PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام ببینم این الگوریتمی که نوشتم چند مرده حلاجه ...

fire-wizard
05-02-2008, 06:56
سلام دوستان ....

بعد از مدتی وقت کردم یکم با الگوریتم نویسی قفلهای نرم افزاری دست و پنجه گرم کنم ....

نشستم یک برنامه نوشتم که بر اساس هر کامپیوتر یک کد مخصوص میده و کد مربوط به همون کامپیوتر رو میخواد از کاربر ....

میخوام ببینم که واقعا کسی هست که بتونه این رو کرک کنه یا نه .....

اینجوری هم من توانایی الگوریتمم رو میسنجم هم شما توانایی خودتون رو تو کرک میسنجید ......

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک دانلودش .. ببینم چیکار میکنید . :46:

Mr.reCoder
05-02-2008, 09:00
فایل را بگیر اجرا کن Ok را بزن. بعد Active Code را در MessageBox دریافت کن!

لینک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SadeghPM
05-02-2008, 10:12
ID=9060687387679897
Pass=152555102191347676129126

اگه این خط هم اینجور تغییر کنه همیشه سریال وارده و سریال تولید شده یکی می شوند:

00455F6D MOV EAX,DWORD PTR SS:[EBP-C] سریال وارد شده
00455F70 |. MOV EDX,DWORD PTR SS:[EBP-4] سریال تولید شده

به این تغییر کنه:

00455F6D MOV EAX,DWORD PTR SS:[EBP-4]
00455F70 |. MOV EDX,DWORD PTR SS:[EBP-4]

fire-wizard
06-02-2008, 16:25
دوستان واقعا کارتون عالی بود .

از یک طرف خیلی خوشحالم که چنین افرادی توی ایران عزیزمون هستن . از یک طرف هم ناراحتم که با وجود کرکرهایی مثل شما ها دیگه ما به چه امیدی باید برنامه بنویسیم ؟؟؟؟

البته من از همین دوستانی که این رو کرک کردنیک درخواست هم دارم ....

میخوام بدونم که از چه روشهایی باید استفاده کنم تا به راهتی نشه کرکش کرد ؟؟؟؟

SadeghPM
06-02-2008, 17:39

از یک طرف خیلی خوشحالم که چنین افرادی توی ایران عزیزمون هستن . از یک طرف هم ناراحتم که با وجود کرکرهایی مثل شما ها دیگه ما به چه امیدی باید برنامه بنویسیم ؟؟؟؟

والا ما که کوچکترینیم توی این جمع...

در این مورد باید از یه Packer خوب یا Protector ها استفاده کنی. اینطوری کرک های سطح پایین مثل من :46:دیگه نمی تونن به این راحتی برنامتو کرک کنن.

lvl@ster
06-02-2008, 18:00

اینم یه پچ خوشگل برای دوست عزیز

pooyar
06-02-2008, 18:25

والا تو دنیا حتی غولترین ها هم نمی تونن کاری کنن که نرم افزارهاشون کرک نشه. اما تعداد افرادی که سراغ نرم افزارهای کرک شده میرن محدود میشه به کشورهای جهان سوم و کلا کشورهایی که قدرت خرید توشون کمه. برای بقیه مردم دنیا که خوشبختانه اکثریت هم هستند استفاده از کرک و کرک کردن حرمت داره اگر بخواهیم یه مثال بزنیم مثل دزدی از اموال مسجد میمونه.

البته کرکرهای عزیز ناراحت نشن من قصد جسارت ندارم. فقط می خوام بگم تو ایران این حرمت هنوز وجود نداره که از نرم افزار کپی و کرک استفاده نکنیم. این قضیه باید فرهنگ سازی بشه.

fire-wizard
06-02-2008, 19:13
واقعا خنده داره - گریه داره اصلا هم گریه داره برای تولید کنده ها هم خنده داره برای کرکر ها ....

از هر طرف برنامه رو به توپ بستن ..... یکی که دیگه اومد کلا قابلیت چک کردن پسوردش رو حذف کرد ....

اقا لطفا اموزش همه ی روشایی که به کار بردید با اسم برنامه های استفاده شده رو در اختیار بزارید .

چون یک مثل هست که میگه (( لقمان را گفتند ادب از که اموختی گفت از بی ادبان ))

ما هم باید امنیت رو از کرکر ها یاد بگیریم ... یعنی سعی کنیم راهایی دسترسیشون رو محدود کنیم .

وگرنه ..... تازه فهمیدم که اصلا ربطی به الگوریتم کد گذاریش نداره .

شما عزیزان میایین با انپک کردن و با استفاده از نرم افزارهای خاص برنامه رو به کدهای اسمبلی تبدیل میکنید و با استفاده از همون تابع ای که کد مخصوص رو تولید میکنه برنامه رو دور میزنید .

منتظر روشتون هستم ..... لطفا اگه میشه لطف کنید مثل بقیه ی دوستان یک اموزش در این رابطه بزارید تا ما هم یک اگاه تر بشیم .

هر چی باشه هممنون ایرانی هستیم ....

persiankitty
06-02-2008, 19:30
فقط می خوام بگم تو ایران این حرمت هنوز وجود نداره که از نرم افزار کپی و کرک استفاده نکنیم. این قضیه باید فرهنگ سازی بشه.

الانه كه بگن مگه ويندوز خودت اوريجيناله و همون داستان هميشگي ...

pooyar
07-02-2008, 09:22
الانه كه بگن مگه ويندوز خودت اوريجيناله و همون داستان هميشگي ...

درسته همون بحث قدیمی. اما من جواب آشفتگیه دوستمون رو دادم که با حالت استیصال فرموده بودن ما به چه امیدی برنامه بنویسیم!

fire-wizard
07-02-2008, 15:58
دوستانی که اون برنامه ی ساده رو گذاشتم و کرک کردن حتما بیاد بتونن نسخه ی بعدیش رو که امشب مینویسم و میزارم هم کرک کنن .

توجه : این برنامه ای که برای تست کرک مینویسم صرفا برای سنجیدن قدرت کرکرها و استعدادهای برنامه نویسان هستش .

تا شب منتظر بمونید چون این دفعه فکر میکنم یکم موضوع جالبتر بشه .......

lvl@ster
07-02-2008, 19:26
درسته همون بحث قدیمی. اما من جواب آشفتگیه دوستمون رو دادم که با حالت استیصال فرموده بودن ما به چه امیدی برنامه بنویسیم!

شما بلد نیستی برنامه بنویسی این حرف را نزن

شما یه برنامه بنویس بده به من

یه کاری کنم تا 1 سال کرک نشه

در ضمن این دوستمون خود برنامه را خیلی ناشی نوشته بود

هیچگاه سریال را در یه متغییر قرار نده و بعد اینطوری چکش نکن !!!!!!!!!!!!

fire-wizard
08-02-2008, 08:07
با سلام .... :20:

اینم از نسخه ی دوم قفلی که گذاشته بودم ...

به قول دوستمون اقای lvl@ster من نسخه ی اولش رو ناشیانه نوشته بودم میدونید چرا ؟ چون طی این چندین سالی که برنامه نویسی میکنم هیچ وقت به دزدیده شدن برنامم فکر نکرده بودم .... البته جسارت نباشه ...

خوب این دفعه همون قفل رو با کمی تغییرات گذاشتم ... البته این دفعه یکم قوی تر ..... چون به قول شاعر از کرکرها باید امنیت رو یاد گرفت ....

خوب حالا سخت در انتظارم ببینم دیگه این یکی رو میتونید کرک کنید یا نه ... اگه تونستید که دیگه واقعا قدرتمند هستین توی کرکینگ اگه هم نتونستید که دیگه .... :10:

لینک دانلود >>>>

با تشکر .... منتظرم .....

Mr.reCoder
08-02-2008, 19:34
این برنامه رو بگیر و توی مسیری که برنامه Active Page V2.0 هست کپی کن. سپس اجراش کن و روی Load کلیک کن. سپس یک پسورد دلخواه را نوشته و OK را بزن. توی یک MessageBox پسورد صحیح رو خواهی دید. یک تصویر هم از اجرایش تو سیستم خودم گذاشتم.

لینک دانلود:

لینک تصویر:

fire-wizard
09-02-2008, 07:50
شرمنده ولی این لودر شما فقط روی سیستم خودتن کار میکنه ..... ؟؟؟؟؟

هم روی سیستمم امتحان کردم هم روی نوت بوکم ولی روی هیچ کدوم جواب نداد .

