PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

hesamkowsar
14-03-2009, 00:14
منظورش همون ضبدري هست مه برنامه ها رو باهاش مي بندي
در ويندوز هاي قبل ضبدر كه ميزدي برنامه بسته نمي شد و بايد از task manager مي بستيس
حالا مي توني اين تيك رو بزني تا خودش يه ضرب برنامه رو با زدن ضبدر ببنده

فکر نمیکنم همون ضربدر برنامه باشه...اخه دیگه این چیزی نیست که انتخاب بخواد...نه؟!!
فکر کنم برای اینه که در موقعی که گوشی هنگ میکنه یه کلید از قبل تنظیم کرده باشی که برنامه رو end کنه...شایدم اشتباه میکنم

hesamkowsar
14-03-2009, 00:47
توجه توجه

یکی از چیز هایی که همه بچه های اکسپریایی رو خوشحال میکنه اومدن پنل جدیده...و این هم پنل Evernote Panel اخرین پنلی که واسه اکسپریا اومده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زود زود برید دانلود کنید...

Remember everything! Evernote turns your mobile phone into an extension of your brain: Take notes, snap photos, draw sketches, and record audio. Evernote keeps it all in sync and always available.

لینک مستقیم : :11::11::11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Q_Q
14-03-2009, 01:26
سلام:

دوستان من تو چند صفحه قبل سوالی پرسیدم این احتمال هست که کسی از دوستان جوابی برای او نداشته

حالا ممکنه کسی اون سوال رو هم ندیده باشه واسه همین با اجازه یک باره دیگه میپرسم :20:
.
.
ظاهرا پاکت پی سی ها توی کیفیت صدا مشکل دارن ( این حرف من نیست یک صحبت کلی از بعضی ریویو هاست ) اما ظاهرا در این گوشی سعی شده این نقیصه تا حدودی برطرف بشه... شما که از این گوشی استفاده میکنید از کیفیت صدای اون راضی هستید؟ منظور من جنس صدا و داینامیک رنج او و نویز اونه کسی از شما تا الان یک mp3 با کیفیت مثل 320 روی این گوشی با یک هد ست قوی مثل هد ست های حرفه ای گوش داده؟ کیفیت صدا چطوره ....

ممنون از پاسخ شما دوستان

hesamkowsar
14-03-2009, 01:33
سلام:

دوستان من تو چند صفحه قبل سوالی پرسیدم این احتمال هست که کسی از دوستان جوابی برای او نداشته

حالا ممکنه کسی اون سوال رو هم ندیده باشه واسه همین با اجازه یک باره دیگه میپرسم :20:
.
.
ظاهرا پاکت پی سی ها توی کیفیت صدا مشکل دارن ( این حرف من نیست یک صحبت کلی از بعضی ریویو هاست ) اما ظاهرا در این گوشی سعی شده این نقیصه تا حدودی برطرف بشه... شما که از این گوشی استفاده میکنید از کیفیت صدای اون راضی هستید؟ منظور من جنس صدا و داینامیک رنج او و نویز اونه کسی از شما تا الان یک mp3 با کیفیت مثل 320 روی این گوشی با یک هد ست قوی مثل هد ست های حرفه ای گوش داده؟ کیفیت صدا چطوره ....

ممنون از پاسخ شما دوستان

دوست عزیز کیفبت تو گوشیش از سری w بهتره...من یه w950 هم دارم اما صدای این خیلی بهتره...(تو هدفون).کیفیت bass عالی داره..مخصوصآ وقای برنامه poket music رو روش بریزیم...:5:
من هدفون استودیو akg دارم بهش وصل کردم...البته ولم تا یه حدی بالا نرفت اما کیفیت و شفافیت زیادی داره...من صبح تا شبم با موزیکه.و اکسپریا رو واسه گوش دادن اهنگ بیرون خونه قبول دارم

Q_Q
14-03-2009, 01:57
ممنون از پاسخ سریعتان.... حقیقت آنکه من هم مثل شما w950 دارم شاید تنها چیزی که باعث بشه من رو ترغیب کنه به خرید این گوشی کیفیت صدای اونه منوط به اینکه از گوشی که الان دارم بهتر باشه .... و تضمین شما من اینکار رو انجام میدم. من یه پاناسونیک دارم که در کیفیت صدا با ترکیب w950 محشره .... البته این بنظر من طبیعیه که akg تا یک حدی بیشتر صدا بالا نره ضمنا احتیاط کنید .... من نمیدونم دقیقا از کدوم سری akg برای این گوشی استفاده میکنید اگر توان هدفون قوی تر از خروجی صدای گوشی باشه برد صدا به احتمال زیاد تحت فشار زیاد قرار میگیره. این احتیاط رو داشته باشید. البته باید دید شما از کدوم سری این هدفون ها برای این گوشی استفاده میکنید

hesamkowsar
14-03-2009, 10:00
ممنون از پاسخ سریعتان.... حقیقت آنکه من هم مثل شما w950 دارم شاید تنها چیزی که باعث بشه من رو ترغیب کنه به خرید این گوشی کیفیت صدای اونه منوط به اینکه از گوشی که الان دارم بهتر باشه .... و تضمین شما من اینکار رو انجام میدم. من یه پاناسونیک دارم که در کیفیت صدا با ترکیب w950 محشره .... البته این بنظر من طبیعیه که akg تا یک حدی بیشتر صدا بالا نره ضمنا احتیاط کنید .... من نمیدونم دقیقا از کدوم سری akg برای این گوشی استفاده میکنید اگر توان هدفون قوی تر از خروجی صدای گوشی باشه برد صدا به احتمال زیاد تحت فشار زیاد قرار میگیره. این احتیاط رو داشته باشید. البته باید دید شما از کدوم سری این هدفون ها برای این گوشی استفاده میکنید

بله دیدم نمیکشه دیگه نزدم...من هدفون AKG K 701 استفاده میکنم.اما صداشو خیلی زیاد کنی تو این هدفون کم صداش انگار وسط هست..اما اینو بگم که از w950 خیلی خیلی بهتره...چون الان با هم دارم میگم...کیفیتش مثل واکمن سری a800 سونی هست:20:

mhargoon
14-03-2009, 13:33
سلام
ببخشید این گوشی بهتره یا Htc Touch HD ؟؟؟لطفا از روی تعصب نگید
ماله چینه؟
قیمتش چنده؟؟؟؟؟
اگه بهتره مزیت هاش رو هم بگید

ببخشيد كه خيلي دير در مورد پست تون نظر ميدم.

اگه review هاي مختلف مثلاً هموني كه تو gsmaria هست رو بخونيد. كمكتون ميكنه
من وقتي ميخوندم حال به حال ميشدم. در اول كار كف كردم به خودم گفتم x1 حتي iphone در مقابل اون چيزي نيست ولي بعد كه ادامه دادم .....
خلاصه به نظر من x1 در كل بهتره

hesamkowsar
14-03-2009, 14:01
ببخشيد كه خيلي دير در مورد پست تون نظر ميدم.

اگه review هاي مختلف مثلاً هموني كه تو gsmaria هست رو بخونيد. كمكتون ميكنه
من وقتي ميخوندم حال به حال ميشدم. در اول كار كف كردم به خودم گفتم x1 حتي iphone در مقابل اون چيزي نيست ولي بعد كه ادامه دادم .....
خلاصه به نظر من x1 در كل بهتره

به نظر من گوشی های خفنی که تا الان اومده : iphone 3g , xperia x1 , HTC touch hd....هر 3 تاشون عالی هستند:27:

hussain
14-03-2009, 14:15
سلام دوستان.
يك چنتا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد.
1.آيا راهي هست كه روي پوشه ها پسورد گذاشت؟
2.روي صفخه چطور.منظورم اينكه اول پسورد رو بزني بعد گوشي از حالت استندباي در بياد؟
با تشكر

p30ian
14-03-2009, 15:29
من 430 گرفتم رنگ مشكي. :31:
اگه ياد داشته باشي گفتم كه چيني بود ضدحال خورديم فروختمش اينو خريدم و زبانش عربيه حالم رو گرفته. نمي دونم تز كجا بايد زبانش رو عوض كنم

اگه فوضولی نباشه، اگه از ایران 430 خریدین، میشه بگید از کجا؟
چون منم می خوام بخرم، قیمتی که شما خریدین وسوسه کنندس

p30ian
14-03-2009, 15:33
آقا حسین، گفته بودین x1 رو 430 گرفتین؟
اگه فضولی نباشه، از ایران خریدین یا خارج؟ اگه از ایرانه از کجا؟ چون خیلی به نظر پایین میاد

hesamkowsar
14-03-2009, 16:40
سلام دوستان.
يك چنتا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد.
1.آيا راهي هست كه روي پوشه ها پسورد گذاشت؟
2.روي صفخه چطور.منظورم اينكه اول پسورد رو بزني بعد گوشي از حالت استندباي در بياد؟
با تشكر

سلام...
واسه سوال 1 برنامه های زیادی هست که بهترینش resco explorer که تو قسمت نرم افزار معرفی کردم
واسه سول 2 هم برنامه هست هم خود گوشی داره...برای اینکه مال خود گوشی رو فعال کنی به مسیر زیر برو...
settings>lock>promt if device un used for
تیک رو بزن...زمان رو رو 1 دقیقه بزار رمزم بده...
از این ببعد وقتی 1 دقیقه از گوشیت استفاده نکنی رمز میخاد...بعدم رمز اول هم که گوشیو روشن میکنی میخاد اضافه میشه.

mhpz
14-03-2009, 16:54
سلام دوستان
صدای موبایل من با حرکت گوشی کم و زیاد میشود. فکر میکنید اشکال از کجاست؟

hussain
14-03-2009, 17:28
دستت درد نكنه.

hesamkowsar
14-03-2009, 19:32
:11:پیشاپیش سال نو را به همه دوستان خوبم تو p30world تبریک میگم...:11:
راستی گوشیتونم یزارید سر هفت سین !!!سونی اریکسونه دیگه...:46:
دستان من یه 1 هفته ای نیستم...شرمنده نمیتونم تو این چند روز کمک کنم

peter-se
14-03-2009, 21:48
من فکر می کنم یه مشکل این گوشی نیود گارانتی درست حسابیشه (به جز سیتادل). روزی که من گوشیمو خریدم 1000 جور قیمت های مختلف داشتم. داشت گریم می گرفت که چرا تو ایران دنیا اومدم. من فقط تو سایتای ایرانی شنیدم از باطریه گوشی یه عده ناراضی بودن. من خودم خیلی راجع به x1 و pro تحقیق کردم تا اینکه x1 گرفتم. اولش خورد تو ذوقم. باطریش یه روز و نیم خالی می کرد. دوستم گفت چند بار شارژ و خالی شه بهتر میشه. الان بعد دو هفته بهتر شده. حدود سه روز نگه میداره.

من قبل خرید x1 بین سرعت اون و pro تحقیق کردم و حتی یه سری ویدئو تو youtube دیدیم (اگه خاستین بگین لینکشو بذارم) که مشخص می کرد سرعت x1 بهتر بود. حتی تو یه سری review خونده بودم که فاصله بین حروف تو کیبوردش کارو واسش راحت تر کرده. اگه این دوستمون میگه اینطوری نیست خوب حتما درست میگه.

تو یه قروم دیگه کسی بود که گوشیش سری اولی بود در سوئد خریده بود. از کیفیت عکسش راضی نبود ولی بعد آپدیت میگفت خیلی بهتر شده. من فکر کنم سری های اول اول یکم مشکل داشتن ولی کسایی که الان گویشو گرفتن میگن بعد آپدیت کیفیت عکسش تغییر محسوسی نداشته. شاید مال شما جزو سری اول بوده. من از کیفیت عکسش تقریبا راضیم. فقط تو نور کم به لرزش دست زیادی حساسه.

ایراد این ppc به نظرم ویبره ضعیفشه و صدای زنگ پایینش. ولی خوب ویندوز موبایل آدمو معتاد میکنه.

آقای peter-se بگه که از pro راضی هست؟ از باطریش؟ از صداش، فیلمش، عکسش، فلشش؟ چون بالاخره اون x1 رو داشته و باهاش کار کرده. اکثر کسایی که مقایسه می کنن در بهترین حالت گوشی رو گرفتن تو دستشون یا یکم باهاش ور رفتن. هر چند که شاید اصلا گوشی ایشون ایراد داشته.
من در کل از این گوشی راضیم باطری ان اگه زیاد از گوشی استفاده کنی تاقریبا 2روز نگه میداره صداش از x1خیلی بهتره تو اسپیکر حداقل فیلم برداری معمولی عکسهای خوب و خیلی بهتر از x1من فلشش هم از ایکس وان بزرگتر و قوی تره.عیب ان دیر روتیت شدنش هنگام باز کردن کیبرد است و اگر زیاد پشت سر هم بازو بسته کنی امکان هنگ است انصافا قیافه x1یه چیز دیگست در کل اگه دوربینش اونطوری نبود عمرا عوضش نمیکردم

hussain
15-03-2009, 11:41
آقا حسین، گفته بودین x1 رو 430 گرفتین؟
اگه فضولی نباشه، از ایران خریدین یا خارج؟ اگه از ایرانه از کجا؟ چون خیلی به نظر پایین میاد

من از دبي گرفتم رنگ مشكي.
راستي دوستان من چطور يك فيلي رو با بلوتوث سند كنم؟؟
واگر ممكن هست يك نفر اين فارسي ساز رو هم دوباره ويكجا ديگه آپ كنه.

shahpuffi
15-03-2009, 12:59
من از دبي گرفتم رنگ مشكي.
راستي دوستان من چطور يك فيلي رو با بلوتوث سند كنم؟؟
واگر ممكن هست يك نفر اين فارسي ساز رو هم دوباره ويكجا ديگه آپ كنه.
Beam File ... ! ok ?:D

hamed1297
15-03-2009, 14:03
hussain جان جدا با این قیمت خریدید؟

hussain
15-03-2009, 16:20
hussain جان جدا با این قیمت خریدید؟

بله.رنگ مشكي:21:

hamed1297
15-03-2009, 17:33
430؟نو؟چـــــی میگی.باورم نمیشه.چجوری آخه و چند سوال دیگه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farbod_h
15-03-2009, 23:45
دوستم از علائدين قيمت گرفته بود 2 روز پيش
با گرانتي پرشين 550
بي گارانتي 500
علا عنق خودش

hamed1297
16-03-2009, 00:09
هرچی فکرشو میکنم میبینم خیلی خوبه قیمتش.
من اون اوایل به شوخی میگفتم زیر 400 بشه میخرمش.
میترسم همین روزا بیاد زیر 400 مجبور شم بخرم.دی..

Original Titan
16-03-2009, 01:42
بي گارانتي 500
علا عنق خودش
شوخي ميكني؟!!

هرچی فکرشو میکنم میبینم خیلی خوبه قیمتش.
من اون اوایل به شوخی میگفتم زیر 400 بشه میخرمش.
میترسم همین روزا بیاد زیر 400 مجبور شم بخرم.دی..
just like me! :d

Re Z a
16-03-2009, 02:30
ببینید هر گوشی امکان داره زیر 400 تومان قیمتش بیاد و افت کنه اما ما مصرف کننده ها باید بدونیم کدوم گوشی بدردشون می خوره کدوم نمیخوره حالا قیمتش فرق نمیکنه می خواد چقدر باشه باید ببینیم کدوم گوشی نیازی که در طول روز از گوشی داریم رفع میکنه.

Capcom
16-03-2009, 03:30
دوستان یه امار بگیرید ببینید واقعا 500تومن هست؟!
مرسی
چون میخوام همین روزا یکی بگیرم.

peter-se
16-03-2009, 11:04
2سوال این که قیمتش انقد اومده پایین کیفیت ساختش هم اومده پایین؟ اگه امکانش هست دوستانی که خیلی وقته دارن با دوستانی که همین روزا میخرن از نزدیک یه مقایسه بزنن
2-گارانتی پرشین تلکام هم به خوبی گارانتی اصلی (پارس الرمس)کار انجام میده؟ مثلا تعویض؟بعد قیمت گارانتی اصلی چنده پارس کامتل چنده26/12/87 به بعد

hussain
16-03-2009, 15:05
سلام دوستان.
برنامه چطور بايد در گوشي نصب بشه؟
اگر لطف كنيد روش فارسي كردنش هم يكنفر اوضيح بده.

Diego
16-03-2009, 15:40
سلام دوستان.
برنامه چطور بايد در گوشي نصب بشه؟
اگر لطف كنيد روش فارسي كردنش هم يكنفر اوضيح بده.

یه سری برنامه که فرمت cab دارند شما باید روی حافظه گوشی بریزی و بعد از درون گوشی اجرا کنی تا نصب بشند.
یه سری دیگه هم برنامه هایی هستند که باید در pc و در حالتی که گوشی به pc در حالت sync وصله اجرا بشند تا از این طریق در گوشی نصب بشند.

kaveh.VB
16-03-2009, 15:43
ببخشید بچه ها چی چی الکی شایعه میکنید واسه خودتون
قیمتش بی گارانتی اگه تونستی 550 بگیری کلاهتو بنداز هوا 550 بدون گارانتی به زور اگه با یارو دو ساعت کله بزنی شاید بهت بده......
من قیمت روز رو دارم بهتون میگم .........
قبلا هم گتم توی همکف چند تا مغازه هست که وقتی میگی گوشی چند میگه چقدر قیمت داری مثلا تو میگی 540 میگه باشه 520 بده خوبه بعد که گوشی رو برات فاکتور کرد میگه واستا 60 تومن هم پول آپگرید میشه که بدون اون گوشی بالا نمیاد
شاید دوستت از این مغازه ها قیمت کرده که گفته 500 تومن
قیمت 500 حداقل دیگه واسه خرداد ماه و اواخر اردیبهشت هست ... پس خواهشا شایعه نکید و اطلاعات غلط ندید

خوب بریمسراغ حسین جان!
حسین خدایی یکم اطلاعات درباره گوشیت بیشتر کن دیگه ببا .... این که نمیشه چجوری طاقت آوردی الان 10 روزه خریدی هنوز هیچی روش نصب نکردی؟!!
خوب شوخی کردم برنامه های نصبی 2 گونه هستند یکسری مثل برنامه های رایانه فایل setup. exe دارند که باید داخل کامپیوتر اجراش کنی بعد گوشیتو با برنامه active Syns به کامپیوتر وصل کنی بعد روی گوشیت یه پیغام میاد که روی حافظه داخلی نصب کنم یا روی مموری کارت که بعد از انتخاب برنامه نصب میشه...

