PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (رانندگی در تهران) Driving in Tehran

صفحه ها : [1] 2

Alireza_Shafaei_PCworld
24-10-2005, 06:26
سلام

1- لطفا بگو به خریدنش میارزه؟

2- یک عکس خودت از بازی بگیر . بفرست

3- نحوه بازی و چگونگی بازی را شرح بده

همین
متشکرم
ع.ش

Mirzaie
24-10-2005, 06:43
من میخواستم بخرم ولی در بازار رضا یا همان پاساژ رضا و ایران و ولیعصر پیدا نکردم!

EhsanHF
24-10-2005, 08:46
هنوز توی بازار نیومده . همزمان با NFS MW و Prince Of Persia میاد !

Lovelyman
24-10-2005, 17:39
مطميني؟؟؟ فكر كنم اومده باشه!!! چون چند روز پيش تلويزيون گفت

Farid007
24-10-2005, 18:04
Prince Of Persia که خیلی وقته اومده شاید منظورت نسخه2 هست ؟

EhsanHF
26-10-2005, 06:21
نه فرید جان . منظورم Pop 3 هست !

Farid007
27-10-2005, 05:18
نه فرید جان . منظورم Pop 3 هست !
که اینطور

Friend
27-10-2005, 05:29
آقا مارو فراموش نکنید
من هم میخوامش
میگن خیلی جالبه
حسینی هم توش بازی کرده
با تشکر

مجید فینا
28-10-2005, 15:25
به شرکتش زنگ زدم گفتن تا 10 روز دیگه میاد بازار

Farid007
28-10-2005, 19:33
قیمتش حتما رو هواست
خدا کنه کپی بشه

Alireza_Shafaei_PCworld
29-10-2005, 05:32
اگر کپی بشه اونوقت دیگه نسخه بعدیش ساخته نمیشه
به همین راحتی!

amin mozy
29-10-2005, 14:28
سلام
حالا کجا می شه پیدا کرد

مهدي ه ف
29-10-2005, 22:41
يك هفته سبر كن همه جا ميتوني پيداش كني

ZiTaNiX
29-10-2005, 23:29
سی دی وجود نداره که کپی نشه :eh:

EhsanHF
30-10-2005, 05:32
بابا بذارید اول توی بازار پخش بشه . بعدش نقشه برای کپی گرفتنش بکشید !

Speedi
30-10-2005, 11:54
بازيش اموده هنوز يا نه؟

Friend
30-10-2005, 17:21
اومده بابا
هر کی اول گیر بیاره کاسبی میکنه تــــــــــــــــــــــــ ـــــــوپ
با تشکر

Speedi
30-10-2005, 19:28
اسمشه دقيقش چچيه؟

30naa
31-10-2005, 17:43
آقایون حالا این بازی چی هست؟
اگه واقعا طالب رانندگی تو تهران هستین که بیاین خودم ببرمتون که خیلی بیشتر از بازی اونم بازی که ایرونیا ساخته باشنه

hesam_g59
31-10-2005, 22:04
منم ميخوام..ديدين بهم ميل بزنين

Amin ul
03-11-2005, 11:03
هر كي بتونه كپي كنه آخره مرده
عمرا

Hossein_Bahal
04-11-2005, 02:36
ولی اگه کپی کنی و گیرت بندازن کار تمومه چون بازی به سفارش نیروی انتظامی ساخته شده و خودش هم با طرف برخورد درست و حسابی میکنه .

ZiTaNiX
04-11-2005, 02:41
ولی من فکر کنم بدلیل ترویج قانون کاری نداشته باشن

Mehran
04-11-2005, 06:30
اگه کسی بازی شو داره یا عکسشو از جایی میتونه گیر بیاره ....بزاره که دیگر دوستان هم فیض ببرن....

كبريت
06-02-2006, 16:36
نيروي انتظامي كيلو چنده
.
تو شهر ما كه نيروي انتظامي هيچ كاري نميتونه بكنه
.
نميدونم كسي دعواي ولاغوز و بالبليك رو شنيده يا نه - خبر توي اينترنت پيچيده - توي گوگل بزنين پيدا ميكنين - ولاغوز تا خونه ي ما 5 دقيقه راه هست - تو اين دعوا همه تفنگ شكاري داشتن و نيروي انتظامي هيچ كاري نتونست بكنه
.
.

كبريت
06-02-2006, 16:38
راستي من اينو در جوابه حسين باحال گفتم

Lovelyman
08-02-2006, 12:22
الان سه هفته گذشته هنوز نيومده؟؟؟

Moh3en_DDD
08-02-2006, 19:28
چه خبر مهم . . . همه اين اخبار ها چرته ... بازي با اين نام وجود ندارد فعلا مدركم كافي نيست ولي وقتي كافي شد مي زارم تا همه ببينيد .

Moh3en_DDD
08-02-2006, 19:32
اين را از يكي از بچه ها در يك فروم ديگر ديدم ::

سلام نه دوست عزيز. اينقدر به حرفم ايمان دارم كه ميگم غير ممكنه. اوونها برنامه نويس اينكار رو ندارند. كساني هم كه اوونجا كار ميكنند در سطحي نيستند كه همچين برنامه اي بنويسند. چيزهايي هم كه دمو ميكنند از اين چند حالت خارج نبوده :
1) انيميشن رندر شده! 2) يه سري برنامه كه با دايركتور و شاك ويو تري دي درست شده 3) مدل سه بعدي مرحله 4) پروژه هاي بازي رانندگي اپن سورس كه از اينترنت دانلود و دستكاري شده 5) جعبه خالي بازي كه توي بازار به بعضي مغازه ها داده شده تا پشت ويترين بگذارند‌(توي پايتخت) احتمال داره دوستاي شما اين رو ديده باشند.

جالبه هيچكس اين بازي رو نديده و همه ميگن يكي از دوستام ديده و من با اطمينان ميگم كه هيچ چيزي وجود نداره. آقا اگر چيزي بود مطمئن باشيد بعد از دو سال حداقل يه دموي قابل بازي ازش بيرون ميومد يا اينكه اوون شاتهاي قلابي يا اوون شاتهاي مسخره همشهري رو نميزدند. توي نمايشگاه هم جالبه فيلم انيميشن گذاشته بودند و هر كي ميپرسيده ميگفتند اين دموش است نمرديم و معني دمو رو هم فهميديم.
توي اين چندين سالي كه تو زمينه گيم دخالتي داشتم از اينجور آدمها و شركتها زياد ديدم و برام چيز عجيبي نيست اما تعجبم از اينه كه اينها با نهايت پر رويي ادعاهاي شاخدار و دروغهاي بزرگ ميگن و از همه عجيبتر اينكه همه هم حرفشون رو باور ميكنن و هيچكس هم اين وسط يه سندي دليلي مدركي چيزي ازشون نميخواد. مدير عامل اين شركت هم آقاي دكتر سميع آذر هستند كه دكتراي فيزيك دارن و يه موقعي انگار شريف استاد درس فيزيك بوده. پيش از اين فقط سي دي هاي آموزشي با دايركتور توليد ميكردند تا اينكه سر رابطه و يه سري مسائل ديگه كه نميشه گفت اين پروژه رو از نيروي انتظامي ميگيرند. خلاصه اينكه هيچ سر رشته اي از برنامه نويسي و صنعت نرم افزار نداره. مدير فني شون هم مهندس الكترونيك است كه ايشون هم همين اواخر از شركت جدا شده است. در مورد حقوق و اينها هم بگم كه اصلا اوونطوري كه فكر ميكنيد نيست اوني كه من ديدم بيشتر از 200 تومن به هيچكس حقوق نميدن. 1 ميليارد و نيم كم پولي نيست و اين خروجي كه دارند در حد يك دموي خانگي است. قول ميدم بيشتر از 20-30 ميليون تومن خرج نكرده باشن توي اين دو سال. ما با 25 ميليون براي سايپا داشتيم بازي رالي ميساختيم و بعد از دو ماه كارمون در حدي بود كه حداقل چند برابر اين شات مسخره اينها كيفيت داره!
متن مصاحبه هاشون هم واقعا مسخره و پر از دروغ و سوتي هاي فني است. از جمله همون سوتي خنده دار نسخه آلفا و نسخه بتا ! و اينكه اولين بار در خاورميانه و... يا مثلا سوتي اينكه ما يه انجين نوشتيم 1 و نيم ميليون خطه ) فكر نكنم توپترين انجين هاي دنيا هم اينقدر برنامه داشته باشه ضمن اينكه برنامه نويساي حرفه اي انجين توي ايران عده بسيار كمي هستند و من تقريبا همه رو ميشناسم و ميدونم كه اوونجا كار نميكنند. يه برنامه نويس فقط داشتند اوون اوايل كه من خودم باهاش مصاحبه و تاييدش كردم ولي ايشون هم تازه كار بودند. من هم از روي شكم حرف نميزنم خودم تا الان كلي انجين نوشتم و فكر نكنم انجين 1 و نيم ميليون خطي خروجيش اوون شكلي باشه شايد هم كل خطوط هدر فايلهاي سي رو هم با برنامه شون جمع زدن سر بسته هم ميگم همين اواخر بوده كه دست به دامن يه عده شده كه تازه برنامه نويسي بازي رو براش جمع كنند تا آبروش پيش كارفرما يعني نيروي انتظامي نره! هر دو سه ماه هم كلي آگهي استخدام برنامه نويس ميزنند يه خرده ديگه بگذره اسم انجيني هم كه استفاده ميكنن بهتون ميگم.
من يا اوونها مشكلي ندارم ولي با دروغ و خالي بندي و بزرگنمايي و اينكه همچين افرادي توي اين صنعت بيان و همه رو بدبين كنند مشكل دارم. با اين ادعاهاي بي اساس و باور نكردني مشكل دارم.
ممنون علي

Moh3en_DDD
08-02-2006, 19:34
اين هم خالي بندي ها يي كه در روز نامه كرده بودند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
08-02-2006, 19:37
اين هم از تاريخ نشر آن :

رانندگي در تهران بزودي در بازارجمعه - ۳۰ دي ۱۳۸۴
همان طور که مي دانيد بازي رانندگي در تهران که در اولين نمايشگاه بازي هاي رايانه اي در تهران به نمايش گذاشته شد به علت مشکلاتي در بازي از سوي سازندگان ارائه نشد . سازندگان مجبور شدند که اشکالات را رفع کنند و دوباره بازي را ارائه دهند . حال بعد از مدتي خبر رسيده که اشکالات موجود در بازي رفع شده و بازي آماده ي عرضه شدن است. حدود يک هفته ي ديگر بازي به بازار عرضه مي شود از عکس هايي که از بازي ديده شده به نظر مي رسد که بازي از گرافيک خوبي بر خوردار است. قيمت بازي بين ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان اعلام شده که صد البته اين قيمت براي خريد يک بازي ايراني بسيار ناچيز است.

اگه باور نداري بريد تو سايت زير:

mostafaeshghi
09-02-2006, 00:00
چند وقت پيش رفته بودم پايتخت اين سيدي را ديدم زيرش نوشته بود 4000 تومان.

آدم اون پول را مفتي مفتي بريز دور خيلي بهتره.

EhsanHF
09-02-2006, 06:34
خب . به نظر من اگه اینجوری که شما میگید ، این تقریبا یک جور کلاه برداری میشه . اونم به اسم نیروی انتظامی !

Ship Storm
09-02-2006, 08:55
يعني همچين بازي هم هستش

DARKFALLER
10-02-2006, 06:56
ببینید در مورد کپی شدنش بهتون بگم که این بازی دارای یک قفل قوی ولی بازشدنی است . تا اینجاشو گرفتید .
حالا میریم سر کپی کردن اون :
پشتیبان این بازی همونطور که میدونید نیروی انتظامیه پس اگر کسی رو گیر بیارن مادرشو به عزاش میشونند .
در ضمن اگر شما راپورت کسی رو که داره این بازی کپی میکنه رو به شرکت بدید همونجا 100000000 تومان بعنوان جایزه به شما میدن .

EhsanHF
10-02-2006, 07:06
تا قبل از اومدن اصل بازی ، اصلا نمیشه روی چیزی حساب کرد . شاید اصلا قفل نداشته باشه ، شایدم استار فورس 7 روش گذاشته باشن ! به نظر من این حرفها تا حد زیادی شبیه شایعه ( جو سازی برای بزرگ نشون دادن محصول ) هست .

