PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : K810.....or......N73

majid_kntu
02-02-2008, 09:46
به نظرتون كدومو بخرم؟

corey
02-02-2008, 11:39
آماده میشیم برای دعوا:21:
فکر کنم بحث کا800 و ان73 10 تا کشته و 50 تا زخمی داشته:31:
ولی در کل کا810دوربین بهتر صدای باکیفیت تر هکم کنی صداش عالی میشه شارژ بهتر و صد البته خشگلتر
ان73 ال سی بهتر صدای بلندتر فیلم برداری بهتر و از همه مهم تر سیمبیان بودن و خز شدگی در حد عالی

meha
02-02-2008, 11:50
پست بالا تا حدودی تایید می شود ولی ایشان گفتند کدومو بخرند به نظر من n73 ولی این گوشی توی بازار نیست یعنی هست ولی تقلبی این گوشی هست پس در همینجا می گم که k810 بگیر ولی اگر خواستی n73 را بخری اگر مطمئن بودی از اون طرف n73 را بگیر.

Highbury
02-02-2008, 12:34
من میگم برو بازار ان73 دست دوم چه موزیکال و چه معمولی بخر از دست دومهای قدیمی که حداقل لیبل فنلاند رو داشته باشه توی قم من دو سه تا مغازه گشتم اتفاقا دوتایی فنلاند داشتند
قاب قرمز 250 که معلوم بود مدت زیادی کار کرده و من در اصل بودنش شک نداشتم
و یکی هم موزیکال بود که 5ماه پیش خریداری شده بود و اصل فنلاند 290 میداد.

Actros
02-02-2008, 14:52
n73
صدا و دوربین خوب. فیلم برداری بهتر
lcd با کیفیت سیمبیان

saman65
02-02-2008, 15:29
اگه خز بودن گوشی واست مهم نیست همون n73 رو بگیر

hamkar1981
02-02-2008, 15:52
من نمي دونم هدف از ايجاد اين نوع تاپيك چيه
چرا همه دوستان هم جواب مي دند
دوست عزيز اين نوع تاپيك ها تاپيك هاي مفيدتر رو ميبرن صفحه پائين
موفق باشي

Saman-tci
02-02-2008, 16:05
از دادن جواب به علت فوق العاده تکراری بودن موضوع و اطلاع از سرانجام کار معذوریم ....

GiggleClub
02-02-2008, 17:30
در اینکه 73 بهتره شکی نیست...ولی بد جور خز شده

majid_kntu
02-02-2008, 18:09
من نمي دونم هدف از ايجاد اين نوع تاپيك چيه
چرا همه دوستان هم جواب مي دند
دوست عزيز اين نوع تاپيك ها تاپيك هاي مفيدتر رو ميبرن صفحه پائين
موفق باشي

كسي مجبورتون نكرده بياييد تو.شما بهتره به جاي فكر كردن درباره تاپيك تكراري به ندادن پست الكي و منحرف نكردن بحث بپردازيد.

اتفاقا منم نمي دونم چرا بعضيا اصلا نمي دونن فلسفه فروم چيه و چرا مردم از اون استفاده مي كنن.اگر كسي هست كه اطلاعات درستي درباره فروم نداره حاضرم فداكاري كنم و اونو راهنمايي كنم:
"فروم محلي است براي بحث و تبادل نظر درباره مسايل و مشكلات روز ،به كمك فروم مي توان از نظرات افراد درباره مسايل آگاه شد و با آنها مشورت كرد."

اين مهم نيست كه تاپيك هاي مفيد كجاي انجمن باشن.اگه تاپيكي واقعا مفيد باشه كاربرا با جستجو مي تونن دوباره پيداش كنن و بالا بيارنش.اگه قرار باشه هر كسي بخواد درباره ميزان اهميت يه عنوان اعمال نظر شخصي كنه كه يه انجمن خواهيم داشت با يه صفحه ثابت كه ممكنه سالي يك بار هم تغيير نكنه به نظرتون همچين انجمني چقدر مي تونه به مردم كمك كنه.

