PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسامی بازی هایی که میشه راحت Online بازی کرد

Neo_MK
08-02-2008, 11:27
سلام به بچه های عاشق دهکده ی جهانی . . .

راستش من این تاپیک رو ساختم که راحت تر بتونیم توی این همه سرور عجیب و غریب خارجی خودمون رو (بچه های ایرانی ) پیدا کنیم .

من یه گیم نت دارم و هر بازی که تونستم online بازی کنم رو مینویسم . حتی چگونگیش رو . .

مخلس همه . . .

djmd
08-02-2008, 11:42
این لینک برای Gears of War :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Neo_MK
08-02-2008, 11:55
اول میریم سراغ CAll Of Duty 4 که با دانلود پچ و نسبش میتونید به سرور های کرک شده ی موجود در تاپیک مخصوصش بازی رو online بازی کنید . برای لذت از بازی هم باید پینگ شما زیر 220 باشه .

بازی محبوب وار کرافت رو هم میتونید با دانلود برنامه ای به اسم GGClint از سایت خودش با حجم 10مگابایت نسب کنید و با یک یوزر نیم تازه وارد این جمع بزرگ ایرانی ها بشید .

Neo_MK
08-02-2008, 11:58
این هم تاپیک مخصوص CALL OF DUTY 4

Neo_MK
08-02-2008, 14:06
راستی هنوز هم توی خیلی از سرور های بازی GTA San Andreas ادمهای زیادی بازی میکنند . . . میتونید از کشتن اونها لذت ببرید . . .!!!!!

حداقل میتونید بجای GTA5 که فکر نمیکنم حالاحالاها برای PC بیاد , فکر کنید دارید اونرو بازی میکنید .

من که اصلا مشکل پینگ نداشتم .

این هم تاپیکش

یه برنامه دانلود میکنی با حجم 3.5 مگابایت و حالشو میبری . . .

Mikail
09-02-2008, 02:47
سلام به بچه های عاشق دهکده ی جهانی . . .

راستش من این تاپیک رو ساختم که راحت تر بتونیم توی این همه سرور عجیب و غریب خارجی خودمون رو (بچه های ایرانی ) پیدا کنیم .

من یه گیم نت دارم و هر بازی که تونستم online بازی کنم رو مینویسم . حتی چگونگیش رو . .

مخلس همه . . .

خوب اگر بخواهيم بازي هاي آنلاين ديگري با Ping حدود 300 به دوستان معرفي كنيم مي توانيم به بازي گروهي SWAT 4 اشاره كنيم كه در حين Action بودن شما نقش يكي از افراد گروه ضربت را برعهده داريد و بايد به كمك هم گروهي هاي خود افراد مظنون را دستگير كنيد و مرحله را با دستگيري تمام مظنونين و نجات گروگان ها به اتمام برسانيد.در واقع اگر مي خواهيد يك بازي تقريبا CO-OP را تجربه كنيد اين بازي را به شما پيشنهاد مي كنم البته اگر نسخه Expansion آن يعني The Stetchkov Syndicate را نيز نصب كنيد علاوه بر بازي نسخه اصلي مي توانيد از خصوصيات نسخه گسترش يافته كه شامل 5 اسلحه جديد و افزايش ضريب هوش مظنونين استفاده كنيد و در واقع يك بازي تقريبا CO-OP را بانصب Expansion آن تجربه خواهيدكرد.منظور از افزايش ضريب هوش مظنونين اين است كه منظونين قابليت فرار بيشتري مي يابندو مي توانند در جلوي شما پس از تسليم شدن اقدام به تيراندازي و فرار كنند و شما را بهتر از نسخه اصلي بكشنند.
در ضمن در حالت آنلاين امكان بازي كردن در 4-5 نوع بازي است كه در نوع CO-OP نقشه هاي Offline بازي را به صورت گروهي و آنلاين بازي كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سرورها-> اگر بخواهيد فقط نسخه اصلي بازي را آنلاين بازي كنيد كه آخرين نسخه آن 1.1 است حدود 250 تا 300 سرور وجود دارد كه اغلب شرايط Ping را اعمال مي كنند و با توجه به Ping بالا حتي بعد از اتصال شما را پس از مدتي خودكار Kick مي كنند.در مورد نسخه The Stetchkov Syndicate نيز تعداد سرورها حدود 60 تا است كه باز هم شرايط Ping را اعمال مي كنند.
اين هم سايت اصلي بازي:

و اين هم يك عكس از محيط بازي:

بازي ديگري كه با حدود Ping حدود 300 مي توان معرفي كرد Global Operation كرد كه بازي شبيه Counter با اين تفاوت كه در اين بازي شما مي توانيد 6 نقش متفاوت داشته باشيد كه يكي از آنها Medic است و امكان احيا مجدد شما را پس از تير خوردن و افتادن را دارد.البته چون اين بازي مانند Counter كمي قديمي است سرورهاي كم و بازيكن هاي كمتر از 20 نفر دارد ولي ارزش بازي كردن را دارد.البته هر چه Ping شما بالاتر باشد دقت تيراندازي شما كمتر مي شود.
در موردسرورها->تعداد سرورهاي اين بازي كمتر از 10 تا است كه بجز يك سرور شما مي توانيد به سرورهاي ديگر با هر Ping ي وصل شويد.

اين هم يك عكس از محيط بازي:

موفق باشيد!:31:

Neo_MK
12-02-2008, 14:04
یکی دو سالی هست که counter Strike Source وارد بازار شده ولی انچنان که CS1.6 جای خودش رو بین گیم نت بازها باز کرده نتونست روی صندلی این امپراتوری داداش بزرگه اش بشینه . -اما شاید با تدبیر Online بشه این بازی رو به دور انداخت .

متاصفانه CS1.6 به دلیل قدیمی بودن و . . . در حالت Online سرعت زیادی - نزدیک به 15 کیلو بایت در ثانیه - را استفاده می کند ولی CS:S تا حد زیادی این مشکل را حل کرده .

سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از معدود سایت هایی است که برنامه های ساخته شده ی خود را به صورت رایگان در اختیار همه قرار میدهد . جدیدترین patch بازی CS:S با حجم 2.03 گیگا بایت با توانایی اضافه کردن Bot و بسیاری تغییرات زیبای دیگر به همراه 20 Map برتر دنیا را به راحتی میتوانید دانلود کنید و توسط برنامه ی زیر آن را به صورت شبکه بازی کنید .

gamebazi.blogfa
21-04-2008, 17:53
تو این تاپیک می توانید مشکلاتون رو درباره ی آنلاین بازی کردن Cod2,Cod4 مطرح کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif

absa2004
15-03-2009, 23:18
منظورتون از پینگ چیه ؟؟؟

تنظیمات داره یا .... ؟؟

ممنون میشم راجع به این مورد توضیح بدید:40:

keylogger
16-03-2009, 10:55
سلام Neo میبنم فعال تر شدی اینجا :ی خوبه افرین پسر خوب :ی
بازی کردن در پینگ 200 برای بازی های اکشن و اول شخص چیزی تقریبا ناممکن میتوان نامید جدید کلن ما PERSIA سرور ها رو زیاد کرده واسه CoD 4 و CoD2 البته شما ها میتونید یه سر بزنید و با پینگ پایین بازی کنید جهت یاد گیری و دانستن اطلاعات کافی به وبلاگ ما میتونید سر بزنید :

neo_345
16-03-2009, 11:23
بهترین و خفن ترین بازی آنلاین Civilization 4 - Beyond the Sword هست که کورش کبیر هم توش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیح کاملشو اینجا دادم

Scary Feelings
16-03-2009, 11:35
lol
پرطرفدارترین بازی انلاین که با سرعت 16 هم جواب میده بازی جهان وارکرافت یا همون World Of Warcraft هست...فقط باید پچ ها رو بدست بیارید...اینم لینک تاپیکش: