PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

AmiRreZA_RAcEr
09-08-2010, 00:52
سلام
میتونی ماشین شاسی بلند تو ایران هستن قیمت و اسم ها شون بذاری با کمپانی که وارد و مونتاژ می کنند

با تشکر

صفر دیگه ؟!
کیا اسپورتیج اطلس خودرو
هیوندای توسان بهمن خودرو
نیسان رونیز
اگه بازم هست دوستان بگن
شما دقیق بگو چی میخوای و چقدر میتونی هزینه کنی

Lord007
09-08-2010, 15:21
کسی می دونه کیا اسپورتج 2008 کم کارکرد قیمتش چنده؟

madanchi11
10-08-2010, 19:05
صفر دیگه ؟!
کیا اسپورتیج اطلس خودرو
هیوندای توسان بهمن خودرو
نیسان رونیز
اگه بازم هست دوستان بگن

سلام
تشکر از همه دوستان

من زیاد اهل ماشین نیستم که اسم هاشون یاد بگیرم !!!

بوجه مالی 40 میلیون هست
ماشین صفر کیلومتر شاسی بلند خوب از همه لحاظ باشه
معرفی کنید ؟ و شرکت سازنده یا وارد کننده در ایران هم نام شون بگید :20:

Electronic-Arts
10-08-2010, 20:01
صفر دیگه ؟!
کیا اسپورتیج اطلس خودرو
هیوندای توسان بهمن خودرو
نیسان رونیز
اگه بازم هست دوستان بگن
نماینده هیوندا آسان موتوره

farshad bugatti
10-08-2010, 20:51
صفر دیگه ؟!
کیا اسپورتیج اطلس خودرو
هیوندای توسان بهمن خودرو
نیسان رونیز
اگه بازم هست دوستان بگن

هیوندای توسان ماله اسان موتوره.
رونیز پارس خودرو
سوزوکی هم است ایرانخودرو
قشقایی پارس خودرو
اینا تا رنج 40 تومن هستش!

سلام
تشکر از همه دوستان

من زیاد اهل ماشین نیستم که اسم هاشون یاد بگیرم !!!

بوجه مالی 40 میلیون هست
ماشین صفر کیلومتر شاسی بلند خوب از همه لحاظ باشه
معرفی کنید ؟ و شرکت سازنده یا وارد کننده در ایران هم نام شون بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

لطفا با کمک از قوانین مشاوره انتظارات خودتون رو از ماشین بگید تا بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید

کسی می دونه کیا اسپورتج 2008 کم کارکرد قیمتش چنده؟

35الی 38 تومن بستگی به تمیز بودن

radicalmajid
11-08-2010, 13:08
دوستان من بین 206 تیپ 2 و ریو دو دل شدم .بنظرتون کدومش بهتره؟

farshad bugatti
11-08-2010, 20:34
دوستان من بین 206 تیپ 2 و ریو دو دل شدم .بنظرتون کدومش بهتره؟
ریو مزیت هایی که نسبت به 206 تیپ 2 داره اینه که جادارتره (کاربردش بیشتره) و قوی تره.
206 تو طراحی داخلی و خارجی جذاب تره.
هر دوشون بخصوص 206 کم مصرف هستند.
مهم اینه که کدومش به دل شما بشینه و با سلیقه شما سازگار باشه.

vanish
12-08-2010, 09:21
ریو مزیت هایی که نسبت به 206 تیپ 2 داره اینه که جادارتره (کاربردش بیشتره) و قوی تره.
206 تو طراحی داخلی و خارجی جذاب تره.
هر دوشون بخصوص 206 کم مصرف هستند.
مهم اینه که کدومش به دل شما بشینه و با سلیقه شما سازگار باشه.
ولی من شنیدم 206 های جدید موتورشون خیلی ضعیف شده اصلا حال حرکت کردن ندارن

آرنولد بابام زینگر
12-08-2010, 10:27
سلام/

میخاستم بدو/ن/م اگه بخام/ بفرو/شم فقط به م/صرف کننده چند م/یخرند ؟

206 اس دی /وی 8 سفارشی مدل آذر 88 ح/د/ود 15000 کیلومتر کارت طلایی 2 ستاره
تصادف نداشته فقط گلگیر عقب بخاطر کمی برخورد با در پارکینگ کمی رنگ شده
سفید ه/م هست
میخاستم بدونم چند /میخرند ؟

farshad bugatti
12-08-2010, 14:15
سلام/

میخاستم بدو/ن/م اگه بخام/ بفرو/شم فقط به م/صرف کننده چند م/یخرند ؟

206 اس دی /وی 8 سفارشی مدل آذر 88 ح/د/ود 15000 کیلومتر کارت طلایی 2 ستاره
تصادف نداشته فقط گلگیر عقب بخاطر کمی برخورد با در پارکینگ کمی رنگ شده
سفید ه/م هست
میخاستم بدونم چند /میخرند ؟
15.500 الی 15.700

آرنولد بابام زینگر
13-08-2010, 09:54
15.500 الی 15.700

ممنون ازتون

استاد به نظرتون وی8 رو بفروشم 207 بخرم
یا صبر بدم سال دیگه که اونم یکم افت کرده باشه ؟
خیلی فرق دارن فنی اینا ؟
چون ظاهر 207 خیلی فرق با 206 نداشت یکم فقط به قولی فیس لیفت

Highbury
13-08-2010, 23:58
سلام
میخواستم نظرتون رو در مورد ریو بدونم.تازه گواهی نامه میخوام بگیرم و بعدش یک ماشین که بیشتر استفاده خانوادگی بکنم بخرم.
سمند و 405 توی خیابونها ریخته و خیلی تکراریه ودر ضمن 206 فکر کنم جای کمتری داشته باشه.
نظرتون در مورد ریو و در مقایسه با ماشینهای هم رده و هم قیمتش چیه؟
از نظر مصرف سوخت
بدنه
قطعات بادوام
جاداری
قیمت
و در نهایت آیا ریو دنده اتومات هم داره؟
خیلی ممنون

astrix
14-08-2010, 10:10
سلام
میخواستم نظرتون رو در مورد ریو بدونم.تازه گواهی نامه میخوام بگیرم و بعدش یک ماشین که بیشتر استفاده خانوادگی بکنم بخرم.
سمند و 405 توی خیابونها ریخته و خیلی تکراریه ودر ضمن 206 فکر کنم جای کمتری داشته باشه.
نظرتون در مورد ریو و در مقایسه با ماشینهای هم رده و هم قیمتش چیه؟
از نظر مصرف سوخت
بدنه
قطعات بادوام
جاداری
قیمت
و در نهایت آیا ریو دنده اتومات هم داره؟
خیلی ممنون

سلام
داداش 206 بستگی داره که از کدوم خوشت اومده باشه ، آره H-back 206 جادار نیست ولی 206SD جادار و خوبه(البته من خودم از SD خوشم اومده)
هم قیمت منظورت تا سقف 13 میل هست؟
اطلاعات ریو رو میتونی بری سایت سایپا و دقیق بگیری
به نظر من ریو هم قشنگه هم برا کارای خانوادگی خوبه ابته جادار هم هست.
یه سری اطلاعاتش و برات میزارم:
خجم موتور:1493
حجم مخزن سوخت:45 لیتر
میانگین مصرف ترکیبی(شهر و جاده):6.9 در 100 کیلومتر
آره اتومات هم داره

MoHaMaD ZaNd
14-08-2010, 12:00
سلام
داداش 206 بستگی داره که از کدوم خوشت اومده باشه ، آره H-back 206 جادار نیست ولی 206SD جادار و خوبه(البته من خودم از SD خوشم اومده)
هم قیمت منظورت تا سقف 13 میل هست؟
اطلاعات ریو رو میتونی بری سایت سایپا و دقیق بگیری
به نظر من ریو هم قشنگه هم برا کارای خانوادگی خوبه ابته جادار هم هست.
یه سری اطلاعاتش و برات میزارم:
دوست گلم 206 SD هم اصلا جادار نیست و برای خانواده 4 نفره اصلا پیشنهاد نمیشه !
به نظر من ریو ماشین خوبیه ! قیمت دنده اتومات + ایربگ اون هم حول و حوش 16 و خورده اییه !

Highbury
14-08-2010, 13:48
مرسی بابت راهنماییتون.تقریبا 13-15 میتونم خرج کنم.
استهلاک ریو چطوره؟ کیفیت قطعاتش چطوره؟ نمیخوام یه چیزی بخرم که هر روز تو مکانیکی باشه
ار لحاظ جاداری چطوره؟برای یک خانواده 5 نفره مناسب هست؟
.نظرتون در مورد تیبا چیه؟
باتشکر

hajoo
14-08-2010, 15:38
سلام دوستان من میخوام یه ماشین بخرم تا 130 ملیون هم بودجه دارم.آشنایی زیادی با ماشین ها ندارم.
1-نظر شما چیه؟
2- لامبورگینی تو ایران وارد میشه؟

farshad bugatti
14-08-2010, 16:38
ممنون ازتون

استاد به نظرتون وی8 رو بفروشم 207 بخرم
یا صبر بدم سال دیگه که اونم یکم افت کرده باشه ؟
خیلی فرق دارن فنی اینا ؟
چون ظاهر 207 خیلی فرق با 206 نداشت یکم فقط به قولی فیس لیفت

اصلا از لحاز فنی هیچ تفاوتی با هم ندارن
من باشم sd v8 رو نگه میدارم!
207 زیادی گرونه و کاربردش نسبت به sd کمتره!

دوست گلم 206 SD هم اصلا جادار نیست و برای خانواده 4 نفره اصلا پیشنهاد نمیشه !
به نظر من ریو ماشین خوبیه ! قیمت دنده اتومات + ایربگ اون هم حول و حوش 16 و خورده اییه !

ممد مگه ریو خودش جاداره؟!
چرا سمند رو پیشنهاد نمیکنی؟!

مرسی بابت راهنماییتون.تقریبا 13-15 میتونم خرج کنم.
استهلاک ریو چطوره؟ کیفیت قطعاتش چطوره؟ نمیخوام یه چیزی بخرم که هر روز تو مکانیکی باشه
ار لحاظ جاداری چطوره؟برای یک خانواده 5 نفره مناسب هست؟
.نظرتون در مورد تیبا چیه؟
باتشکر

استهلاک ریو خوبه و کیفیت قطعاتش هم باز راضی کنندس.
از لحاز جاداری ریو برای یک خانواده 5 نفره اصلا خوب نیست بهتره خودتون بشینید تا ببینید که ریو چقدر فضای داخلش تنگه!
206 هم همین طور چه SD و چه هاچ بک!
من سمند LX و یا تندر 90 رو براتون پیشنهاد میکنم.

سلام دوستان من میخوام یه ماشین بخرم تا 130 ملیون هم بودجه دارم.آشنایی زیادی با ماشین ها ندارم.
1-نظر شما چیه؟
2- لامبورگینی تو ایران وارد میشه؟

با 130 تومن که نمیشه لامبو خرید اما اول باید شما انتظارات خودتون رو از ماشین بگید تا ما بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم...
میتونید از این کمک بگیرید:

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .

hajoo
14-08-2010, 17:01
حالا شما بگین لامبورگینی وارد میشه ؟
قیمت زیر 130 ملیون, نو باشه , برای خانواده, از شاسی بلند خوشم نمیاد, بیشتر برای جاده مصرف زیاد مهم نیست ولی کم باشه بهتره, قطعاتش هم موجود باشه و همین طور نمایندگیش

Highbury
14-08-2010, 17:35
سمند ال ایکس کیفیت قطعاتش چطوره مخصوصا نسبت به ریو؟
استهلاکش چطوره؟
سمند دنده اتومات هم داریم؟قیمتش چنده؟
قیمت تندر دنده اتومات چنده؟
در کل سمند ریو یا تندر؟سریر همان سمند هست؟
کیفیت خودرو خیلی مهمه و اینکه زود خراب نشه

farshad bugatti
14-08-2010, 17:45
حالا شما بگین لامبورگینی وارد میشه ؟
قیمت زیر 130 ملیون, نو باشه , برای خانواده, از شاسی بلند خوشم نمیاد, بیشتر برای جاده مصرف زیاد مهم نیست ولی کم باشه بهتره, قطعاتش هم موجود باشه و همین طور نمایندگیش

نه به هیچ عنوان!
فقط به صورت گذر موقت میشه اورد.
اگه بخوای لامبو رو پلاک کنی باید یه پول کزاف خرج کنی و کنار اون یه پارتی کلف هم داشته باشی!

سمند ال ایکس کیفیت قطعاتش چطوره مخصوصا نسبت به ریو؟
استهلاکش چطوره؟
سمند دنده اتومات هم داریم؟قیمتش چنده؟

کیفیت ساختش که نه میشه گفف عالیه و نه میشه گفت افتضاح!
در مورد استهلاک سمند که نسبت به ریو استهلاکش بیشتره اما بستگی به نحوه ی استفاده شما داره...
سمند اتومات که فعلا نداریم اما به زودی تولید میشه!

Highbury
14-08-2010, 20:39
اگه بخواهم همون حدود 13-14 میلیون بگیرم پیشنهاد شما چیه؟ABSترجیحا داشته باشه و همچنین تا حدودی جادار باشه.

Maziar_69
14-08-2010, 21:37
405 Slx میتونه گزینه ی خوبی باشه. :46:

Highbury
14-08-2010, 22:23
خانواده ی 405 اصلا حالا حتی اگر بهتر باشه.بازم خوشم نمیاد

Maziar_69
14-08-2010, 22:41
اگه بودجتون کمی افزایش پیدا کنه میتونید به تندر فول هم فکر کنید.
البته امروز پشت شیشه نمایندگی دیدم که ثبت نام میکرد برای تحویل بهمن ماه.
که فکر میکنم به شرایط شما نمیخوره درسته؟

الان قیمت تندر کشیده بالا. ولی فکر میکنم تا چند هفته دیگه متعادل تر بشه. :46:

Highbury
14-08-2010, 22:48
نه متاسفانه
ماشینایی که ثبت نامی هستش قیمتشون با ماشین نقد تفاوت داره؟
حدود 13 میتونم خرج کنم

hessam_sz
14-08-2010, 23:23
نه متاسفانه
ماشینایی که ثبت نامی هستش قیمتشون با ماشین نقد تفاوت داره؟
حدود 13 میتونم خرج کنم

اگر حتما اصرار داريد كه صفر بخريد بايد بگم تنها انتخابتون همون 405 ميتونه باشه چون 206 كه هم گرونتره هم جاداريش كمتر هست.
اين نكته را هم بگم كه با توجه به اين بازار افتضاح الان خودرو توي بازار از قيمت نمايندگي پايين تر خريد فروش ميشه همين هفته پيش يك 405 slx خشك مشكي به قيمت 13/200 معامله شد در صورتي كه براي بنده خدا 14/200 تموم شده بود.يعني الان ثبت نام ارزونتر كه در نمياد هيچ گرئنتر هم در مياد تازه ديرتر هم تحويل ميگيريد.
ولي اگر اصراري روي ماشين صفر نداريد همون ال90 فول كار كرده مثلا 87 خيلي تميز با بوجه شما هماهنگ هست.
سمند lx هم همينطور.ميتونيد يك ال ايكس 88 خيلي تميز بخريد.

Maziar_69
14-08-2010, 23:25
بله. مثلا ریو ثبت نامی تحویل آذر ماه حدود 12 میلیون و 700 درمیاد ولی نقد بخوای بخری میشه 13.500
تندر که وضعش بدتر از ایناست.
ثبت نامی درمیاد 14 میلیون و خورده ای ولی الان نقدش 16 میلیون و 200 هست !!! :18:

به دلیل عرضه ی کم و تقاضای بالا.

ZARABAN21
14-08-2010, 23:37
با سلام می خواستم نظرتون را در مورد سمند lx ef7 بدونم اوضاعش چه جوریاست؟؟؟؟؟؟
قیمتش را اگر دارید بهم بدید
بین 15 تومن تا 20 تومن بهترین گزینه چیه؟؟؟؟؟:13:

Maziar_69
14-08-2010, 23:48
منظورتون از اینکه میگید اوضاعش چجوریاست چیه؟
در مورد قیمت اگه اشتباه نکنم دوستان چند صفحه قبل بحث میکردن حول و حوش 16 میلیون بود.
تو این رنج قیمت هم گزینه های زیادی هست.
لطفا بگین چه انتظاراتی دارین از ماشین.

Highbury
14-08-2010, 23:59
سمند معمولی نسبت به ال ایکس چه تفاوت هایی داره؟و حالا سورن با ال ایکس چه تفاوتهایی داره؟
جاداری-راحتی و...
سمند معمولی آیا ABS داره؟

ZARABAN21
15-08-2010, 00:09
بدنه زیبا و توی سرعت شتاب کم نیاره جا دارم باشه دیگه از لحاظ دو گانه سوزی هم خوب باشه:41:

hessam_sz
15-08-2010, 08:30
بله. مثلا ریو ثبت نامی تحویل آذر ماه حدود 12 میلیون و 700 درمیاد ولی نقد بخوای بخری میشه 13.500
تندر که وضعش بدتر از ایناست.
ثبت نامی درمیاد 14 میلیون و خورده ای ولی الان نقدش 16 میلیون و 200 هست !!! :18:

به دلیل عرضه ی کم و تقاضای بالا.

البته ريو و ال 90 الان تو بازار هم به دليل همون عرضه كم و هم به دليل اينكه از 405 و ... بهتر خريد و فروش ميشن اين وضعيت را دارن در ضمن شما اگر سود پولتون را حساب كنيد بيشتر از قيمت بازار در مياد .حتي پرايد 111 هم كه ثبت نامش حدود 9200 در مياد الان داره 9 تومن خريد و فروش ميشه.در ضمن كي گفته تندر 16/200 ؟بيا مشهد من بهت 15/700 بدم.هر رنگي خواستي.ولي وضعيت در مورد خودرو هايي مثل 405 و پارس همون هست كه گفتم.1 ميليون زير قيمت كارخونه.

hessam_sz
15-08-2010, 08:45
سمند معمولی نسبت به ال ایکس چه تفاوت هایی داره؟و حالا سورن با ال ایکس چه تفاوتهایی داره؟
جاداری-راحتی و...
سمند معمولی آیا ABS داره؟

سمند معمولي abs دار فابريك كارخونه هم پيدا ميشه ولي خيلي كم.تفاوتاش نصبت به ال ايكس:ترمز abs /سنسور دنده عقب/صندلي برقي/درب صندوق برقي/رينگ/چراغ عقب/ضبط /و...
سورن با ال ايكس:رينگ/سپر و چراغ هاي جلو و عقب/ايربگ راننده/و چند تا چيز جزئي ديگه.در مورد تفاوت موتورشون اطلاعاتي ندارم دوستان اگر ميدونن لطف كنن.
از نظر راحتي همشون مثل همن ولي خوب طبيعتا هرچي امكانات مثل صندلي برقي بيشتر باشه راحت تره.در ضمن كسايي كه هم سورن داشتن هم سمند متفق القول گفتن كه زيرپاي سمند از سورن خيلي بهتر هست بنابر اين من اگر بودم همون ال ايكس را انتخاب ميكردم

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

بدنه زیبا و توی سرعت شتاب کم نیاره جا دارم باشه دیگه از لحاظ دو گانه سوزی هم خوب باشه:41:

با اين مشخصات باز هم بايد دست به دامن 405 يا سمند شد.البته جديدا من ديدم تندر را هم گازسوز ميكنن ولي باز از نظر زيبايي شايد بعضي ها نپسندن.من بودم سمند انتخاب ميكردم.206 اس دي هم كه خوب از همه نظر خوبه هم شتاب هم زيبايي هم سرعت هم از نظر دوگانه سوزي ولي خب جادار نيست.

sh.a1387
15-08-2010, 09:17
سلام دوست عزیز به نظر من حسه سواری یه جیپ یا پاژن کروک خیلی‌ بهتر از پاترل حالا باز سلیقه آدما میفاوت

Highbury
15-08-2010, 10:59
انتخاب بین سمند تندر و ریو هستش.به نظر شما کدامشون خوبه؟چیزی که زود خراب نشه و کیفیت خوبی داشته باشه و در عین حال قیمت مناسب و امکانات خوب در کنار تاحدودی جاداری

sh-a
15-08-2010, 14:30
ریو اگر ABS داشتد بهتر از بقیه بود ولی در شرایط فعلی 206 SD V8 عالیه . موتور 1600 با 110 اسب بخار ABS + EBD + AirBag

farshad bugatti
15-08-2010, 15:59
سمند معمولي abs دار فابريك كارخونه هم پيدا ميشه ولي خيلي كم.تفاوتاش نصبت به ال ايكس:ترمز abs /سنسور دنده عقب/صندلي برقي/درب صندوق برقي/رينگ/چراغ عقب/ضبط /و...
سورن با ال ايكس:رينگ/سپر و چراغ هاي جلو و عقب/ايربگ راننده/و چند تا چيز جزئي ديگه.در مورد تفاوت موتورشون اطلاعاتي ندارم دوستان اگر ميدونن لطف كنن.
از نظر راحتي همشون مثل همن ولي خوب طبيعتا هرچي امكانات مثل صندلي برقي بيشتر باشه راحت تره.در ضمن كسايي كه هم سورن داشتن هم سمند متفق القول گفتن كه زيرپاي سمند از سورن خيلي بهتر هست بنابر اين من اگر بودم همون ال ايكس را انتخاب ميكردم

موتور هر دوشون یکیه.
البته lx با موتور پایه گاز سوز EF7 هم عرضه میشه.

انتخاب بین سمند تندر و ریو هستش.به نظر شما کدامشون خوبه؟چیزی که زود خراب نشه و کیفیت خوبی داشته باشه و در عین حال قیمت مناسب و امکانات خوب در کنار تاحدودی جاداری

باز شما انتظارات خودت رو کامل نگفتی
این مواردی که گفتید تو هر سه اینا هستش
اما تندر به نیاز های شما نزدیک تره.
ماشینی نیست که زود خراب بشه - امکانات بی نظیری نسبت به قیمتش داره - کیفیت ساخت خوبی داره - بسیار هم جاداره.

ریو اگر ABS داشتد بهتر از بقیه بود

ریو ماشین خوبیه در اون شکی نیست اما اینکه اگه ریو ABS داشت بهتر از بقیه بود مگه ریو چی داره که اگه ABS بهش اضافه بشه تکمیل میشه؟!
واقعا میشه امکانات 206 SD V8 رو با ریو مقایسه کرد؟!

mehdi-2009
15-08-2010, 16:14
دوست عزیز اگه میخوای ماشین جادار(حتی حدودی جادار) بگیری باید ریو را به کلی بذاری کنار.
حالا بین سمند معمولی ،lx و تندر LP من تندر را پیشنهاد میدم چون اکثر قطعاتش مونتاژ فرانسه است ومطنئنا تا چند سال مشکل قطعه نخواهید داشت، مصرف سوختش کمتره ونسبت به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره که دوتای دیگه ندارن- البته باید اینم بگم که سواری ورانندگی سمند از نظر من راحت تره که میتونه به خاطر ارتفاع کمتر سمند از تندر باشه.

hessam_sz
15-08-2010, 19:36
دوست عزیز اگه میخوای ماشین جادار(حتی حدودی جادار) بگیری باید ریو را به کلی بذاری کنار.
حالا بین سمند معمولی ،lx و تندر LP من تندر را پیشنهاد میدم چون اکثر قطعاتش مونتاژ فرانسه است ومطنئنا تا چند سال مشکل قطعه نخواهید داشت، مصرف سوختش کمتره ونسبت به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره که دوتای دیگه ندارن- البته باید اینم بگم که سواری ورانندگی سمند از نظر من راحت تره که میتونه به خاطر ارتفاع کمتر سمند از تندر باشه.

دقيقا من هم با نظر شما موافقم با اينكه در مجموع تندر ماشين بهتري هست ولي واقعا لذت رانندگي با سمند يك چيز ديگه است مخصوصا سر پيچ و در جاده ها.من هردو را داشتم كه دارم ميگم و الان هم بازم سمند دارم

soooot
15-08-2010, 21:25
امکانات بی نظیری نسبت به قیمتش داره

تندر 90 چه امکانات بی نظیری داره مگه؟

Maziar_69
15-08-2010, 21:32
تندر 90 چه امکانات بی نظیری داره مگه؟

موتور 1600 16 سوپاپ
بدنه ی فوق العاده قوی (این یه مورد رو شک ندارم خواستی دلیل هم میگم)
ترمز ABS+EBD
کیسه هوای سرنشینان جلو
تهویه مطبوع قوی
شتاب بالا
جاداری فوق العاده
مصرف سوخت کم
عدم وجود سر و صدای اضافی تو کابین
استهلاک کم
لذت رانندگی خوب در بین ماشین های هم رده.
از همه مهمتر کیفیت بالای مونتاژ طوری که همیشه تو رده بندی ها از خودروهایی مثل زانتیا - پارس - 405 - انواع 206 - ریو - ورنا و امثالهم بالاتر بوده و هست.

دیگه با 15 میلیون چی میخواین؟ این امکانات تو ایران (توجه کن فقط تو ایران) با این قیمت بی نظیر محسوب میشه.

ولی معایبش:
طراحی ساده ی کابین
کمی دیدش کمه مخصوصا دید کنارها
قیمت قطعات جانبی نسبتا بالا

farshad bugatti
15-08-2010, 21:40
البته مازیار جان زیاد به جدول رتبه بندی توجه نکن! دلیلشو بخوای تو پست خصوصی بهت میگم!
حالا تندر تو کیفیت ساخت هر چی باشه به 206 نمیرسه!

این امکانات تو ایران (توجه کن فقط تو ایران) با این قیمت بی نظیر محسوب میشه.

مرسی از توضیح کاملتون.:46::11:
در ضمن این امکاناتی که شما گفتید:

موتور 1600 16 سوپاپ
بدنه ی فوق العاده قوی (این یه مورد رو شک ندارم خواستی دلیل هم میگم)
ترمز ABS+EBD
کیسه هوای سرنشینان جلو
تهویه مطبوع قوی
شتاب بالا
جاداری فوق العاده
مصرف سوخت کم
عدم وجود سر و صدای اضافی تو کابین

منم اینا رو بهش اضافه میکنم:
-اینه ای جانبی برقی همراه با گرمکن
- کامپیوتر سفری
- شیشه ای 4 در برقی
(در مدل فول)
اما این یکی رو قبول ندارم:

لذت رانندگی خوب در بین ماشین های هم رده.

تندر90 یکی از عیب هاش اینه که رانندگی دلچسب نداره بر خلاف رقیبانش مثل سمند - 405 - 206 - گل و چند تای دیگه که تو لذت رانندگی و هندلینگ تندر پیش اینا حرفی برای گفتن نداره و این یکی از نکات ضعف تندر 90 هستش.

bushido
15-08-2010, 21:48
تندر 90 e2 که اولا 9 ملیون بود که بازم میگفتن گرونه رو کردن 16 ملیون واقعا که یک حالتی برام پیش اومده از تنفر به کارای اینا نمی دونم چی بگم:41:
این یک فقط اوضاع ماشینه
ولی افرادی میبینم هی از پیشرفت و.... حرف میزنن اصلا نمی دونم چی به اینا باید گفت چه قدر احمقن :13:فعلا فقط احمق فریبیه
خدا کنه بعدا پیشرفت کنیم ایرانی چی بود چی شده بازم به خودم افتخار میکنم ایرانیم:31:

farshad bugatti
15-08-2010, 22:13
تندر 90 e2 که اولا 9 ملیون بود که بازم میگفتن گرونه

چرا مگه تندر ماشینه بدیه؟!
اگه تندر 9 تومن بود کسی به پراید و اردی و... صد تای دیگه پول میداد به نظر شما؟؟؟!!!!

Maziar_69
15-08-2010, 22:30
البته مازیار جان زیاد به جدول رتبه بندی توجه نکن! دلیلشو بخوای تو پست خصوصی بهت میگم!
حالا تندر تو کیفیت ساخت هر چی باشه به 206 نمیرسه!

مرسی از توضیح کاملتون.:46::11:
در ضمن این امکاناتی که شما گفتید:

منم اینا رو بهش اضافه میکنم:
-اینه ای جانبی برقی همراه با گرمکن
- کامپیوتر سفری
- شیشه ای 4 در برقی
(در مدل فول)
اما این یکی رو قبول ندارم:

تندر90 یکی از عیب هاش اینه که رانندگی دلچسب نداره بر خلاف رقیبانش مثل سمند - 405 - 206 - گل و چند تای دیگه که تو لذت رانندگی و هندلینگ تندر پیش اینا حرفی برای گفتن نداره و این یکی از نکات ضعف تندر 90 هستش.

ممنون این چنتا رو حواسم نبود. :46:
والا برای من حداقل از 405 خیلی لذت بخش تر بوده. ولی 206 رو قبول دارم فوق العاده سواری میده.
سمند و گل هم تا حالا ننشستم. :46:

در مورد قیمت تندر هم بگم که اگه قرار باشه تندر رو 9 تومن یدن پس پراید باید بشه 4 تومن 405 بشه 7 تومن روا بشه 5 تومن.
اینا به نظرتون امکان داره؟ :13:

bushido
15-08-2010, 22:41
چرا مگه تندر ماشینه بدیه؟!
اگه تندر 9 تومن بود کسی به پراید و اردی و... صد تای دیگه پول میداد به نظر شما؟؟؟!!!!
آره واقعا حتی توی ماشینای زیر 20 ملیون انصافا از لحاظ فنی تندر تکه
ولی توی قیمت این ماشین موندم چه جوری داره روند سعودی پیدا میکنه:13:
حتی اولا حرف و حدیث سر این بود که تندر جانشین پیکانه:18:
می خوان سمند و.... فروش بره آیا این سیاست درستیه؟

bushido
15-08-2010, 22:48
ولی راست میگی ایران خودرو همینجوریشم بدهی بالا میاره:27:

farshad bugatti
15-08-2010, 22:50
حتی اولا حرف و حدیث سر این بود که تندر جانشین پیکانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
می خوان سمند و.... فروش بره آیا این سیاست درستیه؟

نمیخوام جواب این سوالتون رو اینجا بگم بهتره تو تاپیک های مربوطه بحث بشه.
همیشه جای جانشین پیکان خالی بوده و فعلا تکلیفش نامشخصه!

ولی راست میگی ایران خودرو همینجوریشم بدهی بالا میاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

دادن دو پست پشت سر هم بر خلاف قوانین فروم هستش.
لطفا به قوانین فروم احترام بگذارید.

salar_aziz
15-08-2010, 23:11
سلام
من تازه ايشالا گواهينامه ام مي خواد بياد(بد بختي از اين هوشمند ها هم هست).
يه رنو درپيت داريم :31:(مدل 63 تميز.چند ميرزه حدودا؟)با يه 206 تيپ2.(خيلي تميز مدل 81)
حالا دوتا شرايط رو در نظر بگيريد و كمك كنيد لطفا.
چون 206 گازسوز نيست و اگه منه ناشي هم تصادف كنم خرجش بالاست.
حالا اگه رنو و 206 رو بفروشيم چند دستمونو ميگيره؟ يه كم هم روش بزاريم چي ميشه باهاش خريد كه گازسوز باشه؟

حالا تو شرايط بعدي اگه 206 رو نگه داريم و با بنزينش بسازيم رنو رو بفروشيم چي ميشه به جاي رنو و يه كم پول(شما حدود پولي رو كه بايد بزاريم روش رو بگيد)خريد كه ترجيحا گازسوز شه؟اگه گازسوز نباشه حداقل رو آبرو دار تر از رنو باشه.

ممنونم

hessam_sz
16-08-2010, 12:17
عرضم به حضورتون كه اگر 206 بدون رنگ باشه و خيلي تميز هم باشه حدود 8 تومن قيمتش هست.(خيلي خوب اگه بتوني بفروشي)
رنو هم اگر سالم باشه و تميز نهايتا 1.800 تا 2.200 ميدني اينجور ماشين ها طالب ميخواد واسه همين اگر طالبش گير بياد تا 2.200 هم ميشه فروخت.حالا بذاري رو هم همون 10 تومن شايد دستت را بگيره كه ميشه باهاش يك 405 مدل 84-85بدون رنگ دوگانه خريد.يا سمن تو همين مدل.اگر هم 206 را نگه داري و رنو رو بفروشي بايد حد اقل 3 تومن بذاري روش كه يك آردي دوگانه بخري كه اصلا به صلاح نيست.چون صاحب اول آخرش كه خودت ميشي هيچ تازه با اين قيمت ماشين خيلي تميزي گيرت نمياد ميشه آفتابه خرج لحيم.

salar_aziz
16-08-2010, 12:42
عرضم به حضورتون كه اگر 206 بدون رنگ باشه و خيلي تميز هم باشه حدود 8 تومن قيمتش هست.(خيلي خوب اگه بتوني بفروشي)
رنو هم اگر سالم باشه و تميز نهايتا 1.800 تا 2.200 ميدني اينجور ماشين ها طالب ميخواد واسه همين اگر طالبش گير بياد تا 2.200 هم ميشه فروخت.حالا بذاري رو هم همون 10 تومن شايد دستت را بگيره كه ميشه باهاش يك 405 مدل 84-85بدون رنگ دوگانه خريد.يا سمن تو همين مدل.اگر هم 206 را نگه داري و رنو رو بفروشي بايد حد اقل 3 تومن بذاري روش كه يك آردي دوگانه بخري كه اصلا به صلاح نيست.چون صاحب اول آخرش كه خودت ميشي هيچ تازه با اين قيمت ماشين خيلي تميزي گيرت نمياد ميشه آفتابه خرج لحيم.
مر30
ولي اگه 206 رو نگه داريم و رنو رو بفروشيم چه قدر بايد روش گذاشت تا يه ماشين (مثلا پرايد نسيم) مدلشم مهم نيست ولي تميز بخريم.
پيشنهاد ديگه اي هم اگه داريد بفرماييد كه به جاي رنو يه چيز تقريبا ارزون ولي آبرودار تر خريد.

قيمت مدلهاي مختلف ال90 رو هم لطف منيد اگه ممكنه.

ممنونم

fishdilo
16-08-2010, 14:06
سلام
حدود 15، 16 تومن پول دارم
یه ماشین می خوام بخرم
-----قدم کوتاهه (167 سانتی متر) خیلی نکته مهمی است!
-----abs می خوام داشته باشه
-----رانندگی باهاش راحت باشه
-----موتورش خوب باشه (وقت رسیدن به موتور و غیره رو ندارم)
از سمند و ریو هم خوشم نمی آد. تا حالا فقط پشت 405 و آردی و پراید و پیکان و سمند نشسته ام.
با تندر 90 تا حالا رانندگی نکردم ولی از لحاظ موتوری به نظرم خوبه. ظاهرشم هم به نظرم قابل تحمله. ولی میترسم به خاطر ارتفاعش و اینکه قدم کوتاهه، رانندگی باهاش برام سخت باشه. تازه می گن دید عقبش و آینه های کناری اش هم خوب نیست.
ماشین های دیگه هم آشنایی چندانی باهاشون ندارم (مزدا 323 کار کرده و لیفان و ...) در ضمن شهرستان هستم.
ممنون می شم برای خرید راهنمایی ام بکنید. با دلیل برایم توضیح بدهید بهتره.
با تشکر

fishdilo
16-08-2010, 14:11
سلام
حدود 15، 16 تومن پول دارم
یه ماشین می خوام بخرم
-----قدم کوتاهه (167 سانتی متر) خیلی نکته مهمی است!
-----abs می خوام داشته باشه
-----رانندگی باهاش راحت باشه
-----موتورش خوب باشه (وقت رسیدن به موتور و غیره رو ندارم)
از سمند و ریو هم خوشم نمی آد. تا حالا فقط پشت 405 و آردی و پراید و پیکان و سمند نشسته ام.
در ضمن ماشین صفر باشه بهتره.
با تندر 90 تا حالا رانندگی نکردم ولی از لحاظ موتوری به نظرم خوبه. ظاهرشم هم به نظرم قابل تحمله. ولی میترسم به خاطر ارتفاعش و اینکه قدم کوتاهه، رانندگی باهاش برام سخت باشه. تازه می گن دید عقبش و آینه های کناری اش هم خوب نیست. کلا" تندر 90 برا آدم قد کوتاه خوب است یا نه! E1 و E2 ؟ کدوم؟
ماشین های دیگه هم آشنایی چندانی باهاشون ندارم (مزدا 323 کار کرده و لیفان و ...) در ضمن شهرستان هستم.
ممنون می شم برای خرید راهنمایی ام بکنید. با دلیل برایم توضیح بدهید بهتره.
با تشکر

fishdilo
16-08-2010, 14:22
در ادمه پست قبلی:
(مهمترین نکته) : رانندگی باهاش راحت باشه من قدم کوتاهه. وقتی پشت ماشین می نشینم خیلی دوست دارم که دیدم به جاده و دور و بر خوب باشه
زیر 16 تومن
ایمنی بالا
جادار
ترجیها" صفر کیلومتر (تندر 90، 405، ... ) کارکرده (مزدا و ...) شهرستانم
از سمند خیلی بدم می آد
برای خانواده
پر قدرت
شتاب بالا
کم مصرف
هم برای جاده و هم برای شهر

farshad bugatti
16-08-2010, 16:40
من جای تو بودم دوگانه رو بی خیال میشدم!
با 5 تومن یه پراید تمیز هم پیدا میکردم و 206 رو هم نگه میداشتم!

hessam_sz
16-08-2010, 17:00
مر30
ولي اگه 206 رو نگه داريم و رنو رو بفروشيم چه قدر بايد روش گذاشت تا يه ماشين (مثلا پرايد نسيم) مدلشم مهم نيست ولي تميز بخريم.
پيشنهاد ديگه اي هم اگه داريد بفرماييد كه به جاي رنو يه چيز تقريبا ارزون ولي آبرودار تر خريد.

قيمت مدلهاي مختلف ال90 رو هم لطف منيد اگه ممكنه.

ممنونم

يك پرايد تميز دوگانه به درد بخور حد اقل بايد 6 تومن خرج كني.چيز ديگه هم به نظر من نميرسه كه با قيمت ارزون جايگزين پرايد بشه فقط ميمونه آردي كه همون نخري بهتره.

ال 90 قيمت e0 را ندارم ولي E1 حدود 13800 شده الان و E2 هم كه رسيده به 16.350 البته خريد ال 90 الان اشتباه هست چون قيمتش به دليل توليد كم و يك سري شايعات در مورد توقف توليد به صورت كاذب رفته بالا و در صورت حل مشكلات دوباره مياد پايين ولي از اين بيشتر بشه ديگه ارزش خريدن نداره

darush 00
16-08-2010, 17:49
سلام

دوستان به نظر شما چه ماشيني به درد بك خونوتده شش نفره ميخوره؟

hessam_sz
16-08-2010, 23:10
در ادمه پست قبلی:
(مهمترین نکته) : رانندگی باهاش راحت باشه من قدم کوتاهه. وقتی پشت ماشین می نشینم خیلی دوست دارم که دیدم به جاده و دور و بر خوب باشه
زیر 16 تومن
ایمنی بالا
جادار
ترجیها" صفر کیلومتر (تندر 90، 405، ... ) کارکرده (مزدا و ...) شهرستانم
از سمند خیلی بدم می آد
برای خانواده
پر قدرت
شتاب بالا
کم مصرف
هم برای جاده و هم برای شهر

تندر تمام ويژگي هايي كه گفتيد داره به غير از همون ديد خوب.
من اگر جاي شما بودم هيوندا ورنا ميخريدم(البته كار كرده).با توجه به اينكه سمند هم دوست نداريد به نظرم بهترين گزينه هست تمام مواردي كه در بالا مطرح كرديد را هم داره.البته abs نداره

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

سلام

دوستان به نظر شما چه ماشيني به درد بك خونوتده شش نفره ميخوره؟

خب با چه قيمتي؟
زير 20 تومن به نظر من به ترتيب تندر/405/سمند

fishdilo
16-08-2010, 23:27
آقا حسام ممنون
مشکل ماشینی که پیشنهاد دادید اینه که من شهرستانم. قطعه و غیره اذیت میکنه.
راستی به نظرتون تندر e2 فول ارزون میشه؟ چون الان پارس خودرو بعد از دو هفته تعطیلات تابستانی، دعوت نامه ها رو داده و داره میده. لازم به ذکره که E2+LP الان صفر کیلومتر 15.800 سراغ دارم و می تونم بخرم. منتظر باشم یا نه.
یه نکته دیگه: ارتفاع صندلی E2 را وقتی می بری بالا رو دید جلو تاثیر داره؟
کاش می شد قبل از خرید، پشت فرمون بشینم و یه دوری بزنم.

salar_aziz
17-08-2010, 00:07
يك پرايد تميز دوگانه به درد بخور حد اقل بايد 6 تومن خرج كني.چيز ديگه هم به نظر من نميرسه كه با قيمت ارزون جايگزين پرايد بشه فقط ميمونه آردي كه همون نخري بهتره.

ال 90 قيمت e0 را ندارم ولي E1 حدود 13800 شده الان و E2 هم كه رسيده به 16.350 البته خريد ال 90 الان اشتباه هست چون قيمتش به دليل توليد كم و يك سري شايعات در مورد توقف توليد به صورت كاذب رفته بالا و در صورت حل مشكلات دوباره مياد پايين ولي از اين بيشتر بشه ديگه ارزش خريدن نداره

الان اگه رنو رو بفروشيم و بخواهيم يه پرايد هاچبك(طبق پيشنهاد دوست قبلي) بخريم(مدلش اصلا مهم نيست فقط تميز باشه) چه قدر بايد روي پول رنو گذاشت؟(خودم هم وسوسه شدم كه اين كارو بكنيم. لطفا دقيق راهنمايي كنيد)
البته هاچبك ارزونتر گير مياد تميزش يا صبا؟

ممنون كه وقت ميزاريد.
موفق باشيد:40:

soooot
17-08-2010, 01:22
پروتون ویرا چطوره؟
قیمت بالاترین مدلش ( لیفت بک با دنده اتوماتیک ) 16950000 تومنه. ( تو سایت زاگرس خودرو اینجوری زده )

jigili28sal
17-08-2010, 11:30
با سلام و خسته نباشید یک ماشین تا سقف 18 ملیون میخوام و تعدادمون هم 5 نفره .ایمنی و مصرف کم هم برام شرطه .چی پیشنهاد میدین

Amir M.ohAma.D
17-08-2010, 13:01
سلام بنظرتون اگه یه 206 مدل 81-80 بگیرم اذیت نمیکنه؟ 100تا کارکرده. تازه گواهی نامه گرفتم.

mehdi-2009
17-08-2010, 13:45
سلام بنظرتون اگه یه 206 مدل 81-80 بگیرم اذیت نمیکنه؟ 100تا کارکرده. تازه گواهی نامه گرفتم.
اگه سالم باشه اذیت نمی کنه....:27:

farshad bugatti
17-08-2010, 15:04
آقا حسام ممنون
راستی به نظرتون تندر e2 فول ارزون میشه؟ چون الان پارس خودرو بعد از دو هفته تعطیلات تابستانی، دعوت نامه ها رو داده و داره میده. لازم به ذکره که E2+LP الان صفر کیلومتر 15.800 سراغ دارم و می تونم بخرم. منتظر باشم یا نه.

کار سختی نیست برو یه ازمایشی بکن!

الان اگه رنو رو بفروشيم و بخواهيم يه پرايد هاچبك(طبق پيشنهاد دوست قبلي) بخريم(مدلش اصلا مهم نيست فقط تميز باشه) چه قدر بايد روي پول رنو گذاشت؟(خودم هم وسوسه شدم كه اين كارو بكنيم. لطفا دقيق راهنمايي كنيد)

ممنون كه وقت ميزاريد.
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

الان اگه بخوای یه هاچ بک تمیز پیدا کنی باید حداقل 5 تومن خرج کنی.

پروتون ویرا چطوره؟
قیمت بالاترین مدلش ( لیفت بک با دنده اتوماتیک ) 16950000 تومنه. ( تو سایت زاگرس خودرو اینجوری زده )

بر خلاف جنتو پروتون ایمپین و ویرا اصلا ماشینای خوبی نیستن به همین خاطر هم تو بازار موفق نبودن!

از من یک نصیحت! دور 206 کارکرده رو خط بکش! مدل 80 - 81 اونم برای کسی که تازه گواهی نامه گرفته اصلا خوب نیست!
میدونم 206 یک ماشین وسوسه کننده ای هستش اما به فکر خرج افتادنش باش که اگه به خرج بیوفته خیلی اذیتت میکنه هیچ، باید پول کزافی هم خرج کنی! که 206 هم به پر خرج بودن معروفه اگه باز قبول نداری برو از مکانیک ها بپرس.

SAEEDSAMSUNG
17-08-2010, 16:46
سلام به اساتید خودرو . یک کلام اگه شما 15 میلیون داشتید چه ماشینی میخریدید؟؟:20:

خواهشا دقیق جواب بدید :11:

farshad bugatti
17-08-2010, 16:54
سلام به اساتید خودرو . یک کلام اگه شما 15 میلیون داشتید چه ماشینی میخریدید؟؟:20:

خواهشا دقیق جواب بدید :11:
با سلام
ببینید دوست عزیز سلیقه هر کس فرق میکنه و اگه هر کس بیاد سلیقه خودشو اینجا بگه دیگه کلا اینجا به هم میریزه!
شما باید انتظارات خودتون رو بگید تا ام نسبت به انتظارات شما ماشین مورد نظرتون رو معرفی کنیم:46:
قوانین بخش مشاوره:

در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .

آرنولد بابام زینگر
17-08-2010, 17:12
عذر میخام
اینکه قرار شد از اول مهر بنزین آزاد بشه و کارتها برداشته بشه تصویب شد ؟
ینی بنزین بالای لیتری 400 میشه ؟

به نظرتون 206 اس وی8 رو بفروشم سمند ef7 بگیرم ؟؟

farshad bugatti
17-08-2010, 18:52
عذر میخام
اینکه قرار شد از اول مهر بنزین آزاد بشه و کارتها برداشته بشه تصویب شد ؟
ینی بنزین بالای لیتری 400 میشه ؟

به نظرتون 206 اس وی8 رو بفروشم سمند ef7 بگیرم ؟؟
v8 هم امکانات خوبی داره و هم کیفیت خوب - قدرت و شتاب خوب و اینکه کم مصرف هم است.
الان هم بخوای بفروشی حداقل 1 میلیون ضرر میکنی!
اگه با تنگی فضاش مشکل داری تو خرید سمند EF7 شک نکن اما در غیر این صورت SD V8 رو نگه دار.

hessam_sz
17-08-2010, 19:45

ممنون كه وقت ميزاريد.
موفق باشيد:40:

هاچبك كه از صندوق دار گرونتره.تازه دوگانه هم نميشه ولي اگر يك مدل پايين تميز گير بياري ميشه با 5.500 خريد.شايد تا 5 هم گير بياد ولي خيلي بايد بگردي.

hessam_sz
17-08-2010, 19:53
آقا حسام ممنون

حالا فكر كردي تندر لوازمش خيلي خوب گير مياد؟تندر كه بدتر از ورنا لوازمش پيدا ميشه تازه خيلي هم گرونتره.در ضمن اگه ورنا تميز گير بياري اصلا پاتو به تعميرگاه باز نميكنه.در ضمن نميدونم كدوم شهرستان هستيد ولي من در دورترين مناطق سيستان بلوچستان كه هيچ امكاناتي نيست ديدم از ورنا خيلي خيلي استقبال ميكنن به همين دليل كه هم كم مصرف هست هم استقامتش تز هر نظر زياده.شخصا جاي شما بودم با تمام ارادتي كه نصبت به تندر دارم اصلا نميخريدم چون رانندگي با تندر براي شما جز عذاب چيزي نيست.
در ضمن اگر تصميمت براي خريد تندر قطعي هست 15.800 الان مفته چون قيمت رسيده به 16.350
خود داني

SAEEDSAMSUNG
17-08-2010, 20:30
با سلام
ببینید دوست عزیز سلیقه هر کس فرق میکنه و اگه هر کس بیاد سلیقه خودشو اینجا بگه دیگه کلا اینجا به هم میریزه!
شما باید انتظارات خودتون رو بگید تا ام نسبت به انتظارات شما ماشین مورد نظرتون رو معرفی کنیم:46:
قوانین بخش مشاوره:

خودم چند تا میگم شما بدیها و خوبیهاشو بگید و انتخاب خودتون رو تو این جند تا بگید:

1-زانتیا 83 تــــمیز

2-پژو 405 آکبند دوگانه سوز abs

3-پژو 206 اس دی

4-پژو پارس 87

sari-1369
18-08-2010, 03:39
سلام دوستان ، شما بین سمند EF7 مدل 88 ( 16.5 تومن ) و سمند EF7 صفر (17.7 ) کدوم رو انتخاب میکنین ؟ چرا ؟

( من شنیدم سری های قبلی EF7 کیفیت ساخت بهتری دارن :13:)

پیشاپیش ممنون

farshad bugatti
18-08-2010, 14:58
هاچبك كه از صندوق دار گرونتره.تازه دوگانه هم نميشه ولي اگر يك مدل پايين تميز گير بياري ميشه با 5.500 خريد.شايد تا 5 هم گير بياد ولي خيلي بايد بگردي.

حالا فكر كردي تندر لوازمش خيلي خوب گير مياد؟تندر كه بدتر از ورنا لوازمش پيدا ميشه تازه خيلي هم گرونتره.در ضمن اگه ورنا تميز گير بياري اصلا پاتو به تعميرگاه باز نميكنه.در ضمن نميدونم كدوم شهرستان هستيد ولي من در دورترين مناطق سيستان بلوچستان كه هيچ امكاناتي نيست ديدم از ورنا خيلي خيلي استقبال ميكنن به همين دليل كه هم كم مصرف هست هم استقامتش تز هر نظر زياده.شخصا جاي شما بودم با تمام ارادتي كه نصبت به تندر دارم اصلا نميخريدم چون رانندگي با تندر براي شما جز عذاب چيزي نيست.
در ضمن اگر تصميمت براي خريد تندر قطعي هست 15.800 الان مفته چون قيمت رسيده به 16.350
خود داني

دوستان در موقع پست دادن دقت کنید!
پست دادن پشت سر هم خودداری کنید.

دوستان فکر نمیکنید بعضی از پست هاتون اسپم محسوب میشه؟؟؟

یک بار اخطار گرفتید نمیخوام یک بار دیگه اخطار بگیرید!
لطفا جو فروم رو به هم نریزید! اگه مشکلی دارید به همکاران بخش اتومبیل گزارش دهید.

hessam_sz
18-08-2010, 19:10
دوستان در موقع پست دادن دقت کنید!
پست دادن پشت سر هم خودداری کنید.

یک بار اخطار گرفتید نمیخوام یک بار دیگه اخطار بگیرید!
لطفا جو فروم رو به هم نریزید! اگه مشکلی دارید به همکاران بخش اتومبیل گزارش دهید.

فرشاد جان قربونت گاهي وقت ها موقع جواب دادن به دو تا پست بينش فاصله ميفته بعد اينجوري ميشه اگر نه كه خود به خود يكي ميشه.ولي در عين حال چشم.

rami_hemi
18-08-2010, 21:40
1- هر گونه توهین و یا احانت ممنوع هستش
2-تو انتخاب هر کلمه از پستها دقت کنید
3-حدس میزدم مجبورم یک بار بهتون گوش زد کنم
4-هر پستی که به نظرتون اسپم میاد به مدریت گزارش کنید و جواب ندید تا بحث بالا نگیره .
این فقط یک گوشزد بود دفعه دیگه حذف پستها و در آخر اخطار
همه کاربرها ملزم به رعایت قوانین کلی انجمن و همچنین قوانین بخش اتومبیل و بخش مشاوره هستن .

SamGun
19-08-2010, 13:01
سلام بچه ها

آقا ما خواستیم L90 E2.LP بگیریم گفتن داره گرون میشه و نمیدونم قطعاتش گیر نمیاد و امکان داره اتاق به صدا بیوفته و خدمات پس از فروش خوبی نداره و ... :31:

رفتیم سراغ سمند LX سال سفارشی , گفتن فقط 3 تا رنگ داره که سفید و نقره ای آب کبود بود. خواستیم اقدام کنیم که یهو شنیدیم دیفرانسیل های سمند های جدید از چین وارد میشه و چندین کیلو متر راه رفتن به صدا میوفته.(این موضوع برای یکی از اعضای شرکت سایپا دیزل اتفاق افتاده )

الان هم چشمم 206SD V9 رو گرفته که یهو یه مورد دیگه به اسم MVM 530 جلوم سبز شد :31: واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم !!

یه مقایسه ی خوب و فنی بین 206SD V9 و MVM 530 واسم بزارید ممنون میشم.

البته ما MVM 110 داشتیم به خاطر همین یکم دلم از این 530 میلرزه البته ماشینه خوبی بود ولی خب دیگه چینی چینیه .

اینم اطلاعات در مورد MVM 530 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دمه همتون گرم.

SAEEDSAMSUNG
19-08-2010, 14:14
خودم چند تا میگم شما بدیها و خوبیهاشو بگید و انتخاب خودتون رو تو این جند تا بگید:

1-زانتیا 83 تــــمیز

2-پژو 405 آکبند دوگانه سوز abs

3-پژو 206 اس دی

4-پژو پارس 87

کسی نیست جواب بده؟

من ماشین دوگانه سوز... 5 نفره ... با کلاس--- ایمن.... میخوام که زیر 18 تومن باشه

Amir M.ohAma.D
19-08-2010, 15:59
کار سختی نیست برو یه ازمایشی بکن!

الان اگه بخوای یه هاچ بک تمیز پیدا کنی باید حداقل 5 تومن خرج کنی.

بر خلاف جنتو پروتون ایمپین و ویرا اصلا ماشینای خوبی نیستن به همین خاطر هم تو بازار موفق نبودن!

از من یک نصیحت! دور 206 کارکرده رو خط بکش! مدل 80 - 81 اونم برای کسی که تازه گواهی نامه گرفته اصلا خوب نیست!
میدونم 206 یک ماشین وسوسه کننده ای هستش اما به فکر خرج افتادنش باش که اگه به خرج بیوفته خیلی اذیتت میکنه هیچ، باید پول کزافی هم خرج کنی! که 206 هم به پر خرج بودن معروفه اگه باز قبول نداری برو از مکانیک ها بپرس.

پرشيا 80.81 چطور؟206 تيپ 2 مدل 84يا85 شم اذيت ميكنه؟ميگين تو خرج ميفته حدودا چه جوري خرج ميندازه؟ماهي چقدر؟

jigili28sal
19-08-2010, 17:18
با سلام و خسته نباشید یک ماشین تا سقف 18 ملیون میخوام و تعدادمون هم 5 نفره .ایمنی و مصرف کم هم برام شرطه .چی پیشنهاد میدین

با سلام دوباره کسی نیست یه راهنمایی بده به ما

آرشین
20-08-2010, 10:06
با 9 تومن میشه یه 206 تیپ 2 سال 86 واقعا سالم و بدون رنگ تمیز گیر آورد؟

SamGun
20-08-2010, 10:15
سلام بچه ها

آقا ما خواستیم L90 E2.LP بگیریم گفتن داره گرون میشه و نمیدونم قطعاتش گیر نمیاد و امکان داره اتاق به صدا بیوفته و خدمات پس از فروش خوبی نداره و ... :31:

رفتیم سراغ سمند LX سال سفارشی , گفتن فقط 3 تا رنگ داره که سفید و نقره ای آب کبود بود. خواستیم اقدام کنیم که یهو شنیدیم دیفرانسیل های سمند های جدید از چین وارد میشه و چندین کیلو متر راه رفتن به صدا میوفته.(این موضوع برای یکی از اعضای شرکت سایپا دیزل اتفاق افتاده )

الان هم چشمم 206SD V9 رو گرفته که یهو یه مورد دیگه به اسم MVM 530 جلوم سبز شد :31: واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم !!

البته ما MVM 110 داشتیم به خاطر همین یکم دلم از این 530 میلرزه البته ماشینه خوبی بود ولی خب دیگه چینی چینیه .

اینم اطلاعات در مورد MVM 530 :

دمه همتون گرم.

دوستان کار فورس ماجور هست اگه لطف کنید زود تر جواب بدید ممنون میشم.

farshad bugatti
20-08-2010, 10:57
سلام بچه ها

آقا ما خواستیم L90 E2.LP بگیریم گفتن داره گرون میشه و نمیدونم قطعاتش گیر نمیاد و امکان داره اتاق به صدا بیوفته و خدمات پس از فروش خوبی نداره و ... :دی

الان هم چشمم 206SD V9 رو گرفته که یهو یه مورد دیگه به اسم MVM 530 جلوم سبز شد :دی واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم !!

با سلام.
اینکه روز به روز کیفیت ماشینای ایرانی افت میکنه کاملا طبیعیه و در اون هیچ شکی نیست!
زیاد به این حرف ها گوش ندید که دیفرانسیل فلان ماشین از چین میاد و ....
مگه قبلا مال کجا بود که الان چینی شده؟!
در مورد تندر 90 هم باید بگم که اگه 1 - 2 ماه صبر کنید قیمتش میاد پایین.
در مورد MVM530 هم باید بگم که از امکانات خوبی برخورداره و من کاملا شناخت خوبی ازش دارم و خیلی هم باهاش رانندگی کردم و خلاصه همه جوره تستش کردم.
داخلش خیلی جاداره بخصوص فضای پای راننده و شاگرد خیلی عالیه و طراحی داشبوردش نسبتا راضی کنندس و زننده نیست.
صندلیهاش هم نرم و راحته. قدرت خوبی داره اما تو شتاب گیری کمی کنده.
اما کیفیت ساختش واقعا افتضاحه! یعنی اگه خودت بری نمایشگاه و از نزدیک ببینی متوجه میشی! یعنی من میتونم بگم تو کیفیت ساخت اگه با سمند و حتی با 405 مقایسه کنی باز از اونا کم میاره...!!!
206 v9 هم که دنده اتوماتیک هستش و فول اپشن و از لحاز امکانات کم نمیاره!
کیفیت ساخت خوب (از mvm خیلی بهتر) و پرقدرت و شتاب خوبی داره و مصرفش هم خیلی کمه.
بزرگترین مشکلش فضای پای عقبش هستش که خانواده های پر جمعیت از لحاز فضای پا با مشکل رو به رو میشن!
اگه سوال دیگه ای داری در خدمتیم.

پرشيا 80.81 چطور؟206 تيپ 2 مدل 84يا85 شم اذيت ميكنه؟ميگين تو خرج ميفته حدودا چه جوري خرج ميندازه؟ماهي چقدر؟

پرشیا 80 - 81 که خیلی خسته شده! در واقع عمرشو کرده اگه بخری خرج همه ی این سال ها یهو دیدی افتاد گردن تو!
206 هم کلا دست دومش خطر ناکه! در ضمن 206 ماشینی نیست که زود زود به خرج بیوفته اما بستگی به شانست داره که اونی که میخری درست و حسابی از اب در بیاد وگر نه بد جوری پشیمون میشی!
شما بودجه و نوع استفادتون رو بگید تا یه ماشین دیگه و مناسب پیشنهادکنم.

با 16 تومن سمند EF7 صفر بهترین گزینه برای شماست.
جادار - ایمن - موتور پایه گاز سوز کم مصرف - قدرت و شتاب مناسب - قیمت قطعات مناسب - کیفیت ساخت مناسب.

با 9 تومن میشه یه 206 تیپ 2 سال 86 واقعا سالم و بدون رنگ تمیز گیر آورد؟

نه پیدا نمیشه :دی

Amir M.ohAma.D
20-08-2010, 11:56
حدوده 9تومن ميخام هزينه كنم ديگه نهايتش.ميخام يه سال دستم باشه بدش يه مگان بردارم.با 9تومن به جز پرشيا و 206 مدل پايين چيزه ديگه هم هست؟به جز پرايد البته

farshad bugatti
20-08-2010, 12:36
حدوده 9تومن ميخام هزينه كنم ديگه نهايتش.ميخام يه سال دستم باشه بدش يه مگان بردارم.با 9تومن به جز پرشيا و 206 مدل پايين چيزه ديگه هم هست؟به جز پرايد البته
ریو - 405 - سمند
که من ریو رو پیشنهاد میکنم.

hessam_sz
20-08-2010, 12:44
خدا وكيلي تو تبريز 206 86 با 9 تومن گير مياد؟اگه گير مياد كه ما هم بيايم تبريز ماشين بخريم.بابا10 كمتر نميدن به خدا.

farshad bugatti
20-08-2010, 12:49
خدا وكيلي تو تبريز 206 86 با 9 تومن گير مياد؟اگه گير مياد كه ما هم بيايم تبريز ماشين بخريم.بابا10 كمتر نميدن به خدا.
من معذرت میخوام واقعا مدل 84 رو با 86 اشتباه گرفتم. بازم عذر خواهی میکنم از دوستان.

Amir M.ohAma.D
20-08-2010, 14:25
ریو - 405 - سمند
که من ریو رو پیشنهاد میکنم.

اين 9تومن حاصله فروشه405 ميباشد:31:سمندم كه .....بله.ريو هم چندجا پرسيدم ميگن بازاره فروشش افتضاحه.حالا اين206 كاركردرو به هيچ وجه نميشه يه چيز پيدا كرد كه اذيت نكنه؟

shs_micro2
20-08-2010, 15:22
سلام دوستان
بین اپل کورسا و mvm110و پراید 111 کدومرو بگیرم بهتره ؟؟
اپل کورسا نو پیدا میشه یه همه دسته دو هستن؟؟
قیمت تقریبی هرکدوم چنده؟؟؟
ممنون

Amir M.ohAma.D
20-08-2010, 15:34
سلام دوستان
ممنون

اپل كورسا يه 94ش بود ميگفت5/500.ام وي ام هم 7/600 . 111هم حدوده نه تومنه.اگه اپلو تروتميزشو پيدا كني خيلي بهتره.به نظره من دوره ام وي امو خط بكش

shs_micro2
20-08-2010, 15:53
ممنون
یعنی اپل دسته دو از 111نو بهتره (آخه میترسم به خرج بیفته)
راستی اپل نو نیست ؟؟
دسته دو تا چه مدلی توی ایران هست؟؟

hessam_sz
20-08-2010, 16:10
اين 9تومن حاصله فروشه405 ميباشد:31:سمندم كه .....بله.ريو هم چندجا پرسيدم ميگن بازاره فروشش افتضاحه.حالا اين206 كاركردرو به هيچ وجه نميشه يه چيز پيدا كرد كه اذيت نكنه؟

اتفاقا ريو ماشين خوش فروشي هست الان از 405 و پرشيا و ... بهتر فروش ميره.
چرا نميشه خوبم ميشه همون 86 كه خودت گفتي با يك كاپوت گلگير رنگ ميشه خريد فقط بايد شاسي ضرب نخورده باشه اگر نه 2 قرون نمي ارزه.
نميدونم كدوم شهر هستيد ولي در صورت امكان قبل از خريد ماشين رنگدار يك كارشناسي ببريد كه ميزان ضرب خوردگي شاسي را بهتون بگه.چون ما خودمون با اينكه ميتونيم رنگشدگي ماشين را تشخيص بديم تو تشخيص ضربخوردگي شاسي مشكل داريم.

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

ممنون
راستی اپل نو نیست ؟؟

من خريد هيچ كدوم را پيشنهاد نميكنم.آدم 9 ميليون بده كه يك هاچبك بخره خيلي زوره.اپل هم مطمئن باش هرچقدر تميز باشه بالاخره خرج داره و لوازم گير نمياد و تازه اگر بخري تا آخر عمر ميشه مال خودت چون ديگه كسي ازت نميخره.
درسته كه اپل از پرايد بهتره ولي ماشيني كه اين همه سال كار كرده ديگه عمر مفيدش تموم شده.111 حد اقل هروقت بخواي بفروشي پوله.

shs_micro2
20-08-2010, 16:18
ممنون 111از لحاظ امنیت و وزززززززززن چطوره؟
من خاطره بدی از کلاً پراید دارم
سنگین تر از سبا هست یا نه؟؟؟

Amin-Nasim
20-08-2010, 17:54
سلام دوستان گل وگرامی

405
مدل 88
رنگ نقره ای
24000 کارکرد
یک در رنگ
قیمت چند است
فوری

farshad bugatti
20-08-2010, 18:27
اين 9تومن حاصله فروشه405 ميباشد:دیسمندم كه .....بله.ريو هم چندجا پرسيدم ميگن بازاره فروشش افتضاحه.حالا اين206 كاركردرو به هيچ وجه نميشه يه چيز پيدا كرد كه اذيت نكنه؟

به غیر از ریو چیز خاصی نیست دوو سیلو است که ریو از اون صلاح تره!
در ضمن بازار فروش دست دوم ریو تو تبریز که خیلی خوبه تو تهران هم همینطور!

سلام دوستان
ممنون

اپل کورسا رو بیخیال شو عمر مفیدش تموم شده اگه صفرش بود الان 20 تومن هم ارزش داشت (در مقابل ماشینی مثل پراید)
MVM هم ماشین بدی نیست اما من باشم به خاطر استیلش پراید رو انتخاب میکنم
هم بازار فروش دست دومش خوبه و هم خدمات پس از فروشش از این دو بهتره و هم کم دردسر تره.

ممنون
راستی اپل نو نیست ؟؟

اپل نو کجا بود ! اگه باشه میشه کلاسیک:دی

ممنون 111از لحاظ امنیت و وزززززززززن چطوره؟
من خاطره بدی از کلاً پراید دارم
سنگین تر از سبا هست یا نه؟؟؟

وزنو ولش کن! هر چی باشه مدل صندوق دار ایمن تر از هاچبکه! بستگی داره به این که چه جور سواری ازش بگیری!

سلام دوستان گل وگرامی
405
مدل 88
رنگ نقره ای
24000 کارکرد
یک در رنگ
قیمت چند است
فوری

حداکثر 10.500
نرمال 10.100 - 10.300

Amir M.ohAma.D
20-08-2010, 18:45
اينطور كه معلومه تو رنجه 9تومن تنوع خيلي كمه هركدومم يه ايرادي داره.يه گل پيدا كردم در سمته شاگرد رنگ داره اخره 84 دوديه ميگه 9/400 نظرتون چيه؟خوبه؟120هزارتا كار كرده

farshad bugatti
20-08-2010, 19:00
اينطور كه معلومه تو رنجه 9تومن تنوع خيلي كمه هركدومم يه ايرادي داره.يه گل پيدا كردم در سمته شاگرد رنگ داره اخره 84 دوديه ميگه 9/400 نظرتون چيه؟خوبه؟120هزارتا كار كرده
گل خودش ماشین خیلی خوبیه
اگه با هاچ بک بودنش مشکلی نداشته باشی انتخاب خوبیه.

naseresmaeily
20-08-2010, 22:35
با سلام
دوستان من با بودجه ی 16تا 19 میلیون تومان چی بخرم(غیر از تندر - ورنا - آوانته و هر جور سمند)..؟؟؟؟
ببینید من با سوخت و اینها اصلا مشکلی ندارم. و دوست دارم که ماشینم کلا بنزینی باشه.
از ماشین هایی مثل پرشیا هم خیلی خیلی خوشم میاد.
یک سوال هم دارم.اگر میشه یکم در مورد ماشین GOL توضیح بدین که هزینه ها و قطعاتش و مخصوصا قیمت نمایشگاهیش تو بازار چطوریه ( البته صفر کیلومترش) من که توش چند وقت پیش نشستم و اقعا امکانات خوبی داشت.کنسولش که آدمو دیوونه می کرد...
با تشکر

MehranVB
21-08-2010, 09:59
با سلام
دوستان من با بودجه ی 16تا 19 میلیون تومان چی بخرم(غیر از تندر - ورنا - آوانته و هر جور سمند)..؟؟؟؟
ببینید من با سوخت و اینها اصلا مشکلی ندارم. و دوست دارم که ماشینم کلا بنزینی باشه.
از ماشین هایی مثل پرشیا هم خیلی خیلی خوشم میاد.
یک سوال هم دارم.اگر میشه یکم در مورد ماشین GOL توضیح بدین که هزینه ها و قطعاتش و مخصوصا قیمت نمایشگاهیش تو بازار چطوریه ( البته صفر کیلومترش) من که توش چند وقت پیش نشستم و اقعا امکانات خوبی داشت.کنسولش که آدمو دیوونه می کرد...
با تشکر
پرشیا و گل چون موتوراشون قدیمی و 8 سوپاپه زیاد توصیه نمیشن.
گل تولیدش متوقف شده، ABS هم نداره، فضای داخلش کوچیکه، صندوق عقب نداره و ...
پرشیا هم این نظر منه که هر کس این ماشین رو میدونه از نظر فنی هیچی در مورد ماشین نمیدونه و فقط به ظاهر نگاه میکنه! (که البته ظاهرش با ROA فرق زیادی نداره) ایرادات پرشیا نداشتن ABS و صدای موتور و موتور قدیمی هست. بنظر من اگه نظر آخرت این بود که پرشیا بگیری بهتره به سمند سورن و یا سمند EF7 فکر کنی که تموم امکانات پرشیا رو دارن و ABS و امکانات جانبی بیشتری دارن و قیمتشون پائینتره! در ضمن در EF7 موتور صدا نمیده.

اما پیشنهاد من (که البته توی این قیمت گزینه ها محدوده) 206 صندوقداره با موتور 1600 هست که موتورش خیلی جدیدتر و قویتره، امنیت بالا داره، کم مصرف و شتابش زیاده و ... فقط فضای داخلیش کوچیکه! قیمتش هم 16.800 و اگه اتومات باشه 19.300 هست.

فکر نمیکنم ماشین صفر، گزینه دیگه ای باشه که راجبش توضیح بدم!

SamGun
21-08-2010, 10:05
با سلام.
اینکه روز به روز کیفیت ماشینای ایرانی افت میکنه کاملا طبیعیه و در اون هیچ شکی نیست!
زیاد به این حرف ها گوش ندید که دیفرانسیل فلان ماشین از چین میاد و ....
مگه قبلا مال کجا بود که الان چینی شده؟!
در مورد تندر 90 هم باید بگم که اگه 1 - 2 ماه صبر کنید قیمتش میاد پایین.
در مورد MVM530 هم باید بگم که از امکانات خوبی برخورداره و من کاملا شناخت خوبی ازش دارم و خیلی هم باهاش رانندگی کردم و خلاصه همه جوره تستش کردم.
داخلش خیلی جاداره بخصوص فضای پای راننده و شاگرد خیلی عالیه و طراحی داشبوردش نسبتا راضی کنندس و زننده نیست.
صندلیهاش هم نرم و راحته. قدرت خوبی داره اما تو شتاب گیری کمی کنده.
اما کیفیت ساختش واقعا افتضاحه! یعنی اگه خودت بری نمایشگاه و از نزدیک ببینی متوجه میشی! یعنی من میتونم بگم تو کیفیت ساخت اگه با سمند و حتی با 405 مقایسه کنی باز از اونا کم میاره...!!!
206 v9 هم که دنده اتوماتیک هستش و فول اپشن و از لحاز امکانات کم نمیاره!
کیفیت ساخت خوب (از mvm خیلی بهتر) و پرقدرت و شتاب خوبی داره و مصرفش هم خیلی کمه.
بزرگترین مشکلش فضای پای عقبش هستش که خانواده های پر جمعیت از لحاز فضای پا با مشکل رو به رو میشن!
اگه سوال دیگه ای داری در خدمتیم.

قربونه تو فرشاد جان عالی بود توضیحاتت .

مثل اینکه انتخاب همون L90 E2 شد. آره دوستان هم گفتن صبر کن ولی متاصفانه فکر میکنم زود تر خریدنش از 2 میلیون اضافه تر میارزه.

گل خودش ماشین خیلی خوبیه
اگه با هاچ بک بودنش مشکلی نداشته باشی انتخاب خوبیه.

فرشاد جان قطعاتش گیر میاد ؟! میگن خیلی خرج داره !

Amir M.ohAma.D
21-08-2010, 10:44
قربونه تو فرشاد جان عالی بود توضیحاتت .

مثل اینکه انتخاب همون L90 E2 شد. آره دوستان هم گفتن صبر کن ولی متاصفانه فکر میکنم زود تر خریدنش از 2 میلیون اضافه تر میارزه.

جدا خيلي خرج داره؟درسته؟

roham_06
21-08-2010, 11:09
سلام دوستان
میخواستم بدونم الان ماشین ثبت نام کنی و بفروشی سود داره؟ کلا چجوریاس؟؟
سرمایه 60 میلیون!

hoomi_gta
21-08-2010, 11:15
من بین خرید مزدا 3 و MG 550 موندم! میشه راهنمایی کنید؟ MG امکانات خیلی زیادی دارو قیمتش به نظر مناسب میاد فقط عیبش اینکه منتاژ چینه. . از طرفی موتور مزدا 3 قویتر هست و ژاپنی هم هست.

MoHaMaD ZaNd
21-08-2010, 12:08
من بین خرید مزدا 3 و MG 550 موندم! میشه راهنمایی کنید؟ MG امکانات خیلی زیادی دارو قیمتش به نظر مناسب میاد فقط عیبش اینکه منتاژ چینه. . از طرفی موتور مزدا 3 قویتر هست و ژاپنی هم هست.
اگه عجله ندارین صبر کنین تا MG درست جا بیفته و امتحانشو پس بده ببینم چه طوره ! اگه عجله دارین به نظر من مزدا3 بگیرین ! ( البته من نظر خودم روی مزداست )

hoomi_gta
21-08-2010, 12:22
خیلی عجله ای ندارم. به نظرتون چقدر باید صبر کرد تا MG امتحانشو پس بده؟

bestboyworld
21-08-2010, 12:55

هر وقت مدل بعديش بياد يعني مدل 550 امتحانش رو پس داده كه دست به ساخت مدل بعدي زدن:10:

farshad bugatti
21-08-2010, 14:09

تندر همیشه مشکل کمبود قطعه داشته!
اگه باهاش تصادف اساسی نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد!

اگه عجله ندارین صبر کنین تا MG درست جا بیفته و امتحانشو پس بده

محمد جان خیلی وقته که امتحانشو پس داده!:31:
MG واقعا ماشین خوبیه!
ماشین جادار (نسبت به مگان و مزدا 3) - کیفیت ساخت خوب - امکانات خوب - قیمت مناسب با امکانات
از جمله نکات مثبت این ماشین هستش.

Ata Assassin
21-08-2010, 17:35
يه سوال داشتم.ميخواستم بدونم فورد موستانگ تو ايران ميشه پيدا كرد؟در ضمن قيمت هم بگين خيلي ممنون ميشم.

farshad bugatti
21-08-2010, 17:42
يه سوال داشتم.ميخواستم بدونم فورد موستانگ تو ايران ميشه پيدا كرد؟در ضمن قيمت هم بگين خيلي ممنون ميشم.
فورد موستانگ چه سالی؟!
1976 یا 2010 ...؟!

Ata Assassin
21-08-2010, 18:05
2010!ممنون.

farshad bugatti
21-08-2010, 18:24
2010!ممنون.
قیمتش که 30 - 40 هزار دلاره!
به صورت گذر موقت تو ایران دارن چرخ میزنن!

SamGun
22-08-2010, 09:35
تندر همیشه مشکل کمبود قطعه داشته!
اگه باهاش تصادف اساسی نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد!

داداشی من ماشین GOL رو گفتم نه L90 رو :31:

راستی دیگه تصویب شد که L90 بگیرم چون از نظر کیفیت باز از سمند و پرشیا بالاتره .206 هم به خاطر اینکه تو فامیل دقیقا 4 نفر SD

دارن دیگه ما خز ترش نکردیم :31:

راستی دادا این کلاژ Automatic تو سمند های جدید و L90 چیه !!؟؟ بازدش نسبت به کلاژ معمولی بهتره یا کمتره !؟

یه INFO بدی ممنون میشم.

قیمتش که 30 - 40 هزار دلاره!
به صورت گذر موقت تو ایران دارن چرخ میزنن!

فرشاد جان این رفیقم یه دونه GT ایش رو داره عجب ماشینیه !!!

nima_voroojak
22-08-2010, 14:34
سلام دوستان من یه glx داشتم که فروختمش حالا بی ماشین موندم میخواستم بدونم با 9 میلیون چه ماشینی میشه خرید

و یه سوال دیگه داشتم بین این دو ماشین کدوم بهتره 111 یا نسیم

من این ماشینی که میخوام بخرم برای اسپرت کردن میخوام ممنون

hessam_sz
22-08-2010, 16:00
سلام دوستان من یه glx داشتم که فروختمش حالا بی ماشین موندم میخواستم بدونم با 9 میلیون چه ماشینی میشه خرید

111 ترمز abs و فرمون هيدروليك داره اسپرتش هم قشنگتر ميشه.
ولي من اگر جاي تو بودم يك 206 مدل 84 تميز ميخريدم

nima_voroojak
22-08-2010, 16:52
111 ترمز abs و فرمون هيدروليك داره اسپرتش هم قشنگتر ميشه.
ولي من اگر جاي تو بودم يك 206 مدل 84 تميز ميخريدم

ولی من شنیدم که 206 کارکرده زیاد خرج داره

hessam_sz
22-08-2010, 18:13
ولی من شنیدم که 206 کارکرده زیاد خرج داره

وقتي تميز باشه كه خرج نداره.ماشيني كه مثلا مدل 84 باشه و 60 هزار تا كار كرده باشه(گير مياد) با مدل 87 فرقي نداره.من خودم يك سمند خريدم در حد تيم ملي تميز بود مدل 83 ولي 80 تا كار كرده بود به قيمت 7.300.خوب 80 تا يعني 3 سال كار كرد.درسته كه 6 سال از عمرش ميگذره ولي 3 سال بيشتر كار نكرده.شما هم بايد بگردي يك همچين موجودي پيدا كني.

farshad bugatti
22-08-2010, 20:41
وقتي تميز باشه كه خرج نداره.ماشيني كه مثلا مدل 84 باشه و 60 هزار تا كار كرده باشه(گير مياد) با مدل 87 فرقي نداره.من خودم يك سمند خريدم در حد تيم ملي تميز بود مدل 83 ولي 80 تا كار كرده بود به قيمت 7.300.خوب 80 تا يعني 3 سال كار كرد.درسته كه 6 سال از عمرش ميگذره ولي 3 سال بيشتر كار نكرده.شما هم بايد بگردي يك همچين موجودي پيدا كني.
خرید ماشین دست دوم 2 دسته ی اون توصیه نمیشه!
- یکی ماشینی که استهلاکش زیاد باشه مثل سمند
- دومی مثل 206 که هزینه نگهداریش زیاد باشه!
برای سمند چه 10 سال کار کنه و په 2 سال 80 هزار تا رو من بار زیاد میدونم! با اون کیفیت مونتاژی که داره تو 80 هزار تا دیگه میریزه!
206 هم که خطر ناک تر از حتی لکسوسه!
405 کارکرده رو به اینا ترجیح میدم یا ریو!

nima_voroojak
22-08-2010, 22:04
خرید ماشین دست دوم 2 دسته ی اون توصیه نمیشه!
- یکی ماشینی که استهلاکش زیاد باشه مثل سمند
- دومی مثل 206 که هزینه نگهداریش زیاد باشه!
برای سمند چه 10 سال کار کنه و په 2 سال 80 هزار تا رو من بار زیاد میدونم! با اون کیفیت مونتاژی که داره تو 80 هزار تا دیگه میریزه!
206 هم که خطر ناک تر از حتی لکسوسه!
405 کارکرده رو به اینا ترجیح میدم یا ریو!

اقا فرشاد شما چی پیشنهاد میکنی

خودم بیشتر دوست دارم نو بخرم یا یه کارکرده سالم

هنوزم هاچبک تولید میشه

farshad bugatti
22-08-2010, 22:08
اقا فرشاد شما چی پیشنهاد میکنی

خودم بیشتر دوست دارم نو بخرم یا یه کارکرده سالم

هنوزم هاچبک تولید میشه
اگه انتظارات خودتون رو کامل بگید میشه شما رو بهتر راهنمایی کرد.

nima_voroojak
22-08-2010, 22:23
اگه انتظارات خودتون رو کامل بگید میشه شما رو بهتر راهنمایی کرد.

یه ماشینی میخوام که یشه خوب اسپرتش کرد راحت باشه هم از نظره رانندگی و هم از نظره راحتی و خیلی چیزای دیگه چون خیلی با ماشین بیرون میرم دوست دارم مصرف سوختش پایین باشه چون قبلا 405 داشتم مصرفش بالا بود دیگه همین

greena
22-08-2010, 23:32
سلام ودرود
خودرو ریو دست دوم ارزش خرید رو به نسبت قیمت دست دومش داره ؟

آرنولد بابام زینگر
23-08-2010, 09:00
آره ریو خوبه مدل 86 بگیری تمیز خوبه

ahriman323
23-08-2010, 18:54

111 چون abs داره و هیدرولیک هست توصیه میشه(abs برای پراید خیلی واجبه)
در ضمن برای اسپرت کردنش میتونی یک کار تک در بیاری .چهره ش جدیده.با خرج کم هم میشه اسپرتش کرد

ولی خوب زیرپاش پراید هست دیگه!به پای 206 نمیرسه
اگر برای تو شهر میخوای پراید بگیر اگر میری مسافرت 206 به شرطی که تمیزش را بگردی پیدا کنی
برای 111 حواست باشه تریم داشبرد و صندلیهاش جدید باشند

farshad bugatti
23-08-2010, 19:08
ماشینی میخوام که یشه خوب اسپرتش کرد راحت باشه هم از نظره رانندگی و هم از نظره راحتی و خیلی چیزای دیگه چون خیلی با ماشین بیرون میرم دوست دارم مصرف سوختش پایین باشه چون قبلا 405 داشتم مصرفش بالا بود دیگه همین

سیلو هم میتونه خوب باشه!
راحت و نرم - کم مصرف -پر شتاب

سلام ودرود
خودرو ریو دست دوم ارزش خرید رو به نسبت قیمت دست دومش داره ؟

اگه منظورتون اینه که دست دوم اون ارزش خرید داره نسبت به صفرش ، بله همین طوره....

111 چون abs داره و هیدرولیک هست توصیه میشه(abs برای پراید خیلی واجبه)
در ضمن برای اسپرت کردنش میتونی یک کار تک در بیاری .چهره ش جدیده.با خرج کم هم میشه اسپرتش کرد

ولی خوب زیرپاش پراید هست دیگه!به پای 206 نمیرسه
اگر برای تو شهر میخوای پراید بگیر اگر میری مسافرت 206 به شرطی که تمیزش را بگردی پیدا کنی
برای 111 حواست باشه تریم داشبرد و صندلیهاش جدید باشند

والا اولش منم میخواستم 111 رو پیشنهاد بکنم اما چون اصلا طراحیش و کیفیت ساختش (کلا با کیفیت ساخت پراید های جدید)
حال نمیکنم! و به همین خاطر کمتر پیشنهاد میکنم!

nima_voroojak
23-08-2010, 21:25
سیلو هم میتونه خوب باشه!
راحت و نرم - کم مصرف -پر شتاب

اگه منظورتون اینه که دست دوم اون ارزش خرید داره نسبت به صفرش ، بله همین طوره....

والا اولش منم میخواستم 111 رو پیشنهاد بکنم اما چون اصلا طراحیش و کیفیت ساختش (کلا با کیفیت ساخت پراید های جدید)
حال نمیکنم! و به همین خاطر کمتر پیشنهاد میکنم!

ممنون

سیلو ماشین خوبیه ولی دوست دارم هاچبک بخرم

واینکه از شکل 111 خوشم نمیاد و خوب چاره ای نیست قیمتش چنده

راستی امروز داشتم تو اینترنت میچرخیدم یه چیزی دیدم یه 206 تیپ 6 رنگ نوک مدادی:46: رو یه کی میداد 12 میلیون:18: بنظره شما چطوریه بنظره شما بخرمش

rami_hemi
24-08-2010, 09:03
مدل 206 چند بود؟
206 دست دو راحت نیست خریدنش خیلی دقت میخواد چون بعضی ها واقعا ازش بد جوری استفاده کردن و ماشین افتاده تو خرج .
سیلو هم هاچبک داره که واقعا زیبا هستش من خودم به شخصه خیلی از این مورد خوشم اومده البته به هاچبک بودنش نباید نگاه کنی چون جای بارش اندازه یه صندوقدار مثل 405 هستش (سیلو صندوقدار صندوق واقعا بزرگی داره حتی بزرگتر از تندر و سمند فقط کمی ارتفاع صندوق کم هستش)
اگه دنبال اسپرت کردنش هستی به اصطلاح من نسیم رو بیشتر توصیه میکنم تا 111 مروارید

nima_voroojak
24-08-2010, 11:10
مدل 206 چند بود؟
206 دست دو راحت نیست خریدنش خیلی دقت میخواد چون بعضی ها واقعا ازش بد جوری استفاده کردن و ماشین افتاده تو خرج .
سیلو هم هاچبک داره که واقعا زیبا هستش من خودم به شخصه خیلی از این مورد خوشم اومده البته به هاچبک بودنش نباید نگاه کنی چون جای بارش اندازه یه صندوقدار مثل 405 هستش (سیلو صندوقدار صندوق واقعا بزرگی داره حتی بزرگتر از تندر و سمند فقط کمی ارتفاع صندوق کم هستش)
اگه دنبال اسپرت کردنش هستی به اصطلاح من نسیم رو بیشتر توصیه میکنم تا 111 مروارید

مدل 84 بود

بنظرتون 206 تیپ 5 چطوریه ماشین خوبیه چون خودم 206 خیلی دوست دارم

MoHaMaD ZaNd
24-08-2010, 11:19
تیپ 5 که واقعا ماشین خوبی هستش ! اگه تمیزشو بتونین گیر بیارین خیلی خوبه !

rami_hemi
24-08-2010, 12:11
85 ترو تمیز الان 14 تومن باید باشه اینی که میگی 12 تومن میگه صد در صد یه موردی داره
تیپ 5 تمیزش رو گیر بیاری خیلی مورد خوبی هستش

nima_voroojak
24-08-2010, 15:40
85 ترو تمیز الان 14 تومن باید باشه اینی که میگی 12 تومن میگه صد در صد یه موردی داره
تیپ 5 تمیزش رو گیر بیاری خیلی مورد خوبی هستش

میشه منو درمورد تیپ 5 راهنمایی بکنید که به چه چیزاش توجه کنم ممنون

farshad bugatti
24-08-2010, 15:59
مدل 84 بود

بنظرتون 206 تیپ 5 چطوریه ماشین خوبیه چون خودم 206 خیلی دوست دارم

تیپ 5 که فوق العادس اما خب الان تمیزش خیلی سخت پیدا میشه و یکی از مشکلاتش اینه که مدل دست دوم اون کمی سخت تر فروش میره!
در ضمن هزینه نگهداریش نسبت به تیپ 2 و تیپ 3 خیلی بیشتره!

تیپ 5 تمیزش رو گیر بیاری خیلی مورد خوبی هستش.

رامین چه خبره؟!
همین با 12 تومن میشه تمیز ترین مدل 85 رو پیدا کرد!

میشه منو درمورد تیپ 5 راهنمایی بکنید که به چه چیزاش توجه کنم ممنون

کلا خرید 206 دست دو خطرناکه!
من تا 1 ماه پیش به سرم زده بود بخرم! اما همین 2 هفته پیش پشیمون شدم و معامله رو بهم زدم!
حالا جدا از انین که تیپ 5 رو از تهران بخری خیلی سخت میشه سالمشو پیدا کرد!
چون پدر ماشین برو مثل تیپ 5 رو تو شهری مثل تهران در میارن!

rami_hemi
24-08-2010, 19:59
رامین چه خبره؟!

فرشاد گاهی جمعه ها یه سر برو هفته بازار ماشین میفهمی 12 تومن رو روی چه ماشینهای میذارن .

soooot
25-08-2010, 03:25
هفته بازار ماشین دیگه کجاست؟ چجوریه؟

SAEEDSAMSUNG
25-08-2010, 04:26
آقا یکی به ما کمک کنه . دیگه نمیدونم چی بخرم!! 206 دوگانه سوز وی 2 و سمند ای اف 7 که دیگه اصلا نیست! ظاهرا ایران خودرو میخواد گرونش کنه! الان ماشین دوگانه سوز که راحت گیر میاد فقط 405 ! پرشیا هم که 18ونیمه! شما تا 16 تومن ماشین دوگانه سوز چیزی سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید ماشین دوگانه سوز تا 16 تومن

nima_voroojak
25-08-2010, 10:57
تیپ 5 که فوق العادس اما خب الان تمیزش خیلی سخت پیدا میشه و یکی از مشکلاتش اینه که مدل دست دوم اون کمی سخت تر فروش میره!
در ضمن هزینه نگهداریش نسبت به تیپ 2 و تیپ 3 خیلی بیشتره!

رامین چه خبره؟!

کلا خرید 206 دست دو خطرناکه!
من تا 1 ماه پیش به سرم زده بود بخرم! اما همین 2 هفته پیش پشیمون شدم و معامله رو بهم زدم!
حالا جدا از انین که تیپ 5 رو از تهران بخری خیلی سخت میشه سالمشو پیدا کرد!
چون پدر ماشین برو مثل تیپ 5 رو تو شهری مثل تهران در میارن!

میشه منو درمورد 206 تیپ 5 کارکرده راهنمایی کنید چون میخوام یکی بگیرم و بنظره شما کدوم رنگش بهتر از همس

farshad bugatti
25-08-2010, 15:07
فرشاد گاهی جمعه ها یه سر برو هفته بازار ماشین میفهمی 12 تومن رو روی چه ماشینهای میذارن .

بلعکس تو هفته بازار خیلی هم قیمت ها ارزونه! و انونقدر هم ارزونه که ادم به شک میوفته!
البته تازگیا اونا هم زرنگ شدن و قیمت هارو زیاد میگن اما من کاری با هفته بازار و غیر... ندارم!
الان با 12 تومن تمیز ترین مدل تیپ 5 سال 85 رو میشه پیدا کرد!

آقا یکی به ما کمک کنه . دیگه نمیدونم چی بخرم!! 206 دوگانه سوز وی 2 و سمند ای اف 7 که دیگه اصلا نیست! ظاهرا ایران خودرو میخواد گرونش کنه! الان ماشین دوگانه سوز که راحت گیر میاد فقط 405 ! پرشیا هم که 18ونیمه! شما تا 16 تومن ماشین دوگانه سوز چیزی سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید ماشین دوگانه سوز تا 16 تومن

یا دست دوم بخر یا اینقدر که برای ماشین دوگانه پافشاری میکنی یه 1 ماهی صبر کن!

میشه منو درمورد 206 تیپ 5 کارکرده راهنمایی کنید چون میخوام یکی بگیرم و بنظره شما کدوم رنگش بهتر از همس

رنگ که بستگی به خودتون داره اما من بیشتر با نقره ای موافقم!

brad pitt
25-08-2010, 15:24
206 تیپ 5 بدونه مشکل یه 85 فوق تمیز گیرت میاد

چون دیگه تو بورس نیست افتش از مدله صندوقدارش بیشتره

در مورد اون م که دنباله 206 دوگانست 1 ماهه دیگه صبر کن ببینیم دنیا دست کیه

nima_voroojak
25-08-2010, 17:50
سلام دوستان

یکی از دوستای من 206 تیپ 6 داره یکی دیگه هم تیپ 5 داره میخوان بفروشن اولی مدل 85 دومی هم مدل 84 بنظرتون کدوم رو بخرم

farshad bugatti
25-08-2010, 18:33
سلام دوستان

یکی از دوستای من 206 تیپ 6 داره یکی دیگه هم تیپ 5 داره میخوان بفروشن اولی مدل 85 دومی هم مدل 84 بنظرتون کدوم رو بخرم
قیمت هم بگید خوبه!
این دو هیچ فرقی با هم ندارن به جز اینکه تیپ 6 اتوماتیک هستش.

nima_voroojak
25-08-2010, 22:53
تیپ 5 رو میده 10,500,000

تیپ 6 رومیده 13,500,000

hessam_sz
25-08-2010, 23:41
تیپ 5 رو میده 10,500,000

تیپ 6 رومیده 13,500,000

به نظر من تيپ 5 رو بخريد چون تيپ 6 هم فروشش سخت تره هم اينكه اگر گيربكسش خراب بشه ديگه درست بشو نيست و از طرفي گيربكس اتومات رو 206 خيلي جالب نيست به نظر من و از شتاب ماشين كم ميكنه.
در ضمن اگر ماشينش بدون رنگ باشه قيمتش خيلي خوبه من 2 ماه پيش يك تيپ 5 84 با كاپوت و يك گلگير رنگ فروختم 10.500

arian-sr599
26-08-2010, 09:26
سلام دوستان
لطفاً منو راهنمایی کنید
یه ماشین میخوام بگیرم تا8تومان
بیشتر خانومم استفاده خواهد کرد
دو نفریم فقط منظور این که صندوق هم برام مهم نیست
بنظر شما 206 تیپ2 مدل چند تمیز گیرم میاد؟82زیاد تو روزنامه دیدم 7.5تا8
حالا تیپ2 206 مثلاً مدل82 بگیرم بهتره یا پراید صفر؟
اگه پراید،هاچ بک یا صبا یا 141؟
یا اصلاً چون ماشین اولمه برم پراید دست دوم بخرم؟
خیلی گیج شدم،از قاطی پاتی بودن سؤالام هم معذرت میخوام
ممنون

syamak790
26-08-2010, 09:44
سلام
یکم در مورد مخارج تیپ 5 206 می خواستم راهنماییم کنین
در صورت خرید یه مدل 85 کارکرد کم به نسبت سالش مثلا 70.000 حدودا مخارجش چجوریه ؟
به نسبت یه V8 صفر میگم

ممنون

Maziar_69
26-08-2010, 10:41
سلام دوستان
لطفاً منو راهنمایی کنید
ممنون

ببخشید با وجود اساتید تو این تاپیک من جواب میدم. :46:
به نظرم 206 مدل 82 خیلی ریسکه. هر لحظه ممکنه تو خرج بیفته و وقتی تو خرج افتاد واویلا ....
من پراید کارکرده رو پیشنهاد میکنم.
خیلی خیلی تمیزش رو میتونید پیدا کنید با این قیمت. :11:
پراید های صفر هم تازگی ها کیفیتش افت زیادی پیدا کرده.

nima_voroojak
26-08-2010, 10:42
سلام دوستان
لطفاً منو راهنمایی کنید
ممنون

بنظر من یه گل بخر

یه سری هم به این سایت بزن

SAEEDSAMSUNG
26-08-2010, 11:59
وای خداااااااااااااااا من چیکار کنم! عجب بازار خرابی داره ایران. لعنت به ایران خودرو

farshad bugatti
26-08-2010, 13:38
در ضمن اگر ماشينش بدون رنگ باشه قيمتش خيلي خوبه من 2 ماه پيش يك تيپ 5 84 با كاپوت و يك گلگير رنگ فروختم 10.500

پس خیلی گرون فروختی!
چون همین دو هفته پیش یکی دستم بود بدون رنگ! 10.800

سلام دوستان
لطفاً منو راهنمایی کنید
ممنون

با 7.5 - 8 تومن اصلا دنبال 206 نرو! به حرف نمایشگاه دار و غیره گوش نده! درسته که با 7 تومن 206 سوار میشی اما اگه بیوفته تو خرج باید خرج زانتیا رو بدی!
پراید اگه بتونی دست دو بگیری که خیلی خوبه! مثلا مدل های 85 - 86 تمیزشو پیدا کنی خوبه
در ضمن صبا و هاچبک (نسیم) خوبن هم قیافشون عامه پسنده و هم دست دومش خوب فروش میره.

سلام
یکم در مورد مخارج تیپ 5 206 می خواستم راهنماییم کنین
در صورت خرید یه مدل 85 کارکرد کم به نسبت سالش مثلا 70.000 حدودا مخارجش چجوریه ؟
به نسبت یه V8 صفر میگم
ممنون

تیپ 5 و v8 یکی هستن هیچ فرقی به جز صندوق عقب ندارن!
از لحاز خرج هم که 206 خرجش خیلی بالاست در مورد خرید خیلی دقت کن تا سرت کلاه نره!
اگه 70 هزار تا خوب باهاشس رانندگی بشه خوبه و هیچ مشکلی نداره.

mehdi-2009
26-08-2010, 13:38
وای خداااااااااااااااا من چیکار کنم! عجب بازار خرابی داره ایران. لعنت به ایران خودرو

مگه چی شده؟؟

arian-sr599
26-08-2010, 13:46
ممنون دوستان.تصمیم گرفتم هاچ بک۸۴ ۸۵ بخرم.موافقین؟زیر۶گیر میاد؟

farshad bugatti
26-08-2010, 13:53
ممنون دوستان.تصمیم گرفتم هاچ بک۸۴ ۸۵ بخرم.موافقین؟زیر۶گیر میاد؟
به هیچ عنوان گیر نمیاد! مگر تصادفی باشه با اینکه یه موردی داشته باشه!
از 6.400 کمتر اونم مدل 84 پیدا نمیشه.

rami_hemi
26-08-2010, 15:10
با عرض معذرت فرشاد دیگه توهم میزنی واقعا مطمئنی تو تبریز زندگی میکنی؟
قیمت نمایشگاهی مال همین امروز پراید هاچبک 85 بستگی به تمیزی ماشین داره 5.5 تا 6 تومن
مگه پراید صفرش چنده که ماشین 4-5 سال کار کرده این قیمت باشه
اصولیش ماشین واسه هر سال کار کردش واسه هر سال کار کردش 500 تومن میذاره زمین نمیدونم تو چطور واسه 4 سال کارکرد 1 تومن کم میکنی .یکم تو بازار بگرد مزنده بیاد دستت

arian-sr599
26-08-2010, 15:17
ممنون
امروز چندتا هاچ بک۸۴زنگ زدم؛۵۸۰۰؛۶۱۰۰همین حدودا...
تو همشهری خیلی قیمتای ۱۴۱ نسبت به صندوق دار بهتره.چرا؟
و اینکه بازاری هست(عبدل آباد؟) اونجا چجوریه؟
ممنون از کمکتون

rami_hemi
26-08-2010, 15:33
141 به خاطر نقطه ضعفهاش از جمله سر و صدای زیاد عقب ماشبن و کلا یه سری نا پایداری های عقب مشتری زیادی نداره واسه همین افت قیمتش بیشتر میشه .
عبدل آباد هم بازار هفتگی ماشین هستش یه روزای خاصی تو هفته اونجا میارن و ماشینا رو میفروشن .
اونجا شاید کمی قیمتها توهمی باشه ولی چون سر قمت رو میگن واسه چونه زدن جا زیاد دارن .

arian-sr599
26-08-2010, 15:41
ممنون:11:
پس فکر کنم برم دنبال هاچ بک۸۴بهتره

rami_hemi
26-08-2010, 23:17
اگه هاچبک کارتون رو را میندازه بله
صندوقدار تقربا 200 تومن گرونتر از هاچبک هستش

amco2k
27-08-2010, 10:51
سلام به همه دوستان و مخصوصا nomber1
lمیشه لطفا من رو در مورد تعویض موتور karsan با یه موتور دیزل دیگه که بهتر از خودش باشه راهنمایی کنید؟
ایمیل من :
amco2k@yahoo.com

farshad bugatti
27-08-2010, 11:23
با عرض معذرت فرشاد دیگه توهم میزنی واقعا مطمئنی تو تبریز زندگی میکنی؟
قیمت نمایشگاهی مال همین امروز پراید هاچبک 85 بستگی به تمیزی ماشین داره 5.5 تا 6 تومن
مگه پراید صفرش چنده که ماشین 4-5 سال کار کرده این قیمت باشه
اصولیش ماشین واسه هر سال کار کردش واسه هر سال کار کردش 500 تومن میذاره زمین نمیدونم تو چطور واسه 4 سال کارکرد 1 تومن کم میکنی .یکم تو بازار بگرد مزنده بیاد دستت
تو راست میگی!
مگه صبا 85 چنده که هاچ بک این قیمت باشه!
صبح تا شب نمایشگاه هستم!
البته من تو نمایشگاه هایی هستم که ماشین زیر 30 تومن ندارن!
اما خب مزنده پراید بخصوص صبا و 141 دستمه!
هاچ بک رو هم از این رو گفتم!

hessam_sz
27-08-2010, 17:08
اگه هاچبک کارتون رو را میندازه بله
صندوقدار تقربا 200 تومن گرونتر از هاچبک هستش

چي ميييييييييييي گي؟ظاهرا خودت بيشتر بايد تو بازار دور بزني.بابا خدا خيرت بده هاچ بك هميشه از صندوق دار گرونتر بوده.همين الان هم هست.الام ميشه بگي صفر 111 ارزونتره يا صفر 132؟هردوشون هم با ترمز و فرمون در نظر بگير.
111 9 تومن 132 8.200
به روش خودت هم كه حساب كنيم الان 111 9 تومن هست.1 تومن واسه قيافه و فرمون و ترمزش كه با هاچ بك معمولي تفاوت داره كم كن 2 تومن هم واسه افت ساليانه.ميشه چقدر؟6 تومن.البته بدون رنگ.ولي چون كمياب هست بيشتر از 6 هم خريد و فروش ميشه.علت گرونتر بودنش هم همين كمياب بودنش هست اگر نه معقول هم نيست كه گرونتر باشه.

rami_hemi
27-08-2010, 18:51
من دیشب قیمت کردم شاید هم اینجا صندوقدار گرونتره
2 تومن واسه افت سالیانه؟چه خبره؟
در مورد ماشین کمیاب یه نمه بازار فرق میکنه .هر چی باشه من یه جا رو نمیرم البته یه چیزی بگم من نظرم رو یه چیزی هستش تا ماشین رو نبینم کارکردش رو ندونم یه دور ماشین رو نرونم قیمت دقیق نمیدم
اینم که میگم مزنده بازار میگم هاچبک تو اینجا ها کمتر خریدار داره صندوقدار مشتری بیشتری داره و قیمتش بالاتر هستش
البته تو قیمت صفر هاچبک گرونتره
یه مورد دیگه هاچبک های مدل پایین 80 در مقایسه با نوع صندوقدارشون اینجا هم گرونتر هستن چوون این ماشینها بیشتر قطعات کره ای دارن و به خوشدستی معروف هستن

farshad bugatti
27-08-2010, 19:23
در مورد ماشین کمیاب یه نمه بازار فرق میکنه .هر چی باشه من یه جا رو نمیرم البته یه چیزی بگم من نظرم رو یه چیزی هستش تا ماشین رو نبینم کارکردش رو ندونم یه دور ماشین رو نرونم قیمت دقیق نمیدم
اینم که میگم مزنده بازار میگم هاچبک تو اینجا ها کمتر خریدار داره صندوقدار مشتری بیشتری داره و قیمتش بالاتر هستش
یه مورد دیگه هاچبک های مدل پایین 80 در مقایسه با نوع صندوقدارشون اینجا هم گرونتر هستن چوون این ماشینها بیشتر قطعات کره ای دارن و به خوشدستی معروف هستن
رامین ببخشید ها از روی کاغذ صحبت نکن!:31:
بیا برو چند تا نمایشگاه قیمت ها دستت بیاد!

SAEEDSAMSUNG
27-08-2010, 22:55
ســــــــــــــــلام آقا دیگه تصمیم خودمو گرفتم تو همین هفته میخوام برم پارس دوگانه سفید رنگ با ABS بنویسم . قیمت هم 18 و نیم تحویل 20 روزه! خدا لعنتشون کنه این مافیای خودرو ایران پدر مردمو درآورده ..... آقایون نظر بدید درمورد این ماشین..... به نظرتون انتخاب عاقلانه ای کردم؟؟؟ چون 206 صندوق دار دو گانه سوز اصلا گیر نمیاد اسم هم نمینویسن. زانتیا هم گیر آوردم ولی دیگه گاز برام خیلی مهمه! .................منتظر نظراتتون هستم درباره پارس...........

rami_hemi
27-08-2010, 23:06
فرشاد من به قدر کافی نمایشگاه و جمعه بازار ماشین میرم
یه دوستمم نمایشگاه داره
شما که یکیتون دارید ماشین 4 سال کار کرده رو با 1 تومن افت محاسبه میکنید یکیتونم میزنید تو سرش
خلاصه تحقیق برای همه ما لازم هستش :5:

farshad bugatti
27-08-2010, 23:44
ســــــــــــــــلام آقا دیگه تصمیم خودمو گرفتم تو همین هفته میخوام برم پارس دوگانه سفید رنگ با ABS بنویسم . قیمت هم 18 و نیم تحویل 20 روزه! خدا لعنتشون کنه این مافیای خودرو ایران پدر مردمو درآورده ..... آقایون نظر بدید درمورد این ماشین..... به نظرتون انتخاب عاقلانه ای کردم؟؟؟ چون 206 صندوق دار دو گانه سوز اصلا گیر نمیاد اسم هم نمینویسن. زانتیا هم گیر آوردم ولی دیگه گاز برام خیلی مهمه! .................منتظر نظراتتون هستم درباره پارس...........

اول گفتم 1 ماه صبر کن حالا که عجله داری من باشم یه پراید میخرم و یه مدتی باهاش سر میکنم تا وضعیت بازار درست بشه!
فوقش 500 هزار افت میکنه موقع فروش اما خب ماشین خوبی میگیری!
به اشغالی مثل پرشیا 18 تومن نمیدی که با 1 سال کاکرد هم بفروشی 3 تومن میزاره زمین!
حالا تصمیم گیری با خودتونه! از ما گفتن!

hessam_sz
28-08-2010, 00:42

سالي 500 تومن واسه 4 سال ميشه 2 تومن ديگه.
اينجا هم صندوق دار بيشتر خريدار داره ولي هاچبك اونقدر كميابه كه بازم تقاضاش از تعداد موجود در بازار بيشتره .الان يك هاچبك بذاري تو ويترين به شب نميرسه رو هوا ميزن.
بله اون مدل كره اي ها كه كلا قيمتشون فرق ميكنه.

SAEEDSAMSUNG
28-08-2010, 04:43
اول گفتم 1 ماه صبر کن حالا که عجله داری من باشم یه پراید میخرم و یه مدتی باهاش سر میکنم تا وضعیت بازار درست بشه!
فوقش 500 هزار افت میکنه موقع فروش اما خب ماشین خوبی میگیری!
به اشغالی مثل پرشیا 18 تومن نمیدی که با 1 سال کاکرد هم بفروشی 3 تومن میزاره زمین!
حالا تصمیم گیری با خودتونه! از ما گفتن!

چرا پرشیا آشغاله؟؟؟ مثلا چه فرقی بین پرشیا دوگانه سوز و 206 دوگانه سوز هست؟؟ پرشیا نخرم پس چی بخرم؟؟

arian-sr599
28-08-2010, 07:45
ممنون دوستان.تهران هاچ بک خیلی گرونتره!

hessam_sz
28-08-2010, 11:01
چرا پرشیا آشغاله؟؟؟ مثلا چه فرقی بین پرشیا دوگانه سوز و 206 دوگانه سوز هست؟؟ پرشیا نخرم پس چی بخرم؟؟

پرشيا آشغال نيست.پرشيا در حقيقت همون 405 فيس ليفت هست كه ميكنن تو ... مردم.واسه همين ارزش نداره آدم به خاطر يك تفاوت ظاهري پولش را دور بريزه.با پول يك پارس تك سوز مدل 87 ميشه يك 405 صفر دوگانه خريد.پرشيا نسبت به قيمتش آشغاله.

SAEEDSAMSUNG
28-08-2010, 12:39
پرشيا آشغال نيست.پرشيا در حقيقت همون 405 فيس ليفت هست كه ميكنن تو ... مردم.واسه همين ارزش نداره آدم به خاطر يك تفاوت ظاهري پولش را دور بريزه.با پول يك پارس تك سوز مدل 87 ميشه يك 405 صفر دوگانه خريد.پرشيا نسبت به قيمتش آشغاله.

از دید شما اینجوریه که ظاهر ماشین اصلا برات مهم نیست............

farshad bugatti
28-08-2010, 15:15
از دید شما اینجوریه که ظاهر ماشین اصلا برات مهم نیست............
ما نگفتیم که ظاهر پرشیا بده!
ما میگیم که پرشیا فقط از لحاز چهره ی ظاهری با 405 فرق داره اما قیمتش 4 میلیون و خرده ای گرونتره!
اگه بیایم ماشین های این رنج رو از هر لحاز با پرشیا مقایسه کنیم پرشیا هیچ حرفی برای گفتن نداره!
1- 206 صندوقدار
2- تندر 90
3- ورنا
4- سمند lx و xu7
من راه چاره رو تو پست قبلیم بهتون گفتم! اگه قبول نمیکنید همون پرشیا رو انتخاب کنید!

SAEEDSAMSUNG
28-08-2010, 17:02
آخرش با توجه به اینکه از پرشیا خوبی هایی از شما ندیدم! تصمیم به خرید

06 sd v8 سفید رنگ گرفتم که برام تحویل 40 روزه افتاد 16.600 تومن..... نظراتتون رو بدید در مورد تصمیمم

باتشکر:11:

hessam_sz
28-08-2010, 17:45
آخرش با توجه به اینکه از پرشیا خوبی هایی از شما ندیدم! تصمیم به خرید

06 sd v8 سفید رنگ گرفتم که برام تحویل 40 روزه افتاد 16.600 تومن..... نظراتتون رو بدید در مورد تصمیمم

باتشکر:11:

به نظر من از تصميم كبري هم بهتر بود:31:

fade2amin
28-08-2010, 21:07
دوستان بنظرتون پراید مدل 79 تمیز ( مطمئنم )، با 10 ماه بیمه و لاستیک صفر چقد میارزه ؟
شرمنده اگه Off شد، ممنونم .

farshad bugatti
28-08-2010, 21:22
دوستان بنظرتون پراید مدل 79 تمیز ( مطمئنم )، با 10 ماه بیمه و لاستیک صفر چقد میارزه ؟
شرمنده اگه Off شد، ممنونم .
قیمت نرمالش تو محدوده 4.600 هستش اگه خیلی تمیز باشه تا 4.900 - 5 تومن هم جا داره!

hessam_sz
28-08-2010, 21:46
فرشاد جان الان 82 دارن اين قيمت ميدن .به نظر من كه 4.300 آخر آخرش اگر خيلي خيلي تميز باشه و رنگ هم نداشته باشه.

farshad bugatti
28-08-2010, 21:52
فرشاد جان الان 82 دارن اين قيمت ميدن .به نظر من كه 4.300 آخر آخرش اگر خيلي خيلي تميز باشه و رنگ هم نداشته باشه.
اگه در مورد قیمت پراید بحق کنیم همیشه به اختلاف میرسیم!
چون قیمت هاش خیلی متافاوتو گیج کنندس!
اینو دیگه اشتباه نمیکنم خودم یه 10 روز پیش یکیش رو دیدم مدل 79 بود که 4.900 میگفت ، خیلی هم تمیز بود!
(والا اینو دیگه مطمئنم!)

rami_hemi
28-08-2010, 22:47
فرشاد پراید ماشینی هستش که با کارکردش قیمتش تفاوت میکنه 78 خودم دیدم 4.5 خریداری شد توسط بنگاه ولی ماشین واقعا کم کار کرد بود 10000 تا راه رفته بود و کلی بنزین داشت و جالب اینکه دوگانه سوز شده بود واسه همین نمیشه زیاد روش مانور داد تو نرمال بازار رو برای هر ماشینی بگیر و فرض کن ماشین هر سالی که کار کرده 20 هزار تا راه رفته پس با اون قضاوت کن .وقتی میای به قیمتهای پایین من ایراد میگیری من یه ماشین نرمال رو در نظر میگیرم نه یه ماشین کم کارکرد .

nima_voroojak
29-08-2010, 10:42
سلام دوستان من یه خورده دیگه دستم پول رسیده که شده 13 تومان حالا موندم دوباره 405 صفر بگیرم یا یه 206 تیپ 5 کارکرده درضمن نظرتونم درباره تیپ 6 هم بگید ممنون

farshad bugatti
29-08-2010, 14:37
فرشاد پراید ماشینی هستش که با کارکردش قیمتش تفاوت میکنه 78 خودم دیدم 4.5 خریداری شد توسط بنگاه ولی ماشین واقعا کم کار کرد بود 10000 تا راه رفته بود و کلی بنزین داشت و جالب اینکه دوگانه سوز شده بود واسه همین نمیشه زیاد روش مانور داد تو نرمال بازار رو برای هر ماشینی بگیر و فرض کن ماشین هر سالی که کار کرده 20 هزار تا راه رفته پس با اون قضاوت کن .وقتی میای به قیمتهای پایین من ایراد میگیری من یه ماشین نرمال رو در نظر میگیرم نه یه ماشین کم کارکرد .

رامین قربونت برم من کی ایراد گرفتم!
من گفتم قیمت نرمالش دور بر 4.600 است! همینی که شما گفتید!
اما گفتم یکی رو دیدم 4.900 میگفت خیلی تمیز بود شاید اون خیلی گرون بود!

سلام دوستان من یه خورده دیگه دستم پول رسیده که شده 13 تومان حالا موندم دوباره 405 صفر بگیرم یا یه 206 تیپ 5 کارکرده درضمن نظرتونم درباره تیپ 6 هم بگید ممنون

خب من مزایا و معایب هر کدومو میگم شما خودتون تصمیم بگیرید:
206 تیپ 5
قدرت و شتاب خوب - مصرف کم - امکانات و ایمنی خوب -
معایب: فضای کم داخل کابین و قسمت بار - قیمت گران قطعات بخصوص نسیت به تیپ 3 و تیپ2! - استهلاک زیاد به خاطر قدرت زیاد! خطرناک بودن مدل دست دوم ان!
206 تیپ 6
قدرت در حد تیپ 5 اما شتابش به خاطر اتوماتیک بودن کم شده! مصرفش هم زیاد تر شده. امکانات و ایمینیش هم مثل تیپ 5 هستش.جعبه دندش تیپ ترونیکه و لذت سواری خوبی به ادم میده.
معایب: تمامی اون ایراداتی که تیپ داره رو داره!
405
کم استهلاک - قدرت و شتاب متوسط - قیمت خوب قطعات نسبت به 206 (البته عمرشون هم کمه در عوض!)
صفر کیلومتر بودن ان!
معایب: مصرف زیاد - امکانات و ایمنی خیلی کم!

پیشنهاد من کنار اینا ریو هستش.بازم سوالی است در خدمتم.

nima_voroojak
30-08-2010, 13:58
206 تیپ 5
معایب: فضای کم داخل کابین و قسمت بار - قیمت گران قطعات بخصوص نسیت به تیپ 3 و تیپ2! - استهلاک زیاد به خاطر قدرت زیاد! خطرناک بودن مدل دست دوم ان!
206 تیپ 6
قدرت در حد تیپ 5 اما شتابش به خاطر اتوماتیک بودن کم شده! مصرفش هم زیاد تر شده. امکانات و ایمینیش هم مثل تیپ 5 هستش.جعبه دندش تیپ ترونیکه و لذت سواری خوبی به ادم میده.
405
کم استهلاک - قدرت و شتاب متوسط - قیمت خوب قطعات نسبت به 206 (البته عمرشون هم کمه در عوض!)
صفر کیلومتر بودن ان!

از این سه مورد کدوم بهتر

farshad bugatti
30-08-2010, 21:40
از این سه مورد کدوم بهتر
من مزایا و معایب هر سه تاشم گفتم شما خودتون ببینید با کدوم میتونید کنار بیاید اونو انتخاب کنید.

digitalrn
30-08-2010, 23:04
رامین قربونت برم من کی ایراد گرفتم!
من گفتم قیمت نرمالش دور بر 4.600 است! همینی که شما گفتید!
اما گفتم یکی رو دیدم 4.900 میگفت خیلی تمیز بود شاید اون خیلی گرون بود!

206 تیپ 5
206 تیپ 6
405
صفر کیلومتر بودن ان!

پیشنهاد من کنار اینا ریو هستش.بازم سوالی است در خدمتم.

میشه در مورد مزایای ریو توضیح بدید ؟ چرا این ماشیتن این همه مخالف داره من از هرکی برسیدم گفت مگه خلم ریو بگیرم( ولی من عاشق این ماشینم )در حالی که اکثرآ 405 رو ترجیح میدن

Highbury
31-08-2010, 00:40
سلام
دوستان نظرتون درمورد پژوی 207 چیه؟نسبت به 206 چه تفاوت هایی داره؟قیمتش چنده؟و اینکه از لحاظ جاداری نسبت به 206 چقدر تفاوت داره؟

Amir M.ohAma.D
31-08-2010, 01:46
لطفا نظرتونو در مورد اين مورد وموردايه شبيه اينو لطف ميكنين؟قيمته يه سالمش چنده؟ارزششو داره؟

Ehsan_2009
31-08-2010, 12:27
سلام دوستان

می خوام یه ماشین تو رنج 19 تا 20 تومان بخرم. چیزهایی که برای مهمه عبارتند از :

1- ترجیحا می خوام صفر باشه می خوام حداقل 3-4 سال سوار بشم.
2- توی شهر زیاد از ماشین استفاده نمی کنم بیشتر واسه آخر هفته و مسافرت می خوام
3- اهل اسپرت کردن و رانندگی اسپرتی نیستم.
4- ترجیح می دم صندوقدار باشه چون صفر زیاد می رم در ضمن سه نفر هم هستیم.
5- ماشین کم دردسر، کم استهلاک و کم مصرفی باشه. چون خیلی به ماشین حساسم و کوچکترین صدائی اذیتم می کنه می خوام چیزی باشه که کمتر برم تعمیرگاه
6- ایمنی ماشین و توان ماشین توی سبقت و توی جاده هم برام مهمه.
7- L90 نباشه می دونم ماشینه خیلی خوبیه اما با قیافش نمی تونم کنار بیام D:

خودم نظرم روی ورنا و V8 سفارشی هست. اما شنیدم این 206 های جدید که ECU شون رو عوض کردن یکمی مشکل داره و اون توان تیپ 5 رو نداره.

حالا ممنون می شم اگه دوستان باتجربه بتونن من تازه وارد رو راهنمایی کنند.

farshad bugatti
31-08-2010, 14:54
میشه در مورد مزایای ریو توضیح بدید ؟ چرا این ماشیتن این همه مخالف داره من از هرکی برسیدم گفت مگه خلم ریو بگیرم( ولی من عاشق این ماشینم )در حالی که اکثرآ 405 رو ترجیح میدن

ریو
مزایا: قدرت و شتاب خوب - کم مصرف - استهلاک پایین - قیمت مناسب قطعات - خدمات پس از فروش خوب - کیفیت ساخت قابل قبول
معایب: امکانات نسبتا کم (تو رنج قیمتی خودش طبیعیه!) - صدای موتور در داخل زیاده! اما - فضای کابینش نسبتا تنگ تره!
ایراداته ریو اونقدر بزرگ نیست که اگه بخری بهت بگن خل! از همه مهم تر قیمتش هم مناسبه و 13.600 دقیقا هم قیمتی با 405 هستش. به هر حال ازمن میشنوی در خرید ریو شک نکن که ماشین خوبیه.

سلام
دوستان نظرتون درمورد پژوی 207 چیه؟نسبت به 206 چه تفاوت هایی داره؟قیمتش چنده؟و اینکه از لحاظ جاداری نسبت به 206 چقدر تفاوت داره؟

207 و 206 هیچ فرقی با هم ندارن ! فقط قیافه 207 تغییر کرده و اتاق هم همونه.

hessam_sz
31-08-2010, 17:53
207 و 206 هیچ فرقی با هم ندارن ! فقط قیافه 207 تغییر کرده و اتاق هم همونه.

البته امكانات 207 مثل 206 تيپ 5 هست با يك سري تغييرات ظاهري

farshad bugatti
31-08-2010, 17:57
البته امكانات 207 مثل 206 تيپ 5 هست با يك سري تغييرات ظاهري
تنها تیپ 5 این امکانات رو نداره تیپ 6 و تیپ 3 هم با تیپ 5 امکانتش یکیه.
اینجوری بگم خوبه یا میتونیم بگیم تیپ 5 و تیپ 6 رو فیس لیفت کردن شده 207 که دو نوع دنده ای و اتوماتیک داره و یا یک کلمه بگیم 207 فول اپشن!:31:

Maziar_69
31-08-2010, 19:14
ایراداته ریو اونقدر بزرگ نیست که اگه بخری بهت بگن خل! از همه مهم تر قیمتش هم مناسبه و 13.600 دقیقا هم قیمتی با 405 هستش. به هر حال ازمن میشنوی در خرید ریو شک نکن که ماشین خوبیه.

فرشاد ریو دیگه 13600 نیست!!!!
فروش ریو تحویل 30 روزه شروع شده به قیمت کارخونه قیمت 12.700!!!!!
به نظرم خیلی خیلی خوبه.
تازه الان اینقدر تولیدشون زیاد بوده این چند وقتی که فروش فوری نداشتن که من از نمایندگی پرسیدم گفت معمولا چون ماشین زیاده تا 20-22 روز ماشینو میدیم و به 30 روز نمیکشه !!!

از سایت سایپا میتونین اینترنتی ثبت نام کنین.

ویرایش: :18::18::18::18::18:
همین الان رفتم تو سایت سایپا دیدم دوباره فروش فوری رو برداشتن و به جاش پیش فروش برای دی گذاشتن.
ولی تو این نمایندگی که من امروز تماس گرفتم هنوز اسم می نوشت...
تا دیشب هم تو سایت سای بود فروش فوری ولی الان... :13:

metallica is me
31-08-2010, 20:36
سلام دوستان برادر بنده الان یه 2 هفته ای هست میخواد یا بنز یا bmw بگیره ماشین فعلیش هیوندای جنسیس هست
خودش تو سایت دیده از z4 خوشش اومده حالا یه سوال تو ایران هست؟؟قیمتش چنده ؟؟؟
در کل از بنز و bmw در باره هر مدلش که تو ایران هست اگه بتونین یه اطلاعاتی بدید ممنون میشم (قیمت مهم نیست)

Amir M.ohAma.D
31-08-2010, 21:13
لطفا نظرتونو در مورد اين مورد وموردايه شبيه اينو لطف ميكنين؟قيمته يه سالمش چنده؟ارزششو داره؟

كسي نظري نداره؟

farshad bugatti
31-08-2010, 22:48
سلام دوستان برادر بنده الان یه 2 هفته ای هست میخواد یا بنز یا bmw بگیره ماشین فعلیش هیوندای جنسیس هست
خودش تو سایت دیده از z4 خوشش اومده حالا یه سوال تو ایران هست؟؟قیمتش چنده ؟؟؟
در کل از بنز و bmw در باره هر مدلش که تو ایران هست اگه بتونین یه اطلاعاتی بدید ممنون میشم (قیمت مهم نیست)

اخه اونقدر زیاده که 10 صفحه هم بنویسیم تموم نمیشه!
انتظاراتتون از ماشین چیه؟

Highbury
31-08-2010, 23:53
یعنی صدای ریو در حدی هست که باعث آزار بشه؟صدای کابینش حتی از 405 هم بیشتره؟
مصرف ریو چقدره؟

metallica is me
01-09-2010, 10:01
اخه اونقدر زیاده که 10 صفحه هم بنویسیم تموم نمیشه!
انتظاراتتون از ماشین چیه؟
ممنون از این که جواب دادید
حقیقتش من تو زمینه تویوتا خیلی وارد هستم ولی تو بنز و bmw خیر
تفاوت سبکها را اگه میشه بفرمایید ممنون میشم
مثلا تفاوت slk و clk در چی هست و قیمت هر کدومو اگه بفرمایید ممنون میشم
و تو bmw شما تو شاسی بلند بین x5 و x3 x6 و x1 تفاوتاشونو اگه بگید بازم ممنون میشم اگه قیمت هم دارید بفرمایید
قیمت و مقایسه تمام ماشین های سری 7 bmw و سری 6 بفرمایید
و آیا در ایران z4 هست ؟؟قیمت؟؟؟
راستی مینیمم قیمت پورشه از چنده منظورم این پرشه جدیداست نه اون قدیمی تر ها
اگه جواب به پستم طول میکشه هر وقت که زمانشو داشتید بفرمایید
ببخشید یه چیز دیگه اگه قیمت به دلار هر کدومو دارید هم بفرمایید یعنی قیمت خارج از ایران

KherKhere
01-09-2010, 11:03
سلام به همه دوستان .

من میخواستم یه C 200 KOMPRESSOR بخرم . حالا بهضی هاش زده کیت AMG و سقف پانورما .

حالا میخواستم ببینم این کیت AMG دقیقا" چیه و این سقف چیه ؟ این آوانگارد چیه ؟ چه فرقی با غیر آوانگارد داره ؟

بعضیاش مونیتور دارن بعضیاش ندارن ! مونیتور بعضیاش بزرگه و بعضیاش کوچیک ..

میشه یه کم توضیح بدین چه هستن اینا .

با تشکر ...

hessam_sz
01-09-2010, 13:57
تنها تیپ 5 این امکانات رو نداره تیپ 6 و تیپ 3 هم با تیپ 5 امکانتش یکیه.
اینجوری بگم خوبه یا میتونیم بگیم تیپ 5 و تیپ 6 رو فیس لیفت کردن شده 207 که دو نوع دنده ای و اتوماتیک داره و یا یک کلمه بگیم 207 فول اپشن!:31:

تيپ 3 كه موتورش 1600 نيست 1400 هست

farshad bugatti
01-09-2010, 14:41
یعنی صدای ریو در حدی هست که باعث آزار بشه؟صدای کابینش حتی از 405 هم بیشتره؟
مصرف ریو چقدره؟

نه اونقدر ها هم گوش خراش نیست اما در نوع خود کمی زیاده!
در ضمن مصرف ترکیبی ریو 9 لیتر در 100 کیلو متر هستش. که یکی از خودرو های کم مصرف تولید داخل هستش!

تيپ 3 كه موتورش 1600 نيست 1400 هست

چرا هیچ کس حرف های منو متوجه نمیشه؟!!!!
من گفتم امکاناتش یکیه نه موتورشون! دیگه اگه ندونم موتور تیپ 3 با تیپ 5 فرق نداره به معنی اینکه تا حالا تمام زندگیم بی معنی بوده!

و تو bmw شما تو شاسی بلند بین x5 و x3 x6 و x1 تفاوتاشونو اگه بگید بازم ممنون میشم اگه قیمت هم دارید بفرمایید
ببخشید یه چیز دیگه اگه قیمت به دلار هر کدومو دارید هم بفرمایید یعنی قیمت خارج از ایران

جواب پست شما هم طولانیه و هم خیلی وقت میخواد منم الان کمی کار دارم فردا یا تو پست خصوصی و یا همین جا براتون کامل شرح میدم!

سلام به همه دوستان .
من میخواستم یه C 200 KOMPRESSOR بخرم . حالا بهضی هاش زده کیت AMG و سقف پانورما .
حالا میخواستم ببینم این کیت AMG دقیقا" چیه و این سقف چیه ؟ این آوانگارد چیه ؟ چه فرقی با غیر آوانگارد داره ؟
بعضیاش مونیتور دارن بعضیاش ندارن ! مونیتور بعضیاش بزرگه و بعضیاش کوچیک ..
میشه یه کم توضیح بدین چه هستن اینا .
با تشکر ...

amg یک شرکت تیونینگ هستش و موتور هاش دست سازه!
کیت amg یعنی فقط اینکه با لوازم تیون میتونن قیافشو به amg تغییر بدن! نه موتور و سایر قسمت هاشو
با کیت amg قیافه ی ماشین اسپرت تر میشه!
بنز هم در چند تیپ عرضه میشه که تیپ ساده اون کلاسیک و بعد الگانس و از همه تکمیلتر اوانگارد هستش
البته چندین تیپ هم داره که در بعضی مدل های خاص استفاده میکنه!

آرشین
01-09-2010, 16:03
به برادرت بگو قید بی ام و ، بنز و دایملر رو بزنه که از همه نظر ایران رو تحریم کردند
باز میشه روی تویوتا فکر کرد حداقل لوازمش پیدا میشه
جنسیس ماشین کاملیه من بودم با این اوضاع نمی فروختم بلکه دوباره بی ام و ایران نماینده بزنه

arian-sr599
01-09-2010, 16:45
به برادرت بگو قید بی ام و ، بنز و دایملر رو بزنه که از همه نظر ایران رو تحریم کردند
باز میشه روی تویوتا فکر کرد حداقل لوازمش پیدا میشه
جنسیس ماشین کاملیه من بودم با این اوضاع نمی فروختم بلکه دوباره بی ام و ایران نماینده بزنه
تویوتا هم که ایران رو تحریم کرده

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

یه سوال دارم در مورد کارت سوخت.کجا می تونم بپرسم؟

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

KherKhere
01-09-2010, 18:37
جواب پست شما هم طولانیه و هم خیلی وقت میخواد منم الان کمی کار دارم فردا یا تو پست خصوصی و یا همین جا براتون کامل شرح میدم!

amg یک شرکت تیونینگ هستش و موتور هاش دست سازه!
کیت amg یعنی فقط اینکه با لوازم تیون میتونن قیافشو به amg تغییر بدن! نه موتور و سایر قسمت هاشو
با کیت amg قیافه ی ماشین اسپرت تر میشه!
بنز هم در چند تیپ عرضه میشه که تیپ ساده اون کلاسیک و بعد الگانس و از همه تکمیلتر اوانگارد هستش
البته چندین تیپ هم داره که در بعضی مدل های خاص استفاده میکنه![/QUOTE]

خیلی ممنون میشم اگه بیشتر بگین . فرق آوانگارد با غیر آوانگارد چیه ؟ چرا بعضیا مونیتور دارن بعضیا ندارن ؟

برای خرید یک C 200 سالم چه چیزایی رو باید مد نظر قرار داد ؟

ممنونم ....

hessam_sz
01-09-2010, 21:53
چرا هیچ کس حرف های منو متوجه نمیشه؟!!!!
من گفتم امکاناتش یکیه نه موتورشون! دیگه اگه ندونم موتور تیپ 3 با تیپ 5 فرق نداره به معنی اینکه تا حالا تمام زندگیم بی معنی بوده!
چرا قاطي ميكني فرشاد جان خب موتور هم جزو امكاناته ديگه

rami_hemi
01-09-2010, 23:26
خیل خیلی معذرت موترو و بخشهای فنی از کی جزو امکانات شدن؟
در ضمن یک سری از موتورها و کلا متورها و سیستم انتقال قدرت تو خیلی از مدلهای بی ام و باهم یکسان هستش
نه تنها بی ام و بلکه خیلی از خودر سازان اینجوری تولید میکنن . شما هنوز فرق دو تا سری رو باهم نمیتونید توضیح بدین من به چی شما دلخوش باشم که مشاوره میدین؟ها یکیتون بگید فرق سری 3 و سری 5 چی هستش؟
تا اینو نگید پستاتون رو پاک میکنم تا برید یاد بگیرید
آخه من از دست شما کجا برم شکایت کنم

farshad bugatti
02-09-2010, 18:27
خیلی ممنون میشم اگه بیشتر بگین . فرق آوانگارد با غیر آوانگارد چیه ؟ چرا بعضیا مونیتور دارن بعضیا ندارن ؟

برای خرید یک C 200 سالم چه چیزایی رو باید مد نظر قرار داد ؟

ممنونم ....

خب عزیز منم گفتم بنز هم تیپ های مختلفی داره و البته با سفارش ممالک مختلف اپشنش هم فرق میکنه!
اما در اصل همینی که در پست بالا گفتم:

hessam_sz
02-09-2010, 19:20
خیل خیلی معذرت موترو و بخشهای فنی از کی جزو امکانات شدن؟
در ضمن یک سری از موتورها و کلا متورها و سیستم انتقال قدرت تو خیلی از مدلهای بی ام و باهم یکسان هستش
نه تنها بی ام و بلکه خیلی از خودر سازان اینجوری تولید میکنن . شما هنوز فرق دو تا سری رو باهم نمیتونید توضیح بدین من به چی شما دلخوش باشم که مشاوره میدین؟ها یکیتون بگید فرق سری 3 و سری 5 چی هستش؟
تا اینو نگید پستاتون رو پاک میکنم تا برید یاد بگیرید
آخه من از دست شما کجا برم شکایت کنم

من غلط كردم تورو خدا پستامو پاك نكن تورو خدا:42::39:

metallica is me
02-09-2010, 19:21
یه سوال تو سایت bmw بعضی مدلها مثلا سری 6 یا ... یه m جلوشون هست مثل X5M میواستم تفاوتشو با مدل بدون M بدونم ممنون

farshad bugatti
02-09-2010, 19:38
یه سوال تو سایت bmw بعضی مدلها مثلا سری 6 یا ... یه m جلوشون هست مثل X5M میواستم تفاوتشو با مدل بدون M بدونم ممنون
منظور از M همون MPOWER هستش یک شرکت تیونینگ که اکثرا روی ماشینای بی ام دبلیو کار میکنه!

metallica is me
02-09-2010, 19:49
یعنی ماشین هایی که توسط این کارخونه تیونگ میشن از قابلیت های بهتری برخودار هستن؟؟؟
تفاوت قیمت هم دارن؟؟؟چقدر؟؟؟
تقریبا یه چیزی مثل AMG برای بنز؟؟

astrix
03-09-2010, 11:06
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
خوبین؟
نمی دونم یادتون هست یا نه من می خواستم 206 SD v8 بخرم.:27:
یادتون هست؟
حالا بی خیال.
من برام یه مشکلی پیش اومد که مجبور شدم که 206 نخرم :41:( آخه پ.لش برای یه کار دیگه لازم شد خانواده بودجه رو می خواست البته من خودم دانشجو هستم :45:یعنی خانواده پ.لش رو می هواست) نتونستم که بخرم:37:
ولی فعلا بودجه تا 2.500 دارم نظرتون راجبه خرید رنو چیه؟ بابام گفت که تا دست فرمونت راه بیفته برات رنو بهتره هم هر جا که کوچیک باشه راحت تر می تونی پارک کنی و کم مصرف و از این جور حرفا.:3:
من البته می خواستم که با ماششین هم تا یه حد خیلی کم ویروس بازی کنم :15:که فعلا نمی شه:23:
البته بابام گفت که می تونی ب ام و قدیمی هم بخری ولی نمی هوام یه ماشینه پر خرج بگیرم.
کمک کنید.
رنو برا من که می هوام تا دانشگاه برم و یه سری کلاس و برم یه کم ماشین سواری خوبه؟
رنو 5 بگیرم یا سپند؟
یه راهنمایی جامع بکنید مثل 206 که ئاقعا ازتون ممنونم.:42:
یه کم زود تر هم کمکم کنید.
دمتون گرم

آرشین
03-09-2010, 14:34
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
خوبین؟
نمی دونم یادتون هست یا نه من می خواستم 206 SD v8 بخرم.:27:
یادتون هست؟
حالا بی خیال.
من برام یه مشکلی پیش اومد که مجبور شدم که 206 نخرم :41:( آخه پ.لش برای یه کار دیگه لازم شد خانواده بودجه رو می خواست البته من خودم دانشجو هستم :45:یعنی خانواده پ.لش رو می هواست) نتونستم که بخرم:37:
ولی فعلا بودجه تا 2.500 دارم نظرتون راجبه خرید رنو چیه؟ بابام گفت که تا دست فرمونت راه بیفته برات رنو بهتره هم هر جا که کوچیک باشه راحت تر می تونی پارک کنی و کم مصرف و از این جور حرفا.:3:
من البته می خواستم که با ماششین هم تا یه حد خیلی کم ویروس بازی کنم :15:که فعلا نمی شه:23:
البته بابام گفت که می تونی ب ام و قدیمی هم بخری ولی نمی هوام یه ماشینه پر خرج بگیرم.
کمک کنید.
رنو برا من که می هوام تا دانشگاه برم و یه سری کلاس و برم یه کم ماشین سواری خوبه؟
رنو 5 بگیرم یا سپند؟
یه راهنمایی جامع بکنید مثل 206 که ئاقعا ازتون ممنونم.:42:
یه کم زود تر هم کمکم کنید.
دمتون گرم
رنو 5 بخر ولی انتظار ماشین بازی نداشته باش
در حد سفر شهری سبک جواب میده
ولی باز خرج داده
حسابی با رنو 5 باید دست انداز هارو یواش بری

SAEEDSAMSUNG
03-09-2010, 14:34
سلام به همگی . خواهشا تو این تاپیک زیر کمکم کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad bugatti
03-09-2010, 14:39
یعنی ماشین هایی که توسط این کارخونه تیونگ میشن از قابلیت های بهتری برخودار هستن؟؟؟
تفاوت قیمت هم دارن؟؟؟چقدر؟؟؟
تقریبا یه چیزی مثل AMG برای بنز؟؟
بله وقتی ماشینی تیون میشه قابلیت های دینامیکیش هم زیاد میشه و در نتیجه قدرت و شتابش هم زیاد میشه و به همین خاطر قیمتش هم بالاتر از مدل سادش میشه!
amg هم فقط رو مدل های بنز کار میکنه.

astrix
03-09-2010, 16:08
بازم سلام دوستای عزیزم.
اقا کسی می تونه برام عکسی از داخل رنو 5 یا سپند برام بذاره؟
من هودم پیدا نکردم.
ممنون می شم

آرشین
03-09-2010, 21:57
بازم سلام دوستای عزیزم.
اقا کسی می تونه برام عکسی از داخل رنو 5 یا سپند برام بذاره؟
من هودم پیدا نکردم.
ممنون می شم
بفرما !

البته این بهش رسیده انتظار چنین ظاهری از بقیه مدل ها نداشته باش این رو گذاشتم که استایل کلی دستت بیاد
بهتره یه سر به بنگاه واسه دیدن داخل ماشین بزنی

metallica is me
04-09-2010, 11:41
دوستان سلام لطفا اگر امکان داره بازه قیمتی این ماشینا رو بگید ممنون میشم
cls
s class
slk
bmw series 6
bmw series 7
bmw series 3
x5
x3
bmw z4
اگه قیمتشو به دلار یا یورو بگید ممنون میشم اگه قیمت ایران راهم دارید بفرمایید

fa13
04-09-2010, 18:28
دوستان سلام لطفا اگر امکان داره بازه قیمتی این ماشینا رو بگید ممنون میشم
cls
s class
slk
bmw series 6
bmw series 7
bmw series 3
x5
x3
bmw z4
اگه قیمتشو به دلار یا یورو بگید ممنون میشم اگه قیمت ایران راهم دارید بفرمایید
با اجازه دوستان حرفه ای
شما یه سر yahoo autos هم بزنی قیمت دلارش هست راحت میتونی همش رو ببینی هم امکانات و چیزهای دیگش رو
موفق باشید

APHROD
05-09-2010, 23:12
با سلام
سه گزینه ال نودی رو برای خرید مدنظر دارمبه نظزر شما کدام مناسبترند:
ال نود E2 نیمه فول مدل 87 نقره ای با کمی خط و خش میگه 12/400
ال نود E1 فول مدل 87 نقره ای 12/500
E1 نیمه فول 88 مشکی با رینگ و لاستیک و گارانتی 13/100

ترمز ای بی اس چقدر هزینه میبره ..ایربگ سرنشین چطور؟
با تشکر

wvktv
06-09-2010, 05:20
سلام من حدود 25 تومن پول دارم بین ماکسیما مدل 84 و زانتیا 87 موندم مزدا 3 هم مدل 86 حدود 27 قیمتشه منم بیشتر از 25 نمی تونم هزینه کنم نظر شما چیه راستی من دانشجوی شهرستان هستم و هفته ای یه بار میرم و می یام

armin_punisher6
06-09-2010, 07:17
سلام من حدود 25 تومن پول دارم بین ماکسیما مدل 84 و زانتیا 87 موندم مزدا 3 هم مدل 86 حدود 27 قیمتشه منم بیشتر از 25 نمی تونم هزینه کنم نظر شما چیه راستی من دانشجوی شهرستان هستم و هفته ای یه بار میرم و می یام
عزیز من ماکسیما صفرش 39 تومانه.شما چه جوری میخواین 84 رو 25 تومان گیر بیاری؟
زانتیا نگیر چون ماشین پر خرجیه مخصوصا اینکه دسته دوم بگیری.
اگه مزدا3 واقعا مطمئنی که تمیزه و مشکلی نداره بگیر در غیر اینصورت gen2 صفر هم میتونی و ماشین خیلی خوبیه.ولی فکر کنم 26 تومانه.

آرشین
06-09-2010, 14:25
با سلام

با تشکر
گزینه آخر منطقی تره منتها تا 12.800 مناسبه
ترمز ای بی اس انواع مختلف داره بهتره واسه ایربگ و ترمز به نمایندگی مراجعه کنید

farshad bugatti
06-09-2010, 15:48
سلام

با تشکر

خب E1 فول از لحاز قیمتی اقتصادی تره و امکاناتش خوبه و مدل 87 اون هم افت قیمتشو کرده من باشم گزینه دومی رو انتخاب میکنم!

خب من باشم ماکسیما رو انتخاب میکنم! اما باید اینو در نظر گرفت که با لیتری 400 تومن بنزین اونم با مصرف زیاد ماکسیما با شرایط دانشجویی میتونید کنار بیاید یه نه؟
زانتیا هم ماشین پر دردسری هستش و زیادی گرون! اگه با این پول اوانته صفر بخری خیلی با صرفه تره!
(اوانته هم یکی دیگر از گزینه های منه!)

عزیز من ماکسیما صفرش 39 تومانه.شما چه جوری میخواین 84 رو 25 تومان گیر بیاری؟

ماکسیما پراید نیست که سالی 500 تومن زمین بزاره! کلا قیمت نرمال ماکسیما مدل 84 از 23 هست تا 26 تومن.

اگه مزدا3 واقعا مطمئنی که تمیزه و مشکلی نداره بگیر در غیر اینصورت gen2 صفر هم میتونی و ماشین خیلی خوبیه.ولی فکر کنم 26 تومانه.

منم با ایشون موافقم! جنتو هم از گزینه های خیلی خوبی هستش و مصرفش هم خیلی کمه!

saeedss
07-09-2010, 01:49
در حال حاضر پراید 132 بهتره یا صبا؟
حالا به غیر از قضیه خرید و فروشش چون الان 132 داره فراگیر میشه مثل صبا و تو شهرها زیاد میبینیم.پس قطعا خرید و فروشش هم بهتر انجام میشه.
حالا میخام ببینیم در حال حاضر صبا بهتره یا 132؟
تاپیک هایی که در این باره هست تقریبا مال یک سال پیشه اما میخام ببینیم جدیدا تغییری توشون ایجاد شده یا نه؟

shifter
07-09-2010, 11:22
كمري 2006 گرند رنگ سفيد با 80 هزار تا كاركرد 35 ميليون ميارزه؟؟
گرون نميگه طرف؟؟

اخه تو روزنامه ديدم مدل 2007 GL اتومات با 50 هزار تا كاركرد هم 35 ميليون بود!!!

mehdi-2009
07-09-2010, 11:32
حال حاضر پراید 132 بهتره یا صبا؟
حالا به غیر از قضیه خرید و فروشش چون الان 132 داره فراگیر میشه مثل صبا و تو شهرها زیاد میبینیم.پس قطعا خرید و فروشش هم بهتر انجام میشه.
حالا میخام ببینیم در حال حاضر صبا بهتره یا 132؟
تاپیک هایی که در این باره هست تقریبا مال یک سال پیشه اما میخام ببینیم جدیدا تغییری توشون ایجاد شده یا نه؟

دوست عزیز برتری صبا مربوط به خرید وفروش تنها نبوده که الان بخواد با132 یکی بشه.....132 کیفیت ساختش از صبا خیلی کمتره که علتش هم معلومه چون سایپا توش دست برده اصلا معلوم نیست چه جوری این ماشینو توش دست بردن که بعد از 10-20هزار کارکرد کل بدنش میفته به سر وصدا

در ضمن ممکنه تو تاپیک های ما بعد از 1سال تغییری ایجاد بشه ولی تو ماشین های ایرانی بعد از 100سال هم تغییری از لحاظ کیفی انجام نمیشه جز این که بیان چراغ های ماشین را یه کمی گرد کنن یا واسش مه شکن بذارن..

farshad bugatti
07-09-2010, 15:23
كمري 2006 گرند رنگ سفيد با 80 هزار تا كاركرد 35 ميليون ميارزه؟؟
گرون نميگه طرف؟؟

اخه تو روزنامه ديدم مدل 2007 GL اتومات با 50 هزار تا كاركرد هم 35 ميليون بود!!!
شک نکن که کمری 2006 رو با 35 تومن خیلی گرون میگه حتی اگه فوق العاده تمیز باشه!
کمری 2007 خیلی میارزه به این با این قیمت!و مزایاش هم بیشتره مثلا مصرف کم - راحتی بیشتر - استهلاک کم و فراوانی قطعات و امکانات بیشتر.
فقط از لحاز موتوری ضعیف تره.

muhakh
08-09-2010, 13:50
با سلام خدمت دوستان
با 10 تومان به نظر شما ریو انتخاب خوبیه؟
بیشتر برای تو شهر میخوام. حالا سالی 2 بار هم مسافرت طولانی.
ظاهر ماشین برام مهم نیست.
مصرف کم و امکانات ماشین برام مهمه.
به سر وصدا خیلی حساسم.
خرج هم در حد کارمندی میتونم براش بکنم.

mehdi-2009
08-09-2010, 14:07
سلام خدمت دوستان
با 10 تومان به نظر شما ریو انتخاب خوبیه؟
بیشتر برای تو شهر میخوام. حالا سالی 2 بار هم مسافرت طولانی.
ظاهر ماشین برام مهم نیست.
مصرف کم و امکانات ماشین برام مهمه.
به سر وصدا خیلی حساسم.
خرج هم در حد کارمندی میتونم براش بکنم.
دوست عزیز اگه خانواده کم جمعیتی هستید و جاداری ماشین خیلی براتون مهم نیست ریو ماشین خیلی خوبیه هم از نظر مصرف سوخت و تقریبا از نظر امکانات.....ضمنا ماشین کم سر وصدا وکم خرجی هم هست
اگه بازم شک داشتید مطرح کنید تا بیشتربحث کنیم.

landscape
08-09-2010, 18:12
سلام و خسته نباشيد به دوستان عزيز...يه سئوال داشتم راجع به ماشينهاي دنده اتوماتيك...درسته كه بعضي اوقات اين ماشينها قاط ميزنن و ممكنه خطرآفرين باشن...آيا كسي تجربه اي داشته؟؟يا چيزي شنيده؟؟ ميشه به ماشينهاي دنده اتوماتِ خارجي(البته) اعتماد كرد؟؟

ممنون

KherKhere
08-09-2010, 19:12
سلام دوستان .

