PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : corel draw x4 درخواست کرک یا پچ جدید

dubairan
10-02-2008, 22:25
سلام
از دیروز منوهای اصلی و کاربردی کورل غیرفعال شده است.
کورل را آنیستال کردم دوباره نصب و کرک کردم جواب نمیده. با پچ هم فعال میشد که دیگه نمیشه.
آنیستال کردم در درایو D نصب کردم بازم فایده نداره.
یکجایی داخل رجیستری باید ردپای کورل را پاک کرد وفکر میکنم کرک جدیدی میخواد.
خلاصه دستمون عصا شده. برنامه های جدید هم که با ورژن پایینتر جواب نمیده، دوستان حرفه ای یه فکری بکنند.
متشکر وممنون

Alastoor
11-02-2008, 00:14
سلام

این که برنامه دچار مشکل شده نشون میده کرکی که ازش استفاده می کردید کامل نبوده و اشکال داشته.
بهتر بود می گفتی قبلن از کدوم کرک استفاده کردی...
من اینو پیدا کردم:

Corel DRAW Graphics Suite X4 14.0.0 567 Multylanguage - Bidjan :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه کار دبگه هم می تونی بکنی: با استفاده از برنامه های uninstaller برنامه رو پاک کنی یا اینکه به شکل دستی رجیستری رو از نام برنامه پاک کنی که البته این دو روش همیشه جواب نمیدن.

:king:

winxp
11-02-2008, 00:47
مگه کرک جدید روی کرک قبلی replace نمیشه

شما میتونی اسم برنامه رو تو ریجستری سرچ کنی و هر جا مشکوک بود پاک کنی یا از نرم افزار tun up استفاده کنی

موفق باشی

dubairan
11-02-2008, 01:08
سلام

این که برنامه دچار مشکل شده نشون میده کرکی که ازش استفاده می کردید کامل نبوده و اشکال داشته.
بهتر بود می گفتی قبلن از کدوم کرک استفاده کردی...
من اینو پیدا کردم:

Corel DRAW Graphics Suite X4 14.0.0 567 Multylanguage - Bidjan :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه کار دبگه هم می تونی بکنی: با استفاده از برنامه های uninstaller برنامه رو پاک کنی یا اینکه به شکل دستی رجیستری رو از نام برنامه پاک کنی که البته این دو روش همیشه جواب نمیدن.

:king:

ممنونم از راهنماییتون
با تون آپ آنیستال کردم ودوباره نصب کردم وکرکی که گذاشته بودید را امتحان کردم درست نشد. راه دیگه ای نیست؟ خیلی مشکله بخوام ویندوز را دوباره نصب کنم، فرصت بک آپ گرفتن ندارم.
ضمنا من نمیدونم چطوری میشه دستی رجیستری را پاک کرد. وکلا چطوری میشه کلیه آثار یک برنامه نصب شده را براندازی کرد.