PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خودروهای وارداتی

vahidhgh
04-02-2008, 02:00
کسی اگر اطلاعاتی داره بذاره شدیدا محتاجم

Nomber1
04-02-2008, 13:05
سلام.

بهتر بود به جای ایجاد تاپیک این سوال رو در تاپیک اخبار و مباحث مربوط به خودروهای مونتاژو ساخت داخل مطرح میکیردید .

قوانین اختصاصی انجمن اتومبیل

2- سعی کنيد مطلب و يا پرسش خود را در قسمتی مطرح نماييد که با موضوع مورد نظر همخوانی داشته باشد. از مطرح کردن پرسشهای خود در قسمتهای نامتناسب پرهيز فرماييد

من مقاله ای که ندارم اما اخرین اطلاعاتی که دارم :

1-هر شخص میتونه برای یکبار بدون نیاز به گشایش حساب lc ( بینالمللی) و بدون داشتن کارت بازرگانی خودرو وارد ایران کنه
2-خودروی وارد شده حداکثر میتونه یکسال از عمرش گذشته باشه .
3-خودروهایی که از اروپا وارد میشند نیاز به بررسی کارشناس نداره چون حداق استاندارد اونها یورو 3 هست .
4-بیش از یک خودرو برای هر فرد مجاز نیست و در صورت واردات بیش از یک دستگاه نیاز به معرفی از سوی بازرگانی به گمرک میباشید
5-تعرفه واردات در سال 87 15 درصد کاهش پیدا میکنه و به 75 درصد میرسه .

موفق باشید.

HoshMaN
04-02-2008, 14:21
اصلا صرفه نداره یه ماشین که توخارج 15 میلیون ایران باشه بیاری ایران میره بالای چهل میلیون.
اما یه چیزی هست که مثلا یه ماشین خارج میخری میاری ایران واسه چند ماه.اونجوری بصرفه تر هست.

vahidhgh
04-02-2008, 14:24
سلام.

بهتر بود به جای ایجاد تاپیک این سوال رو در تاپیک اخبار و مباحث مربوط به خودروهای مونتاژو ساخت داخل مطرح میکیردید .

من مقاله ای که ندارم اما اخرین اطلاعاتی که دارم :

1-هر شخص میتونه برای یکبار بدون نیاز به گشایش حساب lc ( بینالمللی) و بدون داشتن کارت بازرگانی خودرو وارد ایران کنه
2-خودروی وارد شده حداکثر میتونه یکسال از عمرش گذشته باشه .
3-خودروهایی که از اروپا وارد میشند نیاز به بررسی کارشناس نداره چون حداق استاندارد اونها یورو 3 هست .
4-بیش از یک خودرو برای هر فرد مجاز نیست و در صورت واردات بیش از یک دستگاه نیاز به معرفی از سوی بازرگانی به گمرک میباشید
5-تعرفه واردات در سال 87 15 درصد کاهش پیدا میکنه و به 75 درصد میرسه .

موفق باشید.

ممنون پس یک ماشین بخواهیم بیاریم نیازی به گمرکی نداره
یه سوال دیگه این ماشینهای خارجی را شنیدم گارانتی دارند اگر خراب شد کجا میشه تعمیر کرد

bijiman
11-02-2008, 19:39
ماشین به طور موقط گمرک نداره که معمولا 2-3 ماه بیشتر نمیدن اگه پ داشته باشی یا پ خرج کنی تا 6 ماه هم میتونی بگیری ولی بعد باید برگرده و تا 1 سال هم نمیتونی همونو بیاری
اگه خودت ماشین وارد کنی گمرک داره ولی خیلی به صرفه تره کمری حدود 7-8 ملیون کمتر از قیمت نمایشگاه میتونی بیاری

گارانتی هم مخصوص شرکت وارد کنندس که تو نمایندگی خودش و نماینگی مجاز تعمیر میکنند

zauos
15-02-2008, 23:17
من تا اونجا که میدونم یه راه دیگه ای هم هست
که ماهی 15 هزار تومن میدی و ماشین رو میاری ولی فقط تو همون منطقه که اعلام میکنی میتونی سوارش بشی