PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات مرتبط با انواع "Video Player" (برنامه های پخش)

صفحه ها : [1] 2 3

Asalbanoo
03-02-2008, 09:57
سلام
هدف از ایجاد این تاپیک مطرح کردن هرگونه سوال در باره انواع palyer وفرمت فیلمها و زیرنویس می باشد.

سوالاتی مانند
آیا فیلم های زیرنویس فیلم های divx در پلیر نشان داده می شود؟
چگونگی نمایش زیرنویس در دستگاه پلیر.
نشان ندادن فونت فارسی در پیلر
و
و
و

لطفا از ایجاد تاپیکهای دیگر در این زمینه خود داری فرمایید.

ممنونم

آپدیت:
1-حوزه کاری تاپیک علاوه بر مباحث نرم افزاری دستگاه ها، مربوط به سوالات مرتبط با برنامه های پخش کننده مالتی مدیا و پلیر تحت PC نیز می باشد...
2-برای مباحث سخت افزاری و سفت افزاری(Firmware) و... در رابطه با سینماهای خانگی، پخش کننده های اکسترنال، گیرنده ها و... به انجمن لوازم صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید.
با سپاس...

danavan
06-02-2008, 20:03
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

danavan
06-02-2008, 20:06
سلام. اگر تكراري بود ببخشيد.
اگر دستگاه دي وي دي خانگي تون فرمت divx رو ساپورت ميكنه ولي با نمايش زير نويس فارسي مشكل داره ميتونيد به از نرم افزار subtitle workshop و txt2vobsub استفاده كنيد مراحل انجام كار به صورت خيلي خلاصه به اين ترتيبه:
1- فايل زيرنويستون با فرمت srt رو به txt2vobsub بخورونيد(به كمك گزينه Load srt,txt,sub )
2-با گزينه Fps فريم ريت فيلمتون رو تعيين كنيد(براي فهميدن فريم ريت فيلم كافيه از فيلمتون properties بگيريد تو تب Summary ژيداش ميكنيد)
3- از گزينه color قسمت pc + DVD By Using safe color رو تيك بزنيد.
4-مهمترين قسمت كار : جايي كه زير نويس بايد نمايش داده بشه در اي مرحله اگر فريم ريت فيلمتون 25 بود offset رو روي 121 و در غير اين صورت offset رو 43 قرار دهيد.
5-روي گزينه Genrate vobsub كليك كنيد.
6- يه پنجره اي باز ميشه بعد هم خود به خود بسته ميشه و پيغام All done رو مي بينيد كار تمومه كافيه دو تا فايلي كه ايجادشده رو همنام فيلمتون كنيد همه رو باهم تو يه فولدر رايت كنيد و لذتش رو ببريد.

نكته : اگر خطوط زيرنويستون طولاني باشه در مرحله 1 با پيغام خطا مواجه ميشيد براي حل اين مشكل زير نويستون رو تو subtitle workshop باز كنيد همه خطوط رو انتخاب كنيد و مسير زير رو بريد Edit/texts/Set muximum Line lenth بعد از اعمال تغييرات فايلتون رو سيو كنيد.
نكته : ممكنه نتونيد زير نويس رو تو pc ببينيد ولي تو tv خواهيد ديد.

Asalbanoo
06-02-2008, 20:08
سلام
دوست عزیز
بسیار ممنون از توجهتون

اما لطفا پستتون را ویرایش کنید.مطالب درهم است و قابل استفاده نیست.متشکرم

SHABAHPASHA
07-02-2008, 20:35
سلام
برای اینکه بدونین توی dvd پلیر نشون میده یا نه باید divx player را نصب کنید اگر زیر نویسرا نشون داد احتمالا توی دی وی دی پلیر هم نشون میده
این روش را امتحان کردم دی وی دی های ال جی ،گو سونیک،سامسونگ وسانی که چیزی نشون نداد (شاید مدلهای جدیدترشون نشون بده ولی روی مارشال و یه نوع از سونی نشون داد
راستی avisub قیافه اش عینه همین برنامه است با اون میشه سه تا زر نویس رو به فیلم اضافه کرد و توی دی وی دی پلیر مثله یک دی وی دی اوریجنال زیر نویس رو برای فیلمتون انتخاب کرد ولی یه مشکلی که داره اینه که پسوند فیلم رو به divx تبدیل میکنه و نزدیک به 5 تا 25 مگا بایت به حجم فیلم اضافه میکنه ولی قطعا" زیر نویس رو نشون میده (در ضمن زیر نویس رو نمی چسپونه یا همون hard sub) برنامه subtodivx هم همین کارو می کنه و تا 8 زیرنویس میشه به فیلم اضافه کرد

ALI16437
08-02-2008, 18:44
دوستان من یک سئوال دارم نمیدونم جاش اینجاست یا نه،
من فیلم Sin City 2005 نسخه 2 سیدی شو دانلود کردم والبته با فرمت avi و همچنین زیرنویس فارسی اون رو حالا موقع پخش با kmplayer صدا نداره با برنامه هابی مثل ویندوز مدیا پلیر و...
صدا داره ولی زیرنویس لود نمیشه .
البته من اماتورم و فیلم رو باز میکنم زیرنویس رو میکشم میندازم داخلش و لود میشه و نگاه میکنم.
لازم بگم که kmpaleyer فیلمهای دیگر رو بدون مشکل پخش میکنه صداو تصویر و زیرنویس.

kaveh_top65
09-02-2008, 23:49
اينم لينك Avisub21 كه فايل help هم توش هست كه همين الان واسه شما آپلود كردم.

hussain
25-02-2008, 10:20
سلام دوستان.من وقتی می خواهم از زیرنویس استفاده کنم بوسیلغ Kmplayer نمی دونم چرا خرچنگ قورباغه می تویسه.درضمن من از ویندوز ویستا استفاده می کنم./

piishii
28-02-2008, 00:37
سلام دوستان.من وقتی می خواهم از زیرنویس استفاده کنم بوسیلغ Kmplayer نمی دونم چرا خرچنگ قورباغه می تویسه.درضمن من از ویندوز ویستا استفاده می کنم./

سلام.
چقدر تاپیک مال زیرنویس هست.......
عزیز یونی کد سیستمت رو درست کن درست میشه.
توی تاپیک های دیگه ی زیرنویس بارها توضیح داده شده باز هم پیدا نکردید بگید تا کمکتون کنم .

blackspider
01-03-2008, 20:46
زیرنویس فیلم A SCANER DARKLY با فرمت Srt رو وقتی با Subtitle Workshop باز می کنم کامله، اما وقتی اون رو با برنامه Km روی فیلم میندازم، از هر چند خط، فقط یه خط رو نشون می ده، چرا؟؟

yoosef_st
01-03-2008, 21:37
زمان بندی زیر نویس مشکل داره. توی Subtitle Workshop چک کنید.

blackspider
02-03-2008, 01:03

ربطی به زمان بندی نداره، ببینید من وقتی با برنامه SW این زیرنویس رو باز می کنم مثلاً نوشته توی دقیقه 2 ، فلان خط زیرنویس بیاد، اما وقتی زیرنویس رو روی فیلم می ندازم، در دقیقه 2 اون خط زیرنویس نمی یاد، چرا؟؟!!!

S@eid
02-03-2008, 11:05
ربطی به زمان بندی نداره، ببینید من وقتی با برنامه Sw این زیرنویس رو باز می کنم مثلاً نوشته توی دقیقه 2 ، فلان خط زیرنویس بیاد، اما وقتی زیرنویس رو روی فیلم می ندازم، در دقیقه 2 اون خط زیرنویس نمی یاد، چرا؟؟!!!

اگر خواستی زیرنویس رو بزار ، تست کنیم ببینیم قضیه چیه ! این جور بهتر میشه کمکت کرد ...

blackspider
02-03-2008, 14:41
اگر خواستی زیرنویس رو بزار ، تست کنیم ببینیم قضیه چیه ! این جور بهتر میشه کمکت کرد ...

اینه:

ممنون از شما...

yoosef_st
02-03-2008, 17:21
من هنوز داون نکردم. اما بازم میدونم از زمان بندیه. مثلا توی همون دقیقه 2 چند خط با هم هستن. گرفتین؟ یعنی توی خط های بعدی نوشته های دیگه ای هست که زمانشون همین دقیقه 2 هست.

Xbox360
02-03-2008, 17:56
سلام
بهتره بی خیال شی , این زیرنویس کلا مشکل داره اینجا رو ببین:

yoosef_st
02-03-2008, 19:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدین گفتم زمان بندیش مشکل داره!!!! اینه داداش!!!:8:

piishii
02-03-2008, 21:23
سلام.
یکی دیگه هست اون زمان بندیش خوبه که امین ست کرده .
گرچه خوب ترجمه نشده و اینکه حروف گاهی جابجاست از این ور به اونوره اما خوب بدک نیست قابل تحمله .

blackspider
02-03-2008, 22:48
درست می گین شما، من دقت نکرده بودم.
اون زیرنویس که امین ادیت کرده بود رو گرفتم، درسته...
ممنون از شما...

blackspider
03-03-2008, 23:31
من هنوز داون نکردم. اما بازم میدونم از زمان بندیه. مثلا توی همون دقیقه 2 چند خط با هم هستن. گرفتین؟ یعنی توی خط های بعدی نوشته های دیگه ای هست که زمانشون همین دقیقه 2 هست.

دیدین گفتم زمان بندیش مشکل داره!!!! اینه داداش!!!:8:

شما کارت خیلی درسته، چطوری انقدر بلدی؟؟ به ما هم یاد بده...:46:

yoosef_st
04-03-2008, 14:18
من چیز کردم ، چیز هم خوردم که کارم درست باشه. فقط یه ذره کوچولو تو کار زیر نویس تجربه دارم که اونم از لطفهای امین جونه. کوچیکه همه هم هستیم!

pedram_ashena
11-04-2008, 16:38
من power dvd 8 دارم اما زير نويسها را نشان نميدهد هر چقدر هم دنبال تنظيمات زيرنويسش گشتم پيدا نكردم.
سوال بعدي اين است كه امكان دارد از زير نويس خارج از فايل هم توسط اين برنامه استفاده كرد؟يعني فيلم از سي دي پخش بشود و زير نويس را از يك فايل از هارد انتخاب كند.

سوال بعدي اينه كه دستگاه پخش خانگي من فرمت divx را پشتيباني ميكند ولي زير نويس فارسي را بصورت اجق و و وجق نشان ميدهد البته خود دستگاه تو قسمت زبان فارسي ساپورت نميكند ،شگردي هست بشه زير نويس فارسي را نشان بدهد درست ؟

سوال بعدي :
فرق فرمت srt با subچيه؟ چطوري ميشه به هم تبديلشان كرد

ممنون
منتظرم

yoosef_st
11-04-2008, 18:11
1. من power dvd 8 دارم اما زير نويسها را نشان نميدهد هر چقدر هم دنبال تنظيمات زيرنويسش گشتم پيدا نكردم.
2. سوال بعدي اين است كه امكان دارد از زير نويس خارج از فايل هم توسط اين برنامه استفاده كرد؟يعني فيلم از سي دي پخش بشود و زير نويس را از يك فايل از هارد انتخاب كند.

3. سوال بعدي اينه كه دستگاه پخش خانگي من فرمت divx را پشتيباني ميكند ولي زير نويس فارسي را بصورت اجق و و وجق نشان ميدهد البته خود دستگاه تو قسمت زبان فارسي ساپورت نميكند ،شگردي هست بشه زير نويس فارسي را نشان بدهد درست ؟

سوال بعدي :
4. فرق فرمت srt با subچيه؟ چطوري ميشه به هم تبديلشان كرد

ممنون
منتظرم
1. پدرام جان شما برنامه Direct VOB Sob رو نصب کردی؟ زیرنویست توی فولدر قیلم و با اون هم نامه؟
2. با این برنامه خیر اما با KM Player و یک Drag & Drop ساده میتونید این کار رو بکنید.
3. احتمال داره که آپدیت فرم ویر دستگاه مشکل شما حل بشه. با پشتیبانیش تماس بگیر ممکنه مفید واقع بشه.
4. هر 2 تای این فرمتها فرمت زیرنویس هستند. منتها زیرنویسهای Srt یه جورایی بهترن. امکان ادیت راحت تری دارند ، میتونید از خود فایل اصلی سر در بیارین و ... . اما خب مزیت Sub / Idx ها هم اینه که میتونن شامل چند زبان باشند. (چون این زیرنویسها عمدتا از DVDها استخراج میشن و به طور مستقیم نوشته نشدن.
با یه حرکاته موزونی میشه SRT رو به Idx تبدیل کرد. اما برعکسش (البته برای زیرنویسهای فارسی) امکان نداره.

senatore20042003
11-04-2008, 18:12
من power dvd 8 دارم اما زير نويسها را نشان نميدهد هر چقدر هم دنبال تنظيمات زيرنويسش گشتم پيدا نكردم.
سوال بعدي اين است كه امكان دارد از زير نويس خارج از فايل هم توسط اين برنامه استفاده كرد؟يعني فيلم از سي دي پخش بشود و زير نويس را از يك فايل از هارد انتخاب كند.

سوال بعدي اينه كه دستگاه پخش خانگي من فرمت divx را پشتيباني ميكند ولي زير نويس فارسي را بصورت اجق و و وجق نشان ميدهد البته خود دستگاه تو قسمت زبان فارسي ساپورت نميكند ،شگردي هست بشه زير نويس فارسي را نشان بدهد درست ؟

سوال بعدي :
فرق فرمت srt با subچيه؟ چطوري ميشه به هم تبديلشان كرد

ممنون
منتظرم

دوست عزیز power dvd این قابلیت رونداره که زیر نویس روبه اون اضافه کنی شما بهتر هست که با برنامه km player یا bs player این کار رو انجام بدی . برای سوال دوم شما هم شما با همین برنامه km player به راحتی می تونی فیلم رو پخش کنی بعد زیرنویس روداخل اون وارد کنی اما باید زیر نویس بافیلم ریپ شده باشه تا تو زمان پخش زیر نویس با فیلم فاصله نباشه.

Sadjad Sharifian
11-04-2008, 21:21
دوستان سلام...
اگه سوالم تکراریه واقعا ببخشید..باور کنین کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم..
ولی سوالم: اینکه من یه دیویدی پلیر سامسونگ دارم که قابلیت پخش DivX و XviD رو هم داره..ولی قضیه اینه که مثلا من یه سیدی رایت کردم، با یه فایل DivX با فرمت Avi و بعد هم زیرنویسش رو با کلی فرمت مختلف تو یه دایرکتوری رو سیدی رایت کردم...ولی بعدا هر چی سعی کردم که تو دستگاه زیرنویس رو Load کنم، موفق نشدم...میخواستم ببینم که آیا زیرنویس رو با فرمت خاصی باید رایت کرد یا مثلا تو مسیر خاصی باید رایت کرد؟! یا اینکه اگه نه، پس کلا جریان چیه؟! در ضمن کاتالوگ دستگاه توضیحاتی از فابلیت پخش زیر نویس برای DivX داده ولی توضیحات زیاد جامع نیست...منظور اینکه دستگاه قابلیت پخش زیرنویس برای DivX رو داره...ولی حالا اینکه چطوری.....دقیقا سوال منو تشکیل میده :46:
ممنونم.
موفق باشید.

pedram_ashena
12-04-2008, 10:50
1. پدرام جان شما برنامه Direct VOB Sob رو نصب کردی؟ زیرنویست توی فولدر قیلم و با اون هم نامه؟

دوست عزیز power dvd این قابلیت رونداره که زیر نویس روبه اون اضافه کنی

ممنون از جواب شما.

