PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توضيح در مورد كار با نرم افزار Nokia PC Suite

golpary
26-10-2005, 19:49
با سلام خدمت كليه دوستان
اگه ممكنه يه مقدار در مورد كار با نرم افزار پسي سوايت توضيح بديد .
ممنون

Mahyar_p30
28-10-2005, 21:01
سلام
آموزش تصويري بدون نياز به توضيح :biggrin:

شروع:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرفتن بك آپ از كانتنت هاي گوشي:

ادامه دارد...

اگه چيز خاصي مد نظرتونه بگيد!

موفق باشي.

golpary
29-10-2005, 16:26
با سلام و تشكر فراوان به خاطر زحمت زيادي كشيديد
من تازه يه كابل dku_5خريدم كه يه سي دي نرم افزار هم داره.من نرم افزار pc suiteرو از داخل اون نصب كردم ولي تصاوير اون با
تصاوير ي كه شما زحمت اون روكشيدين تفاوت داره.نميدونم چطور بايد از اين نرم افزار وكابل استفاه كنم.
ايا براي اين كار احتياج به درايور كابل هم هستش و اگه هست چطور بايد از اون استفاده كرد .اين درايور چه كاري انجام ميده و از كجا بايد اونو بگيرم.
اگه لطف كنيد وبيشتر منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم .
با سپاس

Mahyar_p30
29-10-2005, 19:04
سلام
ورژن نرم افزار پي سي سوييتتون چيه؟
کلا قالب همگي اينه!
يعني اصل کار اينجوريه و شما بايد به دنبال گزينه ي connect باشي!
در ضمن بايد با نصب کابل اونو به برنامه بشناسوني!(بعد از نصب کابل ديگه کاري نمي مونه چون شما فقط کافيه گوشيو به برنامه بشناسوني)
موفق باشي.

golpary
29-10-2005, 21:36
سلام
با تشكر از توجه شما
pc suite 5.8
اخه هر موقع نصب ميكنم هيچ قسمتي به نام transfer musicيا selec musicنداره
در ضمن گوشي بايد روشن باشه يا خاموش
بينهايت ممنون

MaSoOd
30-10-2005, 07:00
دوست عزیز میتونید آخرین ورژن این برنامه رو از اینجا بگیرید
امکانات خیلی زیادی نسبت به نسخه قبلی داره

neyrizboys
03-02-2006, 14:26
سلام
من هر ورژن كه نصب كردم نتونستم كانكت شدنشو درست كنم. وقتي مي زنم get connected همين جوري صفحه اي كه نشون دهنده اتصال هست ميمونه و هيچي به هيچي نميشه. شده 2 ساعت نشستم گفتم شايد نصب بشه ولي نشده. لطفا بهم كمك كنيد

potter
03-02-2006, 16:54
دوست عزیز من هم با همین مشکل شما روبه رو شدم
من تقریبا سه هفته هست که این کابل را خریده ام و گوشی ام 6020 است لطفا در صورت پیدا کردن راه حل به من هم اطلاع دهید
با تشکر

محمد امين
03-02-2006, 17:46
سلام
من هر ورژن كه نصب كردم نتونستم كانكت شدنشو درست كنم. وقتي مي زنم get connected همين جوري صفحه اي كه نشون دهنده اتصال هست ميمونه و هيچي به هيچي نميشه. شده 2 ساعت نشستم گفتم شايد نصب بشه ولي نشده. لطفا بهم كمك كنيد
شايد با نصب مجدد درست بشه البته بعد از uninstall كامل ضمن اينكه ممكنه مشكل از نصب درايورتون يا مشكل پيدا كردنش يا تداخلش با يك درايور ديگه باشه همه اينا ممكنه اتفاق بيفته كه اگر باremove و reinstall درايور هم درست نشد بريد براي فرمت هارد درايو c ونصب مجدد ويندوز و از اول اقدام كنيد ممكنه موقع نصب درايورها چند دفعه بخواد كه چند تا درايور و چند بار نصب مثل مودم موبايل يا .. رو بخواد كه همه رو تاييد كنين. از xp هم استفاده بشه ضمن اينكه از نصب pcsuite جديد استفاده كنين كه اتوماتيك كه به usb ميزنين تشخيص ميده. ظاهر برنامش هم اين شكليه: البه شايد جديدترش هم اومده باشه:
اگر با همه اين كارها درست نشد اطلاعات گوشيتون مثل phonebook رو يه جا مثل يه فايل excel يادداشت كنين و بعد گوشي و كارت حافظش رو فرمت كنين و بعد دوباره وصلش كنين به pc
يه چيز يادم رفت و اون اينكه حتما مطمئن بشيد كه از اين پيامهاي your device is installed and ready to use رو توي اين حبابهاي xp در پايان نصب درايورها ببينيد و مطمئن بشين درست نصب شده. ضمنا سعي كنين به اون پورت usb كه بهش موبايل رو وصل كردين فعلا چيز ديگه اي مثل flash disk نزنين تا بعد
اگرم قرار باشه درست كار كنه همون چند ثانيه اول نشون ميده و ديگه دو ساعت لازم نيست بشينين پاش :laughing:
ديگه غير از اين موارد ميمونه اشكال سخت افزاري در interface پورتهاتون كه اون يه مساله ديگس ولي 95 درصد مواقع با روشهايي كه در بالا گفتم درست ميشه و بندرت اونم توي نوكياي اصل مشكل سخت افزاري پيش مياد :happy:

neyrizboys
04-02-2006, 12:49
ممنونم از راهنماييتون. يه بار ديگه امتحان مي كنم ببينم چي ميشه. اگه بازم نشد ميگم بهتون

mehdi_joon82
12-11-2008, 21:35
سلام من pc suite 7.0.7 رو نصب کردم به خوبی هم با کابل کار میکرد! تا زمانی که خواستم گوشی رو به وسیله PC Suite و بلوتوث به کامپیوتر وصل کنم که وصل نشد! اومدم برنامه DKU-2 Driver رو نصب کردم! که وضع خرابتر شد! از اون به بعد دیگه با کابل هم وصل نمیشه! و اروری رو که تو عکس نشون دادم میده! ضمنا برنامه DKU-2 Driverو PC Suit رو کلا Unistall کردم و فقط PC Suit رو نصب کردم از داخل Device Manager هم اسم گوشی رو که با علامت سوال زرد نشون میداد Unistall میکنم! و وقتی گوشی رو وصل میکنم پنجره Found New Hardware میاد ولی آخرش Cannot ... میزنه!
میدونم که مشکل با تعویض ویندوز حل میشه ولی میخوام ببینم راه حل دیگه ای داره یا نه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Necromancer
20-11-2008, 18:38
آقا ما یه 5310داشتیم که توش پر عکسه!
قصد داریم عکسا رو از توش بکشیم تو کامپیوتر که یه مشکل پیش اومد
این نرم افزار پی سی سوت! نصب نمی شه!
من ویندوزم اکس پیه! وقتی می خوام نصب کنم از صفر درصد بالاتر نمی ره!!!
چه کنم؟
من این گوشی رو فقط به خاطر عکساش نگه داشتم اگه راه دیگه ای هست عکسا رو برزم تو کامپیوتر بگید
یا اینکه بگید چرا اینستالش از صفر درصد بیشتر نمی شه؟؟؟ چیکار کنم مشکل چیه؟؟؟
هلپ می _ هلپ می _ هلپ می!!!!!

tazevared2006
28-11-2008, 01:48
من نسخه 7.0.9.2 ‌رو نصب كردم. و با بلوتوث هم متصلش كردم. ولي وقتي ميخوام ازطريق كامپيوتر اس ام اس بفرستم اين پيغام رو ميده.
مشكل چيه؟؟؟

mehdi_joon82
10-12-2008, 00:10
من نسخه 7.0.9.2 ‌رو نصب كردم. و با بلوتوث هم متصلش كردم. ولي وقتي ميخوام ازطريق كامپيوتر اس ام اس بفرستم اين پيغام رو ميده.
مشكل چيه؟؟؟

برنامه Nokia PC suite رو بیارید از منوی Help گزینه Reinstall PC Suite Suport for SMS/MMS رو انتخاب کنید و برنامه رو رو گوشیتون نصب کنید...

mojtaba_18843
15-12-2008, 21:42
سلام من تازه 3600 اسلاید گرفتم ولی تو جعبش سی دی نبود حالا بدون درایور چه جوری از برنامه استفاده کنم؟؟؟!!!درایورش رو از کجا دانلود کنم؟یه سی دی 3250 دارم و PC Suite رو نصب کردم ولی مشکل فقدان درایور 3600 slide هستش!!!

Wisdom
05-10-2009, 11:21
با سلام
تا پیک جدید ایجاد نکردم همین جا بپرسم

با نرم افزار از شماره های گوشی بک آپ گرفته بودم حالا گوشیم رو دزدیدن و گشی جدیدم 1100 هست امکتن restore کردن ندارم
چگونه دستی وmenual به شماره ها دسترسی داشته باشم
نمی دونم در کدوم فلدر شماره ها رو ذخیره کرده