PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن صفحات اینترنتی فارسی در P990

!Bikhaneman!
07-02-2008, 11:14
سلام به همگی

دوستان من یه P990 دارم که وقتی باهاش وصل میشم اینترنت و می خوام صفحات وب فارسی رو باز کنم ، فونتها تغییر میکنه و به صورت اشکال یا فونتهای لاتین در میاد !

جالب اینجاست که صفحه اصلی بعضی سایتها رو کامل نشون میده (فارسی) اما وقتی وارد لینکهای موجود تو همون صفحه میشم، فونتها به هم میریزه
قبل از این گوشی ، یه P990 دیگه داشتم که با اون این مشکلات رو نداشتم .

توضیحات : فونت فارسی رو مموریم هست و مسیج فارسی می تونم بخونم .

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید .

159amir
08-02-2008, 13:43
من میخواهم یه p990 بخرم و میخوام ببینم که گوشی خوبی است یا نه لطفاّ راهنماییم کنید

nakhordemast
09-02-2008, 01:18
سلام به همگی

دوستان من یه P990 دارم که وقتی باهاش وصل میشم اینترنت و می خوام صفحات وب فارسی رو باز کنم ، فونتها تغییر میکنه و به صورت اشکال یا فونتهای لاتین در میاد !

جالب اینجاست که صفحه اصلی بعضی سایتها رو کامل نشون میده (فارسی) اما وقتی وارد لینکهای موجود تو همون صفحه میشم، فونتها به هم میریزه
قبل از این گوشی ، یه P990 دیگه داشتم که با اون این مشکلات رو نداشتم .

توضیحات : فونت فارسی رو مموریم هست و مسیج فارسی می تونم بخونم .

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید .

سری فونت هایی که ریختی رو گوشیت ناقصه منم همینطور بودم فونت های بولد رو نشون نمیداد. بهتره یه سری فونت 4تایی دیگه پیدا کنی.

!Bikhaneman!
09-02-2008, 17:42
سری فونت هایی که ریختی رو گوشیت ناقصه منم همینطور بودم فونت های بولد رو نشون نمیداد. بهتره یه سری فونت 4تایی دیگه پیدا کنی.

آخه این دومین 990یه که دستمه..اولیه رو با همین فونتها فارسیش کردم . با اون یکی مشکل نداشتم . همون فونتها رو تو اینم ریختم اما این مشکل داره . دیگه غیر از این 4تا فونت جایی گیر نیوردم . همش همینن .