PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت شبانه فن آوا

amirsaeed
28-01-2008, 20:51
سلام

میخواستم ببینم دوستانی که فن آوا دارن کیفیت شبانش که جدیدا واسه سرویسهای گروه s گزاشته چجوره ؟؟؟

اونوقت مثله صبا نت شبانش واسه همه با سرعت بالاس ؟؟؟؟؟ یا اینکه سرعت شبانش مطابق سرعتی هست که سرویس گرفتید ؟؟؟؟

من فکر میکنم خواسته مثله صبا نت انجام بده کارو منتهی این به جا ی 3 تا 7 گزاشته 2 تا 7

حالا دوستان بیان نظر بدن

sada
29-01-2008, 09:33
سلام
من فن آوا گرفتم از کافی نت سر ملاصدرا(آقای روزبه)
همه ی تعرفه هاش شبیه صبا نت هست.فقط یوزر و پس روزانه اش فرق میکنه.
شبانه هم ماله من یوزر و پسش اینه : night@fanava هستش . هر شب هم وصل میشم . اصلا هم قطعی ندارم.
سرعتش هم خوبه.همه ی فیلم ها رو با این دانلود می کنم.

amirsaeed
29-01-2008, 10:36
سلام
من فن آوا گرفتم از کافی نت سر ملاصدرا(آقای روزبه)
همه ی تعرفه هاش شبیه صبا نت هست.فقط یوزر و پس روزانه اش فرق میکنه.
شبانه هم ماله من یوزر و پسش اینه : night@fanava هستش . هر شب هم وصل میشم . اصلا هم قطعی ندارم.
سرعتش هم خوبه.همه ی فیلم ها رو با این دانلود می کنم.

دقیقا بگو سرعت شبانه رو

در ضمن نمیدونم چرا تو تاپیکها فقط شمایی که از فن آوا اینقدر تعریف میکنی ؟؟ ( البته جسارتا)

sada
29-01-2008, 21:27
بابا به خدا من بازار یاب فن آوا نیستم.هر جا مثلا پرسیدن سرعتت چقدره راست و حسینی جواب دادم.
سرعتم هم میانگین رو 25 هستش.
اگه شد امشب برات یه عکس می زارم ببینی

skhammari
29-01-2008, 22:29
سلام
منم از فن آوا سرویس 1 مگ حجمی گرفتم
سرعت شبانش فقط همون سرعتیه که سرویس داری !
برای من که اکثر اوقات شبا وصل می شم سرعت در حد همون سرعت قانونیشه یعنی برای 1 مگ سرعت دانلودم 120 قعطی هم اصلا ندارم و افت سرعت هم ندارم

Persian_Gun's
30-01-2008, 21:41
برایه منم همینطور خیلی عالیه .........

sada
30-01-2008, 22:35
نمی دونم یعنی فن آوا این همه آدمو استخدام کرده که بیان تو این فوروم فقط تبلیغ کنن.اصلا بی خیال بابا.

skhammari
30-01-2008, 23:24
تبلیغ چیه بابا . دوست عزیزمون سوال کردن ما هم جواب دادیم :20:

amirsaeed
31-01-2008, 08:11
نمی دونم یعنی فن آوا این همه آدمو استخدام کرده که بیان تو این فوروم فقط تبلیغ کنن.اصلا بی خیال بابا.

حالا ما یه شوخی کردیم جدی نگیر شما قرار بود بیای یه عکس از سرعت بزاری چی شد؟

در ضمن دوستان بگن با چه سرعتی سرویس گرفتند و سرعت شبانشون تا چند بالا میره اینجوری کیفیت شبانش بهتر مشخص میشه/.....

sada
31-01-2008, 09:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بفرما اینم عکس.
دوستانی که فن آوا دارند من از ساعت 2 می تونم وصل شم تا معمولا 10 11 (البته بدون اینکه دیس کانکت بشم). شما چه طور؟
من 64 یک ماهه گرفتم.1 گیگ هم محدودیت دارم.

@R3Z
31-01-2008, 10:05
اين كه اوله دانلودته من اول كه استارت ميكنم 500 kb هم بوده!

amirsaeed
31-01-2008, 10:46
اين كه اوله دانلودته من اول كه استارت ميكنم 500 kb هم بوده!

آقا شما با چه سرعتی از فن آوا سرویس گرفتی ؟؟؟ و سرعت شبانش به طور متوسط چند هست ؟؟؟

ashkma
05-09-2009, 02:35
من هم راضی هستم

شـیـفــو
05-09-2009, 08:06
تا قبل عید من از فن آوا یک مگ داشتم سرعت دانلود 380 کیلو بود . یعنی حدود سه برابر اصل . شبانه هم از 2 وصل میشدم و تا فردا بعد از ظهر هروقت که قطع میشدم رایگان بود . تازه هروقت میرفتم از راپیدشیر دانلود کنم باز بود برام . بعد اگه هم دوتا دانلود رو همزمان میزاشتم هردو رو همون 380 میموندن و هیچ کدوم افت نمیکردن مثلا نصف بشن .
بعد یه روز اومدن سیم تلفن های کوچه رو درست کردن از بعد اون سرعتم درست شد 120 دانلود داشتم و با دانلود همزمان افت سرعت داشتم ، راپیدشیر هم همیشه میگفت شما درحال دانلود هستید .
یادش بخیر .

SIR MAMAD
05-09-2009, 09:18
راضی نیستم!!!

الان به هیچ وجه!

حتما حتما قبل از گرفتن سرویس در شرایط حاضر با افرادی در منطقه خودتون مشورت کنید.

هم برای صبا هم فن اوا هم شاتل

من بیشتر از یک سال هست از اینا سرویس می گیرم سال پیش این موقع یک گیگ(حد اقل )شبی دانلود می کردم اما الن مثلا دیشب فقط دو تا فایل پی دی اف 10 مگی دانلود کردم.

این در حالی هست که شبانه صبا برای همه با سرعت یک مگ هست( همه جا هم این طور نیست و خیلی موارد ازش می نالن) ولی برای بهبودش تلاش کرده

من که برام اصلا نمی صرفه ونمی ارزه از فن اوا برم ولی در شبانش

قطعا پیش صبا و شاتل فن اوا یه بازندس

این تاپیک رو برای چی اوردی بالا؟ فن اوا تاپیک داره

موفق باشید بای

SIMPATICO4949
05-09-2009, 17:51
سلام
من دیشب کامپیوتر رو گذاشتم برای دان از ساعت 2 شروع کردم تا ساعت 6 دانلودام تموم شده بود صبح که رفتم به مصرفی اکانتم سر بزنم دیدم مصرف دیشب رو به حسابم زده و از اعتبارم کم کرده زنگ زدم بهشون گفتن سرویس رایگان شبانه شده از ساعت 3 و از حسابتون کم شده
نا مردا از قبلش خبر نمیدن تا اینجوری از اکانت آدم کم بشه
من شیرازم و از دیتا نت که نمایندگی فن آوا رو گرفته سرویس گرفتم هر کی که شک داره که از این دیتا نت اکانت بگیره بهش توصیه میکنم که اشتباه من رو تکرار نکه:41:
نه سرویس بدرد بخوری داره و نه چیزی به نام پشتیبانی دارن اصلا نمیدونن چیه:blink:
تقریبا دو هفته هست که ازشون سرویس گرفتم تو این مدت حداقل 20 بار ارور 691 گرفته و هر بار تا چند ساعت قطع بوده بهشون که زنگ میزنم میگن این ارور رو همه دارن خودش درست میشه اگه میتونی برو تو سایت پسوردت رو عوض کن:puke:
من تا چند روز دیگه اعتبارم تموم میشه و میخوام برم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم
به فن آوا تو تهران هم میل زدم اما فکر نکنم تاثیری داشته باشه اگه کسی از فن آوا اینجا هست که میتونه جواب من رو بده من منتظرم:13:

vaitaa
25-02-2010, 10:11
متاسفانه در حال حاضر دانلود شبانه رو پایین آوردن و سرعتش به 20 هم نمیرسه

شـیـفــو
27-02-2010, 17:52
سرعت شبانه من هميشه 58 بود الان اما يك ماهه شده 30 از بعد از 12 بهمن در واقع بالا نيومده
تهران منطقه حافظ