PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

omdm
06-06-2008, 13:14
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

من با 150 ميليون چي بخرم !.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

omdm
06-06-2008, 13:16
من يك بنز 2008 جون ديدم ، ميگن 170 ميليون ، مي ارزه!.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$4

mseddighi
06-06-2008, 13:17
پس فعلا دست نگه میدارم تا 3-4 ماه دیگه که بتونم بنز رو بگیرم .
مدل حول و حوش 100 تومن ؟

شما که تا 3-4 ماه ديگه اينقدر پولت بيشتر ميشه خوب 7-8 ماه ديگه هم روش بزار اين دفعه ميتوني يه
s350 بگيري!!!!!!!
حالا چه گيري دادي به اين بنز.
با 100 تومن ميتوني يه c class بخري . البته e class هم ميتوني که من شخصا بهت پيشنهاد نميکنم.
تا چند ماه ديگه نسل جديدش مياد اونوقت ماشينت ضايع ميشه.

mseddighi
06-06-2008, 13:20
دوست عزیز ای ماشین متاسفانه من حالم ازش به هم خورد

دلیلش اینکه شما داری این همه پول می دهی جا پلاک عقبش اندازه پلاک ما نیست که همین موضوع عقب ماشین را به هم می ریزد

درسته ماشین خوبی است ولی همین چیزها است که باعث می شود کسانی که روی بدنه خیلی حساس هستند سراغ اینجور ماشین ها نروند

مدلهاي ابتدايي وارداتيش اين مشکل رو دارن . الان ديگه اين مشکل رفع شده.

samanajan
06-06-2008, 13:29
شما که تا 3-4 ماه ديگه اينقدر پولت بيشتر ميشه خوب 7-8 ماه ديگه هم روش بزار اين دفعه ميتوني يه
s350 بگيري!!!!!!!
حالا چه گيري دادي به اين بنز.
با 100 تومن ميتوني يه c class بخري . البته e class هم ميتوني که من شخصا بهت پيشنهاد نميکنم.
تا چند ماه ديگه نسل جديدش مياد اونوقت ماشينت ضايع ميشه.

گه قرار باشه هی طرف بشینه به امید ماشین های جدید

که اصلا نبیاید ماشین بخرد

Pario
06-06-2008, 13:35
حیف نیست تو ایران بیشتر از 50 تومن خرج ماشین کنی؟ خرید ماشین بالای 50 تومن مثل اینه که یدونه بستنی خیلی بزرگ بخری

corey
06-06-2008, 13:36
پس فعلا دست نگه میدارم تا 3-4 ماه دیگه که بتونم بنز رو بگیرم .
مدل حول و حوش 100 تومن ؟
دوست عزیز شما باید اول مشخص کنی تو چه کلاسی ماشین می خوای تا بعد دوستان کامل راهنمایی کنن
اگه سدان بخوای
با 100 تومن در حال حاضر میشه سری 3 سدان ب ام و خرید که بهترین سدان متوسط دنیاست و از نظر سواری واقعا بی نظیره و مدل 325 اون نزدیک 80 تا 90 تومن قیمت داره
رقیب سری 3 یعنی مرسدس c کلاس هم واقعا قشنگه و عالیه ولی تو سواری و هندلینگ به سری 3 نمیرسه و قیمتش با آپشن کامل بالای 100تومن قیمت داره

اگه ماشین اسپرت بخوای ب ام و سری 3 کوپه تو این قیمت واقعا عالیه و هم خشگله هم سواری بی نظیری داره و واقعا نسبت به قیمتش اتومبیل بی نظیری هستش

اگه suv بخوای انتخاب زیادی تو این قیمت داری اگه اتومبیلی مناسب برای شهر میخوای نیسان مورانو اگه اتومبیلی مناسب برای off-road میخوای پاژرو و پرادو انتخاب بهتری هستن

corey
06-06-2008, 13:40
این عکس سری 3 سدان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس سری 3 کوپه

اینم عکس c کلاس مدل 2008

samanajan
06-06-2008, 13:43
ببین تو مایه 100 میلیون لکسوس می توانی بخری ولی کمی باید از این نمایشگاه به اون نمایشگاه بری

samanajan
06-06-2008, 13:45
اینم عکس c کلاس مدل 2008

قیمت این ماشین بالای 100 است

mseddighi
06-06-2008, 14:06
حیف نیست تو ایران بیشتر از 50 تومن خرج ماشین کنی؟ خرید ماشین بالای 50 تومن مثل اینه که یدونه بستنی خیلی بزرگ بخری

چه ربطي داشت؟

dokhtaroneh
06-06-2008, 14:12
به آدرس زیر برو تما اطلاعات در مورد لکسوز هست.هم قیمت هم امکانات هم تمام مدل های موجود در ایران.

در ضمن بی ام و سری 3 بهترین انتخاب می تونه باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dokhtaroneh
06-06-2008, 14:22
مجید جان!!!!!!!!!! من 7 تومن رو به عنوان مثال عرض کردم. در ضمن قیمت رو هم بی خود بالا نبرید اس دی v8 الان 18000000 تومنه و در ضمن این قیمت هم به خاطر عدم ارائه این ماشین توسط ایران خودروست.والا قیمت واقعی اون 14650000بود.!!!!!!!!!!!!! و ایشون می تونن با 17 تومن یه تمیز تمیز گیر بیارن.و اگه کسی با 17 تومن بخواد تندر بگیره باید در سلامت عقلش شک کرد.

Actros
06-06-2008, 15:00
Mercedes Benz C Class 2008
c 200 kompresor

lord40
06-06-2008, 15:03
سدان سری 3 بی ام دبلیو بد جور رفت تو مخم....
corey عزیز و گرامی مرسی بابت عکسها
dokhtaroneh عزیز و گرامی مرسی بابت آدرس . سایت خیلی بدرد بخوریه .
samanjan مرسی عزیزم
pario جان خوب من چیکار کنم که باید بابت یه اتومبیل که ارزش واقعیش 50 تومنه 100 تومن بدم ؟این شرائطیه که این از خدا بی خبر ها پیش آوردن .

Bracket
06-06-2008, 15:32
دوست عزیز نسل قبل BMW سری 3 رو که نمیتونی با نسل جدید مرسدس کلاس c مقایسه کنی در این صورت بدون شک کلاس c نسل جدید از همه نظر خیلی بهتره البته این نظر شخصی منه ولی تو تست ها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اگه بتونی یه 328 کوپه هم بگیری عالیه اون از نسل جدید سری 3 هست با اینکه کوپه هست ولی فضای سرنشینهای عقبش کافیه و از یه ماشین کوپه خیلی بهتره .
منظورم این ماشینه :

corey
06-06-2008, 15:33
اینم توضیحاتی در رابطه با330سدان که البته تو ایران نسبت به 325 و 320 کمتره ولی از نظر قابلیت های فنی خیلی مدل 325 و 330 شبیه به هم هستند

سری 3 bmw پرفروش ترین محصول این کمپانی می باشد و سالیانه در حدود نیم ملیون دستگاه سری 3 تولید می شود
نسل جدید سری 3 در سال 2004 معرفی شد و تا کنون پرفروش ترین نسل از سری3 بوده طراحی این اتومبیل نیز ذر پی طراحی سری7 bmw صورت گرفته و نسبت به نسل های قبل خود کاملا متفاوت است ولی در کل دارای طرحی کاملا اسپرت است و تنها ایرادی که می توان به آن کرفت طراحی قسمت عقب ان است که به عقیده بسیاری از کارشناسان شبیه اتومبیل های ژاپنی است
اما bmw330 دارای موتور 3لیتری بنزینی به قدرت 255 اسب بخار می باشد و همچنین دارای گشتاور 214پوند بر فوت می باشد این اتومبیل در سال 2006 جز 10 اتومبیل برتر آمریکا قرار گرفت و همواره در تست های مقایسه ای در کلاس خودش رتبه اول را کسب کرده همچنین در تست هندلینگ که در اروپا برگزار میشود در سال 2006 و 2007 جز 10 اتومبیل برتر بوده که آماری قابل توجه است از رقیبان سری3 می توان به بنزc-class و آئودیa4 و همین طور کادیلاک cts و اینفینیتی g37 اشاره کرد
این هم لینک عکس از bmw330i
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

HOOSEIN 105
06-06-2008, 17:48
تندر فولش 15 تومن است نه 17 تومن . تازه اگه v8 بشه 14 تومن مدل v1 باید بشه 10 تومن . تازه اگه مدل وی 8 قیمتش 15 تومن بود دیگه باید قید مزدا و گل ورنا تندر پرشیا سمند 405 رو زد

HOOSEIN 105
06-06-2008, 17:51
تازه شما که میگید اگه به تندر با این همه امکانات 17 تومن بده عقلش کمه
پس پرشیا که 17 تومن است چی داره . به قول اقای rebort ادم سوار ماشین میشه نه کلاسش

HOOSEIN 105
06-06-2008, 17:56
به قول همون فامیلمون به من گفت که خط تولید تندر می خواد بخوابه . به خاطر چی . به خاطر همین انرژی هسته ای که باعث تحریم ایران شد و فرانسه هم قطعات رو فعلا نمیده .

lord40
06-06-2008, 18:28
بابا همتون خوره ماشینید . فقط امکانات دستتون نیست .....
من چون ظاهر واسم در اولویته از بین اینائی که معرفی کردین همونطور که گفتم همین BMW چشممو گرفته .
البته به اون سایت هم سر زدم دیدم LEXUS مدل LS کولاکه .فقط امکاناتو خوندم شیفته شدم ( کیه که نشه ! ). البته قیمتو که دیدم بر شدت شیفتگی افزوده شد : 162 میلیون !! البته مدل امکانات پائینترش 142 تومان بید . بابا 19 تا بلندگو تو اتاقش داره..!!!!
موتوری که دیگه نگم
اینم جزئیات :

corey
06-06-2008, 18:35
ب ام و سواری اسپت عالی داره و از این نظر تو دنیا تکه و ب ام و بهترین تولید کننده سدان اسپرت دنیاست
لکسس در عوض دارای سواری نرم و در اصل لوکس هستش و سواری اسپرتی نداره
در ضمن شما باید لکسس ls با مرسدس s کلاس و ب ام و سری7 مقایسه کنی نه با ب ام و سری 3

corey
06-06-2008, 18:41
راستی اینم سایت رسمی ب ام و ایران هستش

lord40
06-06-2008, 18:42
ب ام و سواری اسپت عالی داره و از این نظر تو دنیا تکه و ب ام و بهترین تولید کننده سدان اسپرت دنیاست
لکسس در عوض دارای سواری نرم و در اصل لوکس هستش و سواری اسپرتی نداره
در ضمن شما باید لکسس ls با مرسدس s کلاس و ب ام و سری7 مقایسه کنی نه با ب ام و سری 3

مقایسه نکردم . همینطوری ازش خوشم اومد . حرف شما متینه COREY جان .
هرچند من هم از سدان اسپورت و هم از سدان عادی خوشم میادو برام زیاد فرقی ندارن . هر کدوم جذابیتهای خاص خودشونو دارن .

Sport Samand
06-06-2008, 19:59
آقا من یه چیزی اینجا بگم و برم! هیچ کدوم از این پست هایی که زده شد رو نخوندم! ولی بزارین یه چیزایی رو روشن کنم! این هم نظریست خوب!

محسنات تندر نسبت به ریو:

ترمز ABS +کیسه هوا+موتور 16 سوپاپ با قدرت 105 اسب بخار(در حالی که موتور ریو 97 اسب بخار و 8 سوپاپ هست)+مصرف کمتر+امکانات رفاهی خوب!!!

حالا محسنات ریو نسبت به تندر:

هندلینگ خوب+خدمات پس از فروش! همین!

ببنیند! بیایم واقع بین باشیم! هر دوی این دو خودرو در دید عام کمی زشت هستن!(من خودم شخصا لوگان رو دوس دارم و می دونم اگه ریو کمی اسپرت بشه بسیار وحشی جلوه میکنه)

کلا انتظاری از این دو خودرو نداشته باشید! هر دو خودروی ارزان سازی شده هستند! سوپر اسپورت که مقایسه نمی کنید! شاید بگین ریو کجاش ارزان سازی بید من در جواب میگم کمی جستجو در نت به شما نشون میده که ریو در حال حاظر با موتور 1600 سی سی و قدرت 110 اسب بخار به عنوا یک خودروی ارزان و دانشجویی در آمریکا فروخته میشه(چه برسه همین 1500 سی سی و 97 اسب بخار که در قدیم در آکریکا تولید می شد)

تند هم به همین شکل! خودرویی ارزان سازی شده هست! نیگاه به قیمت کذایی این خودروی در بازار نکنید! اینا همش کشکه! اگه تیراژ بالا بره قیمت ها به قیمت کارخانه ای برای 3 مدل یعنی 8.5 تا 10.5 نزدیک تر خواهد شد!

ولی تست خودم در هر دو خودرو:

ریو! خودرویی نرم و کاملا باز کننده یک کره ای که دارای زیربندی ضعیفی نسبت به سایر رقبا مثل 405 هست! مصرف سوختش قابل قبول(البته تو ایران) و کلا ماشین پر صدایی هم هست!

تندر یا داچیا! این ماشین از هر نظر از تمامی رقبای خودش یه سرو گردن بالاتر هست(به غیر از 206 سدان)! شتاب عالی! مصرف خوب! امکانات خوب! ولی ای کاش این خودرو طوری طراحی می شد که قابلیت پاسخگویی به این قدرت موتور رو داشت! منظورم چیه؟ یعنی ای کاش کمی ارتفاع اینم خودرو کمتر بود! واقعا هندلینگش ضعیف هست! باز 100 رحمت به 206 هاچ بک! در پیچ ها با سرعت بالا اصلا حس خوبی نداری! ولی اگه از یه ساسپنشن خوب استفاده کنی اونوقت می تونی از قدرت موتور ماشین و عکس العمل های خوبی که به حرکات تو میده لذت ببری!:10:

کلا به شخصه تندر رو بیشتر از ریو قبول دارم! هر دو هم قابلیت تیون بالایی دارن! تندر تنها با یک سوپر چیپ قدرتش به 117 اسب بخار می رسه(حالا از توربو با بوست پاینن می گذریم)

ریو هم که دیگه همه موتور های مزدا رو می شناسند دیگه! همه میدونیم که بیس موتور همون موتور های معروف Bp هست که با کمی تغییرات میشه حتی قدرت هایی مثل 170 رو هم ازش گرفت:10:

dokhtaroneh
06-06-2008, 21:11
اصلا بی خیال برو با 17 میلیون 17 تا پیکان بخر به من چه.
در ضمن آقا حسین شما هم یه دستگاه تقویت IQ بگیر خیلی بهش نیاز داری.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چون می بینم اصلا حرفا رو نمی گیری.!!!!!!!!!!!!!!!!!

corey
06-06-2008, 22:29
مقایسه نکردم . همینطوری ازش خوشم اومد . حرف شما متینه COREY جان .
هرچند من هم از سدان اسپورت و هم از سدان عادی خوشم میادو برام زیاد فرقی ندارن . هر کدوم جذابیتهای خاص خودشونو دارن .
آره خب امکانات لکسس ls بی نظیره و پرفروش ترین ماشین لوکس آمریکاست
ولی ب ام و سری 3 چیز دیگست و هر سال جز 10 اتومبیل برتر سال انتخاب میشه و تازه تو تست هندلینگ بعضی وقت ها از سوپر اسپرت ها رتبه بالاتر میاره در کل تو این کلاس سری3 بدون رقیبه

NONE
06-06-2008, 22:32
تندر بهتره چون جديد تر وهم از نظر توان موتور سر تر از ريو است موتور ريو همون موتور پرايد است با كمي تغيير

saman007spy
06-06-2008, 22:33
پرادو 2 در بخر بابا . عشق

shahramcat
07-06-2008, 01:55
برای suv روی نیسان مورانو هم حتما فکر کن ......

ASHKAN_DGH
07-06-2008, 12:51
نظر من هم رو بی ام دبلیو هستش
راستی ماشین محمد رضا گلزار بی ام دبلیو سری 6 هستش:27:

JIGSA
07-06-2008, 16:35
برادرا ، خواهرا . . . .
یه نفر دیگه 15 تومن پول داره، میخواد بره ماشین بخره.
حالا اومده اینجا یه نظرسنجی کنه، نظر چهار نفر رو بپرسه.
شما اینجا دارین دعوا میکنین و به همدیگه توهین می کنین.

این Dokhtaroneh چنان داره از SD تعریف میکنه که کسی ندونه میگه طراحی خودشه.
تا الان هم ندیدم هیچ مدرک فنی بیاری که دلیل خوب بودن SD نسبت به Logan باشه.
هر وقت یه مطلب فنی آوردی حرفت قبول.

lavson1361
07-06-2008, 19:49
تندر بهتره چون جديد تر وهم از نظر توان موتور سر تر از ريو است موتور ريو همون موتور پرايد است با كمي تغيير
داداش لطفا" دلیل بیار , گاراژی حرف نزن !!!!

Sport Samand
07-06-2008, 20:36
آقا من یه چیزی اینجا بگم و برم! هیچ کدوم از این پست هایی که زده شد رو نخوندم! ولی بزارین یه چیزایی رو روشن کنم! این هم نظریست خوب!

محسنات تندر نسبت به ریو:

ترمز ABS +کیسه هوا+موتور 16 سوپاپ با قدرت 105 اسب بخار(در حالی که موتور ریو 97 اسب بخار و 8 سوپاپ هست)+مصرف کمتر+امکانات رفاهی خوب!!!

حالا محسنات ریو نسبت به تندر:

هندلینگ خوب+خدمات پس از فروش! همین!

ببنیند! بیایم واقع بین باشیم! هر دوی این دو خودرو در دید عام کمی زشت هستن!(من خودم شخصا لوگان رو دوس دارم و می دونم اگه ریو کمی اسپرت بشه بسیار وحشی جلوه میکنه)

کلا انتظاری از این دو خودرو نداشته باشید! هر دو خودروی ارزان سازی شده هستند! سوپر اسپورت که مقایسه نمی کنید! شاید بگین ریو کجاش ارزان سازی بید من در جواب میگم کمی جستجو در نت به شما نشون میده که ریو در حال حاظر با موتور 1600 سی سی و قدرت 110 اسب بخار به عنوا یک خودروی ارزان و دانشجویی در آمریکا فروخته میشه(چه برسه همین 1500 سی سی و 97 اسب بخار که در قدیم در آکریکا تولید می شد)

تند هم به همین شکل! خودرویی ارزان سازی شده هست! نیگاه به قیمت کذایی این خودروی در بازار نکنید! اینا همش کشکه! اگه تیراژ بالا بره قیمت ها به قیمت کارخانه ای برای 3 مدل یعنی 8.5 تا 10.5 نزدیک تر خواهد شد!

ولی تست خودم در هر دو خودرو:

ریو! خودرویی نرم و کاملا باز کننده یک کره ای که دارای زیربندی ضعیفی نسبت به سایر رقبا مثل 405 هست! مصرف سوختش قابل قبول(البته تو ایران) و کلا ماشین پر صدایی هم هست!

تندر یا داچیا! این ماشین از هر نظر از تمامی رقبای خودش یه سرو گردن بالاتر هست(به غیر از 206 سدان)! شتاب عالی! مصرف خوب! امکانات خوب! ولی ای کاش این خودرو طوری طراحی می شد که قابلیت پاسخگویی به این قدرت موتور رو داشت! منظورم چیه؟ یعنی ای کاش کمی ارتفاع اینم خودرو کمتر بود! واقعا هندلینگش ضعیف هست! باز 100 رحمت به 206 هاچ بک! در پیچ ها با سرعت بالا اصلا حس خوبی نداری! ولی اگه از یه ساسپنشن خوب استفاده کنی اونوقت می تونی از قدرت موتور ماشین و عکس العمل های خوبی که به حرکات تو میده لذت ببری![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

کلا به شخصه تندر رو بیشتر از ریو قبول دارم! هر دو هم قابلیت تیون بالایی دارن! تندر تنها با یک سوپر چیپ قدرتش به 117 اسب بخار می رسه(حالا از توربو با بوست پاینن می گذریم)

ریو هم که دیگه همه موتور های مزدا رو می شناسند دیگه! همه میدونیم که بیس موتور همون موتور های معروف Bp هست که با کمی تغییرات میشه حتی قدرت هایی مثل 170 رو هم ازش گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ASHKAN_DGH
07-06-2008, 22:47
این ماشینی که می گم بخر جون دادا نه هم توش نیار
Gol
خداییش حرف نداره دست ایرانی جماعتم توش نرفته
بخر حالشا ببر

dokhtaroneh
07-06-2008, 23:07
برادرا ، خواهرا . . . .
یه نفر دیگه 15 تومن پول داره، میخواد بره ماشین بخره.
حالا اومده اینجا یه نظرسنجی کنه، نظر چهار نفر رو بپرسه.
شما اینجا دارین دعوا میکنین و به همدیگه توهین می کنین.

این Dokhtaroneh چنان داره از SD تعریف میکنه که کسی ندونه میگه طراحی خودشه.
تا الان هم ندیدم هیچ مدرک فنی بیاری که دلیل خوب بودن SD نسبت به Logan باشه.
هر وقت یه مطلب فنی آوردی حرفت قبول.

کوچولو... آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.SD دلیل فنی نمی خواد از هر نظر که فکر کنی از تندر بهتره. بازم می گم کوچولو برو بپرس بعد بیا ...:21::27:

Sport Samand
07-06-2008, 23:16
این ماشینی که می گم بخر جون دادا نه هم توش نیار
Gol
خداییش حرف نداره دست ایرانی جماعتم توش نرفته
بخر حالشا ببر
من واقعا شرمندم وئلی تنها چیزی که این خودرو(گل) نداره کیفیت هست! اگه فکر می کنین این خودرو دارای کیفیت اصیل یک آلمانی هست کاملا در اشتباهی! این خودرو کاملا برزیلی هست و کلا عمر قطعاتش خیلی پایینه! مصرفشم که نگم بهتر!

کلا این پلتفرم رو تو بریل زدن نه تو آلمان!:10:

قیمتش هم که کاملا کذایی هست!

در ضمن می بینم رقابتی سهمگین بین داچیا و SD در این تاپیک ایجاد شده!!!!

من با اینکه داچیا رو قبول دارم ولی به نظرم SD یکم بالاتر قرار میگیره!!!!

خوب همتون می دونین که این دوخودرو 16 سوپاپ هستن! 1600 سی سی سی هستن! قدرت موتور SD 108 اسب بخار و قدرت موتور داچیا 105 اسب بخار! ولی در کمال تعجب شتاب گیری داچیا در 0 تا 100 بهتر از SD هست! یعنی در 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت تندر یا همون داچیا شونه حریف رو به خاک می ماله! ولی وای به روزی که کل کل به مناطق پر پیچ برسه! اونوقته که اکسل GTI 206 سدان خودنمایی میکنه و کلا تو هندلینگ SD حتی از ودرویی مثل سمند هم در حالت استاندارد بهتر عمل میکنه!

کلا به خاطر اکسل GTI و ظاهر عامه پسند تر من SD رو بهتر از داچیا میدونم! دلایل دیگه ای هم دارم که شاید دوستان داچیا باز یا SD باز منو مورد ضرب وشتم قرار بدن:31:

دوستان سعی کنین وقتی مقایسه ای می کنین کاملا علمی باشه!!! بنده شخصا تا خودرویی تست نکنم هیچ وقت در موردش نظر نمیدم! خدا رو شکر تمامی محصولات داخلی رو بخوبی می شناسم و به رفتار اونها در شرایط مختلف آشنا هستم! حالا بازم کمکی خواستین بگین!:10:

ehsssssan
08-06-2008, 02:00
دوست من یه سری به این لینک ها بزن و نظرت رو راجع به انتخاب های من بگو

نیسان مورانو

ehsssssan
08-06-2008, 02:01
ولی میخوام یه خبر بد بدم که سهمیه بنزین ماشین های 2000 سی سی به بالا رو قطع کردن

ASHKAN_DGH
08-06-2008, 09:22
ولی دوست عزیز این ماشین گل را به جای دوو سیلو اسم نویسی کردند (همونطور که میدونی سیلو اسم نویسی نمیشه)از نظر کیفیت هم همه ازش راضین مخصوصا شتابش وتازه کلاسشم از خودروهای تو این رنج قیمت بیشتر هستش کلا بهترین ماشینها تو این رنج قیمت ورنا و گل هستن اگه سیلو هم اسم نویسی میشدش من اون را هم پیشنهاد میکردم

لوگان
08-06-2008, 10:53
فکر کنم پراید خرجش کمتر باشه و به نظر من هم قطعاتش بیشتره هم قطعاتش زیاد تره .پراید فکر کنم بهتر باشه

Sport Samand
08-06-2008, 12:31
ولی دوست عزیز این ماشین گل را به جای دوو سیلو اسم نویسی کردند (همونطور که میدونی سیلو اسم نویسی نمیشه)از نظر کیفیت هم همه ازش راضین مخصوصا شتابش وتازه کلاسشم از خودروهای تو این رنج قیمت بیشتر هستش کلا بهترین ماشینها تو این رنج قیمت ورنا و گل هستن اگه سیلو هم اسم نویسی میشدش من اون را هم پیشنهاد میکردم
سیلو رو از اونجا که کارخانه GM دوو رو از کره خرید دیگه نمی تونن تولید کنن! در اینکه ماشین خوبی بود شکی نیس! ولی مگه هر چیزی که جای قبلی توالید میشه باید کیفیت قبلی رو داشته باشه دوست عزیز! من به شما قول میدم که گل نه شتاب داره نه زیبایی آنچناینی و نه کیفیت! آخه ماشینی که 0 تا 100 اون 1.5 باشه میشه پر شتاب؟؟؟ اونوقت سمند هم باید پر شتاب باشه درسته؟؟؟؟

باز هم نظر هر کس محترم و قابل بررسی هست!:10:

ASHKAN_DGH
08-06-2008, 18:47
حالا گلا بی خیالش نظرت راجع به ورنا چی هستش؟؟؟؟؟

dokhtaroneh
08-06-2008, 20:57
بهتره بری با این اوضاع سهمیه بندی با این پول 10 تا پراید بگیری!!!!!!!!!!!!!!

vahid_civil
08-06-2008, 21:08
باهاش بگرد یه خونه یا زمین پیدا کن و بخر اونوقت بعد از 2 ماه پولت دو برابر میشه و میتونی بنز آخرین سیستم بگیری

mhaf
08-06-2008, 21:59
ایول خیلی باحال توضیح دادی
بسی لذت بردیم

shahramcat
08-06-2008, 22:35
بهتره بری با این اوضاع سهمیه بندی با این پول 10 تا پراید بگیری!!!!!!!!!!!!!!

منم موافقم .....

lord40
08-06-2008, 23:00
دوست عزیز آقا احسان من از مورانو به شدت متنفرم . اصلا وقتی میبینمش مور مور میشم . حاضرم یه 206 رو فول آپشن کنم ولی سوار این ماشین نشم ... راجع به سهمیه ... یعنی باید بالای 2000 ها برن لیتری 400 پول بدن ؟ واسه چی سهمیشونو قطع کردن ؟!!!!
اگه این خبر درست باشه همون تز 206 قوت میگیره ... اسم تاپیک روهم باید عوض کنیم بذاریم : چگونه با 80 تومان 206 بخریم .؟

ehsssssan
09-06-2008, 02:37
دوست عزیز آقا احسان من از مورانو به شدت متنفرم . اصلا وقتی میبینمش مور مور میشم

به نظر من که قیافه خفنی داره ولی خب نظر ها فرق میکنه

داداش شما ماشینتو بخر بعد با 5 ملیون دیگه یه وانتی نیسانی بخر بنداز گوشه پارکینگ و از کارتش استفاده کن نیسان 600 لیتر بنزین داره هر ماه

نظرتو راجع به اینها نگفتی (البته چون فرمودین چند ماه دیگه پولت زیاد میشه دارم اینارو پیشنهاد میدم)

لگسز LS460

لگسزLS460LWB ottoman

کد LS110

مدل و رنگ

2008- آپشن کامل مشکی و نقره ای
مشخصات موتور و دنده

8 سیلندر 4600 سی سی 342HP اتوماتیک(جدیدترین تکنولوژی ساخت موتور در جهان)
امکانات

8 دنده اتوماتیک با قابلیت تبدیل به 8 دنده دستی(اولین درجهان)-فرمان برقی حساس به سرعت-صفحه نمایش 8 اینچ با DVD -فویگیشن GSP -دوربین عقب ماشین-راهنمای صوتی عربی انگلیسی-رینگ 19 اینچ-4ناحیه تهویه هوا-اتاق خودرو آکوستیک شده-رادیو و MP3 به همراه 19 عدد بلندگو و 6 عدد DVD چنجر-16 حافظه تنظیم صندلیهای جلو و 3 حافظه تنظیم صندلیهای عقب -صندلی چرم-تهویه هوا عقب و جلو-فرمان برقی با حافظه-فرمان چرمی 4 پره-آفتاب گیر برقی برای جلو و عقب-کروز کنترل-سیستم نگهدارنده ترمز-12 عدد ایربگ-پیشرفته ترین سیستم ترمز(TRC,VSC,BAS,ABS,EBD) -برف پاکن های برقی حساس به باران-هشدار دهنده باد لاستیک ها-Infrared ...
DVD مخصوص صندلی عقب با صفحه نمایش 9 اینچ - طول خودرو 12 سانت بزرگتر از مدل ساده - سیستم ورود به خودرو با کارت هوشمند.

صندلی راحتی با 45 درجه زاویه چرخش - روکش صندلی چرم مخصوص -DVD مستقل برای صندلی های عقب - سیستم ریلکسیشن مخصوص لگسوز - کیسه ایمنی هوای متکایی سرنشینان عقب - میز تزئینی تاشو

قیمت

فروش سفارشی

تحویل 29 روزه

خرید خودرو
869،000،000 ریال
حقوق گمرکی
566،500،000 ریال

شماره گذاری
171،500،000 ریال

حمل و نقل
8،000،000 ریال
ثبت سفارش ، ترخیص ، بیمه ثالث و ...

6،500،000ریال
جمع کل
1،621،500،000 ریال

* به مبلغ نهایی فوق دو درصد بابت کارمزد شرکت اضافه میگردد.
* قیمت خرید خودرو با توجه به موجودی در خارج از کشور تا قبل از عقد قرارداد قابل تغییر میباشد.

لگسزLS460LWB Long

کد LS111

مدل و رنگ

2008- آپشن بلند مشکی و نقره ای
مشخصات موتور و دنده

امکانات

8 دنده اتوماتیک با قابلیت تبدیل به 8 دنده دستی(اولین درجهان)-فرمان برقی حساس به سرعت-صفحه نمایش 8 اینچ با DVD -فویگیشن GSP -دوربین عقب ماشین-راهنمای صوتی عربی انگلیسی-رینگ 19 اینچ-4ناحیه تهویه هوا-اتاق خودرو آکوستیک شده-رادیو و MP3 به همراه 19 عدد بلندگو و 6 عدد DVD چنجر-16 حافظه تنظیم صندلیهای جلو و 3 حافظه تنظیم صندلیهای عقب -صندلی چرم-تهویه هوا عقب و جلو-فرمان برقی با حافظه-فرمان چرمی 4 پره-آفتاب گیر برقی برای جلو و عقب-کروز کنترل-سیستم نگهدارنده ترمز-12 عدد ایربگ-پیشرفته ترین سیستم ترمز(TRC,VSC,BAS,ABS,EBD) -برف پاکن های برقی حساس به باران-هشدار دهنده باد لاستیک ها-Infrared ...
DVD مخصوص صندلی عقب با صفحه نمایش 9 اینچ - طول خودرو 12 سانت بزرگتر از مدل ساده - سیستم ورود به خودرو با کارت هوشمند.

قیمت

فروش سفارشی

تحویل 29 روزه

خرید خودرو
844،000،000 ریال
حقوق گمرکی
518،000،000 ریال

شماره گذاری
158،000،000 ریال

حمل و نقل
8،000،000 ریال

6،500،000 ریال
جمع کل
1،534،500،000 ریال

* قیمت خرید خودرو با توجه به موجودی در خارج از کشور تا قبل از عقد قرارداد قابل تغییر میباشد.

لگسزLS460SWB

کد LS112

مدل و رنگ

2008- آپشن پایه مشکی و نقره ای
مشخصات موتور و دنده

امکانات

قیمت

فروش سفارشی

تحویل 29 روزه

خرید خودرو
793،000،000 ریال
حقوق گمرکی
479،000،000 ریال

شماره گذاری
147،500،000 ریال

حمل و نقل
8،000،000 ریال

6،500،000ریال
جمع کل
1،434،000،000 ریال

منبع

Sport Samand
09-06-2008, 12:32
حالا گلا بی خیالش نظرت راجع به ورنا چی هستش؟؟؟؟؟

اونم ماشین خوبی هست! محصول شرکت راین خودرو(از توابع کرمان موتور)

امکاناتش تقریبا کامل!
ایربگ!
ABS! + EBD!!
و .....

ولی قیافه تعطیل!:31:

lord40
09-06-2008, 13:14
لکسوزو صفحه قبل گذاشتم خودم .
بعد از فکر کردن به این نتیجه رسیدم خریدن این ماشینها ( بالای 100 تومان ) تو ایران اشتباهه . قطعات کم پیدا میشه . خرج صافکاری و تعمیرش خدا تومنه چون نمایندگی درست و حسابی که ندارن همه هزینه هاش کتره ایه .
ضمنا با این فرهنگ پائین رانندگی حیف اون ماشینه که بندازیش تو این خیابونا که هر ثانیه تنت بلرزه که همه راننده ها موئی از کنارت رد میشن . این ماشینها مال همون بزرگراهها و خیابونای آلمان و کاناداست و سایر کشورهای مشابه ..
الان تو فکر آزرا هستم . یه چیزم هست اونم اینکه تو خط suv نیستم . به نظر suv مال تریپ مرد خانواده با اهل و عیاله با مسافرتهای زیاد .

mazdakaa
09-06-2008, 16:03
بنظر من ماشین ترجیحا صفر
با این پول پراید 85 تا 86

ASHKAN_DGH
09-06-2008, 16:26
آره دقیقا ولی من اگه جای این دوستمون بودم یه سیلوی تمیز و مدل بالا بر میداشتم یا هم ورنا را:27:

kiwi
09-06-2008, 20:28
من يكي از فميلامون 1 سيلو داره برا پيدا كردن لوازمش پدرش در اومده.
اگه با ماشين زياد اينور اونور منيري سيلو بگير
وقتي هم خواستي بگيري تست كن حتما ماشين جوندار گاز بخوره
بعضي از سيلو ها فقط الكي گاز ميخورن راه نميرن.درست كردنش هم بدبختي داره
ولي اگه ماشين رديف باشه چيزه خوبيه

ehsssssan
09-06-2008, 22:12
لان تو فکر آزرا هستم . یه چیزم هست اونم اینکه تو خط suv نیستم . به نظر suv مال تریپ مرد خانواده با اهل و عیاله با مسافرتهای زیاد .

داری به یه سوپر ویچین فکر میکنی من تحسینت میکنم بقیه پولت هم میمونه تو جیبت و میتونی یه فکر دیگه به حالش بکنی
یا اینکه با این وضع بنزین باید یه وانت هم بخری

درمود suv هم بگم این یه نظر شخصیه
ماشین های شاسی بلند درسته که جا دار و ظریت بالایی دارن ولی منحصر خانواده ها ساخته نشدن
اگه پشت فرمان پرادو - رونیز - و . . . بشینی میفهمی من چی میگم
عشق تموم معناست
البته اگه شما سن و یه بیوگرافی کوچولو و همینطور ماشین های قبلی رو اشاره کنی بهتر میشه راهنماییتون کرد

ضمنا با این فرهنگ پائین رانندگی حیف اون ماشینه که بندازیش تو این خیابونا که هر ثانیه تنت بلرزه که همه راننده ها موئی از کنارت رد میشن . این ماشینها مال همون بزرگراهها و خیابونای آلمان و کاناداست و سایر کشورهای مشابه ..

کاملا موافقم با این حرفت علاوه بر این که تازگی ها یه تاپیک مزخرف هم در این مورد زده شده

dokhtaroneh
10-06-2008, 00:46
به نظر من پراید بگیر... شما باید فکر قطعات و خرابی ماشینو خدا نکرده تصادف رو هم بکنی.با 6.5 یه پراید تمیز تمیز گیرت می یاد اما سیلو گیرن نمیاد.

Super Spamer
10-06-2008, 19:26
دوستان عزيز ، لطف كنيد و ماشين هايي رو كه پيشنهاد مكنيد همراه با اسم ، عكس ، مشخصات ، توضيحات و در صورت امكان با يه لينك باشه !

من بودجه اي در حدود 75 ميليون تومان به دستم خواهد آمد كه ميخوام قسمت زيادي از اون رو ( و حتي همش رو ) خرج ماشين كنم .

قبلا سمند ال ايكس . پژو پرشيا و پرادو داشتم لطفا اين ماشين ها رو پيشنهاد نكنيد. :5:

پدر زن آيندم هم به تازگي آزرا خريده پس اين ماشين رو هم بيخال :41:

لطفا ماشين هايي كه پيشنهاد ميكنين ، خز نشده باشن .

