PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك اختصاصي آنتي ويروس BullGuard

4mir
09-02-2008, 22:25
bullguard 8 یکی از بهترین internet security ها ست که کمتر تو این فروم بهش توجه شده تنها مشکلش اینه که هنوز نتونستم کرکش رو پیدا کنم ولی نسخه آزمایشیش تمامی امکانات رو داره و 60 روز هم اعتبار داره پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید:40:

اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4mir
09-02-2008, 22:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zhina_gian
10-02-2008, 05:34
BulGuard از انحین آنتی ویروس بیت دفندر استفاده میکنه و در شناسایی با بیت دفندر فرقی نداره.
فایروالش هم Outpost است.

4mir
10-02-2008, 12:36
من خودم بیشتر اوقات از zone alarm internet security استفاده میکنم و به نظرم بهترینه ولی حدود 1 هفته از bullguard استفاده کردم به نظرم چیز خوبی بود خواستم اینجا معرفی کنم.:40:

zhina_gian
10-02-2008, 18:00
بله ZoneAlarm IS هم از انجین نسخه 6 آنتی ویروس کسپرسکی استفاده میکنه.

منم شخصا همیشه دوست دارم از نرم افزار های اصلی و اورجینال استفاده کنم تا اینکه بیام و نرم افزاری
رو انتخاب کنم که از انجین نرم افزار های دیگه استفاده میکنه. چون همیشه مشکل دارند و هیچ وقت به اندازه
نرم افزار اصلی آپدیت شده و پایدار نیستند.

بطور مثال Kaspersky Internet Security بسیار بهتر از استفاده کردن از ZoneAlarm IS است.
و یا Bitdefender Antivirus + Outpost Pro بهتر از استفاده کردن از BullGuard هستند.

4mir
10-02-2008, 20:59
اتفاقا من هم یه مدتی از kaspersky internet security استفاده کردم ولی متاسفانه فایر والش زیاد جالب نبود:40:

AMIR.KIK
31-12-2011, 01:14
BullGuard Internet Security

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

pedram_01
27-01-2012, 23:34
چجوری میشه برای بول گارد ویروس فرستاد ؟

ممنون میشم کمک کنید :11:

pedram_01
28-01-2012, 04:01
دیدم کسی جواب نمیده خودم دست بکار شدم از پشتیبانی خود بول گارد سوال کردم:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arfnpm
02-02-2012, 21:54
نقد و بررسی لوگارد،
شما می توانید با مشارکت خود این بررسی را بسیار کامل کنید:

pedram_01
02-02-2012, 22:56
ممنون بابت نشان دادن این سایت . ولی نیاز به کامل شدن نداره همه چیز را درست و کامل توضیح داده و مشگلاتش هم درست گفته و دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه

pedram_01
02-02-2012, 23:14
BulGuard از انحین آنتی ویروس بیت دفندر استفاده میکنه و در شناسایی با بیت دفندر فرقی نداره.
فایروالش هم Outpost است.

فقط موتورش مال بیت دفندر هست اپتودیت هاش رو خود بول گارد میده یعنی از نظر ویروس شناسی مثل هم نیستن ایمن هم همینجور اون هم متور بیت رو استفاده میکنه و هم از ظاهر بیت استفاده میکنه ولی اپتودیت هاش رو خود ایمن میده و اصلا قابل مقایسه نیستن

AlexanderMahone
22-04-2012, 16:47
خرید انتی ویروس بولگارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

disna
08-05-2012, 07:22
شرکت بولگارد برای کاربران خانگی آنتی ویروس داده :
آخرین نسخه محصولات این شرکت برای کامپیوتر و نوت بوک نسخه 12 و برای موبایل تا این لحظه نسخه 10 موبایل سکیوریتی هستش .

BullGuard AntiVirus 12

BullGuard Internet Securty 12

BullGuard Mobile Security 10

محصولات آنتی ویروسش از موتور بیت دفندر استفاده کی کنه ، ولی نرم افزارش بهتره .
محصول موبایل سکیوریتیش یا همون آنتی ویروس موبایلش از تکنولوژی های جونیپر Juniper Network و امکانات خیلی خوبی داره و سیمبین - ویندوز موبایل - اندروید و بلک بری رو پشتیبانی میکنه .

محصولاتش عمومآ 60 روز تریال داره و بعدش باید لایسنسش رو خریداری کنید .

یکی از ویژگی هاش حجم کم آپدیتش هست و پشتیبانی آنلاین بسیار خوبش و اینکه ی برند اروپایی ( انگلیسی ) محسوب میشه .

تو ایران هم ی نماینده داره که الان روی محصول آنتی ویروسش ی تخفیف ویژه گذاشته .

اگه لینک دانلود معتبر سورس فایلش هم بخواهید لطفآ فقط و فقط به وب سایت شرکت یا تولیدکنندش برید و یا فقط وب سایت توزیع کنندش تو ایران ( دورانتاش ) .
دلیلش رو هم تو بخش دانود اون سایت نوشته که چرا فقط باید از اونجا دانلود کنید .

موفق باشید دوستان
دیسنا

jolan57
08-05-2012, 18:21
ویرایش ......

ALI . R
21-05-2012, 18:30
BullGuard Internet Security 12.0.221

32-bit

64-bit

manuch
26-05-2012, 11:38
کاسپر و زون هر دو از چک پوینت استفاده می کنند و حتی می شه دیتابیس زون و کاسپر رو به جای هم استفاده کرد. ولی کاسپر بیشتر از زون به بچه آدمیزاد شبیهه! حرف شنوی بیشتری داره و کنار میاد بالاخره. نمی دونم وقتی کاسپر هست، چرا باید انتخاب دیگری داشت؟!
من خودم البته چون مرض دارم و باید همه شون رو تست کنم، بولگارد رو هم تست کرده ام. کلا چیز جالبی نیست. یقینا اوست هم از اون بهتره. مخصوصا اوست برای اورژانس سیستم های آلوده محشره.

pedram_01
26-05-2012, 12:59
شما از بولگارد خوشت نیامد . دلیل نمیشه بیای اینجا بگی اوست بهتره

AMIR.KIK
27-05-2012, 13:41
Bullguard Internet Security 2012

manuch
27-05-2012, 15:52
معذرت می خوام! قصد توهین به بولگارد رو نداشتم!
ضمن اینکه باید دقت داشت تنظیمات کامپیوتر هم در این قضیه دخیله. ممکنه تنظیمات یکی طوری باشه ( نرم افزاری و سخت افزاری) که فلان برنامه توش بهتر اجرا بشه. مثلا من وب روت رو توی لپتاپم دارم و خیلی راحتم ولی وقتی تو دسکتاپ نصب می کنم، یک سوم موارد کامپیوترم شات داون نمی کنه و آخرش باید خودم دستی خاموش کنم. نظر من در مورد کاسپر و اوست و هر برنامه دیگری بر مبنای سیستم های خودم بود و گرایش بیشتر من اصولا به برنامه هایی هست که به جای دیتابیس، به رفتار فایلها نگاه می کنند و این ویژگی باعث می شه که اون برنامه در برابر ویروس های ناشناخته هم توانمند تر باشه. کاسپرسکی هم بیشتر روی رفتار برنامه ها دقت داره همون طور که مثلا کومودو از نظر آنتی ویروس چیزی نداره و بارها بدبخت شده ام ولی از نظر فایروال در حد نامبر وان ظاهر می شه. ولی وقتی می خوام از چیزی کاملا مطمئن بشم که هیچ ویروسی نداره، می برم پیش بنده خدایی که مک آفی داره و اسکن می کنه. ساده تر این که اشتباه محضه اگر کسی فکر کنه حتی با سه تا سکیوریتی سوئیت می شه امنیت داشت. بولگارد هم زمانی برای من عالی بود ولی مزاج آدم ها به مرور تغییر می کنه. بحث خیلی طولانیه و نمی شه اینجا توضیح داد. جسارت نباشه!

disna
28-05-2012, 16:59
سلام.
دوست عزیز اصلی و معتبر بودن ربطی به انجین و موتور مورد استفاده ندارد .

وب روت یا ترندمیکرو را تا حالا دیدی .
بغدش شما باید نصخه اصلی و معتبر و پولی با گارانتی معتبر تهیه کنی تا ببینی آنتی ویروس چیه . نه اینکه نسخه جعلی و کرکی استفاده کنی .

disna
28-05-2012, 17:16
شما میگید کسپر بعد میگید آوست ؟؟؟؟؟
اصلا شما نسخه اصلی استفاده میکنی ؟ اصلا شرایط پیش از نصب آنتی ویروس رو رعایت میکنی .

عزیزم هر محصولی ویژگ خودش رو داره . شما مثلا ترندمیکرو یا سیمانتک استفاده کن که اصلا کسپر رو آنتی ویروس حساب نمیکنند .

کسپر فقط به خاطر تبلیغات تو ایران یکم میفروشه - وگرنه کدوم منگولی کسپر میگیره .

راستی ی تستی از وب روت بزن ببین چطوره . شما تائیدش میکنی . والا چی بگم آخه بهت .

WEBROOT SECURE ANYWHERE

جیگری

jolan57
30-05-2012, 01:45
ویرایش پست ....
ممنون از برخورد مدیریت...

wordist
31-05-2012, 11:28
شما میگید کسپر بعد میگید آوست ؟؟؟؟؟
اصلا شما نسخه اصلی استفاده میکنی ؟ اصلا شرایط پیش از نصب آنتی ویروس رو رعایت میکنی .

