PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : U500 اریکسون با دوربین 12 مگاپیکسل

S A M S U N G
08-02-2008, 12:28
به گفته سایت unwiredview.com کمپانی اریکسون گوشی جدید خود را با دوربین 12 مگاپیکسل و با نام یو500 تولید خواهد کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکانات این گوشی :
1. بالاترین کیفیت عکس و فیلم برداری
2. 12 مگاپیکسل دوربین دیجیتال
3. صفحه نمایش 400×800 پیکسل با وضوح WVGA
4. بازیهای پیشرفته سه بعدی ( 3D )
5.اجرا کننده CD quality audio
6. بالاترین کیفیت به عنوان mobile TV
7. دارای پردازشگر ARM11
8. ARM Mali200 GPU
9. digital baseband

معرفی این گوشی در سال 2009

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidrezaaa
08-02-2008, 12:34
تازه قرار 2009 معرفی بشه تا ان موقع فکر کنم 12 از رده خارج شده باشه :دی

SAEED_BARCELONA
08-02-2008, 12:56
تازه قرار 2009 معرفی بشه تا ان موقع فکر کنم 12 از رده خارج شده باشه
مرد حسابی مردم تو کف همین 5مگاپیکسلیاموندن بعد میگی تا 2009 12 مگاپیکسلی از دور خارج شده؟؟؟؟؟؟؟؟
توی موبایل ریویو هم در موردش نوشته!

hussain
08-02-2008, 13:27
فراموش نکنیم که تکنولوژی داره ساعت به ساعت ارتقا پیدا می کنه انتظار این گوشی را در آینده نزدیک شاهد خواهید بود

hamidrezaaa
08-02-2008, 13:42
مرد حسابی مردم تو کف همین 5مگاپیکسلیاموندن بعد میگی تا 2009 12 مگاپیکسلی از دور خارج شده؟؟؟؟؟؟؟؟
توی موبایل ریویو هم در موردش نوشته!
عزیز :دی اخرش رو ندیدی
بعدشم اگه تولید بشه ..... از این طرح ها واسه سونی خیلی زیاده البته نمی خوام بگم Fake چون میگی موبایل ریویو دربارش صحبت کرده ولی .......

SAEED_BARCELONA
08-02-2008, 13:44
عزیز :دی اخرش رو ندیدی
عزیز من این که نمیشه هر کی بیاد یه چیزی بنویسه بعد یه:دی بزاره آخرش! یه مقدار جدی باشید

hamidrezaaa
08-02-2008, 13:51
عزیز من این که نمیشه هر کی بیاد یه چیزی بنویسه بعد یه:دی بزاره آخرش! یه مقدار جدی باشید
اصلا جدی گفتم مشکلیه حالا کو تا 2009 شما از کجای میدونی تا اون موقع 12 منسوخ نشده باشه

perjixen
08-02-2008, 13:57
عجب فناوریری!!!!!!!!!!
یه سوال این هیچ ربطی به سونی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
راستی ازش عکسی چیزی نیست؟؟

SAEED_BARCELONA
08-02-2008, 14:22
یه سوال این هیچ ربطی به سونی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
تعجب منم در همینه! اریکسون مگه هنوز گوشی میزنه؟؟

Highbury
08-02-2008, 14:26
اره اریکسون گوشی میزنه

Sasan Info
08-02-2008, 14:55
ازش عکسی نیست

saman65
08-02-2008, 15:27
امکانات این گوشی :
7. دارای پردازشگر ARM11
8. ARM Mali200 GPU
9. digital baseband

در مورد امکاناتش که فقط میتونم بگم.Oh My GOD[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عالیه.حتی اگه واسه سال 2009 باشه.

فقط سونی با این گوشیهایی که میخواد بده دیگه باید کم کم در شرکت های دوربین و MP3 Player هاش رو تخته کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب سعید هم راست میگه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا جدی گفتم مشکلیه حالا کو تا 2009 شما از کجای میدونی تا اون موقع 12 منسوخ نشده باشه

حمیدرضا جون.قرار شد چند روزی دعوا نکنیم ها.به همین زودی یادمون رفت؟
پس بیخیال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M S U N G
08-02-2008, 18:27
ببخشید ولی این گوشی هیچ ربطی به سونی و سونی اریکسون نداره !
اریکسون خودش یه شرکت جداست

corey
08-02-2008, 18:29
خدا کنه زودتر این گوشی بیاد تا بین سونی و نوکیا و امسونگ رقابت بشه
ولی این جور که بوش میاد سونی اریکسون داره متحول میشه

hamidrezaaa
08-02-2008, 19:01
دوستان به خدا این گوشی رو اریکسون میخواد بزنه
نه سونی اریکسون :27:

hamidrezaaa
08-02-2008, 19:08
در مورد امکاناتش که فقط میتونم بگم.Oh My GOD[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عالیه.حتی اگه واسه سال 2009 باشه.