پس اين ورژن از پاور ... قابليت تنظيمات براي زير نويس را ندارد؟؟؟الان من مگا كديك را نصب كردم و مشكل نشان ندادن زير نويس برطرف شد ولي به هر حال اين نرم افزار يك جايي براي تنظيمات زير نويس بايد داشته باشد

اگر نرو را نصب كرديد ،نمايشگر نرو شو تايمش را نگاه كنيد ،به نظرم بسيار كاملتر است در مورد زير نويس حداقل

topoly77
13-05-2008, 20:05
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی

من مشکلی داشتم که نمی دونستم کجا بایستی این مشکل رو مطرح کنم اگر مربوط به این بحث نمی شه پیشاپیش معذرت می خوام ولی چون دیدم اینجا همه در زیرنویس کردن تا حدودی تخصص دارند گفتم شاید بتونید کمکم کنید

مشکل من اینه که ویندوز های ویستا و اکس پی من به هیچ عنوان زیر نویس رو درست نشون نمیدند حتی با KMPlayer هم امتحان کردم ولی فایده نداشت البته نشون میده ولی با فونت درهم و برهم حتی یه جایی خوندم حتماً بایستی فونت ترافیک روو کامپیوتر نصب باشه که اونم گیر آوردم ولی باز هم نشد

اگر براتون امکان داره خودتون اینجا راهنماییم کنید یا آدرس انجمنی رو که در اون برای این مشکل ها جواب میدند معرفی کنید

.

yoosef_st
13-05-2008, 22:52
خب عزیزم شما باید فونتت رو درست کنی دیگه. از توی تنظیمات برنامه. توضیحات بدم؟ برای کدوم برنامه میخوای؟ Vob با Km ؟

topoly77
14-05-2008, 14:33
خب عزیزم شما باید فونتت رو درست کنی دیگه. از توی تنظیمات برنامه. توضیحات بدم؟ برای کدوم برنامه میخوای؟ Vob با Km ؟

من با برنامه KMPlayer کار می کنم اگر برایتان امکان داره من را راهنمایی کنید راستی چه فونتهایی را بایستی نصب کنم اگر لینک دانلود اونها رو هم بزارید خیلی خیلی ممنونتون می شم

yoosef_st
14-05-2008, 14:50
این مسیر:
F2=> Subtitle Processing => Font Style
از همون قسمت بالایی این پنجره ای که الان هست اون 2 تا لیست بالایی رو بزارین روی یه فونتی که فارسی هم ساپورت کنه. بارزترین نمونه فونت Arial هست که حتما هم دارین. قسمت CharSet رو هم روی Arabic بزارین. ایشالا که حل میشه. حل نشد هم با همین تنظیمات این قسمت ور برین تا درست شه.

cyrus_achamenian
15-05-2008, 15:46
سلام

من دو تا فیلم دانلود کردم که روی خود فیلم زیرنویس داره ، یکی سوئدی و دیگری فارسی ( منظورم اینه که فایل زیرنویس .srt یا .sub وجود نداره بلکه زیرنویس ها رو خود فیلمه )

راهی نیست که بشه برشون داشت؟؟؟

بسیار ممنون می شم راهنمایی کنید

topoly77
16-05-2008, 20:04
این مسیر:
F2=> Subtitle Processing => Font Style
از همون قسمت بالایی این پنجره ای که الان هست اون 2 تا لیست بالایی رو بزارین روی یه فونتی که فارسی هم ساپورت کنه. بارزترین نمونه فونت Arial هست که حتما هم دارین. قسمت CharSet رو هم روی Arabic بزارین. ایشالا که حل میشه. حل نشد هم با همین تنظیمات این قسمت ور برین تا درست شه.

سلام مشکلم حل شد از راهنمایی تون خیلی ممنون

.

water_soul
17-05-2008, 08:35
سلام
زیرنویس هایی رو که دانلود میکنم به صورت حروف عجیب غریب نشون داده میسن چی کار باید بکنم؟
توی subtitle workshop وقتی arabic رو انتخاب میکنم درست نشون داده میشن

yoosef_st
17-05-2008, 20:07
دوست عزیز توی پست قبلیم راه حل شما هم وجود داره. البته برای کار با برنامه KM Player.
اگر برای Shift VOB هم میخواین بگین تا یه ذره ... (آره ) بلکه بنویسم.

ashkanbamaram
25-05-2008, 00:46
سلام خدمت تمامی دوستان؛

توضیحات:
منم مثل خیلی از دوستان که فیلمها رو دوست دارن با زیرنویس ببینند، خیلی از نرم افزارها رو برای دیدن زیرنویس فیلمها تست کردم.:20: بعضیها Kplayer رو پیشنهاد میکنند ، بعضی دیگه jetAudio و یا DVD X Player و ....
از اونجائی که برای خود من رایت این فیلمها به همراه زیرنویس خیلی مهم بود (چون بعضی فیلمها زبان اصلی هستند و من میخواستم که زیر نویسشون کنم و بعد رایت کنم) و از اونجائی که بزرگترین مشکل برای این کار انواع مختلف فرمتهای فیلم بود ، خیلی از این برنامه رو امتحان کردم و عملاٌ بعضی از این Playerها اصلاً به کار من نیامد.:13:
من خودم ترجیحاً فیلمهامو با JetAudio تبدیل میکردم (چون JetAudio براحتی زیرنویس فارسی رو نشون میده و یک تبدیل کننده خیلی خوبی هم هست).

سرانجام:
برای این منظور شروع کردم به زیر و رو کردن برنامه هایی که کار کدینگ فیلمها رو انجام میدن. مثل: K-LiteCodec Pack, Codec, DivxCodec و غیره...
تا این که 2 روز پیش موفق شدم، چیزی رو که میگشتم رو پیداش کنم.:8:
تغییر در Setting نرم افزار Codec که فیلمهاتون رو به مدد اونها میتونید ببینید.
به طریقه زیر میتونید تغییرات رو طوری اعمال کنید که با هر Player که فیلمهاتون رو میبینید ، زیر نویس اون رو هم ببینید :31:.

بهتر اینه که نرم افزار K-LiteCodec Pack رو رو سیستم نصب کنید. چون اکثر فرمتهای تصویری که نشون داده میشن از فرمت ffdshow برای این کار استفاده میکنند.
بعد از نصب به این آدرس برید:

Start Menu\Programs\K-Lite Codec Pack\Configuration\ffdshow

و Video decoder configuration رو باز کنید و از منوی سمت چپ گزینه Subtitles رو تیک بزنید. Font رو هم به دلخواه خودتون میتونید عوض کنید ... و خیلی کارای دیگه :31::5:
طبق عکس زیر:

فایل زیرنویس رو در داخل فولدری که فیلمتون قرار داره بگذارید و اسمش رو هم عوض کنید. دقیقا مثل اسم فیلم.
و حالا با هر player که میخواین فیلمتون رو با زیرنویس ببینید:20:. با Media Player Classic, Media Player, JetAudio,RealPlayer,DVD X Player, Nero Show Time .....و یا اکثر Converterهائی که فیلمهارو با اون تبدیل میکنید.
و حالا یک چیز خیلی جالبتر:20:
فیلمتون رو رایت کنید. مثلاً با Nero. ولی قبل از رایت اونو Play کنید تا شمای فیلم رو به شما نشون بده.
تعجب نکنید .. خواهید دید که فیلم شما زیر نویس شده :31::46: . حالا فیلم رو رایت کنید و ازش لذت ببرید .
موفق باشید:10::11:

ebru_gundes_206
25-05-2008, 15:54
یه جوری گفتی پلیر گفتم پلیرهای خونگی رو میگی !!!!

در ضمن بهتره به جای K-lite Codec Pack از K-Lite MEGA codec Pack استفاده کنند که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشند

choory
25-05-2008, 16:13
بی زحمت اگه لینکی برای دانلود این برنامه هم دارید.بزارید.ممنون

senatore20042003
25-05-2008, 18:26
بی زحمت اگه لینکی برای دانلود این برنامه هم دارید.بزارید.ممنون

دوست عزیز از اینجا دانلود کن
لینک مستقیم سایت

لینک دانلود نرم افزار

ashkanbamaram
25-05-2008, 21:15
یه جوری گفتی پلیر گفتم پلیرهای خونگی رو میگی !!!!

در ضمن بهتره به جای K-lite Codec Pack از K-Lite MEGA codec Pack استفاده کنند که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشند

حرفا میزنی ها .. :20: آخه پلیر خونگی رو چه جوری میشه زیرنویس کرد؟!:31:
و این که هیچ فرقی نمیکنه که کدک شما چی باشه. فقط کافیه که ffdshow رو پشتیبانی کنه که خوشبختانه اکثراً این قابلیت رو دارند.
و دیگه این که این 2 تا که گفتید هر 2 از یک خانواده هستند. (منظور مال یک شرکت هست)

ebru_gundes_206
26-05-2008, 00:17
خسته نباشی من فکر کردم از 2 تا شرکتند ... یعنی اینقدر سوادم نمیرسه این رو بفهمم

در ضمن اگه این کدک رو به خاطر Ffd معرفی کردی بهتر بود خود Ffd رو تنها معرفی میکردی حجم دانلودش هم کمه!!!!

ashkanbamaram
26-05-2008, 00:54
خسته نباشی من فکر کردم از 2 تا شرکتند ... یعنی اینقدر سوادم نمیرسه این رو بفهمم

در ضمن اگه این کدک رو به خاطر Ffd معرفی کردی بهتر بود خود Ffd رو تنها معرفی میکردی حجم دانلودش هم کمه!!!!

1- بنده اصلاً به سواد شما بی احترامی نکردم و همچین حرفی هم نزدم :18: شما اینو میدونید، ولی شاید کسان دیگه ای باشند که اینو ندونسته باشند.
2- منم نوشتم که :
بهتر اینه که (ولی آیه قرآن نیست که همین نرم افزار باشه) نرم افزار K-LiteCodec Pack رو رو سیستم نصب کنید. چون اکثر فرمتهای تصویری که نشون داده میشن از فرمت ffdshow برای این کار استفاده میکنند.
و
این که هیچ فرقی نمیکنه که کدک شما چی باشه. فقط کافیه که ffdshow رو پشتیبانی کنه.

nina_aro0osak
05-06-2008, 23:45
سلام
بی زحمت یکی به منه تازه وارد یاد بده که چجوری میتونم فیلمارو با زیر نوبس فارسی ببینم
آخه اصلا" بلد نیستم چجوریه :23:

piishii
06-06-2008, 09:41
سلام
بی زحمت یکی به منه تازه وارد یاد بده که چجوری میتونم فیلمارو با زیر نوبس فارسی ببینم
آخه اصلا" بلد نیستم چجوریه :23:

سلام.
همه ی ما یک زمانی تازه وارد و ناوارد بودیم عزیزم:11:
زیرنویس رو از اینترنت دانلود کنید و همراه فیلم در یک جا قرار بدید و همنام کنید حالا با یک مولتی مدیا فیلم رو پلی کنید
مطمئن باشید که فونت فارسی روی سیستمتون نصب هست و یونیکد سیستمتون هم درست هست .
اگه از مولتی مدیایی نظیر km player استفاده میکنید نیازی به همنام کردن نیست فقط زیرنویس رو روی فیلم load کنید .
اگر زیرنویس و فیلم هم هماهنگ نبودند ( زیرنویس جلوتر یا عقب تر بود ) آموزش های لازم برای ست کردن توی همین بخش هست میتونید به تاپیک های مخصوص مراجعه کنید و اگر باز هم سوالی داشتید مطرح کنید تا دوستان در حد دانش کمکتان کنند :11:

soheil_6666
06-06-2008, 10:51
سلام به همگی
من کل مطالب این تاپیک رو خوندم و تمام کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشده.
من یک فیلم با ÷سوند rmvb دان کردم با زیر نویسش که با پسوند srt است تو هیچ نرم افزاری زیر نویس رو نمی تونم لود کنم بغیر از kmplayer که درست لود میشه ولی فیلم من صدا نداره.
تو بقیه نرم افزتر ها با این که صدا دارم زیر نویس لودنمیشه. میشه لطفا بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashkanbamaram
08-06-2008, 02:37
سلام به همگی
من کل مطالب این تاپیک رو خوندم و تمام کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشده.
من یک فیلم با ÷سوند rmvb دان کردم با زیر نویسش که با پسوند srt است تو هیچ نرم افزاری زیر نویس رو نمی تونم لود کنم بغیر از kmplayer که درست لود میشه ولی فیلم من صدا نداره.
تو بقیه نرم افزتر ها با این که صدا دارم زیر نویس لودنمیشه. میشه لطفا بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم همین مشکل رو داشتم :46: با JetAudio مشکلم حل شد. به شرطی که RealPlayer رو هم نصب داشته باشی.

sd70
07-07-2008, 06:35
من زيرنويس Kung Fu Panda رو با فرمت sub/idx دانلود کردم. محل اين زيرنويس خيلي پايينه و فقط يه کميش نمايش داده ميشه ميخواستم بدونم چطوري ميشه محل اين زيرنويس sub/idx رو تغيير داد و آوردش بالاتر.

THX

sd70
07-07-2008, 11:37
من زيرنويس Kung Fu Panda رو با فرمت sub/idx دانلود کردم. محل اين زيرنويس خيلي پايينه و فقط يه کميش نمايش داده ميشه ميخواستم بدونم چطوري ميشه محل اين زيرنويس sub/idx رو تغيير داد و آوردش بالاتر.

THX
KMPLayer رو نصب کردم مشکل حل شد.

piishii
07-07-2008, 11:46
KMPLayer رو نصب کردم مشکل حل شد.

سلام.
اومدم پاسخ بدم که دیدم مشکلتون حل شد .
با اونکه فکر کنم خودتون فهمیدید اما اگه اشتباه نکنم با کلید های کنترل + [ و ] میشه زیرنویس رو بالا پایین کرد

بردیا
17-07-2008, 19:15
با دایو ایکس هم میشه فیلمو با زیرنویس دید؟
کامپیوتر من جدیدا نمیدونم چرا هیچ ورژنی از دایوایکس رو اجرا نمیکنه و ارور میده براش که باید کلوزش بکنم.
از طرفی فیلم اولتیماتوم بورن با جت اودیو دیده نمیشه(انگار ساپورت نمیشه) و با km player هم که میزنم زیر نویس به شکل اجق وجق هستش.چیکار بکنم؟

mehdi_ag
20-07-2008, 10:01
یه راهنمائی ....

اگه برنامه VOBSUB رو نصب کنین رو دستگاهتون خود مدیا پلیر Subtitle رو می شناسه و باز میکنه. من با Srt و idx/sub امتحان کردم و مشکلی نداشته هردو رو می خونه و هم حجم برنامه کمه و مزایای زیادی هم داره

دوم یک مشکل بزرگ دارم. من وقتی DVD هام رو RIP می کنم اولا صدا و تصویر کمی با هم فاصله زمانی دارند و نمی دونم چرا
دوم اینکه فایل های ساب تایتل زمانبندیش درست نیست و هرچی به طرف آخر فیلم می ریم ساب ها رو زودتر از حرف زدن نشون میده

با همه فیلم ها این مشکل رو دارم و نمی دونم چرا. هم با subrip و هم با vobsub ساب ها رو استخراج کردم هردو همین حالت پیش میاد. میشه یکی بگه این فوت کوزه گریش کجاست؟

مرسی

piishii
22-07-2008, 13:21
یه راهنمائی ....

اگه برنامه VOBSUB رو نصب کنین رو دستگاهتون خود مدیا پلیر Subtitle رو می شناسه و باز میکنه. من با Srt و idx/sub امتحان کردم و مشکلی نداشته هردو رو می خونه و هم حجم برنامه کمه و مزایای زیادی هم داره

دوم یک مشکل بزرگ دارم. من وقتی DVD هام رو RIP می کنم اولا صدا و تصویر کمی با هم فاصله زمانی دارند و نمی دونم چرا
دوم اینکه فایل های ساب تایتل زمانبندیش درست نیست و هرچی به طرف آخر فیلم می ریم ساب ها رو زودتر از حرف زدن نشون میده

با همه فیلم ها این مشکل رو دارم و نمی دونم چرا. هم با subrip و هم با vobsub ساب ها رو استخراج کردم هردو همین حالت پیش میاد. میشه یکی بگه این فوت کوزه گریش کجاست؟

مرسی

سلام.
در مورد زمان بندی و .... دوست عزیزم تاپیک های آموزش هست اونها رو یک نگاه بندازین.
در مورد اختلاف زمانی تصویر و صدا فکر کنم مشکل در نوع ریپ کردن باشه.
توی تاپیک مربوط به ریپ اعلام کنید دوستان اونجا وارد تر هستند .

iceboy24000
24-07-2008, 16:52
من یک دی وی دی پلیر سامسونگ خریدم که وقتی دی وی دی فیلمهای دانلودی خودم رو که هر 5تا6 فیلم تو یک دی وی دی هست میخوام با اون نگاه کنم و زیر نویسها رو هم گذاشتم تو دی وی دی پیام این رو میده کهexternal subtitle رو میخوام برای فیلمی که پلی کردم اجرا کنم یا نه و وقتی من مال فیلم مورد نظر رو اوکی میکنم کاری انجام نمیشه و زیرنویس رو اجرا نمیکنه.جالب اونجاست که بعد از پلی کردن هر فیلمی اون قسمت میاد برای زیرنویس خارجی(و نه اتچ شده به فیلم) که از زیرنویسهایی که هست هر کدوم رو که میخوای انتخاب کن(هر دو نوع زیرنویسها رو تو اون قسمت میشناسه)
به نظر شما اصلا این قابلیت رو داره یا کلا بی خود گذاشته شده و دکور هست؟
و یک سوال دیگه اینکه چه مدلی از پلیرهای خاگی هست که تو پخش این زیرنویسها جواب داده باشه و میشه با خیال راحت یکی خرید؟

symk
25-07-2008, 11:57
با سلام
دوستان من سه مشکل در دیدن زیر نویس برام پیش اومده . قبلا" این طوری نبود . ویندوزم ویستاست . تو انجمن ویستا مطرح کردم حل نشد اومدم اینجا . مشکل فکر کنم در فونت و یا نتونستن ترجمه متن . حالا عکسهاشم انداختم ببینید . شاید فرجی بشه . 3 بار هم ویندوز رو فرمت کردم ولی درست نشد . با هر پلیر دیگه ای هم تست کردم نشد . K lite mega codec 4 هم نصب کردم . ویندوز هم آپدیت و همه فونت های فارسی رو هم نصب کردم . چیزی یا کاری مونده من انجام بدم ؟

اینم متن فایل srt که اصلا" معلومه که نمی تونه بخونه . یعنی ربطی به هیچ پلیری نداره . unicode هم کردم نشد . مشکل کجاست ؟

iceboy24000
25-07-2008, 22:37
دوست من این مشکل شما مربوط به نصب زبان فارسی تو ویندوزتون هست

به این مسیر تو ویندوز ویستا برید
control panel/regional and language option/
بعد تو همونtab(tab formats)
زبان فارسی یا پرشین رو انتخاب بکنید
بعد اوکی و رستارت و مشلتون حل میشه

symk
26-07-2008, 22:15
ولی من گفتم که فارسی کردم تو همه تنطیمات . البته بازم روش شما رو تست کردم ، کارساز نبود .

piishii
26-07-2008, 22:45
ولی من گفتم که فارسی کردم تو همه تنطیمات . البته بازم روش شما رو تست کردم ، کارساز نبود .

سلام.
روی اون فلش سبز رنگ پایین صفحه که مال برنامه ی وب ساب هست کلیک راست کنید و زبان رو اربیک بذارین ببینین درست میشه یا نه ؟
این مشکل توی Km player هم همینطوره ؟

symk
27-07-2008, 15:40
بله در Km player هم همینطوری بود . فلش سبز هم هر تغییری میدم حل نمیشه . البته دارم بازم روش کار میکنم . ولی یه نکته یادم افتاد . من دفعه اولی که نوت بوک رو خریدم طرف تو مغاره موقع راه اندازی اول رو ایران تنظیم کرد . احتمال میدم از اون باشه وگرنه همه چیز الان مثل دفعه قبل یعنی قبل از فرمت ویندوزه . یه نکته دیگه هم بگم زمانی که من تو فایل srt فارسی مینویسم ، نوشته میشه و همه پلیرها هم فارسی شو میخونند ولی همین طوری خونده نمیشند . میخوام یه تست بکنم ببینم حل میشه یا نه . یعنی فایل رو تو ویندوز اکس پی باز کنم و با یه فونت معمول دوباره یونیکد و ذخیره کنم و یا تو ورد آفیس کپی کنم و بیارم تو ویندوز ویستا ببینم حل میشه ؟ و دوباره تبدیل کنم به یه فایل srt . این کار الان به ذهنم اومد امیدوارم حل بشه . البته اگه حل بشه مطرح میکنم . چون خیلی ها این مشکل دارند .
مرسی

yoosef_st
27-07-2008, 20:44
با Subtitle Workshop زیرنویست رو درست نشون میده دوست عزیز؟

symk
28-07-2008, 07:17
با Subtitle Workshop زیرنویست رو درست نشون میده دوست عزیز؟

تست نکردم . سر فرصت نگاه میکنم ولی تو اکس پی درسته . حتی تو ویستا هم درست بود ولی الان این طوری شده .

symk
30-07-2008, 09:31
با سلام
بالاخره حل کردم . یعنی در یه سیستم دیگه که ویندوز اکس پی روش نصب بود فایل رو به یه فایل HTML تبدیل کردم و اونو آوردم تو ویستا و یه فایل srt دیگه درست کردم و الان میتونم فارسی رو ببینم همه متن هاش درست شد . از همه دوشتان ممنون که کمکم کردید تا فکرم به این راه بیافته.

MaFia_King
31-07-2008, 10:00
با سلام....

من ديروز از همين فروم ،زير نويس يه فيلم رو دانلود كردم ولي حالا وقتي مي خوام فيلم رو ببينم زير نويس رو نشون نميده.مشكل كار من از چي مي تونه باشه.

||سپاس**

/*يا حق*/

piishii
31-07-2008, 10:48
با سلام....

من ديروز از همين فروم ،زير نويس يه فيلم رو دانلود كردم ولي حالا وقتي مي خوام فيلم رو ببينم زير نويس رو نشون نميده.مشكل كار من از چي مي تونه باشه.

||سپاس**

/*يا حق*/

سلام.
یا یک مولتی مدیا رو نصب کنید نظیر Km player که به راحتی زیرنویس نشون دادن رو ساپورت کنه یا یک پک کدک نصب کنید و برنامه ی Vob sub و با مدیا پلیر خودمون فیلم رو مشاهده کنید .
اگه همه ی این کار ها رو انجام دادید بگین تا باز کار دیگه کنیم .

MaFia_King
31-07-2008, 11:04
سلام.
یا یک مولتی مدیا رو نصب کنید نظیر Km player که به راحتی زیرنویس نشون دادن رو ساپورت کنه یا یک پک کدک نصب کنید و برنامه ی Vob sub و با مدیا پلیر خودمون فیلم رو مشاهده کنید .
اگه همه ی این کار ها رو انجام دادید بگین تا باز کار دیگه کنیم .

با سلام....

دوست عزيز همه ي اين كار هارو انجام دادم ولي باز نشون نداد.
برنامه ي Vob sub رو نصب كردم تا زير نويس ها رو با اون باز كنم ولي باز نشدن.
||سپاس**:11:

/*يا حق*/

sd70
31-07-2008, 11:21
تنها با اين زيرنويس مشکل داريد يا بقيه زيرنويس ها هم همين طوريه؟

MaFia_King
31-07-2008, 11:39
تنها با اين زيرنويس مشکل داريد يا بقيه زيرنويس ها هم همين طوريه؟

با سلام......

بعضي ها رو نشون مي ده ولي بعضي ها رو هم نشون نمي ده.
مثلا ماله اين فيلم ها رو نشون مي ده.

ولي ماله اين فيلم رو نشون نمي ده.

/*يا حق*/

sd70
31-07-2008, 13:58
ولي ماله اين فيلم رو نشون نمي ده.
اسم فايلش rambo idx هست يا rambo.idx ؟

(بهمين صورت rambo sub يا rambo.sub؟)

MaFia_King
31-07-2008, 15:05
اسم فايلش rambo idx هست يا rambo.idx ؟

(بهمين صورت rambo sub يا rambo.sub؟)

با سلام...
اسم فايلش rambo idx
rambo sub

اينم يكي ديگه اينم نشون نمي ده.

اسم فايل اين هست Resident.Evil.Extinction.2007.Subtitle File

/*يا حق*/

ms368
31-07-2008, 15:41
کسی میدونه کدوم DvD-Playe از نوع خانگی ، زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنه ؟
البته به جز IDX/SUB یعنی بتونه SRT رو هم نشون بده و فیلمهای Divx رو هم ساپورت کنه

فکر کنم قبلا همین سوال کرده بودم

sd70
31-07-2008, 16:50
با سلام...
اسم فايلش rambo idx
rambo sub

اينم يكي ديگه اينم نشون نمي ده.

اسم فايل اين هست Resident.Evil.Extinction.2007.Subtitle File

/*يا حق*/
يکيش بايد rambo.idx و يکي ديگه ـش بايد rambo.sub باشه.

يعني idx و sub بايد پسوندش باشه نه اسمش. چک کنيد ببنيد پسوندش همين هاست يا نه. (اگه طريقه ـش رو بلد نيستيد بگيد)

يعني اسم هر دو فايل بايد rambo باشه و پسوندهاش يکي sub و يکي idx باشه.

در نتيحه اسم هر دو فايل زيرنويس رو به rambo تغيير بدين.
---------------

اين دومي هم که فيلم و زيرنويس همنام نيستند.

piishii
31-07-2008, 17:21

يعني idx و sub بايد پسوندش باشه نه اسمش. چک کنيد ببنيد پسوندش همين هاست يا نه. (اگه طريقه ـش رو بلد نيستيد بگيد)

---------------

سلام.
علاوه به گفته های بالا
+
شما Km player رو نصب کن هیچ کدوم از این کار ها رو نمیخواد.
فیلم رو پلی کن بعد روی اسکرین کلیک راست و انتخاب سابتایتل و زیرنویس رو روی فیلم لود کن به همین راحتی نه می خواد همنام کنی نه هیچی دیگه.
کلید های ترکیبی آلت + او هم کار بالا رو انجام میدن .

MaFia_King
31-07-2008, 20:22

---------------

سلام.
علاوه به گفته های بالا
+
شما Km player رو نصب کن هیچ کدوم از این کار ها رو نمیخواد.
فیلم رو پلی کن بعد روی اسکرین کلیک راست و انتخاب سابتایتل و زیرنویس رو روی فیلم لود کن به همین راحتی نه می خواد همنام کنی نه هیچی دیگه.
کلید های ترکیبی آلت + او هم کار بالا رو انجام میدن .

با سلام....

ممنون دوستان مشكلم حل شد با هر دو روش زير نويس ها رو نشون داد.

ولي حالا يه مشكل ديگه دارم اينكه زير نويس با فيلم هماهنگ نيست.حالا اينو بايد چي كار كنم.

/*يا حق*/

piishii
31-07-2008, 20:24
با سلام....

ممنون دوستان مشكلم حل شد با هر دو روش زير نويس ها رو نشون داد.

ولي حالا يه مشكل ديگه دارم اينكه زير نويس با فيلم هماهنگ نيست.حالا اينو بايد چي كار كنم.

/*يا حق*/

سلام.
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش كامل برنامه Subtitle Workshop و مباحث در مورد اين نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

szh_1367
01-08-2008, 12:46
سلام دوستان

بنده یک فایل تصویری دارم که برای یک کنفراس در خارج می باشد و گویندگان ان تند صحبت می کنند و بنده کلی از صحبتهای اونها رو متوجه نمی شوم ایا میشه کاری کرد که به صورت زیر نویس فایل را مشاهد کرد

لطفا راهنمایی کنید

yoosef_st
01-08-2008, 14:08
اگه زیرنویس براش داری که میشه. اگه نداری که خب نمیشه دیگه. یا باید خودت بنویسی ، یا گیر بیاری.

CinemaTik
03-08-2008, 14:02
:41:سلام دوستان

من فیلم"Hot Fuzz" رو دانلود کردم ، زیر نویس همون سایتی که فیلم رو ازش دانلود کردم هر کاری میکنم اجرا نمیشه ، ولی زیرنویسی که از توی فروم اینجا دانلود کردم اجرا میشه ، اما تنظیم زمانی نیست . . .
زیر نویس ها هر دوشون IDX/SUB هستن ، نمی دونم چرا اونی که از خود اون سایته دانلود کردم اجرا نمیشه . . .
لطفا راهنمایی کنید :41:
راستی من با زیرنویس بقیه‌ی فیلمها مشکلی ندارم و البته می دونم که زیرنویس ها باید با فایل اصلی هم نام باشن .

اینم لینک دانلود همون زیرنویسی که مشکل داره :

piishii
03-08-2008, 15:43
:41:سلام دوستان

من فیلم"Hot Fuzz" رو دانلود کردم ، زیر نویس همون سایتی که فیلم رو ازش دانلود کردم هر کاری میکنم اجرا نمیشه ، ولی زیرنویسی که از توی فروم اینجا دانلود کردم اجرا میشه ، اما تنظیم زمانی نیست . . .
زیر نویس ها هر دوشون IDX/SUB هستن ، نمی دونم چرا اونی که از خود اون سایته دانلود کردم اجرا نمیشه . . .
لطفا راهنمایی کنید :41:
راستی من با زیرنویس بقیه‌ی فیلمها مشکلی ندارم و البته می دونم که زیرنویس ها باید با فایل اصلی هم نام باشن .

اینم لینک دانلود همون زیرنویسی که مشکل داره :

سلام.
برای تنظیم از این تاپیک استفاده کنید
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دومی هم من دانلود نکردم فعلا این راه رو حالا برید
با km player فیلم رو پلی کنید روی اسکرین کلیک راست کنید و گزینه ی سابتایتل رو انتخاب کنید از اونجا ببینید زبان زیرنویس چیه اون رو انتخاب کنید .
منظورتون از اجرا نشدن هم چیه ؟ با فیلم دیده نمیشه زیرنویس ؟
حالا این راه رو برید نشد باز هم براتون یک کاری میکنم با بررسی زیرنویس خودتون.

CinemaTik
03-08-2008, 17:13
سلام.
برای تنظیم از این تاپیک استفاده کنید
برای دومی هم من دانلود نکردم فعلا این راه رو حالا برید
با km player فیلم رو پلی کنید روی اسکرین کلیک راست کنید و گزینه ی سابتایتل رو انتخاب کنید از اونجا ببینید زبان زیرنویس چیه اون رو انتخاب کنید .
منظورتون از اجرا نشدن هم چیه ؟ با فیلم دیده نمیشه زیرنویس ؟
حالا این راه رو برید نشد باز هم براتون یک کاری میکنم با بررسی زیرنویس خودتون.

منظورم از اجرا نشدن زیرنویس همراه فیلم دیده نشدن اونه .
حالا من از این آموزش استفاده خواهم کرد ، ولی این زیرنویسی که سالم بود و از توی فروم دانلود کرده بودم ، همه جاش به یه اندازه تاخیر نداره که من بتونم به طور کلی اون رو شیفت بدم . . .
من از JetAudio 7.1.0 استفاده می کنم و همه فیلم هام رو با همون می بینم ، تا حالا هیچ مشکلی نداشتم ؛ البته این رو با Media Player هم امتحان کردن و بازم نتونستم زیر نویس رو ببینم . . .
حالا شما اگر وقت کردید اون فایلی که من گذاشته بودم برای دانلود رو امتحان کنید ببینید اصلا سالمه یا مشکلش چیه . . .

