PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیج شدم کمک (iphone )

the_god_of_3dsmax
29-01-2008, 22:24
سلام
ببخشید که هی تاپیک می زنم ولی فکر کردم این موضوعش به قبلی نمی خوره واسه همین یکی دیگه زدم .......
من می خوام iphone بخرم .....همین چند روز آینده ...... تو اینترنت که یه سری چرخ زدم و تحقیق کردم یه کم گیج شدم:19: ....... چند تا سوال دارم لطفا کمک:
1 - این کلمات یعنی چی و فرقی باهم دارند یا نه :
کرک کردن گوشی . unlock کردن گوشی . آپدیت کردن گوشی . ریجیستر کردن گوشی . گوشی هک شده
2 - می خوام برم گوشی بخرم به چه چیز هایی نگاه کنم تا سرم کلاه نزارن :41:
3 - این گوشی چینی رو که همه می گن خیلی آشغاله از نظر ظاهر چه فرقی با iphone داره ؟؟؟
4 - الان بخرم خوبه یا سرم کلاه می ره بزارم بعد بخرم ؟
5 - گوشی ای که می خرم از کجا باید بفهمم کرک یا آنلاک شده ؟؟؟:19:
6 - این مدلهای آی فون چه فرقی باهم دارند 1.1.2 و.... و از کجا بفهمم گوشی که به من می ده از کدوم مدله ؟

ببخشید یه ذره زیاد شد .:11:

metapex
29-01-2008, 23:29
مطمئنی میخوای آیفون بخری؟ خوب فکراتو کردی؟ ببین فیلم نمیگیره، دوربینش هیچ تنظیماتی نداره، با بلوتوت انتقال و دریافت فایل ممکن نیست. smsش delivery report نداره. بلندی صداش متوسطه یا شاید هم کمتر.فارسی نداره. با پولش میتونی انتخابهای کاملتری داشته باشی... اول به اینا به فکر کن، اگه مسئله ای نداشتی، بگو تا جواب سوالاتو بدم...

the_god_of_3dsmax
30-01-2008, 00:50
مطمئنی میخوای آیفون بخری؟ خوب فکراتو کردی؟ ببین فیلم نمیگیره، دوربینش هیچ تنظیماتی نداره، با بلوتوت انتقال و دریافت فایل ممکن نیست. smsش delivery report نداره. بلندی صداش متوسطه یا شاید هم کمتر.فارسی نداره. با پولش میتونی انتخابهای کاملتری داشته باشی... اول به اینا به فکر کن، اگه مسئله ای نداشتی، بگو تا جواب سوالاتو بدم...

راستش دیگه کم کم گیجیم داره برطرف می شه دارم خل می شم :31:
آخه چند تا از بچه های همین جا نوشته بودن که برای بلوتوثش قراره یه نرم افزار بیاد یکی هم نوشته بود که اومده .... حالا فیلم برداریش به درک .......... صدا و فارسیشم همین طور .......
من بین اینو htc touch دو دلم اما چون گوشی قبلیم imate jamin بود windows mobile دلمو زده همین طور حدس می زنم زود خراب شه ( البته می دونم windows اش 2006 ولی فکر نکنم زیاد با 2005 اش فرق داشته باشه )
به قول
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه آی فون این باشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
wndows mobile اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ترجیح می دم یه صندلی غیر معمول تر رو امتحان کنم
تو یه جا هم یه رای گیری دیدم که تعداد نسبتا زیادی شرکت کرده بودن iphone خیلی بیشتر رای اورده بود اینجا :

خودتم که انگار عشق آیفونی ( امضات ) نکنه داری همرو منصرف می کنی خز نشه :31:
فقط یه جا خوندم که روش هم نمی شه برنامه ریخت اگه این یکیم درست باشه که به نظرم با یه ماشین حساب قشنگ فرقی نداره !!!

saman65
30-01-2008, 03:01
اگه قرار بود بلوتوسش با برنامه درست بشه که خود شرکت Apple از اول روش میزاشت که این همه ادم به خاطر این مشکلش از خریدش منصرف نشن
به نظر من در حد یه حرفه که برنامش قراره بیاد.
تا خودت با چشمای خودت ندیدی باور نکن
ولی احتمالا تو مدل بعدیش هم مشکل بلوتوس هم فیلمش رو حل کنه.
برنامه میخوره.ولی مثل موبایل های سیمبیان و جاوا زیاد برنامه نداره
گوشی های چینی رو کلا بیخیال شو.فقط پولت رو اگه میخوای دور بریزی گوشی چینی بگیر

saman65
30-01-2008, 03:08
اون عددهایی یم که میگی (1.1.2)ورژن های گوشیه.که تو پایین ترین ورژنش رو اگه بگیری, کمتر واست آب میخوره.بعد میتونی آپدیتش کنی.میشه آخرین ورژن
به نظر من اگه عجله داری که یه گوشی دیگه بگیر
N95 8Gb,W960,G800وN82همه اینا خوبه.
بستگی به این داره که تو چه انظارایی از گوشی که میخوای بخری داری.انتظارات و بگو تا بچه ها کمکت کنن که چه گوشی بگیری
اگه هم عجله نداری صبر کن شاید این Apple یه تکونی به خودش داد و یه گوشی داد که هم فیلم برداری کنه هم بشه با بلوتوسش فایل فرستاد

D o l f i n
30-01-2008, 15:56
من میگم آیفون رو بگیر و خودت رو راحت کن بهت بگم بهترین انتخابه

GiggleClub
30-01-2008, 17:05
بهترین گوشی آیفونه البته اگه بتونی بی خیال بلوتوث و فیلم برداری شی...
در مورد ورژنم بهتره 1.1.1 بگیری
1.1.2 فکر کنم خیلی گرون تر باشه
1.0.2 دردسر داره واسه آپدیتش

می خوای ورژنتو هم ببینی از setting گزینه General و بعد هم About روبه روی Version نوشته...

™Enter_The_Love
30-01-2008, 18:17
تمام کسایی که Iphone دارند فقط از روی تعصب از اون تعریف و تمجید میکنند
طرف پراید داره همچین از ماشینش در مقابل 206 حمایت و تعریف میکنه هرکی ندونه فکر میکنه پراید بهتره.

meha
30-01-2008, 18:48
تمام کسایی که Iphone دارند فقط از روی تعصب از اون تعریف و تمجید میکنند
طرف پراید داره همچین از ماشینش در مقابل 206 حمایت و تعریف میکنه هرکی ندونه فکر میکنه پراید بهتره.

درسته ولی دو دلیل داره که اینجور رفتار می کنند!
یک اینکه حسادت می کنه دو اینکه چون بالاتر از این نداشته فکر می کنه همونی که داره از همه بهتره!!!!!!

metapex
30-01-2008, 19:14
طرف صحبتم با نویسنده های پستهای 8 و 9 هست: چرا دوست دارید بیخودی تاپیکو منحرف کنید؟ کی اینجا حرف از بهتر بودن آیفون زد؟ اگه پست اول منو بخونید میبینید که گفتم "انتخابهای کاملتری هم میتونی داشته باشی". به نظر شما این جمله نشون دهنده تعصب و طرفداری بی مورد از آیفون هست؟ چرا همه رو متهم میکنید؟ یه جوری صحبت میکنید که یاد گربه و گوشت و دست و بو میفتم! لطفا دیگه از این بحثا درباره آیفون راه نندازین.

metapex
30-01-2008, 19:40
خوب برای اینکه تاپیک به جریان اصلی برگرده، مبخوام یه سری واقعیتها رو در مورد آیفون بگم. تا دوستمون the_god_of_3dsmax هم از خل شدن نجات پیدا کنه:31:
ببینید در اینکه آیفون نسبت به سایر موبایلها یه سری کاستی هایی داره شکی نیست، ولی برتری های قابل توجهی هم داره که به خریدار بستگی داره که تصمیم بگیره.
این دو تا پست رو من چند وقت پیش نوشتم:

الان متوجه میشید که مخاطبان آیفون چه گروهی هستن. من الان که به طور مثال با بلوتوت نمیتونم تبادل اطلاعات کنم یا delivery report برای smsهام ندارم، اصلا مشکلی احساس نمیکنم. یعنی آیفون معیارهای منو تغییر داده و باید دید مگه آیفون چیه که چنین تاثیری داره؟ به نظر من آیفون یک موبایل یا وسیله ارتباطی نیست، آیفون یک پلتفرم یا سکو هست که قابلیتهای بالفعل و بالقوه زیادی داره. بقیه گوشیها در درجه اول موبایل و وسیله ارتباطی هستن که سایر امکانات سرگرمی بهشون اضافه شده؛ ولی آیفون یه وسیله سرگرمی تمام عیار هست که بی رقیبه و بعد بهش یکسری قایلیتهای مخابراتی اضافه شده. تجربه ای که از کار کردن با اینترفیس (منوها) آیفون داشتم، هنوز برام تازگی داره و دلم میخواد همینجوری بیخودی باهاش ور برم! مرورگر اینترنت آیفون تا حالا در هیچ موبایلی به کار نرفته و اتفاقا فلش و جاوا هم ساپورت میکنه. کلا تجربه و احساسی که کار کردن با آیفون در اختیار آدم میذاره، باعث میشه هیچ کاستی به چشمش نیاد و من الان خیلی خوشحالم که در برابر وسوسه n95 8gig مقاومت کردم و آیفون خریدم. روی آیفون برنامه نصب میشه، برنامه هاش خیلی هم زیاده و همینطورم داره زیادتر میشه. تنها نکات منفی همونهاست که تو پست اولم نوشتم. اگه دوست داری یه چیز متفاوت رو تجربه کنی و به قول خودت روی یه صندلی غیر معمول بشینی، در انتخاب آیفون شک نکن. تنها نکات منفی علاوه بر اونها، قیمت بالا و نبود خدمات و پشتیبانی هست که قابل حله. سعی من ورژن 1.1.1 بگیری، چون انعطاف پذیرتره و دستکاری توش خیلی راحتتره.
هر سوالی هم داشتی بپرس. من امروز تونستم تنهایی یه آیفون مرده رو چنان زنده کنم که خودم موندم!

the_god_of_3dsmax
30-01-2008, 22:42
خوب برای اینکه تاپیک به جریان اصلی برگرده، مبخوام یه سری واقعیتها رو در مورد آیفون بگم. تا دوستمون the_god_of_3dsmax هم از خل شدن نجات پیدا کنه:31:
ببینید در اینکه آیفون نسبت به سایر موبایلها یه سری کاستی هایی داره شکی نیست، ولی برتری های قابل توجهی هم داره که به خریدار بستگی داره که تصمیم بگیره.
این دو تا پست رو من چند وقت پیش نوشتم:

الان متوجه میشید که مخاطبان آیفون چه گروهی هستن. من الان که به طور مثال با بلوتوت نمیتونم تبادل اطلاعات کنم یا delivery report برای smsهام ندارم، اصلا مشکلی احساس نمیکنم. یعنی آیفون معیارهای منو تغییر داده و باید دید مگه آیفون چیه که چنین تاثیری داره؟ به نظر من آیفون یک موبایل یا وسیله ارتباطی نیست، آیفون یک پلتفرم یا سکو هست که قابلیتهای بالفعل و بالقوه زیادی داره. بقیه گوشیها در درجه اول موبایل و وسیله ارتباطی هستن که سایر امکانات سرگرمی بهشون اضافه شده؛ ولی آیفون یه وسیله سرگرمی تمام عیار هست که بی رقیبه و بعد بهش یکسری قایلیتهای مخابراتی اضافه شده. تجربه ای که از کار کردن با اینترفیس (منوها) آیفون داشتم، هنوز برام تازگی داره و دلم میخواد همینجوری بیخودی باهاش ور برم! مرورگر اینترنت آیفون تا حالا در هیچ موبایلی به کار نرفته و اتفاقا فلش و جاوا هم ساپورت میکنه. کلا تجربه و احساسی که کار کردن با آیفون در اختیار آدم میذاره، باعث میشه هیچ کاستی به چشمش نیاد و من الان خیلی خوشحالم که در برابر وسوسه n95 8gig مقاومت کردم و آیفون خریدم. روی آیفون برنامه نصب میشه، برنامه هاش خیلی هم زیاده و همینطورم داره زیادتر میشه. تنها نکات منفی همونهاست که تو پست اولم نوشتم. اگه دوست داری یه چیز متفاوت رو تجربه کنی و به قول خودت روی یه صندلی غیر معمول بشینی، در انتخاب آیفون شک نکن. تنها نکات منفی علاوه بر اونها، قیمت بالا و نبود خدمات و پشتیبانی هست که قابل حله. سعی من ورژن 1.1.1 بگیری، چون انعطاف پذیرتره و دستکاری توش خیلی راحتتره.
هر سوالی هم داشتی بپرس. من امروز تونستم تنهایی یه آیفون مرده رو چنان زنده کنم که خودم موندم!

ممنون از راهنماییت:20: و راهنمایی های همه ........ پس با این اوصاف دل به اومدن بلوتوث براش نبندم .............. پیشنهاد می کنم بگردیم این مدیر اپل رو پیداش کنیم یه کتک مفصل بهش بزنیم:27: .... آخه مرتیکه موبایل درست کردی به این خدایی یه بلوتوث براش نزاشتی :19:.......... برم با خودم کلنجار برم ببینیم می تونم قید بلوتوث رو بزنم .............. راستی کسی در مورد touch نظری نداد .......امروز یکی ازش برام خیلی تعریف کرد ......... اونم می گفت آیفون نخری خریته ............ آخر ما نفهمیدیم حرف کی رو گوش بدیم ..................البته یه حرفیم می زد به نظرم منطقی اومد نظر شما چیه ؟
می گفت
چون الان touch حدود 540 $ و iphone حدود 570 $ اما تو ایران touch 500 تومنه........و iphone 760 تومنه .......... می گفت یه دونه touch الان بخرم بعد صبر کنم تا آی فونم ارزون شه بعد تاچو بفروشم آیفون بخرم نظرتون چیه؟؟؟

B L A S T E R
30-01-2008, 22:46
فک کنم تاچ هم مولتی تاچ باشه.
ولی یه منوی سه بعدی داره خیلی توپه.

hamidrezaaa
30-01-2008, 22:50
چون الان touch حدود 540 $ و iphone حدود 570 $ اما تو ایران touch 500 تومنه........و iphone 760 تومنه .......... می گفت یه دونه touch الان بخرم بعد صبر کنم تا آی فونم ارزون شه بعد تاچو بفروشم آیفون بخرم نظرتون چیه؟؟؟
فکر خوبیه همین کار رو بکن
البته ایفون یه چیز دیگست

metapex
30-01-2008, 23:33
ممنون از راهنماییت:20: و راهنمایی های همه ........ پس با این اوصاف دل به اومدن بلوتوث براش نبندم .............. پیشنهاد می کنم بگردیم این مدیر اپل رو پیداش کنیم یه کتک مفصل بهش بزنیم:27: .... آخه مرتیکه موبایل درست کردی به این خدایی یه بلوتوث براش نزاشتی :19:.......... برم با خودم کلنجار برم ببینیم می تونم قید بلوتوث رو بزنم .............. راستی کسی در مورد touch نظری نداد .......امروز یکی ازش برام خیلی تعریف کرد ......... اونم می گفت آیفون نخری خریته ............ آخر ما نفهمیدیم حرف کی رو گوش بدیم ..................البته یه حرفیم می زد به نظرم منطقی اومد نظر شما چیه ؟
می گفت

این جا خالیا رو باید پر کنیم؟!:31:
ببین توی آمریکا یکسری قوانین کپی رایت و حریم خصوصی وجود داره که شامل ارسال فایل با بلوتوت هم میشه. حتی گوشیهای موتورولا که تحت اپراتور ختصی تو آمریکا فعالیت میکنن هم بلوتوتشون فعال نیست. البته وقتی آنلاک میشن فعال میشه. ولی قضیه آیفون فرق میکنه، یعنی یه مقداری پیچیده تره. ولی خبر خوب اینه که طی 3-2 هفته آینده، اپل قراره SDK آیفون رو عرضه بکنه. به زبون ساده یعنی تمام کدهای برنامه نویسی و سورس کدهای آیفون که از سیر تا پیاز آیفون رو میشه از توش درآورد. تا الان برنامه نویسها و هکرها هر کاری کردن، بدون این کدها بوده. دیگه ببین اگه اینارو هم داشته باشن چی میشه. بنابراین بلوتوت و فیلمبرداری دور از انتظار نخواهد بود. اینم بد نیست بدونی که اپل به جای اینکه بخواد چند مدل گوشی با امکانات مختلف عرضه کنه، به مرور زمان قابلیتهایی رو از قبل به صورت passive یا بالقوه در iphone قرار داده رو با یک یا چند آپدیت نرم افزاری فعال میکنه. مثل این میمونه که یه بار پول بدی و یه گوشی بخری، بعد به مرور زمان بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنی، یه گوشی با امکانات بهتر بخری. سیاست جالب و هوشمندانه ایه. من قبلا یه جا خونده بودم که در آیفون 3g و gps هم وجود داره ولی فعال نیست. ولی نمیدونم چقدر واقعیه.
البته یکی از لازمه های داشتن آیفون، دسترسی به اینترنت بیسیم wifi هست. البته از طریق gprs هم میشه ولی خوب خیلی کارایی نداره. برای نصب برنامه، استفاده از youtube و اینترنت باید wifi داشته باشی. چون یه سری ناسازگاری هایی بین آیفون و gprs ایرانسل هست...
در موردhtc touch اولا خیلی سعی کرده که مثل آیفون درستش کنه ولی هیچ ربطی نداره. سیستم عاملش هم ویندوز موبایل 6 هست. خود htc اومده یه اینترفیس مثلا سه بعدی به نام cube درست کرده و فقط چندتا از برنامه ها رو میشه از طریق اون اجرا کرد. اصلش همون ویندوز موبایله. نمیدونم کیبورد مجازیشو دیدی یا نه؛ اونقدر ریزه که تازه باید با قلم روش کلیک کنی. در ضمن مولتی تاچ هم نیست مثل آیفون. از همه اینا که بگذریم، cpu تاچ 201 مگاهرتزه در برابر cpu آیفون که 620 مگاهرتزه! من خودم قبل از آیفون، ویندوز موبایل داشتم، البته تاچ اسکرین نبوده ولی آیفون یه چیز دیگست...
حالا اگه خریدی خوشت نیومد، نیای بگی من گمراهت کردما..، تصمیم نهایی با خودته. ولی اگه خریدی و بعد بخوای بفروشیش، اگه ازت بخرن، کلی باید ضرر بدی. اگه بتونی قبل از خرید با آیفون یکی کار کنی یا فیلم راهنما رو تو سایت اپل ببینی، خیلی کمکت میکنه. در مورد قیمت، این آیفون تو آمریکا 400$ هست، تو انگلیس 550$ و تو آلمان حدود 600$. پس تو ایران هم که تازه بی حساب و کتاب هم هست خیلی گرون به نظر نمیرسه. تازه اینا قیمت آنلاک نشده است، یعنی برنامه بی برنامه. فقط هم یه سیمکارت. البته چون چند ماه پیش یه محموله رو ضبط کردن، گرون شد. قیمتش 550،000 بود که البته من 600 خریدم. شانس آوردم که دیرتر نخریدم. منم میخواستم صبر کنم تا ارزونتر بشه. ولی واقعا معلوم نیست با گذشت زمان چه اتفاقی بیفته.
آخرش اینو میخوام بگم که هوس رو بذار کنار و منطقی تصمیم بگیر: الان باید ببینی آیفونو همین جوری که هست میتونی باهاش کنار بیای یا نه. اگه حتی یه کم تردید داری، بیخیالش شو، چون با ذهنیت منفی خریدیش، نمیتونی باهاش کنار بیایو شاید هم من اشتباه میکنم؛ شاید اینقدر برات جالب باشه که اصلا یادت بره با بلوتوتش نمیشه دیتا منتقل کرد.
دیگه پکیدم، الان اگه بیل گیتس هم بود تا حالا تصمیمشو گرفته بود. فقط حواست به اون قضیه wifi باشه.

saman65
31-01-2008, 02:00
طرف صحبتم با نویسنده های پستهای 8 و 9 هست: چرا دوست دارید بیخودی تاپیکو منحرف کنید؟ کی اینجا حرف از بهتر بودن آیفون زد؟ اگه پست اول منو بخونید میبینید که گفتم "انتخابهای کاملتری هم میتونی داشته باشی". به نظر شما این جمله نشون دهنده تعصب و طرفداری بی مورد از آیفون هست؟ چرا همه رو متهم میکنید؟ یه جوری صحبت میکنید که یاد گربه و گوشت و دست و بو میفتم! لطفا دیگه از این بحثا درباره آیفون راه نندازین.

عزیز اینا منظورشون با تو نبود
با بعضی از کسایی بود که آیفون دارن و واقعا متعصبانه دربارش نظر میدن
ولی توضیحات و نظر شما واقعا منطقی و کامل بود
منم بدجور دلم پای آیفون گیره ولی نمی تونم بیخیال فیلم برداری و بلوتوسش بشم.
واسه همین الان میخوام یا W960 یا N95 8gb بخرم
و هر زمانی آیفون یه گوشی بده که هم فیلم بگیره هم بشه با بلوتوسش فایل فرستاد 1000000000% گوشی بعدیم آیفونه:40:

saman65
31-01-2008, 02:00
:41:

