PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب

ehsan_2000
30-01-2008, 22:34
سلام . من تازگیها یه مشکل عجیب پیدا کردم که واقعا گیج شدم.
اونم اینه که وقتی با کامپیوتر کار می کنم ، کامپیوتر بهد از یکی دو ساعت خود به خود خاموش میشه ! بعد وقتی میخوام دوباره روشنش کنم فقط چراغای کیس روشن میشه و هیچی رو مانیتور نمییاد . ولی وقتی سیم power و بیرون میکشم و دوباره میزنم کامپیوتر روشن میشه !! من احتمال میدم از power باشه . شما چه نظری دارید؟
با تشکر

ehsan_2000
01-02-2008, 10:25
یعنی کسی نظری نداره؟
ببخشیدا ولی واقعا فروم کسل کننده ای؟

Mahdi_Moosavi
01-02-2008, 13:15
یعنی کسی نظری نداره؟
ببخشیدا ولی واقعا فروم کسل کننده ای؟

احتمال زیاد از همون پاور باشه ! ولی نمیشه یقین داشت !

دوست عزیز مشکل شما جوریه که نمیشه تا تک تک قطعات رو تست کرد نظر داد ! واسه همین از دوستان کسی

جواب نداد . :46: وگرنه اینجا کسی سوالش بی جواب نمیمونه !

ehsan_2000
01-02-2008, 14:57
خیلی ممنون از نظرتون . اگه جسارت کردم من و ببخشید.

moh2ssa
11-09-2008, 11:14
درود

يكي از دوستان اين مشكل رو داشتن

يه پيشنهاد شما پاور دوستتونو قرض بگيريد (مچ باشه)و امتحان كنيد اگر جواب نداد حتما كارت گرافيك مشكل داره.

باتشكر

nima1
03-01-2009, 19:53
سلام . من تازگیها یه مشکل عجیب پیدا کردم که واقعا گیج شدم.
اونم اینه که وقتی با کامپیوتر کار می کنم ، کامپیوتر بهد از یکی دو ساعت خود به خود خاموش میشه ! بعد وقتی میخوام دوباره روشنش کنم فقط چراغای کیس روشن میشه و هیچی رو مانیتور نمییاد . ولی وقتی سیم power و بیرون میکشم و دوباره میزنم کامپیوتر روشن میشه !! من احتمال میدم از power باشه . شما چه نظری دارید؟
با تشکر

منم این مشکل حدود یک سال قبل داشتم از مادربوردم بود که چند ماهی هم خیلی اذیت کرد اخر سر یک رو خاموش شد و دیگه کار نکرد

artarayaneh
09-02-2009, 00:30
بعد ازاینکه مجددا سیستم را روشن کردید دمای سی پی یو و ولتاژ های پاور رادر ست آپ سیستم چک کنید اگر اینها درست بودند فن کارت گرافیک را هم از نظر کارکرد چک کنید.
کلا اگر یک کارت گرافیک قوی دارید حتما باید از یک پاور گرین استفاده کنید.