PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کد گذاری روی فایل اجرایی به روش دلخواه!

alî
04-02-2008, 17:33
سلام دوستان
من با نرم افزار های قفل گزاری روی فایل های اجرایی زیاد آشنا نیستم. فقط نرم افزار هایی مثل upx رو میشناسم که با یک فرمت خاص فایل اجرایی رو کد میکنند که این روش لو رفته.
سوال من اینه که آیا نرم افزاری است که بشه یه فرمت خاص به اون داد و نرم افزار از اون استفاده کنه که کرکر ها اون فرمت رو نشناسن.
نمی دونم منظور منو متوجه شدید یا نه؟
مثلا یه رشته مثل یه پسورد بگیره و طبق اون فایل رو کد کنه؟

Morteza_SOS
07-02-2008, 08:41
سلام دوستان
من با نرم افزار های قفل گزاری روی فایل های اجرایی زیاد آشنا نیستم. فقط نرم افزار هایی مثل upx رو میشناسم که با یک فرمت خاص فایل اجرایی رو کد میکنند که این روش لو رفته.
سوال من اینه که آیا نرم افزاری است که بشه یه فرمت خاص به اون داد و نرم افزار از اون استفاده کنه که کرکر ها اون فرمت رو نشناسن.
نمی دونم منظور منو متوجه شدید یا نه؟
مثلا یه رشته مثل یه پسورد بگیره و طبق اون فایل رو کد کنه؟

به نام خدا
سلام بیشتر توضیح بده ولی اگر منظورت کاری است که Tz Exe Protector انجام می ده باید بگم هیچ وقت یه کرکر گول نمی خوره :41:

alî
07-02-2008, 15:49
من نمی دونم Tz Exe Protector چیکار میکنه.
همونطور که میدونید هر کدوم از این نرم افزار های کمپرسور با یه فرمت خاص خودشون فایل exe رو فشرده میکنن.
منظور من اینه که یه نرم افزار باشه که بشه بوسیله اون بدون داشتن اطلاعات در مورد فایل فشرده کردن فایل exe بشه براش یه فرمت تعریف کرد که خاص خود من باشه!

Reza goli
09-02-2008, 09:27
بسم رب شهدا!

به نظر من شما برو با MoleBox کارکن که همین کار رو انجام می ده.
یعنی یک عبارت می دی و بر طبق اون فایل رو کد می کنه!

Morteza_SOS
10-02-2008, 02:29
بسم رب شهدا!

به نظر من شما برو با MoleBox کارکن که همین کار رو انجام می ده.
یعنی یک عبارت می دی و بر طبق اون فایل رو کد می کنه!

به نام خدا
دقیقا تاره منظورتون را متوجه شدم !

alî
12-03-2008, 18:19
این molebox که حجم فایل رو تغییری نمی ده!
من نتونستم باهاش کار کنم یا همینطوری؟

hakhamanesh
12-03-2008, 21:44
كار اصلي MoleBox محافظت از فايلهاي جانبي يا همون ديتاهاي شماست و كارش به اين صورته كه فايل اجرايي شما همراه با ديتاهاتون رو ميگيره و يه فايل اجرايي به شما تحويل ميده كه در واقع فايل اجرايي اصلي و ديتاهاي شما درون اون فايل اجرايي پك شدن.قفل تلفني شتاب هم براي محافظت از ديتاها دقيقا از Dll همين MoleBox استفاده مي كنه.
حداقل ميتونم بگم اين روش محافظت از ديتاها خيلي مطمئن تر از مخفي كردن و مقابله با ايزوباستر هست كه خيلي ها دنبالشن.

xx750
25-04-2008, 10:21
نرم افزارهای EXEProtector زیادی در این زمینه موجود هستند مثل Themida یا Aramadillo و.... که یه سرچ بکنی حتما لینک دانلودشون پیدا میکنی تازگی هم یه شرکت ایرانی که قفل سخت افزاری داره به همرته قفلش یه برنامه TinyProtect داده که ئوستانی که ازش استفاده کردند میگن برنامه خوبی !
اینهم آدرسش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

baambooli
04-07-2008, 10:26
سلام
آیا Molebox میتونه password هم روی فایل بزاره؟ اگر نه کدام برنامه این کار را می کنه؟

amirgooran
04-07-2008, 12:31
MoleBox رو یاد نمی یاد...

اما PeSpin کار مورد نظر شما رو انجام می ده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

baambooli
09-07-2008, 08:48
ممنون از راهنماییتون