقیقا" با شما موافقم.هر کسی باید با سلیقه خودش انتخاب کنه چون هیچ کس نمیاد تاوان انتخاب دیگران رو بده.همچنین اینکه فرمودی هر گوشی یک سری مزایا داره یک سری معایب دقیقا" همینطوره.کسی که میخواد بخره باید بشینه سبک سنگین کنه و بعد از انتخاب بخره :11:

آريالند تا اونجايي كه من ميشناسم و تو اين تاپيك ديدم معمولا حقيقت را ميگه
البته منو بقيه دوستان هم اكثرا همينكارو ميكنيم
كيفيت بدنه را همه ميدونيم مشكل داشت
ولي لق شدن قسمت كشويي گوشي گزارش نشده جايي
واسه همين اون دوستومن فكرش منحرف شد
خواهشا ديگه اين بحثو كش ندين و بيشتر راجب خود گوشي و امكانات و ابديت و برنامه ها و يا گيمها بحث كنيم

چند تا سوال دیگه ؟
منظورت از ورژن 2 ،ورژن 2ی چی هست ؟
این اطلاعات رو شما از کجا میارید ؟ ( در مورد تاریخ ریلیز و ...... ) تمام سایت ها رو معرفی کن بهم
من امروز با دایل اپ با اون فایل 204 مگی اپ کردم گوشیمو

خواهشا اخرین خبرها رو بهم بدید .

بازم ممنون

چند روز پيش ويندوز موبايل 6.5 اومد كه كلي تغيير كرده بود
سرعت بيشتر شده بود
و البته چند تا هم ايراد و باگ داره
بعد از چند روز هم ورژن 2 همين 6.5 اومد
و حالا فكر كنم تا 4 روز ديگه نسخه 6.5 ويندوز موبايل بطور رسمي براي x1 منتشر خواهد شد
شما تا اون موقع صبر كنيد من بهتون ميگم
چون نيازي نميبينم قبليها را دانلود كنين
من خودم دو بار دانلود كردم (نزديك 200 مگ) ولي وقتي ريليز شد دوباره دانلود خواهم كرد و ويندوز اصلي را خواهم ريخت
همه اين اطلاعات را كاربر Vagrik رد موبايلستان گذاشته

golmohammadi
07-05-2009, 22:38
يه پيشنهاد براتون دارم
براي اينكه اوج لذت ويندوز موبايل را ببرين
توصيه ميكنم بازي Warfare Incorporated را نصب كنيد
يك بازي استراتژيك مثل Red Alert كامپيوتر(براي كساني كه به اين سبك علاقه بيشتري دارند)
مراحلش را هم ميشه از اينترنت گرفت و بيشتر كرد تا بيشتر از 100 تا
امكلانات بازي هم عاليه مثل اينكه با PC بازي ميكني
تنوع مراحلش هم خيلي خوبه
اينم بگم مقداري اعتياد اوره در نظر داشته باشين

kaveh.VB
07-05-2009, 23:47
چند روز پيش ويندوز موبايل 6.5 اومد كه كلي تغيير كرده بود
سرعت بيشتر شده بود
و البته چند تا هم ايراد و باگ داره
بعد از چند روز هم ورژن 2 همين 6.5 اومد
و حالا فكر كنم تا 4 روز ديگه نسخه 6.5 ويندوز موبايل بطور رسمي براي x1 منتشر خواهد شد
شما تا اون موقع صبر كنيد من بهتون ميگم
چون نيازي نميبينم قبليها را دانلود كنين
من خودم دو بار دانلود كردم (نزديك 200 مگ) ولي وقتي ريليز شد دوباره دانلود خواهم كرد و ويندوز اصلي را خواهم ريخت
همه اين اطلاعات را كاربر Vagrik رد موبايلستان گذاشته

ویندوز 6.5 هنوز معرفی نشده و نسخه های آزمایش اش هم نیومده اون ویندوز ها به وسیله کاربرهای متخصص فروم xda معرفی شده و مثلا today screen اش هم یه سمینار بود که ماکروسافت یه نمونه از وین مو 6.5 رو زده بود اونها از روش تقلید کردند و گرنه از نظر نرم افزاری و امکانات هیچ چی اضافه نشده این نسخه ها نسبت به 6.1 /

11 می قراره ماکروسافت توی سمیناری درباره نسخه 6.5 صحبت کنه و اصلا هم معلوم نیست چی میشه ممکنه بده بیرون همون روز ممکنه هم که نه /

و ویندوز 6.5 بعید که از طرف سونی اریکسون معرفی بشه برای اکسپریا البته ما که از خدامونه که معرفی بشه اما بعیده / این که گفتند بصورت رسمی معرفی میشه منظورشون اینکه از نسخه حقیقی وین مو 6.5 اگه 11 می معرفی بشه کاربرای xda برای اکسپریا ریلیز میکنند /
در ضمن vagrik یه بنده خدای خارجی دیگه دارن روی یکی ز این نسخه های customize شده دارن کار میکنند و فکر کنم نسخه سبک و پایداری از کار دربیاد
یا علی