PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زرنگار تحت ويندوز

as2007
25-10-2005, 08:43
با سلام
کسي برنامه زرنگار تحت ويندوز همراه با کرک داره

Mehdi_Best
26-10-2005, 19:36
دوست خوبم سلام
اين درخواست را در انجمن درخواست نرم افزار مطرح كنيد لطفا.
در ضمن من تا به حال نديدم كه زرنگار تحت ويندوز قفل شكسته اش وجود داشته باشه.

McLarenF1
27-10-2005, 09:00
سلام دوست خوبم ،
حرف آقاي Mehdi_Best عزيز كاملا درسته ديگه !!! آخه اينجا جاي پرسيدن اين سواله !!!
باور كنيد اگر كم دقت كنيد و سوالتون رو در جاي خودش بپرسيد به قدري زود به جواب ميرسيد كه خودتون هم تعجب خواهيد كرد.
پس فعلا اين جواب رو داشته باشيد تا بعد ، ببين عزيز جان همون طور كه آقا مهدي گفتند اين براي نسخه جديد اين برنامه كرك وجود نداره ، قيمت نسخه جديدش هم حدود 150 تا 200 هزار تومنه با قفل سخت افزاري و از اي جور چيزا !!!
اما يك راهي وجود داره كه به هدفتون برسيد !!!
آقا مهدي شما هم اين يك قسمت رو بخونيد :
همون طور كه ميدونيد نسخه 76 و 79 زرنگار كه تحت داس هم هست ، كرك شده و موجود هم هست.
خود شركت زرنگار يك سي دي داده بيرون با قيمت حدودا 5000 تومان كه زرنگار تحت داس رو به تحت World تبديل ميكنه !!!
اگر بتونيد اين سي دي رو پيدا كنيد و زرنگار نسخه 76 يا 79 كرك شده رو هم داشته باشيد ميتونيد به راحتي اون رو تبديل به ويندوز كنيد.
بعد از اين كار نه تنها امكانات زرنگار نسخه 2000 رو خواهيد داشت ، بلكه قابليت خوشنويسي برنامه كلك كه براي همين شركت هست هم به برنامه World اضافه ميشه كه خيلي بهتر از برنامه خوشنويس كه الآن وجود داره عمل ميكنه.
اميدوارم براتون مفيد باشه.

Mehdi_Best
27-10-2005, 10:08
دوست خوبم سلام
من با شركت نرم افزاري سينا كه زرنگار يكي از محصولات اين شركت هست ارتباط دارم و چند تا از محصولاتش از جمله زرنگار تحت ويندوز - زرنگار تحت داس - كلك 79 و ... را براي محل كارم از اين شركت خريداري كرده ام. بايد بگم كه نسخه تحت ويندوز زرنگار از لحاظ ساختاري و ... كاملا با زرنگار تحت داس متفاوت هست و حتي دو گروه مختلف از اين شركت روي اين دو محصول كار مي كنند.
به همين خاطر بايد بگم كه چنين امكاني وجود نداره كه نسخه تحت داس زرنگار به نسخه تحت ويندوز تبديل بشه. حتي اگه نسخه خريداري شده و اصلي زرنگار تحت داس را داشته باشيم.
من فكر مي كنم اون برنامه كه شما مي گويي فقط پرونده هاي تحت داس زرنگار را به پرونده هاي تحت ويندوز تبديل مي كند.

McLarenF1
27-10-2005, 11:35
سلام آقا مهدي گل ،
آقا مثل اينكه حدسم در مورد شما درست بودا !!! اگر اشتباه نكنم شما با ميكروسكوپي يا تلسكوپي چيزي اين انجمن رو تحت پوشش كامل داريد !!!
بابا بذاريد جوهر !!! زدن تاپيك ما خشك بشه آخه !!! شوخي كردم ، من خيلي مخلصم آقا مهدي ...
حرف شما متين ، اما من خودم اين كار رو انجام دادم ، فقط نكتش اينه كه بعد از اين كار زرنگار تحت داسه ( كه البته كركي هم بود ) از بين رفت و همه چيز اومد روي World ( ضمنا World2000 بود ) !!! در هر حال خيلي جالب بود چون بعدش ميشد با World خوشنويسي كرد ( قلمهاي كلك ) و فرمول نويس زرنگار بهش اضافه شد و يك سري گزينه هاي جالب ديگه كه قبلا نبود !!! حالا نميدونم اين سي ديه چه حكمتي داشت ، اما هر چي بود خيلي عالي بود ، قيمت سي ديه 5000 تومان بود ، البته من اون رو خيلي وقت پيش در نمايشگاه گرفتم. حالا نميدونم همچين چيزي هست يا نه !!!
در هر حال ممنون آقا مهدي كه راهنمايي كرديد . اميدوارم اين دوستمون هم به جواب خودشون رسيده باشن ، اما خداييش گرونه ديگه !!! آخه بي انصافيه 150000 تومان !!!
راستي آقا مهدي اگر حوصلش رو داريد ميشه شما كه نسخه اصلي زرنگار تحت ويندوز رو داريد ، يك كم درباره مزيت هاي اون نسبت به مثلا همين World توضيح بديد ، البته ميدونم كه با زرنگار ميشه آيات قرآني خيلي زيبا نوشت و خط نستعليق زيباترش و ... اما واقعا اين چيزا نبايد باعث شده باشه كه يك همچين قيمتي پيدا كرده باشه !!!
ميخواستم دليل واقعي اين قيمت بالا رو بدونم ، البته بازم ميگم اگر وقت و حوصلش رو داريد بگيد چون ميدونم كه حسابي تو انجمن كرك سرتون شلوغ هست.
خيلي خيلي ممنون ميشم.
با تشكر پيشاپيش از شما.

Mehdi_Best
27-10-2005, 13:13
سلام دوست خوبم
اين دفعه گذاشتم جوهر پستت خشك بشه! ;)
بعدا بيشتر در مورد زرنگار تحت ويندوز مي نويسم. الان متاسفانه فرصت ندارم. اما فقط بگم كه چرا قيمتش گرونه ؟ ما هميشه از نسخه كپي و كرك شده برنامه ها استفاده مي كنيم و به همين خاطر فكر مي كنيم مثلا زرنگار گرونه در حالي كه برنامه هاي خارجي هم قيمتهاشون بالاست اما ما پولي پرداخت نمي كنيم. ;)
ولي خب در زرنگار تحت ويندوز كلك 2000 هم موجود هست و كلي امكانات ديگر. در ضمن به نظر من چون اين برنامه از پايه و اساس براي فارسي ساخته شده بهتر از ورد هست.

McLarenF1
27-10-2005, 15:57
سلام مهدي جان ،
ممنونم كه پاسخ من رو داديد ، حق با شماست اصلا به اينش فكر نكرده بودم !!!
مثل اينكه يك جورايي همه در ايران به نرم افزارهاي كرك شده عادت كردند و اين داره يه معذل ميشه !!!
راست ميگيد ، اصلا ياد برنامه Maya كه حدود 7000 دلار قيمت داره نبودم ! كه خيلي راحت ميريم مغازه سر كوچه و با 500 تومن اون رو تهيه ميكنيم !!!
خيلي مخلصيم آقا مهدي.
با تشكر.