PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ram reader

peyman_sogol
09-02-2008, 20:12
من یه رم ریدر خریدم نمیدونم چشه تو کامپیوتر من بالا میاد درایو ها رو نشون میده ولی چیزای داخل مموری رو نشون نمیده و بعضی موقع ها هم که رو درایوها کلیک میکنی گیر می کنه رو کامپیوتر دوستم امتحان کردم بالا اومد رفتم از اونجایی که خریده بودم امتحان کرد بازم بالا اومد
ویندوزمxp service pack 2 هستش تازه هم نصب کردم تو رو خدا کمک کنین

mahdi7610
09-02-2008, 23:37
سلام اقا پیمان
شما رم ریدر را به سیستم خودت وصل کن و بعد سعی کن با یک رم دیگه اونا تست کنی .
بعد از اینکه رم را توی رم ریدر می زاری و به سیستم وصل می کنی موقع کلیک بر روی درایو مربوط به اون error
می ده ؟ اگه error می ده بگو چه اروری می ده .
بهتره همه usb های سیستم را امتحان کنی .
وقتی رمتون را داخل رم قرار می دید یکم اونا تکون بدید .معمولا رم ریدر ها بسته به نوعشون روی هر اسلات LED دارند که با قرار گرفتن رم اون به حالت روشن در میاد .
در ضمن احتمال وجود ویروس توی سیستمت هم هست .

peyman_sogol
10-02-2008, 15:07
همه ی کارهایی رو که شما میگین امتحان کردم ولی فایده نداشت ویروسم فکر نکنم داشته باشم چون nod 32 به روز هست تازه هم ویندوز عوض کردم ارور هم نمیده فقط بعضی موقع ها گیر می کنه

mahdi7610
10-02-2008, 16:20
این گیر کردن توی بعضی از رم ریدرها و موبایل ها وجود داره . اون همه بیشتر به دلیل ناسازگاری قطعه متصل شده به سیستم هستش . و به دلیل اینکه قطعه متصل شده از نظر compatibaliy با سیستم عامل یا قطعات دیگر سازگاری نداره این اتفاق می افته .

winxp
10-02-2008, 23:52
سلام عزیزم

مدل مادربوردت چیه ؟

اینم تست کن بد نیست

@echo off

reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /v Shell /t REG_SZ /d "Explorer.exe" /f

reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOHIDD EN" /v CheckedValue /t reg_dword /d "2" /f

reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\NOHIDD EN" /v DefaultValue /t reg_dword /d "2" /f

reg ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWAL L" /v CheckedValue /t reg_dword /d "1" /f

reg ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWAL L" /v DefaultValue /t reg_dword /d "2" /f

موفق باشی

peyman_sogol
11-02-2008, 00:51
سلام winxp جان مدل مادر بوردم فکر کنم nvidia 6100 باشه راستی اینا که نوشتی یعنی چی میشه واضح تر توضیح بدی

winxp
11-02-2008, 09:57
سلام عزیزم

رو مادربوردت روی دفترچه ببین usb روی مادربرد ورژن چنده و رم ریدرت رو هم ببین روش چی نوشته

شاید کاله دوستات suport میکنه ,ولی مال شما نه

و اون کد ها رو هم باید یکی یکی تو ران بنویسی و اینتر بزنی

گفتم شاید ویرسی هست که فقط برای ram redaer شما فایلهارو مخفی میکنه

موفق باشی عزیزم

peyman_sogol
11-02-2008, 12:01
اون کدها رو زدم ولی فایده ای نداشت مادر بوردم usb 2.0 هست رو رم ریدر هم نوشته usb 2.0

winxp
11-02-2008, 12:53
خوب پس مشکل جالب میشه

اجازه بده یه خورده فکر کنم میام داهنماییت میکنم

موفق باشی