PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد uTorrent

SonyEricsson
29-01-2008, 13:01
سلام من يه فايل از uTorrent دارم ميگيرم اما از حداكثر سرعت اينترنتم استفاده نمي كنه مثلا سرعت اينترنت من 256 هست اما دانلود رو ميزنه 9kb/s در صورتي كه هر برنامه اي ديگه 30-32 ميزنه؟ چه كار كنم كه سرعت بره بالا؟؟؟

بعد مشكل بعدي اينه كه اين جريان Uplode چيه؟ مثلا دانلود رو زده 27.8MB بعد Uplode زده 14.3 !
بعضي از دوستان ميگن همزمان فايلي كه دارم ميگيرم براي ديگران به اشتراك گذاشته ميشه؟ چرا؟‌ اخه اينتجوري كه سرعتم باز گرفته ميشه!! :13:

چي كار كنم؟؟

Black Tiger80
29-01-2008, 17:30
سلام من يه فايل از uTorrent دارم ميگيرم اما از حداكثر سرعت اينترنتم استفاده نمي كنه مثلا سرعت اينترنت من 256 هست اما دانلود رو ميزنه 9kb/s در صورتي كه هر برنامه اي ديگه 30-32 ميزنه؟ چه كار كنم كه سرعت بره بالا؟؟؟

بعد مشكل بعدي اينه كه اين جريان Uplode چيه؟ مثلا دانلود رو زده 27.8MB بعد Uplode زده 14.3 !
بعضي از دوستان ميگن همزمان فايلي كه دارم ميگيرم براي ديگران به اشتراك گذاشته ميشه؟ چرا؟‌ اخه اينتجوري كه سرعتم باز گرفته ميشه!! :13:

چي كار كنم؟؟

سلام

همونطور كه ميدونيد سيستم كار به اينگونه است كه هر كسي فايلشو از روي سيستم ديگران دانلود ميكنه. يعني يك Host بزرگ وجود نداره كه همه فايلها روي اون باشه و شما از اونجا دانلود كنيد.

جريان آپلود هم همونطوري كه گفتيد اينه كه ، همانطوري كه شما داريد از سيستم ديگران استفاده ميكنيد و فايلهاتون رو از روي سيستم اونها دانلود ميكنيد \ ديگران هم فايلهاي مورد نيازشون رو از روي سيستم شما دانلود ميكنند.( در واقع سيستم شما يك Host براي اونهاست.

اكثر نرم افزارهايي كه به اين صورت كار ميكنند اينطوري هستند كه حداكثر سرعت دانلود شما رو بر اساس حداكثر سرعت قرار ميدهند. مثلا در نرم افزار Elphant حداكثر دانلود 4 برابر آپلود است. يعني اگر شما سرعت آپلود رو 4 تنظيم كنيد حداكثر با 16 ميتونيد دانلود كنيد. ولي در UTorrent نميدونم اين نسبت چطوريه. شما نميتونيد از شر اين آپلود راحت بشيد . چون وقتي كه شما داريد فايلي رو دريافت ميكنيد ، ديگران از قسمت هاي دانلود شده شما (همون فايل نصفه شما) استفاده ميكنند. توصيه ميكنم فايلهايي رو كه كامل دانلود شدند از داخل فولدر Downloadنرم افزارتون به جاي ديگه منتقل كنيد تا بار آپلود كمتر بشه. در تنظيمات نرم افزار حتما ميتونيد سرعت هاي دانلود و آپلود رو تنظيم كنيد.

اگر سرعت پايين شما به دليل بالا نباشه شايد بخاطر اينكه تعداد مراكز دانلود و سرعت آنها براي يك فايل خاص كم باشه.

ضمناً سرعت آپلود بر روي سرعت دانلود شما تاثيري نداره .

درضمن اگه قرار باشه همه آپلودشون رو بيارن پايين كه ديگه هيچ Host براي دانلود نميمونه.

mehdi_tony
01-02-2008, 15:34
چرا من هر فايلي را مي خواهم دانلود كنم به من پيغام access is denied مي دهد؟؟؟؟؟؟

seppeehr
01-02-2008, 16:09

چي كار كنم؟؟

اگه از ineternet security استفاده کنید، سرعت دانلودتون ممکنه بیاد پایین. باید در گزینه های برنامه سکیوریتیتون بگردید، و گزینه ای که پورت اسکن هاتون رو بلوکه میکنه غیر فعال کنید.
نکته دیگه اینه که شاید الان از پورت مناسبی استفاده نمی کنید. توی نرم افزار utorrent در قسمت options روی Random port کلیک کنید تا پورتتون رو عوض کنه، خیلی مواقع سرعت پایین به خاطر پورت نامناسب هست.

seppeehr
01-02-2008, 16:11
چرا من هر فايلي را مي خواهم دانلود كنم به من پيغام access is denied مي دهد؟؟؟؟؟؟

شاید ISP تون پورت های تورنت رو بسته.
شاید هم می خواید از سایتی تورنت رو دانلود کنید که عضویت نیاز داره.

mehdi_tony
03-02-2008, 11:14
آخه 10 درصد مثلا دانلود مي كنه يكدفعه پيغام access id denied ميادش.

MAXXX
15-02-2009, 19:28
من تا حالا یکی دوبار از دانلود کردم یه سوال داشتم وقتی یه فایلی رو دانلود میکنم تعداد سید ها رو اینطوری مینویسه
16(88)
16 از 88 تا یعنی چی ؟

mohammad.y1993
15-02-2009, 19:46
من تا حالا یکی دوبار از دانلود کردم یه سوال داشتم وقتی یه فایلی رو دانلود میکنم تعداد سید ها رو اینطوری مینویسه
16(88)
16 از 88 تا یعنی چی ؟

سلام...
اون 16 از 88 يعني شما به از بيين 88 تا سيدر داري از 16 تاشون فايل رو دان ميكني....خيلي مطمئن نيستم

توجه: تاپيك در مكان مناسبي قرار نداره براي اينكه سريع تر به جواب برسيد به لينك زير سر بزنيد:

تاپيك مرجه در مورد تورنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد :11::11: