PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

shasha_ara2001
28-01-2008, 14:12
سلام دوستان
من یه لپ تاپ dell خریدم که روش ویستا نصبه. اما میخوام عوض کنم ویندوزشو و هاردشو هم دوباره پارتیشن بندی کنم.
اما وقتی سی دی بوت رو میزارم و مراحل نصب میخواد طی بشه میگه هارد شما متصل نیست و یا خاموشه.
باید چیکارش کنم؟
ممنون

EHSANRF
28-01-2008, 19:19
دوست عزيز ويندوز خودش رو بايد نصب كني!

ضمنا تنظيمات بايوست رو چك كن ببين چطوره!

همچنين اگه ريكاوري گرفتي ميتوني هر بلايي سرش بياري، ناراحت نشو درست ميشه!

ZEDEHAL DEGE
15-03-2009, 06:40
سلام من رو لپتاپم ویستا اورجینال نصبه وقتی سرویس پک یک رو نصب میکنم بعد از نیمههای کار اونجا که میگه ولکام و میخواد صفحه دسکتاپ رو باز کنه یهو یه پنجره کامل صفحه ای باز میشه و یه ارور قرمز گنده روش نوشته و بالای پنجره هم نوشته که نمیتونه فایل بک اپ یا ریکاوری رو از تو درایو سی بخونه یکی بهم گفته باید یه گزینه ای رو یه جا تیک کنم تا بشه ویندوز نصب کرد لطفا راهنماییم کنین.
مشکل دیگم اینه که خواستم xp sp3 رو نصب کنم که همون اول نمیتونه هیچ درایوی رو واسه نصب شناسایی کنه این رو هم کمک کنین ممنون میشم
سیستمم هم asus f3sg هست با ویندوز ویستا هوم پرمیم.

happyfeat
15-03-2009, 12:40
سلام دوستان
من یه لپ تاپ dell خریدم که روش ویستا نصبه. اما میخوام عوض کنم ویندوزشو و هاردشو هم دوباره پارتیشن بندی کنم.
اما وقتی سی دی بوت رو میزارم و مراحل نصب میخواد طی بشه میگه هارد شما متصل نیست و یا خاموشه.
باید چیکارش کنم؟
ممنون
اگه روی نوت بوک که داری بخواهی xp نصب کنی ممکنه هارد را نشناسه و باید برای شناسایی هارد مراحل پست زیر را انجام بدی تا xp بریزی اما برای ریختن ویستا نباید مشکلی داشته باشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ZEDEHAL DEGE
15-03-2009, 23:55
اخر یکی نیومد بگه چش شده ای لپ تاپم دوباره رفتم یه ویندوز دیگه گرفتم بازم همینجوری شد راستی ای اول نصب یه اخطار میده میگه فایلهام و ویندوز قدیمیم میره توی یه پوشه که اسمش old wendows هست و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد این طبیعیه؟