اینم عکسش ....

tactools
09-02-2008, 07:53
Mr.reCoder عزیز خسته نباشید
میشه لطف کنی بگی چطوری این کار رو انجام دادی من دیروز کلی با هاش ور رفتم اما نتونستم خیلی دوست دارم بدونم چطوری این کار رو کردی اگه لطف کنی توضیح بدی هم واسه من تجربه میشه هم واسه دوستان دیگه
با تشکر :tactools

Mr.reCoder
09-02-2008, 09:11
فکر میکردم شاید توی سیستم های دیگه کار نکنه! باشه، بهینه سازیش میکنم و دوباره آپ میکنم پس تا فردا خدا حافظ.

در مورد نحوه ی انجام اینکار اگه وقت کنم یه آموزش مینویسم. البته با اجازه ی نویسنده ی برنامه!!!

lvl@ster
09-02-2008, 10:32
دوست عزیز ترفند خوبی بکار بردی ؟؟

دوستان اگه برنامه را مونیتورینگ بکنن همه چی معلوم میشه

برنامه پروسس خودشو میبینده و دوباره ران میشه

خیلی جالبه برنامه اینطوری از دست دیباگر فرار میکنه!!! میبینید که وقتی دیباگر را میبندیم برنامه بسته نمیشه؟

باید پروسس دوم به دیباگر Attach بشه. یعنی باید دو تا دیباگر باز کنیم برای کرکش

تقریبا یه چیزی شبیه آرمادیلو انجام داده

روش کار میکنم و نتیجه را میگم

Mr.reCoder
09-02-2008, 10:37
دوستان کار به فردا نکشید: برنامه ی زیر رو بگیر و مثل قبلی جایی که برنامه Active Page هست اجرا کن و Load رو بزن قبل از کلیک روی دکمه ی OK در برنامه ی Active Page حدود 3 ثانیه صبر کن تا حافظه رو درست کنه. امیدورام اینجوری دیگه کار کنه و گرنه کاری میکنم که برنامه بترکه!!!!! (با عرض معذرت به درگاه نویسنده!!)

لینک:

tactools
09-02-2008, 12:33
Mr.reCoder عزیز ظاهرا جواب نداد اگه لطف کنی ترفند دوست عزیزمونو رو کنی ممنون می شم اخه الان چند ساعت وقتمو گرفته ولی نتونستم حقه برنامه رو بگیرم اگر لطف کنییه فیلم از کرک کردنش بزاری ممنون می شم

Mr.reCoder
09-02-2008, 15:43
آقا این دیگه کاملا کار میکنه. برنامه رو اجرا کنید بعد روی OK کلیک کنید پیغام پسود رو نشونتون میده:
توجه کنید که این کرک برای نسخه ی جدید هستش. این برنامه رو از حافظه دامپ کردم. چون برنامه ی اصلی مثل Armadillo بود!!!!!!!!!:10:

لینک:

لودری که برای این برنامه ساخته بودم برای بعضی سیستم ها کار نمیکرد. البته من لودر دومی رو تو دو سیستم متفاوت چک کرده ام. حالا اگه کار نمیکرد نمیدانم!!!

---------------------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

fire-wizard
09-02-2008, 16:44
دمت گرم حال کردم .....

این یکی خوب بودش ولی منم از همه ی استعدام استفاده نکردم و این دفع دیگه باید منتظر یکی دیگه باشی ....

اینقدر ادامه میدیم تا یکیمون کم بیاره .... اینجوری یا کرکر ها روی برنامه نویسا رو کم میکنن یا برنامه نویسا روی کرکر ها رو توی امنیت کم میکنن .

هر چند خیلی ها توی همین نسخه ی دومش هم مونده بودن .....

تا چند ساعت دیگه نسخه ی سومش رو هم میزارم ولی بازم سعی میکنم از همه ی تکنیکهام و دانشم استفاده نکم تا بتونم نسخه های بعدیش هم درست کنم ...

یا حق ....

Mr.reCoder
10-02-2008, 06:47
منتظرم دوست برنامه نویس من:10:. اما یه نصیحت برنامه نویسانه بهتون میکنم! هیچ وقت نمیتونین روی همه ی کرکر ها رو کم کنید. من یه روزهایی برنامه نویس بودم! توی همه ی Vb ها میتونم برنامه بنویسم توپ!!! همیشه این کار کرکرها حالم رو میگرفت که خودمم افتادم تو این کار امیدوارم شما نیفتین.:46:

چون همیشه و همه جا هر قفلی کلیدی دارد....

Mr.reCoder
10-02-2008, 07:18
باز هم سلام دوستان!

یک لودر این دفعه به زبان اسمبلی نوشتم! که البته طرز کار باهاش با قبلی ها فرق میکنه!!! اینجوریه: تمام برنامه های Active page رو که توی سیستم تون در حال اجراست ببندین. توجه کنید که این برنامه مثل ویروس میمونه چون بعضی مواقع error میده و کاملا بسته نمیشه!! برای اطمینان یه نگاهی به Task man بندازین. حالا که همه چیز آماده است. برنامه ی Active Page را اجرا کنید . صبر کنید تا صفحه آغازین تموم بشه و وارد محل پسورد بشین. حالا قبل از کلیک روی OK این لودر رو اجرا کنین. اگه پیغام Memory patch done را دیدید کار تمومه و با کلیک روی OK در برنامه ی Active page پسورد رو در یک MessageBox خواهید دید!!!!:27:. اگه پیغام دیگه ای دیدین کارهایی رو که گفتم رو دوباره انجام بدین.

این لودر حجمش خیلی کمه حدوده 2.5 کیلو بایت!!! چون با اسمبلی(قبلی ها به زبان ویژوال سی++ بودن) نوشتم شاید بعضی آنتی ویروسها ازش خوششون نیاد!!!:13: پس بهشون گوش ندید!!!:18:

لینک:

--------------------------------------------------
داشتم مینوشتم Loader که خواستم زبان پارسی رو پاس بدارم و نوشتم لودر!! یاد ماشین خاک برداری لودر افتادم یه چیزی خاطرم اومد. اگه شما دوستان از هنرهای ساختمانی همچون کاشی کاری - گچ کاری - لوله کشی و .... خلاصه از این چیزها سرتون میشه به منم یاد بدین. آخه نه با کامپیوتر و نه با کرک کردن هیچ کس نمیتونه حتی نون شبش هم در بیاره! :19:

با تشکر Mr.reCoder

fire-wizard
11-02-2008, 01:35
سلام دوست عزیز ....

من یک بحث خصوصی رو میخوام با شما داشته باشه ...

اگه میشه Yahoo Id تون رو برام ارسال کنید تا در یک وقت مناسب با هم یک بحثی داشته باشیم ...

کارتون عالی بود ....

منتظر جواب این پیغام هستم

با تشکر ....

Mr.reCoder
11-02-2008, 03:46
البته من yahooID نداشتم! اما به خاطر گل روی شما یکی ایجاد کردم.
mr.recoder[at]yahoo[dat]com

من زیاد با چت میونه ای ندارم و اگه بعد مطلبی داشتی به آدرس mr.recoder[at]gmail[dat]com بفرستش.

با تشکر Mr.reCoder

fire-wizard
13-02-2008, 15:12
دوست عزیز من یکم ایمیل به ادرس

mr.recoder@Yahoo.com

براتون زدم . میتوند برید چکش کنید ...

راستی من به همه میتونم پیغام خصوصی بدم تو این سایت به جز شما ... نمیدونم چرا ؟؟؟ لطفا رسیدگی کنید .

یا حق ...

fire-wizard
14-02-2008, 01:24
اینم از نسخه ی سوم این قفل با کمی تغییر در نسخه ی قبل ....

چون دوست خوبم اقای mr.recoder اون Loader اخری رو با اسمبلی نوشتن من هم گفتن یکم اسمبلی قاطی این قفله بکنم شاید یکم امن تر شد ....

راستی دوستانی همچون اقای lvl@ster و SadeghPM هم که نسخه ی اول این قفل که خودم هم قبول دارم واقعا احمقانه نوشته شده بود رو کرک کردن برای کرک کردن این نسخه هم تلاش کنن و نظرشون رو در مورد پیشرفت امنیتی این نسخه بیان کنن .

در کل بنده بی صبرانه منتظر یک کرک برای این نسخه هستم .... راستی ببخشید اگه یکم دیر شد تا این نسخه رو بنویسم چون باید برای یک شرکت برنامه مینوشتم وقت نکردم روش کار کنم و حالا که کارم تموم شد تونستم در عرض 20 دقیقه یک سری تغییرات روی این قفل اعمال کنم و اینجا بزارمش ....

لینک دانلود Active Page Lock V 3.0

راستی mr.recoder عزیز دلیل اینکه من و دیگران نمیتونیم به شما پیغام خصوصی بدیم فکر کنم این باشه که عضویت شما به طور کامل در این سایت ثبت نشده و شما میتونید با مراجعه به ادرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کردین و مراجعه به نامه ی فرستاده شده توسط این سایت بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید و عضویت خودتون رو ثبت کنید و ....

بازم میگم بی صبرانه منتظرم .... یا حق .....

Morteza_SOS
14-02-2008, 03:22
اینم از نسخه ی سوم این قفل با کمی تغییر در نسخه ی قبل ....
در کل بنده بی صبرانه منتظر یک کرک برای این نسخه هستم .... راستی ببخشید اگه یکم دیر شد تا این نسخه رو بنویسم چون باید برای یک شرکت برنامه مینوشتم وقت نکردم روش کار کنم و حالا که کارم تموم شد تونستم در عرض 20 دقیقه یک سری تغییرات روی این قفل اعمال کنم و اینجا بزارمش ....

لینک دانلود Active Page Lock V 3.0

دارم دانلود می کنم به زودی نتیجه را اعلام می کنم ... :46::10:

+
راستی چرا برنامه را پک می کنی ( Morphine 2.7 -> Holy_Father & Ratter/29A [Overlay] * ) اگه می خوای امنیت برنامه نویسی خودتو بسنجی بدونه پک برنامه بذار چون ... !

Mr.reCoder
14-02-2008, 05:35
روش کار خواهم کرد.:10:
امیدوارم یکم سخت باشه!!!!!!!!!!:27:

در مورد فعالسازی عضویت: روی اون کار خواهم کرد!!!:46:

یکدانه Email هم ازبرای جناب fire-wizard زدییییییم! میتوانند بروند و مطالعه فرماینننننند!:18:

-----------------------------------------------
با تشکر Mr.reCoder.

hpk34
14-02-2008, 06:14
با سلام.

آقای Mr.reCode من اگه بخوام مثل شما بشم باید چیکار کنم؟

من به این کارا خیلی علاقه دارم ولی کسی رو ندارم که یادم بده.

ممنون میشم یه راهنمایی به من بکنین.

Mr.reCoder
14-02-2008, 06:31
علیک سلام .
چرا میخواهی مثل من باشی؟
نه ! مثل خودت باش! چون خودت شاید بهتر از من باشی.:46:

اما من چگونه خودم شدم؟
خوب دانستن زبان انگلیسی و کمی برنامه نویسی اول راه است. اگه اصلا از برنامه نویسی چیزی نمیدانی بهتر است از VB یا delphi شروع کنی.
یا اگه اصطلاحاتی همچون ساختار - توابع بازگشتی - توابع API را میدانی از VC++ شروع کن تا ببینیم میتونی اول راه مقاومت کنی یا نه!
بعد بیا قدم دوم را بهت بگم.:10:

سخن آخر: "یا چنان باش که می نمایی و چنان بنمای که هستی."

--------------------------------------------
موفق باشی. Mr.reCoder

Mr.reCoder
14-02-2008, 06:38
جناب fire-wizard من رفتم فعالسازی کنم گفتن فعال سازی شدی! منظورم نام کاریریمه!:46:.

حتی خودمم نمیتونم به هیچ کس PM خصوصی بدم!:13:

Morteza_SOS
14-02-2008, 07:02
با سلام.

آقای Mr.reCode من اگه بخوام مثل شما بشم باید چیکار کنم؟

من به این کارا خیلی علاقه دارم ولی کسی رو ندارم که یادم بده. :34::38::1::16:

ممنون میشم یه راهنمایی به من بکنین.:2:

با اجازه Mr.reCode ...
دوست من شما یه راه بسیار درازی در پیش داری فقط باید توی این راه صبور و جسور باشی در ضمن انگلیسی بلد بودن خیلی مهمه حتی اگه بتونی بعضی اصطلاحات تخصصی کرک را هم یاد بگیری کافیه ...

fire-wizard
14-02-2008, 12:40
با سلام .... اقای Morteza_SOS من این برنامه رو پک کردم به دلیل اینکه نمیخواستم هر ادم تازه وارد و ناشی بیاد و دستکاریش کنه و .....

اقای hpk34 از من به شما نصیحت ....

هیچ وقت دنبال این کار نباش و سعی کن با برنامه نویس شدن بخوای با کرک مقابله کنی.... همین کرکرها که میبینی برنامه ها رو کرک میکنن همشون مدیون برنامه نویس ها هستن اگه گفتی چرا ؟؟؟؟ چون اگه برنامه هایی همچون Olly و ... رو برنامه نویس ها نمینوشتن اونا با چی میخواست کرک کنن ؟؟؟؟؟

در ضمن شما بهتره از VB شروع کنی چون برای افراد تازه وارد گزینه ی مناسبی هستش ....

من هیچ وقت از این زبان خوشم نیومده ولی بعضی اوقات باهاش کار میکنم ..... با اینکه بر روی VC++ و اسمبلی و C# و ِDelphi تا حدودی تسلط دارم ولی شخصا برنامه نویسی به زبان Delphi رو برای برنامه های تحت ویندوز ترجیح میدم .... چون ازش خوشم میاد .... اگه جایی هم نیاز باشه از VC استفاده میکنم چون انعطافش بالاست و میتونم اسمبلی رو با دست بازتری نصبت به دلفی توش استفاده کنم و ....

خلاصه اینکه سعی کن بهترین راه رو انتخاب کنی ....

یا حق ....

Mr.reCoder
15-02-2008, 07:38
اینم از کرک نسخه ی 3 همراه با تشکر از نویسندش!!

فایل را اجرا کنید روی Ok کلید کنید پیغام پسورد رو نشونتون میده!
یک تصویر از اجرایش همراه فایل است!

لینک:

----------------------------------------------------------------------------
در مورد این برنامه: نمدونم با چی پک شده بود اما خیلی چیزهای خوبی در مورد ساختار فایل PE یاد گرفتم!

---------------------------------------------------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

hpk34
15-02-2008, 08:16
آقای Mr.reCoder و fire-wizard و Morteza_SOS از همتون بخاطر راهنمایی ممنونم.:11:

راستش من خیلی هم تازه وارد نیستم.من رشته تحصیلیم کامپیوتره.

من الان 2 ساله که با وی بی کار میکنم و یه مختصر برنامه نویسی بلدم.با توابع API هم آشنایی دارم.

خوب من حالا منتظر راهنمایی دوم شما هستم.

--------------------------

آقای Mr.reCoder من امتحان کردم قفلشو باز کرد.

واقعا که شما حرفه ای هستین.:5:

دیگه بیشتر غلاقه مند شدم.:8:

Mr.reCoder
15-02-2008, 08:36
خوب پس قدم اول رفع شد البته نیمه کاره!!!
آموختن زبان VC++ همراه Assembly بسیار راه گشاست!

-------------------------------
زبان اجنبی رو هم به این دلیل گفتم چون مقالات بسیار کمی در مورد کرکینگ پیشرفته به زبان پارسی وجود دارد.

-------------------------------
دوست من اینکه من حرفه ای هستم نظر لطف شماست. اما من هنوز اول راهم. چون هر چی جلوتر بری چیزهای بیشتری خواهی دید!!

fire-wizard
15-02-2008, 08:48
سلام Mr.reCoder عزیز . ممنونم بابت کرکی که ساختی .
البته ناگفته نمونه ها این برنامه هنوز جایی برای توسعه داره و تا چند ساعت دیگه نسخه ی چهارش رو مینویسم چون من روی این نسخه ی 3 فقط 20 دقیقه وقت گذاشتم و خودمم هم ازش انتظار چندانی نداشتم .....

در ضمن تنها کسی که تا حالا تونسته نسخه های 2 به بالا رو توی این انجمن کرک کنه فقط شما بودی ...

میخوام نظرت رو در مورد این نسخه 3 بدونم که چقدر امنیتش نصبت به بقیه بالاتر بود .... ؟

Mr.reCoder
16-02-2008, 01:14
دوست من بهتره خیلی روش وقت بزاری چون اگه نزاری بازم کرک میشه!
اما این نسخه شاید نیم پله از بقیه امن تر بود!!! اونم بخاطر پک شدن خوبش بود!!! که البته خیلی هم جلوی آدم نمیگرفت!!!
در مورد اینکه فقط من توانسته باشم نسخه های 2 به بالا را کرک کنم شاید کمی زود قضاوت شده باشد چون خیلی استاد تر از من اینجا هست.

فقط یک سوال: این نسخه را خودت پکش کرده بودی یا با نرم افزار خاصی این کار رو کردی؟

fire-wizard
16-02-2008, 01:24
با سلام Mr.reCoder عزیز ...

تازه فهمیدم که توی چندین نسخه ی قبل یک صوتی احمقانه دادم ....

الان که داشتم نسخه ی 3.5 رو مینوشتم این رو متوجه شدم ...

توی این نسخه سعی شده اون صوتی تا حدودی برطرف بشه و چند تا چیز دیگه به امنیتش اظافه بشه و .....

لینک دانلود نسخه ی 3.5

راستی الان که این پست رو زدم یعنی ساعت 1:27 دقیقه من تو یاهو هستم و دوست خوبم اقای Mr.reCoder اگه با ای دی که ساخته بیاد بالا من خیلی خوشحال میشم ...

یا حق ...

Mr.reCoder
16-02-2008, 07:53
امنیتش خوبه!:10:

اما علی ای حال سوراخ گشت!!!!!

اینم لینکش:

----------------------------------
مثل کرکهای قبلی عمل میکنه!:27:

------------------------------------
اگه من به اندازه شما API بلد بودم الان تو Microsoft بودم! شایدهم شرکت Borland!!!!!!!:18:

----------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

aydin_eb7777
16-02-2008, 11:44
Mr.reCoder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
سلام :)
من که کیف کردم از کارهات
آقا شما هم یک آموزش از کاراتون بذاری بد نمیشه :)
به قول یکی از دوستامون ( زکات علم آموختن آن به دیگران است )
یک سری هم به هین پست بزنید ممنونتون میشم:)
یک برنامه ای هست که اصلاً پک نشده و با دلفی نوشته شده ولی ورژن جدید اینبرنامه که 24 هست را هنوز کسی نتونسته کرک کنه.
آپلود کردمش 1.4 مگ .
لطفاً کارتون را با این برنامه شروع کنید که توسط یک برنامه نویس کانادایی نوشته شده و کاملاً حرفه ای :)
با تشکر:)

fire-wizard
17-02-2008, 00:23
دوست خوبم اقای Mr.reCoder خیلی ممنون بایت این یکی کرک .....

کرک جالبی بود ... زدی همه ی کدهایی که براش نوشته بودم رو پاک کردی از توش و فقط توابع سازندهی پسورد رو گذاشتی ..... ( حدس میزدم که همین کار رو میکنی چون به جز این هیچ راه دیگه ای نداشت )

البته من میتونستم امنیتش رو بالاتر ببرم ولی با خودم گفتم که بزارم اگه این یکی رو کرک کردی بعدا کاملترش کنم .... به همین دلیل نام این نسخه رو 3.5 گذاشتم و از گذاشتن نام Active Page V4 خوداری کردم و به احتمال زیاد خودتون هم دلیلش رو فهمیدین ....

در مورد اینکه گفتی با بلد بودن این همه API باید میرفتی Microsoft باید بگم که من با این همه چیزی که بلدم هنوز هیچی بلد نیستم و هنوز خیلی راه داره تا به اونجا ها برسم ....

منتظر نسخه ی بعدی باش چون یک سری تحولات جدید توش ایجاد میکنم ..... ( البته با این ذهن خلاق شما در کرک کردن برنامه ها بعید نیست که اونم کرک نشه )...

یا حق .....

Mr.reCoder
17-02-2008, 07:03
من هم ممنونم از لطفت. با کرک کردن برنامه هات خیلی چیزها یاد گرفتم!:10:
یه سوال داشتم. این چیزها رو در مورد Api از کجا میدونی! البته بجز Msdn و Api Guide.

Mr.reCoder
17-02-2008, 07:08
Mr.reCoder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
سلام :)
من که کیف کردم از کارهات
آقا شما هم یک آموزش از کاراتون بذاری بد نمیشه :)
به قول یکی از دوستامون ( زکات علم آموختن آن به دیگران است )
یک سری هم به هین پست بزنید ممنونتون میشم:)
یک برنامه ای هست که اصلاً پک نشده و با دلفی نوشته شده ولی ورژن جدید اینبرنامه که 24 هست را هنوز کسی نتونسته کرک کنه.
آپلود کردمش 1.4 مگ .
لطفاً کارتون را با این برنامه شروع کنید که توسط یک برنامه نویس کانادایی نوشته شده و کاملاً حرفه ای :)
با تشکر:)

سلام دوست من.

بله درسته زکات علم آموختن آن است.

اما بدلیل مشغله ی کاری نتونستم.
انشا الله اگه وقت کردم یه آموزشی برای Crackme که آدرس پستش رو دادی بنویسم.

--------------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

fire-wizard
18-02-2008, 00:18
من هم ممنونم از لطفت. با کرک کردن برنامه هات خیلی چیزها یاد گرفتم!:10:
یه سوال داشتم. این چیزها رو در مورد Api از کجا میدونی! البته بجز Msdn و Api Guide.

با سلام ....

دوست خوبم من قبلنا خیلی در مورد مهندسی نرم افزار و معماری سیستم عامل ها تحقیق کرده بودم و این روش هایی هم که در برنامه نویسیم بکار میبرم و شما ازشون خوشتون اومده حاصل زحمات چند ساله ی من هستش ... و این تکنیک ها و بکارگیری API ها یک منبع ثابت نبوده ..... در ضمن باید یگم که من تا به حال از Msdn و Api Guide استفاده نکردم .... چون زیاد زبان انگلیسیم خوب نیست ..... البته اونجوری هم نیستش که هیچی نفهمم ....

من در کل 17 سال دارم و برنامه نویسی رو از وقتی شروع کردم که سال دوم راهنمایی بودم ..... اگه منم مثل اکثریت از همون اول میرفتم سراغ بازی های کامپیوتری الان این چیزا رو بلد نبودم ..... اخه از همون بچکی همیشه دوست داشتم تولید کننده باشم نه مصرف کننده .... به همین دلیل هم سعی کردم تا میتونم یاد بگیرم تا فرداها حرفی برای گفتن داشته باشم ... :46: ( البته بازم میگم من با اینکه خیلی چیزا میدونم هنوز هیچی نمیدونم ) ....

قبلا هم در مورد همکاریمون صحبت کرده بودیم ...... الان هم میگم که اگه ما بتونیم 2 نفری یک گروه رو تشکیل بدیم بدون شک موفق خواهیم بود .... :10:

راستی شدیدا خودت رو برای نسخه ی چهار این قفل Active اماده کن .....

Mr.reCoder
18-02-2008, 06:30
با سلام ....

دوست خوبم من قبلنا خیلی در مورد مهندسی نرم افزار و معماری سیستم عامل ها تحقیق کرده بودم و این روش هایی هم که در برنامه نویسیم بکار میبرم و شما ازشون خوشتون اومده حاصل زحمات چند ساله ی من هستش ... و این تکنیک ها و بکارگیری API ها یک منبع ثابت نبوده ..... در ضمن باید یگم که من تا به حال از Msdn و Api Guide استفاده نکردم .... چون زیاد زبان انگلیسیم خوب نیست ..... البته اونجوری هم نیستش که هیچی نفهمم ....

من برای هر نوع کرک می آماده ام! یه پیشنهاد دارم همه ی نیرو تو جمع کن یه کرک می بنویس من کرکش کنم خیال تو و خودم و راحت کنم. آخه باید یعد از چند روز برم دنبال نون درآوردن ممکنه تا چند هفته شایدم چند ماه نباشم.

----------------------------------------------------------------

در مورد تشکیل تیم، من خوشحال خواهم شد! اما چگونه تو اونجا بعد من اینجا!!!:10:. فاصلمون دوره!!:41:. اگه پیشنهادی برای حل این مشکل داری مطمئنا خوشحال میشوم.:20:

lvl@ster
18-02-2008, 22:59
با سلام ....

من در کل 17 سال دارم و برنامه نویسی رو از وقتی شروع کردم که سال دوم راهنمایی بودم ..... اگه منم مثل ا.

شما واقعا یک نابغه هستید

این دومین نابغه ای هست که تو زندگیم می بینم

من تازه 1.5 سال هست که با کامپیوتر آشنا شدم . قبلا اصلا نمیدونستم چه جوری باید کامپیوتر را روشن کرد

منم مثل مستر رکودر باید برم به فکر نون در اوردن باشم. آخه اصلا تو کرک و ... هیچی نیست. بزرگهای ما چی شدن که ما چی بشیم

آخرشم میگن دزد نرم افزار هست و خلاص؟

خیلی وقته نبودم . اون کرک می نسخه دوم را کرک کردم ولی در سیستم من دیگه اجرا نمیشه و یه ارور میده. که اصلا سر در نمی اورم

چون تو سیستم من ارور میده دیگه با شما همراه نبودم

امنیت نسخه های بعدی هم خیلی بالا رفته ؟ دیگه کرک می هات یه حرفه ای مثل دوست خوبمان رکودر می طلبه

با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز

fire-wizard
19-02-2008, 00:14
با سلام دوستان خوبم .....

من دارم روی نسخه ی جدید قفل نرم افزاری Active Page کار میکنم و کلا دارم از اول بازنویسیش میکنم تا بتونم امنیتش رو بالاتر از این ببرم .... تا یک یا دور روز دیگه اماده میشه ....

در مورد تشکیل تیم، من خوشحال خواهم شد! اما چگونه تو اونجا بعد من اینجا!!

دوست من مگه شما کجا هستین ؟؟؟ در ضمن اعضای یک تیم نباید حتما ور دل هم باشن که .... من تیمهایی رو میشناسم توی امریکا که هر کدوم از اعضای اون در یک کشور جدا هستن ... نمونش هم شکرت Media Chance هست که متشکل از سه نفر هستش ( اگه تا حالا بهشون اظافه نشده باشه ) و دو تاشون توی یک کشورند ولی اون یکی توی یک کشور دیگه هستش ...

شما واقعا یک نابغه هستید

این دومین نابغه ای هست که تو زندگیم می بینم

نظر لطفتون هستش .... شما هم میتونید باشید . برای یاد گرفتن هیچ وقت دیر نیست ...

دوستان منتظر نسخه ی بعدی این قفل نرم افزاری باشن .... دارم روش کار میکنم و به زودی میزارمش اینجا ....

یا حق ...

Mr.reCoder
19-02-2008, 06:34
دوست من مگه شما کجا هستین ؟؟؟ در ضمن اعضای یک تیم نباید حتما ور دل هم باشن که .... من تیمهایی رو میشناسم توی امریکا که هر کدوم از اعضای اون در یک کشور جدا هستن ... نمونش هم شکرت Media Chance هست که متشکل از سه نفر هستش ( اگه تا حالا بهشون اظافه نشده باشه ) و دو تاشون توی یک کشورند ولی اون یکی توی یک کشور دیگه هستش ...

بله - دوری راه رو میشه با خطوط تلفن به سادگی کم کرد. اما بیشتر منظورم همان نون درآوردن بود. وگرنه من هر کجا و هر وقت آماده ی تشکیل تیم هستم.

امنیت نسخه های بعدی هم خیلی بالا رفته ؟ دیگه کرک می هات یه حرفه ای مثل دوست خوبمان رکودر می طلبه

شاید کلمه ی حرفه برای من خیلی بیشتر باشه. چون هنوز یاد میگیرم! و یاد خواهم گرفت. الان دارم روی Import Table و نحوه ی محافظت از اون کار میکنم. اگه مقالاتی در این مورد میشناسین لطفا به من هم نشون بدین.

-------------------------------------------------------------
با تشکر Mr.reCoder

lvl@ster
19-02-2008, 09:31
تا دوست عزیزمون جناب فایر ویزارد نسخه ی بعدی را آماده میکنن

من یه کرک می با ویژوال بیسیک نوشتم . البته اونو پک کردم

شما با هر روشی که دوست دارین یا بلدین . کرکش کنین

لودر و حتی سریال فیش هم قبوله

اینم لینک

120 kb

SadeghPM
19-02-2008, 11:00
اگه میخاین واقعا قدرت الگوریتم یا برنامه نویسی تونو چک کنین پس دیگه چرا اونو پک کردین؟؟؟؟؟؟

lvl@ster
19-02-2008, 13:18
اخه این دوستمون فایر ویزارد فک میکنه فقط باید از طریق برنامه نویسی از برنامه هاش محافظت کنه

نه اینطوری نیست هزار تا راه دیگه هم هست

حالا اگه کسی مرده بیاد جلو و کرک کنه.

برنامه را طوری نوشتم حتی اگه انپک هم بشه براحتی کرک نمیشه

aydin_eb7777
19-02-2008, 14:12
سلام
این obsidium دیگه چه سیقه ایه که در اومده؟؟
ما که ندیده بودیم Crackme را پک کنن چون طرف مطمئنه که کرک نمیشه و از اسمی هم که روشه یعنی من را کرک کن :)
تو دیگه چرا پک کردی اونم با obsidium 1.2 ؟؟
وقتی که شروع به کرک می کنم یه پنجره با عنوان Oh Nooooooooo!!!! باز می شه که نوشته
: Debugger Detected By Master ==>Email: Y_ashar@yahoo.com

fire-wizard
19-02-2008, 15:19
اخه این دوستمون فایر ویزارد فک میکنه فقط باید از طریق برنامه نویسی از برنامه هاش محافظت کنه

نه اینطوری نیست هزار تا راه دیگه هم هست

حالا اگه کسی مرده بیاد جلو و کرک کنه.

برنامه را طوری نوشتم حتی اگه انپک هم بشه براحتی کرک نمیشه

دوست من برنامه Active Page از نسخه ی 3 به بعد پک شده هستش .... یعنی کرکر باید اول انپکش کنه بعدا بیاد کرکش کنه که کرک کردنش هم غیر ممکن بود ولی چون Mr.Recoder اومد و تمامی توابع و دستورات فایل من رو حذف کرد و دستورات خودش رو جایگزین کرد تونست اون رو کرک کنه وگرنه .......

در کل تمام سعی خودم رو میکنم تا امشب نسخه ی جدیدش رو درست کنم برای دوستان کرکر . :46:

یا حق ...

lvl@ster
19-02-2008, 17:36
سلام
این obsidium دیگه چه سیقه ایه که در اومده؟؟
ما که ندیده بودیم Crackme را پک کنن چون طرف مطمئنه که کرک نمیشه و از اسمی هم که روشه یعنی من را کرک کن :)
تو دیگه چرا پک کردی اونم با obsidium 1.2 ؟؟
وقتی که شروع به کرک می کنم یه پنجره با عنوان Oh Nooooooooo!!!! باز می شه که نوشته
: Debugger Detected By Master ==>Email: Y_ashar@yahoo.com

y_ashar@yahoo.com ایمیل من هست

Master نام کاربری من

این پیغام هم معنیش اینه که پکر یه انتی دیباگه که این پیغام را من تنظیم کردم

کرک می من خودش ذاتا آنتی دیباگ هست که ۀنتی دیباگ پکر هم بهش اضافه شده

در ضمن کرک می های لول های بالا را پک می کنن

این دوستمون یعنی فایرویزارد اومده اینجا هی کرک می می نویسه تا امنیتش را بالا ببره تا برنامه هاش کرک نشن

و هدفش اینه که به ماکسیمم امنیت برسه

منم میگم ماکسیمم امنیت من اینه و من این راه را برای خودم انتخاب کردم و حالا هر کی میخواد تست بزنه بسم الله

*Batman*
19-02-2008, 20:24
سلام.
دو ست عزیز منظور شما از کرک کردن برنامه تون دقیقا چیه؟
یعنی چه فاکتورهایی باید هک بشه ؟
آیا باید پسوردی کشف بشه یا Source برنامه نشون داده بشه یا Resource های اون و . . . ؟
=============================
من الان خاموشم. لطفا منو روشن کنید.

fire-wizard
19-02-2008, 21:25
y_ashar@yahoo.com ایمیل من هست

Master نام کاربری من

این پیغام هم معنیش اینه که پکر یه انتی دیباگه که این پیغام را من تنظیم کردم

کرک می من خودش ذاتا آنتی دیباگ هست که ۀنتی دیباگ پکر هم بهش اضافه شده

در ضمن کرک می های لول های بالا را پک می کنن

این دوستمون یعنی فایرویزارد اومده اینجا هی کرک می می نویسه تا امنیتش را بالا ببره تا برنامه هاش کرک نشن

و هدفش اینه که به ماکسیمم امنیت برسه

منم میگم ماکسیمم امنیت من اینه و من این راه را برای خودم انتخاب کردم و حالا هر کی میخواد تست بزنه بسم الله

جای برادر عزیز اقای Mr.Recoder واقعا خالی هستش .....

راستی همونجور که دوستان گفتن این یک کرک می هستش و باید به برنامه نویسی در اون بنازی نه به پکر ها و دیباگر هایی که درش استفاده کردی ....

aydin_eb7777
19-02-2008, 23:47
من بازم می گم اگه شما هم می خوای مثل Fire_Wizard عزیز قدرت برنامه نویسیت را محک بزنی پک نکن جیگر تو بوخورم :)

aydin_eb7777
19-02-2008, 23:49
من یک آموزش برای آنپک کردن فایلت تا ورژن 3 را پیدا کردم ولی راستش ازش سر در نیاوردم.
نمی دونم چی را باید تو olly استفاده کنم :)

Mr.reCoder
20-02-2008, 06:58
Obsidium پکر خیلی قدرتمندیه!
تمام راههایی رو که یک کرکر میخواهد با اون راهها کرکش کنه میبنده! البته غیر ممکن نیست! اصلا غیر ممکن نیست! حتی اگه IAT رو بخوره بازم راهی هست. فقط طول میشکه تا پیداش کنم!

fire-wizard
20-02-2008, 20:18
نسخه ی چهارم قفل نرم افزاری Active Page رو بلاخره تموم کردم و میزارمش اینجا تا دوستان دوباره قدرتشون رو توی کرک کردن نرم افزارها به نمایش بزارن ...

این قفل نرم افزاری به صورت Carck Me هستش و فقط جنبه ی ازمایشی داره تا قدرت امنیتی خودش رو محک بزنه ....

از هیچ پکری برای Pack کردن این قفل استفاده نشده ( فقط از UPX برای کمتر کردن حجم استفاده شده ) .

در این قفل سعی کردم به امنیت خود قفل بنازم نه نرم افزارهای جانبی همچون Packer ها و …. :13:

منتظرم ببینم چه کسی میتونه این نسخه رو کرک بکنه .... :27:

لینک دانلود با حجم 410 کیلوبات :11:

یا حق ...

Morteza_SOS
21-02-2008, 02:44
نسخه ی چهارم قفل نرم افزاری Active Page رو بلاخره تموم کردم و میزارمش اینجا تا دوستان دوباره قدرتشون رو توی کرک کردن نرم افزارها به نمایش بزارن ...

این قفل نرم افزاری به صورت Carck Me هستش و فقط جنبه ی ازمایشی داره تا قدرت امنیتی خودش رو محک بزنه ....

از هیچ پکری برای Pack کردن این قفل استفاده نشده ( فقط از UPX برای کمتر کردن حجم استفاده شده ) .

در این قفل سعی کردم به امنیت خود قفل بنازم نه نرم افزارهای جانبی همچون Packer ها و …. :13:

منتظرم ببینم چه کسی میتونه این نسخه رو کرک بکنه .... :27:

لینک دانلود با حجم 410 کیلوبات :11:

یا حق ...

2 تا پيغام خطا مي ده ببين از چيه :

1-
Active Page Lock V4.exe - Unable To Locate Component
This application has failed to start because borlndmm.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

2-
RUNTIME ERROR

Cannot load library c_037984532109.nls when evaluating instruction CallProc ($9A27EC,$1,$46FC88,$9B862C,'SPACP').

Stack content is: [].

Source position: 3,17.

در ضمن اديت باكس ها هم معلوم نيست چي كار كردي با اين برنامه Visible اديت باكس ها انگار False‌ شده !!!:2:

Mr.reCoder
21-02-2008, 07:20
از شما هم یه فایل پروتکت شده دیدیم!!!:27:
اینو با UPX که خیلی از خوشم میاد پروتکت کردی؟
اما اون محافظ فایل Stream خیلی خوبه!
دارم باهاش میجنگم!:46:

--------------------------
چی بگم؟!:11:

fire-wizard
21-02-2008, 07:21
شرمنده - اگه دلفی روی سیستمتون نصب بود این مشکل پیش نمیومدش .

اینا فایلهای سیستمی هستن که همراه با Delphi نصب میشن ...

من فایل رو براتون اپلود کردم که اگه بریزینش توی system32 مشکلتون کاملا حل میشه .

fire-wizard
21-02-2008, 11:50
سلام دوست خوبم اقای lvl@ster ...

تا الان که Active Page Lock Pro V4 دوام اورده و کرک نشده ...

تو هم اگه میخوای قدرت امنیتی برنامت رو بسنجی بهتره اون قفلت رو بدون اینکه Pack بکنی بزاری اینجا ...

خیلی مشتقام ببینم قدرت قفلت چقدر هستش ...

ما منتظر قفلت هستیم ... البته بودن اینکه پک شده باشه ....

-----------------

سلام MR.Recoder عزیز ....

منم از UPX خوشم میاد چون حجمرو خوب کاهش میده ....

منتظر کرک این نسخه هستم ...

یا حق ...

lvl@ster
21-02-2008, 15:53
دوست عزیز جناب فایرویزارد

بابا خیلی با این ور رفتی فک کنم شما فقط به کرک می های یک طرفه فکر می کنید؟ (یعنی چیشو بعدن میفهمی)

کرک می ات آدمو خیلی اذیت میکنه . بابا کرک می هاتو عوض کن . اصلا هدف معلوم نیست . نه پنجره اصلی برنامه ؟ نه یه پیغام موفقیت ؟ هیچی نداره؟ نه نشانه ای برای رجیستر شدن برنامه

وقتی با کرک می های شما ور میرم مثل این مونه که میخوام یه نگ اسکرین را از جولوی چشم وردارم. خلاصه اینکه اصلا با حس و حال من سازگار نیست. و حوصله آدمو سر می بری و نمیشه کرک کرد. البته میشه کرک کرد ولی زمان بر میشه؟

بعد از آنپک هم صد تا ارور گذاشتی؟؟؟!!!!!! که پدر آدمو در میاره

با تغییر این آفست ها ارور ها از بین می روند

0045E2A9 FF57 2C CALL DWORD PTR DS:[EDI+2C] ===> nop

0045E2D0 /75 1D JNZ SHORT 0045E2EF ===> jmp

0045E32C /0F84 8C000000 JE 0045E3BE ===> jnz

0045E342 /75 10 JNZ SHORT 0045E354 ===> jmp

من به شما توصیه میکنم با دلفی برنامه ننویس؟ چون اصلا تو بورس نیست . چرا مایکروسافت را ول کردی چسبیدی به بورلند.

من خودم C#.net دارم کار میکنم.شما هم این همه استعداد را بزار روی یه چیزی که ارزش داشته باشه

من به علت کنکور کارشناسی دیگه خیلی کم میام سر میزنم . دارم خودمو واسه ی کنکور آماده می کنم.

واینکه به من گفتی چرا برنامه ات را پک می کنی به روی چشم دیگه پک نمیکنم . حالا یدونه واستون کیجن می نوشتم . پک هم نشده از هر روشی که دلتون میخواد کرک یا کیجن نوشتن یا سریال فیش کردن یا هر روشی که دلتون میخواد یا بلدین. کرکش کنید.؟

mehdi_7070
21-02-2008, 17:33
یک خواهش از دوستان عزیز داشتم

اگر می خواهید یک CrackMe یا هر چیز دیگه قرار بدهید (که جدای از موضوع اصلی و عنوان تاپیک هست) ، لطفا تاپیک جدید ایجاد کنید .

با تشکر ـ مهدی :)

Mr.reCoder
21-02-2008, 22:47
اینهم یک Loader برای Active Page Lock V4

لودر را اجرا کنید کلید Load را کلیک کنید. بعد از اینکه Active Page اجرا شد بعد از 2 ثانیه روی OK کلیک کنید.
پسورد در یک MessageBox نشان داده میشود.

لینک دانلود:

وقت ندارم در مورد امنیتش بگم. انشاالله فردا:10:.
---------------------------
با تشکر Mr.reCoder

---------------------------------------------

fire-wizard
22-02-2008, 00:10
لودرتون مثل دفعه ی قبلی کار نکرد و روی دو تا سیستم هم امتحان شد ( هم سیتم خونگیم - هم لپ تاب )

با تشکر ...

fire-wizard
22-02-2008, 02:48
سلام مجدد خدمت دوستان خوبم ...

