PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلتكست فارسي

persi-n_boy
05-02-2008, 10:53
بالاخره امكان ديدن تلتكست فارسي تو كامپيوتر برا اونايي كه كارت T.V دارن فراهم شد. من خودوم ازطرفداران پروپا قرص تلتسكت هستم .تلوزيونمونم تلتسكت داره برا همين خيلي بهش علاقه پيدا كردم انصافاً مطالب و اخبار جالب و بروزي توش پيدا ميشه در هر زمينه كه بخواي يه جورايي مثه اينترنته. ولي ديدن اون تو كامپيوتر يه چيز ديگس چون هم سرعتش بيشتره و هم قابليت ذخيره كردن رو داره.
قبلاً هر چي تو اينترنت گشتم تا بشه يه نرم افزاري پيدا كرد تا باهاش بشه تلتكست فارسي رو ديد هيچي گيرم نيمد حتي همين جا چيزي نبود :41:
برا همين خودم تصميم به طراحي يه نرم افزار گرفتن كه بتونه اين مشكلو حل كنه:31: كه خدا روشكر به يه جاهايي رسيده انو ميتونيد تو وبلاگي كه براي همين منظور طراحي شده با آدرس زير پيدا كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همين الان بگم كه يه كم و كاستي هايي داره فردا نيايد ايراد بگيريد تو وبلاگ توضيحاتي دادم اين شا ا... با كمك خودتون حل ميشه.:40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dc_error691
11-02-2008, 12:06
ممنون ولی با توجه به قوانین باید لینک مستقیم دانلود رو قرار بدی

x_2007
11-02-2008, 12:48
ممنون دوست عزیز ولی همونطور که دوستمون گفتن باید لینک مستقیم به همراه توضیحات کامل رو در تایپک

بذاری که برای راحتتر شدن کار من این کار رو کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين روزها با ارزون شدن قيمت كارت TV ها ديگه رو اكثر كامپيوترها يكيش پيدا ميشه.اكثر اونها داراي امكانات جانبي خوبي هستند مثل ورودي AV ، ورودي Line-in و تلتكست؛ كه متاسفانه 99% اونها از تلتكست فارسي پشتيباني نمي كنند و با توجه به مطالب جذاب و مفيدي كه در شبكه پيام تلويزيون ارائه ميشه يك ضعف بزرگ به حساب مي ياد واقعاً مطالب جالبي در هر زمينه اي توش ارائه ميشه من كه خودم اونو اينترنت كوچك مي دونم.

من خودم هم يك كارت TV دارم كه فقط تلتكست انگليسي رو نشون ميده تو اينترنت هم دنبال يه نرم افزار گشتم تا بتونه تلتكست فارسي نشون بده يا فونت هايي را تو سايت شبكه پيام ارائه شده را لود كنه چيزي گيرم نيومد براي همين خودم تصميم به طراحي يك برنامه با فونت مناسب كردم.

براي همين اقدام به طراحي فونت مناسب كردم البته نياز به نرم افزار خاصي داشت.همونطور كه حتماً خودتون از عكس ها متوجه شدين بعضي از حروف نشون داده نشدن اين مشكل از آنتن نيست بلكه از فونت طراحي شده است چون ارسال تلتكست از كدهاي خودش پيروي ميكنه نياز به طراحي Multi Font كه هم شامل فونت انگليسي باشه هم فونت فارسي و هم فونت گرافيكي من هنوز نتونستم چنين برنامه اي رو گير بيارم براي همين فقط برنامه قادر به نمايش تلتكست فارسي(فقط حروف فارسي) و البته نه كامل كه شامل حروف(گ.پ.ژ-ه و اعداد فارسي) مي شه. همين جا از همه دوستان ميخوام اگه چنين نرم افزاري رو گير آوردن حتماً خبر بدن تا اين مشكل هم رفع بشه.

البته با توجه به عدم وجود چنين نرم افزاري فكر كنم تا همين جاش هم بد نباشه لااقل خودم و چندتا از دوستان كه باهاش كار كرديم فعلاً راضي كننده بوده و تونسته تا حدي توقعات را برآورده كنه.
روش كار:
شما اصلاً نياز به ديكودر فارسي در كارت tv تون نداريد فقط كافيه شما امواج تلتكست رو دريافت كنيد يعني همون تلتكست فارسي كه با حروف انگليسي به صورت به هم ريخته نشون داده ميشه را ببينيد. بعد از نصب برنامه كافيه امواج دريافتي رو شبكه 2 يا 3 و اخيراً هم شبكه 4 سيما تنظيم كنيد . برنامه را اجرا كنيد ميبينيد كه نوشته فارسي نشون داده مي شوند و شما مي تونيد اونها را مطالعه كنيد.
چند نكته كاربردي:
حتماً از آنتن مناسب استفاده كنيد زيرا در وجود برفك در تصوير حتماً با مشكل گم شدگي حروف مواجه مي شويد تلتكست نسبت به كيفيت تصوير فوق العاده حساس مي باشد.
هنگام مطالعه صفحات اگه به كلمه اي برخورد كرديد كه اصلاً قابل خواندن نيست در صورت مطمئن بودن از آنتن به احتمال از حروفي استفاده شده كه در نرم افزار قابل نمايش نيستند با مطالعه ادامه مطلب به احتمال زياد متوجه آن كلمه شده يا مي تونيد با گذاشتن حروفي كه قابل نمايش نيستند در ذهن خود اون كلمه را حدس بزنيد.
ذكر اين نكته ضروري كه اين نرم افزار فعلاً رو كارت tv با چيپست فيليپس تست شده و 100% جواب داده اگه كسي از دوستان نتونست با مدل خاصي موفق به ديدن تلتكست بشه ممنو ميشم خبر بده و اگه ميتونه نرم افزار مخصوص ديدن تلتكست اون نوع كارت tv رو بده تا قابليت اونو به نرم افزار اضافه يا يه نرم افزار جديد براشون طراحي كنم.

و يك مشكل تقريبا اساسي كه اين نرم افزار داره عدم نمايشي اعداد فارسي است البته در نمايش اعداد انگليسي مشكلي نداره همونطور كه در عكس بالا مشاهده ميشه و دو تا راه حل داره يكي كه شما دوستان لطف كنيد برنامه كه قبلاً گفتم را گير بياريد البته خودم هم دنبالشم اين نوع فونت ها در صورت نصب در دايركتوري فونت ويندوز به چندين فونت تقسيم ميشن يعني شما يك فايل رو در فولدر فونت كپي مي كنيد و در ليست فونت در نرم افزارها چندتا فونت با نام مختلف و با كاراكترهاي مختلف ايجاد ميشه.
دو اينكه با زدن ايميل به سايت شبكه پيام از اونا بخوايم كه كلاً از اعداد انگليسي استفاده كنند. من خودم اين كارو كردم از شما مي خوام كه اين كارو انجام بدين تا شتايد به درخواستمون جواب بدن چون خيلي از همكاري دم ميزنن!

اينم ايميل شبكه پيام:

IRIBTEXT@IRIB.ir

لطفا! با نظرات خودتون منو تو تكميل اين نرم افزار ياري كنيد نظر هم لطفاً يادتون نره.با تشكر

اينم لينك دانلود:

رمز فايل:persianteletxt

ALIBOZORG
12-02-2008, 03:48
خودم تصميم به طراحي يه نرم افزار گرفتن كه بتونه اين مشكلو حل كنه كه خدا روشكر به يه جاهايي رسيده [
دوست عزيز باچه زباني اين برنامه رو نوشتيد؟:21::4:

persi-n_boy
12-02-2008, 13:10
سلام دوستان. اول از X_2007 تشكر ميكنم كه زحمت گذاشتن مطالب رو كشيدن كه من اصلاً حواسم به اين موضوع نبود. در جواب شما كه پرسيديد اين برنامه رو با چه زباني نوشتيد بايد بگم من برنامه رو ننوشتم گفتنم اقدام به طراحي اون به زبان فارسي كردم اين برنامه در اصل مال شركته فيليپسه. من اومدم هم اونو به زبان فارسي برگردوندم و هم يك فونت فارسي براش طراحي كردم البته نياز شد كه برنامه رو به سورس اصليش برگردونم كه ديدم اونو با VB نوشتن برا همين من اونو تو VB باز كردم و تونستم فونت فارسي رو بهش بشناسونم.
حالا از دوشتان ميخوام بعد از تست برنامه اگر با كارت T.V اونا جواب داد مدل كارت T.V خودشونو معرفي كنن و كسايي هم كه نتونستن با اون كار كنن اگه براشون امكان داره نرم افزار تلتكست خودشو برام بفرستن تا قابليت اون نوع رو هم به برنامه اضافه كنن.

E-Mail:parsian.electronic@gmail.com

persi-n_boy
12-02-2008, 13:11
سلام دوستان. اول از X_2007 تشكر ميكنم كه زحمت گذاشتن مطالب رو كشيدن كه من اصلاً حواسم به اين موضوع نبود. در جواب شما كه پرسيديد اين برنامه رو با چه زباني نوشتيد بايد بگم من برنامه رو ننوشتم گفتنم اقدام به طراحي اون به زبان فارسي كردم اين برنامه در اصل مال شركته فيليپسه. من اومدم هم اونو به زبان فارسي برگردوندم و هم يك فونت فارسي براش طراحي كردم البته نياز شد كه برنامه رو به سورس اصليش برگردونم كه ديدم اونو با VB نوشتن برا همين من اونو تو VB باز كردم و تونستم فونت فارسي رو بهش بشناسونم.
حالا از دوشتان ميخوام بعد از تست برنامه اگر با كارت T.V اونا جواب داد مدل كارت T.V خودشونو معرفي كنن و كسايي هم كه نتونستن با اون كار كنن اگه براشون امكان داره نرم افزار تلتكست خودشو برام بفرستن تا قابليت اون نوع رو هم به برنامه اضافه كنم.

marmdn
29-03-2008, 21:51
persi-n_boy شما مي توانيد به جاي ان كه دو پست دهيد مي توانيد از قابليت ويرايش استفاده كنيد.

AlilG
30-03-2008, 02:21
حالا از دوشتان ميخوام بعد از تست برنامه اگر با كارت T.V اونا جواب داد مدل كارت T.V خودشونو معرفي كنن و كسايي هم كه نتونستن با اون كار كنن اگه براشون امكان داره نرم افزار تلتكست خودشو برام بفرستن تا قابليت اون نوع رو هم به برنامه اضافه كنم.

پرشین بوی سایتی که این برنامه رو روش آپلود کردی باز نمیشه! من 3 روزه تست میکنم!!1 :(

AlilG
30-03-2008, 19:40
بچه ها کسی این برنامه رو دانلود نکرده؟ نمیشه از سایتش دانلودش کرد!

Greight
30-03-2008, 20:21
شما از خود سايت irib با كارت ،TV ت ميتوني نگا كني
لا اقل منكه اينجور ديدم نوشته بود

AlilG
30-03-2008, 23:07
شما از خود سايت irib با كارت ،TV ت ميتوني نگا كني
لا اقل منكه اينجور ديدم نوشته بود
اگه واسه همه اینجوری بود که لازم نبود برنامش رو تغییرات بدن تا فارسی نمایش بده!

Greight
30-03-2008, 23:35
اگه واسه همه اینجوری بود که لازم نبود برنامش رو تغییرات بدن تا فارسی نمایش بده!
خب يه فونت فارسي هم براي دانلود گذاشته بود.

AlilG
31-03-2008, 00:46
خب يه فونت فارسي هم براي دانلود گذاشته بود.
ربطی به فونت نداره ماله من! تلتکستم فقط برای زبان انگلیسی هست.. فارسی اصلا ساپورت نمیکنه! واسه این میخوام این برنامه رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه داری آپلودش کن! نداری هم بیخیال

amirtoty
31-03-2008, 01:20
از کجا دانلودش کنم؟
لینکا همش خرابه

Razel
31-03-2008, 01:20
سلام
لطفا تو یکی از هاستهای خارجی آپلودکنید تا پهنای باندش زود تموم نشه.

در ضمن اگر کسی برای کارتهای winfast tv expert 2000 تست کرده نتیجش رو به ما هم بگه.

موفق باشید.

amirtoty
31-03-2008, 01:27
من وقتی کارت کپچرم و خریدم (حدود 2 سال پیش) تو خودش برنامه برای تلتکست داشت ولی نمیدونم چی شد که دیگه برنامه نصب نمیشه؟

Greight
31-03-2008, 05:28
يافتم
اين چيزيه كه تو سايتش نوشته:
فونت فارسي

آن دسته از بينندگان محترم كه تله تكست را از طريق كارتهاي ويدئويي و بر روي كامپيوتر دريافت مي كنند مي توانند براي ديدن تله تكست فارسي فونت زير را Download كنيد.

فونت فارسي--13 كيلو بايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توجه:به اطلاع بينندگان محترم شبكه پيام مي رساند طي چند سال اخير كارتهاي ويدئويي جديدي كه وارد بازار گرديده اند به شكلي ساخته شده اند كه از فونتهاي خاص خود استفاده مي كنند و چون حروف فارسي براي اين فونتها تعريف نشده اند لذا تله تكست فارسي درست نمايش نمي يابد . براي برطرف شدن اين مشكل بايد برنامه هايي همراه با اين كارتها بر روي سيستم نصب گردند تا بتوان از طريق آنها فونتهاي مخصوصي را كه در بالا وجود دارند براي كارتهاي مذكور تعريف كرد.براي پيدا كردن اين نوع نرم افزارها مي توانيد به سايت شركتهاي سازنده و يا به مراكز فروش نرم افزارمراجعه كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AlilG
31-03-2008, 12:20
يافتم
اين چيزيه كه تو سايتش نوشته:
فونت فارسي

آن دسته از بينندگان محترم كه تله تكست را از طريق كارتهاي ويدئويي و بر روي كامپيوتر دريافت مي كنند مي توانند براي ديدن تله تكست فارسي فونت زير را Download كنيد.

فونت فارسي--13 كيلو بايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توجه:به اطلاع بينندگان محترم شبكه پيام مي رساند طي چند سال اخير كارتهاي ويدئويي جديدي كه وارد بازار گرديده اند به شكلي ساخته شده اند كه از فونتهاي خاص خود استفاده مي كنند و چون حروف فارسي براي اين فونتها تعريف نشده اند لذا تله تكست فارسي درست نمايش نمي يابد . براي برطرف شدن اين مشكل بايد برنامه هايي همراه با اين كارتها بر روي سيستم نصب گردند تا بتوان از طريق آنها فونتهاي مخصوصي را كه در بالا وجود دارند براي كارتهاي مذكور تعريف كرد.براي پيدا كردن اين نوع نرم افزارها مي توانيد به سايت شركتهاي سازنده و يا به مراكز فروش نرم افزارمراجعه كنيد.

:2: PC-TEXT Farsi ro mikham

Razel
31-03-2008, 13:42
متاسفانه در winfast tv expert2000 جواب نداد و برای VBICallback.dll ایراد گرفت.
در ضمن ویندوزم ویستا 64بیتی sp1 هست.

لطفا کمکم کنید.

persi-n_boy
03-04-2008, 11:39
با سلام اول از اينكه اينقدر دير جواب ميدم بايد ببخشيد.موارد زير رو براي رفع مشكلات مطرح شده توسط دوستان مطرح ميكنم:

1-لينك دانلودي كه دوستان اظهار داشتن خرابه چندين بار بررسي شد و مشكلي مشاهده نشده باز با عين حال براي اون دوستاني كه مشكل دانلود دران اونو رو سرور رپيدشير آپلود كردم اميدوارم باز با مشكل روبرو نشيد.

نرم افزار:

فونت

2-همونطور كه قبلا نيز اشازه شده اين برنامه در اصل مربوط به شركت فيليپسه كه من براش فونت فارسي طراحي كردم و هر كارت تي وي كه چيپيست اون فيليپس باشه بدون مشكل ميتونه تلتكست فارسي رو دريافت كنه و تست اجراي اون با بقيه ي كارك هاي تو بازار بدليل در دسترس نبودن اونا براي من ممكن نشده و از شما دوستان ميخام تو اينمورد به بنده كمك كنيد و در صورت اجرا شدن نوع و مدل كارت تي وي خودتونو اعلام كنيد و اگر نيز موفق به اجراي اون نشديد و با خطاي VBICallback.dll مواجه شديد نرم افزار مربوط به اجراي تلتكست كارت تي وي خودتونو برام بفرستين تا براي اون نوع كارت تي وي نيز فونت مناسب طراحي بشه.

3-شما براي ديدن تلتكست فارسي اصلا نياز نداريد كه كارت تي وي تون فارسي رو ساپورت كنه بلكه اگه بتونه تلتكست انگليسي رو نشون بده كافيه يعني اگه شما فركانس كارت تي وي تونو رو شبكه 2 يا 3 تنظيم كرده باشيد و برنامه رو اجرا كنيد (برنامه تلتسكت كارت تي وي خودتون) و با حروف بهم ريخته انگليسي مواجه شديد نشون دهنده اين موضوعه كه شما قابليت دريافت تلتكست رو داريد حال اگه برنامه گذاشته شده رو دانلود كنيد و بعد از نصب اجرا كنيد اگه با كارت تي وي شما سازگار باشه بدون هيچ مشكلي تلتكست فارسي نشون داده ميشه.فونت طراحي شده مثله برنامه هاي فارسي نويسي براي برنامه هاي گرافيكي عمل ميكنه كه قابليت پشتباني از زبان فارسيو ندارن.اگه برنامه اجرا شده ولي باز تو اون برنامه به حروف انگليسي برخورديد براي رفع اين مشكل سزي به وبلاگ بزنيد اونجا توضيح لازم داده شده.

4-در مورد اطلاعيه سايت پيام نما بايد عرض كنم كه اين راهكار يعني ارائه فونت فقط مختص كارت تيوي هايي كه قابليت لود فونتي غير از فونت خودشونو دارن كه من تنها مدلي رو كه ديدم اين قابليت رو داره محصول شركت AVER MEDIA بود اگه برنامه تلتكست شما نيز اين قابليت رو داره اون فونت سايت شبكه پيام رو دانلود كنيد و گرنه هيچ نتيجه نميگيريد.البته خود من فونت طراحي شده رو از رو همون فونت ساختنم البته نه با اون استايل بلكه با استايل فونت tahoma :20:

5-باز از دوستان ميخام اگه به مشكلي برخوردن حتما مطرح كنن تا با كمك خودتون اينشاا.. برنامه كامل و كامل تر بشه تا اين معضل تلتكست فارسي رو PC حل بشه و اگه براتون ممكنه مشكلو برام ميل بزنن. با تشكر

parsian.electronic@gmail.com

موفق باشيد.

amirtoty
03-04-2008, 13:55
ممنون.
لینکا درست شد!

AlilG
04-04-2008, 03:07
با سلام اول از اينكه اينقدر دير جواب ميدم بايد ببخشيد.موارد زير رو براي رفع مشكلات مطرح شده توسط دوستان مطرح ميكنم:

1-لينك دانلودي كه دوستان اظهار داشتن خرابه چندين بار بررسي شد و مشكلي مشاهده نشده باز با عين حال براي اون دوستاني كه مشكل دانلود دران اونو رو سرور رپيدشير آپلود كردم اميدوارم باز با مشكل روبرو نشيد.

نرم افزار:

فونت

2-همونطور كه قبلا نيز اشازه شده اين برنامه در اصل مربوط به شركت فيليپسه كه من براش فونت فارسي طراحي كردم و هر كارت تي وي كه چيپيست اون فيليپس باشه بدون مشكل ميتونه تلتكست فارسي رو دريافت كنه و تست اجراي اون با بقيه ي كارك هاي تو بازار بدليل در دسترس نبودن اونا براي من ممكن نشده و از شما دوستان ميخام تو اينمورد به بنده كمك كنيد و در صورت اجرا شدن نوع و مدل كارت تي وي خودتونو اعلام كنيد و اگر نيز موفق به اجراي اون نشديد و با خطاي VBICallback.dll مواجه شديد نرم افزار مربوط به اجراي تلتكست كارت تي وي خودتونو برام بفرستين تا براي اون نوع كارت تي وي نيز فونت مناسب طراحي بشه.

3-شما براي ديدن تلتكست فارسي اصلا نياز نداريد كه كارت تي وي تون فارسي رو ساپورت كنه بلكه اگه بتونه تلتكست انگليسي رو نشون بده كافيه يعني اگه شما فركانس كارت تي وي تونو رو شبكه 2 يا 3 تنظيم كرده باشيد و برنامه رو اجرا كنيد (برنامه تلتسكت كارت تي وي خودتون) و با حروف بهم ريخته انگليسي مواجه شديد نشون دهنده اين موضوعه كه شما قابليت دريافت تلتكست رو داريد حال اگه برنامه گذاشته شده رو دانلود كنيد و بعد از نصب اجرا كنيد اگه با كارت تي وي شما سازگار باشه بدون هيچ مشكلي تلتكست فارسي نشون داده ميشه.فونت طراحي شده مثله برنامه هاي فارسي نويسي براي برنامه هاي گرافيكي عمل ميكنه كه قابليت پشتباني از زبان فارسيو ندارن.اگه برنامه اجرا شده ولي باز تو اون برنامه به حروف انگليسي برخورديد براي رفع اين مشكل سزي به وبلاگ بزنيد اونجا توضيح لازم داده شده.

4-در مورد اطلاعيه سايت پيام نما بايد عرض كنم كه اين راهكار يعني ارائه فونت فقط مختص كارت تيوي هايي كه قابليت لود فونتي غير از فونت خودشونو دارن كه من تنها مدلي رو كه ديدم اين قابليت رو داره محصول شركت AVER MEDIA بود اگه برنامه تلتكست شما نيز اين قابليت رو داره اون فونت سايت شبكه پيام رو دانلود كنيد و گرنه هيچ نتيجه نميگيريد.البته خود من فونت طراحي شده رو از رو همون فونت ساختنم البته نه با اون استايل بلكه با استايل فونت tahoma :20:

5-باز از دوستان ميخام اگه به مشكلي برخوردن حتما مطرح كنن تا با كمك خودتون اينشاا.. برنامه كامل و كامل تر بشه تا اين معضل تلتكست فارسي رو PC حل بشه و اگه براتون ممكنه مشكلو برام ميل بزنن. با تشكر

parsian.electronic@gmail.com

موفق باشيد.

perfect

عالی بود کار کرد!!!

ادیت: فقط شماره صفحات رو نشون نمیده واسه من! کارت فیلیپس...! :(

persi-n_boy
07-04-2008, 18:02
perfect

عالی بود کار کرد!!!

ادیت: فقط شماره صفحات رو نشون نمیده واسه من! کارت فیلیپس...! :(
دوست عزيز اگه دقت ميكردي همونطور كه قبلا عرض كردم يكي از مشكلات برنامه همينه كه اعداد فارسي رو نشون نميده و لي با اعداد انگليسي مشكلي نداره اگرم اشتباه نكرده باشم شماره صفحات با اعداد انگليسي نمايش داده ميشن مگر اينكه منظور شما شماره صفحاتي كه در صفحه اول تلتكست براي معرفي انتخاب شدن باشه كه در اينصورت ميتونيد بذاريد شمارنده پايين برنامه 15 بار ار عدد 100 تا 800 بشماره چون حداكثر زير صفحات(sub Page) از 15 تا بيشتر نميشن بعد متونيد براحتي با جهات چپ و راست روي كيبورد--> <--(ARROW KEY) صفحات را ورق بزنيد و با بالا و پايين بين زير صفحات جابجا بشيد.به اميد رفع كامل ايرادات برنامه
در ضمن ار تقويمي كه گذاشتي ممنونم جالب بود الان درام ازش استفاده ميكنك.
متشكرم

mohammad_h
19-12-2009, 10:08
سلام. لينك رپيد شير كه خرابه
وبلاگ هم ميگه وجود نداره

shopu.ir
30-12-2009, 18:50
مرا كمك كنيد.................... اينجانب دنبال نرم افزار خزنده رووم فارسي براي دانلود ميگردم :42:
كمك كياهه (به زبان هندي)
help me (زبان انگليسي)

jaberaghidat
15-06-2010, 03:09
لینک برنامه تلتکست پاک شده لطفا دوباره بزارین

alirezaghanbari
14-09-2010, 03:50
مطلب جالب بود.

royaye_talkh55
15-09-2010, 07:26
دوستان عزیز
اگه استفاده از این برنامه تایید شده لطفا لینک صحیحش رو بذاری تا ما هم اونو دانلود کنیم

mshiraz.2009
01-11-2010, 04:46
لطفا یه لینک سالم بزارید.

باتشکر

yekta33
02-12-2010, 07:59
اگر میشه لینک سالم این نرم افزار را بذارین؟

mshiraz.2009
20-01-2011, 03:45
چه جالب ....
2 ماه و نیم از آخرین پست من می گذره اما لینک هنوز خرابه ...

خودم یادم رفته بود.