PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم یکی را باید دانلود کرد

dost1
04-02-2008, 07:44
سلام بچه ها
من میخواهم که آپدیت کسپر اسکی را دانلود کنم تا بتونم به صورت آف لاین آنتی ویروسم را آپدیت کنم
حالا بخش آپدیت آمدم گزینه های every day , every week را لازم ندارم با اون سومی کار دارم ولی این اون سه گزینه ای که در بالا است در پایین هم است تفاوت بین این دو چی است؟؟ کدوم یکی را باید دانلود کنم؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
04-02-2008, 10:59
این کارا چیه راحت برو تو انجمن نرم افزار های امنیتی اونجا اخرین پچ هاشو داونلود کن بدون دردسر

در ضمن اون بالایی اپدیت ها از یک هفته پیشه ولی پایینی از اول تا اخره البته فقط یه جملشو خوندما

پیشنهاد میکنم برا اینکه انتی به روزی داشته باشی از nod 32 استفاده کنی

dost1
05-02-2008, 07:56
سلام دوست عزیز ممنون از اینکه راهنمایی کردی ولی دوست من، من نخواستم که ترجمه کنید چون خودم انگلیسی بلدم منظورم این را هم میدونم که اولی آپدیت هر روز است دومی آپدیت یک هفته ای که گذشته و سومی آپدیت کامل است ولی من سوالم این است که سه مورد بالا با سه مورد پایین چی فرقی میکنه ؟؟ طبق نوشته ای که اونجا داره در سه مورد پایین علاوه بر اینکه آپدیت آنتی ویروس است پچ های حملات شبکه ایی هم است البته طبق برداشت من از اون جمله که نوشته و آیا این چیزی که من میگم درسته ؟؟ در کل فرق این سه مورد بالا با پایین چی است میخام دقیق بدونم :10:

tabriz-info
05-02-2008, 11:00
خوب خودت ترجمه کردی همونه دیگه