در ضمن درمورد اين تاپيك نظرات كاربران كاملا به مسايل روز بستگي داره و ممكنه هر لحظه نظر شخصي افراد به دليلي كه اون دليل براي من اهميت داره در اين مورد 180 درجه تغيير كنه.

در همين جا از تمام دوستاني تجربياتشون رو در اختيار من و هر كس ديگه اي كه ممكنه اين مشكلو داشته باشه قرار ميدن صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم در آينده بتونم لطفشون رو بي پاسخ نزارم.

saman65
03-02-2008, 04:46
كسي مجبورتون نكرده بياييد تو.شما بهتره به جاي فكر كردن درباره تاپيك تكراري به ندادن پست الكي و منحرف نكردن بحث بپردازيد.

اتفاقا منم نمي دونم چرا بعضيا اصلا نمي دونن فلسفه فروم چيه و چرا مردم از اون استفاده مي كنن.اگر كسي هست كه اطلاعات درستي درباره فروم نداره حاضرم فداكاري كنم و اونو راهنمايي كنم:
"فروم محلي است براي بحث و تبادل نظر درباره مسايل و مشكلات روز ،به كمك فروم مي توان از نظرات افراد درباره مسايل آگاه شد و با آنها مشورت كرد."

اين مهم نيست كه تاپيك هاي مفيد كجاي انجمن باشن.اگه تاپيكي واقعا مفيد باشه كاربرا با جستجو مي تونن دوباره پيداش كنن و بالا بيارنش.اگه قرار باشه هر كسي بخواد درباره ميزان اهميت يه عنوان اعمال نظر شخصي كنه كه يه انجمن خواهيم داشت با يه صفحه ثابت كه ممكنه سالي يك بار هم تغيير نكنه به نظرتون همچين انجمني چقدر مي تونه به مردم كمك كنه.

در ضمن درمورد اين تاپيك نظرات كاربران كاملا به مسايل روز بستگي داره و ممكنه هر لحظه نظر شخصي افراد به دليلي كه اون دليل براي من اهميت داره در اين مورد 180 درجه تغيير كنه.

در همين جا از تمام دوستاني تجربياتشون رو در اختيار من و هر كس ديگه اي كه ممكنه اين مشكلو داشته باشه قرار ميدن صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم در آينده بتونم لطفشون رو بي پاسخ نزارم.

کاملا تایید میشه.

mamad_tk_pk
03-02-2008, 13:26
N73 گوشي خوبيه فيلم برداريش هم از K810 خيلي سر تره ولي همونطور كه دوستان گفتن خز شده بعدش هم انگار همه ويروس نويسا زوم كردن روش يعني ويروس زياد ميگيره و بشدت كند ميشه!

rainysky50
03-02-2008, 18:17
برای سری 60 ورژن 3 سیمبین ویروسی نوشته نشده!مشکل از نصب نرم افزارهای متعدد و زیاد هست!با فرمت گوشی سرعتش به حالت عادی بر میگرده عین ویندوز توی کامپیوتر!!!!

mamad_tk_pk
03-02-2008, 18:20
در ضمن هنگ كردن هاي N73 كه واقعا كفر آدم رو بالا مياره يكي از دلايل صرف نظر كردن از خريدنش مي تونه باشه .
ولي خداييش فيلم برداري N73 به نصبت K810 خيلي بهتره و متاسفانه K810 اصلا فيلم برداري خوبي نداره ولي برعكس شفافيت عكس K810 چند برابره N73 است .
و يكي ديگه از دلايل نخريدن N73 مي تونه اين باشه :
كه توي خيابون ، توي دست هر آدم مهربون ، مي توني پيدا كني يه دونه N73 ي بي زبون .
خيلي خيلي پر شده و يا خز شده .
و نمي توان از استيل جالب و زيباي K810 كه البته اونم داره خز ميشه گذشت .
ولي اگر N73 اين قدر هنگ نمي كرد و عكس برداريش هم قوي بود من خودم حتما مي خريدم .
البته يه نكته ا است كه الان فقط N73 ي چيني توي بازار هست به قيمت 245 الي 270 هزار تومان .
اين قيمت ها براي 4 روز پيشه كه رفته بودم پل حافظ (تبليغ نشه!)

mamad_tk_pk
03-02-2008, 18:26
برای سری 60 ورژن 3 سیمبین ویروسی نوشته نشده!مشکل از نصب نرم افزارهای متعدد و زیاد هست!با فرمت گوشی سرعتش به حالت عادی بر میگرده عین ویندوز توی کامپیوتر!!!!