اقای Mr.reCoder اون لودر شما که کار نکرد ....

من وقتی یکم با اون نسخه ی 4 یکم کار کردم متوجه ی تعدادی باگ شدم و سعی کردم همه ی باگ هاش رو از بین ببرم ... دیگه حتی اگه دلفی هم روی سیستمها نصب نباشه این نسخه ی 4 که فیکسش کردم به راحتی اجرا میشه ...

بهتره اون نسخه ی قبلی رو کاملا فراموش کنی و اگه قصد داری قدرتت رو نشون بدی این نسخه رو کرک کن ( نسخه ی فیکس شده ی 4 )

لینک دانلود Active Page Lock Pro V4.3

***-------------------------------------

سلام اقای lvl@ster . امیدوارم خوب باشی ....

دوست عزیز من توی Carck Me های خودم سعی کردم با تغییر کوچکترین چیز به کاربر گیر بدم و ....

به نظرم همه چی هم واضح هستش .... یک شماره سریال به شما داده میشه شما باید یک شماره سریال بر اساس اون شماره سریال وارد کنید و بر روی OK کلیک کنید .... اگه درست بود که برنامه تموم میشه وگرنه .... میگه
You Password Is FALSE . فکر نکنم از این واضحتر نیازی باشه .....

در ضمن من به زبانهای برنامه نویسی از جمله C++ و C# و Delphi و PHP تسلط کافی رو دارم . و دلیل اینکه از محصولات Borland برای توسعه ی نرم افزارهام تحت ویندوز استفاده میکنم کاملا واضح هستش .... چونکه محصولات بورلند از کتابخانه ی قدرمتند VCL بهره مند هستن ... علاوه بر این محصولاتی همچون Borlan C++ Builder علاوه بر VCL از MFC هم کاملا پشتیبانی میکنه ..... حالا به نظرت کدوم بهتره .... ؟ البته قدرت Microsoft VC قابل تحسین هستش ولی کلا برای توسعه ی سریعتر نرم افزارهای تحت ویندوز 32 بیتی محصولات برلند رو ترجیح میدم ... هر چند که بر روی Microsoft VC هم تسلط دارم و اگه نیاز داشتم میتونم از اونم استفاده کنم ....

Mr.reCoder
22-02-2008, 06:41
اینهم یه Loader برای برنامه ی Fix شده!
قبل از اجرای لودر تمام برنامه های Active page در حال اجرا رو ببندین!

اگه کار نکرد و Error داد، پیغام error را بگین.

لینک دانلود:

-------------------
با تشکر Mr.reCoder

fire-wizard
22-02-2008, 08:43
افرین کار کردش ... ولی چرا لودر ؟ چرا مثل دفعه های قبل کرکش نکردی ؟؟؟

هر چند تا امشب کاری میکنم دیگه نتونی براش لودر بسازی و بدون اجازه وارد محدوده ی حافظه ی برنامه ی من بشی ...

یا حق ....

Mr.reCoder
22-02-2008, 08:54
ولی چرا لودر ؟ چرا مثل دفعه های قبل کرکش نکردی ؟؟؟

آخه میدونی روتین اصلی رو کجا پیدا کردم؟
دوکوچه پایین تر از فایل اجرایی!!!:18:
اینه که اصلا ربطی به فایل اجرایی نداشت!!!!:46:

fire-wizard
24-02-2008, 01:57
با سلام ....

اخرین نسخه ی قفل نرم افزاری Active Page Lock Pro رو هم نوشتم ....

علت این که اخرین نسخه هستش اینه که یک پرژه ی نرم افزاری بهم خورده که مجبورم تا اخر عید تحویلش بدم و خیلی هم سنگین هست و باید سخت روش کار کنم ..... به همین دلیل وقت نمیکنم روی این قفل کار کنم ..... البته هر وقت وقت کردم توسعه دادنش رو ادامه میدم ....

منتظرم دوستان این نسخه رو هم کرک کنن و .... منتظر کرکش هستم ( شدیدا )

لینک دانلود Active Page Lock Pro v4.4

یا حق ... منتظرم .... :20:

Mr.reCoder
24-02-2008, 08:44
چرا فایل اصلی رو با Obsidium پکش کردی!!!:19:
پکری غیر از این نبود؟:19:
اصلا خوشم نیومد!!!:19::19::19:

tactools
24-02-2008, 09:05
پک کردن نشونه ضعف کرک میه آقای Mr.reCoder و یا ترس برنامه نویس:21:

Mr.reCoder
24-02-2008, 10:22
برنامه ی Active page را اجرا کنید. البته فقط یک برنامه!!(یعنی فقط یکبار ActivePage اجرا شده باشد!)
سپس Patcher را اجرا کنید و روی Patch کلیک کنید سپس در Active PAge روی OK کلیک کنید. پیغام پسورد را نمایش میدهد.
لینک دانلود

fire-wizard
24-02-2008, 17:07
پک کردن نشونه ضعف کرک میه آقای Mr.reCoder و یا ترس برنامه نویس:21:

فردی نظر میده که حداقل خودش یه چیزی بلد باشه - پک کردن برنامه ی من چه فرقی به حال تو داره ؟؟؟ تو اگه راست میگی چرا نسخه های قبلی که پک نشده بود رو کرک نکردی ؟؟؟

خوب من همینجوری ساکت نمیشینم در مقابل کرکرهای عزیز ... و یک نسخه ی دیگه هم امشب از این قفل میدم بیرون ... ( تا دوباره داداش عزیزم Mr.Recoder کرکش کنه همتون حال کنید ) . اصلا میدونی چیه !!! من حال میکنم Mr.Recode قفلای من رو کرک کنه .... چون هر چقدر اون اطلاعاتش بره بالاتر به نوعی به نفع منم هستش ....

یا حق ...

tactools
24-02-2008, 18:09
شرمنده fire-wizard عزیز من هیچ موقع بی احترامی نکردم و شما هم از حقیقت نباید فرار کنی
من هیچ کونه ادعایی نسبت که کرک کردن ندارم و تازه کارم ولی دیگه این سوتی پاین نمی دم در ضمن منتظر کرک می شما هستم جناب فقط پک نشده باشه
و از کرک همون که با کمک دوستان همین فرم کامپوننت های خودم رو خودم کرک می کنم بسمه بیشتر از این از یاد گرفتن کرک نمی خام

fire-wizard
24-02-2008, 18:34
سلام ...

باشه سعی میکنم تا شب اماده کنم CrackMe رو ... سعی میکنم با پکر خاصی پکش نکنم ....

فقط !!! منظورتون از اون لینکها چی بود ؟؟؟؟

Mr.reCoder
24-02-2008, 19:05
اولا: انشا الله که هیچ کدورتی بین ما دوستان پیش نیومده باشه.:10:
دوم: اگه کسی نظری داد، نظر هرکس در اینجا فقط جنبه ی انتقاد مثبت و پیشنهاد رو داره!:10:

سوما: fire-wizard جان شما خیلی لطف داری!:10:

چهارما: دیگه هیچی همین دیگه!!!:27:

fire-wizard
26-02-2008, 17:17
اینم یک Crack Me دیگه برای دوستان علاقه مند ....

لینک دانلود

اگه کرک شد یک پیغام رو نمایش میده و .... در غیر این صورت هیچ اتفاقی نمیوفته ...

منتظرم ...

fire-wizard
27-02-2008, 13:37
دوستان کرکر .. اقای ( Mr.reCoder ) اقای ( tactools ) ... مگه منتظر Crack Me نبودین ؟؟؟

اگه تونستین که به احتمال زیاد میتونید خوب کرکش کنید تا من یک فکر چاره ی دیگه بکنم .. اگر هم نشد که بگید حداقل قویترش کنم از اینی که هستش ....

منتظرم دوستای گلم ...

SadeghPM
27-02-2008, 13:51
این قدر توی کرک میات بی جنبه بازی در نیار!!! چرا برنامتون سیستم رو ری استارت میکنه؟ نمی تونستین به جاش از یه پیغام مبنی بر اینکه فایل آنپک شده بزاری ؟ یا اصلا برنامه بسته بشه؟
شما کرک می گذاشتین یا چیزی طلب کاری؟

fire-wizard
27-02-2008, 14:19
دوست عزیز -- این برنامه برای مقابله با کرک هست درسته یا نه ؟؟؟ خوب پس باید در اون از هر گونه نفوذ احتمالی جلوگیری کرد درسته یا نه ؟؟؟ گفتین پک نکنم منم پک نکردم و فقط با Upx حجمش رو کم کردم ...