خيلي ممنونم. موفق باشيد:11:

vahidrjb
10-06-2008, 22:14
هيلمن 1975 بهترينه . 1 تومن بخرش و 74 تومنم اسپورتش كن

sonyericsson_w
10-06-2008, 22:58
تو كه تو كار سيتروئني 160 تا ژيان بخر هر روز يكيشو سوار شو.
شوخي كردم
ميگم با وضع بنزين حالا صرف نميكنه ولي من ميگم بنزهاي كلاس E, C يا Bmw بخر مثلا 320
ولي پرادو نخر كه سوختش بالاست

torpedo
10-06-2008, 23:07
بین ماشینهایی که گفتی پراید خیلی بهتره چون اونا خیلی قدیمی شدن

torpedo
10-06-2008, 23:10
مسلما تندر چون امکانات بیشتری از ریو داره . البته قیمتشم بیشتره ولی از لحاظ زیبایی حرفی برای گفتن نداره

rozy_1500
11-06-2008, 03:20
من خودمم دنبال یه چیزی مثل تو میگردم یه چیزی که سرش به تنش بیارزه
اگه از نیسان مورانو خوشت میاد بگیر ماشین عالی یه
آزرا هم خیلی عالیه که تو حذفش کردی

لوگان
11-06-2008, 09:04
شاید این سوال تکراری باشه .دوستان عزیز از جمله آقای حسین وسایر دوستان جدا جدا پرسیده بودند که مثلا 206 یا 405 یا مثلا تندر یا ریو ویا مثلا با 14 تومان چی بخرم حالا می خواهیم کلا بدونیم مردم ایران کدام خودروی بین 10 تا 20 میلون را بیشتر می پسندند.
------------------------------------------------------------------------------------
طبق بحث های انجام شده تا تاریخ 8/5/87 206تیپ 5 از نظر متور بهترینه.

ادامه دارد........

corey
11-06-2008, 09:38
پرادو 6سیلندر که از نظر کار کرد عالیه
پاجرو که از همه نظر عالیه ولی خرجش نسبت به پرادو بیشتره
نیسان مورانو که بهترین سواری تو ماشین های suv بازار ایران تو رنج کمتر از 90 تومن داره
تویوتا کمری se
هیوندای سونوتا v6
هیوندای تیبورن یا همون کوپه
ب ام و 320 سدان که بهترین سواری بین سدان های متوسط دنیا داره
اگه ماشین دیگه ای یادم اومد بهت میگم

samanajan
11-06-2008, 10:56
ماشین شاسی بلند می خاوهی

یا کوتاه

Bracket
11-06-2008, 15:14
به نظر منم پرادو 6 سلندر بهتر از مورانو هست .

samanajan
11-06-2008, 19:59
طرف بن شده فایده ندارد ادامه ندهید

corey
11-06-2008, 21:30
طرف بن شده فایده ندارد ادامه ندهید
آره فکر کنم رکورد زده با 4تا پست بن شده

mohammadreZa
12-06-2008, 01:08
سوناتا رو خط بکش اصلا دورورش نرو این ماشین بعد از مدت کوتاهی به سر و صدا میاد شما هم که اول تاپیک گفتی سرعت ماشین زیاد واست مهم نیست احتمالا شتاب و کلا تو کار کلکل نیستی. مزدا سه نمیدونم چطوریاست ولی به هر حال ماشین شیک و جمع جوریه و گزینه خوبیه ولی خوب مگان علی رغم شتاب کمتر امکانات مناسب و ظاهر شیکی در کنسول وسط و کلا اتاق از نمای درون داره.
بیرونشم که بیشتر نسبت به داخل سلیقه ای هست واگذار میکنم به خودتون و در موردش اظهار نظر نمیکنم.

mohammadreZa
12-06-2008, 01:15
راستی تیپ فول (2000) مگان منظورم بود که اتومات هم هست
1600 چیزی قابل عرضی نداره

Hektor
12-06-2008, 01:36
راستی تیپ فول (2000) مگان منظورم بود که اتومات هم هست
1600 چیزی قابل عرضی نداره
رنو مگان گیربکسش تیپترونیک هست و من امتحان کردم
بدنه ی بسیار امن و محکمی داره که شاید باورتون نشه

ehsssssan
12-06-2008, 02:17
سوناتا بعد از مدت کوتاهی به سر و صدا میاد

آخه این که اینجا نوشتین یعنی چی؟
مگه آردی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
سوناتا به صدا میافته؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی جالبه

Ceramic
12-06-2008, 08:35
این شکل مقایسه ها ، هیچکس رو به نتیجه نمی رسونه .

اگه شروع کننده ی تاپیک همه مون رو سر کار نذاشته باشه .... باید بگم بهترین روش برای انتخاب ، تهیه ی یک چک لیست هست که موارد مختلفی رو که در خرید ماشین باید مد نظر داشت ، در اون می نویسید و بعد یکی یکی خودروهای این محدوده ی قیمت رو با اون تطبیق میدید .

نهایتا یه جدول امتیاز به دست میاد که خوب اگه با سلیقه تون هم تطبیق داشت ، میتونین بگین بهترین انتخاب رو انجام داده این .

امابه عنوان یه نظر خیلی دم دستی باید بگم فعلا رقیبی برای مگان از نظر « به روز بودن » ، ایمنی ، و سیستم فنر بندی در این محدوده ی قیمتی نداریم .

ماتاتا
12-06-2008, 08:47
یه چیزی بخر که بهش سهمیه تعلق بگیره..! :46:

e.khafan!
12-06-2008, 12:33
سلام ،

میشه چند تا ماشین دور و بره 35 تومن معرفی کنید ، لطفا قیمت روز رو هم بگین هم چنین بگین کدوم بهتره ممنون ! :46:

ماشینایی که خودم پیدا کردم : مزدا 3 - مگان - کیا سراتو - زانتیا - اگه ماشین دیگه ای هم هست بگین لطفا راجع به این 4 تا ماشین هم بگین ، من که کلا با زانتیا مخالفم اما نظرتون رو بگین مخصوصا اگر کسی راجع به کیا سراتو چیزی می دونه یا عکس مدلی که تو ایرانه رو داره بگه .

بسیار بسیار ممنون :10:

e.khafan!
12-06-2008, 12:36
من خودم واسه سراتو یه چیزی پیدا کردم :

Hektor
12-06-2008, 12:43
سلام ،

میشه چند تا ماشین دور و بره 35 تومن معرفی کنید ، لطفا قیمت روز رو هم بگین هم چنین بگین کدوم بهتره ممنون ! :46:

ماشینایی که خودم پیدا کردم : مزدا 3 - مگان - کیا سراتو - زانتیا - اگه ماشین دیگه ای هم هست بگین لطفا راجع به این 4 تا ماشین هم بگین ، من که کلا با زانتیا مخالفم اما نظرتون رو بگین مخصوصا اگر کسی راجع به کیا سراتو چیزی می دونه یا عکس مدلی که تو ایرانه رو داره بگه .

بسیار بسیار ممنون :10:
کیا محصولات خیلی خوب و برجسته ای تا حالا بیرون نداده اینم باید زیر پاش خوب تست بشه بوسیله ی مردم.نظر شخصی من اینه که دور این رو فعلا خط بگیر
مخصوصا اینکه خودروهای بسیار معروف,خوشنام و خوبی مجهز به همه ی فناوری های پیشرفته توی این قیمت که شما میخوای مثل رنو مگان یا مزدا3 وجود داره توی بازار:10:

ضمنا درباره ی زانتیا پرسیدی... من از سواری بسیار عالیش که بلطف سیستم هیدرواکتیو سیتروئن هست کیف می کنم اما ایمنی پایینی داره که مال استاندارد 10-15 سال پیش هست و فقط هم 2 کیسه ی هوا داره! ضمنا موتورش هم نسبت به خودروهای روز دنیا توی این رنج قیمت
بنظر من پرصداتر هست
ضمنا
قیمت الانش که بالای 30 میلیون هست کاملا کاذب هست و قیمت واقعیش توی بازار ایران باید مثل اولش همون 20-21 تومن باشه و بیشتر از این ارزش پول دادن نداره

e.khafan!
12-06-2008, 12:54
ولی به نظر نمیاد بد باشه ، هر چند طراحی اش خیلی سادست فقط توش پلاستیکه نه طرح چوبی نه چیزی ! این مگانایی که داخل تولید می شه چه آپشنایی نداره ؟

هکتور جان بسیار ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hektor
12-06-2008, 13:23
نه بد که نیست اتفاقا خوب هم هست و من نظر قبلیم رو اصلاح میکنم اگه برداشت نادرست ازش شد.
علت هم اینه که کیا خیلی توی بازار داخلی محصولات درخشانی نداره.پراید و ریو رو تست کردم اصلا نکته ی مورد توجهی نداشتند.شاید این سابقه ی ذهنی از محصولات کیا باعث میشه درباره ی این خودروی 2008 هم ابتدا نظرات خیلی موافقی نشنوید شما!

اما اگه شما اولین مدلهایی رو که وارد بازار میشه چون مستقیم وارد کشور شده و قطعات نامرغوب داخلی روی اون نیست بگیرید طبعا کیفیت بهتری داره تا سری های بعدیش.گیربکس تیپترونیکش شبیه مگان هست و نقطه ی مثبت خوبیه.کمک های پنوماتیکش و یک سری جزییات داخلی که نوشته البته اگه استاندارد باشه و آپشنال نباشه از نقاط مثبت دیگشه.
چیزی که مهمه اینه که اگه شما جایی دیدید درباره ی داشتن 5 ستاره ی ایمنی سراتو از NHTSA صحبت شده باید در نظر بگیرید که اون سراتو 6 کیسه ی هوا داشته نهمثل این 2 تا !
از یک طرف دیگه لوازم یدکی ارزون داره.اما طراحی بیرونیش در مقابل مزدا3 حرفی برای گفتن نداره(البته فقط قابل توجه کسانیکه به طراحی ظاهری ماشن اهمین زیادی میدن)
ضمنا ABS که نوشته 2 کاناله هست نه 4 کاناله
این ظاهرا گفته ی نویسنده ی قسمت خودرو یاهو ، اندی اینرایت هست که شاید جنبه ی تبلیغاتی هم داشته باشه :
" به یاد دارم سال 2002 یک سراتو رو تست کردم و اونقدر از این خودرو متنفر شدم که خیلی منفی در موردش نوشتم اما آلآن در سال 2007 ، می تونم پیش بینی کنم سراتو یکی از خودرو های پر فروش کیا در استرالیا بشه ، این خودرو اونقدر بهتر از قبل شده که حاضرم بهترین توصیفاتی که بلدم رو برای معرفیش به کار ببرم "
خلاصه می کنم تا انتخاب راحت بشه برای شما
اگه با طراحی مگان یا مزدا 3 کنار نیومدید انتخاب بعدی شما کیا سراتو میتونه باشه که انتخاب مناسبی هم هست.شرایط تحویلش هم فعلا خوبه

HOOSEIN 105
12-06-2008, 14:03
خیلی خوب توضیح دادی اقای سمند اسپرت
ولی تندر اون قدش که بلند است رو زیاد نگاه نکن
چون بعد 5000 کیلومتر و ابندی شدن فنر هاش میخوابه و دیگه اون قیافه ضایع رو نداره
نکته بعدی تعادل تندر تو سرعت یا همون اصطلاح خودمون تو دست است . ماشین رو هوا نیست . بعد یه چیز جالب اینه که تو 190 که من باهاش رفتم صدای موتور اصلا نمیاد
ولی حیف خیلی کم پر میکنه . سریع تا 190 میره بعد اون انگار که ماشین سرعتش قفل شده (هیچ جوره بیشتر از 190 نمیره )
اگه دنبال خودرویی هستین که شتاب ثانویش خوب باشه تندر عالیه و لی اگه برای تاپ اسپید میخوای ریو یا سمند

HOOSEIN 105
12-06-2008, 14:29
کوچولو... آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.SD دلیل فنی نمی خواد از هر نظر که فکر کنی از تندر بهتره. بازم می گم کوچولو برو بپرس بعد بیا ...:21::27:

داری دور بر میداریا
اس دی مال خودت
برو با لامبورگینی مقایسه کن حال کن :21:

اون دستگاه ای کیو بدرد تو میخوره که اس دی رو با لامبورگینی اشتباهی گرفتی

HOOSEIN 105
12-06-2008, 14:44
فقط مگان 2000
شک نکن

Bracket
12-06-2008, 14:50
کیا سراتو دیگه بدرد نمیخوره , چون سهمیه بنزین نمیگیره پس هیچی مگه اینکه بخواین هزینه لیتری 540 تومن بنزین رو بدین . میمونه مگان 2000 که اونم تولید داخل نیست و مستقیما وارداتیه البته قرار تولید داخل بشه ولی کی خدا میمونه قیمت صفرشم 37-38 تومنه الان و خیلی کمم هست . مزدا 3 هست که به صورت Ckd توایران فکر کنم تولید میشه اینو شک دارم بازم اگر تولید بشه سهمیه میگیره و انتخاب خوبیه , بعدشم زانتیا .
پس آخر به نظر من یا فقط میتونید مزدا 3 یا زانتیا بگیرید .

e.khafan!
12-06-2008, 15:31
از همه ی دوستان بسیار ممنونم . اگ میشه ر قیمت مزدا 3 تیپ 2 و 3 رو با فول آپشن سراتو بدید . ممنون

اگر کسی از امکانات رفاهی مگان خبر داره بگه ، چون هیچ جا نیست ( به جز کولر و کمربند (!) و اینا ) .

e.khafan!
12-06-2008, 18:42
مزدا 3 تیپ 3 - 36

Actros
13-06-2008, 00:14
مزدا 3
هیوندای سوناتا 6 سیلندر . اگه پولت برسه

mohammadreZa
13-06-2008, 00:40
آخه این که اینجا نوشتین یعنی چی؟
مگه آردی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
سوناتا به صدا میافته؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی جالبه

دیگه به این سن وسال فرق آردی رو با سوناتا میفهمم
چندی پیش سوار بر سوناتای مدل 2007 یکی از دوستان شدم که کاملا متوجه این مشکل اتومبیل شدم.
صحبتی نداری؟

mohammadreZa
13-06-2008, 00:56
در مورد سراتو هر چی میخوای بدونی به میثم admin سایت pm بده :D
همه چیزشو واست رو میکنه

rozy_1500
13-06-2008, 01:46
پس حتما باید درمورد مزدا هم ب سینا ادمین pm بده ؟
به نظر من مگان چیز خوبیه و به قیمتش می ارزه
اگه با تیپش حال میکنی حتما اینو بگیر
زشت نیست ولی ساده هستش که بعضیا مثل من با این سادگیش حال میکنن و بعضی ها هم نه
من خودم یه ماشین دارم که به نظر من خوبه ببین نظرت در موردش چیه؟
gen2
من این ماشین رو بخاطر طراحی بسیار زیباش خریدم واقعا شیکه

rozy_1500
13-06-2008, 02:04
مگان ماشین خوبیه ولی وقتی تو میتونی سوناتا یا مزدا 3 بگیری چرا مگان بگیری

ehsssssan
13-06-2008, 02:14
شاید چپی تصادفی یا مشکل خاصی داشته
پسر عمه ی من که سوناتا دارن 1 سال هم بیشتر میشه زیاد میرونه منم خیلی وقتها باهاشم راحتی ماکسیما رو نداره ولی اصلا سر و صدا نداره

dokhtaroneh
13-06-2008, 05:19
مزدا 3 تیپ 3 خیلی عالیه زود باش تا ...

dokhtaroneh
13-06-2008, 05:28
مودب باش نازی! داغ نکن!! جوش نزن!!!

HOOSEIN 105
13-06-2008, 11:49
واسه توبه چشم

مدیرسایت
13-06-2008, 14:34
اقا حسین زبون نداری
این اس دی V1 نه ایربگ داره نه ABS داره نه ABD داره . تندر اگه از V8 کمتر باشه V1 رو میخوره

مدیرسایت
13-06-2008, 14:35
فقط تندر

شتاب ثانویه تندر خیلی بالاتر از ریو است
تندر یه چیز دیگس

لوگان
13-06-2008, 18:34
فقط تندر

شتاب ثانویه تندر خیلی بالاتر از ریو است
تندر یه چیز دیگس

فقط تندر:10:

e.khafan!
13-06-2008, 19:04
از همگی ممنونم --- >

سوناتا 2009 تو خانواده تصویب شد 4 سیلندر فول نظرتون چیه ؟

البته دو تا مخالف اساسی هم تو خانواده و هم توفامیل وجود داره !! اگر اونا پیروز بشن مزدا 3 تیپ 3 تصویب شد و اگر اینم نشد که میشه امرن بزارم ماشین بخریم جز اینا !

من خودم یه ماشین دارم که به نظر من خوبه ببین نظرت در موردش چیه؟
gen2
من این ماشین رو بخاطر طراحی بسیار زیباش خریدم واقعا شیکه __________________gen 2 ماشین فوقالعاده زیباییه دیروز رفتیم نمایندگیش دیدیم ولی به نظرم اصلا به قیمتش نمیرزه ، واسه پروتون 25 به بالا زیاده ، ولی تو نمایندگی اش یدونه نارنجی گذاشته بود دل آدمو آب می کرد یک ساله اونو با درای باز گذاشتن واسه نمایش درش تکون نمی خورد واقعا حیف اون ماشین گند زده بودن به دراش !

در مورد سراتو هر چی میخوای بدونی به میثم admin سایت pm بده :D
همه چیزشو واست رو میکنهمگه میثم سراتو داره ! اوه اوه خطری شد ، پس هکتورم بخاطر این اینجوری کرد :
نه بد که نیست اتفاقا خوب هم هست و من نظر قبلیم رو اصلاح میکنم اگه برداشت نادرست ازش شد.

علت هم اینه که کیا خیلی توی بازار داخلی محصولات درخشانی نداره.پراید و ریو رو تست کردم اصلا نکته ی مورد توجهی نداشتند.شاید این سابقه ی ذهنی از محصولات کیا باعث میشه درباره ی این خودروی 2008 هم ابتدا نظرات خیلی موافقی نشنوید شما!(شوخی)

مزدا 3 تیپ 3 خیلی عالیه زود باش تا ...تایید میشه تو این قمت بهترین ماشینه بعدشم مگان 2000 ، بنظرم هرکی میخواد 35 این دور و برا هزینه کنه این ماشین توپیه ، مخصوصا اینکه تو شرکت بهمن که اینو منتاژ می کنه مهندس ناظراشون ژاپنین !

هیوندای سوناتا 6 سیلندر . اگه پولت برسهمنظورت 2007 بود ؟ ولی 6 سیلندر خیلی زیاده ، ( منظور تعداد سیلندراشه !) مخصوصا حالا که دارن سهمیه رو برمیدارن !

از همه بسیار ممنونم

Bracket
13-06-2008, 20:01
از همگی ممنونم --- >

سوناتا 2009 تو خانواده تصویب شد 4 سیلندر فول نظرتون چیه ؟

البته دو تا مخالف اساسی هم تو خانواده و هم توفامیل وجود داره !! اگر اونا پیروز بشن مزدا 3 تیپ 3 تصویب شد و اگر اینم نشد که میشه امرن بزارم ماشین بخریم جز اینا !

gen 2 ماشین فوقالعاده زیباییه دیروز رفتیم نمایندگیش دیدیم ولی به نظرم اصلا به قیمتش نمیرزه ، واسه پروتون 25 به بالا زیاده ، ولی تو نمایندگی اش یدونه نارنجی گذاشته بود دل آدمو آب می کرد یک ساله اونو با درای باز گذاشتن واسه نمایش درش تکون نمی خورد واقعا حیف اون ماشین گند زده بودن به دراش !

مگه میثم سراتو داره ! اوه اوه خطری شد ، پس هکتورم بخاطر این اینجوری کرد :
(شوخی)
تایید میشه تو این قمت بهترین ماشینه بعدشم مگان 2000 ، بنظرم هرکی میخواد 35 این دور و برا هزینه کنه این ماشین توپیه ، مخصوصا اینکه تو شرکت بهمن که اینو منتاژ می کنه مهندس ناظراشون ژاپنین !

منظورت 2007 بود ؟ ولی 6 سیلندر خیلی زیاده ، ( منظور تعداد سیلندراشه !) مخصوصا حالا که دارن سهمیه رو برمیدارن !

از همه بسیار ممنونم
خوب سراتو هم سهمیه نداره , مگان 2000 هم نمیدونم اصلا سهمیه داره نداره مشخص نیست اصلا ماشین داخلی حساب میشه یا خارجی .

e.khafan!
14-06-2008, 08:50
خوب سراتو هم سهمیه نداره , مگان 2000 هم نمیدونم اصلا سهمیه داره نداره مشخص نیست اصلا ماشین داخلی حساب میشه یا خارجی .
منظورم اینه که ماشین 6 سیلندر توی این شهر مزخرف خیلی می خوره ، مگان 2000 توی شهر حدود 12 ، 13 می خوره .

سراتو ، مگان 2000 - 1600(وارداتی) سهمیه ندارند ، کلا ماشینای وارداتی تو تابستون سهمیه ندارن ، بعد یواش یواش ماشینای داخلی بالای 2000 سهمیشون رو از دست می دن بعد کل ماشین ها به جز تاکسی ها آخرشم لابد تاکسی ها ، کلا کارت سوخت بهونه ایه واسه گرون کردن بنزین اونم جوری که مردم نفهمن اول از اونایی که دارن ( مایه ) شروع می کنن ( که صداشونم در نمی یاد ) بعد هم ....

mhaf
14-06-2008, 11:21
فقط تندر:10:
ولی خداوکیلی کسی دیروز اگه رالی رو میدید می فهمید ریو چه شتابی داره.
البته تو گروه آزاد بود که کلهر هم اول شد.
تندر توی مسابقه نبود که با هم مقایسه بشن.
پژو 206 ای که دستکاری نشده باشه واقعا آشغاله.
سر همه پیچ ها رو هوا بودن.
خداییش 100 رحمت به Pk.

لوگان
14-06-2008, 11:41
صبر کنید تندر بیاد تو مسابقه ها 405 و 206 وریو و همه را میخوره میذاره تو صندوق عقبش

Bracket
14-06-2008, 13:17
منظورم اینه که ماشین 6 سیلندر توی این شهر مزخرف خیلی می خوره ، مگان 2000 توی شهر حدود 12 ، 13 می خوره .

سراتو ، مگان 2000 - 1600(وارداتی) سهمیه ندارند ، کلا ماشینای وارداتی تو تابستون سهمیه ندارن ، بعد یواش یواش ماشینای داخلی بالای 2000 سهمیشون رو از دست می دن بعد کل ماشین ها به جز تاکسی ها آخرشم لابد تاکسی ها ، کلا کارت سوخت بهونه ایه واسه گرون کردن بنزین اونم جوری که مردم نفهمن اول از اونایی که دارن ( مایه ) شروع می کنن ( که صداشونم در نمی یاد ) بعد هم ....
گفتن سال 91 بنزین قرار آزاد بشه ولی این حرف برای دولتی نه ثبات داره و هم اینکه هر روز یه قانون وضع میکنه و قانون دیروز رو نقض میکنن در حد جوک هست هیچ کس هیچی نمیدونه حتی خوده احمدی نژادم نمیدونه میخوان چیکار کنن یروز سهمیه بندی میکنن یروز آزاد میکنن بعد با پر رویی هم قبل تعطیلات نوروز میاد تو تلویزون اعلام میکنه این بنزین برای مردمه و مردم باید استفاده کنن برن سفر و کیفشو ببرن , آره با بنزین لیتری 500 تومن همه میرن سفر .

ya30n
14-06-2008, 14:13
مزدا 3 تیپ 3 خیلی عالیه زود باش تا ...
تاييد ميشه مگان هم فوق العاده خوفه

يا حق (:

Gamemaster
14-06-2008, 14:33
تو اين بي بنزيني ماشينم كجا بود .دوچرخرو عشقه

wellcan
14-06-2008, 15:32
نظر شخصی : تویوتا کمری یا سوناتا مدل 2007 ... دست 2 ... کارکرد کمتر از 20000 .... انتخواب خوبیه!
ماشین نو مثل مبایل نو ه! در جعبه رو باز کنی قیمت اش میاد پایین...
عاقلانه برخورد کنی یه دست دو خیلی تمیز گیر بیار که این افت قیمت رو کرده باشه...

mohammadreZa
14-06-2008, 23:49
پس حتما باید درمورد مزدا هم ب سینا ادمین pm بده ؟

آره دقیقا همینطوره
(میثم سراتو داره)

mohammadreZa
15-06-2008, 00:18
نه تصادفی یا چپی نیست ولی خوب ممکنه از هر 100000000000 تا سوناتا یکیش مشکل داشته باشه اونم این ماشین
شما درست میگی ;)

bijiman
15-06-2008, 03:10
داداش لطفا" دلیل بیار , گاراژی حرف نزن !!!!

هر کسی نظری داره و نظرش محترم است :41:

HOOSEIN 105
15-06-2008, 15:49
بابا زبون داریم
این اقا فکر کنم لامبورگینی داره فکرمیکنه اسمش اس دیه به خاطر همون ول کن 206 نیست .

rozy_1500
16-06-2008, 11:31
سلام دوستان
میخواستم یه ماشین بخرم که تا سقف 50 میلیون باشه
برا من خوب بودن ماشین مهمه از هر لحاظ
و اینکه خوشکل و باکلاس باشه
من نظر خودم رو آزرا هستتش
یعنی یه ماشینی که همه مشکلاتم رو حل میکنه
از تیپ اپیروس که یه ماشین سلطنتی هستش هم خوشم میاد
و همچنین از تیپ هیوندای کوپه که یه ماشین اسپرته خوشم میاد
ولی با این حال از آزرا خیلی بیشتر خوشم میاد
حالا به نظرتون چه چیزی بخرم خوبه
میدونم که آخرش به همین آزرا ختم میشه
ولی خواستم بدونم که چیز دیگه ای هم هست که خوب باشه؟

Actros
16-06-2008, 12:58
100%
هیوندای آزرا v6
فککنم حجم سیلندرها 3/8 لیتر باشه و قدرت خروجی 263 اسب

shahramcat
16-06-2008, 14:28
100%
هیوندای آزرا v6
فککنم حجم سیلندرها 3/8 لیتر باشه و قدرت خروجی 263 اسب

من هم موافقم شک نکن که بهترینه ....

rw280s
16-06-2008, 16:04
آزرا بهترینه
Full Option

torpedo
16-06-2008, 22:48
صبر کنید تندر بیاد تو مسابقه ها 405 و 206 وریو و همه را میخوره میذاره تو صندوق عقبش
405 آره و 206 تیپ 5 نه.206 تیپ 5 تو شتاب و قدرت موتور و ایرودینامیکی از لوگان بهتره .

HOOSEIN 105
17-06-2008, 15:05
اسم این تاپیک مربوط به مقایسه تندر و ریو است 206 و 405 اینجا چیکار میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsssssan
17-06-2008, 15:35
یه سوپر ویچین که دیگه بحث نداره داداش
شما خودت هم که ماشالله بهتر از ما بلدی

HOOSEIN 105
17-06-2008, 15:37
به نظر من بین همه اینه بدرد نخور ترینشون پرشیاست

ehsssssan
17-06-2008, 15:42
با اینکه میگم هیچ کدام ولی به ریو رای میدم

shahramcat
17-06-2008, 15:49
تو این رده 206 تیپ 5 البته چون تولید نمیشه بتونی یدونه نیمه اول 84 30 40 تا کارکرد رو پیدا کنی حرف نداره البته 85 هم داره اما زیاد توصیه نمیشه چون قطعات رو عوض کردن مثل دریچه گاز که از نیمه سال 84 به بعد پلاستیکی هست و باز نمیشه . این یه نمونش هست . 84 نیمه اول 30 تا کارکرد میتونی 13 تا 13.5 بگیری تروتمیز .

تو بقیه نظر من ورنا هست که طبق آخرین گزارش کیفیت مونتا÷ قطعات جزو بهترینها بود .

rozy_1500
17-06-2008, 23:42
دست همگی درد نکنه
راستی قیمت فول آپشنش چنده؟
و اینکه آزرا چه تجهیزاتی داره؟
و فول آپشن اون چه تجهیزات بیشتری نسبت به آپشن پایین اون داره؟

rozy_1500
17-06-2008, 23:59
به نظر من بین همه اینا زشت ترینشون تندره (البته ماشین بدی نیست)

rozy_1500
18-06-2008, 02:05
دوستان اگه با این قیمت مدل هایی از بنز و بی ام دبلیو میدونید بگین

لوگان
18-06-2008, 08:19
تو این رده 206 تیپ 5 البته چون تولید نمیشه بتونی یدونه نیمه اول 84 30 40 تا کارکرد رو پیدا کنی حرف نداره البته 85 هم داره اما زیاد توصیه نمیشه چون قطعات رو عوض کردن مثل دریچه گاز که از نیمه سال 84 به بعد پلاستیکی هست و باز نمیشه . این یه نمونش هست . 84 نیمه اول 30 تا کارکرد میتونی 13 تا 13.5 بگیری تروتمیز .

تو بقیه نظر من ورنا هست که طبق آخرین گزارش کیفیت مونتا÷ قطعات جزو بهترینها بود .
جناب shahramcat عزیز من این نظر سنجی را ایجاد نکردم باسه خودم که ماشین بخرم چون ما الان لوگان نوشتیم که اگه این ایران گاری بده.این نظر سنجی فقط برای اطلاع رسانی درباره اینه که کاربران اینجا از چه ماشینی خوششون میاد همین . با تشکر.:10:
درضمن وقتی تندر به این ارزونی هست هم رده 206 تیپ 5 چرا پول بی خودی آدم بده فوقش میره تندر فول آزاد میخره.:31:ولی خدایییش اون 206 هایی که اول اومده بود اصلا قابل مقایسه با الان نیست خیلی بهتر بودن چون خودرو ساز ایرانی تو هر چیزی دست بزنه پدر اون چیزو در میاره و کیفیتش 100% افت میکنه.
تندر هم یواش یواش جا میفته چون مدل جدیدیه میگن زشته. چون 206 هم که اول اومده بود میگفتن شبیه کوزه است و بعد الان میگن چه قدر قشنگه تندر هم قضیش همینه:31:.با تشکر

Havbb
18-06-2008, 13:44
405 ماشين خوبيه. نگيد آتيش ميگيره چون يه قطعه اي بود كه آتيش ميگرفت اون قطعه را ايران خودرو عوضش كرد.

Actros
18-06-2008, 13:59
bmw شاید یه مدل ارزونی مثل 318i یا 325i بگیری
ولی مرسدس بنز نه مگه مدل پایینر تر من بودم این کارو میکردم.

لوگان
18-06-2008, 15:52
405 ماشين خوبيه. نگيد آتيش ميگيره چون يه قطعه اي بود كه آتيش ميگرفت اون قطعه را ايران خودرو عوضش كرد.
در حال حاضر سوختن 405 و اتش گرفتنش فکر نکنم زیاد مهم باشه الان به نظر من مصرف و قدرت شتاب استحکام و خدمات پس از فروش مهمه که 405 تو همشون خوبه بجز مصرفش که صدی یه باک میسوزونه:31:

alizshah
18-06-2008, 17:29
به نظر من بین همه اینا زشت ترینشون تندره (البته ماشین بدی نیست)
تندر خیلی ها میگن از عقب بده
ولی من از جلوش خوشم نمیاد
البته ماشین خوبیه

Viren
18-06-2008, 17:39
اتفاقا تندر از پشت قشنگتره که

alizshah
18-06-2008, 18:08
اتفاقا تندر از پشت قشنگتره که
اره نظرم منم همین
از پشت لوگان بهتر از ماشینهای دیگه هست
ولی از جلو یک مقداری نه

Bracket
18-06-2008, 19:27
عجب مملکتی داریم ما خدایی همه جایه دنیا اختلاف قیمت بین تیپ های مختلف در حد فوقش 3-4 هزار دلار هست در هر رنج قیمت و تیپ هم کلی مدل وجود داره (مثلا قیمت تویوتا کرولا از 13-14 هزار دلاره تویوتا کمری از 17 هزار دلار) ولی بازار خودرویه ما انقدر مزخرف و کم تنوع هست که آدم بین 10 تا 20 میلیون تومن باید ماشین بخره . فکر کنم پرشیا Elx انتخاب خوبی باشه ولی فکر کنم بالایه 20 تومنه یکمی.

Bracket
18-06-2008, 19:38
آره آزار خوبه ولی بد نیست یه نیم نگاهی به این کیا Opirus هم داشته باشیا ماشین بدی به نظر نمیاد تجهیزاتشم با ظاهر داخلشم بنظر بهتر از آزار هست .

Talabkar
18-06-2008, 20:14
كوپه هم خدايي ماشين خوبيه نسبت به قيمت

ar.behnam
18-06-2008, 22:36
بیا پولتو بده من 100ی 6 بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آزرا

rozy_1500
18-06-2008, 23:43
bmw شاید یه مدل ارزونی مثل 318i یا 325i بگیری
ولی مرسدس بنز نه مگه مدل پایینر تر من بودم این کارو میکردم.
اکتورز جان میشه عکس و مشخصاتشو بهم بدی؟
ممنون

Actros
19-06-2008, 01:38
اکتورز جان میشه عکس و مشخصاتشو بهم بدی؟
ممنون

BMW 320I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موتورشم 4 سیلندر خطیه فک میکنم
ببین از لحاض موتوری هیچ وقت به آزرا نمیشه. من نظرم همونه

rozy_1500
19-06-2008, 01:57
آره فکر کنم آخرش همون آزرا بشه
اما چند تا سوال مهم
اینی که گفتی 320i هست یا 325i ؟(آخه اول گفتی 325I)
تجهیزات این ماشین چطوره؟آیا از لحاظ تجهیزات این بهتره یا آزرا؟
این bmw 320i ای که گذاشتی مدل چه سالیه(چون من هر چی تو اینترنت سرچ میکنم مدل های قدیمی رو میاره)
و این که عکس و مشخصات bmw 318i بزارید
قیمت دقیق هر کدوم رو هم بگین
دیگه چه ماشینی هست؟
(ببینم اگه آزرا از اینا بهتره باید این نتیجه رو گرفت که bmw تو این ماشینا فقط پول اسمشو میگیره !!!!درست میگم ؟ )

corey
19-06-2008, 09:27
دوستان اگه با این قیمت مدل هایی از بنز و بی ام دبلیو میدونید بگین
ب ام و تو این قیمت فقط 320 و 318 موجوده که اونم نسل چهارمه و از سال 2005 نسل پنجم جایگزینش شد

سری 3 سواری فوق العاده ای داره و ماشین اسپرتی هست و در کل بهترین سواری تو دان های دنیا داره اما این 2تا مدل هم موتور ضعیفی دارن و هم امکاناتشون اصلا در حد آزرا نیست

rozy_1500
19-06-2008, 10:37
خوب اینجور که معلومه باید بیخیالش بشم
ولی دوست دارم دربارشون چیزایی بدونم
میشه چند تا عکس از این ماشین هایی که گفتین بذارین
در ضمن 325i هم داریم؟
الان نسل 4 موجوده؟
نسل 5 اش چطوره؟ قیمتشون چنده
(اینایی که گفتی مال هر دو مدل هستش؟)

راستی دوستان یه سوال خارج از بحث دارم
تویوتا کمری 2006 (یا 2005) قیمتش چنده؟

corey
19-06-2008, 11:14
خوب اینجور که معلومه باید بیخیالش بشم
ولی دوست دارم دربارشون چیزایی بدونم
میشه چند تا عکس از این ماشین هایی که گفتین بذارین
در ضمن 325i هم داریم؟
الان نسل 4 موجوده؟
نسل 5 اش چطوره؟ قیمتشون چنده
(اینایی که گفتی مال هر دو مدل هستش؟)

قوی ترین سدان سری 3 نسل چهارم تو ایران 320 هستش و 330 و 325 موجود نیست اما سری 3 کوپه مدل هم موجوده که قیمتش حدود 90ملیون هستش

نسل پنجم هم قیمتشون از 70ملیون به بالا شروع میشه

سری3 کوپه نسل چهارم

سری3سدان نسل چهارم

corey
19-06-2008, 11:18
اینم سری3 کوپه نسل پنجم

اینم سدان

rozy_1500
19-06-2008, 11:44
الان اونی که به قیمت من میخور سدان 3 نسل 4 هستش درسته؟
نگفتی قیمت اون تویوتا کمری چقدره

rozy_1500
19-06-2008, 11:57
كوپه هم خدايي ماشين خوبيه نسبت به قيمت

آره آزار خوبه ولی بد نیست یه نیم نگاهی به این کیا Opirus هم داشته باشیا ماشین بدی به نظر نمیاد تجهیزاتشم با ظاهر داخلشم بنظر بهتر از آزار هست .
ماشین هایی که شما گفتین ماشین های عالی ای هستن
من هر دوی اینا رو دوست دارم و دوست دارم تجربشون کنم ولی چه کنم که فقط 1 ماشین میتونم بخرم
برا همین باید دنبال بهترین باشم

corey
19-06-2008, 14:39
الان اونی که به قیمت من میخور سدان 3 نسل 4 هستش درسته؟
نگفتی قیمت اون تویوتا کمری چقدره
آره سری 3 سدان نسل چهرم فقط زیر 50 تومنه بقیه مدل ها بالای 70تومن هستن
راستش قیمت دقیقش نمیدونم اما فک بین 30تا40 ملیون باشه و بسته به امکانات قیمتش بالاتره

HOOSEIN 105
19-06-2008, 15:19
با با این ها رو وله اصلا اینا ماشین هستند که ما سوار میشیم
خدایی یه خارجی بیاد تو ایران این پیکان رو ببینه چی میگه . ما یه ازرا میبینیم چش و چالمون درمیاد ولی تو کشور های دیگر ازرا یا بی ام و شاید تاکسی شون باشه .
تو این مملکت فنا شدیم

rezapolad
20-06-2008, 20:51
دوستان با این قیمت بنزین و سر به فلک گذاشتن ماشینها الان در حال حاضر با 6 الی 7 میلیون چی پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozy_1500
20-06-2008, 20:52
من فکر کردم که 50 تومنه
اگه 30 40 تومن باشه تقریبا می ارزه
یه چیزایی داره یادم میاد
یادمه قبلنا رفته بودم بنگاه ماشین
اینو دیده بودم قیمت 40 تومن گفت
ماشین خوشکلی بود
راستی سری 5 کوپه اش چه قیمته؟
تجهیزاتش جطوره
خیلی خوشکله:40:

rezapolad
20-06-2008, 21:10
دوستان با این قیمت بنزین و سر به فلک گذاشتن ماشینها الان در حال حاضر با 6 الی 7 میلیون چی پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozy_1500
20-06-2008, 21:11
سلام دوستان
میدونم که این ماشین تو ایران نیست
اگه بخوام گیر بیارم باید چی کار کنم؟
قیمتش چنده اگه بیاد تو ایران؟
و این که ماشین خوبی هست؟؟:40:

corey
20-06-2008, 21:43
به سختی
میری دوبی این ماشین از نمایندگی نیسان میخری و از طریق گمرک با یک سری کارهای اداری وارد ایران می کنی و ماشین پلاک گذر موقت می گیره و فکر کنم هر سال برای تمدید مدت پلاک باید از اول کارهاش انجام بدی
در ضمن چون هزینه و وقت زیادی برای انجام این کارها گرفته میشه بیشتر سوپر اسپرت ها و ماشین های تک با این شرایط وارد می کنن
حالا چرا 350z؟

rozy_1500
20-06-2008, 21:50
اوه اوه اینجوری که پدر آدم در میاد
ببینم قیمت این ماشین اونجا چنده؟
بیاد ایران چقدر میشه؟

حالا چرا 350z؟
بطور مثال این باشه
درسته که جدید نیست ولی ماشین خوشکل و خوبیه
شما پیشنهاد میکنید چی بگیرم؟

corey
20-06-2008, 22:06
آره واقعا کار سختی هستش و برای هر ماشینی ارزش نداره
قیمت نیسان 350کوپه 28هزار دلار و 350 roadstar هم 37هزار دلار

به نظر من تو ماشین های داخلی تو این رده فقط هیوندای تیبورن یا همون کوپه هست که اصلا قابل مقایسه با نیسان نیست
البته اگه اتومبیل اسپرت کوپه واقعی می خوای مرسدس slk و ب ام و z4 (قراره که توسط نوریانی وارد بشه) هم ستن که قیمت بالاست و حدود 100ملیون هستن و از همه این ها هم بهتر کوپه لوکس اسپرت ب ام و یعنی630 هم هست که قیمتش واقعا بالاست

Bracket
20-06-2008, 22:26
350z مدل 2008 کوپه حدود 30 تا 40 میلیون قیمتشه که اگر بخوای پلاک کنی حداقل دوبرابر میشه , شما بگو کلا چقدر میخوای هزینه کنی .

rami_hemi
20-06-2008, 22:42
فقط پراید میمونه.

Ship Storm
20-06-2008, 23:37
جدا قیمتش 40 میلیونه واقعا به نظر من ارزش داره خیلی خوش تیپه

shahab_f
20-06-2008, 23:41
اگه بخوای پلاک کنی که قیمتش دوبرابر میشه , یه تومنم هزینه حمل , اما اگه بخوای پلاک گذر موقت کنی ( که محلتش1 تا 3 ماهه , نه یکسال) هزینه اش : (به نقل از مجله ماشین):
"هزینه ای حدود 3 میلیون تومان جهت بیمه , حمل و نقل , شماره گذاری موقت و نهایتا بازگشت آن به دبی."

shahab_f
20-06-2008, 23:48
در ضمن فکر کنم نمایشگاه ماشینی باشه که خودش اینکارارو برات بکنه و خب هزینه ی بیشتر بگیره.

rezapolad
21-06-2008, 00:10
هاچبک خوبه یا صدوق دار؟؟؟؟ من می خوام باهاش مسافرت برم

actooor
21-06-2008, 00:17
ازرا خیلی خوبه...
ولی من با قیافش حال نمیکنم...
شاسی بلند بهتره...
کمری ها هم بد نیست...
ولی قکر بنزین ازرا رو کردی؟؟؟
من بیشتر با تویوتا لنکروز حال میکنم...

actooor
21-06-2008, 00:20
سلام دوست خوبم...
اگه شتاب بالا تر میخوای هاچبک خوبه...
در غیر این صورت صندوق دار بهتره...صندوقش خیلی بدرد میخوره...
فقط برو سفارش کن بهت گاز سوز ندن...
چون صندوق خیلی کوچیک میشه...
9کرممم...

actooor
21-06-2008, 00:23
تو گمرک اشنا داشته باشی حله...
ولی واسه اینجور کار باید هزینه کنی دیگه...
شما که می خواستی ازرا بگیری که....

rozy_1500
21-06-2008, 00:49
خوب آره میخوام آزرا بگیرم
فقط خواستم اینجور شرایط رو بدونم
که متاسفانه همونطور که فکرشو میکردم اصلا به صرفه نیست

جدا قیمتش 40 میلیونه واقعا به نظر من ارزش داره خیلی خوش تیپه
دلتو خوش نکن
این قیمت ایران نیست
اگه بخواد بیاد ایران قیمتش دو سه برابر (شاید هم بیشتر)افزایش پیدا میکنه
تویوتا کمری 2007(2008) ای که الان تو ایران 45 تا 50 تومن قیمتشه تو کشوری مثل کانادا 6 میلیون تومن هم نیست
یکی از آشنایان ما خرید حالا میخواد 4 تومن بفروشش ولی هیچکی ازش نمیخره

rozy_1500
21-06-2008, 00:52
خوب یکی با شاسی بلند حال میکنه یکی حال نمیکنه
البته خودمم یه جورایی به فکر سانتافه هستم ولی خیلی کم
اتفاقا همونطور که بیشتر ما میدونیم مصرف این ماشین ها به شدت کمه
کمتر از اونچیزی که فکرشو بکنیم

qweasdxc.
21-06-2008, 07:25
تندر عالیه حرف نداره تو جاده سالاری میکنه هیچی حریفش نیست
البته من خودم 405 دارم تندر رفیقم رو بردم تو جاده قم
خیلی شتاب ثانویه خوبی داره چند بار با زانتیا 2000 کل کل کردم
در کل ماشینه خوبیه و اگر رینگ 13 مثل ریو داشته باشه خیلی از ریو سریعتر و پر شتاب تر میشه

qweasdxc.
21-06-2008, 07:30
اول 206 اس دی v8 بعد تندر بعد 206 اس دی v1

لوگان
21-06-2008, 07:49
ولی شما خداییش باید قیمت هارو بسنجید ال90 فولش 15 میلیونه هم قیمت 206 تیپ 2 ولی همه چیزش از اون بهتره امکاناتش موتورش قدرت شتاب راحتی و...

corey
21-06-2008, 09:06
دلتو خوش نکن
این قیمت ایران نیست
اگه بخواد بیاد ایران قیمتش دو سه برابر (شاید هم بیشتر)افزایش پیدا میکنه
تویوتا کمری 2007(2008) ای که الان تو ایران 45 تا 50 تومن قیمتشه تو کشوری مثل کانادا 6 میلیون تومن هم نیست
یکی از آشنایان ما خرید حالا میخواد 4 تومن بفروشش ولی هیچکی ازش نمیخره
نه بابا این حرفا چیه تویوتا کمری تو سراسر دنیا حدود 20تا30 هزار دلار قیمت داره

اگه ماشین لوکس می خوای بهترین انتخاب همون آزرا هستش و نسبت به قیمتش واقعا امکانات مناسبی داره و اگر هم ماشین اسپرت تو اون قیمت می خوای تنها انتخابت هیوندای کوپه هست

HOOSEIN 105
21-06-2008, 11:06
اول 206 اس دی v8 بعد تندر بعد 206 اس دی v1

با سلام

من هم باهات موافقم تندر از اس دی v1 خیلی برتره:10:

HOOSEIN 105
21-06-2008, 11:09
دوست خوبم 141 نگیر
خیلی افتضاح است

HOOSEIN 105
21-06-2008, 11:10
صبا خیلی بهتره کیفیت تولیدش هم بهتره

actooor
21-06-2008, 11:15
عزیزم یک ماشین 8 سیلندر میتونی واسه من نام ببری که مصرف کم داره؟؟؟

HOOSEIN 105
21-06-2008, 11:27
با این رینگ 13 موافقم چون تندر لاستیک هاش بزرگه استحکاک بیشتری داره و در نتیجه شتابش کمتره ولی اگه مثل ریو باشه رینگهاش ریو رو راحت میگیره

لوگان
21-06-2008, 11:51
چرخ بزرگ یعنی مصرف کم زور کم شتاب کم چرخ کوچولو یعنی مصرف زیاد زور زیاد شتاب زیاد:چرخ تندر گنده و15 اینچ چرخ ریو فسقلی و 13 اینچ:پس نتیجه میگریم که تندر اگه چرخاش کوچولو تر بشه مصرفش بیشتزرمیشه زور بیشتر میشه شتابش بیشترمیشه:پس باز نتیجه میگیریم که ریو از نظر مصرف از تندر بهتره از نظر زور مورو شتاب متاب از تندر بدتره

لوگان
21-06-2008, 11:53
اسم این تاپیک مربوط به مقایسه تندر و ریو است 206 و 405 اینجا چیکار میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا حسین مثال زدیم دیگه:31:

reza_one_love
21-06-2008, 12:35
ای خداااا یه فکر به ذهنمون رسید انقد طولش دادیم تا لو رفت . بله میشه بیاری حتی پلاکشم میشه بکنی حدود 52 53 پات در میاد واقعآ هم ارزش داره

Bracket
21-06-2008, 12:47
نه بابا این حرفا چیه تویوتا کمری تو سراسر دنیا حدود 20تا30 هزار دلار قیمت داره

اگه ماشین لوکس می خوای بهترین انتخاب همون آزرا هستش و نسبت به قیمتش واقعا امکانات مناسبی داره و اگر هم ماشین اسپرت تو اون قیمت می خوای تنها انتخابت هیوندای کوپه هست
کمری بین 17 هزار دلار از مدل CE و LE شروع میشه تا 25 هزار دلاره که با مدل XLE V6 ختم میشه , اون دوستمون هم فکر کنم مدل های قدمیتر منظورشون بوده , همونطور که میدونید همه جایه دنیا 1 سال از تولید ماشین که میگذره قیمتش حداقل 30% افت میکنه همه جا همینطوریه حتی تو کیش و مناطق آزاد خودمونم همینطوره به طوری که مثلا انقدر ماشین بی ارزش میشه که نگو مثلا یه تویوتا کمری مدل مثلا 2003-2002 رو که سالم باشه حدود همون 6-10 هزار دلاری خرید فروش میکنن البته ماشینم با ماشین فرق میکنه تازه تویوتا جزو ماشینهایه که مدل دست دومش افت قیمتش نسبت به خیلی ماشینهای دیگه اکثر جاهای دنیا کمتره , مثلا اگر هیوندایی و کارخونه های درجه سوم دیگه (از نظر اونوری ها) قیمت دست دومش افت خیلی زیادی میکنه مثلا یکی از دلایلشم اینه که هرچی سن ماشین بیشتر میشه مالیات خیلی بیشتری هم رویه ماشین میگیرن برای بیمه و این چیزها هم همینطور اینطوری کاری میکنن که شما مجبوری هر چند سال ماشینت رو عوض کنی , این چیزی بود که یکی آشناهامون چند وقت پیش از امریکا اومده بود میگفت .

Bracket
21-06-2008, 13:09
با سلام

من هم باهات موافقم تندر از اس دی v1 خیلی برتره:10:
ولی من فکر میکنم اگر فضایه سرنشینهای عقب تو 206 مشکل نباشه , 206 صندوق دار بهتره . پرشیا ELX هم از همه به نظر امکانات و مشخصاتش بهتره .

corey
21-06-2008, 13:45
من فکر کردم که 50 تومنه
اگه 30 40 تومن باشه تقریبا می ارزه
یه چیزایی داره یادم میاد
یادمه قبلنا رفته بودم بنگاه ماشین
اینو دیده بودم قیمت 40 تومن گفت
ماشین خوشکلی بود
راستی سری 5 کوپه اش چه قیمته؟
تجهیزاتش جطوره
خیلی خوشکله:40:
نه اتفاقا نسبت به رقیباش یعنی ماکسیما و سونوتا و البته خود کمری جدیذ هیچ حرفی برای گفتن نداره

راستش سری 5 کوپه نداریم و سری3 کوپه داریم که قیمتاشون از حدود 80 ملیون برای 320 شروع میشه و فکر کنم 335 هم که جدیدا وارد شده بین 130تا140 قیمت داره

corey
21-06-2008, 13:51
ازرا خیلی خوبه...
ولی من با قیافش حال نمیکنم...
شاسی بلند بهتره...
کمری ها هم بد نیست...
ولی قکر بنزین ازرا رو کردی؟؟؟
من بیشتر با تویوتا لنکروز حال میکنم...

اکتور جون لندکروز که فوق العادست و کلا کلاسش و سواریش با تمام suvها فرق میکنه
ولی لندکروز خیلی گرونه مخصوصا نسل جدیدش که فکر کنم نزدیک 140 تومن قیمت داشته باشه

عزیزم یک ماشین 8 سیلندر میتونی واسه من نام ببری که مصرف کم داره؟؟؟
من برات نام میبرم :31:
سری 4لیتری 8سیلندر ب ام و که تو سری 5 و 7 استفاده میشه و میانگین مصرفش نزدیک 12 لیتره

Ship Storm
21-06-2008, 14:29
مزدا Rx8 قیمتش چنده؟

Ship Storm
21-06-2008, 14:34
سمند Lx سال به نظر من ماشین خوبیه ولی تو این رای گیری فعلا L90 که اوله

shahramcat
21-06-2008, 14:38
L90 Vs T5 الان بیشتر هستن . به نظر من تیپ 5 کاملا سر هست گرچه تو یک کلاس نیستن ........

Bracket
21-06-2008, 14:43
مزدا Rx8 قیمتش چنده؟
اره اینو خوب اومدی منم خیلی این ماشین رو دوست دارم دوروبر 30 هزار دلار قیمتشه . یه نکته خیلی جالب در مورد این ماشین وجود داره این ماشین با اینکه یه ماشین کاملا sport و خیلی هم جالب هست , اگه کسی این ماشین رو وارد کنه سهمیه سوخت هم میگیره چون موتورش 1300 هست :31::31: , قدرت موتورشم 230 اسب بخاره , اون دره عقبش خیلی باحاله .

actooor
21-06-2008, 14:45
اخه این ازرا و کمری به دلیل 6 سیلندر بودن مصرفشون بالاست...

corey
21-06-2008, 15:03
موتور rx8 وانکل هست و برای همین نسبت به حجمش قدرتش بالاست ضمنا مصرف سوختش هم بالاست
به نظر من کوروت از همه بهتره با حدود 50هزار دلار میشه یکی از بهترین ماشین های اسپرت دنیا آورد
البته نیسان gtr هم هست با شتاب 0تا100 3.5 ثانیه و در کل بهترین اتومبیل اسپرت ژاپنی که اونم حدود 70 هزار دلار قیمت داره

corey
21-06-2008, 15:07
اخه این ازرا و کمری به دلیل 6 سیلندر بودن مصرفشون بالاست...
کمری های جدید که اصلا 6سیلندر نداره
ولی کلا 6سیلندرهای هیوندای نسبت به تویوتا مصرف بالاتری دارن
در ضمن تکنلژی هیوندای قابل مقایسه با تویوتا نیست و حالا حالاها مونده تا به تویوتا حتی نزدیک بشه

ولی خب هیچ شرکتی تو تولید موتور ب ام و نمیشه و موتورهای ب ام و همیشه جز برترین موتورهای سال هستن و تقریبا میشه که آلمان ها به خصوص ب ام و در زمینه موتور رقیب ندارن

Bracket
21-06-2008, 15:11
موتور rx8 وانکل هست و برای همین نسبت به حجمش قدرتش بالاست ضمنا مصرف سوختش هم بالاست
به نظر من کوروت از همه بهتره با حدود 50هزار دلار میشه یکی از بهترین ماشین های اسپرت دنیا آورد
البته نیسان gtr هم هست با شتاب 0تا100 3.5 ثانیه و در کل بهترین اتومبیل اسپرت ژاپنی که اونم حدود 70 هزار دلار قیمت داره

نیسان GTr خوبه ولی اصلا از کوروت خوشم نمیاد کلا , امریکایی ها ماشین اسپرت درست درمون نمیتونن بسازن , پولم نمیدن موتور جدید بسازن واقعا دیگه مثلا موتور 7 لیتری هیچ جایه دنیا مگه در سوپر اسپرت ها استفاده نمیشه مصرف سوختشون هم که دیگه نگو . فقط یه Ford GT دارن که شاید یکمی مال باشه . ماشین sport باحال میخوای به نظر من Audi Rs4 یا Porsche 911 یا BMW M3 .

corey
21-06-2008, 15:26
نیسان GTr خوبه ولی اصلا از کوروت خوشم نمیاد کلا , امریکایی ها ماشین اسپرت درست درمون نمیتونن بسازن , پولم نمیدن موتور جدید بسازن واقعا دیگه مثلا موتور 7 لیتری هیچ جایه دنیا مگه در سوپر اسپرت ها استفاده نمیشه مصرف سوختشون هم که دیگه نگو . فقط یه Ford GT دارن که شاید یکمی مال باشه . ماشین sport باحال میخوای به نظر من Audi Rs4 یا Porsche 911 یا BMW M3 .

نیسان gtr فوق العادست و نیسان با ساخت این ماشین همه کمپانی ها تحت تاپیر قرار داده و کلا نسبت به قیمتش بی رقیبه

در رابطه موتور کروت هم بگم که این موتور یکی از بهتزین موتورهای دنیاست و خوراک تیون کردنه و کوروت فلتر حدود 1200 اسب قدرت داره:18:
اما در کل سبک اسپرت های اروپایی با آمریکا فرق داره و تو اروپا بیشتر به سواری و هندلینگ و واکنش های موتور اهمیت میدن اما آمریکا بیشتر به راحتی و قدرت موتور و این جور چیزا اهمیت میدن و این میشه از تو مقایسه هاشون متوجه شد
bmw m3 وrs4 که فوق العاده هستن و بهترین سواری تو سدان های دنیا به همراه c63 دارن که البته m3 تو یک سطح بالاتر قرار میگیره
اما 911 کلاس خاص خودش داره و تو تاریخ اتومبیل سازی جایگاه مشخصی داره و هیچ اتومبیلی هم نمیتونه جایگاه پورشه911 بگیره

shutdown
21-06-2008, 17:26
با 6/50 میلیون اصلا ماشین نگیر پولاتو جمع کن بعدا بگیر..............

rezapolad
21-06-2008, 17:49
به نظرتون با 6 الی 7 تومن چی میشه خرید؟؟؟

rezapolad
21-06-2008, 17:51
به نظرتون با 6 الی 7 تومن چی میشه خرید؟؟؟

Ship Storm
21-06-2008, 17:53
میگن Rx8 موتورش مثلثیه من که ندیدم ولی دوستان که دیده بودن و برسی کرده بودن متورش چون دماش میره بالا و این حالت مثلثی رو داره میگفتن بعد از چند سال به کل باید عوض بشه آیا این صحت داره؟

taghi_ramzi
21-06-2008, 17:56
بحث جالبیه واقعا استفاده کردیم
بنده به شخصه با Gtr و Rx8 حال می کنم.
در مورد Z4 هم بنده شنیده بودم نوریانی به خاطر اینکه این مدل تو آمریکا تولید میشه ،واردش نخواهد کرد ،حالا خبر جدیدی هست ؟

Bracket
21-06-2008, 18:54
میگن Rx8 موتورش مثلثیه من که ندیدم ولی دوستان که دیده بودن و برسی کرده بودن متورش چون دماش میره بالا و این حالت مثلثی رو داره میگفتن بعد از چند سال به کل باید عوض بشه آیا این صحت داره؟
من سرچ کوچیکی در موردش زدم , به موتوراش Rotary engine (چرخشی) میگن که ساختش جزو تخصص های مزدا هست و برعکس تفکر من این موتور بدون هیچ گونه توربویی کار میکنه . از نکات خیلی جالب این موتور اینه که در دور موتور 9000 Rpm کار میکنه !
در مورد اینکه باید هر چند سال سکبار موتورش عوض بشه نه همچین چیزی غیر ممکنه .

corey
21-06-2008, 21:39
بحث جالبیه واقعا استفاده کردیم
بنده به شخصه با Gtr و Rx8 حال می کنم.
در مورد Z4 هم بنده شنیده بودم نوریانی به خاطر اینکه این مدل تو آمریکا تولید میشه ،واردش نخواهد کرد ،حالا خبر جدیدی هست ؟
البته هوندا s2000 هم خیلی باحاله همین طور موستانگ و چلنجر

راستش z4 , x5 قراره که وارد بشه و نوریانی قول داده بزودی این 2تا مدل وارد کنه و واقعا حیفه این 2تا ماشین وارد نشن
ضمنا تهران x6 گذر موقت اومده و فکر کنم بزودی شاهد نمره شدن x6 باشیم هر چند که x6 هم تولید آمریکاست

rezapolad
22-06-2008, 12:34
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه من باید یه ماشین بخرم 6-7 تومن هم پول دارم

rezapolad
22-06-2008, 12:35
من حتما باید ماشین بگیرم چون خیلی نیاز دارم به نظرتون بهترین انتخاب با 6-7 میلیون چیه؟؟؟؟؟؟؟

لوگان
22-06-2008, 16:43
سمند Lx سال به نظر من ماشین خوبیه ولی تو این رای گیری فعلا L90 که اوله
سمند هم خوبه فقط مشکل مصرفشه که صدی یه باک میسوزونه. موتورش هم که همون پژو دیگه:31:

lavson1361
22-06-2008, 18:49
کمتر مصرف ترین خودروها :
ریو
تیپ 2

پر شتاب ترین :
ریو
تیپ 5

بی ریخت ترین :
تندر 90

خز ترین خودروها :
405
سمند
تندر 90

باکلاسترین خودروها:
گل
ربو
پرشیا

پرقدرت ترین خودروها :
تندر 90
تیپ 5

پر مصرفتررین خودروها:
405
پرشیا

با این تفسیر :
تیپ 5 و تیپ 2 وریو و بیشترین امتیازات رو به دست میارن .
توی بازار هم بیشترین استقبلاها از این خودرو هاست .

سمند که ماشین لشیه و فکر هم نمیکنم توی افت قیمت کسی گردش هم جمع کنه .
405 و پرشیا , به قول دوستمون صدی یه باک مصرف میکنه . ومقرون به صرفه نیست .
بابا تندر هم که آدم رو یاد تانکهای جنگ جهانی دوم میندازه .
فولکس گل و ورنا هم ماشینای عالی هستند اما چون خدمات به نسبت کمتری دارند با اقبال عمومی روبرو نشدند (البته شدند ولی به نسبت ماشینای دیگه کمترن )

لوگان
22-06-2008, 20:15
کمتر مصرف ترین خودروها :
ریو
تیپ 2

پر شتاب ترین :
ریو
تیپ 5

بی ریخت ترین :
تندر 90

خز ترین خودروها :
405
سمند
تندر 90

باکلاسترین خودروها:
گل
ربو
پرشیا

پرقدرت ترین خودروها :
تندر 90
تیپ 5

پر مصرفتررین خودروها:
405
پرشیا

با این تفسیر :
تیپ 5 و تیپ 2 وریو و بیشترین امتیازات رو به دست میارن .
توی بازار هم بیشترین استقبلاها از این خودرو هاست .

سمند که ماشین لشیه و فکر هم نمیکنم توی افت قیمت کسی گردش هم جمع کنه .
405 و پرشیا , به قول دوستمون صدی یه باک مصرف میکنه . ومقرون به صرفه نیست .
بابا تندر هم که آدم رو یاد تانکهای جنگ جهانی دوم میندازه .
فولکس گل و ورنا هم ماشینای عالی هستند اما چون خدمات به نسبت کمتری دارند با اقبال عمومی روبرو نشدند (البته شدند ولی به نسبت ماشینای دیگه کمترن )
همه رو باهاتون موافقم بجز بیریخت ترین که تندر خیلی هم خوشگله.
بعد تا اونجا که میدونم شتاب تندر 10 و شتاب 206 تیپ 5 9.8 است اونم بخاطر صندوق عقبشه. شتاب ریوو رو نمیدونم ولی از تندر بیشتر نیست:10:

shahramcat
22-06-2008, 22:12
آقا شما شتاب تیپ 5 رو با تندر مقایسه میکنی اصلا قابل قیاس نیست .
اگر منبع داری لطف کن اینجا بزار که شتاب اولیه تندر 10 هست . تیپ 5 از تمام خودروهای بالا پرشتاب تر روی 9.6 تا 9.8 هست .

rezapolad
22-06-2008, 22:54
دوستان و متخصصین کسی نیست؟؟؟

lavson1361
22-06-2008, 23:38
داداش ثانیه مانیه را ول کن ...

تیپ 5 رو اگه بشینی پشتش گوز پیچ میشی از بس شتاب داره .
آدم وقتی گاز میده بهش از عقب به صندلی میچسبه .

من با ریو هم با اون همه شتاب نمیتونم بگیرمش . چه برسه به بابا تندر .

اون 10 ثانیه و 9 ثانیه ها رو هم بیخیالش شو .... همش الکیه . تا نشینی پشت ماشین نمیتونی تشخیص بدی کدوم شتاب داره کدوم نداره .

تندر در برابر شتاب ریو تیپ 5 حرفی برای گفتن نداره ..

Bracket
22-06-2008, 23:55
داداش ثانیه مانیه را ول کن ...

تیپ 5 رو اگه بشینی پشتش گوز پیچ میشی از بس شتاب داره .
آدم وقتی گاز میده بهش از عقب به صندلی میچسبه .

من با ریو هم با اون همه شتاب نمیتونم بگیرمش . چه برسه به بابا تندر .

اون 10 ثانیه و 9 ثانیه ها رو هم بیخیالش شو .... همش الکیه . تا نشینی پشت ماشین نمیتونی تشخیص بدی کدوم شتاب داره کدوم نداره .

تندر در برابر شتاب ریو تیپ 5 حرفی برای گفتن نداره ..
نه دیگه اونقدر زیاد نیست که به صندلی بچسبی اون برای شتاب زیر 3-4 ثانیست , اتفاقا شتاب اولیه تیپ 5 تو دنده 1 خیلی هم خوب نیست بیشتر از 2 به بعد ماشین جون میگیره بعد کلا موتور ماشین طوریه که برای شتاب گیری سریع باید تو دور موتور بالا دنده رو عوض کنی خیلی هم سریع دور موتور رو پر میکنه , شتاب حدود 10 ثانیه تو ماشینهای امروزی شتاب تقریبا بدی به حساب میاد .
مشکل بزرگ تیپ 5 هم کمک ها و خشکی ماشینه که مثلا تو تهران خیلی اذیت میشین این مشکل رو مثلا تو تیپ 2 یا صندوق دار نیست البته نمیشه دقیقا گفت مشکل چون همین خشکی و نرم نبودن ماشین پایداری ماشین رو تو سرعت های بالاتر نسبت به مثلا تیپ 2 خیلی بهتر کرده و ذات ماشین اینطوره ولی خوب برای تو تهران و ترافیک و دست انداز و ... یکمی سخته میشه اگه رعایت نکنید جلو بندی ماشین خیلی زود مشکل پیدا میکنه .

shahramcat
23-06-2008, 02:06
نه دیگه اونقدر زیاد نیست که به صندلی بچسبی اون برای شتاب زیر 3-4 ثانیست , اتفاقا شتاب اولیه تیپ 5 تو دنده 1 خیلی هم خوب نیست بیشتر از 2 به بعد ماشین جون میگیره بعد کلا موتور ماشین طوریه که برای شتاب گیری سریع باید تو دور موتور بالا دنده رو عوض کنی خیلی هم سریع دور موتور رو پر میکنه , شتاب حدود 10 ثانیه تو ماشینهای امروزی شتاب تقریبا بدی به حساب میاد .
مشکل بزرگ تیپ 5 هم کمک ها و خشکی ماشینه که مثلا تو تهران خیلی اذیت میشین این مشکل رو مثلا تو تیپ 2 یا صندوق دار نیست البته نمیشه دقیقا گفت مشکل چون همین خشکی و نرم نبودن ماشین پایداری ماشین رو تو سرعت های بالاتر نسبت به مثلا تیپ 2 خیلی بهتر کرده و ذات ماشین اینطوره ولی خوب برای تو تهران و ترافیک و دست انداز و ... یکمی سخته میشه اگه رعایت نکنید جلو بندی ماشین خیلی زود مشکل پیدا میکنه .

من خودم تیپ5 مدل 82 موتور فرانسه دارم که دست ایران خودرو بهش نخورده خوشبختانه .
در مورد شتاب اولیه به علت وجود دو نوع گریبکس هست تو این مدل که نوع ضریب پایین رو تو ایران براش گذاشتن به همین علت دنده 1 تا 30 35 بیشتر نمیره دنده 2 دور موتور 5500 6000 تا90 هم میره . وجود دریچه گاز الکترونیکی رو در این مورد نباید فراموش کرد .به علت دستکاری موتور از جمله گذاشتن کاتالیزر و سنسور اکسی÷ن دوم روی مدلهای 85 به بعد شتاب به طور محسوس اومده پایین و قدرت 4 اسب کمتر شده .

تورک و نقطه گشتاور برای موتور TU5 رو 4000 هست تو تیپ 2 رو 2700 هست . این خودرو از نظر شتاب و سرعت فقط با زانتیا 2000 قابل قیاس هست . در نظر بگیر قیمت ماشین 13 الی 14 تومن هست شما میگید اتومبیل امروزی حدود 10 جالب نیست بله تو جه قیمت ؟ الان اصلا شما مثال بزن ماشین زیر 20 تومن با شتاب 9.6 ؟

از نظر سیستم تعلیق و فنربندی 206 ذاتا ماشین اسپرتی هست در نتیجه باید خشکتر از بقیه باشه . شما حتی تیپ2 رو با 5 نمیتونی مقایسه کنی چون اگر یکبار زیر ماشین رو ببینی کاملا ساختارش فرق میکنه . گل رو در نظر بگیری فوق العاده نرم هست چون اتومبیل شهری هست و نه اسپرت . از این نظر حرف شما درسته اما این رو بگم من شخصا نظرم اینکه 206 یکی از بهترین جلوبندیها رو داره .

تندر از نظر موتوری عالی هست ماشین شهر هم هست خانوادگی اما اگر تو عمل بیاد کاملا از تیپ5 پایینتر هست .

شرمنده فقط خاستم نظرم رو بگم نمیخام از خودرو خاصی حمایت کنم مخصوصا چون خودم دارم نه اصلا . ممنون

لوگان
23-06-2008, 07:27
بابا آخه چرا انقدر از این تندر بدبخت بد میگید.:45:
اول سوارش بشین بعد اگه بد بود بگید.اینا رو همه رو از قیافه فهمیدید:31:تندر ماشین خیلی قوی است. اگه میگید ثانیه مانیه رو ولش کنیم و پشتش بشینیم بعد حرف بزنیم قبول. یکی که هم 206 تیپ 5 هم تندر داشته بیاد بگه کدوم بهتره.شتاب تندر از 206 تیپ 5 بیشتر نیست اونم بخاطر صندوق عقبشه ولی انقدر که میگید کم نیست.ریو هم که اصلا ولش کن. این که نشد ماشین که:13:

lavson1361
23-06-2008, 10:20
لوگان خانم , من خودم خوره ماشینم . کارم هم توی بنگاهه .
همه جور ماشینی هم سوار شدم از ُSL 600 بگیر تا همین پراید خودمون .
توی رنج 12 تا 30 میلیون , هیچ ماشینی گرد زانتیا و تیپ 5 و ریو رو جمع نمیکنه . صندوق هیچ ربطی به شتاب نداره .
تندر چند تا عیب تخمی داره . یکی اینکه پشتش خیلی بلنده . یک مترو 525 سانت ارتفاع پشت ماشنه (مگه آدم میخواد تانک سواری کنه که اینقدر پشت ماشین رو بالا بردن) این باعث میشه از پشت دیدت کم بشه . دوم اینکه سر راننده به شیشه خیلی نزدیکه و مثلا" من خودم وقتی میخواستم آفتاب گیر رو بدم پایین از فاصله دو سانتی صورتم رد میشد . سوم اینکه به علت تعویض باطری به جای 60 وات به 55 وات, و همچنین استفاده از فن مجارستانی به جای فرانسوی , کولر بیخودی داره . چند وقت پیش تا قم رفتنم و برگشتم از گرما خفه شدم . اولش خوب بود و لی کم کم گرم شد . در صورتی که 206 تیپ 5 و ریو هیچ کدوم افت کارایی پیدا نمیکنند . تندر فقط موتور قوی داره . تعلیقش هم با توجه به ارتفاعش حتی اگه بهترین تعلیق دنیا باشه , نا مطمئنه . فکر میکنی برای چی ماشین اسپرتی ها همشون شاسیشون پایینه .؟؟؟ چون هر چی ماشین خوابیده تر باشه , فرمان پذیری بهتره و توی سرعت بالا هم , تعادل بیشتری داره . یه عیب دیگه هم که داره اینه که افت قیمت بدی داره . (البته اگه صفر دستت باشه)
اما 206 نه ! میخری , 6 ماه هم سوار میشی تازه سود هم میکنی . .
یا همین ریو , من خریدم دو ماه پیش 12.600 , الان شده 14.200

توی تهران که زیاد ازش استقبال نشده . ولی میگن توی اصفهان خیلی مردم طلبش هستند . یه بابایی هست توی این سایت به اسم نوید عارف , خوره لوگانه ...
برای قوت قلب گرفتن میتونی ییای اینجا و از نظراتشون استفاده کنی . خیلی از بچه های اینجا هم عضو هستند .

فقط یادت باشه بچه مثبت باشی , چون زرتی بن میکنند .

لوگان
23-06-2008, 10:44
لوگان خانم , من خودم خوره ماشینم . کارم هم توی بنگاهه .
همه جور ماشینی هم سوار شدم از ُSL 600 بگیر تا همین پراید خودمون .
توی رنج 12 تا 30 میلیون , هیچ ماشینی گرد زانتیا و تیپ 5 و ریو رو جمع نمیکنه . صندوق هیچ ربطی به شتاب نداره .
تندر چند تا عیب تخمی داره . یکی اینکه پشتش خیلی بلنده . یک مترو 525 سانت ارتفاع پشت ماشنه (مگه آدم میخواد تانک سواری کنه که اینقدر پشت ماشین رو بالا بردن) این باعث میشه از پشت دیدت کم بشه . دوم اینکه سر راننده به شیشه خیلی نزدیکه و مثلا" من خودم وقتی میخواستم آفتاب گیر رو بدم پایین از فاصله دو سانتی صورتم رد میشد . سوم اینکه به علت تعویض باطری به جای 60 وات به 55 وات, و همچنین استفاده از فن مجارستانی به جای فرانسوی , کولر بیخودی داره . چند وقت پیش تا قم رفتنم و برگشتم از گرما خفه شدم . اولش خوب بود و لی کم کم گرم شد . در صورتی که 206 تیپ 5 و ریو هیچ کدوم افت کارایی پیدا نمیکنند . تندر فقط موتور قوی داره . تعلیقش هم با توجه به ارتفاعش حتی اگه بهترین تعلیق دنیا باشه , نا مطمئنه . فکر میکنی برای چی ماشین اسپرتی ها همشون شاسیشون پایینه .؟؟؟ چون هر چی ماشین خوابیده تر باشه , فرمان پذیری بهتره و توی سرعت بالا هم , تعادل بیشتری داره . یه عیب دیگه هم که داره اینه که افت قیمت بدی داره . (البته اگه صفر دستت باشه)
اما 206 نه ! میخری , 6 ماه هم سوار میشی تازه سود هم میکنی . .
یا همین ریو , من خریدم دو ماه پیش 12.600 , الان شده 14.200

توی تهران که زیاد ازش استقبال نشده . ولی میگن توی اصفهان خیلی مردم طلبش هستند . یه بابایی هست توی این سایت به اسم نوید عارف , خوره لوگانه ...
برای قوت قلب گرفتن میتونی ییای اینجا و از نظراتشون استفاده کنی . خیلی از بچه های اینجا هم عضو هستند .

فقط یادت باشه بچه مثبت باشی , چون زرتی بن میکنند .
من مذکر هستم:31:جناب نوید عارف هم میشناسم.از اطلاعات ایشون هم بسیار بهره مند شدیم.

rami_hemi
23-06-2008, 11:29
جان من اینجا خودتون رو کنترل کنید .
دعوا را نندازین .هر کس نظری داره و نظرش هم محترمه .من با تمام تفاصیر موندم کدوم .
ولی میتونم اینطوری بگم .
هیوندای ورنا(کیفیت مونتاژ ظاهری خوبی داره جا دار تره )
تندر ال90 (به خاطر فضای خوب و موتور و انتقال قدرت مطمئن تر)
206 تیپ5 (چون تولید نمیشه و تر و تمیزش کم پیدا میشه من انتخاب سومم هست اگه رو خط تولید بود اول همین بودالان قیمتش خیلی غیر واقعی هست)
206 اس دی(کلا با طراحی صندوق عقبش مشکل دارم و قسمت سرنشینای عقب واسه یه ماشی ناچبک خیلی کوچیکه یعنی با 206 هاچبک اصلا تغییری نکرده)
ریو (طراحی خوبی داره موتور مناسبی داره ولی کمی توی حرکت نا پایدار نشون میده)
سمندمعمولی و lx (البته طراحی قدیمی خیلی خوب ساده هست اصل خسته کننده نمیشه قابلیت خوبی داره فقط وزن زیاد و سیستم فنی قدیمی و کمی هم دوام کم شاسی و بدنه که بعد یه مدت وا میره )
اینها تماما نظر شخصی من هست با کسی هم مخالف نیستم اعتراض هم به کسی ندارم .ارادتمند شما

rami_hemi
23-06-2008, 11:48
والا تو این رده ماشین تقربا مدل بالا فقط پراید هست .یا اینکه یه 206 مدل پایین مثلا 81-82 که ونم الان 8 تومنه
یا اگه واست نگهداریش زیاد مشکلی نداره و میتونی خرج زیادش رو بدی یه ماشین آلمانی مثل مرسدس بنز یا بی ام و مدل 90-93 بخر یا یه گلف مدل 92 که 5 میلیونه ولی دیگه فروختنش خیلی سخت میشه . باید نگه داری و خرجش کنی .حتی اگه تمیز هم باشه یه سرویس دوره این ماشینا کلی خرج داره .و قطعه یدکی هم که کلی گشتن میخواد .
به نظرم یه پراید مدل 83 به بالا پیدا کن نزدیک 5.5 تا 7 میلیون هم قیمتشه .اگه استفاده خانوادگی بالای 3 نفر باشه صندوقدار.ولی هاچ بک مصرف کمتری داره .

hoomaan
23-06-2008, 12:49
پراید ماشین آشغالیه . من 4 سال داشتم . کولرش واقعا دکوره ( غیر از یه سریاش که اونم شانسیه ) .

سیستم برقش واقعا ضعیفه . اونایی که داشتن می دونن . شبا چراغ که ازش میگیری جونش در میاد.

اگه کاسه چرخاشو ببینی میگی خدایا چه جوری با این ماشین 140 - 150 تا میرن ؟ مثل اسباب بازیه .

زود چپ میشه . امنیت از نظر بدنه نداره .

راحت دزدیده میشه .

خلاصه اونا که پیکان داشتن میگن بابا صد رحمت به پیکان .!!!

راستی 206 هم فقط یه اسم داره و یه زمانی شده بود عشق این مردم بدبخت که انتخابهای زیادی ندارن .

صندوق نمدوق تعطیله . یعنی مسافرت با اعمال شاقست .

shahramcat
23-06-2008, 13:16
با 7 تومن میتونی 206 تیپ1 مدل 81 بگیری که اصلا توصیه نمیشه چون به خرج افتاده و خرجش بالاس

شما برو دنبال پراید که خوراکه تهران هست لوازم هم ارزون . ایشالا 1 یا 2 سال کار کن پول جمع کن ماشین بهتر بگیر .

موفق باشی

lavson1361
23-06-2008, 14:28
من مذکر هستم:31:جناب نوید عارف هم میشناسم.از اطلاعات ایشون هم بسیار بهره مند شدیم.
چاکر مذکر خانم هم هستیم ......:27:

لوگان
23-06-2008, 14:46
چاکر مذکر خانم هم هستیم ......:27:
این تاپیک نظر سنجی درباره خودرو هاست.لطفا از موضوع خارج نشیم.
درباره کولر هم فکر کنم اگه گاز کولر رو نگاه کنید بد نباشه. چون خیلی ها از کولر تندر ناراضی بودن گازشو عوض کردن با هزینه 50000 تومان درست شد.
با تشکر

shahramcat
23-06-2008, 15:06
درسته از بحث خارج نشیم .

درمورد کولر هم باید بگم بیشتر خودروهای داخل ایران همون اول کار این مشکلات رو دارن که مثلا تو Rd گیریبکس باید عوض کرد !!!!

اما اگر قرار باشه 50 تومن برای تندر بدی کولرش درست بشه که فایده نداره ممکن هست تو خیلی چیزای دیگش هم مشکل دار باشه . یکی از دوستان جزو اولین نفراتی بود که لوگان رو تحویل گرفت اولین چیزی که تو ذوغ من زد آینه بغلها بود که به صورت نامتعارفی دراز بود یعنی طول زیادی داره و امکان برخورد رو با دیگر اتومبیلها بیشتر میکنه .

1 هفته پیش آخرین گزارش تایید کیفیت خودروهای داخلی رو دیدم 206 زانتیا ورنا در حد عالی بود .

به هر حال تندر خودرو فرانسوی هست و تو کیفیتش شکی نیست اینا بر میدارن خرابش میکنن و همینطور در نظر داشته باشیم جزو رده اتومبیلهای ارزان قیمت هست پس نباید در حد زیادی ازش انتظار داشته باشیم در حد خودش خوبه .

mkomeily
23-06-2008, 15:18
به نظر من یکی از چیزی هایی هم تو طراحی تندر بد جور تو ذوق من زد چراغ عقبش بود که یکش قرمزه یکش سفید

لوگان
23-06-2008, 15:27
درسته از بحث خارج نشیم .

درمورد کولر هم باید بگم بیشتر خودروهای داخل ایران همون اول کار این مشکلات رو دارن که مثلا تو Rd گیریبکس باید عوض کرد !!!!

اما اگر قرار باشه 50 تومن برای تندر بدی کولرش درست بشه که فایده نداره ممکن هست تو خیلی چیزای دیگش هم مشکل دار باشه . یکی از دوستان جزو اولین نفراتی بود که لوگان رو تحویل گرفت اولین چیزی که تو ذوغ من زد آینه بغلها بود که به صورت نامتعارفی دراز بود یعنی طول زیادی داره و امکان برخورد رو با دیگر اتومبیلها بیشتر میکنه .

1 هفته پیش آخرین گزارش تایید کیفیت خودروهای داخلی رو دیدم 206 زانتیا ورنا در حد عالی بود .

به هر حال تندر خودرو فرانسوی هست و تو کیفیتش شکی نیست اینا بر میدارن خرابش میکنن و همینطور در نظر داشته باشیم جزو رده اتومبیلهای ارزان قیمت هست پس نباید در حد زیادی ازش انتظار داشته باشیم در حد خودش خوبه .
در باره آییه ها با شما موافقم تندرو اگه بخواییم با دست بکشیم این جوریه:

shahramcat
23-06-2008, 15:46
به نظر من یکی از چیزی هایی هم تو طراحی تندر بد جور تو ذوق من زد چراغ عقبش بود که یکش قرمزه یکش سفید

اگر منظور روشن شدن یک چراغ در هنگام دنده عقب هست فکر نکنم نقص باشه چون الان دیگه تو اتومبیلهای جدید دارن همین کار رو میکنن مثلا سوزوکی ویتارا . من خودم دراین مورد یه سوتی دادم جلو رفیقم گفتم هنوز هیچی نشده یه چراغت که سوخته بابا ! گفت نه اینا فقط یک چراغ دنده عقب داره که روشن میشه .

لوگان
23-06-2008, 16:56
میگم چرا تندرو با ماشین های دیگه مقایسه میکنید ؟ماشین های دیگرو با تندر مقایسه کنید.منظورم اینه که مثلا وقتی ویتارا یه چراغ عقب داره قشنگه حالا اگه این ماشین یا ماشین های جدید نداشت خدا میدونه چه حرفهایی پشت تندر در میاوردن.چه میدونم یه چشمو از این جور چیزا. طرح بدنه تندر هم جدیده. اگه همین طرحو بنز میزد 300 میلیون میفروخت قشنگ بود حالا چون اینو رنو زده در سطح ماشینای پایینش و ارزونه پس باید انقدر ایراد بگیرید. طرح این ماشین طرح جدیدیه پس وقتی زمان بگذره و ماشین هایی به این مدل بیان این ماشین هم قشنگ میشه. شرکت رنو و پژو دو شرکت بزرگ فرانسوی اند پس بیخودی نمیشه محصولاتشون از جمله 206 یا تندرو زیر سوال برد. این ایراد هایی که ما میگیریم همه خورده ایراده وایراد اصلی نیست.
این فقط نظر منه و به نظر هیچ کسی توهینی نمیکنم.
با تشکر

lavson1361
23-06-2008, 17:37
آقا جان چرا شلوغش میکنین ...
من خودم 2 ماه تندر داشتم , از خودم که حرف نمیزنم .
یه بارم با اون یارو نوید عارف بر سر تخمی بودن پلت فرم تندر یه مناظره خفن داشتم که سه سوت لت و پارش کردم . تندر فقط یه چیز خیلی توپ داره , اونم قدرت موتورشه .که حقیقتا" عالیه .
ولی از لحاظ کیفیت , همچین چیز علیه السلامی نیست !!!!
آینه های بد فرم , ارتفاع زیاد ماشین , ضعف کولر که با تعویض گاز هم حل نمیشه و باید باطری رو هم عوض کنی به انضمام فن .
از لحاظ کیفیت ساخت هم ریو و آوانته و 206 خیلی جلوتر از تندر هستند و امسال با همه تبلیغی که برای تندر کردند نتونست با کیفیت ریو و 206 رقابت کنه .

بابا خدا وکیلی اگه تا حالا به غیر از تندر سوار چیز دیگه نشدید , برید سوار شید که دیگه اینقدر تندر تندر نکنید .
بابا تندر هم شد ماشین آخه !!!؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من باید به جای تندر 90 اسمش رو میزاشتن , تانک 90 . آخه کدوم احمقی من نمیدونم مبدع این پلت فرم بوده که یک مترو 525 سانت عقب ماشین رو کشیده بالا و ارتفاع داده . این ارتفاع گند میزنه به همه چیز این ماشین . ضمن اینکه این ماشین همون داچیو هست که سابقه خوشی هم در ایمنی نداره .

لوگان
23-06-2008, 18:13
آقا جان چرا شلوغش میکنین ...
من خودم 2 ماه تندر داشتم , از خودم که حرف نمیزنم .
یه بارم با اون یارو نوید عارف بر سر تخمی بودن پلت فرم تندر یه مناظره خفن داشتم که سه سوت لت و پارش کردم . تندر فقط یه چیز خیلی توپ داره , اونم قدرت موتورشه .که حقیقتا" عالیه .
ولی از لحاظ کیفیت , همچین چیز علیه السلامی نیست !!!!
آینه های بد فرم , ارتفاع زیاد ماشین , ضعف کولر که با تعویض گاز هم حل نمیشه و باید باطری رو هم عوض کنی به انضمام فن .
از لحاظ کیفیت ساخت هم ریو و آوانته و 206 خیلی جلوتر از تندر هستند و امسال با همه تبلیغی که برای تندر کردند نتونست با کیفیت ریو و 206 رقابت کنه .

بابا خدا وکیلی اگه تا حالا به غیر از تندر سوار چیز دیگه نشدید , برید سوار شید که دیگه اینقدر تندر تندر نکنید .
بابا تندر هم شد ماشین آخه !!!؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من باید به جای تندر 90 اسمش رو میزاشتن , تانک 90 . آخه کدوم احمقی من نمیدونم مبدع این پلت فرم بوده که یک مترو 525 سانت عقب ماشین رو کشیده بالا و ارتفاع داده . این ارتفاع گند میزنه به همه چیز این ماشین . ضمن اینکه این ماشین همون داچیو هست که سابقه خوشی هم در ایمنی نداره .
منم فقط نظرم رو گفتم شما هم نظرتون رو گفتید دوستان هم نظرشون رو گفتند. عیب نداره که هر کی نظرش محترمه:31:نظر شما هم محترمه .شما از و بعضی دوستان از تندر خوششون نمیاد بعضی ها میاد.:31:
با تشکر

hastie
23-06-2008, 18:20
من يه هفت ماهي هست كه پژو 206 اس دي تيپ 5 يا همون وي 8 رو دارم.قبل ازينكه بخرم خيلي تحقيق كردم تو رنج 15 تا 20 ميليون چند ماشيني رو سوار شدم كه ريو هم جزوش بود و يه روز دستم بود.البته مزدا و اينا هم بود اما چون شما نظردرمورد صفرش خواستين من بعد از اون همه كلنجار رفتن نهايتآ همين ماشيني كه الان دارم رو انتخاب كردم.هر چند ازش بابت اون 17.5ميليوني كه بابتش دادم راضي نيستم اما خيلي از ريو بهتر بود.ريو به نظر من پرايد پيشرفته بود.اما اين ماشين خودمو رو ازين جهت انتخاب كردم كه تصورم اين بود ماشين بايد جديد باشه حتي به تندرمفكر كردم اما راستش به نظرم چراغاش شبيه چش روباه بود و ازش خوشم نيومد و حتي نتونستم سوارش بشم و فقط از نزديك همه جاشو ديدم.اين نوع 206 مزيتش اينه كه جديده .فقط همين.اصلا اين تبليغاتي كه ميكنن آي يه باك بزن برو تا مشهد اصلآ صحت نداره.مثل ماشين 206 معمولي ميسوزونه.وحتي شتاب اوليه اش از پرايدم كمتره.اگه حواستون نباشه چون 16 سوپاپه يهويي كله ميكنه و ميپره.بايد دور موتور بالا بره تا مثلآ همون پرايدو بگيره .اولش خيلي لشه نميدونم واسه صندوقشه يا چيه خلاصه خيلي رفته تو مخم.دنده عقبش به هيچ وجه من الوجوه ديد نداره.حتي قد بلند ترين آدمي هم كه ميشناختم پشت ماشينم نشست ديد نداشت.وقتايي كه ميخوام دنده عقب برم الله بختكي ميرم عقب يا ميزنم يا نميزنم.البته بيشتر اوقاتم ميزنم و تا الان يه عالمه واسه كوبيدن اينور و اونورش به در پاركينگ و كنج ديوار و ... پول به ايران خودرو دادم اصلا ديد نداره اين جنيفر.اين در حاليه كه تا الان كه يه ده سالي هست پشت فرمون ميشنم و تا الان رنو و 405 و 206 تيپ 2 و پرايدداشتم حتي يك بار هم به يه ماشين نزدم يا ماشينم يه خالم حتي برنداشته.اين ازيناين همه ايرادي كه ازش گرفتم با اينحال ازون ريويي كه سوارش شدم خيلي بهتر بود.يعني اصلآ قابل مقايسه نبودن.شما كه ميخوايين 14 ميليون به ريو پول بدين يكم بيشتر روش بذارين و يه ماشين بهتر بخرين.سمند رو هم سوار شدم.اون كه ديگه تولشا لنگه نداره.همه جور خوبي(مسخره)رو داره. و ديد عقبش عينهو همين اس دي هاست.در مورد هيوندا ورنا نميتونم نظر بدم چون سوارش نشدم و به اين خاطر امتحانش نكردم كه پدر گفت اگه از ايران خودرو يا سايپا ماشين بخري حداقل زموني كه بهشون احتياج داري ميان كمك و اوناي ديگه نه.اما در مورد خريد از كارخونه چون ايران خودرو بد قولي ميكنه اصلا به نظرم عاقلانه نيومد اون همه پولو بخوابونم 6 ماه كه آيا بهم ماشنمو سر موقع بدن يا نه.من از دلال خريدم از كارخونه اش برام به صرفه تر شد.با پول بيمه بدنه اش شد اونقدر.همه ميگفتن پرشيا بخر اما پرشيا امكانات اين نوع از اس دي رو نداره.ايربگ-ترمز اي بي اس و ....(البته پرشياي معمولي رو ميگم كه تو اين رنج قيمته)همون موقع دوست من كه سوناتا داشت تو جاده چالوس تصادف كرد با يه پرايد و اينا خون از دماغشون نيومد و كلي مخم رو زد و قانع شدم كه امنيت ماشين در درجه اول اهميته.اين بود كه اون موقع كه دو دو تا چهار تا كردم اين ماشين به نظرم بهترين اومد.اما اگه بازم حق انتخاب داشتم ديگه اين ماشين رو برنميدارم بيا لااقل صفرشو برنميدارم.چون خيلي افت قيمت پيدا ميكنه.اگه بحث خدمات مطرح نبود من خودم حتمآ مزدا323كاركرده برميداشتم و كلي پول هم تو جيبم بود.تازه مزدا خيلي خوشگلتر ازين به نظر ميرسه و اوني كه من ميخواستم بردارم فقط 3 ميليون لوازم داشت و اسپرت بودبه قيمت 13 ميليون تو مهر پارسال كه 86 بود.هنوزم چشم دنبال اونه و اين ماشين زياد به چشمم نمياد راستشو بخواهيد به اين قيمت اصلآ نمي ارزه.مردم هم راجع بهش واكنش بدي دارن.اين همه پول بالاش دادم يارو تو چشام نيگاه ميكنه ميگه چه زشته اين ماشينه.چه صندوق زشتي داره.هرچند اون اوايل اشك تو چشام جمع ميشد آخه تازه خريده بودمش.اما حالا به اين عكس العملها عادت كردم و ديگه برام مهم نيستن و سعي ميكنم خودم از ماشينم لذت ببرم.و فروششم به صرفه نيست چون افت زيادي داره از صفرش.گل يا هيوندا فكر كنم گزينه هاي خوبي باشن يا 206 تيپ 2.در ضمن يه چيزي در مورد گل بگم.من چند وقت پيش از داخل ماشينم سرقت شد وقتي رفتم اداره آگاهي بهم گفتن تنها ماشيني كه تا به حال حتي يك مورد اعلام سرقت نداشتيم گل هست.حتي ماشينهاي ضد سرقت رو هم سرقت كرده بودن .

hastie
23-06-2008, 18:22
با عرض شرمندگي در مورد نظري كه راجع به بعضي ماشينا دادم مثل تندرحالا بعضيا نيان ناراحت شن.اين فقط نظر شخصيه منه و ممكنه يكي هم عاشق همين قيافه اش باشه.

shahramcat
23-06-2008, 19:06
206 اس دی V8 با موتور Tu5 هست اما طراحی ماشین موتور رو از بین برده . همینجوری برداشتن یک صندوق گذاشتن ته ماشین !!! تمام
همون موتور همون مشخصات ! فقط به لطف صندوق هندلینگ بهتر شده .

در مورد لوگان هم انقدر بد نگین ماشین با اصالت فرانسه هست طراحی بده حالا دیگه کلا که بدرد نخور نمیشه . همش که شکل نیست مگه میخایم شوهرش بدیم .

لوگان
23-06-2008, 19:19
من این چیزایی که درباره تندر بد میگید رو قبول ندارم و به نظرم ماشین ایده آلیه. فقط یه بدی داره اونم قیمت قطعاتشه که بزودی ارزون میشه.قیمت برخی از لوازم تندر به شرح زیر:
قالپاق:25000 تومان
کولر:1میلیون 200هزارتومان
زه جلو پنجره:100000 تومان
نمد کاپوت اصل فرانسه:200000
با این وضع خودرو رو بگیریم تیکه پاره کنیم قطعاتشو بفروشیم 100 میلیون گیرمون میاد!
این نظر نظر منه و لطفا کسی ناراحت نشه فقط نظراتشو اعلام کنه.
باتشکر

lavson1361
23-06-2008, 19:52
قبل ازينكه بخرم خيلي تحقيق كردم تو رنج 15 تا 20 ميليون چند ماشيني رو سوار شدم كه ريو هم جزوش بود و يه روز دستم بود.البته مزدا و اينا هم بود اما چون شما نظردرمورد صفرش خواستين من بعد از اون همه كلنجار رفتن نهايتآ همين ماشيني كه الان دارم رو انتخاب كردم.هر چند ازش بابت اون 17.5ميليوني كه بابتش دادم راضي نيستم اما خيلي از ريو بهتر بود.ريو به نظر من پرايد پيشرفته بود.

داداش ضمن سلام و ادب و احترام باید عرض کنم , چند تا ایراد بدفرم توی تصمیماتت داشتی .
اول اینکه با سوار شدن یه روز میخواستی آمار خوب یا بد بودن ماشینها رو به دست بیاری که البته این کار اشتباه صد در صده . من بنگاهی هستم و صد پله از تو حساسترم و همه این ماشینایی رو هم که اسم بردی یه مدت سوار شدم و الان هم ریو دارم .
دوم اینکه تقریراتت از فنی ماشین , نشون میده که زیاد از موتور و تکنولوژی سر در نمیآری . چون موتور لوگان و ریو از 206 جدید تره . و من لوگان رو به اس دی ترجیح میدم . ریو محصول 2005 هست و لوگان هم همراه مگان جزء به روز ترین خودروهای اروپا میباشد .
سوم اینکه همون موقع هم ماشینت رو 500 تومن گرون خریدی .

.اما اين ماشين خودمو رو ازين جهت انتخاب كردم كه تصورم اين بود ماشين بايد جديد باشه
همون جور که در بالا گفتم تکنولوژی 206 همچین جدید جدید هم نیست .

اصلا اين تبليغاتي كه ميكنن آي يه باك بزن برو تا مشهد اصلآ صحت نداره.مثل ماشين 206 معمولي ميسوزونه

درسته 206 اس دی با یه باک نمیره .... چون موتورش 1600 هست . اما 206 تیپ 2 و 3 با موتور 1400 راحت با 50 لیتر میره . من خودم تست کردم . چند روز پیش هم مشهد بودم و با ریو 53 لیتر سوزوندم .

حتي شتاب اوليه اش از پرايدم كمتره
نه آقا کمتر نیست ولی خوب تغییراتی که توی موتورش دادن باعث شده که یه تأخیر 4 ثانیه ای توی شتاب گیریش پیدا شده . اما ریو و تندر به مراتب شتابشون از اس دی بهتره .

با اينحال ازون ريويي كه سوارش شدم خيلي بهتر بود
این قضیه رو توی توهمی . چون خیلی های دیگه نظر تو رو داشتن ولی توی این تاپیک

من همه رو لت وپار کردم و ثابت شد ریو از هر لحاظ از 206 بهتره . شما هم اگه اون موقع 12.600 میدادی ریو میخریدی . الان 13 و خرده ای ماشینت رو میخریدن و حالا میتونستی با مابقی پولی که اونموقع میشد نگهش داری و این 13 تومن یه خودرو مثل آوانته دست و پا کنی .(البته دست دوم ولی تمیز) و حسرت پول گذشته ات رو نخوری .

شما كه ميخوايين 14 ميليون به ريو پول بدين يكم بيشتر روش بذارين و يه ماشين بهتر بخرين
خیلی مسخره است . اون موقع همه میگفتند ریو 12.600 گرونه . الان هم همه میگن 14 تومن گرونه . اما همین الان خیلی ها حسرت 12.600 اون روزا رو میخورن .شما اگه به من گفتی مثلا" چه ماشینی بهتر از ریو توی رنج 14 تومنه , من یه جایزه بهت میدم .
به هر جهت خرید از ایران خودرو مثل تف سر بالا میمونه . من اگه بخوام یه روز لوگان هم بخرم . اگه سر از تنم جدا کنن نمیرم سمت ایران خودرو . همون پارس خودور را پیگیری میکنم .

در مورد ورنا و گل هم باید بگم انتخاب های بسیار عالی هستند . بهت تبریک میگم که این دفعه دست روی خوب گزینه هایی گذاشتی چون هر دوشون CKD هستند .

lavson1361
23-06-2008, 20:09
با عرض شرمندگي در مورد نظري كه راجع به بعضي ماشينا دادم مثل تندرحالا بعضيا نيان ناراحت شن.اين فقط نظر شخصيه منه و ممكنه يكي هم عاشق همين قيافه اش باشه.

داداش در مورد امن قضیه کاملا" با شما موافقم .
کسی یه وقتی از دست ما هم ناراحت نشده باشه .
من عادتمه که یه ذره چاله میدونی حرف بزنم وگر نه آدم منطقی و خوش قلبی هستم . ناسلامتی لیسانسیم خیر سرمون .
زرشششششششششششششششک.....
(اینو جلو جلو گفتم , کسی تو دلش نگه)

لوگان
23-06-2008, 21:02
به هر جهت خرید از ایران خودرو مثل تف سر بالا میمونه . من اگه بخوام یه روز لوگان هم بخرم . اگه سر از تنم جدا کنن نمیرم سمت ایران خودرو . همون پارس خودور را پیگیری میکنم
به این لحاظ باهاتون موافقم. این ایران گاری ایران لگن ایران فرغون ایران جاخالی هر چی اسمشو میزارین مذخرفترین خودرو سازه
پارس خودرویی ها دعوت نامه تندر میگیرن یه هفته ای تحویل میگیرن. ما 4 ماهه تکمیل وجه کردیم هنوز ندادن.انشالله این این خودرو ........................................... بشه.
ما نمیدونم چی فکر کردیم که رفتیم این ایرن گاری ثبت نام کردیم!

lavson1361
24-06-2008, 00:00
به این لحاظ باهاتون موافقم. این ایران گاری ایران لگن ایران فرغون ایران جاخالی هر چی اسمشو میزارین مذخرفترین خودرو سازه
پارس خودرویی ها دعوت نامه تندر میگیرن یه هفته ای تحویل میگیرن. ما 4 ماهه تکمیل وجه کردیم هنوز ندادن.انشالله این این خودرو ........................................... بشه.
ما نمیدونم چی فکر کردیم که رفتیم این ایرن گاری ثبت نام کردیم!

بیخیال رفیق ...:10:
لوگان هر چی باشه از اون اس دی و 405 عهد تیرکمون و سمند لش بهتره . و حداقل چار تا آدم توی اروپا دارن ازش استفاده میکنند .

rezapolad
24-06-2008, 01:11
نظرتون در مورد 206 تیپ 3 که 15500 قیمتشه چیه اون خویه یا 405؟؟؟؟

rozy_1500
24-06-2008, 01:27
کوری جان میتونی حدود قیمت بدی؟

hastie
24-06-2008, 01:30
به نظر من یا تندر بگیر یا سمند سال ال ایکس ...

ولی اگه میخوای خودروی با کیفیت و قدرت سوار بشی برو یه ذره دیگه پول جور کن 206 اس دی بگیر ..

سازمان کنترل و کیفیت , در سال جاری از 24 خودروی داخلی , بهترینها را به صورت زیر اعلام نمود .
ـ بهترين‌ها
از نظر ميانگين امتياز منفي به ترتيب :
1- نيسان ماكسيما پارس خودرو
2- مزدا (3) گروه بهمن
3- پژو 206 ايران خودرو
4- پژو 206 اس دي ايران خودرو
5- نيسان رونيز پارس خودرو
6- كوراندو بن رو
7- ريو سايپا
8- هيوندا آوانته گروه خودروسازان راين
در سطحكيفي خيلي خوب قرار گرفتند

منبع:

.

حالا خودتون جوابتونو در مورد ريو و اس دي گرفتيد؟خوشحالم كه خودتون جواب خودتونو داديد و اگه به تكنولوژيه چند روز قبلتون برگرديد ديگه تغيير موضع نخواهيد دادوپيشنهاد ميكنم هر از گاهي يه نگاهي به پستهاي قبليتون بفرماييد آقاي فنيه ريو سوار.در ضمن در تاپيك"بهترين ماشين در رنج 10 تا 20 ميليون"آمار شواهد خوبي بر اين ادله است.شماهم بهتره بجاي توبيخ ديگرون و توهين به شعور اونها و اصرار به افكار خود يه چيز تازه به ديگرون ياد بديدو لحن بيانتو كمي محترمانه تر كنيدچون بنده برادر شما نيستم.ميتونيد برگرديد به صفحه 5 همون تاپيك.با تشكر

rozy_1500
24-06-2008, 01:32
اقا خیلی ممنونم
حالا میخوام یه چیزی درباره خودم بگم که منو بیشتر به هیوندایی کوپه نزدیک تر میکنه تا آزرا
من یه ماشین اسپورت و شیک میخوام که تک باشه و تیپ خاصی داشته باشه
آزرا علاوه بر بهترین بودنش یه طراحی سدان معمولی و بزرگ رو دارهکه خوب طراحیش عالیه ولی تا حدودی تکراری
این که کوپه طراحی جذاب و اسپورت داره و مثل آزرا تقریبا همه گیر نشده(تکه) میخوام ببینم نظر شما دربارش چیه
بهتره 50 تومن بدم آزرا یا 40 تومن بدم کوپه و 10 تومن بذارم تو جیبم؟؟؟؟
رنگ قرمز هم میگیرم که خیلی جذاب باشه و تو چشم بیاد

ehsssssan
24-06-2008, 02:09
10تومن نمیمونه تو جیبت 13 تومن میمونه
اگه جونی اینطور هم که معلومه و آزرا رو دلت زیاد نمیخواد پس حتما کوپه رو بگیر چون اگه آزرا رو گرفتی و خوشت نیومد ازش اگه خواستی بفروشی طبیعتا ضرر میکنی ولی کوپه رو بخری کمتر ضرر میکنی

لوگان
24-06-2008, 07:57
بیخیال رفیق ...:10:
لوگان هر چی باشه از اون اس دی و 405 عهد تیرکمون و سمند لش بهتره . و حداقل چار تا آدم توی اروپا دارن ازش استفاده میکنند .
آخه ما چه گناهی کردیم باید اینقدر منتظر لوگان باشیم.:37: به نظرشما اون فیش تکمیل وجه شدشو به ارزش 10 میلیون آزاد چند میخرن. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین. میریم آزاد e2 میخریم خلاص. مدل:e1+cp خاکستری اولویت 3 ایران گاری.

لوگان
24-06-2008, 09:31
lavson1361 جان کجایی.. تورو خدا به سوال بالا جواب بده . دوستان هم اگه میدونن جواب بدن.
با تشکر

لوگان
24-06-2008, 11:48
دوستانی که در نظر سنجی شرکت میکنند و به سایر موارد رای میدن لطفا اگه دوست داشتند اعلام کنند اون سایر موارد کدام اتومبیل ها هستند.
با تشکر

lavson1361
24-06-2008, 14:23
آخه ما چه گناهی کردیم باید اینقدر منتظر لوگان باشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرشما اون فیش تکمیل وجه شدشو به ارزش 10 میلیون آزاد چند میخرن. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین. میریم آزاد e2 میخریم خلاص. مدل:e1+cp خاکستری اولویت 3 ایران گاری.والله چی بگم لوگان جان!!!
این ایران خودرو , در خلف وعده زبانزد خاص و عامه . و کاریش هم نمیشه کرد . چون آخرش یه پولی بهت میدن میگن بیا اینم دیر کرد تحویل ماشینت . که اونم باید صد بار بری دنبالش تا بهت بدن .
شما فکر میکنی برای چی قیمت بازار همیشه از قیمت نمایندگی بیشتره ؟؟؟؟
چون به علافی و دردسر های ایران خودرو نمیارزه . مثلا" یارو که میخواد به فرض ویتارا سوار بشه و پولم تو جیبشه , بلند نمیشه بره ناز و گوز ایران خودرو را جمع کنه و آخرش هم با کلی تأخیر , و فحش خوار مادر ماشین تحویل بگیره .
بر عکس بلند میشه میره بازار و آقای خودش , با کلی احترام و ادب , سوار ماشین مورد علاقش میکننش و یه پارچ آب هم مییریزن پشتش . حداقل سودی هم که میکنه اینه که زیر پاش خالی نمونده . و از اون یک تومن دو تومنی هم که بیشتر داده ناراضی نیست .

خرید و فروش امتیاز حواله ها رو هم به خدا نمیدونم چی جوریه ؟؟؟؟
شنیدم ولی تا حالا برخوردی نداشتم .
ولی از من میشنوی ولش کن . تو که سال رو صبر کردی , ماه رو هم صبر کن .
حالا اینقدر ماشین سواری کنی که دیگه خسته بشی .
گر صبر کنی زقوره حلوا سازی ....
برای اینکه یه دلگرمی هم داشته باشی بهت بگم لوگان با قدرت موتوری که داره توی سربالایی ها حریف نداره .من خودم عاشق قدرت موتورشم لامصب میکنه میره بالا .

لوگان
24-06-2008, 14:45
والله چی بگم لوگان جان!!!
این ایران خودرو , در خلف وعده زبانزد خاص و عامه . و کاریش هم نمیشه کرد . چون آخرش یه پولی بهت میدن میگن بیا اینم دیر کرد تحویل ماشینت . که اونم باید صد بار بری دنبالش تا بهت بدن .
شما فکر میکنی برای چی قیمت بازار همیشه از قیمت نمایندگی بیشتره ؟؟؟؟
چون به علافی و دردسر های ایران خودرو نمیارزه . مثلا" یارو که میخواد به فرض ویتارا سوار بشه و پولم تو جیبشه , بلند نمیشه بره ناز و گوز ایران خودرو را جمع کنه و آخرش هم با کلی تأخیر , و فحش خوار مادر ماشین تحویل بگیره .
بر عکس بلند میشه میره بازار و آقای خودش , با کلی احترام و ادب , سوار ماشین مورد علاقش میکننش و یه پارچ آب هم مییریزن پشتش . حداقل سودی هم که میکنه اینه که زیر پاش خالی نمونده . و از اون یک تومن دو تومنی هم که بیشتر داده ناراضی نیست .

خرید و فروش امتیاز حواله ها رو هم به خدا نمیدونم چی جوریه ؟؟؟؟
شنیدم ولی تا حالا برخوردی نداشتم .
ولی از من میشنوی ولش کن . تو که سال رو صبر کردی , ماه رو هم صبر کن .
حالا اینقدر ماشین سواری کنی که دیگه خسته بشی .
گر صبر کنی زقوره حلوا سازی ....
برای اینکه یه دلگرمی هم داشته باشی بهت بگم لوگان با قدرت موتوری که داره توی سربالایی ها حریف نداره .من خودم عاشق قدرت موتورشم لامصب میکنه میره بالا .
خیلی ممنونlavson1361 جان.خیر سرمون میخواستیم با ماشین جدید بریم مسافرت ولی انگار که نمیشه.:37:

taghi_ramzi
24-06-2008, 15:44
درود
تو این سایت معمولا حدود قیمت ماشینا رو مینویسن :

Bracket
24-06-2008, 20:03
بازم اون rsportcars قیمت خیلیا رو نمیزنه بهترین سایت برای دیدن قیمت های ماشین قسمت Autos سایت Yahoo یا MSN هست که خیلی جامع و کامل و قیمت همه ماشینهای موجود در بازار امریکا رو داره .

rozy_1500
24-06-2008, 21:25
ممنونم از جوابت دوست عزیز
میتونم بپرسم چرا ضرر نمیکنم؟

unartig
24-06-2008, 21:30
بچه ها ببینم قیمتاشون به دلیل بنزین پایین نیومده ؟

shahramcat
24-06-2008, 22:00
بچه ها ببینم قیمتاشون به دلیل بنزین پایین نیومده ؟

من 2 روز پیش تو روزنامه خوندم خیلیا اقدام به فروش کردن و اعتراض زیاد نسبت به این حرکت دولت . اما تا حالا قیمت پایینتر نیومده باز اگر کسی اطلاع جدیدتری داره بگه .

rezapolad
24-06-2008, 23:09
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

ehsssssan
25-06-2008, 01:00
ممنونم از جوابت دوست عزیز
میتونم بپرسم چرا ضرر نمیکنم؟

نگفتم ضرر نمیکنی گفتم نسبت به او کمتر ضرر میکنی دوست عزیز

rami_hemi
25-06-2008, 09:50
ارزش نداره.حداکثر قیمت این ماشین 12 میلیون هست که این راهزنا آوردن رسوندنش اونجا .مگه تیپ 5 زمان تولیدش 13 میلیون بود .حالا اینا یه ماشین 10 میلیونی رو 15 میلیون قالب میکنن .

HOOSEIN 105
25-06-2008, 18:07
نه اقا لوگان با شما نبودم با اقای torpedo بودم

HOOSEIN 105
25-06-2008, 18:12
با سلام خدمت دوستان عزیز

من نمیدونم چی شده همه دارن این تندر رو خفه میکنند

کی گفته شتاب تندر از ریو کمتره . ا خه یه مدرکی بیاره . یا خودش یه کورس بذاره فیلمش رو نشون بده .
تندر از 206 کم بیاره واسش بد نیست چون 206 خودروی اسپرتی است و قطعا تندر رو رد میکنه ولی خوب برای یه خوانواده 5 نفره بدترین خودرو 206 است .
ولی تندر از ریو کم بیاره براش خیلی بده . و فعلا با شواهد تندر شتابش 10.2 ثانیه است ریو هم 11 و خرده ای . تازه من تو جاده چالوس تو یه کل کل حسابی پوز ریو رو خوابوندم . ولی ریو تو پیچ ها با جرات تر میپیچید . یه نکته قابل تو جه شما اقایون در مورد شتاب تندر و ریو که رینگ تندر 15 است و ریو 13 که خیلی تو شتاب تاثیر میذاره . تازه تندر من الان 6400 تا رفته و پشتش خوابیده و دیگه نه پشتش تو مانور در میره نه در دید عقب مشکل دارم . ماشین صاف صاف شده .

بعدش من با تندر تو جاده خداوکیلی با زانتیا 1800 یا حتی 2000 کل کل میکنم . چون تو شتاب ثانویه عالیه و در اینجا ریو کلا بازندس .
در باره کولر هم بگم تندر گازش کمه باید زیادش کنی تا خوب درست شه و بعد اون عالی میشه
در مورد تو دست بودن تو تندر هم میتونید تحقیق کنید .
کاربری یک فروم دیگر حسابی بین تندر و 206 سمند lx که خودش داشته و الان هم تندر داره میگه که تندر تو پایداری همپای سمند است میتونید برید ببینید و در کل هم تندر رو بهتر دونسته (البته 206 تیپ 2)

راستس اقای lavson1361 شما تو فرم پالس برو ببین یه اقایی تندر داره هم ریو خودش میگه که تو این دو تندر خیلی بیشتر میارزه
و اگر هم واقع بین باشیم به این پی میبریم . تندر صدای موتورش خیلی کم است ولی ریو بیشتر از حد معمول است
قدرت موتور تندر بهتره
تو سرعت های بالا تو دست تره
ایمنیش بیشتره
تو سرعت های بالا فکر میکنی ماشین موتور نداره چون صدا خیلی خیلی کم میاد و دیگه وقتید در
جاده خلوت با 180 190 تا میری گوش درد نمیگیری مثل ریو که باهاش تو 160 تا میری گوش ها مثل جریان سال های قبل که هر کی با پیکان جایی میرفت گوش هاش میگرفت میشه . اینقدر هم نگید قد تندر بلنده یه کم بخوابون و رینگ 13 مثل ریو بنداز هم قدش مثل سمند میشه بعد ببین ریو تو شتاب میتونه بهت برسه یا نه
حالا جدا از همه اینها

یه کلیپی هم دارم واسه همه 206 داران عزیز که هی میگن تندر اصلا تو شتاب به ریو نمیرسه یا به 206 نمیرسه
این کلیپ کورس 206 1600 با تندر 1600 است
ببینید و خودتان قضاوت کنید

راستس برای دیدن در سایت یوتب به فلش پلیر نیاز دارین و البته ----- شکن

HOOSEIN 105
25-06-2008, 18:18
ولی پیکان تر تمیز و جوندار از پراید خیلی بهتره
راستش من یه بار که پراید سوار شدم 4 نفر ادم 100 کیلویی به بالا سوار ماشین کردم برای یک کاری صندوق هم یه 200 کیلو بار بود باورتون نمیشه تو راه صاف ماشین خاموش میکرد از 120 که اصلا بالاتر نمیرفت تو دست انداز ها هم ماشین میکوبید زمین فرمون هم که 60 درصد گیج میزد . ولی پیکان اصلا این مشکلات رو نداره فقط یه کم مصرفش زیاده
من خودم با پیکان جوندار خداوکیلی 160 تا رفتم و تو اون سرعت پیکان پیش پراید شاه بود