PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من تو کامپیوترم nod 32 دارم که میگه یه قسمتهای از گوشیم مثل sound ویروس داره باید چیکار کنم؟

tazkare
31-01-2008, 23:06
سلام
من تو کامپیوترم nod 32 دارم که میگه یه قسمتهای از گوشیم مثل sound ویروس داره باید چیکار کنم؟ آیا جاوام ویروس می افته؟قبلا میگفتن نمی افته . اگه با آنتی ویروسم delet کنم چی می شه؟

amir_cjcj
31-01-2008, 23:20
سلام
من تو کامپیوترم nod 32 دارم که میگه یه قسمتهای از گوشیم مثل sound ویروس داره باید چیکار کنم؟ آیا جاوام ویروس می افته؟قبلا میگفتن نمی افته . اگه با آنتی ویروسم delet کنم چی می شه؟

سلام ... nod32 یکی از آشغال ترین نوع ویروس کشهاست . تمامی فایلهای اجرایی رو ویروس میشنایه و سرعت کامپیوتر هم به یک پنجم میرسونه . پیشنهاد میکنم اینو از دستگاهت پاکش کنی و یه ویروس کش دیگه نصب کنی (بهترینش مکافی یا نورتون یا کاسپر ) و بعد به وسیله ی اون گوشیتو اسکن کنی.:27::27::27::46::46:

big_khan0064
31-01-2008, 23:46
اولا نود خیلی هم خوبه
اما کسپر بهتره
دوما...این ربطی به جاوا نداره...رم میتونه ویروس بگیره و ربطی به پلتفرم جاوا نداره
اره بگذار دلیتش کن تموم شه
به همین سادگی
شاد باشید

amir_cjcj
01-02-2008, 00:25
اولا نود خیلی هم خوبه
اما کسپر بهتره
دوما...این ربطی به جاوا نداره...رم میتونه ویروس بگیره و ربطی به پلتفرم جاوا نداره
به همین سادگی
شاد باشید

اینجا جای بحث در مورد نود نیست اما آقای عزیز من حداقل 4 سال با نود کار کردم که دارم در موردش حرف میرنم شما هم اگه خیلی کارت درسته بهتره این بنده خدارو راهنمایی کنی نه اینکه شاخ بازی در بیاری.:2:

hossein_2006_a
01-02-2008, 00:40
اولا نود خیلی هم خوبه
اما کسپر بهتره
به همین سادگی
شاد باشید

کاملا تاید میشه:31:

:27:

eMerald1
01-02-2008, 00:51
اولا نود خیلی هم خوبه
اما کسپر بهتره
به همین سادگی
شاد باشید

منم یه عمره دارم با نود کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم

تاییدیه زده شد

amir_cjcj
01-02-2008, 00:56
شما اگه با نود اسکن کرده باشین میبینین که تمامی فایلهای با پسوند exe رو ویروس میشناسه به نظرتون میشه به همچین ویروس کشی اعتماد کرد ....... شاید به قول شما بشه

big_khan0064
01-02-2008, 09:15
چه طرز حرف زدنه؟اولا هر کسی از نوع حرف زدنش شخصیتش معلومه....
من فقط مستقیم یا غیر مستقیم جواب سوال رو دادم فکر کنم مشکلش هم حل شده..به امثال شما هم کاری ندارم..پستهای سایر دوستان جوابت رو داد
تمام

reza58k
01-02-2008, 10:18
اینجا جای بحث در مورد نود نیست اما آقای عزیز من حداقل 4 سال با نود کار کردم که دارم در موردش حرف میرنم شما هم اگه خیلی کارت درسته بهتره این بنده خدارو راهنمایی کنی نه اینکه شاخ بازی در بیاری.:2:

اگه آنتی ویروس آشغالیه چرا داری چهارسال باهاش کار می کنی ؟؟!!!:19::31:

tazkare
01-02-2008, 13:32
کاش فقط جوابمو می دادید تا بیشتر متوجه شم هر کی نظر شخصیشو لطف کنه و بگه نیازی به دعوا نیست منم فکر میکنم نود 32 کمی مشکل داره همه چی رو میگه ویروس ولی احتمالا کامپیوترمون هم ویروس داره منم با نظر جمع موافقم کاسپر بهتره من فکر میکردم نود قوی تر از کاسپر ولی مثل اینکه اینطور نیست.

بازم نظراتتونو بگید بدون دعوا

amir_cjcj
01-02-2008, 15:10
اگه آنتی ویروس آشغالیه چرا داری چهارسال باهاش کار می کنی ؟؟!!!:19::31:

سلام رضا جان من آموزشگاه کامپیوتر دارم روی همه ی دستگاها نود نسب کردیم که کارآموزها نتونن دستگاهارو ویروسی کنن . این ویروس کش همه ی فایلهای اجرایی رو ویروس میشناسه . حتی بعضی از فایلهای dll خود ویندوز رو هم ویروس میشناسه . این 4 سال هم میگم کار کردم چون رو دستگاهای اموزشگاه نیاز نیست آنتی ویروس بهتر نسب بشه همین کافیه . اما واسه یه دستگاه خانگی باید یه آنتی ویروسی نسب کرد که حداقل یه آپشن کامل داشته باشه ....:46::46:
:11:منم با کسی مشکلی ندارم . :5: من اول چیزی که میدونستم رو گفتم . بعد این آقا با تمسخر حرف منو رد کرد و ...بگذریم بهتره رفیق باشیم :10:

saman65
02-02-2008, 16:55
به نظر منم Nod32 خیلی خوب نیست.ولی خودم 2 ساله با همین کار میکنم(مثلا یه بار یه فایل رو دانلود کردم.بازش کردم دبدم ماشین حساب کامپیوتر باز شد.5 Min بعدش فهمیدم فایله trojan بوده ولی Nod نگرفتش..مجبور شدم 2 ساعت بشینم یه ویندوز دیگه نصب کنم)
ولی مجبورم با همین بسازم.چون دلم نماد 100 تومان بدم یه نسخه اورجینال NoRToN بگیرم:دی

saman65
02-02-2008, 17:02
به نظر منم Nod32 خیلی خوب نیست.ولی خودم 2 ساله با همین کار میکنم(مثلا یه بار یه فایل رو دانلود کردم.بازش کردم دبدم ماشین حساب کامپیوتر باز شد.5 Min بعدش فهمیدم فایله trojan بوده ولی Nod نگرفتش..مجبور شدم 2 ساعت بشینم یه ویندوز دیگه نصب کنم)
ولی مجبورم با همین بسازم.چون دلم نماد 100 تومان بدم یه نسخه اورجینال NoRToN بگیرم:دی