خیلی ممنون :46:

sd70
07-08-2008, 18:15
من نمدونمچرا زیرنویسام عجیب قریب شده حروف عجیب قریب میاد چطوری درستش کنم

احتمالا مشکل بخاطر تنظيمات قسمت زبان ويندوز هستش که بايد با رفتن به قسمت Regional and Language Settings در کنترل پنل ويندوز زبان ها رو به فارسي تغيير بدين.

مهدي.ف
07-08-2008, 21:47
با srt مشکل داره سعذ وهیط اینجوری نیست در ضمن بازم نشد

sd70
08-08-2008, 07:43
با srt مشکل داره سعذ وهیط اینجوری نیست در ضمن بازم نشد
يعني تو پلير اينطوري نشون داده ميشه؟

زبان فارسي در ويندوزتون نصبه؟

مهدي.ف
08-08-2008, 11:26
يعني تو پلير اينطوري نشون داده ميشه؟

زبان فارسي در ويندوزتون نصبه؟
الان کامپیوترو روشن کردم خوب شد

MaFia_King
10-08-2008, 06:27
با سلام.....

من مي خواستم بدونم چطور ميشه فيلم با كيفيت DVDRip كه روي DVD هست رو تغيير فرمت داد تا در VCD قابل پخش باشه.

||سپاس**

/^يا حق^/

sepehr_x50
10-08-2008, 06:31
با سلام.....

من مي خواستم بدونم چطور ميشه فيلم با كيفيت DVDRip كه روي DVD هست رو تغيير فرمت داد تا در VCD قابل پخش باشه.

||سپاس**

/^يا حق^/

با نرم افزار های کانورتر میتونید به فرمت های قابل پخش در VCD تبدیل کنید.

sd70
10-08-2008, 08:45
با سلام.....

||سپاس**

/^يا حق^/
با خود Nero هم ميشه اين کار رو انجام داد اما چون فيلم Rip هست ممکنه بعد از کانورت حجمش بيشتر از يک سي دي بشه و Nero اون رو نتونه رايت کنه.

براي اينکار مي تونيد از برنامه هايي مثل Video Convert Master يا jetAudio استفاده کنيد و در صورتي که حجمش بيشتر از حجم يک CD بود اون رو اسپليت کنيد.

MaFia_King
10-08-2008, 16:26
با نرم افزار های کانورتر میتونید به فرمت های قابل پخش در VCD تبدیل کنید.

با خود Nero هم ميشه اين کار رو انجام داد اما چون فيلم Rip هست ممکنه بعد از کانورت حجمش بيشتر از يک سي دي بشه و Nero اون رو نتونه رايت کنه.

براي اينکار مي تونيد از برنامه هايي مثل Video Convert Master يا jetAudio استفاده کنيد و در صورتي که حجمش بيشتر از حجم يک CD بود اون رو اسپليت کنيد.

با سلام...

دوست عزيز اين اسپليت چيه مي شه يه توضيح بديد..!!؟؟

در مورد زير نويس چي، اونو چيكار كنم؟

||سپاس**

/^يا حق^/

sd70
10-08-2008, 17:20
دوست عزيز اين اسپليت چيه مي شه يه توضيح بديد..!!؟؟
يعني اگه حجمش بيشتر از 700 مگ باشه (که نشه روي يک سي دي رايت کرد) اون رو تبديل به دو قسمت کرده و در دو CD رايت کنيد.

در مورد زير نويس چي، اونو چيكار كنم؟
فيلم و زيرنويس رو همنام کرده و با JetAudio فيلم رو با فرمت VCD کانورت کنيد. خودش بهمراه زيرنويس کانورت ميشه. (قبلش هم ميتونيد رنگ، فونت و سايز زيرنويس رو تعيين کنيد.)

CinemaTik
12-08-2008, 14:06
دوستان زیر نویس فیلم "Cloverfirld" رو من از توی فروم دانلود کردم و فایل IDX/SUB رو کنار فایل اصلی فیلم گذاشتم ، ولی نمی تونم با اجرا کردن فیلم اونو ببینم ، منظورم اینه که توی فیلم مشاهده نمی شن . . .:19:
لطفا بگید بهم که مشکلشون چین ؟؟؟ :41:

Amin
12-08-2008, 15:56
دوستان زیر نویس فیلم "Cloverfirld" رو من از توی فروم دانلود کردم و فایل IDX/SUB رو کنار فایل اصلی فیلم گذاشتم ، ولی نمی تونم با اجرا کردن فیلم اونو ببینم ، منظورم اینه که توی فیلم مشاهده نمی شن . . .:19:
لطفا بگید بهم که مشکلشون چین ؟؟؟ :41:
سلام
من همون زیرنویس رو دارم استفاده میکنم
مشکلی نداره
از چه پلیری استفاده میکنید ؟

【ツ】

CinemaTik
12-08-2008, 16:19
سلام
من همون زیرنویس رو دارم استفاده میکنم
مشکلی نداره

【ツ】

جدی میگی رییس ؟؟!! من از JetAudio 7.1.0 استفاده می کنم ، همه‌ی فیلم هام رو با همون می بینم و هیچ مشکلی هم با زیر نویس ها ندارم !! نمی دونم این یکی چرا اینجوری شده . . .
میتونید کمکم کنید . . .:41:

yoosef_st
12-08-2008, 21:43
1. شما مطمئنی که هر 2 تا فایل رو با فیلم "دقیقا" هم نام کردی؟
2. از KM Player استفاده کن. بعد از باز کردن فیلم هر 2 تا فیل زیرنویس رو انتخاب کن و بیار روی پلیر ولش کن (Drag & Drop ) ببین مشکل حل میشه؟

CinemaTik
12-08-2008, 21:50
1. شما مطمئنی که هر 2 تا فایل رو با فیلم "دقیقا" هم نام کردی؟
2. از KM Player استفاده کن. بعد از باز کردن فیلم هر 2 تا فیل زیرنویس رو انتخاب کن و بیار روی پلیر ولش کن (Drag & Drop ) ببین مشکل حل میشه؟

دست شما درد نکنه دیگه ! این چیزای جزیی رو که می دونم . . . :27:
مشکلم حل شد ، البته انقدر تابلو بود که شاید باورتون نشه ، ولی اینجا نمی نویسم . . . :5:

yoosef_st
12-08-2008, 22:58
خب اگه تابلو بوده شاید همین بوده که من گفتم دیگه :دی:31:
در هر حال من نمیدونستم اطلاعات شما در چه حده دوست عزیز. قصدم کمک بود. امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم.:11::11:

poya131
13-08-2008, 10:03
سلام دوستان
من با kmplayer يك مشكل عجيب دارم
من اين نرم افزار را هم بر روي كامپيتر رو ميزيم دارم و هم بر روي لب تاپ و جالب اينجاست كه فيلمهاي با پسوند rmvb را در كامپيوتر رو ميزي بدون مشكل باز ميكنه ولي در لب تاپ صداي اين نوع فايلها را پخش نميكنه كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

sd70
13-08-2008, 11:52
ولي در لب تاپ صداي اين نوع فايلها را پخش نميكنه كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
K Lite رو نصب کنيد شايد مشکل تون حل بشه.

Gamemaster
13-08-2008, 17:40
ايا ميشه فيلمو با زيرنويس تو Wmp خود ويندوز نگاه كرد؟

poya131
13-08-2008, 17:43
K Lite رو نصب کنيد شايد مشکل تون حل بشه.

ممنون ولي اين klite چي هست از كجا بايد نصب بشه

piishii
13-08-2008, 17:45

سلام.
مجموعه از کدک های تصویری و صوتی
با یک سرچ توی گوگل میتونید پیداش کنید .
توی انجمن نرم افزار هم بخش مولتی مدیا اگه اشتباه نکنم پیدا میشه.
نصب میکنید هرجا که دلتون خواست و تموم.

sd70
13-08-2008, 17:47
ايا ميشه فيلمو با زيرنويس تو Wmp خود ويندوز نگاه كرد؟

چون زياد با Media Player کار نکردم دقيق نمي دونم. اما اگه فـيلتر VobSub رو نصب کنيد اين کار انجام ميشه.

K-Lite Codec Pack منظورم بود. تو گوگل سرچ کنيد راحت پيدا ميشه.

MaFia_King
13-08-2008, 23:04

با سلام ..

دوست عزيز مي تونيد از لينك زير استفاده كنيد،تمامي ورژن ها توي اين تاپيك هستند.

/^يا حق^/

CinemaTik
18-08-2008, 01:37
سلام دوستان

من فیلم "Closer" رو دانلود کردم ، ولی این زیرنویس فارسی ای که توی فروم هستش با اون مطابقت نداره ! یعنی اون یه مقدار جلوتر از فیلم هست . خود فیلمی که دانلود کردم یه زیرنویس انگلیسی همراهش بود که اون کاملا باهاش مطابقت داره ، اون رو آپلود کردم و میگذارم اینجا ؛ کسی میتونه زیرنویس فارسی ای که مطابق با این انگلیسیه باشه رو برام درست کنه و در واقع اون زیرنویس فارسی رو شیفت بده ؟؟ :41:
خیلی ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه :11:

piishii
18-08-2008, 10:24
سلام دوستان

من فیلم "Closer" رو دانلود کردم ، ولی این زیرنویس فارسی ای که توی فروم هستش با اون مطابقت نداره ! یعنی اون یه مقدار جلوتر از فیلم هست . خود فیلمی که دانلود کردم یه زیرنویس انگلیسی همراهش بود که اون کاملا باهاش مطابقت داره ، اون رو آپلود کردم و میگذارم اینجا ؛ کسی میتونه زیرنویس فارسی ای که مطابق با این انگلیسیه باشه رو برام درست کنه و در واقع اون زیرنویس فارسی رو شیفت بده ؟؟ :41:
خیلی ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه :11:

سلام.
چون ورژن های ویدیویی مون فرق میکنه چنین چیزی ممکن نیست من یکی رو که خودم تنظیم کردم رو براتون میذارم شاید به دردتون خورد

CinemaTik
18-08-2008, 11:05
سلام.
چون ورژن های ویدیویی مون فرق میکنه چنین چیزی ممکن نیست من یکی رو که خودم تنظیم کردم رو براتون میذارم شاید به دردتون خورد

یعنی چی ؟ یعنی اون فیلمی که من دانلود کردم با اونی که بقیه دارن فرق میکنه ؟! :18: اگه اینجوری باشه که آخر بدشانسیه . . .:41:

آخه زیرنویس اینگلیسی ای که مطابقت با فیلم داره از اینجا شروع میشه :

1
00:02:29,087 --> 00:02:30,964
Hello, stranger.

ولی زیرنویس های فارسی که برای این فیلم هستند از اینجا شروع میشه :

1
00:02:33,442 --> 00:02:35,410
.سلام غريبه

حالا من چکار باید بکنم :9::23: .... راستی یادم رفت اون فایلی هم که شما لطف کردید همین جوریه . . .

rax
18-08-2008, 11:08
یعنی چی ؟ یعنی اون فیلمی که من دانلود کردم با اونی که بقیه دارن فرق میکنه ؟! :18: اگه اینجوری باشه که آخر بدشانسیه . . .:41:

آخه زیرنویس اینگلیسی ای که مطابقت با فیلم داره از اینجا شروع میشه :

1
00:02:29,087 --> 00:02:30,964
Hello, stranger.

ولی زیرنویس های فارسی که برای این فیلم هستند از اینجا شروع میشه :

1
00:02:33,442 --> 00:02:35,410
.سلام غريبه

حالا من چکار باید بکنم :9::23: ....

subtitle Workshop رو باز کن. ساب رو لود کن! کنترل-دی بزن منهای 4.355 رو انتخاب کن اوکی کن و ذخیر کن!

CinemaTik
18-08-2008, 11:10
subtitle Workshop رو باز کن. ساب رو لود کن! کنترل-دی بزن منهای 4.355 رو انتخاب کن اوکی کن و ذخیر کن!

فرمت زیرنویس SRT هستا ! میشه بازم اینکارو کرد ؟ در ضمن این برنامه رو از کجا دانلود می تونم بکنم ؟؟

MaFia_King
18-08-2008, 11:26
فرمت زیرنویس SRT هستا ! میشه بازم اینکارو کرد ؟ در ضمن این برنامه رو از کجا دانلود می تونم بکنم ؟؟

با سلام...

دوست عزيز بفرما:

/^يا حق^/

MaFia_King
18-08-2008, 11:30
با سلام....

دوست عزيز اين آموزش برنامه subtitle Workshop مي تونيد استفاده كنيد.

||سپاس**

/^يا حق^/

Alishmas
18-08-2008, 22:02
از وقتی ويندوزم رو عوض کردم ، بعضی از Player ها فيلم های AVI رو به صورت سوتی نشون ميدن !

چطوری بايد درستش کنم ؟

sd70
18-08-2008, 22:52
از وقتی ويندوزم رو عوض کردم ، بعضی از Player ها فيلم های AVI رو به صورت سوتی نشون ميدن !

چطوری بايد درستش کنم ؟
احتمالا بدليل نصب نبودن codec هاي مربوطه هستش. K-Lite رو نصب کنيد مشکل حل ميشه.

vahid_civil
19-08-2008, 01:07
km player نصب کن خیال خودت رو راحت کن

sheeablo
19-08-2008, 11:22
جمیعا سلام
آقا اینا رو ول کنین... کسی میدونه چی جوری میشه زیرنویس رو به یک فیلم Divx بچسبونیم و ذخیرش کنیم؟
طوری که انگار خودمون فیلم دی وی دی رو با زیر نویسش ریپ کرده باشیم...
ملتفتین که چی میگم؟ جونه مولی یه ترفندی پیدا کنید، خیر دنیا و آخرتتون تو اینه:دی
من که هر کاری کردم نشد...!
عزت زیاد...

sd70
19-08-2008, 11:38
جمیعا سلام
آقا اینا رو ول کنین... کسی میدونه چی جوری میشه زیرنویس رو به یک فیلم Divx بچسبونیم و ذخیرش کنیم؟
طوری که انگار خودمون فیلم دی وی دی رو با زیر نویسش ریپ کرده باشیم...
ملتفتین که چی میگم؟ جونه مولی یه ترفندی پیدا کنید، خیر دنیا و آخرتتون تو اینه:دی
من که هر کاری کردم نشد...!
عزت زیاد...
در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد بعدش خودتون متوجه ميشيد بايد چيکار کنيد.

sheeablo
19-08-2008, 14:43
wwoooww
Superly Done
Thank You So Much...

ببخشید جو گرفت:دی
دمت جیز داداش... تا حالا کجا بودی پس؟؟؟
1000 در دنیا 1001و خورده ای در آخرت خدا نصیت کنه ! من از بچگی دنبال برنامه ای بودم که این عملیات خطیر رو انجام بده.
دستی باید تا معجزه ای فرود آید... یاحق...

sd70
19-08-2008, 15:27
ممنون لطف داريد.

با TMPGEnc XPress هم ميشه اين کار رو انجام داد اما مسخره بازي داره و به فيـلتر VobSub و اينطور موارد نياز داره ولي با همين JetAudio سريع تر و راحت تره.

sd70
20-08-2008, 18:41
دوستان بيچاره شدم لطفا هر کي مي دونه کمک کنه

چيزي به پايان زيرنويس نمونده بود يعني تا دو سه روز ديگه تموم بود.

زيرنويس (سي دي 1) تو Subtitle Workshop باز بود داشتم يه سري تغييرات درش اعمال ميکردم يه دفعه بر حسب يه اتفاق سيستم ري استارت شد. الان کل زيرنويس شده فاصله و هيچي نداره فاصله يعني اينطوري شده: همش پر فاصله شده و هيچ متني نداره و هيچ کاريش هم نميشه کرد.

لطفا اگه راهي هست بگيد. من که ديگه اصلا انگيزه و حوصله اينو ندارم که زيرنويس رو از صفر شروع کنم.

تو رو خدا هر کي بلده کمک کنه. الان خيلي خيلي خيلي ناراحتم.

yoosef_st
20-08-2008, 21:37
دوست عزیز ، شما که این همه وقته داری اینهمه زحمت میکشی ، خب پسر خوب یه پشتیبان ازش تهیه میکردی. بزار امین بیاد ببینیم کاری بلده؟ از بچه های قسمت نرم افزار هم بپرسی بد نیست. شاید بتونن یجوری Restoreش کنن.

sd70
20-08-2008, 21:42
خب يوسف جان تا حالا اصلا چنين مشکلي سابقه نداشته پيش بياد. براي همين هم ازش بکاپ نگرفته بودم.

البته زيرنويس سي دي دوم سالمه اما نصف بيشترش که مال همون سي دي 1 بود که پريد. مشکل هم اينه که فايل پاک نشده بلکه محتواش عوض شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHABAHPASHA
20-08-2008, 22:02
دوستان بيچاره شدم لطفا هر کي مي دونه کمک کنه

چيزي به پايان زيرنويس نمونده بود يعني تا دو سه روز ديگه تموم بود.

زيرنويس (سي دي 1) تو Subtitle Workshop باز بود داشتم يه سري تغييرات درش اعمال ميکردم يه دفعه بر حسب يه اتفاق سيستم ري استارت شد. الان کل زيرنويس شده فاصله و هيچي نداره فاصله يعني اينطوري شده: همش پر فاصله شده و هيچ متني نداره و هيچ کاريش هم نميشه کرد.

لطفا اگه راهي هست بگيد. من که ديگه اصلا انگيزه و حوصله اينو ندارم که زيرنويس رو از صفر شروع کنم.

تو رو خدا هر کي بلده کمک کنه. الان خيلي خيلي خيلي ناراحتم.
عجب بی احتیاطی بزرگی چرا یه بک آپ ازش نگرفتی
من که با این مسئله مواجه نشدم ولی خوب یه چیزایی می گم امتحان کن شاید جواب ده ...
خود فایل srt رو با ورد باز کن (کپی پیست نکن داخل ورد ) بعد سیستمها کدینگ بین ansi و unicode تغییربده...
با subtitle creator v2.3 باز کن (یه خوبی که این برنامه داره اینه که خودش کودینگ رو تشخیص میده) احتمال میدم با این بشه کاری کرد...........
در فولدری که ویندوز وجود داره (یا جایی که زیرنویس رو قرار دادی)یک فولدر مخفی وجود داره به اسم System Volume Information که برای ریستور کردن سیستم فایلهای اصلی رو در خودش نگه میداره این فولدر رو باز کن دنبال یه فولدر مثل این بگرد RP103 آخرین این فولدرها رو پیدا کن ببین هم اندازه فایل زیرنویست چیه به احتمال 99 درصد یکی از فایلها زیرنویس شماست(یکم حوصله می خواد ولی پیدا می کنی)
دست آخر هم سیستمت رو یار ریستور کن بین جواب میده یا نه.....
اگر این کارها جواب نداد زیرنویس رو یه جا آپلود کن تا یه کم سر به سرش بزاریم ببینیم جواب میده یا نه......

sd70
20-08-2008, 22:54
آخه تابحال چنين چيزي سابقه نداشته.

زيرنويس رو هم هيچ کاريش نميشه کرد. مثل اين ميمونه که بريم يه فايل متني باز کنيم و دست مون رو بگيريم رو Space و بعد سيو کنيم. کلا فايل نفله شده.

بايد اين فايل که حذف هم نشده رو ريکاوري کنم. اما چطور؟

بردیا
24-08-2008, 16:08
در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد بعدش خودتون متوجه ميشيد بايد چيکار کنيد.

یه کم توضیح میدی؟
بر فرض مثال من الان دارم امپراتوری ممنوعه رو با زیرنویس دانلود شده میبینم،حالا اگر بخوام زیرنویس رو بچسبونم به فیلم و بعد رایتش بزنم جوری که زیرنویس جزئی از فیلم شده باشه باید چیکار بکنم؟

sd70
24-08-2008, 16:19
یه کم توضیح میدی؟
بر فرض مثال من الان دارم امپراتوری ممنوعه رو با زیرنویس دانلود شده میبینم،حالا اگر بخوام زیرنویس رو بچسبونم به فیلم و بعد رایتش بزنم جوری که زیرنویس جزئی از فیلم شده باشه باید چیکار بکنم؟
1- زيرنويس و فيلم رو همنام کنيد.

2- در JetAudio کليدهاي ترکيبي Ctrl + 0 رو بزنيد.

3- فيلم رو اضافه کرده و از قسمت Output Settings تنظيمات فايل خروجي رو تعيين کنيد.

4- در قسمت Options هم ميشه رنگ و فونت و سايز زيرنويس رو تعيين کرد.

5- حالا کافيه روي دکمه Start کليک کنيد.

بردیا
24-08-2008, 16:38
تقریبا این چیزا نبود
ازینجا اول فیلم رو اضافه میکنم.

اینجا هم که میشه مسائل مربوط به خود زیرنویس رو درست کرد ولی جایی ندیدم که Output Settings داشته باشه که بعد از تنظیم start بزنیم.

جت اودیو هم ورژن basic 7.1 هستش.

Amin
24-08-2008, 16:41
سلام
فکر کنم این ویژگی مربوط به نسخه Plus باشه

【ツ】

sd70
24-08-2008, 16:55
JetAudio رو از حالت تولباري (Toolbar Mode) خارج کنيد تا بتونم بهتر بهتون کمک کنم.

بردیا
24-08-2008, 17:21
اینم در حالت معمولی

sd70
24-08-2008, 17:34
روي دکمه Convert کليک کنيد ببينيد در ليستي که مياره گزينه اي به اسم Convert Video داره يا نه. اگه داشت همونه و مشکل حله.

بردیا
24-08-2008, 18:53
آره داشت.فیلم رو اد کردم،فقط باید استارت رو بزنم برای اضافه شدن زیرنویس بهش؟

sd70
24-08-2008, 19:40
آره داشت.فیلم رو اد کردم،فقط باید استارت رو بزنم برای اضافه شدن زیرنویس بهش؟

آره. البته فيلم و زيرنويس بايد همنام باشند. ويژگي هايي زيرنويس رو هم بايد اينجا مجددا تعيين کنيد.

Sha7ab
26-08-2008, 01:41
سلام. خواهش میکنم کمک کنید.
سیستم من دیگه زیرنویس هیچ فیلمی رو نشون نمیده . نمیدونم مشکل از کجاس . با مدیا پلیر و جت آویو هم امتحان کردم و پاور دی وی دی. فیلم هم دی وی دی تک فیلمه . روی کامپیوتر های دیگه امتحانش کردم زیرنویس داشته.
اینم تصویر پوشه ویدئو فیلمه...

vahid_civil
26-08-2008, 03:14
سلام. خواهش میکنم کمک کنید.
سیستم من دیگه زیرنویس هیچ فیلمی رو نشون نمیده . نمیدونم مشکل از کجاس . با مدیا پلیر و جت آویو هم امتحان کردم و پاور دی وی دی. فیلم هم دی وی دی تک فیلمه . روی کامپیوتر های دیگه امتحانش کردم زیرنویس داشته.
اینم تصویر پوشه ویدئو فیلمه...

با km player امتحان کن.

dimah2005
28-08-2008, 21:15
سلام دوستان

تو JetAudio چه طوري ميشه يك Dvd رو كه تو هارد pc هستش رو بطور كامل play كرد

يك فيلم ريختم كه موقع play تك تك فايل ها رو اجرا مي كنه(root/titl menu نداره) و بعد فيلم رو بايد تو 3 قسمت ببينم كه ديگه نمي تونم باهش زير نويس نگاه كنم (البته با فيلم هاي ديگه مشكلي ندارم)

در صورتي كه همين فيلم رو با windows media player مشكلي نداره و root menu داره

در ضمن چون من هميشه فيلم هام زير نويس داره مشكلي ندارم
حالا چند تا فيلمdvd اومده دستم كه زير نويس ندارند
فيلمو مي ريزم تو هارد بعد زير نويس رو با فايل ها همنام مي كنم ولي موقع پخش زير نويس نشون داده نمي شه
مگر تك فايل هاي فيلم رو باز كنم كه اونم فقط مي تون قسمت اول فيلم از سه قسمت رو با زير نويس نگاه كنم

حالا من چه كار كنم؟

sd70
30-08-2008, 12:53
ميگم تو KMPlayer اين فاصله اي که تو شکل نشون دادم رو نميشه کم يا زياد کرد؟

avecina.ir
01-09-2008, 20:50
کسی میدونه چرا زیرنویس فارسی فیلمی که از دو سایت و سرور متفاوت دانلود کردم هر دو اینطوریه؟!!توی فیلم هم همینجوره!! اشکال فکر نمی کنم از سیستم من باشه چون بقیه ی زیرنویسهای فارسی که دارم این مشکل رو ندارن
عکس:

sd70
01-09-2008, 21:12
کسی میدونه چرا زیرنویس فارسی فیلمی که از دو سایت و سرور متفاوت دانلود کردم هر دو اینطوریه؟!!توی فیلم هم همینجوره!! اشکال فکر نمی کنم از سیستم من باشه چون بقیه ی زیرنویسهای فارسی که دارم این مشکل رو ندارن
عکس:

مطمئنيد که اين زيرنويس فارسيه؟

لطفا يه نسخه ـش رو بذاريد اينجا ببينم چجور چيزيه.

avecina.ir
01-09-2008, 21:19
بله فارسیه
شما خودتون ببینین
هم در اینجا

و هم در اینجا

sd70
01-09-2008, 21:54
مشکل از خود زيرنويسه.

از اين يکي استفاده کنيد: (سالمه و مشکلي نداره)

Nevissande
09-09-2008, 15:58
من چيكار كنم تا زيرنويس فارسي رو درست نشان بده؟

بااينكه unicode را هم فارسي كرده ام.

sd70
09-09-2008, 17:53
من چيكار كنم تا زيرنويس فارسي رو درست نشان بده؟

بااينكه unicode را هم فارسي كرده ام.
گفتم که، اول Player تون رو عوض کنيد ببينيد مشکل حل ميشه يا نه. (از KMPlayer استفاده کنيد)

اين متن رو يه باري يکي از رفقا برام فرستاده بود:

سعيدجان من اين كارو كردم و زيرنويس اومد اما به هم چسبيده نيستن. مثلا : {من هستم} رو {م ن ه س ت م} مينويسه البته بدون فاصله.
با VLC Media Player بازش كردم. اگه اشكال از برنامه هستش ميشه لينك يكي از بدرد بخوراش رو بدي ؟
با تشكرات فراوون

پس احتمالا مشکل از خود Player هستش.

Nevissande
09-09-2008, 19:44
گفتم که، اول Player تون رو عوض کنيد ببينيد مشکل حل ميشه يا نه. (از KMPlayer استفاده کنيد)

اين متن رو يه باري يکي از رفقا برام فرستاده بود:

پس احتمالا مشکل از خود Player هستش.
آره، مشكل حل ميشه.

ولي آيا راهي وجود نداره كه بشه با خود VLC زيرنويس ها را بدرستي پخش كرد؟

sd70
09-09-2008, 20:02
آره، مشكل حل ميشه.

ولي آيا راهي وجود نداره كه بشه با خود VLC زيرنويس ها را بدرستي پخش كرد؟
اطلاعي ندارم ولي KMPlayer براي ديدن فيلم با زيرنويس بهترين برنامه اي بوده که تا حالا ديدم.

sd70
12-09-2008, 09:20
يه سوال: زيرنويس هاي sub/idx رو ميشه به چند قسمت تبديل کرد؟ (Split)

piishii
12-09-2008, 10:51
يه سوال: زيرنويس هاي sub/idx رو ميشه به چند قسمت تبديل کرد؟ (Split)

سلام.
من برای فیلم 3 سیدی تا حالا تقسیم کردم
چطور مگه حالا ؟

sd70
12-09-2008, 23:19
سلام.
من برای فیلم 3 سیدی تا حالا تقسیم کردم
چطور مگه حالا ؟
يکي از رفقا يه فيلمي داره که دو CD ـه اما زيرنويسش تک سي دي و sub/idx هستش.

بردیا
18-09-2008, 00:55
نسخه جت اودیو بیسیک که دارم کانورت نمیکنه برای چسبوندن زیرنویس
میگه نسخه پلاس میخواد.نسخ فولشو میشه یکی بده

sd70
18-09-2008, 09:03
نسخه جت اودیو بیسیک که دارم کانورت نمیکنه برای چسبوندن زیرنویس
میگه نسخه پلاس میخواد.نسخ فولشو میشه یکی بده

JetAudio v7.0.5.3040 Plus

دانلود:

پسورد:

بردیا
21-09-2008, 11:45
من کانورت کردم بعد دیدم زده برای psp.:دی

چیکار بکنم درست باشه؟

sd70
21-09-2008, 11:54
من کانورت کردم بعد دیدم زده برای psp.:دی

چیکار بکنم درست باشه؟
از قسمت Output Settings فرمت مناسب رو انتخاب کن. (مثلا DivX يا XviD)

mobin
22-09-2008, 07:54
نسخه جدید پرتابل KMPlayer رو میتونید از اینجا دانلود کنین !

بردیا
22-09-2008, 15:21
این تنظیمات خوب هستش برای کانورت کردن فیلم با زیرنویس؟

میشه بعد از چسبوندن چند تا فیلم با زیرنویساشون،همشونو توی یه دی وی دی رایت زد و توی پلیرای دیگه دید بدون داشتن مشکلی؟

sd70
22-09-2008, 16:49
آره تنظيماتش که خوبه.

میشه بعد از چسبوندن چند تا فیلم با زیرنویساشون،همشونو توی یه دی وی دی رایت زد و توی پلیرای دیگه دید بدون داشتن مشکلی؟

آره ميشه با فرمت Dvd رايتش کرد و مشکلي هم نيست.

بردیا
22-09-2008, 17:30
حجمش حدود 250 مگ کمتر شد
به نظر میرسه توی فول اسکرین بعد از کانورت،کیفیتش پایین تر از قبل از کانورت هستش.
راهی براش نیست؟

sd70
22-09-2008, 19:13
حجمش حدود 250 مگ کمتر شد
به نظر میرسه توی فول اسکرین بعد از کانورت،کیفیتش پایین تر از قبل از کانورت هستش.
راهی براش نیست؟
من خودم با JetAudio چند فيلم رو با زيرنويس کانورت کردم و کيفيت شون هم تغيير نکرده. البته فکر کنم حجمش زياد ميشد. (حالا يادم نيست XviD بود يا DivX)

Molibden
23-09-2008, 11:04
حجمش حدود 250 مگ کمتر شد
راهی براش نیست؟
منم همین مشکلو دارم
فیللم برای من حتی حالت اسلوموشن پیدا کرده و صدا هم از فیلم عقبه! انگار داری سی دی خش دار میبینی!؟
اگر frame rate رو ببریم بالا درست نمیشه و چه فرقی میکنه کلا؟
با تشکر

بردیا
24-09-2008, 12:35
این مشکل به خاطر سرعتی که باهاش کانورت میکنیم میتونه باشه یا نه؟
من با سرعت 2x کانورت میکنم.ربطی به این داره؟

sd70
24-09-2008, 13:24
این مشکل به خاطر سرعتی که باهاش کانورت میکنیم میتونه باشه یا نه؟
من با سرعت 2x کانورت میکنم.ربطی به این داره؟
زياد اطلاعي ندارم ولي من خودم با تنظيمات پيش فرض که کانورت ميکردم مشکلي پيش نميومد.

thomas-anders
08-10-2008, 00:09
سلام

امیدوارم جاش درست باشه

من چند تا دی وی دی دارم که خودشون زیرنویس فارسی دارن

وقتی با مدیا پلیر خود ویندوز باز میکنم فیلم ها رو با رفتن به گزینه : dvd feature میتونم زیرنویس رو فارسی کنم

ولی مدیا پلیر کلاسیک k media player رو هر چی میگردم تو گزینه هاش نیست که بره به حالت title menu

ممنون میشم کمک کنید

hosseinmusicmaster
08-10-2008, 15:11
خسته نباشید
وقتی با MPC می خوام زیرنویس و لود کنم این پیغام و میده :

mansourfcb
12-10-2008, 18:13
سلام

اگه زیرنویس فیلمها رو با jet audio به فیلم بچسبونم و اونها رو رایت کنم میشه توی پلیرهای خانگی دید. منظورم اینه که از نظر زیرنویس مشکلی پیدا نمی کنند.

بردیا
13-10-2008, 20:51
سلام

اگه زیرنویس فیلمها رو با jet audio به فیلم بچسبونم و اونها رو رایت کنم میشه توی پلیرهای خانگی دید. منظورم اینه که از نظر زیرنویس مشکلی پیدا نمی کنند.

فکر نمیکنم مشکلی توش پیدا بشه

راستی یه برنامه خوب برای تبدیل فیلم به فورمت 3gp با کیفیت خوب میخواستم.

Šepehr
17-10-2008, 14:43
با سلام
دوستان من سه مشکل در دیدن زیر نویس برام پیش اومده . قبلا" این طوری نبود . ویندوزم ویستاست . تو انجمن ویستا مطرح کردم حل نشد اومدم اینجا . مشکل فکر کنم در فونت و یا نتونستن ترجمه متن . حالا عکسهاشم انداختم ببینید . شاید فرجی بشه . 3 بار هم ویندوز رو فرمت کردم ولی درست نشد . با هر پلیر دیگه ای هم تست کردم نشد . K lite mega codec 4 هم نصب کردم . ویندوز هم آپدیت و همه فونت های فارسی رو هم نصب کردم . چیزی یا کاری مونده من انجام بدم ؟

اینم متن فایل srt که اصلا" معلومه که نمی تونه بخونه . یعنی ربطی به هیچ پلیری نداره . unicode هم کردم نشد . مشکل کجاست ؟

سلام
منم همین مشکل رو پیدا کردم
یعنی از وقتی یه ویستای جدیدتر (vista ultimate sp1 64x) ریختم اینطوری شده
همه روشهای گفته شده رو امتحان کردم نشد
اما در نهایت نمیتونم که کل زیر نویس هام رو یه xp ببرم دوباره save کنم و ...
راه حل دیگه ای وجود نداره؟

yoosef_st
17-10-2008, 15:34
سلام
منم همین مشکل رو پیدا کردم
یعنی از وقتی یه ویستای جدیدتر (vista ultimate sp1 64x) ریختم اینطوری شده
همه روشهای گفته شده رو امتحان کردم نشد
اما در نهایت نمیتونم که کل زیر نویس هام رو یه xp ببرم دوباره save کنم و ...
راه حل دیگه ای وجود نداره؟
نفهمیدم مشکل چیه. این فایلی هم که تو عکس هست خب مشکلی نداره. تو ویندوز منم XP بدون Encoding خودش همینجوری نشون میده.

Benygh
24-10-2008, 16:32
سلام
من چند دی وی دی فیلم دوبله از پدرخوانده دارم که هر کدوم از قسمت هاش دو دی وی دی است ولی با برنامه ی Power DVD 8 Cracked نمیتونم اونا رو با صدا پخش کنم ! با برنامه های دیگه میشه !
الان هم خواستم دو رو تماشا کنم برنامه های دیگه نمیتونند بخش کنند ولی PowerDVD این کار رو میکنه ولی صدا نداره ! البته وقتی دستی فایل ها رو باز میکنم با Kmplayer مشکل صدا حل میشه ولی اونجا زیر نویس ندارم ! "قسمت دوم زبان اصلی است"
ممنون میشم راهنمایی کنید تا چطور این طور DVD هایی رو پخش کنم !

Benygh
25-10-2008, 13:49
سلام
امروز متوجه شدم که اصلا هیچ دی وی دی را با صدا پخش نمیکنه ! مشکلش چیه ؟ Mute هم نیست !

yoosef_st
25-10-2008, 20:58
مشکل از این ورژنهای جدید Power DVD هست. منم همچین مشکلی داشتم. نمیدونم باید چکارش کنیم.
با همون KM روی صفحه راست کلیک کن ، تو قسمت Subtitle تو قسمت Sub Lang از بین زبانها انتخاب کن احتمالا درست میشه. تیک Show Sub هم اگر نیست بزن.

vahid_civil
26-10-2008, 14:58
یه سوال برام پیشومد.

آیا میشه برای km player هم مثل power dvd زیرنویس دوم از روی خود دی وی دی گذاشت ؟
یعنی مثلا خود دی وی دی 3 تا زیرنویس داره ما از دوتاش استفاده کنیم.

در km player میشه زیرنویس لود کرد تا چند تا .ولی از روی دی وی دی چطوریه ؟

Benygh
26-10-2008, 17:35
یه سوال برام پیشومد.

آیا میشه برای km player هم مثل power dvd زیرنویس دوم از روی خود دی وی دی گذاشت ؟
یعنی مثلا خود دی وی دی 3 تا زیرنویس داره ما از دوتاش استفاده کنیم.

در km player میشه زیرنویس لود کرد تا چند تا .ولی از روی دی وی دی چطوریه ؟
از روی DVD میشه ! Second Subtitle داره ! البته من تو کاره دو زیر نویس نیستم ...

vahid_civil
26-10-2008, 17:42
از روی DVD میشه ! Second Subtitle داره ! البته من تو کاره دو زیر نویس نیستم ...

اون مال وقتیه که خودمون یه زیرنویس یه جا مثلا رو هارد داشته باشیم.
ولی اینی که من میگم منظورم از روی خود دی وی دی بود.
به هر حال ممنون

darkangel85
26-10-2008, 23:41
بعضی از فیلمای Divx من که فایل زیرنویس رو کنارشون میزارم و میخوام اجراشون کنم، ارور میدن و از پلیر خارج میشن، در صورتی که وقتی هنوز فایل زیرنویس رو توی اون فولدر کپی نکردم فیلم راحت اجرا میشه!!!

vahid_civil
26-10-2008, 23:47
بعضی از فیلمای Divx من که فایل زیرنویس رو کنارشون میزارم و میخوام اجراشون کنم، ارور میدن و از پلیر خارج میشن، در صورتی که وقتی هنوز فایل زیرنویس رو توی اون فولدر کپی نکردم فیلم راحت اجرا میشه!!!

player تون چیه ؟

ببین پسوند فایل رو عوض نکردی ؟

piishii
27-10-2008, 00:11

سلام.
جوابتون رو همون جا دادم که.
اگه از کدک استفاده میکنید نوع کدک رو عوض کنید.
اگه هم استفاده نمیکنید نوع پلیر
که من Km Player رو فقط پیشنهاد میکنم.

darkangel85
27-10-2008, 22:47
player تون چیه ؟

ببین پسوند فایل رو عوض نکردی ؟

تمام پلیر ها رو امتحان کردمmedia player power dvd jet audio
همشون ارور میدادن
فایل مشکل نداره روی لپ تاپ امتحان کردم با زیرنویس راحت اجرا شد، مشکل از ویندوز باید باشه!!!!!

سلام.
جوابتون رو همون جا دادم که.
اگه از کدک استفاده میکنید نوع کدک رو عوض کنید.
اگه هم استفاده نمیکنید نوع پلیر
که من Km Player رو فقط پیشنهاد میکنم.

kmplayer نصب کردم اجرا شد ولی نمیدونم چرا بقیه پلیر هام اونو اجرا نمیکنن و همون ارور معروف که برنامه رو میبنده رو میدن

vahid_civil
27-10-2008, 23:22
تمام پلیر ها رو امتحان کردمmedia player power dvd jet audio
همشون ارور میدادن
فایل مشکل نداره روی لپ تاپ امتحان کردم با زیرنویس راحت اجرا شد، مشکل از ویندوز باید باشه!!!!!

kmplayer نصب کردم اجرا شد ولی نمیدونم چرا بقیه پلیر هام اونو اجرا نمیکنن و همون ارور معروف که برنامه رو میبنده رو میدن

km player کدک نمیخاد. ولی چون واسه بقیه پلیر ها کدک نصب نکردین این پیغام رو میده.
موفق باشید

darkangel85
28-10-2008, 00:11
کدک نصب کردم ولی بازم واسه بقیه پلیر ها ارور میده
یه سوال دیگه! اختلاف زمانی صدا و زیرنویس رو با kmplayer چجوری باید درست کرد؟ من قبلا با vobsub برای بقیه پلیر ها درست میکردم ولی روی این پلیر ظاهرا تاثیری نداره!

vahid_civil
28-10-2008, 01:29
کدک نصب کردم ولی بازم واسه بقیه پلیر ها ارور میده
یه سوال دیگه! اختلاف زمانی صدا و زیرنویس رو با kmplayer چجوری باید درست کرد؟ من قبلا با vobsub برای بقیه پلیر ها درست میکردم ولی روی این پلیر ظاهرا تاثیری نداره!

شما میتونی با زدن کلید } یعنی بغل p زیرنوییس رو عقب ببری و با { جلو ببری .
یه راه دیگه هم توی قسمت subtitle can edit هست که جملتو انتخاب میکنی و بعد s رو میزنی.

اگه بد توضیح دادم بگید دوباره بگم.

piishii
30-10-2008, 11:26
اون مال وقتیه که خودمون یه زیرنویس یه جا مثلا رو هارد داشته باشیم.
ولی اینی که من میگم منظورم از روی خود دی وی دی بود.
به هر حال ممنون

سلام.
وحید جان فیلمت فایل زیرنویس رو داره ؟
همون فایل زیرنویسی که چنتا زبون توش هست منظورمه.
اگه داره که بگو بهت بگم تا چیکار کنی .

vahid_civil
30-10-2008, 13:03
سلام.
وحید جان فیلمت فایل زیرنویس رو داره ؟
همون فایل زیرنویسی که چنتا زبون توش هست منظورمه.
اگه داره که بگو بهت بگم تا چیکار کنی .

آره. داره.روی فیلم چد تا زیرنویس هست.فقط نمیدونم چطوری با km player به اون فایل دسترسی پیدا کنم.
ممنون میشم:11:

piishii
30-10-2008, 23:18
آره. داره.روی فیلم چد تا زیرنویس هست.فقط نمیدونم چطوری با km player به اون فایل دسترسی پیدا کنم.
ممنون میشم:11:

سلام.
فایل زیرنویست رو با Subtitle Creator باز کن عزیز .
اینطور که برنامه رو باز کن و کنترل + ام رو بزن بعد زیرنویس رو لود کن
زبونی رو که میخوای انتخاب کن و این فایل جدید رو سیو کن
این میشه یک زیرنویس تنها از زبون دلخواهت حالا هرکدوم از این فایل های جدید رو میتونی با کا ام پلیر لود کنی .

Ebisoft=2
31-10-2008, 01:16
من یک مشکل دارم
فایلهای زیرنویس با پسوند SRT قسمت 15 و 16 امپراطور دریا رو نرم افزار Jetaudio نشون نمیده ولی با GOM Player میاد ، هرکاری کردم Jetaudio زیرنویس این 2 قسمت رو نیاورد ، چیکار کنم ؟
آخه GOM Player هم فارسی رو برعکس نشون میده ، یعنی از چپ به راست باید بخونیم ، اینو نمیشه کاریش کرد ؟
لطفا کمک کنید

vahid_civil
31-10-2008, 01:37
یا از km player استفاده کن.
یا خود زیرنویس رو بگیر و بکش و بنداز رو جت آدیو !
ببین درست میشه یا نه ؟

Mehdi.7600
31-10-2008, 22:24
سلام به همه. نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه.

میخواستم در مورد نحوه استخراج زیرنویس از dvd و همچنین زیرنویس انداختن روی یه dvd بدون زیرنویس بپرسم. ممنون میشم.

vahid_civil
31-10-2008, 22:59

میخواستم در مورد نحوه استخراج زیرنویس از dvd و همچنین زیرنویس انداختن روی یه dvd بدون زیرنویس بپرسم. ممنون میشم.
در تکمیل سوال مهدی جان .
و بگین چطوری میشه با subtitle creator زیرنویس خاصی رو ازش بیرون کشید.
چون open ifo که میزنم یه لیست میاره که نمیدونم کدومشه و با انتخابش کاری مبنی بر تبدیل صورت نمیده !

yoosef_st
01-11-2008, 18:15
اینجا:

piishii
01-11-2008, 22:56
در تکمیل سوال مهدی جان .
و بگین چطوری میشه با subtitle creator زیرنویس خاصی رو ازش بیرون کشید.
چون open ifo که میزنم یه لیست میاره که نمیدونم کدومشه و با انتخابش کاری مبنی بر تبدیل صورت نمیده !

بهترین و آسونترین روش Hard Sub بدون کاهش کیفیت (چسباندن زیرنویس به فیلم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استخراج زیرنویس از دی وی دی و تبدیل آن به فرمت Srt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AC+%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AC+%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AC+%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AC+%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3))

========
سلام.
وحید جان شما زیرنویست رو بذار من هر زبونی رو از توش خواستی برات استخراج میکنم.
لینکش رو تو پروفایلم بذار یا پیغام خصوصی کن .

پسر نقره ای
04-11-2008, 11:14
سلام
من فیلم Iron man در بخش AFR رو دانلود کردم و زیر نویسی رو هم که اقای امین هماهنگ کرده بودند دانلود کردم
هر دوشون رو توی یک دی وی دی رایت زدم و توی دستگاه پخش دی وی دی گذاشتم فیلم و زیر نویس لود شدند فقط مشکل اصلی این بود که زیر نویس ناخوانا بود یعنی حالتی که دستگاه از فارسی پشتیبانی نکنه وجود داره
ولی مدل دی وی دی پلیر آناهیتا هست و مناسب برای ایران ساخته شده توی دفتر چه اش هم نوشته برای اضافه کردن فارسی برای زیر نویس و منو و ... کد فلان رو بزنید ولی باز هم اثر نکرد
کسی این مشکل رو داشته و تونسته حلش کنه ؟
ممنون

mohammadjt
04-11-2008, 22:58
سلام به همه دوستان
نم یک سوال داشتم می دونم که اگه یک زیرنویس رو کنار فیلم قرار بدم و اسمش رو یکی کنم فیلم با زیرنویس اجرا می شه اما من یک دی وی دی داشتم و زیرنویسم که از اینترنت می گیرم امکان این هست به نحوی بدون کپی کردن فیلم داخل کامپیوتر زیرنویس رو همراه فیلم کنم و فیلم با زیرنویس اجرا بشه؟
ممنون

s_a_m4000
04-11-2008, 23:03
سلام به همه دوستان
نم یک سوال داشتم می دونم که اگه یک زیرنویس رو کنار فیلم قرار بدم و اسمش رو یکی کنم فیلم با زیرنویس اجرا می شه اما من یک دی وی دی داشتم و زیرنویسم که از اینترنت می گیرم امکان این هست به نحوی بدون کپی کردن فیلم داخل کامپیوتر زیرنویس رو همراه فیلم کنم و فیلم با زیرنویس اجرا بشه؟
ممنون
چرا که نه! شما فیلم رو با یک پلیر باز کن مثل km player بعد زیرنویس رو لود کن.
به همین راحتی به همین خوشمزگی:10:

mohammadjt
04-11-2008, 23:06
ممنون آقا با هر پلیری می شه؟
مثلا jet audio آخه من معمولا با jet audio می بینم

s_a_m4000
04-11-2008, 23:06
سلام
من فیلم Iron man در بخش AFR رو دانلود کردم و زیر نویسی رو هم که اقای امین هماهنگ کرده بودند دانلود کردم
هر دوشون رو توی یک دی وی دی رایت زدم و توی دستگاه پخش دی وی دی گذاشتم فیلم و زیر نویس لود شدند فقط مشکل اصلی این بود که زیر نویس ناخوانا بود یعنی حالتی که دستگاه از فارسی پشتیبانی نکنه وجود داره
ولی مدل دی وی دی پلیر آناهیتا هست و مناسب برای ایران ساخته شده توی دفتر چه اش هم نوشته برای اضافه کردن فارسی برای زیر نویس و منو و ... کد فلان رو بزنید ولی باز هم اثر نکرد
کسی این مشکل رو داشته و تونسته حلش کنه ؟
ممنون
فرمت زیرنویس به احتمال زیاد srt هستش شما زیرنویس با فرمت sub رو امتحان کن جواب میده.

s_a_m4000
04-11-2008, 23:08
ممنون آقا با هر پلیری می شه؟
مثلا jet audio آخه من معمولا با jet audio می بینم
بله با اونم میشه

پسر نقره ای
04-11-2008, 23:37
فرمت زیرنویس به احتمال زیاد srt هستش شما زیرنویس با فرمت sub رو امتحان کن جواب میده.

ممنون امتحان می کنم
البته این فیلم که نه ولی فیلم دیگه ای رو تست می کنم چون این sub هماهنگ نداره
ولی نوشته از Srt هم پشتیبانی می کنه

پسر نقره ای
05-11-2008, 15:44
مشکل حل نشد
sub رو که اصلا نشون نمیده :D
زنگ زدم به گلد ایران یه جوری از سر باز کنی جاب داد معلوم بود خودش هم سر در نمیاره
ولی خوب شایدم راست می گفت فارسی رو ساپورت نمی کنه

mohammadjt
06-11-2008, 10:11
سلام مجدد
یک سوال دیگه بعضی از زیرنویس ها از فیلم سریعتر پیش می رند من خودم به صورت دستی هر چند دیقه یک بار یک تاخیر چند ثانیه ای به زیرنویس می دم راه حلی وجود نداره که بشه این مشکل رو برطرف کرد یعنی زیرنویس با فیلم کاملا هماهنگ بشه؟
اگه سوالم خیلی تکراریه ببخشید
ممنون میشم اگه راه حلی داره به طور کامل توضیح بدین

piishii
06-11-2008, 11:10
سلام مجدد
یک سوال دیگه بعضی از زیرنویس ها از فیلم سریعتر پیش می رند من خودم به صورت دستی هر چند دیقه یک بار یک تاخیر چند ثانیه ای به زیرنویس می دم راه حلی وجود نداره که بشه این مشکل رو برطرف کرد یعنی زیرنویس با فیلم کاملا هماهنگ بشه؟
اگه سوالم خیلی تکراریه ببخشید
ممنون میشم اگه راه حلی داره به طور کامل توضیح بدین

سلام.
آموزش های زیادی توی همین بخش هست دوست عزیزم یک نگاهی به لیست تاپیک ها مینداختی اونی رو که میخواستی پیدا میکرد اما فعلا این 2 جامع تر هستن
آموزش كامل برنامه Subtitle Workshop و مباحث در مورد اين نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بسته به نوع زیرنویسی که دارین کارتون رو انجام بدید.
مشکلی هم داشتید همون جا ذکر کنید و منو سایر دوستان از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم .

mohammadjt
06-11-2008, 15:07
سلام.
آموزش های زیادی توی همین بخش هست دوست عزیزم یک نگاهی به لیست تاپیک ها مینداختی اونی رو که میخواستی پیدا میکرد اما فعلا این 2 جامع تر هستن
بسته به نوع زیرنویسی که دارین کارتون رو انجام بدید.
مشکلی هم داشتید همون جا ذکر کنید و منو سایر دوستان از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم .

دمت نرم کاملا نوشته بود چیکار کنم و جواب هم داد زیرنویس با فیلم هماهنگ شد من قبلا به چه سختی وسط فیلم هی به زیرنویس delay می دادم

shat
09-11-2008, 08:26
سلام
فیلم من فرمتش Rmvb هست و با player ها بدون صدا نشون داده میشه چی کار کنم که این فرمت صدا داشته باشه ؟
البته بجز real که توی real زیرنویس رو نشون نمیده .
لطفا من رو راهنمایی کنید .

***XcalibadboyX***
09-11-2008, 12:04
با سلام،

يه نرم افزار يا پلاگين ميخوام که بتونم لوگو ،عکس يا زيرنويس روی پلير(دقت کنيد روی پلير ،نه روی فيلم ) اضافه کنم.به اين دليل که اگر فيلم يا هر چيزی که دارم پخش ميکنم با لوگو رو پلير نشون داده بشه.آخه ميخوام تلويزيون اينترنتی برای خودم داشته باشم.من آمريکا زندگی ميکنم و مشکل سرعت اينترنت ندارم. لطفاً به من کمک کنيد و قول ميدم به کسی که بهترين جواب رو بده يه هديه نا قابل(يه جفت بوت تيمبرلند اصل!)يا يه چيزی تو اين مايه ها تقديم کنم.لطفاً کمکم کنيد.ممنون از همه شما.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

Ship Storm
24-11-2008, 19:48
دوستان سلام
یک فیلمی هستش به اسم Idealnoe.ograblenie.2008
وقتی اجراش میکنم علاوه بر زبان اصلی مثل اینکه صدای ایتالیایی هم روش دوبله شده میخواستم بدونم راهی وجود داره که صدای دوم رو حذف کنیم؟
ممنون

Amin
25-11-2008, 19:30
دوستان سلام
یک فیلمی هستش به اسم Idealnoe.ograblenie.2008
وقتی اجراش میکنم علاوه بر زبان اصلی مثل اینکه صدای ایتالیایی هم روش دوبله شده میخواستم بدونم راهی وجود داره که صدای دوم رو حذف کنیم؟
ممنون
سلام
با KMPlayer یا VLC PLayer تست کنید
شاید دو تا کانال صدا داشته باشه

【ツ】

Ship Storm
25-11-2008, 23:00
سلام
با KMPlayer یا VLC PLayer تست کنید
شاید دو تا کانال صدا داشته باشه

【ツ】

K-Lite Codec Pack

piishii
25-11-2008, 23:11
K-Lite Codec Pack

سلام.
اینکه کدک هست عزیزم
از مدیا پلیر خودش استفاده میکنی ؟
متاسفانه من ندارمش
شما بگرد ببین گزینه های مثل Audio Channel اینا پیدا میکنی
بعد عوضشون کن ببین صدا میره یا نه
اگه روی فیلم یعنی روی خود فیلم صدای بازیگرها رو میشنوی و باز هم یک صدای دوبله هست
روسیه نه ؟
اگه اینطور باید بهت بگم هیچ درمانی براش نیست !
یعنی اگه بود من تا حالا 3 4 گیگ فیلم دانلود شده رو پاک نمیکردم !

Ship Storm
26-11-2008, 12:30
سلام.
اینکه کدک هست عزیزم
از مدیا پلیر خودش استفاده میکنی ؟
متاسفانه من ندارمش
شما بگرد ببین گزینه های مثل Audio Channel اینا پیدا میکنی
بعد عوضشون کن ببین صدا میره یا نه
اگه روی فیلم یعنی روی خود فیلم صدای بازیگرها رو میشنوی و باز هم یک صدای دوبله هست
روسیه نه ؟
اگه اینطور باید بهت بگم هیچ درمانی براش نیست !
یعنی اگه بود من تا حالا 3 4 گیگ فیلم دانلود شده رو پاک نمیکردم !

از پلیر خودش Media Player Classic ورژن 6.4.9.1

آره فکر کنم روسی هستش

چیزی به اسم AUDIO CHANNEL پیدا نکردم,کجاشه؟

تو منوی PLAY یه بخشی به اسم AUDIO داره ولی توش فقط اسم فیلم رو زده و در تهش زده AUDIO1 ولی AUDIO CHANNEL پیدا نکردم

vahid_civil
26-11-2008, 14:24
از پلیر خودش media player classic ورژن 6.4.9.1

آره فکر کنم روسی هستش

چیزی به اسم audio channel پیدا نکردم,کجاشه؟

تو منوی play یه بخشی به اسم audio داره ولی توش فقط اسم فیلم رو زده و در تهش زده audio1 ولی audio channel پیدا نکردم

هیچ راهی نداره!
گاهی توی audio channel یه زبون دیگهیا کیفیت صدای دیگری هم موجوده. ولی اینجا فقط همینه

nakhoda_abbas
26-11-2008, 18:36
سلام
من یه فیلم دارم که زیر نویس خارجی داره نمی دونم کجایی هست :
حالا می خوام اون زیر نویس رو بردارم به جاش زیر نویس فارسی بزارم آخه می دونید که هر موقع زیر نویس فارسی رو بزارم با هم دیگه نشونشون میده ، و دوتا باهم ظاهر میشه ، می خواستم ببینم برنامه برای جدا کردن زیر نویس از روی فیلم وجود نداره ؟
یه سوال دیگه : بعضی از فیلم ها زیر نویسشون زرد هست ، خوب ول ی من وقتی یه زیر نویس رو می کشم رو فیلم سفید هست ولی من دوست دارم زردش کنم، برنامه برای این کار هست ؟

yoosef_st
26-11-2008, 19:14
سلام
من یه فیلم دارم که زیر نویس خارجی داره نمی دونم کجایی هست :
حالا می خوام اون زیر نویس رو بردارم به جاش زیر نویس فارسی بزارم آخه می دونید که هر موقع زیر نویس فارسی رو بزارم با هم دیگه نشونشون میده ، و دوتا باهم ظاهر میشه ، می خواستم ببینم برنامه برای جدا کردن زیر نویس از روی فیلم وجود نداره ؟
یه سوال دیگه : بعضی از فیلم ها زیر نویسشون زرد هست ، خوب ول ی من وقتی یه زیر نویس رو می کشم رو فیلم سفید هست ولی من دوست دارم زردش کنم، برنامه برای این کار هست ؟
در مورد دومی:
بله. توی Options پلیرتون یا توی قسمت Text Setting در برنامه VOB Sub امکان تغییر رنگ وجود داره.

dcopperfield
31-12-2008, 06:59
سلام....من یه فیلم دارم که به صورت dvd هست و فرمت فایلاش vob...میخوام رو کامبیوتر اجرا کنم و با برنامه jet audio هم اجراش میکنم اما زیرنویسشو نشون نمیده....قبلا تست کردم زیرنویسشو نشون داد اما حالا نه...آیا برنامه ی بهتری میشناسید ؟یا لطفا یه روش بگین...از قسمت subtitle configure هم هر کاریش میکنم نمیاره./..

مرسی

piishii
31-12-2008, 10:43
سلام....من یه فیلم دارم که به صورت dvd هست و فرمت فایلاش vob...میخوام رو کامبیوتر اجرا کنم و با برنامه jet audio هم اجراش میکنم اما زیرنویسشو نشون نمیده....قبلا تست کردم زیرنویسشو نشون داد اما حالا نه...آیا برنامه ی بهتری میشناسید ؟یا لطفا یه روش بگین...از قسمت subtitle configure هم هر کاریش میکنم نمیاره./..

مرسی

سلام.
اگه مطمئن هستین که زیرنویس داره با Km Player فیلم رو پلی کنید بعد روی صفحه کلیک راست کنید بعد از قسمت سابتایتل زبون مورد نظر خود رو اگه زیرنویس چند زبانه هست انتخاب کنید .

dcopperfield
31-12-2008, 16:30
سلام...متشکر از راهنماییتون اما بازم نشد..با km player هم تست کردم و تا تونستم دستکاری کردم حتی 2 تا فیلم رو هم تست کردم اما نشد...مثل اینکه تک زبونه هم هست...لطفا راهنمایی کنید...
مرسی

vahid_civil
31-12-2008, 18:28
سلام...متشکر از راهنماییتون اما بازم نشد..با km player هم تست کردم و تا تونستم دستکاری کردم حتی 2 تا فیلم رو هم تست کردم اما نشد...مثل اینکه تک زبونه هم هست...لطفا راهنمایی کنید...
مرسی

سلام.
اگه مطمئن هستین که زیرنویس داره با Km Player فیلم رو پلی کنید بعد روی صفحه کلیک راست کنید بعد از قسمت dvd control , بعدش قسمت subtilte زیرنویسش رو انتخاب کنید .
اگه نشد میتونید از power dvd هم استفاده کنید.

با راست کلیک و انتخاب سابتایتل میتونید زیرنویس مورد نظرتون رو load کنید.(اگه دانلود کرده باشیدش)(توی km player )

s_a_m4000
31-12-2008, 21:28

مرسی
شما فیلم رو از dvd اصلی دیدن بعد رو هارد کپی کردین؟(درسته؟)
در اینصورت فایلهای ifo رو کپی نکردن به همین خاطر نشون داده نمیشه

mir@
01-01-2009, 02:03
سلام

من با پخش فایل های rmvb با KMPlayer مشکل دارم.

لطفا ارائه طریق بفرمایید. :31:

سپاس

s_a_m4000
01-01-2009, 10:36
سلام

سپاس
کدک پخش فایل های real رو رو کامپیوترتون بریزید مشکل حل میشه الته می تونید یا خود real player رو بنصبید یا k lite codec pack رو

piishii
01-01-2009, 10:37
سلام

سپاس

سلام.
از این طرف ها امیر خان.
چه مشکلی داری ؟
نشون میده حتما مشکل زیرنویس داری آره :20:؟
ولا برای این فیلم های rmvb مثل اینکه زیرنویس گذاشتن به کل نمیشه ( دوستان وارد تر هم احتمالا اظهار نظر میکنند )
به یک فرمت دیگه تبدیلش کن بعد با زیرنویس ببین
اصلا چه کاریه از همون اول خوب avi دانلود می کردی:31::31:

mir@
02-01-2009, 01:37
سلام.
از این طرف ها امیر خان.
چه مشکلی داری ؟
نشون میده حتما مشکل زیرنویس داری آره :20:؟
ولا برای این فیلم های rmvb مثل اینکه زیرنویس گذاشتن به کل نمیشه ( دوستان وارد تر هم احتمالا اظهار نظر میکنند )

سلام
راه گم کردم.

این فیلم ادوارد دست قیچی رو گرفتم. میخوام با زیرنویس ببینم، وگرنه با همون real میدیدم. اصلا ارزش دیدن داره؟ :31:

نشون میده ولی صدا از خودش در نوکنه.

anyways

مقسی:10:

S0R3N4
03-01-2009, 21:05
دوستان
در بین این همه روش برای چسباندن زیرنویس فارسی برای اجرا در پلیر های خانگی کدوم یکی راحت تر و موثر تره؟

PLAΨMID
11-01-2009, 01:48
سلام دوستان .يه سوال داشتم .
با برنامه km player ميشه صدا رو عقب و جلو كرد ؟ مثل همون resync در زيرنويس ؟
ممنون .

ببخشيد منظورتون رو درست متوجه نشدم .
شما ميگين نميشه موقع ديدن كليپ با فرمت rmvb از زيرنويس استفاده كرد يا منظورتون اينه كه نميشه بهش زيرنويس چسبوند ؟
چون براحتي با برنامه km playerميشه باهاش زيرنويس ديد :18:
البته واسه پخش rmvb با اين برنامه بايد حتما codec مربوط به rmvb رو نصب كرده باشي .

Amin
11-01-2009, 02:30
سلام دوستان .يه سوال داشتم .
با برنامه km player ميشه صدا رو عقب و جلو كرد ؟ مثل همون resync در زيرنويس ؟
سلام
چرا عزیز
میشه

Right Click > Playback > Audio Resync

the_god_of_3dsmax
24-01-2009, 22:49
سلام به همه دوستان عزیز
اقا من یه مشکل اساسنی دارم
تو جریان اون فلش سبز پایین سمت راست صفحه که هستین
ما شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیگه هر فیلمی رو که اجرا می کنیم دیگه اون فلش سبزه نمیاد که بتونم فیلم با زیرنویس ببینم
vobsub هم رو Pc هست

s_a_m4000
24-01-2009, 23:59
سلام به همه دوستان عزیز
اقا من یه مشکل اساسنی دارم
تو جریان اون فلش سبز پایین سمت راست صفحه که هستین
ما شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیگه هر فیلمی رو که اجرا می کنیم دیگه اون فلش سبزه نمیاد که بتونم فیلم با زیرنویس ببینم
vobsub هم رو Pc هست
زیرنویستون srt هست یا sub ؟
اونا رو همنام کردین با خود فیلم؟بدون اون فلش سبز باید لود بشه ربطی به اون نداره.

بردیا
08-02-2009, 17:09
سلام
آیا میشه به فیلمای دی وی دی زیرنویسو اضافه یا حذف کرد؟

s_a_m4000
08-02-2009, 22:51
سلام
آیا میشه به فیلمای دی وی دی زیرنویسو اضافه یا حذف کرد؟
بصورت دائمی منظورتون هست؟یا نه میخواهین موقع دیدن فیلم اونو با زیرنویس فقط ببنید.
برای اولی به این تایپیک برید

برای دومی میتونید زیرنویس رو با هر نرم افزار پلیری که میخواهین موقع پخش فیلم لود کنید.

Mo7amad
09-02-2009, 01:47
یه DVD دارم که زیرنویس فارسی هم داره ولی با kmplayerکه اجراش میکنم زیرنویس نمیادش.مشکل از چیه؟

s_a_m4000
09-02-2009, 15:32
یه DVD دارم که زیرنویس فارسی هم داره ولی با kmplayerکه اجراش میکنم زیرنویس نمیادش.مشکل از چیه؟
موقع پخش روی صفحه رایت کلیک کنید از منوی dvd controls بخش زیرنویس show رو بزنید.

farhad_persona
10-02-2009, 14:33
دوستان عزیز من یه مشکلی با این KM player دارم.
وقتی فیلم رو اجرا میکنم و بعد minimize رو میزنم که ک ام میره تو قسمت پایین سمت راست همون قسمت ساعت دوباره که میخوام بیارمش بالا اینطور میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی گیر میکنه و باید ویندوز رو ریست کنم...
شما میتونین حدس بزنین مشکل از چی هست؟

راستی میشه کاری کرد که به جای پایین سمت راست بیاد پایین سمت چپ وقتی مینیمایز میکنی؟ مثل مدیا پلیر.

Amin
10-02-2009, 16:21
دوستان عزیز من یه مشکلی با این KM player دارم.
وقتی فیلم رو اجرا میکنم و بعد minimize رو میزنم که ک ام میره تو قسمت پایین سمت راست همون قسمت ساعت دوباره که میخوام بیارمش بالا اینطور میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی گیر میکنه و باید ویندوز رو ریست کنم...
شما میتونین حدس بزنین مشکل از چی هست؟

راستی میشه کاری کرد که به جای پایین سمت راست بیاد پایین سمت چپ وقتی مینیمایز میکنی؟ مثل مدیا پلیر.
سلام
نسخه جدید نرم افزار رو نصب کنید
برای جلوگیری از رفتن نرم افزار به قسمت system tray
کلید F2 رو فشار دهید
و در قسمت General
تیک مربوطه به گزینه
Minimize to system tray
را بردارین

farhad_persona
10-02-2009, 21:08
تشکر از دوست خوبم امین...
مشکل برطرف شد.

یه مطلب دیگه اینکه چه طور میشه کاری کرد که وقتی میخوای یک دی وی دی رو پلی کنی از همون جایی پلی بشه که دفعه آخر بستیش ..به قولی فیلم رو resume کنه... البته این قابلیت رو داره منتها وقتی یک دی وی دی دیگه رو پلی کنی دوباره بر گردی به دی وی دی قبلی از اول میاد اون قسمت وارنینگ و منو و اینها.
این قابلیت رو win dvd داره.

farhad_persona
11-02-2009, 19:29
کسی جواب سوال بالا رو نمیدونه؟؟:13:

s_a_m4000
11-02-2009, 22:19
تشکر از دوست خوبم امین...
مشکل برطرف شد.

یه مطلب دیگه اینکه چه طور میشه کاری کرد که وقتی میخوای یک دی وی دی رو پلی کنی از همون جایی پلی بشه که دفعه آخر بستیش ..به قولی فیلم رو resume کنه... البته این قابلیت رو داره منتها وقتی یک دی وی دی دیگه رو پلی کنی دوباره بر گردی به دی وی دی قبلی از اول میاد اون قسمت وارنینگ و منو و اینها.
این قابلیت رو win dvd داره.
خود powrdvd این امکان رو داره با km player هم می تونید با زدن book mark اینکار رو بکنی

farhad_persona
12-02-2009, 12:47
خود powrdvd این امکان رو داره با km player هم می تونید با زدن book mark اینکار رو بکنی
تشکر از جکی جیلینهال عزیز...
این بوکمارک کجا هست؟

piishii
12-02-2009, 12:57
تشکر از جکی جیلینهال عزیز...
این بوکمارک کجا هست؟
: [معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Altec_Lansing
16-02-2009, 19:08
سلام

فرمت زیرنویس عکس زیری ( همون فرمتی که با video_ts هماهنگ شده ) قابل پخش در powe dvd نیست .

مجموعه لاست رو از یکی از بچه ها گرفتم با فرمت mpeg-2

پلیر های دیگه مثل vlc ویا km player میتونن این فرمت زیرنویس رو تشخیص بدن ، اما خب کیفیتی که power dvd ارائه میکنه برای پخش یه چیزدیگه ست !

چطوری میتونم با power dvd و زیرنویس دار ببینم ؟ آیا فرمت زیرنویس رو باید تبدیل کنم ؟ با چه نرم افزاری میشه تبدیلش کرد ؟ به چه فرمتی ؟ .... یا از نرم افزارایی مثل igi subtitler بایداستفاده کنم (که البته این هم فرمت زیرنویس توی عکس رو نمیتونه بشناسه )

ممنون میشم اگه کسی بلده راهنمایی کنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F@$hist
18-02-2009, 14:45
خسته نباشید ... نمی دونم درست اومدم یا نه !!!

من می خواستم یه فایل .srt مربوط به زیر نویس رو روی خود فیلم کپی کنم ... یعنی مثلا در حالت عادی باید با خود برنامه اون فایل زیر نویس رو هم بزاریم روش ... من می خوام این فیلم ها رو به سی دی و با دستگاه اجراش کنم ... بنابراین می خوام یه طوری باشه که دقیقا روی خود فیلم کپی بشه ... خواهشا اگه برنامه ای باید دانلود کنم بگین ... ممنون !

LoLoLoL
22-02-2009, 18:30
ببخشید بنده متوجه نمیشم !!! من یه کانورتور یا یه برنامه یا یه طرفندی می خواستم که فیلم و زیر نویس رو بگیره و یک فیلم با زیرنویس تحویل بده ... یه روش جالب خودم دارم ولی خب خیلی ضایع هست ! میشینم فیلم و زیر نویس رو از طریق کامپیوتر پخش می کنم ... بعد با یه نرم افزار دیگه ازش فیلم برداری می کنم !
یه تاپیک زدم ولی تاپیکم پاک شد !
فکر کردم این جا باید بزنم ...
کسی جواب مشکل من رو نمی دونه ؟؟؟

Amin
26-02-2009, 13:20
خسته نباشید ... نمی دونم درست اومدم یا نه !!!

من می خواستم یه فایل .srt مربوط به زیر نویس رو روی خود فیلم کپی کنم ... یعنی مثلا در حالت عادی باید با خود برنامه اون فایل زیر نویس رو هم بزاریم روش ... من می خوام این فیلم ها رو به سی دی و با دستگاه اجراش کنم ... بنابراین می خوام یه طوری باشه که دقیقا روی خود فیلم کپی بشه ... خواهشا اگه برنامه ای باید دانلود کنم بگین ... ممنون !

ببخشید بنده متوجه نمیشم !!! من یه کانورتور یا یه برنامه یا یه طرفندی می خواستم که فیلم و زیر نویس رو بگیره و یک فیلم با زیرنویس تحویل بده ... یه روش جالب خودم دارم ولی خب خیلی ضایع هست ! میشینم فیلم و زیر نویس رو از طریق کامپیوتر پخش می کنم ... بعد با یه نرم افزار دیگه ازش فیلم برداری می کنم !
یه تاپیک زدم ولی تاپیکم پاک شد !
فکر کردم این جا باید بزنم ...
کسی جواب مشکل من رو نمی دونه ؟؟؟
اسم اینکار Hard Sub هستش
چند تا تاپیک آموزشی برای این موضوع داریم
سرچ

adameh_bahal
26-02-2009, 22:58
بعضی از dvd های من صدای بازيگرها خيلی کمه ولی بقيه صداها به خوبی شنيده ميشه
audio رو هم عوض ميکنم معمولا بازم همونه
kmplayer

Amin
26-02-2009, 23:20
فقط صدای بازیگرا ؟
بقیه صداهای فیلم خوبه ؟
احتمالا شما با کدک AC3 مشکل دارین
برای همین باید از تنظیمات صدا رو افزایش بدین
فکر کنم ac3 decoder اسمش بود

adameh_bahal
27-02-2009, 08:20
فقط صدای بازیگرا ؟
بقیه صداهای فیلم خوبه ؟
احتمالا شما با کدک ac3 مشکل دارین

آره فقط صدای بازيگرها ضعيف هست ولی بقيه صداها ی توی فيلم خيلی خوبه
من دقيقاً نفهميدم بايد چيکار کنم؟
ممکنه بيشتر توضيح بدين؟

s_a_m4000
27-02-2009, 15:31
فقط صدای بازیگرا ؟
بقیه صداهای فیلم خوبه ؟
احتمالا شما با کدک AC3 مشکل دارین

آره فقط صدای بازيگرها ضعيف هست ولی بقيه صداها ی توی فيلم خيلی خوبه
من دقيقاً نفهميدم بايد چيکار کنم؟
ممکنه بيشتر توضيح بدين؟
دکودر زیر رو نصب کنید

mohammad.y1993
09-03-2009, 18:36
سلام....

دوستان من دوتا سوال داشتم :

1. من جومونگ رو گرفتم ولي وقتي با KM playe اجراش مي كنم صدا نداره؟؟؟؟اما وقتي همونو با real player اجرا مي كنم صداش در مياد....حالا مي خوام بدوم بايد چي كار كنم...من چيز خاصي تو تنظيمات km player براي اين كه بتونم صداشو در بيارم نديدم( خيلي كخ ريختم )

2.آيا ميتونيم به real هم زير نويس بديم ) subtitle ) ؟؟؟ بقيه برنامه ها چطور....اگه ميشه بگيد ( خصوصا براي real) كه بايد ار كجا برم و وارد كنم....

فرمت فايل ها rmvb هست....
ممنون :11::11::11:

vahid_civil
09-03-2009, 18:46
به real نمیتونین زیرنویس بدین. شاید کدک خاصی برای km باشه که صداش در بیاد ولی من بلد نیستم.
من خودم به طور همزمان بازشون میکنم و روی km زیرنویس میندازم. و صدا رو از real گوش میدم.

mohammad.y1993
09-03-2009, 19:01
آقا خيلي ممنون...واقعا دستت درد نكنه كارم راه افتاد...

اما حالا اگه قرار باشه براي اين فرمت هميشه اين كار رو بكنيم كه نميشه....مثلا عقب جلو بردن يا نگه داشتن فيلم دوباره نياز به هماهنگ كردن دوتا player داره....

اگه كسي كدك داره يا راه خاصي بلده....ممنون ميشم بزاره تا من و ديگران عزيزان اين فروم هم استفاده كنيم....

ممنون

mohammad.y1993
09-03-2009, 19:20
اقا مژده بدين...تونستم پيدا كنم نصب كنم و اجرا كنم...الان ديگه هم با صدا و هم با زير نويس و هم بدون اون هنگي كه قبلا داشت با km پخش مي كنم....مجموعه كدك رو از توكينگ پارت 2 دي وي دي 1 برداشتم....

اگه كسي ميدونه من چطوري مي تونم از اين مجموعه فايل برنامه ها رو خارج كنم ( چون ميدونيد كه قفل داره* لطف كنه بگه تا من براي دوستانم بزارم....

اسم كدك هم : codec pack all-in-1 6.0.3.0 هست....

موفق باشيد...

mohammad.y1993
17-03-2009, 10:44
سلام...

شرمنده يه سوال دارم...من وقتي كه مي خوام زير نويس فارسي با فرمت srt براي جومونگ اجرا كنم به صورت حرف هاي ناخوانا ( عدد و حروف يوناي و ... ) نشون ميده..اما با انگليسي مشكلي نداره....

من بايد چطوري درستش كنم...اخه يكي از دوستام كه همين DVD ها رو ازش گرفتم ميتونست درست بخونه....تنظيمات يا فونت خاصي داره؟؟؟

ممنون ...

vahid_civil
17-03-2009, 10:56
برو توی کنترل پنل - بعد بزن regional and langugage...
بعد بزن advanced
نوار آبشاری بالاش رو فارسی کن و تمام گزینه های arabic رو تیک بزن.
ممکنه به سی دی ویندوز هم احتیاج پیدا کنی.
یه ریستارت هم بکن و تمام.

mohammad.y1993
18-03-2009, 14:48
سلام..
شرمنده من خيلي در مورد زير نويس سوال دارم ها...

ببخشيد من هرچي ور رفتم نتونستم رنگ زير نويس رو عوض كنم...چطوري ميشه اين كارو كرد...

ممنونم...

Amin
19-03-2009, 23:45
سلام..
شرمنده من خيلي در مورد زير نويس سوال دارم ها...

ببخشيد من هرچي ور رفتم نتونستم رنگ زير نويس رو عوض كنم...چطوري ميشه اين كارو كرد...

ممنونم...
سلام
زیرنویستون چه فرمتی داره ؟

mohammad8711
26-03-2009, 12:23
سلام
من با یک مشکل عجیب روبرو شدم
چند تا فیلم با فرمت Divx دارم که با دستگاه DVD خانگی دارای زیرنویس هستند ولی با کامپیوتر قادر به دیدن زیرنویس ها نیستم !
از k-lite و Dvobsub و jetaudio هم استفاده کردم نشد
اصلا فایل زیر نویس کنار فایل های divx وجود نداره
لطفا راهنمایی کنید

_Barbod_
28-03-2009, 14:18
سلام
دوستان من نمیدونم چرا بعضی از زیرنویسها اینجوری نمایش داده میشه
عکس رو ببینید
فقط بعضی ها اینطوری هست

vahid_civil
28-03-2009, 15:48
سلام
دوستان من نمیدونم چرا بعضی از زیرنویسها اینجوری نمایش داده میشه
عکس رو ببینید
فقط بعضی ها اینطوری هست

بعد بزن advanced
یه ریستارت هم بکن و تمام. احتمالا درست میشه:46:

mohyad
28-03-2009, 15:59
سلام ميخواستم ببينم از كجا ميتونم LunaPlayer رو دانلود كنم آخه نسخه موجود توي سايتش با نصب آنلاين و پوليه يعني تا زمانيكه پولو پرداخت نكنيم نصبش كامل نميشه اگه منو راهنمايي كني ممنون ميشم

_Barbod_
28-03-2009, 16:09
بعد بزن advanced
یه ریستارت هم بکن و تمام. احتمالا درست میشه:46:
عزیز من فونت فارسی روی سیستمم نصب هست
بعد اینکه ویندوز من ویستا هست و با xp توی این موارد فرق داره کمی
به هر حال عربی رو هم که گفته بودی انتخاب کردم اما درست نشد

mohammad.y1993
28-03-2009, 20:08
سلام
زیرنویستون چه فرمتی داره ؟

سلام....
شرمنده دير جواب دادم چند وقتي نبودم....

فرمت : Srt

ممنون...:11::11::11: