PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30

mohamad skystar
22-04-2011, 22:16
سلام دوباره به دوستان

7 سال پیش که سمند ال ایکس خریدند جزو گروه های اولی بودن که ال ایکس داشتند و حالا هم که می خواهند ماشینشون رو عوض کنند ترجیح شخصی من و اونها اینه که یه ماشینی بگیرند که یه کم جدید تر باشه .

پیشاپیش ممنون از کمکتون

سلام.
دوست من اگر میشه بگین خانواده چقدر میخوان هزینه کنن و ملاک هاشون چی هست؟

hitman908
22-04-2011, 23:51
تینا دوست داری ماشین خوبی‌ یه سدان باحال
کمری مثل همیشه گزینه خوبی
ماکسیما بدک نیست مصرف بلایی داره
optimo cerato از کیا
سوناتا از هیوندأی

Tazeh Kar
23-04-2011, 04:38
سلام

ممنون که دوستان که جواب دادین راستش من توضیحات کاملی تو پست 5235 دادم ولی خلاصه اش اینه که زیر 25 میلیون یه ماشین مناسب می خوام که یه کمی هم به روز باشه ، اگه معیار به روز بودن رو نشنیدن اسمش توسط یه آدم ناشی (خودم ) بگیریم ام وی ام 530 و لیفان 620 از همه جدید تر و بعدش 207 هستش!!!!

ممنون

jupiterx
23-04-2011, 07:04
[QUOTE=farshad bugatti;6036826]سلام
شما انتظارات خودتون رو بگید (البته به صورت کامل) راحت تر و بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد.

سلام دوستان
با تقریبا 14 تومن صفر چی پیشنهاد میکنید؟؟
ملاکهایی که مد نظرم هست:
راحتی داخل کابین و صندلیها
استحکام بدنه و امنیت خودرو
داشتن ایر بک برای راننده و سرنیشین جلو و ABS
کم صدا بودن ماشین به خصوص در داخل کابین
رانندگی روان و راحت
مصرف بنزین ترجیحا پایین
لوازم یدکی ترجیحا قیمت مناسب و تعمیر نیز
کم خرج بودن

یک سوال دیگه به نظر دوستان و اساتید اگه هرسال ماشین رو عوض کنم و جاش یک ماشین صفر دیگه بگیرم چقدر ممکنه ضرر کنم ؟؟ اصلا این کار به صرفه است؟؟؟ نظر دوستان چیه؟؟؟

با تشکر

e_parshang
23-04-2011, 10:37
با سپاس از تمامی دوستانی که بزرگوارانه تجربیاتشون را در اختیارم گذاشتن.:11:
از بین پارس، تندر و سمند ال ایکس که مهم دوگانه سوز بودنش بود، سمند ال ایکس با موتور پایه گاز سوز را ثبت نام کردم 15 روزه دیگه هم میگیرمش.

mohamad skystar
23-04-2011, 11:23
[QUOTE=farshad bugatti;6036826]سلام
شما انتظارات خودتون رو بگید (البته به صورت کامل) راحت تر و بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد.

سلام دوستان
ملاکهایی که مد نظرم هست:
رانندگی روان و راحت
مصرف بنزین ترجیحا پایین
کم خرج بودن

یک سوال دیگه به نظر دوستان و اساتید اگه هرسال ماشین رو عوض کنم و جاش یک ماشین صفر دیگه بگیرم چقدر ممکنه ضرر کنم ؟؟ اصلا این کار به صرفه است؟؟؟ نظر دوستان چیه؟؟؟

با تشکر

سلام.دوست عزیز من اگر ایربگ سمت سرنشین رو الزام میدونین باید بیشتر هزینه کنی تا حداقل بودجه به 206 V8 سفارشی برسه.اما با یک ایربگ و سایر ملاک های شما خودروی صفر:

پژو 405 SLX با ایربگ و ABS مدل 90 قیمت 14070000 تومان
پژو 206 تیپ 2 با ایربگ و ABS مدل 90 قیمت 13980000 تومان

برای 14 میلیون تومان فقط همین 2 مدل خودرو صفر هست اما کارکرده گزینه های دیگه هم میشه پیدا کرد.
در مورد 206 تیپ 2 هم بگو فضای جلوی پا برا سرنشین عقب یه کم تنگ هست.موفق باشید.

jupiterx
23-04-2011, 12:54
[QUOTE=jupiterx;6039051]

سلام.دوست عزیز من اگر ایربگ سمت سرنشین رو الزام میدونین باید بیشتر هزینه کنی تا حداقل بودجه به 206 V8 سفارشی برسه.اما با یک ایربگ و سایر ملاک های شما خودروی صفر:

برای 14 میلیون تومان فقط همین 2 مدل خودرو صفر هست اما کارکرده گزینه های دیگه هم میشه پیدا کرد.

یعنی با 14 تومن نمیشه ال 90 یا سمند ال ایکس یا ریو خرید
لطفا دوستان نظرشون رو بگن با این ملاکها که گفتم نظرتون چیه
ممنون

mohamad skystar
23-04-2011, 13:05
[QUOTE=mohamad skystar;6039475]

ممنون

دوست گرامی من قیمت دقیق رو 14 میلیون تومان شما گفتم.
L90 که فعلا تو لیست فروش ایران خودرو نیست شاید پارس خودرو داشته باشه.

سمند LX با ایربگ و ABS مدل 90 قیمت 15040000 تومان
با ایربگ بخوای قیمت ها میره بالاتر.

jupiterx
23-04-2011, 13:14
[QUOTE=jupiterx;6039697]

دوست گرامی من قیمت دقیق رو 14 میلیون تومان شما گفتم.

راستش تو پستهای قبلی یکی از دوستان پیشنهاداتی داده بودن ولی

در مورد 206 کمی تو شک هستم اخه از نظر خودم 206 واسه چپ شدن شرایط مساعدی داره . من خیلی از 206 ها رو دیدم که چپ کردن نمیتونم نظرم درسته یانه.
در مورد ریو هم که اینطور که یکی از دوستان تو پستهای قبلی فرمودن ظاهرا ایربک و abs نداره که خب من خیلی نمیپسندم البته نمیتونم از نظر فنی چطوره البته قبلا خیلی تعریف فنیش رو شنیدم اما الان نمیدونم که کیفیتش چطوره.
در مورد ال 90 هم راستش من شنیدم که مشکل پیدا کردن قطعه داره یعنی اگه مشکلی ایجاد بشه و دنبال قطعه باشی به سختی پیدا میشه و کلی هزینه سازه
حالا من گفتم 14 تومن دقیق منظورم 14 نبود حالا اگه کمی هم بیشتر شد شاید بشه کاریش کرد منظورم حدود قیمت بود گفتم 14
یک سوال دیگه هم من پرسیدم تو پستم اگه کسی نظری داره بگه
اینکه اگه بعد از اینکه ماشین یک سال کار کرد به صرفه هست که بفروشمش و یک صفر دیگه بخرم ؟؟فکر میکنید چقدر هزینه ممکنه داشته باشه؟؟اصلا به صرفه هست این کار؟؟؟

باتشکر

hitman908
23-04-2011, 13:36
[QUOTE=mohamad skystar;6039734]

در مورد 206 کمی تو شک هستم اخه از نظر خودم 206 واسه چپ شدن شرایط مساعدی داره . من خیلی از 206 ها رو دیدم که چپ کردن نمیتونم نظرم درسته یانه.
در مورد ریو هم که اینطور که یکی از دوستان تو پستهای قبلی فرمودن ظاهرا ایربک و abs نداره که خب من خیلی نمیپسندم البته نمیتونم از نظر فنی چطوره البته قبلا خیلی تعریف فنیش رو شنیدم اما الان نمیدونم که کیفیتش چطوره.
در مورد ال 90 هم راستش من شنیدم که مشکل پیدا کردن قطعه داره یعنی اگه مشکلی ایجاد بشه و دنبال قطعه باشی به سختی پیدا میشه و کلی هزینه سازه
حالا من گفتم 14 تومن دقیق منظورم 14 نبود حالا اگه کمی هم بیشتر شد شاید بشه کاریش کرد منظورم حدود قیمت بود گفتم 14
اینکه اگه بعد از اینکه ماشین یک سال کار کرد به صرفه هست که بفروشمش و یک صفر دیگه بخرم ؟؟فکر میکنید چقدر هزینه ممکنه داشته باشه؟؟اصلا به صرفه هست این کار؟؟؟

باتشکر

در مورد چپ کردن ۲۰۶ باید عرض کنم دوست عزیز این کاملا بستگی به نوع رانندگی شما داره من رفیق داشتم با پرادو ۸ تا ملّق زد ۲۰۶ تایپ ۶ به دلیل سنگینتر بودنش امکان چپ کردنش کمتر از تایپ ۲ ولی‌ مهمتر از چپ کردن اینکه شما بعد چپ کردن چه انتظاری از ماشین داشته باشی‌ چون من دیدم طرف بنز ۲۰۰ میلیونی هم چپ کرده.ببین عزیزم ۲۰۶ طراحی بندنه طوری که بعد چپ کردن کمترین آسیب به نقاط حساس بدن مثل سر می‌خوره و احتمال آسیب دیدگی کمتره اما خود ماشین آسیب زیادی میبینه که جم کردنش بعد تصادف سخته حدود ۳تا ۴ تومن خرج داره که اگه بیمه‌ باشی‌ ok:8:

mohamad skystar
23-04-2011, 13:38
[QUOTE=mohamad skystar;6039734]

باتشکر

1.در مورد چپ شدن 206 درست میگین اما خوب بستگی به راننده و طرز رانندگی داره که یه ماشین چپ بشه
اواگرنه هر ماشینی چپ میشه.
2.در مورد ریو abs رو گذاشتن براش اما ایربگ نداره
3.تامین قطعات L90 از روزه اول با مشکل مواجه بوده و به کندی داره حل میشه و نسبت به روزهای اول قطعات بیشتر پیدا میشن.
4.اگر خودرویی رو صفر میخرید و سر یک سال بخواین بفروشینش بستگی به خودتون داره شاید بخوای دائم ماشین عوض کنید اما در کل یه خودروی صفر رو من 2 سال سوار میشم.این نظر من بود.

mf.designing
23-04-2011, 14:00
سلام دوستان
من قصد خرید با بودجه 10 تومن داشتم اما بنا به دلایلی بودجم رو به 6 تومن کاهش دادم !:دی
حالا میخوام بدونم با 6 تومن غیر پراید چه گزینه هایی دارم ؟! اصلا کدوم صلاح هست ؟! 2گانه سوز هم باشه چه بهتر !
آیا الان ماتیز گیر میاد ؟! اگه هست قیمت چقدره و مدل سال چند ؟ MVM چی، با 6 تومن گیر میاد ؟ در مورد پراید به کدوم مدلها میتونم فک کنم ؟!

ممنون از راهنمائی های دوستانتون :11:

mohamad skystar
23-04-2011, 14:12
سلام دوستان
من قصد خرید با بودجه 10 تومن داشتم اما بنا به دلایلی بودجم رو به 6 تومن کاهش دادم !:دی
حالا میخوام بدونم با 6 تومن غیر پراید چه گزینه هایی دارم ؟! اصلا کدوم صلاح هست ؟! 2گانه سوز هم باشه چه بهتر !
آیا الان ماتیز گیر میاد ؟! اگه هست قیمت چقدره و مدل سال چند ؟ MVM چی، با 6 تومن گیر میاد ؟ در مورد پراید به کدوم مدلها میتونم فک کنم ؟!

ممنون از راهنمائی های دوستانتون :11:

با بودجه 6 میلیون تومان:
1.پراید مدل 87 یا 86 تمیز گیر میاد و بهترین گزینه هم برای شما پراید هست چون دوگانه سوز هم شما میگین بهتره.
2.MVM 110 هم مدل 85 یا 86 هست.
3.ماتیز مدل 80 یا 81 هم میتونی بخری.

اما بین اینا پراید برای پیشنهاد شما بهتر هست.موفق باشید.

mf.designing
23-04-2011, 14:48
با بودجه 6 میلیون تومان:
1.پراید مدل 87 یا 86 تمیز گیر میاد و بهترین گزینه هم برای شما پراید هست چون دوگانه سوز هم شما میگین بهتره.
2.MVM 110 هم مدل 85 یا 86 هست.
3.ماتیز مدل 80 یا 81 هم میتونی بخری.

اما بین اینا پراید برای پیشنهاد شما بهتر هست.موفق باشید.

خیلی ممنون . در مورد پراید آیا مدل 132 با فرمان هیدرولیک + دوگانه سوز گیر میاد ؟! :دی اگه نه دقیقا با چه آپشنی گیر میاد ؟
در مورد mvm اگه میشه مصرفش رو با پراید مقایسه کنید، مرسی

mohamad skystar
23-04-2011, 15:36
خیلی ممنون . در مورد پراید آیا مدل 132 با فرمان هیدرولیک + دوگانه سوز گیر میاد ؟! :دی اگه نه دقیقا با چه آپشنی گیر میاد ؟
در مورد mvm اگه میشه مصرفش رو با پراید مقایسه کنید، مرسی

مصرف سوخت MVM نسبت به پراید خیلی کمتره و به صرفه تر.

پراید 132 نهایت باید 7000000 تومان داشته باشی تا مدل 87 رو بتونی بخری تا دوگانه سوز رو 7500000 هست.

alex_pk
23-04-2011, 15:55
بله صندوق دار همون اس دیه
اون وی هم مدلشه (بسته به تجهیزات و موتور)
میثم جان شما همون مدل بدون صندوق رو انتخاب کن
تو رنج قیمتی هم که دادی بهترین انتخابی که بدون دردسر باشی
و ترافیک بر به مشکل نخوری همه جا بشه پارکش کرد
همین 206 هستش

بعدا میام پستمو ویرایش میکنم
باقی جوابا رو مینویسم
الان باید برم :31:

edit

خب اگه خیلی باهاش مسافرت خانوادگی نمیری فکر نمیکنم مدل بدون صندوق اصلا مشکلی بوجود بیاره این
لیست قیمت های فروش فوری و اقساطی ایرانخودرو تو اردیبهتشه
یه نگاهی به این ینداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تیپ 5 یه مدل تولید شد و با توجه به موتور قوی اریکاندیشن اتو
ترمز 4 چرخ دیسکی و 4 شیشه برقی خیلی محبوب شد
ولی بخاطر این که مدل صندوق دار فروش بره ایران خودرو یه مدت
تیپ 5 تولید نکرد
ولی دوباره داره تیپ 5 میزنه
چون صندوق دار جاشو تو بازار باز کرده !

خوب پس تصویب شد همون 206 تیپ 5
(راستی ماشین موقع حرکت کم صدا هست؟)
1 - حالا سوال اینجاست 206 های تیپ 5 با هم فرق هم دارن؟ یعنی آپشن های متفاوت(چه چیزایی نیازه که گرفته بشه)
این ترمز ABs و.. ایر بگ و... داره؟ یا اگر نداشت میشه بعدا بدیم نصب کنن؟
میخوام اگه بشه فول آپشن باشه. (کلا لیستی هست که اپشن های متفاوت رو نوشته باشه که بشه انتخاب کرد؟)
2 - خوب من الان باید برم نمایندگی های ایران خودرو ثبت نامش الان هست؟(واقعا 20 روز بعد از کاغذ بازی تحویل میدن؟)
3 - و یک سوال دیگه اینکه رنگ داخلی صندلی و تو دوزی هابا رنگ بدنه نسبت ثابتی داره؟ یا مثلا میشه گفت بدنه سیاه باشه و تودوزی آبی باشه؟ اصلا نمونه هاش هست که ببینیم و انتخاب کنیم؟ (کدوم رنگ هاش به نظرتون بهترن خصوصا تو دوزی)
4 - و در آخر اینکه این مدل مثلا 90 با 89 یا 88 و....چه فرقی داره ؟(اینی که تو این عکس ایران خودرو نوشته شده مدل چه سالیه؟)
================
اگر از ایران خودرو بگیرم بازم نیازه یکی حرفه ای رو با خودم ببرم که ماشین رو چک و تست کنه؟
راستی هر کی حرفه ای باشه و با من بیاد ماشین رو بگیریم یه ناهار مهمون من :5:
==========
راستی این دوگانه سوز و... چه تاثیری دارن؟ بهتره چه جوری باشه؟
مرسی مرسی

hasanmotori
23-04-2011, 16:10
- حالا سوال اینجاست 206 های تیپ 5 با هم فرق هم دارن؟ یعنی آپشن های متفاوت(چه چیزایی نیازه که گرفته بشه)

اینا آپشن های تیپ 5 هستن دیگه یعنی abs و airbag و اینارو داره ... از نظر آپشن کاملترین تیپشه فقط اوتوماتیک نیست

دو گانه سوز یعنی الاوه بر بنزین میتونی از گاز هم استفاده کنی ولی چون 206 معمولی صندوق نداره و نمیشه توش کپسول بزارن اصلاً 206 معمولی دوگانه سوز نداریم

mohamad skystar
23-04-2011, 16:14
خوب پس تصویب شد همون 206 تیپ 5
(راستی ماشین موقع حرکت کم صدا هست؟)
1 - حالا سوال اینجاست 206 های تیپ 5 با هم فرق هم دارن؟ یعنی آپشن های متفاوت(چه چیزایی نیازه که گرفته بشه)
میخوام اگه بشه فول آپشن باشه. (کلا لیستی هست که اپشن های متفاوت رو نوشته باشه که بشه انتخاب کرد؟)
2 - خوب من الان باید برم نمایندگی های ایران خودرو ثبت نامش الان هست؟(واقعا 20 روز بعد از کاغذ بازی تحویل میدن؟)
3 - و یک سوال دیگه اینکه رنگ داخلی صندلی و تو دوزی هابا رنگ بدنه نسبت ثابتی داره؟ یا مثلا میشه گفت بدنه سیاه باشه و تودوزی آبی باشه؟ اصلا نمونه هاش هست که ببینیم و انتخاب کنیم؟ (کدوم رنگ هاش به نظرتون بهترن خصوصا تو دوزی)
4 - و در آخر اینکه این مدل مثلا 90 با 89 یا 88 و....چه فرقی داره ؟(اینی که تو این عکس ایران خودرو نوشته شده مدل چه سالیه؟)
================
اگر از ایران خودرو بگیرم بازم نیازه یکی حرفه ای رو با خودم ببرم که ماشین رو چک و تست کنه؟
راستی هر کی حرفه ای باشه و با من بیاد ماشین رو بگیریم یه ناهار مهمون من :5:
==========
مرسی مرسی

سلام.دوست من
1. 206 تیپ 5 فقط در یک نوع هست و کلاس دیگه نداره.تمام آپشن هاش با تیپ 6 یکی هست فقط گیربکسش دستیه.
2.رنگ تودوزی و داخل خودرو مشکی هست اما بعضی وقت ها روکش صندلی هاش آبی هم داره خیلی کم.
3.مدل های 2 سال اخیر ABS دارن.تغییری هم نکرده که ایران خودرو بخواد عکسش رو عوض کنه.
4.اگر از ایران خودرو بخرید کارشناس میاد و خودرو رو به شما تحویل میده نیازی هم نیست شخص حرفه ای ببرید.
5.هیچ کدام از مدل های 206 تیپ 2 3 5 6 دوگانه سوز نیستن فقط یک مدل صندوقدار هست که دوگانه سوز شد.
6.میگن 20 روز تحویل میدیم اما بیشتر میشه ثبت نامش هم الان هست نگران نباشید.

پژو 206 تیپ 5 مدل 90 قیمت نقدی 15900000 تومان
اقساط:
9050000 نقدی مابقی 2 فقره چک به مبلغ 4061000 تومان به تاریخ های 15/8/90 و 15/2/91
موفق باشید

alex_pk
23-04-2011, 16:27
مرسی
به جواب تمام سوال هام رسیدم
فردا میرم برای خرید.
اگر نکته ای راهنمایی و... مونده به نظرتون بگید.
نمایندگی های فروش رو هم اگر کسی آدرس داره تو تهران لطف کنه بده.
ار همه دوستان ممنونم.

ali racer
23-04-2011, 17:35
مرسی
به جواب تمام سوال هام رسیدم
فردا میرم برای خرید.
اگر نکته ای راهنمایی و... مونده به نظرتون بگید.
نمایندگی های فروش رو هم اگر کسی آدرس داره تو تهران لطف کنه بده.
ار همه دوستان ممنونم.

رنگش موند میثم :31: صورتی بگیر سفارشی :31::31:
نکته ای نمونده
ایشالا خوش رکاب باشه برات
اینم نمایندگی های تهران

چند صفحه است
فکر نکنی همین هاست بری تا اون ور شهر :31::31:

alex_pk
23-04-2011, 17:49
اتفاقا همین الان میخواستم در مورد رنگش پست بدم : دی

من دو تا رنگ در نظر دارم یکی مشکی متالیک یکی سفید
ولی سایت های مختلف و مطالب بچه هارو که نگاه می کردم هر کدوم مشکلات خاصی دارن.
مثلا رنگ سفیدش مشکلش اینه که لایه دومش خیلی تو دیده

و هم اینکه متالیک نیست شاید رنگ روغنی باشه.
یعد یه جا دیگه گکفتن سفید بهترینه

رنگ مشکیش هم متالیکه ولی میگن مشکیش خیلی زود از چشم میفته و کهنه میشه و خش های ریزی که زود روش میفته خیلی به چشم میان.
ولی بازم فکر میکنم مشکیش بهتر باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه :دی
(متالیک دقیقا چیه؟...یعنی براق؟)

mohamad skystar
23-04-2011, 17:59
اتفاقا همین الان میخواستم در مورد رنگش پست بدم : دی

من دو تا رنگ در نظر دارم یکی مشکی متالیک یکی سفید
ولی سایت های مختلف و مطالب بچه هارو که نگاه می کردم هر کدوم مشکلات خاصی دارن.
مثلا رنگ سفیدش مشکلش اینه که لایه دومش خیلی تو دیده

و هم اینکه متالیک نیست شاید رنگ روغنی باشه.
یعد یه جا دیگه گکفتن سفید بهترینه

رنگ مشکیش هم متالیکه ولی میگن مشکیش خیلی زود از چشم میفته و کهنه میشه و خش های ریزی که زود روش میفته خیلی به چشم میان.
ولی بازم فکر میکنم مشکیش بهتر باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه :دی
(متالیک دقیقا چیه؟...کوره ایه)

دوست من رنگ هایی که فردا میتونی انتخاب کنی:
مشکی-یاسی-سفید-خاکستری
سفید که دیگه ریخته تو شهر و مشکی هم که دائم باید تمیزش کنی به نظر من خاکستری هم خوبه
البته رنگ سلیقه ای هست و دلخواه شما.

farshad bugatti
23-04-2011, 22:27
سلام دوستان

ممنون از راهنمائی های دوستانتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

من پیشنهادم برای شما دوو ماتیز است!
با 6 تومن میتونی نمونه سالمش رو پیدا کنی.

ezraeil912
23-04-2011, 22:33
120 كيلومتر!!!

alex_pk
24-04-2011, 02:45
دوست من رنگ هایی که فردا میتونی انتخاب کنی:
مشکی-یاسی-سفید-خاکستری
سفید که دیگه ریخته تو شهر و مشکی هم که دائم باید تمیزش کنی به نظر من خاکستری هم خوبه
البته رنگ سلیقه ای هست و دلخواه شما.
خاکستریش رو بیرون دیدم ولی راستش خیلی به دلم نچسبید
من فعلا انتخابم مشکی هست
چون تو یکی از فروم ها خیلی بدی رنگ سفید رو گفته بودن اینکه رنگ سپرش با یک کارواش رفتن پریده بوده و پوسته پوسته شده.
تنها عیب مشکی همین تمیز کردنشه که من و یه نفر دیگه نوبتی هفته ای یبار تمیزش می کنیم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
(راستی کسی میدونه من فردا که میرم اسم بنویسم چقدر باید پول بدم؟ بخشی از اون رو یا همش رو؟ نقدی یا چک حامل یا واریز به حساب قبول می کنن؟)

jupiterx
24-04-2011, 06:54
[QUOTE=jupiterx;6039762]

1.در مورد چپ شدن 206 درست میگین اما خوب بستگی به راننده و طرز رانندگی داره که یه ماشین چپ بشه
3.تامین قطعات L90 از روزه اول با مشکل مواجه بوده و به کندی داره حل میشه و نسبت به روزهای اول قطعات بیشتر پیدا میشن.
4.اگر خودرویی رو صفر میخرید و سر یک سال بخواین بفروشینش بستگی به خودتون داره شاید بخوای دائم ماشین عوض کنید اما در کل یه خودروی صفر رو من 2 سال سوار میشم.این نظر من بود.

پس به این ترتیب یا باید 206 رو انتخاب بکنم یا اینکه با کمی افزایش بودجه سمند بخرم . 206 منظورتون مدل اس دی اونه دیگه ؟؟
میشه یک لطفی بکنید و حالا یک مقایسه ای این دوتا رو با هم بکنید. بر اساس ملاکهایی که گفتم
ممنون

mohamad skystar
24-04-2011, 11:52
خاکستریش رو بیرون دیدم ولی راستش خیلی به دلم نچسبید
من فعلا انتخابم مشکی هست
چون تو یکی از فروم ها خیلی بدی رنگ سفید رو گفته بودن اینکه رنگ سپرش با یک کارواش رفتن پریده بوده و پوسته پوسته شده.
تنها عیب مشکی همین تمیز کردنشه که من و یه نفر دیگه نوبتی هفته ای یبار تمیزش می کنیم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
(راستی کسی میدونه من فردا که میرم اسم بنویسم چقدر باید پول بدم؟ بخشی از اون رو یا همش رو؟ نقدی یا چک حامل یا واریز به حساب قبول می کنن؟)

دوست من فقط رنگ سفید روی سپر ها پوسته پوسته نمیشن.هر رنگی روی سپر پوسته میشه.
برای ثبت نام یه برگ بهت میدن که نوشته چه مدارکی باید آماده کنی:
فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
گواهی امضا و پرینت از حساب شخصی که میخواد چک بده برا اقساط.
بعد میری بانک (احتمالا بانک ملت) مبلغ 9050000 تومان میریزی به حساب و رسیدش رو میبری نمایندگی بعد 2 فقره چک مینویسی به مبلغ 4061000 تومان و پرونده شما تکمیل میشه تشریف میبرین منزل تا باهاتون تماس بگیرن.البته بعر از ثبت نام از طریق سایت ایران خودرو میتونی مراحل سند و پلاک رو پیگیری کنی.

mohamad skystar
24-04-2011, 11:58
[QUOTE=mohamad skystar;6039817]

پس به این ترتیب یا باید 206 رو انتخاب بکنم یا اینکه با کمی افزایش بودجه سمند بخرم . 206 منظورتون مدل اس دی اونه دیگه ؟؟
میشه یک لطفی بکنید و حالا یک مقایسه ای این دوتا رو با هم بکنید. بر اساس ملاکهایی که گفتم
ممنون

اگر بودجه شما برای خرید خودروی صفر 14000000 تومان هست برای خرید 206 SD V1 باید 1000000 تومان دیگه بزاری رو پولت.
شما دقیق بفرمایید ماشین صفر میخوای یا کارکرده و ملاک هاتونم یک بار دیگه مرتب بگین.اینم بگو که خودروی خانوادگی میخوای یا نه.ممنون

alex_pk
24-04-2011, 14:20
مرسی عزیز
من امروز رفتم یه 206 مشکی متالیک اسم نوشتم
150 تومن ارزش بر افزوده اضفه شد جمعا شد 15950000 تومن
که برگه داد همرو واریز کنیم.

مشکلی پیش نیاد 20 روز دیگه تحویل می گیرم.
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن.
این کارت های ستاره داره طلائی جریانش چیه؟

mf.designing
24-04-2011, 18:10
دوستان کسی هست که بدونه مصرف دقیق شهری و ترکیبی برای MVM 110 چقدر هست ؟! ممنون میشم

hamed malekpour
24-04-2011, 21:32
با این وضع که می گن پراید رو دیگه شماره گذاری نمی ککند آیا به نظرتون الان ثبت نام پراید خوبه یا نه برای 30روز تحول می ده؟

mohamad skystar
24-04-2011, 22:10
با این وضع که می گن پراید رو دیگه شماره گذاری نمی ککند آیا به نظرتون الان ثبت نام پراید خوبه یا نه برای 30روز تحول می ده؟

پراید 111 پلاک میشه فقط 131 پلاک نمیشه.

mohamad skystar
24-04-2011, 22:38
دوستان کسی هست که بدونه مصرف دقیق شهری و ترکیبی برای MVM 110 چقدر هست ؟! ممنون میشم

کمتر از 7 لیتر هست دوست عزیز.

jupiterx
25-04-2011, 07:15
دوست عزیز mohamad skystar که فرمودین
اگر بودجه شما برای خرید خودروی صفر 14000000 تومان هست برای خرید 206 SD V1 باید 1000000 تومان دیگه بزاری رو پولت.
شما دقیق بفرمایید ماشین صفر میخوای یا کارکرده و ملاک هاتونم یک بار دیگه مرتب بگین.اینم بگو که خودروی خانوادگی میخوای یا نه.ممنون[/QUOTE]

شرمنده که من به این شکل پیغام میدم ولی از اونجایی که چند دفعه ملاکهام رو گفتم و بعضی از دوستان جواب دادن یا مجدد خواستین که ملاکهام رو بگم من کل پیامها رو که از اول دادم و جوابهایی که شما دادینو ارسال میکنم
لطفا اساتید و دوستان راهنمایی کنن
متشکر از لطف دوستان

والا من چند دفعه گفتم ملاکهام رو در پست 5158

سلام دوستان
ملاکهایی که مد نظرم هست:
رانندگی روان و راحت
مصرف بنزین ترجیحا پایین
کم خرج بودن
با تشکر

یکی از دوستان در پست بعد جواب دادن
قط ۲۰۶ اونم تایپ ۶ چون من به فکر ایمنی شما هستم یه ماشین که تست‌های متبر جهانی‌ پاس کرده باشه نه ماشین که هیجا نیست جز ایران!!!!
البته ۲۰۶ مونتاژ داخل تفه نیستا ولی‌ حداقل ۱۰-۱۵ سال پیش ماشین روز اروپا بود

و شما نیز:

سلام.
دوست من شما با 14 میلیون تومان من یکی یکی جواب میدم ملاک های شما رو:
1. راحتی داخل کابین و صندلیها:
اگر خودروی صفر رو 14 تومان میخوای میتونی به این گزینه ها فکر کنی:
پژو 206 SD V1 -پژو 206 تیپ 2 با ABS و ایربگ-ریو-L90 E1
1. راحتی داخل کابین و صندلیها:
206 در تمام مدلهای هاچ بک و صندوقدار مشکل فضای سرنشین عقب رو داره یعنی جولو پای سرنشین عقب تنگ هست.اما سرنشین جلو فضای مناسب رو دارن.
ریو هم مناسب هست فضای کابینش L90 هم همینطور.

2.استحکام بدنه و امنیت خودرو:
بین این 4 خودرو به نظر من استحکام پژو 206 SD بالاتره بعد L90 و ریو -206 هاچ بک
چون خودم نمایندگی ایساکو کار میکردم به مراتب 206 های تصادفی کمتر ضربه خورده بودن تا L90

3.داشتن ایر بک برای راننده و سرنیشین جلو و ABS :
4 خودروی ذکر شده (به غیر از ریو که سازمان استاندارد الزام کرده در سال 90 باید داشته باشه)
دارای ایربگ سمت راننده هستن اما هیچ کدوم ایربگ سمت سرنشین(شاگرد) رو ندارن.
همه یک ایربگ دارن و اگر شما 2 ایربگ بخوای باید بودجه رو بالاتر ببری و مدل های دیگه از این خودرو ها رو بخری.

4.کم صدا بودن ماشین به خصوص در داخل کابین:
تجربه من این بوده که از نظر صدای داخل کابین به ترتیب 206-L90-ریو.
شاید نظر برخی دوستان متفاوت باشه.

5.رانندگی روان و راحت:
تمام این 4 مدل از رانندگی نسبتا راحتی برخوردار هستن اما اگر بخوای به صورت ذرهبینی نگاه کنی
رانندگی با 206 SD راحت تر از بقیه هست بعد L90 و بعد ریو

6.مصرف بنزین ترجیحا پایین:
در مورد مصرف بنزین میتونی این بخش رو بخونید:

کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7.لوازم یدکی و کم خرج بودن:
این مورد بستگی به نوع عملکرد راننده با خودرو داره که ماشین تا چه حد خرج داشته باشه اما از نظر
لوازم یدکی باید بگم 206 نسبت به ریو و L90 راحت تر قطعاتش یافت میشه.

قیمت ها:
پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 14300000 تومان
پژو 206 تیپ 2 با ABS , AIRBAG مدل 90 قیمت 13980000 تومان
ریو مدل 90 قیمت 13800000 تومان
L90 E1 مدل 90 قیمت 13500000 تومان بنزینی
L90 E1 مدل 90 قیمت 14600000 تومان دوگانه سوز

موفق باشید

و نیزمن در جواب گفتم که
ممنون که کاملا توضیح دادین
در مورد ریو هم که اینطور که شما گفتین ظاهرا ایربک و abs نداره که خب من خیلی نمیپسندم البته نمیتونم از نظر فنی چطوره البته قبلا خیلی تعریف فنیش رو شنیدم اما الان نمیدونم که کیفیتش چطوره.
نمیدونم نظر شما چیه لطفا نظرتونو بگید
در ضمن نظرتون در مورد سمند ال ایکس چیه اگه میشه نظرتون رو بگید

باتشکر

و نیز دوست دیگری فرمودن:

قل قول:

پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 14300000 تومان

sd v1 قیمتش 15500

نقل قول:

مورد ال 90 هم راستش من شنیدم که مشکل پیدا کردن قطعه داره یعنی اگه مشکلی ایجاد بشه و دنبال قطعه باشی به سختی پیدا میشه و کلی هزینه سازه
نمیدونم نظر شما چیه لطفا نظرتونو بگید

دوست عزیز تندر اون اوایل این مشکلات را داشت ولی الان دیگه مشکل قطعه نداره وداخل کشور داره قطعات مونتاژمیشه البته تحت نظارت رنو
اگه از نظر کمبود فضا برای سرنشینای عقب مشکل ندارید من پیشنهاد می کنم همون 206 بگیرید ولی اگه فضا ی عقب واستون مهمه تندر واقعا عالیه
ریو رو هم اصلا خوشم نمیاد وتوصیه نمی کنم چون هم فضاش کمه هم قدرتش.....

و نیز جواب دادین:

لام.دوست عزیز من اگر ایربگ سمت سرنشین رو الزام میدونین باید بیشتر هزینه کنی تا حداقل بودجه به 206 V8 سفارشی برسه.اما با یک ایربگ و سایر ملاک های شما خودروی صفر:

و جواب من:

ممنون

و مجددا جواب شما:
وست گرامی من قیمت دقیق رو 14 میلیون تومان شما گفتم.

و باز جواب من::

اینکه اگه بعد از اینکه ماشین یک سال کار کرد به صرفه هست که بفروشمش و یک صفر دیگه بخرم ؟؟فکر میکنید چقدر هزینه ممکنه داشته باشه؟؟اصلا به صرفه هست این کار؟؟؟باتشکر

و جواب دوست دیگری:

در مورد چپ کردن ۲۰۶ باید عرض کنم دوست عزیز این کاملا بستگی به نوع رانندگی شما داره من رفیق داشتم با پرادو ۸ تا ملّق زد ۲۰۶ تایپ ۶ به دلیل سنگینتر بودنش امکان چپ کردنش کمتر از تایپ ۲ ولی‌ مهمتر از چپ کردن اینکه شما بعد چپ کردن چه انتظاری از ماشین داشته باشی‌ چون من دیدم طرف بنز ۲۰۰ میلیونی هم چپ کرده.ببین عزیزم ۲۰۶ طراحی بندنه طوری که بعد چپ کردن کمترین آسیب به نقاط حساس بدن مثل سر می‌خوره و احتمال آسیب دیدگی کمتره اما خود ماشین آسیب زیادی میبینه که جم کردنش بعد تصادف سخته حدود ۳تا ۴ تومن خرج داره که اگه بیمه‌ باشی‌

و نیز جواب شما:
.در مورد چپ شدن 206 درست میگین اما خوب بستگی به راننده و طرز رانندگی داره که یه ماشین چپ بشه

و من نیز:
ممنون

و نهایتا شما:
گر بودجه شما برای خرید خودروی صفر 14000000 تومان هست برای خرید 206 SD V1 باید 1000000 تومان دیگه بزاری رو پولت.
شما دقیق بفرمایید ماشین صفر میخوای یا کارکرده و ملاک هاتونم یک بار دیگه مرتب بگین.اینم بگو که خودروی خانوادگی میخوای یا نه.ممنون

در ضمن من ماشین رو واسه استفاده خانواده میخام
بازم عذر خواهی میکنم که این طوری پیغام دادم
با تشکر

night lord
25-04-2011, 08:30
میخوام یه 206 تیپ 3 بگیرم . چون میخوام abs و ایربگ هم داشته باشه . مدل 88
آیا فروش 206 تیپ3 جطوره؟ آیا خوب میخرن مثل تیپ 2؟
چون میخوام هر وقت خواستم نقدش کنم.

hamed malekpour
25-04-2011, 16:21
132چی آیا پلاک می شه بخرم؟

mohamad skystar
25-04-2011, 16:57
میخوام یه 206 تیپ 3 بگیرم . چون میخوام abs و ایربگ هم داشته باشه . مدل 88
آیا فروش 206 تیپ3 جطوره؟ آیا خوب میخرن مثل تیپ 2؟
چون میخوام هر وقت خواستم نقدش کنم.

سلام.دوست من 206 تیپ 3 مثل تیپ 5 و 2 تو بورس نیست اما وقتی خواستی بفروشیش رو دستت نمیمونه نگران نباش.
پژو 206 تیپ 3 مدل 88 قیمت 12800000 تومان

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

132چی آیا پلاک می شه بخرم؟

تمام محصولات سایپا به غیر از 131 پلاک میشن.

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

سلام دوست من JUPITERX
پست 5284 شما رو خوندم.
باز هم با توجه به شرایط و بودجه شما من پژو 206 SD V1 رو بهتون پیشنهاد میکنم.
با تمام ملاک های شما هم سازگار هست.موفق باشید.

Tazeh Kar
25-04-2011, 19:02
سلام
من این سوالم رو یه چند بار دیگه هم پرسیدم اما جواب قانع کننده ای نگرفتم :

راستش چند وقتیه که خانواده من رو مامور انتخاب یه ماشین مناسب زیر 25 میلیون کردن و گفتن که می خوان ماشین فعلی شون که سمنده ال ایکس هستش رو بفروشند و یه ماشین مناسب بگیرن(البته خانواده که می گم منظور پدر و مادر و گهگاهی فرزندی که من باشم هستش)

من هم تازه کار، با اطلاعاتی که چند وقته از این فروم گرفتم یه چند تا ماشین رو از روی اینترنت انتخاب کردم و از نمایندگی ها قیمت گرفتم و حالا از شما دوستان عزیز می خوام که مشاوره های نهایی رو بهم بدین که بهشون انتقال بدم:

1. 206 صندوقدار اتوماتیک وی9 ----19370000

2. 207 اتوماتیک---------------------19580000

3.لیفان 620 فوری -----------------20000000

4.لیفان 620 سه ماهه ------------17800000

5.ام وی ام 530 ، 45 روزه ---------20000000

6.ورنا اتوماتیک 45 روزه -----------22700000

سه نکته رو هم تو پرانتز می گم :

1. اینکه از نمایندگی مزدا برای مزدا 2 پرسیدم که گفت 29000000 تومان و سه ماهه که همین طور که می بینید از سقف 25 بالا تره ولی اگه ممکنه این رو هم مقایسه کنید که در شرایط خیلی خاص که مزدا 2 بهتر باشه اوون رو هم بررسی کنیم .

2. که از نکته بالا هم مهم تره اینه که فقط خودروی صفر پیشنهاد بدین

3. دوستان اگه لطف کنن فقط نگن این بهتره یا اون و یه مقایسه کلی برای هر 6 مورد بالا داشته باشن خیلی ممنون می شم.

پیشاپیش از کمکتون کمال تشکر رو دارم

hitman908
25-04-2011, 20:03
سلام

راستش چند وقتیه که خانواده من رو مامور انتخاب یه ماشین مناسب زیر 25 میلیون کردن و گفتن که می خوان ماشین فعلی شون که سمنده ال ایکس هستش رو بفروشند و یه ماشین مناسب بگیرن(البته خانواده که می گم منظور پدر و مادر و گهگاهی فرزندی که من باشم هستش)

من هم تازه کار، با اطلاعاتی که چند وقته از این فروم گرفتم یه چند تا ماشین رو از روی اینترنت انتخاب کردم و از نمایندگی ها قیمت گرفتم و حالا از شما دوستان عزیز می خوام که مشاوره های نهایی رو بهم بدین که بهشون انتقال بدم:

1. اینکه از نمایندگی مزدا برای مزدا 2 پرسیدم که گفت 29000000 تومان و سه ماهه که همین طور که می بینید از سقف 25 بالا تره ولی اگه ممکنه این رو هم مقایسه کنید که در شرایط خیلی خاص که مزدا 2 بهتر باشه اوون رو هم بررسی کنیم .

3. دوستان اگه لطف کنن فقط نگن این بهتره یا اون و یه مقایسه کلی برای هر 6 مورد بالا داشته باشن خیلی ممنون می شم.

۲۰۶ اتمت بدون صندوق می‌ارزه به کلّ لیست شما البته نظر شخصی‌ من
۲۰۷ که جدا پول دور ریختن
لیفان همون سمند سوار شیئ سنگینتره
mvm ماشین چینی‌ ......:2:

ورونا هم گزینه خوبی‌

mohamad skystar
25-04-2011, 21:29
سلام

سلام دوست عزیز.شما این سوال رو چند روز پیشم کردین جواب دادم.
بهترین خودرو برای شما که خانوادگی باشه 206SD V9 هست.
دنده اتوماتیک که رانندگی رو راحت و عالی کرده-مصرف سوخت مناسب.-
صندوق عقب با فضای کافی-ایربگ و ABS-تهویه اتوماتیک-شتاب و قدرت مناسب.
بهترین گزینه از بین پیشنهادهای شما.موفق باشید

Mitridat
25-04-2011, 21:45
سلام به همه دوستان:10:
اول می خواستم به بچه هایی که در مورد چپ کردن 206 نوشته بودند یک یادآوری کنم:
من در یک بیمارستان که خیلی آنجا بیماران تصادفی می آورند کار میکنم آمار زخمی شدگان جدی سرنشینان یک وسیله نقلیه به این ترتیب است:1-موتور2 سیکلتها-پراید3- 206!:13:
هر سه وسیله یک ویژگی مشترک دارند: اجازه می دهند(و شاید بتوانم بگویم تحریکتان می کنند!) با سرعت بالا مانور دهید ولی وقتی در موقعیت تصادف قرار بگیرید نه می توانند جلوی تصادف را بگیرند نه می توانند در صورت تصادف از شما بخوبی محافظت کنند :27: بنابراین صرفنظر از اینکه چقدر در رانندگی ادعا دارید اگر اهل گاز دادن هستید به این سه وسیله کاری نداشته باشید گولتان می زند!:21:راستی منظورم این نیست که این سه وسیله ذاتاً بد ساخته شده اند یا همیشه له می شوند فقط خواستم یادآوری کنم اگر اهل ویراژهای آنچنانی هستید روی این موضوع هم در خریدتان فکر کنید!
یک سئوال هم داشتم کسی ورنای دستی مدل 89دارد من چند سوال از او بکنم؟:11:

mohamad skystar
25-04-2011, 21:51
من در یک بیمارستان که خیلی آنجا بیماران تصادفی می آورند کار میکنم آمار زخمی شدگان جدی در و بوسیله یک وسیله نقلیه به این ترتیب است:1-موتور2 سیکلتها-پراید3- 206!:13:
موتوریها جلوی دیگران میپیچند، پرایدیها در شاخ به شاخ له میشوند و 206 به این دلیل که شتاب تند و تیزی دارد و به راننده اجازه سرعت گرفتن سریع و زیاد را می دهد و در عوض موقع تغییر زاویه حرکت پایداری لازم را ندارد و چپ میکنند:27: بنابراین صرفنظر از اینکه چقدر در رانندگی ادعا دارید اگر اهل گاز دادن هستید به این سه وسیله کاری نداشته باشید گولتان می زند!:21:
یک سئوال هم داشتم کسی ورنای دستی مدل 89دارد من چند سوال از او بکنم؟:11:

سلام.من فقط قیمت دارم اطلاعاتی در مورد ورنا ندارم.
هیوندای ورنا مدل 89 قیمت 19200000 تومان

raha1815
25-04-2011, 23:17
سلام د وستان
من 1 هفته است 131 گرفتم ولی پلاک نمیشه !
دوستان کسی خبر نداره شماره گذاری این ماشین کی شروع میشه ؟ میگن به خاطر ایربگه ولی دیگر مدلهای پراید هم که ایربگ ندارند !

hitman908
26-04-2011, 08:12
من در یک بیمارستان که خیلی آنجا بیماران تصادفی می آورند کار میکنم آمار زخمی شدگان جدی در و بوسیله یک وسیله نقلیه به این ترتیب است:1-موتور2 سیکلتها-پراید3- 206!:13:
موتوریها جلوی دیگران میپیچند، پرایدیها در شاخ به شاخ له میشوند و 206 به این دلیل که شتاب تند و تیزی دارد و به راننده اجازه سرعت گرفتن سریع و زیاد را می دهد و در عوض موقع تغییر زاویه حرکت پایداری لازم را ندارد و چپ میکنند:27: بنابراین صرفنظر از اینکه چقدر در رانندگی ادعا دارید اگر اهل گاز دادن هستید به این سه وسیله کاری نداشته باشید گولتان می زند!:21:
:11:

دوست عزیز شما هیچ سندی ارائه نکردین و همین جور حسی یه چیزی میگی‌ :5:خدا رحمتش کنه یه بنده خدایی بود اونم میگفت ۲۰۶ زیاد چپ می‌کنه :13:از این حرفا میدونی‌ آخرش چی‌ شد با پورشه چپ کرد و مرد:41:
پس نه به ماشین بلکه به خود فرد بستگی داره من وقتی‌ راجع به چپ کردن حرف میزنم فیلم تست ۲۰۶اتومات دیدم و صحبت کارشناس که توضیح میده بدن ماشین چه جوری در مقابل ورنگی عمل می‌کنه
می‌خواستم مفصل توضیح بدم ولی‌ می‌دونم دوباره می‌شه داستان جوش دستیو........:2:

alex_pk
26-04-2011, 14:15
تو پرشن هالز کلی در این مورد چپ کردن 206 در بعضی پیچها بحث شده
ولی در آخر نتیجه گرفته شده که هیچکدوم از صحبت ها مبنای علمی نداره

mehdi-2009
26-04-2011, 14:30
سلام

به نظرم 206sd v8 گزینه مناسب تری باشه واستون چون اتوماتش ممکنه قاط بزنه گیربکس و واستون مشکل پیش بیاد.

mohamad skystar
26-04-2011, 17:12
به نظرم 206sd v8 گزینه مناسب تری باشه واستون چون اتوماتش ممکنه قاط بزنه گیربکس و واستون مشکل پیش بیاد.

دوست من هیچ مشکلی برای گیربکس اتوماتیک به وجود نمیاد همه این ها بر میگرده به طرز رانندگی.موفق باشید.
در ضمن 206 V8 تو لیسته بالا نبود که شما پیشنهاد دادین.ممنون.

Mitridat
27-04-2011, 00:19
سلام.من فقط قیمت دارم اطلاعاتی در مورد ورنا ندارم.
هیوندای ورنا مدل 89 قیمت 19200000 تومان
محمد جان مرسی:10:
کاشکی می نوشتی این همان قیمت کمپانی و کسانی است که حواله اشان را می فروشند؟ چون در بازار و آگهی های روزنامه ها و سایتها بیست هست:18: مثل این(که کلا بد نیست بچه هایی که قصد خرید ماشین دارند به آن سر بزنند) یکی:

به هر حال خیلی ممنون:11::40:

SIMON137
27-04-2011, 05:01
دوستان اگر من بخوام یه ماشین بخرم از اونور ، سوار شم بیام ایران چقد هزینه گمرک داره ؟ اصلا اجاره میدن ؟ می خوام یه VW بیارم یا یه hyundai
مثلا اگه یه cc vr6 بیارم پلاک میشه؟ نمیشه ؟ چجوریاس
دوم اینکه اگه داداشمون جانباز 100% باشه ، میشه یه مانورایی رو گمرک داد ؟ :دی

habibi1374
27-04-2011, 08:54
از بین L90 و 206 SD V8 و پژو پارس که ایربگ و ABS داره کدوم بهتره ؟:41:

Mitridat
27-04-2011, 14:21
دوستان اگر من بخوام یه ماشین بخرم از اونور ، سوار شم بیام ایران چقد هزینه گمرک داره ؟ اصلا اجاره میدن ؟ می خوام یه VW بیارم یا یه hyundai
مثلا اگه یه cc vr6 بیارم پلاک میشه؟ نمیشه ؟ چجوریاس
دوم اینکه اگه داداشمون جانباز 100% باشه ، میشه یه مانورایی رو گمرک داد ؟ :دی
سلام:11:
پارسال که داشتم به یاریس و آی سی فکر می کردم بهترین سایت برای جواب دادن به سئوال شما سایت زیر بود یه چرخی در آن بزنید:46: بخصوص چون آنموقع من شنیده بودم با فامیل جانباز حماقت است آدم ماشین تولید داخل بگیرد!:31: شرایط ورود با کمک جانبازی هم در همین سایت زیر بود امیدوارم بدردت بخورد یا حداقل برآوردی از هزینه ها به شما بدهد:40::

Mitridat
27-04-2011, 14:27
سلام :40:
من قصد دارم پاییز امسال یک ورنای 89 صفر از بنگاه بگیرم
اگر فرض کنیم قیمت خالص ماشین بیست باشد کسی می داند هزینه های متفرقه آن اعم از بنگاهی، تعویض پلاک، بیمه ها و امثالهم حدوداً چقدر می شود؟
راستی همشهری امروز، 7 اردیبهشت1390 ، مقاله جالبی در مورد اصل و نسب به اصطلاح خودروهای ملی:27:-دنا، رانا، تیبا، سمند- داشت پیشنهاد میکنم حتماً بخوانید:11:

SIMON137
27-04-2011, 15:49
سلام:11:
پارسال که داشتم به یاریس و آی سی فکر می کردم بهترین سایت برای جواب دادن به سئوال شما سایت زیر بود یه چرخی در آن بزنید:46: بخصوص چون آنموقع من شنیده بودم با فامیل جانباز حماقت است آدم ماشین تولید داخل بگیرد!:31: شرایط ورود با کمک جانبازی هم در همین سایت زیر بود امیدوارم بدردت بخورد یا حداقل برآوردی از هزینه ها به شما بدهد:40::

دست گلت درد نکنه

ای بابا اینارو که اکثرا ممنوع کردن وارداتش رو ! خااااااک ...

لزوما برای جانباز تخفیف میدن ؟ حالا ما برادرمون شهیده ، چیکار کنیم !

mohamad skystar
27-04-2011, 16:08
از بین L90 و 206 SD V8 و پژو پارس که ایربگ و ABS داره کدوم بهتره ؟:41:

سلام دوست من.شما پارس رو بیخیال بشید چون L90 و 206 هردو برتری دارن نسبت به پارس.
اما بین L90 و 206 SD V8 بخش زیر رو مطالعه کنید:

habibi1374
29-04-2011, 13:51
سلام دوست من.شما پارس رو بیخیال بشید چون L90 و 206 هردو برتری دارن نسبت به پارس.
اما بین L90 و 206 SD V8 بخش زیر رو مطالعه کنید:

اگه بخوام l90 فول پارس خودرو همین ماه 2/90 بگیرم راهنمایی کنید
1- برم حواله بخرم ( میگن باید دسنه اول باشه و ...):18:
2- برم بنگاه بخرم ( ار کجا بدونم صفر است میگن کیلومتر رو می کشند ولی یکی گفت نمایندگی دستگاهی دارند که اکر کامپیوتر وصل کنند حتی اگر کیلومتر را بکشند نشون می ده که واقعا چقدر رفته ):18:
لطفا در مورد هرکدوم راهنمایی کنید بهترین راه کدوم و حواسم به چه چیزایی باشه

mohamad skystar
29-04-2011, 20:59
اگه بخوام l90 فول پارس خودرو همین ماه 2/90 بگیرم راهنمایی کنید
1- برم حواله بخرم ( میگن باید دسنه اول باشه و ...):18:
2- برم بنگاه بخرم ( ار کجا بدونم صفر است میگن کیلومتر رو می کشند ولی یکی گفت نمایندگی دستگاهی دارند که اکر کامپیوتر وصل کنند حتی اگر کیلومتر را بکشند نشون می ده که واقعا چقدر رفته ):18:
لطفا در مورد هرکدوم راهنمایی کنید بهترین راه کدوم و حواسم به چه چیزایی باشه

این قضیه عقب کشیدن کیلومتر بیشتر برای خودروهای وارداتی انجام میشه کاره درستی هم نیست.
در مورد L90 صفر کیلومتر نگران نباش تا الان پیش نیومده.
اگر بخوای از طریق نمایندگی ها عمل کنی ممکنه طول بکشه از طریق بنگاه بخری شاید یه خورده گرونتر بخری
اما خودرو دیگه دستته.

habibi1374
01-05-2011, 11:22
ببخشید L90 پارس خودرو باایران خودرو خیلی فرق دارند میگن L90 ایران خودرو کیفیتش خوب نیست و ...آیا راسنه :18:

total_overdose
01-05-2011, 11:43
ببخشید L90 پارس خودرو باایران خودرو خیلی فرق دارند میگن L90 ایران خودرو کیفیتش خوب نیست و ...آیا راسنه :18:
نه دوست عزیز در خال حاضر بیشتر شایعه هست اون اوایل آره پارس خودرو دقت منتاژ بالاتر بود!
در ضمن کیفیت رنگ ایرانخودرو الان میگن خیلی بهتر از پارس خودرو هست!

mehdi-2009
01-05-2011, 13:03
2- برم بنگاه بخرم ( ار کجا بدونم صفر است میگن کیلومتر رو می کشند ولی یکی گفت نمایندگی دستگاهی دارند که اکر کامپیوتر وصل کنند حتی اگر کیلومتر را بکشند نشون می ده که واقعا چقدر رفته )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
اصلا همچین چیزی واسه ال90امکان نداره چون اگه بخوای فیوز کیلومتر شمار را بکشی سیستم برق ماشین قطع میشه وماشین اصلا روشن نمیشه.

ببخشید L90 پارس خودرو باایران خودرو خیلی فرق دارند میگن L90 ایران خودرو کیفیتش خوب نیست و ...آیا راسنه

این حرف دلالای ماشینه که وقتی میخوان ازت بخرن 1020تاعیب میذارن روتندر ایرانخودرویی تا300 ارزونتر بگیرن ازت ولی اگه بخوای ازخودیارو همون تندر ایرانخودرو را بگیری هیچ تفاوتی بانوع پارسخودروییش نداره بلکم سرتره...اینو مطمئن باش من خودم خیلی بااین مورد برخورد داشتم.

Ship Storm
01-05-2011, 13:08

دستگاه های جدید دیاگ موتور نشون میده که چند کیلومتر ماشین کارکرده

mohamad skystar
01-05-2011, 13:15
دوستان عزیز اصلا تو شک نیوفتین برای کیلومتر.
دستگاهای مدرن تشخیص میدن که کیلومتر برمیگرده یا نه.به قول دوستان در پست های قبلی این حرف ها فقط شایعه دلالان بازار هست.

ahshokouhy
01-05-2011, 13:46
سلام دوستان
من یه 206 اس دی پیش خرید کردم ولی هنوز مدلشو انتخاب نکردم که البته 3 گزینه نهاییم اینان:
1- 206 اس دی v8 سفارشی : 17,430,000
2-206 اس دی v8 سفارشی لیمیتد : 17,270,000
3-206 اس دی v9 که اتوماته : 19,270,000
سوالات :
1- اتومات بگیرم یا معمولی ؟ مصرف سوختشون فرق می کنه ؟
2-برای فروش اتومات بیشتر ضرر میکنم یا معمولی ؟
3- اگه دارم معمولی میگیرم بین 2 گزینه اول کدومو انتخاب کنم ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

mrnasehi
02-05-2011, 06:57
سلام دوستان کسی از قیمت صفر v10 خبر داره؟؟
دست دومش با 50000 کارکرد مدل 2\88 کاپوتش به اندازه 2کف دست رنگ شده 14800 ارزش داره یا نه؟؟؟
سمند 85 بدون رنگ بیمه هم 2 ماه بیشتر نداره چند بفروشم خوبه؟؟؟؟
v10 مدل 87 دارم براي فروش خواستي پ.خ بده

mohamad skystar
02-05-2011, 14:32
سلام دوستان
من یه 206 اس دی پیش خرید کردم ولی هنوز مدلشو انتخاب نکردم که البته 3 گزینه نهاییم اینان:
1- 206 اس دی v8 سفارشی : 17,430,000
2-206 اس دی v8 سفارشی لیمیتد : 17,270,000
3-206 اس دی v9 که اتوماته : 19,270,000
سوالات :
1- اتومات بگیرم یا معمولی ؟ مصرف سوختشون فرق می کنه ؟
2-برای فروش اتومات بیشتر ضرر میکنم یا معمولی ؟
3- اگه دارم معمولی میگیرم بین 2 گزینه اول کدومو انتخاب کنم ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

جواب سوالات شما:
1.الان دیگه نسل اتوماتیک هست و به خاطر سهولت رانندگی و راحت بودن نسبت به دنده ای بهتره و رانندگی در شهر رو بسیار راحت کرده تو جاده هم همینطور.مصرف سوختشم خیلی خوبه و اصلا محسوس نیست نسبت به دنده ای.

2.برای فروش افت قیمت هردو تقریبا شبیه به همه اما اتوماتیک یه کم بیشتر نه در حد میلیون تومان.

3.بین مدلهای بالا شما سفارشی لیمیتد رو انتخاب کن چون تولیدش هم کمه و دیر به دیر میزارن تو لیست فروش.در کل خودروهای سفارشی ایران خودرو نسبت به هزینه بیشتری که بابت سفارشی میدی دلچسب نیست اما خوب شما میخوای انتخاب کنی و نظر شما مهم هست.موفق باشید.

mahz
03-05-2011, 07:55
پرايد صبا مدل 87 رو ميشه abs كرد؟
چقدر هزينه برميداره؟ كيفيت absش چطوره؟ بهبود ترمز رو خواهيم داشت؟

Ship Storm
03-05-2011, 08:48
پرايد صبا مدل 87 رو ميشه abs كرد؟
چقدر هزينه برميداره؟ كيفيت absش چطوره؟ بهبود ترمز رو خواهيم داشت؟

میشه اینکار رو رو هر خودرویی انجام داد
هزینه حدود 300 هزار تومان میشه
ترمز به مراتب خیلی بهتر میشه و محسوسه ، شما پشت یک پراید ABS دار بشن تفاوت رو میتونید در زمان ترمز زدن ها مشاهده کنید

SIMON137
03-05-2011, 14:03
دوستان اگه بخوام یه ماشین آمریکایی بیارم ، اجازه وارد کردن میدن ؟ یکی میگفت پلاک نمیشه ولی گذر موقت میدن ، درسته ؟

mohamad skystar
03-05-2011, 16:13
دوستان اگه بخوام یه ماشین آمریکایی بیارم ، اجازه وارد کردن میدن ؟ یکی میگفت پلاک نمیشه ولی گذر موقت میدن ، درسته ؟

تمامی خودروهای آمریکایی رو میتونید با پلاک گذر موقت وارد کشور کنید و تردد داشته باشید.
هیچ کدوک از خودروهای ساخت آمریکا پلاک ایران نمیشن.
خودروهای آمریکایی که من دیدم با پلاک گذر موقت:
شورولت کامارو SS
کادیلاک اسکالید
GMC یوکان
فورد موستانگ
فورد فوکوس
HAMMER H2
شورولت کوروت
دوج چالنجر

Ship Storm
03-05-2011, 16:27
این لکسوس که پلاک میشه امریکایی هست درسته ؟
البته شرکت وارد میکنه و شخص وارد کننده نیست و عوارضو گمرک و مالیاتش پرداخت میشه که قیمت سرسم آور میشه

mohamad skystar
03-05-2011, 16:55
این لکسوس که پلاک میشه امریکایی هست درسته ؟
البته شرکت وارد میکنه و شخص وارد کننده نیست و عوارضو گمرک و مالیاتش پرداخت میشه که قیمت سرسم آور میشه

لکسوس هایی که در کشور موجود هستن ساخت ژاپن هست.
لکسوس ساخت آمریکا تو ایران نیست
تویوتا هم همینطوره کمری XLE یا کمری SOLARA که ساخت آمریکا هستن.

SIMON137
03-05-2011, 17:05
تمامی خودروهای آمریکایی رو میتونید با پلاک گذر موقت وارد کشور کنید و تردد داشته باشید.
هیچ کدوک از خودروهای ساخت آمریکا پلاک ایران نمیشن.
خودروهای آمریکایی که من دیدم با پلاک گذر موقت:
شورولت کامارو SS
کادیلاک اسکالید
GMC یوکان
فورد موستانگ
فورد فوکوس
HAMMER H2
شورولت کوروت
دوج چالنجر

زمانی که برای گذر موقت میدن 3 ماهه هست یا 6 ماهه ؟ هزینه تمدیدش رو شما می دونی حدودا چقدر هست ؟

mohamad skystar
03-05-2011, 17:06
زمانی که برای گذر موقت میدن 3 ماهه هست یا 6 ماهه ؟ هزینه تمدیدش رو شما می دونی حدودا چقدر هست ؟

3 ماهه باید تمدید بشه.

ahshokouhy
03-05-2011, 23:15
جواب سوالات شما:
1.الان دیگه نسل اتوماتیک هست و به خاطر سهولت رانندگی و راحت بودن نسبت به دنده ای بهتره و رانندگی در شهر رو بسیار راحت کرده تو جاده هم همینطور.مصرف سوختشم خیلی خوبه و اصلا محسوس نیست نسبت به دنده ای.

2.برای فروش افت قیمت هردو تقریبا شبیه به همه اما اتوماتیک یه کم بیشتر نه در حد میلیون تومان.

3.بین مدلهای بالا شما سفارشی لیمیتد رو انتخاب کن چون تولیدش هم کمه و دیر به دیر میزارن تو لیست فروش.در کل خودروهای سفارشی ایران خودرو نسبت به هزینه بیشتری که بابت سفارشی میدی دلچسب نیست اما خوب شما میخوای انتخاب کنی و نظر شما مهم هست.موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون ، یه سوال دیگه داشتم :
"پک لوک" چیه ؟

Ship Storm
03-05-2011, 23:51
لکسوس هایی که در کشور موجود هستن ساخت ژاپن هست.
لکسوس ساخت آمریکا تو ایران نیست
تویوتا هم همینطوره کمری XLE یا کمری SOLARA که ساخت آمریکا هستن.

eee
من فکر میکردم ساخت امریکا هستند
XLE ها همون کمری گراند معروفه دیگه درسته ؟ مدل 2006 هستند و خیلی کشیده و بزرگند

hitman908
04-05-2011, 09:46
eee
ببین دوست عزیز با احترام به صحبت محمد جون لکسوس خودرویی که برای رقابت با بنز و bmw وارد بازار شد که از کیفیت بسیار بالایی برخورداره .تولید این خودرو با سرمایه گذاری آمریکایی تو ژاپن بنا شد اونم بخاطر سابقه خوبی‌ که مردم آمریکا از تویوتا داشتند و این کاملا درسته که این کمپانی هم در آمریکا و هم در ژاپن شعبه داره

mohamad skystar
04-05-2011, 11:36
eee

نه این XLE که من میگم 2007 هست و کاری به اتاق های قدیمی کمری نداره.عکس هاش رو در لینک زیر ببین:

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

eee

این بخش رو هم بخون:

mohamad skystar
04-05-2011, 11:42
ممنون از راهنماییتون ، یه سوال دیگه داشتم :
"پک لوک" چیه ؟

پک لوک همون زه های همرنگ بدنه هست که بیشتر 206 SD های لیمیتد دارن.
خودتونم میتونید رنگش رو عوض کنید.

sandis
04-05-2011, 12:52
پژو پارس سال با abs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده
پژو پارس معمولی دو گانه سوز با abs و ایموبیلایزر
پژو پارس elx

پژو پارس سال فرقش با معمولی چیه

mohamad skystar
04-05-2011, 17:27
پژو پارس سال با abs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده
پژو پارس معمولی دو گانه سوز با abs و ایموبیلایزر
پژو پارس elx

پژو پارس سال فرقش با معمولی چیه

سلام دوست من.
فرق پژو پارس سال با معمولی:
1.طراحی داخلی پزو پارس سال دچار تغییراتی شدو رنگ کنسول و داشبورد و رودری ها کرمی شد
2.پژو پارس سال آینه های با طراحی جدید داره و این آینه ها راهنما هم دارن.
3.پژو پارس سال سنسور دنده عقب داره.
4.پژو پارس سال هنوز دوگانه سوزش تولید نشده.
5.پژو پارس سال مدل های 90 ایربگ دارن.

پژو پارس ELX :
موتور 1800 CC با 16 سوپاپ (موتور زانتیا)
سیستم هوشمند که قبلا رو سمند هم نصب شده.
ایربگ
سنسور دنده عقب
صندلی های طبی با روکش چرم.
داخل خودرو مثل پارس های قدیمی اما کامل کرم رنگ هست.
تنظیم صندلی ها هم برقی هست که پارس معمولی دستیه اما پارس سال هم برقیه.

sandis
05-05-2011, 02:22
سلام دوست من.
فرق پژو پارس سال با معمولی:
1.طراحی داخلی پزو پارس سال دچار تغییراتی شدو رنگ کنسول و داشبورد و رودری ها کرمی شد
2.پژو پارس سال آینه های با طراحی جدید داره و این آینه ها راهنما هم دارن.
3.پژو پارس سال سنسور دنده عقب داره.
4.پژو پارس سال هنوز دوگانه سوزش تولید نشده.
5.پژو پارس سال مدل های 90 ایربگ دارن.

پژو پارس ELX :
موتور 1800 CC با 16 سوپاپ (موتور زانتیا)
سیستم هوشمند که قبلا رو سمند هم نصب شده.
ایربگ
سنسور دنده عقب
صندلی های طبی با روکش چرم.
داخل خودرو مثل پارس های قدیمی اما کامل کرم رنگ هست.
تنظیم صندلی ها هم برقی هست که پارس معمولی دستیه اما پارس سال هم برقیه.

من رو نگاه سوالم رو نپرسیدم فقط اسم ماشینو نوشتم سوال اصلی این بود که کدومش رو بگیرم

mohamad skystar
05-05-2011, 12:05
من رو نگاه سوالم رو نپرسیدم فقط اسم ماشینو نوشتم سوال اصلی این بود که کدومش رو بگیرم

دوست گرامی من کلا پارس رو پیشنهاد نمیکنم چون واقعا ماشین های بهتر از پارس میتونید بخرید.
اگر پارس رو صفر میخواین بخرین به نظر من بیشتر فکر کنید چون تو رنج قیمت پارس صفر خودروهایی مثل:

پژو 206 SD V8
تندر 90 E2 LP
سمند LX
پژو 206 تیپ 5 و 6
پژو پارس اتوماتیک

رو انتخاب کنبد که همگی به نوعی بهتر از پارس هستن.شما ملاک هاتون رو به ترتیب بگین ببینیم چه خودرویی مناسب هست برای شما.

اما در مورد پارس چون شما اول پارس رو انتخاب کردین بهترین پیشنهاد من برای خرید پژو پارس مدل ELX هست
که نسبت به قیمتش جلب توجه نکرده و اگر صفرش رو بخرید افت زیادی داره اما اگر بتونید مدل 85 یا 86 پیدا کنید که تمیز و خونگی باشه خوبه.
ملاک هاتون رو بگین و به خودروهای بالا هم فکر کنید.موفق باشید.

HADI roni
05-05-2011, 14:30
سلام.
بین 206 تیپ 2 و تیپ 5 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
میخوام صفر بخرم.برام راحت بودن خرید و فروشش مهمه.

mohamad skystar
05-05-2011, 14:33
سلام.
بین 206 تیپ 2 و تیپ 5 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
میخوام صفر بخرم.برام راحت بودن خرید و فروشش مهمه.

اگر خرید و فروش براتون مهم هست که 206 تیپ 2 همیشه بهترین بورس 206 رو داره
اما 206 تیپ 5 هم رو دستت نمیمونه و زود فروش میره چون تیپ 5 بهنرین هست بین 206 ها.

پژو 206 تیپ 2 مدل 90 با ایربگ قیمت 13980000 تومان
پژو 206 تیپ 5 مدل 90 قیمت 15950000 تومان

sandis
05-05-2011, 16:11
دوست گرامی من کلا پارس رو پیشنهاد نمیکنم چون واقعا ماشین های بهتر از پارس میتونید بخرید.
اگر پارس رو صفر میخواین بخرین به نظر من بیشتر فکر کنید چون تو رنج قیمت پارس صفر خودروهایی مثل:

پژو 206 SD V8
تندر 90 E2 LP
سمند LX
پژو 206 تیپ 5 و 6
پژو پارس اتوماتیک

رو انتخاب کنبد که همگی به نوعی بهتر از پارس هستن.شما ملاک هاتون رو به ترتیب بگین ببینیم چه خودرویی مناسب هست برای شما.

اما در مورد پارس چون شما اول پارس رو انتخاب کردین بهترین پیشنهاد من برای خرید پژو پارس مدل ELX هست
که نسبت به قیمتش جلب توجه نکرده و اگر صفرش رو بخرید افت زیادی داره اما اگر بتونید مدل 85 یا 86 پیدا کنید که تمیز و خونگی باشه خوبه.
ملاک هاتون رو بگین و به خودروهای بالا هم فکر کنید.موفق باشید.

والا من که ماشین رو نمی خوام بفروشم تو فکر افت قیمتش نیستم البته بماند که ممکنه مشکلاتی پیش بیاد ولی کاری به آینده که چی می خواد پیش بیاد ندارم چون می دونم تا چندین سال این رو دارم
قدرت , زیبایی مرتب دستم به ماشین نباشه که یه چیزیش خراب بشه اسپورت کردن ماشین بسیار مهمه برام مصرف سوخت هم مهم نیست البته به شخصه از گازی خوشم نمیاد چون حالا بخوام مصرف کنم 100 تا 150 لیتر در ماه یه ماشین دیگه هم چون داریم ( پراید ) این بیشتر برای حال کردن هست

206 پشتش خیلی زشته از نظر من ماشین خوبی می دونم
l90 اصلن فکرشم نمی کنم
سمند که اونم تیپ جوون پسند نمی زنه نمیشه باحاش حال کرد

این پارس اتوماتیک روش کار شده یعنی ارزش داره همه چیزش دسته یا فقط اسمش اتوماتیک هست

mohamad skystar
05-05-2011, 17:13
والا من که ماشین رو نمی خوام بفروشم تو فکر افت قیمتش نیستم البته بماند که ممکنه مشکلاتی پیش بیاد ولی کاری به آینده که چی می خواد پیش بیاد ندارم چون می دونم تا چندین سال این رو دارم
قدرت , زیبایی مرتب دستم به ماشین نباشه که یه چیزیش خراب بشه اسپورت کردن ماشین بسیار مهمه برام مصرف سوخت هم مهم نیست البته به شخصه از گازی خوشم نمیاد چون حالا بخوام مصرف کنم 100 تا 150 لیتر در ماه یه ماشین دیگه هم چون داریم ( پراید ) این بیشتر برای حال کردن هست

206 پشتش خیلی زشته از نظر من ماشین خوبی می دونم
l90 اصلن فکرشم نمی کنم
سمند که اونم تیپ جوون پسند نمی زنه نمیشه باحاش حال کرد

این پارس اتوماتیک روش کار شده یعنی ارزش داره همه چیزش دسته یا فقط اسمش اتوماتیک هست

پارس اتوماتیک موتور TU5 با حجم موتور 1600 CC و 16 سوپاپ روش نصب هست.
گیربکس اتوماتیک داره و داخلش مثل پژو پارس سال هست و امکاناتشم همینطور.
من فقط یک بار رانندگی رو باهاش تجربه کردم تو شهر که خیلی رانندگی باهاش راحته.
امروزه دیگه نسل اتوماتیک هست چون رانندگی رو بسیار راحت و لذت بخش تر کرده.
اگر تاکید بر خرید پارس دارین که همین اتوماتیک و یا ELX رو بردارید.
اگر میخوای تو اتوبان ها بترکونی سرعت رو پارس ELX واقعا عالیه اما راحتی رانندگی اتوماتیک رو نداره.
در ضمن یادت باشه موتور و گیربکسی که برای پارس اتوماتیک استفاده شده با موتور گیربکس 206 های اتوماتیک فرق داره.
استهلاک ELX نسبت به اتوماتیک به مراتب بیشتر این رو من خودم تو نمایندگی تجربه کردم.
از نظر تجهیزات و امکانات شبیه به هم هستن فقط صندلی های ELX طبی هستش و یکم خشک و روکش تمام چرم داره اما طراح داخلی ELX مثل پارس های قدیمیه اما پارس اتوماتیک مثل پارس سال هست.موفق باشید.

پژو پارس ELX مدل 90 قیمت 20740000 تومان
پژو پارس اتوماتیک مدل 90 قیمت 19900000 تومان

Ship Storm
05-05-2011, 19:48
نمایندگی های ایران خودرو همین الان من رفتم اطلاعیش رو پشت شیشه زده بود داره به خانواده شهدا ماشین میده پرشیا سال با ABS حدودا 1 میلیون تخفیف میده
من این یک مورد رو خوندم دیدم تخفیف شامل حالش شده
همه نوع تیپ ماشینی رو هم نداره ولی بیشتر مدل ها رو داره
EF7 نداشت

sandis
06-05-2011, 00:58
نمایندگی های ایران خودرو همین الان من رفتم اطلاعیش رو پشت شیشه زده بود داره به خانواده شهدا ماشین میده پرشیا سال با ABS حدودا 1 میلیون تخفیف میده
من این یک مورد رو خوندم دیدم تخفیف شامل حالش شده
همه نوع تیپ ماشینی رو هم نداره ولی بیشتر مدل ها رو داره
EF7 نداشت

برگش روبه رو مه من که سر در نیوردم چه جوری بود چه تخفیفی بود اگه می دونید برای منم توضیح بدید چون فقط قسطش ماهاش بیشتره و البته گرون تر برای شهدا و ایثارگران

پارس سال باabs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده پیش پرداخت 89900000 اقساط 6 ماه 26350000 195300000

پارس دوگانه سوز معمولی 6 ماهه 94100000 204420000

پارس پیش پرداخت ELX 103700000 اقساط 6 ماهه 30390000 22526000

حالا اینه حالت عادیش که فروش اردیبهشت هست در اقساط 2 ماهه
پارس سال باabs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده 1796500 سفید

پارس دوگانه سوز معمولی 18748000
پارس elx 20645000

mohamad skystar
06-05-2011, 07:54
برگش روبه رو مه من که سر در نیوردم چه جوری بود چه تخفیفی بود اگه می دونید برای منم توضیح بدید چون فقط قسطش ماهاش بیشتره و البته گرون تر برای شهدا و ایثارگران

پارس سال باabs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده پیش پرداخت 89900000 اقساط 6 ماه 26350000 195300000

پارس دوگانه سوز معمولی 6 ماهه 94100000 204420000

پارس پیش پرداخت ELX 103700000 اقساط 6 ماهه 30390000 22526000

حالا اینه حالت عادیش که فروش اردیبهشت هست در اقساط 2 ماهه
پارس سال باabs و ایموبیلایزر و ایربگ راننده 1796500 سفید

پارس دوگانه سوز معمولی 18748000
پارس elx 20645000

قیمت فرقی نمیکنه فقط شرایطش فرق میکنه من تا اقساط 24 ماهه رو هم دیدم.

HADI roni
06-05-2011, 11:33
سلام.
بهترین انتخاب تا 16 میلیون تومان چه ماشینیه؟
میخوام صفر بخرم.

total_overdose
06-05-2011, 12:22
سلام.
میخوام صفر بخرم.
ال 90 فول ماشین خانوادگی
206 تیپ 5 برای جوون

mohamad skystar
06-05-2011, 12:27
سلام.
میخوام صفر بخرم.

1.پژو 206 SD V8 مدل90 قیمت 16600000 تومان
2.پژو 206 تیپ 5 مدل 90 قیمت 15950000 تومان
3.پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15540000 تومان
4.پژو 206 تیپ 2 جدید مدل 90 قیمت 14690000 تومان
5.تندر 90 E2 مدل 90 قیمت 15500000 تومان
6.سمند LX EF7 مدل 90 قیمت 16650000 تومان

دوست گرامی با توجه به اینکه شما ملاک های خودتون رو برای خرید خودرو نگفتین من گزینه های بالا رو پیشنهاد کردم.
ملاک های خودتون رو هم بگید.
تمام خودروهای بالا کم مصرف با رانندگی و امنیت مناسب و امکانات خوب هستن.

HADI roni
06-05-2011, 12:50
1.پژو 206 SD V8 مدل90 قیمت 16600000 تومان
2.پژو 206 تیپ 5 مدل 90 قیمت 15950000 تومان
3.پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15540000 تومان
4.پژو 206 تیپ 2 جدید مدل 90 قیمت 14690000 تومان
5.تندر 90 E2 مدل 90 قیمت 15500000 تومان
6.سمند LX EF7 مدل 90 قیمت 16650000 تومان

دوست گرامی با توجه به اینکه شما ملاک های خودتون رو برای خرید خودرو نگفتین من گزینه های بالا رو پیشنهاد کردم.
ملاک های خودتون رو هم بگید.
تمام خودروهای بالا کم مصرف با رانندگی و امنیت مناسب و امکانات خوب هستن.

راستش من دنبال ماشینی هستم که لوازماش خیلی گرون نباشه،مصرفش کم باشه و از لحاظ فنی و سواری
جوون پسند باشه.
من خودم به 206 تیپ 5 علاقه دارم اما از بابت لوازمش یه کم نگرانم.چون بهم گفتن لوازمش با تیپ 2 فرق داره و گرونتره.
ضمن اینکه چند جا خوندم که گفتن جلو بندی این ماشین ضعیفه.

farshad bugatti
06-05-2011, 12:59
راستش من دنبال ماشینی هستم که لوازماش خیلی گرون نباشه،مصرفش کم باشه و از لحاظ فنی و سواری
جوون پسند باشه.
من خودم به 206 تیپ 5 علاقه دارم اما از بابت لوازمش یه کم نگرانم.چون بهم گفتن لوازمش با تیپ 2 فرق داره و گرونتره.

تیپ 5 جلوبندیش کمی استهلاکش بالاست اونم وقتی تو حالت تیکاف زیاد برونی بیشتر هم میشه!
کم خرج و کم مصرف ریو به نظرم مناسبتره تا تیپ 5!

mohamad skystar
06-05-2011, 13:27
جوون پسند باشه.

با توجه به صحبت های فرشاد بوگاتی جان اینم بگم که هر خودرو هزینه های خودش رو داره یعنی از پیکان گرفته تا مرسدس CLS
اون دیگه بستگی به نحوه رانندگی شما با خودرو داره و اینکه چطوری ماشین رو نگهداری میکنید.
شما کارایی که به خودرو آسیب میرسونه رو رعایت کن همین تیپ 5 با قطعات گرونش چندین سال برات کار میکنه.پس عملکرد مصرف کننده تو هزینه های خودرو تاثیر زیادی داره.

ahshokouhy
06-05-2011, 14:55
پک لوک همون زه های همرنگ بدنه هست که بیشتر 206 SD های لیمیتد دارن.
خودتونم میتونید رنگش رو عوض کنید.
یعنی زه ها از همون اول همرنگ بدنه هستند یا خودمون میتونیم انتخاب کنیم که همرنگ باشن یا نباشن؟

hamed malekpour
06-05-2011, 16:26
یه سوال در مورد پراید132 قدرت موتور این ماشین چنده تو قسمت اول سایت سایپا زده اند 52اسب بخار وجای دیگه ی سایت زده اند 63اسب الان کدومش درسته وبه نظرتون تا دوسه ماه آینده قیمت ماشین ها بالا می ره یا پایین میاد یا ثابت می مونه؟

alex_pk
06-05-2011, 20:17
اصلا این کارای ایران خودرو روی نظم نیست
شخصی رو میشناسم چند روز بعد من ثبت نام کرده و وضعیت قرار دادش یه خط تیره است و همین هفته ماشین رو تحویل می گیره حالا مال ما 12 روزه روی اماده تخصیص مونده.

دوستان یه شماره های هستین که پیگیری می شه کرد که وضعیت ماشین چطوریه کسی داره اونارو؟
یه شماره هم هست 82277 نمی دونم برای چیه.
روش خاصی برای پیگیری می شناسید که بشه راحت تر ماشین رو گرفت؟!

alisoofi
07-05-2011, 12:15
سلام.دوستان می خوام ماشین بخرم.10-11 تومن هم بودجه دارم.به نظرتون چی بخرم بهتره؟

ahshokouhy
07-05-2011, 13:38
بله زه ها رو شرکت فابریک رنگ بدنه میزنه.

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

دوست عزیز 52 اسب بخار درسته.
تو ماه های آینده خودرو اگر گرون تر نشه ارزون نمیشه و اگر میخواین خرید کنید همین الان وقت رو تلف نکنید.
خبری از ارزونی نیست و از سال 90 تازه گرونش کردن.
درکل به نظر شما می ارزه 500 تون بیشتر بدم واسه لیمیتد یا همون وی 8 ساده بگیرم بهتره؟

mohamad skystar
07-05-2011, 18:05
اصلا این کارای ایران خودرو روی نظم نیست
شخصی رو میشناسم چند روز بعد من ثبت نام کرده و وضعیت قرار دادش یه خط تیره است و همین هفته ماشین رو تحویل می گیره حالا مال ما 12 روزه روی اماده تخصیص مونده.

دوستان یه شماره های هستین که پیگیری می شه کرد که وضعیت ماشین چطوریه کسی داره اونارو؟
یه شماره هم هست 82277 نمی دونم برای چیه.
روش خاصی برای پیگیری می شناسید که بشه راحت تر ماشین رو گرفت؟!

دوست من برای پیگیری به سایت زیر مراجعه کنید:

ماشین رو همون مدتی که تو لیست فروش هست بهتون تحویل میدن که بیشتر اوقات دیرتر میشه.
اما گاهی اوقات شده زودتر از موعد هم تحویل دادن.جای نگرانی نیست.

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

سلام.دوستان می خوام ماشین بخرم.10-11 تومن هم بودجه دارم.به نظرتون چی بخرم بهتره؟

دوست گرامی شما ملاک هاتون رو به ترتیب بگین تا من یه لیست براتون تهیه کنم.

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

درکل به نظر شما می ارزه 500 تون بیشتر بدم واسه لیمیتد یا همون وی 8 ساده بگیرم بهتره؟

بله می ارزه چون مدل های لیمیتد رو خیلی کم میزارن تو لیست فروش امکان داره تا چند ماه دیگه نباشه.
محدود هست دیگه.

mhaf
07-05-2011, 19:12
برای شهر میخوای یا مسافرت؟
اگه برای شهر میخوای چرا پول بیشتری بدی.همون 8 9 تومن بده پراید بخر
اما اگه برای سفر میخوای پراید نخر که اصلا ایمنی نداره
اگه از دست دوم بدت نمیاد میتونی یه ورنا با 12 یا 13 تومن بخری که تمیز هم باشه
10 11 تومن هم هست ولی داغون شده
میتونی با 9 تومن یه 206 تیپ 5 بخری که مثلا 150 هزارتا کارکرده باشه 2 تومن هم خرجش کنی و حالشو ببری
همه چیز بستگی به این داره که خودت از ماشین چی میخوای

alex_pk
07-05-2011, 20:19
دوست من برای پیگیری به سایت زیر مراجعه کنید:
اتفاقا روزی ده دفعه دارم اینجارو چک می کنم بخاطر همین گفتم که مال من وضعیتش " در حال تخصیص "

مرسی.

mohamad skystar
07-05-2011, 21:54
اتفاقا روزی ده دفعه دارم اینجارو چک می کنم بخاطر همین گفتم که مال من وضعیتش " در حال تخصیص "

مرسی.

خوب دیگه باید منتظر باشید .انشالا که زودتر تحویل میگیرید.موفق باشید.

sandis
08-05-2011, 00:11
آقا شرمنده دوباره سوال می پرسم من خیلی توش مونم

بین پژو پارس ELX و سال کدوم رو انتخاب کنم
موتور پژو پارس Elx XU7 هست ولی مال سال XU5 هست می گن XU5 جدیدتره ولی خوب XU7 می گن چون شتاب بهتری داره واسه Elx انداختن قیمت این دو تا هم فرق فکوله واقعن این اختلاف ارزش داره بگیرم ؟ بهتره ؟ایمنی کیفیت شتاب تروز مصرف البته مصرف که آنچنان فرقی نکرده

ELX 225260000
Sal 195300000

alisoofi
08-05-2011, 11:16
برای شهر میخوای یا مسافرت؟
اگه برای شهر میخوای چرا پول بیشتری بدی.همون 8 9 تومن بده پراید بخر
اما اگه برای سفر میخوای پراید نخر که اصلا ایمنی نداره
اگه از دست دوم بدت نمیاد میتونی یه ورنا با 12 یا 13 تومن بخری که تمیز هم باشه
10 11 تومن هم هست ولی داغون شده
میتونی با 9 تومن یه 206 تیپ 5 بخری که مثلا 150 هزارتا کارکرده باشه 2 تومن هم خرجش کنی و حالشو ببری
همه چیز بستگی به این داره که خودت از ماشین چی میخوای
اصلا از پراید خوشم نمیاد.خودم از ال90 یا ریو خوشم میاد.به نظرت با این پول چه مدلی میتونم پیدا کنم؟
معایب و مزایای این 2تا نسبت به هم چیه؟خودمون یه مدت ال90 E2 فول داشتیم خودم خیلی باهاش راحت بودم.روز اول که نشستم پشتش انگار 10 ساله که باهاش رانندگی کردم بس که راحت و خوش دست بود.ولی خب واسه بابا بود دیگه.

mohamad skystar
08-05-2011, 13:48
آقا شرمنده دوباره سوال می پرسم من خیلی توش مونم

بین پژو پارس ELX و سال کدوم رو انتخاب کنم
موتور پژو پارس Elx XU7 هست ولی مال سال XU5 هست می گن XU5 جدیدتره ولی خوب XU7 می گن چون شتاب بهتری داره واسه Elx انداختن قیمت این دو تا هم فرق فکوله واقعن این اختلاف ارزش داره بگیرم ؟ بهتره ؟ایمنی کیفیت شتاب تروز مصرف البته مصرف که آنچنان فرقی نکرده

ELX 225260000
Sal 195300000

دوست عزیز قیمت های بسیار گزافی به شما دادن.
پژو پارس ELX مدل 90 قیمت 20740000 تومان
پژو پارس سال مدل 90 قیمت 18030000 تومان

موتور پارس ELX ار نوع XU7JP4/L4 هست و موتور پارس سال XU7JP4/L3 هست و XU5 وجود نداره.
پارس ELX با توجه به افت قیمت زیادی که داره اگر بتونی کارکرده در حد صفر مثلا مدل 89 بگیری که افتش رو هم کرده باشه بهتره.
برتری پارس سال نسبت به ELX فعلا فقط طرح جدید داخل خودرو هست در غیر این صورت در همه موارد ELX برتری داره.
ELX قدرت و شتاب بسیار خوبی نسبت به پارس سال داره و مصرف سوختش هم مناسب تره.
سیستم هوشمند هم داره.
اگر هردو خودرو رو بخواین صفر بخرید با ABS و ایربگ هستن مدل 90
اما اگر مدل های پایین تر بخوای خرید کنی ایربگ ندارن.
موفق باشید.

mhaf
08-05-2011, 19:24
اصلا از پراید خوشم نمیاد.خودم از ال90 یا ریو خوشم میاد.به نظرت با این پول چه مدلی میتونم پیدا کنم؟
معایب و مزایای این 2تا نسبت به هم چیه؟خودمون یه مدت ال90 E2 فول داشتیم خودم خیلی باهاش راحت بودم.روز اول که نشستم پشتش انگار 10 ساله که باهاش رانندگی کردم بس که راحت و خوش دست بود.ولی خب واسه بابا بود دیگه.

اگه از پراید خوشت نمیاد مطمئننا از ریو هم خوشت نمیاد
ریو همون پرایدیه که رفته دیپلموش گرفته
ال90 خیلی ماشین نرم و روونیه
من که خیلی باهاش حال کردم
اما یه بدی داره بری چالوس و برگردی میفهمی چی میگم
سر پیچها تعادل نداره(نسبت به 206) اما ماشین خیلی خوبیه
البته قیافه خیلی زشتی هم داره
ال 90 کلا ماشین سرتریه نسبت به ریو
ریو خیلی معایب داره
مثلا جای خیلی تنگی داره
سرنشین عقب اگه قدش بلند باشه به سقف میخوره
اگه پاهاش دراز باشه به صندلی جلو گیر میکنه
بدنه ضعیفتری هم نسبت به ال 90 داره
اما پیشنهاد من هنوز رو پژو 206 هست
راحتی رانندگی با 206 و ال 90 مثل هم هست اما لذت رانندگی با 206 به مراتب بیشتره به چند دلیل
صدای جذاب موتور TU5 در تیپهای بالا و راحتی تعویض دنده و سیستم تهویه اتوماتیک و شتاب نسبتا خوب و محدوده دور موتور زیاد
ال 90 یه مزیت دیگه داره که بی صدا بودن موتور هست و دور کم 300 دور در دقیقه در حالت آرام
توصیه آخر
هر ماشینی میگیری آخرین تیپش رو بگیر
اگه ال 90 میگیری از سایپا بگیر

alex_pk
11-05-2011, 03:53
دیروز وضعیت خودرو من از آماده تخصیص به خط تیره تبدیل شد.
(16 روز از ثبت نام و واریز پول می گذره)
زنگ زدم 82277 گفتم خط تیره چیه گفت سیستم هامون قطعه فردا زنگ بزن بهت بگم.

معمولا بعد چند روز از خط تیره شدن ماشین رو تحویل میدن؟(به نظرتون کدوم روز هفته تحویل میدن؟)

masoud_r_14
11-05-2011, 11:43
ویرایش....

total_overdose
11-05-2011, 11:46

معمولا بعد چند روز از خط تیره شدن ماشین رو تحویل میدن؟(به نظرتون کدوم روز هفته تحویل میدن؟)
خط تیره که میشه معمولا اگه که شهرستان باشین یعنی آماده بارگیری برا اینکه بیاد شهر مورد نظر برا تحویل!
ولی شما فکر کنم تهران باشید و همین امروز فردا زنگ میزنن برین تحویل بگیرین!
مبارک باشه ایشالله با خوشی ازش لذت ببری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
11-05-2011, 14:34

یادش بخیر ، سر این خرید آنلاین چه دردسرهایی کشیدیم :31:

اون موقع که من می خواستم بخرم هیچ کدوم سیستم آنلاین نداشتن ، از طریق سایت های وابسته تحت قرار داد اقدام می کردیم ، آقا چشمت روز بد نبینه ماشینو خریدیم ، فرداش لاگین نمیشد تو سایته ، از یه طرف هیدرولیک رو تموم کرده بود ، داستانی داشتیم با سایته تا بالاخره به زور ازشون گرفتیم ، ولی دم مدیر سایته گرم خودش هماهنگی با سایپا رو انجام داد :31:

mohamad skystar
11-05-2011, 21:47
خرید اینترنتی خودرو برای همه تا حدودی دردسر ساز بوده.
بهترین روش همون حضوری سابق هست فعلا

ahshokouhy
12-05-2011, 12:08
سلام
میشه لطفه یه نفر که رو ماشینش پک لوک نصبه یه چند تا عکس از جهات مختلف از ماشینش بندازه(اگه از فاصله 2-3 متری عکس بگیره عالی میشه)
ممنون

mohamad skystar
12-05-2011, 14:07
سلام
میشه لطفه یه نفر که رو ماشینش پک لوک نصبه یه چند تا عکس از جهات مختلف از ماشینش بندازه(اگه از فاصله 2-3 متری عکس بگیره عالی میشه)
ممنون

دوست گرامی زه های همرنگ بدنه که دیگه عکس نمیخواد.اگر عکس پیدا کردم میزارم

ahshokouhy
12-05-2011, 14:25
دوست گرامی زه های همرنگ بدنه که دیگه عکس نمیخواد.اگر عکس پیدا کردم میزارم
میخوام ببینم ماشین با پک لوک زشت نمیشه ؟

mohamad skystar
12-05-2011, 14:28
میخوام ببینم ماشین با پک لوک زشت نمیشه ؟

206 SD های لیمیتد رو اگر دیده باشید پک دارن.
بستگی به رنگ خودرو داره.من پک لوک سفید رو دیدم قشنگ بود و مشکی هم همینطور.
پک لوک چیز خاصی نیست خودتون هم میتونید رنگ کنید زه هارو همین.

mehdi_08
13-05-2011, 16:09
سلام دوستان
قصد خرید 206 دست دوم دارم تصمیم جدیه و 206 رو انتخاب کردم دنبال مدل 83 84 می گردم
مظنه قیمتش حدود چقدره؟
یه دونه 84 دیدم 9.500.000 فروخته بود
یه دونه 83 می گفت 8.400.000 مقطوع کارکرد نو نگفت
یه دونه 83 8.500.000 150 هزار تا کارکرد
85 رو می گفت 9.500.000 کارکرد رو نگفت
یه 83 دو تیکه رنگ 150 هزار تا کارکرد 7.500.000
کلا گیج شدم از نظر قیمت
چون پسر خاله ام تهران یه دونه 83 140 هزار تا رو خریده 7 تومن
قیمت های تهران چه جوریاس؟

mohamad skystar
13-05-2011, 16:42
سلام دوستان
قصد خرید 206 دست دوم دارم تصمیم جدیه و 206 رو انتخاب کردم دنبال مدل 83 84 می گردم
مظنه قیمتش حدود چقدره؟
کلا گیج شدم از نظر قیمت

سلام دوست عزیز.
شما 206 هایی که معرفی کیدین رو نگفتین چه تیپ هستن اما فکر کنم تیپ 2 باشن.
در مورد خرید 206 های مدل پایین باید دقت کنی از نظر فنی ok باشه چون اگر رو خرج باشه کلافه میشی.

206 تیپ 2 مدل 84 رو قیمت 9500000 تومان گفته درسته.
206تیپ 2 مدل 85 بین 9500000 تومان تا 1050000 تومان هست.
پژو 206 تیپ 2 مدل 83 از 7000000 تومان شروع میشه تا 7800000 تومان.
پسر خاله شما خوب خریده 7000000 تومان یعنی روالشم همینه.

قیمت هایی که دادین درست هستن بازم تاکید میکنم در موقع خرید دقت کنید از نظر فنی مشکلی نداشته باشه.سعی کن خونگی باشه و کم کارکرد.موفق باشید.

total_overdose
13-05-2011, 16:44
سلام دوستان
مظنه قیمتش حدود چقدره؟
کلا گیج شدم از نظر قیمت
سلام
دوست عزیز این قیمتا نمیدونم ماله کجاست که میدی:31: فق اون آخری به قیمت خریده!
اول سعی کن کارکرد زیر 100 تا بگیر!
مدل 84 کارکرد کم بدون رنگ داخل تمییز یعنی دیگه عروسک باشه 8.5 میرزه نه بالاتر!

mehdi_08
13-05-2011, 17:06
سلام دوست عزیز.
شما 206 هایی که معرفی کیدین رو نگفتین چه تیپ هستن اما فکر کنم تیپ 2 باشن.
در مورد خرید 206 های مدل پایین باید دقت کنی از نظر فنی ok باشه چون اگر رو خرج باشه کلافه میشی.

206 تیپ 2 مدل 84 رو قیمت 9500000 تومان گفته درسته.
206تیپ 2 مدل 85 بین 9500000 تومان تا 1050000 تومان هست.
پژو 206 تیپ 2 مدل 83 از 7000000 تومان شروع میشه تا 7800000 تومان.
پسر خاله شما خوب خریده 7000000 تومان یعنی روالشم همینه.

قیمت هایی که دادین درست هستن بازم تاکید میکنم در موقع خرید دقت کنید از نظر فنی مشکلی نداشته باشه.سعی کن خونگی باشه و کم کارکرد.موفق باشید.

سلام
بله تیپ 2 هستن
قیمت ها شک کردم اینجا گرون تره
83 ها که تقریبا همگی بالای 8تومن بودن
امروز که جمعه بود و فقط یه بنگاه باز بود و یه دونه 83 و یه دونه 84 داشت که می گفت دست مصرف کننده و باید زنگ بزنه بیاد در بنگاه کخ منصرف شدن
راستش با اهل خونه هم مشورت کردم کاملا برای خرج ماشین توجیه شدن(ماشین برای مادرمه)

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

سلام
دوست عزیز این قیمتا نمیدونم ماله کجاست که میدی:31: فق اون آخری به قیمت خریده!
اول سعی کن کارکرد زیر 100 تا بگیر!
مدل 84 کارکرد کم بدون رنگ داخل تمییز یعنی دیگه عروسک باشه 8.5 میرزه نه بالاتر!

سلام دوست عزیز
این قیمت های کرمانشاه هست کارکرد زیر 100 هزار تا اونم مدل 83 یا 84 اصلا نیست
دقیقا یه 206 عین همین توصیفات شما به قول معروف عروسک بود 9.500.000 معامله شده بود
متاسفانه قیمت اینجا فکر کنم بالاس :19:
به نظر شما یه روز بیام تهران می تونم یه 206 تمیز پیدا کنم :20:

mohamad skystar
13-05-2011, 17:26
به نظر شما یه روز بیام تهران می تونم یه 206 تمیز پیدا کنم :20:

تهران 206 زیاد پیدا میکنی اما تو 100 تا یکیش تمیز در میاد.
باید وقت بزاری

mehdi_08
13-05-2011, 17:34
تهران 206 زیاد پیدا میکنی اما تو 100 تا یکیش تمیز در میاد.
باید وقت بزاری

پس همین جا بگردم فکر کنم بهتر باشه
فردا حدو 7 8تا ینگاه مد نظر دارم که برم
5 شنبه هم 6 7 تا بنگاه رفتم
چیز جالب اکثر 206 ها همگی مدل 83 84 بودن بالاتر گیر نمی یومد:20:

mohamad skystar
13-05-2011, 18:02
پس همین جا بگردم فکر کنم بهتر باشه
فردا حدو 7 8تا ینگاه مد نظر دارم که برم
5 شنبه هم 6 7 تا بنگاه رفتم
چیز جالب اکثر 206 ها همگی مدل 83 84 بودن بالاتر گیر نمی یومد:20:

بله گاهی اوقات اینجوری میشه.
شما تو شهر خودت میتونی 206 مناسب پیدا کنی
اما دقت از نظر فنی یادت نره
موفق باشید

armin_punisher6
13-05-2011, 19:08
به نظر شما بین خرید ورنا و پرشیا elx کدوم بهتره؟
مصرف کدوم کمتره؟

mohamad skystar
13-05-2011, 19:21
به نظر شما بین خرید ورنا و پرشیا elx کدوم بهتره؟
مصرف کدوم کمتره؟

هیوندای ورنا خودرویی جدید تر با امکانات بیشتر نسبت به ELX از همچنین موجود بودن مدل اتوماتیک مصرف کمتر از ELX برتریه خودش رو نشون داد.
پارس ELX با طراحی قدیمی کیفت ساخت پایین همچنین مصرف سوخت بالا نسبت به ورنا و افت قیمت شدید مدل های صفر پیشنهاد نمیشه.
پارس ELX از نظر طراحی داخلی واقعا ضعیف هست و نیاز به تغییرات اساسی داره.

مشخصات ورنا:
حجم موتور 1500 سي سي
قدرت 91 اسب بخار
گيربكس 5 دنده جلو
فرمان هيدروليك و قابل تنظيم
راديو پخش 4 بلندگو
چراغ سوم ترمز دارد
كمربند ايمني سرنشين جلو و عقب دارد
گرمكن شيشه عقب دارد
شيشه بالابر برقي جلو و عقب
برف پاك كن قابل تنظيم دارد
صندلي راننده قابل تنظيم در چهار جهت
صندلي عقب تاشو دارد
دربازكن صندوق عقب و باك از داخل
قفل مركزي و سيستم ضد سرقت دارد
سايز تايرها R13 175/7
طول خودرو 4260 ميلي متر
عرض خودرو 1680 ميلي متر
ارتفاع خودرو 1395 ميلي متر
مصرف سوخت در صد كيلومتر متوسط 61/6 ليتر
چراغ مه شكن عقب دارد
كولر و تهويه براي سرنشين جلو
شركت توليد كننده شركت خودروسازان راين

مشخصات پارس ELX:

در کل ورنا نسبت به ELX برتری داره موفق باشید.

total_overdose
13-05-2011, 20:41
سلام
دوست عزیرmohamad skystar
ورنا الان دیگه با موتور 1600 تولید میشه نه 1500 !

armin_punisher6
13-05-2011, 21:10
هیوندای ورنا خودرویی جدید تر با امکانات بیشتر نسبت به ELX از همچنین موجود بودن مدل اتوماتیک مصرف کمتر از ELX برتریه خودش رو نشون داد.
پارس ELX با طراحی قدیمی کیفت ساخت پایین همچنین مصرف سوخت بالا نسبت به ورنا و افت قیمت شدید مدل های صفر پیشنهاد نمیشه.
پارس ELX از نظر طراحی داخلی واقعا ضعیف هست و نیاز به تغییرات اساسی داره.

مشخصات ورنا:
حجم موتور 1500 سي سي
قدرت 91 اسب بخار
گيربكس 5 دنده جلو
فرمان هيدروليك و قابل تنظيم
راديو پخش 4 بلندگو
چراغ سوم ترمز دارد
كمربند ايمني سرنشين جلو و عقب دارد
گرمكن شيشه عقب دارد
شيشه بالابر برقي جلو و عقب
برف پاك كن قابل تنظيم دارد
صندلي راننده قابل تنظيم در چهار جهت
صندلي عقب تاشو دارد
دربازكن صندوق عقب و باك از داخل
قفل مركزي و سيستم ضد سرقت دارد
سايز تايرها R13 175/7
طول خودرو 4260 ميلي متر
عرض خودرو 1680 ميلي متر
ارتفاع خودرو 1395 ميلي متر
مصرف سوخت در صد كيلومتر متوسط 61/6 ليتر
چراغ مه شكن عقب دارد
كولر و تهويه براي سرنشين جلو
شركت توليد كننده شركت خودروسازان راين

مشخصات پارس ELX:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل ورنا نسبت به ELX برتری داره موفق باشید.
تو سایت ایران خودرو شتاب 0 100 elx رو زده 9 ثانیه و این فوق العادست.یعنی ورنا شتابش هم بیشتره؟
مصرف سوخت ورنا رو متوجه نشدم چند نوشتین.(61/6)

hasanmotori
13-05-2011, 21:42
تو سایت ایران خودرو شتاب 0 100 elx رو زده 9 ثانیه و این فوق العادست.یعنی ورنا شتابش هم بیشتره؟
مصرف سوخت ورنا رو متوجه نشدم چند نوشتین.(61/6)

ایران خودرو الکی میزنه اصلاً بهش توجه نکن
پارس elx قدرتش حدود 110 اسبه یعنی در حد 206 تیپ 5 ... بعد شتاب 0 تا 100 تیپ 5 رو خود پژو 9.6 ثانیه اعلام کرده
حالا چطور شتاب پارس بیشتره معلوم نیست!
همین 206 تیپ 5 هم تو ایران تو بهترین حالت کمتر از 11 ثانیه نیست
ولی در کل شتاب elx خوبه حالا نمیدونم در برابر ورنا چطوره ... احتمالاً تو یه مایه هستن

مصرف سوخت ورنا هم 6.61 هست

mohamad skystar
13-05-2011, 22:42
سلام
دوست عزیرmohamad skystar
ورنا الان دیگه با موتور 1600 تولید میشه نه 1500 !

سلام دوست من بله درست میگین.
ورنا اول 1500 سی سی تولید شد و در حال حاضر 1600 سی سی هست.
من یادم رفته بود ذکر کنم.ممنون

mehdi_08
14-05-2011, 11:50
سلام
چند تا بنگاه دیگه رفتم قیمت ها از این قرار بود
1-تیپ 2 مدل 83 8.400.000 شیشته جلو ترک داشت وضعش خوب نبود
2-تیپ5 مدل 85 9.200.000 دوتا گلگیر رنگ شده و ماشین حدود 3 4 دست چرخیده 113 هزار تا کارکرده موتور رو که روشن کرد صداش خوب بود فقط یه صدای اضافه موقع درجا کار کردن داشت که وقتی گاز می خورد قطع می شد؟؟ رنگش نقره ای در طرف راننده رو باز کردم در به راحتی و خیلی رون باز می شد که انگار زیاد بازو بسته شده نمی دونم دلم فعلا اینو گرفته
3- تیپ 2 مدل 83 8.200.000 می گفت منتهی شیشه جلو شکسته بود که باید تعویض می شه
4-تیپ 2 مدل 85 8.500.000 170 هزار تا کارکرد درب کاپوت رنگ شده رنگ نوک مداد ماشین رو گفت بعد از ظهر میاره بنگاه
یه دونه 84 بود نقره ای تیپ 2 گرون می گفت 8.800.000
کدوم خوبه؟

mohamad skystar
14-05-2011, 12:01
سلام
چند تا بنگاه دیگه رفتم قیمت ها از این قرار بود
1-تیپ 2 مدل 83 8.400.000 شیشته جلو ترک داشت وضعش خوب نبود
2-تیپ5 مدل 85 9.200.000 دوتا گلگیر رنگ شده و ماشین حدود 3 4 دست چرخیده 113 هزار تا کارکرده موتور رو که روشن کرد صداش خوب بود فقط یه صدای اضافه موقع درجا کار کردن داشت که وقتی گاز می خورد قطع می شد؟؟ رنگش نقره ای در طرف راننده رو باز کردم در به راحتی و خیلی رون باز می شد که انگار زیاد بازو بسته شده نمی دونم دلم فعلا اینو گرفته
3- تیپ 2 مدل 83 8.200.000 می گفت منتهی شیشه جلو شکسته بود که باید تعویض می شه
4-تیپ 2 مدل 85 8.500.000 170 هزار تا کارکرد درب کاپوت رنگ شده رنگ نوک مداد ماشین رو گفت بعد از ظهر میاره بنگاه
یه دونه 84 بود نقره ای تیپ 2 گرون می گفت 8.800.000
کدوم خوبه؟

اتفاقا پژو 206 تیپ 2 مدل 84 رو مناسب گفته گرون نگفته.اگر تمیز و فنی عالی باشه درجه 1
بقیه موارد که همه خوردگی های خفن و تو چشم دارن.
206 تیپ 2 مدل 83 که 8200000 تومان قیمت داشته رو گرون گفته مگر اینکه فوق العاده باشه.

mehdi_08
14-05-2011, 12:42
اتفاقا پژو 206 تیپ 2 مدل 84 رو مناسب گفته گرون نگفته.اگر تمیز و فنی عالی باشه درجه 1
بقیه موارد که همه خوردگی های خفن و تو چشم دارن.
206 تیپ 2 مدل 83 که 8200000 تومان قیمت داشته رو گرون گفته مگر اینکه فوق العاده باشه..
والا فکر کردم 84 رو گرون می گه دیگه نرفتم ماشین از نزدیک ببینم :41:
این تیپ 5 چطوره؟ ماشین از نظر ظاهری مشکلی نداشت بنگاه دار هم گفت فنیش سالمه می تونی ببری تعمیرگاه نشون بدی
تقریبا همه ماشینهای ای ن مدل رنگ شدگی داشتن که زیاد برام مهم نیست فقط تصادف شدیدنداشته باشه
بعد از ظهر هم با یه نفر که تو کار ماشینه قرار گذاشتم چند تا بنگاه نشون بده :20:

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

کلا رنج قیمت هر مدل رو می گی تا بهتر بتونم انتخاب کنم

mohamad skystar
14-05-2011, 15:57
.
این تیپ 5 چطوره؟ ماشین از نظر ظاهری مشکلی نداشت بنگاه دار هم گفت فنیش سالمه می تونی ببری تعمیرگاه نشون بدی
تقریبا همه ماشینهای ای ن مدل رنگ شدگی داشتن که زیاد برام مهم نیست فقط تصادف شدیدنداشته باشه

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

سلام.
دوست من قیمت ها نوسان دارن امکان داره من چندتا قیمت بدم و با قیمت شما هم خوانی نداشته باشه زیاد.
حالا شما برو تیپ 5 رو بررسی کن ببین چطور هست.

isbn
14-05-2011, 16:05
بین 206 تیپ 2 و 5 که فقط قرار هست ازش استفاده شهری بشه کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ از نظز به صرفه بودن میگم .
تیپ 2 از چه زمانی به بعد روش ایر بگ اضافه شد ؟ این که میگن آینه هاش برقی شده درسته؟
مصرف شهری تیپ 2 با 5 در عمل فرقی داره ؟

رفتم یه بنگاهی میگه تیپ 2 14900 گرون نیست؟ مگه 13900 نبود تا دیروز ؟ __________________

mehdi_08
14-05-2011, 16:08
بین 206 تیپ 2 و 5 که فقط قرار هست ازش استفاده شهری بشه کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ از نظز به صرفه بودن میگم .
تیپ 2 از چه زمانی به بعد روش ایر بگ اضافه شد ؟ این که میگن آینه هاش برقی شده درسته؟

رفتم یه بنگاهی میگه تیپ 2 14900 گرون نیست؟ مگه 13900 نبود تا دیروز ؟ __________________

گرون می گن شما اگه می تونی ثبت نام کن
فرقشون از نظر هزینه نگهداریه که تیپ 2 یه خورده بالاتره

mehdi_08
14-05-2011, 16:15
سلام.
دوست من قیمت ها نوسان دارن امکان داره من چندتا قیمت بدم و با قیمت شما هم خوانی نداشته باشه زیاد.
حالا شما برو تیپ 5 رو بررسی کن ببین چطور هست.
سلام
یه سوال این تیپ 5 چراغاش که نباید با تیپ 2 فرق کنه درسته؟
این چراغ های جلوش از این طلق شفاف هاست و چراغ عقبش هم ال ای دیه!!

isbn
14-05-2011, 16:20
گرون می گن شما اگه می تونی ثبت نام کن
فرقشون از نظر هزینه نگهداریه که تیپ 2 یه خورده بالاتره

چه عجیب خرج تیپ 2 از 5 بیشتره؟

mehdi_08
14-05-2011, 16:38
چه عجیب خرج تیپ 2 از 5 بیشتره؟

نه اشتباه شد حواسم بنود بر عکس
تیپ5 خرجش بیشتره
ولی به نظر من شما که داری نو می خری همون تیپ 5 بگیری بهتره همه امکاناتی رو که می خوای داره

isbn
14-05-2011, 16:46
نه اشتباه شد حواسم بنود بر عکس
تیپ5 خرجش بیشتره
ولی به نظر من شما که داری نو می خری همون تیپ 5 بگیری بهتره همه امکاناتی رو که می خوای داره

والا ماشینم الان پرشیاست هرجا که رفتم امروز قیمتی که گذاشتن 14 تومن بود البته هم بیمه هم گارانتی ش تموم شده ولی مدل 89 20000 تا کارکرد 14 تومن خیلی کمه یعنی انقدر افت داشته ؟
من اینو برج 2 89 گرفتم الان برج 2 90 یعنی فیت 1 سالشه ولی این قیمت خیلی کمه اگر قرار باشه با این قیمت باشه توان گذاشتن 2 ملیون رو پول رو برا گرفتن 206 تیپ 5 ندارم منم نظرم رو همین تیپ 5 بود :41:

mehdi_08
14-05-2011, 17:13
والا ماشینم الان پرشیاست هرجا که رفتم امروز قیمتی که گذاشتن 14 تومن بود البته هم بیمه هم گارانتی ش تموم شده ولی مدل 89 20000 تا کارکرد 14 تومن خیلی کمه یعنی انقدر افت داشته ؟
من اینو برج 2 89 گرفتم الان برج 2 90 یعنی فیت 1 سالشه ولی این قیمت خیلی کمه اگر قرار باشه با این قیمت باشه توان گذاشتن 2 ملیون رو پول رو برا گرفتن 206 تیپ 5 ندارم منم نظرم رو همین تیپ 5 بود :41:

والا از افت قیمت چیزی نمی دونم ولی فکر کنم زیادی کم کردن من یه دونه پرشیا 85 دیدم 8.500.000 تومن

mohamad skystar
14-05-2011, 19:09
سلام
یه سوال این تیپ 5 چراغاش که نباید با تیپ 2 فرق کنه درسته؟
این چراغ های جلوش از این طلق شفاف هاست و چراغ عقبش هم ال ای دیه!!

سلام.چراغ های LED رو که خود صاحب خودرو عوض کردن.
طلق چراغ رو هم میشه عوض کرد.
در حالت عادی مثل هم هستن و فرقی ندارن.

mohamad skystar
14-05-2011, 19:19

تیپ 5 کامل ترین تیپ هست و بهترین.
تیپ 2 به خاطر موتور 1400 CC در حد خیلی کم مصرفش پایین تر هست و این دلیل نمیشه که برای تردد داخل شهر تیپ 2 بهتر از تیپ 5 باشه.
تیپ 2 رو از سال 89 با ایربگ تولید کردن و آینه هاش هم برقی نیست.
تیپ 2 الان دو مدل تولید میشه:
1.پژو 206 تیپ 2 جدید با ایربگ-رینگ اسپرت و رنگ های سفارشی مدل 90 قیمت 14690000 تومان
2.پژو 206 تیپ 2 با ایربگ مدل 90 قیمت 13980000 تومان.

شاید فروشنده که به شما 14900000 تومان قیمت داده 206 جدید بوده.

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

بازار پژو پارس به خصوص بنزینی خیلی الان خرابه و بنگاه ها قیمت های بسیار پایینی میزارن رو خودرو.
14000000 تومان برای 89 بسیار پایین هست.
الان پارس سال مدل 90 قیمتش 18030000 تومان پس پارس معمولی که شما دارین 14 میلیون تومان خیلی کمه.

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

من یه دونه پرشیا 85 دیدم 8.500.000 تومن

پژو پارس مدل 85 اگر 8500000 تومان بوده حتما یا تصادفی بوده یا چپی بوده و یا موتورش داغونه.
به هر حال یه مشکلی داشته.

total_overdose
14-05-2011, 19:27
.

سلام
جناب مهدی خان من پستاتون رو خوندم حس میکنم کمی عجولید!
این ماشین هاییرو که شما گفتید من هیچکدوم سراغشون نمیرم بخصوص از نظر قیمت اما در کل ممکنه اونجا بازارش یطور دیگه باشه!
ولی پیشنهاد میکنم عجله نکنید و حتما با یه خبره در خرید خودرو برید یا ماشین رو نشون بدید:46:
در ضمن اون تیپ 5 که گفتی چراغا جلوش شفاف بود همین خودش خیلی جایه شکه!
این ماشین تو ذهنه یه آدم وارد در خرید 2 احتمال رو بوجود میاره!
امکانش هست از جلو تصادف داشته!
مورد دیگه کسی که چراغای ماشین رو عوض میکنه و یا اسپرت معمولا جوونی چیزی هستن! وو ممکنه شیره ماشین رو کشیده باشن!
البته همه اینا احتماله بلکه ممکنه خیلیم ماشین خوبی باشه!
اینارو گفتم که بیشتر تحقیق کنی:46:

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

سلام دوست عزیز محمدجان:20:

تیپ 2 به خاطر موتور 1400 CC در حد خیلی کم مصرفش پایین تر هست و این دلیل نمیشه که برای تردد داخل شهر تیپ 2 بهتر از تیپ 5 باشه.
مصرف تیپ 5 در صورت بی عیب بودن و حالت استاندارد از تیپ 2 مشابه پایینتره:46:

mohamad skystar
14-05-2011, 19:30

ممنون.اگر میشه دلیلش رو ذکر کنید
چون چیزی که من در عمل دیدم این نبوده و مصرف تیپ 2 در حد خیلی کم پایین تر بوده.

mhaf
14-05-2011, 20:00
درسته
مصرف موتور 1400 سی سی کمتر از 1600 هست
خیلی جالبه که موتور 1400سی سی 8 سوپاپ هست و موتور 1600سی سی 16 سوپاپ هست اما با این حال مصرفش کمتره
البته عوامل دیگه هم تاثیر داره که خیلی زیاده

mehdi_08
14-05-2011, 20:30
سلام
جناب مهدی خان من پستاتون رو خوندم حس میکنم کمی عجولید!
این ماشین هاییرو که شما گفتید من هیچکدوم سراغشون نمیرم بخصوص از نظر قیمت اما در کل ممکنه اونجا بازارش یطور دیگه باشه!
ولی پیشنهاد میکنم عجله نکنید و حتما با یه خبره در خرید خودرو برید یا ماشین رو نشون بدید:46:
در ضمن اون تیپ 5 که گفتی چراغا جلوش شفاف بود همین خودش خیلی جایه شکه!
این ماشین تو ذهنه یه آدم وارد در خرید 2 احتمال رو بوجود میاره!
امکانش هست از جلو تصادف داشته!
مورد دیگه کسی که چراغای ماشین رو عوض میکنه و یا اسپرت معمولا جوونی چیزی هستن! وو ممکنه شیره ماشین رو کشیده باشن!
البته همه اینا احتماله بلکه ممکنه خیلیم ماشین خوبی باشه!
اینارو گفتم که بیشتر تحقیق کنی:46:

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

سلام دوست عزیز محمدجان:20:

سلام
راستش برای خرید عجله دارم
امروز بعد از ظهر هم رفتم دوباره چند تا بنگاه دیگه
83 3 تیکه رنگ می گفت 7.500.000
86 یه گلگیر رنگ می گفت 9.200.000
85بدون رنگ 9.500.000
84 دو گلگیر رنگ 8.800.000

اون تیپ 5 مدل 85 هم رفتم دوباره ببینمش ولی یه نفر خریدش(بیشتر دقت کردم ضربه زیاد خورده بود)

راستی یه دونه 206 89 تصادفی آورده بود می گفت 10 تومن :20:

آخرش یه آشنا پیدا کردم بنگاه داره گفت یه تمیز برام پیدا می کنه

ولی آدم گیج می شه هر کسی قیمت خودشو رو ماشین میزاره

total_overdose
14-05-2011, 21:01
از نظر عملی منظورتونه یا مشخصات؟؟؟
تیپ 2 85 به بالا بوده یا 85 به پایین؟
ما تیپ 2 مدل 88 داریم تو شهر زیر 9 نمیسوزونه! هر کاری هم بگی خودم روش انجام دادم!
ششتشو انژکتور تعویض شمع تنظیم فیلر شمع فیلتر بنزین فیلتر هوا و ...
زیر 9 نیومد! حدود 9 تا 9.5 میسوزونه
اما اس دی وی 8 هم هست هم ال سی دی تایپ b داره هم دستی حساب کردم تو شهر بین 8 تا 8.5 میسوزونه!
اینم مشخصات:
تیپ2:
شهری:9.4 (Lit/100km)
بین شهری:5.4 (Lit/100 km)
میانگین:6/9(Lit/100km)
تیپ5:
شهری:8.6 (Lit/100 km)
بین شهری:5.1 (Lit/100 km)
میانگین:6.4 (Lit/100 km)

mohamad skystar
14-05-2011, 23:07
سلام
راستش برای خرید عجله دارم
امروز بعد از ظهر هم رفتم دوباره چند تا بنگاه دیگه
83 3 تیکه رنگ می گفت 7.500.000
86 یه گلگیر رنگ می گفت 9.200.000
85بدون رنگ 9.500.000
84 دو گلگیر رنگ 8.800.000

اون تیپ 5 مدل 85 هم رفتم دوباره ببینمش ولی یه نفر خریدش(بیشتر دقت کردم ضربه زیاد خورده بود)

راستی یه دونه 206 89 تصادفی آورده بود می گفت 10 تومن :20:

آخرش یه آشنا پیدا کردم بنگاه داره گفت یه تمیز برام پیدا می کنه

ولی آدم گیج می شه هر کسی قیمت خودشو رو ماشین میزاره

206 مدل 85 بدون رنگ 9500000 تومان رو مناسب گفته.اگر خوردگی نداره و فنی ok هست میشه خرید.
اما بازم حوصله به خرج بده ببین آشنات چیزی پیدا میکنه یا خیر.

isbn
14-05-2011, 23:19
تیپ 5 کامل ترین تیپ هست و بهترین.
تیپ 2 رو از سال 89 با ایربگ تولید کردن و آینه هاش هم برقی نیست.
تیپ 2 الان دو مدل تولید میشه:
1.پژو 206 تیپ 2 جدید با ایربگ-رینگ اسپرت و رنگ های سفارشی مدل 90 قیمت 14690000 تومان
2.پژو 206 تیپ 2 با ایربگ مدل 90 قیمت 13980000 تومان.

شاید فروشنده که به شما 14900000 تومان قیمت داده 206 جدید بوده.

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

بازار پژو پارس به خصوص بنزینی خیلی الان خرابه و بنگاه ها قیمت های بسیار پایینی میزارن رو خودرو.
14000000 تومان برای 89 بسیار پایین هست.
الان پارس سال مدل 90 قیمتش 18030000 تومان پس پارس معمولی که شما دارین 14 میلیون تومان خیلی کمه.

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

پژو پارس مدل 85 اگر 8500000 تومان بوده حتما یا تصادفی بوده یا چپی بوده و یا موتورش داغونه.
به هر حال یه مشکلی داشته.

مشکل اصلی همین هست که تازه ماشین منو با این قیمت کم هم به زور خواهند برد نه ماشینه من کلا پرشیا رو با پوتک زدن تو سرش :19: یارو میگفت سیلی از پارس سواران و سمند سواران الان امدن ماشین رو دادن جاش 206 بردن ! و همینجور که پرشیا داره افت میکنه در کنارش 206 رشد میکنه روز به روز

و این قیمتی که من برا 206 تیپ 2 گرفتم فک نکنم منظورشون مدل جدید بوده باشه چون اصلا هیچ اشاره ای به اینکه این مدل جدید تیپ 2 هست نداشتن !

رینگ اسپرت منظورتون همین رینگ آلمینیومی هاست که رو 207 هست؟ واسه این انقدر قیمت رو کشوندن بالا ؟

mohamad skystar
14-05-2011, 23:28
مشکل اصلی همین هست که تازه ماشین منو با این قیمت کم هم به زور خواهند برد نه ماشینه من کلا پرشیا رو با پوتک زدن تو سرش :19:

و این قیمتی که من برا 206 تیپ 2 گرفتم فک نکنم منظورشون مدل جدید بوده باشه چون اصلا هیچ اشاره ای به اینکه این مدل جدید تیپ 2 هست نداشتن !

بله درست میفرمایید تا 1440000 تومان همون تیپ 2 معمولی هست اما اگر بره رو 15000000 تومان میشه تیپ 2 جدید.
پژو پارس بازارش از وقتی خراب شد که پارس سال رو با تغییرات بهتر و امکانات به روزتری نسبت به پارس سابق به بازار دادن.مثل 405 که از وقتی موتور TU5 رو نصب کردن روش تقاضا به حدی بود که دیگه 405 های سابق اصلا خریدار نداشت تا شرکت از لیست فروش خذف کرد و الان فروشش نقدی شد که خرید برای عموم تا حدی دشوار شد.
تا این موتور XU7 هست همین مشکلات به وجو میاد.اگر بشه همه محصولات موتور TU5 باشن بسیار بهتر بود.

alex_pk
14-05-2011, 23:59
سلام
خوب ماشین رو امروز گرفتم! 206 تیپ 5 مشکی متالیک دقیقا 20 روز. من 4 ام واریز کردم هزینه رو و 24 ام تحویل گرفتم.
اول بگم تو نماندگی 9 تا 206 بود! 1 دونه مشکی 6 تا سفید یدونه نقره ای و یه خاکستری
مشکی ما اون وسط داشت می درخشید : دی کلا تک بود بین اونا

تقریبا همه چیز رو چک کردم عالی بود
بدنه هم اصلا خش نداشت قر شدگی نداشت سپر ها هیچ مشکلی داشت سقف کاپوت و آینه ها و... کلا هیچ مشکلی نداشت ظاهرش
کولر و چراغ ها همگی سالم
دنده ها فوق العاده نرم اصلا با یه انگشت راحت جابجا میشه دنده عقب هم خیلی راحت و بدون صدا جا میره.
کلاج هم خیلی نرم
پخش موج نیکان بود فکر میکنم usb خور mp3 و aux کیفیتش هم عالی بود
کنترل زیر فرمون هم کاملا کار می کنه.
کولر فوق العاده قوی بوده رو درجه پایین که بود ماشین کاملا سرد می شد.
صندلی ها هم یه رنگ متفاوتی بود این عکس مال یکی از بچه های تی تی بود مال منم همین شکلیه.
جک و جعبه آچار و قرآن و اینجور چیزا هم همراهش بود زاپاس و چرخ ها بارز.
موتور کوچکترین صدایی نداره وقتی روشنه انگار خاموشه... استارت هم که می زنیم صداش خیلی کمه.
شیشه های برقی کاملا صحیح کار میکردن و تست همزمان بودن رو هم اجرا کردم! سربلند بیرون اومد : دی
ماشین 33 کیلومتر راه رفته بود.(نمیدونم چرا زیاد بود!)
بهم گفت باتریش رو هم بهتره عوض کنم (گفت توصیه است وگرنه با همین هم کار می کنه)
فقط ماشین کثیف بود بدنه اش! با اینکه کثیف بود ولی بازم از دور نگاه میکردی بین اون همه ماشین می درخشید : دی
خیلی حال کردم مشکی رو گرفتم انقدر سفید زیاد بود که همونجا زده شدم از رنگ سفید.
فردا می برمش یه کارواش دستی یه دست و رویی روش بکشه عروس بشه اونوقت ببینم چی میشه
یه اسم هم واسه ماشین انتخاب می کنم lol
پلاکم هم زوجه.
کلا از ایران خودرو بعید بود ماشین بدون مشکل باشه.ولی خدارو شکر نگرانی ها جاشون رو به خوشحالی دادن.
خلاصه همه چیزش خوب بود من تا الان که 12 ساعت گذشته کاملا راضیم حالا ببینیم بعدا چی پیش میاد.

=====
یه سری موارد هم توضیح بدم واسه کسی که میخواد ماشین رو تحویل بگیره
اول بگم کارشناس همه چیزش رو خودش هم تست کرد و....
ولی وقتی رفتیم تو دیدم رئیس نماندگی برداشته خودش همرو تیک زده lol
جالب اینجا بود گزینه آخر اون برگه psd کارواش بود که تیک گزینه ماشین تمیز است رو هم زده بود!
دیگه مارو تو عمل انجام شده قرار دادن حالا مال ما خدا رو شکر مشکلی نداشت ولی اگه یه موقع خواستید این برگه رو امضا کنید همه چیزش رو چک کنید.

من تمامی مواردی که باید چک می کردم رو چجندین بار مرور کرده بودم یادم نره چون آدم اون لحظه ذوق و شوق داره بهتره یه نفر رو هم با خودش ببره منم همینکارو کردم.
اون مواردی که باید چک کنید رو هم من از تو فروم های محتلف جمع کردم نظر بچه ها رو که فرصت کنم میذارم تو تاپیک.

همین.

mohamad skystar
15-05-2011, 00:12
دوست عزیزAlex_pk
مبارک باشه امیدوارم روزهای خوبی رو با تیپ 5 داشته باشید.
گفتم که درست سر 20 روز تحویلت میدن خدارو شکر شانس داشتی بیشتر طول نکشید.
موفق باشید.

alex_pk
15-05-2011, 00:21
مرسی دوست عزیز
راهنمایی های شما و دوستان حسابی کارساز بود.
اگر دوستان سوالی داشتن تو تاپیک 206 درخدمتم.

mhaf
15-05-2011, 09:08
جک و جعبه آچار و قرآن و اینجور چیزا هم همراهش بود زاپاس و چرخ ها بارز.
ببینم گفتی جعبه آچار؟
من آذر پارسال تحویل گرفتم آچار توش نبود فقط جک و زاپاس و آچار چرخ توش بود
میشه یه عکس از جعبه ابزارت بزاری؟
یه چیز دیگه میگی برگه PSD رو مسئول پارکینگ زد، اشتباه کردی
برای منم اون زد فرداش دیدم صفحه کیلومترش خط داره
کلی با نمایندگی سر این قضیه دعوا کردم که چرا مسئول پارکینگ به خودش اجازه میده همچین کاری کنه
شانسی که آوردم این بود که فایل PSD اش اتفاقی باز مونده بود و برام درخواست کیلومتر دادن
بعد از تعویض فاکتور قیمتش اومد.
چند باشه خوبه؟
340 هزار تومن
یه چراغش هم نم گرفته بود خودشون عوض کردن 160 هزار تومن
خداییش با 500 هزار تومن میشه پراید رو نو کرد!

alex_pk
15-05-2011, 10:07
منظور همون آچار چرخ و اینا بود (من چرا گفتم جعبه آچار : دی)
در رابطه با اون psd من کلا بی تقصیرم وقتی داشتم ماشین رو چک می کردم اون یکی مسئولش توی دفتر تیک زده بود انگار.
ولی خوب موقع امضا همرو خودم چک کردم تنها مشکل همون قسمت کارو.اش بود که تیک زده بود که ماشین تمیز است در حالی که ماشین کثیف بود.
کلی هم تبلیغات مختلف دزدگیر تو ماشین بود حداقل 5_6 نوع دفترچه تبلیغات تو ماشین بود!

mo_manutd
15-05-2011, 12:12
با سلام به همه بچه هاي با حال فروم. من مي خواستم يه ماشين كاركرده حدود 20 تومان بگيرم. مي خواستم ببينم چه ماشيني هست كه ارزش خريدن داشته باشه؟ به نظرتون زانتيا چطوره؟

mohamad skystar
15-05-2011, 13:25
با سلام به همه بچه هاي با حال فروم. من مي خواستم يه ماشين كاركرده حدود 20 تومان بگيرم. مي خواستم ببينم چه ماشيني هست كه ارزش خريدن داشته باشه؟ به نظرتون زانتيا چطوره؟

سلام خدمت شما.با توجه به اینکه ملاک های خودتون رو مشخص نکردین من چند مورد پیشنهاد میدم اما سعی کنید ملاک هاتون رو مشخص کنید و به ترتیب بفرمایید.با 20 میلیون تومان خودروهای صفر زیر رو براتون پیشنهاد میدم:
1.پژو 206 SD V9 مدل 90 قیمت 19270000 تومان
2.پژو 206 SD V8 مدل 90 قیمت 16600000 تومان
3.پژو 206 تیپ 6 مدل 90 قیمت 18410000 تومان
4.پژو 206 تیپ 5 مدل 90 قیمت 15950000 تومان
5.سمند LX EF7 مدل 90 قیمت 16650000 تومان
6.تندر 90 E2 LP مدل 90 قیمت 15500000 تومان
7.پژو 207 اتوماتیک مدل 90 قیمت 19480000 تومان
8.پژو پارس ELX مدل 90 قیمت 20740000 تومان

خودروهای بالا از نظر امکانات-مصرف سوخت-قدرت و شتاب موتور-فضای مناسب کابین-رانندگی راحت و آسوده همچنین ایمنی خوب هستند.

خودروهای کارکرده:
1.زانتیا مدل 85 قیمت 20000000 تومان
2.مزدا 323 مدل 84 قیمت 19000000 تومان

دوست گرامی یادتون نره ملاک هاتون رو به ترتیب بگین.ممنون.

mehdi_08
15-05-2011, 20:12
سلام
این دوتا ماشین رو دیدم نظرتون چیه
206 تیپ 2 170 هزار تا کارکرد مدل 85 8.500.000 کاپوت رنگ شده و سپر و هم نگاه کردم شکسته بوده که جوش پلاستیک زدن

206 تیپ 2 85 بدون رنگ 75 هزار تا کارکرد 9.500.000
206 تیپ 2 مدل 84 8.500.000 در سمت راننده عوض و گلگیر رنگ

mohamad skystar
15-05-2011, 21:05
سلام
206 تیپ 2 170 هزار تا کارکرد مدل 85 8.500.000 کاپوت رنگ شده و سپر و هم نگاه کردم شکسته بوده که جوش پلاستیک زدن

گزینه منتخب پژو 206 تیپ 2 مدل 85 قیمت 9500000 تومان با 75000 کیلومتر کارکرد.
قیمتش هم کاملا متناسب با بازار هست.

mhaf
15-05-2011, 22:25
سلام

سلام
به نظر من این

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

ببین با توجه به اون لیستی که دوستمون معرفی کرده به نظ من سمند و پرشیا رو نگیر که پشیمون میشی
اگه میخوای صفر بگیری 206 اس دی وی 9 بهترین گزینه است
اگه اتومات نمیخوای وی 8
اگه صفر نمی خوای مزدا بهترین گزینه است

senaps
16-05-2011, 04:39
سلام....
اقا من چند روز پیش یه دوو دیدم،منو یاد بچگی هام انداخت!!
الان خریدش به صرفه هست؟ جدیدترین مدلش چیه؟ حدود قیمتش؟
امکانات ممکانات چی داره؟!
این ماشین اولین ماشین خارجیی بود که تو عمرم دیدم که همکار بابام داشت و من هر روز تایرش رو میزدم که صدای دزدگیرش در بیاد و من حال کنم!!اونی که تو تعمیرگاه دیدم،از زانتیای فک و فامیلا هم خوشکل تر بود!!
کلا ماشین خوش تیپی به نظر میاد!!اگه بنزین خور نباشه و قیمتش مناسب،امکاناتی مثل بالابر برقی هم داشته باشه و راه هم بره برا سرعت های 140 و اینا،عالیه!!

hamed malekpour
16-05-2011, 11:49
به نظرتون پراید جدید 132بخرم بهتره یاماشین دست دوم من خودم پراید را می پسندم نظر شما چییه؟

mohamad skystar
16-05-2011, 13:27
به نظرتون پراید جدید 132بخرم بهتره یاماشین دست دوم من خودم پراید را می پسندم نظر شما چییه؟

سلام.دوست من وقتی میتونی پراید صفر بخری چره به ماشین دست دوم فکر میکنی.
مگر اینکه بودجه رو افزایش بدی و ماشین دست دوم حسابی مثل تندر-ریو یا 206 مدل بالا بخری.
با وجود اینکه شما پراید پسند کردین صفر بخرید که خیالتون بابته همه چیزش راحت باشه.

Mojtabaf
16-05-2011, 17:30
سلام دوستان ..

ببخشيد من قبلا مشاوره همين جا كردم و تقريبا نتيجه شد كه مگان دست دوم 1600 بگيرم ،‌حول و حوش 20 تومن!

ولي امروز يه زانتيايي ديدم خيلي به دلم نشست! مدل 89 ، تقريبا همون صفر! خيلي هم تميز ، رنگ سفيد ! قيمت هم 25 تومن داد!

مگان 1600 هم بود كه حول و حوش 22 و 23 ميگفتن ! مدل 87 و 85!! 60 تا هم كار كرده بودن ...

به نظرتون كدومش به صرفه هست ؟ بازم همون مگان؟

mohamad skystar
16-05-2011, 18:07
سلام دوستان ..

ببخشيد من قبلا مشاوره همين جا كردم و تقريبا نتيجه شد كه مگان دست دوم 1600 بگيرم ،‌حول و حوش 20 تومن!

ولي امروز يه زانتيايي ديدم خيلي به دلم نشست! مدل 89 ، تقريبا همون صفر! خيلي هم تميز ، رنگ سفيد ! قيمت هم 25 تومن داد!

مگان 1600 هم بود كه حول و حوش 22 و 23 ميگفتن ! مدل 87 و 85!! 60 تا هم كار كرده بودن ...

به نظرتون كدومش به صرفه هست ؟ بازم همون مگان؟

با این تفاسیر که فرمودین زانتیا بهتر هست .
چون خودرو صفره و نگران هیچیز دیگه نیستی.
اما اگر مگان هم مدل 89 بود باز صرفه به مکان بود.
الان زانتیا معلومه به صرفه هست.

mehdi-2009
17-05-2011, 12:13

قیمت عالیه اگه در حدصفر باشه.الان قیمت زانتیا دوربر 30تومنه

Переклад не
17-05-2011, 12:15
زانتیا زمانی بود قیمتش 19 تمن چرا بالاخره شد 30 تمن؟؟؟

mohamad skystar
17-05-2011, 12:57
زانتیا زمانی بود قیمتش 19 تمن چرا بالاخره شد 30 تمن؟؟؟

خوب این به دلیل سیستم اقتصادی و تورم هست دوست من.
زانتیا سال 80 که به بازار اومد بعد از 9 سال شد 30 میلیون تومان و با توقف تولید 2 ماهی این قیمت رو حفظ کرد و بعدش افت کرد.
همین که خودرویی محبوب بشه بازار خودروی کشور ما نوسانات بسیار زیادی پیدا میکنه به خصوص در زمینه خودروهای خارجی.
خودروهای داخلی هم همینطور.زمانی پارس ELX با قیمت 16 میلیون تومان به بازار اومد و پارسال تا 22 میلیون تومان هم رسید چرا؟ چون مردم استقبال کردن خیلی.
به هر حال این نوسان قیمت های خودرو در کشور ما با کشور های دیگه متفاوت هست که باید اصلاح بشه.

al_good2002
18-05-2011, 15:15
با سلا لطفا در مورد پزو دویس شش و چارصد پنج یکی را بگویی که خوب و بهتر است؟محکم و مقاوم باشد.

mohamad skystar
18-05-2011, 16:14
با سلا لطفا در مورد پزو دویس شش و چارصد پنج یکی را بگویی که خوب و بهتر است؟محکم و مقاوم باشد.

سلام دوست گرامی.
شما درست و حسابی ملاک هاتون رو ذکر نکردین اما من یه توضیحی میدم.
پژو 206 برتری های زیادی نسبت به 405 داره که الان خدمت شما عرض میکنم.
طراحی داخلی:برتری کامل 206 در این زمنیه و جدیدتر بودن اون نسبت به 405 کاملا مشخص هست.405 از نظر طراحی داخلی واقعا در سطح پایینی قرار داره و این یکی از نقاط ضعف 405 هست.

امکانات:از نظر امکانات 206 الان خیلی بهتر از 405 هست چون تجهیزات رفاهی و سیستم پیشرفته تری نسبت به 405 داره.

موتور . مصرف سوخت و شتاب:
از نظر مصرف سوخت 206 کاملا برتر و به صرفه تر هست چون بسیار مصرف خوبی نسبت به 405 های موتور 1800 CC داره.(الان 405 با موتور TU5 هم تولید میشه.)

شتاب 206 هم به مراتب خیلی بهتر از 405 هست.

اما از نظر فضای صندوف عقب و همچنین فضای سرنشینان عقب 405 برتری داره نسبت به 206 هاچ بک.
از نظز امینی در حد کمی 405 نسبت به 206 مقاومتر هست( در حد کم)

کیفیت ساخت 405 نسبت به 206 خیلی پایین تره و نیاز به تغییرات اساسی داره.
در کل 206 خودرویی جدیدتر نسبت به 405 هست و نکات مثبتش بیشتر هست برای خرید.
موفق باشید.

mhaf
18-05-2011, 16:16
بدنه 405 بهار و مقامتره اما 206 ایمن تره به هزاران دلیل
405 ماشین از رده خارجه 206 هنوز ماشین روز اروپاست
405 هایی که الان تولید میشن نصف قطعاتش چینی هست و بی کیفیت اما 206 چون تحت لیسانس تولید میشه فعلا چینی نشده
کلا خریدن 405 کار درستی نیست اونم با این وضع آتش گرفتن ماشینا

sandis
18-05-2011, 17:17
قیمت عالیه اگه در حدصفر باشه.الان قیمت زانتیا دوربر 30تومنه

زانتیا مگه دوباره توللید میشه از مهر پارسال متوقف شده من رفتم نمایندگی گفتن دیگه تولید نمیشه بعلت تحریم :8:

mehdi_08
18-05-2011, 21:10
سلام
امروز رفتم همون 206 تیپ 2 75 هزار کارکرد رو معامله کنم بردم پیش یه خبره کلی ایراد از توی ماشین در آورد که از خریدش منصرف شدم
نامردا این نمایشگاته دارا چقدر کلاهبردارن
می گفت ماشین بدون رنگه خوب به طبع نباید تصادفی داشته باشه
یه پشه گیر روی کاپوت نصب کرده بودن که زیرش خورده بود
چراغ از داخل پایه هاش شکته بود و گلگیر بازده بود و صافکاری
مهم تر از همه کیلو متر ماشین رو کم کرده بودن پوست فرمون کنده شده بود و نشون از دویده شدن زیاد ماشین داشت
کلا با دیدن این ماشین از خرید دست دوم 206 منصرف شدم چون نه وقتشو دارم بر زیاد بگردم و نه حوصله شو
تصمیمم عوض شد ماشین صفر می خرم
حالا بین تیپ 5 هاچبک و صندوق دار موندم v1
سواریه کدوم بهتره؟

mohamad skystar
18-05-2011, 22:36
زانتیا مگه دوباره توللید میشه از مهر پارسال متوقف شده من رفتم نمایندگی گفتن دیگه تولید نمیشه بعلت تحریم :8:

زانتیا تمام شد و دفترش بسته شد.تولیدشم هم 10 ساله بود.

mohamad skystar
18-05-2011, 22:49
سلام
امروز رفتم همون 206 تیپ 2 75 هزار کارکرد رو معامله کنم بردم پیش یه خبره کلی ایراد از توی ماشین در آورد که از خریدش منصرف شدم
نامردا این نمایشگاته دارا چقدر کلاهبردارن
می گفت ماشین بدون رنگه خوب به طبع نباید تصادفی داشته باشه
یه پشه گیر روی کاپوت نصب کرده بودن که زیرش خورده بود
چراغ از داخل پایه هاش شکته بود و گلگیر بازده بود و صافکاری
مهم تر از همه کیلو متر ماشین رو کم کرده بودن پوست فرمون کنده شده بود و نشون از دویده شدن زیاد ماشین داشت
کلا با دیدن این ماشین از خرید دست دوم 206 منصرف شدم چون نه وقتشو دارم بر زیاد بگردم و نه حوصله شو
تصمیمم عوض شد ماشین صفر می خرم
حالا بین تیپ 5 هاچبک و صندوق دار موندم v1
سواریه کدوم بهتره؟

سلام دوست من.برای خرید هر خودروی کارکرده دردسرهایی وجود داره به خصوص برای 206 ها.
الان که تصمیم به خرید خودروی صفر گرفتی خیلی بهتره و دیگه خیالت راحته که مشان دست خودته و گارانتی هم داره و خودت آب بندیش میکنه و هرچقدر هم خرجش کنی لذت میبری.
اگر بین 206 تیپ 5 و 206 SD V1 میخوای انتخاب کنی به مراتب تیپ 5 برتری هایی داره.
برتری 206 SD V1 نسبت به تیپ 5 فقط صندوق عقبش هست که برای خانواده ها فضای بار کافی رو تامین میکنه.
فضای داخلی هردو یکی هست.
اما از نظر مصرف سوخت ( در حد بسیار کم) و شتاب تیپ 5 برتری خودش رو نشون میده.
تیپ 5 جوون پسند تر و برای تیونینگ هن عالیه.

پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15540000 تومان

mehdi_08
18-05-2011, 22:54
سلام دوست من.برای خرید هر خودروی کارکرده دردسرهایی وجود داره به خصوص برای 206 ها.
الان که تصمیم به خرید خودروی صفر گرفتی خیلی بهتره و دیگه خیالت راحته که مشان دست خودته و گارانتی هم داره و خودت آب بندیش میکنه و هرچقدر هم خرجش کنی لذت میبری.
اگر بین 206 تیپ 5 و 206 SD V1 میخوای انتخاب کنی به مراتب تیپ 5 برتری هایی داره.
برتری 206 SD V1 نسبت به تیپ 5 فقط صندوق عقبش هست که برای خانواده ها فضای بار کافی رو تامین میکنه.
فضای داخلی هردو یکی هست.
اما از نظر مصرف سوخت ( در حد بسیار کم) و شتاب تیپ 5 برتری خودش رو نشون میده.
تیپ 5 جوون پسند تر و برای تیونینگ هن عالیه.

پژو 206 SD V1 مدل 90 قیمت 15540000 تومان

سلام
ممنون
سایت ایران خودرو رو چک کردم شانس من شرایط نقد و چکی رو طوری تنظیم کرده یه سری ماشین ها یخاص بهتر فروش بره و شرایط رو برا یه سری ماشین اصلا اعلام نکرده
فردا برم چندتا نمایندگی ببینم ماشین آماده تحویل چیزی دارن آخه معمولا بعضی نمایندگی ها خودشون چند تا سفارش می دن

mohamad skystar
18-05-2011, 23:04
سلام
ممنون
سایت ایران خودرو رو چک کردم شانس من شرایط نقد و چکی رو طوری تنظیم کرده یه سری ماشین ها یخاص بهتر فروش بره و شرایط رو برا یه سری ماشین اصلا اعلام نکرده
فردا برم چندتا نمایندگی ببینم ماشین آماده تحویل چیزی دارن آخه معمولا بعضی نمایندگی ها خودشون چند تا سفارش می دن

خیلی کم میشه که نمایندگی ها این کارو بکنن اما شما یه سری بزن.
فکر کنم همین شرایط اقساطیش رو باید ثبت نام کنید.

mehdi_08
18-05-2011, 23:51
خیلی کم میشه که نمایندگی ها این کارو بکنن اما شما یه سری بزن.
فکر کنم همین شرایط اقساطیش رو باید ثبت نام کنید.

والا حدود یه ماه پیش رفتم می گفت 405 و سمند 7 8 تا دارم هر کدومو می خوای می تونی انتخاب کنی:31:
از اون ور رفتم یه نمایندگی سایپا می گفت بیا تو انبار 40 تا پراید هست هر کدومو خواستی انتخاب کن :31:
صبح برم ببینم چیکار می کنم

monaa
19-05-2011, 16:28
بین 206 تیپ 5 و 6 کدوم بهتره (به غیر از اوتو بودن دنده پیپ 6 )؟؟

baghozi
19-05-2011, 16:50
سلام

من قصد خرید یکی از ماشین های شرکت اوپل رو دارم اما هرچی گشتم نمایندگی این شرکت رو در ایران پیدا نکردم

اگه کسی اطلاعاتی از قیمت و نوع مدل ماشین های این شرکت رو داره لطف کنه و بگه

ممنون

rami_hemi
19-05-2011, 17:21
سلام

من قصد خرید یکی از ماشین های شرکت اوپل رو دارم اما هرچی گشتم نمایندگی این شرکت رو در ایران پیدا نکردم

اگه کسی اطلاعاتی از قیمت و نوع مدل ماشین های این شرکت رو داره لطف کنه و بگه

ممنون

متاسفانه به دلایل نا معلوم هنوز هیچ شرکتی موفق به گرفتن مجوز واردات این برند رو به ایران نتونسته بگیره .
مدلهای دهه 90 اپل و تعدادی هم مربوط به سالهای اخیر هستن و توسط افرادی خاص یا توی مزایده ها از سفارتخانه ها خریداری شدن موجود هستش ولی هیچ مدل به روزی از این خودرو ساز هنوز وارد نشده .

mohamad skystar
19-05-2011, 17:26
بین 206 تیپ 5 و 6 کدوم بهتره (به غیر از اوتو بودن دنده پیپ 6 )؟؟

سلام.بین تیپ 5 و تیپ 6 به غیر از اتوماتیک بودن هیچ فرق دیگه نیست.
مزیت اتوماتیک اینه که رانندگی رو راحت و لذت بخش کرده و در شهر خیلی راحت شده و راننده خسته نمیشه.
در مسافت های طولانی هم گیربکس اتوماتیک بسیار راحت هست.
در کل دیگه امروزه نسل اتوماتیک هست و کسی که توانایی داشته باشه حتما اتوماتیک میخره مگر اینکه شرایط خاصی باشه.

alisoofi
20-05-2011, 12:04
خوب این به دلیل سیستم اقتصادی و تورم هست دوست من.
...زمانی پارس ELX با قیمت 16 میلیون تومان به بازار اومد و پارسال تا 22 میلیون تومان هم رسید چرا؟ چون مردم استقبال کردن خیلی.
به هر حال این نوسان قیمت های خودرو در کشور ما با کشور های دیگه متفاوت هست که باید اصلاح بشه.

سلام.ولی به نظر من پارس هیچ وقت ارزش این قیمت رو نداشته.نمی دونم چرا هیچ وقت به دلم ننشسته.فکر کنم پارس رو یه فیس لیفت 405 بدونن درسته؟

mohamad skystar
20-05-2011, 15:57
سلام.ولی به نظر من پارس هیچ وقت ارزش این قیمت رو نداشته.نمی دونم چرا هیچ وقت به دلم ننشسته.فکر کنم پارس رو یه فیس لیفت 405 بدونن درسته؟

سلام.
همونطور که گفتین پژو پارس همون فیس لیفت 405 هست که سال 1379 انجام شد.
موفق ترین فیس لیفت ایران خودرو تا به امروز همین پارس هست و دیگه هیچ فیس لیفت موفقی در خودروسازی کشور نداشتیم.

hasanpsk
20-05-2011, 17:15
باسلام خدمت دوستان
درمنطقه آزاد چابهار زندگی میکنم ماشینهای خارجی وارداتی از دبی اینجا فراوونه با قیمت مناسب ولی همون طور که میدونید فقط یکی دوباردرسال میشه گذر گرفت. ولی بهر حال از بین ماشینهایی که قیمت گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنند دوستان کدوم بهتره:(امکانات,ایمنی,زیبایی ,قیمت)
مزدا3سال ساخت 2007 دوازده ونیم
مگان1600 سال ساخت 2006 ده تومان
پژو 307 سقف کامل سانروف ده تومان
پژو 206 هفت میلیون
تویوتا کرولا 2009 موتور1600 شانزده میلیون

mohamad skystar
20-05-2011, 18:03
باسلام خدمت دوستان
درمنطقه آزاد چابهار زندگی میکنم ماشینهای خارجی وارداتی از دبی اینجا فراوونه با قیمت مناسب ولی همون طور که میدونید فقط یکی دوباردرسال میشه گذر گرفت. ولی بهر حال از بین ماشینهایی که قیمت گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنند دوستان کدوم بهتره:(امکانات,ایمنی,زیبایی ,قیمت)
مزدا3سال ساخت 2007 دوازده ونیم
مگان1600 سال ساخت 2006 ده تومان
پژو 307 سقف کامل سانروف ده تومان
پژو 206 هفت میلیون
تویوتا کرولا 2009 موتور1600 شانزده میلیون

سلام.
دوست من شما فکر کنم پژو 307 قرمز رنگ رو میگید درسته؟ سقف کروک هست.
اگر همین باشه من دیدمش از نزدیک و باهاش یه دوری زدم

بین این 4 خودرو که فرمودید اگر شما کمبود بودجه ندارین بین گزینه های مزدا 3 و تویوتا یکی رو انتخاب کنید.
اگر خودروی خانوادگی و راحت میخواین تویوتا کورولا رو پیشهناد میکنم که بسیار خودرویی راحت با مصرف سوخت مناسب اکمانات خوب و ایمنی مطمئن.کورولا پرفروش ترین خودروی آسیا از تویوتا بود.
اگر خودرویی خانوادگی اسپرت با شتاب بهتر نسبت به کورولا میوخای مزدا رو انتخاب کن.
چون موتورش 2000 cc هست قدرت و شتابش سرتره.
اما زیر پایه نسبتا خشکی داره به خاطر ساختار اسپرت و ارتفاع کمش هست.مصرف سوخت خوبی داره و ایمنی مناسبی هم داره.
مزدا برای سرنشینیا عقب فضای کمتری رو نسبت به تویوتا تامین میکنه اما در کل کمبود جا نداره.
صندوق عقب هر دو خودرو تقریبا مثل هم جادارن.
انتخاب با شماست موفق باشید.

hasanpsk
20-05-2011, 22:01
تشکر محمد آقا بعدازظهریه چرخ زدم توی شهر اینجاتوبورس فقط اکسنت ودر مرحله بعد کرولاست. بالاخره باید فکر فروش هم باشیم والبته محدودیت خرید وفروش انحصارا در منطقه آزاد.
آره قرمزش هم اینجا هست ولی این یکی من دیدم نقره ای هستش.همچی غیر ازکرولا مابقی بدفروشند(کرولا شیشه بالابرش دستیه!!) .پژو 206 تیپ 5-واتوماته 7 تومن می ارزه؟بیمه ولاستیکش جدیدونوالبته فعلا محدودیت بودجه هم دارم) اکسنت یا همون ورونای خودمون هم هست ولی به نظر من پژو سرتره.

mohamad skystar
20-05-2011, 22:25
تشکر محمد آقا بعدازظهریه چرخ زدم توی شهر اینجاتوبورس فقط اکسنت ودر مرحله بعد کرولاست. بالاخره باید فکر فروش هم باشیم والبته محدودیت خرید وفروش انحصارا در منطقه آزاد.
آره قرمزش هم اینجا هست ولی این یکی من دیدم نقره ای هستش.همچی غیر ازکرولا مابقی بدفروشند(کرولا شیشه بالابرش دستیه!!) .پژو 206 تیپ 5-واتوماته 7 تومن می ارزه؟بیمه ولاستیکش جدیدونوالبته فعلا محدودیت بودجه هم دارم) اکسنت یا همون ورونای خودمون هم هست ولی به نظر من پژو سرتره.

من تقریبا با چابهار آشنا هستم چون ماشین سنگین داریم تو خط چابهار هست.
منم 2 بار اومدم منطقه آزادش رفتم اون بالا نمایندگی تویوتا چه عظمتی داره.
اما الان واردات خودرو به چابهار از دبی زیاد هست و ماشین هایی که تو دبی هست کارکردش نسبت به دیگر کشور ها مثل کویت زیاده.چون دبی تردد و جمعیتش بسیار زیاده.

Mojtabaf
21-05-2011, 21:51
سلام .

آقا اينجا يه ماكسيما هست مدل 81 بدون رنگ ميگه 22 تومن! از لحاظ فني نميدونم چه طوري هست .... به نظرتون ارزشش رو داره؟

به مگان 1600 مدل 88 يا 89 مي خوره؟

ممنون .

mohamad skystar
21-05-2011, 22:33
سلام .

آقا اينجا يه ماكسيما هست مدل 81 بدون رنگ ميگه 22 تومن! از لحاظ فني نميدونم چه طوري هست .... به نظرتون ارزشش رو داره؟

به مگان 1600 مدل 88 يا 89 مي خوره؟

ممنون .

سلام دوست عزیز.
اگر ماکسیما مشکل فنی نداشته باشه سالم و حسابی و اتوماتیک باشه رنگ شدگی هم نداشته باشه
همین الان قولنامه کن.
مگان 1600 هم خوبه مدلش هم بالاتره و خیالت راحت.
فکر کن ببین از خودرو چه انتظاراتی داری بعد طبقه بندی و مقایسه کن و اقدام به خرید.
موفق باشید.

Mojtabaf
21-05-2011, 22:43
سلام دوست عزیز.
اگر ماکسیما مشکل فنی نداشته باشه سالم و حسابی و اتوماتیک باشه رنگ شدگی هم نداشته باشه
همین الان قولنامه کن.
مگان 1600 هم خوبه مدلش هم بالاتره و خیالت راحت.
فکر کن ببین از خودرو چه انتظاراتی داری بعد طبقه بندی و مقایسه کن و اقدام به خرید.
موفق باشید.

مصرف من ، مصرف خانوادگي هست ! ولي من كه ميخوام 22 يا 23 تومن بدم به مگان ،‌خوب ماكسيما ازش خوب نيست؟

ولي مصرف بنزين ماكسيما خيلي بالاست! در حالي كه مگان تو جاده 5 يا 6 ليتر مي سوزونه ، ماكسيما بالاي 12 تاست! يعني همون مگان به صرفه هست؟

mohamad skystar
21-05-2011, 22:48
مصرف من ، مصرف خانوادگي هست ! ولي من كه ميخوام 22 يا 23 تومن بدم به مگان ،‌خوب ماكسيما ازش خوب نيست؟

ولي مصرف بنزين ماكسيما خيلي بالاست! در حالي كه مگان تو جاده 5 يا 6 ليتر مي سوزونه ، ماكسيما بالاي 12 تاست! يعني همون مگان به صرفه هست؟

با توجه به اینکه مصرف سوخت براتون مهمه مگان به صرفه تره اما فراموش نکن ماکسیما خودرویی بسیار راحت-جادار-ایمن-رانندگی بسیار راحت و لذت بخش و از نظر شتاب و قدرت موتور هم که مگان حرفی نداره.

اما مگان هم خودرویی به روزتر از ماکسیما و برای شما هم به صرفه تره.

amir_smart
22-05-2011, 05:30
دوستان چندتا سوال داشتم اگه کسی جواب بده ممنون میشم
من اطلاع فنی زیادی از ماشین ندارم ولی میخوام بدونم چرا ماشین های چپی اصولا قیمتشون این همه میاد پایین؟ یعنی واقعا ارزش خرید ندارن؟ یا چون به جلو بندی و یا ستونش ضربه شدید وارد شده اینجوریه.
کلا چرا نباید یه اتومبیل چپ شده رو خرید؟ یا در چه صورت میشه خرید؟

مرسی ....

mohamad skystar
22-05-2011, 10:49
دوستان چندتا سوال داشتم اگه کسی جواب بده ممنون میشم
من اطلاع فنی زیادی از ماشین ندارم ولی میخوام بدونم چرا ماشین های چپی اصولا قیمتشون این همه میاد پایین؟ یعنی واقعا ارزش خرید ندارن؟ یا چون به جلو بندی و یا ستونش ضربه شدید وارد شده اینجوریه.
کلا چرا نباید یه اتومبیل چپ شده رو خرید؟ یا در چه صورت میشه خرید؟

مرسی ....

سلام خدمت شما.
چرا قیمت ماشین چپی میاد پایین؟
کلا هر ماشینی بدنش دچار تصادف بشه از قیمتش کسر میشه حالا بستگی داره کجاش خورده باشه.
ستون ها-شاسی-کاپوت-درب صندوق و گلگیرها از مهمترین نقاطی هستن که اگر ضربه خورده باشن از قیمت ماشین کم میشه.
این نقاط خودشون به ترتیب تو کسر قیمت تاثیر دارن:
مثلا اگر شاسی یک ماشین کج بشه افت بسیار زیادی داره چون ماشین دچار تصادف شدیدی شد.پس شدت تصادف هم اینجا مشخص میشه.
ماشین هایی که رو سقف چپ میشن چون ستون ها نقاط محوری یک خودرو هستن آسیب میبینن و تعمیر نقاط هم بسیار سخت هست.هم شایس هم ستون ها.
بعد میرسه به درب موتور و گلگیرهای جلو که بیشترین تصادف ها مربوط به همین نقاط هست.
خودرویی که شایسش کج میشه یا رو سقف چپ میشه هر چقدر هم تعمیر بشه دیگه مثل روز اول نمیشه و دچار مشکل هست بنابراین خریدش ارزشی نداره مگر اینکه شما خودتون صافکار باشید یا اوراقی داشته باشید که خریدار این ماشین ها باشید.
موفق باشید.

a6l3i
22-05-2011, 14:39
سلام دوستان
من خودم ایران نیستم و پدر میخواد تو تهران یه شاسی بلند رو رنج 50-60 بگیره.
تو این چندساعتی که سرچ کردم ، به اینا رسیدم:

نیسان قشقایی:
پارس خودرو 49.5 تومن میده و یه شرکت که تو فروم ها دیدم بنام piico معمولی رو همین قیمت میده و چند نوع دیگه رو هم تا 61 تومن داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیا سورنتو XM :
که اطلس خودرو میده 60 و piico هم فول آپشن خلیج (!) رو میده 61.4

- پدر ماشین خوش دست شهری ای میخواد که تو سفر هم راحت باشه. و همیشه مهمترین آپشن ، دیدِ خوب از داخله.

1- آیا آپشن دیگه ای هم هست؟ و دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟ (البته نمیدونم موهاوی با دوتای دیگه تو یه کلاسه و قابل مقایسه کردن هست یا نه؟)
2- سورنتو رو از نزدیک دیدم ولی قشقایی رو نه. نظر دوستان در موردش چیه؟ چون از رو عکس نمیشه یه نتیجه رسید.
3-پدر بخاطر مسائل خدمات پس از فروش همیشه از نمایندگی اصلی میخرن و فکر نکنم بتونم نظرشون رو عوض کنم. حالا اگه آدم مثلا قشقایی رو از امثال piico بگیره ، بعد میتونه برای خدمات ببره مرکز خدمات پارس خودرو؟ چون پارس خودرو فول آپشن نمیده (البته تا جایی که من متوجه شدم)

ممنون . . .

mohamad skystar
22-05-2011, 18:09
سلام دوستان

نیسان قشقایی:
پارس خودرو 49.5 تومن میده و یه شرکت که تو فروم ها دیدم بنام piico معمولی رو همین قیمت میده و چند نوع دیگه رو هم تا 61 تومن داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیا سورنتو XM :

- پدر ماشین خوش دست شهری ای میخواد که تو سفر هم راحت باشه. و همیشه مهمترین آپشن ، دیدِ خوب از داخله.

1- آیا آپشن دیگه ای هم هست؟ و دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟ (البته نمیدونم موهاوی با دوتای دیگه تو یه کلاسه و قابل مقایسه کردن هست یا نه؟)
2- سورنتو رو از نزدیک دیدم ولی قشقایی رو نه. نظر دوستان در موردش چیه؟ چون از رو عکس نمیشه یه نتیجه رسید.
3-پدر بخاطر مسائل خدمات پس از فروش همیشه از نمایندگی اصلی میخرن و فکر نکنم بتونم نظرشون رو عوض کنم. حالا اگه آدم مثلا قشقایی رو از امثال piico بگیره ، بعد میتونه برای خدمات ببره مرکز خدمات پارس خودرو؟ چون پارس خودرو فول آپشن نمیده (البته تا جایی که من متوجه شدم)

ممنون . . .

سلام.دوست گرامی تو رنج 60 میلیون به موهاوی نمیشه فکر کرد چون مدل های 2010 یا 2011 بالای 65 میلون تومان هستن.
در مورد کیا سورنتو نسبت به نیسان قشقایی باید بگم در مورد شهری بودن نیسان قشقایی چون ابعادش یه کمی کوچکتر هست بهتره و خوش دست بودن سورنتو نسبت به قشقایی محسوس هست اما خوب به هر حال کسی که خودروی شاسی بلند بخواد باید فکر ابعاد بزرگش رو هم بکنه.
نظر من رو کیا سورنتو هست که الان حدود 3 ساله امتحان خودش رو پس داده اما قشقایی هنوز کاملا جا نیفتاده.

isbn
22-05-2011, 19:59
سلام دوستان من قصد خرید 206 تیپ 5 کردم رفتم دو سه جا بهم گفتن که آقا 206 تیپ 2 بهتر از 5 هست الان میگم چرا میگن 5 صدی 12 -13 میسوزونه حالا میخوام بدونم به نظر شما این یک حرکت دلالانه هست یا واقعیت ؟ به نظر خودم سودی که رو تیپ 2 میبرن بیشتر واسه این همچین پیشنهادی میدن !

farshad bugatti
22-05-2011, 20:21
سلام دوستان

نیسان قشقایی:

کد:
کیا سورنتو XM :

با اینکه انتظارات پدرتون دقیقا مشخص نیست اما من بین این دو ماشین قطعا سورنتو XM رو پیشنهاد میکنم!
سوال دیگه ای داشتید در خدمتم.

سلام دوستان من قصد خرید 206 تیپ 5 کردم رفتم دو سه جا بهم گفتن که آقا 206 تیپ 2 بهتر از 5 هست الان میگم چرا میگن 5 صدی 12 -13 میسوزونه حالا میخوام بدونم به نظر شما این یک حرکت دلالانه هست یا واقعیت ؟ به نظر خودم سودی که رو تیپ 2 میبرن بیشتر واسه این همچین پیشنهادی میدن !

بالا بودن مصرف یه مسئله دیگست و خوب یا بد بودن ماشین یه مسئله دیگه!
تیپ 5 مصرفش نسبت به اونی که رو کاتالوگ هست بیشتره اونم بیشتر به خاطر کیفیت پایین بنزین هست!!
اما از لحاز اپشن و موتور تیپ 5 100/% برتری داره نسبت به تیپ 2!

hasanpsk
22-05-2011, 20:58
سلام دوستان بین یاریس 2006 ومزدا3 2006 کدومو پیشنهاد میدید؟

a6l3i
22-05-2011, 21:10
ممنون ،
من خودم هم دارم به سورنتو میرسم.
1- من نتونستم بفهمم که اطلس خودرو ، سورنتو 2011 رو با چه آپشن هایی میده؟ همیشه آپشن هاش ثابته یا تو هر سفارش کلی ای که میده فرق میکنه؟
2- و اینکه اگه فول آپشن بخوایم مجبوریم از بازار آزاد بگیریم؟ به جایی مییشه اطمینان کرد؟
3-امروز تو یوتیوب یه ریویو از قشقایی دیدم که طرف میگفت صندلی های عقب (ردیف پشت راننده) ، جا پای خوبی نداره و سر آدم هم به سقف خیلی نزدیکه (و البته سر خودش مماس بود). خواستم بدونم سورنتو چه جوریاست؟ چون تو یه فروم یکی میگفت ، تو سفر ، سرنشین های عقب راضی نبودن!
ممنون . . .

mhaf
22-05-2011, 22:00
مزدا3
به نظر من سگش می ازه به یاریس
یاریس هیچی نداره

xmehr
22-05-2011, 23:54
سلام دوستان عزیز

بنده قصد گرفتن ماشین تو رنج 28 تا 30 تومان دارم

ماشین قبلیم هیوندای کوپه بود که هم مصرفش بالا بود و هم خشک بود به همین خاطر با کلی ضرر نسبت به خریدش فروختم.
و چون ماشینی که می گیرم بیشتر از 1 سال نگه نمیدارم میخوام ماشینی باشه که موقع فروششم افت قیمت زیادی نداشته باشه.

در حال حاضر این شرایط برام مهمه ^^

هزینه پایین نگهداری و مصرف پایین بنزین - راحتی و نرمی ماشین - برای استفاده بیشتر تو شهر

خودم نظرم رو کمری GL کارکرده مدل بالا هست

میخواستم ببینم ایا این مدل با پیشنهادهای من همخوانی داره یا نه و ارزش خرید هم همینطور
و اگر این مدل پیشنهاد میشه مصرف شهریش و هزینه نگهداریشم تو ماه و سال بگید ممنون میشم (نمیخوام ماهی بیشتر از 300 خرج برداره)

ممنون میشم کامل راهنماییم کنید :11:

hasanpsk
23-05-2011, 06:05
مزدا3
به نظر من سگش می ازه به یاریس
یاریس هیچی نداره

ممنون ازمشاوره جامع وکاملتون!!
یه توضیح دیگه مزدا 3 که دیدم موتور1600 هستش

mohamad skystar
23-05-2011, 12:11
سلام دوستان عزیز

بنده قصد گرفتن ماشین تو رنج 28 تا 30 تومان دارم

ماشین قبلیم هیوندای کوپه بود که هم مصرفش بالا بود و هم خشک بود به همین خاطر با کلی ضرر نسبت به خریدش فروختم.
و چون ماشینی که می گیرم بیشتر از 1 سال نگه نمیدارم میخوام ماشینی باشه که موقع فروششم افت قیمت زیادی نداشته باشه.

در حال حاضر این شرایط برام مهمه ^^

هزینه پایین نگهداری و مصرف پایین بنزین - راحتی و نرمی ماشین - برای استفاده بیشتر تو شهر

خودم نظرم رو کمری GL کارکرده مدل بالا هست

میخواستم ببینم ایا این مدل با پیشنهادهای من همخوانی داره یا نه و ارزش خرید هم همینطور
و اگر این مدل پیشنهاد میشه مصرف شهریش و هزینه نگهداریشم تو ماه و سال بگید ممنون میشم (نمیخوام ماهی بیشتر از 300 خرج برداره)

ممنون میشم کامل راهنماییم کنید :11:

سلام دوست گرامی.
تویوتا کمری GL رو حداقل باید 32000000 تومان بودجه داشته باشید که شما فرمودین تا 30000000 تومان.
با بودجه ای که شما دارین میشه مزدا 3 نسل قدیم یا مگان 2000 مدل بالا خرید.
حلا فکراتون رو بکنید و ملاک هاتون رو طبقه بندی کنید و تصمیم بگیرید.

mohamad skystar
23-05-2011, 12:37

سلام.
هر کدوم از این 2 خودرو اهداف خاصی رو دنبال میکنن.
مزدا 3 خودرویی با قابلیت اسپرت هست در حالی که تویوتا در یاریس سعی کرده مصرف سوخت رو برای خودروی خانوادگی به حداقل برسونه و به صرفه هست.
مزدا 3 خودرویی جوون پسند با طراحی اسپرت و خشن و جذاب با قدرت و شتاب مناسب اما رانندگی خشک و تویوتا یاریس خودرویی خانوادگی کوچک با رانندگی نرم و لذت بخش.
حالا شما باید ملاک هاتون رو بچینید کنار هم و ببینید اهدافتون تو کدام یک از خودروهای ذکر شده وجود داره.

xmehr
23-05-2011, 14:28
سلام دوست گرامی.
تویوتا کمری GL رو حداقل باید 32000000 تومان بودجه داشته باشید که شما فرمودین تا 30000000 تومان.
با بودجه ای که شما دارین میشه مزدا 3 نسل قدیم یا مگان 2000 مدل بالا خرید.
حلا فکراتون رو بکنید و ملاک هاتون رو طبقه بندی کنید و تصمیم بگیرید.

ممنون از پاسختون

من الان مدل 2009 2 تا دیدم سفید که تقریبا 29 تا 30 تومان قیمت گذاشته بودند

حالا 1 یا 2 تومانم مشکلی نداره اگر ارزششو داشته باشه فقط اگر امکان داره کامل راهنمایی کنید هم مصرفشو هم خرج ماهیانه و سالیانشو و کلا ماشین خوبی هست یا نه و تو این قیمت بهترین انتخاب هست یا نه

پیشاپیش ممنون از پاسختون :11:

mohamad skystar
23-05-2011, 16:43
ممنون از پاسختون

من الان مدل 2009 2 تا دیدم سفید که تقریبا 29 تا 30 تومان قیمت گذاشته بودند

حالا 1 یا 2 تومانم مشکلی نداره اگر ارزششو داشته باشه فقط اگر امکان داره کامل راهنمایی کنید هم مصرفشو هم خرج ماهیانه و سالیانشو و کلا ماشین خوبی هست یا نه و تو این قیمت بهترین انتخاب هست یا نه

پیشاپیش ممنون از پاسختون :11:

در مورد کمری GL مدل 2009 فکر میکنم اشتباه میکنید یا اینکه خودرو مشکلی چیزی داره خلاصه یه جای کار میلنگه.
در مورد مصرف سوخت کمری GL باید بگم که مناسب و به صرفه هست موتور 2400 CC با قدرت و شتاب مناسب در حد خودش.خرج ماهیانه رو نمیدونم منظور شما چی هست اما شما اگر کمری رو سالم و در حد بسیار تمیز پیدا کنید که سرویس هارو به مرتب برده باشن و فیلترها رو هم مرتب عوض کرده باشن اصلا خرجی نداره.
بهترین انتخاب هست شک نکنید.
رانندگی یسیار راحت و لذت بخش-فضای مناسب صندوق جادار خلاصه همه جوره تامین میکنه آسایش و راحتی سرنشین رو.
کمری GL ایمنی خوبی هم داره 2تا ایربگ داره و در تست تصادف نمره خوبی گرفته.
خلاصه اینکه خرج و مخارج این خودرو بستگی به عملکرد شما با خودرو هم داره.
موفق باشید.

a6l3i
23-05-2011, 18:34
آقا تخصصی ترین سایت های بررسی کننده ماشین ها چیه؟ (پولی هم باشه فوقش عضو میشم)
الآن به نسبت همه تو ایران میگن سورنتو به قشقایی سره و خودمم به این رسیدم (مخصوصا با مقایسه س موتورهاشون). ولی چندتا سایت عکس این رو میگن. مخصوصا تو هندلینگ ..!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالآن تو قشقایی یا سورنتوهایی که تو ایران ارائه شدن ، چه آپشن های اصلی ای حذف شدن که در هندلینگ و پایداری تاثیر منفی میذاره؟ (مثل DBC یا ABS و نه سان روف یا تنظیم ارتفاع چراغ ها)

ممنون

hasanpsk
23-05-2011, 21:46
سلام.
هر کدوم از این 2 خودرو اهداف خاصی رو دنبال میکنن.
مزدا 3 خودرویی با قابلیت اسپرت هست در حالی که تویوتا در یاریس سعی کرده مصرف سوخت رو برای خودروی خانوادگی به حداقل برسونه و به صرفه هست.
مزدا 3 خودرویی جوون پسند با طراحی اسپرت و خشن و جذاب با قدرت و شتاب مناسب اما رانندگی خشک و تویوتا یاریس خودرویی خانوادگی کوچک با رانندگی نرم و لذت بخش.
حالا شما باید ملاک هاتون رو بچینید کنار هم و ببینید اهدافتون تو کدام یک از خودروهای ذکر شده وجود داره.
ممنون از راهنمایی خوب شما
باتوجه به آشنایی شما با چابهار وقیمت های اینجا دومدل فوق تقریبا یک قیمت هستند البته مزدا3 رو ده نیم میگه.
درکل سوالم اینه مزدا3 سال ساخت 2006 کدوم تیپ هست؟موتورش 1600 و فرق تیپهای 1 تا3 مزدا 3 با همدیگه؟
mohamad skystar
23-05-2011, 22:31
ممنون از راهنمایی خوب شما
باتوجه به آشنایی شما با چابهار وقیمت های اینجا دومدل فوق تقریبا یک قیمت هستند البته مزدا3 رو ده نیم میگه.
درکل سوالم اینه مزدا3 سال ساخت 2006 کدوم تیپ هست؟موتورش 1600 و فرق تیپهای 1 تا3 مزدا 3 با همدیگه؟
مزدا 3 که در سال 2004 معرفی شد و در سال 2006 وارد کشور شد و در سال 2007 تا 2010 در ایران مونتاژ شد.
در 3 تیپ تولید شد.
مزدا با موتور 1600 زیاد چنگی به دل نمیزنه بهتره مدل 2000 cc رو پیدا کنید.
تیپ های 1 تا 3 مزدا رو دقیق نمیدونم چه فرقی دارن اما میتونه تو سیستم های ترمز-ایربگ-آپشن ها-تجهیزات جانبی و ... فرق داشته باشه.

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

الآن تو قشقایی یا سورنتوهایی که تو ایران ارائه شدن ، چه آپشن های اصلی ای حذف شدن که در هندلینگ و پایداری تاثیر منفی میذاره؟ (مثل DBC یا ABS و نه سان روف یا تنظیم ارتفاع چراغ ها)

ممنون

شما اگر میخواین اطمینان داشته باشید که آپشنی حذف نشده باشه بهتره سورنتو وارداتی بخرید که خیالتون هم راحت باشه.

a6l3i
25-05-2011, 10:01
آقا قشقایی شرکتی که فعلا مرخص شد و تولیدش رفت تو هاله ی ابهام :31: پس بیخیال . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن تاحالا به Hyundi-ix35 فکر نکرده بودم. ولی به نظرم ظاهرش ایده آله و امکاناتش هم خوبه (البته تو اینترنت)
1- بین ix35 و Sorento XM کدوم رو میشه گفت بهتره؟ (ملاک ها: 1-نرمی؛ 2-هندلینگ؛ 3-شتاب ، 4-تعداد آپشن های شرکتی که تو ایران ارائه شده)
2- الآن اوضاع آسان موتور و اطلس خودرو چطوره؟ ثبت نام و تحویل دارن؟
3- اگه ثبت نام نیست ، بنگاه ها ( یا همون دلال های عزیز نمایندگی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) چقدر گرون تر میدن؟ (چون حتما با گارانتی میخوایم)

مرسی . . .

SIMON137
25-05-2011, 14:56
آقا قشقایی شرکتی که فعلا مرخص شد و تولیدش رفت تو هاله ی ابهام :31: پس بیخیال . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن تاحالا به Hyundi-ix35 فکر نکرده بودم. ولی به نظرم ظاهرش ایده آله و امکاناتش هم خوبه (البته تو اینترنت)
1- بین ix35 و Sorento XM کدوم رو میشه گفت بهتره؟ (ملاک ها: 1-نرمی؛ 2-هندلینگ؛ 3-شتاب ، 4-تعداد آپشن های شرکتی که تو ایران ارائه شده)
2- الآن اوضاع آسان موتور و اطلس خودرو چطوره؟ ثبت نام و تحویل دارن؟
3- اگه ثبت نام نیست ، بنگاه ها ( یا همون دلال های عزیز نمایندگی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) چقدر گرون تر میدن؟ (چون حتما با گارانتی میخوایم)

مرسی . . .
شما به این دوتا یک نگاهی بنداز

1-

2-

آسان موتور :

اطلس خودرو :

a6l3i
25-05-2011, 15:35
ممنون ،
من این دو سایت و سایت بعضی نمایندگی ها رو شخم زدم ، ولی نتونستم بفهمم آپشن های اینا چیه؟ تو فروم های دیگه دوستان میگن که حتی بعضی آپشن هایی که خودشون هم تو کاتالوگ ها نوشتن رو نداره (مثلا قفل شدن اتومات درب ها بعد از روشن شدن برای ix35 )!!
از طرفی اونجور که تو فروم های دیگه خوندم ، هیچ کدوم فعلا ثبت نام ندارن و بازار سیاه راه انداختن و بیشتر توسط دلاها با قیمت های فضایی ارائه میشه. من خودم ایران نیستم و پدر هم تا هفته بعد نیستن. واس همین نمیدونم واقعا ثبت نام اینجوریه یا نه؟

mohamad skystar
25-05-2011, 15:59
ممنون ،
من این دو سایت و سایت بعضی نمایندگی ها رو شخم زدم ، ولی نتونستم بفهمم آپشن های اینا چیه؟ تو فروم های دیگه دوستان میگن که حتی بعضی آپشن هایی که خودشون هم تو کاتالوگ ها نوشتن رو نداره (مثلا قفل شدن اتومات درب ها بعد از روشن شدن برای ix35 )!!
از طرفی اونجور که تو فروم های دیگه خوندم ، هیچ کدوم فعلا ثبت نام ندارن و بازار سیاه راه انداختن و بیشتر توسط دلاها با قیمت های فضایی ارائه میشه. من خودم ایران نیستم و پدر هم تا هفته بعد نیستن. واس همین نمیدونم واقعا ثبت نام اینجوریه یا نه؟

دوست عزیز خدمت شما عرض کردم اگر میخوایی آپشن های خودروی شما فول باشه بهتره خودروهای وارداتی رو بخرید سفارش عربستان که دیگه همه چیزش فول هست.

هیوندای ix35 مدل 2011 قیمت 65000000 تومان.
کیا سورنتو مدل 2011 قیمت 71000000 تومان

قیمت های امروز هستن.سورنتو با طراحی جدید نسبت به نسل قبلی بازار بهتری پیدا کرده در حالی که ix35 کاملا جدید هست و هیوندای میخواد با انواع شاسی بلندهاش بازار رو قبضه کنه.اما در کل سورنتو یه سرو گردن بالاتره.

Mitridat
25-05-2011, 22:08
سلام به همه دوستان
امروز 3 خرداد 90: نمایندگی راین در رشت پرسیدم گفتند فروش نقدی ورنا دستی ثبت نام نمی کنند! تاریخ شروع ثبت نام هم معلوم نیست! کسی اطلاعی داره؟ پارسال تیر اعلام کرده بودند، ممکن است امسال هم در تابستان اعلام کنند؟
راهی هست من وام 7 میلیونی خودرو را که تیر ماه بمن تعلق میگیرد بجز دادن به نمایندگیها بصورت دیگری بگیرم و بنگاه ورنا بگیرم چون تا یک ماه دیگر 13 میلیون دارم و وام 7 میلیونی هم حاضر است. اگر میشود راه گرفتن پول وام را توضیح دهید چون فکر میکنم سئوال خیلیها باشد!
برای دوستی که دنبال آی ایکس 35 بود هم توصیه میکنم بحث دلالها و داشتن پارتی را جدی بگیرد در تیونینگ تالک مفصلاً در مورد مشکلات ثبت نام آن صحبت میشود

f_a_r_i_d
25-05-2011, 23:18
سلام
بین سورنتو و سانتافه کدوم بهتره
یه سری می گفتن از چند وقت دیگه مدل های 2012 میاد
ارزش صبر کردن داره و راسته ؟

a6l3i
25-05-2011, 23:23
دوست عزیز خدمت شما عرض کردم اگر میخوایی آپشن های خودروی شما فول باشه بهتره خودروهای وارداتی رو بخرید سفارش عربستان که دیگه همه چیزش فول هست.

هیوندای ix35 مدل 2011 قیمت 65000000 تومان.
کیا سورنتو مدل 2011 قیمت 71000000 تومان

قیمت های امروز هستن.سورنتو با طراحی جدید نسبت به نسل قبلی بازار بهتری پیدا کرده در حالی که ix35 کاملا جدید هست و هیوندای میخواد با انواع شاسی بلندهاش بازار رو قبضه کنه.اما در کل سورنتو یه سرو گردن بالاتره.
یه دنیا ممنون؛ پس همونطور که شنیدم ؛ بنگاه ها 10 تومن بالای شرکت میدن.
راستی شنیدم که بعضی بنگاه ها (یا بهتره بگیم واسط ها و دلالها) ، هر سری که شرکت ها وارد میکنن ، کللی رو بین خودشون ردوبدل میکنن و میفرستن تو بنگاه ها و با همون گارانتی و کاملا صفر با 10 تومن اختلاف میفروشن.
خواستم بدونم واقعا اینجوریاست و این قیمت هایی که شما دادین از همین نوعه؟
از اونجا که پدر ماشین رو زودتر میخوان و از طرفی با گارانتی شرکتی ، میتونن از همین طریق اقدام کنن؟
ممنون . ..

mohamad skystar
25-05-2011, 23:36
سلام
بین سورنتو و سانتافه کدوم بهتره
یه سری می گفتن از چند وقت دیگه مدل های 2012 میاد
ارزش صبر کردن داره و راسته ؟

سلام.

اگر مدل های 2012 رو بخواین خوب تا 2 ماه دیگه میاد اما مشکلات پلاک شدنش هست مثل سوناتا 2011.
بین سورنتو و سانتافه خوب به مراتب اگر بخوای روند پیشرفت هردو رو ببینیم سانتافه از سال 2008 تا 2011 تغییراتی ایجاد میشد دائم اما سورنتو این تغییرات رو یکجا در سال 2011 انجام داد.
هر دو خودرو از لحاظ به هم نزدیک هستن اما در مقایسه دقیق بخوای تصمیم بگیری سانتافه امتیاز بیشتری رو دریافت میکنه.سانتافه خودروی کاملی هست و از روزی که حجم موتورش هم افزایش پیدا کرد از قدرت و شتاب مناسبی برخوردار شد.
تجهیزات داخلی و همچنین نمای بیرونیش هم دچار تغییرات قابل توجهی شد که همین باعث شد در بازار خیلی خوب و بهتر از سورنتو معرفی بشه و طرفدار پیدا کنه.
طبق تجربه رانندگی که با هر دو خودرو داشتم سانتافه رو میتونم بگم از سورنتو سرتره.
اما یادمون نره که سورنتو همیشه رقیب سانتافه خواهد بود و پا به پای رقیب در حرکت هست.موفق باشید.

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

یه دنیا ممنون؛ پس همونطور که شنیدم ؛ بنگاه ها 10 تومن بالای شرکت میدن.
راستی شنیدم که بعضی بنگاه ها (یا بهتره بگیم واسط ها و دلالها) ، هر سری که شرکت ها وارد میکنن ، کللی رو بین خودشون ردوبدل میکنن و میفرستن تو بنگاه ها و با همون گارانتی و کاملا صفر با 10 تومن اختلاف میفروشن.
خواستم بدونم واقعا اینجوریاست و این قیمت هایی که شما دادین از همین نوعه؟
از اونجا که پدر ماشین رو زودتر میخوان و از طرفی با گارانتی شرکتی ، میتونن از همین طریق اقدام کنن؟
ممنون . ..

یه مساله دیگه رو هم که میخواستم خدمت شما عرض کنم سعی کنید تا جایی که میشه خودروهایی رو که هم ردیف هم هستن برای انتخاب و خرید پیشنهاد بدین.
مثلا سورنتو با سانتافه بهتر بهم میخورن یا قشقایی رقیب ix35 یا کیا اسپورتیج میتونه باشه.
اون مساله دلال ها و شرکت هم تا حدی درسته.موفق باشید.

Mojtabaf
26-05-2011, 07:23
سلام .

ببخشيد اين مدل هاي 206 SD مدل V9 كه ميشه تقريبا 19.5 تومن ،‌در مقايسه با پرشيا ال ايكس ( زانتيا موتور ) ،‌مگان 1600 دست دوم .. و مزدا 323 دست دوم ،‌ ارزش خريد رو داره ؟‌اونم صفرش؟

alisoofi
26-05-2011, 11:51
سلام.می خواستم بپرسم چرا هیچ شرکت خودرو سازی ای توی لیست فروش هاش دیگه ال90 نیست؟یعنی دیگه تولید نمیشه؟سایپا هم توی فروش ویژه جدیدش فقط هی گذاشته پراید.حالا خیلی خوبه 1000 مدل و شرایط مختلف گذاشته.یه ریو نسبتا خوب داره که اون هم فقط یه حالت فروش براش گذاشته.
یعنی با این شرایط قید خرید ال90 صفر رو باید بزنم؟؟؟؟

mehdi-2009
26-05-2011, 11:59
سلام.می خواستم بپرسم چرا هیچ شرکت خودرو سازی ای توی لیست فروش هاش دیگه ال90 نیست؟یعنی دیگه تولید نمیشه؟سایپا هم توی فروش ویژه جدیدش فقط هی گذاشته پراید.حالا خیلی خوبه 1000 مدل و شرایط مختلف گذاشته.یه ریو نسبتا خوب داره که اون هم فقط یه حالت فروش براش گذاشته.
یعنی با این شرایط قید خرید ال90 صفر رو باید بزنم؟؟؟؟

نه قیدش رو نزنید به جاش یه سر به نمایندگی های پارسخودرو بزنید چون از 5شنبه هفته پیش داشتن واسه شهریور ومهر پیش فروش می کردن نمیدونم تا الان پرشده یانه ایندفعه چون سایت فروش سایپا وپارسخودروتازه باهم ادغام شدن فروش اینترنتی واسه تندر نذاشته بودن.....
ایرانخودروهم شنبه فروش فوری داره با تحویل60روزه!!!!!!!که واقعا دزدی توروز روشنه با اسم فروش فوری فقط میخوان سود مشارکت ندن به خریدار به نظرمن 1ماه صبر کنید ازپارسخودرو بگیرید بهتره لااقل ادم روانش راحته که....ش نکردن:11:

mohamad skystar
26-05-2011, 13:19
سلام .

ببخشيد اين مدل هاي 206 SD مدل V9 كه ميشه تقريبا 19.5 تومن ،‌در مقايسه با پرشيا ال ايكس ( زانتيا موتور ) ،‌مگان 1600 دست دوم .. و مزدا 323 دست دوم ،‌ ارزش خريد رو داره ؟‌اونم صفرش؟

ارزش خرید داره یا نه رو خریدار باید با ملاک های خودش مشخص کنه.
206 SD V9 تو این رنج قیمت به صرفه تر از پارس ELX هست.
در مقابل مگان 1600 دست دوم از نظر فضای داخلی به خصوص برای سرنشینان عقب دچار مشکل هست
اما به نظر من رانندگی با V9 لذت بخشتر از مگان 1600 هست.(این نظر من بود شاید نظر دوستان متفاوت)
اگر 206 SD V9 رو صفر خریداری کنید دیگه نمیشه به مزدا 323 فکر کرد با اینکه مزدا 323 هم خودرویی مناسب و خوبی هست.

Mojtabaf
26-05-2011, 13:24
ارزش خرید داره یا نه رو خریدار باید با ملاک های خودش مشخص کنه.
206 SD V9 تو این رنج قیمت به صرفه تر از پارس ELX هست.
در مقابل مگان 1600 دست دوم از نظر فضای داخلی به خصوص برای سرنشینان عقب دچار مشکل هست
اما به نظر من رانندگی با V9 لذت بخشتر از مگان 1600 هست.(این نظر من بود شاید نظر دوستان متفاوت)
اگر 206 SD V9 رو صفر خریداری کنید دیگه نمیشه به مزدا 323 فکر کرد با اینکه مزدا 323 هم خودرویی مناسب و خوبی هست. ملاك ها اينه :
مصرف خانوادگي ، 4 نفره كه خيلي اوقات فقط 2 نفر مورد استفاده قرار ميگيره يا 1 نفر..
مصرف بنزين هم مهم هست ( مگان به نظرم از همشون كم باشه آره؟) مگه مگان از لحاظ جادار بودن ، خوب نيست؟ من كه تا اونجايي كه ميدونم جاداره؟ اين طور نيست؟ يعني 206 بهتره؟
و هم شهري و هم مسافرتي باشه...

mohamad skystar
26-05-2011, 13:32
ملاك ها اينه :
مصرف خانوادگي ، 4 نفره كه خيلي اوقات فقط 2 نفر مورد استفاده قرار ميگيره يا 1 نفر..
مصرف بنزين هم مهم هست ( مگان به نظرم از همشون كم باشه آره؟)
و هم شهري و هم مسافرتي باشه...

تمام ملاک های شما در خودروی 206 SD V9 وجود داره.بهترین کار اینه که خودرو صفر میخرین چون خیالتون بابت همه چیزش راحت هست و هیچ موقع دغدغه این که ماشینتون قبلا دست چه کسانی بوده و چطوری ازش استفاده میکردن رو ندارین.مهم تر از این گیربکس اتوماتیک هست که رانندگی رو برای شما راحت و لذت بخش کرده و تو شهر خسته نمیشید همچنین برای مسافت های بین شهری هم مناسب و عالیه.
امروزه دیگه نسل گیربکس های اتوماتیک برای رانندگی راحت و مناسب داره خودروهای کشور رو در بر میگیره.
206 SD V9 برای خانواده هم مناسب هست چون صندوق عقب خوبی براش تعبیه شده فضای داخل برای سرنشینان هم مناسب هست فقط سرنشینان عقب جلوی پاهاشون فضا تنگ هست اونم نه به شکلی که کسی رو از خرید V9 منصرف کنه.
شک نکنید که مصرف سوخت V9 نسبت به مگان کمتره.موفق باشید.

Mojtabaf
26-05-2011, 18:56
در ضمن ه سوال كوچيك :

اين 206 وي 9 استارتش دكمه اي يا با سويچه؟:31:

بهنازی
27-05-2011, 11:16
ببخشید اشتباهی پست دادم

mohamad skystar
27-05-2011, 13:18
در ضمن ه سوال كوچيك :

اين 206 وي 9 استارتش دكمه اي يا با سويچه؟:31:

استارتش با کلید ( سوئیچ) هست

alisoofi
28-05-2011, 15:58
نه قیدش رو نزنید به جاش یه سر به نمایندگی های پارسخودرو بزنید چون از 5شنبه هفته پیش داشتن واسه شهریور ومهر پیش فروش می کردن نمیدونم تا الان پرشده یانه ایندفعه چون سایت فروش سایپا وپارسخودروتازه باهم ادغام شدن فروش اینترنتی واسه تندر نذاشته بودن.....
ایرانخودروهم شنبه فروش فوری داره با تحویل60روزه!!!!!!!که واقعا دزدی توروز روشنه با اسم فروش فوری فقط میخوان سود مشارکت ندن به خریدار به نظرمن 1ماه صبر کنید ازپارسخودرو بگیرید بهتره لااقل ادم روانش راحته که....ش نکردن:11:

پس چرا پارس خودرو تو سایتش چیزی ننوشت؟ :41:
این یک ماه که گفتین صبر کنم از پارس خودرو بگیرم رو نفهمیدم.چطوری منظورتونه؟

mohamad skystar
28-05-2011, 18:28
پس چرا پارس خودرو تو سایتش چیزی ننوشت؟ :41:
این یک ماه که گفتین صبر کنم از پارس خودرو بگیرم رو نفهمیدم.چطوری منظورتونه؟

دوست من شما برای خرید تندر 90 هیچ موقع از طریق سایت پیگیری نکنید.
تندر با خودروهای دیگه فرق داره.
حتما باید مرتب با نمایندگی پارس خودرو در تماس باشید.تو سایت اصلا خبری نمیدن.
من تجربه کردم.موفق باشید

alex_pk
28-05-2011, 19:10
آقا من تا اونجا که خبر داشتم بخش فروش اینترنتی پارس خودرو با سایپا ادغام شده بود
تو سایتش هم اعلام شده بود

براساس ساختار جدید، از این پس فروش محصولات شرکت پارس خودرو از طریق شرکت سایپا صورت خواهد گرفت

ahshokouhy
28-05-2011, 20:38
سلام تو سایت ایرانخودرو برای اس دی وی 9 نوشته : ميانگين مصرف خارج شهر 5.8Lit/100kmميانگين مصرف داخل شهر10.1Lit/100kmميانگين مصرف تركيبي7.3Lit/100km

درحالیکه مال اس دی وی 8 اینطوریه :
ميانگين مصرف خارج شهر 5.4Lit/100kmميانگين مصرف داخل شهر8.8Lit/100kmميانگين مصرف تركيبي6.6Lit/100km

یعنی می ارزه آدم 5/2 میلیون پول بیشتر بده بعد مصرف سوختشم اینقدر بیشتر باشه تو این گرونی بنزین ؟!

farshad bugatti
28-05-2011, 22:15
گرون بودن این ماشین به خاطر مصرف بنزینش نیست! به خاطر اتوماتیک بودنش هست که مزایا و راحتی های خاص خودشو داره!
ماشین دنده دستی هم اصولی گاز بهش ندی مصرفش از اتوماتیک هم بیشتر میشه! بیشتر رانندگی هست که نقش داره تو مصرف سوخت!

baran5a
28-05-2011, 22:27
سلام به همه دوستان
من الان یه 206 تیپ 2 مدل 90 دارم
می خواستم بدونم میصرفه بفروشم یه کم روش بگذارم جنتو بگیرم البته با وضعیت الان این خودرو؟

ahshokouhy
28-05-2011, 22:33
گرون بودن این ماشین به خاطر مصرف بنزینش نیست! به خاطر اتوماتیک بودنش هست که مزایا و راحتی های خاص خودشو داره!
ماشین دنده دستی هم اصولی گاز بهش ندی مصرفش از اتوماتیک هم بیشتر میشه! بیشتر رانندگی هست که نقش داره تو مصرف سوخت!
درسته که خیلی راحت تره اما برای کسایی که تو شهرهای کوچیک زندگی میکنن همون وی 8 بهتره به نظرم . خوب اگه اونطوری حساب کنیم رانندگی با اتومات هم اصول داره و اگه رعایت نشه ماشین خیلی زود میفته تو خرج دیگه !
به نظر من نمی ارزه ولی به هر حال نظر شما هم محترمه .....

mohamad skystar
29-05-2011, 00:33
سلام به همه دوستان
من الان یه 206 تیپ 2 مدل 90 دارم
می خواستم بدونم میصرفه بفروشم یه کم روش بگذارم جنتو بگیرم البته با وضعیت الان این خودرو؟

اگر فروختین و خواستین Gen 2 بخرید موارد زیر رو در نظر بگیرید:
1.صاحب اول و آخر ماشین خودتون هستین چون بازار فوق العاده ضعیفی داره و اصلا تحت هیچ شرایطی تو بورس نیست مگر اینکه طرفدار داشته باشه.
2.از نظر دید عقب شدیدا مشکل دارین و باید فکر دوربین باشید.
3.کیفیت پایین ادوات داخل خودرو.
4.رانندگی زیاد از حد خشک.
5.کمبود قطعات و عدم پشتیبانی به طور جدی از طرف نمایندگی.
6.فقط مصرف سوخت مناسب-سرعت و شتاب خوب از مزایای این خودرو هست.

دوست من اگر 206 مدل 90 رو میخواین بفروشین باید فکر Gen2 مدل های 2007 باشید.
تمام اینا بستگی به خودتون داره که چه خودرویی رو می پسندین اما ملاک هاتون رو در نظر بگیرید دقت کنید و تصمیم بگیرید.ذکر کنید که تا چه میزان میتونید بودجه رو افزایش بدین بعد ار فروش 206 مدل 90

hasanpsk
29-05-2011, 00:43
سلام دوستان
فرق ماشین سفارش امریکا و آسیا درچیه؟بخصوص تویوتا
میگن لوازم تویوتا سفارش امریکا کم گیرمیاد؟؟

mohamad skystar
29-05-2011, 00:45
سلام دوستان
فرق ماشین سفارش امریکا و آسیا درچیه؟بخصوص تویوتا
میگن لوازم تویوتا سفارش امریکا کم گیرمیاد؟؟

سلام دوست من.
همین سوال رو از طریق پیغام خصوصی برام ارسال کردین و من جواب دادم.
موفق باشید.

hasanpsk
29-05-2011, 00:50
ممنون محمد آقا
ولی همونطور که میدونید اینجا دسترسی به دبی داریم. از طرفی بازار ماشینهای سفارش امریکا اینجا سرده به خاطر قطعاتش امروز کمری 2007 طرف میگفت 5/5میلیون با اظلاعاتی که دادید فردا برسی کنم ببینم کدوم مدلشه؟ تشکر

Tenacious
29-05-2011, 02:21
کسی خبر نداره واردات خودرو از چه زمانی مجدداً راه می‌فته؟
من شنیدم از اواسط خرداد هست، کسی چیزی می‌دونه؟

mohamad skystar
29-05-2011, 09:40
ممنون محمد آقا
ولی همونطور که میدونید اینجا دسترسی به دبی داریم. از طرفی بازار ماشینهای سفارش امریکا اینجا سرده به خاطر قطعاتش امروز کمری 2007 طرف میگفت 5/5میلیون با اظلاعاتی که دادید فردا برسی کنم ببینم کدوم مدلشه؟ تشکر

بله موفق باشید.
فکر میکنم مدلی که شما گفتین GL باشه.
انشالا خریدین روزهای خوبی رو داشته باشید یادتون نره سرویس های خودرو انجام شده باشه.

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

کسی خبر نداره واردات خودرو از چه زمانی مجدداً راه می‌فته؟
من شنیدم از اواسط خرداد هست، کسی چیزی می‌دونه؟

واردات خودرو به صورت شخصی آزاد هست اما از طریق شرکتی هنوز آزاد نشده.
بازار خودروهای خارجی به خاطر همین موضوع نوسان زیادی پیدا کرده اخیران.

vahid1991
29-05-2011, 17:41
سلام. به نظرتون کیا اسپورتیج جدید نسبت به ماشینای هم قیمتش چه جور ماشینیه؟ با قیافش خیلی حال میکنم ولی اینکه 4 سیلندره خیلی اذیتم میکنه. میشه بهش گفت شاسی بلند یا فقط ظاهرش گندس؟

mohamad skystar
29-05-2011, 19:48
سلام. به نظرتون کیا اسپورتیج جدید نسبت به ماشینای هم قیمتش چه جور ماشینیه؟ با قیافش خیلی حال میکنم ولی اینکه 4 سیلندره خیلی اذیتم میکنه. میشه بهش گفت شاسی بلند یا فقط ظاهرش گندس؟

سلام.
دوست گرامی دلیل نمیشه هر خودروی شاسی بلندی حتما 6 یا 8 سیلندر باشه.
قدرت و حجم موتور و تعداد سیلندر هر خودرو متناسب با وزن و اتاق و شاسی همچنین عملکرد خودرو در جاده و مسیرهای ناهموار تایین میشه.
کیا اسپورتیج رو میتونی با توسان-هیوندای ix35 -نیسان قشقایی مقایسه کنی.
این اسپورتیج نسبت به نسل قبلی تغییرات قابل توجهی داشت و طریحی جذاب تری نسبت به نسل قبلیش داره.همونطور که مشخصه کیا ایده های اسپرتی زیادی رو در این خودرو پیاده کرده.
خودرویی با امکانات و تجهیزات همچنین ایمنی مناسب و میشه گفت به مراتب نمره بهتری نسبت به قشقایی کسب میکنه و رقیب توسان هست اما یه قدم از ix35 عقب تره.
موفق باشید.

کیا اسپوریتج مدل 2011 قیمت 65000000 تومان

hasanpsk
29-05-2011, 20:38
بازار خودروهای خارجی به خاطر همین موضوع نوسان زیادی پیدا کرده اخیران.[/QUOTE]
ولی من شنیده بودم به دستور دولت واردات فعلا منتفیه
قبلاً با قانون ودستورالعمل گمرک ملت دبی میرفتند و بیشتر تویوتا می اوردند(چون تویوتا سفارش کشورهای عربی آبشنهای بیشتری داره نسبت به ایرتویا) حدود 15 گمرکی میدادندو3 تومن هزینه واردات خودرو دست دو میدادند ولی شنیدم این قانون فعلا منتفیه؟!

mohamad skystar
30-05-2011, 09:19
بازار خودروهای خارجی به خاطر همین موضوع نوسان زیادی پیدا کرده اخیران.
ولی من شنیده بودم به دستور دولت واردات فعلا منتفیه
قبلاً با قانون ودستورالعمل گمرک ملت دبی میرفتند و بیشتر تویوتا می اوردند(چون تویوتا سفارش کشورهای عربی آبشنهای بیشتری داره نسبت به ایرتویا) حدود 15 گمرکی میدادندو3 تومن هزینه واردات خودرو دست دو میدادند ولی شنیدم این قانون فعلا منتفیه؟![/QUOTE]

همین الان هیوندای سوناتا 2011 رو من دیدم به سفارش عربستان که تازه وارد کرده بود یه نفر و بردش تهران.
دوست من باید ...... داشته باشی دیگه .OK?

hamed malekpour
31-05-2011, 09:53
این شرایط جدید ایران خودرو چییه فقط نوشته تسهیلات ویژه تا 5ملیون تا 19ملیون یعنی چی کسی شرایطش را می دونه؟

mohamad skystar
31-05-2011, 10:57
این شرایط جدید ایران خودرو چییه فقط نوشته تسهیلات ویژه تا 5ملیون تا 19ملیون یعنی چی کسی شرایطش را می دونه؟

سلان دوست من.
بهترین کار اینه که از نمایندگی های خود شرکت سوال کنید تا جواب درست و مطمئن بگیرید.
موفق باشید.

ehsan_
01-06-2011, 17:10
سلام
بودجه ما به 65 افزایش یافت دیگه همین روزا باید حتما ماشین رو بخریم
یک mohave که 2010 هست 6 ماه کارکرده تمیز بدون تصادف پیدا کردیم 65 تومن

sorento هم گیر نمیاد تازه همه می گن سریع جدید ماشینها که بیاد 2-3 تومن رفته بالا زودتر بگیرید به نفعتون هست

با 65 تومن چیز بهتری گیر میاد ؟

mohamad skystar
01-06-2011, 17:47
سلام
یک mohave که 2010 هست 6 ماه کارکرده تمیز بدون تصادف پیدا کردیم 65 تومن

sorento هم گیر نمیاد تازه همه می گن سریع جدید ماشینها که بیاد 2-3 تومن رفته بالا زودتر بگیرید به نفعتون هست

با 65 تومن چیز بهتری گیر میاد ؟

سلام دوست گرامی.
شما بیشتر خودروهای شاسی بلند دوست دارین؟ اگر لطف کنید ملاک های خودتن رو به ترتیب بگین ممنون.
من چند مورد خودرو پیشنهاد میدم تا 65 میلیون تومان.

1.تویوتا آریون مدل 2010 قیمت 65000000 تومان
2.هیوندای آزرا 2011 قیمت 60000000 تومان
3.هیوندای سوناتا 2011 قیمت 61500000 تومان
4.هیوندای جنسیس کوپه مدل 2011 قیمت 62000000 تومان
5.تویوتا کمری 2010 قیمت 52000000 تومان
6.تویوتا کورولا GLI مدل 2010 قیمت 48000000 تومان
7.نیسان تینا مدل 2010 قیمت 65000000 تومان

1.سورنتو مدل 2010 قیمت 65000000 تومان
2.تویوتا پرادو GX مدل 2007 قیمت 60000000 تومان (4 در)
3.هیوندای سانتافه مدل 2011 قیمت 60000000 تومان
4.هیوندای ix35 مدل 2011 قیمت 65000000 تومان
5.هیوندای توسان GLS مدل 2011 50000000 تومان
5.نیسان مورانو مدل 2008 قیمت 60000000 تومان
6.نیسان قشقایی مدل 90 قیمت 57000000 تومان

تنوع خودرو زیاد هست پس باید بسیار دقت کنید ملاک هاتون رو طبقه بندی کنید نظر خانواده رو بدونید.
اگر میخوای خودرو های ذکر شده در بالا رو با هم مقایسه کنید مدل هایی رو بگین که بیشتر به هم نزدیک هستن خودروها رو 1 به 1 مقایسه کنید چندین خودرو رو باهم مقایسه نکنید تا هم شما هم دوستان دچار اشتباه نشن.موفق باشید.

fade2amin
01-06-2011, 19:45

من اگه جای شما بودم حتما iX 35 رو برمیداشتم، این بنظرم تنها SUV که یجورایی طراحیش شبیه X3 .

mohamad skystar
02-06-2011, 00:18
من اگه جای شما بودم حتما iX 35 رو برمیداشتم، این بنظرم تنها SUV که یجورایی طراحیش شبیه X3 .

سلام.
دوست من X3 اصلا اهدافش چیز دیگه هست در حالی که هیوندای الان دره تلاش میکنه انواع SUV رو برای
هر نوع مشتری تولید کنه منظور هیوندای تنوع محصول برای بدست آوردن رتبه اول بازار هست.
BMW راهش رو پیموده و هیچ چیزش شبیه به ix35 نیست.
موفق باشید