من یه چیزی امروز شنیدم . C 200 مدل 2009 با کیت و سقف پانوراما و دنده پشت فرمان ؟

میخواستم ببینم قضیه این دنده پشت فرمان چیه ؟ یغنی اتومات نیستن اینا ؟

ممنون ....

muhakh
09-09-2010, 09:11
دوست عزیز اگه خانواده کم جمعیتی هستید و جاداری ماشین خیلی براتون مهم نیست ریو ماشین خیلی خوبیه هم از نظر مصرف سوخت و تقریبا از نظر امکانات.....ضمنا ماشین کم سر وصدا وکم خرجی هم هست
اگه بازم شک داشتید مطرح کنید تا بیشتربحث کنیم.
دوست عزیز ممنون
ما دو نفر هستیم .
ادم هایی مثل من نمی تونند ریسک بکنن و یه ماشین بگیرن ببینن چطوره اگه بد بود عوضش کنن. من هم مجبورم با اطلاعات کافی این ماشین رو بگیرم که لااقل تا 4 سال دیگه اذیت نکنه. حالا با این شرایط :
به نظر شما ریو ماشینی هست که اینطوری باشه؟

mehdi-2009
09-09-2010, 15:06
پس باتوجه به اینه که دو نفر هستید ریو واستون مناسبه
در ضمن شما اگه بتونید پولتون را به 11 برسونید ویه ریو تمیز مدل 87گیر بیارید ،ریو ماشینی نیست که بخواد اذیت کنه
یکی از اشناهای خودمون پارسال یه87 گرفت با 50هزار کارکرد 11700الانم خیلی ازش راضیه ومثل صفر داره واسش کار میکنه.

ramin_pilot
10-09-2010, 11:59
سلام خسته نباشید
یه ماشین می خواستم تا حداکثر قیمت 18 میلیون (خودم 206 تیپ 6 یا مزدا323 در نظر دارم) لطفا راهنمایی کنید
مرسی

Dark.Life
12-09-2010, 11:23
یکی از آشناهای ما میخاد یه ماشین از خانواده سمند بگیره ... البته نه اینکه سمند دوست داشته باشه :دی چون به نظرش تو این رنج قیمت چیز دیگه ای گیر نمیاد
حالا به نظر شما از بین انواع سمند و سورن کدومش به صرفه تره ؟
اگه موتور EF7 گیر بیاد که خیلی بهتره
تو سایت ایران خودرو نگاه کردم فقط سمند معمولی EF7 هست و سورن ELX
سورن ELX به نظرتون چطوره و قیمتش حدوداً چند درمیاد ؟ کلاً نسبت به قیمتش ارزش داره ؟
سورن TU5 چطوره ؟
کلاً بهترین انتخاب بین اینا چیه ؟

راسی بگم از ماشین چی میخاد
جادار بودن
راحت بودن برای مسافرت
کم مصرف بودن ... اگه گاز سوز باشه بهتره

amirr13
12-09-2010, 12:49
فعلا که ایران خودرو EF7 دوگانه رو تخته کرده تو مرکز فروش هاش وگرنه بهترین گزینه از خانواده سمنده
سورن نسبت به lx جز همون سپر و چراغ و آینه که زشت ترش کرده چیزی نداره
اما قراره سورن elx داشبرد متفاومتی داشته ، من ندیدم و تا نبینم نظری نمیدم

tu5 هم که همون موتور 1600 16 سوپاپه که رو 206 بود ، موتور خوبیه ولی باید دید رو وزن سنگین سمند و سورن همونقدر خوب جواب میده که رو 206 جواب داد؟
این بستگی داره که گیربکس این موتور رو تغییر مناسب بدن یا ندن ، فعلا جوابشو پس نداده

senaps
12-09-2010, 23:03
سلام
یه سوال خرکی و راحت:
اقا جیپ الان چه مدلی پیدا میشه؟! صفرش هست؟
راستش من از ماشین فقط اینو میدونم که پرایدمون 5 تا دنده داره و اگه تو دنده 1 گازو تا اخر بزنم،تا 100 تا هم میره ولی بعدش باید برد دادش تحویل نمایندگی...!!!!
یه مدت هم پیکان داشتیم!(خیلی قدیم...)
من ایلام هستم...
یه جیپ دست یه بابایی دیدم،وقتی خودمو تو اون مجسم میکنم عاشقش خودم میشم!!!میشه لطف کنین بگین اصلا چیزی که من بهش جیپ،اونیه که دیگران هم بهش میگن جیپ؟!!!(اخه مامان من از کمری و سانتافه و پرادو رو میگه پژو تا خود پژو رو...!!)

این جیپ ها یه سریشون هست که سقف ندارن....اینا خب ایلام هواش قاطی پاتیه!!!یعنی یه روز افتابیه یه روز بارونی...مثلا همین چند روز پیش وسط مرداد بارون بارید اونم به چه شدتی!!!
خلاصه اینکه خوب نمیشه!!!سقف نداره ولی باید بشه یه جواریی تو موقع لزوم سقف دارش کرد نه؟!!!(حالا با سقف خالی باشه هم مهم نیست....)

اینا خرجشون چطوریه؟!
مثل خر کار میکنن؟ منظروم تو کوه رفتن و اینا سوسول نیستن؟ چقد بدم میاد بعضی ها رو که ماشین شاسی بلند خریدن و از اسفالت به اینور نمی برنش!!!!
من میخوام ماشینم از دیوار راست بره بالا!!که هیچ،سنگ و اینا هم حالیش نباشه...!!!البته میدونم که جیپم تانک نیست!!!و فقط منظورم از حالیش نبودن اینه که مثل پراد واسم از کوه بالا نره!!!(یه جورایی دخترونه که هر سه قدم میره،چار قدم تلو تلو میخوره به عقب!!!)

بعدشم اینا کولر و بخاری و اینا دارن؟!! سرعتشون چقدره و اینکه نو هم دارن؟ حدود قیمتوشن چقدره؟
راستی رانندگی با اینا راحته؟! اخه مثلا من رانندگی با پیکان و سمند و 206 و پرشیا ی سفید!(این ماشین بالا دست نداره هنوز نه؟!!) روندم رانندگی هر کدومشون زمین تا اسمون با اون یکی فرق میکنه......
خلاصه اینکه یه ماشین که وقتی ازش پیاده میشی مثل تو فیلما باشه!!!
هموطنروی که گفتم عاشق کوه گردی و اینجور چیزا انم تو زمستون هستم....ایلام هم کوهستانی و باحاله.....
خلاصه اینکه جیپ که من میگم اصلا چیه و چجوریه؟!!! و اینکه چه رنج قیمتی داره و اینکه کلا مقاومه؟! سقفش چجوریه؟ میتونه در بیاد؟ کلا ماشین سووسلیه با قیافه ی مردونه یا واقعا مرده و کوه نوردی میکنه؟

Memonex
13-09-2010, 01:47
سلام به همه دوستان.
خانواده من بین خرید 206 مدل وی 8 سفارشی و معمولی موندن. اگه ممکنه یه توضیح کامل (شامل امکانات و مقایسه دقیق) و همچنین تصویر از داخل و بیرون هر دوشون اراده بدید ممنون میشم.
همچنین از کاربران با تجربه و حرفه‌ای تقاضا دارم که چه رنگی رو پیشنهاد می‌کنند. من نظرم خودم روی سفیده و نقره‌ای رو اصلا دوست ندارم. از چند نفر پرسیدم میگن سفید اگه خط بیوفته زیرش سیاه میشه ولی نقره‌ای اینطوری نیست که خودم خندم گرفت.
در نهایت با توجه به اینکه حدودا یک میلیون تومان اختلاف قیمت وجود داره. شما خرید وی 8 معمولی رو ترجیح میدید یا سفارشی؟
با تشکر و سپاس از شما...

total_overdose
13-09-2010, 02:02
سلام به همه دوستان.
خانواده من بین خرید 206 مدل وی 8 سفارشی و معمولی موندن. اگه ممکنه یه توضیح کامل (شامل امکانات و مقایسه دقیق) و همچنین تصویر از داخل و بیرون هر دوشون اراده بدید ممنون میشم.
همچنین از کاربران با تجربه و حرفه‌ای تقاضا دارم که چه رنگی رو پیشنهاد می‌کنند. من نظرم خودم روی سفیده و نقره‌ای رو اصلا دوست ندارم. از چند نفر پرسیدم میگن سفید اگه خط بیوفته زیرش سیاه میشه ولی نقره‌ای اینطوری نیست که خودم خندم گرفت.
در نهایت با توجه به اینکه حدودا یک میلیون تومان اختلاف قیمت وجود داره. شما خرید وی 8 معمولی رو ترجیح میدید یا سفارشی؟
با تشکر و سپاس از شما...
سلام دوست عزیز
اگه نوع سفارشیش منظورت همون لیمیتد هست اصلا سراغش نرو که نمیصرفه.
سپرها و دستگیره هاش که رنگشون سیاهه همرنگ بدنه کردن که بعد یه مدت هم رنگشون میریزه.
اگه رنگ سفید بگیری وقتی سپر و دستگیره ها سیاه باشه خیلی شیکتر تا کلا سفید.
رینگشم آلومینیومی هست و لاستیکشم احتمالا خارجیه همون مارکی که قبلا رو 206 میزاشتن که بازم ارزش نداره میتونی با تفاوت حداکثر 230 الی 240 بهترین لاستیک رو روش بزاری تازه 205 و لاستیک خودشم 120 الی 130 ور میدارن.
توشم دستگیره هاش و پنجره های هواش تریم چوب تیره هست که اصلا زیبا هم نیست البته از نظر من.
و در آخر 1 میلیون تفاوت قیمت که ارزششو نداره.:46:

Dark.Life
13-09-2010, 10:55
راستش من از ماشین فقط اینو میدونم که پرایدمون 5 تا دنده داره و اگه تو دنده 1 گازو تا اخر بزنم،تا 100 تا هم میره ولی بعدش باید برد دادش تحویل نمایندگی...!!!!

:دی
نه بابا 100 تا کجا بوده ؟ ماکسیما هم 100 تا نمیره دنده 1
ماشینایی که انژکتوری هستن رو یه دور موتور خاصی که براشون تعیین شده کامپیوترشون جریان بنزینو محدود میکنه که دور موتور بیشتر از یه حدی بالاتر نره ... پراید تقریباً 6200 هست که با این دور موتور فوق فوقش 50 تا بره
ماشینای کاربراتوری هم خیلی بیشتر از این نمیرن ... چون به هر حال حداکثر قدرت موتور تو پراید نزدیک 5000 دور هست و هر چی بیشتر بشه قدرت موتور میاد پایین ... دیگه فوق فوقش تا دور موتور 7000 بره

اقا جیپ الان چه مدلی پیدا میشه؟! صفرش هست؟

جیپ خودش یه کمپانیه ولی تو ایران به تویوتا های قدیمی شاسی بلند (ارتشی) هم میگفتن جیپ تویوتا :دی
اگه منظورت اینا هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهش میگن جیپ صحرا
آخرین سری که تولید شده طرفای سال 80 بوده
من یه مدت پیش با یکیش یه دوری زدم
باهاش 120 تا رفتم ولی به خاطر گیربکس سنگین سرعت بالا دور موتورو خیلی بالا میبره و بهش فشار میاد
خیلیم خطرناکه این سرعت چون راحت چپ میکنن ... کلاً بیشتر از 100 تا پیشنهاد نمیشه
این سری آخریا موتور میتسوبیشی 16 سوپاپ روشون هست با سرسیلندر آیمینیومی ... اینا تمیزش 4 5 تومن می ارزه دیگه بتروکنه 6 تومن
واسه کوه خیلی عالی هستن و کم نمیارن
اینی که من سوار شدم خودش کولر نداشت و گزاشته بودن روش
بخاریم که همه ماشینا دارن
رانندگی باهاشون سخت نیست فقط مثله سواری نیست که تو پیچ بشه تند بری راحت چپ میکنن
ترمزشونم خیلی قوی نیست

farshad bugatti
13-09-2010, 10:56
سلام دوستان .

من یه چیزی امروز شنیدم . C 200 مدل 2009 با کیت و سقف پانوراما و دنده پشت فرمان ؟

میخواستم ببینم قضیه این دنده پشت فرمان چیه ؟ یغنی اتومات نیستن اینا ؟

ممنون ....

هم میشه به صورت اتومات تعویض کرد و هم میشه از پشت فرمان تعویض کرد.

سلام خسته نباشید
یه ماشین می خواستم تا حداکثر قیمت 18 میلیون (خودم 206 تیپ 6 یا مزدا323 در نظر دارم) لطفا راهنمایی کنید
مرسی

خب تیپ 6 صفر کیلو متره و مزدا دست دوم و امکانات تیپ 6 هم فول اپشن و پیزی کم نداره!
مزدا خودش ماشین خیلی خوبیه اما من پیشنهادم اینه که اگه جاداری براتون مهم نیست 206 تیپ 6 اما اگه جاداری براتون مهمه مزدا و در کنار اون 206 SD رو براتون پیشنهاد میکنم.

یکی از آشناهای ما میخاد یه ماشین از خانواده سمند بگیره ... البته نه اینکه سمند دوست داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif چون به نظرش تو این رنج قیمت چیز دیگه ای گیر نمیاد
حالا به نظر شما از بین انواع سمند و سورن کدومش به صرفه تره ؟
اگه موتور EF7 گیر بیاد که خیلی بهتره
تو سایت ایران خودرو نگاه کردم فقط سمند معمولی EF7 هست و سورن ELX
سورن ELX به نظرتون چطوره و قیمتش حدوداً چند درمیاد ؟ کلاً نسبت به قیمتش ارزش داره ؟
سورن TU5 چطوره ؟
کلاً بهترین انتخاب بین اینا چیه ؟

راسی بگم از ماشین چی میخاد
جادار بودن
راحت بودن برای مسافرت
کم مصرف بودن ... اگه گاز سوز باشه بهتره

سورن ELX که فعلا موجود نیست!
سمند EF7 هم تولیدش فعلا قطع شده (1 هفته ای در مسافرت بودم نمیدونم تولیدش شروع شده یا نه!)
اما در کل سمند از هر لحاز بهترین گزینه برای ایشون هست.

سلام به همه دوستان.
با تشکر و سپاس از شما...

امکاناتش زیاد وسوسه انگیز نیست مثلا روکش صندلی ها و غربیلک فرمان چرمی و چراغ ترمز عقب LED و چند تا چیز جزئی!
اگه1 میلیون رو داری و برات زیاد فشار نمیاره و میخوای ماشین رو چند سال استفاده کنی سفارشی بخر!

Dark.Life
13-09-2010, 11:14
سورن ELX که فعلا موجود نیست!
سمند EF7 هم تولیدش فعلا قطع شده (1 هفته ای در مسافرت بودم نمیدونم تولیدش شروع شده یا نه!)
اما در کل سمند از هر لحاز بهترین گزینه برای ایشون هست.

سمند EF7 که میشفروشن البته بنزینی ... فروش نقدی 15600
تو روزنامه یکی پیدا کردم دوگانه سوز سفید صفر میگه 17000 تومن

حالا به نظر شما می ارزه بنزینیشو بگیریم خودمون گاز سوز کنیم یا همین دوگانه رو بگیریم ؟

راسی اینا ABS دارن یا نه ؟

farshad bugatti
13-09-2010, 11:18
سمند EF7 که میشفروشن البته بنزینی ... فروش نقدی 15600
تو روزنامه یکی پیدا کردم دوگانه سوز سفید صفر میگه 17000 تومن

حالا به نظر شما می ارزه بنزینیشو بگیریم خودمون گاز سوز کنیم یا همین دوگانه رو بگیریم ؟

راسی اینا ABS دارن یا نه ؟
اره ABS دارن و به نظر من گازسوزشو بخری بهتره.

hoomi_gta
13-09-2010, 12:41
آقا ماشین دست دوم تا 25 میلیون چی میشه خرید؟؟ پیشنهاد شما چیه؟ خیلی جاگیز نباشه کم مصرف هم باشه.

senaps
13-09-2010, 13:05
بهش میگن جیپ صحرا
آخرین سری که تولید شده طرفای سال 80 بوده
من یه مدت پیش با یکیش یه دوری زدم
باهاش 120 تا رفتم ولی به خاطر گیربکس سنگین سرعت بالا دور موتورو خیلی بالا میبره و بهش فشار میاد
خیلیم خطرناکه این سرعت چون راحت چپ میکنن ... کلاً بیشتر از 100 تا پیشنهاد نمیشه
این سری آخریا موتور میتسوبیشی 16 سوپاپ روشون هست با سرسیلندر آیمینیومی ... اینا تمیزش 4 5 تومن می ارزه دیگه بتروکنه 6 تومن
واسه کوه خیلی عالی هستن و کم نمیارن
اینی که من سوار شدم خودش کولر نداشت و گزاشته بودن روش
بخاریم که همه ماشینا دارن
رانندگی باهاشون سخت نیست فقط مثله سواری نیست که تو پیچ بشه تند بری راحت چپ میکنن
ترمزشونم خیلی قوی نیست

اره اره....افرین....چقد سک سیه این ماشین!
انصافا خیلی خوشکله.....من اینو با لمبورگینی هم عوض نمیکنم!!!البته با پرشیا ی سفید شک نمیکنم....

4-5 تومن عالیه...اینا از کجا گیر میان؟! من تو ایلام اینا رو زیاد ندیدم!!!(فقط یکی)(من عاشق همین رنگشم!!!)

پس تو کوه و کمر کم نمیارن....خیلی خوبه....اینکه ترمزشون زیاد قوی نیست یعنی چی؟
کلا ترمز بگیر که هست؟!!کمک و اینا هم داره؟....
اینا رو میشه دستکاریشون هم کرد؟

Dark.Life
13-09-2010, 13:25
اره اره....افرین....چقد سک سیه این ماشین!
انصافا خیلی خوشکله.....من اینو با لمبورگینی هم عوض نمیکنم!!!البته با پرشیا ی سفید شک نمیکنم....

4-5 تومن عالیه...اینا از کجا گیر میان؟! من تو ایلام اینا رو زیاد ندیدم!!!(فقط یکی)(من عاشق همین رنگشم!!!)

پس تو کوه و کمر کم نمیارن....خیلی خوبه....اینکه ترمزشون زیاد قوی نیست یعنی چی؟
کلا ترمز بگیر که هست؟!!کمک و اینا هم داره؟....
اینا رو میشه دستکاریشون هم کرد؟

باید بگردی ... تو خیابون اگه دیدی از صاحبش بپرس یا کاغذ بزار رو شیشش
تو اینترنتم میتونی بگردی ولی قیمتارو زیادی بالا نوشتن باید باهاشون چونه بزنی
والا ترمز همشون نمیدونم ضعیف باشه ... اینی که من دیدم ضعیف بود ... ممکنه مشکل از خودش بوده باشه
کمک که 100% دارن ... اصلش کمکشه
دستکاری از چه نظر ؟
اگه میخای کاری کنی که سرعتش بیشتر بشه اصلاً بدرد این کار نمیخورن
واسه کوهم به خاطر گیربکس قوی و کمک نیازی به دست کاری نیست
اینا خیلی خشکن مخصوصاً اگه کسی عقب بشینه خیلی اذیت میشه
اگه یه چیزی میخای که هم تو جاده راحت باشه هم تو کوه پاترول 2 در بگیر
البته واسه کوه این جیپا یه چیز دیگس

farshad bugatti
13-09-2010, 13:54
آقا ماشین دست دوم تا 25 میلیون چی میشه خرید؟؟ پیشنهاد شما چیه؟ خیلی جاگیز نباشه کم مصرف هم باشه.
تویوتا یاریس - پروتون جنتو - انواع 206(هاچ بک و صندوق دار).
شما نظرتون چیه؟
البته من منظورتون رو از جاگیز نفهمیدم! اما فکر کنم منظورتون جاگیر هستش و منم این ماشینا رو براتون پیشنهاد دادم که کم مصرف هم هستند.

shifter
13-09-2010, 14:00
تويوتا كرولا نسل قبل!:46:

mjmorteza
14-09-2010, 09:39
اساتید ارجمند به نظر شما پراید دوگانه ، هیدرولیک و ABS دار صفر بیشتر می ارزه یا یه پژو پارس ای ال ایکس مدل 83 رنگ مشکی

البته من هنوز پارس رو ندیدم ولی دار 8.5 میلیون می فروشه از نظر شما کدوم بهتره

و در چه صورت این پارس به این قیمت می ارزه؟ آخه تمیزش فکر نکنم کمتر از 13 باشه

hoomi_gta
14-09-2010, 10:02
تويوتا كرولا نسل قبل!:46:
تو چه قیمتی میشه گیر اورد؟ به نظرت بین مگان 200 دسته دوم و این کرولا نسل قبل کدوم بهتر است؟

landscape
14-09-2010, 14:26
سلام و خسته نباشيد به دوستان عزيز...يه سئوال داشتم راجع به ماشينهاي دنده اتوماتيك...درسته كه بعضي اوقات اين ماشينها قاط ميزنن و ممكنه خطرآفرين باشن...آيا كسي تجربه اي داشته؟؟يا چيزي شنيده؟؟ ميشه به ماشينهاي دنده اتوماتِ خارجي(البته) اعتماد كرد؟؟

ممنون
؟
چرا كسي جواب نداد؟

farshad bugatti
14-09-2010, 15:17
تو چه قیمتی میشه گیر اورد؟ به نظرت بین مگان 200 دسته دوم و این کرولا نسل قبل کدوم بهتر است؟
خب هر کدوم جای خودشو داره من باشم مگان رو انتخاب میکنم.
هم طراحی جذاب تری داره و هم بازار فروش دست دومش بهتره!

mmasoudd
14-09-2010, 16:08
سلام به همه
دوستان من یه 40 - 50 صفحه از تاپیک رو خوندم و از نظرات دوستان استفاده کردم

بیشتر مطالب در مورد محدوده قیمت و انتخاب ماشین مناسب اون رنج قیمت بود

اما سئوال من اینه که در مورد خرید ماشین کار کرده به چه چیزهایی باید توجه کنیم که سرمون کلاه نره؟
من خیلی اطلاعات ندارم. اگر دوستان پاسخ این بحث رو بدن فکر کنم که خیلی مفید باشه! (حداقل برای من و امثال من)

من خودم می خوام تو همین یکی دو ماه یه پراید کارکرده تا 7 تومان بگیرم.
چه نکاتی رو هنگام خرید باید مد نظر قرار بدم

ممنونم

fa13
14-09-2010, 17:43
سلام به همه
دوستان من یه 40 - 50 صفحه از تاپیک رو خوندم و از نظرات دوستان استفاده کردم

بیشتر مطالب در مورد محدوده قیمت و انتخاب ماشین مناسب اون رنج قیمت بود

اما سئوال من اینه که در مورد خرید ماشین کار کرده به چه چیزهایی باید توجه کنیم که سرمون کلاه نره؟
من خیلی اطلاعات ندارم. اگر دوستان پاسخ این بحث رو بدن فکر کنم که خیلی مفید باشه! (حداقل برای من و امثال من)

من خودم می خوام تو همین یکی دو ماه یه پراید کارکرده تا 7 تومان بگیرم.
چه نکاتی رو هنگام خرید باید مد نظر قرار بدم

ممنونم
با اجازه اساتید
دوست عزیز بر میگرده به تجربه شما ماشین کلی ریزه کاری داره(خودمم چیزی نمیدانم)
راهش یه مکانیک مطمئن و مطلع هست و صافکار برا بدنه که با مبلغ کمی حله :13: