PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات و مباحث درمورد کنسول دستی Nintendo DS ( فقط در اینجا)

صفحه ها : 1 [2] 3

alireza20202003
05-08-2008, 15:33
سلام خدمت دوستان دی اس باز . کسی میدونه از کجا میتونم تو تهران بازی اصل بخرم؟ به چند جا سر زدم از جمله پایتخت خبری نبود. لطفا اسم مغازه رو بهم پ.خ بدید. ممنون.

aminakbari93
06-08-2008, 13:42
چرا حالا بازی اصل؟ وقتی میشه ارزون تر بازی کرد؟

aminakbari93
06-08-2008, 13:49
دوستان این تاپیک رو کاملا تبدیل به چت رووم اختصاصی نمودید!
راه های بهتری برای افزایش پست ها هست ...
موفق باشید

نه خداوکیلی نتونستیم با هم چت کنیم چون من دایال آپ دارم اون هم الان تو خارجه قسمته نظرات وبلاگمون هم چند روز بود کار نمیکرد پس اینجا بهترین جا برای چت بود
ببخشید

imakbari
06-08-2008, 14:01
نمی دونم چرا دیگه ملت نمی آن اینجا، برا همین اینجا شبیه چت روم شده. من هم معذرت میخوام.

morteza_m2n
08-08-2008, 18:15
بلاخره رکستار به فکر کنسول ds هم افتاد

grand Theft auto China Town Wars نام جی تی آیی هست که قراره زمستان امسال برای ds ساخته بشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعاتی در رابطه با بازی:

You play as a young gang soldier involved in the internal power struggle for control of his gang
4 multiplayer modes over Wi-Fi
70+ missions, 20+ hours of gameplay
Stylus-based mini-games such as assembling a sniper rifle to complete assassination missions
Replayable missions, replay any completed mission through a convenient menu

aminakbari93
08-08-2008, 20:17
بلاخره رکستار به فکر کنسول ds هم افتاد

grand Theft auto China Town Wars نام جی تی آیی هست که قراره زمستان امسال برای ds ساخته بشه:

You play as a young gang soldier involved in the internal power struggle for control of his gang
Stylus-based mini-games such as assembling a sniper rifle to complete assassination missions

شما که این ها رو نوشتی ترجمه و منبعش رو هم می نوشتی دیگه! :46:

imakbari
09-08-2008, 00:44
لاخره رکستار به فکر کنسول ds هم افتاد

راک استار ظاهراً داره به شکل فجیعی تغییر عقیده میده! هم داره برا دی اس نسخه میده، هم میخواد IV رو برا پی سی بده. خوبه، این سیاستش رو دوست دارم!

morteza_m2n
09-08-2008, 11:55
شما که این ها رو نوشتی ترجمه و منبعش رو هم می نوشتی دیگه! :46:

منبعش که معتبره از سایت جی تی آ پلیس کپی کردم.

منبع دقیقشم سایت rockstar.com هست اگه وارد سایت بشی میتونی تبلیغ بازی رو ببینی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ترجمه هم فکر نمیکردم لازم باشه چون چیز زیاد مهمی نیست مطالبش خیلی کمه و میشه ازش یه چیزایی فهمید من چیزایی که فهمیدم برات مینویسم:

شما در نقش یه سرباز جون هستید و مسئول کنترل گنگسترها هستید

بازی مولتی پلیر هم داره که میشه از طریق wif بازی کرد

بازی 70 مرحله داره که اگه بکوب و حرفه ای بازی کنی حدود 20 ساعت طول میکشه

بازی مرحله های فرعی هم داره.......

من که همینا رو فهمیدم

انگلیسیم در حد متوسطیه ولی فکر کنم که درست ترجمه کردم:46:

imakbari
09-08-2008, 13:13
منبعش که معتبره از سایت جی تی آ پلیس کپی کردم.

منبع دقیقشم سایت rockstar.com هست اگه وارد سایت بشی میتونی تبلیغ بازی رو ببینی
PHP کد:

ترجمه هم فکر نمیکردم لازم باشه چون چیز زیاد مهمی نیست مطالبش خیلی کمه و میشه ازش یه چیزایی فهمید من چیزایی که فهمیدم برات مینویسم:

شما در نقش یه سرباز جون هستید و مسئول کنترل گنگسترها هستید

بازی مولتی پلیر هم داره که میشه از طریق wif بازی کرد

بازی 70 مرحله داره که اگه بکوب و حرفه ای بازی کنی حدود 20 ساعت طول میکشه

بازی مرحله های فرعی هم داره.......

من که همینا رو فهمیدم

انگلیسیم در حد متوسطیه ولی فکر کنم که درست ترجمه کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

فکر کنم بهتر باشه بحث در این باره رو تموم کنیم. کاملاً مشخصه که این بازی یه بازی فوق العاده است. اما وقتی باید در باره اش بحث کنیم که وارد بازار بشه. من واقعاً نمی تونم تا زمستون صبر کنم!!!
ورژن جدید Guitar Hero هم داره میاد که امکان song share با ورژن قبلی رو هم داره و یه سری آهنگ جدید داره.
spore هم به نظر بازی جالبی میاد. اینها همه عنوانهای معرفی شده در E3 08 هستند.

tophigh
11-08-2008, 14:26
سلام میخواستم ds بخرم ایا کنسول جالبی هست بازیهای خوبی داره و کارای دیگه داره قیمت دستگاه و بازیها چقذر هستش و از کجا میشه دستگاه و بازیها را تهیه کرد

imakbari
11-08-2008, 19:18
سلام میخواستم ds بخرم ایا کنسول جالبی هست بازیهای خوبی داره و کارای دیگه داره قیمت دستگاه و بازیها چقذر هستش و از کجا میشه دستگاه و بازیها را تهیه کرد

اگه سرعت و گرافیک دوست دارید اصلاً بهش فکر هم نکنید. اما اگه میخواید بازیهای فوق العاده ابتکاری و جدید با استفاده از Touch بکنید، این کنسول رو از دست ندید. بازیهای خوبی هم داره، مثل Guitar Hero و بازیهای خوبی هم براش میاد که در حال حاضر جنجالی ترینشون GTA chinatown wars اِ که همین زمستون میاد.
کارای دیگه ای مثل پخش فیلم، آهنگ، عکس، ای بوک و غیره هم داره. البته باید قبلش کپی خورش کنید. پس حتماً اول کپی خورش کنید. اصلاً هم پول برای بازی اصل ندید که مثل من پشیمون میشید.
اطلاعات خود کنسول و نحوه کپی خور کردنش، هم تو همین تاپیک به صورت پراکنده و هم تو وبلاگ ما به صورت طبقه بندی شده وجود داره (به آرشیو وبلاگ مراجعه کنید).

قابل توجه همه:

سایت Rom-freaks.net بالاخره دانلود مجانی بازی Racedriver:GRID رو گذاشت. من دارم دانلود می کنم، بعدش هم تستش می کنم و نتیجه رو میگم. برید و DL کنید.

tophigh
11-08-2008, 20:03
این R4 چیه و اصلا میخواهم بازی دانلود کنم از کدوم سایت مطمئن دانلود کنم مگر بازیهاش موجود نیست

imakbari
11-08-2008, 23:30
گفتم که، همه ی این چیز ها رو تو وبلاگ گذاشتیم و نمی تونم دوباره این جا copy و paste شون کنم. ولی یه توضیح کلی می دم:

برای کپی خور کردن دی اس از حافظه هایی به نام فلش کارت استفاده میشه که مثل بازیهای دی اس هستن، ولی یا خودشون حافظه دارن، یا micro SD می خورن. R4 معروف ترینشونه که میشه گفت بی نقص ترینشون هم هست و در واقع، یه اداپتر محسوب میشه. یعنی توش micro SD میذارید و اون رو وارد دستگاه می کنید و میتونید بازی هایی که روی mSD ریختید رو بازی کنید.
هر بازی یی که بخواید رو هم راحت می تونید گیر بیارید. همین سایت rom-freaks.net هر چی بازی دی اس بخواید میذاره. بازیهاش موجود هست ولی هرکدوم 15 الی 40 یورو قیمتشونه، بازی guitar hero هم به خاطر سخت افزار توش، 50 یوروه. یورو هم 1400 تومنه.

وقتی شما فلش کارت میگیرید، میتونید از همین سایت ها مجانی بازی دانلود کنید. در این باره شک نکنید، چون اگه دی اس بگیرید ولی فلش کارت براش نگیرید، میتونید بگید دی اس نگرفتید اصلاً.

برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ ما بیاید چون دیگه بیشتر از این در اینجا نمی تونم توضیح بدم. اون پست های اولیمون هر چی اطلاعات در این باره لازمه رو دارن. به آرشیو وبلاگ برید. (آدرسش تو امضامه)

در مورد بازی racedriver:GRID سعی می کنم یه دید کلی فردا بدم تو وبلاگ. همین جا الان یه کم توضیح میدم:
گرافیک بازی در سطح بسیار خوبی قرار داره و حرکت ها هم خوب ساخته شدن، ولی بازی بیشتر شبیه یه NFS اِ تا اون گریدی که من تو PC بازی کردم. ولی اگه اصلاً بازی هم نکنید به شدت ضرر کردید.

morteza_m2n
12-08-2008, 11:57
گرافیک بازی های ds در چعه حدیه ؟ به ps1 میرسه؟ یا سگا؟ یا بیشتر؟

imakbari
12-08-2008, 12:34
گرافیک بازی های ds در چعه حدیه ؟ به ps1 میرسه؟ یا سگا؟ یا بیشتر؟

من بیشترین گرافیکی که در دی اس دیدم، بازی نینجا گیدن بود. معمولاً عکس هایی که تو مجله ها و اینترنتن از بازی های دی اس چاپ میشن، یه کم پیکسلی تر و ضعیف تر هستند؛ با این حال، فکر کنم در حد PS1 باشه. اما شما، اگه گرافیک دوست دارید اصلاً نباید حتی نزدیک این کنسول بشید. ولی خوبی های خودش رو داره: تاچ پد، دو تا صفحه، میکروفون، امکانات وای فای خوب، بازی های ابتکاری و جالب. در ضمن، بازی هایی که براش میان هی دارن بیشتر و بیشتر میشن. حتی کپانی هایی مثل راک استار و کد مسترز هم نتونستن در این مورد مقاومت کنند.

در کل اگه یه نفر هم PSP و هم DS داشته باشه، خیلی راحت تره.

aminakbari93
12-08-2008, 13:12
آخه امکانات دیگه هم داره مثلا اگه شما یک دستگاه وای فای داشته باشید میتونید صفحه ی کامپیوتر خود رو توی دی اس ببینید، از هم زمان از دی اس بعنوان موس و page up-down و ... استفاده کنید یا بعنوان مثال با یکی دیگه مثلا من که جایی دیگه هستم از طریق اینترنت بازی کنید. همین امکان بازی شبکه هست که این دستگاه رو به محبوبترین کنسول تبدیل کرده.

imakbari
12-08-2008, 13:31
آخه امکانات دیگه هم داره مثلا اگه شما یک دستگاه وای فای داشته باشید میتونید صفحه ی کامپیوتر خود رو توی دی اس ببینید، از هم زمان از دی اس بعنوان موس و page up-down و ... استفاده کنید یا بعنوان مثال با یکی دیگه مثلا من که جایی دیگه هستم از طریق اینترنت بازی کنید. همین امکان بازی شبکه هست که این دستگاه رو به محبوبترین کنسول تبدیل کرده.

فقط محبوب ترین نیست، رکورد داره. حتی رکورد PS2 رو هم شکونده.

BHЯ
13-08-2008, 08:50
مطلب وبلاگتون رو درباره ی وای فای کانکشن خوندم!دستگاه وای فای کانکتور خود نینتندو تو ایران پیدا میشه؟؟؟اگه نمیشه چه مارک وای فای کانکتور از همه بهتره و قابلیت اکسس پوینت شدن رو داره؟؟؟؟؟؟

aminakbari93
13-08-2008, 10:36
مطلب وبلاگتون رو درباره ی وای فای کانکشن خوندم!دستگاه وای فای کانکتور خود نینتندو تو ایران پیدا میشه؟؟؟اگه نمیشه چه مارک وای فای کانکتور از همه بهتره و قابلیت اکسس پوینت شدن رو داره؟؟؟؟؟؟

نه دوست من به nintendo wifi connector نیازی نداره هر جا که اکسس پوینت پیدا کردی میتونی وصل شی من خودم یه اکسس پوینت 10 تومنی usb خریدم با اون وصل میشم خیلی چیز باحالیه.

morteza_m2n
13-08-2008, 11:42
دوستان میتونین یه عکس از بازیهاش بذارین؟

من کل نتو گشتم نتونستم یه عکس ازش پیدا کنم

BHЯ
13-08-2008, 13:28
نه دوست من به nintendo wifi connector نیازی نداره هر جا که اکسس پوینت پیدا کردی میتونی وصل شی من خودم یه اکسس پوینت 10 تومنی usb خریدم با اون وصل میشم خیلی چیز باحالیه.
مارک اکسس پوینت شما چیه؟؟من یه وای فای کانکتورD-link مدلDWL-g132 که هرکاری کردم وصل نشد!usb هم هست.

aminakbari93
13-08-2008, 13:33
مال من tp-link هست آره من D-Link تست کردم کار نمیکرد.

aminakbari93
13-08-2008, 13:44

چشم این هم چند تا عکس: :5:

راستی شما نتونستید از بازی های رکورد دار ترین کنسول تاریخ عکس پیدا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
سایت های خیلی زیادی هست ولی چون هنوز توی ایران جا نیفتاده سایت فارسی بغیر از همین جا پیدا نمیکنید.

morteza_m2n
13-08-2008, 14:53
چشم این هم چند تا عکس: :5:

راستی شما نتونستید از بازی های رکورد دار ترین کنسول تاریخ عکس پیدا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
سایت های خیلی زیادی هست ولی چون هنوز توی ایران جا نیفتاده سایت فارسی بغیر از همین جا پیدا نمیکنید.

ممنون

بازیهاش زیادم جالب نیستن

psp صد برابر بهتره

imakbari
13-08-2008, 14:55

جالبه که نتونستین از پرفروش ترین کنسول دنیا عکس بازی پیدا کنین! بستگی داره از چه keyword ای استفاده کنید. من چند تا عکس از معروف ترین بازیهاش میذارم:

عکس بالا: New Super Mario Bros
عکس پایین: Guitar Hero On Tour
(دقت کنید که کیفیت این بازی ها روی صفحه دی اس یه کمی بهتر از این عکس هاست)
عکس بالا: بازی Animal Crossing:Wild World
عکس پایین: NFS Prostreet
(تو دی اس دنبال گرافیک نباشید! فقط برید تو کف ابتکار و نو آوری بازی ها و گیم پلی)
عکس بالا: بازی Racedriver:GRID که به تازگی وارد بازار شده و نشون داده که هیچ شرکتی نمی تونه جلوی بازی ساختن برای دی اس مقاومت کنه! این بازی برای PSP و PS2 نسخه ای نداده و نسخه PC هم خیلی خیلی سنگینه.
عکس پایین: بازی Assassin's Creed که مظهر ناتوانی شرکت Ubisoft در ساختن یک بازی ابتکاریه. ولی خب این عنوان هم برای خودش ارزشمنده.
این عنوان یه مشکل خیلی اساسی داره: دوربینش! فوق العاده افتضاح. اما از نظر گرافیکی و کارهایی که میشه توش کرد باز هم عنوان خیلی بدی نیست.
عکس بالا: بازی Mario Kart که فوق العاده جذابه. یه ابتکار فوق العاده.
عکس پایین: Dr Kawashima's Brain Age Check
این بازی از امکانات دستگاه بسیار عالی استفاده کرده. مثلاً وقتی شما عدد ها رو با قلم دی اس می نویسید تشخیصشون میده و یا وقتی اسم رنگها رو تو میکروفون میگید، می فهمه. فقط یه مشکل داره و اون هم اینکه یه بازی آموزشیه و هیجانش کمتر از بازی های معمولیه.
عکس بالا: بازی Nintendo Dogs که اوج استفاده از میکروفون در دی اسه. مثلاً شما به سگتون یاد میدید که وقتی بش میگید "بشین" ، بشینه! به سگتون دستور میدید و نوازشش می کنید! یا مثلاً باهاش بازی می کنید، میبریدش حموم یا موهاش رو شونه می کنید یا میبریدش بیرون!
عکس پایین: بازی نینجا گیدن

خب دیگه خیلی طولانی شد. برای همینه که من پست های طولانی رو تو وبلاگ میذارم و میام اینجا فقط معرفی می کنم. امیدوارم که تاپیک رو خیلی شلوغ نکرده باشم.

imakbari
13-08-2008, 15:00
ممنون

بازیهاش زیادم جالب نیستن

psp صد برابر بهتره

فقط از نظر طرفدارهاش یه نگاه کلی بکنید ببینید چه خبره. همه جون میدن برای دی اس. مطمئناً با یه نگاه نمیشه درباره یک کنسول قضاوت کرد. باید حداقل چندبار بازی کرده باشید. اون هم بازیهای خوبش رو. من نمیخوام به نظر شما توهین کرده باشم ولی اگه PSP صدبرابر بهتر بود یا درمورد خرید PSP آدم نباید حتی شک می کرد، الان وضع بازار کنسول ها در سطح جهانی اینطوری نبود.
نه این طوری نمی شه توضیح داد. من یه سری عکس از یه فروشگاه فرانسوی خیلی بزرگ (بخش بازیش) میذارم. اینجا هم نمیذارم که به کسی بر نخوره یا ضد قوانین فروم نباشه. اگه واقعاً به نظرتون درباره PSP، سونی و نینتندو اعتقاد دارید و میتونید نظرتون رو ثابت کنید، بیاید به وبلاگ ما. احتمالاً همین امروز میذارم.
بازم میگم نمی خوام کسی این وسط ناراحت بشه، فقط بیاید یه نگاه بندازیم.

morteza_m2n
14-08-2008, 11:21
در هر صورت منم نظر خودمو گفتم و قصد توهین نداشتم

دی اسم بازی و هیجان خودشو داره

ولی من هیچ وقت به یه دی اس پول نمیدم

ممکنه که با یه برنامه بشه بازیهای دی اس رو رو psp بازی کرد ولی محاله که بتونی بازیهای psp رو رو دی اس بازی کنی!!!

راستی قیمت ds چقدره؟ قیمت مموریش چطور؟ قیمت بازیهاش چطور؟

aminakbari93
14-08-2008, 14:18

ممکنه که با یه برنامه بشه بازیهای دی اس رو رو psp بازی کرد ولی محاله که بتونی بازیهای psp رو رو دی اس بازی کنی!!!

عزیز شما فکر میکنید دی اس فقط برای بازی ؟؟؟ چون صفحه ی فینگر تاچ داره web browser های خیلی خوبی داره!
نرم افزار های فیزیکی بسیار عالی داره که من خیلی ازش استفاده میکنم.
به موس کامپیوتر تبدبل میشه.(یعنی شما صفحه ی کامپیوترتون رو داخلش میبینید)
بازی آنلاین که تا باهاش بازی نکنید از لذتش خبردار نمیشید چون بازی کردن با یک مغز دیگه لطف خودشو داره.
راستی شما چتوری میخواهید بازی های فینگر تاچ دیاس که تازه دو تاصفحه داره رو روی پی اس پی اجرا کنید؟؟
تا حالا با دی اس بازی کردید که با پی اس پی مقایسه کنید؟ چون خود من با دوتاش بازی کردم و بینشون دی اس رو انتخاب کردم.
قیمت دی اس هم حدود 175 تومنه دستگاه کپی خورش 60 تومنه و مموری کارتش هم که بسته به حجمشه.
حالا دیگه هر جور میدونید.

imakbari
14-08-2008, 15:07

اولاً بنده میدونم شما هیچ قصدی نداشتید!
ثانیاً هیچ کدوم از اون دو تا کار ممکن نیست.
ثالثاً، شما بازیهایی که از touch و microphone استفاده می کنن رو چه جوری روی PSP که نه Touch Pad داره، نه microphone اجرا می کنید؟
رابعاً، قیمتش به اضافه کپی خور کردن میشه 200 و خورده ای تومن و بازی هاش هم مجانی رو اینترنت هستند.

فقط ازتون میخوام که بیاید به وبلاگ و جدیدترین پست من رو با عنوان Who Rules بخونید. اون رو اینجا کپی نمی کنم چون خیلی عکس داره و درازه و ممکنه بعضی ها ازش خوششون نیاد و فروم یه وب عمومی محسوب میشه. آدرس وبلاگ تو امضام هست.

عکس بالا هم عکس دی اسه. فقط خواستم ببینید.
شما همچین چیزی رو چجوری تو PSP میتونید اجرا کنید؟ در حالی که هیچ سنسور یا چیز دیگه ای نداره؟
کدوم کنسول دیگه ای تاچ داره؟
پیشنهاد می کنم حداقل یه بازی خیلی خوفش رو بازی کنید، بعد زیر سوال ببریدش.

قصد توهین به کسی رو ندارم.
وبلاگ رو هم که میگم اینجا به خاطر زیاد شدن بازدیدش نمی گم. شما فقط یک بار و همون یک پست رو بخونید لطفاً. بیشتر از 3 دقیقه وقت نمی گیره ازتون.

thanX

morteza_m2n
14-08-2008, 15:59
اولاً بنده میدونم شما هیچ قصدی نداشتید!
ثانیاً هیچ کدوم از اون دو تا کار ممکن نیست.
ثالثاً، شما بازیهایی که از touch و microphone استفاده می کنن رو چه جوری روی PSP که نه Touch Pad داره، نه microphone اجرا می کنید؟
رابعاً، قیمتش به اضافه کپی خور کردن میشه 200 و خورده ای تومن و بازی هاش هم مجانی رو اینترنت هستند.

فقط ازتون میخوام که بیاید به وبلاگ و جدیدترین پست من رو با عنوان Who Rules بخونید. اون رو اینجا کپی نمی کنم چون خیلی عکس داره و درازه و ممکنه بعضی ها ازش خوششون نیاد و فروم یه وب عمومی محسوب میشه. آدرس وبلاگ تو امضام هست.

عکس بالا هم عکس دی اسه. فقط خواستم ببینید.
شما همچین چیزی رو چجوری تو PSP میتونید اجرا کنید؟ در حالی که هیچ سنسور یا چیز دیگه ای نداره؟
کدوم کنسول دیگه ای تاچ داره؟
پیشنهاد می کنم حداقل یه بازی خیلی خوفش رو بازی کنید، بعد زیر سوال ببریدش.

قصد توهین به کسی رو ندارم.
وبلاگ رو هم که میگم اینجا به خاطر زیاد شدن بازدیدش نمی گم. شما فقط یک بار و همون یک پست رو بخونید لطفاً. بیشتر از 3 دقیقه وقت نمی گیره ازتون.

thanX

من اطلاعات زیادی در بارهی این کنسول ندارم ولی با این امکاناتی که گفتین کنسول خوبی به نظر میاد کم کم دارم وسوسه میشم یکی بخرم:31:

ds برای خودش دیسک مخصوصم داره مثل psp ؟ قیمتش چنده؟

این قیمت که گفتین مال light هست؟

در کل خیلی گرونه قیمتش با psp یکیه :13:

imakbari
14-08-2008, 16:22
من اطلاعات زیادی در بارهی این کنسول ندارم ولی با این امکاناتی که گفتین کنسول خوبی به نظر میاد کم کم دارم وسوسه میشم یکی بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ds برای خودش دیسک مخصوصم داره مثل psp ؟ قیمتش چنده؟

این قیمت که گفتین مال light هست؟

در کل خیلی گرونه قیمتش با psp یکیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
بله. دیسکاش خیلی هم کوچیک هستن ولی لازم نیست اصلاً بازی های روی دیسکش رو بگیرید چون فقط بازی های اصل اینطوری هستن. شما باید یه فلش کارت برای دی استون بگیرید تا کپی خور شه و روی فلش کارتتون بازی بریزید. بازیهاش هم روی اینترنت هستن، هم بعضی جاها رو دی وی دی میدن.
از نظر قیمت هم بله، در یه سطح هستن. قرار نیست که خیلی ارزون تر باشه. ولی خوب از اونجایی که بازیهاش سبک هستن و راحت میشه دانلودشون کرد (حداکثر 128 مگ، گاهی به ندرت 256 مگ)، دیگه لازم نیست مثل پی اس پی برای بازیهای کپی شده اش هم پول بدید.

morteza_m2n
14-08-2008, 16:44
بله. دیسکاش خیلی هم کوچیک هستن ولی لازم نیست اصلاً بازی های روی دیسکش رو بگیرید چون فقط بازی های اصل اینطوری هستن. شما باید یه فلش کارت برای دی استون بگیرید تا کپی خور شه و روی فلش کارتتون بازی بریزید. بازیهاش هم روی اینترنت هستن، هم بعضی جاها رو دی وی دی میدن.
از نظر قیمت هم بله، در یه سطح هستن. قرار نیست که خیلی ارزون تر باشه. ولی خوب از اونجایی که بازیهاش سبک هستن و راحت میشه دانلودشون کرد (حداکثر 128 مگ، گاهی به ندرت 256 مگ)، دیگه لازم نیست مثل پی اس پی برای بازیهای کپی شده اش هم پول بدید.

ممنون از اطلاعات

قیمت دیسکهای مخصوصش چقدره؟

aminakbari93
14-08-2008, 17:14
ممنون از اطلاعات

حدود 70 تومن البته بدون مموری کارت

aminakbari93
14-08-2008, 17:22

الان دیگه توی همین ایران اینقدر سرعت اینترنت زیاد شده که بازی های پی اس پی رو هم دانلود میکنند.
دیگه نباید این رو جزو ملاک های خرید قرار بدیم.

imakbari
14-08-2008, 18:51
ممنون از اطلاعات

خواهش می کنم، لطف دارید

اگه منظورتون از دیسک مخصوص همون فلش کارته، انواع مختلفی داره. خوبهاش تو مایه های 65 تومن هستن.
اگه منظورتون دیسک اصله، 15 تا 40 یورو قیمتشونه

X-Volt
15-08-2008, 12:23
ســـلام!
دو تا سوال داشتم...
اول اینکه جریان این Nintendo-DS 2 چی بود که کلی تبلیغ تو E3 ازش دیدیم!؟ (اصلا چنین چیزی قراره ساخته بشه یا نه...؟)
دوم اینکه با DS چطوری میشه به اینترنت Connect شد!؟
ممنون...

!? [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟!

aminakbari93
15-08-2008, 13:15
توی دی اس یک قسمت به نام nintendo wifi connection هست که از طریق اون میشه به اینترنت متصل شد . و روی شبکه بازی کرد. انصافا خیلی حال میده.

aminakbari93
15-08-2008, 13:35
ســـلام!
دو تا سوال داشتم...
اول اینکه جریان این Nintendo-DS 2 چی بود که کلی تبلیغ تو E3 ازش دیدیم!؟ (اصلا چنین چیزی قراره ساخته بشه یا نه...؟)
دوم اینکه با DS چطوری میشه به اینترنت Connect شد!؟
ممنون...

!? [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟!

این عکس تنها عکسیه که از دی اس 2 وجود داره فکر نمیکنم همچین دستگاهی وجود خارجی داشته باشه.

tophigh
15-08-2008, 19:26
سلام من در شرف خرید ds هستم ولی دسترسی زیادی به اینترنت ندارم میخواستم ببینم بازیهای کپی ds از کجای مطمئن میتوان تهیه کرد چون برای اولین بار میخوام ابتکار رو تجربه کنم تا گرافیک با توجه به داشتن ps3 , x360

aminakbari93
15-08-2008, 20:51
سلام من در شرف خرید ds هستم ولی دسترسی زیادی به اینترنت ندارم میخواستم ببینم بازیهای کپی ds از کجای مطمئن میتوان تهیه کرد چون برای اولین بار میخوام ابتکار رو تجربه کنم تا گرافیک با توجه به داشتن ps3 , x360

اگه کارت رو از پرتو گیمز بگیرید یک دی وی دی بازی هم به شما میده که البته قدیمی هستند. به صورت آزاد فکر نمیکنم مثل بازی های پی اس پی همه جا بفروشند.

aminakbari93
15-08-2008, 20:54
BHR عزیز شما که میخواستید با D-Link وصل شید اینترنتتون رو به اشتراک گذاشته بودید؟ چون بدون این کار عمل نمیکنه.

BHЯ
16-08-2008, 11:48
BHR عزیز شما که میخواستید با D-Link وصل شید اینترنتتون رو به اشتراک گذاشته بودید؟ چون بدون این کار عمل نمیکنه.
بله این کارم کردم بازم نشد!با وای فای لپ تاپ vaio هم امتحان کردم نشد!میشه یه دستور عملی چیزی اینجا بدین پلیییز!؟ مدل وای فای tp-link شما چیه؟
حالا به نظر شما این وصل نشدن ممکنه ربطی به مدل وای فای من داشته باشه؟؟؟

aminakbari93
16-08-2008, 15:56
چشم براتون میذارم.
اول دستگاه وارلستون رو به کامپیوتر وصل کنید.
حالا به قسمت Network connection در Control panel برید.
حالا اگه میخواهید با Dial-up وصل شید، روی اون کانکشن راست کلیک کنید و properties رو بزنید.
به قسمت advanced برید و و همه ی قسمت ها رو تیک بزنید. حالا به احتمال زیاد کار میکنه.

حالا اگه بخواهید از adsl یا همون Local Area Connection استفاده کنید، باید دو کانکشن Local Area Connection و کانکشن وایرلسی که دستگاه وایرلستون درست کرده رو انتخاب کنید و روی یکی از اون ها راست کلیک کنید و Bridge Connections رو انتخاب کنید یه کم طول میکشه ولی ساخته میشه.
حالا باید به تنظیمات دستگاه وایرلستون برید و قسمتی که گفته از چه Bridge یی باید استفاده شه رو روی bridge یی که ساختید تنظیم کنید.
حالا کافیه که با دستگاهتون وصل شید. به احتمال زیاد کار میکنه.
اگه باز مشکلی داشتید بگید تا من کمکتون کنم.

aminakbari93
16-08-2008, 16:08
ببخشید اشتباه فرستاده شد.
اینترنت ذغالیه دیگه!!!

BHЯ
16-08-2008, 19:15
رسی حتما دوباره تستش می کنم!راستی با دایل اپ هم میشه دیگه؟؟

aminakbari93
17-08-2008, 10:53
آره من خودم با هر دوش تست کردم قشنگ کار میکنه.

BHЯ
17-08-2008, 11:08
nashod!gamunam moshkel az hamin usb e!!!aksesho mizaram...
bebakhshid fonte farsi nadaram.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminakbari93
17-08-2008, 12:36
این هم عکس مال منه برای من رو از چین آوردن ببینید می تونید توی ایران پیدا کنید یا نه.

TP-Link TL-WN322G

imakbari
18-08-2008, 20:39

بهترین جا برای گیر آوردن بازیهاش اینترنته. شنیدم که بعضی از فروشگاه ها DVD هاش رو میدن. مجله بازی نما هم هر ماه چند تا بازیش رو میده. پرتو گیمز هم میده.

imakbari
25-08-2008, 16:16
میگم من به این نتیجه رسیدم که این Assassin's Creed DS هم بازی خیلی مزخرفی نیست! شاید این بازی واقعاً یک Assassin's Creed نباشه، ولی در حد خودش ارزشمنده. به نظرم خیلی ازش انتظار AC بودن نداشته باشید! اگه این بازی رو دارید و از روی حافظه دی استون حذفش کرده اید، به نظرم یه فرصت دوباره به این بازی بدید. تنها ضعف بزرگ این بازی دوربینشه...
به هر حال، ارزش بازی کردن رو داره.

imakbari
25-08-2008, 16:22
bebakhshid fonte farsi nadaram

برای پست دادن توی اینترنت به فونت نیازی نیست. چون که ویندوز by default یه سری فونت دو زبانه مثل Arial، Tahoma و غیره رو داره. مطمئنید زبان فارسی رو به کی بوردتون add کرده اید؟

البته خیلی مهم نیست ولی خوندن نوشته های فارسی به حروف انگلیسی یه کم سخته و اینجوری نوشتن خلاف قوانین انجمن محسوب میشه. به هر حال من منظوری ندارم، فقط میخواستم اطلاع داده باشم.

راستی، یه کار فوری دارم:

میخوام یه فرستنده wifi بگیرم برای Nintendo WFC، هر فرستنده ای باشه DS ساپرتش می کنه، یا یه فرستنده خاص میخواد؟ تو رو خدا زودتر جواب بدید من همین هفته بر می گردم ایران دیگه اونجا گیر نمی آد.

aminakbari93
25-08-2008, 21:51
ایمان جان اگه میخواهی فرستنده ی وایرلس بگیری همینی که من گرفتم رو بگیر خدایی خیلی دستگاه باحالیه قیمتش هم فکر نکنم خیلی زیاد باشه.

imakbari
26-08-2008, 00:46
خب آدرسش رو بده لطفاً!

سوالم رو جواب ندادی عزیز. فرستنده های معمولی رو ساپرت می کنه دی اس یا یه فرستنده خاص می خواد؟ سریع تر لطفاً. دو روز دیگه بیشتر فرصت نیست.

BHЯ
26-08-2008, 12:45
مرسی از تذکر!!

imakbari
26-08-2008, 15:29
دوستان یه نفر سریع تر جواب این سوال رو بده:

آیا DS فرستنده wifi خاصی برای وصل شدن به WFC لازم داره یا با هر فرستنده wifi ای امکان پذیره؟

aminakbari93
26-08-2008, 18:38
هر فرستنده ای رو ساپرت نمیکنه.
مثلا D-link رو ساپورت نمیکنه توی چند تا فروم خارجی ینویس اون ها بیشتر با این دستگاه ها کار کردن.

imakbari
26-08-2008, 19:56
لطفاً مارک مال خودت رو بگو.
پس هر فرستنئه ای رو ساپرت نمی کنه، ولی فرستنده خاصی هم نداره، آره؟

imakbari
27-08-2008, 21:07
خب کسی که جواب ما رو نمی ده! من هم که پس فردا پرواز دارم. پس دیگه هیچی. بیخیال Nintendo WFC.
خب، این خبر جالب به چشمم خورد و گفتم حیفه اینجا آپ نکنم:
حتماً با بازی Dr Kawashima's Brain Age Check آشنا هستید. این بازی یکی از ابتکاری ترین بازی های DS محسوب میشه و کلی هم سر و صدا راه انداخته.
برای مثال، طبق مقاله بازی های کامپیوتری و آموزش، چاپ شده در مجله بازی نما توسط پاشا حسینعلی، به گفته درک رابرتسون، محقق اسکاتلندی، نمره دانش آموزان بعد از انجام روزانه این بازی، ده درصد افزایش داشته!
(من خودم هم قبل از امتحان ریاضی پارسالم، یه کم dr kawashima بازی کردم!!!!)
و اما خبر جالب:
در انگلستان، رکورد بیشترین ماندگاری بازی که به Tomb Raider اختصاص داشته، توسط بازی Dr Kawashima با اختلاف یک هفته شکسته شد!!!

منبع:

البته یه خبر دیگه هم دارم: بازی skate it محصول شرکت EA برای کنسول های DS و wii به بازار عرضه خواهد شد.

choory
28-08-2008, 08:29
خب کسی که جواب ما رو نمی ده! من هم که پس فردا پرواز دارم. پس دیگه هیچی. بیخیال Nintendo WFC.

کارت های وایرلسی که کنسول ها باهاش کار میکنند باید access point هم باشند.معروف ترین وسیله wifimax هست که کلا کارش همینه.برای psp که این قطعه به خوبی کار میده.اما متاسفانه اینجا قیمتش حدودا 60 تومن هست و خیلی هم کم پیدا میشه.

aminakbari93
28-08-2008, 10:27
کارت های وایرلسی که کنسول ها باهاش کار میکنند باید access point هم باشند.معروف ترین وسیله wifimax هست که کلا کارش همینه.برای psp که این قطعه به خوبی کار میده.اما متاسفانه اینجا قیمتش حدودا 60 تومن هست و خیلی هم کم پیدا میشه.

من فکر میکردم این wifimax مودم وای فایه ولی مثل این که به usb وصل میشه نه؟

choory
28-08-2008, 11:55
من فکر میکردم این wifimax مودم وای فایه ولی مثل این که به usb وصل میشه نه؟

بله اين قطعه با پورت usb به کامپيوتر وصل ميشه.

ali_ranger22
28-08-2008, 12:17
بازی ردیف چی هست که با شبیه ساز بازی کنم....؟

imakbari
28-08-2008, 16:03
خیلی ممنون ولی من فردا صبح پرواز دارم و بعیده امروز بتونم پیدا کنم، ولی باز هم ممنونم.

بازی ردیف چی هست که با شبیه ساز بازی کنم....؟

با شبیه ساز، بازی ها حسشون رو از دست میدن و فقط اگه از این موس های قلم دار داشته باشید میتونید درست بازی کنید. به هر حال:
mario slam basketball، call of duty modern warface, mario kart, guitar hero on tour. توی وبلاگ برای همین مسئله یه پست کامل گذاشته ام با عنوان DS top games. میتونید بازی های بیشتری هم اونجا پیدا کنید.

imakbari
04-09-2008, 21:41
دوستان، یه کم از صد و خورده ای بازیم خسته شدم!!!!! یعنی خسته که نه، ولی یه بازی جدید می خوام.
میشه یکی چند تا بازی خوف جدید (ترجیحاً سبک action-adventure ) معرفی کنه؟
راستی، این بازی های جدیدی که قراره بیان، تاریخ هاشون اعلام نشده؟ CoD:WaW، NFS:UC، GTA:CW و غیره؟ اسکرین شات چی؟
راستی، می دونستید DS مخفف چیه؟ Dual Screen!

aminakbari93
05-09-2008, 11:24
وای ایمان پس فکر میکردی ds مخفف چیه؟
راستی تاریخ بازی ها هم معلومه زمستون امسال (میلادی)

imakbari
05-09-2008, 13:15
زمستون امسال که تاریخ محسوب نمی شه! اون طور که p3yman_xl گفتن، spore DS هفتم سپتامبر میاد. GTA CW فقط گفته زمستون میاد ولی تاریخ نداده.
بازی جدید نداری دیگه؟

imakbari
05-09-2008, 22:58
حالا بی خیال بازی.
میگم ما کلی با RD:GRID حال کردیم. امروز من رفتم توی DVD بازی هام گشتم، یه بازی دیدم: Racedriver:Create and race. نصبش کردم دیدم مال کمپانی codemasters اِ. بذارید رک بگم، خود GRID بود. همون انجین، همون طرز طراحی زمین، همون گرافیک و به نظرم بهتر بود اسم گرید رو می ذاشتن RD:CaR2 ! البته خب یه کم فرق داره و یه کم گیم پلیش متفاوته، ولی انقدر کم هست که بشه ازش چشم پوشی کرد. (همون افکت مسخره برخورد با دیوار هم توش بود)
خلاصه، تازگی ها خیلی از شرکت ها محصول های قبلیشون رو با عنوان جدید می دن تو بازار یه سودی به هم بزنن و یه کم کاربر ها رو دست بندازن!
مثل rainbow six vegas و rainbow six vegas 2 که به وگاس یک و نیم هم معروفه! البته باز سازندگان این بازی خیلی بیشتر تفاوت گذاشتن بین این دو نسخه.
از این چیز ها که بگذریم، شدیداً منتظر CoD:WaW و NFS:UC هستیم و امیدواریم COD5 از WFC استفاده کرده باشه و همون گیم پلی فوق العاده رو داشته باشه و NFS UC هم یه پیشرفت خوب داشته باشه و شدیداً منتظر GTA هستیم و امیدواریم این محصول فقط حامل این عنوان نباشه و واقعاً یک GTA باشه و منتظر spore هم هستیم.

imakbari
10-09-2008, 21:59
مثل این که تنها طرفدار این کنسول منم!!!! واقعاً جالبه که کنسولی به این محبوبیت به این روز افتاده!!!

به هر حال، گفتم که این خبر کسایی که DS دارن و این رو میخونن رو خوشحال می کنه:

همون طور که احتمالاً خبر دارید، یکی از بهترین بازی های Skateboard، بازی Skate محصول شرکت EA اِ که فقط برای 360 عرضه شده. خب، از همین سری، محصول جدیدی با عنوان Skate it داره برای کنسول های wii و DS منتشر می شه. تاریخ دقیق launch time این بازی رو نمی دونم. ولی خبر خیلی خوبیه. اگه واقعاً آدم صبوری هستید یا یه خط پرسرعت دارید، یا هر دو، میتونید به سایت فوق العاده سنگین Electronic Arts سری بزنید و از این بابت اطلاع پیدا کنید. (این سایت حتی با خط های فوق العاده سریع هم دیر Load میشه.)

aminakbari93
11-09-2008, 14:30
خبر مهم
تاریخ انتشار Gtacw دی اس به سال 2009 تغییر کرد
با با این راکستار هم شورشو درآورده.

imakbari
11-09-2008, 20:09
خبر مهم
تاریخ انتشار Gtacw دی اس به سال 2009 تغییر کرد
با با این راکستار هم شورشو درآورده.

:18: بابا مگه بچه بازیه؟ مهم ترین عنوان e3 2008 Nintendo بود! البته باز هم سرمون با نسخه جدید Guitar Hero On Tour و Spore گرم میشه، ولی این طوری که نمیشه! :19: این خبر رو از کجا آوردی؟ تو سایت راک استار، بخش GTA CW که خبری نیس!
منبع رو بگو لطفاً

aminakbari93
11-09-2008, 20:37
والا تاپیک توی یه فروم خارجی بود در واقع بهترین فروم نینتویی ها (Gbatemp.net)

imakbari
12-09-2008, 11:48
اون GBAtemp انقدر صفحاتش سنگینه که آدم وسط کار پشیمون میشه. (دارم دنبال یه ADSL خوب می گردم)
به هر حال، من تو خبرنامه GTA عضوم و هیچی برام نیومده. شایعه است احتمالاً.

راستی، من اون Yasu Menu رو پیدا نکردم. لطفاً لینک دانلود مال R4 ش رو بذار. چون حتی Yasu Menu برای R4 رو هم پیدا نکردم. از اونجای که M3 real و R4 جفتشون Act imagine هستن و هر دوشنون slot-1 هستند، برنامه هاشون فرقی نداره.

imakbari
12-09-2008, 16:16
ببخشید که پشت سر هم پست می دم، ولی این مطلب انقدر داغه که یه پست جدا رو لازم داره:

کسایی که با M3Real کار کرده باشند، احتمالاً این مشکلات رو میشناسند:
- سرعت پایین لود شدن بازی نسبت به R4
- file browser بسیار ضعیف و عدم امکان scrolling
- نبود امکان اجرای آهنگ و فیلم، بدون اجرای برنامه Media Player
- نشان ندادن درست بعضی آیکون ها

یه مدتی خیلی از دست سیستم عامل M3Realم اعصابم به هم ریخته بود. امروز، داشتم دنبال یه فایل بروزر می گشتم که سیستمی به نام M3 Sakura رو پیدا کردم (ظاهراً m3 sakura یه فلش کارت دیگه از سری M3 اِ)
خلاصه، با این خط داغون dial-upم 16 مگ رو دانلود کردم. الان که فکر می کنم اگه 50 مگ هم بود ارزشش رو داشت. بعد اجرا کردم. سیستم عاملی که بالا اومد، باورنکردنی بود. این هم چندتا از مزیتهاش:

- scrolling بسیار قوی
- اجرای فایل های آهنگ و فیلم و بازی مشترکاً در یک بخش (لازم نیست برای اجرای آهنگ به بخش جدایی برید یا از Moonshell استفاده کنید)
- اجرای سریع تر بعضی بازی ها نسبت به M3 real
- نمایش بسیار زیبای آیکون ها
-محیط کار زیبا
-پخش فیلم های dpg و امکانات Media ی عالی

خلاصه کلام، این سیستم عامل که خود به خود با روشن شدن دستگاه Boot میشه و به صورت یه فایل NDS نیست، نه تنها از سیستم M3real بهتره، بلکه از R4 هم تمیز تر و بهتر طراحی شده. این SYSTEM FILES به احتمال قوی روی R4 اجرا نمی شوند و به احتمال قوی روی G6 اجرا می شن.
خلاصه، اگه کسی M3real داره، حتماً فایل رو دانلود کنه. فقط یه نکته:
برای استفاده از این سیستم:
- بعد از دانلود فایل، فولدر SYSTEm رو توی root اس دی تون کپی کنید.
- اگر با روشن کردن دستگاه، خطا (Error) ی مشاهده کردید، از میکرو اس دی یک Backup گرفته، آن را با FAT32 فرمت کرده و مجدداً فایل های Backup شده را restore کنید.
- برای Bachup گرفتن از برنامه Backup ویندوز واقع در (برای WinXP) این آدرس استفاده کنید:
Start/Program files/Accessories/System Files/Backup

لینک دانلود این SYSTEM FILES اینجاست:

aminakbari93
13-09-2008, 10:34
ببخشید که پشت سر هم پست می دم، ولی این مطلب انقدر داغه که یه پست جدا رو لازم داره:

کسایی که با M3Real کار کرده باشند، احتمالاً این مشکلات رو میشناسند:
- سرعت پایین لود شدن بازی نسبت به R4
- file browser بسیار ضعیف و عدم امکان scrolling
- نبود امکان اجرای آهنگ و فیلم، بدون اجرای برنامه Media Player
- نشان ندادن درست بعضی آیکون ها

یه مدتی خیلی از دست سیستم عامل M3Realم اعصابم به هم ریخته بود. امروز، داشتم دنبال یه فایل بروزر می گشتم که سیستمی به نام M3 Sakura رو پیدا کردم (ظاهراً m3 sakura یه فلش کارت دیگه از سری M3 اِ)
خلاصه، با این خط داغون dial-upم 16 مگ رو دانلود کردم. الان که فکر می کنم اگه 50 مگ هم بود ارزشش رو داشت. بعد اجرا کردم. سیستم عاملی که بالا اومد، باورنکردنی بود. این هم چندتا از مزیتهاش:

- scrolling بسیار قوی
- اجرای فایل های آهنگ و فیلم و بازی مشترکاً در یک بخش (لازم نیست برای اجرای آهنگ به بخش جدایی برید یا از Moonshell استفاده کنید)
- اجرای سریع تر بعضی بازی ها نسبت به M3 real
- نمایش بسیار زیبای آیکون ها
-محیط کار زیبا
-پخش فیلم های dpg و امکانات Media ی عالی

خلاصه کلام، این سیستم عامل که خود به خود با روشن شدن دستگاه Boot میشه و به صورت یه فایل NDS نیست، نه تنها از سیستم M3real بهتره، بلکه از R4 هم تمیز تر و بهتر طراحی شده. این SYSTEM FILES به احتمال قوی روی R4 اجرا نمی شوند و به احتمال قوی روی G6 اجرا می شن.
خلاصه، اگه کسی M3real داره، حتماً فایل رو دانلود کنه. فقط یه نکته:
برای استفاده از این سیستم:
- بعد از دانلود فایل، فولدر SYSTEm رو توی root اس دی تون کپی کنید.
- اگر با روشن کردن دستگاه، خطا (Error) ی مشاهده کردید، از میکرو اس دی یک Backup گرفته، آن را با FAT32 فرمت کرده و مجدداً فایل های Backup شده را restore کنید.
- برای Bachup گرفتن از برنامه Backup ویندوز واقع در (برای WinXP) این آدرس استفاده کنید:
Start/Program files/Accessories/System Files/Backup

لینک دانلود این SYSTEM FILES اینجاست:

برادر من این رو روی R4 دارم برای دانلود ysmenu هم میتونی توی gbatemp به قسمت R4 بری همون اولین تاپیک هاست.

imakbari
13-09-2008, 12:06
نه بابا دیگه Yasu Menu رو میخوام چیکار. در ضمن، YS Menu با wifi یه سری مشکل داره.
حالا این رو بخون:

بعد از استفاده از M3 Sakura متوجه شدم این SYSTEM FILES با برنامه های Homebrew سنگین مشکل داره. یه firmware دیگه پیدا کردم با عنوان M3 Sakura/real/iTouch triple loader که حجم فایل زیپ شده اش 18 مگابایت بود (که وقتی extract شه میشه 90 مگابایت!). خلاصه، به پیشنهاد دوستان در GBATemp، این firmware رو امتحان کردم.

این firmware، از کنار هم قرار گرفتن firmware های سه فلش کارت M3real، M3 sakura و iTouch تشکیل شده. به این صورت که بعد از قرار گرفتن فولدر های SYSTEM و iTouch در root حافظه، با روشن شدن دستگاه خود به خود سیستم عامل m3 sakura اجرا می شود. اما اگه هنگام load شدن بسیار کوتاه m3 sakura، دکمه X رو فشار بدید، وارد سیستم عامل m3 real می شید و اگه Y رو فشار بدید، وارد سیستم عامل فلش کارت iTouch می شید. این فوق العاده ترین firmware ممکن برای DS محسوب میشه....

بنابراین شما می تونید سه تا فلش کارت متفاوت رو یکجا تجربه کنید!

خیلی عالیه و اگه M3R دارید، حتماً امتحانش کنید. من یه رده بندی کلی از این سه Firmware یعنی m3real، m3 sakura و iTouch درست کردم (نمره ها از 10 نمره هستند):

M3 Real

- آسانی دست رسی 5
- سرعت اجرای بازی، بالا آمدن سیستم و ... 6
- زیبایی محیط کار 7 (با استفاده از skin های مختلف)
- سازگاری 9.5

امتیاز نهایی 6.8
توضیحات: دسترسی بسیار بد طراحی شده. محیط کار با اسکین های مختلف زیبا طراحی شده، اما loading های بسیار زیاد و سرعت پایین نیز وجود دارد که قابل بخشش نیست.

M3 Sakura

- آسانی دسترسی 10
- سرعت اجرای بازی، بالا آمدن سیستم و ... 8.5
- زیبایی محیط کار 10 (با استفاده از skin های مختلف)
- سازگاری 7

امتیاز نهایی: 9
توضیحات: با توجه با استفاده بسیار خوب از امکان Touch ، زیبایی و سرعت بالا، سازگاری پایین تر با بعضی homebrew ها قابل بخشش است و امتیاز نهایی کمی بالاتر از میانگین داده می شود.

iTouch

- آسانی دسترسی 7.5
- سرعت اجرای بازی، بالا آمدن و ... 7
- زیبایی محیط کار 7
- سازگاری 9.5

امتیاز نهایی: 7.75
توضیحات: این فرمور نیز از scrolling با touch استفاده کرده اما نه به خوبی ساکورا. سرعت این سیستم از m3 real بالاتر است، اما به هر حال، باید بعضی Loading های مزاحم را تحمل کرد و از نظر زیبایی نیز به پای ساکورا نمی رسد. این فرمور حد فاصل ساکورا و real است.

راستی، منظور من این بود لینکی که گذاشتم بعیده روی r4 هم اجرا بشه. چون که firmware فلش کارتهای r4 و m3simply یکیه و مال g6 و m3real و احتمالاً m3 sakura هم یکیه. مگه خودت نمی گفتی با یه patch اجرا میشه؟

imakbari
30-09-2008, 18:16
فاجعه.... درست بود. GTA CW سال 2009 عرضه میشه.

راستی این کنسول جدیده رو دیدید اسمش Wiz اِ؟ خیلی جالبه.

imakbari
02-10-2008, 12:26
نینتندو ساخت نینتندو دی اس جدید را رسماً اعلام کرد

بالاخره سومین نسل نینتندو دی اس که مدتها انتظارش را کشیده بودیم معرفی شد.
ظاهراً این نسل، از نظر سیستم تفاوت زیادی نخواهد داشت، یعنی بازی های قبلی را اجرا خواهد کرد. اما تفاوتهای بسیار زیادی اعمال شده:
یک دوربین 3.5 مگاپیکسل به دستگاه اضافه شده و ظاهراً یک دوربین اضافی هم وجود دارد.
دستگاه SD card میخورد و امکانات مالتی مدیا افزایش می یابد.
دستگاه نازک تر شده و ورودی بازی های GBA حذف می شود.
صفحه دستگاه بزرگتر شده.
قیمت اولیه دستگاه 178 دلار خواهد بود که مطمئناً با گذشت زمان کاهش خواهد یافت. این دستگاه اول نوامبر در ژاپن توزیع خواهد شد. نینتندو یک فروشگاه اینرنتی هم برای این کنسول تأسیس کرده است. اسم این نسل دی اس، Nintendo DSi خواهد بود.

پ. ن: سرویس های جدید نینتندو هم در راه هستند. مثلاً در تمامی فروشگاه های مک دونالد، Access Point بازی برای DS وجود خواهد داشت.

منبع:

ostooreh
03-10-2008, 13:21
سلام من اگه بخوام این کنسول رو بگیرم از نظر سنی منو ازضا میکنه یعنی زیبایی بازیهاش گرافیکشون و ...
در ضمن یه سوال این که آیا صفحش از پی اس پی کوچکتره یا نه؟

در آخر هم قیمتش چنده؟(اگه قیمت psp slim رو هم بگید ممنون میشم)

ممنون از راهنماییتون

aminakbari93
03-10-2008, 14:09
دوست عزیز بستگی داره که چه سنی باشید به نظرم تا 18 سال هم خوبه
قیمتش هم 175 تومنه

imakbari
04-10-2008, 17:37
مرسی از این همه توجه! این خبر همه ی سایت های بزرگ رو ترکونده. اونوقت اینجا...
راستی اینجا کسی نمیخواد از این دی اس جدیدا بخره.