دلیل اینکه سیستم رو ریستارت میکنه اینه که دیگه افرادی مثل اقای X نیاد و کدهای برنامه ی من رو پاک کنه و کدهای خودش رو بریزه توش ... پس باید به من هم حق بدید و فقط با دریدن نرم افزار فکر نکنید ... در ضمن نسخه های قبلی هم بعضیاشون همینجوری بود ... پس چرا دوستای دیگه که کرک کردن اعتراض نکردن ؟؟؟

به هر حال منتظر کرک هستم. ...

tactools
27-02-2008, 16:55
fire-wizard عزیز این روزا حذف و اضافه بود سرم شلوغ بود فکر نکنم سخت باشه مفتی که نمی شه کار کرد جناب یه جایزه بزارید روش کار می کنم قول میدم خودم واست دخلشو بیارم از رستارت کردنش هم واحمه ای ندارم ولی می ترسم باز از رو نری ببین فکر کنم باید کل فروم جمع بشن فقط کرک می شما رو کرک کنن باشه خیالی نیست شما تضمین کنید اخریه من خودم می زنمش

SadeghPM
27-02-2008, 18:01
در ضمن نسخه های قبلی هم بعضیاشون همینجوری بود .
خودتون جواب خودتون رو دادین !!!خب دیدید که نسخه های قبلی هم کرک شدن به این نتیجه نرسیدین که فایده ای نداره؟

fire-wizard
27-02-2008, 18:12
به علت اینکه این یکی کرک می ساختارش رو تغییر داده بودم نصبت به قبلیا گفتم بزارمش اینجا ببینم بازم مثل قبلی کرک میشه یا نه ... در ضمن هیچ کدوم از Crack Me ها رو یادم نمیاد شما یا بقیه دوستای کرکرتون کرک کرده باشین ... تنها کسی که Crack Me های من رو کرک میکرد اقای Mr.Recoder بودش درسته یا نه ؟

و من یادم نمیاد Mr.Recoder گله ای در رابطه با اونها کرده باشه ... بدون شک Mr.Recoder یکی از قویترین کرکرها ی موجود در این انجمن هستش ....

شما هم فکر نکنید که من نیازی به کرک کردن Crack Me های خودم دارم ... تنها مقصود من بالا بردن امنیت و جلوگیری از دزدیده شدن نرم افزارام هستش .... شما هم مجبورت نکردم که کرکش کنی ... کسایی که میخاون قدرتشون رو ثابت کنن میتونن این تاپیک رو دنبال کنن نه کسانی که فقط با حرفاشون باعث میشن من این همه تایپ کنم .... پس بهتره اگه میخوایین حرفای بی ربط بزنید و تاپیک رو با حاشیه بکشید اصلا هیچ پستی نزنید و باعث رنجوندن دیگران نشین ...

با تشکر از دوستان ...

fire-wizard
27-02-2008, 18:14
خودتون جواب خودتون رو دادین !!!خب دیدید که نسخه های قبلی هم کرک شدن به این نتیجه نرسیدین که فایده ای نداره؟

دوست خوبم بهتره در عمل ثابت کنی .... هر چند حاظرم قصم بخورم وقتی که برای ساختن این کرک می صرف کردم کمتر از 10 دقیقه بوده .... ( کدهای این کرک می 13 خط هست ) ... ولی بازم برام جالبه که این نسخه اینقدر دووم اورده نصبت به بقیه ...

SadeghPM
27-02-2008, 18:46
شما هم مطمعن باش با این لحنی که دارید هیچ کس اشتیاقی به کرک کردن کرک می های شما نداره. همینه که هیچ کس به سراغ کرک می های شما نمی یاد. به جای این که دعوت به کرک کردن بکنید ، مثله اینکه دعوا دارید و طلبکارید. اگه با تایپ کردن مشکل دارید میتونین تایپ نکنید:13:. اینجا رو هم اشتباه نگیرید ... جایی نیست که کسی بخواد قدرتشو به رخ دیگران بکشه...

مطمعن باشین که دیگه چیزی توی این تاپیک نمی نویسم و حتی سراغش هم نمی یام و شما با خیال راحت بشین و هی کرک می بنویس

fire-wizard
27-02-2008, 18:50
شما هم مطمعن باش با این لحنی که دارید هیچ کس اشتیاقی به کرک کردن کرک می های شما نداره. همینه که هیچ کس به سراغ کرک می های شما نمی یاد. به جای این که دعوت به کرک کردن بکنید ، مثله اینکه دعوا دارید و طلبکارید. اگه با تایپ کردن مشکل دارید میتونین تایپ نکنید:13:. اینجا رو هم اشتباه نگیرید ... جایی نیست که کسی بخواد قدرتشو به رخ دیگران بکشه... اصلا کرک می های شما در اون حد نیست ....

دوست عزیز شما اشتباه فکر میکنید ... اون اقای tactools هستش که همش ذخم زبون میزنه ... علاوه بر این انجمن داخل یاهو هم من رو بردش زیر سوال و من تقریبا سکوت کردم ... پس این مشکل من نیست .. شما باید جلوی اون رو بگیری که همش پارازیت میندازه ...

یه بار در میاد میگی چرا روت کم نمیشه .. یک بار در میاد میگه باید بابت کر میات پول بدی و .... ( محفوظ بماند )

خوب حالا مقصر منم یا اون ؟؟

hakhamanesh
27-02-2008, 23:51
دوستان لطف كنن كمي با هم رمانتيك تر صحبت كنن و از منحرف كردن تاپيك بپرهيزند.
با تشكر

fire-wizard
28-02-2008, 00:28
قربونت برم هخامنش جان .... خیلی کارت درسته ... ممنونم ... ( راستی یه فکری به حال این Crack Me هم بکن ) ..

بازم ممنونم ....

aydin_eb7777
28-02-2008, 11:11
سلام به Fire-wizard و Mr.Recoder گل.
دقیقاً درسته.
کس دیگه ای کرک نمی کرد.
و فعال ترین کسی که کرک می کرد آقای Mr.Recoder بود.

hakhamanesh
28-02-2008, 11:21
قربونت برم هخامنش جان .... خیلی کارت درسته ... ممنونم ... ( راستی یه فکری به حال این Crack Me هم بکن ) ..

بازم ممنونم ....

فعلا كه شب عيده كارمون شده طي كشيدن و فرش شستن ولي چشم اگر وقت كردم روش كار ميكنم.

tactools
28-02-2008, 15:34
fire-wizard پرونده رو اینجا مختومه اعلام کن چون فایل شما پچ شد البته من نتونستم ولی دادم یه بنده خدا از همین فروم دخلشو اورد نقطه مورد هدف واسه ریست 004677DC
در ضمن جواب ندادن دوستان دلیل بر کرک نشدن نیست دوست گرامی اخه ... حدی داره
اینم لینکش

کرک شده توسط Delphi_Developer [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.reCoder
29-02-2008, 09:12
من الان تو مرکز Isiran پایتخت هستم. نمیتونم کرک کنم.
انشالله بعد از برگشتنم (شاید تا پس فردا) حتما سری میزنم.

---------------------
از تاخیرم واقعا متاسفم...:41:

fire-wizard
01-03-2008, 00:44
Mr.reCoder جون خیل منتظرت هستم .....

این یک رو که فقط Delphi_Developer عزیز کرک کرد .... اگه اومدی بگو بعدی رو برات بنویسم ...

باور کن توی این CARCK ME ها خیلی چیزا در رابطه با امنیت نرم افزار یاد گرفتم ... ( فکر کنم تو هم خیلی چیزا در مورد کرک کردنشون یاد گرفته باشی )

منتظر برگشتنت هستم .... ( شدیدا )

Mr.reCoder
01-03-2008, 10:10
Mr.reCoder جون خیل منتظرت هستم .....

این یک رو که فقط Delphi_Developer عزیز کرک کرد .... اگه اومدی بگو بعدی رو برات بنویسم ...

باور کن توی این CARCK ME ها خیلی چیزا در رابطه با امنیت نرم افزار یاد گرفتم ... ( فکر کنم تو هم خیلی چیزا در مورد کرک کردنشون یاد گرفته باشی )

منتظر برگشتنت هستم .... ( شدیدا )

اومدم بنویس!!!:10: