PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل مادربرد

ilam_1383
25-10-2005, 21:44
با سلام
من يك مادربرد خريدم به نام elitegroup كه سي‌پي‌يو اينتل 775 را ساپورت ميكنه اما بعضي وقتها موقع نصب نرم‌افزار ري‌استارت ميشه در وسط نصب نرم‌افزار.آيا اين مشكل مربوط به مادربرد است يا ويندوز مشكل دارد

sAsAn.K
25-10-2005, 21:57
فکر می کنم مال Cpu تون باشه.

HamidFULL
25-10-2005, 22:49
ilam_1383 عزيز مشخصات دقيق سيستم رو بگو ولی اگه هنگام بازی هم ريست ميشه مشکل از پاور هست

amir_9317
03-12-2008, 19:49
سلام دوستان اگر در جایی دراین تاپیک راحع به این موضوع صحبت شده راهنماییم کنید ممنون میشم.
سوال من سیستم من یه سیستم قدیمیه مادربرد آن GiGabyte 8PE800 P4 Titan است سیستم را که روشن میکنم فقط فن های آن کار میکنند.بوق سلامت نمی زند(هیچ بوقی نمی زند) کلیه قطعات به غیر از CPU Intel Pentium 4 1.8 GHz/512/400 را امتحان کرده ام (حتی Power) میشه راهنماییم کنید. اتفاق به این صورت افتاد من ویندوز سیستم را عوض کردم و انتی ویروس avira را نصب کردم و آپدیت کردم و سیستم به طور معمول کار میکرد یک ساعتی از کارم گذشت سیستم خود به خود ریست شد البته یک سایت مجاز را باز کرده بودم من ترس از وجود ویروس modem External را خاموش کردم ولی سیستم دیگر بالا نیامد و من با دکمه پوور سیستم را خاموش کردم بعد از چند دقیقه دو باره روشن کردم سیستم من بوق سلامت زد و تصویر اومد ولی طی چند دقیقه هنگ کرد و دیگر بالا نیامد راستی سیستم را هم سرویس کرده ام جواب نداد متشکر.

amir_9317
03-12-2008, 19:53
سلام دوستان اگر در جایی دراین تاپیک راحع به این موضوع صحبت شده راهنماییم کنید ممنون میشم.
سوال من سیستم من یه سیستم قدیمیه مادربرد آن GiGabyte 8PE800 P4 Titan است سیستم را که روشن میکنم فقط فن های آن کار میکنند.بوق سلامت نمی زند(هیچ بوقی نمی زند) کلیه قطعات به غیر از CPU Intel Pentium 4 1.8 GHz/512/400 را امتحان کرده ام (حتی Power) میشه راهنماییم کنید.

Gladiator King
03-12-2008, 23:24
با سلام
من يك مادربرد خريدم به نام elitegroup كه سي‌پي‌يو اينتل 775 را ساپورت ميكنه اما بعضي وقتها موقع نصب نرم‌افزار ري‌استارت ميشه در وسط نصب نرم‌افزار.آيا اين مشكل مربوط به مادربرد است يا ويندوز مشكل دارد

احتمالا cpu داغ میشه. دمای cpu رو چک کن.

Kianoosh
04-12-2008, 04:13
با سلام

احتمالا پاور هست یا دمای بالای قطعات البته ویروس هم می تونه باشه!

سوال من سیستم من یه سیستم قدیمیه مادربرد آن gigabyte 8pe800 p4 titan است سیستم را که روشن میکنم فقط فن های آن کار میکنند.بوق سلامت نمی زند(هیچ بوقی نمی زند) کلیه قطعات به غیر از cpu intel pentium 4 1.8 ghz/512/400 را امتحان کرده ام (حتی power) میشه راهنماییم کنید. اتفاق به این صورت افتاد من ویندوز سیستم را عوض کردم و انتی ویروس avira را نصب کردم و آپدیت کردم و سیستم به طور معمول کار میکرد یک ساعتی از کارم گذشت سیستم خود به خود ریست شد البته یک سایت مجاز را باز کرده بودم من ترس از وجود ویروس modem external را خاموش کردم ولی سیستم دیگر بالا نیامد و من با دکمه پوور سیستم را خاموش کردم بعد از چند دقیقه دو باره روشن کردم سیستم من بوق سلامت زد و تصویر اومد ولی طی چند دقیقه هنگ کرد و دیگر بالا نیامد راستی سیستم را هم سرویس کرده ام جواب نداد متشکر.

سلام
پردازنده و مادربرد رو هم چک کردی!؟احتمالا از مادربرد هست!اگه هر قطعه ای نباشه یا خراب باشه یه یوق خاص می زنه!!(مطمئن نیستم!؟) ولی مثلابرای رم بوق دو تایی متوالی می زنه و .....اگه هیچ صدایی نداری و هیچ تصویری!می تونه برای پاور و مادربرد باشه که میگی پاور سالمه!من نظرم روی مادربرده!ولی باید یه متخصص از نزدیک ببینه!سرویس کردی!؟چی کار کرد برات!؟مشکلشو نگفت!؟کلا دوست عزیز نظر منو می خوای یه کاری نکنی آفتابه خرج لحیم بشه!!!:46:

:11:

amir_9317
04-12-2008, 12:16
متشکرم arbabe.sayeha دوست گرامی عرض کردم به دلیل قدیمی بودن قطعات و در دست نبودن مادربرد و سی پی یو مشابه نتوانستم این قطعات را امتحان کنم ولی در مورد خراب شدن ترسی نیست چون من سیستم را ارتقا داده ام و از یک کارشناس کمک گرفتم در مورد سرویس کردن گفت سی پی یو را در بیار و با اسپری ناهید 600 تمام قطعات و اتصالات را سرویس کن ولی جواب نگرفتم ممکنه برنامه بایوس سیستم پریده باشه چون هیچ بوقی ندارم.

amir_9317
06-12-2008, 19:16
کسی راهنمایی نمیکنه