PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

a6l3i
23-07-2009, 06:53
1- واسه سانتافه ( همون سانفاطی آقا Poria ! ) و سوناتا ، گارنتی فقط آسان موتور داره یا شرکت دیگه ای هم هست؟
2- شما باشین گارانتی واستون مهم تره یا فول آپشن بودن ( بازار آزاد)؟
3-
1- از نمایشگاه ها میتونی بگیری یه سری هم تو روزنامه آگهی میدن که وارد کننده شخصین! مثلا یهو میبینی سانتافه 3300 صفر وارد کرده! اما خوب رو قیمتش نمیشه نظارت کرد!(حالا چرا سانتافه؟) قابل اطمینانن؟ ( آخه سال 80 یه پژو GLX 2000 کاربراتی از نمایشگاه ( پل چوبی ) خریدم ( نمره نشده ) ، 6 ماه بعد فهمیدم یکی از درهاش رنگ شده !!!!! و تازه گرد رنگ جاهای دیگش هم نشسته بوده ! ( هرچند همچنان دارمش و مثل گلوله میره )
4- چرا Top Speed این سانتافه اینقدر کمه. اگه آدم عجله داشته باشه که زجرکُشه عالمه !! الان پیکاپ خودم راحت تا 175 رو میره ! ( درصورت لزوم :31: )

ardavan_2008
23-07-2009, 10:42
1
- واسه سانتافه ( همون سانفاطی آقا Poria ! ) و سوناتا ، گارنتی فقط آسان موتور داره یا شرکت دیگه ای هم هست؟

1-بله فکر می کنم فقط یه شرکت هست
2-واسه ما که گارانتی مهم تر بود که ما سورنتو با ضررش از شرکت خریدیم چون هم دفترچه فارسی داره هم اینکه مشکل دیگه واست زیاد پیش نمی یاد هر چند که شاید پیش اوند

- چرا Top Speed این سانتافه اینقدر کمه. اگه آدم عجله داشته باشه که زجرکُشه عالمه !! الان پیکاپ خودم راحت تا 175 رو میره ! ( درصورت لزوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

فکر می کنم به خاطر موتور ضعیف و سنگینی کابینه شاید تا 210هم بره اما دیگه...

poria_mc
23-07-2009, 11:02
1- واسه سانتافه ( همون سانفاطی آقا Poria ! ) و سوناتا ، گارنتی فقط آسان موتور داره یا شرکت دیگه ای هم هست؟
3- قابل اطمینانن؟ ( آخه سال 80 یه پژو GLX 2000 کاربراتی از نمایشگاه ( پل چوبی ) خریدم ( نمره نشده ) ، 6 ماه بعد فهمیدم یکی از درهاش رنگ شده !!!!! و تازه گرد رنگ جاهای دیگش هم نشسته بوده ! ( هرچند همچنان دارمش و مثل گلوله میره )
4- چرا Top Speed این سانتافه اینقدر کمه. اگه آدم عجله داشته باشه که زجرکُشه عالمه !! الان پیکاپ خودم راحت تا 175 رو میره ! ( درصورت لزوم :31: )
1- فکر نکنم! چون تو ایران قانونه وقتی یه شرکت مجوز واردات یه ماشین رو میگیره(یا حتی برای تولید و مونتاژ) شرکت دیگه ای حق وارد کردن اون مدل ماشین رو نداره حتی مدلهای جدیدتر از اون! به فرض هم که باشه خوب شما که میخوای بخری آسان موتور که بهتره! حداقل میدونی تعداد تعمیرگاه های مجازش بیشتره!
2- من سوناتا ی خودم فول آپشنه اما گارانتی نداره! من هیچکدوم از چیزهایی که خریدم گارانتی نداشت! به غیر از مزدا 3 که اونم سرویس هاش رو یه دفعه بردم و اینقدر مسخره بود که دیگه ماشین رو نبردم سرویس! تا روزی هم که تصادف کردیم مثل ساعت کار میکرد:31:
3- الان دیگه نمایشگاه ها مثل قدیم دزد نیستن! مثل آدم دارن رقابت میکنن! هر چند این وسط یه عده ای هم زیر آبی میرن! باید با تحقیق بهترین جا رو انتخاب کرد و خرید کرد!
4- تاپ اسپیدش مهم نیست! شتابش مهمه! این همه پول میدی بعد میبینی یه 206 مثل فشفشه از کنارت رد میشه اونوقت ناخود آگاه از ماشین بدت میاد! تو سربالایی هم که انگار ماشین سوار توئه نه تو سوار ماشین! مخصوصا که سرنشین و یا بار هم داشته باشی!

gole sorkh11
23-07-2009, 17:42
سلام.ميخواستم بدونم با 12تومن ميشه يه پرشيا چه مدلي گرفت؟وآيا با اين پول ميشه اي ال ايكسشو گرفت؟فرقي نميكنه با رنگ يا بي رنگ.لطفا راهنمايي كنيد.

poria_mc
23-07-2009, 20:06
سلام.ميخواستم بدونم با 12تومن ميشه يه پرشيا چه مدلي گرفت؟وآيا با اين پول ميشه اي ال ايكسشو گرفت؟فرقي نميكنه با رنگ يا بي رنگ.لطفا راهنمايي كنيد.
پرشیا میتونی بگیری اما پارس نه(منظورم مدلهای قدیمیه!) فکر میکنم مدل 79 یا 80 گیر بیاد! ای ال ایکس اصلا گیر نمیاد با این قیمت!

a6l3i
23-07-2009, 23:16
سلام ،
1- باتوجه به اینکه سورنتو موتورش 3.3 و 6 سیلندره و اینکه یه mini-Suv محسوب میشه ، آیا شتابش درحد سانتافه 3.3 هستش؟ ( فرف موتورهاشون چیه ؟)
2- امکانات و تجهیزات سورنتو چقدر کمتر از سانتافه ست؟ ( اونطور که من تو سایتشون دیدم کانال کولر ، باند و جافندکی واسه سرنشینان ردیف سوم تو سورنتو وجود نداره ، دیگه ؟؟ )

ardavan_2008
23-07-2009, 23:50
1
- باتوجه به اینکه سورنتو موتورش 3.3 و 6 سیلندره و اینکه یه mini-Suv محسوب میشه ، آیا شتابش درحد سانتافه 3.3 هستش؟
2- امکانات و تجهیزات سورنتو چقدر کمتر از سانتافه ست؟ ( اونطور که من تو سایتشون دیدم کانال کولر ، باند و جافندکی واسه سرنشینان ردیف سوم تو سورنتو وجود نداره ، دیگه ؟؟ )

فکر نکنم مینی حساب بشه چون یه جا خوندم متوسط حساب میشه ...فکر کنم با هم شتابشون برابر باشه چون من چند جا پرسیدم گفتن برابری میکنه با 3.3ش که گاهی حتی سانتافه کم می یاره به خاطره کابینش
2-فکر کنم هیچ نمیدونم دیگه اما من که چیزی کم تر ندیدم ...اصلا سورنتو مگه ردیف 3وم داره؟!!!اونا وارداتین نه شرکتی

a6l3i
24-07-2009, 00:02
1- تو این مدت از چه چیزهائیش خیلی خوشتون اومده و چه معایب بارزی داشته؟ ( هندلینگ ، شتاب اولیه ، راحتی ، خدمات ، مصرف ، امکانات ، ... ) .
2- شتاب درحال حرکتش چطوره ؟ مثلا اگه بخوای یه تریلی رو رد کنی راحت معکوس میکشه ( با فشردن پدال گاز تا ته ) ؟
3- نمایندگی کیاموتورز تو ایران همون اطلس خودرو ست؟ (تو نت سرچ کردم)
4- 7نفره رو اینجا دیدم، شرکتی نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1-
2- من سوناتا ی خودم فول آپشنه اما گارانتی نداره! من هیچکدوم از چیزهایی که خریدم گارانتی نداشت!....
اگه بحث سر سدان باشه و الان 44 تومن بهت بدن ، بازم سوناتا میگرفتی؟ ( ماگزیما رو علیرغم قدرتش بخاطر مصرف و امکانات به نسبت کمترش بیخیال شدم)

4- تاپ اسپیدش مهم نیست! شتابش مهمه! ......!موافقم ، ولی این روزا همه کامیون ها و اتوبوس های جاده ای هم رو 120 میرن !! فکر میکنم 120 تا رفتن و دیدن اینکه عقربه به ته رسیده احساس ناخوشآیندی باشه ، نه ؟؟؟

ardavan_2008
24-07-2009, 09:27
1- تو این مدت از چه چیزهائیش خیلی خوشتون اومده و چه معایب بارزی داشته؟ ( هندلینگ ، شتاب اولیه ، راحتی ، خدمات ، مصرف ، امکانات ، ... ) .
2- شتاب درحال حرکتش چطوره ؟ مثلا اگه بخوای یه تریلی رو رد کنی راحت معکوس میکشه ( با فشردن پدال گاز تا ته ) ؟
4- 7نفره رو اینجا دیدم، شرکتی نیست:1-والله فعلا که تستش نکردیم یعنی از شرکت نگرفتیم گفتن فردا پس فردا بیاید ببرید ...اما من که الان 3ماهیه دارم تحقیق می کنم گفتن که :هندلینگa خوبه،شتاب اولیه انگار 9بودطوری که میگفتن پرادو VXرو هم میگیره. ،راحتی هم یزره که نشستیم راحت بود حالا نمی دونم در حال حرکت چطوره...امکاناتش که زیاد از سانتافه کم نیست مگر 2-3مورد

3-بله اطلس نماینده ی کیاموتور در ایرانه...

به هر حال ما که سورنتو مخصوصا رنگ مشکی رو بیشتر پسندیدیم البته بین دو ماشین...به خاطر:1_زیاد نیست 2-تقریبا قدرتش از سانفاطی:Dبیشتره...3-و بقیه ی چیزاش که گفته شده قبلا

a6l3i
24-07-2009, 09:54
مبارکه ..!!
شیرنیش خوردن داره :7:....
خوشحال میشم اولین تجربیاتتون رو تو تاپیک سورنتو ببینم.
یا حق . . .

ardavan_2008
24-07-2009, 10:14
مبارکه ..!!
شیرنیش خوردن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحال میشم اولین تجربیاتتون رو تو تاپیک سورنتو ببینم.
یا حق . . .

ممنون
تاپیک سورنتو کجاست؟!!
شما تصمیم نگرفتید چی بخرید؟

poria_mc
24-07-2009, 10:17
سلام ،
1- باتوجه به اینکه سورنتو موتورش 3.3 و 6 سیلندره و اینکه یه mini-Suv محسوب میشه ، آیا شتابش درحد سانتافه 3.3 هستش؟ ( فرف موتورهاشون چیه ؟)

سورنتو SUV هستش نه Mini SUV!! شتابش هم در حد سانتافه 3.3 هستش!
امکانات سورنتو یک کم کمتر از سانتافه هستش! کلا سیاست گروه کیا- هیوندای همینه! تجهیزات بیشتر فروش هیوندای رو تضمین میکنه! قیمت کمتر و گارانتی بهتر فروش محصولات کیا رو!

1

فکر نکنم مینی حساب بشه چون یه جا خوندم متوسط حساب میشه ...فکر کنم با هم شتابشون برابر باشه چون من چند جا پرسیدم گفتن برابری میکنه با 3.3ش که گاهی حتی سانتافه کم می یاره به خاطره کابینش
2-فکر کنم هیچ نمیدونم دیگه اما من که چیزی کم تر ندیدم ...اصلا سورنتو مگه ردیف 3وم داره؟!!!اونا وارداتین نه شرکتی
تایید میشه! سانتافه اتاقش سنگینتر از سورنتوئه!

4- 7نفره رو اینجا دیدم، شرکتی نیست:

اگه بحث سر سدان باشه و الان 44 تومن بهت بدن ، بازم سوناتا میگرفتی؟ ( ماگزیما رو علیرغم قدرتش بخاطر مصرف و امکانات به نسبت کمترش بیخیال شدم)
موافقم ، ولی این روزا همه کامیون ها و اتوبوس های جاده ای هم رو 120 میرن !! فکر میکنم 120 تا رفتن و دیدن اینکه عقربه به ته رسیده احساس ناخوشآیندی باشه ، نه ؟؟؟
1- من یه مدت خیلی کوتاه روندم ولی احساس بارزش راحتی کابین و صندلی هاست و استیل ماشین که خیلی به ماشینهای آمریکایی نزدیکه!
2- شتاب در حال حرکتش هم خوبه در کل حس ب ام و X3 رو داره(مثل اون راه نمیره ولی مثل اون یک دفعه تو یه سرعت خاص شتاب میگیره)
3- نمایندگی کیا موتورز اطلس خودروئه نمایندگی هیوندای آسان موتوره که اینها+ نمایندگی کوماتسو مال یه بنده خدا خرپوله! که قبلا هم هیوندای ها رو اون وارد میکرد!(مدلهای اکسنت و النترا و اکسل و سوناتا و...)
4- 7 نفره شرکتی هم داره به اسم 2009 داره میفروشه و پشتش اسم Sorento7 خورده!
اگه یحث سر یه سدان متوسط باشه دیگه سوناتا نمیگرفتم! یعنی اصلا دیگه ماشین کره ای نمیگیرم تا 5-6 سال دیگه! کره فعلا جا داره تا رشد کنه! ماکسیما میگرفتم! اگر هم بحث سر سدان نباشه با همین پول از دوبی یه آلتیما کوپه میاوردم با پارتی بازی پلاکش میکردم!(قصدش هم دارم!)
120 رو که راحت میره:18: ژیان که نیست! موتورش هر چی باشه همونه که رو کوپه و توسان بوده! فقط با این بدنه شتابش کم شده!

1-والله فعلا که تستش نکردیم یعنی از شرکت نگرفتیم گفتن فردا پس فردا بیاید ببرید ...اما من که الان 3ماهیه دارم تحقیق می کنم گفتن که :هندلینگa خوبه،شتاب اولیه انگار 9بودطوری که میگفتن پرادو VXرو هم میگیره. ،راحتی هم یزره که نشستیم راحت بود حالا نمی دونم در حال حرکت چطوره...امکاناتش که زیاد از سانتافه کم نیست مگر 2-3مورد

3-بله اطلس نماینده ی کیاموتور در ایرانه...

به هر حال ما که سورنتو مخصوصا رنگ مشکی رو بیشتر پسندیدیم البته بین دو ماشین...به خاطر:1_زیاد نیست 2-تقریبا قدرتش از سانفاطی:Dبیشتره...3-و بقیه ی چیزاش که گفته شده قبلا

پرادو رو که نمیگیره ولی شتابش در کل واسه ماشینی با این جثه خیلی خوبه!در حال حرکت هم که گفتم!
در کل اگه واسه استفاده شهری بخواید همون رنگ مشکی که سپرها هم همرنگ بدنه اس خوبه ولی واسه آفرود رنگ سفید با رنگ سپرهای متفاوت حداقل حس آفرود سواری واقعی رو تو آدم القا میکنه!
:11:

a6l3i
24-07-2009, 12:25
ممنون
تاپیک سورنتو کجاست؟!!
شما تصمیم نگرفتید چی بخرید؟
تو تاپیک کیا میشه بحث کرد:

راستش یه سدان و یه SUV میخوام که روهم 80 - 90 دربیآد.
واسه SUV بین سانتافه و سورنتو 6و4 تا به نتیجه برسم. دو شنبه یه سر میرم مطهری ببینم سورنتو چطوره. ( بتونم از وزارت اقتصاد خونه ok بگیرم یهو ممکنه برم سراغ مورانو )

سورنتو SUV هستش نه Mini SUV!! شتابش هم در حد سانتافه 3.3 هستش!
امکانات سورنتو یک کم کمتر از سانتافه هستش! کلا سیاست گروه کیا- هیوندای همینه! تجهیزات بیشتر فروش هیوندای رو تضمین میکنه! قیمت کمتر و گارانتی بهتر فروش محصولات کیا رو!
جالبه نمیدونستم کیا - هیوندا با همن !!!!

2- شتاب در حال حرکتش هم خوبه در کل حس ب ام و X3 رو داره(مثل اون راه نمیره ولی مثل اون یک دفعه تو یه سرعت خاص شتاب میگیره)
این مقایسه سایت هونداست. جالب بود واسم !!

پس قطعا شتاب و قدرتشون کپی همه! حالا مگه سانتافه چقدر سنگینه که تا 140 بیشتر نمیره ؟ درحالیکه سورنتو اونطور که یادمه تا 240 رو کیلومترش زده!

3- نمایندگی کیا موتورز اطلس خودروئه نمایندگی هیوندای آسان موتوره که اینها+ نمایندگی کوماتسو مال یه بنده خدا خرپوله! که قبلا هم هیوندای ها رو اون وارد میکرد!(مدلهای اکسنت و النترا و اکسل و سوناتا و...)
خدا خیرش بده !

120 رو که راحت میره:18: ژیان که نیست! موتورش هر چی باشه همونه که رو کوپه و توسان بوده! فقط با این بدنه شتابش کم شده!
آره ولی خیلی بره 130 یا 140 تا . الآن بعضی وقتا که عجله دارم با پیکاپ راحت تا 150 میرم ( هرچند بوقش حنجرش رو پاره میکنه :31:). ولی از همه شنیدم قدرت ماکسیما رودست نداره !

poria_mc
24-07-2009, 12:51
پس قطعا شتاب و قدرتشون کپی همه! حالا مگه سانتافه چقدر سنگینه که تا 140 بیشتر نمیره ؟ درحالیکه سورنتو اونطور که یادمه تا 240 رو کیلومترش زده!
بابا میره به خدا میره تا 170 رو من تضمین میکنم بره! بعد از 170 تا هم رفتنش رو میره ولی برگشتنش رو باید خدا تضمین کنه که برگردی!

آره ولی خیلی بره 130 یا 140 تا . الآن بعضی وقتا که عجله دارم با پیکاپ راحت تا 150 میرم ( هرچند بوقش حنجرش رو پاره میکنه ). ولی از همه شنیدم قدرت ماکسیما رودست نداره !
اینم ایضا مورد بالایی! ضمن اینکه تنها ماشینی که میتونی ماکسیما دنده ای رو بگیره مورانو (چه 2008 و چه 2009) و انواع و اقسام ب ام و وبنز با موتور بالای 3000 سی سی هستش! غیر از این شما با هیچی نمیتونی این هیولا رو بگیری!

ardavan_2008
24-07-2009, 14:17
پرادو رو که نمیگیره ولی شتابش در کل واسه ماشینی با این جثه خیلی خوبه!در حال حرکت هم که گفتم!
از چند نفر شنیدم که پرادو رو هم گرفته بود...

poria_mc
24-07-2009, 14:38
از چند نفر شنیدم که پرادو رو هم گرفته بود...
در کل هر کی هر ماشینی داره روش یه تعصب خاصی داره! طرف پیکان داره میگه باهاش 335 رو گرفتم بعد معلوم میشه اصلا 335 ه اهل کل کل و اینها نبوده به پیکانیه راه داده!:31:

a6l3i
24-07-2009, 15:37
بابا میره به خدا میره تا 170 رو من تضمین میکنم بره! بعد از 170 تا هم رفتنش رو میره ولی برگشتنش رو باید خدا تضمین کنه که برگردی!
اگه سانتافه بخواد تا 170 بره که سیم کیلومترش تاب ور میداره!! ( هرچند اینا سیم ندارن ، بالاخره یه چیزیش در میره :32:) .
از دوستان کسی تاحالا بیشتر از 140 با سانتافه رفته؟ سرسیلندر نزده:31:؟؟
تو suv به این نتیجه رسیدم:
امکانات : 1مورانو ، 2سانتافه ، 3سورنتو
شتاب و چابکی : 1مورانو ، 2سورنتو ، 3سانتافه
تاپ اسپید : 1مورانو ، 2سورنتو ، 3سانتافه