عزیزم هر محصولی ویژگ خودش رو داره . شما مثلا ترندمیکرو یا سیمانتک استفاده کن که اصلا کسپر رو آنتی ویروس حساب نمیکنند .

کسپر فقط به خاطر تبلیغات تو ایران یکم میفروشه - وگرنه کدوم منگولی کسپر میگیره .

راستی ی تستی از وب روت بزن ببین چطوره . شما تائیدش میکنی . والا چی بگم آخه بهت .

WEBROOT SECURE ANYWHERE

جیگری

بدليل توهين و لحن نامناسب ، يك اخطار در كارنامه شما ثبت شد

فروم محل تبليغ نيست و همچنين جاي توهين

اينجا محلي هست براي به اشتراك گذاري اطلاعات

اگه اطلاعات علمي و بدردبخوري از محصولي كه بهش اعتقاد دارين بلد هستين همينجا با توضيحات كامل بذارين

دليل وجود نداره كه با به تشنج كشيدن جو انجمن بخوايد روي محصولي كه قبولش دارين مانور بدين

رعايت كنيد دوست گرامي

دوستان در صورت مشاهده چنين پستهايي از دكمه گزارش خلاف استفاده كنن

ممنون

A M ! N
08-07-2012, 13:47
Bullguard internet security | 90 days free trial

Facebook Fan page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
25-07-2012, 14:39
سلام.

Campaign تست برای ورژن بتای این برند شروع شد..

دانلود بتا :

download.bullguard.com/beta13/BullGuardDownloader_v13BETA.exe

ثبت نام تسترها :

AlexanderMahone
04-08-2012, 19:26
دریافت اینترنت سیکیوریتی بولگارد شش ماه رایگان از سایت اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو دکمه دانلود کلیک کنید بعد در صفحه جدید اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید در اخر بعد از نصب برای فعال سازی از اون اطلاعات موقع ثبت نام استفاده کنید

ALI . R
06-08-2012, 12:29
BullGuard Internet Security 2013 13.0 Beta 3

ALI . R
14-08-2012, 17:15
BullGuard Internet Security 2013 13.0 Beta 4

manuch
14-08-2012, 17:38
این هم لینک دانلود مستقیم (بدون دانلودر خود شرکت و قابل استفاده برای دانلود منیجرها)

BullGuard Internet Security 12.0:

32-bit versions: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
64-bit ones: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BullGuard Antivirus 12.0:

32-bit: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
64-bit: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GHOST RECON
15-08-2012, 13:56
دوستان كسي ميدونه چجوري ميشه آپديت هاي بولگارد رو از يه سيستم به يه سيستم ديگه منتقل كرد ؟ اصلا ميشه يا نه ؟

manuch
22-08-2012, 11:06
دوستان كسي ميدونه چجوري ميشه آپديت هاي بولگارد رو از يه سيستم به يه سيستم ديگه منتقل كرد ؟ اصلا ميشه يا نه ؟
خودشون که جواب نمی دن!
هنوز هیچ جوابی نگرفتم.
یه بار قبلا پرسیدم ازشون، گفتن چی چی مگوی؟!!! ( دقیقا با همین لهجه!)
اگر این بار سوم هم حواب ندن دیگه بی خیال!

manuch
27-08-2012, 00:56
خود سایت بولگارد در مورد انتقال آپدیتها این طوری نظر داده و اون رو غیر ممکن دونسته:

Please allow me to inform you that whenever you need to reinstall BullGuard, you should do this from our site directly. On our site you will always get the latest version of BullGuard and you will only need to download a few updates after you install it (the program updates that were released after the new version was published and latest antivirus deffinitions).
BullGuard updates by comparing what it finds on our server server with what it has, thus a "local" update is not possible.

ALI . R
29-08-2012, 20:43
BullGuard Internet Security 2013 13.0 Beta 4

ALI . R
01-09-2012, 08:56
BullGuard Internet Security 2013 13.0 Beta 5

xman681
01-09-2012, 09:56
خودشون که جواب نمی دن!
هنوز هیچ جوابی نگرفتم.
یه بار قبلا پرسیدم ازشون، گفتن چی چی مگوی؟!!! ( دقیقا با همین لهجه!)
اگر این بار سوم هم حواب ندن دیگه بی خیال!

سلام
میدونی چرا اینطوری گفته چون اونجا بی مفهوم ترین چیز و پیش پا افتاده ترین چیز آپدیت آنتی ویروس هاست

اونجا 100 مگ و 200 مگ فقط زحمت چند دقیقه هست و اصلا آفلاین معنایی نداره

توی بیابون هاشون هم Wireless با پهنای 100 مگ دارند :31:

ALI . R
15-09-2012, 10:01
BullGuard Internet Security 2013 13.0 Beta 6

ALI . R
18-09-2012, 15:52
BullGuard Internet Security 2013 13.0.251

manuch
18-09-2012, 19:42
این نسخه بتا که نیست؟!

ALI . R
19-09-2012, 01:26
این نسخه بتا که نیست؟!
نه عزیز بتا نیست!
نسخه 2013 انتشار یافت! ::20:

jafarian
18-10-2012, 14:00
BullGuard Internet Security 2013 v 13.0.252 Final

ALI . R
20-11-2012, 22:43
BullGuard Internet Security 2013 13.0.254

mosi252
27-11-2012, 12:54
دوستان خوب سایت مرسی از شما من با روشهایی که توی فروم گفتین بولگارد اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم البته 90 روزشو . میخواستم بدونم اساتید میتونن لایسنس 6ماهه اونرو بزارن توی سایت

ممنونم ازتون و سایت خوب p30world

xman681
27-11-2012, 15:21
دوستان خوب سایت مرسی از شما من با روشهایی که توی فروم گفتین بولگارد اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم البته 90 روزشو . میخواستم بدونم اساتید میتونن لایسنس 6ماهه اونرو بزارن توی سایت

ممنونم ازتون و سایت خوب p30world

سلام

قیمت اورجینالش زیاد نیست ( 49 هزار ) عزیز اگر دوست داشتید و مشکل مالی ندارید خرید اورجینال کنید که خیالتان یکسال آسوده و راحت باشه

موفق باشید

mf.designing
11-01-2013, 14:24
دوستان چنتا سوال داشتم :

1- اولا تستها و نتایج سایتهای معتبر در مورد این آنتی ویروس چطوری بوده ؟
2- ESET رو نگه دارم بهتره یا این سرتره ؟!
3- حجم آپدیتهاش چقدر هستش ؟
4- لایسنس و کرک براش گیر میاد ؟!
5- روی کارائی سیستم و اینترنت تاثیر منفی نداره ؟!

xman681
11-01-2013, 14:55
دوستان چنتا سوال داشتم :

1- اولا تستها و نتایج سایتهای معتبر در مورد این آنتی ویروس چطوری بوده ؟
2- ESET رو نگه دارم بهتره یا این سرتره ؟!
3- حجم آپدیتهاش چقدر هستش ؟
4- لایسنس و کرک براش گیر میاد ؟!
5- روی کارائی سیستم و اینترنت تاثیر منفی نداره ؟!

سلام

آنتی ویروس بولگارد از انجین شرکت بیت دیفندر استفاده میکنه = قدرتمند تر از ESET هست

نتایج تست هاش همش عالی بوده همیشه جز بهترین هاست

حجم آپدیت هاش فکر کنم چون کلا بیت را داره بین 3 تا 5 مگ در روز باشه اما مطمئن نیستم این را هم بخاطر آپدیت های بیت موجود در امسی سافت میگم

از لحاظ سرعت و لودینگ شرایط خوبی داره و راحت میتونید باهاش کار کنید

در مورد کرک و لایسنس . بهتر است خرید اورجینال کنید

موفق باشید

DVB4IR
09-03-2013, 14:16
سلام
من دوباره از BullGuard Internet Security استفاده میکنم از نسخه 2012 خیلی بهتر شده

لیسانس نداره برای بعد از 60 روز ترایل ازش استفاده کنیم ؟:n28:

DVB4IR
30-03-2013, 14:49
تکرار سوال بالا :n29:

jafarian
10-05-2013, 11:22
BullGuard Internet Security 2013 3 months

jafarian
10-05-2013, 11:22
BullGuard Internet Security 2013 - Free 3 month trial

Razel
14-08-2013, 16:51
سلام دوستان
من چند روزه از نسخه internet security 13.0.260 این برنامه استفاده می کنم خیلی سبک و سازگار با سیستم منه. ولی چیزی که برام مهمه اینه که فایروال هر برنامه جدیدی که میخواد وصل بشه رو بهش اجازه میده و فقط بک پیغام میده.
در قسمت تنظیماتش میشه برنامه های قبلی رو یکی یکی رو سوال تنظیم کرد ولی برای جدیدها بازم همون کارو میکنه.
می خوام بدونم راهی هست که بشه کاری کرد برای تمام برنامه ها سوال بپرسه که وصل بشه یا نه.

یک سوال دیگه هم اینه که اگه بعد دو ماه با یه ایمیل جدید ثبتش کنم بازم اجازه استفاده دوماهه میده؟

با تشکر.