PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل این از کجاست ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir-vampire
02-02-2008, 22:54
با سلام .چند روزی که یکی از فامیلامون یه کامپیوتر خریده.من فکر میکنم یه مشکلی تو کار این کامپیوتر هست آخه با این که درایور کارت گرافیکش نصبه ( تازه برای رفع مشکل درایور جدید هم دانلود کردم که نشد ) بازم رزلوشناش خیلی کمه.حالا نمی دونم این ربطی به مانیتورم می تونه داشته باشه ؟ مانیتورشم فکر کنم سری رویایی lg هست
اینم مشکلم با عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaos theory
02-02-2008, 23:57
درایور مانیتور که نصب نیست.
اما فکر نمیکنم ربطی هم به اون داشته باشه.درکل غیر طبیعی به نظر نمیاد.

amir-vampire
03-02-2008, 10:42
از کجا میفهمید که درایور مانیتور نصب نیس ؟

yasser1680
03-02-2008, 16:28
مشکل از درایو کارت گرافیک هست!درایو متناسب با کارت رو نصب کنید.

vegas
03-02-2008, 16:59
من قبلا مانیتور ال سی دی Lg داشتم همشون همین جوری هستند انتخاب زیادی برای عوض کردن رزولیشن نداری

amir-vampire
03-02-2008, 18:06
منم فکر کنم واسه مانیتورس آخه جدید ترین درایورو خودم دانلود کردو اما باز جواب نداد

chaos theory
03-02-2008, 18:25
دوست عزیز مانیتور های lcd برای تنظیمات بالای رزولیشن دست کاربر رو زیاد باز نمیذارن. حالا شما درایور مانیتور رو هم نصب کن شاید تغیراتی پیش بیاد.( البته خودم هم بعید میدونم.)

chaos theory
03-02-2008, 18:26
از کجا میفهمید که درایور مانیتور نصب نیس ؟
طبق عکسی که گذاشتی باید مدل مانیتور همراه با مدل کارت گرافیک ذکر بشه میبینی که از عبارت plug&play استفاده شده.

amir-vampire
03-02-2008, 20:43
مرسی از بابت راهنمایی هاتون.الان در حال حاضر بهترین و به صرفه ترین مانیتور LCD چیه ؟
اصلا به نظرتون واسه بازی و فیلم مانیتور lcd بهتره یا همون قدیمیا ؟

chaos theory
03-02-2008, 21:00
مرسی از بابت راهنمایی هاتون.الان در حال حاضر بهترین و به صرفه ترین مانیتور LCD چیه ؟
خوب مشخصه که مانیتور lcd از نوع wide (عریض) و در خرید lcd باید به موارد زیر دقت داشته باشی:
کنتراست : (هرچه بالاتر کیفیت و وضوح تصویر بیشتر و رنگها واقعی تر جلوه میکنن)
زمان پاسخدهی سریع : (هرچه عکس العمل پیکسل ها سریعتر باشه تصویر واضح تر و شفاف تر میشه)
ورودی dvi یا digital video input :باعث میشه سیگنالهای دیجیتالی مستقیم برای نمایش حاضر بشن و بر روی آنها سیگنالهای الکتریکی و مزاحم تاثیری نداره که باعث درخشندگی و وضوح بالا در تصاویر میشه.
قابلیت های دیگه ای هستند که باید اونها رو هم در نظر داشت منتها به نظر من از همه مهمتر همین ها هست.

becareful
04-02-2008, 13:30
دوست عزیز مانیتور رویایی lcd قدیمی نیست که شما میخای یکی دیگه بخری...در ضمن روی 1028*1280 بزار یعنی یه دونه اسلایدر رو جلو ببر... .

amir-vampire
04-02-2008, 15:22
عزیزم اون که مال فامیلمونه.من بهش گفتم سامسونگ بگیره 206bw
اما گوش نکرد.در ضمن یه دونه رزلوشنو ببرم جلو 1028*1280 نمشه.یه چیز دیگه بود یادم نمیاد .تصویر خیلی زاقارت میشد!

vegas
04-02-2008, 18:11
شما ویندوز عوض کن ممکنه از ویندوز باشه ضمنا از ویندوز xp دستکاری نشده استفاده کن

Lamerdsystem
04-02-2008, 18:34
1-امکان داره درایوری که شما داری مشکل داشته باشه از آخرین درایور nvidia استفاده کن!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2-مانیتور های LCD رنگ ها رو به صورت واقعیTRUE Color و درخشان نشون می دن اما از زاویه های کناری رنگ ها رو قاطی می کنن پس پیشنهاد می شه کسایی که کار طراحی مخصوصا طراحی گرافیک و کارهای چاپی انجام میدن از این مانیتورها استفاده نکن یا حداقل توی برنامه ای که کار می کنن درصد رنگ های CMYK رو بدونن که دچار مشکل نشن.از قابلیت های این مانیتور ها وضوح تصویر بالا و Refresh Rate بالای این مانیتورها می شه اشاره کرد که باعث می شن تا چشم ها کمتر خسته بشن.