تائید میشه یا باید پاراف کنیمش؟

اینم ایضا مورد بالایی! ضمن اینکه تنها ماشینی که میتونی ماکسیما دنده ای رو بگیره مورانو (چه 2008 و چه 2009) و انواع و اقسام ب ام و وبنز با موتور بالای 3000 سی سی هستش! غیر از این شما با هیچی نمیتونی این هیولا رو بگیری!دَمش گرم. واسه خودش عالمی داره !

poria_mc
24-07-2009, 15:46
اگه سانتافه بخواد تا 170 بره که سیم کیلومترش تاب ور میداره!! ( هرچند اینا سیم ندارن ، بالاخره یه چیزیش در میره ) .
از دوستان کسی تاحالا بیشتر از 140 با سانتافه رفته؟ سرسیلندر نزده؟؟
تو suv به این نتیجه رسیدم:

نه بابا اینطوری هم نیست!
من دوست خودم تو اتوبان بابایی 160 تا میومد!چسبونده بود پس کله ما!
تایید میشود!

ardavan_2008
24-07-2009, 16:36
دقیقا، درست منم تا حالا به همین نتیجه رسیدم:
میانگینش میشه:
1-مورانو
2-سورنتو
3-سانتافه

البته مورانو چون قیمتش زیاد تره درست نیست تو این رتبه بندی جا بگیره اما بین نظرات شما درسته.

a6l3i
24-07-2009, 19:48
آقا سوتی رو حال کردی!! تو یه فروم دیگه همین سوال رو مطرح کردم ، یه عزیز گفت :

حداکثر سرعت سانتافه 120 مایل بر ساعته که میشه 225 کیلومتر بر ساعت !!!!

ardavan_2008
24-07-2009, 22:46
حداکثر سرعت سانتافه 120 مایل بر ساعته که میشه 225 کیلومتر بر ساعت !!!!
بله درسته اما سالم رسیدن مهمه، با اون حساب که فکر کنم یکی با سورنتو 214تا ا تا رفته بود

poria_mc
25-07-2009, 10:19
من که گفتم میره! سانتافه فقط چون سنگینه نمیتونه خوب شتاب بگیره وگرنه راحت تا 170 میره! شما شتاب و سرعت رو با هم قاطی کردید!

gole sorkh11
25-07-2009, 11:36
پرشيا اي ال ايكس مدل 81-82با رنگ تو چه مايه هستش؟قيمتش؟

poria_mc
25-07-2009, 11:49
12 تا 14 تومن بسته به نوع ماشین! و کارکرد!

yaghob.boss
25-07-2009, 19:01
باسلام دوستان می خواستم بدونم همه 132 ها هیدرولیک هستند یا معمولی هم دارن ؟ در ضمن دوگانه سوز هم داره یا نه ؟ راستی موقع ثبت نام خودشونABS می زارن یا باید بعد از تحویل بریم نمایندگی ABS بزاریم ؟ شندیم لوازمش چینیه این که همه چیزش پرایده فقط طرح چراغ جلو و عقب فرق میکنه چیش چینیه؟

daneshjooyan
25-07-2009, 19:30
با سلام
كمك فوري كمك فوري
من حدود 4 الي 4.5 پول دارم و مي خواستم بدونم از بين خودروهاي RD و PK كدوم بهتر هست و به درد مسافرت بيرون از شهر مي خوره و كم خرج تره؟؟؟ و مزيت و عيب هر كدوم چيه و كدوم به صرفه تر هست؟؟

با تشكر

a6l3i
25-07-2009, 19:38
بله درسته اما سالم رسیدن مهمه، با اون حساب که فکر کنم یکی با سورنتو 214تا ا تا رفته بود
من خیلی کم بالای 120 -140 میرم ، ولی مهم اینه که آدم بدونه هروقت بخواد میتونه شوت گاز بره !

من که گفتم میره! سانتافه فقط چون سنگینه نمیتونه خوب شتاب بگیره وگرنه راحت تا 170 میره! شما شتاب و سرعت رو با هم قاطی کردید!
درست میگید. اونطور که من میبینم وزن سانتافه 1.9 تن و سورنتو 1.8 تن هستش. اونقدر هم اختلاف ندارن که نگران تنبلی سانتافه باشیم. دوشنبه میرم اطلس خودرو . ولی از شواهد پیداست امکانات سانتافه بیشتره.

حالا یه سوال. امروز یکی از دوستان میگفت سوناتا و سانتافه شرکتی نگیر چون موتورش 2.7 هستش و شتابشون کمه ، ولی سورنتو شرکتی 3.3 هستش ! این انتخاب هم چه سخته! شایدم من مته به خشخاش میزارم!

poria_mc
25-07-2009, 20:35
باسلام دوستان می خواستم بدونم همه 132 ها هیدرولیک هستند یا معمولی هم دارن ؟ در ضمن دوگانه سوز هم داره یا نه ؟ راستی موقع ثبت نام خودشونABS می زارن یا باید بعد از تحویل بریم نمایندگی ABS بزاریم ؟ شندیم لوازمش چینیه این که همه چیزش پرایده فقط طرح چراغ جلو و عقب فرق میکنه چیش چینیه؟
همشون هیدرولیکن!دوگانه سوز هم داره! موقع ثبت نام باید مشخص کنی که ABS داشته باشه یا نه! هیچیش چینی نیست همه لوازمش جز اونهایی که گفتی با پراید یکیه!

با سلام
كمك فوري كمك فوري
من حدود 4 الي 4.5 پول دارم و مي خواستم بدونم از بين خودروهاي RD و PK كدوم بهتر هست و به درد مسافرت بيرون از شهر مي خوره و كم خرج تره؟؟؟ و مزيت و عيب هر كدوم چيه و كدوم به صرفه تر هست؟؟

با تشكر

برای مسافرت بیرون از شهر RD چون اتاق بزرگتری داره و صندوق داره اما برای شهر و مصرف کمتر و هزینه های کمتر در ضمن چابکی بیشتر PK بهتره! در کل هیچکدوم توصیه نمیشه و پراید بیشتر میارزه! چون هر دو این ماشینها به نوعی سرطان محسوب میشن!

BBNHFAK
26-07-2009, 16:22
با سلام
كمك فوري كمك فوري

با تشكر

RD: فضای بیشتر - شتاب کندتر - ایمنی بیشتر - مصرف سوخت بیشتر
PK: فضای کمتر - شتا بهتر - ایمنی :فکر کنم این گزینه رو باید بی خیال شی - مصرف سوخت کمتر

در کل PK نگیر پراید و RD دست دو بهتره

BBNHFAK
26-07-2009, 16:25

به احتمال زیاد می رسه ولی خوب ممکنه تصادف کنه که باعث می شه به بهشت زهرا برسه یا پلیس ماشین رو می گیره که باید پیاده برسه

gole sorkh11
27-07-2009, 11:39
پرشيا اي ال ايكس مدل 82-83 تميز چند در مياد؟

poria_mc
27-07-2009, 12:05
پرشيا اي ال ايكس مدل 82-83 تميز چند در مياد؟
دوست من جاش تو این تاپیکه!

قیمت هم بین 16 تا 18 تومن متغیره!

daneshjooyan
27-07-2009, 12:06
با سلام
البته من تازه گواهينامه گرفتم و مي خوام يکي دوسال يه ماشين تا سقف 4 تومن دستم باشه که دست فرمونم سفت بشه و مخصوصا اگه تصادف کردم و به جايي زدم زياد توي خرج نندازتم و بعضي وقتا هم بشه به مسافرت هاي يه روزه يعني روستاهاي اطراف باهاش رفت. البته بعضي دوستان پيکان دوروبر مدل 80 رو پيشنهاد کردن که با اين بودجه 4 تومن مي شه خريد....
نظرتون درباره رنو يا PK چيه ؟؟؟ اگه يه رنوي ارزون قيمت بخرم با يکي دو مليون و بعد يکي دوسال بفروشمش بهتر نيست؟؟ توي خرج نمي ندازتم و مي شه باهاش مسافرت رفت؟؟؟
مرسي از توجهتون

poria_mc
27-07-2009, 12:23
با سلام
البته من تازه گواهينامه گرفتم و مي خوام يکي دوسال يه ماشين تا سقف 4 تومن دستم باشه که دست فرمونم سفت بشه و مخصوصا اگه تصادف کردم و به جايي زدم زياد توي خرج نندازتم و بعضي وقتا هم بشه به مسافرت هاي يه روزه يعني روستاهاي اطراف باهاش رفت. البته بعضي دوستان پيکان دوروبر مدل 80 رو پيشنهاد کردن که با اين بودجه 4 تومن مي شه خريد....
نظرتون درباره رنو يا PK چيه ؟؟؟ اگه يه رنوي ارزون قيمت بخرم با يکي دو مليون و بعد يکي دوسال بفروشمش بهتر نيست؟؟ توي خرج نمي ندازتم و مي شه باهاش مسافرت رفت؟؟؟
مرسي از توجهتون
بهترین گزینه پراید هاچبک هستش فکر کنم مدل 75 بشه گیر آورد!

mmshn_love
27-07-2009, 13:07
محل جمع شده خودروهای آمریکایی جمعه ها کجاست؟

Farshadd
31-07-2009, 10:14
پرشيا اي ال ايكس مدل 81-82با رنگ تو چه مايه هستش؟قيمتش؟

12 تا 14 تومن بسته به نوع ماشین! و کارکرد!

ببخشید ولی پارس elx که 81 نداره!!
آخرای 82 فکر کنم داشته باشه که معمولا 83 پلاک شدن

brad pitt
31-07-2009, 10:24
یه سوال
اگر تاحالا ماشین نداشتیم و حالا تازه گواهینامه گرفتیم اشکال داره که 206 وی8 ثبت نام کنیم
یعنی تصادف میکنیم زود ؟
مرسی

poria_mc
31-07-2009, 16:40
آخرای 82 فکر کنم داشته باشه که معمولا 83 پلاک شدن
پارس ای ال ایکس از دی 82 نولید شد و الان مدلهایی که بهمن 82 پلاک شدن هم داریم! قبل از اون هم یه سری از پارسها با موتور اصلاح شده اومدن که فکر کنم منظور دوستمون از ای ال ایکس 81 همون ها باشه!

BBNHFAK
31-07-2009, 21:36
یه ماشین خوب بنز یا ب ام و باشه تو 70 80 ملیون
شتاب خوبی(خیلی بهتر از سی5) داشته باشه 250 هم راحت بره
دست دوم کم کارکرد که افت قیمت کرده باشه چه قدر تاثیر قیمت داره؟

BBNHFAK
31-07-2009, 21:41
یه سوال
اگر تاحالا ماشین نداشتیم و حالا تازه گواهینامه گرفتیم اشکال داره که 206 وی8 ثبت نام کنیم
یعنی تصادف میکنیم زود ؟
مرسی
بستگی به شهر هم داره مثلا تو تهران نباید این اشتباه رو مرتکب شد باید حداقل 5 6 تا تصادف کرد
فکر کنم تو گواهینامه های جدید تا 1 سال نباید تخلف و تصادف(مقصر بودن) داشته باشین و از شهر هم نمی شه خارج شد
البته اگه پول باشه که مشکلی نیست در کل باید خودتون تصمیم بگیرین تا اونجایی که من میدونم ماشین خیلی روونیه ولی قطعات گرونی داره فکر کنم دست دوم بیشتر بصرفه

BBNHFAK
31-07-2009, 21:45
برای تازه کارها ب ام و سری 5 یا 3 حدود 10 15 یا 20 سال پیش پیشنهاد میشه یا نه؟
قیمت خوبش چنده؟

BBNHFAK
01-08-2009, 18:25

قیمت خوبش چنده؟

واقعا ممنونم جواب ندادین همه انجمن ها به بنده لطف دارن جواب نمی دن اصلا. همین پست می دم انجمن تعطیل می شه!!!:2:

ks.s
02-08-2009, 16:16
باسلام
من دو تا سوال داشتم در واقع یه راهنمایی می خواستم راجع به قیمت دونوع خودرو با مشخصات زیر
یه پژو GLI نوک مدادی مدل 1384 که حدود 35000 تا کار کرده خوردگی و رنگ نداره؟
ویه پژو پارس معمولی سفید مدل 1386 که حدود 60000 تا کار کرده رینگ و لاستیک اسپرت داره خوردگی و رنگ نداره؟
ممنون

BBNHFAK
04-08-2009, 14:13
واقعا ممنونم جواب ندادین همه انجمن ها به بنده لطف دارن جواب نمی دن اصلا. همین پست می دم انجمن تعطیل می شه!!!:2:
یه نفر نیست جواب بده چه تاپیک فعالی:19:

poria_mc
04-08-2009, 14:23
قیمت خوبش چنده؟

یه نفر نیست جواب بده چه تاپیک فعالی:19:

دوست من اول از همه میشه یه لطفی بکنید و درخواستتون رو هی تکرار نکنید؟ این روش خوبی واسه زیاد کردن تعداد پست نیست!:13:
---------------------------------------------

قیمت خوبش چنده؟
برای تازه کارها همه چی پیشنهاد میشه! البته اگه از همه لحاظ سالم باشه!
بستگی داره خوب رو چی بدونید من یه 518 رو خوب میدونم که 17.700 قیمتشه! در کل از 3-4 تومن به بالا هستش!

رو 320 و C180 میتونی فکر کنی! شتابشون هم خوبه! اگه خیلی شتاب خوب میخوای باید بودجه رو ببری بالا یا به فکر دست دوم 325 یا C200 Kompressor باشی!
تا 250 تا هم هیچکدوم نمیره! همشون رو 230 بصورت الکترونیکی محدود شدن! بعدش هم رفتنش میره مگه پیکانه که نره!:2:

BBNHFAK
04-08-2009, 16:30
دوست من اول از همه میشه یه لطفی بکنید و درخواستتون رو هی تکرار نکنید؟ این روش خوبی واسه زیاد کردن تعداد پست نیست!:13:

برای تازه کارها همه چی پیشنهاد میشه! البته اگه از همه لحاظ سالم باشه!
بستگی داره خوب رو چی بدونید من یه 518 رو خوب میدونم که 17.700 قیمتشه! در کل از 3-4 تومن به بالا هستش!

رو 320 و C180 میتونی فکر کنی! شتابشون هم خوبه! اگه خیلی شتاب خوب میخوای باید بودجه رو ببری بالا یا به فکر دست دوم 325 یا C200 Kompressor باشی!
تا 250 تا هم هیچکدوم نمیره! همشون رو 230 بصورت الکترونیکی محدود شدن! بعدش هم رفتنش میره مگه پیکانه که نره!:2:
هیچ کس جواب نمی داد من مجبور شدم پست بدم... شما ببخشید:11:
518 ماله چه سالی یعنی 518 20 سال قبل هم قیمت سمنده سورن نو؟؟؟؟:18:
ولی تا جایی که من میدونم 250 محدود شده . حالا دقیق 250 که نه همون حدودا :31:
ممنون از جوابتون...:20:

ks.s
04-08-2009, 20:55
باسلام
من دو تا سوال داشتم در واقع یه راهنمایی می خواستم راجع به قیمت دونوع خودرو با مشخصات زیر
یه پژو GLI نوک مدادی مدل 1384 که حدود 35000 تا کار کرده خوردگی و رنگ نداره؟
ویه پژو پارس معمولی سفید مدل 1386 که حدود 60000 تا کار کرده رینگ و لاستیک اسپرت داره خوردگی و رنگ نداره؟
ممنون
آقا یکی جواب منو بده!!!!!!

poria_mc
05-08-2009, 00:23
هیچ کس جواب نمی داد من مجبور شدم پست بدم... شما ببخشید:11:
518 ماله چه سالی یعنی 518 20 سال قبل هم قیمت سمنده سورن نو؟؟؟؟:18:
ولی تا جایی که من میدونم 250 محدود شده . حالا دقیق 250 که نه همون حدودا :31:
ممنون از جوابتون...:20:
خواهش میکنم!
----------------------
بله این ماشین به نوعی یه کلاسیک مدرن حساب میشه! با تودوزی فابریک شرکت BMW !!!
------------------------
تو ایران ما 3 تا رو تست کردیم رو 230 تا بود!
---------------------
بازم خواهش میکنم!
------------------------

آقا یکی جواب منو بده!!!!!!
دوست من فردا حتما پیگیر قضیه شما میشم! و براتون قیمت میگیرم!

kalepoook
05-08-2009, 18:56
سلام
من میخاستم بدونم پراید صبا بهتره یا 132 ؟
این ترمز ABS روی پراید گزاشتن کار میکه یا الکیه؟
میشه با 8 میلیون ال 90 خرید تیپ پایین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

poria_mc
05-08-2009, 21:21
سلام
من میخاستم بدونم پراید صبا بهتره یا 132 ؟
این ترمز ABS روی پراید گزاشتن کار میکه یا الکیه؟
میشه با 8 میلیون ال 90 خرید تیپ پایین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
صبا بهتره! من با قیافه 132 هیچ جوره نمیتونم کنار بیام!
کار میکنه! چرا کار نکنه!
با 8 تومن میشه E0 دست دوم خرید! بهتر از پرایده!

kalepoook
05-08-2009, 22:04
صبا بهتره! من با قیافه 132 هیچ جوره نمیتونم کنار بیام!
کار میکنه! چرا کار نکنه!
با 8 تومن میشه E0 دست دوم خرید! بهتر از پرایده!

سلام
ممنون که راهنمایی کردین،می خواستم اگه ممکنه بگین این E0 نسبت به تیپ های بالاترش چیا کم داره، و اینکه این مدل کارکرده برای چه سالی میشه ممنون.

poria_mc
05-08-2009, 22:32
سلام
ممنون که راهنمایی کردین،می خواستم اگه ممکنه بگین این E0 نسبت به تیپ های بالاترش چیا کم داره، و اینکه این مدل کارکرده برای چه سالی میشه ممنون.
خدمت شما!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kalepoook
05-08-2009, 23:33
خیلی ممنون از لطفتون این قیمت 8 میلیون خورده ای الان تو بازار هست یا قیمتش بالاتره!
به نظر شما پراید بهتره یا تندر تیپ E0 ؟
ممنون

poria_mc
06-08-2009, 11:26
خیلی ممنون از لطفتون این قیمت 8 میلیون خورده ای الان تو بازار هست یا قیمتش بالاتره!
به نظر شما پراید بهتره یا تندر تیپ E0 ؟
ممنون
100% شک نکن این همه چیش از پراید بهتره!

brad pitt
06-08-2009, 12:59
آره ال 90 دیگه هر چی هست از پراید بهتره
ولی به روا ردی پراید اصلا تفکر هم نکن

kalepoook
06-08-2009, 13:01
100% شک نکن این همه چیش از پراید بهتره!

سلام ممنون بابت راهنمایی،میخواستم بدونم قیمتش تو بازار چنده؟
اینکه دیگه تولید نمیشه واقعیت داره؟
قطعاتش گرونه یعنی ارزش داره نسبت به قیمت قطعاتش،اگه تولید نمیشه برای لوازم یدکی به مشکل نمیخوره؟
ممنون

brad pitt
06-08-2009, 13:06
ال 90 تیپ ای0 حدود 9.2 هست ولی
فکر کن که قطعات گرون و کمیاب
پراید 132 بگیر یا 206 از آشنا پیش 3تا مکانیک هم ببر

kalepoook
06-08-2009, 13:13

سلام
خوب این 132 درسته پرایده ولی خوب میگن لوازمش چینیه بعدشم میگن هزینه قطعاتش نسبت به صبا گرونتره حالا چقدر واقعیت داره نمیدونم منم خوندم و شنیدم!
206 هم با این پول فکر نکنم چیزه خوبی گیرم بیاد آشنا هم نیست که داشته باشه واسه فروش.
الان یه پراید صبا با ترمز ای بی اس دورو بره 8 تموم میشه حالا 100 بیشتر کمتر،ولی خوب من میگم اگه میشه تندر گرفت و در آینده به مشکل قطعات نخورد به نظر شما میشه انتخاب کرد یا نه!؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

brad pitt
06-08-2009, 13:56
ببین حتمی هم به کمبود نمیخوری
ولی یهو هم دیدی ماشینت ولت کرده و هیچی
گرون هم هست قطعاتش
کلا 206 قطعات گرونی داره ولی گل و ال 90 از اون هم قطعاتشون گرونتر و کمیابتر
خدا بزرگه

poria_mc
06-08-2009, 14:00
قطعات ال نود گرون و کمیابه؟ بله اگه به نسبت پراید حساب کنید که تو هر دهاتی 3 تا تعمیرگاه مجاز و فروشگاه لوازم یدکی داره در اونصورت قطعاتش شدید کمیابه! ولی اگه یه سر به خیابون ملت یا چراغ برق بزنی متوجه میشید که اصلا اینجوری نیست!
----------------------

خوب این 132 درسته پرایده ولی خوب میگن لوازمش چینیه
132 تمام لوازمش غیر از چراغ ها و اون قسمت هایی که تو فیس لیفت عوض شده با پراید یکیه! همه شون هم کره ای دارن و چینی و ایرانی!
---------------------

206 هم با این پول فکر نکنم چیزه خوبی گیرم بیاد آشنا هم نیست که داشته باشه واسه فروش.
تیپ 2 های فرانسوی (مدل 81 . 82) گیر میاد!
---------------------

الان یه پراید صبا با ترمز ای بی اس دورو بره 8 تموم میشه حالا 100 بیشتر کمتر،ولی خوب من میگم اگه میشه تندر گرفت و در آینده به مشکل قطعات نخورد به نظر شما میشه انتخاب کرد یا نه!؟
تندر از همه لحاظ به پراید سره!

mehdi_coleman
08-08-2009, 15:03
سلام به دوستان

دوستان مزدا چه جور ماشینیه ؟؟؟

ممنون میشم درباره ی این ماشین یکمی توضیح بدین

یا علی

yaghob.boss
09-08-2009, 16:06
سلام دوستان می خواستم بدونم فرمان 132 هیدرولیکه یا معمولی؟ کدوم بهتره ؟ اگه معمولی بگیرم بعدا هم میشه فرمون رو هیدرولیک کرد

poria_mc
09-08-2009, 16:24
سلام به دوستان

دوستان مزدا چه جور ماشینیه ؟؟؟

ممنون میشم درباره ی این ماشین یکمی توضیح بدین

یا علی
منظورتون کدوم مدل از مزداست؟323 یا 3؟

سلام دوستان می خواستم بدونم فرمان 132 هیدرولیکه یا معمولی؟ کدوم بهتره ؟ اگه معمولی بگیرم بعدا هم میشه فرمون رو هیدرولیک کرد

فرمونش هیدرولیکه! مسلما هیدرولیک بهتره!خیر نمیشه اینکار رو کرد(شدنش میشه ولی صرفه اقتصادی نداره!)

BBNHFAK
09-08-2009, 22:13
اگه ممکنه ب ام و 325i رو با مرسدس بنز C200 Kompressor
مقسه کنین از لحاظ فنی رفاهی و ...

yaghob.boss
09-08-2009, 23:24
منظورتون کدوم مدل از مزداست؟323 یا 3؟

فرمونش هیدرولیکه! مسلما هیدرولیک بهتره!خیر نمیشه اینکار رو کرد(شدنش میشه ولی صرفه اقتصادی نداره!)
من رفته بودم نمایندگی گفتن معمولی هست فرمونش؟ ولی فرمونش که شبیه 141 هست بنظر باید هیدرولیک باشه

poria_mc
10-08-2009, 00:00
من رفته بودم نمایندگی گفتن معمولی هست فرمونش؟ ولی فرمونش که شبیه 141 هست بنظر باید هیدرولیک باشه
تا اونجا که من میدونم معمولی فقط یه تعداد محدوده! خوب وقتی هیدرولیک بهتره چرا باید معمولی گرفت؟

poria_mc
10-08-2009, 00:04
اگه ممکنه ب ام و 325i رو با مرسدس بنز C200 Kompressor
مقسه کنین از لحاظ فنی رفاهی و ...
اگه خیلی علاقه داری یه تاپیک واسه اش باز کن! ما بهت بگم اینجور تاپیک ها معمولا سر از ترش در میاره برای اینکه هرکس رو یک کدوم تعصب داره و هیچکس نظر درست بهت نمیده!
من 330 سوار شدم(سدان) همه چیش خوب وکامل بود! از لحاظ شتاب سرعت و هندلینگ و مانور و... خوب بود اما تو نرمی به پای بنز (C350+AMG Package) نمیرسید!شتاب هم که بنز بالاتر بود! کلا من از تریم بنز خیلی خوشم اومد!(رنگ آجری یا اصطلاحا مارون) کلا انتخاب بین این دوتا برند سلیقه ایه! هرکدوم هم طرفدار خاص خودشون رو داره! یکی هم مثل من طرفدار هر 3 تاشونه(آئودی رو هم حساب کردم!:31:)

smart.pro666
13-08-2009, 22:07
سلام یک ماشین تا سقف 14 میلیون . . ..

دوست دارم مشخصات زیر را داشته باشه :

فراوان و ارزان بودن قطعات،
کم مصرف،

بعد اگه ممکنه لطف کنید بگید صفر تو این رنج قیمت بگیرم بهتره یا کارکرده ممنونم . . .

Farshadd
13-08-2009, 22:29
سلام آقا تا 14 میلیون تومان چه ماشینی بگیرم صفر یا کارکرده ؟! اگه صفر بخوام بگیرم چی کارکرده چی ؟!!! ممنون میشم . . .

سلام.

دوست خوب، لطفا یک بار قوانین بخش مشاوره خرید خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید و بعد سوالتون رو صحیح و کامل مطرح کنید.

:12:

wvktv
14-08-2009, 19:49
سلام من بين سوناتا و ازرا موندم امكانات رفاهي وفني ازرا از سوناتا بالاتره ولي از قيافش خوشم نمي ياد قيافه سوناتا رو بيشتر ترجيح مي دم ازرا 230 اسب بخار قدرت داره و سوناتا 170 تا اين از همه منو بيشتر ازار ميده نميدونم چي كار كنم نظر شما چيه { تو خيابون اين دو تا ماشين رو مي بينيد كدوم رو بيشتر خوشتون مي ياد

D r i v e r
14-08-2009, 23:20
سلام من بين سوناتا و ازرا موندم امكانات رفاهي وفني ازرا از سوناتا بالاتره ولي از قيافش خوشم نمي ياد قيافه سوناتا رو بيشتر ترجيح مي دم ازرا 230 اسب بخار قدرت داره و سوناتا 170 تا اين از همه منو بيشتر ازار ميده نميدونم چي كار كنم نظر شما چيه { تو خيابون اين دو تا ماشين رو مي بينيد كدوم رو بيشتر خوشتون مي ياد
چارش خرید سوناتا 6 سیلندر هست
با 0 - 100 0.5 ثانیه بیشتر از آزرا :11:

smart.pro666
15-08-2009, 13:59
مرسی از اینکه جواب منو دادید !!!!!!!!!!

wvktv
15-08-2009, 18:07
چارش خرید سوناتا 6 سیلندر هست
با 0 - 100 0.5 ثانیه بیشتر از آزرا :11:

نمايندگي هيونداي فقط 4 سيلندر داره مي فروشه منم مي خوام ماشين صفر بخرم و از نمايندگي حالا چي كار كنم

Farshadd
16-08-2009, 10:47
نمايندگي هيونداي فقط 4 سيلندر داره مي فروشه منم مي خوام ماشين صفر بخرم و از نمايندگي حالا چي كار كنم

سفارش نمیگیرن 6 سیلندر برات بیارن؟؟

wvktv
16-08-2009, 23:44
سفارش نمیگیرن 6 سیلندر برات بیارن؟؟

فكر نكنم دوستم ميگه هموني كه نمايندگي به تعداد زياد مي فروشه رو بخر چون موقع فروش بهتر مي خرن بخصوص تو ايران كه طرف سوناتا مي خواد بخره كار نداره 4 سيلندر هست يا 6 سيلندر مي گه سوناتا كم اشخاصي حاضر ميشن پول بالا تر بابتش بدن

Farshadd
18-08-2009, 10:55
فكر نكنم دوستم ميگه هموني كه نمايندگي به تعداد زياد مي فروشه رو بخر چون موقع فروش بهتر مي خرن بخصوص تو ايران كه طرف سوناتا مي خواد بخره كار نداره 4 سيلندر هست يا 6 سيلندر مي گه سوناتا كم اشخاصي حاضر ميشن پول بالا تر بابتش بدن

خوب شما باید فکر کنید که بیشتر برای استفاده میخوایید یا هر لحظه ممکنه بفروشید.
در ضمن افرادی هم هستن که دنبال اینجور ماشینا هستن.

EHHASSATNI
18-08-2009, 12:15
سلام
توی سایت قیمت خودرو برای ماشین گل زده
قیمت کارخانه 14.5
قیمت بازار 18
می خوام بدونم مگه کارخونه ای هم داره ؟
ممنون
راستی کلا میارزه ادم گل بگیره

Badform
18-08-2009, 15:28
گل هنوزم توليد مي شه ولي ثبت نام نمي كنه ديگه....

smart.pro666
18-08-2009, 18:13

کم مصرف،

بعد اگه ممکنه لطف کنید بگید صفر تو این رنج قیمت بگیرم بهتره یا کارکرده ممنونم . .

Badform
19-08-2009, 14:45

کم مصرف،

بعد اگه ممکنه لطف کنید بگید صفر تو این رنج قیمت بگیرم بهتره یا کارکرده ممنونم . .