واقعا شما مطمئنيد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:
جدي هدفتون بالا بردن پستهاتون بود ؟!!:13:
آخه چرا بايد وقتي از يك چيزي مطمئن نيستيم ديگران رو گمراه كنيم .
يكي از دوستان من N73 داره .
انواع ويروس هاي موبايل رو گوشيش داشت .
تا اينكه يه ضد ويروس توپ نصب كرد .

saman65
04-02-2008, 06:03
واقعا شما مطمئنيد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:
آخه چرا بايد وقتي از يك چيزي مطمئن نيستيم ديگران رو گمراه كنيم .
يكي از دوستان من N73 داره .
انواع ويروس هاي موبايل رو گوشيش داشت .
تا اينكه يه ضد ويروس توپ نصب كرد .

حرفتون خنده دار بود:27:
داداش بهتر بود اول یه نگاه به تعداد پستهای آقای RainySky50 مینداختی:46::19: بعد بهش میگفتی:

کسی که 1400 تا پست داده , نمیاد به خاطر1 پست بیشتر از یه چیزی که اطلاع نداره حرف بزنه
تا جایی که من ایشون رو میشناسم اطلاعاتشو ن از گوشی و سیستم عامل موبایل ها(مخصوصا نوکیا) بالاست:46:.شما هم اگه پست های RainySky رو تو بقیه تاپیک ها خونده بودی هیچ وقت این حرف رو نمیزدی:10:

rainysky50
04-02-2008, 11:44
سلام!اقای mamad tk اونقدر از حرفم مطمئنم که حاضرم شرط بندی هم بکنم!شما همین الان برو توی سایت gsm. ir !در صفحه ی اول با خبر انتشار یک کرم جدید برای سیمبین مواجه میشی!!کف میکنی که اره این ویروس برای سری 60 ورژن 3 هست ولی وقتی خبر رو کامل خوندی متوجه میشی که نوشته این ویروس یا همون کرم باز هم مثل همیشه متعلق به سری 60 ورژن 2 هست!و گوشیهایی رو هم که این ورژن سیمبین رو دارند نوشته:ان70 ان72و.....
مشکل دوست شما مطمئن باش چیز دیگه ای بوده!
در ضمن میخوام که سر به تن این پستهایی که زدم نباشه!!!حالا مگه این تعداد پستها اگه زیاد باشن خوشبختم میکنند یا برای دنیا و اخرتم خوبند یا بهم جایزه میدن ؟؟؟؟؟؟

mamad_tk_pk
04-02-2008, 12:55
قصد توهين نداشتم دوست عزيز
ولي حتما همين طور هست كه شما مي فرماييد .
و حتما ويروس هاي غير واقعي بر روي جون اين گوشي مي افتادند .
و حتما اشتباه مي كنم كه وقتي ضد ويروس نصب كردم ديگه همچين مشكلي پيش نيامده .
و من اصلا وقتي در علاالدين بودم نديدم كه كسي ان 73 داشته باشه و بياد بگه كه گوشيم ويروسي شده .
باز هم ببخشيد
اصلا قصد بي احترامي نداشتم .

mamad_tk_pk
04-02-2008, 13:17
حرفتون خنده دار بود:27:
داداش بهتر بود اول یه نگاه به تعداد پستهای آقای RainySky50 مینداختی:46::19: بعد بهش میگفتی:........هیچ وقت این حرف رو نمیزدی:10:

البته بايد بگم كه تعداد پست هاي ايشون به نسبت تعداد پستهاي شما خيلي زياد به نظر ميرسه :27:
در ضمن لحن نوشتن شما زياد جالب نيست .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگر يك شخصي اطلاعاتي درباره ي چند مدل از تلفن هاي همراه را دارد ، دليل نمي شود كه درباره ي همه ي گوشي ها اطلاعات درستي داشته باشد .
سعي كنيد كه خودتون اطلاعاتتون رو زياد
قصد بي احترامي نداشتم .

rainysky50
04-02-2008, 18:23
بی خیال!اصلا در موردش دیگه فکر نکینید!ولی یه چیزی بگم که ویروس اگه به جان کامپیوتر یا موبایل بیفته پدر صاحبشو در میاره!دیگه قرار نیست چون مثلا رفتی توی منوها و گوشی هنگ کرد بگی ویروسه!ویروسهای موبایل بیشتر کارشون در مورد زنگ زدن به کشور نویسنده ی ویروس و یا مسیج فرستادن به تمام شماره های contact گوشی و یا خاموش کردن گوشی هست!

mamad_tk_pk
04-02-2008, 18:47
اتفاقا گوشي دوستمون دائما خاموش مي شد .
تا وقتي كه ضد ويروس نصب كرد .
و يك مورد ديگه اين بود كه دائما پيغام مي داد كه رم شما بايد فرمت بشه كه مثل اين پيغام رو توي گوشي 6630 خيلي ديده بودم .
كه وقتي فرمت هم مي كرديم دوباره همون پيغام مي اومد .
تا زماني كه ضد ويروس نصب كرديم و اين ويروس ها كلكشون كنده شدن .
باز هم ببخشيد دوست عزيز اگر بي احترامي كردم بهتون :10:

rainysky50
04-02-2008, 19:06
والله نمیدونم!!!تا اونجا که من و تقریبا بیشتر بچه های فعال این سایت میدونند و در خبرها هم اعلام شده ویروس برای سیمبین سری 60 ورژن3 نوشته نشده!البته شاید منظور خبرها با سیمبین 9.2 بوده که تازه اومده ولی به طور کلی 9.2 نیز از خانواده ی سری 60 ورژن 3 هست!!!!همون بهتر که در موردش حرف نزنیم!نه عزیز من بی احترامی چیه!؟؟؟حرفهای شما در مقابل توهینهای جناب بلستر و سعید برای من مثل یک گل زیبا میمونه!!!(چه عاشقانه توصیف کردم!!!!)

mobin_mcdc
04-02-2008, 21:13
به نظر من کا810 بتره
مشخصات گوشیم پایین نوشتم:

● مشخصات ظاهری
وزن: 103 گرم ▪ سایز (میلی متر) : طول : 106 عرض : 48 ضخامت : 17 ▪ رنگ بندی گوشی : آبی - طلایی
● مشخصات صفحه نمایش
نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ
ابعاد: 240x 320 پیکسل ▪ حالت اسکرین سیور ▪ تصویر زمینه
● مشخصات دوربین
نوع: 3.2 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و لنز سایبرشات و دوربین دوم ▪ قابلیت بزرگنمایی ▪ ابعاد عکس : 2048x1536 پیکسل ▪ قابلیت فیلمبرداری ▪ مدت فیلمبرداری: به میزان حافظه ▪ فلاش
● مشخصات صدای زنگ
نوع: پلی فونیک ▪ قابلیت دریافت زنگ ▪ پخش MP3 به جای زنگ
● مشخصات پخش کننده موزیک
نوع: MP3 player ▪ قابلیت پخش: MP3/AAC/MPEG4
● مشخصات حافظه
حافظه گوشی: 64 مگابایت
حافظه مموری کارت 128 مگابایت کارت حافظه (Memory Stick Micro (M2 ▪ دفترچه تلفن: 1000 نام ▪ نمایش تصویر تماس گیرنده
● ابزار ارتباطی گوشی
پورت: USB نسخه 2 ▪ بلوتوث ▪ اینفرارد ▪ GPRS ▪ HSCSD ▪ 3G
● مرورگر اینترنت
WAP ▪ HTML
● سایر مشخصات
messaging : SMS, MMS, Email, Instant Messaging
تایپ هوشمند T9 ▪ ویبره ▪ آیفون ▪ سیستم ضبط صدا ▪رادیو : دارد با RDS ▪ مکالمه تصویری
● قابلیتهای دیگر
Java MIDP 2.0
● مشخصات باتری
نوع: Standard battery, Li-Ion ▪ زمان مکالمه مداوم: 10 ساعت ▪
قیمت ۳٬۱۰۰٬۰۰۰ ریال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
k800:8:sonyericsson:8:

mamad_tk_pk
04-02-2008, 22:45
به نظر من کا810 بتره
مشخصات گوشیم پایین نوشتم:
.
.
.
.
.
.
.

قیمت ۳٬۱۰۰٬۰۰۰ ریال

k800:8:sonyericsson:8:

دوست عزيز
همه ي مشخصات درسته به غير از قيمت كه براي زماني است كه تازه اومده بود .
در حال حاضر قيمت اين گوشي 260 هزار تومان است .

saman65
05-02-2008, 05:49
البته بايد بگم كه تعداد پست هاي ايشون به نسبت تعداد پستهاي شما خيلي زياد به نظر ميرسه :27:

من نه گفتم زیاده نه گفتم کمه نه گفتم از مال من کمتره نه گفتم از مال شما بیشتره.
فقط گفتم کسی که 1400 تا پست داره نماید به خاطر 1 پست بیشتر درباره یه چیزی که نمیدونه حرف بزنه.چون 1 دونه بیشتر یا کمتر فرقی نمیکنه

در ضمن لحن نوشتن شما زياد جالب نيست .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لحنم؟؟؟کجاش جالب نبود؟؟؟ مگه بی احترامی کردم خدای نکرده؟؟؟

و اگر يك شخصي اطلاعاتي درباره ي چند مدل از تلفن هاي همراه را دارد ، دليل نمي شود كه درباره ي همه ي گوشي ها اطلاعات درستي داشته باشد .

من نگفتم ایشون درباره همه گوشی ها اطلاعات درستی داره.گفتم اطلاعاتشون از گوشی هاو سیستم عامل گوشی های نوکیا(با توجه به پست هایی از ایشون که دیدم)خوبه

سعي كنيد كه خودتون اطلاعاتتون رو زياد

میام تو بحث ها و تاپیک ها شرکت میکنم که همین کار و بکنم.در ضمن در حد و اندازه خودم اطلاعات دارم

قصد بي احترامي نداشتم .

منم قصد بی احترامی نداشتم و ندارم:40:

saman65
05-02-2008, 05:53
حرفهای شما در مقابل توهینهای جناب بلستر و سعید برای من مثل یک گل زیبا میمونه!!!

آخی.چه دل پری داری:41:.حالا مگه اونها چی بهت گفتن:31:
چقدر من فضولم:دی:11:

yahyal
12-03-2008, 00:16
k810 خیلی بهتره

aria_electric_fars
12-03-2008, 10:27
سلام دوستان
من رفتم دل رو بزنم به دریا و یه k810 بخرم هر چی می خواد بشه بزار بشه

mamad_tk_pk
12-03-2008, 12:12
سلام دوستان
من رفتم دل رو بزنم به دریا و یه k810 بخرم هر چی می خواد بشه بزار بشه

سلام دوست عزيز

مگه قراره چي بشه :20::46:

k810 خيلي گوشي خوبيه

اين بحث هايي هم كه توي اين تاپيك شده سره يك سري تفاوت هايه كه بين اين 2 گوشي بود .

كه هر كدومشون يك جوري خوبن .

يكي از خوبي هايي كه نمي شه ازش گذشت اينه كه k810 هنگ توي كارش نيست .

موفق باشيد .

ahmad154
24-03-2008, 10:43
سیستم عامل مثل یه قلب تپنده در هر گوشی میمونه
حالا شما حساب کن : N73 = انسان نخستین (که قابلیت پیشرفت تااااااااااااا داره )
کا 810 یه روبات پیشرفته !
حالا شما باید تایین کنید که چه مدلی میخایین
:11:

meysamghaderi
24-03-2008, 13:02
کا 810 فقط به خاطر دوربینش

ehsssssan
25-03-2008, 17:11
من طرف دار محض نوکیا هستم ولیدر این مورد به خاطر دوربین و زیبایی و جدید بودن و مخصوصا صفحه کلید من بهت 810روپیشنهاد می کنم ولی تو رای گیریت شرکت نمی کنم