یه سری برنامه های دیگه با پسوند cab هستند که باید اونهارو روی گوشیت کپی کنی فرقی نداره کجاش بعد از داخل خود گشی با file explorer بری اونجا و روی فایل کلیک کنی تا نصب بشه...........

در باره فارسی سازی پست اول این تایپیک رو بخون لینک فارسسی سازی عربایزر داده شده اونو نصب میکنی بعد دیگه تمومه گوشیت گچ پژ رو ساپورت میکنه .......

kaveh.VB
16-03-2009, 15:49
دوستان یه امار بگیرید ببینید واقعا 500تومن هست؟!
مرسی
چون میخوام همین روزا یکی بگیرم.

دادا داری به امضای خودت خیانت میکنی ها از ما گفتن بود اگه دنبال کمرافون هسی اصلا دنبال این گوشی نیا.....

hussain
16-03-2009, 16:08
حقيقتش اينكه من اضلا فرصت نمي كنم بيام نت.ولي دستتون درد نكنه.

Alfredo
16-03-2009, 18:49
ببخشید بچه ها چی چی الکی شایعه میکنید واسه خودتون
قیمتش بی گارانتی اگه تونستی 550 بگیری کلاهتو بنداز هوا 550 بدون گارانتی به زور اگه با یارو دو ساعت کله بزنی شاید بهت بده.......

سلام رفیق !

بنده خودم حدود یک ماه پیش قیمت کردم با گارانتی 550 تومان !

الآن معلومه که گرون شده ! چون شب عیده !

بنظرم اردیبهشت حدود 400 راحت گیر میاد !

شما تاحالا گوشی سونی اریکسون دیدی که بعد از یک سال قیمتش به 3/1 نرسه !؟

Capcom
16-03-2009, 19:21
دادا داری به امضای خودت خیانت میکنی ها از ما گفتن بود اگه دنبال کمرافون هسی اصلا دنبال این گوشی نیا.....

سلام دادا!
خب ان82 رو که نمیفروشم! به عنوان کامرا فون نگه میدارم+ اکسپریا واسه کارهایی اداری!

kaveh.VB
16-03-2009, 19:39
سلام رفیق !

:31::31: چرا ناراحت میشی خوب من قیمت همین حالا رو دادم دیگه بله منم میدونم اول اسفند ماه قیمت کردم همون قیمت شما بود اما حالا شبه عیده و 10 -20 تومن رفته بالاتر ...

در مورد ارزونتر شدنش باید بگم بله دیگه هر گوشی هم که باشه ارزون میشه البته به سیاست های خود سونی اریکسون هم ربط داره ها وگرنه میتونستند یه کاری کنند که قیمتش فیکس همون مثلا 700 تومن بمونهو پایین نیاد ...... اما دیگه نه اینقدرکه مثلا هفته پیش 550 بوده این هفته یارو میگه 500 تومن قبول داری ؟:11:

kaveh.VB
16-03-2009, 19:41
سلام دادا!
خب ان82 رو که نمیفروشم! به عنوان کامرا فون نگه میدارم+ اکسپریا واسه کارهایی اداری!

ای شیطون اکسپریا رو واسه حال کردنش میخوای n82 رو هم واسه زندگی کردن ..... چی گفتم اگه تونسی بفهمی یعنی چی؟

hamed1297
16-03-2009, 19:58
سلام رفیق !

سلام به آلفردوی کبیر.خوب هستین.از این ورا>نکنه به pt خیانت و این حرفا....دی...

Alfredo
16-03-2009, 21:30
:31::31: چرا ناراحت میشی خوب من قیمت همین حالا رو دادم اما دیگه نه اینقدرکه مثلا هفته پیش 550 بوده این هفته یارو میگه 500 تومن قبول داری ؟:11:
داداش ناراحت نشدم که :31:

والا از این موبایلی ها هیچی بعید نیست ! همین الآنش بین طبقات اول تا ششم علائدین روی بعضی گوشی ها 40 - 50 تومن تفاوت هست ! دیگه چه برسه به اینکه زمان هم بهش بخوره !

من خودم 2 - 3 روز پیش بیرون علائدین قیمت کردم 700 تومن !

خیلی تخیلی قیمت ها رو بالا و پایین میکنند !

واسه یکی از همکارام میخواستم n82 بخرم همون 2 - 3 روز پیش دیدم بعد یک هفته 70 تومن اومده روش !:18:

پس هیچ چیز بعید نیست :21:

راستی منم منتظرم تا اکسپریا افت قیمتش متوقف بشه تا شکارش کنم :31:

خیلی دلبری میکنه :8:

سلام به آلفردوی کبیر.خوب هستین.از این ورا>نکنه به pt خیانت و این حرفا....دی...

به سلام ! :10:

مرسی :11:

نه بابا خیانت چیه من کلا همه جا میپلکم :27:

راستی این پی سی ورلد چه اسمایلیای متنوعی داره ! دی ! :31:

hamed1297
16-03-2009, 23:30
راستی این پی سی ورلد چه اسمایلیای متنوعی داره ! دی !
ولی محدودیتهای خاص خودش رو داره.مثلا hyper link نداره که بد میره رو اعصاب.دی..

Capcom
17-03-2009, 03:03
ای شیطون اکسپریا رو واسه حال کردنش میخوای n82 رو هم واسه زندگی کردن ..... چی گفتم اگه تونسی بفهمی یعنی چی؟

نظریه دادی!!

شما مشکیشو داری؟

kaveh.VB
17-03-2009, 07:24
نظریه دادی!!

شما مشکیشو داری؟

آره عزیز
اگه میخوای مشکی بخری همون جا یه کی چرمی هم واسش بگیر حتماً.......

hussain
18-03-2009, 12:47
سلام دوستان.
اصلا اين گوشي چيزه ديگست(جه ربطي داشت:23:)
يكي از دوستان لطف كنه اين برنامه كيبورد مجازي رسكو را يكجا ديگه آپ كنه.

kaveh.VB
18-03-2009, 17:16
سلام دوستان.
اصلا اين گوشي چيزه ديگست(جه ربطي داشت:23:)
يكي از دوستان لطف كنه اين برنامه كيبورد مجازي رسكو را يكجا ديگه آپ كنه.
حسین جون شمااین ینک زیر رو دانلود کن و نصب کن از هر چی رسکو هست پشیمون میشه میگه نه امتحان کن!

نسخه فارسی کیبرد SPB معروف

hussain
18-03-2009, 17:38
دستت درد نكنه كاوه.
يك مشكل.فايل منيجر حافضه گوشي نيست؟؟؟؟؟؟
چند تا برنامه ريختم ولي حالا مي خوام نصب كنم نيست .دوباره با كابل امتحان كردن ولي توي كامپيوتر هم نشون نميده!!!!!

kaveh.VB
18-03-2009, 18:07
اگه منظورتون file explorer هست از این جا فعالش کن
start>Setting<today<Items<file explorer
تو مسیر آخر مطمئن شو که فایل اکسپلورر تیک خورده باشه

دكتر بهرام
19-03-2009, 08:15
با سلام
دوستان, من هم یکی از این گوشی گرفتم. نقره ای.
اگر سوالی بود در حد توانم در خدمت هستم.

mishen
19-03-2009, 12:25
سلام میشه یه برنامه منشی تلفن برای x1 معرفی کنید من خیلی نیاز دارم .مرسی

mishen
19-03-2009, 12:31
حسین جون شمااین ینک زیر رو دانلود کن و نصب کن از هر چی رسکو هست پشیمون میشه میگه نه امتحان کن!

نسخه فارسی کیبرد spb معروف

این لینک برای من باز نمیشه ممکنه جای دیگر اپلود کنید

mishen
19-03-2009, 14:58
نبود برنامهء منشی تلفن ؟ پس کجایید بابا

hesamkowsar
19-03-2009, 15:39
سلام دوستان...من اومدم...و سوالی باشه در خدمتم...
کیش اکسپریا 570 بدون گارانتی و ریجستر نشده...

hesamkowsar
19-03-2009, 15:42
سلام میشه یه برنامه منشی تلفن برای x1 معرفی کنید من خیلی نیاز دارم .مرسی

دوست عزیز چنتا منشی واسه ppc هست که همه رو هم تست کردم...انقدر بدجوره که همون لحظه انیستال کردم...طرف ازون ور باید داد بزنه تا یهزره صداش ضبط شه...بیخایل شو فعلآ تا یه خوب گیر بیارم واسه همه اپ کنم:20:

hesamkowsar
19-03-2009, 15:51
دوستان چند صفحه قبل رو خوندم دیدم چقدر قیمت گفتید...سرم سوت کشید...چرا انقدر فرق قیمت هست؟بعضی جاها میگن اونایی که ارزونه قاب تعویضی هست...ولی من که ندیدم...میگن اونایی که قابش عوض میشه رنگش میره...
یعنی ممکنه این فرق قیمت برای این موضوع باشه؟

deluge28
19-03-2009, 18:00
ويرايش........................

golmohammadi
19-03-2009, 19:31
با سلام
دوستان, من هم یکی از این گوشی گرفتم. نقره ای.
اگر سوالی بود در حد توانم در خدمت هستم.

مباركه
چند گرفتين؟
و با كدوم گارانتي؟

kaveh.VB
19-03-2009, 23:46
حسام جان چه عجب بابا بالخره از مسافرت تشریف اوردی ........ راستی لو رفتی ها کیش بودی ........... گفتیم دیگه بعد از عید میایی ..... بی تو هرگز ...باتو شاید......

hesamkowsar
20-03-2009, 02:00
حسام جان چه عجب بابا بالخره از مسافرت تشریف اوردی ........ راستی لو رفتی ها کیش بودی ........... گفتیم دیگه بعد از عید میایی ..... بی تو هرگز ...باتو شاید......

اره لو رفتم کیش بودم:20:...
اونجا کم اکسپریا داشتن...نقره ای اصلآ ندیدم...همه مشکی بود...راستی کیف فابریک واسه اکسپریا دیدم 30 تومان..چم طبیعی...ولی چون من گوشی رو عادت به تو کیف گزاشتن اینا ندارم نخریدم...ولیی کیفش جای همه چیش بود...حتی میشد از کیبرد سخت افزاریش هم استفاده کرد...

ariual
20-03-2009, 02:09
سلام دوستان.
من یه مشکلی دارم.اونم رزلوشن گوشیمه.480 در 800
ولی مثلا وقتی میرم تو device information .صفحم فول اسکرین نیست.یا وقتی بعضی از برنامه هارو نصب میکنم.مشکلش چیه؟
حتی اکثر بازیا.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

golmohammadi
20-03-2009, 11:55
سلام دوستان...من اومدم...و سوالی باشه در خدمتم...
کیش اکسپریا 570 بدون گارانتی و ریجستر نشده...

حسام گفتي كيش 570 تومن بدون رجيست ؟
بعد حتما بدون گارانتي اره ؟
رجيسترش چقدر هزينه داره ؟

hesamkowsar
20-03-2009, 16:33
حسام گفتي كيش 570 تومن بدون رجيست ؟
بعد حتما بدون گارانتي اره ؟
رجيسترش چقدر هزينه داره ؟

ریجسترش نمیدونم چقدر هست اما گارانتی نداشت...570 هم ارزون ترین بود...اونجا تا 750 تومان هم دیدم...همشون هم مشکی

hesamkowsar
20-03-2009, 16:35
سلام دوستان.
من یه مشکلی دارم.اونم رزلوشن گوشیمه.480 در 800
ولی مثلا وقتی میرم تو device information .صفحم فول اسکرین نیست.یا وقتی بعضی از برنامه هارو نصب میکنم.مشکلش چیه؟
حتی اکثر بازیا.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

گوشیت مشکلی نداره...اون که میری تو device information فول نشون نمیده مال طراحی اون rom که داری...نگران نباش....
ولی بازی هایی که میریزی فول نشون نمیده واسه اینه که واسه wvga نیست...واسه این رزولوشن بازی کمه:20:

hesamkowsar
20-03-2009, 16:50
فرارسیدن یال نو رو به تمام دوستان خوبم تو پی سی ورد تبریک میگم و امیدوارم سال پربار و پر سونی اریکسونی داشته باشید:20:.....
امسال تا الان که سایت google کم لطفی کرده هنوز لوگوشو هفت سین نکرده

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

shahab_f
20-03-2009, 16:52
فرارسیدن یال نو رو به تمام دوستان خوبم تو پی سی ورد تبریک میگم و امیدوارم سال پربار و پر سونی اریکسونی داشته باشید:20:.....
امسال تا الان که سایت google کم لطفی کرده هنوز لوگوشو هفت سین نکرده

:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:
انشالله فردا . (لوگو رو میگم)
سال نو مبارک

kiuna
20-03-2009, 23:42
دوستانی که x1 دارند لطفا چندتا عکس که با این دوربین گرفتند مخصوصا در شب بزارند
من می خوام با اونیا مقایسه کنم! کیفیت اومنیا خیلی خوبه ! می تونم بگم محشره!
من بین این و اومنیا می خوام یکی رو بگیرم
عکس تو شب خیلی برام مهمه !

hamed1297
21-03-2009, 00:11
دوستانی که x1 دارند لطفا چندتا عکس که با این دوربین گرفتند مخصوصا در شب بزارند
من می خوام با اونیا مقایسه کنم! کیفیت اومنیا خیلی خوبه ! می تونم بگم محشره!
من بین این و اومنیا می خوام یکی رو بگیرم
عکس تو شب خیلی برام مهمه !
به نظرم اگر روی دوربین تاکید دارید امنیا بهتر عمل میکنه.ولی 3.2 ایکسپریا هم در نوع خودش خوبه.

kiuna
21-03-2009, 01:27
به نظرم اگر روی دوربین تاکید دارید امنیا بهتر عمل میکنه.ولی 3.2 ایکسپریا هم در نوع خودش خوبه.
نمونه عکس x1 رو ندیدم ! عکسی که کسانی که گذاشتن خودشون این گوشی رو داشته باشن !

Hamid..God
21-03-2009, 01:37
نمونه عکس x1 رو ندیدم ! عکسی که کسانی که گذاشتن خودشون این گوشی رو داشته باشن !

تو چند صفحه قبل یه مقایسه بین دوربین این دوتا با هم هست که با هم از یه منظره عکس گرفتن اونو پیدا کن فکر کنم جوابتو پیدا کنی تو فرم مقایسه ی امنیا و اکسپریا هم هست

hussain
21-03-2009, 02:34
سلام دوستان
من يك برنامه فارسي روي گوشيم ريختم كه باعث اختلاط در قسمت اس ام اس بوجود اومد.بعد هارد ريسيتش كردم ولي بعد از فرستادن 2.3 بار اس ام اس دوباره از كار ميفته.
كسي راه كاري بلد نيست!!!!!!
يه سوال آيا با هارد ريسيت آپ ديت گوشي هم مي پره؟؟؟
يك سوال ديگه چطور صداي مسيج رو تغير بدم؟؟؟

ninja3000sh
21-03-2009, 23:45
سلام دوستان
من يك برنامه فارسي روي گوشيم ريختم كه باعث اختلاط در قسمت اس ام اس بوجود اومد.بعد هارد ريسيتش كردم ولي بعد از فرستادن 2.3 بار اس ام اس دوباره از كار ميفته.
كسي راه كاري بلد نيست!!!!!!
يه سوال آيا با هارد ريسيت آپ ديت گوشي هم مي پره؟؟؟
يك سوال ديگه چطور صداي مسيج رو تغير بدم؟؟؟
دوست عزیز شما کدوم فارسی ساز رو نصب کرده اید؟
من پیشنهاد میکنم resco keyboard و فارسی ساز alireza-multingual-support رو نصب کنی .در ضمن این نرم افزار کیجن داره و نگرانی در موردش وجود نداره. فکر کنم تو صفحه اول همین تاپیک حامد جان لینکشو گذاشته.
من خودم از وقتی گوشی رو اپدیت کرده ام تا بحال مشکلی پیش نیومده که هارد ریستش کنم ولی به نظرم هیچ اتفاقی نمیوفته و اپدیت گوشی نمیپره.
برای عوض کردن صدای زنگ مسیج هم برو setting>sounds&notifications>notifiications>event>new text message که میتونی صدای زنگ مسیج رو عوض کنی.

mishen
22-03-2009, 00:30
چطور میتونم از دفترچه تلفنم Backup رو کامپیوتر بگیرم ؟ با نرم افزار خودش Windows Mobile Device Center ور رفتم اما چیزی پیدا نکردم . کلا Backup گرفتن از SMS , Contact , ..... چه جوریه؟ :11:

hesamkowsar
22-03-2009, 02:19
انشالله فردا . (لوگو رو میگم)
سال نو مبارک

هنوز که نزاشته....امسال گوگل هم عید ما رو تحریم کرده و لوگوشو هفت سین نکرده...امروز اوله...باید دیروز میزاشت...:41:

amookochoolo
22-03-2009, 09:43
سلام دوستان....راستش من تو شهرستان هستم.... اینجا اکسپریا دارن اما قیمتش با اونی که تو این کلوپ دیدم خیلی فرق داره...اگه میشه راهنماییم کنید اومدم تهران از کجا بگیرم؟؟؟؟ با گارانتیش ارزش داره ؟ کدوم گارانتی خوبه ؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ************سال نو مبارک **************

mishen
22-03-2009, 10:02
چطور میتونم از دفترچه تلفنم Backup رو کامپیوتر بگیرم ؟ با نرم افزار خودش Windows Mobile Device Center ور رفتم اما چیزی پیدا نکردم . کلا Backup گرفتن از SMS , Contact , ..... چه جوریه؟

احمد44
22-03-2009, 10:52
دوست عزیز شما کیبورد Resco همراه با کیجنش رو میتونی در صفحه اول پیدا کنی. باید بری و مطلبی که در مورد
فارسی ساز و تست فارسی بر روی اکسپریا رو پیدا کنی در اونجا آخر مطلب رو اگر با دقت نگاه کنی و بخونی
متوجه میشید که یک همچین چیزی وجود داره..

بعد از دانلودش مثل صفحه قبل که توضیح دادم extract to... را میزنید تا هم فایل cab کیبورد خارج بشه و هم
کیجنش. کیبورد که میگید نصب کردید پس نمیخواد دوباره نصب کنید.

حالا کیجن را در کامپیوتر اجرا میکنید و هر اسمی که در قسمت owner برای گوشی انتخاب کردید در قسمت
Device ID در داخل کیجن مینویسید بعد سریال اتوماتیک ساخته میشه.

سریال ساخته شده را جایی یادداشت کنید و یا کیجن را نبندید تا جلوی چشمتون باشه چون به این سریال احتیاج
دارید.

حالا در داخل گوشی وارد تنظیمات گوشی میشید و میرید به قسمت کیبورد.

وارد این قسمت که شدید کیبورد Resco را به صورت زیر پیدا میکنید و آن را انتخاب میکنید.

بعد بر روی جایی که با فلش قرمز مشخص کردم کلیک میکنید. فکر کنم به انگلیسی باید Option باشه یا یک
همچین چیزی.

بعد میرید به قسمت About.

در این قسمت شماره سریالی را که توسط کیجن ساخته شده را وارد میکنید. اگر جایی برای وارد کردن سریال
بصورت اتوماتیک باز نشد دنبال قسمتی بگردید به اسم Register و بعد از کلیک کردن بر روی اون قسمت
میتونید شماره سریالتون رو وارد کنید.

الان دیگه این کیبورد رجیستر شده و شما میتونید از آن استفاده کنید.

یک کیبورد دیگه هم قبلا معرفی کردم به اسم SPB Full Screen Keyboard . این کیبورد را هم اگر خواستید
مانند کیبورد resco نصب میکنید و توسط کیجن مخصوص خودش که در داخل فایل دانلود شده همراه کیبورد
در صفحه اول وجود داره نصب و رجیستر میکنید. روش رجیستر کردنش هم با رسکو هیچ فرقی نمیکنه فقط در
قسمت تنظیمات کیبورد بجای Resco باید وارد SPB Keyboard را انتخاب کنید و وارد تنظیمات آن بشید تا بتونید
قسمتی که برای وارد کردن سریال وجود داره پیدا کنید.

بعد از نصب و رجیستر کردن کیبورد SPB فایل زیر را که توسط یک یک ایرانی به اسم Ameer برای فارسی زبانان
درست شده را دانلود میکنید.

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از دانلود فایل بالا بدون اینکه کوچکترین تغییری چه در اسم و چه در خود فایل بدید آن را در مسیر نصب شده
کیبورد SPB در داخل پوشه ای به اسم Skin کپی میکنید.

این مسیر در داخل گوشی شما وجود داره یعنی اول پوشه Program را پیدا میکنید بعد پوشه Spb Keuboard و
بعد در داخل آن هم پوشه ای دیگر به اسم Skin وجود داره.

وارد پوشه که شدید یک فایل دقیقا به اسم kbd_skin.zip وجود داره که از قبل در داخل پوشه بود و ربطی به فایلی
که شما دانلود کردید ندارید. این فیل را یا کاملا پاک کنید و یا اسم آن را تغییر بدید. حالا فایل دانلود شده به اسم
kbd_skin.zip که در بالا لینکش رو گذاشتم دقیقا در همان مسیر که گفتم یعنی داخل پوشه Skin کپی میکنید.

حالا میتونید برید از داخل زبانهای کیبورد Spb زبان اول را انگلیسی و زبان دوم را Persian انتخاب کنید تا یک کیبورد
دیگه فارسی نیز داشته باشید.

نقل قول:
نمیدانم چرا دسترسی برای تبدیل 3mp به 2mp یا vga را نمیتوان سریع انجام داد

نمیدونم شما چطوری این کار رو انجام میدید اما برای من مثل همه گوشی هایی که تا حالا داشتم بوده. شاید
مسیرش فرق کنه اما در کل یه چیزه و من با 3 حرکت میتونم سایز عکس ها رو کوچک کنم.

به این صورت Option ----> Option-----> 3MP & 2MP & VGA

اتفاقا به نظر من دسترسی بهش خیلی راحته چون بصورت تاچه و فقط کافیه مسیر خودش رو طی کنی تا به
مقصد برسی.

نقل قول:
در انتها یادم هست که گفتی sonyericsson میخواد یه آپدیت برای این گوشی بذاره که بقول شما بترکونه ولی خبری نشده اگر از اونهم خبر جدیدی دارین بگین

خیر فعلا خبری نشده اگر خبری شد در همه دنیا می پیچه نگران نباش.

موفق باشید.
مهران جان توي اون سايتها من نتونستم برم ميشه فايلهاي SPB Full Screen Keyboard وفایل زیر را که توسط یک یک ایرانی به اسم Ameer برای فارسی زبانان
درست شده

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو همه اش رو اينجا بذاري؟

hussain
22-03-2009, 10:56
تا الان بيش از 7بار هارد ريشيت كردم ولي بعد از فرستادن 3 مسيج دوباره قاط ميزنه و ديگه اس ام اس نمي فرسته.بالا تر از هارد ريسيت چيزي ديگه وجود داره؟
در ضمن من از همين يرنامه استفاده كردم

hesamkowsar
22-03-2009, 11:17
تا الان بيش از 7بار هارد ريشيت كردم ولي بعد از فرستادن 3 مسيج دوباره قاط ميزنه و ديگه اس ام اس نمي فرسته.بالا تر از هارد ريسيت چيزي ديگه وجود داره؟
در ضمن من از همين يرنامه استفاده كردم

بالا تر از هارد ریست که نیست...فکر کنم باید گوشیتو اپدیت کنی تا rom گوشیت عوض شه و اون مشکلاتی که داره درست شه...یه قسمت اصلی ویندوز گوشیت که موقع هارد ریستم ازش استفاده میکنه اسیب دیده...

mishen
22-03-2009, 13:40
کسی نیست جواب ما رو بده.طریقهء Backup گرفتن رو میخواستم

hussain
22-03-2009, 14:05
بالا تر از هارد ریست که نیست...فکر کنم باید گوشیتو اپدیت کنی تا rom گوشیت عوض شه و اون مشکلاتی که داره درست شه...یه قسمت اصلی ویندوز گوشیت که موقع هارد ریستم ازش استفاده میکنه اسیب دیده...
اتفاقا آپ ديت هم كردم ولي بيش از 20تا دوام نياورد و از كار افتاد:19:

shahpuffi
22-03-2009, 15:22
خب گوشی تو بنداز آشغالی دیگه به درد نمیخوره :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

hesamkowsar
22-03-2009, 15:43

یه بار دیگه اپدیت کن که کامل اپدیت شه...ناقص فایده نداره که

hesamkowsar
22-03-2009, 16:10
چطور میتونم از دفترچه تلفنم Backup رو کامپیوتر بگیرم ؟ با نرم افزار خودش Windows Mobile Device Center ور رفتم اما چیزی پیدا نکردم . کلا Backup گرفتن از SMS , Contact , ..... چه جوریه؟

کسی نیست جواب ما رو بده.طریقهء Backup گرفتن رو میخواستم

دوست عزیز باید با برنامه اینکارو بکنی...
این برنامه فکر کنم کارت رو راه بندازه...:20:
پسورد هر دو برنامه :hessam
آخرین ورژن برنامه ی معروفResco Backup v2.01.4 که می تونید روی فایل های Backup گرفته شده Password هم بزارید
دانلود :

با Backup گرفتن از برنامه ها دیگه نیازی نیست که هر بار که گوشی رو هارد ریست میکنید همه برنامه ها رو از اول نصب کنید بلکه فقط فایل بک آپ را در 3 دقیقه نصب میکنید و همه برنامه ها سر جاشون بر میگردند

دانلود:

kaveh.VB
22-03-2009, 18:18
سلام و عیدتون هم مبارک
کسی برنامه ای برای بازگردانی اطلاعات از حافظه داخلی نداره ؟

hamed1297
22-03-2009, 21:36
سلام به همگی.
سلام نیو هپی.دی..

این هم یه پنل جدید.به نظرم چیز خوبی باشه.

اون شاخه تک سبز رنگ:نشون دهنده میزان باتری هست.
گل وسط نشون دهنده sms و e-mail رسیده هست........

دانلود:

amookochoolo
22-03-2009, 23:19
سلام دوستان....راستش من تو شهرستان هستم.... اینجا اکسپریا دارن اما قیمتش با اونی که تو این کلوپ دیدم خیلی فرق داره...اگه میشه راهنماییم کنید اومدم تهران از کجا بگیرم؟؟؟؟ با گارانتیش ارزش داره ؟ کدوم گارانتی خوبه ؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ************سال نو مبارک **************

hesamkowsar
23-03-2009, 01:18
سلام به همگی.
سلام نیو هپی.دی..

این هم یه پنل جدید.به نظرم چیز خوبی باشه.

اون شاخه تک سبز رنگ:نشون دهنده میزان باتری هست.
گل وسط نشون دهنده sms و e-mail رسیده هست........

دانلود:

حامد جان لینک درسته؟تو لینک رفتم اما کدومشه؟بعد این فکر کنم میاد جای تودی اسکرین...؟! کسی میدونه؟

kaveh.VB
23-03-2009, 10:03
فکر میکنم همون پنل growing باشه اونو باید دانلود کرد

kaveh.VB
23-03-2009, 10:08
راستی اون علامت e بغل آنتن واسهچی هست؟
مال من همیشه g هست اما توی بعضی مناطق تهران تبدیل به e میشه !

hesamkowsar
23-03-2009, 17:08
فکر میکنم همون پنل growing باشه اونو باید دانلود کرد

من دنلود کردم نصبم شد اما مثل اینکه رو اکسپریا های اپ شده کار میکنه...چون وقتی این پنل رو میزنم سفید میشه...
پنل بسیار عالی هست...مثل fish panel متحرک هست و علایم گوشی رو به شکل تصویر نشون میده:20:
کسی میدونه چکار کنم نشون بده؟

hesamkowsar
23-03-2009, 17:13
راستی اون علامت e بغل آنتن واسهچی هست؟
مال من همیشه g هست اما توی بعضی مناطق تهران تبدیل به e میشه !

g یعنی gprs ولی در بعضی جاها سرویس EDGE هست که اینترنت پر سرعت هست...ولی خب سرعتش یهکم بیشتره....EDGE خیلی سرعتش بالاست اما تو ایران....:20:

amirkhan_20e20
23-03-2009, 17:27

شما یه بار اس ام اس سنتر گوشیت رو عوض کن بزار 502 ببین تغییری چیزی میکنه یا نه

hesamkowsar
23-03-2009, 17:40
پنله مشکلش رفع شد...پیشنهاد میکنم نصب کنید...خیلی باحاله...بهترین پنلی هست که تا الان اومده...وقتی sms میار گله که غنچه هست باز میشه....با طول روز اونم شبو روز مشیه...رو زنبوره هم بزنی داره پرواز میکنه گوشی ویبره میزنه...
هر چیزی که توشه یه مفهومی داره...فقط واسه قشنگی نیست...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش شد...
دانلود پنل::11:

یادتون نره بعد از نصب پنل اون 2 تا فایل بعد این پست رو دانلود کنید و نصب کنید

kaveh.VB
23-03-2009, 21:08
درسته اگه فلش پلیر رو سیستم نصب باشه کار میکنه اگه هم نباشه یه فایل هست توی همون لینک به نام ActiveX_Deployment_signed.CAB که باید نصب بشه

kaveh.VB
23-03-2009, 21:11
آره خوشگله برای هر ساعت که میگذره تفاوت گذر زمان رو حس میکنید مثلا کم کم هوا از آفتابی به مهتابی میرهو.........
مثلا گیاه سمت چپ نشان دهنده باتری و گل شیپور نشان دهنده صدای زنگ گوشی و قارچ نشان بلوتوس و گلها نشان دهنده پیام و تلفن های زنگ خورده هست

kiuna
23-03-2009, 22:54
تو چند صفحه قبل یه مقایسه بین دوربین این دوتا با هم هست که با هم از یه منظره عکس گرفتن اونو پیدا کن فکر کنم جوابتو پیدا کنی تو فرم مقایسه ی امنیا و اکسپریا هم هست
چند صفحه قبل ور پیدا نکردم! اون تاپیکم کامل گشتم چیزی توش نبود!

hesamkowsar
23-03-2009, 23:00
آره خوشگله برای هر ساعت که میگذره تفاوت گذر زمان رو حس میکنید مثلا کم کم هوا از آفتابی به مهتابی میرهو.........
مثلا گیاه سمت چپ نشان دهنده باتری و گل شیپور نشان دهنده صدای زنگ گوشی و قارچ نشان بلوتوس و گلها نشان دهنده پیام و تلفن های زنگ خورده هست

اگه از اینجور پنل ها بیاد عالیه...واقعآ متنوع هست...انقدر این پنل متنوع هست که هر ساعت میرم ببینم چه تغییری کرده...
کاوه جان دیدی از 12 شب به بعد اون گیاه اصلی وسط شروع به رشد میکنه و تا 24 ساعت رشدش کامل میشه...و دوباره از اول...سازنده با سلیقه ای داشته...من با هیچ برنامیه ای انقدر حال نکردم:27:

hesamkowsar
23-03-2009, 23:04
چند صفحه قبل ور پیدا نکردم! اون تاپیکم کامل گشتم چیزی توش نبود!

دوست عزیز هست...بگرد...خودم تو همین تاپیک دیدم....ولی چون صفحات زیاده مشکله...از سرچ استفاده کن
البته خودمم یه کم گشتم دیدم دم دست نیست...!!!:20:

kiuna
23-03-2009, 23:12
دوستان من واقعا بین انتخاب 900 و x1 موندم!
از طرفی هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم و باهاش کار نکردم و از طرف دیگه می خوام که بهترین انتخاب رو انجام بدم !
مخصوصا ویتی فهمیدم که 900 هم ویندوز روشه کارم سختر شد !
:23::23::23:

hesamkowsar
23-03-2009, 23:40
دوستان من واقعا بین انتخاب 900 و x1 موندم!
از طرفی هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم و باهاش کار نکردم و از طرف دیگه می خوام که بهترین انتخاب رو انجام بدم !
مخصوصا ویتی فهمیدم که 900 هم ویندوز روشه کارم سختر شد !
:23::23::23:

اگه از بچه های این تاپیک بپرسی میگن اکسپریا...اگه از بچه های تاپیک امینا بپرسی میگن امینا...!!!
اگه دوربین و شتاب سنج واست مهم نیست برو سراغ اکسپریا...اگه مهمه که امینا بگیر...:20:

shahpuffi
23-03-2009, 23:41
من دنلود کردم نصبم شد اما مثل اینکه رو اکسپریا های اپ شده کار میکنه...چون وقتی این پنل رو میزنم سفید میشه...
پنل بسیار عالی هست...مثل fish panel متحرک هست و علایم گوشی رو به شکل تصویر نشون میده:20:
کسی میدونه چکار کنم نشون بده؟
آی خدا بگم چی کارت کنه حسام من 8 ساعت رفتم گشیمو update کردم با seus
اما انگار تاپیری تو اومدن این پنل جدیده نداشت
FLASH PLAYER می خواد چی میخواد این uP کن برام جونه داش :41:

hesamkowsar
23-03-2009, 23:52
آی خدا بگم چی کارت کنه حسام من 8 ساعت رفتم گشیمو update کردم با seus
اما انگار تاپیری تو اومدن این پنل جدیده نداشت
flash player می خواد چی میخواد این up کن برام جونه داش :41:

:43:...
اخه اولش نمیدونستم...شرمنده...:10:
چشم فردا اپ میکنم

hesamkowsar
24-03-2009, 00:14
بفرمایید دوستان...گفتم کار امروز رو به فردا نندازم...
من این اولیو نصب کردم ردیف شد...ولی دومی هم حتمآ یه جایی نیازه
اولی:

دومی:

shahpuffi
24-03-2009, 00:21
:43:...
اخه اولش نمیدونستم...شرمنده...:10:
چشم فردا اپ میکنم
آقا من از بعد از Update آنتن گشیم کامل پریده کمممممممممممممممممک :19::41: چی کار منم Servis o peyda nemikone . ختمم 0912 است MCI

shahpuffi
24-03-2009, 00:26
آقا من از بعد از update آنتن گشیم کامل پریده :19::41: چی کار منم servis o peyda nemikone . ختمم 0912 است mci
کمممممممممممممممممک:19::19::19: :19::19::19::19::19::19:

kiuna
24-03-2009, 00:49
اگه از بچه های این تاپیک بپرسی میگن اکسپریا...اگه از بچه های تاپیک امینا بپرسی میگن امینا...!!!
اگه دوربین و شتاب سنج واست مهم نیست برو سراغ اکسپریا...اگه مهمه که امینا بگیر...:20:
الان یکسری میگنبا توجه به برنامه های که اینده میاد شتاب سنجد خیلی لازمه ! بعد من الان از شتاب سنج
این رو فهیمدم که وقتی گوشی رو به روی ال سی دی میزاری خودش صدا رو کم میکنه یا یه سری تو این مایه ها !
مشکل دوربین هم اینه که از یه سوژه یه عکس واحد ندیدم مخصوصا تو پرتره ! که صورت اشخاص مشخص بشه!
حتی جی اسم ارنا هم فقط از در و دیوار عکس گرفته !
بعد این 5 مگ و 3 مگ فقط تو سایز عکسه یا تو کیفیت هم فرق میکنه !
جایی نیست که بشه این دو گوشی رو تست کرد!
می دونم اخرش میرم یه 1100 میگیرم خودم رو راحت میکنم!

hesamkowsar
24-03-2009, 02:31
الان یکسری میگنبا توجه به برنامه های که اینده میاد شتاب سنجد خیلی لازمه ! بعد من الان از شتاب سنج
این رو فهیمدم که وقتی گوشی رو به روی ال سی دی میزاری خودش صدا رو کم میکنه یا یه سری تو این مایه ها !
مشکل دوربین هم اینه که از یه سوژه یه عکس واحد ندیدم مخصوصا تو پرتره ! که صورت اشخاص مشخص بشه!

رو دوربین اکسپریا واسه عکس خوب حساب نکن...من که دوربینم نداشت میخریدمش...
بخاطر طراحیش و شاهکاری که سونی اریکسون تا به حال نزده بود...(به نظر من)
عکس 3 و 5 کگا پیکسل کیفیتشون تابلو فرق داره...
شتاب سنجو که اصلآ معیاری واسه خرید گوشی نزار...چون چیز خاصی نیست...
توجه هم بکن کیفیت صفحه و رنگ هایی که اکسپریا نشون مید واقآ بالاست و امینا بهش نمیرسه...اکسپریا رنگ هارو پرنگ تر و با رزولوشن بالاتری نشون میده...من نه میگم امینا بهتره نه اکسپریا
توجه هم داشته باش اکسپریا از چیپ سخت افزاری ATI واسه گرافیکش استفاده میکنه...
لینک زیر رو ببین....

در ضمن بحث 1100 هم از این گوشی ها جداست...!!!

shahpuffi
24-03-2009, 04:51
کمممممممممممممممممک:19::19::19: :19::19::19::19::19::19:
همه ی مشکلاتشو حل کردم تنها ایرادی که الان بعد از SEUS آپدیت مونده اینه که وقتی میرم تو قسمت Programs گوشی آیکنه برنامه یا بازی های که بعد از آپدیت نسب کردم تند تند چشمک میزنه یعنی میره و میاد مانند وقتی که تو کامپیوتر Refresh میکنی فقط تند تر و مستمره .
کسی راه حلی باسه ی این مشکل من داره ؟:41::11::41:

shahpuffi
24-03-2009, 04:55
همه ی مشکلاتشو حل کردم تنها ایرادی که الان بعد از SEUS آپدیت مونده اینه که وقتی میرم تو قسمت Programs گوشی آیکنه برنامه یا بازی های که بعد از آپدیت نسب کردم تند تند چشمک میزنه یعنی میره و میاد مانند وقتی که تو کامپیوتر Refresh میکنی فقط تند تر و مستمره .
:41::19::19::19::19::19::19::19::19:
حسام و بقیه اساتید Please
کممممممممممممممممممممممکht tp://forum.p30world.net/images/New-smile/N_aggressive%20%2825%29.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asextor1
24-03-2009, 07:02
سلام
چند تا سوال داشتم در مورد این گوشی آخه تا 2-3 ماه دیگه میخرمش میخواستم بیشتر در موردش بدونم
1. آیا این گوشی به طور کامل فارسی میشه
2. بیشترین مقدار رمی که ساپورت میکنه چقدره
3. کسی تونسته تا حالا دو سیم کارتش کنه
4. اسپیکرش کجاشه
5. بازی و نرم افزار تا چه حد براش گیر میاد
6. تا چند ساعت میشه باهاش موزیک گوش داد بطور مداوم

shahpuffi
24-03-2009, 11:25
Windows Mobile 7 coming next year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mishen
24-03-2009, 11:41
بفرمایید دوستان...گفتم کار امروز رو به فردا نندازم...
من این اولیو نصب کردم ردیف شد...ولی دومی هم حتمآ یه جایی نیازه
اولی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددومی:

اقا دستت درد نکنه . ما این دو تا رو نصب کردیم اینبار درست شد ولی موضوع اینه که آیکون باتری و آنتن و ... عوض نشده ! باید چه کار کرد ؟:11:

golmohammadi
24-03-2009, 13:40

شما بهتره معيارهاي اصليتون را بگين
تا ما كمك كنيم كه كدوم بهتره برات

hesamkowsar
24-03-2009, 15:28
اقا دستت درد نکنه . ما این دو تا رو نصب کردیم اینبار درست شد ولی موضوع اینه که آیکون باتری و آنتن و ... عوض نشده ! باید چه کار کرد ؟:11:

اونایی که تو عکس میبینی عوض شده مال یه برنامه دیگست که رو گوشی طرف نصب هست...خودم دنبالشم ولی پیدا نکردم چه برنامه ای هست....ویندوز موبایل ایکون های تسک بار قشنگی نداره...من خیلی وقته دنبال او ایکون باتریش هستم

hesamkowsar
24-03-2009, 15:31
همه ی مشکلاتشو حل کردم تنها ایرادی که الان بعد از seus آپدیت مونده اینه که وقتی میرم تو قسمت programs گوشی آیکنه برنامه یا بازی های که بعد از آپدیت نسب کردم تند تند چشمک میزنه یعنی میره و میاد مانند وقتی که تو کامپیوتر refresh میکنی فقط تند تر و مستمره .

:41::19::19::19::19::19::19::19::19:
حسام و بقیه اساتید please
کممممممممممممممممممممممکht tp://forum.p30world.net/images/new-smile/n_aggressive%20%2825%29.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز چون من اپدیت نکردم نمیدونم...من همیشه از اپدیت واسه این چیزاش میترسم...گوشی قبلیامو سر همین اپدیت چند بار فلش کردم

hesamkowsar
24-03-2009, 15:41
سلام
چند تا سوال داشتم در مورد این گوشی آخه تا 2-3 ماه دیگه میخرمش میخواستم بیشتر در موردش بدونم
1. آیا این گوشی به طور کامل فارسی میشه
2. بیشترین مقدار رمی که ساپورت میکنه چقدره
3. کسی تونسته تا حالا دو سیم کارتش کنه
4. اسپیکرش کجاشه
5. بازی و نرم افزار تا چه حد براش گیر میاد
6. تا چند ساعت میشه باهاش موزیک گوش داد بطور مداوم

1.امکان تایپ فارسی و خواندن فارسی رو با نرم افزار هایی که هست داره...اما ندیدم منو هاشم کامل فارسی شه.شاید برنامش باشه
2.تا الا micro sd تا 16 گیگ ساخته شده که راحت ساپرت میکنه...
3.یه فیلم تو همین تاپیک هست اما من خودم نکردم...(تو ایندکس اول تاپیک هست)
4.قسمت پایین گوشی سمت چپ...درست قرینه جایی که دکمه شاتر دوربین هست...بصورت یه خط
5.هر نرم افزاری که واسه ویندوز موبایل موجوده روش کار میکنه...واسه اکسپریا کسی نباید از لحاظ softeare و game ناراحت باشه که گیر میاد یا نه
6.تست نکردم:20: ولی زیاد میشه....6 ساعت گوش میکنم تقریبآ باتری نصف میشه ولی فکر کنم راحت 10 ساعتی کار کنه

hesamkowsar
24-03-2009, 15:58
اینم یه بازی فول اسکرین و 3D واسه اکسپریا دار ها
در این بازی از چیپ گرافیکی استفاده میشه...اون سایتی که دانلود کردم گفته.
اینم اسکرین شات...ولی تو این اسکرین شات فول اسکرین نیست...این بازی فول اسکرین فول اسکرین باز میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانلود : حجم :12.5 مگابایت

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kaveh.VB
24-03-2009, 17:07
ای نا قلا من دانلود کرده بودم تازه میخواستم لینک بدم که دیدم زحمتشو کشیدی دستت درد نکنه

shahpuffi
24-03-2009, 17:33
:19::19::19::19::19::19::19:
نسخه ی مبایل [PockertPc] بازیه Warcraft :19:

WARGUS NEW VERSION WITH FULL SCREEN GAMEPLAY [WVGA] Ver 2.2.5

Size : 35.4 MB

shahpuffi
24-03-2009, 17:42
:19::19::19::19::19:
بازیه شهر سازی و اداره اون
Transport Tycoon Deluxe
WVGA 800x480
size : 5.8 MB

عکس از محط بازی :

hesamkowsar
25-03-2009, 13:26
دوستان یه چیز جالب....!!!انقدر در روز لا این اکسپریا ور میرم دیشب خواب اکسپریا دیدم:19:
دیدم همه دوستامو همه دستشو اکسپریاست...تازه اکسپریا صورتی ام داشت:18:
خدا نکنه انقدر خز شه...چون به فروختن نمیرسه دیگه...خودم میترکونمش:46:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی یه سوال...مداد اضافه اکسپریا من مشکیه...ولی اونی که رو گوشیم بود همرنگه..یعنی توسی هست...مال شما هم اینجوریه؟:20:

shahpuffi
25-03-2009, 13:46
پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : Mytopia

shahpuffi
25-03-2009, 13:48
پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : CNN

shahpuffi
25-03-2009, 13:49
پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : Skype

پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : On the road

پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : I Phone

زدم همه چیش رو پاک کردم من هوسلم نمیکشه بابا !

kaveh.VB
25-03-2009, 14:24
دستت درد نکنه shahpuffi جان فقط یه چیزی یا خودت یک خط توضیح درباره عمل کردشون بده یا لطفاً لینک توضیحات هم بده که اطلاعات کاملشو بچه ها بتونند بخونند

AryanLand
25-03-2009, 14:31
دستت درد نکنه shahpuffi جان فقط یه چیزی یا خودت یک خط توضیح درباره عمل کردشون بده یا لطفاً لینک توضیحات هم بده که اطلاعات کاملشو بچه ها بتونند بخونند

سلام.

کاوه جان پنل هاشه دیگه منظورتون از توضیح چیه؟ عین پنل های فابریک خودش باید عمل کنه
shahpuffi جان درست میگم دیگه؟(البته من چون تو مسافرت هستم و گوشی همراهم نیست استفاده نکردم ولی قاعدتا" باید اینطور باشه )

shahpuffi
25-03-2009, 14:32
همین الان یافتم خودم . اما اون پنل Mytopia رو نسب کردم و ریجستر هم کردم (signup)
2 تا بازی در اختیار میزاره که تو قسمت GAMES گوشیتونم برید هستش و فکر کنم پنلش بعدن Update بشه و بازی اضافه کنه .
braye sign up ham faghat to halate active sync vasl shid be pc ba goshi va be internet ham connect bashid va internet varede goshi mishe va mitonid sign up konid az to panel bad be emaileton ye emaile faal konande miad ke az to pc mirid tosh o bad login mishid to goshi .
khobie panelesh ine bazi hai ke mide dar khareje panel ham hast to games ,

سلام.

کاوه جان پنل هاشه دیگه منظورتون از توضیح چیه؟ عین پنل های فابریک خودش باید عمل کنه
shahpuffi جان درست میگم دیگه؟(البته من چون تو مسافرت هستم و گوشی همراهم نیست استفاده نکردم ولی قاعدتا" باید اینطور باشه )
پنل ها راحت نسب میشه اما یه سری پنل ها مصارف خاص دارن مصله اونی که ماله ماشینه و سر در آوردن ازش ملزم به صرف وقته :21:

hesamkowsar
25-03-2009, 15:38
shahpuffi جان ترکوندی...دمت گرم...من پنل جدید میبینم حال میکنم...بیماری پنل گرفتم..!!!
برم نصب کنم ببینم چجوریه...خدا کنه مثل اون پنل گیاهه باشه...
بازم مرسی

پنل Mytopia ریجستر میخواد؟...پنل game هست؟

پنل Skype رو نصب کردم اما اونتوری که تو عکس هست نمیشه...چرا؟رو setting هم میزنم نمیره توش...باید برنامه جانبی نصب کنم؟

shahpuffi
25-03-2009, 16:53
پنل Skype رو نصب کردم اما اونتوری که تو عکس هست نمیشه...چرا؟رو setting هم میزنم نمیره توش...باید برنامه جانبی نصب کنم؟
yes
منمهمین و دیدم تعجب کردم شاید این پنل بتا باشه

پنل Mytopia ریجستر میخواد؟...پنل game هست؟
چند پست بالا تر رو بخونی نحوه ی sign up اش رو نوشتم به فینگلیش

shahpuffi جان ترکوندی...دمت گرم...من پنل جدید میبینم حال میکنم...بیماری پنل گرفتم..!!!
برم نصب کنم ببینم چجوریه...خدا کنه مثل اون پنل گیاهه باشه...
بازم مرسی
چاکرتم حالا من باز میگردم اگه Skype دیگهی پیدا کردم حتما میزارم :8::21::40:

اصلا پنل skype و on the road قرار ه 31 ماچ بیاد و من خدمم نمیدونم به این زودی اینا از کجا اومد پس صبر کنیم Skype کامل ترم میاد حتما اما همینشم جالبه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SJDVampire
25-03-2009, 19:56
سلام به همه دوستان
این چندتا پنلی که دوستان لطف کردن قراردادن همگی بتا هست و طبق گفته سونی اریکسون قراره آخر مارس در دسترس کاربران قرار بگیره، اینا همش لو رفته.
راجع به اون پنل growing باید بگم این پنل توسط خود سونی اریکسون ساخته شده و مثل اینکه قرار بوده به همراه آپدیت بعدی گوشی باشه که به دلیل لو رفتن آپدیت در نسخه بتا این پنل هم به همراه آپدیت و بازی که چند صفحه قبل یکی از دوستان گذاشته بود (اگه اشتباه نکنم اسمش Xtrakt بود) لو رفته، یه چیز جالب دیگه ای که به همراه آپدیت بعدی ارائه میشه، کیبورد اختصاصی اکسپریا است.
راستی اون پنل growing چیزای جالب بیشتری داره که فکر میکنم کشف کردنش خیلی جالبتر باشه مثلا بعضی اوقات بارون میاد البته اگه اینترنتی در کار باشه . . .:31:

------------------------------
یه خواهشی از دوستان داشتم
من قراره یه x1 بردارم اما متاسفانه تو شهر ما هیچ مغازه ای این گوشی رو ندارن به همین دلیل باید سفارش بدم برام بیارن، حالا میخوام بدونم چه رنگیش قشنگتره؟
یه چیز دیگه اگه قرار باشه سفارش بدم، با گارانتی سیتادل 690 و بدون گارانتی 580 ه. حالا با توجه به اینکه در تعدادی از این گوشیها پس از چند هفته شکافهایی در قسمتهای مختلف ایجاد میشه البته من تو کشور خودمون کسی رو ندیدم که با این مشکل مواجه شده باشه ولی خوب نمیخوام ریسک کنم، به نظرتون گارانتی لازمه یا نه؟ و یا اینکه از خارج از کشور بگیرم بهتره(به دلیل اعتبار گارانتی)؟
ممنون:11:

ویرایش:
-----------------
اینم 3 تا عکس از کیبورد اختصاصی xperia
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
25-03-2009, 20:54
دوستان یه چیز جالب....!!!انقدر در روز لا این اکسپریا ور میرم دیشب خواب اکسپریا دیدم:19:
راستی یه سوال...مداد اضافه اکسپریا من مشکیه...ولی اونی که رو گوشیم بود همرنگه..یعنی توسی هست...مال شما هم اینجوریه؟:20:

نه نترس
به اين زوديها خر نميشه
راستي بچه ها من امروز قيمت كردم
به خاطر عيد يه مقدار قيمتها نوسان داشتند
مثلا ان 82 كه 340 تومنه تا 355 ميگفتند
و 8510 را با گارانتي اصلي 520
5800 را 345 ميگفتند
اما Xperia من جايي نتونستم پيدا كنم موجود نداشتند
چند تا جا پرسيدم كه ميخوام بدون گارانتي بگيرم كسي قيمت نداد گفتند بايد چند روزي صبر كني
فقط يه جا با گارانتي اصلي سيتادل640 گفت كه خيلي خوشحال شدم
موجود نداشت گفت بعد 13 بيام
اگه 640 با گارانتي اصلي بده خوبه

hesamkowsar
25-03-2009, 21:01
سلام به همه دوستان
این چندتا پنلی که دوستان لطف کردن قراردادن همگی بتا هست و طبق گفته سونی اریکسون قراره آخر مارس در دسترس کاربران قرار بگیره، اینا همش لو رفته.
راجع به اون پنل growing باید بگم این پنل توسط خود سونی اریکسون ساخته شده و مثل اینکه قرار بوده به همراه آپدیت بعدی گوشی باشه که به دلیل لو رفتن آپدیت در نسخه بتا این پنل هم به همراه آپدیت و بازی که چند صفحه قبل یکی از دوستان گذاشته بود (اگه اشتباه نکنم اسمش Xtrakt بود) لو رفته، یه چیز جالب دیگه ای که به همراه آپدیت بعدی ارائه میشه، کیبورد اختصاصی اکسپریا است.
راستی اون پنل growing چیزای جالب بیشتری داره که فکر میکنم کشف کردنش خیلی جالبتر باشه مثلا بعضی اوقات بارون میاد البته اگه اینترنتی در کار باشه . . .:31:

------------------------------
یه خواهشی از دوستان داشتم
من قراره یه x1 بردارم اما متاسفانه تو شهر ما هیچ مغازه ای این گوشی رو ندارن به همین دلیل باید سفارش بدم برام بیارن، حالا میخوام بدونم چه رنگیش قشنگتره؟
یه چیز دیگه اگه قرار باشه سفارش بدم، با گارانتی سیتادل 690 و بدون گارانتی 580 ه. حالا با توجه به اینکه در تعدادی از این گوشیها پس از چند هفته شکافهایی در قسمتهای مختلف ایجاد میشه البته من تو کشور خودمون کسی رو ندیدم که با این مشکل مواجه شده باشه ولی خوب نمیخوام ریسک کنم، به نظرتون گارانتی لازمه یا نه؟ و یا اینکه از خارج از کشور بگیرم بهتره(به دلیل اعتبار گارانتی)؟
ممنون:11:

ویرایش:
-----------------
اینم 3 تا عکس از کیبورد اختصاصی xperia
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یکی از پنل ها ناقص بود...بقیه کامل کامل بود...
اینم دانلود کیبرد مخصوص اکسپریا
دانلود

این پنل ها هم تا اونجایی که میدونم یه فرد تو فروم xda ساخته نه سونی اریکسون...
در مورد گارانتی هم اگه مبخواهی در ایران از گوشی استفاده کنی و بودجه مهم نیست سیتادل بگیر...
هر دو رنگ اکسپریا هم قشنگه...جدی میگم...:20:

hesamkowsar
25-03-2009, 21:11
نرم افزار جدید Google Search که به تازگی (در این 2 3 روزه) از سوی سونی اریکسون معرفی شده.این برنامه با گوگل پنل فرق داره دوستان...

دانلود ::11:

asextor1
25-03-2009, 21:13
سه تا سوال دیگه در مورد این گوشی داشتم
اول اینکه میخواستم ببینم آیا میشه با کیبورد گوشی فارسی نوشت
دوم هم در مورد عکس گرفتنش هست که خیلی به لرزش دست حساسه . میخواستم ببینم میشه براش کاری کرد
سوم هم اینکه کدوم گارانتی بهتر و مطمئن تر هست برای این گوشی و کدومشون لوازمش رو کامل داره و چیزی توی جعبش کم نزاشته

shahpuffi
25-03-2009, 21:23
مداد اضافه ی من مسله همینیه که رو گوشی ه ! توسی:27:

shahpuffi
25-03-2009, 21:41
:19::19::19::19::19::19::19::19::19:

بازی Quartz 2 Deluxe با رزولیشن WVGA ِ
سایز : 4.3 MB'

kaveh.VB
25-03-2009, 22:02
راستی جدیداً چندتا تایپیک باز شده به نام مقایسه امنیا با اکسپریا
اینقدر باحاله پیشنهاد میکنم همتون یه نگاهی بندازید - یهو یه کسایی میان توش یه چیزهایی به این اکسپریا بدبخت نسبت میدند که باید بیایو و ببینی آخر خنده هست .... یهو یه اشکالات من در آوردی میارن که نگو......حالا یارو تاحالا از نزدیک اصلا گوشیو ندیده ها فقط یه چیزایی شنیده...
البته پیشنهاد میکنم اصلا جوابشون رو ندید چون اصولا این جور تایپیک ها به هیچ جا نمیرسه فقط اگه دوست داشتید مطالبشو بخونید برا تفریح بد نیست

shahpuffi
25-03-2009, 22:23
:19::19::19::19::19::19:
APP] omniano 'The band V1.0

i'll fix mic problem by your support. because i have not other devices
this test program have to on .net Framework 2.0
2009.03.16 omniano 'The band v 1.0.0.1WVGA
here is omniano The band version 1.0.0.1
this version contains piano, drum, flute.
each instrument can play by you & you can see some help on main menu.
play it and enjoy!!!

size : 32.72 MB

download

:8::8::8:

golmohammadi
25-03-2009, 22:27
سه تا سوال دیگه در مورد این گوشی داشتم
اول اینکه میخواستم ببینم آیا میشه با کیبورد گوشی فارسی نوشت
دوم هم در مورد عکس گرفتنش هست که خیلی به لرزش دست حساسه . میخواستم ببینم میشه براش کاری کرد
سوم هم اینکه کدوم گارانتی بهتر و مطمئن تر هست برای این گوشی و کدومشون لوازمش رو کامل داره و چیزی توی جعبش کم نزاشته

در مورد اولي فكر كنم بشه به صقحه اول مراجعه كني ميفهمي
دومي : اره ميگند به لرزش دست حساس هست كساني كه قبلا گوشيشون دوربين قوي داشته موقع عكاسي با x1 احتمالا به مشكل بر خورند
گارانتي سيتادل گارانتي اصلي هست دقيقا با همين اسم چون ممكنه مشابه اين اسم باشه
لوازم توي جعبه را ديگه نميدونم

kiuna
25-03-2009, 22:39
رو دوربین اکسپریا واسه عکس خوب حساب نکن...من که دوربینم نداشت میخریدمش...
بخاطر طراحیش و شاهکاری که سونی اریکسون تا به حال نزده بود...(به نظر من)
عکس 3 و 5 کگا پیکسل کیفیتشون تابلو فرق داره...
شتاب سنجو که اصلآ معیاری واسه خرید گوشی نزار...چون چیز خاصی نیست...
توجه هم بکن کیفیت صفحه و رنگ هایی که اکسپریا نشون مید واقآ بالاست و امینا بهش نمیرسه...اکسپریا رنگ هارو پرنگ تر و با رزولوشن بالاتری نشون میده...من نه میگم امینا بهتره نه اکسپریا
توجه هم داشته باش اکسپریا از چیپ سخت افزاری ati واسه گرافیکش استفاده میکنه...
لینک زیر رو ببین....

در ضمن بحث 1100 هم از این گوشی ها جداست...!!!
این بازیها که خیلی مبتدیه ! یعنی بازیهای با گرافیک شبیه کامپیوتر رو نمیشه رو این گوشی بازی کرد ؟
شتاب سنج اصلا چی هست ؟ ؟

احمد44
25-03-2009, 23:11
كسي نميتونه در مورد برنامه voice command نوضيحات مفصلي بده؟ كلا براي x1 دارها مفيده

AryanLand
26-03-2009, 03:13
كسي نميتونه در مورد برنامه voice command نوضيحات مفصلي بده؟ كلا براي x1 دارها مفيده

سلام.

اگر یک توضیح مختصر و مفید بخوام بدم اینه که شما موارد و برنامه های گوشی رو با صدا میتونی اجرا کنی مثلا" بگی کانتکت شماره تلفنهات باز بشه و.......

hesamkowsar
26-03-2009, 03:50
این بازیها که خیلی مبتدیه ! یعنی بازیهای با گرافیک شبیه کامپیوتر رو نمیشه رو این گوشی بازی کرد ؟
شتاب سنج اصلا چی هست ؟ ؟

این بازی ها مبتدی هست...اما سایبریا واسه ppc هست یا گرافیکی مثل نسخه کامپیوترش...البته حجمش هم 230 مگابایته و وقتی میریزی رو گوشی میشه 280....

شتاب سنج سنسوریه که موقعییت گرفتن گوشی رو نسبت به زمین میسنجه...و با استفاده از برنامه هایی که موجوده باعث میشه مثلآ گوشی رو میچرخونی صفحه هم بچرخه...:20:

SJDVampire
26-03-2009, 12:56
در مورد گارانتی هم اگه مبخواهی در ایران از گوشی استفاده کنی و بودجه مهم نیست سیتادل بگیر...

ممنون بخاطر جوابتون
فکر کنم منظورتون itje هست، که ایشون اومدن یک rom رو بر طبق آپدیت R3a ساختن به نام Touch-IT v4.5 که این چیزا رو در برداشته (چیزهایی که در آپدیت بعد توسط سونی اریکسون ارائه خواهد شد):
Growing panel, xperia keyboard, xtrakt ,Opera(15969) , media panel new update ,etc
اینم لینک این rom

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون:11:

amookochoolo
26-03-2009, 13:03
سلام.... با توجه به اطلاعات موجود آیا اکسپریا ویندوز 6.5 یا 7 مایکروسافت رو ساپورت میکنه؟

shahpuffi
26-03-2009, 14:08
Skype 3.0 Beta for Windows® Phones
اینم قولی که به حسام داده بودم . البته خودم هنوز تست نکردمش :10:

:18:Size : 11.5 MB

Download details
Current version: 3.0.0.100 Release date: March 25, 2009

shahpuffi
26-03-2009, 14:25
Skype 3.0 Beta for Windows® Phones
اینم قولی که به حسام داده بودم . البته خودم هنوز تست نکردمش :10:

:18:Size : 11.5 MB

Download details
Current version: 3.0.0.100 Release date: March 25, 2009

+

پانل جدید برای Xperia X1

Panel Name : Skype

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=

skype panel

:19::21::19:

Mohammad
26-03-2009, 14:30
سلام ...
مدتی صحبت های دوستان رو دنبال می کنم ، از بررسی و نظرات دوستان هم واقعا ممنونم چون خیلی کمک کرد.
منتظر یه فرصت مناسبم تا X1 بگیرم .
یه بررسی بسیار خوب رو هم می تونید تویه این لینک بخونید :

کامل تر از این پیدا نمی کنید ! چیزی حدود 20 مگ هست !

- دوستان قیمت X1 در چه حدود الان ؟
- تویه Inbox ایا میشه همه مسیج ها رو Mark کرد ؟ یا باید تک تک انتخاب کرد ؟
- من خودم نقره ای رو ترجیح می دم ، اینکه در رنگ مشکی بعد مدتی رنگش از بین میره درسته ؟

ممنون.

shahpuffi
26-03-2009, 14:44
:19:
tebghe akharin tahghighate man in panel ye chize hayolaie albate hanoz beta e ! vali masalan ye barname dare ke to pc nasb mishe va panel goshi ro be pc connect mikone va mitonid az tarighe connectione goshi karaye goshi ro to pc bokonid mesle sms o video call o az in chiza mesle chat mishe kooooooolan chize gavi bayad bashe:D

please kesi be fingilish neveshtane man gir nade in ye bar maghzam nemikeshe farsi type konam , ba in ghavanine maskharaton
:11:
Skype 4.0 for Windows
in on barnameie ke migan to khode pc nasb mishe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesamkowsar
26-03-2009, 15:02
shahpuffi جان دست گلت درد نکنه....مطالبت خیلی مفیده...
راستی این برنا مه Skype چی هست؟من فکر کردم یه پنل واسه قشنگی هست اما فکر کنم با توجه به این عکس کار دیگه ای میکنه...
هنوز دانلود نکردم چون 11 مگ هست...اما دانلود میکنم ببینم چیه

hesamkowsar
26-03-2009, 15:08
سلام ...
مدتی صحبت های دوستان رو دنبال می کنم ، از بررسی و نظرات دوستان هم واقعا ممنونم چون خیلی کمک کرد.
منتظر یه فرصت مناسبم تا X1 بگیرم .
یه بررسی بسیار خوب رو هم می تونید تویه این لینک بخونید :

کامل تر از این پیدا نمی کنید ! چیزی حدود 20 مگ هست !

- دوستان قیمت X1 در چه حدود الان ؟
- تویه Inbox ایا میشه همه مسیج ها رو Mark کرد ؟ یا باید تک تک انتخاب کرد ؟
- من خودم نقره ای رو ترجیح می دم ، اینکه در رنگ مشکی بعد مدتی رنگش از بین میره درسته ؟

ممنون.

خیلی به تاپیک خوش امدی...
سوال خوبی کردی...تو inbox امکان مارک نداره اما میشه با کشیدن قلم روشون اونارو سلکت کرد...مثل ویندوز که میشه یه مربع باز کرد و بکشیم روی اونایی که میخوایم
در مورد رنگ مشکی هم بگم مالی بعضی ها فقط رفته...اونم رنگ در باتریش...من فکر کنم فقط رنگ تعداد کمیشون مشکل داره...

shahpuffi
26-03-2009, 15:18
shahpuffi جان دست گلت درد نکنه....مطالبت خیلی مفیده...
راستی این برنا مه Skype چی هست؟من فکر کردم یه پنل واسه قشنگی هست اما فکر کنم با توجه به این عکس کار دیگه ای میکنه...
هنوز دانلود نکردم چون 11 مگ هست...اما دانلود میکنم ببینم چیه

نوشتم که

:19:
tebghe akharin tahghighate man in panel ye chize hayolaie albate hanoz beta e ! vali masalan ye barname dare ke to pc nasb mishe va panel goshi ro be pc connect mikone va mitonid az tarighe connectione goshi karaye goshi ro to pc bokonid mesle sms o video call o az in chiza mesle chat mishe kooooooolan chize gavi bayad bashe:D

بعد اینو دنلود میکنی

بعد Setup اش که کنی باز کلی دانلود میکنه با Setup
setup ه خدمم هنوز کامل نشوده که بقیشو بگم lol

shahpuffi
26-03-2009, 15:30
اینم یه ویدئو از کار کردهای Skype

golmohammadi
26-03-2009, 16:03
دوستان قیمت x1 در چه حدود الان ؟
با گارانتي اصلي يعني سيتادل 700 تومن
راستي بچه ها اين پنلها و .. كه ميذارين همشونو صفحه اول هم يه جايي قرار دهيد
بعدا كه گوشي را خريديم نياييم كل صفحات را بگرديم
ممنون

M@hdi-B
26-03-2009, 16:17
ممنون

پست دوم هر چند وقت توسط حامد عزیز به روز میشه و تمام لینکها بهش اضافه میشه.

hamed1297
26-03-2009, 16:25
ممنون
یعنی گرون شده؟من 630 هم سراغ دارم.

پست دوم هر چند وقت توسط حامد عزیز به روز میشه و تمام لینکها بهش اضافه میشه.
راستش مدتی هست این کار رو نکردم.علتش هم اینه که من خودم نمیتونم برنامه ها رو تست کنم.واسه همین نمیدونم دقیقا کدوم برنامه ها جواب میدن.نیاز به همکاری دوستان هست.

golmohammadi
26-03-2009, 17:17
یعنی گرون شده؟من 630 هم سراغ دارم.

راستش مدتی هست این کار رو نکردم.علتش هم اینه که من خودم نمیتونم برنامه ها رو تست کنم.واسه همین نمیدونم دقیقا کدوم برنامه ها جواب میدن.نیاز به همکاری دوستان هست.

ممنون حامد جان به خاطر زحماتي كه متحمل ميشين
من اگه اين گوشي را بگيرم مطمئنا كمك بيشتري به شما خواهم كرد تا كلوپ بهترين بشه
گفتي 630 تومن
والا اخرش من گيج شدم
بچه ها همشون ميگند 700 تومن
بعد شما ميگين 630 تومن
من خودم هم تو تبريز يه جا پيدا كردم ميگفت با سيتادل 640 تومن
يه مقدار شك ميكردم(البته موجود نداشت)
پس در واقع قيمت واقعش همينه درسته ؟
يه سوال هم دشاتم
قيمت مموريش چنده ؟ از 4 گيگ تا 16 گيگ ؟

Elfin-D
26-03-2009, 17:31
سلام

من امروز علائدین بودم،قیمت 470 گرفتم(گارانتیش رو نمیدونم)
جریان چیه!؟خیلی ارزون نیس به نظر شما؟!

مخلصیم

Original Titan
26-03-2009, 17:35
مطمئني؟؟؟؟
خيلي خوبه كه!!!!!
بيشتر توضيح بده !

M@hdi-B
26-03-2009, 17:46
سلام

من امروز علائدین بودم،قیمت 470 گرفتم(گارانتیش رو نمیدونم)
جریان چیه!؟خیلی ارزون نیس به نظر شما؟!

مخلصیم

470 احتمالا بدون گارانتی هست. چون من خودم یه ماه پیش 555 خریدم. چه قدر افت داشته تو یه ماه:18:

Mohammad
26-03-2009, 18:02
ممنون از دوستان بخاطر اطلاع رسانی.
منم واقعا در مورد قیمت گیج شدم !!
همین 2 صفحه رو نگاه کنید 3-4 تا قیمت متفاوت می بینید ! حالا جریان چیه من که نمی دونم !
من شیراز 575 قیمت گرفتم . یه x1 دست دوم مشکی ، 3 هفته کار کرده رو هم می گفت 500 تومن !

Elfin-D
26-03-2009, 18:05
والا من جریانات رو نمیدونم دیگه...

من 4-5 جا قیمت گرفتم همه حول و حوش 470 بود به جز یکی
که 590 گفت ...

مخلصیم

M@hdi-B
26-03-2009, 18:09
والا من جریانات رو نمیدونم دیگه...

من 4-5 جا قیمت گرفتم همه حول و حوش 470 بود به جز یکی
که 590 گفت ...

