PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه برنامه برای کپی دیتا دی وی دی قفل دار 2

hadi_balaa
26-01-2008, 15:09
نقل قول:
نوشته شده توسط hadi_balaa [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز من مگه clone cd که اینهمه فقل رو میشکونه واسه یه مدل فقل طراحی شده ؟

از عزیزان تمنا میشه اگه جواب یه سوال رو نمی دونن جواب ندن . البته خدای نکرده من قصد بی احترامی به کسی رو ندارم فقط گفتم که عزیزان لحاظ کنند .

دوست عزیز
قفل شکنی خودش اصول داره من خیلی این کارو کردم ساعت و گاهی روزا مشغول بودم شما باید با مفهوم قفل قفل های رایج ترفند ها چطوری قفل گذاشته می شه و شکسته می شه یا لاقل اگه نمی خوای تخصصی عمل کنی و یه قفل شکن آماتور باشی لاقل با مفهوم پروفایل کلون سی دی آشنا باش و برای دی وی دی یه بار تست کن و ببین که می شه
می دونی که چندین نوع قفل داریم و واسه هرکدوم راه حل جداگانه؟
قفل سخت افزاریه یا نرم افزاری
اگه سخت افزاریه آیا روش نقطه هست یا استفاده و صحبت با پورت؟
اگه نرم افزاریه حجم مجازی داره؟
با ISO Busster محتوایات رو دیدن؟
آیا قفل نگهبانه؟ ورژن چندش؟
فایل Advanced Hide هست؟ اگه هست حجمش چقدره
یا بهتره از شما بپرسم که قفل نقطه ای چیه یا Advanced Hide یا حجم مجازی یا صحبت با پورت!! بعد که اینا رو متوجه شدی در مورد سطح اطلاعات دیگران می تونی اظهار نظر کنی
برای این که سوال کردن از اینا و جواب دادن از شما می شه بحث پس تو بخش درخواست نرم افزار جایی نداره این تاپیک پس شما تو ایجاد تو این تاپیک اینجا اشتباه کردید و بالا هم گفتم که تو انجمنش ادامه بدین
موفق باشین

قابل توجه عزیزی که خودش میدونه روی صحبتم با اونه :
عزیز حرفهای شما در مورد قفل های سی دی درسته . منم منکرش نشدم ولی عزیز چرا بحث و اینقدر سیاسیش کردی . من فقط نظرمو گفتم .
تازه فکر نکنم در خواست یه نرم افزار تو فروم سی دی های قفل دار منطبق با قوانین سایت باشه . شایدم جدیدا قوانین سایت تغییر کرده و ما خبر نداریم !! ( حتما باید بنویسم شوخی کردم که یو بدونی شوخیه ؟)