PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي

bache pooldar
09-02-2008, 02:53
باسلام به همگي يه درخواست داشتم كه اميدوارم كمكم كنيد . مي خوام گوشي بخرم اما بين اين سه تا نمي دونم كدوم رو انتخاب كنم ؟ :13:
Nokia N81 (معمولي) ، N73 و (در صورت صبر كردن تا دوماه ديگه N95)
خواهشا منو راهنمايي كنيد البته سه فاكتور هم براي خريد اين ها در نظر گرفتم كدوم يكي از اينها، اين سه فاكتور رو دارند؟
1- داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) 2- كيفيت خوب نمايشگر 3- كوچك بودن
البته به دليل بزرگ بودن نسبي N95 و صحبت فروشنده هاي گوشي يك مقدار از خريدنش دلسرد شدم .
بي زحمت يه كوچولو نظر هم راجع به N80 بديد . هرچند مي دانم خيلي ها از اين گوشي متنفرند .
باتشكر

saman65
09-02-2008, 08:52
اگه خز بودن واست مهم نیست میتونی N73 Me بگیری.گوشی خوبیه.اما N73 بیش از حد خز شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
N95 عادی رو هم کلا بیخیال شو.من داشتم.همه چیزش عالیه اما هنگ کردنش و باطری ضعیفش آدم رو کلافه میکنه:13:
N80 رو هم کلا بیخیال شوو:27:
ولی به نظر من N81 بهترین گزینست:8:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته اگه 8GB رو بتونی بگیری دیگه عالیه.کیفیت ال سی دیش عالیه(16 میلیون رنگ).از N95 هم کوچیکتر و خوش دست تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در مورد داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) هم من N81 هایی که تو ایران هست رو ندیدم.نمیدونم این حروف رو رو صفحه کلیدش هست یا نه
ولی حتی اگه نداشت هم خیلی سخت نگیر.بازم همون N81 رو بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidrezaaa
09-02-2008, 13:49
اگه خز بودن واست مهم نیست میتونی N73 Me بگیری.گوشی خوبیه.اما N73 بیش از حد خز شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
N95 عادی رو هم کلا بیخیال شو.من داشتم.همه چیزش عالیه اما هنگ کردنش و باطری ضعیفش آدم رو کلافه میکنه:13:
N80 رو هم کلا بیخیال شوو:27:
ولی به نظر من N81 بهترین گزینست:8:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته اگه 8GB رو بتونی بگیری دیگه عالیه.کیفیت ال سی دیش عالیه(16 میلیون رنگ).از N95 هم کوچیکتر و خوش دست تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در مورد داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) هم من N81 هایی که تو ایران هست رو ندیدم.نمیدونم این حروف رو رو صفحه کلیدش هست یا نه
ولی حتی اگه نداشت هم خیلی سخت نگیر.بازم همون N81 رو بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تایید میشه N81 8gb بهترین گزینست

majid_king69
11-03-2008, 10:53
N95 عادی رو هم کلا بیخیال شو.من داشتم.همه چیزش عالیه اما هنگ کردنش و باطری ضعیفش آدم رو کلافه میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
N80 رو هم کلا بیخیال شوو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
ولی به نظر من N81 بهترین گزینست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته اگه 8GB رو بتونی بگیری دیگه عالیه.کیفیت ال سی دیش عالیه(16 میلیون رنگ).از N95 هم کوچیکتر و خوش دست تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در مورد داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) هم من N81 هایی که تو ایران هست رو ندیدم.نمیدونم این حروف رو رو صفحه کلیدش هست یا نه

Archibab
11-03-2008, 12:40
پيشنهاد من هم بهت N81 هست ولي اگه بتوني با دوربين 2 مگا پيكسلي بدون اتوفوكوسش كنار بيايي!!!
اما N95 به غير از ضعف باتريش يه گوشيه كامل و عالي از هر لحاظ هست
N73 به دليل سرعت پايين و Lcd بي كيفيت تر (البته نسبت به دو مورد بالا)و درصد خزيت بالا پيشنهاد نميشه!!!

D o l f i n
12-03-2008, 10:07
من حرف هاي سامان رو تاييد ميكنم در ضمن بگم خودم 81 8گيگ دارم و حروف گ ژ پ رو هم داره خوش دست و كوچيك و خوشگلم هست