PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

farshad bugatti
07-12-2009, 23:14
سلام دوستان
من قرار یک خوردو سمند l3 lx بگیرم به نظر شما بنزینی بهتر یا دوگانه سوز ؟
منتظر جوابتون هستم ممنون .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

خب بنزینی 100% خوبه... شما میتونی سمند پایه گاز سوز بخری.قیمتش هم دور بر 16 تومن هستش.

برام فرقی نمیکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

من بودم با این این پول پراید میخریدم کلا با 4 تومن به جز پراید ماشینی نمیتونی پیدا کنی که کم دردسر باشه به هر حال این نظر منه! باز دوستان میان کمک میکنن.

سلام کسی از شرایط فروش ویژه ایران خودرو برای دهه فجر خبر نداره سالهای قبل چه طوری بود

سال قبل که بد نبود امسال رو نمیدونم یه سری به سایت ایران خودرو بزنید...

mania2000
07-12-2009, 23:51
منم کاملا با نظر داداش فرشید موافقم پراید بسیار گزینه مناسبی هستش فکر کنم بتوانی یک مدل هشتاد به پایین پیدا
کنی ولی شانس تو مدتی هست قیمت پراید قدری بالا رفته بخاطر سهمیه سوخت نگران نباش توکل بر خدا پیدا می کنی

daneshjooyan
08-12-2009, 19:50
راستي سه تا سوال در مورد خريد ماشين دست دوم
اول اينكه قيمت ماشين كاركرده در اخر فصل زمستان بالاتر مي ره يعني كلا نزديكاي عيد قيمت ماشين مي ره بالا يا نه؟ مثلا قيمت خريد يه پرايد كاركرده چقدر مي ره بالا؟؟؟
دوم اينكه اونهايي كه ماشين كاركرده خريدن از خريدشون راضي بودن يا نه چون من مي خوام تا اواخر امسال يه پرايد كاركرده بخرم ولي مي ترسم اين ماشي دست دوم توي خرج افتاده باشه و اذيت كنه
و سوم اينكه خريد يه پرايد صفر براي من كه تازه گواهينامه گرفتم بهتره و يا اينكه همون پرايد دست دوم بگيرم به صرفه تره
ممنون مي شم جواب بديد

rami_hemi
08-12-2009, 21:02
راستي سه تا سوال در مورد خريد ماشين دست دوم
اول اينكه قيمت ماشين كاركرده در اخر فصل زمستان بالاتر مي ره يعني كلا نزديكاي عيد قيمت ماشين مي ره بالا يا نه؟ مثلا قيمت خريد يه پرايد كاركرده چقدر مي ره بالا؟؟؟
دوم اينكه اونهايي كه ماشين كاركرده خريدن از خريدشون راضي بودن يا نه چون من مي خوام تا اواخر امسال يه پرايد كاركرده بخرم ولي مي ترسم اين ماشي دست دوم توي خرج افتاده باشه و اذيت كنه
و سوم اينكه خريد يه پرايد صفر براي من كه تازه گواهينامه گرفتم بهتره و يا اينكه همون پرايد دست دوم بگيرم به صرفه تره
ممنون مي شم جواب بديد

اولا اول تابستون و اواخر سال به خاطر بیشتر شدن خرید و فروش کمی قیمتها بالا میره پراید نسبت به مدلی که میخوای بخری از 200 تا 500 تومن میتونه بره بالا
بستگی به دقت توی انتخابت داره هر کسی دقت نکنه ماشین بدی بخره نا راضی میشه اونی که درست بخره راضی هستش چرا خودت رو بیخود میترسونی واقتی ماشین صفر هم بخری خرج داره بخصوص پراید از همون روز اول خرج داره سیمکشی اتصالی داره احتمال قوی گیربکس پراید صفر تا حالا ندیدم یکی درست باشه و این چیزا هر ماشینی خرج داره گفتم که با یه کار بلد برو دنبال ماشین دقت کن ماشین داغون نندازن بهت
من چند بار بهتون بگم صفر مناسب نیست نیست برادر من نیست عزیز من تا بیای دستت گرم بشه ماشین رو توی هر چاله چوله میندازی بخوای فردا روز عوض کنی ماشین 1 سال کرکدعه رو ازت میخرن جای ماشین 5 سال کار کرد افت قیمشت زیاده بازم خود دانی من فقط نظرم رو گفتم
ماشین کارکرده واسه شما مناسبه چون دیگه افت قیمتش رو کرده .

daneshjooyan
08-12-2009, 21:31
اولا اول تابستون و اواخر سال به خاطر بیشتر شدن خرید و فروش کمی قیمتها بالا میره پراید نسبت به مدلی که میخوای بخری از 200 تا 500 تومن میتونه بره بالا
بستگی به دقت توی انتخابت داره هر کسی دقت نکنه ماشین بدی بخره نا راضی میشه اونی که درست بخره راضی هستش چرا خودت رو بیخود میترسونی واقتی ماشین صفر هم بخری خرج داره بخصوص پراید از همون روز اول خرج داره سیمکشی اتصالی داره احتمال قوی گیربکس پراید صفر تا حالا ندیدم یکی درست باشه و این چیزا هر ماشینی خرج داره گفتم که با یه کار بلد برو دنبال ماشین دقت کن ماشین داغون نندازن بهت
من چند بار بهتون بگم صفر مناسب نیست نیست برادر من نیست عزیز من تا بیای دستت گرم بشه ماشین رو توی هر چاله چوله میندازی بخوای فردا روز عوض کنی ماشین 1 سال کرکدعه رو ازت میخرن جای ماشین 5 سال کار کرد افت قیمشت زیاده بازم خود دانی من فقط نظرم رو گفتم
ماشین کارکرده واسه شما مناسبه چون دیگه افت قیمتش رو کرده .

مرسي از جوابتون از اينكه وقت گزاشتيد
چشم چشم چشم ماشين صفر ديگه به هيچ وجه نمي خرم!!! به توصيه شما عمل مي كنم عزيز
مي گم طرفاي ارديبهشت بخرم چي خوبه قيمتا هرچند خيلي من عجولم و تا پول دستم بياد مي رم سراغ خريد

reza2pars
08-12-2009, 22:52
جریان فروش 3 مرحله ای 405 ایران خودرو چه جوریه سودش رو چه جوری محاسبه میکنن سود انصرافش چی من که سر درنیاوردم
اینم لینک آگهیشه اگه میشه یه توضیح کامل بدین ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooyan.saj
09-12-2009, 14:28
1. من دنبال یک ماشین صفر هستم که
اولا زیر 25 تومن باشه
دوما فروش اقساطی داشته باشه
سوما شیک و با کلاس باشه
شما بگین چی بگیرم.....

2. با توجه به جمیع جوانب ماشین دوگانه سوز بهتره یا یگانه سوز؟

farshad bugatti
09-12-2009, 23:11
2. با توجه به جمیع جوانب ماشین دوگانه سوز بهتره یا یگانه سوز؟

اولا زیر 25 تومن باشه

اینایی که میگم خوبن اما از فروش اقساطیش خبر ندارم!!!
اوانته دنده ای - پروتون جنتو - مگان 1600

سوما شیک و با کلاس باشه

شیک و با کلاس بودن سلیقه ای هستش خودتون باید از قیافش خوشتون بیاد...
اما اگه انتظارات دیگه و اساسی رو بگین مثلا اینکه سرعت میخواین - برای درون شهر - مسافرت - جادار - کم مصرف و....

دوگانه سوز بهتره یا یگانه سوز؟

خب ماشین بنزینی 100% خوبه اما پایه گاز سوز ها فرق میکنه و ارزش خرید داره...

pooyan.saj
10-12-2009, 08:13
سلام مجدد با تشکر از توجهتون
اوانته رو که چک کردم فروش اقساطی نداشت و از جنتو هم که خوشم نمیاد میمونه مگان 1600. میشه قیمتشو بگین
من شنیدم رو مگان های 1600 موتور لوگان نصب شده اگه اینجوری باشه که خیلی ستم آدم واسش 25 تومن بده
واسه من کم مصرف بودن و جادار بودن بیشتر مهمه
به نظر شما بین پارس معمولی و مگان کدوم به نسبت قیمتش بیشتر می صرفه میشه مزایا و معایب هرکدومو بگین یا راهنماییم کنید که از کی بپرسم؟

farshad bugatti
10-12-2009, 22:37
من شنیدم رو مگان های 1600 موتور لوگان نصب شده اگه اینجوری باشه که خیلی ستم آدم واسش 25 تومن بده

حجمشون یکیه اما توان مگان 115 اسب بخاره که در مقابل تندر 105 اسب بخار تولید میکنه در ضمن در راحتی کابین و لوکس بودن و نرمی و هندلینگ مگان خیلی از تندر خوبه...

واسه من کم مصرف بودن و جادار بودن بیشتر مهمه
همون مگان گزینه خوبی میتونه باشه

به نظر شما بین پارس معمولی و مگان کدوم به نسبت قیمتش بیشتر می صرفه میشه مزایا و معایب هرکدومو بگین یا راهنماییم کنید که از کی بپرسم؟

پارس معمولی نزدیک به 18 میلیون قیمتشه!اما همون 405 هستش که 4 میلیون به خاطر قیافش اختلاف قیمت دارند... پس اصلا ارزش خرید نداره مگر اینکه فقط ماشینو به خاطر قیافش بخری... اما شما گفتی که کم مصرف باشه که پارس اصلا کم مصرف نیست و اصلا قابل مقایسه با رنو مگان نیست در برتری مگان شک نکن انتخاب خیلی خوبیه.

isbn
10-12-2009, 23:09
با سلام
بین آزرا و سوناتا کدوم رو پیشنهاد میکنید من کلا فرق بین این دو رو نمیدونم اگه بگید فرقشونو (کلا از لحاظ موتوری و امکانات)
ممنون میشم.

farshad bugatti
10-12-2009, 23:20
بین آزرا و سوناتا کدوم رو پیشنهاد میکنید من کلا فرق بین این دو رو نمیدونم اگه بگید فرقشونو (کلا از لحاظ موتوری و امکانات)
ممنون میشم.

من این دو رو مقایسه میکنم در اخر خودتون نتیجه گیری کنید
ازرا موتورش پرقدرته 6 سیلندر هستش ولی سوناتا 4 سیلندره
تو امکانات هم سوناتا ماشینه نیمه لوکسی هستش و ازرا ماشینه تمام لوکس است و از سطح نظر سطح تجهیزات خیلی بهتر از سوناتا هستش در عوض سوناتا مصرف کمی نسبت به ازرا داره به خاطر موتور ضعیف.... البته شتاب و سرعت سوناتا هم در حد قابل قبولی است.
در کل ازرا بهتر از سوناتاست.

isbn
10-12-2009, 23:25
من این دو رو مقایسه میکنم در اخر خودتون نتیجه گیری کنید
ازرا موتورش پرقدرته 6 سیلندر هستش ولی سوناتا 4 سیلندره
تو امکانات هم سوناتا ماشینه نیمه لوکسی هستش و ازرا ماشینه تمام لوکس است و از سطح نظر سطح تجهیزات خیلی بهتر از سوناتا هستش در عوض سوناتا مصرف کمی نسبت به ازرا داره به خاطر موتور ضعیف.... البته شتاب و سرعت سوناتا هم در حد قابل قبولی است.
در کل ازرا بهتر از سوناتاست.

خیلی ممنون میشم یه اطلاعات یا یه منبعی که امکانات این دو خودرو داشته باشه معرفی کنید یه چیزی تو مایه هایه کاتالوگ منظورمه.

farshad bugatti
10-12-2009, 23:39
مشخصات فنی "هیوندای آزرا" فول آپشن
پیشرانه 6 سیلندر
حجم موتور (سی سی) 3300
تعداد سوپاپ در هر سیلندر 4، زمانبندی متغیر سوپاپ های ورودی و خروجی
حداکثر قدرت (اسب بخار/دور در دقیقه) 235
حداکثر گشتاور (نیوتن متر/دور در دقیقه) 6000/303
شتاب 0 تا 100 (ثانیه) 8/7
حداکثر سرعت (استاندارد/آزمایش شده) 240/237
سیستم انتقال قدرت 5 دنده خودکار مجهز به سیستم تیپترونیک
سیستم ترمزها/قطر دیسک (میلی متر) دیسکی خنک شونده با ABSوEBD/جلو: 296×28، عقب: 281×10
قفل تا قفل فرمان (میلی متر) 2/3
طول×عرض×ارتفاع (میلی متر)
فاصله بین محورها
چسبندگی به جاده 89%
ضریب مقاومت آیرودینامیک 33%
ابعاد و نوع لاستیک 55/235
سطح صدای داخل اتاق با موتور روشن (دسی بل) 34
مصرف سوخت در شهر/جاده (لیتر) 4/10 ـ 8/9
گنجایش سوخت (لیتر) 75
----------------------------------------------

هیوندای ازرا امکانات داخلی
◄وزن 1640 کیلو

◄حد اکثر سرعت 237
◄ دارای 8 کیسه هوای ایمنی
◄ سیستم ترمز ضد قفل ABS
◄سیستم الکترونیکی پایداری و تعلیق خودرو ESP
◄ سیستم برف پاک کن با قابلیت یخ زدایی و سنسور باران
◄ سنسور هشدار دهنده موانع(دنده عقب) و چراغ های مه شکن جلو و عقب
◄پرده برقی با تنظیم اتوماتیک جهت دنده عقب
◄ اینه دید عقب الکتروکرومیک با قابلیت تنظیم انعکاس نور
◄ اینه های بغل با تنظیم الکتریکی و دارای گرمکن و تا شوندگی الکتریکی با تنظیم اتوماتیک زاویه دید جهت دنده عقب
◄رینگ اسپرت چرخها و زاپاس R17
◄ سیستم ضد سرقت ایمو بلایزر و ریموت کنترل
◄ کولر تمام اتوماتیک با سیستم کنترل کیفیت هوا و فیلتر جهت سرنشینان جلو و عقب
◄ تودوزی و صندلی های تمام چرم
◄ صندلی راننده و سرنشین جلو با تنظیم الکتریکی ودارای گرم کن
◄تنظیم اتوماتیک صندلی- اینه های بیرونی و فرمان با دو حافظه (IMS)
◄سیستم تثبیت سرعت cruise control ))
◄محاسب حرکت (Trip computer)
◄ رادیو پخش+دیسک چنجر نصب شده در داشبورد با ظر فیت 6 دیسک+امپلی فایر مجزا و Subwoofer با 8 بلند گو
◄کنترل رادیو پخش از روی فرمان
◄ شیشه ها با قابلیت کاهش نور افتاب و سقف برقی سانروف(دو حالته)
◄قفل مرکزی و شیشه بالا بر برقی جلو و عقب
◄فرمان هید رولیک تلسکوپی با قابلیت تنظیم الکتریکی و حافظه
◄صندلی های عقب کاملا تاشو
◄قفل ایمنی کودک
◄کمک فنر های گازی Sachs(جلو وعقب)
-------------------------------------------
سوناتا 2009

◄وزن 1493
◄باک 70 لیتر
◄حداکثر سرعت 214
◄6 کیسه هوای ایمنی
◄ABS (ترمز ضد قفل + سیستم ترمز دیسکی جهت چرخهای عقب)
◄رینگ الومینیومی 16 اینچ
◄سیستم ضد سرقت ایموبلایزر
◄پشت سریهای جلو با قابلیت عکس العمل در برابر ضربه
◄گرمکن صندلی راننده و سرنشین جلو
◄سیستم اتوماتیک روشنایی چراغ های جلو بر اساس میزان روشنایی محیط (Auto light)
◄سیستم پخش صوتی MP3 با ظرفیت 6 دیسک + Subwoofer+تیونر+ پورت Aux + + USB +IPO
◄دارای 4 بلندگو
◄کنترل سیستم صوتی از روی فرمان
◄ سیستم تثبیت سرعت cruise control ))
◄محاسب حرکت (Trip computer)
◄سیستم هشدار دهنده موانع (دنده عقب)همرنگ بدنه
◄شیشه ها با قابلیت کاهش نور افتاب و سقف برقی سانروف( دو حالته )
◄پوشش کروم دستگیره بیرونی درب ها و جلو پنجره
◄کنسول وسط به همراه محفظه لوازم
به اینجا هم سری بزن:

ess_1362
11-12-2009, 13:43
دوست عزیز یک سوالی داشتم

می خواستم بدونم یک تندر 90 E2LP فول رنگ آبی متالیک صفر با قیمت 14800000 می ارزه

تمام مخارج هم به عهده خود فروشنده هست و من هیچ خرجی متحمل نمی شم

ضمن اینکه نمایندگی همین رنگ را تحویل 20 روزه میده 15000000

پیشاپیش تشکر

rami_hemi
11-12-2009, 16:19
به تظر من به صرفه هستش وانتخاب خوبی هستش و اینکه همه مخارج رو فروشنده یمده یعنی شما فقط پول میدی و وقتت رو فقط میذاری واسه یه دو سه تا امضا و گرفتن پلاک

reza2pars
12-12-2009, 09:33
شرایط فروش 405 ویژه دهه فجر پارسال چی بود؟

hamidyha
12-12-2009, 09:53
سلام
من یه ماشین صفر کیلومتر می خوام که نهایتا تا 16 یا 17 میلیون باشه ، استفاده برای خانواده ، کم مصرف ، قیمت قطعات مناسب ، استفاده در شهر و جاده ، راحت و قدرت مناسب ، ایمنی خوب .

لطفا راهنمایی کنید در ضمن من 206 اس دی - وی 8 رو در نظر گرفتم نمی دونم که انتخابم خوبه یا نه
متشکرم

isbn
12-12-2009, 13:27
با سلام
میخواستم فرق آزرا 2010 با مدلای 2009 و 2008 رو بدونم چیه
و اینکه کلا آزرا الان چند تیپ داره ؟
منظور از GL
GLS
limited
چیه چه فرق هایی با هم دارند
تو کدوم مدل از GPS و مانیتور استفاده شده
کدوم مدل دارای تعویض دنده شیفترونیک هست .
در کل فول ترین تیپش چه تیپی هست؟
یه سوال دیگه اینکه زده 8 بلندگو آمپلی فایر مجزا و ساب یعنی رو خودش یه سیستم فابریک سواره؟:18:

ممنون

sourena
12-12-2009, 13:36
یه سوال دیگه اینکه زده 8 بلندگو آمپلی فایر مجزا و ساب یعنی رو خودش یه سیستم فابریک سواره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای سایر سوالهات جواب ندارم :دی

ولی اینو میدونم که متاسفانه یک سری دلال ایرانی اومدن سیستمهای ضعیف رو رو ماشینا نصب میکنن و به جای سیستم فابریک میفروشن!!! 2-3 برابرش هم پول به جیب میزنن....

gole sorkh11
12-12-2009, 15:34
سلام.همگی خسته نباشید آقا من میخوام یه ماشین از این شرایطییای ایران خودرو بگیرم.موندم سمند ال ایکس بگیرم یا سورن مخوام با دلیلاتون منو راهنمایی کنید.ای اف 7 سمندم دارن تعریف میکنن

farshad bugatti
12-12-2009, 16:26
سلام
من یه ماشین صفر کیلومتر می خوام که نهایتا تا 16 یا 17 میلیون باشه ، استفاده برای خانواده ، کم مصرف ، قیمت قطعات مناسب ، استفاده در شهر و جاده ، راحت و قدرت مناسب ، ایمنی خوب .
لطفا راهنمایی کنید در ضمن من 206 اس دی - وی 8 رو در نظر گرفتم نمی دونم که انتخابم خوبه یا نه

206 اس دی که بهترین گزینه هستش: کم مصرف - برای شهر و جتده خوبه - امکانات ایمنی و رفاهی خوبه - راحته و قدرتش هم خوبه - فقط مشکلش اینه که قطعاتش خیلی گرونه! اما تا 3 - 4 سال هیچ مشکلی برات ایجاد نمیکنه... البته فضای پای عقبش تنگه! برو سوار شو ببین مشکلی نداری؟!!!
به غیر از این سمند و و تندر هم خوبن...
سمند : بیشتر واسه جاده خوبه - قدرتش متوسطه - قیمت قطعاتش مناسبه - مصرفش زیاده - ایمینیش هم خوبه.
تندر 90 : همه ی اینایی که 206 اس دی داره اینم داره یه مشکل بزرگ داره که قطعاتش کمیابه!

سلام
منظور از GL
GLS
limited
یه سوال دیگه اینکه زده 8 بلندگو آمپلی فایر مجزا و ساب یعنی رو خودش یه سیستم فابریک سواره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
ممنون

میگن مدل 2009 با 2010 زیاد تفاوت نداره!
همشون شیفترونیک هستند فرقی نمیکنه چه تیپی باشه...
همین طور که دوستمون گفت خیلی تقلب میکنند مثلا حتی تو کاتالوگ ها هم دروغ مینویسند مثلا امکانات مدل فول رو برای مدل پایه می نویسند....!
خلاصه اگه بخوای مطمئن باشی خودت یه سر به نمایندگی بزن اون وقت همه چی رو دقیق تر میفهمی ببخشید که من تا این حد میتونم کمک کنم.الان وقت ندارم اگه داشتم حتما میپرسیدم و میگفتم...

سلام.همگی خسته نباشید آقا من میخوام یه ماشین از این شرایطییای ایران خودرو بگیرم.موندم سمند ال ایکس بگیرم یا سورن مخوام با دلیلاتون منو راهنمایی کنید.ای اف 7 سمندم دارن تعریف میکنن

اگه بخوای LX بگیری سفارشی بگیر که باصرفه تر از مدل معمولیه... سورن هم بد نیست فقط قیمتش کمی گرونتره اگه قیافشو بپسندی مشکلی نداره!
در مورد EF7 هم که پایه گاز سوزه که اینم گزینه خیلی خوبی هستش.

daneshjooyan
12-12-2009, 17:14
يه سوال فني
با سلام
بچه ها فكر مي كنيد خريد يه پرايد مدل مرداد 86 از يه مربي آموزشگاه رانندگي ارزش داره طرف همسايمون هست و مي خواد ماشينشو بفروشه و به من گفته گاه بخواي مي تونم باهات راه بيام و يه مقدار نقد و باقيش رو مي تونم بهش چك بدم براي همين مي خواستم بدونم ماشيني كه توي اموزشگاه كار مي كنه تو اين مدت داغون نشده و البته تا به حال هيچ تصادفي هم نكرده و طرف مطمئن هست
نظر شما چيه

isbn
12-12-2009, 17:43
206

میگن مدل 2009 با 2010 زیاد تفاوت نداره!
همشون شیفترونیک هستند فرقی نمیکنه چه تیپی باشه...
همین طور که دوستمون گفت خیلی تقلب میکنند مثلا حتی تو کاتالوگ ها هم دروغ مینویسند مثلا امکانات مدل فول رو برای مدل پایه می نویسند....!
خلاصه اگه بخوای مطمئن باشی خودت یه سر به نمایندگی بزن اون وقت همه چی رو دقیق تر میفهمی ببخشید که من تا این حد میتونم کمک کنم.الان وقت ندارم اگه داشتم حتما میپرسیدم و میگفتم...

خیلی ممنون بنظرتون همین نمایندگی آسان موتور معتبر هست برایه خرید برم اونجا ؟
کلا نمایندگی مجاز هیوندا اگه میدونید معرفی کنید.
بازم ممنون:11:

sourena
12-12-2009, 17:54
يه سوال فني
با سلام
بچه ها فكر مي كنيد خريد يه پرايد مدل مرداد 86 از يه مربي آموزشگاه رانندگي ارزش داره طرف همسايمون هست و مي خواد ماشينشو بفروشه و به من گفته گاه بخواي مي تونم باهات راه بيام و يه مقدار نقد و باقيش رو مي تونم بهش چك بدم براي همين مي خواستم بدونم ماشيني كه توي اموزشگاه كار مي كنه تو اين مدت داغون نشده و البته تا به حال هيچ تصادفي هم نكرده و طرف مطمئن هست
نظر شما چيه

چون آدمهای نا وارد با اینجور ماشینها زیاد کار میکنن...ماشین از لحاظ فنی داغون میشه!

مخصوصا گیر بکسشون داغونه!!! خورده خورده دنده هاش :دی

شما شک نکن که باید 150-200 تومن خرج ماشین کنی....

به نظر من کسی مناسبیه اگر:

1- یک نفر مکانیک خبره بشینه پشت ماشین و حتما دور بزنه و ok بده! یا بگه چشه!

2- اتاق ماشین و شاسی سالم باشه!

3- جلوبندی و لاستیکها سالم و خوب باشه!

موفق باشی :11:

poria_mc
12-12-2009, 22:22
سلام
منظور از GL
GLS
limited
یه سوال دیگه اینکه زده 8 بلندگو آمپلی فایر مجزا و ساب یعنی رو خودش یه سیستم فابریک سواره؟
ممنون
کلا تو ایران آزرا تیپ زیاد داره! GL خیلی کمه! مشخصه اش رینگهای تابلو و کوچیک و 5 پره اشه!GLS مدل معمولیه که همه روزه تو خیابون میبینیم! هرچند همونم اینجا باز تیپ بندی کردن! یکی 12 تا ایربگ داره نویگیشن نداره! یکی 6 تا ایربگ داره ولی سنسور فابریک!!! داره! خلاصه تیپ بندی ها قر و قاطیه!(تو سوناتا که وحشتناک تره!) Limited هم مدلیه که خیلی کمه! اکثرا سفارش آمریکاس! بعضا موتور 3800 روشه! امکاناتش هم کامله!
همشون دنده تیپ ترونیک دارن! فول ترین تیپش همون Limited هستش که بعضا پشتش به جای آزرا گراندور نوشته شده!
راجع به سوال آخر هم باید بگم بله! یه سیستم فابریک سواره! کیفیتش هم بد نیست!(سوناتاش با 11 تا بلندگو یکم که ولوم میدادی خش خش میکرد!)

gole sorkh11
13-12-2009, 13:07
سلام اساتید لطفا راهنمایی کنن.آقا این سورن که الان ثبت نام میکنن 16سوپاپه؟ایربگ داره؟میشه از امکانات و فنیش یکم بگین.مرسی لطفا اگه میشه همه تو این بحث نظر بدن.نظر همتون واسم مهمه و قابله احترامه

sourena
13-12-2009, 13:16
سلام اساتید لطفا راهنمایی کنن.آقا این سورن که الان ثبت نام میکنن 16سوپاپه؟ایربگ داره؟میشه از امکانات و فنیش یکم بگین.مرسی لطفا اگه میشه همه تو این بحث نظر بدن.نظر همتون واسم مهمه و قابله احترامه

فکر نکنم 16سوپاپ باشه!!!

ایربگ فکر کنم داره!

در کل یه چیزی بگم؟؟؟

همون سمند LX خست....منتها همه چیزش برقی هست!

مثل صندلی و .....

mehdi-2009
13-12-2009, 20:21
دوست عزیز یک سوالی داشتم

می خواستم بدونم یک تندر 90 E2LP فول رنگ آبی متالیک صفر با قیمت 14800000 می ارزه

تمام مخارج هم به عهده خود فروشنده هست و من هیچ خرجی متحمل نمی شم

ضمن اینکه نمایندگی همین رنگ را تحویل 20 روزه میده 15000000

پیشاپیش تشکر

تحویل 20 روزه تندر!!!!!!!!!!!!!
میشه نمایندگیش را معرفی کنید؟

Dark Kingdom
13-12-2009, 20:36
سلام . کسی قیمت هیوندای کوپه 2005/2006 رو میدونه ؟

isbn
13-12-2009, 22:47
کلا تو ایران آزرا تیپ زیاد داره! GL خیلی کمه! مشخصه اش رینگهای تابلو و کوچیک و 5 پره اشه!GLS مدل معمولیه که همه روزه تو خیابون میبینیم! هرچند همونم اینجا باز تیپ بندی کردن! یکی 12 تا ایربگ داره نویگیشن نداره! یکی 6 تا ایربگ داره ولی سنسور فابریک!!! داره! خلاصه تیپ بندی ها قر و قاطیه!(تو سوناتا که وحشتناک تره!) Limited هم مدلیه که خیلی کمه! اکثرا سفارش آمریکاس! بعضا موتور 3800 روشه! امکاناتش هم کامله!
همشون دنده تیپ ترونیک دارن! فول ترین تیپش همون Limited هستش که بعضا پشتش به جای آزرا گراندور نوشته شده!
راجع به سوال آخر هم باید بگم بله! یه سیستم فابریک سواره! کیفیتش هم بد نیست!(سوناتاش با 11 تا بلندگو یکم که ولوم میدادی خش خش میکرد!)

خوب من میخوام برم نمایندگی آسان موتور بگم چی میخوام ؟:41:
اون خودش تو سایت زده 2010 تیپ 4 49800 آیا این همون limited هست ؟

اینم لینک مشخصات این خودرو

poria_mc
13-12-2009, 23:27
خوب من میخوام برم نمایندگی آسان موتور بگم چی میخوام ؟:41:
اون خودش تو سایت زده 2010 تیپ 4 49800 آیا این همون limited هست ؟

اینم لینک مشخصات این خودرو

تیپ 4 فول ترین مدل شرکتیه که تو ایران عرضه میشه! اما لیمیتد فقط تو بازار برخی کشورها عرضه شده اونم با موتور 3800 سی سی! شما اگه از آسان موتور میخواید بخرید همون تیپ 4 رو بگیرید که کامله! ضمن اینکه اون 49800 یه درصدی هم مالیات و عوارض میخوره و فکر کنم حدود های 51 دربیاد واستون!

poria_mc
13-12-2009, 23:31
---------------------------

gole sorkh11
14-12-2009, 10:58
آقا پوریا قربونت برم یه راهنمایی هم مارو بکن.یه اطلاعاتی راجبه این سورنایی که الان دارنبت نام میکنن بده.فنیش تجهیزاتش.ترمز مرسیت میشم.تعداد سوپاپ و اینکه سورنای ثبت نامی همش بنزینی هستن؟و آیا ارزش اینو داره که آدم بجا سمند ال ایکس سورن بخره؟سارری که سوالاو زیاد شدن با بیصبری منتظره جوابای قانع کنندتونم

ghorboon_n_b
14-12-2009, 11:30
آقا كجا اين سورنو الان ميدن؟
ثبت ناميه؟
چطوريه؟؟؟؟

sourena
14-12-2009, 13:52
آقا كجا اين سورنو الان ميدن؟
ثبت ناميه؟
چطوريه؟؟؟؟

به نمایندگیهای ایران خودرو مراجعه فرمایید. :11:

ess_1362
14-12-2009, 14:02
تحویل 20 روزه تندر!!!!!!!!!!!!!
میشه نمایندگیش را معرفی کنید؟

نمایندگی پارس خودرو دل افکار (شیراز ) البته همین امروز تماس گرفتم گفتن 10 روزه هم تحویل میدیم

من که رفتم یکی ثبت نام کردم برای اردیبهشت 89 10تومن هم سولفیدم

poria_mc
14-12-2009, 21:51
آقا پوریا قربونت برم یه راهنمایی هم مارو بکن.یه اطلاعاتی راجبه این سورنایی که الان دارنبت نام میکنن بده.فنیش تجهیزاتش.ترمز مرسیت میشم.تعداد سوپاپ و اینکه سورنای ثبت نامی همش بنزینی هستن؟و آیا ارزش اینو داره که آدم بجا سمند ال ایکس سورن بخره؟سارری که سوالاو زیاد شدن با بیصبری منتظره جوابای قانع کنندتونم
والا به قول یکی از دوستان سورن همون ال ایکسه که همه چیش برقیه! خودمم توش نشستم بهتر از سمند بود! کمکهاش هم قدری نرمتر بود! فقط بدیش اینه که یدونه ایربگ بیشتر نداره! به نظر من یا نداشته باشه یا حداقل 2 تا روش بذارن!!:31:
تا امروز هم من سورن XU7 و EF7 دیدم که اولی همون موتور معروفه و دومی پایه گازسوز محصول مهندسان توانمند وطنمون!! حرفش بود که با موتور TU5 هم بفروشن که تا امروز ما چیزی ندیدیم!
در مورد سوال آخر به نظر من اگه واسه تنوعش میخوای ال ایکس رو بدی و سورن بگیری بهتره این کار رو نکنی! یه مقدار دیگه بذار رو پولت به گزینه های دیگه فکر کن! اما اگه کلا طلبه سورن شدی ماشین خوبیه! ظاهرش هم که بهتر از ال ایکسه! خود دانی!

mehdi-2009
14-12-2009, 21:53
باسلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بپرسم با5/5 میلیون حداکثر پراید مدل چه سالی رامی توان خرید که سالم هم باشه؟
ضمنا یک پیکان کاملا تمیز از نظرفنی وموتوری فکرکنم مدل83 چند می ارزه.ممنون

sourena
14-12-2009, 21:56
باسلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بپرسم با5/5 میلیون حداکثر پراید مدل چه سالی رامی توان خرید که سالم هم باشه؟
تا 84-85 گیرت میاد :دی

ضمنا یک پیکان کاملا تمیز از نظرفنی وموتوری فکرکنم مدل83 چند می ارزه.ممنون

پیکان لامصب مثل فراری میمونه....قیمت مشخصی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani_2004_2006
15-12-2009, 00:06
سلام اساتید

من میخوام فردا پس فردا برم نمایندگی ایران خودرو سمند ال ایکس سفارشی ثبت نام کنم

ایربگ داره ؟ سیستم ترمزش 4 تا دیسکش abs هست ؟

mb2006
15-12-2009, 17:12
سلام اساتید

من میخوام فردا پس فردا برم نمایندگی ایران خودرو سمند ال ایکس سفارشی ثبت نام کنم

ایربگ داره ؟ سیستم ترمزش 4 تا دیسکش abs هست ؟

ایربگ نداره (البته سمند سورن داره )ضمناً 4 تا چرخش ABS داره

gole sorkh11
16-12-2009, 15:30
پوریاجان اینم یه توضیحی بده این سورن ای ال ایکس که همه تعریفش رو میکنن الان تو بازار هست؟و قیمت بازارش چقدره؟و اینکه ثبت نام میکنه یا نه؟و امکاناتش نسبت به معمولی چیه؟

ahriman323
16-12-2009, 17:22
هاچبک مشکی 87 چند قیمت میخوره مرتب و سالم هست

poria_mc
16-12-2009, 18:34
پوریاجان اینم یه توضیحی بده این سورن ای ال ایکس که همه تعریفش رو میکنن الان تو بازار هست؟و قیمت بازارش چقدره؟و اینکه ثبت نام میکنه یا نه؟و امکاناتش نسبت به معمولی چیه؟
والا تو بازار ندیدم اما یه بار تو اتوبان یدونه دیدم احتمالا واسه تست بوده! مهمترین فرق هاش با سورن معمولی یکی جلو داشبوردش هستش که به نظر من خیلی زیبا کار شده! دومی هم موتور EF7 توربوشارژر دار هستش که قدرت این ماشین رو نزدیک به 140 اسب میرسونه! یادمه یه ویدئو شتاب ازش داشتم که طرف فقط از کیلومتر گرفته بود! دور موتور واقعا جذاب میرفت بالا و خیلی سریع شتاب میگرفت!
در هر صورت فعلا فروش نداره و اینطور که بوش میاد واسه شب عید به همراه محصولات اتوماتیک ایران خودرو میره تو سبد فروش!

poria_mc
16-12-2009, 18:36
چندتا کارکرده؟؟ از نظر ظاهری تزئینات اضافه داره؟

ahriman323
16-12-2009, 19:01

چندتا کارکرده؟؟ از نظر ظاهری تزئینات اضافه داره؟

نمدونم سادس
عادی کار کرده

xperia990
16-12-2009, 20:06
سلام :10:
بین پرشیا و 206 اس دی و ریو ...پیشنهادتون چیه دوستان ؟

MoHaMaD ZaNd
16-12-2009, 20:53
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بین پرشیا و 206 اس دی و ریو ...پیشنهادتون چیه دوستان ؟ دوست عزيز كدوم مدل SD من نظرتون هست ؟؟؟
به نظر من كلا پارس رو از انتخابات حذف كن !!! به جاي 18 تومني كه ميخواي بدي جاي پارس بده يا SD V8 كه ايربگ داره !!! چرخ هاش ديسكي هستن + ABS +EBD و موتورش به روز تره و ...

yassin_car
16-12-2009, 21:02
ماشین زیر 20 تومان فقط SD V8 و رنو تندرE2 .
پارس را توصیه نمی کنم:
1-کیفیت ساخت و منتاژ بسیار پایین.
2-قیمتی غیر منطقی.
3-مصرف بالا.
4-فقدان استاندارد های روز.
5-شتابی کند.
6-نداشتن تجهیزات ایمنی و رفاهی پایه.