عزیز اینا منظورشون با تو نبود:31:
با بعضی از کسایی بود که آیفون دارن و واقعا متعصبانه دربارش نظر میدن:19:
ولی توضیحات و نظر شما واقعا منطقی و کامل بود:10:
منم بدجور دلم پای آیفون گیره ولی نمی تونم بیخیال فیلم برداری و بلوتوسش بشم.
واسه همین الان میخوام یا W960 یا N95 8gb بخرم:11:
و هر زمانی آیفون یه گوشی بده که هم فیلم بگیره هم بشه با بلوتوسش فایل فرستاد 1000000000% گوشی بعدیم آیفونه:40:

saman65
31-01-2008, 02:03
ببخشید.2 تا پست مثل هم شد.اشکال از مرورگر بود
اگه میشه پست 16 رو پاک کنین.
ممنون

GiggleClub
31-01-2008, 13:33
نکنه منظورت با منه....
من اصلا آیون ندارم که بخوام روش متعصب باشم:31:

the_god_of_3dsmax
31-01-2008, 13:51
با تشکر از همگی به خاطر این یه جمله هم که شده دیگه قطعا آیفون رو می خرم :

از همه اینا که بگذریم، cpu تاچ 201 مگاهرتزه در برابر cpu آیفون که 620 مگاهرتزه!

بازم ممنون از همه

the_god_of_3dsmax
31-01-2008, 13:56
راستی می خوام برم از علائدین بخرم
کسی نصیحتی چیزی نداره
حواسم به چی باشه تا بهم نندازن
چینی هاش روش نوشه چینی دیگه ..........

saman65
31-01-2008, 15:12
پیشاپیش بهت تبریک میگم:11:.کاش منم می تونستم قید بلوتوس و فیلم برداری رو بزنم:19::41:.اونوقت 1000000000% آیفون میگرفتم:20:

B L A S T E R
31-01-2008, 17:12
من که راحت میتونم قید این دو تا رو بزنم.ولی قید پولشو نمیتونم بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metapex
31-01-2008, 19:02
راستی می خوام برم از علائدین بخرم
کسی نصیحتی چیزی نداره
حواسم به چی باشه تا بهم نندازن
چینی هاش روش نوشه چینی دیگه ..........

1-محتویات جعبه:
iPhone
Stereo Headset
Dock
Dock Connector to USB Cable
USB Power Adapter
Documentation
Cleaning/polishing cloth

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- قرار دادن سیمکارت: (یه گیره کاغذ همرات باشه)

من از طبقه 5 خریدم چون 50 تومن از همکف ارزونتر میداد. اسم و تلفن هم نداشت.

اینم فرق اصلی با چینی:

اگه بازم سوالی داشتی، بپرس.

SAEED_BARCELONA
31-01-2008, 20:16
من که راحت میتونم قید این دو تا رو بزنم.ولی قید پولشو نمیتونم بزنم.
تائید میشه.
بچه ها میشه با wifi فایل فرستاد؟فکر کنم بشه. نه؟
اگه اینطور باشه که خوبه چون الان کم کم گوشیا بیشترشون wifi دار میشن. اینم از ترنسفر فایل!!! فیلمبرداری هم بابا ولش کن. حال نمیده!!!

GiggleClub
31-01-2008, 22:56
واسه منم این سوال پیش اومده...
واقعا میشه یا نه؟

metapex
31-01-2008, 23:20
تائید میشه.
بچه ها میشه با wifi فایل فرستاد؟فکر کنم بشه. نه؟
اگه اینطور باشه که خوبه چون الان کم کم گوشیا بیشترشون wifi دار میشن. اینم از ترنسفر فایل!!! فیلمبرداری هم بابا ولش کن. حال نمیده!!!

واسه منم این سوال پیش اومده...
واقعا میشه یا نه؟

یه برنامه هست که به نام drop copy که از طریق wifi بین mac و سایر آیفونها و احتمالا سایر گوشیهای دارای wifi میتونه تبادل فایل کنه. من امتحانش نکردم چون هیچکدوم از اینا دم دستم نیست. ولی باید کار کنه. رضا میدونه.:31:

the_god_of_3dsmax
31-01-2008, 23:47
1-محتویات جعبه:
iPhone
Stereo Headset
Dock
Dock Connector to USB Cable
USB Power Adapter
Documentation
Cleaning/polishing cloth

2- قرار دادن سیمکارت: (یه گیره کاغذ همرات باشه)

من از طبقه 5 خریدم چون 50 تومن از همکف ارزونتر میداد. اسم و تلفن هم نداشت.

اینم فرق اصلی با چینی:

اگه بازم سوالی داشتی، بپرس.

خیلی خیلی ازت ممنونم :20:
واقعا تمام راهنمایی هات حرف نداشت
اگه بتونم حتما تلافی می کنم :46:
ولی خودمونیما این چینیا عجب جونورایی هستنااا:27:

rkhatibi
31-01-2008, 23:50
دوستان جان! the_god_of_3dsmax !
تمام اینایی که "metapex" گفت کاملا درسته!
شک نکن که آیفون خیلی سر تره! جهت اطلاع اینکه رم آیفون هم 128ه..
خریدی قیمتشو لطفا اینجا بگو! تنکس!

اطلاعات کاملتر از آیفون:

Mass: 135 grams (battery included)
Software Environment
Operating System: Mac OS X 1.0 (iPhone)
Microprocessor
CPU: 32bit Samsung S3C6400
CPU Clock: 620 MHz
Memory, Storage capacity
ROM capacity: 8000 MB (accessible: 7300MB)
RAM capacity: 128 MB
Hard Disk capacity: Not supported
Display
Display Type: color transflective TFT
Display Resolution: 320 x 480
Display Diagonal: 3.5 ”
Sound
Microphone: mono
Speaker: mono
Audio Output: 3.5mm jack
Cellular Phone
Cellular Networks: GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900
Cellular Data Link: CSD, GPRS, EDGE
Call Alert: 64 -chord melody
Vibrating Alert: Supported
Control Peripherals
Positioning Device: Multi-touch screen
Primary Keyboard: Not supported
Directional Pad: Not supported
Jog / Scroll Wheel: Not supported
Interfaces
Expansion Slots: Not supported
USB: USB 2.0 client, 480Mbit/s , USB Series Mini-B (mini-USB) connector
Infrared Gate: Not supported
Bluetooth: Bluetooth 2.0
Wireless LAN: 802.11b, 802.11g
Multimedia Telecommunication
Analog TV: Not supported
Analog Radio: Not supported
Built-in Digital Camera
Main Camera: CMOS sensor, 1.9MP
Built-in Flash: Not supported
Power Supply
Battery: Lithium-ion , built-in
پ.ن:

تو ریویو هایی که مینویسن، حتی به delete کردن ایمیل ها تو آیفنو گیر میدن!میگن خیلی سرعتش کمه!!
خودتون قضاوت کنید! این چه حقیقتی رو میرسونه؟
جز اینه که دارن الکی گیر میدن بهش؟
اون وقت نمیگن چرا سونی اریکسون از اون منوی مسخره اش دست نمیکشه!
نمیگن چرا نوکیا تاحالا یه گوشی خوشگل با قیمت معقول طراحی نکرده!
همین n95 ! دکمه های روش رو که میبینی فکر میکنی اسباب بازیه! انگاری بعدا چسبوندن روش! و تو طراحی گوشی نبودن!
این قسمت نظر شخصی بنده بود! لطفا بحث نکنید راجع به این قسمت...
تاپیک منحرف میشه.. ممنونم

saman65
01-02-2008, 18:02
این قسمت نظر شخصی بنده بود! لطفا بحث نکنید راجع به این قسمت...
تاپیک منحرف میشه.. ممنونم

خوشم اومد که اون آخرش گفتی این حرفا نظر شخصی من بود:40:.اگه همه آخر نطراشون این و بگن دیگه هیچ وقت دعوا پیش نمیاد:20:

the_god_of_3dsmax
06-02-2008, 23:56
امروز رفتم بخرم .......... علائدین .........کلش رو زیر رو کردم نتیجه این شد

1.0.2 کرک شده کلا بالای 850 تومن
1.0.2 کرک نشده از 740 تومن به بالا
1.1.1 کرک شده 780 تومن ( بهترین قیمت ) بقیه قیمت ها بالای 830 تومن بود
1.1.2 کرک شده 800 تومن

حالا چند تا سوال دارم
یکی این که این 1.1.1 ه بهتره یا 1.1.2 ه
یکی هم این که این فروشندهاش می گفتن این مدل کرک نشده اینجوری میشه ازش استفاده کرد که باید یه چیپ رو با پرچ وصل کنی به سیم کارتت بعد بزاری تو گوشی و اینکه خیلی ایراد داره ...... کثلا برنامه روش نمی شه ریخت ......با 912 کار نمی کنه فقطباایرانسل کار می کنه ..... اگه قفل بشه دیگه باز نمی شه
چقدر اینا راسته ؟؟

می خوام برم 780 تومنیه رو بخرم نظرتون چیه ؟؟؟؟ ممکنه کلکی تو کار یارو باشه که کرک شده رو انقدر ارزون تر از جاهی دیگه می ده

the_god_of_3dsmax
07-02-2008, 00:40
یه سوال دیگه هم داشتم که برای برنامه ریختن رو آیفون تنها راه استفاده از اینترنت wifi ؟ یا اینکه مثلا میشه با کامپیوترم برنامش رو دانلود کرد و ریخت روش یا مثلا سی دی برنامش رو از بیرون خرید ؟؟؟

the_god_of_3dsmax
07-02-2008, 11:38
بابا جون من زودتر کمک کنین می خوام برم امشب بخرم .........مخصوصا این که با کامپیوتر می شه رو آیفون برنامه ریخت یا نه >؟

saman65
07-02-2008, 19:29
من هر روز میام تاپیکت ولی متاسفانه جواب سوالت رو نمیدونم:41:
بهتره واسه اونایی که آیفون دارند پیغام شخصی بفرستی:11:

metapex
07-02-2008, 20:51
تو تاپیک آیفون جواب دادم...گفتم نمیشه.

the_god_of_3dsmax
10-02-2008, 23:45
سلام ........... بلاخره منم آیفون دار شدم ............ 780 تومن ورژن 1.1.1 علائدین طبقه سوم (برای اونهایی که گفتن وقتی خریدم قیمت رو بگم ) فقط بدویین چندتا بیشتر نداره ........انگاری به زودی هم آیفون کرک شده کم یاب می شه . راستی اولش میگه 800 تومن چونه بزنین میاره پایین :دی

ninja3000sh
11-02-2008, 21:24
امروز رفتم بخرم .......... علائدین .........کلش رو زیر رو کردم نتیجه این شد

1.0.2 کرک شده کلا بالای 850 تومن
1.0.2 کرک نشده از 740 تومن به بالا
1.1.1 کرک شده 780 تومن ( بهترین قیمت ) بقیه قیمت ها بالای 830 تومن بود
1.1.2 کرک شده 800 تومن

حالا چند تا سوال دارم
یکی این که این 1.1.1 ه بهتره یا 1.1.2 ه
یکی هم این که این فروشندهاش می گفتن این مدل کرک نشده اینجوری میشه ازش استفاده کرد که باید یه چیپ رو با پرچ وصل کنی به سیم کارتت بعد بزاری تو گوشی و اینکه خیلی ایراد داره ...... کثلا برنامه روش نمی شه ریخت ......با 912 کار نمی کنه فقطباایرانسل کار می کنه ..... اگه قفل بشه دیگه باز نمی شه
چقدر اینا راسته ؟؟

می خوام برم 780 تومنیه رو بخرم نظرتون چیه ؟؟؟؟ ممکنه کلکی تو کار یارو باشه که کرک شده رو انقدر ارزون تر از جاهی دیگه می ده
ببین پول دادنه 780 به ایفون پول هدر دادنه .چرا؟چون ایفون در کشورهای دیگر نسبت به امکاناتش ارزونه فقط در ایران با هزینه گزاف به فروش میرسد با پولی که به ایفون میدهی میتوان شاه گوشی را در بازار خرید هم از لحاظ دوربینوهم از لحاظ سایر امکانات ایفون فقط نون بزرگ بودن lcd و tuch screen بودنرا میخورد.ایفون خوب میشد وقتی که دوربین قوی:پشتیبانی بلوتوث از A2DP :و...رو داشت.

Mojtaba-MCI
13-02-2008, 23:52
به نظر من آیفون اصلا و ابدا به درد استفاده در ایران نمی خوره(با توجه به نوع استفاده ی از گوشی)!باید ببینی چی از گوشیت می خوای...آیا آیفون نیازهات رو برطرف می کنه؟؟؟
یادمه توو یه سایت خونده بودم : "امکانات آیفون که توو ایران قابل استفاده نیست ، جسارتا 800 تومن می دی می خوای آیفون بخری که پوزشو بدی وقتی به دردت نمی خوره؟"
به نظرم حرف باحالی زد ، کو تا مخابرات ما برسه به این امکاناتی که موبایل ها دارن!
هنوزم که هنوزه از پس یه Gprs واسه همراه اول بر نیومدن ، دیگه تا آخرش رو خودتون بخونین!!!