PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : U700

mahdiak47
03-02-2008, 20:28
بچه هايي كه پرسيدن چه گوشي تو بازار هست و كدوم بهتره من ميگم كه
U700 بگيرين . من گرفتم خيلي باحاله
قيمتشم مناسبه
امكاناتشم اينايه

فوريه ۲۰۰۷
تاريخ معرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موجود
وضعيت فعلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اطلاعات کلی

۱۰۲.۵ x ۵۰ x ۱۲.۱ ميليمتر
ابعاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۸۶ گرم
وزن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اندازه

TFT ، ۲۵۶ هزار رنگ
نوع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_type)

۲۴۰ x ۳۲۰ پيکسل ، ۲.۲ اينچ
اندازه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_size)
صفحه نمايش

پلی فونيک(۷۲ کانال), MP3
نوع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_type)

دريافت آهنگ
دريافت آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_download)

دارد
لرزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آوای زنگ

۱۰۰۰ ورودی ، عکس مخاطب
دفترچه تلفن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_book)

۳۰ ارسالی ، ۳۰ دريافتی ، ۳۰ ناموفق
ثبت اطلاعات تماس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_records)
microSD (TransFlash)
کارت حافظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_slot)

۴۰ مگابايت حافظه داخلی
حافظه

Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
GPRS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ندارد
HSCSD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Class 11, 236.8 kbps
EDGE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HSDPA, 3.6 Mbps
نسل سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ندارد
اينترنت بی سيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دارد با A2DP
بولوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ندارد
مادون قرمز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_port)

دارد
ورودی رايانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_port)
داده ها
SMS, EMS, MMS, EMail
پيام رسانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WAP 2.0/xHTML, HTML (NetFront 3.4)
مرورگر اينترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دارد و قابليت دريافت
بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنفش ،نقره ای/سفيد،طلائی/شکلاتی
رنگها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۲۰۴۸ x ۱۵۳۶,مگاپيکسل ۳.۱۵ پيکسل ، کانون اتوماتيک ، فيلمبرداری ، فلش ، دوربين ثانويه VGA برای مکالمه تصويری
دوربين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جاوا MIDP 2.0
پخش MP3/AAC/eACC/WMA
پخش فيلم MPEG4/H.263/Real
T9
ويرايشگر عکس
سازمان دهنده
هندس فری داخلی

ويژگيها

Standard battery, Li-Ion 690 mAh

حداکثر ۲۷۰ ساعت
زمان آماده باش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-by)

حداکثر ۵ ساعت
زمان مکالمه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_time)

اينم عكسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamad_tk_pk
03-02-2008, 21:29
سلام دوست عزيز
درسته گوشي U700 هم از لحاظ قيمت (250) و هم از لحاظ كيفيت گوشي خوبي است .
اميدوارم كه هيچ وقت گوشي شما هيچ مشكلي برايش پيش نيايد ، اما اگر كوچكترين سخت افزار ، مثلا باتري اين گوشي را شما بخواهيد خريداري نماييد بايد كل بازار را بالا و پايين كنيد كه شايد گير بياوريد .
و يكي از دلايل اصلي اينكه مردم ميلي به خريدن گوشي هايي به غير از سوني اريكسون و نوكيا ندارند ، همين خدمات است كه براي گوشي هاي ديگر هنوز كامل نشده است .
البته تا چند سال پيش براي سوني اريكسون هم همين وضع بوده است . ولي در حال حاضر تعميرات سوني اريكسون و نوكيا به راحتي انجام مي شوند و هيچ مشكلي ندارند .
و از بابت فروختن گوشي دست دوم سامسونگ هم ، همچين طرفداري در بازار وجود ندارد .
و ممكن است كه خيلي پايين تر از قيمت آك آن گوشي آن را خريداري كنند .
ولي در كل اميدوارم كه گوشي خوبي براي شما باشد و به خوشي از آن استفاده نماييد .

S A M S U N G
04-02-2008, 01:35
با سلام
Mahdiak اول باید بگم مرسی که سامسونگی هستی ولی اگه اینجا مدیران سر میزدن الان تاپیکت بسته میشد !!! چون تاپیک مخصوص به یو700 هست !

ممد عزیز فکر کنم یه خورده اشتباه میکنین !!
گوشیهای سامسونگ از خیلی وقت پیش توی ایران بوده و لوازم جانبیش مثل باتری به راحتی گیر میاد ... شما گفتین که سامسونگ الان خدمات کاملی نداره ! ولی باید بگم تنها شرکتهای معتبری که بهترین نوع محصولو وارد بازار میکنه پارس مایکروتل و سام سرویس هست !!!
در مورد نوکیا من قبول دارم که اتصالات تا چند ماه پیش بهترین خدمات پس از فروش داشت
شاید من اشتباه میکنم ولی سونی اریکسون به تعداد زیادی شرکت وارد کننده داره و اونو ضمانت میکنه مثل سیتادل و مکادل و ... . و جالب اینه که همه این شرکتها هم میگن تنها ما نماینده اصلی سونی اریکسون توی ایرانیم !!!

mahdiak47
04-02-2008, 10:51
سلام دوست عزيز
درسته گوشي U700 هم از لحاظ قيمت (250) و هم از لحاظ كيفيت گوشي خوبي است .
اميدوارم كه هيچ وقت گوشي شما هيچ مشكلي برايش پيش نيايد ، اما اگر كوچكترين سخت افزار ، مثلا باتري اين گوشي را شما بخواهيد خريداري نماييد بايد كل بازار را بالا و پايين كنيد كه شايد گير بياوريد .
و يكي از دلايل اصلي اينكه مردم ميلي به خريدن گوشي هايي به غير از سوني اريكسون و نوكيا ندارند ، همين خدمات است كه براي گوشي هاي ديگر هنوز كامل نشده است .
البته تا چند سال پيش براي سوني اريكسون هم همين وضع بوده است . ولي در حال حاضر تعميرات سوني اريكسون و نوكيا به راحتي انجام مي شوند و هيچ مشكلي ندارند .
و از بابت فروختن گوشي دست دوم سامسونگ هم ، همچين طرفداري در بازار وجود ندارد .
و ممكن است كه خيلي پايين تر از قيمت آك آن گوشي آن را خريداري كنند .
ولي در كل اميدوارم كه گوشي خوبي براي شما باشد و به خوشي از آن استفاده نماييد .

دوست من اين گوشي چنوقتي بيشتر نيست كه وارد ايران شده
و لوازمشم خيلي راهت پيدا ميشه
و ماشاالله نمايندگييم تا دلت بخواد داره
فكر نكنم مشكلي پيش بياد
و از امكاناتشم بايد ياد داشته باشي چجوري با سامسونگ كار كني
خيلي راحت ميشه توش نرم افزار نصب كرد :11:

mamad_tk_pk
04-02-2008, 13:08
سلام دوستان
اول يك غلط املايي :
راهت نه راحت :31:
چون يكي از دوستانم همين گوشي رو داشت و مشكلاتي كه برايش پيش آمده بود من اين مطالب رو نوشتم .
شما خودتون تشريف ببريد به بازار و فقط دنبال باتري براي اين گوشي بگرديد .
در ضمن همچين هم گوشي جديدي نيست .
تقريبا با K850 به بازار اومد .
ولي خيلي گوشي خوب و خوشكليه .

شاید من اشتباه میکنم ولی سونی اریکسون به تعداد زیادی شرکت وارد کننده داره و اونو ضمانت میکنه مثل سیتادل و مکادل و ... . و جالب اینه که همه این شرکتها هم میگن تنها ما نماینده اصلی سونی اریکسون توی ایرانیم !!!

نمي شه اين رو گفت .
الان از در و ديوار دارن گوشي وارد مي كنن .
كه اين براي ما بد نيست و گوشي ها رو ارزون تر مي خريم .