فقط سونی با این گوشیهایی که- میخواد بده دیگه باید کم کم در شرکت های دوربین و MP3 Player هاش رو تخته کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه من قربونت بشم چرا میری رو اعصاب :27::19:این گوشی رو اریکسون میخواد بده نه سونی اریکسون :21:

حمیدرضا جون.قرار شد چند روزی دعوا نکنیم ها.به همین زودی یادمون رفت؟
پس بیخیال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کی دعوا کردم من با همه اینجوریم :40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
08-02-2008, 20:37
من فکر نمیکنم یه شرکت بیاد گوشی سال آینده اش رو همین جوری
معرفی کنه و دستشو رو کنه
از این گوشی هایی که هیچ وقت تولید نشدن زیاد داریم...

saman65
09-02-2008, 02:40
اخه من قربونت بشم چرا میری رو اعصاب :27::19:این گوشی رو اریکسون میخواد بده نه سونی اریکسون :21:

من کی دعوا کردم من با همه اینجوریم :40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آها.ببخشید من درست متوجه نشدم.حالا چه واسه اریکسون باشه چه سونی اریکسون چه حایر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته در هر صورت بازم فرقی نمیکنه.اگه اریکسون هم این گوشی رو بزنه باز هم سونی باید تخته کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که طرفدار هیچ برندی نیستم که بخوام بیام مثل بعضی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پز بدم که فلان شرکت که من طرفدارشم میخواد فلان گوشی رو بزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی حمید رضا جون مرسی که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کردی.خداییش این شکلک های یاهو چه باحاله نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر نمیکنم یه شرکت بیاد گوشی سال آینده اش رو همین جوری
معرفی کنه و دستشو رو کنه
از این گوشی هایی که هیچ وقت تولید نشدن زیاد داریم...

منم نظر علی رو تایید میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidrezaaa
09-02-2008, 14:05
من که طرفدار هیچ برندی نیستم
هستی نگو نیستم شدیدا طرفدار سونی اریکسون هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا نیای بگی اگه من طرفدار برندی خاصی بودم از برند سونی . سامسونگ و نوکیا گوشی نمی خریدم .. خریدی ولی دلت پیش سونیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که الا میزنم خدومو میکشم :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی حمید رضا جون مرسی که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کردی.خداییش این شکلک های یاهو چه باحاله نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم بلاخره داری یاهو ورژن 9 رو میسازی باید تبلیغش رو هم بکنی دیگه :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این شکلک ها هم برای گل روی شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
09-02-2008, 14:47
بابا صفحه 2ساعت طول میکشه تا لود بشه. اینقد از این شکلکا استفاده نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
09-02-2008, 16:42
بابا صفحه 2ساعت طول میکشه تا لود بشه. اینقد از این شکلکا استفاده نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید از الان نظراتش در حا یه مدیره چه برسه به اینکه مدیر بشه !:31:

saman65
10-02-2008, 01:18
هستی نگو نیستم شدیدا طرفدار سونی اریکسون هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا نیای بگی اگه من طرفدار برندی خاصی بودم از برند سونی . سامسونگ و نوکیا گوشی نمی خریدم .. خریدی ولی دلت پیش سونیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که الا میزنم خدومو میکشم :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کن نیستم:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من وقتی از یه گوشی خوشم میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه نگاه هم به شرکتش نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .فزقی نمی کنه نوکیا باشه یا سونی یا سامسونگ یا ...(فقط چینی نباشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
آخرین گوشی هم که چشم رو گرفت W960 بود.نه به خاطر اینکه سونیه.فقط چون همون چیزیه که من میخوام.(فقط کاش یه GPS داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )حالا خودت رو نکشی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .خونت بیفته گردن ما:دی

خواهش میکنم بلاخره داری یاهو ورژن 9 رو میسازی باید تبلیغش رو هم بکنی دیگه :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این شکلک ها هم برای گل روی شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یییی

من نمیتونم از این شکلک ها استفاده نکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سعید جون:دیییی.حالا مگه حجمش چقدره؟بهونه نیار دیگه

ببینید از الان نظراتش در حد یه مدیره چه برسه به اینکه مدیر بشه !:31:

آره والا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Apachi
10-02-2008, 02:53
به گفته سایت unwiredview.com کمپانی اریکسون گوشی جدید خود را با دوربین 12 مگاپیکسل و با نام یو500 تولید خواهد کرد

امکانات این گوشی :
7. دارای پردازشگر ARM11
8. ARM Mali200 GPU
9. digital baseband

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پروژه بزرگی هستش اینهو همین اتوبان تهران شمال خودمونه که قرار بود ساله 80 تموم بشه ولی هنوز 20 سال دیگه کار داره.

amir2011
10-02-2008, 03:30
از نظر امکانات که عالیه ولی با توجه به این مقدار پیکسل و .... نباید انتظار یک گوشی خوشدست رو داشت و احتمالا چیزی شبیه Htc shift باشه البته احتمالا...