سلام من اگه بخوام این کنسول رو بگیرم از نظر سنی منو ازضا میکنه یعنی زیبایی بازیهاش گرافیکشون و ...
در ضمن یه سوال این که آیا صفحش از پی اس پی کوچکتره یا نه؟

در آخر هم قیمتش چنده؟(اگه قیمت psp slim رو هم بگید ممنون میشم)

ممنون از راهنماییتون
آقا بی تعارف بگم، گرافیکش قشنگ نیست. از نظری سنی هم بازی هاش کمی بچه گونه تر هستند. در عوض بسیار خلاقانه تر هستند. من که یه بازی با تاچ رو به پنج تا بازی با گرافیک خفن نمیدم. البته هم عقیده با من خیلی تو ایران کم هست.
با توجه به مدل جدیدش تصمیم بگیرید:
کنسولی با دوربین سه و نیم مگا با بازی های خلاقانه و بیشتر ولی پایین تر از نظر سنی و گرافیکی رو ترجیح میدید (دی اس) یا بازی هایی با گرافیک بالا و بالا از نظر رده بندی سنی، با همون کنترل های همیشگی کنسولها؟ (پی اس پی)

می تونم یه ساعت در باره نقاط قوت و ضعف این دو تا کنسول صحبت کنم. اینجا یه کم مختصر توضیح میدم.
نقاط قوت دی اس: شارژ بیشتر، دو دوربین (در مدل جدید)، اندازه ی کوچکتر، مانوور بیشتر سازنده روی امکانات wifi، ابتکار و استفاده از تاچ، استفاده بیشتر از میکروفون.
و البته برنامه های خانگی جالب و تعداد زیاد بازی های تولیدی در هر ماه، و همچنین داشتن دو تا صفحه و جایگیری تعداد زیادی بازی روی حافظه.
نقاط ضعف دی اس: گرافیک پایین، صفحه کوچک تر (که در مدل جدید رفع شده)، بچه گانه تر بودن بازی ها، سرسری ساخته شدن بعضی بازی ها، نبود بعضی عنوان های معروف روی دی اس.

نقاط قوت پی اس پی: گرافیک بالا، بعضی عنوان های معروف، وجود وای فای، صفحه بزرگ، میکروفون در نسخه جدید و ...
نقاط ضعف پی اس پی: نیاز به آپدیت، کم بودن بازی های ابتکاری مثل اکوکروم، کم بودن بازی های تولیدی هر ماه و ...
برا پی اس پی کم نوشتم که بهتره جریانش تو تاپیک خودش مطرح بشه کلاً. قیمت هم همین طور. فقط قبلش بهشون بگین متعصبانه نگن.

مر30.

aminakbari93
11-11-2008, 17:52
بازی های جدید این کنسول:
گرافیک عالیcall of Duty 5

Guitar Hero On Tour Decades

WWE SmackDown! vs. RAW 2009

starn
11-11-2008, 21:06
قیمت این کنسول چنده؟؟؟کپی خور شدش
------------
این کنسول هم نیاز به آپدیت داره؟؟؟؟
تا چند گیگ رم می خوره؟؟؟؟
رم داخلیش چنده؟؟؟؟
----------
نسخه ی جدیدش اومده تو بازار اون چنده؟؟؟
-------------
نسخه ی قدیمی دوربین نداره؟؟؟؟
-----------
من که بازی هاشو ندیدم جایی بفروشن !!!!!
باید دانلود کردم بازی هاشو ؟؟؟؟(چون حجمشون کم)
----------
امکان اجرای فیلم و آهنگ داره؟؟؟؟(چه فرمت هایی؟؟؟)
------------
ضخامت / طول و عرض دستگاه چقدر؟؟
و چد گرم؟؟؟

choory
11-11-2008, 23:50
------------
رم داخلیش چنده؟؟؟؟
----------
-------------
-----------
----------
------------
و چد گرم؟؟؟

اگه بازم اعتراض نکنی که حوصله سرچ کردن نداری باید بگم که با یک سرچ ساده به جواب کلیه سوال هات میرسی.
صفجه اول تاپیک دوستان به طور کامل توضیح داده اند:46:

starn
12-11-2008, 10:14
قیمتش در حال حاضر چند تو ایران (تهران)
---------

aminakbari93
12-11-2008, 15:58
قیمت این کنسول دیگه ثابت شده همون 175 تومنه که با یه فلش کارت و مموری 2 گیگ میشه حدود 270 تومن.

starn
12-11-2008, 16:44
پس به نظر من اصلا به درد نمی خوره و اصلا هیچ حرفی دی مقابل psp نداره که بزنه
270 تمن پول دادن به این دست گاه واقعا یک اشتباه بزرگ است

choory
12-11-2008, 20:12

این کنسول قابلیت های خاص خودش را داره. و طرف دار های خودش را.
من که کم کم بهش علاقه مند شدم.شاید پول باید دستم بخرم.باید کنسول جالبی باشه که اینقدر داره خوب میفروشه.

imakbari
12-11-2008, 20:29
مثل این که اگه یه مدت من تو این تاپیک نباشم سوالها همه بی جواب می مونن!

------------
رم داخلیش چنده؟؟؟؟
----------
-------------
-----------
----------
------------
و چد گرم؟؟؟

250 تومن حدوداً کپی خور شده اش در می آد ولی بعدش هیچ خرجی نداره. حتی برای بازی!
مثل PSP لازم نیست آپدیتش کنید. 4 گیگ رم می خوره که نسبت به حجم بازیهاش خیلی بالاست. نسخه جدیدش هم SD کارت می خوره که فکر کنم تا 8 گیگ باشه.
نسخه جدیدش فکر کنم 180 دلار باشه. اومده. بهتره بگید از خارج بیارن.
نسخه قدیمی دوربین نداره.
آره بهتره بازیهاش رو دانلود کنید. اما بعضی جاها میفروشن. ولی مثل PSP همه جا نریخته بازیهاش. نیازی هم نیست. چون انقدر سبکن بازیهاش که با خط دایال آپ میشه دانلودشون کرد.
امکان اجرای آهنگ رو داره. من چون همه آهنگهام mp3 هستن نمیدونم چقدر رو فرمت های دیگه ساپرت داره ولی فکر کنم داشته باشه.
در مورد فیلم باید کانورت بشه به فرمت DPG و فرمت معروفی رو نمی خونه.
ضخامت/طول و عرض دستگاه رو اندازه نگرفتم تا حالا! از PSP هم جمع و جور تره، هم سبک تر.

والا من نمیدونم شما با چه اطلاعاتی این حرف رو می زنی. ولی مطمئنم قیمتش از این گیم های موکوجی باید بیشتر باشه!
قبول دارم گرافیک خوبی نداره، ولی قابلیتهاش ارزشمند هستند و بازی های زیادی برایش میان.
PSP با اون همه قدرت گرافیکی هر سه ماه 10-15 تا بازی براش بیشتر نمیاد. البته نمیخوام بگم PSP ضعیفه.
به نظر من یه کم باید اول باهاش بازی کنید. یه کم قابلیت هاش رو بشناسید. بعد اگه خوشتون نیومد فحشش بدید، اگه خوشتون اومد هم که بخرید!
به هر حال، touch امکان جالبیه.

راستی امین جان، COD5 دی اس WFC داره؟ اگه اینطور باشه که خدای بازیه. به نظرم خیلی خفنه ولی حوصله دانلودش رو ندارم. ADSL ثبت نام کردم بهمون زنگ نزد.
Guitar Hero On Tour Decades فرقی به جز آهنگاش با نسخه قبلی داره؟ تعداد آهنگاش بیشتر نشده؟

thelastblack
13-11-2008, 13:23
سلام به همه
من امروز رفتم ds قیمت کنم یارو گفت 165 تومن حدودا گفتم از این دستگاه ها که کپی خورش میکنه چی قیمتش چنده؟ گفت واسه این کار میفرستیم تهران درست میکنن؟ گفتم آقا فلش کارت چی ؟ گفت منظورت کارتریجه؟ منم نمیدونستم گفتم آره گفت 8 تومن!!
جدا این فلش کارت که تو این تاپیک این همه روش بحث شده چیه؟ چرا یارو گفت میفرستم تهران؟ یارو چیزی حالیش نبود یا من اشتباه میکنم؟ جواب پی ال زد...
ممنون...

imakbari
13-11-2008, 19:50
سلام به همه
من امروز رفتم ds قیمت کنم یارو گفت 165 تومن حدودا گفتم از این دستگاه ها که کپی خورش میکنه چی قیمتش چنده؟ گفت واسه این کار میفرستیم تهران درست میکنن؟ گفتم آقا فلش کارت چی ؟ گفت منظورت کارتریجه؟ منم نمیدونستم گفتم آره گفت 8 تومن!!
جدا این فلش کارت که تو این تاپیک این همه روش بحث شده چیه؟ چرا یارو گفت میفرستم تهران؟ یارو چیزی حالیش نبود یا من اشتباه میکنم؟ جواب پی ال زد...
ممنون...

برای کپی خور کردن دی اس، از دیسک هایی استفاده میشه که شبیه دیسک های بازیش هستند و به اونها فلش کارت گفته میشه ولی فکر کنم کارتیریج هم بهش بگن. این فلش کارت ها انواع مختلفی دارن که من m3 real رو بین اونها پیشنهاد می کنم. انواع دیگرش عبارت اند از: m3 simply، r4، Super card، DSTT و غیره.
از اونجایی که این کارتها تو ایران خیلی کمیابن و حتی در تهران هم خیلی کم گیر میان، احتمال زیاد فرشنده باید سفارش میداده از تهران بیارن.
ولی من مطمئنم که فلش کارتی با قیمت 8 تومن نداریم. فلش کارت من 70 تومن در اومد!
به هر حال، بدون فلش کارت پیشنهاد می کنم اصلاً دی اس نخرید. چون بازی های اصلش خیلی گرون هستن و بدون فلش کارت امکان پخش فیلم و آهنگ هم نداره. اما اگه دی اس رو با فلش کارت بگرید، بتون قول می دم خیلی لذت خواهید برد.

thelastblack
13-11-2008, 21:53
ولی اینایی که عکسشون تو تاپیک هست اصلا شبیه دیسک نیستن. در ضمن ممنون از راهنماییتون بدون فلش ds نمیخرم.
من تازگی ها عاشق ds شدم. اون صفحه ی تاچش و بازی با قلم تو حس و حال بازی های قدیمی مثل سگا خیلی فاز میده...

imakbari
14-11-2008, 17:39
ولی اینایی که عکسشون تو تاپیک هست اصلا شبیه دیسک نیستن. در ضمن ممنون از راهنماییتون بدون فلش ds نمیخرم.
من تازگی ها عاشق ds شدم. اون صفحه ی تاچش و بازی با قلم تو حس و حال بازی های قدیمی مثل سگا خیلی فاز میده...

منظور من از دیسک، همین دیسک های بازی دی اس هستند. چون مثل CD و ِDVD اسم ندارن مجبوریم بشون بگیم دیسک دی اس!
فلش کارتها عین دیسک بازی دی اس می مونن. مثلاً این m3 real، فلش کارت منه:
بالای این فلش کارت، یه جا برای قرار دادن حافظه Micro SD وجود داره. روی حافظه MicroSD از طریق کامپیوتر فایل های .NDS رو می ریزید و می تونید اونها رو با گذاشتن MicroSD توی فلش کارت و گذاشتن فلش کارت توی دستگاه اجرا کنید.
دیسک های بازی دی اس اینطوری هستن:

می بینید؟ فلش کارتها در ظاهر عین دیسک های اصل دی اس هستن.
حالا، فلش کارتها می تونن فیلم، عکس، آهنگ و ای بوک هم بخش کنن، در حالی که دی اس به تنهایی این امکان رو نداره (به جز مدل جدیدش که داره میاد _ شاید هم اومده باشه_ ولی معلوم نیست با این چیزها کپی خور میشه یا نه)
موضوع به همین جا ختم نمیشه. برنامه های خانگی دی اس (homebrew) ، که با فلش کارتها قابل اجرا هستند امکانات جالب دیگری رو هم در اختیار می ذارن. مثلاً وبگردی و بروز کردن اینتنرت، پیانو زدن، نقاشی کردن، درست کردن یک دنیای شنی یا فیزیکی و غیره. در کل وقتی فلش کارت داشته باشید، اصلاً امکانات دستگاه متحول میشه و دیگه مجبور نیستید برای هر بازی یی 30-40 هزار تومن پول بدید و همه بازی ها یکی دو روز بعد از به بازار اومدن برای دانلود آماده هستند.
در ضمن اگه به کنسول های نوستالژیک قدیمی علاقه دارید، برنامه هایی برای DS هستن که بازی های اونها رو هم توش اجرا می کنن. کنسول هایی مثل: NES، SEGA، Nintendo 64 و غیره.

imakbari
14-11-2008, 17:40
مث اینکه یادم رفت. بازیهاش اینجورین:

thelastblack
14-11-2008, 22:09
خیلی ممنونم از اطلاعات عالی دوستان عزیز ... من که عاشق دی اس بودم حالا هم تو کفشم احتمالا میگیرم...
باید یه جوری بابامو راضی کنم... یه کاریش میکنم... مرسی از همه...

imakbari
14-11-2008, 23:49
خواهش می کنم. اگه گرفتید، به این وبلاگ هم سر بزنید. چیزهای به درد بخوری توش گذاشته ایم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هرچی راجع به homebrew ها، برنامه ها و فلش کارتها بخواید توش هست. تو آرشیوش هم بگردید. آرشیوش خیلی کمه، ولی ارزشش رو داره.

aminakbari93
15-11-2008, 22:23
خواهش می کنم. اگه گرفتید، به این وبلاگ هم سر بزنید. چیزهای به درد بخوری توش گذاشته ایم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هرچی راجع به homebrew ها، برنامه ها و فلش کارتها بخواید توش هست. تو آرشیوش هم بگردید. آرشیوش خیلی کمه، ولی ارزشش رو داره.

نباید تبلیغ کنی میتونستی براشون پیام خصوصی بزنی.
راستی این COD هم تا چند روز دیگه برای دی اس میاد و هنوز معلوم نیست که چی بشه.

imakbari
16-11-2008, 20:13
نه. Call of Duty World at War و Star wars the clone wars اومده. چند تا بازی جدید خیلی خفن هم بود.
مطمئنم اومده تو rom-freaks دیدم.

بابا به خدا نمی خواستم تبلیغ کنم! :19: از اونجایی که آرشیو مطالب DS اونجاست، فقط ایشون رو راهنمایی کردم به اونجا.

aminakbari93
17-11-2008, 16:34
آره منم رفتم دیدم Codwat اومده اگه میتونی دانلودش کن 41 مگه.
البته بازی با حال جدید بازم اومده اگه بتونی بگیریشون عالی میشه.
خبرش رو به ما هم بده.

imakbari
17-11-2008, 20:00
نه. مگه ADSL نگرفتی؟
بازیهای خفنی که باید دانلود بشن:
Guitar Hero Decades
Rayman Raving Rabbids TV party
COD WaW
Star wars the clone wars
Shaun White Snowboarding
Skate it ( اگه ریلیز شده)
و یه سری دیگه.
خلاصه، خیلی بازی جدید هست.

aminakbari93
17-11-2008, 20:38
نه بابا الان 6 ماه منتظرم نمیدن این Adsl رو.

imakbari
24-11-2008, 17:13
خب این روزها سیلی از بازی های دی اس به بازار عرضه میشه. من یه سری ها که تا الان DL کرده ام رو تست کردم:

Skate IT
تابحال فقط برای دی اس tony hawk عرضه شده بود و skate تنها برای 360 و پلی 3 اومده بود. شماره جدید اسکیت یعنی Skate it برای دی اس و Wii اومده.
بدون شک Skate it راحت tony hawk رو میذاره تو جیبش! دیگه از شر گرافیک مسخره تونی هاک خلاض شدیم. هر چند گرافیک skate it هم DS ایه! حداقل شخصیتتون را تمام و کمال می بینید.
گیم پلی ایده آله. همه ی تکنیک ها و حتی پا زدن رو با touch انجام میدید. خلاصه این بازی یه چیز دیگه اس.

COD 5
این بازی که برای همه کنسولها اومده، مثل نسخه قبل یعنی Modern Warfare برای دی اس هم اومده. COD4 DS یه شاهکار بود. گیم پلی بسیار جذابش، مراحل جالبش، بخش مولتی پلیر دیوانه کننده اش...
من فکر می کردم همه چیز نسخه جدید مثل نسخه قبل باشه اما پیشرفتهای خیلی خوبی داشته. گرافیک تکه ای بازی که باعث میشد آدم ها به همه چیز شبیه باشند الا آدم، بهتر شده و پیشرفت خیلی خوبی داشته. حتی شاید از بهترین گرافیکهای دی اس تابحال باشد.
جلوه هایی مثل بالا پایین رفتن دوربین حین حرکت نیز اضافه شده اند. نقشه کامل هم اضافه شده که با دکمه SELECT به نمایش در می آید.
Activision مجدداً یک شاهکار را برای دی اس عرضه کرده.

Sonic the dark brotherhood
این نسخه بازی Sonic، از حالت دو و نیم بعدی در اومده و شما کاراکترتان را از بالا می بینید و با تاچ پد آن را هدایت می کنید. بازی نسبتاً خوب و قابل قبول است. حداقل از نسخه های قبلی سونیک بهتر است. خط داستانی جدیدی با بازی اضافه شده.

Castlevania و TC's ENDWAR
از آشغال ترین بازی هایی که تابحال دیدم. گرافیکش مرا شدیداً یاد Gameboy Color و Nintendo SNES می انداخت. بعضی ها از این که توان گرافیکی دی اس پایینه، سوءاستفاده می کنن و گرافیکهایی میدن که بیش از حد پایینه. Tom Clancy's ENDWAR هم همین طور و مثل بقیه بازی های Ubisoft برای دی اس تعریفی نداره. گرافیکش هم مال بیست سال پیشه.

دارم NFS Under Cover و Guitar Hero On tour 2 رو DL می کنم. نتیجه رو می گم.

morteza.m2n
01-12-2008, 14:07
یادمه وقتی اولین خبر رو از بازی gta china town wars رو که گذاشتم بین بچه ها در مورد گرافیک بازی جنجال به پا شد

یکی از کاربرا میگفت که بهتر از سری gta درpsp میشه

اینم عکسهای منتشر شده از بازی که منو یاد gta 2 انداخت:31: :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

گرافیکش حتی به گرد gta3 هم نمیرسه :27:

morteza.m2n
01-12-2008, 14:18
تاریخ انتشار بازی February 1, 2009 هست، که قرار بود اواخر سال 2008 ریلیز بشه

اطلاعات جدید از بازی:

Camera can swivel 360 degrees
Trains will pass overhead in the city, cars will circle, pedestrians will be walking, etc.
GPS seen on the touch screen while you move through the city
PDA allows you to gain access to the map with more details as well as the goals of missions
You can mark points that you want and the GPS will always tell you the shortest legal route to the destination with yellow or blue arrows
New discoveries (such as gas stations) are added to the map
Top screen brings you all the action, while the lower screen will let you control elements like the PDA, GPS, the radio, access to the people on the map, or using Motolov cocktails and grenades.
Drugs have a big importance in the game
Drug system can be compared to Drugwars
You have to control the stock of drugs, buy them in one neighborhood and sell them in another - Good way to make money in the game
You are given a map so that you know what people demand and at what prices
Like other GTA games, in Chinatown Wars, you can catch a taxi - whistle into the microphone so the taxi will stop

imakbari
04-12-2008, 15:02
من یکی دو هفته چک نکردم، اومدم دیدم DS آپ شده. تعجب کردم...

یادم نمی آد کسی گفته باشه گرافیکش از PSP بیشتر قراره باشه. اگر هم کسی گفته من نبودم و هر کی بوده افراط کرده. دقّت کنید داریم در باره ی DS صحبت می کنیم. نه XBox 360 یا PlayStation3.
این ضعف گرافیکی خود دی اسه و دلیل مهمش هم گرافیک کارتش نیست، بلکه رزولوشن پایین صفحه اشه.

اگه یادتون باشه، ما اعلام کردیم GTA داره برا DS میاد. یه نفر اونجا گفت دلتون رو صابون نزنید قراره از بالا دوربین. مثل GTA2.
و این یعنی حتی سه بعد هم نداشته باشه.

من گفتم تازه یه ماه نشده اسم بازی اعلام شده. شما از کجا فهمیدید قراره گرافیکش چجوری باشه؟

و بعد یه بگومگوی جزئی شد. اینا رو گفتم که بحث رو یادتون بیارم. هیچکس نگفت "قراره گرافیکش خیلی بالا باشه" یا "بالاتر از PSP باشه".

مشخصه که گرافیک بازی های دی اس پایینه. شما میخواید گرافیکش اندازه ی IV باشه؟ معلومه گرافیک چندانی نداره. ضمناً این عکسها باید در حین بازی و روی صفحه ی کنسول دیده بشن تا معلوم بشه چرته یا جالبه.
سایز عکسها هم بیشتر شده. در ضمن این گرافیک نسبت به کنسولی مثل DS خیلی هم بد نیست!!!!!!!!!!!!

اگر هم دقت کنید دوربین از بالا نیست. بلکه شبیه پرسپکتیو سه نقطه ای اِ.

Whatever، هر فکری می خواید بکنید. اگه الان دارید زیر لب فحش می دید به من یا بهم می خندید یا هر چیز دیگه، لطف کنید بهم بگید کی گفت گرافیکش قراره از PSP بیشتر بشه ما هم بدونیم.

(از خبرتون ممنونم.)

morteza.m2n
04-12-2008, 19:13
من یکی دو هفته چک نکردم، اومدم دیدم ds آپ شده. تعجب کردم...

یادم نمی آد کسی گفته باشه گرافیکش از psp بیشتر قراره باشه. اگر هم کسی گفته من نبودم و هر کی بوده افراط کرده. دقّت کنید داریم در باره ی ds صحبت می کنیم. نه xbox 360 یا playstation3.
این ضعف گرافیکی خود دی اسه و دلیل مهمش هم گرافیک کارتش نیست، بلکه رزولوشن پایین صفحه اشه.

اگه یادتون باشه، ما اعلام کردیم gta داره برا ds میاد. یه نفر اونجا گفت دلتون رو صابون نزنید قراره از بالا دوربین. مثل gta2.
و این یعنی حتی سه بعد هم نداشته باشه.

من گفتم تازه یه ماه نشده اسم بازی اعلام شده. شما از کجا فهمیدید قراره گرافیکش چجوری باشه؟

و بعد یه بگومگوی جزئی شد. اینا رو گفتم که بحث رو یادتون بیارم. هیچکس نگفت "قراره گرافیکش خیلی بالا باشه" یا "بالاتر از psp باشه".

مشخصه که گرافیک بازی های دی اس پایینه. شما میخواید گرافیکش اندازه ی iv باشه؟ معلومه گرافیک چندانی نداره. ضمناً این عکسها باید در حین بازی و روی صفحه ی کنسول دیده بشن تا معلوم بشه چرته یا جالبه.
سایز عکسها هم بیشتر شده. در ضمن این گرافیک نسبت به کنسولی مثل ds خیلی هم بد نیست!!!!!!!!!!!!

اگر هم دقت کنید دوربین از بالا نیست. بلکه شبیه پرسپکتیو سه نقطه ای اِ.

Whatever، هر فکری می خواید بکنید. اگه الان دارید زیر لب فحش می دید به من یا بهم می خندید یا هر چیز دیگه، لطف کنید بهم بگید کی گفت گرافیکش قراره از psp بیشتر بشه ما هم بدونیم.

(از خبرتون ممنونم.)

فقط اشاره به رنگ قرمز: دکمه ی تشکر برای همین گذاشتن:20:

imakbari
05-12-2008, 14:34
خواستم بگم اشاره به خبرتون دارم، نه کل متنتون.

aminakbari93
07-12-2008, 17:51
حالا چرا دعوا می کنید؟
من نمیدونم چرا rs این گرافیک پایین رو درست کرده! آخه شما اگه cod5 دی اس رو ببینی خوف میکنی واقعا کولاکیه واسه دی اس.
راستی شما منبعتون رو ننوشتین! معتبره؟

morteza.m2n
12-12-2008, 12:13
حالا چرا دعوا می کنید؟
من نمیدونم چرا rs این گرافیک پایین رو درست کرده! آخه شما اگه cod5 دی اس رو ببینی خوف میکنی واقعا کولاکیه واسه دی اس.
راستی شما منبعتون رو ننوشتین! معتبره؟

نه پس از خودم نوشتم

منبع معتبر تر از سایت gtaplace در ضمینه ی gta وجود نداره

imakbari
17-12-2008, 21:13
سلام.
خواستم تاریخ ریلیز رسمی چایناتاون وارز (gta دی اس) رو اعلام کنم:
17 مارچ 2009
اینو دیگه راک استار همه جا اعلام کرده نمی تونه از زیرش در بره.
Ok. دیگه حرفی نیست.
این تاپیک بخص دی اسش خیلی وقته مُرده. شاید همه رفته اند بازی سنتر.

aminakbari93
20-12-2008, 16:18
نه پس از خودم نوشتم

منبع معتبر تر از سایت gtaplace در ضمینه ی gta وجود نداره

حرف شما کاملا درسته ممنون از اطلاعات خوبتون.

Big-Boss
30-12-2008, 23:16
این هم کادو کریسمس به دوستداران DS

Hunter lord
09-01-2009, 15:26
من که بابا تصمیم گرفتم پی اس پی رو بفروشم و یه
DS
بگیرم .سونی و شرکت ها شورش را در آورده اند هیچ بازی برای پی اس پی نمی آید.

آیا
DSi
کپی خور می شود. قیمت آن چند است و بازی های آن در ایران پیدا می شود و هزینه ی کپی خور کردن آن چقدر است:21:

p3yman_xl
09-01-2009, 19:33
من که بابا تصمیم گرفتم پی اس پی رو بفروشم و یه
ds
بگیرم .سونی و شرکت ها شورش را در آورده اند هیچ بازی برای پی اس پی نمی آید.

آیا
dsi
کپی خور می شود. قیمت آن چند است و بازی های آن در ایران پیدا می شود و هزینه ی کپی خور کردن آن چقدر است:21:

سلام
آره، یه فلش کارت جدا باید بخرید (r4 بهش میگن ) که حدوداً 70 هزار تومان هستو با اون وسیله میشه بازیها رو از نت دانلود کرد، ریخت روی اون دستگاه و از اون دستگاه به کنسول منتقل کرد.

Hunter lord
10-01-2009, 16:29
این هم کادو کریسمس به دوستداران DS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببخشید ولی این تاپیک چرت و پرت بود و دلایل آن را می گم.

1-پی اس پی بالا ترین فروش را در کنسول های شرکت سونی دارد
2-شرکت ها همه می خواهند سونی را از دور خارج کنند
3-از نظر گرافیکی از دی اس بالا تر و با وی برابری می کند
4-امسال پی اس پی می تر کونه
Resistance
و یک بازی نقش آفرینی دیگر به اضافه ی فاینال فنتازی نسخه ی ژاپنی از بازی های این کنسول هستند.

babak-online
21-01-2009, 13:07
با سلام

آقا یه بنده خدایی می خواست ds بخره از من درباره بازیهاش سوال کرد. قیمت بازیهای اصلیش که وحشتناکه، راه دیگری نیست که بشه روش بازی ریخت؟ ضمنا قیمت خود کنسول چنده؟

خوشحال میشم راهنمایی کنید.

Big-Boss
22-01-2009, 11:29
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببخشید ولی این تاپیک چرت و پرت بود و دلایل آن را می گم.

1-پی اس پی بالا ترین فروش را در کنسول های شرکت سونی دارد
2-شرکت ها همه می خواهند سونی را از دور خارج کنند
3-از نظر گرافیکی از دی اس بالا تر و با وی برابری می کند
4-امسال پی اس پی می تر کونه
Resistance
و یک بازی نقش آفرینی دیگر به اضافه ی فاینال فنتازی نسخه ی ژاپنی از بازی های این کنسول هستند.
1-همون که اشاره کردی:21:
2-فعلا که برعکسه. نینتندو رو یکی باید جلوش رو بگیره (دنیا رو گرفته!)
3-گرافیک فقط یه بعد از بازیه گیم پلی و خلاقیت و... از اون مهمتره
4-آره امثال سال خوبی واسه psp هست final fantasy dissidia و Resistance و یه چند تا ff اگه بیاد ولی برای عنوان های تاپ psp باید خیلی صبر کرد و در نهایت سالی 3-4 عنوان عالی واسش میاد ولی ds هر ماه چنیدن عنوان عالی داره

با سلام

آقا یه بنده خدایی می خواست ds بخره از من درباره بازیهاش سوال کرد. قیمت بازیهای اصلیش که وحشتناکه، راه دیگری نیست که بشه روش بازی ریخت؟ ضمنا قیمت خود کنسول چنده؟

خوشحال میشم راهنمایی کنید.
راه که زیاده استفاده از کارت های مختلف برای اجرای بازی کپی رو کارت حافظه قیمت کارت ها حدود 30 هست که تو همین تاپیک دربارشون خیلی توضیح داده شده
قیمت ها تو بازار ایران خیلی متغیره ولی در مجموع حدود 150 تا 180 با اون کارتریج و..
اگه تو نت بگردی قیمت های خوبی گیرت میاد!

Big-Boss
22-01-2009, 11:59
یه سری از bundle pack های کنسول DS

Big-Boss
22-01-2009, 12:00

Big-Boss
22-01-2009, 12:03

aminakbari93
25-01-2009, 17:29
دوستان قیمت خود دستگاه که الان حدود 210 تومنه چون الان بعد از دی اس لایت دی اس ای اومده که از اون خیلی بهتره و موقع خرید فلش کارت باید حتما دقت کنید که بهش بخوره (اسم اون فلشکارت رو تو همین تاپیک بگید تا ما بهتون بگیم).

AMIRz27
06-02-2009, 06:27
سلام دوستان...من چون خوره نقش آفرينيم؛فكر كنم نياز به يه ds داشته باشم...حالا اينDS I كه جديدا آمده مثل DS هاي قبلي باCRACK كار ميكنه ديگه..آره؟

neiden
06-02-2009, 19:45
لطفا درباره ی dsI بیشتر توضیح بدین.. آیا توی ایران اومده یا چند وقت دیگه ی آد؟؟؟ چه قابلیت هایی داره و این ها.....

Hunter lord
06-02-2009, 22:11
سلام دوستان...من چون خوره نقش آفرينيم؛فكر كنم نياز به يه ds داشته باشم...حالا اينds i كه جديدا آمده مثل ds هاي قبلي باcrack كار ميكنه ديگه..آره؟
بله کار می کنه r4. بهتر است با پی اس پی بازی نقش آفرینی بازی کنی . کیفش بیشتره. مخصوصا گرافیک.

لطفا درباره ی dsi بیشتر توضیح بدین.. آیا توی ایران اومده یا چند وقت دیگه ی آد؟؟؟ چه قابلیت هایی داره و این ها.....

دی اس ای نسبت به دی اس لایت تغییرات زیادی کرده.
1- بزرگ شدن صفحه ی نمایش
2-دوربین
از مهمترین تغییرات هستند.

خیلی وقت است اومده.
از قابلیت هاش :
صفحه ی لمسی
گیتار زدن
داشتن قلم
دارای دو صفحه
اندازه ی مناسب
(برای افراد زیر 15 سال مناسب است)

Hunter lord
08-02-2009, 22:20
کدوم رنگ از ds باحال تره یه چند تا عکس می شه بذارید.

aminakbari93
11-02-2009, 18:53
بله کار می کنه r4. بهتر است با پی اس پی بازی نقش آفرینی بازی کنی . کیفش بیشتره. مخصوصا گرافیک.

دی اس ای نسبت به دی اس لایت تغییرات زیادی کرده.
1- بزرگ شدن صفحه ی نمایش
2-دوربین
از مهمترین تغییرات هستند.

خیلی وقت است اومده.
از قابلیت هاش :
صفحه ی لمسی
گیتار زدن
داشتن قلم
دارای دو صفحه
اندازه ی مناسب
(برای افراد زیر 15 سال مناسب است)

دوست عزیز لطفا وقتی اطلاعات کافی ندارید نظر ندید.
دوست من r4 روی دی اس ای جواب نمیده و فلشکارت های مخصوصی هم براش نیازه
اگه خواستید دی اس بخرید نوع فلش کارت رو بگید تا یا من یا دوستان دیگه کمکتون کنند.
از لحاظ امکانات دی اس ای فقط چند نرم افزار اضافه داخل خودش داره و یک کم جمع و جور تره وگرنه تفاوت دیگه با دی اس نداره.
در مورد اون سن هم بگم که برای دی اس بازی هایی مثل کشتی کج و بازی های جنگی دیگه هست آنچنان به سن محدود نمیشه.

b.crazy22
11-02-2009, 23:19
اقا الان من بخوام یه دی اس بگیرم با همه ی خرتو پرتاش و کپی خور و......... چند در میاد ؟

AMIRz27
12-02-2009, 09:47
دوست عزیز لطفا وقتی اطلاعات کافی ندارید نظر ندید.
دوست من r4 روی دی اس ای جواب نمیده و فلشکارت های مخصوصی هم براش نیازه
اگه خواستید دی اس بخرید نوع فلش کارت رو بگید تا یا من یا دوستان دیگه کمکتون کنند.
از لحاظ امکانات دی اس ای فقط چند نرم افزار اضافه داخل خودش داره و یک کم جمع و جور تره وگرنه تفاوت دیگه با دی اس نداره.
در مورد اون سن هم بگم که برای دی اس بازی هایی مثل کشتی کج و بازی های جنگی دیگه هست آنچنان به سن محدود نمیشه.

ببخشيد هنوز منظورتو از فلش كارت متوجه نشدم،يعني ديگه نيازي به r4 نداره و فقط خود فلش مموري داخلش جا مي خوره؟و اين فلش مموري ها با نمونه هاي قبلي فرق دارن...آره؟...منظورتو درست متوجه شدم؟

aminakbari93
13-02-2009, 12:12
ببخشيد هنوز منظورتو از فلش كارت متوجه نشدم،يعني ديگه نيازي به r4 نداره و فقط خود فلش مموري داخلش جا مي خوره؟و اين فلش مموري ها با نمونه هاي قبلي فرق دارن...آره؟...منظورتو درست متوجه شدم؟

نه به فلش کارت نیاز داره ولی مثلا R4 روش جواب نمیده یعنی باید یک کارت دیگه براش بخرید.
این هم باید بگم که الان R4 فلش کارت خوبی نیست و مارک های دیگه متل super card , cyclo و ... جاش رو گرفتن.

aminakbari93
13-02-2009, 12:17
اقا الان من بخوام یه دی اس بگیرم با همه ی خرتو پرتاش و کپی خور و......... چند در میاد ؟

اگه بخواهید همش رو از ایران بخری حدود 280 تومن میشه ولی اگه بتونید از خارج بگیرید حوالی 220 تومن میشه.

راستی دوستان اگه در مورد R4 اطلاعات خواستید میتونید به این صفحه هم یه سر بزنید.

Hunter lord
14-02-2009, 11:08
چه کسی گفته فرق psp slim با 3000 فقط ال سی دی است.

*قابلیت های جدید اضافه شده در این مدا نسبت به مدل slim چیست؟

مهمترین قابلیت اضافه شده یک عدد میکروفن هست(برای از سرویس skype و حرف زدن در بازی های مولتی پلیر)
اصلاح خروجی تلویزیون و lcd با وضوح بیشتر(در ادامه در مورد این تغییرات توضیحات بیشتری داده میشود.)

*آیا میزان حافظه نسبت به مدل اسلیم تغییر کرده است؟

خیر میزان حافظه داخلی مانند همان مدل اسلیم 64 مگابایت است.

*آیا خروجی tv در این مدل بهبود یافته است؟

بله-این مدل دارای خروجی تصویر 480p هست.(در اسلیم 480i بوده)و قابلیت پشتیبانی از تلویزیون های معمولی برای بازی کردن هم اضافه شده است.

*آیا این مدل از لحاظ ابعاد وزن حجم تغییر کرده است؟

خیر-این کنسول دارای ابعاد وزن و حجمی همانند slim است.

*آیا lcd دستگاه از نظر ابعاد و کیفیت تغییر کرده است؟

lcd این مدل همانند اسلیم همان 4.3 اینچ با ریزولیشن 272*480 و 16770000 رنگ است.
اما lcd این مدل دارای کنتراست بیشتر است.بنابراین تصاویر واضح تر و شفاف تر نمایش داده میشوند.
lcd این مدل حالت anti-Reflective دارد که نور های مزاحم را بازتاب نمیکند و مشاهده تصویر در نور آفتاب راحتر است.
(در عکس های ضمیمه این تغییرات قابل مشاهده است)

*آیا این مدل نسبت به اسلیم تغییرات ظاهری داشته است؟

بله
- در این مدل برای راحتی بیشتر لبه ها گرد تر و نرم تر شده است.
- تغییر شکل ظاهری کلید های select و start
- نازکتر شدن دایره فلزی نقره ای رنگ پشت کنسول
- جابجای نوشته SONY از سمت راست به سمت چپ دستگاه
- حذف لگو PS از سمت چپ دستگاه و اضافه شدن روی کلید Home (عوض شدن کلید Home با لگو PS)
-بهتر شدن جنس بدنه به طوری که کمتر باعث عرق کردن دست میشود.
- lکمی گد شدن محل کلید های جهت نما و کلیدهای مثلث-ضربدر-دایره-مربع

در ضمن از آنالوگ برای اینترنت استفاده می شود.:27:
در ضمن ما درباره ی کنسول صحبت می کنیم نه قهوه:31:

p3yman_xl
14-02-2009, 20:46
برای عده ای متاسفم ... با اینکه اطلاعات درستی از کنسول ندارند باز هم اصرار به بحث غیر تخصصی دارن.

تاپیک فعلاً بسته میشه تا به وضع عده ای رسیدگی بشه.

p3yman_xl
16-02-2009, 22:41
سلام

تاپیک مجدداً باز شد...

توجه : در این تاپیک فقط در رابطه با کنسول دستی نینتندو ds بحث صورت میگیره و با هرگونه بحث خارج از این موضوع برخورد خواهد شد.

ممنون

rassool
24-02-2009, 20:28
قیمت ds چنده؟؟؟

p3yman_xl
24-02-2009, 22:06
قیمت ds چنده؟؟؟

قیمت 70-160 تومان هست.

aminakbari93
26-02-2009, 10:42
قیمت ds چنده؟؟؟

آخرین قیمتی که من کردم:
با یک بازی اریجینال 210 تومان
بدون بازی اریجینال 180 تومان بود.

احمدصالح پور
26-02-2009, 14:01
مگه مثل پی اس پی نمیشه رو حافظه اش بازی ریخت؟؟؟فقط باید بازی اصلی بگیری؟؟؟

p3yman_xl
26-02-2009, 18:07
صفحات قبل توضیح داده شد. بله میشه و باید فلش کارت خرید برای این کار.
موفق باشید

aminakbari93
04-03-2009, 16:15

بله میشه ولی اون فروشنده نمیاد به شما بگه که فلشکارت بخرید میگه همون بازی اصل رو بخرید.

شرک
11-03-2009, 22:20
با سلام خدمت همه دوستان
من یک R4 برا نینتندوگرفنم که صاحب فروشگاه با زدن فایلها مربوطه گیمها بخوبی اجرا میشد تا اینک با زدن یه تم قاط زد و مجبور شدم فورمتش کنم و دوباره اینو نصب کردم R4 V1.18 kernel و حتی ورزنهای پائین اما بالا نمیآد و در حالت لودینگ باقی میمونه ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید تا چیکار کنم

شرک
12-03-2009, 00:19
با سلام
من بعد از زدن فایلهای کرنال در مموری advanced ) R4بهنگام روشن کردندر حالت لودینگ هنگ میکنه آیا باید از ورزن خاصی استفاده کنم یا فایل خاصی رو اضافه کنم

شرک
12-03-2009, 15:11
لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه پسرم منو کشت

شرک
12-03-2009, 16:15
خیلی ممنونم که جوابمو ندادید خودم مشکل رو حل کردم:5:

aminakbari93
12-03-2009, 21:54
دوست عزیز ببخشید ولی چون من اینترنت ADSL ندارم روزی یک بار به این تاپیک سر میزنم.
کارت مبارکتون باشه.
R4 Advanced هست؟
از ایران گرفتید؟
اون مشکلتون هم باید بگم که شاید فلشکارت شما چینی هست و شما نرم افزار انگلیسی رو روی دستگاهتون ریختید.
شاید هم مشکل از اتصال فلشکارتتون باشه که باید برای رفعش یک تکه کاعذ پشت کارت بذارید.

aminakbari93
14-03-2009, 20:04
Gta دی اس اومد ....

mario1
29-03-2009, 11:09
با سلام
من بعد از زدن فایلهای کرنال در مموری advanced ) R4بهنگام روشن کردندر حالت لودینگ هنگ میکنه آیا باید از ورزن خاصی استفاده کنم یا فایل خاصی رو اضافه کنم
دوست من شما ورزن 1.18 انگلیسی رو دانلود کن بعد اکسترکت کن کل برنامه ها و فولدرها رو کپی کن تو مموریت برای بازی و آهنگ هم خودت فولدر بساز اون cd که توی پک خرابه بازم سئوال داشتی در خدمتم

aminakbari93
30-03-2009, 18:32
دوست من شما ورزن 1.18 انگلیسی رو دانلود کن بعد اکسترکت کن کل برنامه ها و فولدرها رو کپی کن تو مموریت برای بازی و آهنگ هم خودت فولدر بساز اون cd که توی پک خرابه بازم سئوال داشتی در خدمتم

دوست عزیز این سوال مال مدت ها پیش بود شما تازه الان جواب دادی؟
راستی این جوابی که شما دادی درست نیست اگه دقت کرده باشید گفتند ریختم ولی بالا نمیاد.

mario1
01-04-2009, 10:57
دوست عزیز این سوال مال مدت ها پیش بود شما تازه الان جواب دادی؟
راستی این جوابی که شما دادی درست نیست اگه دقت کرده باشید گفتند ریختم ولی بالا نمیاد.
حتما نوع r4 ایشون فرق داره چونR4 نوعهای مختلفی داره مثل R4 i&R4 III هرکدوم یه برنامه داره باید دقیق بگن کدومش هست

aminakbari93
01-04-2009, 16:51
حتما نوع r4 ایشون فرق داره چونr4 نوعهای مختلفی داره مثل r4 i&r4 iii هرکدوم یه برنامه داره باید دقیق بگن کدومش هست

آخه معمولا وقتی توی لودینگ هنگ کنه به این دلیله که اتصال کارت مناسب نیست.
اگه مشکل از گفته ی شما باشه خودش میگه که فرایمور خرابه.

psp2004
04-04-2009, 14:37
با سلام به دوستان میشه آخرین قیمت nintendo ds lite را بگید.

aminakbari93
04-04-2009, 15:04
حدود 140 تومن میشه.

Rohallah_tavakoli
22-04-2009, 11:10
سلام برادران....

امروز يه ds lite مفتي خريدم !!!! در حد نو :27::21:

هيچي همراش نداره حتي شارژر!!!

قيمت شارژرش چنده ؟؟؟

بعدش چجوري ميشه سيستم عاملش رو آپديت كرد؟؟ (اصلا سيستم عامل داره؟؟):31:

براي اينكه بتونم بازي و فيلم و موزيك از روي رم اجرا كنم چه چيز هايي بايد بخرم؟؟؟

aminakbari93
22-04-2009, 17:24
سلام برادران....

امروز يه ds lite مفتي خريدم !!!! در حد نو :27::21:

هيچي همراش نداره حتي شارژر!!!

قيمت شارژرش چنده ؟؟؟

بعدش چجوري ميشه سيستم عاملش رو آپديت كرد؟؟ (اصلا سيستم عامل داره؟؟):31:

براي اينكه بتونم بازي و فيلم و موزيك از روي رم اجرا كنم چه چيز هايي بايد بخرم؟؟؟

قیمت شارژر رو والا نمیدونم ولی برای پخش بازی ها و فیلم و موزیک باید یک فشکارت بگیرید مثل r4 یا m3 و ...
سیستم عامل خود دی اس آپدیت کردن نمیخواد فقط سیستم عامل فلشکارت رو باید آپدیت کرد.

Rohallah_tavakoli
25-04-2009, 16:59
ميشه قيمت m3 real رو تو (توپ خونه) بگيد چنده؟؟؟

در ضمن لينك اينترنت بروزر رو بزاريد....

ممنون:10:

aminakbari93
25-04-2009, 21:42
در ضمن لينك اينترنت بروزر رو بزاريد.... یعنی چی؟
M3 Real هم الان حدود 75 تومن میشه.
شما بهتره همون DSTT رو بگیرید که در موردش گفتم.
ارزون تره ولی امکاناتش کم تره.
راستی DS کنسولیه که توی توپخونه وسایلش رو پیدا نمیکنید

Rohallah_tavakoli
25-04-2009, 23:33
در ضمن لينك اينترنت بروزر رو بزاريد.... یعنی چی؟
M3 Real هم الان حدود 75 تومن میشه.
شما بهتره همون DSTT رو بگیرید که در موردش گفتم.
ارزون تره ولی امکاناتش کم تره.
راستی DS کنسولیه که توی توپخونه وسایلش رو پیدا نمیکنید

خود شما گفتيد اول بايد فلش كارت بخرم تا بتونم از اينترنت استفاده كنم!!!!

من زياد وارد نيستم.... لطفا راهنمايي كنيد...

اين dstt چنده و چه امكاناتي داره؟؟؟؟؟ از كجا بايد گيرش بيارم؟؟

aminakbari93
26-04-2009, 17:18
Dstt ارزون ترین فلشکارت هست که به غیر از اجرای بازی هیچ کار دیگه نمیکنه.
قیمتش هم فکر میکنم 45 تومن باشه.
میتونید برید از پایتخت بگیرید.احتمالا اونجا هست.

Rohallah_tavakoli
26-04-2009, 17:45
dstt ارزون ترین فلشکارت هست که به غیر از اجرای بازی هیچ کار دیگه نمیکنه.
قیمتش هم فکر میکنم 45 تومن باشه.
میتونید برید از پایتخت بگیرید.احتمالا اونجا هست.

فقط بازي كه به درد نميخوره!!!!

من ميخام بازي و آهنگ و فيلم و اينترنت رو ساپورت كنه!!!

aminakbari93
27-04-2009, 15:02
منظورم همین بود یعنی آهنگ و فیلم و نرم افزار های اینترنتی رو ساپورت میکنه ولی مثلا slowmotion رو توی بازی ها نداره.
منوی DSTT خیلی زشت و بیخوده ولی احتمالا به کار شما میاد چون 80% ایرانی ها DSTT دارند.

Rohallah_tavakoli
27-04-2009, 15:18
منظورم همین بود یعنی آهنگ و فیلم و نرم افزار های اینترنتی رو ساپورت میکنه ولی مثلا slowmotion رو توی بازی ها نداره.
منوی DSTT خیلی زشت و بیخوده ولی احتمالا به کار شما میاد چون 80% ایرانی ها DSTT دارند.

يعني تنها فرقش با m3 real اينه كه نميشه تو بازي ها صحنه آهسته كرد؟؟

aminakbari93
27-04-2009, 15:37
نه با wii رابطه برقرار نمیکنه
real time save نداره
ساپرت بازی هاش ضعیفه
منوش خیلی بیخوده و ...

Rohallah_tavakoli
27-04-2009, 15:41
نه با wii رابطه برقرار نمیکنه
real time save نداره
ساپرت بازی هاش ضعیفه
منوش خیلی بیخوده و ...

با اين حساب بفروشمش بهتره !!!!:10:

SAM_FISHER_HQ
07-05-2009, 11:08
با اين حساب بفروشمش بهتره !!!!:10:
اگه عشق بازیهایی مثل زلدا یا ماریو رو داری حتما نگه دار.
نفروشش.

D50
09-05-2009, 22:22
بیشتر کسانی که برای بار اول کنسول ds رو نگاه میکنن زود روی گرافیک بازیها زوم میشن و ازش ایراد میگیرن . البته حق هم دارن چون تو یه بازی اولین چیزی که جلب نظر میکنه گرافیکه . اما این کنسول با صفحه لمسی و میکروفونی که داره بیشتر روی gameplay زوم کرده تا گرافیک و انصافا هم خوب از عهده این کار بر اومده . به نظر من در یک بازی نحوه بازی کردن بیشتر لذت بخشه تا خیره شدن به گرافیک بازی . من خودم ds ندارم و همین روزها میخوام یکی بخرم اما یکی از دوستان داره و باهاش چندتا بازی کردم . کافی است بازی مانند soul bubble را بازی کنید تا بفهمید بازی کردن یعنی چه . یا بازی ماجرایی time hollow که واقعا داستان قشنگی داره . همچنین بازی های فکری مانند picros , puzzle quest galactrix , prism light the way که هر کدوم در نوع خودشون تک هستند . راستی برای کارتریج کپی خور کدوم یک از اینا رو پیشنهاد میدین : m3 real یا dstt . البته این دوستمون dstt داشت و بد نبود . قیمت مدل lite چنده چون من ساکن شهرستان هستم میخوام از تهران سفارش بدم اگه فروشگاهی هست که منصفانه میده لطفا معرفی کنید .

aminakbari93
10-05-2009, 14:44
دوست عزیز خوشحالم که توی ایرانی که همه خوره ی گرافیک دارن یک نفر هم طرفدار گیمپلی پیدا شد.
m3 real بهتر از dstt هست چون dstt یک کپی ضعیف از روی R4 هست و هیچ امکان مخصوصی نداره.
راستی حالا چرا می خواهید DS lite بگیرید؟
DSi تازه اومده و خیلی از لایت بهتره چرا اون رو نمیگیرید؟

D50
10-05-2009, 15:57
اگه کارتریج dsi تو بازار هست که حتما dsi میخرم . آخه من توی سایتهای فروش انلاین مثل irdoorbin , digikala و حتی از بخش بازی شرکت اهتمام هم پرسیدم فقط ds lite داشتن و خبری از dsi نبود . ضمنا قیمت dsi چنده حالا ؟

aminakbari93
11-05-2009, 14:53
اگه کارتریج dsi تو بازار هست که حتما dsi میخرم . آخه من توی سایتهای فروش انلاین مثل irdoorbin , digikala و حتی از بخش بازی شرکت اهتمام هم پرسیدم فقط ds lite داشتن و خبری از dsi نبود . ضمنا قیمت dsi چنده حالا ؟

فلش کارت هست مثل R4i cycloDSi و ... و خود کنسول رو هم DC 250 تومن میفروشه

D50
30-05-2009, 19:16
اگه به مشخصات سخت افزار dsi توجه کنیم متوجه میشیم که فرکانس cpu به 133 مگا هرتز رسیده و مقدار ram هم 16 مگابایت شده یعنی 4 برابر ds lite . فکر میکنم که در آینده از این مشخصات سخت افزاری برای بهتر شدن بازیها استفاده بشه و این یعنی اینکه بازی های آینده dsi با ds lite فرق کنن . البته این تنها یک احتمال هست و شاید هدف nintendo از این ارتقای سخت افزاری صرفا قابلیت multimedia باشه و ربطی به بازیها نداشته باشه . گذر زمان همه چیز رو مشخص میکنه .

Pouria X360
01-06-2009, 08:59
سلام
من مي خوام DSi بخرم.
با چي كپي خورش كنم؟چه دستگاهي؟
قيمتش چنده؟

Pouria X360
01-06-2009, 09:02
اين R4 1 از DSTTi بهتره؟

playstation 3
01-06-2009, 11:16
اين R4 1 از DSTTi بهتره؟

بله که بهتر هست dstt یه کپی بی کیفیت از r4 هست و اصلا به پای اون نمیرسه
علاوه بر اون منوی بی کیفیت dstt عامل دیگه ای هست که r4 رو بهتر میکنه
الان تو ایران بیشتر dstt دارند و قیمتشم فکر کنم 45000 تومان باشه
راستی اگه عشق گرافیک هستی فقط psp 2000 با مادربورد جدید بگیر 175000 بعد خودت کپی خورش کن به نظرم خیلی از ds بهتره میتونی به این تاپیک هم برای کپی خور کردنش بیای:46:

aminakbari93
01-06-2009, 13:40
دوستان اگه درباره ی DS سوالی دارید بهتره توی فروم های دیگه بنویسید توی این فروم فقط بصورت خشک از PSP طرفداری میشه.
متاسفم

resident_evil
01-06-2009, 13:48
کسی طرفداری نمیکنه دوست من ! ولی ما یه مشکلی داریم تو کشورمون اونم اینکه همه بیشتر به گرافیک اهمیت میدن تا چیزهای دیگه !

مام اینجا نمیتونیم همه رو مجبور کنیم که PSP نخرن ! هرکی یه نظری داره ! به همین دلیل هستش که بیشتر به PSP اهمیت میدن !

اگه منظورتون اون پست بالاییتون هستش ازین به بعد با هرکسی که کوچکترین بحثی در مورد PSP در اید تاپیک بکنه برخورد میشه ! قبلا پیمان جان یه مدت این تاپیک رو بست اما
ظاهرا هنوز تموم نشده این مشکلات !

playstation 3
01-06-2009, 18:16
دوستان اگه درباره ی DS سوالی دارید بهتره توی فروم های دیگه بنویسید توی این فروم فقط بصورت خشک از PSP طرفداری میشه.
متاسفم

دوست عزیز من کی از psp طرفداری کردم؟ من به خاطر گرون بودن dsi گفتم
من خودم هم میخواستم dsi بگیرم به خاطر دوربینش اما چه کنیم که بودجه نرسید
من فقط پیشنهاد دادم

aminakbari93
02-06-2009, 13:55
مشکل اینجاست که وقتی من یک تاپیک درباره ی DSi زدم گفتند که همه چیز درباره ی DS باید توی این تاپیک باشه و برای من مثال زدند گفتند مثل PSP که اینطوره ولی وقتی الان توی بخش کنسول ها میری تاپیک های زیادی درباره ی PSP میبینی مثل:
تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا)
[مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟
آموزش هک کردن psp2000 ta-088v3 )
دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای psp
دانلود Theme های معمولی و CTF برای PSP [تم های Flash 0 ممنوع!]
psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)
psp custom frimware 4.01 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)
اجرای بازی های جاوا بروی psp با نرم افزار psp kvm

این ها تاپیک هایی است که من الان فقط در صفحه ی اول میبینم ولی مسولین این بخش باز هم میگن که بحث همه نوع DS باید توی این تاپیک انجام بشه.همین تفکر باعث شده که ما ایرانی ها دارایی های خودمون رو از همه بهتر بدونیم بدون حتی یکم فکر.
باز هم متاسفم

resident_evil
02-06-2009, 15:54
بله کاملا حق باش شماس ! ولی بنده کاملا بی تقصیرم !

ولی خب این تاپیک هم مخصوص DSi هستش !

تمامی سوالات و مباحث در مورد Nintendo DSi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته میدونم بچه های این فروم به این کنسول دستی علاقه ندارن اونم فقط به خاطر اینکه گرافیک پایینی داره اما چاره چیه ؟!

playstation 3
02-06-2009, 19:05
مشکل اینجاست که وقتی من یک تاپیک درباره ی DSi زدم گفتند که همه چیز درباره ی DS باید توی این تاپیک باشه و برای من مثال زدند گفتند مثل PSP که اینطوره ولی وقتی الان توی بخش کنسول ها میری تاپیک های زیادی درباره ی PSP میبینی مثل:
تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا)
[مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟
آموزش هک کردن psp2000 ta-088v3 )
دانلود همه ی برنامه ها و والپیپرها و بازی های دست ساز برای psp
دانلود Theme های معمولی و CTF برای PSP [تم های Flash 0 ممنوع!]
psp custom frimware 5.00 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)
psp custom frimware 4.01 M33 (آموزش نصب و مشکلات و توضیحات)
اجرای بازی های جاوا بروی psp با نرم افزار psp kvm

این ها تاپیک هایی است که من الان فقط در صفحه ی اول میبینم ولی مسولین این بخش باز هم میگن که بحث همه نوع DS باید توی این تاپیک انجام بشه.همین تفکر باعث شده که ما ایرانی ها دارایی های خودمون رو از همه بهتر بدونیم بدون حتی یکم فکر.
باز هم متاسفم

من هم واقعا متاسفم
ولی از حق نگذریم dsi خیلی بهتر از نوع قبلی هست به خصوص که دوربین 3 مگاهم داره ولی دیگه باید به بازی هاش یک تغییر اساسی بدهند
ولی من یه جا خوندم dsi همه ی فلش کارت های r4-dsttو.... را بلاک کرد!
اگه این حقیقت داره پس دیگه نمیشه از فلش کارت استفاده کرد؟

aminakbari93
02-06-2009, 21:22
resident evile عزیز ممنون میشم اگه به مسولین این بخش تذکر بدید چون واقعا دیگه از این قسمت بدم اومده
راستی
چرا بازی مخصوص DSi هم اومده مثل wario snaped و فلشکارت هم فلشکارت مخصوص خودش رو داره مثل R4i

Hunter lord
04-06-2009, 13:30
من قصد تهیه DS را دارم می دونم شاید بگید تو که با این کنسول مخالف بودی ولی بعد از انجام بازی GTA می خوام بخرمش .

اگه می شه :

چند تا بازی تو سبک های مختلف ( با گرافیک بالا ) رو معرفی کنید .

بهترین بازی هاش گه از همه نظر عالی اند رو بگید .

این ها رو خودم می دونم :

GTA
Call of duty
گیتار هیرو
Ninja guiden

D50
05-06-2009, 10:04
من قصد تهیه DS را دارم می دونم شاید بگید تو که با این کنسول مخالف بودی ولی بعد از انجام بازی GTA می خوام بخرمش .

اگه می شه :

این ها رو خودم می دونم :

GTA
Call of duty
گیتار هیرو
Ninja guiden

دوست عزیز من این بازیها رو برات پیشنهاد میدم . همشون خوبن .

soul bubble

big bang mini

picros

castlevania order of ecclesia

final fantasy 4

time hollow

imakbari
24-06-2009, 13:06

اگه می شه :

این ها رو خودم می دونم :

GTA
Call of duty
گیتار هیرو
Ninja guiden

42 all time classic یا همون clubhouse games
Elite beat agents
Mario Slam Basketball
Anno: Create a new world (این یه مورد فوق العاده است هر بازی یی رو از دست دادید این یکی رو از دست ندید)
Mario Kart
Soul Bubble
Smackdown vs. Raw 2008 که نسخه 2009ش هم اومده ولی من خودم هنوز 2008 رو ترجیح میدم.

احمدصالح پور
25-06-2009, 16:31
دوستان قیمت دی اس لایت چند هستش ؟....

choory
25-06-2009, 16:45
دوستان قیمت دی اس لایت چند هستش ؟....

فروشگاه فتحی توی BC داره NDS Lite را میده 155 تومن و NDS I را هم 215 تومن.

البته باید به فکر خرید یک فلش کارت هم برای کپی خور کردن دستگاه باشید.قیمت دقیق ندارم اما مثل اینکه از 30 داره به بالا(بستگی به قابلیت ها و مارک فلش کارت)

rama0000
25-06-2009, 16:58
چوری جان این لایت با اون مدل که 215 میده چه فرقی دارن ؟؟؟لطف میکنی یه کم برام توضیح بدی......

choory
25-06-2009, 18:06
چوری جان این لایت با اون مدل که 215 میده چه فرقی دارن ؟؟؟لطف میکنی یه کم برام توضیح بدی......

NDS I نسبت به NDS Lite جدیدتر هست و تغییراتی داشته.

مقایسه مدل NDS I با مدل NDS Lite

1- بدنه اصلی: وزن بدنه از 217 گرم به 214 گرم رسیده.
2-صفحه نمایش: از 3 اینچ به 3.25 اینچ تغییر کرده میشه گفت 17 درصد بزرگتر شده.
3- اسپیکر: کیفیت صدا افزایش زیادی پیدا کرده.
4-دوربین: دوربین 0.3 مگا پیکسل که برای بازی های آینده هم استفاده میشه
5-کلید های start و select: بزرگتر شدند. و برای روشن کردن تصویر می تونید select رو زده و با دکمه های volume اونو تغییر بدید.
6- قلم: 3.5 میلیمتر بزرگتر شده.
7-دکمه پاور: که فرو رفته است. اگه حدود نیم ثانیه بیشتر نگرش داری خاموش میکنه.
8-سه دکمه Wireless, charging, power indicator: یک لامپ کوچیک واسه Wireless اضافه شده که هنگام استفاده زرده. و برای charging رنگ نارنجی و برای میزان شارژش آبی که وقتی شارژ تموم میشه قرمز میشه و چشمک میزنه.
9-مموری SD
headphones / microphone terminal-10
Game Boy Advance software for the abolition of the outlet-11

-1سویچ برای Volume / brightness
2- دکمه های LوR
3-دوربین خارجی: 3 مگا پیکسل
4-لامپ خارجی دوربین
DS card slot-5

منبع:بازی نما

aminakbari93
28-06-2009, 23:06
دوست عزیز به نظر من از فکر خرید دستگاه از ایران بیا بیرون چون در نتیجه ی کار های رئیس جمهور، هم خوده دستگاه رو قاچاقی وارد کردن و هم فلشکارت هاش حدود 5 برابر قیمت واقعیش هست تازه گارانتی هم نداره.حتما سعی کن DSi بگیری اصلا یک کنسول جدیده.

a.z.p.z
30-06-2009, 14:57
جان یعنی دوربینش 3 مگاپیکسل هست یا نه دوربین مخصوص داره ؟
و اینکه گرافیک بازی هاش چه جوری هست مالی هست؟
و همچنین اینکه موزیک و فیلم هم میشه دید توش؟؟؟
و اینکه مموری تا چند گیگ ساپورت میکنه اصلا گیگ ساپورت میکنه؟
میگن میخواد دی اس 2 هم بییاد درسته ؟؟؟؟ یعنی ممکنه بییاد حرفی شده ازش لینکی منبعی چیزی ؟؟؟
من نمیدونم این که ظاهرا هیجی نداره خدایی چیزه باحالش چیه که این همه فروش داره؟
ما هم گفتیم اگه باحاله بخریم ولی نه اینکه بشینم ماریو بازی بکنم !!!
.....................
بعد بازی کردن شخت نیست اخه اصلا ظاهرا طراحی خوبی برای قرار گرفتن تو دست نداره !!!!
امیدی به این کنسول هست>؟(میدونم فروشش خیلی زییاد هست ) کلی میخوام بدونم چون خیلی دیدم گفتیم ببینیم چیه کاش باحال بود !!!

J A V I D
30-06-2009, 17:03
دي اس بازي هاش گرافيك بالايي ندارن اما عموما بسيار خلاقانه كار شدن و مي تونن شما ر رو ساعت ها سرگرم كنه ! من DSI ندارم اما مدل DS Lite قبلي كه امكان پخش فيلم به صورت نرمال توش تعبيه نشده بود با استفاده از نرم افزار هاي ديگه زورچپوني فيلم باهاش پخش مي كردن ! بعدشم ديگه فكر كنم همه كنسولا مموري رو ديگه به گيگ ساپورت مي كنن ! الان مموري اس دي زير دو گيگ تو بازار موجود نيست !! شما اگه بازي رو فقط تو گرافيك نبينيد اين كنسول خيلي حرفاي ديگه براي گفتن داره ! بعدشم دقت كنيد كه ماريو يكي از محبوب ترين شخصيت هاي دنياي بازي هاست ! بازي كردن با اين كنسول هم بسيار راحته و هيچ مشكلي نداره ....

a.z.p.z
02-07-2009, 12:31
بله و بنظر من بازی فقط گرافیک نیست ولی برای من همه چی مهمه چون از یک کنسول دستی چیز های بیشتری انتظار دارم !!
اما اگه نه یه چیزی مثل ویی بود فرق میکرد

ببخشید دوستان نمیدونید مدل جدید یعنی با سخت افزار جدید کی مییاد؟
خیلی ممنون

آرشین
02-07-2009, 21:26
از حسگرهای جدید خبر دارید من چنتا عکس دیدم بزودی براتون میزارم

thelastblack
05-07-2009, 00:25
دوستان یکم اطلاعات میدین؟ شاید من هم یکی خریدم....
اول قیمتش حدودا چقدر هست(با وسایل جانبی)؟ دوم اینکه این lite یا NSD I که نوشتین کدوم بهتره؟ الان کدوم رو بگیرم یا کدوم رو میتونم بگیرم(تو بازار هست)؟ این وسیله کپی خور شدن اسمش چیه؟ چه مارکی بگیرم؟ بازیهاش از کجا گیر میان؟ گرافیکش(البته واسم زیاد مهم نیست من هنوزم بازیهای سگا رو روی کامپیوتر دوست دارم) چه جوریه؟ در حد PS1 هست؟
دیگه ببخشید زیاده ولی نگین پست های قبلی رو بخون لطفا.... بازم ممنون

a.z.p.z
05-07-2009, 04:36
دوست من اگه همین دو صفجه پیش رو می دید سوالاتتون رطرف میشد !!!!!!!!!!
این کنسول گرافیک نداره به اون صورت اما گیم پلی و خلاقیت های زییادی داره واسه همین این پرفروش ترین کنسول دنیا بوده بله
پرفروش ترین کنسول دنیا بوده و در هفته گذشته مدل دی اس ای 40 هزار و 464 تا فروخته !!!!!!!!!!!!!!
و مدل لایت 5هزار 540 تا حدودا در صورتی که پی اس پی 27 هزار و 800 تا کلا فروخته

فقط من میخوام بدونم پورت 3.5 ؟؟؟ و همچنین پس با یه مموری راحت میشه باهاش
موزیک گوش کرد ؟این برای من خیلی مهمه !!!
باتریش چه جوریه؟

a.z.p.z
05-07-2009, 07:34
راستی قضیه این چیه ؟

هدفونم اینارو گیر اووردم:

پس ظاهرا پورت 3.5 میلیمتری داره و میشه موزیک گوش کرد البته ظاهرا فقط AAC رو ساپورت میکنه تو همه مدل ها همین طوره ؟
از نظر کیفیت چطور هست این AAC ? فکر کنم خوب باشه ولی رایج نیست درسته؟البته خیلی برنامه های مخصوص برای تبدیل
این کار هست که امیدوارم این محدودیت ها تو نسخه بعدی دی اس رفع بشه !!!

thelastblack
05-07-2009, 08:19
دوست من اگه همین دو صفجه پیش رو می دید سوالاتتون رطرف میشد !!!!!!!!!!
این کنسول گرافیک نداره به اون صورت اما گیم پلی و خلاقیت های زییادی داره واسه همین این پرفروش ترین کنسول دنیا بوده بله
پرفروش ترین کنسول دنیا بوده و در هفته گذشته مدل دی اس ای 40 هزار و 464 تا فروخته !!!!!!!!!!!!!!
و مدل لایت 5هزار 540 تا حدودا در صورتی که پی اس پی 27 هزار و 800 تا کلا فروخته

فقط من میخوام بدونم پورت 3.5 ؟؟؟ و همچنین پس با یه مموری راحت میشه باهاش
موزیک گوش کرد ؟این برای من خیلی مهمه !!!
باتریش چه جوریه؟

دوست عزیز گفتم نگو برو پست های قبلی رو بخون..... ولی بازم رفتم خوندم عیب نداره.....
من نفهمیدم DSi لایت هم داره؟ یا فقط DS لایت داره؟ قیمتهاشون چه جوریه؟

aminakbari93
05-07-2009, 12:55
ببینید دوستان
جواب چند سوال شما:
چه DSi و چه DS معمولی همه نوع فرمت موسیقی رو ساپرت میکنند (aac,mp3...)
ُِDSi هم خودش SD میخوره و فیلم و موسیقی پخش میکنه و هم با استفاده از فلشکارت این کار رو میکنه دلیل استفاده از فلشکارت این هست که بدون اون نمیشه بازی ها رو بصورت غیر قانونی بازی کرد.
DS معمولی هم فقط با فلشکارت این کار رو میکنه
DS دو نوع داره DS Phat و DS lite که با هم تفاوتی ندارن فقط لایت از فت خوشگل تره و یکم سبک تره و نور صفحش هم یکم بیشتره
ُِDSi دوربین داره و رم و CPUش بیشتره خوشگل تره و صفحش بزرگتره و بعضی بازی هم مخصوص خودش داره کلا خیلی بهتر از DS معمولی هست.
بهتره که DSi بگیرید

aminakbari93
05-07-2009, 12:57
راستی قضیه این چیه ؟

هدفونم اینارو گیر اووردم:

پس ظاهرا پورت 3.5 میلیمتری داره و میشه موزیک گوش کرد البته ظاهرا فقط AAC رو ساپورت میکنه تو همه مدل ها همین طوره ؟
از نظر کیفیت چطور هست این AAC ? فکر کنم خوب باشه ولی رایج نیست درسته؟البته خیلی برنامه های مخصوص برای تبدیل
این کار هست که امیدوارم این محدودیت ها تو نسخه بعدی دی اس رفع بشه !!!

اون عکس اولتون مثل این که یک لنز گذاشته روی دوربینش تا قوی تر بشه
و همه فرمتی هم پخش میکنه نه فقط AAC

a.z.p.z
05-07-2009, 13:49
1"با تشکر از شما امین جان جدی شما مطمئنی غیر از aac هم پخش میکنه ؟ اخه من هرجا رفتم و پرسیدم چه فروم ایرانی چه بعضی از سایت ها گفتند که فقط ای ای سی رو ساپورت میکنه !!! فکر کنم یه برنامه ای بود که با اون میشد اکثر فورمت ها رو اجرا کرد درسته؟
2"یعنی کسی میتونه به من بگه د رکل چه فرمت های تصویری و صوتی رو پشتیبانی میکنه ؟؟اگه ام تری ساپورت کنه که حله
3"بعد اینکه از لحاظ باتری قدرت همه مدل ها یکی هستند چه مدت میشه بازی کرد یا موزیک گوش کرد و ... ؟؟؟
و4: اینکه پورت 3.5 برای وصل کردن به هدفون داره پس کجاش هست ؟؟؟
5:بعد ببخشید چه فریمور هایی براش اومده اصلا اپدیتی براش هست ؟ و اینکه اگه اره برای هر مدل فرق میکنه یا نه ؟
6:روش هک مدل های مختلف متفاوت هست یا اینکه نه تمام مدل ها روش هکشون یکی هست بعد به چند روش مختلف می شه هکشون کرد ؟؟؟
7:راستی کسی میدونه فرمت تم هاش چی هست و همچنین فرمت برنامه هاش؟
8:بعد ببخشید برای ریختن اطلاعات میشه به پی سی وصلش کرد درست بعد یه فولدر اضافه میشه تو مای کامپیوتر اون توش شامل چه فولدر هایی هست ؟ چون مثلا من تم هارو مثلا تو کدوم مسیر بریزم یا بازی ها رو ؟
و اینکه کسی میدونه که میشه سیو های بازی هاش رو دانلود کرد اگه اره از کجا بگیرم و تو کدوم مسیر باید کپی بکنم ؟
9:خواهشا یه لیستی از برنامه های مهم و کاربردیش هم که براش هست رو بگید !!! و اینکه ببخشید برای برنامه نویسیش اس دی کی درست کرده نینتندو ؟
خیلی ممنون دوستان لطف دارن اگه کمکم کنند چون خیلی برام فوریه !!!

a.z.p.z
05-07-2009, 17:26
راستی الان دی اس ای رو بدونه مشکل میتونم بخرم و بازی بکنم؟

mhran20
09-07-2009, 04:21
سلام
کمک کامل در مورد به کار گیری چه فایلهایی را باید اول دانلود کنم تا بتوانم بعد بازی بکنم فیلم و عکس ببینم با
TT dstt
در DS
مرسی منتظر جواب

a.z.p.z
09-07-2009, 11:24
خوب شما در دی اس میتونید از r4 استفاده بکنید بعد بازی هارو فقط در روت مموری کپی بکنید همین !!!
موزیک هارو هم میتونید در یه فولدر موزیک کپی کنید توجه داشته باشید اگه فرمت های ام پی 4 یا ام تری هست باید از برنامه های مدیا پلیر استفاده کنید که برای نصب برنامه هم فقط کافی برنامه رو در روت مموری یعنی در همون مموری کپی کنید و توی هیچ پوشه ای نریزید.

simslove
03-08-2009, 10:08
سلام
من ميخوام حتما حتما nds i بگيرم
ميشه بگين قيمت nds i با برنامه كوپي خورش مثل r4 و مموري چند در مياد؟
و من ميتونم از مشهد بگيرم ؟ اگر نه تو تهران از كجا بگيرم خوبه؟
nds i چند رنگ داره؟ تو ايران هم هست؟

J A V I D
03-08-2009, 14:06
NDSi تو تهران يه جا قيمت كردم با كپي خور گفت 250 ....

simslove
03-08-2009, 18:16
من تو مشهد زندگي ميكنم و امروز هم از يكي از مغازه هاي معروف مشهد قيمت گرفتم
nds i = 175
nds lite = 130
r4 = 37
قيمت ها به تومان است
البته گفت اگه dsi ميخواي بايد بگي واست ميارم و انتخواب رنگ هم ازاد بود و من هم قراره بگيرم
من از از اون دسته گيمر هايي هستم كه به جاي گرافيك به گيمپلي بازي توجه ميكنم

ميشه اسم اين رنگ dsi رو به انگليسي بنويسين
اگه ميشه هرچه سريع تر!

simslove
04-08-2009, 09:50
چرا هيچ كسي تو تاپيك نمياد؟
باباا من بدبخته فلاك زده بيچاره زجر كشيده ميخوام nds i با همون رنگي كه تو عكس قبلي و همچنين تو اواتار و امضاي amin akbar بود همون ابيه رو ميگم اسمش رو به انگليسي ميشه بگين كه من بعدش برم بگيرم :(

J A V I D
04-08-2009, 22:50
شما بگو دي اس آي به رنگ آبي روشن مي خواي !! نمي خواد اسم رنگشو انگليسي بگي !!

D50
07-08-2009, 12:14
جناب simslove میشه آدرس این فروشگاهی که تو مشهد هست رو بدین ؟ من سایتهای فروش آنلاین مختلفی رفتم کمتر از 220 تومان پیدا نکردم .

simslove
08-08-2009, 10:37
مشهد خیابان سعدی پاساج بهزاد فروشگاه وحید

simslove
10-08-2009, 12:04
اشتباه شده بوده مغازه داره ds lite رو گفته 175 nds i 292 هستش

morteza.m2n
18-08-2009, 00:38
این ds چند تا مدل داره مثلا psp 1000,2000,3000,4000 این ds هم اینطوریه یا فقط یه مدل؟

دوربین هم داره؟ کیفیتش چطوره؟

*QWERT*
18-08-2009, 18:13
این ds چند تا مدل داره مثلا psp 1000,2000,3000,4000 این ds هم اینطوریه یا فقط یه مدل؟

دوربین هم داره؟ کیفیتش چطوره؟
سه تا مدل داره:
یکی همون قدیمی هست DS
یکی یه خورده جدید تره ولی نسبت به قدیمیو گنده و بی ریخت هس DS Lite
یکی دیگش که از همه جدید تره DSi هست که دو تا دوربین داره یکی پشتشه یکی جلوش و فک کنم 3 mp باشه.

SPY.07
19-08-2009, 09:28
سلام

میشه چند تا ویژگی های این کنسول رو بگید؟ منظورم ویژگی های خاصه ها...
که باعث فروش بالای اون شده.

احمدصالح پور
19-08-2009, 10:12
سلام

میشه چند تا ویژگی های این کنسول رو بگید؟ منظورم ویژگی های خاصه ها...
که باعث فروش بالای اون شده.
سلام دوست من چند ویژگی خاص:گیم پلی و نوآوری های جذاب (کلا" نوآوری به عنوان اولویت اول نه گرافیک)صفحه لمسی ...و...

FANBOOK
19-08-2009, 15:35
دی اس کنسول خوبی بود و الان هم شبیه سازی شده روی پی سی

a.z.p.z
19-08-2009, 15:41
بله البته کنسول خوبی هست !!! مخصوصا DSi واقعا عالی هست !!! البته بنظر من بازی کردن توی خودش واقعا لذت بخش تر از بازی کردن در شبیه ساز هست !!!

FANBOOK
19-08-2009, 15:48
خوب ولی الان شبیه ساز ها خیلی خوب شده و پیشرفت کرده طوری که راحت بازی های پلی 2 رو هم میتونید روی پی 30 تجربه کنید

simslove
19-08-2009, 16:33
ميشه چند تا بازي جديد كه واسه ds امده و قشنگ هست بگين؟؟؟؟

tophigh
28-08-2009, 10:02
سلام میخوام ds بخرم میشه کمک کنید از کجا مناسب بخرم و بازیهای ان کجا پیدا میشه

a.z.p.z
02-09-2009, 13:28
ببخشید دیر شد من ندیدم ... دوست من الان توصیه میکنم مدل Dsi رو بخرید که خیلی خوب هست ... و شما همونجایی که میرید بخرید یه فلش کارت (مودچیپ) R4i هم براتون میندازه تا مشکلی نداشته باشید ...
دوست من خود بازی ها به صورت کارتی هست که اصلا در دی اس ای جای Slot2 نیست ... پس شما نمیتونید بازی های که بخواین دانلود کنید رو بخرید پس به وسیله ی این R4i که در دی اس ای نصب شده میتونید بازی های کرک شده مجانی رو دانلود بکنید و بریزید داخل مموری کارت و استفاده بکنید ...

a.z.p.z
02-09-2009, 14:10
ميشه چند تا بازي جديد كه واسه ds امده و قشنگ هست بگين؟؟؟؟

تمام بازی های دی اس قشنگ هستند ...
شما اگه mario galaxy و GTA CTW رو نداری حتما دانلود کن ... GTA CTW حجمش حدود 64 مگابایت هست:5:

simslove
03-09-2009, 16:42
اون كه خيلي وقته دارم
تازه جديد نسيت

amirhk73
11-09-2009, 22:55
سلام دوستان:11:
من یه سری امکانات از dsi دیدم که خفن کف کردم:18: مثلا یه سری بازی داره که به وسیله ی دوربینش حرکات طرفو شناسایی میکنه . تویکی از تریلراش یارو یه بازی داشت که با دور بینش میرفت ماجراجویی دنبال روح ها.یا مثلا یارو با حرکت سرش ودستش تو بازی یه سری کارارو مثل آب دادن به گلها یا جمع آوری سکه و... تو یه بازی انجم میداد.یا مثلا تو gta وقتی خودتون صوت میزنید تاکسی واستون نگه میداره.(البته این تو ds معمولی و لایت هم هست)

قابلیت های ویرایش عکسشم با توجه به صفحه ی لمسیش خیلی جالبه . دوربینشم 0.3 مگا پیکسله.
دیگر قابلیتاشم مثل پخش موسیقی ,رادیو , قابلیت ضبط فیلم وصدا , عکس برداری , اینترنت بیسیم , اشتراک تصاویرو... با دی اس های دیگر ,مرور صفهات وب ودانلود بازی های مخصوص dsi و یک عالم امکانات جالب وسرگرم کننده دیگه که ساعت ها شما رو سرگرم میکنه.

صفحه ی نمایشش هم نسبت به مدل ds معمولی ولایت کمی بزرگتر شده .cpu پر قدرت تر شده .رم از 4mb به 16mb ارتقا یافته . و درگاه کارت حافظه ی sd به آن اضافه شده .وکمی هم لاغر تر وسبک تر شده (نسبت به لایت)

قیمتشم آخرین بار(هفته ی پیش)‌ توی پاساژ یاران پلاک 70 تو آریا شهر 180 هزار تومن بود که البته گفت اگه میخوای برات بیارم.

به شما توصیه میکنم اگه کنسول پرتابل میخاید حتما نینتندو dsi بخرید.(اگه نوآوری میخواید)
لینک تریلراشم چند روز دیگه مزارم تا بیشتر وسوسه بشید بخریدش.

بازی هاشم که تو اینترنت فراوونه اگرم حوصله ی دانلود نداشتید بعضی جاها بازی هاشو تو dvd یا cdکردن میفروشن البته خیلی کمیابن این جور جاها:27: توی dvd یکی از نشریه های بازی هم هرماه چندتا از بازی های جدیدشو میزاره (اسمشو نگفتم که شاید تبلیغ بشه:13:) اگه چیزی جا انداختم یا سوالی دارید بگید.
باتشکر از تمام دوستان:40: :11:

a.z.p.z
12-09-2009, 21:13
بله درست میگید دوست عزیز .. این کنسول قابلیت های خیلی خیلی زیادی داره مثلا توی guitar hero گیتارت که اتیش میگیره توی میکروفون فوت میکنی اتیش خاموش میشه یا همون داستان سوت و ... :دی ....
این کنسول نواوری و گیم پلی عالی و سرگرمی بالایی داره ...
حالا شما خودت دی اس داری اقا ؟ ...

parsa sh
13-09-2009, 12:12
آقا من هرکاری میکنم نه میتونم به ipod تبدیل کنم نه میتونم توش آهنگ بریزم.مدل مال من ds lite هست.اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif .راستی تم هم میریزم توش ولی نمیخونه!کمککککککککککککککک کککککککککککک!

amirhk73
13-09-2009, 13:13
اینم لینک فیلماش

a.z.p.z
13-09-2009, 14:25
آقا من هرکاری میکنم نه میتونم به ipod تبدیل کنم نه میتونم توش آهنگ بریزم.مدل مال من ds lite هست.اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .راستی تم هم میریزم توش ولی نمیخونه!کمککککککککککککککک کککککککککککک!

دوست من شما باید از برنامه ای مخصوص جهت تماشای فیلم و فرمت های ام پی تیری در دی اس استفاده کنید یعنی باید برنامه مخصوصش رو در دی اس بریزید !!!

ALTAIR*
13-09-2009, 15:05
سلام:

منم میخوام dsi بخرم. میخوام بدونم lan داره که بشه چند نفره بازی کرد.بلوتوث هم داره؟
موسیقی،فیلم،عکس پخش میکنه؟
اگه میشه فورمتهای که ساپورت میکنه بگید.

parsa sh
14-09-2009, 08:42
دوست من شما باید از برنامه ای مخصوص جهت تماشای فیلم و فرمت های ام پی تیری در دی اس استفاده کنید یعنی باید برنامه مخصوصش رو در دی اس بریزید !!!

عزیز جان من این برنامه ها رو میریزم یا مثلا تم رو میریزم ولی موقعی که میرم روی فایل Theme.ini و میزنم یک سری نوشته میاد:41:.
واسه نرم افزار فیلم و آهنگ هم همینطوره:19:.
لطفا یکی کمک کنه!:20::40:

parsa sh
14-09-2009, 09:16
راستی من چند تا بازی که میریزم تو رم (مثلا 4 تا) ولی از 4 تا 2 تاش میاد 2 تاش یک erorr اینجوری میده:
save data is not avilabale.please turn off and reinsert memory card.
چیکار باید بکنم؟
همه ی کارهایی هم که میگه من انجام میدم یعنی خاموش میکنم و رم رو دوباره میزارم ولی باز هم همون erorr رو میده!

prince_fable
16-09-2009, 05:11
سلام...کسی لینک دانلود Final Fantsy III (زبون انگلیسی) رو نداره ؟ اگه تورنت با سید بالا هم باشه خوبه...ممنون

psp2004
19-09-2009, 01:11
با سلام
دوستان من اگر بشه می خام یه dsi بخرم فقط اگر میشه یه راهنمایی جامع برای خرید بهم کنید
1 . چیز هایی که لازم دارم بخرم به همراه dsi
2. قیمت حدودی تمامی وسایل مورد نیاز
3. از کجا بخرم ؟
.................................................. .......با تشکر

farshid0009
29-10-2009, 03:30
سلام...کسی لینک دانلود Final Fantsy III (زبون انگلیسی) رو نداره ؟ اگه تورنت با سید بالا هم باشه خوبه...ممنون

سلام

تمام بازیهارو از اینجا دانلود کن :

اینم تمام ffها واسه دی اس

توجه کنید که:

jpn = زبون ژاپنی

پس usa و EUR رو دانلود کنید بازیهاش

اینم همسایه جهنمی :D

nanita
26-11-2009, 01:07
اقا من کنسول نینتندو دی اس دارم .کنار این کنسول یه کارت خون داره که یه میکرو اس دی 2 گیگ توشه.و پشت دستگاه یه r4که احتمالا اونم میکرو اس دی میخوره. من چند بار بازی براش دانلود کردم و یه بار از تو کارت خون بغل گذاشتم و یه بارم تو r4.اما بازیی اجرا نمیشه.البته مینی سیدی برای راه اندازیی r4 نداشته شهیدم من گم کردم و ندیدم.ایا اشکالش از اونه؟میشه درایورش رو برام بذارین؟

___lord___
26-11-2009, 12:20
اين كنسول قيمتش چنده دوستان؟

nanita
26-11-2009, 23:24
کسی نبود از دیروز جواب ما رو بده؟

nanita
26-11-2009, 23:52
میشه یکی از دوستان درایور نینتندو دی اس رو که باید رو مموری کارت کپی کنیم رو برام اپلود کنه؟هر چیپگشتم پیدا نکردم.بعدشم میشه بپرسم وقتی میخواهیم بازی دانلودی رو اجرا کنیم فقط باید تو r4 مموری دانلودی بازی باشه یا تو کارت خون کنار دستگاهم باید مموری باشه؟چون توضیح صفحات اول پست کامل نبود توجیه نشدیم

nanita
28-11-2009, 23:31
اقا یاد گرفتم با این که هیشکی جواب نداد....میشه بگین چجوری میشه باهاش فیلم دید؟یا اهنگ گوش کرد؟من اهنگ با فرمت aacهم ریختم اما نشناخت...

lovei_2006
20-01-2010, 01:01
سلام مي شه يكي اين كنسول رو با psp مقايسه كنه اخه من نمي دونم كدوم يكي كنسول رو بخرم؟؟؟؟؟:31::41:

Ilis
20-01-2010, 15:12
سلام مي شه يكي اين كنسول رو با psp مقايسه كنه اخه من نمي دونم كدوم يكي كنسول رو بخرم؟؟؟؟؟:31::41:

مقایسه ی کامل نمیشه کرد

این کنسول دستی از لحاظ گرافیکی خوب نیس ولی گیم پلی اون خیلی بهتر از پی اس پیه... خود من بیشتر میپسندمش اما پی اس پی ابهت داره :31:

shab_2008
20-01-2010, 18:03
100 درصد psp بهتره چون:
1:سخت افزار قوی تری داره

2:بازیهای بیشتر و تاپ تری داره

3:کیفیت lcd به مراتب بهتر از ds
و
.
.
به نظر من DS به درد سنین 5 تا 10 سال میخوره ولی psp تا 20 سال هم جا داره مثل من:40::31:

Ilis
20-01-2010, 22:40
100 درصد psp بهتره چون:
1:سخت افزار قوی تری داره

2:بازیهای بیشتر و تاپ تری داره

3:کیفیت lcd به مراتب بهتر از ds
و
.
.
به نظر من DS به درد سنین 5 تا 10 سال میخوره ولی psp تا 20 سال هم جا داره مثل من:40::31:

این صحیح نیس... چرا باید همچین چیزی بگیم؟ دی اس هم توانایی هایی داره که پی اس پی نداره... خیلیا فک میکنن دی اس به درد جماعت خوشحال :31: میخوره ولی اینطور نیس

lovei_2006
21-01-2010, 00:06
این صحیح نیس... چرا باید همچین چیزی بگیم؟ دی اس هم توانایی هایی داره که پی اس پی نداره... خیلیا فک میکنن دی اس به درد جماعت خوشحال :31: میخوره ولی اینطور نیس
سلام اگه مي شه يكي از اين توانايي ها رو بگي ممنون مي شم (البته بجز صفه لمسي ) ؟؟؟؟؟؟:5:

saladii
25-01-2010, 00:45
سلام اگه مي شه يكي از اين توانايي ها رو بگي ممنون مي شم (البته بجز صفه لمسي ) ؟؟؟؟؟؟:5:

برو search کن،تریلر بازی ghost wire رو ببین که بفهمی توانایی چیه.

Ilis
25-01-2010, 01:32
همین که وقتی گیتارت آتیش میگره توش فوت کنی خاموش میشه کافیه نه؟ :D

AMIRz27
25-01-2010, 17:28
سلام دوستان...من هم يه DS گرفتم،واقعا دوست داشتنيه...فقط يه سوال داشتم:
اگه صفحه لمسيش خيلي خش بيفته،ميشه تعويزش كرد؟

lovei_2006
27-01-2010, 22:11
برو search کن،تریلر بازی ghost wire رو ببین که بفهمی توانایی چیه.

سرچ كردم اما چيز خاصي گيرم نيومد :41: اگه مي شه شما يه تريلر بزار ما ببينيم :31:

در مورد اون هم كه فوت مي كني خاموش مي شه بايد بگم كه اين مربوت به ميكروفن دستگاه هست و اين هم تو psp3000 ممكن هست فقط بايد بگم كه تا حالا بازي نيومدهكه همچين چيزي داشته باشه :13::21:

حالا اگه هنوز ويژگي هست كه ds رو از psp بهتر مي كنه بگي ممنون مي شم

بخاطر پست هاي قبلي هم كه زدين ممنون:11::40::10:

un known
18-02-2010, 21:11
یه dsi نو نو با یه کیف مخصوص ds با 100 تا بازی
و 8 گیگ رم
و کاتریج r4i

mohamad_sky
09-03-2010, 04:01
من یک ds lite دارم بازی ریختم روش وقتی اجرا میکنم ایم پیغامو میده
the save data could not be accessed. please turn the power off and reinsert the DS card
چیکار کنم؟؟؟
کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ilis
09-03-2010, 13:59
سرچ كردم اما چيز خاصي گيرم نيومد :41: اگه مي شه شما يه تريلر بزار ما ببينيم :31:

در مورد اون هم كه فوت مي كني خاموش مي شه بايد بگم كه اين مربوت به ميكروفن دستگاه هست و اين هم تو psp3000 ممكن هست فقط بايد بگم كه تا حالا بازي نيومدهكه همچين چيزي داشته باشه :13::21:

حالا اگه هنوز ويژگي هست كه ds رو از psp بهتر مي كنه بگي ممنون مي شم

بخاطر پست هاي قبلي هم كه زدين ممنون:11::40::10:

مقایسه صحیح نیست کلا.... چون هرکودوم واسه یه منظورهایی تولید شدن... مثلا ایکس باکس و پی اس 3... میتونی بینشون انتخاب کنی؟ بازی های اختصاثی پی اس 3 رو انتخاب میکنی یا بازی های ارزون و خیلی خوب ایکس باکس رو؟

gamebazi.blogfa
08-04-2010, 15:58
سلام
الان قیمت این کنسول چنده؟
آخه تو شهر ما نیست (تبریز) میگن تو تهران هم کم پیدا مشه درسته؟
چطوری می تونم یکی بخرم! آخه خیلی نایابه
در ضمن اگه کسی هست اینجا می خواد بفروشه من خریدارم

Big-Boss
08-04-2010, 18:35
سلام
الان قیمت این کنسول چنده؟
آخه تو شهر ما نیست (تبریز) میگن تو تهران هم کم پیدا مشه درسته؟
چطوری می تونم یکی بخرم! آخه خیلی نایابه
در ضمن اگه کسی هست اینجا می خواد بفروشه من خریدارم

قیمت ها مختلفه DSi که دوربین هم داره حدود 200T

gamebazi.blogfa
08-04-2010, 21:23
قیمت ها مختلفه DSi که دوربین هم داره حدود 200T
قیمت ds lite چنده الان؟