PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی نویس IPT5

Saeed_TnT
20-11-2004, 13:00
نام IPT از سه حرف اول «Intelligent Persian Typist» به معنى «نويسنده‌ى هوشمند فارسى» گرفته شده است.

بيشتر برنامه‌هاى طراحى نوشتن به زبان فارسى-عربى را پشتيبانى نمى‌كنند، تعدادى از آنها هم كه به تازگى اين امكان را به برنامه‌هاى خود اضافه كرده‌اند، فقط برروى ويندوزهاى عربى (يا فارسى شده) قابل استفاده هستند.
IPT ابزارى است كه به شما كمك مى‌كند تا در برنامه‌هايى كه امكان فارسى نويسى ندارند و يا اگر در ويندوز غير فارسى از آنها استفاده مى‌كنيد،‌ بتوانيد فارسى بنويسيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از جمله برنامه‌هايى كه امكان استفاده از زبان‌هاى راست به چپ مانند عربى و فارسى را ندارند مى‌توان Director، AutoCad، 3D Studio Max، Freehand و CorelDrawنگارش‌هاى ۸ و قديمى تر را نام برد. همچنين برنامه‌هايى كه فقط در ويندوز فارسى امكان فارسى نويسى خواهند داشت مى‌توان PhotoShop ME نگارش ۴ و يا جديدتر و CorelDraw نگارش ۹ و يا جديدتر را نام برد.

از ويژگى‌هاى IPT مى‌توان به موردهاى زير اشاره كرد:

IPT به شما اجازه مى‌دهد با امكان Copy/Paste (كپى/فراخوانى) متنى را كه با IPT (يا برنامه‌هاى مشابه) در برنامه‌اى نوشته‌ايد، به پنجره‌ى IPT منتقل كرده و ويرايش و يا اصلاح كرده و دوباره به برنامه‌ى مورد نظر خود منتقل كنيد.

همچنين با استفاده از امكان پيش‌نمايش (Preview) مى‌توانيد در پنجره‌ى IPT پيش‌نمايشى از متن نوشته شده را با قلم، اندازه و جلوه‌ى دلخواه خود، قبل از انتقال به برنامه مقصد مشاهده كنيد و حتى اگر برنامه‌ى مقصد توانايى كافى داشته باشد اين انتخاب‌ها را به برنامه‌ى مقصد منتقل كنيد. اين موضوع موجب مى‌شود تا در تصميم‌گيرى و انجام كار يك قدم جلو باشيد.

به قلم‌هاى IPT تعداد قابل توجهى افزوده شده و در مجموع در اين نگارش حدود ۶۰ نوع قلم متفاوت در اختيار خواهيد داشت، كه با حساب جلوه‌هاى Bold و Italic در مجموع نزديك به ۱۰۰ پرونده‌ى قلم براى استفاده موجود است. همچنين از طريق اينترنت نيز قلم‌هاى جديدى را در اختيارتان قرار خواهيم داد.

با استفاده از روش تايپ مستقيم مى‌توانيد بدون استفاده از روش كپى/فراخوانى (Copy/Paste‎) در برنامه‌ى دلخواه خود به طور مستقيم و بسيار هوشمند، كه حتماً شما را متعجب خواهد كرد، فارسى تايپ كنيد.
اینم لینک:

Saeed_TnT
20-11-2004, 13:02
راستی اگه کرکشو هم خواستین بم بگین تا به emailetoon بفرستم آخه چون کرکشو رو هارد دارم :roll:

Hashemi
20-11-2004, 13:57
در صورت امكان كركش را هم در اينجا قرار دهيد.
خيلي ممنون

30naa
20-11-2004, 15:52
اگه ممکنه کرکش رو واسه من بفرست من آپلود می کنم

internet1
20-11-2004, 22:32
سلام دوستان
من همون پيمان هستم و حالا به نام اينترنت اومدم
اين لينك دانلود و کرکش حالشو ببرين دوستان
خود برنامه :
و اين هم کرکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من يك نكته رو فراموش كردم
وقتي كه آون رو دانلود كرديد با win rar بايد بازش كنيد بعد يه پسورد مي خواد اينهم پسورد جهت باز كردن در برنامه وين رر:

