PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من نمي تونم وارد Gmail يا Hotmail بشم.

yahya89dk
19-11-2004, 20:37
دوستان گرامي سلام.
من نمي تونم وارد Gmail يا Hotmail بشم.يعني موقعي كه وارد صفحشون مي شم همون صفحه ي سفيدي مياد كه نوشته The Page Cannot Be Displayed .لطفا كمك كنيد چون خيلي وقته كه نتونستم ايميلم را چك كنم.[/img]

Sinagood
19-11-2004, 21:06
كوكي كنترلت درسته؟

MaFia
19-11-2004, 22:04
كوكي ها رو چك كن و پاك كن
آي پي و پورت داري آف كن
فايلهاي اينترنتي خودتون رو پاك كن < مشكل من حل شد يك بار با پاك كردن فايلهاي اينترنتي ....نشد ديگه بايد به فكر عوض كردن سرويس دهنده نت خودتان باشيد. البته قبلش تلفن كنيد به پشتيباني سرويس دهنده مشكل خودتون رو مطرح كنيد .... پاك و نصب دوباره IE هم شايد كمك كنه البته شما فقط با اين 2 سايت مشكل داريد زياد احتما خرابي IE نيست :lol: :lol:

Sinagood
20-11-2004, 05:17
من ميگم ممكن هم هست كه كوكي كنترل رو تو آي اي internet options دستكاري كردي نه؟

Amir_P30
20-11-2004, 09:42
من ميگم ممكن هم هست كه كوكي كنترل رو تو آي اي internet options دستكاري كردي نه؟

احتمالش زياده چون درجه اش رو يه ذره بيشتر از حد معمول اضافه كني اين جوري ميشه

yahya89dk
20-11-2004, 16:29
آره دوستان فکر می کنم درست بگید.چون من هم Internet Option را دستكاري كردم.حالا اگه بشه يه جوري راهنماييم بكنيد كه ريستارتش كنم يا كار ديگه اي ممنون مي شم.

pcockz80
20-11-2004, 17:49
yahya جان اولا که به انجمنهای p30world خوش اومدی و در ثانی برای برگردوندن تنظیمات اولیه 2 راه داری یکی بدون استفاده از برنامه اضافی و دومی با استفاده از برنامه جانبی .
برای راه اول:
Internet Explorer------------Option---------------Reset Web Settings
و بعدش:
Internet Explorer-----------Internet Options--------Programs---------Reset Web Settings
وبعدش:
Internet Explorer-----------Internet Options--------Advanced---------Restore Defaults
برای استفاده از راه دوم هم به انجمن معرفی نرم افزار مراجعه کن اونجا قبلا معرفیش کرده ام .
از جستجو هم می تونی استفاده کنی که طریقه اش بالای همون انجمن توضیح داده شده
8)

Soso
20-11-2004, 18:22
آقا منم يه مشكل دارم گفتم همين جا مطرح كنم :mrgreen: :

msn و Hotmail رو باز ميكنه اما همش فرانسوي نوشته :(
هر كاري ميكنم درست نميشه :cry:
كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك

30naa
20-11-2004, 18:37
شما برو تو اینترنت آپشن ربانت رو بکن انگلیسی
کوکی هاتو هم پاک کن

pcockz80
20-11-2004, 18:37
soso جان برای اینکه داری از یه proxy فرانسوی استفاده می کنی !! :twisted:

Sinagood
20-11-2004, 18:51
نميشه كه

يعني چجوري؟؟؟

آخه مال من اونجوري نيست و داداشم هم دستكاري نكرده (شايدم كرده اما اين چيزا بلد نبود كه)

yahya89dk
20-11-2004, 20:21
yahya جان اولا که به انجمنهای p30world خوش اومدی و در ثانی برای برگردوندن تنظیمات اولیه 2 راه داری یکی بدون استفاده از برنامه اضافی و دومی با استفاده از برنامه جانبی .
برای راه اول:
Internet Explorer------------Option---------------Reset Web Settings
و بعدش:
Internet Explorer-----------Internet Options--------Programs---------Reset Web Settings
وبعدش:
Internet Explorer-----------Internet Options--------Advanced---------Restore Defaults
برای استفاده از راه دوم هم به انجمن معرفی نرم افزار مراجعه کن اونجا قبلا معرفیش کرده ام .
از جستجو هم می تونی استفاده کنی که طریقه اش بالای همون انجمن توضیح داده شده
8)
گمنام عزيز ممنون.من همين كار را انجام دادم ولي بازم مشكلم حل نشد.لطفا كمكم كنيد.

pcockz80
20-11-2004, 20:52
یحیی جان برو به این تاپیک و برنامه گفته شده رو دانلود کن .ان شاءا.. که مشکلت حل میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
8)