فریب ظاهرش را نخورید!

rami_hemi
16-12-2009, 21:43
نمدونم سادس
عادی کار کرده

حدود 6.5 نه بیشتر یعنی 6-6.5

s_mirdamadian
17-12-2009, 16:31
سلام
با 9-9.5 چی میشه خرید؟

downloadomid
17-12-2009, 18:13
دوستان کسی قیمت L90 بدون کولر E0 رو داره؟

با 9 تومان کدامیک رو پیشنهاد میدین؟ پراید صفر - ریو دست دوم - 206 دست دوم - E0 بدون کولر

ممنون

poria_mc
17-12-2009, 19:37
سلام
با 9-9.5 چی میشه خرید؟

با 9 تومان کدامیک رو پیشنهاد میدین؟ پراید صفر - ریو دست دوم - 206 دست دوم - E0 بدون کولر

ممنون
با این بودجه بهترین گزینه خرید 206 تیپ3 مدل 82-83 هستش! اگه مشکل صندوق هم دارید 405 کارکرده گزینه خوبی به نظر میرسه!

downloadomid
17-12-2009, 19:39
خیلی ممنون راستی قیمت L90 بدون کولر E0 رو هم میدونید؟

MoHaMaD ZaNd
18-12-2009, 14:29
خیلی ممنون راستی قیمت L90 بدون کولر E0 رو هم میدونید؟
دوست عزيز حول و حوش 10 تومن بايد باشه !!!

xperia990
18-12-2009, 19:20
چرخ هاش ديسكي هستن + ABS +EBD و موتورش به روز تره و ...
ممنون...فقط:
EBD چی هست ؟:31:
چرخاش دیسکی هستن(اینم یعنی چی؟)
موتورش قوی تره؟

ماشین زیر 20 تومان فقط SD V8 و رنو تندرE2 .
پارس را توصیه نمی کنم:
1-کیفیت ساخت و منتاژ بسیار پایین.
4-فقدان استاندارد های روز.
5-شتابی کند.
6-نداشتن تجهیزات ایمنی و رفاهی پایه.

فریب ظاهرش را نخورید!
ممنون...
1-یعنی چی مونتاژ و ساخت بسیار پایین؟
4-استاندارد چی نداره؟ همون ABS,AIR BAG ؟
5-شتاب نداره همین پری روز یکی بهم گفت شتاب داره!
6-بازم همون ABS.AIR BAG ؟

راستی ریو رو هم یه توضیح بدین مثلا با 206 تیپ 2 ک هم قیمتن تقریبا چه فرقی برتری ... دارن.
THANKS.:10::11:

poria_mc
18-12-2009, 19:57
EBD چی هست ؟
مخفف Electronic brakeforce distribution هستش! کارش هم تقسیم کننده نیروی ترمز واسه هر چرخ بسته به نیاز اون چرخه! مثلا فرض کن شما با دوتا چرخ تو شانه راه هستی و دوتا چرخ دیگه رو آسفالت! اگه سرعتت زیاد باشه و ترمز بزنی احتمال چپ کردن ماشینت بالای 80 درصده! اما اگه EBD داشته باشی این اتفاق برات نمیافته!

این جمله اشتباهه! بهتر اینه که بگیم ترمز های هر چهار چرخ دیسکیه!

موتورش قوی تره؟
محمد جان گفتن موتور بروز تر! صرفا بروز بودن منحصر به قدرت بیشتر نیست! ممکنه با یه حجم کمتر قدرت بیشتری رو ارائه بده یا مصرف کمتری رو داشته باشه!یا حتی استانداردهای آلایندگی بالاتری رو بتونه پاس کنه! اینو میگن موتور با تکنولوژی بروز تر!

-یعنی چی مونتاژ و ساخت بسیار پایین؟
یعنی کیفیت ساخت پایین! فکر نمیکنم نیاز به مثال داشته باشه! کافیه یه 206 صفر ایرانخودرویی رو نیگاه کنید تا مفهوم کیفیت مضخرف رو به طور کامل درک کنید! تازه من 206 رو مثال زدم که آبروی ایرانخودرو حساب میشه و به نوعی براشون سمبل کیفیته!:31:

-استاندارد چی نداره؟ همون ABS,AIR BAG ؟
به نوعی میشه این دو مورد رو استاندارد روز تلقی کرد! البته جدیدا رو پارس سال ABS میزارن که خودش واسه ایرانخودرو یه موفقیت حساب میشه!!

ببین این که یه ماشین شتاب داره یا نداره به رانندگی هر طرف بستگی داره و اینکه چی رو شتاب میدونه! یکی اینقدر با شتاب پرشیا حال میکنه که ماکسیما دنده ای رو هم قبول نداره! یکی هم جفت این ماشینهارو تو شتاب مضخرف میدونه ولی با شتاب 206 خیلی حال میکنه! ولی در کل SD V8 یک کمی شتاب بیشتر نسبت به پارس داره!

بازم همون ABS.AIR BAG
دقیقا!

راستی ریو رو هم یه توضیح بدین مثلا با 206 تیپ 2 ک هم قیمتن تقریبا چه فرقی برتری ... دارن.
فرق زیادی در کل ندارن! خریدش به سلیقه طرف برمیگرده! ریو صندوق بزرگتری داره! موتور جالب تری داره(بعضی وقتها زانتیا رو هم میزنه! بعضی وقتها اط یه ماشینهایی میخوره که آدم دهنش وا میمونه!) هزینه نگهداری پایینتری داره! در مقابل 206 ظاهر بهتری داره(سلیقه ایه!) کیفیت ساخت بالاتری داره!(......!!!)

yassin_car
18-12-2009, 22:17
ممنون...فقط:
EBD چی هست ؟:31:
موتورش قوی تره؟

ممنون...
1-یعنی چی مونتاژ و ساخت بسیار پایین؟
4-استاندارد چی نداره؟ همون ABS,AIR BAG ؟
6-بازم همون ABS.AIR BAG ؟

THANKS.:10::11:
1-طبق آخرین تست کیفی انجام شده 206 و تندر کمتر از 40 امتیاز منفی دارند در حالی که پارس بیش از
120 امتیاز منفی دارد. یعنی کیفیت پارس واقعا" نا امید کننده است و زود خرج ورمی دارد.
4-شامل استاندارد های آلایندگی و مهم تر از آن ایمنی.
5-.0-100ش 11.9 است درحالی که اس دی 11.7 بوده و تندر 10.2 است.
6-این اواخر سازنده ی وطنی لطف کرده و روی آن ABS گذاشته است!!!
در ضمن اس دی سیستم BA هم دارد.

yassin_car
18-12-2009, 22:23
برای 9 تومن تندرE1 مدل85 را توصیه می کنم.
می تونی تو فکر ماشین قسطی هم باشی.
بد نیست از نمایندگی های پارس خودرو هم پرس و جو کنید.

mania2000
20-12-2009, 13:57
فکر نمی کنم اینقدر لازم باشه تبلیغ کنی یک کافی بود دوست من

poria_mc
20-12-2009, 14:41
سلام دوستان من یه GEN2 اتومات سفید دارم 70 هزار کارکرده مدل 2007

رینگ16 ایتالیایی و لاستیک 215 و 225

ارتقاع پایین کمک تعویض ریسی چراغها هم بالا هم پرژکتور ها زنون 2 کناکت قدیمی روکش دزدگیر تصویری
روکش صندلی و

, سیستم صوتی واقعآ هیولا شامل ضبط DVD INDASH PIONEER7.5 INCH

1.BOM BOX DUAL : SUB WOFFER 15 MTX 60kg AMIRCA

2 .COMPONENT 6975 MADE IN JAPON: 2JOFT BE HAMRAHE TAGHCHE

3. خازن PRIMERER 1,2,3 MELYON FARAD

4. AMPLIFAIER MTX MONO AMRICA 2000RMS

5.AMPILIFAER PIONEER D4100 4CHANAL

6. BATRIY ATOMIC 77AMP

7. RC WIRE MAFCO LIVE TIME GARANTI 200$ 3PACK

9.SIM BARGE TALAYI HAR METR 100HEZARTOMAD 5 METR

10. TWIETER SB20 PIONEER

11. RIMOTE FARMONI

لطفآ برای فروشش باهام همکاری کنید

email : high_boys4@yahoo.com (high_boys4@yahoo.com)

سلام دوستان من یه GEN2 اتومات سفید دارم 70 هزار کارکرده

ارتقاع پایین کمک تعویض ریسی چراغها هم بالا هم پرژکتور ها زنون 2 کناکت قدیمی روکش دزدگیر تصویری
روکش صندلی و

6. BATRIY ATOMIC 77AMP

10. TWIETER SB20 PIONEER

11. RIMOTE FARMONI

email : high_boys4@yahoo.com

سلام دوستان من یه GEN2 اتومات سفید دارم 70 هزار کارکرده

روکش صندلی و

6. BATRIY ATOMIC 77AMP

10. TWIETER SB20 PIONEER

11. RIMOTE FARMONI

سلام دوستان من یه GEN2 اتومات سفید دارم 70 هزار کارکرده مدل 2007

روکش صندلی و

6. BATRIY ATOMIC 77AMP

10. TWIETER SB20 PIONEER

11. RIMOTE FARMONI

دوست من!!!
1-زدن یه پست کافی بود!
2-فکر میکنم اسم تاپیک مشاوره برای خرید اتومبیل بود نه مشاوره برای فروش اتومبیل شما!
3- خرید و فروش جاش اینجا نیست! نیازمندی های همشهری رو واسه همین گذاشتن! ماشین شما هم همچین مورد استثنایی ای نیست که تو همشهری نشه آگهیش کرد!

omid lp
20-12-2009, 23:20
دوستان با 9 9.5 206 تیپ2 مدل 83 84 کارکرد 40 الی 60 یا تیپ 5 مدل 82 83 تمیز رو توصیه میکنن؟
کلا نظرتون در مورد تیپ 5 و به خصوص این مدل چیه؟

poria_mc
20-12-2009, 23:38
دوستان با 9 9.5 206 تیپ2 مدل 83 84 کارکرد 40 الی 60 یا تیپ 5 مدل 82 83 تمیز رو توصیه میکنن؟
کلا نظرتون در مورد تیپ 5 و به خصوص این مدل چیه؟
جفتشون هم خوبن! اما باید در نظر بگیری که تیپ 2 یکسری امکانات نداره عوضش تیپ 5 دست دوم اکثرا دست جوونها بوده و حسابی از ماشین کار کشیده ان! به نظر من اگه بخوای اینهارو با هم ترکیب کنی دنبال یه تیپ 3 باش!

omid lp
20-12-2009, 23:49
جفتشون هم خوبن! اما باید در نظر بگیری که تیپ 2 یکسری امکانات نداره عوضش تیپ 5 دست دوم اکثرا دست جوونها بوده و حسابی از ماشین کار کشیده ان! به نظر من اگه بخوای اینهارو با هم ترکیب کنی دنبال یه تیپ 3 باش!

ممنون
از لحاظ استهلاک قطعات موتوری و قیمت قطعات چطورین (تیپ 2و5 )
اگه فرض کنیم تیپ 5 دست سالمند بوده باشه چطور ؟
میرزه واسش هزینه کرد؟

poria_mc
21-12-2009, 00:08
ممنون
از لحاظ استهلاک قطعات موتوری و قیمت قطعات چطورین (تیپ 2و5 )
اگه فرض کنیم تیپ 5 دست سالمند بوده باشه چطور ؟
میرزه واسش هزینه کرد؟
از لحاظ استهلاک وضعشون بد نیست ولی به هر حال باید بدونی ماشین اروپایی مخصوصا فرانسوی داری سوار میشی! از لحاظ قیمت قطعات هم گرونه! جز ماشینهای پرخرج دسته بندی میشه!
تیپ 5 که دست سالمند بوده؟؟ مطمئنی خوب ازش استفاده کرده؟ آخه سالمندی که دنبال تیپ 5 بوده از 100 تا جوون بدتره:31:
اگه مطمئن باشی که ماشین درست راه رفته گزینه خوبیه و ارزش هزینه رو داره!

MANCHESTERUNITED
21-12-2009, 13:49
با سلام.به نظرتون خريد از اين بازارهاي شهرداري(عبدل آباد-حكيميه و ...)چطوره؟آيا همون جا كارشناس هست؟براي كسي كه وارد نباشه چه جوريه؟

hamidyha
21-12-2009, 22:58
سلام
یکی از بستگان می خواد یه suv بخره تا حدود 65 میلیون
حالا با توجه به امکانات ، راحتی ، مصرف بنزین ، تامین قطعات ، استفاده خانوادگی ، شهری و برون شهری
چه ماشینی مناسب تره ، ایشون خدشون از toyota rav4 ، santafe ، Prado GX و IX55 خوششون اومده
با تشکر

poria_mc
22-12-2009, 13:48
با سلام.به نظرتون خريد از اين بازارهاي شهرداري(عبدل آباد-حكيميه و ...)چطوره؟آيا همون جا كارشناس هست؟براي كسي كه وارد نباشه چه جوريه؟
عبدل آباد رو یادمه یه زمانی نیروی انتظامی خودش کارشناس گذاشته بود واسه هر ماشینی یه مبلغی میگرفت کارشناسی میکرد!(از اونجایی که محل استراحت کارشناس ها همون جا بود هیچ بعید نبود که با فروشنده ها طرح دوستی ریخته باشن یا حتی از اونها هم پول گرفته باشن!!:31:)
در کل برای کسی که وارد نباشه خرید ماشین به تنهایی از هیچ جا توصیه نمیشه! اینجور جاها که دیگه بدتر! شما با یکی که وارده برو!
=======================

سلام
یکی از بستگان می خواد یه suv بخره تا حدود 65 میلیون
حالا با توجه به امکانات ، راحتی ، مصرف بنزین ، تامین قطعات ، استفاده خانوادگی ، شهری و برون شهری
چه ماشینی مناسب تره ، ایشون خدشون از toyota rav4 ، santafe ، Prado GX و IX55 خوششون اومده
با تشکر
امکانات=IX55/Nissan Murano
راحتی=Nissan Murano/Prado
مصرف بنزین=Rav4
تامین قطعات=Prado/Rav4
استفاده خانوادگی=Nissan Murano/SantaFe/IX55
شهری=Murano/SantaFe/IX55/Rav4
برون شهری=Prado
=========
در کل من مورانو و بعدش IX55 رو توصیه میکنم! پرادو الان با وجود نسل جدیدش(هر چند که بیریخت تر شده!) هیچ جلوه ای نداره! Rav4 هم که یه کلاس پایینتر از همه اینهاس! قیمتش زیادی گرونه! SantaFe هم به خاطر موتور نسبتا ضعیفش کنار میره! به نظر من رقابت اصلی بین مورانو و وراکروز هستش که مورانو توصیه میشه!

diyukis
22-12-2009, 23:19
سلام به همه دوستان.وقت بخیر و خسته نباشید.من یه پراید 85 دوگانه دارم که احتمالا بدمش به بابام4 میلیون(چون بابام بوده اینقدر دادم وگرنه قیمتش 6/700 هست).اگه هم خریدی داشته باشم احتمالا ال 90 e2lp بگیرم.چون خیلی خوشم میاد از این ماشین.تقریبا اطلاعاتم هم در مورد این خودرو خوبه.حالا سوالم اینه که به نظرتون خریدمو برج 11 یا 12 سال88 انجام بدمش یا بزارمش برای سال89؟؟؟؟؟؟؟در کل چی پیشنهاد میدید(با توجه به تمامیه جوانب نظرتونو لطف بفرمایید.)

phoenix69
23-12-2009, 09:08
سلام با 20 تا25 میلیون ماشین برای خانواده چی پیشنهاد میکنید؟ممنون:20:

mehdipesse
23-12-2009, 09:26
سلام به همه دوستان.وقت بخیر و خسته نباشید.من یه پراید 85 دوگانه دارم که احتمالا بدمش به بابام4 میلیون(چون بابام بوده اینقدر دادم وگرنه قیمتش 6/700 هست).اگه هم خریدی داشته باشم احتمالا ال 90 e2lp بگیرم.چون خیلی خوشم میاد از این ماشین.تقریبا اطلاعاتم هم در مورد این خودرو خوبه.حالا سوالم اینه که به نظرتون خریدمو برج 11 یا 12 سال88 انجام بدمش یا بزارمش برای سال89؟؟؟؟؟؟؟در کل چی پیشنهاد میدید(با توجه به تمامیه جوانب نظرتونو لطف بفرمایید.)
من كه ميگم بذار براي اول سال بعد :20:فعلا 4 ميليون ميره تو جيبت ماشين بابا رو هم سوار ميشي:31:

poria_mc
23-12-2009, 18:49
سلام با 20 تا25 میلیون ماشین برای خانواده چی پیشنهاد میکنید؟ممنون
هیوندای آوانته! کیا سراتو 2007-2008! مگان 1.6 پارس خودرو (این آخری زیاد توصیه نمیشه!)

diyukis
23-12-2009, 19:34
من كه ميگم بذار براي اول سال بعد :20:فعلا 4 ميليون ميره تو جيبت ماشين بابا رو هم سوار ميشي:31:
مرسی از لطفت منم در کل نظرم همینه منتها یه چند تا نکته هست.اول اینکه احتمال اینکه قیمتها بره بالاتر زیاده حالا اینم به جهنم.بد بختیه مملکت اینه کهروز به روز کیفیت تولیدات این خراب شده میاد پایین.اگه 1 روز زودتر بخری احتمالا به نفعته.اما از اون طرف اگه اکمسال بخرم ماشین واسه 2 ماه یه مدل میخوره.موندم چیکار کنم خداییش.

mehdipesse
24-12-2009, 22:47
مرسی از لطفت منم در کل نظرم همینه منتها یه چند تا نکته هست.اول اینکه احتمال اینکه قیمتها بره بالاتر زیاده حالا اینم به جهنم.بد بختیه مملکت اینه کهروز به روز کیفیت تولیدات این خراب شده میاد پایین.اگه 1 روز زودتر بخری احتمالا به نفعته.اما از اون طرف اگه اکمسال بخرم ماشین واسه 2 ماه یه مدل میخوره.موندم چیکار کنم خداییش.
بالا رفتن قيمتها و كيفيت احتماليه ولي افت مدل قطعيه بازم به نظرم سال بعد بگيري بهتر باشه:5: البته تگه 4 تومنه رو تا اون موقع خرج نكني:31:

payman1991
24-12-2009, 23:45
سلام

به نظر شما آیا خریدن سمند معمولی یا ال ایکس 85 که استفادشم خونگی بوده به صرفه هست ؟؟

کسی قیمت نداره؟ هم معمولی 85 هم ال ایکس 85 ؟؟

diyukis
25-12-2009, 12:44
بالا رفتن قيمتها و كيفيت احتماليه ولي افت مدل قطعيه بازم به نظرم سال بعد بگيري بهتر باشه:5: البته تگه 4 تومنه رو تا اون موقع خرج نكني:31:
نه خدارو شکر خوره پول ندارم.پولم خرج که نمیشه احتمالا اضافه هم میشه:20:.با این تفاصیل بزارم سال بعد بگیرم بهتره.میمونه اینکه یه چند وقتی باید با خط 11 برم و بیام.پناه بر خدا هر چه بادا باد.:46:هر چند الان این حرفو می زنما اما باز وسوسه میشم:27:

mehdipesse
25-12-2009, 12:58
نه خدارو شکر خوره پول ندارم.پولم خرج که نمیشه احتمالا اضافه هم میشه:20:.با این تفاصیل بزارم سال بعد بگیرم بهتره.میمونه اینکه یه چند وقتی باید با خط 11 برم و بیام.پناه بر خدا هر چه بادا باد.:46:هر چند الان این حرفو می زنما اما باز وسوسه میشم:27:
چرا خط 11 ماشيني كه به بابا فروختي رو سوار شو:46:

poria_mc
25-12-2009, 13:17

من كه ميگم بذار براي اول سال بعد فعلا 4 ميليون ميره تو جيبت ماشين بابا رو هم سوار ميشي

بالا رفتن قيمتها و كيفيت احتماليه ولي افت مدل قطعيه بازم به نظرم سال بعد بگيري بهتر باشه البته تگه 4 تومنه رو تا اون موقع خرج نكني

نه خدارو شکر خوره پول ندارم.پولم خرج که نمیشه احتمالا اضافه هم میشه.با این تفاصیل بزارم سال بعد بگیرم بهتره.میمونه اینکه یه چند وقتی باید با خط 11 برم و بیام.پناه بر خدا هر چه بادا باد.هر چند الان این حرفو می زنما اما باز وسوسه میشم

چرا خط 11 ماشيني كه به بابا فروختي رو سوار شو
دوستان میشه این بحث رو همین جا تمومش کنید؟ تاپیک رو تبدیل به چت روم کردید! پیغام خصوصی واسه همین وقتهاست!

miladng
27-12-2009, 12:11
سلام بچه ها.
من واسه دوستم مي خوام يه پرشيامدل 86 (البته آخر 86) معامله كنم.اينا مشخصاتشه.
يه گل گير رنگ داره.كاپوت هم رنگ داره.

ولي دو جفت لاستيك نو 205 روشه. يه ضبط پايونر 4150 و......

قيمت هم ميگه 13.5

poria_mc
27-12-2009, 13:46
سلام بچه ها.
من واسه دوستم مي خوام يه پرشيامدل 86 (البته آخر 86) معامله كنم.اينا مشخصاتشه.
يه گل گير رنگ داره.كاپوت هم رنگ داره.

ولي دو جفت لاستيك نو 205 روشه. يه ضبط پايونر 4150 و......

قيمت هم ميگه 13.5
قیمتش بد نیست ولی موقع خرید خوب دقت کن ببین جای دیگه ای ضربه نخورده؟(با توجه به اینکه کاپوت رنگ داره!)

miladng
27-12-2009, 19:38
پرشيا اين مدل اگه سالم باشه در حد 15 تومن قيمتشه.البته فقط لبه ي كاپوت رنگ داره.

hamed malekpour
27-12-2009, 21:19
من يك ماشين مي خواهم حدود 12تا 13 مليون 6مليون دارم وبقيه اش را قسطي كدوم ماشين را پيشنهاد مي كنيد و اگه قسطي بخرم چه شرايطي دارد؟

AmiRreZA_RAcEr
28-12-2009, 01:03
من يك ماشين مي خواهم حدود 12تا 13 مليون 6مليون دارم وبقيه اش را قسطي كدوم ماشين را پيشنهاد مي كنيد و اگه قسطي بخرم چه شرايطي دارد؟

با اجازه اساتید محترم :31:
بهتر بود اول نیازهاتون از ماشین رو میگفتید تا بشه بهتون پیشنهاد خوبی داد !
:10:
:31:

killJ0y
28-12-2009, 03:04
سلام
به نظرتون با 9تومن چی میشه گرفت پرایدمو 5200 فروختم پولم شده 9 میخوام 206 بگیرم میشه ؟
یه تیپه 3 ترو تمیز گرفت

AmiRreZA_RAcEr
28-12-2009, 08:52
سلام
به نظرتون با 9تومن چی میشه گرفت پرایدمو 5200 فروختم پولم شده 9 میخوام 206 بگیرم میشه ؟
یه تیپه 3 ترو تمیز گرفت
بله میشه ولی باید کلی بگردی که واقعا تر و تمیز باشه چون اگه نباشه که کلی میوفتی تو خرج ! موقع خرید 206 دست دو هم حتما ببر موتور و ایناشو کامپیوتری تست کن !

hamed malekpour
28-12-2009, 12:12
يه ماشيني مي خواهم كه امكانت زياد و خرج كمتر هنگام تصادف و موتورش ؟

neda67
28-12-2009, 20:06
دوستان 405 مدل 83 مشكي متاليك 1 گلگير رنگ فني عالي 8.700.000 ارزش داره ؟
چقدر ارزش داره بخرم ؟

Nader47
29-12-2009, 01:44
سلام دوستان

من حدود 22-23 تومن پول دارم. می خوام برای فروش اعتباری سوناتا یا اپتیما (با اقساط 18 ماهه) ثبت نام کنم. مشخصات این دو تا حدودی شبیه هم است که حتماً می دانید. قیمتشان هم نزدیک است. به نظر شما از نظر بی سر و صدا و نرم بودن و استهلاک پایین کدوم بهتره و نسبت به قیمت، کدوم ارزش بیشتری داره؟
لطفاً راهنمایی کنید.

payman1991
29-12-2009, 13:22
سلام

به نظر شما آیا خریدن سمند معمولی یا ال ایکس 85 که استفادشم خونگی بوده به صرفه هست ؟؟

کسی نبود یه قیمت دقیق به ما بده؟

poria_mc
29-12-2009, 14:17
سلام

دوستان اینجوری هیچکس نمیتونه به شما کمکی بکنه! هر کی هر ماشینی میخواد بخره حداقل با اجازه از صاحبش یه عکس بگیره و اینجا بذاره تا بهتر راهنماییش کنیم! اینجور پستهایی که مثلا یه پرشیا فلان قدر راه رفته فنیش فلان جوره هیچ رقمه درست نیست!
ال ایکسی که استفاده اش خونگی بوده یعنی چی؟ من ماشینی میشناسم که استفاده اش خونگی بوده اما پسر 24 ساله خونه ماشین رو بر میداشته باهاش در حد مسافر کشی کار میکرده!

moein98
29-12-2009, 17:09
سلام
اقا من 5500000 پول دارم
تازه هم گواهی نامه گرفتم می خوام یه ماشین بگیرم (البته پراید هاچ بک می خوام) بیشتر برای مصرف خانگی و مسافرت و سفت شدن دست فرمونمه
به نظرتون با این پول می تونم بخرم البته تمیزش
یه سوال دیگه کره ای بهتره یا نسیم ایرانی ؟؟؟

moein98
29-12-2009, 17:10
سلام
شششششششششششششش

rami_hemi
29-12-2009, 21:11
دوست عزیز خوش اومدید بله با این پول یه هاچبک ترو تمیز پیدا میکنید هر کدوم و هر مدلی هم بخرید مشکلی نیست چون واسه بهتر شدن دست فرمونتون میخواید.با این پول میتونید مدل های بالاتر و ترو تمیزتر پیدا کنید.

moein98
29-12-2009, 21:16
ممنون
ولی می خوام برم مسافرت البته الان که نه (زوده)به نظرتون کم نمیاد بنزین؟
چه مدلی میشه حرید 83 یا بالاتر؟؟
میشه راهنمایی کنید که کره ای بهتره یعنی مدل پایین مثلآ 79 یا اینایی که تازه سایپا زده مثلآ مدل 85 (نسیم)

rami_hemi
30-12-2009, 15:09
مدل 83 احتملا پیدا بشه ولی فکر نکنم زیاد خوب و رو پا باشه
در مورد بنزین شما قبل مسافرت یه تنظیم موتور ببرید بعد هم تمام چکهای قبل سفر رو بکنی پراید کاربراتی کره ای مدل 78 کمتر از 7 تا تو جاده میسوزونه به شرط اینکه بالای 120 تا نرونید .مدل 85 و بالاتر نسبتا کیفیت بدی دارن ولی کره ای باشن که فنی کره هستش نه اتاق بد نیست .ولی در کل هاچبک بهتره واسهش ما ولی خب مسافرت کمبود جا داری همیشه با هاچبک .

vroom
30-12-2009, 22:07
سلام دوستان
نمیدونم سوالم را جای درستی مطرح میکنم با نه اگه جای مناسبی نیست به بزرگی خودتون ببخشید:46:
قیمت 206 تیپ 3 مدل سال 85 یا 86 با کارکرد کم حدود 30-40 هزار کیلومتر چقدره؟
ممنون:11:

ramin 69
30-12-2009, 23:47
سلام

دوستان یه سوال. یه ال 90 e2lp سفید رینگ و لاسیتک اسپرت 16 205 از این جلو عقبا چراغای عقب و جلو اسپرت ارتفاع پایین (فنرارو عوض کرده) و کارکرد فقط 1000 تا ، یک ماه فقط کارکرد، بدون خط و خش و تر تمیز چند میخرن ؟

عکسم اگر نیازه بگید بزارم.

AmiRreZA_RAcEr
31-12-2009, 12:36
سلام دوستان

من حدود 22-23 تومن پول دارم. می خوام برای فروش اعتباری سوناتا یا اپتیما (با اقساط 18 ماهه) ثبت نام کنم. مشخصات این دو تا حدودی شبیه هم است که حتماً می دانید. قیمتشان هم نزدیک است. به نظر شما از نظر بی سر و صدا و نرم بودن و استهلاک پایین کدوم بهتره و نسبت به قیمت، کدوم ارزش بیشتری داره؟
لطفاً راهنمایی کنید.

100% اپتیما !
سوناتا مفتش گرونه !

amir_dre
31-12-2009, 17:20
دوستان الان با این وضعیت گرون شدن هاچ بک
خرید یه هاچ بک 85 -86 تمیز به صرفه هست قیمت ها بین 6 تا 7 تومن هست.
الان قیمت هاچ بک دیگه پایین نمیاد؟؟
یه سوال نامربوط:ABS رو پراید های بدون ABS سوار میشه؟؟؟اگه جواب بدین ممنون میشم

mohamad_reza72
31-12-2009, 23:36
یه کم اطلاعات در مورد سیلیکا 1975میخواستم
برای زیر پا ماشین خوبی هست؟
مصرفش چقدره؟
لوازمش پیدا میشه؟
حدود قیمت اگه سالم باشه
ممنون

mohamad_reza72
31-12-2009, 23:50
مصرفش چقدره؟
لوازمش پیدا میشه؟
حدود قیمت اگه سالم باشه
ممنون

rami_hemi
01-01-2010, 10:26
مصرفش چقدره؟
لوازمش پیدا میشه؟
حدود قیمت اگه سالم باشه
ممنون
این ماشین رو نمیشه دیگه همینجوری قیمت گذاشت چون سلیکا جزو معدود ماشینهای ژاپنی هستش که کلاسیک محسوب میشه نسبت به تمیز بودن و قطعات فابریکش فقط میشه گفت چقدر ارزش داره .برای زیر پا هم توصیه نمیشه ماشین زیر پا ماشین باید باشه که لوازمش نسبتا به وفور پیدا بشه .

دوستان الان با این وضعیت گرون شدن هاچ بک
خرید یه هاچ بک 85 -86 تمیز به صرفه هست قیمت ها بین 6 تا 7 تومن هست.
الان قیمت هاچ بک دیگه پایین نمیاد؟؟
یه سوال نامربوط:ABS رو پراید های بدون ABS سوار میشه؟؟؟اگه جواب بدین ممنون میشم
به نظر من خوبه یعنی 85-86 با اون قیمت ولی بالا میگن مطمئن باش حداکثر 6 تومن با اون مدل قیمت داره
در مورد ABS روی اکثر ماشینها میشه سوار کرد .

سلام دوستان

لطفاً راهنمایی کنید.
من هم اپتیما رو توصیه میکنم یکی اینکه این ماشین ظاهر بهر وزتری نسبت به سوناتا داره هم چهره جدیدی هستش .
در کل هر دو این مکاشینها یه پلتفورم دارن موترو و خیلی متعلقات دیگه یکسان هستش .

سلام دوستان
نمیدونم سوالم را جای درستی مطرح میکنم با نه اگه جای مناسبی نیست به بزرگی خودتون ببخشید:46:
قیمت 206 تیپ 3 مدل سال 85 یا 86 با کارکرد کم حدود 30-40 هزار کیلومتر چقدره؟
ممنون:11:
تقربا 10 تومن مناسب به نظر میرسه ماشین تر و تمیز باشه رنگ و صافکاری نداشته باشه 11 -11.5 هم قیمت میتونه داشه باشه.

سلام

دوستان یه سوال. یه ال 90 e2lp سفید رینگ و لاسیتک اسپرت 16 205 از این جلو عقبا چراغای عقب و جلو اسپرت ارتفاع پایین (فنرارو عوض کرده) و کارکرد فقط 1000 تا ، یک ماه فقط کارکرد، بدون خط و خش و تر تمیز چند میخرن ؟

عکسم اگر نیازه بگید بزارم.
حداکثر قیمت این ماشین با توجه به قیمت بازار نزدیک 15.500 مدلهای صفر میتونه.200 15 تومن باشه .قیمت هم ربطی به چراغ و رینگ نداره همین که گفتید ماشین کارکردش توی یه ماه چقدر بوده و خط و خش هم نداره مهم هستش .

.C.I.A
01-01-2010, 10:43
من هم اپتیما رو توصیه میکنم یکی اینکه این ماشین ظاهر بهر وزتری نسبت به سوناتا داره هم چهره جدیدی هستش .
در کل هر دو این مکاشینها یه پلتفورم دارن موتور و خیلی متعلقات دیگه یکسان هستش .
مگه سوناتا 4 خطی نیست و اپتیما V6 ؟

poria_mc
01-01-2010, 14:17
مگه سوناتا 4 خطی نیست و اپتیما V6 ؟
تو ایران فقط مدل 4 سیلندر سوناتا وارد میشه!اپتیما فقط مدل 6 سیلندرش!تو خارج از کشور همه نوع موتوری رو میتونی واسه جفتشون انتخاب کنی!

reza2pars
01-01-2010, 15:19
سلام میخواستم بدونم 405 دوگانه 86 بخرم بهتره یا سمند دو گانه 86 ؟؟

mm00
01-01-2010, 15:37

از نظر فنی که تفاوت خاصی ندارند ولی به نظر من 405 چون سمند معروف به صدا افتادن اتاقش بعد از یک مدتی و ... باز تمیزی کارکرد و سایر مسایل هم مهم هست
ولی در حالت یکسان 405

mehdi-2009
02-01-2010, 11:41

به نظر من هم 405 انتخاب مناسب تری هستش چون بدنه سبک تری نسبت به سمند داره وشبیه همون قضیه پیکان و r.d وباتوجه به این که نظرت روی گاز سوزهم هست همون 405 فشار کمتری هم به موتور وارد میکنه.

Grand
02-01-2010, 13:23
سلام به همه دوستان

من بین 8 الی 9 تومن پول دارم. می‎خوام یک ماشین بردارم، برام مهم نیست صفر باشه فقط میخوام تمیز باشه.

یکی میگه 206 یکی میگه ریو یکی دیگه میگه پراید خلاصه هر کسی یه چیزی میگه! نظر شما چیه؟

mm00
02-01-2010, 13:27
سلام به همه دوستان

من بین 8 الی 9 تومن پول دارم. می‎خوام یک ماشین بردارم، برام مهم نیست صفر باشه فقط میخوام تمیز باشه.

یکی میگه 206 یکی میگه ریو یکی دیگه میگه پراید خلاصه هر کسی یه چیزی میگه! نظر شما چیه؟

ریو
206
پراید
206 اگر از دست بخری و تمیز بخری در صدره به نظر من وگرنه ریو

mehdi-2009
02-01-2010, 15:32
دوستان سلام من یک تندر90مدلe1 باتجهیزات رفاهی وترمز abs ثبت نام کردم از پارس خودرو که تحویل خرداد 89 است حالا امروز دیدم ایران خودرو داره تندر ثبت نام میکنه و تحویلش هم فروردینه.حالا به نظر شما ارزش داره پارس خودرویی را انصراف بدم ایران خودرو ثبت نام کنم باتوجه به این که تحویل ایران خودرو دو ماه زودتره؟
ضمنا سود مشارکت ایران خودرو 22/ وپارس خودرو 06/-پیش پرداخت ایرانخودرو :7میلیون پارس خودرو 10میلیون

EHHASSATNI
02-01-2010, 18:02
سلام
ماشین گل هنوز صفر کیلومترش هست ؟
چنده؟
در کل میارزه بخریم ؟

diyukis
02-01-2010, 21:54
دوستان سلام من یک تندر90مدلe1 باتجهیزات رفاهی وترمز abs ثبت نام کردم از پارس خودرو که تحویل خرداد 89 است حالا امروز دیدم ایران خودرو داره تندر ثبت نام میکنه و تحویلش هم فروردینه.حالا به نظر شما ارزش داره پارس خودرویی را انصراف بدم ایران خودرو ثبت نام کنم باتوجه به این که تحویل ایران خودرو دو ماه زودتره؟
ضمنا سود مشارکت ایران خودرو 22/ وپارس خودرو 06/-پیش پرداخت ایرانخودرو :7میلیون پارس خودرو 10میلیون
به نظر من حتی اگه 9 ماه هم ماشینتو دیر تر از پارس خودرو تحویل بگیری گیفیت تولیدش 100% بهتر از ایران خودروئه.ماشین تولید ایران خودرو هزار عیب و ایراد داره اونم به دلیل تکنولوزی پایین خط تولیدشه.تا نظر دوستان چی باشه.

neda67
03-01-2010, 15:03
سلام به همه دوستان سوالي داشتم لطفا زود جواب بدين
405 glx 84 كه 70000 كاركرده و سقفش رنگه البته از بغل تصادف داشته ولي چپ نكرده خودش ميگه 8 تومان ولي 7.5 هم ميشه ازش خريد فني هم فوق العاده سالم هست
ارزش داره دوستان ؟

poria_mc
03-01-2010, 15:08
405 glx 84 كه 70000 كاركرده و سقفش رنگه البته از بغل تصادف داشته ولي چپ نكرده خودش ميگه 8 تومان ولي 7.5 هم ميشه ازش خريد فني هم فوق العاده سالم هست
ارزش داره دوستان ؟
یه ذره مشکوکه! چجوری از بغل تصادف داشته و چپ نکرده ولی سقفش رنگ داره؟؟؟ قیمتش بد نیست ولی تو خریدش باید احتیاط کرد!

AmiRreZA_RAcEr
03-01-2010, 15:12
ارزش داره دوستان ؟

والا باید دید ! چطوریه که از بغل تصادف کرده سقفش رنگ شده ؟!؟!؟ این دیگه چه مدل تصادفیه که از بغل بزنن سقفو رنگ کنن؟!
من که یکم به چپی بودنش شک کردم :exclamati:exclamati:exclamati:exclamati
ولی همونطور که گفتم باید دید و نظر داد ...
اگه واقعا چپ نکرده ، سقفشم رنگه همینطوری!!!! ، فنیش هم فوق العاده سالمه و 70 تا کارکرده آره 7.5 تقریبا خوبه !

neda67
03-01-2010, 15:17
والا باید دید ! چطوریه که از بغل تصادف کرده سقفش رنگ شده ؟!؟!؟ این دیگه چه مدل تصادفیه که از بغل بزنن سقفو رنگ کنن؟!
من که یکم به چپی بودنش شک کردم :exclamati:exclamati:exclamati:exclamati
ولی همونطور که گفتم باید دید و نظر داد ...
اگه واقعا چپ نکرده ، سقفشم رنگه همینطوری!!!! ، فنیش هم فوق العاده سالمه و 70 تا کارکرده آره 7.5 تقریبا خوبه !

تشكر از همه دوستان از بغل تصادف شديد كرده ستونها و مقداري از سقف رنگ شده اگه 7.5 راضي شد مي گم بيارتش به صافكار نشون مي ديم نتيجشو مي گم

دوستان اصفهاني 405 تميز واسه من سراغ ندارين ؟

AmiRreZA_RAcEr
03-01-2010, 15:29
تشكر از همه دوستان از بغل تصادف شديد كرده ستونها و مقداري از سقف رنگ شده اگه 7.5 راضي شد مي گم بيارتش به صافكار نشون مي ديم نتيجشو مي گم

دوستان اصفهاني 405 تميز واسه من سراغ ندارين ؟

یه سری به بنگاههای خیابون شیخ بهایی بزن !

p 3 0 world
05-01-2010, 12:47
سلام
دوستان ماشین شاسی بلند در حد 110 ملیون الان توی ایران چه ماشینی رو جز لکسوس پیشنهاد میکنید ؟
ممنون

farhad aghyar
05-01-2010, 12:58
با سلام.
از بين روا پرايد ال 90 كودومو انتخاب مي كنيد؟؟؟
با تشكر

farhad aghyar
05-01-2010, 12:59
دورود.
مزدا صفر چنده؟؟؟
با تشكر.

poria_mc
05-01-2010, 16:03
دوستان ماشین شاسی بلند در حد 110 ملیون الان توی ایران چه ماشینی رو جز لکسوس پیشنهاد میکنید ؟
نیسان مورانو 09!
ب ام و X3 مدل 2.5 لیتری 2007

.C.I.A
05-01-2010, 16:31
با سلام.

با تشكر

طبیعتا ال نود E2 اما بودجه و انتظاراتتون رو باید بیان کنید

دورود.
مزدا صفر چنده؟؟؟
با تشكر.
31.500:TYPE 1
TYPE 2:33.500
TYPE 3.34.700
در همین حدودا هست

poria_mc
05-01-2010, 16:37
TYPE 2:33.500
مزدا تیپ 2 خیلی وقته تولید نمیشه و صفرش دیگه نیست!

با سلام.

با تشكر
اینهایی که گفتید قیمت هاشون خیلی فرق میکنه!
فول ترین مدل پراید 8.300 هستش در حالی که روا از 8.500 استارت میخوره! لوگان هم مدل پایه اش الان 11.500 هستش!

.C.I.A
05-01-2010, 16:51
مزدا تیپ 2 خیلی وقته تولید نمیشه و صفرش دیگه نیست!
میدونم ولی ممکنه هنوز صفرش باشه چون بعضی ها ماشین رو صفر نگه میدارن بعد میفروشن

Grand
06-01-2010, 20:23
سلام
ماشین گل هنوز صفر کیلومترش هست ؟
چنده؟
در کل میارزه بخریم ؟

این سوال منم هست. کسی میتونه جواب بده؟

D r i v e r
07-01-2010, 07:40
این سوال منم هست. کسی میتونه جواب بده؟
دقیق اطلاع ندارم
ولی یادمه یه خبری در موردش خوندم مبنی بر اینکه تولیدش میخواد از سر گرفته بشه
قیمتش هم باید حول و حوش 17.5 باشه و اینکه به نظر من اصلا به این قیمت نمیارزه :46:

hamed malekpour
07-01-2010, 12:53
يك سوال فرق بين roaوroaسال در چيست به زبا ساده بگين وقيمتشون و آيا الان در بازار روآي سال وجود داره؟

rami_hemi
07-01-2010, 22:38
يك سوال فرق بين roaوroaسال در چيست به زبا ساده بگين وقيمتشون و آيا الان در بازار روآي سال وجود داره؟

تنها فرق ظاهری که من دیدم قسمت پشت ماشین و چراغهای پشت و در صندوق عقب با نمونه 405 glx تغییر کرده
یعنی در بزرگتر و لبه صندوق عقب پایینتر و چراغهای کوچیکتر تفاوت فنیش رو نخوندم جایی
در حالی که روای سال و آر دی با سری اول پژو 405 GL اتاق یکسانی داشتن یعنی چراغهای عقب بزرگتر و پهنتر و در صندوق عقب با لبه بالاتر .

D r i v e r
07-01-2010, 22:50
تنها فرق ظاهری که من دیدم قسمت پشت ماشین و چراغهای پشت و در صندوق عقب با نمونه 405 glx تغییر کرده
یعنی در بزرگتر و لبه صندوق عقب پایینتر و چراغهای کوچیکتر تفاوت فنیش رو نخوندم جایی
در حالی که روای سال و آر دی با سری اول پژو 405 GL اتاق یکسانی داشتن یعنی چراغهای عقب بزرگتر و پهنتر و در صندوق عقب با لبه بالاتر .
رامین مثل اینکه موتورش هم 1700 شده
دیگه نمیدونم چه بلایی سر موتورش آوردن
به نقل از سایت ایرانخودرو :

مشخصات فنی و عملکردی:

موتور: OHV G2 پایه گازسوز
نوع گیربکس(جعبه دنده): 5دنده دستی
تعویض دنده بهینه با گیربکس جدید
حداکثر قدرت: 88.4 در 5000 دور دردقیقه
میانگین مصرف ترکیبی بنزین: 8.45 لیتر بنزین در 100 کیلومتر
میانگین مصرف ترکیبی گاز: 8 کیلوگرم گاز در 100 کیلومتر
نصب کنیستر به منظور کاهش سطح آلایندگی
گاردان دوتکه با مفصل های سرعت ثابت
دیفرانسیل با پوسته جدید
دیسک و صفحه کلاچ پژویی
کاور درب موتور به منظور کاهش صدای موتور

رامین جالبه که 140 نیوتن متر در 3000 دور دردقیقه گشتاور داره!
یکم زیاده روی نیست؟
یورو 3 هم پاس میکنه
قدرت موتورش هم چیزی حدود 89 اسب اعلام شده

rami_hemi
07-01-2010, 23:11
امیر توانش فکر کنم چیزی دور بر 90 اسب باید باشه ولی بازم این گشتاور برای ماشین بنزینی یا گازسوز کمی زیاده حداکثر 110 نیتون باید باشه .در مورد اینم که این ماشین رو کاش حداقل بعد این مدت دیفرانسیل جلو میکردن و اسمش رو میذاشتن 405 G یا GI یا 1700 خب به نظر من دیگه این اتاق 405 هم باید از کمک کم ارزونتر بشه و با موتروهای ضعیفتر بدن بیرون تا بقیه محصولات هم کم کم قیمتشون بیاد پایینتر.
مثلا دیگه عمر XU7 معمولی تموم شده و XU7j4 که به جاش موتروهای بهتری وجود داره مثلا TU5 که با 1600 سی سی توانی برابر با اون داره اتاق 405 با همه زیباییهاش دیگه قدیمی هستش بهتره تبدیل به یه ماشین ارزونتر بشه خلاصه جاش اینجا نیست بهتره جای دیگه بریم بحث کنیم
در کل اگه اینایی رو که گفتی انجام داده باشن خودش واقعا یه پیشرفت هستش.

poria_mc
07-01-2010, 23:28
امیر توانش فکر کنم چیزی دور بر 90 اسب باید باشه ولی بازم این گشتاور برای ماشین بنزینی یا گازسوز کمی زیاده حداکثر 110 نیتون باید باشه .در مورد اینم که این ماشین رو کاش حداقل بعد این مدت دیفرانسیل جلو میکردن و اسمش رو میذاشتن 405 G یا GI یا 1700 خب به نظر من دیگه این اتاق 405 هم باید از کمک کم ارزونتر بشه و با موتروهای ضعیفتر بدن بیرون تا بقیه محصولات هم کم کم قیمتشون بیاد پایینتر.
مثلا دیگه عمر XU7 معمولی تموم شده و XU7j4 که به جاش موتروهای بهتری وجود داره مثلا TU5 که با 1600 سی سی توانی برابر با اون داره اتاق 405 با همه زیباییهاش دیگه قدیمی هستش بهتره تبدیل به یه ماشین ارزونتر بشه خلاصه جاش اینجا نیست بهتره جای دیگه بریم بحث کنیم
هنوزم دف عقبه؟؟ نمیخوان یه تغییری به این ماشین بدن یکم از ویبره اتاق کم بشه؟؟؟

rami_hemi
08-01-2010, 12:19
متاسفانه بله دف عقب هستش .اگه دف جلو بکنن که نمیشه گفت روا اون وقت باید بگن مثلا 405 GLi یا Gi یا یه چیزی تو این مایه ها

D r i v e r
08-01-2010, 14:31
گفتم که به گفته ایرانخودرو چیزی حدود 88.8 اسب بخار هست(همون 90 اسب)
اون چیزایی هم که نقل کردم تماما گفته ایرانخودرو هست
ولی رامین من خودم زیاد با TU5 روی پلتفرم 405 حال نمیکنم
گشتاور XU7j4 کجا و گشتاور TU5 روی پلتفرم 405 کجا

هنوزم دف عقبه؟؟ نمیخوان یه تغییری به این ماشین بدن یکم از ویبره اتاق کم بشه؟؟؟
پوریا من شخصا با ماشین های دف عقب بیشتر حال میکنم تا جلو
ولی نمیشه روی این روآ به عنوان یه خودرو دف عقب درست و حسابی یاد کرد
مخصوصا اینکه زیاد برای جنگولک بازی ساخته نشده
و همین حالت عادی هم بعد از مدتی به صدا میفتن :13:
-------------------------------------
درسته اینجا جای بحث کردن در این مورد نیست :46:

farhad aghyar
08-01-2010, 15:30
سلام.
شما از بين ريو با 405 كدومو انتخاب مي كنيد؟
تشكر.

AmiRreZA_RAcEr
08-01-2010, 15:56
سلام.
تشكر.

والا بستگی داره بخوای چه بلایی سرش بیاری !!

4661
08-01-2010, 19:03
سلام بر اساتید
یه راهنمایی می خواستم.اینکه پراید هاچبک کره ای اخرین مدلش مربوط به چه سالی میشه؟ و البته اینکه چه مدل هایی از اون 1600 سی سی هست؟ و در مدل های کره ای چه رنگ هایی موجود هست ؟
من اینطور شنیدم در کل یه سری مشخصات کامل از این مدل های کره ای میخواستم ممنون میشم کمک کنید.

poria_mc
08-01-2010, 20:08
و همین حالت عادی هم بعد از مدتی به صدا میفتن
امیر تو دف عقب رو میخوای که چهار تا دریفت خفن باهاش بزنی و به قول خودت جنگولک بازی در بیاری! اصلا خودت روت میشه با روای سال دریفت بزنی؟؟:31:

سلام بر اساتید
یه راهنمایی می خواستم.اینکه پراید هاچبک کره ای اخرین مدلش مربوط به چه سالی میشه؟ و البته اینکه چه مدل هایی از اون 1600 سی سی هست؟ و در مدل های کره ای چه رنگ هایی موجود هست ؟
من اینطور شنیدم در کل یه سری مشخصات کامل از این مدل های کره ای میخواستم ممنون میشم کمک کنید.
آخرین سریش 76 بود که یه سری 77 هم کره ای زدن! هیچ کدوم از مدل هاش 1600 نبوده و نیست! رنگ هم من فقط سفید دیدم! البته یه نقره ای کره ای هم دیدم که فول نبود! یعنی کولر و شیشه برقی جلو و از این چیزها نداشت!فکر کنم مدلش 75 بود!

rami_hemi
09-01-2010, 00:47
و همین حالت عادی هم بعد از مدتی به صدا میفتن
آخه کجای پلتفورم 405 دیف عقب هستش آخه
ماشینی مثل آلتیما یا بنز و بی ام و که ذاتا دیف عقب هستن حال میدن نه ویبراتور های ایرانخودرو

سلام.
تشكر.
من ریو رو انتخاب میکنم ماشین جم و جورتر و به روزتری هستش موتورش نسبتا مدرن هستش

D r i v e r
09-01-2010, 04:41
آخه کجای پلتفورم 405 دیف عقب هستش آخه
ماشینی مثل آلتیما یا بنز و بی ام و که ذاتا دیف عقب هستن حال میدن نه ویبراتور های ایرانخودرو

رامین تو که باز منو دعوا کردی :45:
رامین 405 ماشین های 2 دف هم داشته (4wd) :31:

امیر تو دف عقب رو میخوای که چهار تا دریفت خفن باهاش بزنی و به قول خودت جنگولک بازی در بیاری! اصلا خودت روت میشه با روای سال دریفت بزنی؟؟:31:

من فقط از روآ به عنوان یه ماشینه :

و همین حالت عادی هم بعد از مدتی به صدا میفتن :13:

حالا نمیدونم چرا انگشت اتهام رو به سوی من گرفتین 2 نفری :31:
مظلوم گیر آوردین؟
من که گفتم به درد اینکارا نمیخوره و کلا به درد نمیخوره
من فقط اینو گفتم :

خوب معلومه من با BMW بیشتر حال میکنم تا روآ!!!
-------------------------------------
بعدش اینکه رامین موتور روآ طولی نصب میشه
چطور انتظار داری بیان انتقال قدرت رو به چر خهای جلو منتقل کنن؟
اونم مهندسین توانمند ایرانخودرو که توی خود دیفرانسیل پیکانش موندن چه برسه به.........

farhad aghyar
09-01-2010, 18:19
درود.
کسی قیمت ماشینا پایینی رو میدونه؟
206تیپ 2
206تیپ 3
مرسی/

poria_mc
09-01-2010, 20:31
درود.
206تیپ 2
206تیپ 3
مرسی/

سوالتون رو تو تاپیک قیمت روز خودرو بپرسید! اینجا مخصوص مشاوره اس!ممنون!

rozy_1500
09-01-2010, 20:35
درود.
206تیپ 2
206تیپ 3
مرسی/

پژو 206 تیپ 2
۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو 206 تیپ 3
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰

سوالتون رو تو تاپیک قیمت روز خودرو بپرسید! اینجا مخصوص مشاوره اس!ممنون!
حالا ایندفعه رو کوتاه بیا ! :31:

hamed malekpour
09-01-2010, 21:20
يك سوال مي شه مزايا ومعايب roaسال را بگين ؟

poria_mc
09-01-2010, 21:26
مشخصات فنی و عملکردی:

* موتور: OHV G2 پایه گازسوز
* نوع گیربکس(جعبه دنده): 5دنده دستی
* تعویض دنده بهینه با گیربکس جدید
* حداکثر قدرت: 88.4 در 5000 دور دردقیقه
* میانگین مصرف ترکیبی بنزین: 8.45 لیتر بنزین در 100 کیلومتر
* میانگین مصرف ترکیبی گاز: 8 کیلوگرم گاز در 100 کیلومتر
* نصب کنیستر به منظور کاهش سطح آلایندگی
* گاردان دوتکه با مفصل های سرعت ثابت
* دیفرانسیل با پوسته جدید
* دیسک و صفحه کلاچ پژویی
* کاور درب موتور به منظور کاهش صدای موتور

نها فرق ظاهری که من دیدم قسمت پشت ماشین و چراغهای پشت و در صندوق عقب با نمونه 405 glx تغییر کرده
در حالی که روای سال و آر دی با سری اول پژو 405 GL اتاق یکسانی داشتن یعنی چراغهای عقب بزرگتر و پهنتر و در صندوق عقب با لبه بالاتر
امیر جان مشخصات فنیش رو مطابق با سایت سازنده ذکر کردن! رامین جان هم مشخصات ظاهری رو!
معایبش هم که هنوز فراگیر نشده تا معلوم بشه اما از همین الان میشه حدس زد که مثل RD یا Roa های قدیمی لرزش اتاق محسوسی خواهد داشت!

hamed malekpour
09-01-2010, 21:37
الان روا سال داره توليد مي شه آيا در بازار وجود داره و مي شه يك عكس از پشت اين ماشين بگذاريد؟

poria_mc
09-01-2010, 21:45
الان روا سال داره توليد مي شه آيا در بازار وجود داره و مي شه يك عكس از پشت اين ماشين بگذاريد؟
روای سال داره تولید میشه ولی من تو بازار آزاد ندیدم!(شاید دوستان دیده باشن!)
پشتش هم عین 405 هستش هیچ فرقی نمیکنه! این رو از روی تبلیغات تلویزیونی میشد فهمید!

sAeEd_kHaAn
10-01-2010, 09:24
با 8 تومن نهایت 8500 بهترین پیشنهاد چیه ؟ پراید یا چیز دیگه ؟ میشه با این پول یه RIO تر و تمیز خرید یا نه ؟

poria_mc
10-01-2010, 16:54
با 8 تومن نهایت 8500 بهترین پیشنهاد چیه ؟ پراید یا چیز دیگه ؟ میشه با این پول یه RIO تر و تمیز خرید یا نه ؟
ریو رو نمیدونم اما 206 تا مدل 83 میتونی گیر بیاری که از همه لحاظ به پراید سره!

MoHaMaD ZaNd
10-01-2010, 19:34
پوريا جان ميگم 206 مدل 83 به نظرت توي خرج نيفتاده ؟؟؟
آخه منم داييم خواست يه 206 كاركرده بگيره !!! خواستم نظرتو در اين مورد بدونم !!!

hamed malekpour
10-01-2010, 21:26
206نخر اگه خرج باز كنه با يد 1مليون در نظر بگيري به نظر من رواسال بخر

rozy_1500
10-01-2010, 21:57
به نظر من رواسال بخر
بابا بیخیال...
چرا با این چیزا گول میخورین
اگه بدنه سری s رو هم رو این ماشین(موتور) بندازن بازم پیکانه !!!!!!!!

راستی رنگ بندی این روای سال چیاست ؟

mm00
10-01-2010, 22:13
بابا بیخیال...
چرا با این چیزا گول میخورین
اگه بدنه سری s رو هم رو این ماشین(موتور) بندازن بازم پیکانه !!!!!!!!

راستی رنگ بندی این روای سال چیاست ؟

فکر کنم متالیک مثل slx ها هست
با 8500 تقریبا تیپ 2 83 اینا گیر میاد که واقعا صبرو حوصله گیر اوردن تمیزش ولی اگر تمیزش رو گیر بیاری ارزش داره

poria_mc
10-01-2010, 22:39
پوريا جان ميگم 206 مدل 83 به نظرت توي خرج نيفتاده ؟؟؟
آخه منم داييم خواست يه 206 كاركرده بگيره !!! خواستم نظرتو در اين مورد بدونم !!!

ماشین اگه درست باهاش تا شده باشه خیلی کم به خرج میافته! اینم بدونید که دارید سوار ماشین اروپایی میشید! پس خرجش هم در خد همون اروپایی در نظر بگیرید!

206نخر اگه خرج باز كنه با يد 1مليون در نظر بگيري به نظر من رواسال بخر
خود شما اگه 206 سالم پیدا کنی(که فراوونه!) آیا ول میکنی بری روآی سال بگیری؟؟ به قول دوستمون بدنه اس هم که روش باشه بازم موتور و فنی همون پیکانه! حالا 4 تا اصلاحات روش انجام شده دلیل بر خوبی ماشین نیست!

واقعا صبرو حوصله گیر اوردن تمیزش ولی اگر تمیزش رو گیر بیاری ارزش داره
نه اتفاقا راحت گیر میاد! خرجش هم 2-3 روز همشهری خریدنه! اینم بدونید کیفیت 206 های قبل 84 با 206 صفر تفاوتش از زمین تا آسمونه!

saeedfarzi
11-01-2010, 15:40
من 206 وی 8 دارم خوبه ولی پسر عموم لیفان خریده خیلی راضیه . شاید بفروشمش لیفان بخرم

sAeEd_kHaAn
11-01-2010, 15:47
راستش خودم عاشق 206 هستم اما ماشینی که الان 14 میلیون قیمتشه مدل پایینشو بدن 8500 واقعا ارزش خرید داره ؟ از همین خرجش میترسم

poria_mc
11-01-2010, 16:22
راستش خودم عاشق 206 هستم اما ماشینی که الان 14 میلیون قیمتشه مدل پایینشو بدن 8500 واقعا ارزش خرید داره ؟ از همین خرجش میترسم
پیشنهاد میکنم یه بار بری تو یدونه از همین به قول خودت 14 میلیونی ها بشینی! یه بار هم تو مدل 84 به پایین! اونوقت اگه آدم وسواسی نباشی کارکرده رو انتخاب میکنی! کیفیت صفرها واقعا پایینه! البته بعضی ها وسواس دارن و حتی نمیتونن ماشینی که از نمایندگی آورده شده خونه رو بخرن! اون دیگه به خودت مربوطه!
ضمنا گفتم داری ماشین اروپایی سوار میشی! پس فردا میری تعویض روغنی میبینی فیلتر روغن کمری 10000 تومنه ولی فیلتر روغن 206 16000 تومن!یا در مورد لنت و بقیه مواد مصرفی همینجور!

reza2pars
11-01-2010, 16:34
سلام 405 گازسوز مدل 86 چنده ؟؟اگه کسی توی شیراز سراغ داره برام پیغام خصوصی بذازه؟

hamed malekpour
11-01-2010, 17:35
حول و حوش 11مليون بايد يا شه قيمت را بايد بنگاه ومكانيك ونقاش روي ماشين دست دوم بگذاره؟

sAeEd_kHaAn
11-01-2010, 18:37
پیشنهاد میکنم یه بار بری تو یدونه از همین به قول خودت 14 میلیونی ها بشینی! یه بار هم تو مدل 84 به پایین! اونوقت اگه آدم وسواسی نباشی کارکرده رو انتخاب میکنی! کیفیت صفرها واقعا پایینه! البته بعضی ها وسواس دارن و حتی نمیتونن ماشینی که از نمایندگی آورده شده خونه رو بخرن! اون دیگه به خودت مربوطه!
ضمنا گفتم داری ماشین اروپایی سوار میشی! پس فردا میری تعویض روغنی میبینی فیلتر روغن کمری 10000 تومنه ولی فیلتر روغن 206 16000 تومن!یا در مورد لنت و بقیه مواد مصرفی همینجور!

حرف شما متین ولی اگه خودت بخای انخاب کنی بین یپراید صفر و یه 206 که 6 سال کاکرده کدومو انخاب می کنی ؟ نمیخوام وقتی یکیشو انتخاب کردم از خریدم پشیمون بشم :41:

poria_mc
11-01-2010, 19:01
حرف شما متین ولی اگه خودت بخای انخاب کنی بین یپراید صفر و یه 206 که 6 سال کاکرده کدومو انخاب می کنی ؟ نمیخوام وقتی یکیشو انتخاب کردم از خریدم پشیمون بشم :41:
گفتم برمیگرده به اینکه شما ماشین کارکرده دوست داشته باشی یا نه! من خودم به شخصه 3 بار ماشین صفر گرفتم هر 3 بار ضرر کردم! افت قیمت صفر خیلی زیاده! مثلا بعضی ها ترجیح میدن اگه 40 تومن پول داشته باشن برن یه ماشین کره ای صفر مدل سال بگیرن! اما من باشم میرم یه ماشین آلمانی کارکرده میگیرم! اینه که انتخاب با خودته!
بین پراید صفر و 206 هم مطمئن باش از همه لحاظ 206 سر تره! ماشین بروزتریه! ایمنی بالاتری داره! سواری بهتری داره! مصرفش اونچنان با پراید فرقی نمیکنه! اینم در نظر بگیر که ماشین های صفری که ایرانی ها تولید میکنن بعضی وقتها عیب و ایرادش از یه ماشین کارکرده بیشتره!

sAeEd_kHaAn
12-01-2010, 17:36
گفتم برمیگرده به اینکه شما ماشین کارکرده دوست داشته باشی یا نه! من خودم به شخصه 3 بار ماشین صفر گرفتم هر 3 بار ضرر کردم! افت قیمت صفر خیلی زیاده! مثلا بعضی ها ترجیح میدن اگه 40 تومن پول داشته باشن برن یه ماشین کره ای صفر مدل سال بگیرن! اما من باشم میرم یه ماشین آلمانی کارکرده میگیرم! اینه که انتخاب با خودته!
بین پراید صفر و 206 هم مطمئن باش از همه لحاظ 206 سر تره! ماشین بروزتریه! ایمنی بالاتری داره! سواری بهتری داره! مصرفش اونچنان با پراید فرقی نمیکنه! اینم در نظر بگیر که ماشین های صفری که ایرانی ها تولید میکنن بعضی وقتها عیب و ایرادش از یه ماشین کارکرده بیشتره!

خوب منم 206 رو ترجیح میدم به قول یکی از دوستام وقتی توی 206 میشینی کاملااحساس میکنی توی یک ماشین خوب نشستی درحالی که 405اصلا این احساسو نمی کنی یا حتی پارس شاید 50 در صد این احساسو داشته باشی طراحی 206 خفنه و لذت رانندگی باهاش زیاده تنها مشکل من اینکه چون مدل پایینه شاید اذیتم کنه و خرج و مخارجش پشیموم کنه دو دلم نمیدونم چه تصمیمی بگیرم :41:

poria_mc
12-01-2010, 17:42
تنها مشکل من اینکه چون مدل پایینه شاید اذیتم کنه و خرج و مخارجش پشیموم کنه دو دلم نمیدونم چه تصمیمی بگیرم
این که مشکلی نیست! شما ماشین رو میخری! یه چند وقت لذت میبری! هر موقع احساس کردی داره بازی در میاره و به خرج افتاده ردش میکنی میره! تو اون چند وقت هم پول دستت میاد میزاری رو پولت یه ماشین مدل بالاتر میگیری!

iran746
13-01-2010, 12:30
درود.
206 تیپ 2 ABS داره؟
به نظر شما چطوره؟
ممنون.

poria_mc
13-01-2010, 19:24
درود.
206 تیپ 2 ABS داره؟
به نظر شما چطوره؟
ممنون.
خیر! تیپ 3 و 5 و 6 داره که 5 دیگه تولید نمیشه و 3و 6 الان تولید میشه! البته جدیدا به خاطر اجباری شدن ABS مثل اینکه امکان سفارش دادن ABS واسه تیپ 2 هم فراهم شده!

sAeEd_kHaAn
13-01-2010, 20:26
ببخسید همه ساله ساپا و ایران خودرو دهه فجر شرایط خوب واسه فروش میزارن میخواستم بینم این شرایط چطوره ؟

hamed malekpour
13-01-2010, 21:36
آخرش كه چي همون پول را ازتون مي گيره؟

poria_mc
13-01-2010, 22:13
ببخسید همه ساله ساپا و ایران خودرو دهه فجر شرایط خوب واسه فروش میزارن میخواستم بینم این شرایط چطوره ؟

هنوز که چیزی اعلام نکردن اما احتمالا از 1-2 بهمن همه شون شرایطشون رو با بوق اعلام میکنن!:31:

Electronic-Arts
13-01-2010, 22:17
درود.

206 تیپ 2 ABS داره؟
به نظر شما چطوره؟

ممنون.

به نظر من تیپ 2 206 اصلا نمی ارزه هیچی نداره فقط قیافه داره و به جز قیافه هیچ امکانات دیگه ای نداره ایربگ نداره - ABS نداره - و ....

sAeEd_kHaAn
14-01-2010, 11:12
هنوز که چیزی اعلام نکردن اما احتمالا از 1-2 بهمن همه شون شرایطشون رو با بوق اعلام میکنن!:31:

شرایطشون چطور بوده سالای قبل ارزش داره این چند روزو صبر کنم ؟ :31:

mehdi-2009
15-01-2010, 15:06
دوستان سلام
می خواستم بپرسم pk تا چه سالی تولید میشد وقیمت این مدلش چنده.
ضمنا یه 405 مدل 85 تمیز از نظر فنی وبدنه چند میارزه.باکارکرد حدود 80هزار

mafiak
15-01-2010, 23:27
سلام.
قيمت مرسدس E230 مدل 1988 كپل رو مي خواستم...
چيزاي ديگش رو نمي دونم فقط يه حدود قيمت مي خواستم. ممنون.

rami_hemi
16-01-2010, 12:09
این ماشین قیمت خاصی نداره ولی تا جایی من شنیدم بالای 18 تومن قیمت دارن .

shab_2008
18-01-2010, 19:20
دوستان این ماشین کیا اسپورتریچ چطوره؟ راستی شاسی بلند خوب تو همین رده قیمت دیگه چی هست.

tanx

baharsafaei
18-01-2010, 20:55
به اندازه كه روي صفه نمايشش زده

baharsafaei
18-01-2010, 21:03
گر دست 2 ست به نكات زيرتوجه كنبد
1حتماً باهاش يه چرخ بزنيد و صداهاي مختلف رو جك كنيد از صداي موتورگرفته تا كمك فنر
فاصله بين رادياتور تا ديواره ماشين رو چك كنيد (تصادف)

mehdi-2009
18-01-2010, 22:13
دوستان سلام
می خواستم بپرسم pk تا چه سالی تولید میشد وقیمت این مدلش چنده.
ضمنا یه 405 مدل 85 تمیز از نظر فنی وبدنه چند میارزه.باکارکرد حدود 80هزار

سلام کسی نمیخواد جواب این پست را بده؟:19::18:

shab_2008
19-01-2010, 19:29
دوستان این ماشین کیا اسپورتریچ چطوره؟ راستی شاسی بلند خوب تو همین رده قیمت دیگه چی هست.

tanx
دوستان یکی هم به ما یه توجهی کنه!:19:

farshad bugatti
22-01-2010, 00:03
tanx

ماشین خوبیه همون توسان هستش اما در بعضی موارد با هم متفاوت هستند در کل ماشینه خوبیه
تو این رنج:سوزوکی - هیوندای توسان و نیسان قشقایی(از موقعیتش تو بازار خبر ندارم) وجود داره که من بودم همون کیا اسپورتیج رو انتخاب میکردم البته اگه بخواین جواب کاملتری بگیرین باید انتظاراتتون رو از ماشین بگین تا بهتر بشه از بین اینا شما رو راهنمایی کرد.

shab_2008
22-01-2010, 10:05
ماشین خوبیه همون توسان هستش اما در بعضی موارد با هم متفاوت هستند در کل ماشینه خوبیه
تو این رنج:سوزوکی - هیوندای توسان و نیسان قشقایی(از موقعیتش تو بازار خبر ندارم) وجود داره که من بودم همون کیا اسپورتیج رو انتخاب میکردم البته اگه بخواین جواب کاملتری بگیرین باید انتظاراتتون رو از ماشین بگین تا بهتر بشه از بین اینا شما رو راهنمایی کرد.
ممنون از توضیحتون . من سخت جون بودن برام مهمه.

farshad bugatti
22-01-2010, 12:31
ممنون از توضیحتون . من سخت جون بودن برام مهمه.
تنها این نمیتونه ملاک خرید باشه باید نیاز های خودتون رو کامل تر بگید اگه قوانین بخش مشاوره رو بخونید بهتون کمک میکنه...
برای شهر میخواهید یا برای جاده...؟
پیدا کردن ماشین سخت جون در میان ماشین های امروزی کمی مشکله البته نمیدونم از چه نظر میگید سخت جون اگه منظورتون دیر خراب شدن یا کیفیت بالای قطعات باشه تقریبا توسان و اسپوریج در یک سطح هستند سوزوکی هم از کیفیت قابل قبولی برخورداره
من خودم از اسپورتیج خوشم میاد و اگه من بودم اینو انتخاب میکردم.

neda67
23-01-2010, 21:02
سلام به همه دوستان اگه ميشه راهنماييم كنين
405 81 با 300000 كاركرد فنيش سالمه
به نظرتون بخرم
ميگه 6500000

hamed malekpour
23-01-2010, 22:15
به نظر من بخر و ببرش به نقاش نشونش بده تا ماشين چپه بهت نندازند؟

D r i v e r
23-01-2010, 23:01
سلام به همه دوستان اگه ميشه راهنماييم كنين
405 81 با 300000 كاركرد فنيش سالمه
به نظرتون بخرم
ميگه 6500000
نظر من رو میخوای؟
نه!
ماشین کارکردش فوق العاده زیاده
ماشین سال 92 میلادی هم نباید اینقدر کار میکرد چه برسه به مدل 81!
معمولا اینطور ماشین هایی نیاز به یه بازسازی کلی همه جانبه دارن
از قیمتش هم تا حدودی مشخصه که چه وضعیتی داره!

saeedfarzi
24-01-2010, 07:42
دوستان خودرو لیفان چطوره ؟ کسی باهاش سواری کرده ؟ بگه ما هم بدونیم .

ahmad19660
24-01-2010, 09:33
آقایون سلام
کسی میدونه که صفحه کیلومتر 206 اس دی مدل v20 صفحه سفیده یا نه؟

reza2pars
24-01-2010, 11:26
امسال ایران خودرو شرایط ویژه فروش ده فجر نداره؟

shab_2008
25-01-2010, 10:53
دوستان خودرو لیفان چطوره ؟ کسی باهاش سواری کرده ؟ بگه ما هم بدونیم .
جالب نیست . در نگاه اول امکانات خوبی داره ولی جنس فطعاتش خوب نیست

vatan2009
25-01-2010, 11:25
v20 صفحه معمولی هست و میتونی تو اوراقی ها اون صفحه سفید را از 5 تا 50 هزار تومن بخری(بسته به انصاف فروشنده) نصبش هم راحته ضمنا ایرانخودرو اون صفحه را نداره و گیر نمیاد نوش

blAck fire
27-01-2010, 02:28
سلام

از نظر رفاهی پرشیا بهتره یا 206sd v8 (داخل خودرو هم سرنشینان عقب هم جلو) ؟

MAJ€€D
28-01-2010, 12:21
دوستان یه درخواستی داشتم میشه اسم ماشینهایی که بین قیمت 50 تا 65 میلیون هست رو بگید ؟

تقریبا میدونم همشون رو اما ممکنه چندتایی رو از قلم بندازم

farshad bugatti
29-01-2010, 11:13
سلام

از نظر رفاهی پرشیا بهتره یا 206sd v8 (داخل خودرو هم سرنشینان عقب هم جلو) ؟

از نظر امکانات رفاهی و سایر موارد 206 sd v8 از پرشیا برتره.

دوستان یه درخواستی داشتم میشه اسم ماشینهایی که بین قیمت 50 تا 65 میلیون هست رو بگید ؟

تقریبا میدونم همشون رو اما ممکنه چندتایی رو از قلم بندازم

تویوتا کمری glx
تویوتا کمری SE
هیوندای ازرا
کیا اپیروس
تویوتا اریون
سیتروئن C5
پژو 407 اتوماتیک 48 میلیون
بی ام وه 118i حدودا 63 میلیون
تویوتا پرادو 3 در GX
هیوندای سانتافه،وراکروز
کیا سورنتو،موهاوی
چیرمن CM500S حدودا 53 میلون

abbasfarzam
29-01-2010, 19:54
با سلام
آقا اینgen2که تسهیلات میده ماهی چند آب میخوره؟
باتشکر

Abbas.G
29-01-2010, 22:08
سلام دوستان
بین نیسان ماکسیما اتوماتیک و کیا اپتیما کدوم یک رو انتخاب کنم؟
با دلیل و منطق بریم جلو و مقایسه فنی و هوشمندانه ای بین این دو اجرا کنید
از نظر فنی و ایمینی و اینکه بازار خرید و فروش و افت قیمت سالیانه هرکدوم
ممنونم :11:

blAck fire
29-01-2010, 22:33
از نظر امکانات رفاهی و سایر موارد 206 sd v8 از پرشیا برتره.

میشه چندتا از فرقاشو بگین ؟ (از نظر رفاهی)

sasoolee
31-01-2010, 05:19
دوستان در باره سمند el کلاس 1 چی میدونید؟؟؟

من میخوام اگه بشه یکیشو بگیرم...... فرقش با سمند معمولی چیه؟ ؟ آیا چیزی ازش زدن؟؟؟
تو کرم هست ؟ امکانات رفاهیش چیه؟

shab_2008
31-01-2010, 10:59
با سلام
آقا اینgen2که تسهیلات میده ماهی چند آب میخوره؟
باتشکر
حول و حوش 260 تومن

omid lp
31-01-2010, 11:00
سلام
قیمت bmw 520 مدل 1998 تو ایران چنده ؟
و ایا موتورش با مدل 91 یکیه یا فرق داره ؟
لوازمش خوب و ارزون گیر میاد ؟
مثلا من اگه 520 عکس اولو بخرم تو ایران می تونم ظاهرشو مثل دومی که m5 هست بکنم یا نه ؟
این کار شدنی هست و اگه هست به دردسرش میارزه یا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] of 1996-2001_BMW_E39_5_Series_01.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] of bmwm51.jpg

neda67
31-01-2010, 11:47
دوستان پرايد 77 دور رنگ
عقب جلو سقف و ستون سالم
دوگانه سوز 4500000 ارزش داره ؟

javadza
31-01-2010, 14:06
سلام
شرمنده بین ماشینهای تا 12/5تومن موندم کدومشون بهتره ومیشه یه چند سالی باهاش راحت بود واذیت نکنه وبشه روخدمات پس از فروش وفراوانی قطعاتش حساب باز کردبنظرم بعضی افرادی که در باره ریو یا ال90نظر دادن یه جورایی خیلی تعصبی برخورد کردن وباید هرگونه رد یا مزیت خودرو با دلیل باشه اگه کسی از دوستان محترم هست که در باره ریو یا ال90تجربه ای داره خوشحال میشم به من کمک کنه
ممنون

gole sorkh11
02-02-2010, 10:34
سلام
اساتید محترم خسته نباشید من یه اشتباهی کردم یه پزو405 صفر گرفتم الان میخوام عوض کنم درست یه ماهه گرفتم حالا 500تومن گذاشته زمین .بح حال.حالا من میخوام سورن بگیرم از این ورم موندم سورن صفر بگیرم یا 87 و از طرفی موندم بجای اینا زانتیا مدل 84 یا 85 بگیرم حول و هوش 17 یا 18 تومن .از دوستان میخوام منو یه راهنمایی قانع کننده بکنن مرسی

poria_mc
02-02-2010, 11:09
سلام
اساتید محترم خسته نباشید من یه اشتباهی کردم یه پزو405 صفر گرفتم الان میخوام عوض کنم درست یه ماهه گرفتم حالا 500تومن گذاشته زمین .بح حال.حالا من میخوام سورن بگیرم از این ورم موندم سورن صفر بگیرم یا 87 و از طرفی موندم بجای اینا زانتیا مدل 84 یا 85 بگیرم حول و هوش 17 یا 18 تومن .از دوستان میخوام منو یه راهنمایی قانع کننده بکنن مرسی
سورن ماشین خوبیه! امکانات خوبی داره ضمن اینکه کیفیت ساختش هم نسبت به انواع سمند بالاتره!
سمت زانتیا دست دوم مخصوصا مدل پایین هم نرو! توصیه نمیشه!

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

سلام
شرمنده بین ماشینهای تا 12/5تومن موندم کدومشون بهتره ومیشه یه چند سالی باهاش راحت بود واذیت نکنه وبشه روخدمات پس از فروش وفراوانی قطعاتش حساب باز کردبنظرم بعضی افرادی که در باره ریو یا ال90نظر دادن یه جورایی خیلی تعصبی برخورد کردن وباید هرگونه رد یا مزیت خودرو با دلیل باشه اگه کسی از دوستان محترم هست که در باره ریو یا ال90تجربه ای داره خوشحال میشم به من کمک کنه
ممنون
جفتشون ماشینهای خوبین! من خودم کارآیی تندر و قیافه ربو رو ترجیح میدم!!!:31:
تندر ماشین خوبیه از همه لحاظ هم کامله فقط اون فاکتور فراوونی قطعه رو به هیچ عنوان نداره!

pioneer60
04-02-2010, 11:54
سلام

دوست عزیز

بـه نظـر من اگه یه ماشینی میخوای کـه همه امکانات رو داشته باشه ، و در صورتیکه درست ازش استفاده کنی

تا مدتها خرج اضافی نداشته باشه ، یـه تندر 90 فول ( LP+E2) بگیر ، از پولت هم سه چهار تونی باقی میمونه

کـه اگه دوست داشته باشی با هزینه کردن نصفش روی ماشین ( با تعویض رینگ و لاستیک ، ارتفاع زدن واگزوز وو......)

یه ماشین توپ بسازی کـه حرف نداره ./:5:

MehranVB
06-02-2010, 17:04
به نظرتون ماشینای مدل 84 به قبل ارزشی دارن؟ مثلاً تو روزنامه زانتیا مدل 82 و 83 دیدم 15 یا 16 تومن، یعنی تقریباً نصف قیمت! آدمو خیلی وسوسه میکنم ولی زانتیا هم ماشین نسبتاً مقاومیه و لوازم یدکیش هم تو بازار هست. پس مشکل کجاست؟؟

corey
06-02-2010, 17:26
به نظرتون ماشینای مدل 84 به قبل ارزشی دارن؟ مثلاً تو روزنامه زانتیا مدل 82 و 83 دیدم 15 یا 16 تومن، یعنی تقریباً نصف قیمت! آدمو خیلی وسوسه میکنم ولی زانتیا هم ماشین نسبتاً مقاومیه و لوازم یدکیش هم تو بازار هست. پس مشکل کجاست؟؟

اگه ماشین سالم باشه چرا ارزش نداره
من خودم چند وقت پیش 206 مدل 83 گرفتم تا الان به غیر از تعویض تسمه تایم که اونم برای اطمینان بود خرج دیگه ای ماشین برام نذاشته
زانتیا ماشین خوب و مقامی هست ولی لوازمش خیلی گرونه ولی خب به وفور تو بازار یافت میشه

rami_hemi
06-02-2010, 18:01
دوستان پرايد 77 دور رنگ
عقب جلو سقف و ستون سالم
دوگانه سوز 4500000 ارزش داره ؟

قیمت خوبی بهتون دادن کمی پایینتر بهتره حدود 4.200

daneshjooyan
06-02-2010, 20:55
سلام بر همه
من يه پرايد 132 كار كرده به قميت حدودا 7 ميليون و شايد هم كمتر مي خوام از يه نفر بخرم كه كلا 26000 تا كار كرده و خيلي تميزه ولي من اطلاعاتي از ماشين ندارم مي خواستم بدونم 132 ماشين خوبي هست يا نه از نظر قيافه كه قبولش دارم ولي از نظر فني نمي دونم به پاي پرايد معمولي مي رسه يا بدتره يا بهتر
ممنون مي شم نظرتون رو بگيد

hs30
06-02-2010, 21:44
سلام بر همه
من يه پرايد 132 كار كرده به قميت حدودا 7 ميليون و شايد هم كمتر مي خوام از يه نفر بخرم كه كلا 26000 تا كار كرده و خيلي تميزه ولي من اطلاعاتي از ماشين ندارم مي خواستم بدونم 132 ماشين خوبي هست يا نه از نظر قيافه كه قبولش دارم ولي از نظر فني نمي دونم به پاي پرايد معمولي مي رسه يا بدتره يا بهتر

132 از نظر لیفت همان صبا است ولی از لحاظ آپشن فرق داره ضمناً از نظر قیافه هم سلیقه ای هست که به نظر من مخصوصاً رنگ سفیدش یه چیزه دیگه است واز نظر قیمت هم اگر تکسوز باشه یکم تنده

armin_punisher6
06-02-2010, 21:44
سلام دوستان میخواستم یه ماشین تا 23 میلیون بگیرم.فرقی هم نمیکنه دسته اول یا دسته دو.چی بگیرم؟خودم خیلی مزدا 3 دوست دارم ولی فکر نکنم با این قیمت گیر بیاد؟نظر دوستان چیه؟البته به غیر از پرشیا و سریر.

ram1600
06-02-2010, 23:26
سلام بر همه
با سلام همان طور که دوستمون گفت قیمتش یکم بالاست و با این بازار یکم خوب نیست بازار دست دوم صبارو نداره ولی ماشینه خوبی ولی یکم از صبا بیشتر باید حواشو داشته باشی ولی ماشین زیبای هست

poria_mc
06-02-2010, 23:29
سلام دوستان میخواستم یه ماشین تا 23 میلیون بگیرم.فرقی هم نمیکنه دسته اول یا دسته دو.چی بگیرم؟خودم خیلی مزدا 3 دوست دارم ولی فکر نکنم با این قیمت گیر بیاد؟نظر دوستان چیه؟البته به غیر از پرشیا و سریر.
پروتون جنتو!
آوانته دنده ای!
رنو مگان 1600

ram1600
06-02-2010, 23:32
سلام
مگان1600 هم میتونی بگیری ماشین کاملی هست
اگر کمیابی میخوای آوانته با خدمات معمولی
اگرم ظاهرپروتون
مگان بهترین توی خدمات بازار دست دوم و ظاهر کامل برای یه تغییر چهره عادی
مزدا 3 هم میتونی پیدا کنی ولی یکم سخت تیپ 2 البته

crocato
07-02-2010, 08:47
سلام به دوستان عزیز
من یه جیپ یا یه پاژن یا کلا یه شاسی بلند دست دوم می خوام بگیرم
حدود پولی که دارم 4-5 تومن و از مکانیک ماشین سر در نمی یارم
یعنی راحت می تونه سرم کلاه بره کسی هست کمک کنه
یا یه جایی معرفی کنه که بدرد بخور داشته باشه و ماشن قراضه نندازه؟
بیشتر دنبال صحرا می گردم
جای اصلی فروش اینجور ماشین ها رو هم نمیدونم
چند تا تو اینترنت پیدا کردم ولی خوب چه جوری بفهمم بدرد بخوره مکانیکی جیپ اصلا کجاست؟ :8::2:

armin_punisher6
07-02-2010, 09:45
مگان 1600 زنگ زدم گفتن دیگه نمیاد.جنتو هم دوست دارم ولی از لحاظ کیفیتیو خرج نمیدونم چطوره؟راستی جنتو دقیقا چنده؟

ram1600
07-02-2010, 15:25
مگان 1600 زنگ زدم گفتن دیگه نمیاد.جنتو هم دوست دارم ولی از لحاظ کیفیتیو خرج نمیدونم چطوره؟راستی جنتو دقیقا چنده؟
قیمتی که من دارم اینه پروتون 27
29 اتومات
یکم کونده . اجزای داخلیش کیفیت پایینی دارد . بازار دست دوم بد
آونته 25
28 اتومات
شوخی نمی کنی ؟؟؟؟؟

ram1600
07-02-2010, 15:34
سلام به دوستان عزیز
من یه جیپ یا یه پاژن یا کلا یه شاسی بلند دست دوم می خوام بگیرم
حدود پولی که دارم 4-5 تومن و از مکانیک ماشین سر در نمی یارم
یعنی راحت می تونه سرم کلاه بره کسی هست کمک کنه
یا یه جایی معرفی کنه که بدرد بخور داشته باشه و ماشن قراضه نندازه؟
بیشتر دنبال صحرا می گردم
جای اصلی فروش اینجور ماشین ها رو هم نمیدونم
چند تا تو اینترنت پیدا کردم ولی خوب چه جوری بفهمم بدرد بخوره مکانیکی جیپ اصلا کجاست؟ :8::2:
اطلاعات از میکانیک جیپ ندارم
1 سعی کن از دلال نخری
2 حتمآ یه میکانیک خبره پیدا کن بگو یه 10 تا 20 میدم برام این ماشینو چک کن:10:
3 پاژن یکم خرجش بالاست

crocato
07-02-2010, 17:12
مکانیک خبره جیپ هم نمیشناسم
کسی می شناسید ؟

daneshjooyan
07-02-2010, 19:54
آقا مي گن قيمت ماشين بعد عيد مي ياد پايين اين صحيحه يا نه

poria_mc
07-02-2010, 20:34
کی گفته مگان 1600 دیگه نمیاد؟ پارس خودرو روزی 20-30 تا داره 1600 تولید میکنه!
کیفیت جنتو خوبه اما از لحاظ سرویس دهی شرکت زیاد جالب نیست! قبلا خوب بود اما تازگی ها خراب شده! از لحاظ خرج هم بیشتر قطعاتش با 206 مشابهه!

قیمتی که من دارم اینه پروتون 27
29 اتومات
قیمتتون واسه هر کدوم 1 تومن بالاست! دنده ای 26 و اتومات 28 هستش!

آونته 25
28 اتومات
دنده ای 23 و اتومات 26 تومنه!

آقا مي گن قيمت ماشين بعد عيد مي ياد پايين اين صحيحه يا نه
اصولا دم عید که میشه چون مردم پول بیشتر تو دستشون هست سازنده های محترم از این فرصت استفاده میکنن قیمت ها رو یکم افزایش میدن! بعد تعطیلات قیمت ها به حالت عادی بر میگرده که میگن قیمتش ارزون شده! اما عملا یه جور گول زدن مشتریه!

mostafa1989
07-02-2010, 22:08
با سلام خدمت اساتید محترم
یدونه 206 تیپ2 مدل 82
120000 کار کرده
رنگ یشمی
بدون رنگ شدگی و تعمیر
کاملا تمیز
به نظر شما چه قیمتی بش میخوره
و یدونه دیگه با همین مشخصات ولی مدل 83
130000 کارکرده
لطفا قیمت این دو مدلو بگید چقدره
ram1600
07-02-2010, 23:51
مکانیک خبره جیپ هم نمیشناسم
کسی می شناسید ؟
با عرض پوزش نمیشناسم
اگه با میکانیک کسی آشنا هستی می تونی از اون آدرس بگیری

xperia990
08-02-2010, 15:07
با سلام خدمت اساتید
بین ریو و ورنا کدوم رو پیش نهاد میکنید؟

poria_mc
08-02-2010, 15:19
با سلام خدمت اساتید
بین ریو و ورنا کدوم رو پیش نهاد میکنید؟
جفتشون ماشین های خوبی اند! و تو کلاس خودشون میتونن بهترین انتخاب باشن! ریو خدمات پس از فروش و ظاهر بهتری داره!(سلیقه ای!) در عوض ورنا ماشین نرم و کم اصطحلاک و کم خرجیه! ورنا سوارا که خیلی تعریفش رو میکنن! انتخابش بر میگرده به بودجه اتون! ریو رو با قیمتی حدود 15 میشه خرید در صورتی که ورنا اتومات تا 21.5 هم دیده شده!

Electronic-Arts
08-02-2010, 16:34
جفتشون ماشین های خوبی اند! و تو کلاس خودشون میتونن بهترین انتخاب باشن! ریو خدمات پس از فروش و ظاهر بهتری داره!(سلیقه ای!) در عوض ورنا ماشین نرم و کم اصطحلاک و کم خرجیه! ورنا سوارا که خیلی تعریفش رو میکنن! انتخابش بر میگرده به بودجه اتون! ریو رو با قیمتی حدود 15 میشه خرید در صورتی که ورنا اتومات تا 21.5 هم دیده شده!
با فیمت 21.5 بهتر نیست که 206 SD V9 حدود 20 تومن خریده بشه؟

poria_mc
08-02-2010, 19:38
با فیمت 21.5 بهتر نیست که 206 SD V9 حدود 20 تومن خریده بشه؟
انتخاب سلیقه ایه! من با 20 تومن ترجیح میدم جنتو سوار شم تا ورنا و 206!

crocato
09-02-2010, 10:32
سلام به دوستان عزيز
من يه جيپ يا يه پاژن يا کلا يه شاسي بلند دست دوم مي خوام بگيرم
حدود پولي که دارم 4-5 تومن و از مکانيک ماشين سر در نمي يارم
يعني راحت مي تونه سرم کلاه بره کسي هست کمک کنه
يا يه جايي معرفي کنه که بدرد بخور داشته باشه و ماشن قراضه نندازه؟
بيشتر دنبال صحرا مي گردم
جاي اصلي فروش اينجور ماشين ها رو هم نميدونم
چند تا تو اينترنت پيدا کردم ولي خوب چه جوري بفهمم بدرد بخوره مکانيکي جيپ اصلا کجاست؟

zzrrrrrrrrr
09-02-2010, 12:15
سلام بچه ها من 4 تومن پول دارم ميخواستم ببينم ميشه يه پيكان خوب خريد و چه مدلي و به كجاهاي ماشين نگاه كنم:10:

yassin_car
09-02-2010, 22:30
یکی از دوست هایم قصد خرید ب ام و 2002 یا تویوتا سیلیکا دارد .شما کدام را پیشنهاد می کنید؟

CHEGUEVARA.
09-02-2010, 22:33
دوستان نظرتون راجع به وانت شوكا چيه.......؟؟؟؟؟/:13:

poria_mc
09-02-2010, 23:39
همون نیسان گاوی(جسارت به دوستان نیسان دار نباشه!) خودمونه که یه سری تغییرات توش داده شده! در کل واسه تنوع هموطنامون هم که شده توصیه میشه دست از این نیسان جونیور قدیمی بردارن و اونو با مدلهای جدیدتر!!! عوض کنن!

Haftsin
10-02-2010, 00:07
سلام
مگان1600 هم میتونی بگیری ماشین کاملی هست
اگر کمیابی میخوای آوانته با خدمات معمولی
اگرم ظاهرپروتون
مگان بهترین توی خدمات بازار دست دوم و ظاهر کامل برای یه تغییر چهره عادی
مزدا 3 هم میتونی پیدا کنی ولی یکم سخت تیپ 2 البته
سلام
دوست خوبم
مزدا 3 اولین مدل یعنی 86 تیپ 1 حدود 27ه.
شما رو چه جسابی میگید تیپ 2 رو میشه با 23 پیدا کرد.؟

Haftsin
10-02-2010, 00:27
دنده ای 23 و اتومات 26 تومنه!

دوست خوبم
قیمت آوانته در مدل دنده‌ای 24.5 و در مدل اتومات 28

ram1600
11-02-2010, 01:26
سلام
دوست خوبم
مزدا 3 اولین مدل یعنی 86 تیپ 1 حدود 27ه.
شما رو چه جسابی میگید تیپ 2 رو میشه با 23 پیدا کرد.؟
یکم تصادفی
یکی از دوستام بی ام و 320i خریده 39 مدل 2007 البته چپ کرده

دست دو می خوای یا نو
تصادفی واست ملاک هست یا نه ؟؟؟؟
چی دوست داری کلآ

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

دوستان نظرتون راجع به وانت شوكا چيه.......؟؟؟؟؟/:13:
واقعآ خیلی بهتره یکم تمدنی تر می شه به طرف طراحی چینی البته
به نظر من پرژکتور و فرمان هیدرولیکش عالی البته میگن می خوان موتورشم عوض کنن البته شاید

clickestan
11-02-2010, 12:47
سلام دوستان گل:8:

بهترین ماشین تو رنج 20 تا 30 میلیون تومان چیه؟ با شرایط زیر:
1.دنده اتوماتیک
2. کارت سوخت

حالا اگه یه ماشین خوبی بود که شرایط بالا رو نداشت معرفی کنید طوری نیست تا ببینیم چی میشه

poria_mc
11-02-2010, 14:54
سلام دوستان گل:8:

1.دنده اتوماتیک
2. کارت سوخت

حالا اگه یه ماشین خوبی بود که شرایط بالا رو نداشت معرفی کنید طوری نیست تا ببینیم چی میشه
تویوتا یاریس
پروتون جنتو اتوماتیک
هیوندای آوانته اتوماتیک

farshad bugatti
11-02-2010, 17:16
دوستان نظرتون راجع به وانت شوكا چيه.......؟؟؟؟؟/

وانت شوکا که همون نیسانه درسته ظاهرش خوشگل تر از نیسان معمولیه اما کیفیت ساخت بالایی نداره
اما در کل هم از لحاز قیافه و تنوع که پوریا هم بهش اشاره کرد و هم از امکانات مثلا (شیشه برقی و غیره...)
میتونه گزینه خوبی واسه خرید باشه!

سلام دوستان گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
1.دنده اتوماتیک
2. کارت سوخت

همون اول که پست شما رو خوندم یاریس و بعد اون اوانته به ذهنم رسید که بعد پایین دیدم پوریا زود تر از من توصیه کرده با این پول بهرین گزینه به نظر منم اینها هستش.

.:2M:.
11-02-2010, 17:20
دوستان بهترین انتخاب با 10 میلیون چیه ؟!

MoHaMaD ZaNd
11-02-2010, 19:21
دوستان بهترین انتخاب با 10 میلیون چیه ؟!
دوست من انتظاراتتون از ماشين چيه ؟؟؟

aryankhan
11-02-2010, 21:06
سلام به دوستان گرامی.

یک ماشین خوب از لحاظ فنی تا رنج قیمت 13 - 13.5 چی پیشنهاد میدید؟ با توجه به اینکه از قیافه ال 90 هم زیاد خوشم نمیاد. از خانواده سمند هم بیزارم بد جور(2 سال داشتم قبلنا) با 405 هم موافق نیستم چون از رده خارج شده دیگه. مشکلم با پارس سر ترمز های معمولی و قدرت موتور 97 اسب بخارش هست.والا از لحاظ قیافه خوشم میاد. از فنی 206 تیپ 5 هم راضی ام. 110 اسب، ترمز ABS کیسه هوا ... ولی قیافه پارس یه چیز دیگس. مسافرت طولانی هم در سال ساید 2 بار به مسافت بالا (هر با حدود 2000 کیلومتر رفت و برگشت) با حداکثر 4 نفر سرنشین. تقریبا کامل توضیح دادم چون با قوانین انجمن آشنایی نسبی داشتم ....

rami_hemi
11-02-2010, 21:19
شما همون پارس دست دو بخرید چون صفر نمیشه با این پول خرید

aryankhan
11-02-2010, 21:37
دوست عزیز قیمت روز خودرو دست خودم هست. ضمنا خرید پارس صفر اصلا به صرفه نیست چون پارس جرء ماشین هایی هست که به شدت افت قیمت پیدا میکنه. الان خیلی از بنگاها حاضرن با 12 تومن نقد و مابقی اقساط پارس صفر تحویل بدن. همونطور هم که اول صحبت هام گفتم بحث اصلی من رو مشخصات فنیه. با سپاس

.:2M:.
11-02-2010, 22:46
دوست من انتظاراتتون از ماشين چيه ؟؟؟
خوب یه ماشین کم خرج ، کم مصرف و متعادل ! GLX دست دو چه حدوداست ؟! انتخابا کلا چیان ؟

ram1600
11-02-2010, 22:59
سلام به دوستان گرامی.

یک ماشین خوب از لحاظ فنی تا رنج قیمت 13 - 13.5 چی پیشنهاد میدید؟ با توجه به اینکه از قیافه ال 90 هم زیاد خوشم نمیاد. از خانواده سمند هم بیزارم بد جور(2 سال داشتم قبلنا) با 405 هم موافق نیستم چون از رده خارج شده دیگه. مشکلم با پارس سر ترمز های معمولی و قدرت موتور 97 اسب بخارش هست.والا از لحاظ قیافه خوشم میاد. از فنی 206 تیپ 5 هم راضی ام. 110 اسب، ترمز ABS کیسه هوا ... ولی قیافه پارس یه چیز دیگس. مسافرت طولانی هم در سال ساید 2 بار به مسافت بالا (هر با حدود 2000 کیلومتر رفت و برگشت) با حداکثر 4 نفر سرنشین. تقریبا کامل توضیح دادم چون با قوانین انجمن آشنایی نسبی داشتم ....[/
QUOTE]

[QUOTE=aryankhan;4664258]دوست عزیز قیمت روز خودرو دست خودم هست. ضمنا خرید پارس صفر اصلا به صرفه نیست چون پارس جرء ماشین هایی هست که به شدت افت قیمت پیدا میکنه. الان خیلی از بنگاها حاضرن با 12 تومن نقد و مابقی اقساط پارس صفر تحویل بدن. همونطور هم که اول صحبت هام گفتم بحث اصلی من رو مشخصات فنیه. با سپاس
باسلام
دوست من
شما باید یجورای با قیافه تندر کنار بیایی اگر ماشین بی درد سر می خوای
پارس واقعآ کیفیتش بد شده داره 405 رو می زاره تو جیبش
زیاد با 206sd هم انگار راضی نیستی ؟؟؟؟
206 sd واقعا بهترین کیفیت رو توی خوانواده پژو ایران داره توی این رنج
با 206 معمولی یکم مصافرت سخته مخصوصآ فنرهای خشک
باز هم به نظر من
تندر
206sd
206
پارس

Kourosh2
11-02-2010, 23:08
سلام دوستان
میشه لطف کنید راهنمایی کنید که بین پارس و ورنا کدوم بهتره.
ممنون

poria_mc
11-02-2010, 23:14
سلام دوستان
میشه لطف کنید راهنمایی کنید که بین پارس و ورنا کدوم بهتره.
ورنا کیفیت و سواری بهتری داره ولی افت قیمتش وحشتناکه! پارس در عوض قیافه بهتری داره (سلیقه ایه! من ورنا رو ترجیح میدم!) بازم افت قیمت وحشتناک تری داره!:31:

aryankhan
12-02-2010, 00:24
اتقاقا با sd خیلی حال میکنم مخصوصا v8 . یه سوال؟ به نظر شما طرح فروش اقساطی ایران خودرو چه طوره؟ الان یه 10 تومن نقد میخواد ولی همین وی 8 حدود 18.300.000 در میاد. قسط آخرش برج 11 سال بعده. جناب RAM1600 منم میدوتم پارس مفتش گرونه الان چون در واقع پول میدی فقط واسه قیافه امکانات به نظر من صفر. به نطرتون افت قیمت وی 8 چظوره و اینکه بعد که یکی دو سال راحت میشه ردش کرد یا نه؟( البته با فرض نگه داری مناسب)

rami_hemi
12-02-2010, 09:07
خب دوست گلم وقتی شما همه چی رو میدونی چرا میپرسی ؟
خب بهخ نظر خود من sd v8 رو که میگی انتخاب خوبی هستش البته به غیر از مشکل عمده 206 که همون کوچیک بودن فضای پشتی هستش .موتور خوبی داره امکاناتش نسبت به پارس و حتی سمند بهتره ولی خب در مورد قیمتش چیزی نمیگم خودم حتما خوب میدونی قیمت همه ماشینا توی ایران کاذب هستش یعنی.
در مورد بازارش هم باید بگم فعلا اوضاعش بهتر شده اویال اصلا خریدار نداشت ولی خب وقتی تیپ 5 نباشه خیلی ها مجبور میشن اینو بخرن .

MoHaMaD ZaNd
12-02-2010, 09:35
خوب یه ماشین کم خرج ، کم مصرف و متعادل ! GLX دست دو چه حدوداست ؟! انتخابا کلا چیان ؟
دوست من اگه بخواي كاركرده بگيري كه انتخاب هاي زيادي داري كه 405 هم ميتونه جزئش باشه !!!
اما اگه صفر بخواي بگيري كه فكر كنم مينياتور بتوني بگيري ( كه البته هنوز نيومده )

farshad bugatti
12-02-2010, 12:30
اتقاقا با sd خیلی حال میکنم مخصوصا v8 . یه سوال؟ به نظر شما طرح فروش اقساطی ایران خودرو چه طوره؟ الان یه 10 تومن نقد میخواد ولی همین وی 8 حدود 18.300.000 در میاد. قسط آخرش برج 11 سال بعده. جناب RAM1600 منم میدوتم پارس مفتش گرونه الان چون در واقع پول میدی فقط واسه قیافه امکانات به نظر من صفر. به نطرتون افت قیمت وی 8 چظوره و اینکه بعد که یکی دو سال راحت میشه ردش کرد یا نه؟( البته با فرض نگه داری مناسب)

به نظر منم 206 SD گزینه خوبیه، با توجه به اینکه از قیافه تندر خوشتون نمیاد و دوم اینکه پرشیا هم خیلی گرونه و کیفیت ساخت پایینی داره بهترین گزینه برای شما همون 206 SD هستش.

Amin-Nasim
13-02-2010, 17:28
سلام
نظرتون در باره مزدا 323 تیپ 5 چیه
ایا ماشین جادار ایمن پر قدرت خانوادگی و . . . هست
اگر تمیزش باشه ارزش خرید داره
ممنون