ALt3rnA
10-02-2006, 16:57
اصلا ارزش نداره! ادم میاد 4 تومن میده یه بازی مثل بتل فیلد 2 واسه دارینوس هم فارسیه هم دفترچه راهنما داره.مگه اینکه برائر یا خواهر زیر 5 سال داشته باشید که از رانندگی خوشش بیاد

*hamedkhatar*
10-02-2006, 18:20
اصلا ارزش نداره! ادم میاد 4 تومن میده یه بازی مثل بتل فیلد 2 واسه دارینوس هم فارسیه هم دفترچه راهنما داره.مگه اینکه برائر یا خواهر زیر 5 سال داشته باشید که از رانندگی خوشش بیاد
اصلا اين بازي چه ربطي داره به اون بازي
مگه حالا چون ما مثلا بزرگ شديم ديگه نبايد از اين بازيها بكنيم ؟
:blink:
تازه اين مدل بازي ها خيلي هم حال ميده
;)

MESHKIPOSH
10-02-2006, 18:41
بابا من اينقدر دنبالش گشتم
پدرم در اومد
هر مغازه اي ميرفتم يارو مي گفت : نداريم بابا از صبح تا حالا 10000 نفر اومدن دنبالش - نداريم
خلاصه همه مغازه دارا شاكي بودن

ALt3rnA
10-02-2006, 18:51
نه من همچین حرفی نزدم.مثلا من نور هود رو بازی کردم چون قشنگ بود یا بازی سوپر ماریو

EhsanHF
11-02-2006, 08:38
توی نمایشگاه کامپیوتر مشهد ( حدودا یک ماه پیش ) این بازی رو به قیمت 5 هزار تومن میفروختن .

sa3er
13-02-2006, 17:27
نمی دونم اين موضوع رو قبلا کسی گفته يا نه... ولی طبق اعلام مراکز پخش و روابط عمومی راهور... اين بازی یعنی رانندگی در سطح تهران در تاریخ ۱۰ اسفند وارد بازار خواهد شد.

EhsanHF
14-02-2006, 07:24
پس اونی که توی نمایشگاه مشهد آورده بودن چی بود ؟

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 07:34
احسان جان اگه منظورت السيت هست من همه جاشو گشتم و همچين چيزي پيدا نكردم احتمالا طرف ميخواسته under groun وياgta و يا ... به مشتري هاش قالب كنه من كه هنوز هيچ جا اثري از اين بازي پيدا نكردم

EhsanHF
14-02-2006, 07:42
:laughing: شایدم شما راست بگی .
تازگیها چشم های من آلبالو گیلاس زیاد میچینه :blink: !

Ship Storm
14-02-2006, 07:45
چه جالب خيلي باحاله

EhsanHF
14-02-2006, 07:48
چی جالبه Ship Storm جان ؟ چشمهای من !؟؟!
حالا کسی یک نمونه تصویر از این بازی نداره ؟ حداقل ببینیم که چه کیفیتی داره .

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 08:03
از: جام جم

اين روزها به لطف انيميشن هاي خوش ساخت نيروي انتظامي ، داداش سيا و هوتن از مشهورترين و البته محبوب ترين شخصيت هاي کارتوني ما هستند.
حالا اين دو همراه با محمد حسيني که خيلي ها او را بهترين مجري تلويزيوني مي دانند شخصيت هاي بازي «رانندگي در تهران» را تشکيل داده اند. بازي که مي توان آن را اولين بازي رايانه اي قابل توجه ايراني ناميد. اين بازي به سفارش نيروي انتظامي تهيه و در هفته نيروي انتظامي به بازار عرضه شده است.
توليد بازي رانندگي در تهران از سال 80 و به دنبال پيشنهاد اداره کل فرهنگ ترافيک معاونت راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي به يک شرکت ايراني آغاز شده است.
دکتر سميع آذر مدير شرکت مجري اين پروژه در گفتگو با کليک با بيان اين مطلب اظهار داشت : معاونت راهنمايي و رانندگي چند سالي است که با توليد انيميشن هاي فرهنگ ترافيک کار فرهنگ سازي را آغاز کرده است.
آنها به قدرت گيم واقف بودند و به دنبال پتانسيل مناسب در اين عرصه بودند و وقتي کار ما را ديدند کار را به ما سپردند. شرکت ما هم از سال 81 کار گرافيک و عکسبرداري از منطقه 6 تهران را آغاز کرد. وي در مورد دليل انتخاب منطقه 6 مي گويد: اين منطقه تمام ملزومات آموزش رانندگي و فرهنگ ترافيک را دارد و ادامه مي دهد: براي اين منظور ما 1.5 ميليون عکس تهيه کرديم و منطقه 6به طور کامل با تمام خيابان ها و کوچه ها و ساختمان ها و تابلوهاي موجود در آن شبيه سازي شده است.
پس از اين مرحله هم نوبت به بخشهاي مختلف گرافيک و مدل سازي ، برنامه نويسي ، صدا ، نور ، افکت ، سناريو ، محتواي بازي ، انيميشن سازي و غيره رسيده و بالاخره مهر ماه امسال پس از طراحي قفل مناسب براي اين نرم افزار بازي به بازار عرضه شده است.

رانندگي در تهران با Engine ايراني

بد نيست بدانيد که گروه سازنده اين بازي به سراغ Engineهاي آماده نرفته اند و يک موتور کاملا ايراني طراحي کرده اند. طراحي اين Engine حدود 2.5 سال طول کشيد و بالغ بر 2ميليارد تومان هزينه تحقيقاتي در پي داشته است.
دکتر سميع آذر دليل اين کار را اين گونه توضيح مي دهد: موتورهاي آماده ظرفيت هاي خاص خودشان را دارند. ضمن اين که هدف ما توليد يک گيم نبود بلکه مي خواستيم به صنعت گيم سازي راه پيدا کنيم.
با داشتن Engine آماده ما صنعت را نداشتيم اما تجربه سخت برنامه نويسي و دست و پنجه نرم کردن با پروسه مشکل توليد موتور بازي به ما اين قدرت را داد که حالا قابليت رقابت با بهترين موتورهاي آماده دنيا را هم داشته باشيم.
دکتر سميع آذر ادامه مي دهد: در تهيه اين Engine بالغ بر چندين 10هزار خط برنامه نويسي انجام شد و از زبانهاي برنامه نويسي OpenGL و Directx استفاده کرديم و در واقع از برنامه نويسي ترکيبي و حرفه اي بهره جستيم.
به گفته دکتر سميع آذر: اين بازي از هوش مصنوعي بالايي برخوردار است.
در برخورد اتومبيل کاربر با موانع و اتومبيل هاي ديگر قوانين فيزيکي و منطقي کاملا رعايت شده و جسمي که جرم کمتري دارد حرکت بيشتري مي کند يا آسيب بيشتري مي بيند. مثلا برخورد اتومبيل سواري با اتوبوس پارک شده در خيابان تغييري در وضعيت اتوبوس پيش نمي آورد و اين اتومبيل است که در اثر تصادف حرکت مي کند. خوب اگر اهل بازي هستيد و دوست داريد ببينيد که بالاخره اين بازي ايراني که سازندگانش اين قدر از آن تعريف مي کنند و آن را قابل رقابت با بازيهاي توپ خارجي مي دانند در عمل چه از آب درآمده ، دست در جيب مبارک دست کنيد و3هزار 900تومان بابت اين بازي بپردازيد. حتما از تيراژ 50هزار نسخه اي اين بازي يکي هم به شما مي رسد. البته بد نيست بدانيد که قيمت اين CD ابتدا 15هزار تومان تعيين شده بود اما با حمايت هاي مالي مراکز مختلف و از جمله مرکز صنايع نوين قيمت به مقدار کنوني تقليل يافته است.
در ضمن اگر کسي را مي شناسيد که عشق قفل شکستن است و از تکثير غيرمجاز بازيها لذت مي برد و با اصول اخلاقي و عباراتي چون کمک به تقويت صنعت گيم ايراني هم بيگانه است ، به او بگوييد که به خاطر خودش بي خيال اين بازي شود. چون به هر حال نيروي انتظامي به نوعي مالک اين بازي محسوب مي شود و قوه قضاييه به شدت از «رانندگي در تهران» حمايت مي کند و با متخلفان در اين زمينه برخورد مي شود (به هر حال از ما گفتن بود). و اما داستان بازي داستان را لو نمي دهيم تا بازي بي مزه نشود. اين را سميع آذر مي گويد. اما اينقدر بدانيد که در اين بازي کاربر 3 پايانه خاص دارد: روز ، شب و پيست جاده.
پس از طي مراحل مختلف و اتفاقاتي که در طول روز مي افتد اگر امتياز لازم را کسب کنيد وارد مرحله رانندگي در شب مي شويد و در صورت کسب امتياز لازم به پيست جاده مي رسيد. حتما پيام غيرمستقيم مستتر در بازي را گرفتيد ديگر: شهر جاي سرعت نيست.
اگر تبحر لازم در رانندگي در شهر را طي روز و شب به دست آورديد خوب در پيست هر چقدر خواستيد گاز بدهيد. در تمام طول بازي هم اين آموزش هاي غيرمستقيم فرهنگ ترافيک البته در قالب طنز وجود دارند. هوتن و سيا بار کميک بازي را به دوش مي کشند و محمد حسيني هم يک رابطه صميمي با کاربر دارد و وارد بازي مي شود. البته پليس راهنمايي و رانندگي هم در اين بازي حضور دارد. يک پليس مهربان که رابطه اي خوب و توام با مهرورزي با کاربر برقرار مي کند. سميع آذر در مورد هزينه توليد اين بازي مي گويد: براي توليد اين بازي نزديک به 1.5 ميليارد تومان هزينه شده است و هزينه به عهده شرکت بوده است چون مجوز اسپانسر داشته ايم.
سميع آذر ادامه مي دهد: البته ما در اين کار شان نيروي انتظامي را نگه داشتيم و فقط شرکتها و کارخانه هاي معتبر را به عنوان اسپانسر قبول کرديم.
به گفته دکتر سميع آذر ويرايش دوم بازي رانندگي در تهران تا بهمن ماه وارد بازار مي شود که در اين ويرايش سناريو متفاوت است و پيام ها کامل تر مي شوند. در ضمن از همان زمان اين بازي توزيع خارج از کشور نيز خواهد داشت.
سميع آذر ادامه مي دهد: ما کار توليد بازي را با 20نفر شروع کرديم اما حالا 120نفر پرسنل داريم که در 3شيفت کاري انجام وظيفه مي کنند و به کمک اين مجموعه است که مي توانيم در عرصه توليد گيمهاي مدرن حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشيم.

شهر ميوه

آبژي بهاره که معرف حضورتان است؟ همان که مي گويد: قلب ما کوچولوها که بابايمان راننده است هميشه تند تند مي زند. اين کاراکتر هم سوژه توليد يک بازي ديگر است که به سفارش معاونت راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي تهيه شده است.
دکتر سميع آذر در مورد اين بازي مي گويد: اين بازي رايانه اي براي مخاطبين زير 12 سال تهيه شده است و تا آبان يا آذر وارد بازار مي شود. در اين بازي بچه ها با زبان حيوانات با قوانين زندگي شهري و بخصوص مقررات راهنمايي و رانندگي آشنا مي شوند. داستان بازي هم از اين قرار است که روزي پستچي نامه اي براي بهاره مي آورد و او را به شهر ميوه ها دعوت مي کند. در طراحي شخصيتهاي اين شهر از قهرمان هاي داستان هاي سنتي ايراني الهام گرفته شده است.
به هر حال بهاره به عنوان پليس شهر ميوه ها انتخاب مي شود و بايد با حيواناتي که تابلوهاي ترافيکي شهر را سرقت مي کنند ، برخورد کند و در ضمن تابلوها را بيابد و آنها را در محل مناسبشان قرار دهد. به گفته سميع آذر توليد اين بازي 2 سال زمان برده است.
بازي «ايران من» سناريوي ديگري است که اين شرکت در دست تهيه دارد و آن را براي توزيع بين المللي آماده مي کند. در اين بازي بچه ها ايران سال 1400 را مي سازند و هر کار بر بخشي از ايران را اعم از معادن ، صنايع ، منابع استراتژيک و... را مي سازد. دکتر سميع آذر در زمينه تاثير مثبت بازيهاي رايانه اي بر روي کودکان مي گويد: اين بازيها کمک مي کند تا بچه ها با محيط خود تعامل مثبت و منفي داشته باشند. همه ما شنيده ايم که اديسون در آزمايشهاي خود هزار بار شکست خورد و بار هزار و يکم برق را اختراع کرد يعني براي موفقيت تجربه آن شکستها لازم است اما در عمل هيچگاه فرصت اين خطاها و اشتباه ها به بچه ها داده نمي شود. يعني در کتابهاي درسي حجم کتاب و حوصله نگارنده و کمبود امکانات اين اجازه را نمي دهد که بچه ها اين تعامل منفي را داشته باشند و اين دقيقا چيزي است که از طريق بازيهاي رايانه اي در اختيار بچه ها قرار مي گيرد. وي در پايان يادآوري مي کند که از بهمن ماه بعضي از بازيهاي توليد اين شرکت و از جمله بخشي از بازي رانندگي در تهران در سايت شرکت به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار مي گيرد و مراجعان مي توانند به صورت آنلاين بازي کنند.

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 08:14

بدون شرحه

IVAN
14-02-2006, 08:15
اي ول ميلاد خان
اين شد يه چيزي

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 08:48
خواهش ميكنم ولي اينطور كه اط عكس پيداس مثل اينكه فقط ماشينهاي ايران خودرو رو داره

EhsanHF
14-02-2006, 08:53
امیدوارم که مثل Nfs 4 ایرانیها نشده باشه ! ( همونی که توی اون ماتیز و ژیان گذاشته بودن ! )

MOH333EN
15-02-2006, 04:48
اين بازي را سري اول فقط در نمايشگاه فروختند كه بعد فهميدند بازي مشكل داره و از فروش آن جلو گيري كردند و همچنان مشغول به تصيح بازي ميباشند من اين موضوع را ا آژانس هسته اي و از يك مسئول فني فهميدم باور كنيد البته از اين بازي از چند خارجي هم كمك گرفتند

linkin_park
15-02-2006, 08:12
به نظر من که تا وقتی این بازی منتشر نشده بحث در موردش بیفایده است ...

Mahiar0
20-02-2006, 19:05
تاريخش دقيقش نميدونه كسي كي است؟

ميلاد پوررجب
20-02-2006, 20:08
تاريخش دقيقش نميدونه كسي كي است؟
عزيز اگه عكسي كه توي صفحه قبل رو ميديدي متوجه ميشدي

Mahiar0
20-02-2006, 20:29
ممنون اوكي

NoonKhoshki
20-02-2006, 20:58
15000 تومان ........

mehdi_bjt
26-02-2006, 15:09
سلام

همه ما ايراني ها دوست داريم كه بازيهاي فارسي
داشته باشيم.ولي بايد اين نكته رو بدونيم كه ما از
صنعت ساخت بازيهاي كامپيوتري در حدود 20 سال
عقب هستيم.

يكي از نوابق ساخت بازيهاي كامپيوتري به نام Miamoto
بازي Super Mario Bros. رو در سال 1989 ميلادي براي كنسول
Nintendo نوشت.من خودم مدت 6 سال كه مشغول ساخت
بازي كامپيوتري(البته اگه بشه اسم بازيهام رو گذاشت بازي)
هستم و پيش بيني مي كنم كه اگه همينطور ادامه بدم بتونم
تا دو سال ديگه بفهم Myamoto اين بازي معروف خودش رو چطوري
با امكانات اون زمان نوشته.

به عبارت ديگر ما حداقل 10 سال زمان لازم داريم تا به عرصه ساخت
بازيهاي دوبعدي 2D وارد بشيم.

نمي دونم كه چقدر از ساخت بازي اطلاع داريد ولي بايد بدونيد كه
يكي از سخت ترين كارهاي دنيا همين كاره.

John Carmack رهبر بازي نويسان جهان كه موتور بازيهاي معروف
Doom , Quake ,Wolfenstien را خودش به تنهايي نوشته اگه يكيش
تو ايران پيدا بشه (عمرا تا صد سال ديگه) ميشه يه بازي سه بعدي
مثل اين چيزي كه قول دادن ساخت.
پس بحث در مورد اين بازي به نظر من بيهودست. :cool:

ramin-ahmadi
26-02-2006, 21:55
آقا یکی از برنامه نویس ها و کارگردان بازی معروف Gta ایرانیه ما کم از این مخ ها نداریم ولی همشون رو بردن !!! پدر امکانات بسوزه و همچنین ............. که خودتون میدونید چیه !

Moh3en_DDD
26-02-2006, 22:27
با با به جان خودم همچین بازی وجود نداره . . . !!!!

mehdi_bjt
27-02-2006, 08:37
آقا یکی از برنامه نویس ها و کارگردان بازی معروف Gta ایرانیه ما کم از این مخ ها نداریم ولی همشون رو بردن !!! پدر امکانات بسوزه و همچنین ............. که خودتون میدونید چیه !

سلام

تو يه پروژه هر چند بزرگ كار كردن دليل بر مخ بودن نيست.
مخ كسي كه برنامه نويس اصلي بازي باشه. ;)

در ضمن اگه مايل بوديد يه سري به بازي جديد من بزنيد:

ميلاد پوررجب
27-02-2006, 14:58
با با به جان خودم همچین بازی وجود نداره . . . !!!!
عزيز غير ممكنه وايستيد بالاخره ميياد

mahmood-gt2
07-04-2006, 17:30
من نمي فهمم......15 فروردين هم كه گذشت........پس چرا نمي آد.... اي بابا

WaTeRsTyLeR
07-04-2006, 17:36
:blink: يه جور بازار گرمي فكر كنم باشه

Moh3en_DDD
07-04-2006, 20:18
:blink: يه جور بازار گرمي فكر كنم باشه

يه چيز تو همين مايه ها :::: !

مهدي ه ف
07-04-2006, 22:15
اقا من هم اينطوري فكر ميكردم ولي ديدم يكي از بچه هامون داشت 6 سي دي بود من ميخواستم از روش كپي كنم نميشد

mehdi_bjt
08-04-2006, 08:20
سلام
چطور تونستن 6 سي دي مزخرفات توليد كنن....؟ ;)

Alireza_Shafaei_PCworld
09-04-2006, 13:59
تازه من شنیده ام که
یک گیگ رم میخواد!!!!!!!
البته بعیده
ولی از نظر گرافیکی حرف نداره
(به عنوان یک بازی ایرانی)

ميلاد پوررجب
09-04-2006, 14:39
تازه من شنیده ام که
یک گیگ رم میخواد!!!!!!!
البته بعیده
ولی از نظر گرافیکی حرف نداره
(به عنوان یک بازی ایرانی)
مگه شما گرفتيدش

مهدي ه ف
09-04-2006, 16:20
عليرضا جان نگرفتدش ولي اطلاع داره اطلاعاتشم درسته چون با مجري ترحش تو هفتنامه كليك جام جم صحبت كردند واو تمام اطلا عات رو داد من دارم مصاحبه كاملش رو خواستيد بگيد بنويسم براتون بگذارم

amin mozy
09-04-2006, 17:11
سلام مهدی جان
خوب بزار ما هم فیض ببریم

مهدي ه ف
10-04-2006, 17:46
چشم مي ذارم

مهدي ه ف
10-04-2006, 18:11
قسمت اول: ما جرا از اين قرارا است پشت را يانه بنشينيد و در تهران برانيد
اين رو زه ا به لطف انيميشن هاي خوش ساخت نيروي انتظا مي داداش سياه و هوتن از مشهورترين ومحبوب ترين چهره هاي كارتوني ما هستند حال اين دو همراه با محمد حسيني كه خيلي ها او رو بهترين مجري تلويزيون ميدانند شخصيت هاي بازي رانندگي در تهران را تشكيل مي دهند بازي كه ميتوان ان را اولين بازي رايانه اي قابل توجه ايراني ناميد اين بازي به سفارش نيروي انتظامي تهيه و به بازار عرضه شده است . توليد بازي رانندگي در تهران از سال80 و به دنبال پيشنهاد اداره كل فرهنگ ترافيك معاونت راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي به يك شركت به يك شركت ايراني اغاز شده است دكتر سميع اذر مدير شركت مجري اين پروژه در گفت وگوي اين مطلب اظهار داشت معاونت راهنمايي و رانندگي چند سالي است كه با توليد انيميشن هاي فرهنگ ترافيك كار فرهنگ سازي را اغاز كرده است انها به قدرت گيم واقف بودند و به دنبال پتانسيل مناسب در اي عرصه بودند و وقتي كار ما را ديدند كار را به ما سپردند شركت ما هم از سال 81 كار گرافيك و عكس برداري ازمنطقه ي 6 تهران را اغاز كرد وي درمورد انتخاب منطقه 6 ميگويد اي منطقه تمام ملزومات اموزش رانندگي و فرهنگ ترافيك دارد و ادامه ميدهد براي اين منظور ما 1/5ميليون عكس تهيه كرديم و منطقه 6 به طور كامل با تمام خيابان ها و كوچها و ساختمان ها و تابلوهاي موجود در ان شبيه سازي شده است پس از اين مرحله ام نوبت به بخش هاي مختلف گرافيك و مدل سازي برنامه نويسي صدا نور افكت سناريو محتواي بازي انيميشن سازي و غيره رسيده و بالاخره مهر ماه سال84 پس از طراحي قفل مناسب براي اين نرم افزار بازي به بازار عرضه شده است

بچه ها اين قسمت ائلش بود چون درس دارم تيكه تيكه تايپ ميكنم ميفرسدم قسمت دوم 2 روز اينده

مهدي ه ف
10-04-2006, 20:26
اين رو زه ا به لطف انيميشن هاي خوش ساخت نيروي انتظا مي داداش سياه و هوتن از مشهورترين ومحبوب ترين چهره هاي كارتوني ما هستند حال اين دو همراه با محمد حسيني كه خيلي ها او رو بهترين مجري تلويزيون ميدانند شخصيت هاي بازي رانندگي در تهران را تشكيل مي دهند بازي كه ميتوان ان را اولين بازي رايانه اي قابل توجه ايراني ناميد اين بازي به سفارش نيروي انتظامي تهيه و به بازار عرضه شده است . توليد بازي رانندگي در تهران از سال80 و به دنبال پيشنهاد اداره كل فرهنگ ترافيك معاونت راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي به يك شركت به يك شركت ايراني اغاز شده است دكتر سميع اذر مدير شركت مجري اين پروژه در گفت وگوي اين مطلب اظهار داشت معاونت راهنمايي و رانندگي چند سالي است كه با توليد انيميشن هاي فرهنگ ترافيك كار فرهنگ سازي را اغاز كرده است انها به قدرت گيم واقف بودند و به دنبال پتانسيل مناسب در اي عرصه بودند و وقتي كار ما را ديدند كار را به ما سپردند شركت ما هم از سال 81 كار گرافيك و عكس برداري ازمنطقه ي 6 تهران را اغاز كرد وي درمورد انتخاب منطقه 6 ميگويد اي منطقه تمام ملزومات اموزش رانندگي و فرهنگ ترافيك دارد و ادامه ميدهد براي اين منظور ما 1/5ميليون عكس تهيه كرديم و منطقه 6 به طور كامل با تمام خيابان ها و كوچها و ساختمان ها و تابلوهاي موجود در ان شبيه سازي شده است پس از اين مرحله ام نوبت به بخش هاي مختلف گرافيك و مدل سازي برنامه نويسي صدا نور افكت سناريو محتواي بازي انيميشن سازي و غيره رسيده و بالاخره مهر ماه سال84 پس از طراحي قفل مناسب براي اين نرم افزار بازي به بازار عرضه شده است

اومدم كه قسمت دوم رو بنويسم :
رانندگي در تهران باengine ايراني بد نيست كه بدانيد كه گروه سازنده ي اين بازي به سراغ engine هاي اماده نرفتهاند ويك موتور كاملا ايرانيطراحي كرده اند طراحي اين موتور حدودا 2/5 سال به طول انجاميد و بالغ بر2 ميليارد تومان هزينه تحقيقاتيدر پي داشته است دكتر سميع اذر دليل اين كار را اين گونه توضيح ميدهد: موتور هاي اماده ظرفيت هاي خودشان را دارند ضمن اينكه هدف ما توليد يك گيم نبود بلكه مي خواستيم به صنعت گيم سازي راه پيدا كنيم با داشتن موتور اماده ما صنعت را نداشتيم ام تجربه سخت برنامه نويسي و دست وپنجه نرم كردن با پروسه مشكل توليد موتور بازي به ما اين قدرت را داد كه حالا قابليت رقابت با بهترين موتورهاي اماده ي دنيا را داشته باشيم دكتر سميع اذر ادامه داد : در تهيه ي اين موتور بالغ بر چندين 10 هزار خط برنامه نويسي انجام شد و از زبان هاي برنامه نويسي open GL directx استفاده كرده ايم و در واقعه ازبرنامه نويسي تركيبي و حرفه اي بهره جسته ايم به گفته دكتر سميع اذر: اين بازي از حوش بالايي برخوردار است در برخورد اتوموبيل كاربر با موانع و اتوموبيل هاي ديگر قوانين فيزيكي و منطقي كاملا رعايت شده است و جسمي كه جرك كمتري دارد حركت بيشتري مي كند يا اسيب بيشتري ميبيند مثلا در برخورد اتوموبيل سواري با اتوبوس پارك شده در وضعيت اتوبوس تغيري به وجود نمي اوردو اين اتوموبيل است كه در اثر تصادف حركت ميكند

خوب ادامه به علت درس باز در قسمت بعدي

MARTIN
10-04-2006, 20:54
مهدی جان در پست شماره 48عین همین گزارش رو یکی از بچه ها گذاشته یه نگاه کن

اومدم كه قسمت دوم رو بنويسم :
رانندگي در تهران باengine ايراني بد نيست كه بدانيد كه گروه سازنده ي اين بازي به سراغ engine هاي اماده نرفتهاند ويك موتور كاملا ايرانيطراحي كرده اند طراحي اين موتور حدودا 2/5 سال به طول انجاميد و بالغ بر2 ميليارد تومان هزينه تحقيقاتيدر پي داشته است دكتر سميع اذر دليل اين كار را اين گونه توضيح ميدهد: موتور هاي اماده ظرفيت هاي خودشان را دارند ضمن اينكه هدف ما توليد يك گيم نبود بلكه مي خواستيم به صنعت گيم سازي راه پيدا كنيم با داشتن موتور اماده ما صنعت را نداشتيم ام تجربه سخت برنامه نويسي و دست وپنجه نرم كردن با پروسه مشكل توليد موتور بازي به ما اين قدرت را داد كه حالا قابليت رقابت با بهترين موتورهاي اماده ي دنيا را داشته باشيم دكتر سميع اذر ادامه داد : در تهيه ي اين موتور بالغ بر چندين 10 هزار خط برنامه نويسي انجام شد و از زبان هاي برنامه نويسي open GL directx استفاده كرده ايم و در واقعه ازبرنامه نويسي تركيبي و حرفه اي بهره جسته ايم به گفته دكتر سميع اذر: اين بازي از حوش بالايي برخوردار است در برخورد اتوموبيل كاربر با موانع و اتوموبيل هاي ديگر قوانين فيزيكي و منطقي كاملا رعايت شده است و جسمي كه جرك كمتري دارد حركت بيشتري مي كند يا اسيب بيشتري ميبيند مثلا در برخورد اتوموبيل سواري با اتوبوس پارك شده در وضعيت اتوبوس تغيري به وجود نمي اوردو اين اتوموبيل است كه در اثر تصادف حركت ميكند

خوب ادامه به علت درس باز در قسمت بعدي

مهدی جان در پست شماره 48همین تاپیک عین همین گزارش رو یکی از بچه ها گذاشته یه نگاه کن

ebinem173
10-04-2006, 21:33
بابا جون این مصاحبه مال خیلی وقت پیشه اینها هم مارو خنگ فرض کردن 5ماه پیش میگفتن فردا پسفردا میاد و حالا که این همه مدت گذشته دیگه اصلا ازش خبری نیست
مطمین باشید آخرشم چیز جالبی در نمیاد

مهدي ه ف
11-04-2006, 19:35
اولا به من برو بچ گفتن بگذار
دوما من چند بار بگم يكي از برو بچ مدرسه ي ما داشت من گرفتم ازش كپي كنم كپي نميشد از كانون توي شهرك غرب خريده بود 8 هزار تومان

WaTeRsTyLeR
13-04-2006, 20:57
اولا به من برو بچ گفتن بگذار
دوما من چند بار بگم يكي از برو بچ مدرسه ي ما داشت من گرفتم ازش كپي كنم كپي نميشد از كانون توي شهرك غرب خريده بود 8 هزار تومان
شمام بازي كردي؟ :cool:

مهدي ه ف
15-04-2006, 15:46
نه ولي بايد خيلي خوب باشه

ahtaherian
15-04-2006, 16:32
دوستان عزيز سلام در آخرين تماسي كه بنده همين الان با شركت سميع رايان پرداز شركت سازنده بازي رانندگي در تهران داشتم گفتند كه به مراكز پخش بازي را داده اند و دوشنبه همين هفته همه جا اين بازي را خواهند داشت البته من يك ذره عجله كردم و گفتم كه امروز برايمان با پيك بفرستند اما چون شركتشون ساعت 5 ديگه تعطيل ميشه نفرستاد اگر شماره تلفن شركت و مراكز پخشش را خواستيد بگيد تا براتون بگذارم.

lopez
15-04-2006, 16:39
اين بازي هم خيلي وقته صحبتش بايد بياد تا ببينيم چس از كار در خواهد آمد البته فكر نكنم فروش چنداني بكنه چون ما كه در ايران عمرا پول بالاي نرم افزار يا بازي بديم ولي بياد يه بار هم كه شده براي كمك به ساخت بازي در ايران اصل بازي رو بگيريم واينقدر اينور واونور دنبال كركش نباشيم.

Mehrshad-msv
15-04-2006, 16:40
بزار ديگه :)

ahtaherian
15-04-2006, 16:42
اين هم شماره تلفن مركز پخش رسمي بازي : 22251614 شركت هاي وي يو
و اين هم شماره تلفن شركت سميع رايان : 88243205

ebinem173
15-04-2006, 16:45
قیمتش چند بود؟

ahtaherian
15-04-2006, 18:33
قيمتش : 4500 تومان و دو سي دي

jarooo_khakandaz
15-04-2006, 23:19
من 5 شنبه تو پايتخت ديدم.........

*سینا*
15-04-2006, 23:36
با سلام
میشه یه توضیح راجع به بازی بدین؟

saeid_ronaldo
15-04-2006, 23:39
اگه ميشه مشخصات حد اقل سيستم مورد نياز رو هم لطف كنيد

Hamid110
15-04-2006, 23:45
سلام

سيستم كامپيوتري كه براي بازي كردن اين بازي لازمه رو اگه كسي از دوستان ميدونه بگه . . . !

ممنون

ahtaherian
16-04-2006, 11:06
من مشخصات حد اقل سيستم را نمي دونم اما دوشنبه كه تماس گرفتم سفارش بدم برام بيارن ازشون حتما" مي پرسم.

jarooo_khakandaz
16-04-2006, 15:58
اقا نخريد فرض كنيد اندازه ي ساختمان ها با اندازه ي ماشين ها يكي است مثل اين كه روي محيط اصلان كاري نكردن
براساس يك منبع اگاه يه جورايي پول ساخت بازي اختلاص هوتوتو شده .من خودم نمي دونم منبع اگاه گفته.

ahmad rayaneh
17-04-2006, 09:59
کسی یه عکس از بازی نداره ؟

Moh3en_DDD
17-04-2006, 14:27
تو صفحه های قبل گذاشته بودیم . . . !

ahtaherian
17-04-2006, 16:14
C:\Documents and Settings\Amir Hossein\Desktop

Wisdom
17-04-2006, 16:28
توي اين ترافيك چه جوري بايد راننده گي كرد

حتماَ مثل بازي تاكسي ديونه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid110
17-04-2006, 17:12
C:\Documents and Settings\Amir Hossein\Desktop

سلام

دوست عزيز عكس هاتو اينجا آپلود كن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي :) :blush:

arthuhzard
17-04-2006, 17:28
اقا نخريد فرض كنيد اندازه ي ساختمان ها با اندازه ي ماشين ها يكي است مثل اين كه روي محيط اصلان كاري نكردن
براساس يك منبع اگاه يه جورايي پول ساخت بازي اختلاص هوتوتو شده .من خودم نمي دونم منبع اگاه گفته.
آقا تبليغات منفي نكن.كجاش ساختمونا اندازه ماشينه؟؟؟اتفاقا خيلي هم روي جزئيات ساختمانا كار كردن.تبليغات منفي نكن داداش.
اون منبع آگاه با اساس هم يكمي بي اساسه.پولش اختلاصي نيست.خيلي هم روش زحمت كشيدن.

arthuhzard
17-04-2006, 17:31
در مورد گرافيك و سيستمش گرافيك متوسطش 128 هست ولي با 64 هم ميشه اجراش كرد.گرافيكش در حد خوبيه و جزئيات و نوشته هاي روي در و ديوار يا مغازه ها رو خوانا درست كردن.
ولي از گيم پلي بازي هيچكي خبر نداره.مهمترين قسمتش اونه.

Amin
17-04-2006, 17:32
آقا تبليغات منفي نكن.كجاش ساختمونا اندازه ماشينه؟؟؟اتفاقا خيلي هم روي جزئيات ساختمانا كار كردن.تبليغات منفي نكن داداش.
اون منبع آگاه با اساس هم يكمي بي اساسه.پولش اختلاصي نيست.خيلي هم روش زحمت كشيدن.
سلام
اما يه چيز كاملا مشخصه !!!
اووونم اينه كه بازي ارزش 4500 تومن رو نداره !!! (حالا هر چقدر هم خوب درست شده باشه كه از نظر من اصلا از اين خبرا نيست ....همش تبليغه ... چيز به دردبخوري 100% نيست :rolleye: ;) )

EhsanHF
17-04-2006, 17:53
عکس زیاده ، اما هیچکدوم رسمی نیست . یعنی معلوم نیست که دقیقا بازی همونجوری هست یا که نه .

MaFia
18-04-2006, 08:57
رفتم بخرم گفت 4500
بيخيال شدم من با 4500 ميرم يه بازي باحال مي گيرم
نسخه قديميش كه مي گن باگ داشته و تو همایش راهنمائیی و رانندگی مفتي پخش مي كردن

mahmood-gt2
18-04-2006, 09:27
مگه اومد که شما قیمت کردی؟

Hamid110
18-04-2006, 15:18
سلام

كسي عكس از محيط اين بازي نداره ؟

يا سايتي درباره بازي توضيح نداده ؟

من قبلا توي مجله خونده بودم كه دارند همچين بازي ميسازند ..

ممنون

mahmood-gt2
18-04-2006, 15:28
آقا من خودم رفتم خريدم....همون 4500.... بعد از نصب بازي يا از طريق اينترنت بايد كد فعال سازي رو بگيريم يا تلفن....

از طريق اينترنت: خدا رو شكر سايتشو نمي آره. اصلاً ارور مي ده (اگه مي اورد جاي تعجب بود)

از طريق تلفن: شماره اي كه داده رو هرچي ميگيرم ... از اون بوق ها مي زنه كه يعني اصلاً همچين شماره اي در شبكه وجود نداره.........باز هم خدا شكر.....

فعلاً چيز ديگه اي نمي دونم :angry:
پس تا فردا.......

sourena
18-04-2006, 15:41
رفتم بخرم گفت 4500
بيخيال شدم من با 4500 ميرم يه بازي باحال مي گيرم
نسخه قديميش كه مي گن باگ داشته و تو همایش راهنمائیی و رانندگی مفتي پخش مي كردن
راست ميگي...قيمتش يه مقدار بالاست...من با 4500تومن ميرم اراك 1هفته هم اونجا ميمونم. :biggrin: :blush:

ebinem173
18-04-2006, 16:38
ما که بالاخره نفهمیدیم اومده یا نه؟
اگه اومده باباجون یه عکس ازش بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahmood-gt2
18-04-2006, 17:52
تلفونشون جواب داد. مي گفت يه چند ساعتي خطشون تعطيل بود

1- گرافيك بازي اصلاً خوب نيست.
2- كنترل ماشين خيلي سخته..... دنده منده انگار نداره..... اگه به خيالتون NFS خوب مي رويد اين جا......
3- قسمت اول بازي معلوم نيست چيه؟؟؟؟ تا راه مي افتيد هي جلوتون سنگ مي افته...(اينو حتماً بايد ببينيد تا بفهميد چي ميگم). اگه فهميديد به منم بگيد چون به هيچ عنوان درك نمي كنم
4- يه قسمت هايي اگه وسط بازي esc بزنيد از بازي مي آد بيرون. توي منوي اوليه نمي ره
5- ديالوگ هاش جذاب نيست.
6- حداقل وقتي مي گن همه چيزش داخليه و انقدر نگران كپي رايتشن بهتر بود از آهنگ فيفا 98 توي اول بازي استفاده نمي كردن و خودشون يه آهنگ مي ساختن

شايد براي شروع بعضي ها بگن خوب باشه. به هر حال بقيه هم بخرن نظر بدن.... شايد من تند رفتم
هنوز خيلي از ويژگيهاشو كشف نكردم.

انشا الله بازي هاي بعدي بهتر باشن

mahmood-gt2
18-04-2006, 17:55
ما که بالاخره نفهمیدیم اومده یا نه؟
اگه اومده باباجون یه عکس ازش بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا اومده..... برو بخرش. با عكس چيزي دستگيرت نمي شه. خودت باد امتحان كني

music-world
18-04-2006, 18:09
رفتين برا خودتون تاپيك زدين اين چيه همش توش مزخرفه.

hamed_65
18-04-2006, 20:05
قیمت :4500 تومان
بازی تعریفی ندارد .

mehdi_bjt
18-04-2006, 21:41
سلام
بچه ها آماده باشيد تا حداقل 1000 تا Bug از اين بازي بگيريم.

OMID
19-04-2006, 10:07
تاپیک اخبار داغ از بازي رانندگي در تهران با این تاپیک ادغام شد :)

Hossein B.K
19-04-2006, 12:12
بابا پاشید برید انقلاب 4500تومان ناقابل بدید اینقدر دعوا نکنید. بازی را بخرید بعد بیاد بحث کنید

ebinem173
19-04-2006, 21:50
بابا پاشید برید انقلاب 4500تومان ناقابل بدید اینقدر دعوا نکنید. بازی را بخرید بعد بیاد بحث کنید
کی حوصله داره بره انقلاب 4 تا عکس ازش بزارید ببینیم چه شکلیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepul
20-04-2006, 13:54
اين هم يک سری عکس از بازی که در اين وبلاگ هست

در ضمن اين بازی تابلو هست که اختلاس هست، و اصلا با هزينه 2 ميليارد تومنی که از دولت گرفتن جور در نمياد و 1/1000 اون مبلغ هم خرجش نشده.
من برنامه نويس هستم و بزودی بازی رو می گيرم و موتوری که اينها هم استفاده کردن رو هم می گم بهتون ، احتمال زياد هک شده NFS4 هست، چون من به اين شرکت رفتم و ديدم که حتی يک برنامه نويس حرفه ای هم ندارن، فقط يک نفر داشتن که بازی هارو هک می کرد و فارسی می کرد.

اميدوارم نقدهای درستی از اين بازی بشه و فرض رو بر اين نگذاريم که اولين بار هست و اين حرفها، چون هزينه تلف شده در حد هزينه ای هست که بازی های حرفه ای خارجی رو باهاش می سازن. و از جيب دولت هم هست.
در ضمن در و ديوار هم نگاه کنيد پر است از تبليغات زيادی ، معلومه که کلی هم پول از شرکت های ديگه به جز نيرو انتظامی گرفتنو

ما همين حالا هم برنامه نويس ها و شرکت های داريم که با هزينه شخصی و حتی بدون هيچ هزينه ای کارهای بهتر از اين انجام دادن.
يک نمونه quest of persia : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين هم سايت شخصی خودم که موتوری که تا اينجا نوشتم به مراتب بهتر از اين چيزی هست که اينها استفاده کردن :

ebinem173
20-04-2006, 15:47
sepul عزیز خیلی ممنون حرف شما کاملا درسته و این عکسی که از بازی گذاشتید معلومه که چقدر بازی از سطح پایینی برخورداره و امیدوارم که کمی بحث و نظر در این مورد انجام بشه تا دست این افراد سود جو رو بشه
بازم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
20-04-2006, 15:58
من مي خواستم واسه امتحان هم كه شده بخرم. اما هر كي اين عكس رو ببينه بعد بره بخره واقعا يه تختش كمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin mozy
20-04-2006, 16:02
سلام
عجب گرافیکی من که مات و مبهوت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
20-04-2006, 16:25
خداييش من كه حاضرم 50000تومن بدم برم دويل ماي كراي وبخرم اين چيه ديگه
گرافيك درايور 1 سوني 1 ازاين بيشتره

M E H D I
20-04-2006, 16:28
خداييش من كه حاضرم 50000تومن بدم برم دويل ماي كراي وبخرم اين چيه ديگه
گرافيك درايور 1 سوني 1 ازاين بيشتره

درايور 1 سوني 1؟ :ohno: بابا گرافيك ChaseHQ كه تو سگا بازي مي كرديم از اين بهتر بود :biggrin: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sentimental
20-04-2006, 16:31
کسی آدرس سایت بازیو میدونه؟

مهدي ه ف
20-04-2006, 16:40
بله من ميدونم ميزارم ولي به طور كامل راه نيوفتادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
20-04-2006, 16:47
درايور 1 سوني 1؟ :ohno: بابا گرافيك ChaseHQ كه تو سگا بازي مي كرديم از اين بهتر بود :biggrin: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست ميگيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ايول ايول داداش مهدي نيومدي وقتيم اومدي با حال اومدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
21-04-2006, 05:53
اصلا گرافيك داره

ALt3rnA
21-04-2006, 07:30
اين هم يک سری عکس از بازی که در اين وبلاگ هست

در ضمن اين بازی تابلو هست که اختلاس هست، و اصلا با هزينه 2 ميليارد تومنی که از دولت گرفتن جور در نمياد و 1/1000 اون مبلغ هم خرجش نشده.
من برنامه نويس هستم و بزودی بازی رو می گيرم و موتوری که اينها هم استفاده کردن رو هم می گم بهتون ، احتمال زياد هک شده NFS4 هست، چون من به اين شرکت رفتم و ديدم که حتی يک برنامه نويس حرفه ای هم ندارن، فقط يک نفر داشتن که بازی هارو هک می کرد و فارسی می کرد.

اميدوارم نقدهای درستی از اين بازی بشه و فرض رو بر اين نگذاريم که اولين بار هست و اين حرفها، چون هزينه تلف شده در حد هزينه ای هست که بازی های حرفه ای خارجی رو باهاش می سازن. و از جيب دولت هم هست.
در ضمن در و ديوار هم نگاه کنيد پر است از تبليغات زيادی ، معلومه که کلی هم پول از شرکت های ديگه به جز نيرو انتظامی گرفتنو

ما همين حالا هم برنامه نويس ها و شرکت های داريم که با هزينه شخصی و حتی بدون هيچ هزينه ای کارهای بهتر از اين انجام دادن.
يک نمونه quest of persia : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين هم سايت شخصی خودم که موتوری که تا اينجا نوشتم به مراتب بهتر از اين چيزی هست که اينها استفاده کردن :

اره بابا من کاملا بات موافقم-با 2 میلیارد تومن اصلا همچین بازی در نمیاد-گرافیکاش همش عکسه با موتور گیم میکر بعضی از حرفه ای ها یه بازی هایی میسازن که ادم خف میره
...
راستی مطمئن باش از موتور یه بازی ماشین سواری استفاده شده من خودم خیلی وقته تو این کارام

ALt3rnA
21-04-2006, 07:33
راستی به نظرم بازی ماریو بروس از این خیلی بهتره

metycpu
21-04-2006, 11:05
بچه ها من يه مطلبي رو بايد خدمتتون عرض كنم؛
اين cd كار يه شركت به نام سميع رايان پردازه كه تا يه مدت زيادي من اونجا كنترل پرو‍ژه اين شركت رو به عهده داشتم و ...
در كل يه مشت پسر و دختر زحمت كش و مستعد اونجا كار مي كنن كه در مقابل يه مشت آدم ديو... اونها رو دارن استثمار مي كنن.
دوم اين كه مدير داخلي اون كه روي cd ها قفل ميگذاره كارش واقعا به دلغكها شبيهه!!!!مژده ميدم به احتمال 99% قفل حجميه!

سوم اينكه اين cd در انقلاب پيدا ميشه!
...خوش باشيد

مهدي ه ف
21-04-2006, 12:35
اصلا مرحله نداره ادم رد كنه

metycpu
21-04-2006, 15:58
آقا دم همه بر و بچ گرم!!
بي زخمت اگه قراره عكسي نشون بدين يه لينك از اون رو بدين نه اين كه به اينصورت صفحه رو سنگين كنيد.
ممنون

MESHKIPOSH
21-04-2006, 21:24
به جاي اينكه بد و بيراه بگيد و سنگ جولوي پاشون بندازيد بگيد ماشا الله و خدايا شكرت كه بازم تونستن اين بازي رو بسازن .
شما ها فكر كردين همين بازي هم كه اتفاقان خيلي هم خوبه رو با چه امكاناتي ساختن .
فكر كردين گفتن بياين اين 10 ميليارد داداش - شما يه بازي بسازين و اينا هم در حد 10 ميليارد نساختن .
اين كسايي كه اين بازي رو ساختن خيلي بودن 30 - 40 نفر بودن ولي ميدونيم كه براي بازي هايي مثل اندر گراند و ... خیلی بیشتر از این ها امکانات و تجربه و ÷شتبانی مالی هست .
تازه مهم اینه که موتور بازی رو خودشون ساختن و این خیلی مهمه .
باید حمایتشون کنید که تا چند بازی دیگه هم بسازن و تجربه بیشتری پیدا کنن تا برسن به اون حد انتظار جهانی و رقابت با بقیه بازی ها ...

به خدا قسم سازنده های بازی این تایپک رو دنبال میکنن ما باید دل گرمشون کنیم تا بتونن بهتر از اینو بسازن ( که البته این بازی هم خیلی خیلی عالی هست )
این بازی رو برای بابای من یا تو که نساختن - برای 7 - 8 سال تا 10 - 13 سال ساختن که فرهنگ ترافیک یرای اونها جا بیوفته نباید این بازی رو با ..... مقایسه کنید اینم بگم از اندر گراند خیلی بهتره .... باید کیف کنیم که یه بازی به زبان فارسیه ایرانها ساختنش :happy:

Alireza_Shafaei_PCworld
21-04-2006, 22:54
تمام مشکل اون بازی اینه که سه بعدی نیست!

حتی خونه هاشو طراحی نکردن
یک مکعب مستطیل برداشتن و تکستچور را روش انداختن!
حتی ماشینش هم سه بعدی نیست!
همش عکسه
یعنی مجزا نیست!

Mehrshad-msv
21-04-2006, 23:18
همه چيز انگار چسبيدن به هم ديگه... توي خيابونم كه همش تبليغات شركتاي مختلف
معلوم نيست پول اين همه تبليغات كجا رفته
راستي اين بازي و خواهرزاده من خريد ونصب كرده جالبش اينه كه بازي حتي گزينه uninstallونداره
يادم من چهار سال پيش يه بازي ماشيني ميكردم كه فكر كنم گرافيك هون بازي از اين بيشتره بازييرم از روي هاردم تركوندم

M E H D I
21-04-2006, 23:27
به جاي اينكه بد و بيراه بگيد و سنگ جولوي پاشون بندازيد بگيد ماشا الله و خدايا شكرت كه بازم تونستن اين بازي رو بسازن .
شما ها فكر كردين همين بازي هم كه اتفاقان خيلي هم خوبه رو با چه امكاناتي ساختن .
فكر كردين گفتن بياين اين 10 ميليارد داداش - شما يه بازي بسازين و اينا هم در حد 10 ميليارد نساختن .
اين كسايي كه اين بازي رو ساختن خيلي بودن 30 - 40 نفر بودن ولي ميدونيم كه براي بازي هايي مثل اندر گراند و ... خیلی بیشتر از این ها امکانات و تجربه و ÷شتبانی مالی هست .
تازه مهم اینه که موتور بازی رو خودشون ساختن و این خیلی مهمه .
باید حمایتشون کنید که تا چند بازی دیگه هم بسازن و تجربه بیشتری پیدا کنن تا برسن به اون حد انتظار جهانی و رقابت با بقیه بازی ها ...

به خدا قسم سازنده های بازی این تایپک رو دنبال میکنن ما باید دل گرمشون کنیم تا بتونن بهتر از اینو بسازن ( که البته این بازی هم خیلی خیلی عالی هست )
این بازی رو برای بابای من یا تو که نساختن - برای 7 - 8 سال تا 10 - 13 سال ساختن که فرهنگ ترافیک یرای اونها جا بیوفته نباید این بازی رو با ..... مقایسه کنید اینم بگم از اندر گراند خیلی بهتره .... باید کیف کنیم که یه بازی به زبان فارسیه ایرانها ساختنش :happy:

سلام

شرمنده ما بلد نيستيم با اينجور بازيها كيف كنيم فقط به خاطر اين كه ايرانيا ساختن. خوب اينا اگه راست ميگن و تازه كارن لازم نبود كه موتور پايه رو هم خودشون طراحي كنن. مي تونستن از يه موتور آماده استفاده كنن. مي تونستن به جاي اين كه وقت تلف كنن براي موتور بازي يه خورده به گرافيك بازي برسن. شما ميگين كه تازه كارن اينا. بازي موتوراما كه يادتونه؟ يه تيم كوچيك تازه كار كه اولين بازي اي بود كه ميساختن. خوب چرا گرافيك بازي اونها مثل اين نبود.

ضمنا شما كه ميگين به خاطر اينه كه تجربه ندارن. خوب الان يك شركت بازيسازي كه اولين بازيش رو ميسازه به نظر شما گرافيك بازيش مث اين ميشه؟ نه خير. اونها ميان از تجربه هاي بقيه استفاده ميكنن. قرار نيست كه همه بازيسازا همه تجربه هاي بقيه رو خودشون كسب كنن كه. من هم موافقم كه بايد به ايرانيها دل گرمي بديم كه بهتر بازي درست كنن اما نه اين بازي. اين دل گرمي رو بايد به سازنده هاي بازي پايان معصوميت يا همون Quest of Persia بديم. علتش اينه كه اونا يه گروه خصوصي بودن كه نيروي انتظامي و ايران خودرو پشتشون نبودن كه پول پاشون بريزن. اونها با نصف پولي كه اينها براي موتور بازي خرج كردن اون بازي رو ساختن. ما هيچ وقت نخواستيم كه اينها بيان روي EA رو كم كنن. همونطوري كه يه بازي با گرافيك عالي مثل Joiced زير چرخهاي NFS له شد.

signal
22-04-2006, 00:33
فکر کنم با این پول (تازه بجز تبلیغات) میتونستن مونور gta رو بخرن. بعد یخورده رو گرافیک کار میکردن خود تهران و میساختن. تازه اینا کلی وقت روی اسکم کردن خیابونای تهران (اونم یک منطقه) گذاشتن. پس جریان چیه؟ اگه قرار باشه دلگرمی بدیم که از این هم بدتر میشه.

مهدي ه ف
22-04-2006, 05:03
اقا يكي به من بگه اين بازي اصلان مرحله داره ردكنيم

mahdi66
22-04-2006, 10:12
مرحله که جای خودشو داره این بازی هیچی نداره
من این بازی رو خریدم چون ایرانی بود اما حالا که بازی رو میبینم فهمیدم خیلی پایین تر از یه بازی فلشه
دوستانی که از این بازی حمایت میکنن بگن چرا این بازی یه autorun نداره وتازه برای من cd پیستش کارنمیکنه
دوستان این بازی رو با بازی midown madnes یک که سالها پیش ساخته شده مقایسه کنید منوهای بازی رو ببینید و نظرتون رو درباره تبلیغاتش بگید
یه پیشنهاد هم دارم اگه این بازی رو بهتون مجانی هم دادند نگیرید
به معنای کلمه آشغاله
البته امیدوارم این بازی شروع خوبی برای بازی سازی کشورمون باشه

MESHKIPOSH
22-04-2006, 18:54
در مورد اينكه ميتونن از تجربه ديگران استفاده كنن بايد بگم كه واقعا حرف درستي زدي ولي خوب حالا كه استفاده نكردن ما نبايد تردشون كنيم
يه چيزه خيلي مهم هم بگم كه 100% مطمئن هستم كه خيلي هاي ديگه توي همين فروم هاي ايراني هستند كه ميتونند بازي هاي خيلي خيلي بهتري بسازن كه قابل رقابت با بازي هاي ديگه باشه .
و حتم دارم كه در بودجه اي كه به اين كار اختصاص داده شده 100 % هاپولي هم كردن .

EhsanHF
22-04-2006, 21:27
کاملا معلومه که چه افتضاحی بالا آوردن . به نظر من حتی برای شروع هم این چیزی که به نام بازی ساختن آبرو ریزیه . منو باش فکر می کردم با این همه پول و تبلیغ و شرکت و دفتر و دستک میخوان چی بسازن !!!
واقعا باید تاسف خورد .

Tornado2800
22-04-2006, 21:32
بچه ها اگه کسی هست لینکش رو بده من دانلود کنم یا یکی اگه هست سرعتش بالا هستش اپلود کنه با مای دور افتاده
مرسی یا علی

H3SAM
22-04-2006, 22:35
بچه ها باید اینو بگم که در اصفهان به خاطر اینکه برای مغازه داران صرف نمیکنه هیچکس این بازی رو نمیاره و میگن 4800 قیمت خرید مغازه دار هست و 5000 تومان قیمت عرضه و هیچکس واسه 200 تومان سود این بازی رو نمیاره حالا من باید چه کنم؟؟؟؟؟؟

drweblog
08-05-2006, 14:17
سلام دوستان
آقا جون خدایی اینقدربی انصافی نکنید اگر که واقعا کار ایرانیهااست و برای بار اولشون هست که باید گفت خوبه. آیا اولین بار که بازی nfs وارد بازار شد به خوبی امروزش بود؟
مرسسسییی

Amin
08-05-2006, 14:46
سلام دوستان
آقا جون خدایی اینقدربی انصافی نکنید اگر که واقعا کار ایرانیهااست و برای بار اولشون هست که باید گفت خوبه. آیا اولین بار که بازی nfs وارد بازار شد به خوبی امروزش بود؟
مرسسسییی
سلام
اين بازي در سال 2005 ساخته شده
به نظر شما بايد مثل بازيهاي سال 1990 از صفر شروع ميكردند ؟؟؟

galaxy_110
08-05-2006, 16:21
بچه ها ازكجا ميشه اين بازي رو دانلود كرد؟

Moh3en_DDD
08-05-2006, 16:41
سلام
اين بازي در سال 2005 ساخته شده
به نظر شما بايد مثل بازيهاي سال 1990 از صفر شروع ميكردند ؟؟؟

شما وقتی اولین بازی تان را ساختید دو هزارو پنجی می سازدید یا دو بعدی !!!

حالا ایرانیا ول خرجی کردند سه بعدیش کردند !

Amin
08-05-2006, 18:15
شما وقتی اولین بازی تان را ساختید دو هزارو پنجی می سازدید یا دو بعدی !!!

حالا ایرانیا ول خرجی کردند سه بعدیش کردند !
اگه 2 بعدي بسازم اين همه واسش تبليغ نمي‌كنم :happy: ;)
ساخت بازي در اين حد اصلا خرج نداره كه بخوان ولخرجي هم بكنند
:laughing: :laughing: :laughing:

*hamedkhatar*
08-05-2006, 18:27
بچه ها باید اینو بگم که در اصفهان به خاطر اینکه برای مغازه داران صرف نمیکنه هیچکس این بازی رو نمیاره و میگن 4800 قیمت خرید مغازه دار هست و 5000 تومان قیمت عرضه و هیچکس واسه 200 تومان سود این بازی رو نمیاره حالا من باید چه کنم؟؟؟؟؟؟
من از مجتمع پارك خريدم از مغازه شهر نرم افزار با همون قيمت 4800 تومان
موفق باشيد
;)

Omid_Sadeghvand
08-05-2006, 22:59
مشه يكي بگه در اين بازي چقدر خرج شده كه آنقدر ............... است.

مهدي ه ف
09-05-2006, 15:29
ارز ش ديدن نداره چه برسه به خريدن

Omid_Sadeghvand
09-05-2006, 21:16
مشه يكي بگه در اين بازي چقدر خرج شده كه آنقدر ............... است.
كسي جواب منو نميده

MESHKIPOSH
10-05-2006, 19:28
حدود 1 ميليارد

playstation 3
10-05-2006, 20:10
اه اين ديگه چيه بازي سونيك سگا بهتر از اينه

ebrahim rad
11-05-2006, 03:07
cd رانندگی در تهران رو حدود 20 یا 25 روز پیش تو بازار رضا دیدم کیس تقریبا بزگ قرمز رنگی داره عکس سیا ساکتی و حسینی و... قیمت کردم 4سی دی .20000توان البته یارو قیمتو پروند چون اون موقع واقعا یه چیز تکی بود

piishii
11-05-2006, 03:53
من كه شنيدم 2 ميليارد شده البته با اين تعريفهايي كه شما كرديد من از خريدن بازي منصرف شدم . حالا يكي بگه براي مزشم شده بخرم يا نه ؟ آخه كم پوليم نيست حدود 5 تومن

مهدي ه ف
11-05-2006, 20:27
ببخشيد ببخشيد اين حرف رو مزنم خريدنش خريت من هم كه خريدم خر شدم خريدم

amin mozy
11-05-2006, 20:31
مفتش گرونه

ميلاد پوررجب
12-05-2006, 17:37
مشكلات زيادي داره در صوت در مراحل از همه بزرگتر مشكل در سناريو ي بازي است اما به نظر من به عنوان نسخه ي اول قابل قبول است

lesnar
14-05-2006, 02:52
فکر میکنم منظورشون دادن یک سی دی آگهی تبلیغاتی بود تا سی دی بازی :puke:

ashkanbuffon
14-05-2006, 06:16
با این همه تعریف و تمجیدی که شما از این بازی کردید، خیالم راحت شد که نرفتم دنبالش بخرم. دم همتون گرم!! :thumbsup:

Mirzaie
14-05-2006, 15:09
خداییش اگر این کار رو به بچه های پی سی ورد می سپردند نتیجه کار خیلی عالی تر و جالبتر از اینی بود که الان ارائه شده ... تازه ما با یک دهم مبلغ هزینه شده این کار رو انجام می دادیم! شاید هم کمتر!

مهدي ه ف
14-05-2006, 15:37
چرا نمي گيري 70درصد مبلغ خرج شده رفته تو جيب اقايون دست اندر كار بازي بچاپ بچاپ

EhsanHF
15-05-2006, 09:04
دیگه بحث در این مورد بی فایده هست . هر چی هم بگیم دیگه این پول بر نمیگرده و کیفیت بازی هم بهتر نمیشه . پس خون خودتون رو کثیف نکنید !

H@rry Potter
15-05-2006, 19:08
با سلام خدمت alireza جان

من بازی رانندگی در تهران را دارم.

1. کپی نمی شود و فقط بروی دو کامپیوتر نصب میشود
2.بروی کارت 128 هم بزور اجرا میشود
3.به پای gta نمی رسد. (از هر نظر)
4.فیلم های بازی قشنگ است.
5.داستان بازی خیلی ضایع است

sub-zero
16-05-2006, 00:02
با سلام خدمت alireza جان

من بازی رانندگی در تهران را دارم.

1. کپی نمی شود و فقط بروی دو کامپیوتر نصب میشود
2.بروی کارت 128 هم بزور اجرا میشود
3.به پای gta نمی رسد. (از هر نظر)
4.فیلم های بازی قشنگ است.
5.داستان بازی خیلی ضایع است
آی خدا عمرت بده....نزديک بود برم بخرمش....پس مالی نيست بازيش...!؟

EhsanHF
16-05-2006, 10:24
یک چیز خنده دار بگم !
دیشب داشتم خواب این بازی رو میدیدم :laughing:
هر کی ندونه فکر میکنه که این چی هست که من باز دارم خوابش رو میبینم :blink:

Mirzaie
16-05-2006, 17:30
ای کاش حداقل به اندازه نید فور اسپید 2 کیفیت داشت!!!

Omid_Sadeghvand
16-05-2006, 22:54
ای کاش حداقل به اندازه نید فور اسپید 2 کیفیت داشت!!!
آره اگر میتونن بازی با این کیفیت بسازن . شاید تا 20 سال آینده ( ×البته شاید× ).

Alireza_Shafaei_PCworld
19-05-2006, 19:16
ولی رانندگی در پیشتش از گرافیک نسبتا بالایی برخورداره!

playstation 3
20-05-2006, 16:27
بر روي 128؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فكر ميكردم با اين عكسا گرافيكش 2 هست

playstation 3
20-05-2006, 16:41
ايميل من
chose_guz@yahoo.com
ساكن:كامپيوتر :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

s2r
20-05-2006, 18:49
حالا که همه نظر خودشونو گفتن مام نظر بدیم :
بازیش از نظر یه بازی ایرانی با موتور ایرانی بیش از اندازه عالیه
بازیش در کل دنیا به عنوان یک بازی بین المللی بسیار افتضاح و غیر قابل تحمل هست

در مجموع به این نتیجه می رسیم :
اگه پولتو بسوزونی بهتر از خرید این بازیه.
اگه پولتو تو ماهیتابه سرخ کنی.....
اگه پولتو بندازی تو جوق آّب .......
اگه پولتو گم کنی بهتر از این .....
اگه اصلا پول نداشته باشی :(( بهتر از این که بدی این بازی رو بخری.

playstation 3
24-05-2006, 16:09
بابا همه تبليغ ميكنن

mehdidll
25-05-2006, 12:10
خوب بود این تاپیک رو خوندم وگرنه می خواستم برم بخرم ها ممنون دوستان که گوشزد کردید
نمی دونم ایرانی های ما این همه واسه اینجور مسائل خرج میکنن ولی آخرش یه چیز درستو حسابی در نمیاد

Mirzaie
29-05-2006, 19:57
بنیاد بازیهای رایانه رو بچسب ! یک جای جدید برای چاپیدن بیت المال ملت!

Undercover-G
04-06-2006, 02:05
برادر من هم این بازی و گرفته ولی به علت مشکلات زیاد این بازی هنوز نتونسته درست بازی کنه به چند نمونه از مشکلاتش اشاره می کنم:
1-بروی بازی قفل گذاشته شده که باید با اتصال به شبکه یا تلفن کد فعال سازی رو دریافت کنی خوب حالا می گید مشکلش چیه ؟ سایت بازی که همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست باز نمي شه و ارور مي ده تلفن رو بر مي داري و به شماره مورد نظر زنگ مي زني صدايي نمي شنويي بوق ممتد حالا يا مشغوله يا ....
2-بازي رو با هزار بدبختي اجرا مي كني,بازي هيچ گونه منويي نداره و بلا فاصله وارد بازي اصلي ميشي كه بقيشو خودتون بايد ببينيد.
3-بعد از اينكه گيم اوور بشي صفحه اي ظاهر ميشه و مي گه كه كليك كن وقتي كليك مي كني اورري نمايان مي شه و ديگه چاره اي نخواهي داشت جز Ctrl + F4 .
4-و به نظرم ايراد گيه بازي قيمت نسبتا بالاي اونه با توجه كيفيت بازي .
البته من فقط اين موارد رو ديدم و گيم رو درست بازي نكردم ممكنه باز هم ايراد داشته باشه.

Ami R 940
04-06-2006, 16:49
ایرانی اگه بخواهد بهترین چیز رو می تونه بسازه اما همیشه تو فکر اینه بیشتر سود یا ساده تر بگم از هر چیزی باید دزدی کنه موتور پایه گرافیک این بازی هم کپی برداری از یک استادیو معروف خارجی هست !

bimo
04-06-2006, 17:45
به نظر منم اين بازي بيشتر از 500 تومن نمي ارزه كه همچين قيمتي روش گذاشتن.
آدم ميره بهترين بازي ها رو مي خره 3000 تومن نه 5000 تومن (تازه بهترين بازي هاي دنيا نه يه بازي درپيت مثل اين)

R e Z a
04-06-2006, 20:32

سیا ، هوتن ، حسینی در.............................................. .............رانندگی در تهران

مقدمه

آیا ایران با ساخت بازی و ادامه ی این کار به موفقیت میرسد؟

آیا کمپانیها و شرکتهای ساخت بازی سودی خواهند کرد؟

دومین بازی ساخت ایران چطور خواهد بود؟

این سوال بسیاری از افراد است.

داستان

در بازی دو قسمت هوتن و حسینی و سیا وجود دارد که در زیر داستان هر دو قسمت را میبینید.

قسمت هوتن و حسینی:

سید محمد حسینی در آژانسی کار میکند که سیا برای تصاحب آن با حسینی در قهوه خانه ای در جاده چالوس قرار گذاشته و به بحث میپردازد اما حسینی راضی نمیشود و سیا به سمت تهران میرود و حسینی و هوتن به دنبال او میروند.

و شما باید در منطقه ی 6 تهران به مسافر کشی بپردازید.

قسمت سیا :

هوتن به سیا زنگ میزند و میگوید که حسینی حالش بد است و سیا با آمبولانس به دنبال او میرود و او را به بیمارستان میبرد که وقتی میرود صورت حساب را دریافت کند میبیند که باید یک میلیون بپردازد که برای جور کردن پول باید در منطقه ی 6 تهران به مسافر کشی بپردازید.

توضیحاتی در مورد بازی

در شهر اگر خلاف کنید جریمه میشوید و مقدار آن به خلافتان بستگی دارد.

نقشه ی بازی بسیار ساده است و مشکل خاصی ندارد.

وقتی خلافی انجام میدهید پیامی میدهد که آنقدر زود میرود که نمیتوانید آن را کامل بخوانید.

منوی بازی بسیار ساده است و از تنضیمات و ... خبری نیست!

لود بازی زیاد طول نمیکشد.

در بازی اگر اسکیپ را بزنید از بازی خارج میشود و منویی در وسط بازی پیدا نمیشود!!

این بازی زیاد آسان نمیباشد اما در مرحله ی مسافر کشی دو قسمت آسان و سخت دارد.

گرافیک

گرافیک بازی در حد بازیهای 8 سال پیش است و میتواند با نید فور اسپید 1 رقابت کند!!!

درختان 2 بعدی هستند و درختان داخل شهر بهتر از خارج شهر ساخته شده اند.

مردم ضعیف طراحی شده اند اما شهر نه از لحاظ بصری ، از لحاظ دقت در ساخت تابلوها و مغازها در جای خودشان خوب طراحی شده اند.

در کل گرافیک بازی خوب نیست.

نور پردازی خاصی هم در بازی پیدا نمیشود!!!!

صدا

صدای کاراکترها هم ضعیف است اما موزیک منوی بازی که سید محمد حسینی خوانده بسیار زیباست و بازیکننده را جذب میکند.

صدای شهر هم اصلا وجود ندارد.

صدای ماشینها هم در سطح متوسط است.

انیمیشن

در بین مراحل نشان داده میشود که کیفیتشان نسبت به انیمیشنهایی که در تلویزیون پخش میشد پایین تر است.

کنترل

کنترل بازی در سطح شهر جالب نیست اما خارج شهر بد نیست.

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی بازی بسیار ضعیف است مثلا اگر مسافری را پیادی کنید دوباره خودش آدرس دیگری داده و سوار میشود.

ما باید قوانین را رعایت کنیم اما در بازی میبینیم که ماشین های دیگر از روی جدول ها رد شده و اگر جلویشان بروید صد در صد به شما خواهند زد!!!!!

ماشینها

در بازی ماشینهای شرکت ایران خودرو وجود دارد که عبارت اند از:

پژو 206،405،پارس،آریان و سمند ال اکس

طراحی ماشینها در سطح متوسط قرار دارد و نمیتوان گفت خوب است.

سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل : ایکس پی

سی پی یو : پنتیوم 3 یا بالاتر

رم: 256 (1 گیگابایت مورد نیاز)

گرافیک: 64 (128 مورد نیاز)

کلام آخر

این بازی در دو سیدی با قیمت 4500 تومان عرضه شده که یکی رانندگی در تهران و دیگری رانندگی در پیست است که همان نید فور اسپید 4 (یا همان 7 ایرانی) با کمی تغییرات است

اگر دوست دارید ببینید پس از سه سال تلاش این بازی چطور شده این بازی را به شما پیشنهاد میکنم.

در آخر هم از شرکت سمیع رایان پرداز (سازنده ی بازی) و هر شرکتی که در این راه قدم بردارد تشکر میکنم.

اگر هم از این بازی تعریف نکردم به این علت است که با ورود بازیهای بزرگ و در زمانی که ما هستیم این کیفیت رضایت بازی کنندها را جلب نمیکند.

من خودم به شخصه علاقهی زیادی به ساخت بازی دارم و میدانم با این امکانات نمیتوان انتظار زیادی از بازی سازان ایرانی داشت.

Inkareeeeeeeeee
06-06-2006, 01:23
درود بر همگی .... آقایون این چه بازی مسخره ایه ... من وقتی داشتم این عکسای بازی رو نگاه میکردم یه چندتا از همکارهام اومدن بالا سرم و از من پرسیدن که جریان این عکسا چیه ؟ منم گفتم که یه بازی که تو ایران ساختنش ازم پرسیدن که کی ساخته این بازیو منم خالی بندی گفتم که یه پسره برای پروژه ورودی به دانشگاه ساخته یخورده نیگاهم کردن و گفتن برای یه فرد کاملا" مبتدی خیلی خوبه .... خداییش اگه شما بجای من بودین چی میگفتین بهشون ؟؟؟؟؟ ... میگفتین که ایران یه بازی واسه کمودور و آمیگا و سگا داده بیرون یا استادهای ما آنقدر بیسوادن که شاگرداشون یه همچین بازی دادن بیرون؟ ... خداییش این بازیو واسه کسی تو خارج ازکشور نفرستین که ماهایی که اینوریم ضایع میشیم ... یه دوستی برای منم پست کرده به آدرس محل کارم که موندم وقتی آبدارچیمون بسته منو میاره واسم من چجوری ماست مالیش کنم .... واقعا" ما ایرونیها شاهکار خلقتیمها ... نه ؟؟؟

ALt3rnA
06-06-2006, 09:50
بچه هاش کرک شدش رو تو بساط یه دستفروشی دیدم 500 تومان!!!

ولی من نمیدونم چرا اینقدر گیر سه پیچ دادین به اینا...
ولشون کنید بابا بزارید خوش باشن . من که دفعه ی بعد فکر نکنم بازیشونو بخرم

بازیرو کرده بودن عین سی دی پلیر قلابی ها که توش دوربین و.. ساعت و... اینا میندازن .... کارت اینترنتو رو میگم دیگه....

ALt3rnA
06-06-2006, 09:52
باید برن از پایان معصومیت یاد بگیرن اینا....

EhsanHF
06-06-2006, 10:01
باید قبول کنن کنن که توی این چیزها هنوز اول راهند و نباید همچین ریسکی میکردن . اما اونها که سودشون رو بردن . اینجا ملت ضرر کرد ! مثل همیشه !

ALt3rnA
06-06-2006, 10:54
تایید میشه

magmag64
06-06-2006, 21:59
والا من که هنوز گیرم نیومده...

شماها از کجا گرفتید؟

EhsanHF
07-06-2006, 10:58
توی بازار همه جا ریخته مگ مگ جان . حتی قفل شکسته اون . قیمت اصلیش 4500 تومن هست و قفل شکسته اش 500 تومن !

doobarareh2006
07-06-2006, 19:29
چطور ميشه كد را گرفت البته بدون زنگ زدن به پشتيبان و سايتش

EhsanHF
08-06-2006, 13:28
ظاهرا از روی اینترنت . باید برید روی سایتش .

doobarareh2006
08-06-2006, 23:00
من تا به حال 2 بار كد فعال سازي گرفته ام چون چند دفعه ويندوزم را عوض كرده ام حال دوباره مجبور شدم ويندوزم را عوض كنم .من به پشتيباني زنگ زدم اما او به من كد نداد من بايد چه كار كنم تا بتوانم آن بازي را انجام دهم ؟

Hamid110
08-06-2006, 23:30
سلام دوستان عزيز . . :)

من اين عكس رو از داخل ويترينه يك خدمات كامپيوتري گرفتم كه بازي ماشين سواري در تهران رو داشت ;)

2 تا سي دي هستش و قيمت اون هم 4500 تومان :blush:

موفق باشيد . . ! :) ;) :blush:

Ami R 940
09-06-2006, 08:29
این بازی باید با need for speed ungrand رقابت کنه واقعا .........

گرافیک این بازی حتی از ps1 هم کمتره !

خوبه این بازی تو خارج نره نگر نه کمپانی های کپ کام و کنامی و...... یه دل سیری خواهند خندید و آبرومونو می بره

EhsanHF
09-06-2006, 11:39
دو برره جان . بهتره نسخه کرک شده اون رو پیدا کنی و نصب کنی .

doobarareh2006
09-06-2006, 13:13
:rolleye: فايل كرك شده اين بازي در چه سايتي براي دانلود وجود دارد ؟

EhsanHF
09-06-2006, 13:30
فایلش رو نمیدونم . اما سی دی اون توی بازار هست . کرک شده .
در ضمن . من قراره امروز این بازی رو برای داداشم نصب کنم . خدا به دادم برسه ! اگر بار گران بودیم و ... ( اگه دیگه پیدام نشد ، همگی حلالم کنید )

ALt3rnA
09-06-2006, 20:49
توی میرداماد کرک شده اشم میزنن البته اگه اشنا داری

hojjat2005
09-06-2006, 22:05
این بازی رو کسی واسه دانلود نداره ؟

ALt3rnA
10-06-2006, 09:11
شما اینترنتت t1 هستش؟!؟!؟!؟!

Master
10-06-2006, 09:29
فك كنم تو پي سي سون كركش بود

khaiyam
10-06-2006, 09:38
من تو نمايگاه كتاب ديدم 4500

khaiyam
10-06-2006, 09:48
اگر كسي لينك كرك را داره بگيد
خيلي ممنون ميشم

doobarareh2006
10-06-2006, 09:55
لطفا اگر سايتي داريد كه كرك در آنجا قرار داره معرفي كنيد

EhsanHF
10-06-2006, 10:55
وای !
من تا همین الان که خودم با چشم خودم بازی و محیط اون و همچنین دمو هاش رو دیدم نمیدونستم این چه افتضاحیه !
به نظر من این مثلا بازی هیچ نقطه مثبتی نداره . البته چرا . تو یک مورد ، اونم تبلیغات بی اندازه اون هست .
هر وقت که بیکار شدید یک فاتحه برای بازی سازهایی ایرانی بخونید با این شاهکارشون .

مملي ه ف
10-06-2006, 11:10
اقا سلام عجب بازي كم گرافيك ومسخره اي من كه به اين بازي از20 نمره نمره ي 10 هم نميدم من دو سه تا مرحله رفتم بعد از اونا رفت وتوي شهر مسافر كشي كردو تموم شد :weird: :eh: :blink:

mahyarSAMSUNG
10-06-2006, 13:07
ايول منم پشيمون شدم 4500 پول اين بازي رو دادم سه تا مرحله پبشتر نداره
آدم جي تي آ 5 رو با اين همه مرحله رو نگاه ميكنه حال ميكنه

EhsanHF
10-06-2006, 13:15
بابا جی تی ای که جدیده . شما حتی اگه با Nfs 1 هم مقایسه کنید بازم میبینید که اونها چقدر پیشرفته هستند .

Undercover-G
10-06-2006, 15:02
دوستان همونطور كه گفته بودم اين بازي ارور مي داد واسه همين زنگ زدم شركتش و مشكل و توضيح دادم بعد طرف گفت آها شما بايد بري آخرين درايور كارت گرافيكت رو دانلود كني منم رفتم با هزار بدبختي اين كارو كردم و نصبش كردم ولي كماكان مشكل من پا بر جاست و هنوز هنگام اجراي بازي ارور مي دهده با توجه به اين كه گرافيك من 256 هست.فقط مي تونم به دوستان توصيه كنم كه فعلا از خريدن اين بازي صرف نظر كنن تا شايد در ورژن هايي بعدي بازي مشكلاتش اصلاح بشه.

doobarareh2006
11-06-2006, 12:11
من بعد از اينكه بازي را نصب كردم وارد بازي شدم اين پيام مي آيد و بازي اجرا نمي شود براي حل بايد چه كار كنم ؟
Can not determine the device type from the given filename extension

Ami R 940
11-06-2006, 13:55
یه چیز جالب و خنده دار بگم میمیرید از خنده این بازی save نداره یعنی شما بیاید 10 ساعت بازی کنید و این همه زحمت بکشید یه دفعه برق قطع بشه یا بخواهین بعد بازی کنید نمی تونید باید دوباره از همون اول بازی کنید.....
جا داره به خاطر این نوآوری سازنده های این بازی یه تشکر ویژهای داشته باشیم ! :biggrin:

و یه چیز عجیب همچین چیزی خیلی غیر طبیعی هست :ohno: :ohno:

وقتی دارید تو خیابان رانندگی می کنید انسانی رو زیر بگیرید بازی خود به خود قطع میشه و میپره بیرون تو ویندوز ! :puke:

دست سازندگان درد نکنه با این ابداع تازه اشون که باعث خندیدن همه خارجی ها می شوند و آبرومونو میبرن

ebinem173
11-06-2006, 16:48
اینا رو امروز تو کلیک نوشته بود

arman_2pack
15-06-2006, 00:05
:sad: بابا خدايي اگه كسي كركشو داره به منم بده خيلي باحالين

ALt3rnA
15-06-2006, 17:30
گفتیم که بازی کرک نداره مگه اینکه سی دی کرک شده اش رو بخری

Satrikon
24-06-2006, 05:21
اسم تاپيك رو به "مذمت بازي رانندگي در تهران"تغيير بدين
بابا ايرانيا اول كارن يكم مسخره كردن رو بذاريد كنار!

EhsanHF
24-06-2006, 09:55
این شرکت مگه مجبور بود بیاد و همچین کاری انجام بده ؟
خیلی از کشورها با اینکه سرمایه و نیروی متخصص دارن نمیان بازی بسازن . اونوقت یک شرکت تازه کار اومده و میخواد توی این عرصه رقابت کنه ! خنده داره .
یکی نیست بهشون بگه شما که بلد نیستید چرا این کارو انجام میدید !؟ شما هم مثل بقیه بیاین تاپ سی دی و کینگ و ... درست کنید !

Satrikon
24-06-2006, 16:47
همين كه ماشين ايراني داره خوبه
خيلي ها دوست دارن و ميخرن
و اگه كسي خوشش نيومد نميخره
اونا 1 محصول كم كيفيت عرضه كردن اما چون ماشين ايراني داره خوبه

blacksun
24-06-2006, 16:53
خوب ماشین ایرانی داره که چی بشه ؟ نه اینکه ما ماشینای ایرانیمون تو دنیا تکه برای همینم رانندگی باهاش حال میده؟
شما مک لارن رو میزارید میائید سوار آردی میشید؟

EhsanHF
24-06-2006, 18:41
در ضمن!
همچین بلایی رو چند سال پیش هم سر Nfs 4 هم آوردن ! توش ماشینهایی ایرانی مثل : دوو ماتیز - دوو اسپیرو و حتی ژیان هم گذاشتن !
این است تکنولوژیه ایرانی !

Moh3en_DDD
24-06-2006, 18:58
با با چرا كسي حواسش نيست . . . . . . . . اين راهنمايي رانندگي مي خواست به مردم آموزش رانندگي بده اين كارو كرد .... مي خواست كه بوسيله ي بازي اين كارو بكنه ... پس قصدش اين نبوده كه يه بازي با گرافيكه با لا بسازه ... در واقع قصدشون كه بازي سازي نبوده.... قصدشون ساخت برنامه ي آموزشي بوده . . . !

Satrikon
25-06-2006, 02:06
نميدونم با مسخره كردن هم وطنان كاري از پيش ميره...
خوب اگه كسي دوست نداره نخره و بره هر چي دوست داره بخره

EhsanHF
25-06-2006, 11:16
مگه همین تیزرهای داداش سیا چشون بود ؟ به این باهالی !
اونوقت اینها اومدن و همچین هزینه ای کردن برای ساختن بازی . از اون طرف هم داد میزنن که ما بودجه برای خرید تجهیزات جدید امنیتی نداریم ! و دارن بنزهای الگانس رو با سمند جایگزین میکنن ! چرا ؟ چون پول برای تعمیرات بنز ندارن .
به نظر من که این یک کلاه برداری بود . تاوانش رو هم مردم دادن .

blacksun
25-06-2006, 11:23
نه خودائیش درآمدشون عالیه .ماشا...ه که جریمه هارو چند برابر کردند.تکون میخوری جریمت میکننند.جیباشون گشاد شده و دنبال بهانند که ملت رو تیغ بزنند اینم یکی دیگه از شگرداشونه

EhsanHF
25-06-2006, 11:40
خب البته نیروی انتظامی سر مردم کلاه نذاشت ! ( فردا نیان منو به جرم افترا بگیرن !!! )
این کلاه رو شرکت سمیع رایانه پرداز گذاشت .

Moh3en_DDD
25-06-2006, 14:30
نه خودائیش درآمدشون عالیه .ماشا...ه که جریمه هارو چند برابر کردند.تکون میخوری جریمت میکننند.جیباشون گشاد شده و دنبال بهانند که ملت رو تیغ بزنند اینم یکی دیگه از شگرداشونه

آقا لطفا بحثو سياسي نكن . . . بحث سياسي در انجمن ها خلاف قانون است . :biggrin:

eblis_tarsnak
28-07-2006, 23:19
به خدا اگر پولتونو بندازین دور بهتره
من یه اشتباهی کردم دیگه شما ها نکنید
مزخرفه گرافیکش در هد -61763912693منفی
هستش

K A R I M I
29-07-2006, 01:00
گرافيك قارچ خور ميكرو در برابر گرافيك اين بازي پادشاهه!

EMPERATOUR
29-07-2006, 01:08
برای شروع خوبه . انتظار بیجا نداشته باشید

ALt3rnA
29-07-2006, 12:55
انتظار بیجا؟؟ با سرمایه ی اینا میشد یه موتور معروف رو خرید!!بقیهشم که کاری نداشت دیگه

oomidd
01-08-2006, 07:14
سلام
شانس آوردم اين مطالب رو خوندم :happy: يعني انقدر بازيش بيخوده :blink:

sam_sami_2000
01-08-2006, 11:22
آره بابا پس چی؟

saeed_cpu_full
01-08-2006, 14:40
شعار ما:

بدترین بازی جهان

:laughing: رانندگی در تهران

S A M
10-10-2006, 22:47
يه بازيه مسخرست كه بايد 2500 بدي
خودت 1000 تومان بده برو كپي اندر گرند 2 رو بخر خيلي خفن تره

Hamid110
11-10-2006, 00:40
سلام . .

به نظر من یک بازی ماشین توی موبایل خیلی بهتر هستش تا بازی رانندگی در تهران توی کامپیوتر . .

ALI_PERS!@N
12-10-2006, 10:33
salam bazi mozakhrafe vali dastan ine hoseymi 1 milion toman pool mikhad miri mosafer keshi 1 milion pool dar biyari bad mohseni sekte mikone mibarish ba pejoye sabz bimarestan badesham labod miri ranandegi majani

B O L O T
12-10-2006, 19:14
ببينيد عكسي ازش نداريد
بزاريد تا ببينيم :sad:

ALI_PERS!@N
13-10-2006, 10:20
fekr kon az adam az jelo aks begiri hamoono copy koni to bazi in az adamash onayish ham ke rah miran shabihe tire cheragh barghan mashin ham ke aks manande mesle bazie flash 10000000000000000000 rahmat be baziye flash baz on graphic dare sedaye mardom ham ke lahjeye rashti torki ast hameye khiyaboonayi ke didam ye tablgh dare fara rayane va hame shabihe ham hastand :tongue:

DARKFALLER
15-10-2006, 13:13
بازی از این چرتتر ندیدم

کل بازی 3 تا خیابون داره

سیو نداره

هوش مصنوعی 0

صدا و دمو از 0 یکم کمتر

به همین خدای خودمون قسم برید فلش بازی کنید خیلی توپتره

B O L O T
17-10-2006, 18:15
بازی از این چرتتر ندیدم

کل بازی 3 تا خیابون داره

سیو نداره

هوش مصنوعی 0

صدا و دمو از 0 یکم کمتر

تائيد ميشه

136885
29-11-2006, 13:25
آقا اگه كرك يا پچي داره بزاريد
ببينيم چجوريه؟

lovergod14paramourand
29-11-2006, 13:58
بازی از این چرتتر ندیدم

کل بازی 3 تا خیابون داره

سیو نداره

هوش مصنوعی 0

صدا و دمو از 0 یکم کمتر

آقا اگه بگم 1 میلیون درصد تایید میشه کم گفتم...البته این اخوی یکم میخواسته تولید داخل تضعیف نشه وگرنه.. :happy:

hamid_hitman47
30-11-2006, 02:30
اين بازي حتي ارزش بحث كردنو هم نداره .....افتضاح بود ..........

mostafa0910
09-01-2007, 10:19
راستي راستي که بازي مزخرفيه.
جالب اينجاست که گفتن با تعويض ويندوز کد جديد نميخواد ولي من هر بار ويندوز عوض ميکنم يه کد جديد ازم ميخواد منم که دو بار کد از شرکت گرفتم.
:angry:

MESHKIPOSH
09-01-2007, 10:40
من قارچ خور ميكرو رو به رانندگي در تهران ترجيح ميدم

S A M
09-01-2007, 10:54
اره منم تاييد ميكنم
مسخره تر از اين بازي تو جهان وجود نداره
واقعا كه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
10-01-2007, 02:59
آقا یه چیزی این بازی کل تهرانه یا همون منطقه 6
آخه من سه تا مرحله رفتم و یه دمو نشون داد فکر کردم هنوز ادامه داره وقتی زنگ زدم گفتند اونجا دیگه آخر بازیه
ولی من عکسهایی از این بازی دیدم که خارج از اون منطقه هستش و تا حالا من ندیده بودم اونجا ها رو

S A M
10-01-2007, 18:25
نوشته شده توسط samsung_d600
آقا یه چیزی این بازی کل تهرانه یا همون منطقه 6
آخه من سه تا مرحله رفتم و یه دمو نشون داد فکر کردم هنوز ادامه داره وقتی زنگ زدم گفتند اونجا دیگه آخر بازیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكساش هم همه غير واقعيه الكي زدن
اصلا حقه بازي كارشونه
من ترجيح ميدم برم بازي قارچ خورد 8 ساعت بازي كنم ولي اينو 8 ثانيه هم بازي نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

136885
10-01-2007, 18:37
اگه کسی کرک داره بذاره

mahyarSAMSUNG
11-01-2007, 03:32
واقعا 4500 ریختم توی آشغالی . تازه سی دی 2 این بازی هم برای من خام بود اولش دیدم نصب نمیشه و بعد یه پراپرتیز از سی دیش گرفتم دیدم خالیه و فکر کردم گفتم شاید یادشون رفته اینو رایت کنن بعد وقتی گذاشتمش توی رایتر و یه چیزی رایت کردم با نا باوری دیدم رایت شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K A R I M I
11-01-2007, 05:23
واقعا که !
من که نمیدونم cd هاشو اصلا چی کار کردم . ( این بازی خیلی محبوب بود )

ALI_PERS!@N
11-01-2007, 05:32
cd jayezash ke ranandegi to pist hast gerfikesh kheyli balatar hast va az dakhel va farmane mashin ham neshoon mide va mosabeghe midi maslan shab to tehran gheyr az mantaghe 6 test konin rast migam vali dar kol ashghale

Viren
11-01-2007, 06:19
نگاه کنید.
خارجی ها Mgs 4 می سازند.ایرانی ها این آشغاله سطل زباله رو
اه....

smahdis
11-01-2007, 06:46
اصلا شما ميدونيد كه حدود يك ميليارد تومان براي اين بازي سرمايه گذاري كرده بودند؟
نيك تاپيك ديگه هم قبلا در سايت Persian Designers وجود داشت. ميگن كلي مسخره بازي هست اين بازي.

vandu
11-01-2007, 11:23
تازه این بازی یه بودجه ای هم از راهنمایی و رانندگی گرفته بود...