PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزینه ی پیامک های به مقصد نرسیده هنوز محاسبه می شود

Maziar_69
29-01-2008, 21:55
برخلاف وعده مدیران ارشد شرکت ارتباطات سیار، همچنان هزینه sms های به مقصد نرسیده از مشترکان اخذ می شود.

محمد حسین فلاح اصغری معاون نظارت و مدیریت شبکه ارتباطات سیار در این باره به موبنا گفت:حذف هزینه پیام های کوتاه به مقصد نرسیده مشترکان همراه اول در حال پیگیری است اما هنوز اعمال نشده است.

وی با بیان اینکه شرکت ارتباطات سیار با انجام اقدامات فنی در نظر دارد تا پیامک‌های ارسال شده و ناموفق را از یکدیگر تفکیک کرده سپس پیامک‌های ارسال نشده را در قبوض مشترک محاسبه نکند افزود: مباحث فنی این طرح به اتمام رسیده است.

وی گفت: مشکلات سیستم IN در خصوص کسر هزینه پیامک‌های ناموفق در سیم‌کارت‌های اعتباری رفع شده است و این امکان از لحاظ فنی وجود دارد.

فلاح اصغری در خصوص زمان انجام این طرح نیز گفت: اعمال این طرح مربوط به معاونت نظارت شبکه نبوده و باید توسط بخش هایی دیگر انجام پذیرد.

به گفته وی حذف هزینه sms های ناموفق هیچ ربطی به کاهش درآمد ارتباطات سیار نخواهد داشت.
پیش از این گفته شده بود پیامک های به مقصد نرسیده هزینه سربار در شبکه ایجاد می کنند و چنانچه این هزینه از مشترک اخذ نشود سبب کاهش درآمد اپراتور اول خواهد شد.

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamkar1981
30-01-2008, 08:21
ممنون دوست عزيز .
اين مطلبو نمي دونستم
تشكر از زحمتي كه كشيدي

@R3Z
30-01-2008, 14:35
شورشو در آوردن ديگه فقط ميخوان پول از مردم بگيرن.

شیدا
30-01-2008, 15:47
من سیم کارتهای اعتباری (همراه اول) رو امتحان کردم و هزینه های این طور پیامها محاسبه نمیشه

zauos
30-01-2008, 19:27
واقعا کهههههههه
با وجود اینکه میونن دارن در حق مردم ظلم میکنن باز دست از این کارشون نمیکشن

zauos
30-01-2008, 19:28
من هر روز لااقل 10 تا اس ام اس بدون تحویل دارم
و مجبورم دوباره بفرستم
برا همین میخوام از این به بعد بیشتر با ایرانسل کار کنم

H M R 0 0 7
30-01-2008, 19:59
مخابراته دیگه چیزی نمیشه گفت!!

Maziar_69
30-01-2008, 21:15
ممنون دوست عزيز .
اين مطلبو نمي دونستم
تشكر از زحمتي كه كشيدي

خواهش میکنم. البته من چون خودم همراه اول ندارم نمیدونم وضعش چطوریه. :11:
ولی دیگه داره یکی از کله گنده هاش میگه هنوز داریم حساب میکنیم . :31:

mehdi_vsgh
30-01-2008, 22:48
قرار نبود همراه اول این هزینه هارو حذف کنه

قرار بود بریزه به حساب بیت المال

یکی نیست اگه ما نخوایم این پول بره تو حساب بیت المال باید کیو ببینیم؟؟

choory
01-02-2008, 12:21
حالا اين هيچي.
تازه بعضي وقتا يه smsرا 4 تا 5 دفعه برا طرف ميفرسته.كه پول هر 5 تا را هم ازمون ميگيرند.