PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا هیچکی کمکم نمیکنه مگه اینجا مال سونی اریکسونداراا نیستش؟

kasrayebozorg
01-02-2008, 05:03
سلام معذرت که تایپ جدا زدم آخه هیچکی به دادم نمیرسه اومدم یا برنامه setool2lite درایو دوربین w810 رو فلش کردم رو گوشیم دوربینم از کار آفتادحالا من چیکار کنم؟اصلا چطور میشه هرچی با setool2lite فلش کردم رو گوشیم مثل منوهای فلش و اینجور چیزا رو پاک کنم گوشیم بشه مثل اولش؟تازشم هرچی پرسیدم چطوری از گوشیم بک آب بگیرم کسی جواب درست حسابی ندادخواهشا کمک کنین گوشیم w710 هستش

marn
01-02-2008, 10:28
سلام
معمولا درایور دوربینا با هم فرق داره و بعضی هم فرق نداره مثلا k750به w800 یا k800,k810می خوره.
خوب امیدوارم شما قبلا از درایور اصلی گوشیت یک backup گرفته باشی (توسط دستور .../readpkg:/ifs )اگه گرفتی همین بزار تو قسمت miscfile و بعد مدل گوشیتو انتخاب کنو رو گزینه فلش بزن .
اما اگه نگرفتی یا باید یکی از دوستان که w710 داره لطف کنه از درایور گوشیش یک backup بگیره برا شما یک جا آپلود کنه.راه دیگشم اینه که شما خودت تو google سرچ کن با این کلمه( w710 orginal cam driver) حتما پیدا میشه بعد این فایلو دانلود کنی همونجور که درایور w810 رو ریختی اینم بریزی.