پسوورد اينه:
Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد
پيمان کريمي از شيراز

asus
21-11-2004, 00:21
آقا سعید عزیز

من مجتبی هستم .لطفا کرک IPT را برای من بفرست .اینم ایمیل من:

mojtabasotoudeh@yahoo.com
:cry: :cry:

30naa
21-11-2004, 16:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم هست دالنود کن

internet1
26-11-2004, 20:02
خوب من که گذاشتم کامل کامل شما ديگه امدي چي تايپ کردي
روزه خوني

habibi
28-11-2004, 19:54
آقا يه سوال. اين برنامه براي شما توي ايكس پي هم كار مي‌كنه؟
من تست كردم جواب نداد. از دستگاه من نيست؟

mkoleiny
29-12-2004, 11:51
ممنون.اين توي ايكس پي هم كار ميكنه؟

mpsjavad
14-02-2005, 22:35
با سلام ..
موقع دانلود با دانلود اكسلتوري پسورد ميخواد :cry:

afsorde
15-02-2005, 08:54
سلام.من كل پارسا 2001 رو آپلود كردم و در قسمت كرك هستش.اگر خواستين دانلود كنين.

sharareh
02-01-2008, 16:49
میشه بگین چرا موقعی که توش تایپ میکنم بعضی حروف مربع مربع نشون داده میشه؟؟؟ لطفا اگه کسی میدونه بگه

kiarash3500
03-01-2008, 14:54
سلام
دوستان من آي پي تي 5 رو دارم اما كار نميكنه يعني رو ulead video 10 فارسي نمينويسه
مشكل چيه؟
در صورتي كه رو نسخه 8 اين برنامه بخوبي عمل ميكنه

saeed410
25-02-2008, 02:08
من فایل بالا رو دانلود کردم ولی پسووردش اشتباهه ، اگه کسی پسووردشو داره برام بزاره.

Mohsen6558
28-02-2008, 18:55
اینم لینک تست شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد :

3tareh
18-03-2009, 12:38
فقط ميخوام به

aQoa
همکار انجمن تراش
(كه لطف كردن و پست منو حذف كردن!!!!!!)

و

hakhamanesh
مدیر انجمن امنیت نرم افزار
(كه لطف كردن و پست منو حذف كردن!!!!!!)

بگم كه اگه اينقدر كم انصافيد كه حاضر نيستيد به كسي كه محتاج كمك هست، ياري رسانيد، خودم تو سايتهاي ديگه سرچ كردم و تونستم كرك نرم افزار IPT5 رو پيدا كنم. لذا دوستان عزيز، اين كرك رو همراه با لينك دانلود نرم افزار در اختيارتون ميذارم كه با كمك اين نرم افزار مي تونيد مخصوصا در «يوليد ويدئوي 12» فارسي تايپ كنيد:

لينك دانلود نرم افزار:

لينك كرك:

يا

»»فقط تا يادم نرفته اين نكته رو اشاره كنم كه وقتي متن مورد نظرتون رو در IPT5 تايپ كرديد، اونو كپي كنيد و در قسمت ويرايش فيلم يوليد>بخش وارد نمودن «متن»>Paste نماييد. اگر متنتون درست نمايش داده نشد، يك مرتبه كل متن غيرصحيح رو (داخل يوليد) Select كنيد و دوباره (Ctrl+V (Paste بزنيد.««

اميدوارم حداقل تونسته باشم به دوستان ديگري كه در اين زمينه نياز دارند، كمك كرده باشم (به خلاف مديران سايت كه مثلا يه جايي رو درست كردن كه كمك رسان ديگران باشن!!!)

AKBAR_56
19-03-2009, 11:51
دست گل تون بخاطر کرک درد نکنه ، فونت های جدیدی از ipt کسی داره