PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کیس و پاور گرین

behrooz_chz
27-01-2008, 21:18
سلام
دوستان من این سیتم رو تازه بستم و خودم هم اسمبل کردم
intel core 2 du 6750 2.66
asus p5kc
xfx gforce 8600gt 256 ddr3
hitachi 500gb 16 mb
ram apecer 2x1g 800
power green 530 ab
case green prince 5
dvd writer liteon light scribe
cd ram asus 40
--- sky star 2.6
الان همه چیز بخوبی کار میکنه فقط کیس دوتا فن داره که از روی پنل خاموش رو روشن میش الان وقتی سیستم روشن میشه بالا میاد ویندوز هم لود میشه ولی به محص اینکه صفحه wellcom میاد و می خواد عکس بک گراند ویندوز بیاد سیستم ریست میشه و چراغ پنل کیس یک چشمک هم میزنه و فن 2 رو که خاموش میکنم خیلی کم اتفاق میوفته، بعضی وقتها که این اتفاق میوفته فاصله بوت شدن تا بالا اومدن ویندوز یک 20 ثانیه ای میشه و تصویر سیاه میمونه ایا پنل کیس خرابه یا کارت گرافیک مشکل داره ?
درایور گرافیک رو هم اپدیت کردم درست نشد
با ویندوز ویستا این اتفاق نمیوفته ایا ممکنه که از ویندوز باشه؟
ایا ممکنه که توان پاور برای این سیتم کم باشه ؟

behrooz_chz
27-01-2008, 21:23
سوال دوم کیس گرین پرینس 5 هست ولی روی پنل اون نمیدونم چرا نوشته پرینس 3 و دارای صفحه دیجیتال میباشد فقط الان یک مشکلی که هست اینه که هر بار که پریز کامپوتر رو از برق میکشم ساعت و تاریخ و ... اون ریست میشه در حالی که یک باطری 3ولت هم پشت صفحه دیجیتال کیس هم که امتحان کردم خالی نبود ایا طبیعی هست یا پنل مشکل دارد
نحوه اتصال هم به این صورت بود که یک کابل بود که بین سیم پاور و مادر برد قرار میگیره که سه رشته اون به پشت پنل میره و یک سوکت پاور معمولی (مثل ماله سی دی رم ) که فکر کنم ماله برق فن ها هست پیریز رو که میزنم پنلروشن میشه و تا پریز رو نکشم خاموش نمیشه که فکر کنم عادی باشه فقط نمیدونم اون باطریه چرا کار نمیکنه که ساعت و تاریخ ریست نشه؟

behrooz_chz
31-01-2008, 13:02
اقا چرا هیچکی منو دوست نداره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

electronic6
12-03-2008, 00:09
اين چيزي كه ميگي آديه . من 100تا از اين model كيس رو مونتاژ كردم . تمامشون همينطورين

electronic6
12-03-2008, 00:14
[green كيس گرون و زيباييه ولي چند تا ايراد داره يكيش همينه كه گفتي

محمد حيدري
01-11-2008, 01:48
در کل Lcd برای کیس دکوری بیش نمی باشد و خرید کیس Lcd دار گریزیست از برای سبک نمودن جیب مبارک جنابان که از قدیم گفته اند که کیس را قوطی بیش نشاید گفت همی، از بهر اجتماع دل و جگر رایانه (در قدیم کامپیوتر را اینگونه نامیدندی) که در پای مبارک و داخل میز جای گرفتندی پس این همه پول را نشاید بر آن روا داشت که Ram از واجبات است و هر چقدر هم که در این قوطی چپانده باشی کم است.
ممدِ
حکیم ابوالقاسم فردوسی اینا