PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه تو مایه های رمز گذاری روی سی دی بیاید داخل می فهمین

baba barghi
27-10-2005, 11:50
سلام دوستان
من با crypt cd به جايي نرسيدم ولي يه فكر توپ به مغزم خطور كرد لونم اينه كه مگه نمی شه روی اتوران رمز گذاشت؟؟؟؟خب ما یه کاری می کنیم که فولدر که فایل ها توشه مخفی رایتش کنیم ولی فایل داخل فولدر مخفی نباشه حالا نکته ی مهم اینه که آیا اگر اون طرف شو هیدن فایل رو بزنه تو سی دی نشون می ده؟اگر آره که بی خیال شین اگر نه باید یه کار دیگه کرد اونم اینه که اونجایی که باید آدرس جاری رو بزنید رو تو سی دی از بین ببرید حالا من این برنامه رو درخواست می کنم که جایی که آدرس می زنی تو سی دی رو حذف کنه و اگز جواب سوالم منفی بود یعنی با شو هیدن فایل فولدر نشون نده نمی دونم فهمیدین چی می گم یا نه؟خودمم گیج شدم :biggrin: :rolleye:

ممنون
بای

McLarenF1
27-10-2005, 22:35
سلام دوست من ،
آخرش ما نفهميديم اين آموزش بود يا درخواست نرم افزار ؟!؟!؟
در هر حال ببين عزيز ، تا جايي كه من ميدونم يك برنامه فشرده سازي خيلي قوي براي اين كار وجود داره ، يعني همين كاري كه ميگيد فولدر هاي درون سي دي مخفي بشن و ...
اما خدا وكيلي اسمش رو نميدونم ، من يك سي دي دارم كه دقيقا همين ترفند شما رو درونش به كار بردن و به ظاهر هيچ فايلي جز يك فايل اتوران درونش نيست ( حتي وقتي قابليت نمايش فايلهاي Hidden هم در ويندوز فعاله ) ، اما وقتي روي نصب برنامه هاي درون سي دي كه لينكشون در اتوران داده شده كليك ميكنم ميره و فايل نصب برنامه رو اجرا ميكنه !!!
اين شايد زياد مهم نباشه و بگيد خوب با ISO Buster برو ببين توش چيه ديگه !!! اما نكته جالبش همينه كه وقتي با ISO Buster درونش رو ديدم فقط يك فايل TRACK وجود داشت و اين به قدري برام سوال شده بود كه هنوز هم نتونستم جواب معقولي براش پيدا كنم !!!
اميدوارم دوستان اگر كسي در اين مورد اطلاعات داره بگه كه ما رو از اين عدم درك موضوع در بياره !!!
ممنون ...

saman_uv
27-10-2005, 22:52
چرا به نتیجه نرسیدی ؟

mohammad nasimafza
28-10-2005, 07:34
من این برنامه که mclaren معرفی کرده رو میدونم چه جوری کار میکنه...من با اتوران همانطور که valizade گفت اینکارو کردم...به زودی هم آموزششو میذارم...

Sina
28-10-2005, 15:28
valizadeh4 براي يك موضع چند تا تاپيك و پست ميدي ؟؟
در صورت تكرار اي دي شما بسته خواهد شد ! :exclamati
تمام نظم انجمن ها رو داري بهم ميزني !!!!

baba barghi
28-10-2005, 16:18
سلام دوستان از همه ممنون
اول جواب مک لارن جان رو بدم ممنون از پاسختون من همینو می خوام ولی تا حالا ندیدم همین جوری این به فکرم اومد ممنون که بحث رو واضح کردید
سلام محمد جان
ممنون از پاسختون اگر ممکنه زورتر آموزشش رو بزارید چون من تا 3شنبه سی دی رو باید آماده کنم ممنون عزیزم
در مورد آقا سینا صاحب سایت باید بگم من یادم نمیاد تاپیک تکراری زده باشم ولی قبلی که به شما بگم سعی می کنم قوانین رو رعایت کنم چرا ولی الان نه ولی خلاصه اگر خطایی چه الان و چه قبلا سر زده می بخشید هر چی باشه شما صاحب سایت هستید

ممنون از همه
بای