PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گذاشتن عکس در کنار هم

FGi
28-01-2008, 12:24
سلام

یک سوال ابتدایی :40:

چگونه میتونم چند عکس رو در یک عکس بایک پشت زمینه درست کنم؟

مثل این منظورمه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:

ممنون

بای بای

Saeed kmss-D
28-01-2008, 15:26
سلام دوست عزيز،

ابتدا با ابزارهاي سلكشن شكل ها و موضوع هاي مورد نظر رو انتخاب كن و سپس اونا رو كپي كن و در عكسي كه دوست داري پيست كن.
ابزار سلكشن = magic wand , magnetic lasso , quick selection , ...
اينكارو ميتوني براي چندين شكل و عكس انجام بدي.

موفق باشي♥♥♥

FGi
28-01-2008, 17:43
استاد گفتم ابتدایی، فرض کن با شخصی بسیار ابتدایی طرفی!

ممنون

بای بای

Saeed kmss-D
28-01-2008, 18:48
سلام مجدد...

سعي ميكنم بهتر و آسون تر توضيح بدم!

ببين، مثلا تو سه تا عكس داري، مثل زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ميخواي اونا رو وارد يه سند جديد مثل زير بكني:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يكي از سه ابزار زير ميتوني استفاده كني : ( البته ابزار و راه هاي بيشتري هم وجود داره كه اينا راحت ترينشونه )

magic wand ← [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
magnetic lasso ← [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
quick selection ← [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اينجا از ابزار magnetic lasso استفاده ميكنم. ابزار مذكور رو بردار و شروع كن اطراف شكل مورد نظر رو انتخاب كردن. ( در حاشيه شكل يه كليك بكن و سپس دور شكل حركت بده )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كار انتخاب كه تموم شد، از منوي edit گزينه Copy رو انتخاب كن و در سند دلخواه قبلي يا ايجاد شده پيست كن. ( با دراگ اند دراپ هم ميشه)

به ترتيب براي هر چند تا شكل ديگه هم كه ميخواي انجام بده و اونا رو متناسب جا به جا كن تا به همچين شكلي برسي:

اميدوارم متوجه شده باشي،

موفق باشي♥♥♥

FGi
28-01-2008, 20:08
سلام

منون از توضیحاتتون....
من تا اینجا میرم

كار انتخاب كه تموم شد، از منوي edit گزينه Copy رو انتخاب كن و در سند دلخواه قبلي يا ايجاد شده پيست كن. ( با دراگ اند دراپ هم ميشه)

از Edit گزینه Copy رو میزنم ولی شکل رو نمیندازه رو پشت زمینه!

FGi
28-01-2008, 20:21
سلام
آقا مشکل من حل شد با magic wand کار کردم، فقط یک سوال دیگه دارم که همین جا میپرسم:

چجوری میتونم سفیدی یا چیزی که پشت یک عکس است را ببریم
مثال:

اگه تو صفحه ساب بازش کنید میبینی که سفیدی پشتشه چجوری ببرمیش بشه اینجوری:

ممنون

بای بای

Saeed kmss-D
28-01-2008, 23:27
سلام مجدد...

با همون magic wand ناحيه سفيد رو انتخاب كن و سپس Delete رو بزن! مطمئن شو كه لايه ديگه اي وجود نداره و صفحه شطرنجي از زيرش معلومه.
حالا عكسو با يكي از دو فرمت PNG و يا GIF ذخيره كن تا پس زمينه ديگه ديده نشه!

موفق باشي♥♥♥

mosii-online
29-01-2008, 02:00
ببین با این ابزارها که آقا سعید گفت میشه.
یه نگاه هم به این تاپیک بکن. اینم یاد بگیری بد نیست.

FGi
29-01-2008, 08:34
واقعا" دستتون درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سوال دیگه هم دارم که بازم همین جا میپرسم:

روی عکس آدرسی است، مثلا" این عکسه، طرف روش آدرس سایت خودشو نوشته، چجوری اون آدرس رو بردارم، که به عکس صدمه نزنه؟

ممنون

بای بای

Saeed kmss-D
29-01-2008, 10:31
خواهش ميكنم،

در اين مواقع اگه اون نوشته يا آدرس تقريبا كوچيك باشه ميشه با استفاده از دو ابزار Clone stamp Tool و Spot Healing Brush Tool اون رو با بافت هاي مجاور پوشوند تا ديده نشه!

اين عكسو ببين:

گوشه سمت چپ ، پايين يه آدرس اينترنتيه!

ابزار Clone stamp رو بردار و يه براش نرم و سايزي بين 25 تا 40 براي اون انتخاب كن.
كليد Alt رو پايين نگهدار و وقتي تغيير آيكون رو مشاهده كردي روي بافت بالاي نوشته كليك كن.به نوار آپشن ابزار، در بالاي فتوشاپ دقت كن و Opacity رو روي حدود 60 بزار. سپس شروع كن روي نوشته كليك كردن تا كم كم محو بشه. هر جا لازم بود دوباره از محيط اطراف بافت بگير.

ابزار Healing Brush رو بردار و مثل ابزار قبل با كليد Alt از محيط بافت بگير و و اينبار بدون كم كردن opacity شروع كن روي نوشته رو پر كردن.اين ابزار اتوماتيك نور زير كارو با بافت جديد تطابق ميده و باعث طبيعي شدن كار ميشه!

موفق باشي♥♥♥

نكته:
براي هر سوال و مشكلت يه تاپيك جداگانه ايجاد كن!

FGi
29-01-2008, 10:43
باشه از مشکل بعدی تایپیک جدا میزنم، ولی چون اینو همینجا شروع کردیم همینجا ادامشو بریم:

اگه نوشته بزرگ بود و روی عکس بود چی؟
همین عکسی که گذشتید رو مثال برن: Don't stop believing!

ممنون

بای بای

Saeed kmss-D
29-01-2008, 10:54
خب در اين حالت كار كمي سخت ميشه ( البته بيشتر از كمي )
بايد از كنار هر قسمت از متن بافت بگيري و در نهايت ممكنه باعث مصنوعي شدن كار بشه!
فكر نميكنم احتياج به مثال باشه!

موفق باشي♥♥♥