B L A S T E R
10-02-2008, 20:34
سایت معتبری دربارش حرفی زده؟

corey
11-02-2008, 00:04
سایت معتبری دربارش حرفی زده؟
ممد خان این خبر تو صفحه اول سایت معتبر موبایل ریویو اومده

behnaam
11-02-2008, 02:15
چند نکته
من که گمون نمیکنم اریکسون دیگه موجودیت مستقل داشته باشه چه رسد به اینکه گوشی بزنه اونم در این حد:19:
دوما اگه خبر رو خونده باشید نوشته پلتفرم u500 یعنی که یه نسلی از گوشیا رو با این سیستم میده بیرون(یه چیزی تو این مایه ها:20:) نه اینکه یه گوشی بنام u500 وجود داشته باشه.
سوما چون این پلتفرم مال اریکسون می باشد پس گوشیایی که ازین پلتفرم استفاده میکنن سونی اریکسون هستند
شک نکنید:27:
راستی این پلتفرم یعنی چی؟!:31:
هنوز یه تعریف جامع ازش نیافتم.:41:

B L A S T E R
11-02-2008, 10:27
ممد خان این خبر تو صفحه اول سایت معتبر موبایل ریویو اومده
یعنی تولید میشه؟:18:

Rjoun
11-02-2008, 13:32
یعنی تولید میشه؟:18:
يعني بشنو اما باور نكن.:27:

hamkar1981
12-02-2008, 12:49
بهتره منتظر بمنونيم
دوست عزيز بايت تاپيك مفيدت تشكر
موفق باشي

BLACK-BLACK
15-02-2008, 17:07
دوربينو ول كن سي پي يوش چقدره

S A M S U N G
15-02-2008, 20:33
از ترکیب 3 پردازشگر Arm11

Best N95
03-07-2008, 14:32
تا اون موقع نوکیا یه 20 مگا پیکسلی میزنه میترکونه.

rozy_1500
03-07-2008, 15:51
وا چه حرف الکی ای
تا اونجایی که من یادمه اریکسون یه شرکتیه که چند قرن پیش ورشکست شده و با سونی که اونم ورشکست شده بود شریک شده
الان اریکسون در کارخونش تخته شدست و هیچ گوشی ای نمیسازه

aydin_eb7777
03-07-2008, 16:30
من 1 چیزی بگم.
خداییش من که تو این p30world 1 بار ندیدم که 1 نفر یک مطلبی بگه و بقیه در موردش خوب بحث کنن فقط میان برای بحث و کل هم دیگر را بخوابونن.
اول از همه یکی شمشیر می کشه می گه دوروغه
بعد یکی میاد خیلی راحت از آینده حرف می زنه و میگه تا فلان روز مثلاً این گوشی فلان می شه !! (,لم غیب)
یکی میاد تازه می پرسه مگه همچین چیزی هست در حالی که منبع زده شده.
یکی هم میاد خیلی راحت بحث را با یک حرف می بنده:)
با تشکر

ali racer
03-07-2008, 16:50
چرا این تاپیک خاک گرفته بعد از 6 ماه اومده بالا نمی دونم ؟
در صورتی که ساخت گوشی موضوع بحث این تا پیک بکلی رد شده !

s-a-l-i-m
03-07-2008, 18:47
تا اون موقع 100% بهتر از این میاد......

R@R#M@N
03-07-2008, 21:23
وا چه حرف الکی ای
تا اونجایی که من یادمه اریکسون یه شرکتیه که چند قرن پیش ورشکست شده و با سونی که اونم ورشکست شده بود شریک شده

چند قرن ؟؟ عجببببببببببببببببببببببب ب
سونی ورشکست شده ؟؟؟ اریکسون ورشکست شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یه ذره اطلاعاتتون رو زیاد کنید بعد بیایید ست بدید
خیلی باحال بود (دارم از خنده میمیرم) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAEED_BARCELONA
03-07-2008, 21:35
واقعا این rozy یه سری پست میده در حد تیم ملی
من نمیدونم دوتا شرکت که ورشکست شدن چطوری شریک شدنو محصول دادن تو بازار
ورشکستگیه سونی حرف بزرگیه. اصلا مگه این جور شرکتا ورشکست میشن؟ فکر کردی شرکت لیلی پوته؟
خلاصه یه مقدار فکر کن بعد پست بده

t@here
03-07-2008, 21:46
وا چه حرف الکی ای
به این میگن:
دروغ 13 سال:27::27::27::27::27:

Hadi King
04-07-2008, 02:53
دوستان ديگه تو اين تايپك پست ندين با اطلاع دادن به اولين همكار اين تايپك قفل ميشه :11:
موفق باشيد!:40: