PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش زبان ژاپنی ( انگلیسی ) - Basic Kanji Book Volume 2

***Spring***
06-02-2008, 00:34
Basic Kanji Book Volume 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bonjinsha | 1991 | ISBN: 4893581198 | 262 pages | PDF | 8 MB

Unit 1 introduces 10-12 kanji. Unit 2 presents reading, and writing exercises. In Unit 3, passages using the kanji learned are presented, and Unit 4 employs games and quizzes for reinforcement.

حجم : 8 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mirror

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

s1978b
07-02-2008, 00:38
با عرض سلام و تشکر از شما دوست عزیز
من با وجودیکه خیلی به این سایت و انجمن سر میزنم ولی از آپلود این کتابهای آموزش ژاپنی بی خبر بودم و الان واقعاً از مطالعه این کتابها لذت می برم و خواستم تشکر کرده باشم . چون از جهت کتاب تخصصی در این مورد کمبود داشتم.

البته من 5 عدد از این کتابها رو گرفتم و می خواستم ببینم آیا همین پنج تاست یا بیشتر هستش که شما زحمتشو کشیدید ؟ اگه غیر از این 5 تا هستش لطفاً اسم و لینک دانلودشو برام بفرستید ، ممنون میشم.

Basic Kanji Book Volume 1
A guide to reading and writing Japanese
A Handbook of Japanese Grammar
Japanese Particle Workbook

در ضمن ممنون میشم اگه کتابهای دیگری هم در زمینه آموزش زبان ژاپنی داشته باشید و اونها رو هم لطف کنید حالا یا آموزش لغت ، کانجی و هر کتاب مفید دیگری در این زمینه مخصوصاً کتاب minna no nihongo که شنیدم در دانشگاه تهران هم تدریس میشه.

من خیلی خیلی ممنون میشم اگه هر کتاب از این دست رو که آپلود کردید خبرشو هم بهم بدید چون تو این جنگل اطلاعات نمیخوام چیزی رو از دست بدم.

ممنون و موفق باشید
سعید

s1978b
07-02-2008, 00:39
با عرض سلام و تشکر از شما دوست عزیز
من با وجودیکه خیلی به این سایت و انجمن سر میزنم ولی از آپلود این کتابهای آموزش ژاپنی بی خبر بودم و الان واقعاً از مطالعه این کتابها لذت می برم و خواستم تشکر کرده باشم . چون از جهت کتاب تخصصی در این مورد کمبود داشتم.

البته من 5 عدد از این کتابها رو گرفتم و می خواستم ببینم آیا همین پنج تاست یا بیشتر هستش که شما زحمتشو کشیدید ؟ اگه غیر از این 5 تا هستش لطفاً اسم و لینک دانلودشو برام بفرستید ، ممنون میشم.

Basic Kanji Book Volume 1
A guide to reading and writing Japanese
A Handbook of Japanese Grammar
Japanese Particle Workbook

در ضمن ممنون میشم اگه کتابهای دیگری هم در زمینه آموزش زبان ژاپنی داشته باشید و اونها رو هم لطف کنید حالا یا آموزش لغت ، کانجی و هر کتاب مفید دیگری در این زمینه مخصوصاً کتاب minna no nihongo که شنیدم در دانشگاه تهران هم تدریس میشه.

من خیلی خیلی ممنون میشم اگه هر کتاب از این دست رو که آپلود کردید خبرشو هم بهم بدید چون تو این جنگل اطلاعات نمیخوام چیزی رو از دست بدم.

ممنون و موفق باشید
سعید

jamal1977
07-02-2008, 09:22
direct mirror

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید