PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا كمك كنيد جبران ميكنم دوستان

sardar63
08-02-2008, 18:26
سلام دوستان
من 3230 دارم يك فونت تلفيقي فارسي انگليسي فانتزي و خيلي باهال دانلود كردم ولي فايل براي سري 60 ورژن 3 بود نه براي ورژن گوشي من كه 2 هست . چون از اين فونت خوشم اومد اونو دان كردم و گفتم امتحان كنم فوقش جواب نميده ديگه و با فايل منيجر ريختم تو اين پوشه c/system/fonts و براي اينكه گوشي فونتو بشناسه طبق روال اونو خاموش كردم ولي ديگه روشن نشد . يعني گوشي كه روشن ميكنم آرم نوكيا مياد سفيد ميشه و اين كار 4 بار انجام ميشه و بعد خاموش ميشه . يعني گوشيم 4 بار سعي ميكنه روشن شه ولي نميتونه و بعد بيخيال ميشه !
چون گوشي نميتونه با اون فونت بالا بياد پس روشن نميشه .
يه راه براي حلش اينه كه اون پوشه ي فونت رو پاك كنم ولي گوشي روشن نميشه كه اين كارو كنم يا مثلا با سيم به يو اس بي بزنم چون گوشي خاموشه و كامپيوتر نميشناسه گوشيرو . يه راه ديكه فورمت كردنه كه با نگهداري همزمان اين دكمه هاست *3 سبز و پاور روشن كردن . كه اين كارو هم نميتونم بوكونم يعني قبلا چند بار اين كارو با موفقيت انجام داده بودم ولي الان گوشي ديگه بعد از زدن اين دكمه ها كاري نميكنه . و راه آخر هم فلش كردنه كه اون كار رو هم پيش 3 تعميرات تخصصي بردم كه انجام بدن كه هر سه تا گفتن گوشيت فلش نميشه دليلش رو هم نميدونستن .
حالا من از شما ميخوام منو كمك كنيد كه چي كار كنم
اگه يه راه بهم معرفي كنيد كه گوشي رو بدون روشن كردن به كامپيوتر وصل كنم و بتونم به درايو c دسترسي داشته باشم ممنون ميشم .
يا هر راه ديگه اي كه ميتونيد منو كمك كنيد .

hamidrezaaa
09-02-2008, 00:10
دوست عزیز rpl گوشی شما پاک شده یعنی همون سریال گوشی شما باید گوشیت رو پیش یه متخصص ببری تا اون برات از نوکیا لوگو بخره و برات درستش کنه حدود 60 -70 تومن هم خرجشه

sardar63
10-02-2008, 19:28
یا حسین !!!
آقا من که کپ کردم . 60 70 هزار تومن ؟!:41:
یعنی واقعا من برای یه گوشی 170 تومنی باید اینقدر خرج کنم ؟
:18::2:

ar.behnam
10-02-2008, 23:44
یا حسین !!!
آقا من که کپ کردم . 60 70 هزار تومن ؟!:41:
یعنی واقعا من برای یه گوشی 170 تومنی باید اینقدر خرج کنم ؟
:18::2:
اگه فرمایش حمید رضا درست باشه فکر کنم عوضش کنی خیلی بهتره
60 70 تومن به صرفه تره یه آپدیتی کنی نه تعمیر کنی

rainyspring
12-02-2008, 23:46
شما گوشیتون رو جایی ببرین که ، باکس Ufs داشته باشه ، بهش بگین که با Ufs فلش بزنه ، حتما جواب میده .

rainyspring
15-02-2008, 01:27
گوشیتون رو با Mt اگر بتونین بزنین هم درست میشه ، اگه Pm گوشی رو بکاپ داشته باشین خیلی راحت می زنین روش ، اگه نداشته باشین باید با Uni دانلود کنین و بعدش Pm Authenticate کنین ، باز هم باید درست بشه .
اما بهتره یکم در مورد فلش شدن و نشدنش توضیح می دادین تا بهتر می تونستم کمکتون کنم