مخلصیم

همون حول و حوش 470 درسته . اونی که میگه 590 گرون خرید داره نمی خواد ضرر کنه. کلا از هر جا قیمت میگیرید وقتی میگه چند قیمت داری 2 یا 3تومن که پایینتر بگی میگه میدم بهت همینطوری ادامه بدی قیمت حقیقی میاد دستت.:46:

Mohammad
26-03-2009, 18:12
ممنون رضا جون.
چه افت قیمتی !
پس باید شیراز هم همین حدود گیر بیاد !
به x1 نزدیک می شویم :d

hamed1297
26-03-2009, 18:42
گفتي 630 تومن
والا اخرش من گيج شدم
بعد شما ميگين 630 تومن
يه سوال هم دشاتم
قربانت.انشااله زودتر بخری.
من عکسش قیمت رو هم که از روزنامه اقتصاد روز برداشته بودم گذاشتم که نوشته بود با گارنتی سیتادل 630.توی چندین صفحه قبل میتونید پیداش کنید.

ممنون رضا جون.
چه افت قیمتی !
دی.شیراز که من این قیمتها ندیدم.ولیخوب داره زیاد میشه.
من زیر 550 شیراز ندیدم.

kaveh.VB
26-03-2009, 18:50
یا خدا بیخیال جدا 470 شده
بابا من قلبم باتریه ها اذیت نکنید بچه ها !

hesamkowsar
26-03-2009, 19:07
دوستان هرکی یه قیمتی داره...مگه میشه یه دستگاه انقدر فرق قیمت داشته باشه؟...منم بعض جاها تا510 تومان دیدم ولی 600 تومانیشم هست...اونم تو یه پاساژ...حتمآ یه دلیل داره...همیشه فرق قیمت 20 30 تومانه...نه اینجوری...!!!منو بگو 800 گرفتم چه ضرر کردم...2 هفته صبر میکردم 100 تومان کمتر میخریدم...

golmohammadi
26-03-2009, 19:33
من كمي گيچ شده بودم
بعد الان كاملا گيج شدم
470 تا 700 تومن قيمت داده اند
واقعا ادم شاخ در مياره
حامد حسام elfin بقيه دوستان جريان چيه؟
elfin شما كه انقدر ارزون براتون گفتند مطمئني گارانتي داشت يا نه ؟
با حرفهاي دوستان به يك نتيجه ميتونيم برسيم
قيمت گوشي افت كرده
ولي به خاطر اينكه مغازه دارها خريد قبلي داشته اند سعي دارند گوشيهاشونو با همون خريد قبلي بفروشند
اگه اين واقعيت داشته باشه الان اصلا زمان مناسبي براي خريد اين گوشي نيست
واقعا بايد چيكار كنيم؟
فردا هم كه جمعه هست
مثل اينكه يه مدت هم بايد اسممون را صابر بزاريم ... :ي

kiuna
26-03-2009, 20:14
این بازی ها مبتدی هست...اما سایبریا واسه ppc هست یا گرافیکی مثل نسخه کامپیوترش...البته حجمش هم 230 مگابایته و وقتی میریزی رو گوشی میشه 280....

شتاب سنج سنسوریه که موقعییت گرفتن گوشی رو نسبت به زمین میسنجه...و با استفاده از برنامه هایی که موجوده باعث میشه مثلآ گوشی رو میچرخونی صفحه هم بچرخه...:20:
یعنی بازیهای خوب ویندوز غیر از این 4 تا رو اجرا میکنه ؟ بازیهای ماشین سوار یا اکشن و...
حالا وقتی شتاب سنج نیست به طور دستی میشه موقعیت صفحه رو تغییر داد یا نه ؟

hesamkowsar
26-03-2009, 20:36
یعنی بازیهای خوب ویندوز غیر از این 4 تا رو اجرا میکنه ؟ بازیهای ماشین سوار یا اکشن و...
حالا وقتی شتاب سنج نیست به طور دستی میشه موقعیت صفحه رو تغییر داد یا نه ؟

بله همرو اجرا میکنه ولی اونایی که رزولوشنشون wvga نیست و vga یا qvga هست قسمت کمی از صفحه سیاهه که موردی نداره...
بله بطور دستی با تنظیم سافت کی میشه اینکارو کرد...کیبردم باز بشه خودش میچرخه:20:

kaveh.VB
26-03-2009, 21:06
راستی این صفحه از xda هست که مربوط به تغییر آنتن و باتری و غیره میشه چون چندتا برنامه هست من لینک مستقیم نمیدم لینک تایپیک رو میدم که خودتون برید و ببینید هر کدوم دوست داشتید رو دانلود کنید
موفق باشید

M@hdi-B
26-03-2009, 21:18
راستی این صفحه از xda هست که مربوط به تغییر آنتن و باتری و غیره میشه چون چندتا برنامه هست من لینک مستقیم نمیدم لینک تایپیک رو میدم که خودتون برید و ببینید هر کدوم دوست داشتید رو دانلود کنید
موفق باشید

من برنامشو دارم اگه می خوای بگو واست آپ کنم. درصد باطری رو هم نشون میده.

hesamkowsar
26-03-2009, 22:31
من برنامشو دارم اگه می خوای بگو واست آپ کنم. درصد باطری رو هم نشون میده.

خب زودتر میگفتی...:20:
اینو داری؟من دنباله این ایکون باتریم که تو این پنل هست...
راستی اینا uninstal داره؟ایکون باحال واسه اکسپریا دارید بزارید...هر کدوم uninstal هم داره بگید....مرسی:27:

Original Titan
26-03-2009, 22:51
منو بگو 800 گرفتم چه ضرر کردم...2 هفته صبر میکردم 100 تومان کمتر میخریدم...
حسام خان بي خيال .. تنت سالم باشه!
همين كه گوشيت سالمه خدا را شكر كن! ولي من كه شك كردم! يحتمل قضيه تقلبي و اصل شده! يا باطريه داره مشكوك ميزنه! چه ميدونم والا! خدا خيرتان دهاد يكي بره پگيري كنه ببينه قضيه از چه قراره؟؟؟؟؟؟؟ داريم ديوونه ميشيم!

hesamkowsar
26-03-2009, 22:55
من این رو نصب کردم...
uninstal داره...ولی شاید پاک نشه چون فکر کنم جایگزین ایکون قبلیا شده
ایکون استرت ویندوزم کاش همون ل.گو ویندوز میموند...بقیش خوبه...بد نیست...
کسی میدونه چکار کنم اینجوری شه؟

ویتینگ ویندوز هم عوض کرده...مال خود ویندوز موبایل باحال تر بود...متحرک هم بود اما این لوگو سونی اریکسونه

AryanLand
27-03-2009, 00:32
گفتي 630 تومن
والا اخرش من گيج شدم
بعد شما ميگين 630 تومن
يه سوال هم دشاتم

همون حول و حوش 470 درسته . اونی که میگه 590 گرون خرید داره نمی خواد ضرر کنه. کلا از هر جا قیمت میگیرید وقتی میگه چند قیمت داری 2 یا 3تومن که پایینتر بگی میگه میدم بهت همینطوری ادامه بدی قیمت حقیقی میاد دستت.:46:

ممنون رضا جون.
چه افت قیمتی !

سلام.

من قبل از عید قیمت داشتم گارانتی اصلی سیتادل 630 البته اونم که میگه 590 احتمالا" همون سیتادل هست اونایی که حدود 470 میگین احتمالا" متفرقه هستن اگر خواستید بگیرید دقت کنید سیتادل باشه نه یه چیزی شبیه بهش چون پیش هر کی هم بری میگه گارانتی اصلی دارم!!!!!!!
من احتمالا" فردا میرم علاءدین قیمت میگیرم اعلام میکنم.در مورد مموری هم من 8 گیگ با گارانتی 1,5 ماه پیش گرفتم 20 تومن فقط یادتون باشه از موبایل فروشها نخرید برید پیش مموری فروشها چون همون روزی که من خریم 8 رو 20 تومن طبقه همکف علاءدین 4 بدون گارانتی و مارک رو میداد 23 تومن!!!!
اگر از تهران میخرید به این آدرس برید برای مموری:

آدرسش هم اینه:طبقه اول پاساژ علاءدین واحد 155 آقای پریزاده(البته اسمش رو فکر میکنم این باشه دقیق یادم نیست)تلفن: 66731753 و 66727762

میتونید زنگ هم بزنید قیمت بگیرید آدم منصفیه.

AryanLand
27-03-2009, 00:42
راستی اینا uninstal داره؟ایکون باحال واسه اکسپریا دارید بزارید...هر کدوم uninstal هم داره بگید....مرسی:27:

سلام.

تمام برنامه هایی که روی پاکت پی سی اینستال میکنید قابلیت آنیستال شدن هم دارن.
از منو استارت ستینگ رو انتخاب کنید و تو قسمت سیستم ریمو پروگرام رو انتخاب کنید برنامه ای که یخواهید آنیستال کنید رو انتخاب کنید و ریموو رو بزنید.

Capcom
27-03-2009, 02:05
من احتمالا" فردا میرم علاءدین قیمت میگیرم اعلام میکنم.در مورد مموری هم من 8 گیگ با گارانتی 1,5 ماه پیش گرفتم 20 تومن فقط یادتون باشه از موبایل فروشها نخرید برید پیش مموری فروشها چون همون روزی که من خریم 8 رو 20 تومن طبقه همکف علاءدین 4 بدون گارانتی و مارک رو میداد 23 تومن!!!!

مرسی دوست من
اگه میشه قیمت بدون گارانتی رو هم بگیرید؟ ( اذ اینا نباشه که 60تومن واسه برنامه بگیره!) و قیمت مموری 16گیگ
باسپاس

hesamkowsar
27-03-2009, 04:00
مشکلی که بالا داشتم حل کردم...
کسی ایکونه دیگه ای بجز اینایی که تو xda هست سراغ داره؟

اینایی که تو لینک بالاست من دیدم...سازندش یکم کم سلیقه بوده...اگه ایکونای باحال دارید بگید...من الان اینو دارم
اینم مدل های دیگش...همشون جنتا ایکونش قشنگه بقیش زشته...!!!
اینو ببینید ایکون انتن بد طراحی شده...درسته شاید به چشم نیاد اما وقتی نصب کنید میبینید..!!!
اینم یه جور دیگش...
اینا همی تو لینک بالا هست....پیدا نکردید بگید لینک دانلود بدم...

برنامه ای برای ساخت پنل هایی که با open gl کار میکنن...این برنامرو دقیقآ نمیدونم چیه...میزارم شما امارشو در بیارید...هرچی هست برای ساختن برنامه هایی هست که با گرافیک سخت افزاری کار میکنن...!!!:20:

The Sony Ericsson SDK for Windows Mobile 6.1 is a set of tools, plug-ins and documentation that allows you to develop and test Xperia Panels (both Native and HTML), applications for Windows Mobile 6.1 for the Xperia X1 phone and now adds Xperia Panels with OpenGL ES support.

This new version of the SDK enables developers to add exciting 3D graphics to Xperia Panels by including a broad set of rendering, texture mapping, special effects and other powerful visualization functions.

It also provides a graphics pipeline that allows free access to graphics hardware acceleration on the Xperia X1 phone through the Xperia Panel interface.

This version is shipped with new sample code to help you get start your own development projects.

دانلود

البته این برنامه واسه برنامه نویسهاست...

shahpuffi
27-03-2009, 09:35

Wakoopa Panel

kaveh.VB
27-03-2009, 10:12
برنامه ای برای ساخت پنل هایی که با open gl کار میکنن...این برنامرو دقیقآ نمیدونم چیه...میزارم شما امارشو در بیارید...هرچی هست برای ساختن برنامه هایی هست که با گرافیک سخت افزاری کار میکنن...!!!:20:

The Sony Ericsson SDK for Windows Mobile 6.1 is a set of tools, plug-ins and documentation that allows you to develop and test Xperia Panels (both Native and HTML), applications for Windows Mobile 6.1 for the Xperia X1 phone and now adds Xperia Panels with OpenGL ES support.

This new version of the SDK enables developers to add exciting 3D graphics to Xperia Panels by including a broad set of rendering, texture mapping, special effects and other powerful visualization functions.

It also provides a graphics pipeline that allows free access to graphics hardware acceleration on the Xperia X1 phone through the Xperia Panel interface.

This version is shipped with new sample code to help you get start your own development projects.

دانلود

البته این برنامه واسه برنامه نویسهاست...

فکر کنم document , plugin باشه ,که چه جوری با open gl میشه در اکسپریا کار کرد
کلا برای خلق اشیاء سه بعدی از دو روش کلی DirectX و Open Gl استفاده میشه که هر دوشون یه سری مزیت ها و معایب دارند اما چون دایرکت ایکس توی نمایش جزئیات بهتره بیشتر بازی ها بر مبنای اون هست ولی در عوض باید سیستم از نظر گرافیک و پردازنده هم قوی باشه.....
اما واقعا سونی اریکسون داره میترکونه کم کم باید منتظر پانل های سه بعدی هم باشیم ......

hesamkowsar
27-03-2009, 10:20
Wakoopa Panel پنل کارش چیه؟پنل انلاینه؟

فکر کنم document باشه نه برنامه که چه جوری با open gl میشه در اکسپریا کار کرد
کلا برای خلق اشیاء سه بعدی از دو روش کلی DirectX و Open Gl استفاده میشه که هر دوشون یه سری مزیت ها و معایب دارند اما چون دایرکت ایکس توی نمایش جزئیات بهتره بیشتر بازی ها بر مبنای اون هست ولی در عوض باید سیستم از نظر گرافیک و پردازنده هم قوی باشه.....
اما واقعا سونی اریکسون داره میترکونه کم کم باید منتظر پانل های سه بعدی هم باشیم ......

کاوه جان برنامست...حجمش هم 6.77 mb هست...یه سری tools واسه ساخت پنل هست...حتمآ چند وقت دیگه پنل های 3d توپ میاد بیرون...این پنل ها که اکسپریا داره این گوشیو از همه گوشی ها متمایز کرده...هروقت از یه پنل خسته شدیم طود با یه دکمه Xpanel عوض میکنیم:40:

M@hdi-B
27-03-2009, 10:30

دقیقا همینه:
Colored Top Bar

اول فایل sdkcerts وبعد فایل Colored Top Bar 0407 ST HD رو نصب و سافت ریست کنید.
پسورد فایل: mehdi.brg

hesamkowsar
27-03-2009, 10:38
دقیقا همینه:
colored top bar

اول فایل sdkcerts وبعد فایل colored top bar 0407 st hd رو نصب و سافت ریست کنید.
پسورد فایل: mehdi.brg

اگه دقیفآ همینه بی زحمت اپلود کن...چون این فقط ایکون باتریشه...اونایی که من نصب کردم همه ایکوناست:20:
ویرایش........
تا جواب پستتو دادم و ریفرش کردم دیدم ویرایش کردیو اپلود کردی...ممنون:11:

M@hdi-B
27-03-2009, 10:39
راستی یادم رفت هر دو فایل رو تو حفظه گوشی نصب کنید. یه خورده هم تو تاپیک والپیپر کمک کنید صواب داره :31:

hesamkowsar
27-03-2009, 10:46
مهدی جان ایکونایی که اپ کردی مال wvga هست؟چون ایکونام رفت...پاک کردم ریست کردم درست شد

M@hdi-B
27-03-2009, 11:04
مهدی جان ایکونایی که اپ کردی مال wvga هست؟چون ایکونام رفت...پاک کردم ریست کردم درست شد

برنامه ای که من گذاشتم فقط رنگ آیکونهای باطری و آنتن و بلوتوث و اون چند تایی که اون بالاست رو عوض می کنه.
خودم رو اچ دی نصب کردم موردی نداره.

kalpas
27-03-2009, 11:14
سلام به همه دوستان
سال نو همه مبارک
من هم x1 خریدم
لطفا طریقه نصب برنامه رو این گوشی رو توضیح دهید
مثل برنامه Tweak2 که دارای فایل xml میباشد
ممنون

hesamkowsar
27-03-2009, 11:58
سلام به همه دوستان
سال نو همه مبارک
من هم x1 خریدم
مثل برنامه Tweak2 که دارای فایل xml میباشد
ممنون

فایل xml چیه؟...!!!
برنامه های ppc بصورت cab میباشد...(مثل فای های زیپ نشون میده...نباید انزیپ کنی)...رو فایل های cab بزن میپرسه کجا بریزه...همین...:20:

نصب کردم همه چی عوض شد جز باطری

منم نصب کردم اما ایکونام رفت...بالا صفحه سیاه بود...ولی مهدی جان بیخودی که نمیگه...شاید رو hd فقط کار کنه:20:

golmohammadi
27-03-2009, 13:25
سلام.

من قبل از عید قیمت داشتم گارانتی اصلی سیتادل 630 البته اونم که میگه 590 احتمالا" همون سیتادل هست اونایی که حدود 470 میگین احتمالا" متفرقه هستن اگر خواستید بگیرید دقت کنید سیتادل باشه نه یه چیزی شبیه بهش چون پیش هر کی هم بری میگه گارانتی اصلی دارم!!!!!!!

آدرسش هم اینه:طبقه اول پاساژ علاءدین واحد 155 آقای پریزاده(البته اسمش رو فکر میکنم این باشه دقیق یادم نیست)تلفن: 66731753 و 66727762

میتونید زنگ هم بزنید قیمت بگیرید آدم منصفیه.
يه زحمتي بكش و ببين قيمت درست گوشي كدومه
در ضمن حرفتونو در مورد خريد مموري قبول دارم
منم از موبايل فروشيها مموري نميخرم

سلام به همه دوستان
سال نو همه مبارک
من هم x1 خریدم
مثل برنامه tweak2 که دارای فایل xml میباشد
ممنون

مباركه
شما از كدوم شهر خريدين
و به چه قيمتي
و با چه گارانتي؟

AryanLand
27-03-2009, 14:39
فایل xml چیه؟...!!!
برنامه های ppc بصورت cab میباشد...(مثل فای های زیپ نشون میده...نباید انزیپ کنی)...رو فایل های cab بزن میپرسه کجا بریزه...همین...:20:

سلام.

شما 2 نوع فایل میتونید برای پاکت پی سی داشته باشد CAB و EXE آیکونهاشون هم بستگی داره به تنظیم برنامه Rar و zip اما فایل xml یکی از فایلهای داخل فایل cab
هست .توضیحات کامل تر رو تو یک پست دیگه انشا ا...

hesamkowsar
27-03-2009, 16:15
اتفاقا من از فرومی که برنامه رو گرفتم گفتن مال ایکس وان هست. الان میرم می پرسم.

شایدم مشکل از ایکون قبلیاست که نصب کردم...وگرنه برنامه ای که شما دادید شکی توش نیست...
یه چنتا اسکرین شاتم ازش میزاری؟چون فقط ایکون باتری رو عوض کرده...انتن اینا ساه سفیده...مرسی:20:

احمد44
27-03-2009, 17:12
اگر بخواهيم برنامه اي رو كه در divice نه در مموري نصب كرديم پاك كنيم چكار بايد بكنيم در Remone Prpgrams فقط برنامه هاي مموري قابل پاك شدن است.

M@hdi-B
27-03-2009, 17:29
اگر بخواهيم برنامه اي رو كه در divice نه در مموري نصب كرديم پاك كنيم چكار بايد بكنيم در Remone Prpgrams فقط برنامه هاي مموري قابل پاك شدن است.

همه برنامه ها از قسمت Remove Program قابل پاک شدن هستند.

احمد44
27-03-2009, 17:49
ولي مهدي جان در x1 من فقط نوشته شده Programs in storage memory

hesamkowsar
27-03-2009, 20:22

هر برنامیه ای که نصب میکنی uninstal هم داره...تو Remone Prpgrams ...فرقی نمیکنه تو مموری باشه یا divice...اگه پیدا نمیکنی حتمآ اسم uninstal تو Remone Prpgrams یه چیز دیگست...باید دونه دونه بگردی هر کدوم مال کدوم برنامست

lordfarid
27-03-2009, 22:04
سلا م . یه سوال داشتم . با کیبورد سخت افزاریش میشه فارسی تایپ کرد ؟ برنامه ای برای این کار اومده ؟

hesamkowsar
27-03-2009, 22:41
سلا م . یه سوال داشتم . با کیبورد سخت افزاریش میشه فارسی تایپ کرد ؟ برنامه ای برای این کار اومده ؟

بله...یسری دستکاری داره...البته من انجام ندادم...اما انجام شده...بعدم باید جای حروف رو حفظ باشی چون اکسپریا کیبردش حروف عربی نداره که...
برای اینکه کیبرد سخت افزاریو فارسی کنی تو همین تاپیک بگرد یا موبایلستان قسمت گفت و گو کلوپ اکسپریا...

احمد44
27-03-2009, 23:21
اگه بخواهيم عكسهايي رو كه با دوربين ميگيريم توي جاي ديگه اي مثلا توي مموري كارت بريزيم بايد چكار كنيم؟
ضمنا بعضي برنامه ها اصلا توي Remone Prpgrams نيست چطور بايد اونها رو unistall كنيم؟

Hamid..God
27-03-2009, 23:59
فقط یکی از پنل ها ناقص بود...بقیه کامل کامل بود...
اینم دانلود کیبرد مخصوص اکسپریا
دانلود

به تو این مدت که من نبودم ببین تاپیک چقدر جلو رفته چی کار کردین این همه پنل و بازی و نرم افزار تو همین کمتر از 1 ماه

حسام جان می تونی اسم این یارو که این پنل هارو ساخته بهم بگی شاید بتونه برا ادامه ی اون پنلی که چند وقت پیش استارت کردم کمکم کنه

hesamkowsar
28-03-2009, 00:36
به تو این مدت که من نبودم ببین تاپیک چقدر جلو رفته چی کار کردین این همه پنل و بازی و نرم افزار تو همین کمتر از 1 ماه

حسام جان می تونی اسم این یارو که این پنل هارو ساخته بهم بگی شاید بتونه برا ادامه ی اون پنلی که چند وقت پیش استارت کردم کمکم کنه

گشتم اما اسمی پیدا نکردم...تو about نرم افزارم دیدم اما اسم نبود...تنها راه شما فروم xda هست...بعدم میگم یه پنل مثل growing بساز(تو چند صفحه قبل هست)...این جور پنل ها خیلی طرفدار داره
اما بازم سعی میکنم پیدا کنم...برم google گردی...راستی دوستان امسال گوگل لوگوشو هفت سین نکرد...

hesamkowsar
28-03-2009, 00:44
اگه بخواهيم عكسهايي رو كه با دوربين ميگيريم توي جاي ديگه اي مثلا توي مموري كارت بريزيم بايد چكار كنيم؟
ضمنا بعضي برنامه ها اصلا توي Remone Prpgrams نيست چطور بايد اونها رو unistall كنيم؟

برو تو دوربین...اون علامت اچاره رو بزن...بعد اون مثلثه..بعد اون گوشه که عکس دوربین عکاسی و فیلم با همه بزن...بعد تو قسمت save to...card رو بزن...
برنامه ها هست..گفتم...شاید با نام دیگر هست...من خودم واسم پیش اومده که برنامه ای که میخوام پاک کنم نیست...اما میگردم میبینم uninstal داره ولیبا نام سازنده برنامه یا شرکت سازندش هست
چه برنامه ای میخوای unistal کنی؟

ninja3000sh
28-03-2009, 00:45
دوست عزیز شما مراحل زیر رو طی کن.

در ضمن شما کدوم برنامه رو نصب کرده اید که تو remove program نشون نمیده؟

AryanLand
28-03-2009, 00:59
فایل xml چیه؟...!!!

سلام.

شما 2 نوع فایل میتونید برای پاکت پی سی داشته باشد CAB و EXE آیکونهاشون هم بستگی داره به تنظیم برنامه Rar و zip اما فایل xml یکی از فایلهای داخل فایل cab
هست .توضیحات کامل تر رو تو یک پست دیگه انشا ا...

kiuna
28-03-2009, 01:01
دوستان قیمت مموری این گوشی چنده ؟
8 گیگ
16 گیگ
بعد برای این گوشی کیف یا قاب پیدا میشه ؟

ninja3000sh
28-03-2009, 01:05
دوستان قیمت مموری این گوشی چنده ؟
8 گیگ
16 گیگ
بعد برای این گوشی کیف یا قاب پیدا میشه ؟
8 گیگ فکر کنم 30 یا 40 تومن باشه.
و 16 گیگ هم که خودم 103 تومن گرفتم ولی الان فکر کنم 95 تومن شده.

sogol6561
28-03-2009, 01:18

9999تا عکس:18::18::18:.
نینجا جان یه مدتیه نیستی کجایی؟
یعنی با 16گیگ این همه عکس میشه گرفت.:31:
راستی با مموری 16 گیگ گوشی هنگ نمیکنه؟
ویرایش:
چند ساعت فیلمبرداری میشه کرد؟

Ali Seilami
28-03-2009, 08:08
8 گیگ فکر کنم 30 یا 40 تومن باشه.
و 16 گیگ هم که خودم 103 تومن گرفتم ولی الان فکر کنم 95 تومن شده.

قیمتات مال کی هست؟ من خودم 8گیگ کلاس 4 خریدم 20 تومن. فکر نکنم 30 یا 40 باشه. سان دیسک هم که باشه نهایت 2 یا 3 تومن گرونتر از مال منه.

hesamkowsar
28-03-2009, 11:58
قیمتات مال کی هست؟ من خودم 8گیگ کلاس 4 خریدم 20 تومن. فکر نکنم 30 یا 40 باشه. سان دیسک هم که باشه نهایت 2 یا 3 تومن گرونتر از مال منه.

ایشون هم حدودی گفتن....ولی 16 گیگو تآیید میکنم...چون ارزون ترین قیمت 95 تومانه...سایت سازندشم برید همین قیمته...فقط هم سان دیسک 16 گیگ زده اونم کلاس 2

hussain
28-03-2009, 12:23
سلام دوستان.
آيا راهي هست مثل سري جاواي سوني كه ميشد شماره اي پاك كردي رو دباره پيدا كني؟؟
ويرايش...
جريان اين tweaky چيه؟يعني ميشه كيفيت فيلمبرداريش رو بيشتر كرد؟؟؟؟

دكتر بهرام
28-03-2009, 15:10
مباركه
چند گرفتين؟
و با كدوم گارانتي؟

مرسی عزیز.
شرمنده دیر جواب دادم. مسافرت بودم. 560 با گارانتی پرشین تلکام. البته 26 اسفند. رنگ نقره ای.
یه سوال داشتم.
کسی میدونه چطوری می شه با کابل usb از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد؟

golmohammadi
28-03-2009, 15:54
بالاخره xperia x1 را ما هم گرفتيم
640 تومن با گارانتي Citadel
هر كاري كردم بدون گارانتي بخرم نشد
اصلا قبول نكرد
حالا يه سوال
آب بندي باطريش چطوريه؟
گوشي را خاموش كنم شارژ بشه يا فرقي نميكنه؟
چند ساعت باشه كافبه؟

asextor1
28-03-2009, 16:09
بالاخره xperia x1 را ما هم گرفتيم
640 تومن با گارانتي citadel
هر كاري كردم بدون گارانتي بخرم نشد
اصلا قبول نكرد
حالا يه سوال
آب بندي باطريش چطوريه؟
گوشي را خاموش كنم شارژ بشه يا فرقي نميكنه؟
چند ساعت باشه كافبه؟

همون بهتر که با گارانتی گرفتی . منم تا 2-3 ماه دیگه میگیرمش
باطریش احتمالا هفته اول یه مقدار زود شارژ خالی کنه ولی کم کم جا میوفته . گوشی رو حتما خاموش کن و باطری هم حتما خالی باشه . 12 ساعت بزار شارژ بشه برای اطمینان

hussain
28-03-2009, 16:14
مرسی عزیز.
شرمنده دیر جواب دادم. مسافرت بودم. 560 با گارانتی پرشین تلکام. البته 26 اسفند. رنگ نقره ای.
یه سوال داشتم.
کسی میدونه چطوری می شه با کابل usb از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد؟

گوشي رو به كامپيوتر وصل كن بعد microsoft activeSync رو نصب كن(خودش بالا مياد تو فقط نصب كن)همين.

golmohammadi
28-03-2009, 16:30
همون بهتر که با گارانتی گرفتی . منم تا 2-3 ماه دیگه میگیرمش
باطریش احتمالا هفته اول یه مقدار زود شارژ خالی کنه ولی کم کم جا میوفته . گوشی رو حتما خاموش کن و باطری هم حتما خالی باشه . 12 ساعت بزار شارژ بشه برای اطمینان

الان 5 تا خط باطري داره
كار كنم تا تموم بشه بعد بزارم شارژ؟

hamed1297
28-03-2009, 16:41
آره.باید تموم شه.بعد بزن تو شارژ.ترجیحا تا ته خالی شه.خاموش هم شد بهتر.

golmohammadi
28-03-2009, 17:44
آره.باید تموم شه.بعد بزن تو شارژ.ترجیحا تا ته خالی شه.خاموش هم شد بهتر.

حامد جون نگفتي قيمتش چطوريه ؟
گرون كه نخريدم؟
هر كاري كردم تخفيف نداد
راستي يه كمي هم در مورد لوازمش و .. بگو ببينم كمو كسري نداره
قرار شد يه مموري 4گيگ هم بهم بده ظاهرا با مموري 4 گيگ مياد مال شما هم اينطوري بود ؟

ninja3000sh
28-03-2009, 18:16
9999تا عکس:18::18::18:.
نینجا جان یه مدتیه نیستی کجایی؟
یعنی با 16گیگ این همه عکس میشه گرفت.:31:
راستی با مموری 16 گیگ گوشی هنگ نمیکنه؟
ویرایش:
چند ساعت فیلمبرداری میشه کرد؟
سلام sogol جان.
اره یه ذره کم پیدا شده ام.
نه به هیچ وجه مشکل هنگی تو گوشی دیده نمیشه و گوشی مثل ساعت کار میکنه.:31:
حدود 10 ساعت هم میشه فیلمبرداری کرد.
موفق باشی.

golmohammadi
28-03-2009, 19:59
فيش usb گوشي من مثل اينكه معيوبه
تكونش ميدم قطع ميشه
چيكار كنم

kiuna
28-03-2009, 20:32
دوربین این گوشی هم مثل سایبرشات های سونی هست یا فرق میکنه ؟

golmohammadi
28-03-2009, 23:02
دوربین این گوشی هم مثل سایبرشات های سونی هست یا فرق میکنه ؟

نه كيفيت در حد كا800 نيست
كلا دوربينش متوسط هست
فيلمبرداريش باز بهتره
ولي عالي نيست

hesamkowsar
29-03-2009, 01:08
mehdi_brg جان و بقیه دوستان این ایکونا که تو عکس زیر هست کسی دیده کدوم سایت داره...xda شبیه این داره اما این نیست...این همونیه که دنبالش بودم...
خیلی دنباله یه پک ایکون توپ میگردم...ایکن هایی که توی xda هست تکراریه

AryanLand
29-03-2009, 02:41
فيش usb گوشي من مثل اينكه معيوبه
تكونش ميدم قطع ميشه
چيكار كنم

سلام.

با یک کابل usb دیگه امتحان کن اگر مشکل حل شد که مسئله ای نیست اما اگر حل نشد عیب از پایه usb گوشیه که مهمه و باید تا همه چیرو خراب نکرده درستش کنی.ضمنا" باهاش هم زیاد بازی نکن (تکونش نده)چون هر چی بیشتر تکون بخوره خرابتر میشه و هر چی خرابتر بشه احتمال اسیب دیدن نقاط دیگه بیشتر میشه(مثل مادر برد و....)

گارانتی اینجا بدردت میخوره که میگفتی پول اضافه دادنه(حالا با گارانتی خریدی؟)

AryanLand
29-03-2009, 02:47
حامد جون نگفتي قيمتش چطوريه ؟
گرون كه نخريدم؟
هر كاري كردم تخفيف نداد
راستي يه كمي هم در مورد لوازمش و .. بگو ببينم كمو كسري نداره
قرار شد يه مموري 4گيگ هم بهم بده ظاهرا با مموري 4 گيگ مياد مال شما هم اينطوري بود ؟

سلام.

تهران با گارانتی سیتادل حدود 550 بود دیروز(شنبه 8/1 ) بله باید یک مموری 4 گیگ توی پکش باشه.در مورد لوازم داخل پکش الان حال ندارم نگاه کنم بهت بگم اگر یادم موند فردا نگاه میکنم عرض میکنم خدمتتون.

M@hdi-B
29-03-2009, 08:48
mehdi_brg جان و بقیه دوستان این ایکونا که تو عکس زیر هست کسی دیده کدوم سایت داره...xda شبیه این داره اما این نیست...این همونیه که دنبالش بودم...
خیلی دنباله یه پک ایکون توپ میگردم...ایکن هایی که توی xda هست تکراریه

حسام جان اونی که من بهت دادم هم همینه فقط آنتنش فرق داره. بذار من امروز یه شات از گوشیم می ذارم.:46:

Johnny Grey
29-03-2009, 10:01
سلام.

تهران با گارانتی سیتادل حدود 550 بود دیروز(شنبه 8/1 ) بله باید یک مموری 4 گیگ توی پکش باشه.در مورد لوازم داخل پکش الان حال ندارم نگاه کنم بهت بگم اگر یادم موند فردا نگاه میکنم عرض میکنم خدمتتون.

دوست عزیز من خودم دیروز کل علائدین رو دیدم و پایین ترین قیمت همین 550 بود ولی نه با گارانتی سیتادل بلکه گارانتیهای دیگه بود فکر کنم کامتل هم بود و سیتادل 620 پایینتر ندیدم
شما از کجا قیمت دارید؟؟

یه نکته ای که همونجا بهش برخورد کردم این بود که تو یه مغازه یکی گوشیی که خود یارو میگفت یه ماه کار کرده و 480 میداد رو دستم گرفتم و یکم باهاش کار کردم و در کمال تعجب دیدم که این گوشی از اونچه که من فکر میکردم خیلی هم باریکتره و هم آیکونها به دلیل رزلوشن بالا ریزترن یعنی من قبلا مشابه این نمایشگر رو تو صفحه های 2.6 و 2.4 دیده بودم و کلی نا امیدم کرد.
درسته کیفیت بالا رفته ولی آیکون ها فوق العاده ریز شده و کار کردن با دست تقریبا محاله
یه مقایسه ای هم با گوشی خودم کردم که صفحه اش 2.8 هست دیدم یه چیزی حدوده حداقل 3 یا 4 میل هم به لحاظ عرض کوچیکتره...
در کل خیلی منو نا امید کرد و واقعا حیف این گوشی با اینهمه امکانات خوب.کاش صفحه اش بزرگتر بود یا حداقل رزلوشنش پایینتر بود...
جدا که پاکت تمام عیار با همه امکانات خوب هنوز تولید نشده هرکدوم یه جاش میلنگه شایدم سیاستشونه

AryanLand
29-03-2009, 10:22
دوست عزیز من خودم دیروز کل علائدین رو دیدم و پایین ترین قیمت همین 550 بود ولی نه با گارانتی سیتادل بلکه گارانتیهای دیگه بود فکر کنم کامتل هم بود و سیتادل 620 پایینتر ندیدم
شما از کجا قیمت دارید؟؟

یه نکته ای که همونجا بهش برخورد کردم این بود که تو یه مغازه یکی گوشیی که خود یارو میگفت یه ماه کار کرده و 480 میداد رو دستم گرفتم و یکم باهاش کار کردم و در کمال تعجب دیدم که این گوشی از اونچه که من فکر میکردم خیلی هم باریکتره و هم آیکونها به دلیل رزلوشن بالا ریزترن یعنی من قبلا مشابه این نمایشگر رو تو صفحه های 2.6 و 2.4 دیده بودم و کلی نا امیدم کرد.
درسته کیفیت بالا رفته ولی آیکون ها فوق العاده ریز شده و کار کردن با دست تقریبا محاله
یه مقایسه ای هم با گوشی خودم کردم که صفحه اش 2.8 هست دیدم یه چیزی حدوده حداقل 3 یا 4 میل هم به لحاظ عرض کوچیکتره...
در کل خیلی منو نا امید کرد و واقعا حیف این گوشی با اینهمه امکانات خوب.کاش صفحه اش بزرگتر بود یا حداقل رزلوشنش پایینتر بود...
جدا که پاکت تمام عیار با همه امکانات خوب هنوز تولید نشده هرکدوم یه جاش میلنگه شایدم سیاستشونه

سلام.

شما هر وقت خواستید بگید با هم بریم من دونه دونه نشونتون بدم کجا ها این قیمت دیدم.

Mohammad
29-03-2009, 10:47
سلام ...
شیراز هم چند جا قیمت گرفتم
یه بی انصافش می گفت 630 بدون گارانتی !
یکی دیگه 580
یه دست دوم هم 470 !

golmohammadi
29-03-2009, 11:02
سلام.

با یک کابل usb دیگه امتحان کن اگر مشکل حل شد که مسئله ای نیست اما اگر حل نشد عیب از پایه usb گوشیه که مهمه و باید تا همه چیرو خراب نکرده درستش کنی.ضمنا" باهاش هم زیاد بازی نکن (تکونش نده)چون هر چی بیشتر تکون بخوره خرابتر میشه و هر چی خرابتر بشه احتمال اسیب دیدن نقاط دیگه بیشتر میشه(مثل مادر برد و....)

گارانتی اینجا بدردت میخوره که میگفتی پول اضافه دادنه(حالا با گارانتی خریدی؟)

يه كمي لق هست
ديشب كه وصلش ميكردم موقع تكون خوردنش كاابل قطع و وصل ميشد
اما امروز تكونش ميدم قطع نميشه جريان چيه ؟
بعد اين كه يه كمي لق هست مال بقيه هم اينطوريه يا مال من ايراد داره
فيش هد فون خيلي خوب چفت ميشه و سفت هست

golmohammadi
29-03-2009, 11:04
سلام ...
شیراز هم چند جا قیمت گرفتم
یه بی انصافش می گفت 630 بدون گارانتی !
یکی دیگه 580
یه دست دوم هم 470 !

من كه 640 گرفتم بعضيها 700 ميگفتند
بعد دست دوم اينطور گوشيها را نيبايد خريد
چون حساس هستند فقط از دوست و اشنا بايد خريد

احمد44
29-03-2009, 11:31
mehdi_brg این سایت xda رو من عضو شدم این آیکونها رو از کجاش باید بگیرم اگر دقیق راهنمایی کنی ممنون میشم.

Mohammad
29-03-2009, 11:34
تبریک می گم golmohammadi عزیز .
به هر حال فکر می کنم قمیت معقولش همون حدود 640 باشه گرچه قیمت های عجیب و غریبی هم می بینیم !
پیش بینی دوستان از افت قیمت این گوشی چیه ؟ گرچه تویه ایران اونم بازار موبایل غیر قابل پیش بینی هست !
احتمالا آخرش مجبور میشم بگم از دبی بیارن.

golmohammadi
29-03-2009, 11:59
تبریک می گم golmohammadi عزیز .
به هر حال فکر می کنم قمیت معقولش همون حدود 640 باشه گرچه قیمت های عجیب و غریبی هم می بینیم !
پیش بینی دوستان از افت قیمت این گوشی چیه ؟ گرچه تویه ایران اونم بازار موبایل غیر قابل پیش بینی هست !
احتمالا آخرش مجبور میشم بگم از دبی بیارن.

ممنون محمد جون
راستش اين قيمتهايي كه ميدند همشون الكيه
مثلا من از چند تا جا كه پرسيدم قيمتهاي نامتعادل را كساني ميدادند كه موجود نداشتند
و يا اينكه اصلا نميدونند گارانتيش چيه همينطور ميگند الكي الكي اصله
خودت كه ميدوني فروشنده ها اكثرا فقط بلدند بفروشند و هيچي حاليشون نيست
اوني من ازش خريدم 640 تومن ميگفت
هر كاريش كردم اصلا تخفيف نداد
چطور ممكنه همين گوشي يكدفعه مثلا با 100 تمون اختلاف فذوخته بشه ؟!؟!!؟
تازه گوشيش خريد قبلي هم نبود
چون من چند روز پيش رفتم نداشت
بعد 3 تا اورده بود
2 تاشو فروخته بود و يكي مونده بود منم ترسيدم يكي ديگه بياد بخره گفتيم بخريمش
راستي عجب چيزيه اين x1
هنوز نتونستم باهش كار كنم باطريشو گذاشتم اب بندي بشه
ولي مشخصه كه صفحه لمسي خيلي خوبي داره
و كيفيتش خيلي عاليه
بكلايتش اصلا حرف نداره تيك اتو روش هست و مياره پائين وقتي تيك اتو را برميداري نورش خيلي زياد ميشه
اصلا صفحه اش حرف نداره
ديگه بعيد ميدونم از گوشي ديگه خوشم بياد
راستي اكولايزر كجاست ؟
اخه صداش بلند نيست هر چند با كيفيته

hesamkowsar
29-03-2009, 13:24
حسام جان اونی که من بهت دادم هم همینه فقط آنتنش فرق داره. بذار من امروز یه شات از گوشیم می ذارم.:46:

ایکون start هم همین جوریه؟
ممنون میشم اگه اسکرین شات اپ کنی...:20:

hesamkowsar
29-03-2009, 13:27
mehdi_brg این سایت xda رو من عضو شدم این آیکونها رو از کجاش باید بگیرم اگر دقیق راهنمایی کنی ممنون میشم.

با اجازه مهدی جان...
دوست عزیز به لینک زیر برو...

golmohammadi
29-03-2009, 13:31
حسام چيكار كنم؟
كابل usb كه به گوشي وصل ميشه يه كمي لق هست
اين ميتونه مشكل ساز باشه يا نه ؟
1 سوال ديگه هم داشتم
برنامه OziCE v2.19 به گوشي كپي نميشه
يه ارور مبني بر اسم فايل ميده
1 سوال هم داشتم
برنامه nimbuzz براي پاكت پي سي هست؟
ويرايش همين الان پيدا كردم
اينجا ميزارم اگه تكراري شد ببخشيد
دانلود برنامه چت Nimbuzz براي PPC :
اينم يه لينك ديگه كه مستقيمه :

hesamkowsar
29-03-2009, 13:33
ممنون محمد جون
راستش اين قيمتهايي كه ميدند همشون الكيه
مثلا من از چند تا جا كه پرسيدم قيمتهاي نامتعادل را كساني ميدادند كه موجود نداشتند
و يا اينكه اصلا نميدونند گارانتيش چيه همينطور ميگند الكي الكي اصله
خودت كه ميدوني فروشنده ها اكثرا فقط بلدند بفروشند و هيچي حاليشون نيست
اوني من ازش خريدم 640 تومن ميگفت
هر كاريش كردم اصلا تخفيف نداد
چطور ممكنه همين گوشي يكدفعه مثلا با 100 تمون اختلاف فذوخته بشه ؟!؟!!؟
تازه گوشيش خريد قبلي هم نبود
چون من چند روز پيش رفتم نداشت
بعد 3 تا اورده بود
2 تاشو فروخته بود و يكي مونده بود منم ترسيدم يكي ديگه بياد بخره گفتيم بخريمش
راستي عجب چيزيه اين x1
هنوز نتونستم باهش كار كنم باطريشو گذاشتم اب بندي بشه
ولي مشخصه كه صفحه لمسي خيلي خوبي داره
و كيفيتش خيلي عاليه
بكلايتش اصلا حرف نداره تيك اتو روش هست و مياره پائين وقتي تيك اتو را برميداري نورش خيلي زياد ميشه
اصلا صفحه اش حرف نداره
ديگه بعيد ميدونم از گوشي ديگه خوشم بياد
راستي اكولايزر كجاست ؟
اخه صداش بلند نيست هر چند با كيفيته

اکلایزر نداره دوست من...:20:
اگه اکولایزر لازم داری برنامه pocket music یا core player رو نصب کن...اونم وقتی داری اهنگ گوش میدی اکولایزر داره...برای سیستم اکلایزر ندیدم...

hesamkowsar
29-03-2009, 13:40
حسام چيكار كنم؟
كابل usb كه به گوشي وصل ميشه يه كمي لق هست
اين ميتونه مشكل ساز باشه يا نه ؟
1 سوال ديگه هم داشتم
برنامه OziCE v2.19 به گوشي كپي نميشه
يه ارور مبني بر اسم فايل ميده
1 سوال هم داشتم
برنامه nimbuzmessenger براي پاكت پي سي هست؟

فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه لقه...شما یه کابل استاندارد دیگه به اداپتورش بزن وصل کن به گوشی ببین بازم لقه...چنتا کابل usb امتحان کن...مال منم راحت در نمیومد کابل usb هندی کممونو زدم خیلی رون در میاد و خوب گیر میکنه...
چرا میخوای OziCE v2.19 رو کپی کنی؟
اینم nimbuz messenger برای pocket pc
دانلود: (2.15MB)

golmohammadi
29-03-2009, 14:03
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه لقه...شما یه کابل استاندارد دیگه به اداپتورش بزن وصل کن به گوشی ببین بازم لقه...چنتا کابل usb امتحان کن...مال منم راحت در نمیومد کابل usb هندی کممونو زدم خیلی رون در میاد و خوب گیر میکنه...
چرا میخوای OziCE v2.19 رو کپی کنی؟
اینم nimbuz messenger برای pocket pc
دانلود: (2.15MB)

ممنون بابت برنامه
خودم هم پيدا كردم
يه كابل ديگه وصل كردم بازم همونطوره
البته فقط يه كمي لق هست
ولي چون ديشب با اتكون خوردن كابل اتصال قطع و وصل ميشد به اون شك دارم
در حالي كه امروز قطع و وصل نميشه
در ضمن با موقع وصل كردن به pc منظورم بود
OziCE v2.19 براي فعال كردن gps هست
الان كدوم برنامه خوبه اونو نصب كنم ؟
راستي اين google map كه داره عجب خفنه ...
خيلي با كيفيته
و سرعتشم خوبه
با Adsl كامپيوتر خوب كار ميكنه فوري هم وصل ميشه

amookochoolo
29-03-2009, 14:08
سلام دوستان....من شهرستان هستم.....تورو خدا یکی قیمت و مکانی رو که مطمئن باشه برای خرید رو بگه ....
مرســــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی

M@hdi-B
29-03-2009, 14:14
ایکون start هم همین جوریه؟
ممنون میشم اگه اسکرین شات اپ کنی...:20:

نه دیگه استارتش اینجوری نیست.

اکلایزر نداره دوست من...
اگه اکولایزر لازم داری برنامه pocket music یا core player رو نصب کن...اونم وقتی داری اهنگ گوش میدی اکولایزر داره...برای سیستم اکلایزر ندیدم...
اینم بگم موقع گوش دادن به موزیک اکولایزر رو دیفالت باشه بهتره. نباید بیشتر از توان اسپیکر ازش کار بکشید زود ضعیف میشه. مثل اون کارهایی که با W810 یا 700 می کردن که صداش زیاد بشه. بعد از چند وقت اسپیکراشون می ترکید.

با Adsl كامپيوتر خوب كار ميكنه فوري هم وصل ميشه
محمد جان منم Adsl دارم چه جوری باید اینترنت کامپیوتر رو Share کنم رو گوشی؟ در ضمن مادربردم وایرلس داره با اونم میشه؟
(نقل قولها رو هم اینطوری بزنید بهتره تا واسه هر پست یه نقل قول اینطوری تاپیک شلوغ هم نمیشه):46:

Hamid..God
29-03-2009, 15:22
550.000 کامتل
565.000 کامتل
570.000 ایرافون
545.000 پارس کامتل
638.000 سیتادل
570.000 سیتاتل

مخلصیم

hesamkowsar
29-03-2009, 15:30

با استارت اونجوری سراغ نداری رفیق؟

M@hdi-B
29-03-2009, 16:14
با استارت اونجوری سراغ نداری رفیق؟

نه.
بازم اگه پیدا کردم چشم.:46:

hussain
29-03-2009, 16:34
كسي نيست به اين سوال جواب بده؟؟؟؟؟

سلام دوستان.
آيا راهي هست مثل سري جاواي سوني كه ميشد شماره اي پاك كردي رو دباره پيدا كني؟؟
ويرايش...
جريان اين tweaky چيه؟يعني ميشه كيفيت فيلمبرداريش رو بيشتر كرد؟؟؟؟

احمد44
29-03-2009, 18:19
دوستان كسي ميدونه تقويم x1 رو چطور ميشه تبديل كرد كه هجري شمسي رو نشون بده؟

golmohammadi
29-03-2009, 19:23

اینم بگم موقع گوش دادن به موزیک اکولایزر رو دیفالت باشه بهتره. نباید بیشتر از توان اسپیکر ازش کار بکشید زود ضعیف میشه. مثل اون کارهایی که با W810 یا 700 می کردن که صداش زیاد بشه. بعد از چند وقت اسپیکراشون می ترکید.

محمد جان منم Adsl دارم چه جوری باید اینترنت کامپیوتر رو Share کنم رو گوشی؟ در ضمن مادربردم وایرلس داره با اونم میشه؟
(نقل قولها رو هم اینطوری بزنید بهتره تا واسه هر پست یه نقل قول اینطوری تاپیک شلوغ هم نمیشه):46:

خب پس قيد اكولايزر را ميزنيم
در ضمن سرعت پلير خود گوشي ظاهرا پائينه
اين adsl را فعلا با كابل ازش استفاده ميكنم
با بلوتوث سرعت چطوره كسي تست كرده ؟
راستي 2 تا سوال داشتم
يكي اينكه براي تغيير شماره سرويس سنتر بايد كجا برم جايي نميبينمش
دوم اينكه فايل منيجر اصلي كجاست و چطور سويچ ميكنه بين مموري و حافظه تو فيل منيجرهلي مفيدتر هست كه نصبش كنيم؟

Mohammad
29-03-2009, 19:47
دوستان یه چند تا سوال داشتم ، اگه قبلا پرسیده شده عذر می خوام ...
چون خودم p1 دارم دوست ندارم اگه x1 گرفتم این مشکلات رو دوباره داشته باشه گرچه مشکلات ریزی هستن ..
هنگام دریافت بلوتوث ، به مانند دریافت اس ام اس هست یعنی آهنگ انتخابی پخش میشه ؟ و ایا بوسیله led ها مشخص میشه ؟
پروفایل چی ؟ موجود ؟
در هنگام مکالمه نور صفحه بصورت خودکار کم میشه ؟
ممنون.

golmohammadi
29-03-2009, 20:42
چون خودم p1 دارم دوست ندارم اگه x1 گرفتم این مشکلات رو دوباره داشته باشه گرچه مشکلات ریزی هستن ..
هنگام دریافت بلوتوث ، به مانند دریافت اس ام اس هست یعنی آهنگ انتخابی پخش میشه ؟ و ایا بوسیله led ها مشخص میشه ؟
پروفایل چی ؟ موجود ؟
ممنون.

من فقط اخري را تست كرده ام
اره الان داشتم مكالمه كه ميكردم نور صفحه بطور كامل خاموش بود
در كا800 و بقيه گوشيها بصورت كمرنگ در مياد اما تو اين بطور كامل خاموش ميشه

Mohammad
29-03-2009, 22:30
ممنون.
کاش مثل p1 یا k800 که شما فرمودین کمرنگ میشد تا مثلا راحت تر بشه ساعت ، مدت مکالمه و ... رو دید گرچه از بابت مصرف باتری بهتر .

hesamkowsar
29-03-2009, 22:35
پروفایل چی ؟ موجود ؟
ممنون.

من فقط اخري را تست كرده ام
اره الان داشتم مكالمه كه ميكردم نور صفحه بطور كامل خاموش بود
در كا800 و بقيه گوشيها بصورت كمرنگ در مياد اما تو اين بطور كامل خاموش ميشه

اینا همش تنظیم میشه...زنگ بلوتوس...زنگ sms ...و led هاشون...بیشترم به وسیله برنامه xperia tweak...
روشن بودن صفحه هم هنگام مکالبه تنظیمش فکر کنم با همین برنامه هست...من که تنظیم کردم انگام مکالمهنور صفحه کم میشه اما خاموش نمیشه....

hesamkowsar
29-03-2009, 22:38
ممنون.
کاش مثل p1 یا k800 که شما فرمودین کمرنگ میشد تا مثلا راحت تر بشه ساعت ، مدت مکالمه و ... رو دید گرچه از بابت مصرف باتری بهتر .

میشه دوست عزیز...نگران نباش...مال منم اول حرف میزدم خاموش میشد اما با برنامه xperia tweak تنظیم میشه...:46:به صورت تصویر زیر میتونید کنترل صفحه و led رو داشته باشید...

golmohammadi
30-03-2009, 00:18
میشه دوست عزیز...نگران نباش...مال منم اول حرف میزدم خاموش میشد اما با برنامه xperia tweak تنظیم میشه...:46:به صورت تصویر زیر میتونید کنترل صفحه و led رو داشته باشید...

حسام جون به چند تا پست قبليم توجه نكردي؟
چند تا سوال داشتم ...