206 تيپ 2 صفر و تندر e1 0e2 بايد يه 500 تومني بزاري روش)

D r i v e r
19-08-2009, 15:34

کم مصرف،

سلام
اگه ارزان بودن و فراوان بودن قطعات برات خیلی مهمه نظر من رو 405 هست با abs :11:
اگر نه تندر e2 ولی 500 باید بذاری روش

206 تيپ 2 صفر و تندر e1 0e2 بايد يه 500 تومني بزاري روش)

تندر قطعاتش راحت گیر نمیاد
ارزون هم نیست :11:
آدم بره یه با هزار بدبختی هم که شده بره 6 اتوماتیک بگیره خیلی بهتر از تیپ 2 هست
تیپ 2 خیلی گرونه به نظرم

Badform
19-08-2009, 21:45
405 كم مصرف نيستا! تيپ 6 هم تميز و كم كاركردش نزديك 16 هستش...

D r i v e r
20-08-2009, 02:06
405 كم مصرف نيستا! تيپ 6 هم تميز و كم كاركردش نزديك 16 هستش...
میدونم
ولی قطعات ارزون و فراوون 405
و اینکه به نظرم 206 تیپ 2 ارزش 14 تومن نداره

ولی این جدید ها مثله اینکه مصرفشون کمتر هم شده ولی در عوض شتاب گیریشون کند تر شده

poria_mc
20-08-2009, 09:40
تيپ 6 هم تميز و كم كاركردش نزديك 16 هستش...
یه تیپ 6 تمیز و کم کارکرد مدل 84 رو دوستم خرید 13.800! بگردی پیدا میشه!

koury
20-08-2009, 23:23
سلام

دوستان یه ماشین زیر 10 میلیون میخوام بگیرم! بنظرتون ام وی ام چجور هست!؟ ارزش داره بگیرم یا نه؟؟

ممنون

D r i v e r
20-08-2009, 23:37
سلام

دوستان یه ماشین زیر 10 میلیون میخوام بگیرم! بنظرتون ام وی ام چجور هست!؟ ارزش داره بگیرم یا نه؟؟

ممنون
سلام اول انتظاراتتون رو بگین که بشه راهنمایی کرد و در مورد mvm برای شما نظر داد :
میتونین از قوانین بخش مشاوره خرید استفاده کنین

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.
فرشاد واثقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif

koury
21-08-2009, 00:22
ممنون دوست من بابت جواب سریعت

والا من بیشتر ماشین رو برای مسیر رفت و برگشت کارم میخوام و مهمترین چیزی که هست اینکه فرمونش هیدرولیک باشه... با توجه به اینکه دنده اتوماتیک با این قیمت گیر نمیاد من نظرم روی ام وی ام بود ولی چون هم ازش تعریف شده هم زیاد بدی گفته شده میخواستم از اساتید بزرگوار کمک بخوام نظرشون راجع به این خودرو و خودرو های صفر دیگه تو این رنج قیمت جویا شم!

البته بگم که ارزونی و فراوونی قطعات هم از چیزائی هست که من دنبالش هستم و همچنین کم خرج و مصرف بودن خودرو...

ممنون

iman_n21
21-08-2009, 13:19
سلام
با 11 تومن ميتونم يه 206 تيپ 5 تميز پيدا كنم ؟
تيپ 3 چى ؟

karajwizard
21-08-2009, 13:40
با سلام.قیمت پراید صبا مدل 84 سفید و بی رنگ و از نظر فنی سالم باشه چقدر می ارزه؟

poria_mc
21-08-2009, 21:12

والا من بیشتر ماشین رو برای مسیر رفت و برگشت کارم میخوام و مهمترین چیزی که هست اینکه فرمونش هیدرولیک باشه... با توجه به اینکه دنده اتوماتیک با این قیمت گیر نمیاد من نظرم روی ام وی ام بود ولی چون هم ازش تعریف شده هم زیاد بدی گفته شده میخواستم از اساتید بزرگوار کمک بخوام نظرشون راجع به این خودرو و خودرو های صفر دیگه تو این رنج قیمت جویا شم!

البته بگم که ارزونی و فراوونی قطعات هم از چیزائی هست که من دنبالش هستم و همچنین کم خرج و مصرف بودن خودرو...

ممنون
زیر 10 تومن بهترین انتخاب برای شما(و فکر میکنم برای اکثریت) 206 تیپ دو کارکرده اس!

سلام
تيپ 3 چى ؟
تیپ 5 رو نمیتونی برای اینکه هر کی داره قیمت پرت میده ولی تیپ 3 راحت گیر میاد!

BBNHFAK
21-08-2009, 22:15
یه ماشین جادار ،راحت ، ترجیحا کم مصرف تر، با امکانات رفاهی خوب کدومو پیشنهاد میدین؟؟
1-پژو پارس
2-سمند lx سفارشی
3-سمند سورن
اگه گزینه بهتری هم هست بگین لطفا
لطفا دلیل هم بیارین ...ممنون

poria_mc
21-08-2009, 22:22
یه ماشین جادار ،راحت ، ترجیحا کم مصرف تر، با امکانات رفاهی خوب کدومو پیشنهاد میدین؟؟
1-پژو پارس
2-سمند lx سفارشی
3-سمند سورن
سمند LX TU5 صادراتی
دلیل هم لازم نداره! از لحاظ تکنولوژی موتور جدیدتره و کیفیت ساختش هم بالاتر!(البته EF7 هم میگن خوب دراومده اما من به شخصه هیچوقت سمت دوگانه سوز نمیرم!)

Bob
21-08-2009, 22:25
سلام دوستان:

من یه 141 مدل 85 دارم.به نظرتون میارزه با یه 206 مدل پایین تر عوض کنم؟( مدل 81-82 )
ماشینم چند میارزه؟به نظرتون حداقل چهقدر باید سر بدم؟
در ضمن یه 206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم چند میارزه؟ ( مال اشناس فنیش سالمه میدونم تصادف شدیدم نداشته )
ممنون از راهنماییتون

2299
21-08-2009, 22:27
1-پژو پارس
2-سمند lx سفارشی
3-سمند سورن

منم با پوریا موافقم سمند lx tu5

BBNHFAK
22-08-2009, 04:22
سمند LX TU5 صادراتی
دلیل هم لازم نداره! از لحاظ تکنولوژی موتور جدیدتره و کیفیت ساختش هم بالاتر!(البته EF7 هم میگن خوب دراومده اما من به شخصه هیچوقت سمت دوگانه سوز نمیرم!)
نه دوگانه شوز نباشه
میشه درباره "سمند LX TU5 صادراتی" بیشتر توضیح بدین (یا باید یه تاپیک جدا بزنم)
منظور همون LX سفارشیه یا این یه چیز دیگست؟ اگه صادراتی پس چجوری تو ایران به فروش می رسه
ایربگ و کروز کنترل داره؟؟؟

D r i v e r
22-08-2009, 09:08
نه دوگانه شوز نباشه
میشه درباره "سمند LX TU5 صادراتی" بیشتر توضیح بدین (یا باید یه تاپیک جدا بزنم)
منظور همون LX سفارشیه یا این یه چیز دیگست؟ اگه صادراتی پس چجوری تو ایران به فروش می رسه
ایربگ و کروز کنترل داره؟؟؟
این مدلی هست که میفرستادن برای ترکها :31:
نه air bag داره و نه کروز کنترل :11:
موتورشم هم موتور 206 های 1600 با 110 اسب قدرت هست
جالبه کد ecu هم 7.4.4 هست!(اینش برای من خیلی جالبه که چرا از 7.4.5 استفاده نکردن)

BBNHFAK
22-08-2009, 10:37
این مدلی هست که میفرستادن برای ترکها :31:
نه air bag داره و نه کروز کنترل :11:
موتورشم هم موتور 206 های 1600 با 110 اسب قدرت هست
جالبه کد ecu هم 7.4.4 هست!(اینش برای من خیلی جالبه که چرا از 7.4.5 استفاده نکردن)
یعنی امکان خریدش تو ایران هست؟؟؟

به صورت سفارشی هم کروز کنترل نداره؟؟؟

موتور 206 برای سمند !!! ضعیف نیست یه کم؟؟؟

ایران خودرو عادت داره همیشه از رده خارج استفاده کنه اینم روش

Farshadd
22-08-2009, 11:33

کم مصرف،

سلام.
اگه کم مصرف بودن براتون مهمتره، تندر فول بگیرید.
اگه قطعات و تعمیرات و ... براتون مهمتره، 405 بگیرید.
اگه توی شهر بزرگی زندگی میکنید تندر بگیرید به نظر من.

ممنون

چون نظرتون روی صفر هست یه پراید نسیم فرمون هیدرولیک بگیری.
MVM هم خودرو خوبیه، هم کم مصرفه و هم جم و وره. ولی حالا که ماشین توی این قیمته و کیفیت اینا هم زیاد با هم فرقی نداره. تازه MVM هم که ماتیز نیست. چینیشه.
به نظر من که راید نسیم بهتره. اگه هم صندوق میخوایید صبا. ولی نسیم واسه شهر و سر کار رفتن و ... جم و جورتره.
( با همه نفرتی که از سایپا و ایرانخودرو دارم به دلیل بازار بسته ناچار به پیشنهاد اینا میشیم)

سلام
تيپ 3 چى ؟

آره.
بگردی تیپ 5 هم پیدا میشه. امه پولت بیبشتر بشه پیدا کردنش راحت تر میشه.

1-پژو پارس
2-سمند lx سفارشی
3-سمند سورن

از جاداری که همه اینا + تندر خوبن.
کم مصرف هم اینایی که گفتی تقریبا یکی هستن . تندر کمتر و سمند TU5 فکر کنم از بالایی ها کمی کمتر.
امکانات رفاهی خوب پارس از بقیه ضعیف تره و تندر بهتره ولی در بین لیست شما سمند LX سفارشی.

BBNHFAK
22-08-2009, 11:54
کم مصرف هم اینایی که گفتی تقریبا یکی هستن . تندر کمتر و سمند TU5 فکر کنم از بالایی ها کمی کمتر.
امکانات رفاهی خوب پارس از بقیه ضعیف تره و تندر بهتره ولی در بین لیست شما سمند LX سفارشی.

پس یعنی تقریبا رتبه بندی اینجوری میشه
1- تندر90
2-سمند lx سفارشی
3- سمند lx TU5
4- سمند سورن
5 -پژو پارس

خب تندر یه کم فضاش کم نیست آخه اینو برای یه نفر می پرسم که می خواد ماشین برای سفر و تو شهر و همه جا راحت باشه

Farshadd
22-08-2009, 11:59
پس یعنی تقریبا رتبه بندی اینجوری میشه
1- تندر90
2-سمند lx سفارشی
3- سمند lx TU5
4- سمند سورن
5 -پژو پارس

خب تندر یه کم فضاش کم نیست آخه اینو برای یه نفر می پرسم که می خواد ماشین برای سفر و تو شهر و همه جا راحت باشه

نمیدونم سمند TU5 چجوری از آب درومده. ولی اگه خوب باشه جای LX سفارشی و TU5 رو عوض کنید.

خیر. تندر فضای خوبی داره.

poria_mc
22-08-2009, 13:33
یعنی امکان خریدش تو ایران هست؟؟؟

به صورت سفارشی هم کروز کنترل نداره؟؟؟

موتور 206 برای سمند !!! ضعیف نیست یه کم؟؟؟

ایران خودرو عادت داره همیشه از رده خارج استفاده کنه اینم روش
بله هست!
خیر نه ایربگ داره نه کروز!(سمند و این سوسول بازیها؟!!)
خیر! محض اطلاع عرض کنم قدرت TU5 از XU7 بیشتره! همه چیز حجم موتور نیست! و این تکنولوژِی رو نشون میده!
Tu5 از رده خارجه؟؟؟؟ اگه اینطور باشه که XU7 دیگه فاجعه اس!

poria_mc
22-08-2009, 13:40
سلام دوستان:

من یه 141 مدل 85 دارم.به نظرتون میارزه با یه 206 مدل پایین تر عوض کنم؟( مدل 81-82 )
ماشینم چند میارزه؟به نظرتون حداقل چهقدر باید سر بدم؟
در ضمن یه 206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم چند میارزه؟ ( مال اشناس فنیش سالمه میدونم تصادف شدیدم نداشته )
ممنون از راهنماییتون
آره میارزه!
206 تیپ دو مدل 81-82 رو با 8-9 تومن گیر میاری!
ابن کیسی هم که گفتی فکر کنم 9-9.5 میشه خرید!

هیچوقت ابعاد داخلی اتاق یه ماشین رو بر اساس ابعاد خارجی یه ماشین نسنجید! نمونه اش یاریس! من خودم میگفتم تو صندوق دارش جا نمیشم چه برسه با هاچبک! اما 4 نفر با قد 186(کوتاهترینمون بود!) تو ماشین جا شد و راحت اینور و اونور میرفت!

koury
22-08-2009, 14:23
سلام.
اگه کم مصرف بودن براتون مهمتره، تندر فول بگیرید.
اگه قطعات و تعمیرات و ... براتون مهمتره، 405 بگیرید.
اگه توی شهر بزرگی زندگی میکنید تندر بگیرید به نظر من.

چون نظرتون روی صفر هست یه پراید نسیم فرمون هیدرولیک بگیری.
MVM هم خودرو خوبیه، هم کم مصرفه و هم جم و وره. ولی حالا که ماشین توی این قیمته و کیفیت اینا هم زیاد با هم فرقی نداره. تازه MVM هم که ماتیز نیست. چینیشه.
به نظر من که راید نسیم بهتره. اگه هم صندوق میخوایید صبا. ولی نسیم واسه شهر و سر کار رفتن و ... جم و جورتره.
( با همه نفرتی که از سایپا و ایرانخودرو دارم به دلیل بازار بسته ناچار به پیشنهاد اینا میشیم)

آره.
بگردی تیپ 5 هم پیدا میشه. امه پولت بیبشتر بشه پیدا کردنش راحت تر میشه.

آقا دستت درد نکنه جواب ما رو دادی فقط یه سوال Off-Topic دارم! میخوام ببینم قیمت این ماشینای ام وی ام 520 که هم بزرگتر از 110 هست هم جادار تره چنده!؟ من هر جا گشتم فقط MVM 110 رو قیمت دیدم!!
ممنون :40:

BBNHFAK
22-08-2009, 15:01
بله هست!
خیر نه ایربگ داره نه کروز!(سمند و این سوسول بازیها؟!!)
خیر! محض اطلاع عرض کنم قدرت TU5 از XU7 بیشتره! همه چیز حجم موتور نیست! و این تکنولوژِی رو نشون میده!
Tu5 از رده خارجه؟؟؟؟ اگه اینطور باشه که XU7 دیگه فاجعه اس!

شما کدوم رو پیشنهاد می دین؟؟؟

اول ها به صورت سفارشی نصب می کردن حالا دیگه نصب نمیکنن؟؟؟!!!

همه چیز هم اسب بخار نیست... هست؟؟؟

XU7 هم فاجعه اس کی گفته نیست

D r i v e r
22-08-2009, 19:58
شما کدوم رو پیشنهاد می دین؟؟؟

اول ها به صورت سفارشی نصب می کردن حالا دیگه نصب نمیکنن؟؟؟!!!

همه چیز هم اسب بخار نیست... هست؟؟؟

XU7 هم فاجعه اس کی گفته نیست
درسته همه چیز اسب بخار نیست
مثلا ef7 شتاب گیری ضعیف تری نسبت به سمند xu7 داره (تست مجله ماشین)
ولی طبق اعلام ایرانخودرو 14 اسب قدرتش بیشتر از xu7 هست

iman_n21
22-08-2009, 21:18
سلام
يه 206 هست كه 140000 كيلومتر رفته
مدل 84
از همه نظر سالمه
بدون يه خط كوچيك حتى
ارزش خريدن داره ؟
تنها بديش همين كاركرد بالاشه
ميگه 9.300
تيپ 2

Bob
23-08-2009, 00:29
من نظرم زیر 7 تومنه.اگه بده خوبه؟

BBNHFAK
23-08-2009, 20:52
سلام
مدل 84
از همه نظر سالمه
بدون يه خط كوچيك حتى
ارزش خريدن داره ؟
ميگه 9.300
تيپ 2
به نظرم خیلی گرونه
آخه تیپ پنج سالم رو با همین کارکرد های بالا زیر 10 تومن می خرن

Farshadd
24-08-2009, 09:51
ابن کیسی هم که گفتی فکر کنم 9-9.5 میشه خرید!
!

اما پوریا در حالتی 9-9.5 خوبه که رنگ نداشته باشه... میگه این دور رنگه.

آقا دستت درد نکنه جواب ما رو دادی فقط یه سوال Off-Topic دارم! میخوام ببینم قیمت این ماشینای ام وی ام 520 که هم بزرگتر از 110 هست هم جادار تره چنده!؟ من هر جا گشتم فقط MVM 110 رو قیمت دیدم!!
ممنون :40:

دقیقا نمیدونم منظورت کدوم mvm هست... همونایی که موتور 1100 داره؟؟ اگه اوناست این پست رو مطالعه کنید:

سلام
مدل 84
از همه نظر سالمه
بدون يه خط كوچيك حتى
ارزش خريدن داره ؟
ميگه 9.300
تيپ 2

همهع چیز ماشین کارکرد نیست... ما یه پراید 84 خریدیم که 40 هزار تا کار کرده... ولی اینقدر جلو آفتاب بوده و از ماشین نگهداری نکرده که همه چیزش سوخته از کاو.ر صندلی ها گرفته تا رنگ خود ماشین...
اگه مورد شما از ماشین خوب نگه داری کرده خوبه.

به نظرم خیلی گرونه
آخه تیپ پنج سالم رو با همین کارکرد های بالا زیر 10 تومن می خرن

تیپ 5 سالم رو با همین قیمت میدن؟؟ بعید میدونم اینجوریا هم باشه ( البته تیپ 5 چون تولید نمیشه ممکنه ارزون هم باشه ولی نه اینقدر)

BBNHFAK
24-08-2009, 12:19
تیپ 5 سالم رو با همین قیمت میدن؟؟ بعید میدونم اینجوریا هم باشه ( البته تیپ 5 چون تولید نمیشه ممکنه ارزون هم باشه ولی نه اینقدر)

آره یکی از آشناهامون فروخت 9600 !!! البته ای سی یوش یه بار عوض شده بود ولی اشکال دیگه ای نداشت

poria_mc
24-08-2009, 12:38
آره یکی از آشناهامون فروخت 9600 !!! البته ای سی یوش یه بار عوض شده بود ولی اشکال دیگه ای نداشت
عمرا تیپ 5 رو با این قیمت نمیتونید پیدا کنید مگر اینکه تصادف خفن داشته باشه! الان تیپ 5 مدل 83 رو یارو داره میده 12.800!!
فرشاد اتفاقا چون تولید نمیشه و خواهان زیاد داره گرونتره!

Badform
24-08-2009, 14:53
تيپ 5 83 نقره اي با 55 هزارتا كاركرد(كم كاركرده)با يكسال بيمه و معاينه ( يك روز قبل معامله بيمه و معينه گرفت) كاپوت جلوش رنگ داشت اما خيلي خوب درش آورده بودن معلوم نبود و روكش صندلي هاش كثيف بودن.احتياج به يه روكش صندلي (40 تومن) و تعويض روغن و ----- ها (30 تومن) داشت.قيمت 9 ميليون.هفته گذشته هم تو اهواز معامله شد.

poria_mc
24-08-2009, 15:13
كاپوت جلوش رنگ داشت اما خيلي خوب درش آورده بودن معلوم نبود
بحث معلوم بودن و نبودن نیست! بالاخره رنگ شده به حساب میاد! البته الان بازار تیپ 5 یکم بهم ریخته اس چون V8 کم کم داره جا میافته و ملت بیشتر میرن سمت اون!

BBNHFAK
24-08-2009, 16:00
عمرا تیپ 5 رو با این قیمت نمیتونید پیدا کنید مگر اینکه تصادف خفن داشته باشه! الان تیپ 5 مدل 83 رو یارو داره میده 12.800!!
فرشاد اتفاقا چون تولید نمیشه و خواهان زیاد داره گرونتره!
فروخته دیگه یعنی میشه پیدا کرد

poria_mc
24-08-2009, 16:14
فروخته دیگه یعنی میشه پیدا کرد
بله! فروخته!
میخوای من همین امروز به شما یه ب ام و 520 صفر مدل 2008 بفروشم 165 تومن؟ فقط من میدونم این ماشین موتورش موتور 540 هستش و واسه وارد کردن آسون تو کارت 520 خورده! اینجوری نمیشه فقط به یه مورد نیگاه کرد! شما بازار کلی تیپ 5 رو نگاه کن!

alisahaf70
24-08-2009, 16:52
سلام اگر امكان داره ماشين حول 10 ميليون نو بيشتر براي درون شهري معرفي كنيد به جز پرايد
ام وي ام چطوره
سي ينا قيمت پيش فروشش چنده
ممنون از همه ي دوستان‎

poria_mc
24-08-2009, 17:27
سلام اگر امكان داره ماشين حول 10 ميليون نو بيشتر براي درون شهري معرفي كنيد به جز پرايد
ام وي ام چطوره
سي ينا قيمت پيش فروشش چنده
ممنون از همه ي دوستان‎
تندر E0+AC

9vin
24-08-2009, 17:33
سلام رفقا ....
رنو pk نوش چنده؟؟؟
ممنون :11:

BBNHFAK
24-08-2009, 17:54
سلام رفقا ....
رنو pk نوش چنده؟؟؟
ممنون :11:
مگه رنو pk هنوز تولید میشه؟؟؟
فکر نکنم تولید بشه

alisahaf70
24-08-2009, 19:29
قيمت e0+ac‏ الان دقيق چنده و 141 بدنش تقويت شده يا همون پرايده و در مقايسه ال 90 چه كم و كسري داره
ممنون

sourena
24-08-2009, 20:10
سلام رفقا ....
رنو pk نوش چنده؟؟؟
والا این ماشین خیلی وقته تولید نمیشه!
ولی حدود 4 تومن قیمت داره.
البته دو نوع داره!
موتور پراید و موتور هیوندای! که موتور هیونداش واقعا حرف نداره!خیلی بهتر از پرایداس!

D r i v e r
25-08-2009, 00:53
والا این ماشین خیلی وقته تولید نمیشه!
ولی حدود 4 تومن قیمت داره.
البته دو نوع داره!
موتور پراید و موتور هیوندای! که موتور هیونداش واقعا حرف نداره!خیلی بهتر از پرایداس!
سلام
فکر کنم در تعداد معدودی تولید شد و به خاطر مقرون به صرفه نبودن استفاده از این موتور متوقف شد

sourena
25-08-2009, 01:28
ولی موتور خوبیه!
خداییش هرکی داره راضیه!
حداقل از پراید بهتره ! (موتورشو میگم)

alisahaf70
25-08-2009, 04:16
دوستان
141 بدنش چطوره
قيمت كارخونه اي ‏e0+ac
چنده
ام وي ام چطوره
ممنون

sourena
25-08-2009, 09:41
141 بدنش چطوره
مگه فرق خاصی با پراید معمولی داره؟
فقط ظاهرش مثلا قشنگتره!

قيمت كارخونه اي ‏e0+ac
اینو تو تاپیک قیمت خودروهای صفر کیلومتر پیدا کنید.

ام وي ام چطوره
از چه نظر؟برای چه کاری؟برای چه کسی؟
اگر برای من باشه هیچوقت سوار نمیشم!
چون مثل جارو برقی میمونه!
باز ماتیزا خوب بود...ولی این طرح اونه!

poria_mc
25-08-2009, 10:18
دوستان
141 بدنش چطوره
قيمت كارخونه اي ‏e0+ac
چنده
ام وي ام چطوره
ممنون

از چه لحاظ؟ از لحاظ ایمنی زیاد روش حساب نکن!
قیمت کارخونه ای تندر E0+AC فکر میکنم 9.600 باشه!
ام وی ام هم برای شهر خیلی خوبه کوچیکه و کم مصرف اما اگه بتونی با پولت ماتیز گیر بیاری(مدلهای تولید آخر) از همه بهتره!

alisahaf70
25-08-2009, 12:28
کارخونه الان تولید میکنه ال90 رو یا نه هر نمایندگی رفتم گفتن نداریم
پارس خودرو بهتره یا ایران خودرو

poria_mc
25-08-2009, 12:34
کارخونه الان تولید میکنه ال90 رو یا نه هر نمایندگی رفتم گفتن نداریم
پارس خودرو بهتره یا ایران خودرو
میگن از لحاظ کیفی پارس خودرو بهتره! ضمن اینکه پارس خودرو خیلی باکلاس تر ماشین رو تحویل میده تا ایران خودرو! میری ایران خودرو واسه تحویل گرفتن ماشین یه روز برق نیست مسئولش هست! یه روز برق هست مسئولش نیست!یه روز جفتشون نیستن! یه روز هر جفتشون هستن مسئولش حال نداره! یه روز هم مسئولش حال داره سرور های مرکز شماره گذاری از کار میافتن! تازه اگه هیچکدوم نباشه و ماشین رو تحویل بگیری میبینی ماشینت غربیلک فرمون نداره! چرا؟ ایران خودرو اطلاعیه داده تمام ماشینهای این ماه بدون فرمون تحویل داده میشن!:31:(این قضیه تا 2 ماه پیش راجع به سیستم صوتی بود که غیر از تندر و 206 هیچکدوم از محصولات ایران خودرو سیستم صوتی نداشتن!)

Badform
25-08-2009, 12:36
قيمت هاي توي اينترنت و دهان مردم را بيخيال بشيد....قيمت هاي واقعي كمتر ايناس....

Badform
25-08-2009, 12:37
در مقايسه با پرايد همش كم كسره....فقط قدرت موتور و كيسه هوا و كيفيت گيربكس و... را در نظر بگير...بي خيال 141 مي شي...

poria_mc
25-08-2009, 12:40
اينجا تاپيك پرايده.....مثلا!! نه ام وي ام و تندر و پي كي و....

در مقايسه با پرايد همش كم كسره....فقط قدرت موتور و كيسه هوا و كيفيت گيربكس و... را در نظر بگير...بي خيال 141 مي شي...

تاپیک پرایده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اون مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل به اون بزرگی رو ندیدی؟

alisahaf70
28-08-2009, 04:48
ممنون دوستان ولی با توجه به اینکه l90 دیگه تولید نمی شه وطبق خبری که دارم خط تولیدش تو ایران خودرو اصلا داره جمع می شود لطفا یک ماشین دیگر زیر 10 معرفی کنید اگر خارجی دست 2 مثلا گالانت یا کورسا بگیرم برای تهیه قطعه هاش به مشکل نمی خورم بین 141 و روا کدومو ترجیح می دهید

BBNHFAK
28-08-2009, 13:22
ممنون دوستان ولی با توجه به اینکه l90 دیگه تولید نمی شه وطبق خبری که دارم خط تولیدش تو ایران خودرو اصلا داره جمع می شود لطفا یک ماشین دیگر زیر 10 معرفی کنید اگر خارجی دست 2 مثلا گالانت یا کورسا بگیرم برای تهیه قطعه هاش به مشکل نمی خورم بین 141 و روا کدومو ترجیح می دهید
داره جمع میشه ؟؟؟؟؟؟:18::18::18:
ماشین دست دوم بگیرین بهتره از 141 و روآ
البته اگه نو می خواین 141 بهتره

alisahaf70
28-08-2009, 15:18
اره مگر معجزه شه دوباره توليد شه كه اون موقع هم مي خوان رنو رو بذارن كنار خودشون هر اشغالي مي خوان بسازن كسي هم روي كيفيتش نظارت نكنه تا سودش براشون خوب شه مصاحبه مدير رنو پارس رو بخونيد مي فهميد يك شركت خارجي چقدر پشيمون شده تو بازار ماشين ايران سرمايه گذاري كرده و واقعا تعجب كرده كه حاضريد سرمايتونو رو اشغالي مثل روا بذاريد كه فروش نميرود ولي يك ماشين خوب با سود كم و بازار بهتر نزنيد كه كم كم با فروش بالاش بهتون سود بده و با توليد انبوه قيمت تمام شدش كم شه تا سود كنيد و يك ذره هم بارار ماشين كشورتون درست شه كارخونه ها كلي بدهي به رنو دارن و رنو هم تا تصفيه كردن بهشون قطعه نمي دهد البته توليد قطعش تو كشور اگر انجام شه خوبه ولي به شرطي كه كيفيت داشته باشه نه اينكه اصلا ايمني مسافر براشون اهميت نداشته باشه و فقط تو اين بازار غير رقابتي و بسته به فكر سود باشن

Badform
28-08-2009, 23:26
تاپیک پرایده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اون مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل به اون بزرگی رو ندیدی؟

ببخشيد اشتباه پست زدم....

در مورد تندر هم اگه خطش جمع بشه ( كه نمي شه و فقط تيراژش كم مي شه) قيمتش مي كشه بالا صعودي!

alisahaf70
29-08-2009, 04:34
به احتمال زياد (قطعي نيست) ايران خودرو جمع مي كنه پارس خودرو تيراز رو مي اورد پايين فعلا كه جفت خط توليد ها خوابيده و بعيد مي دونم قيمتش زياد بره بالا چون اون موقع لوازم يدكيش كم ياب مي شود

alisahaf70
29-08-2009, 10:50
مصاحبه خبري مدير عامل شركت رنوپارس با خبر نگاران
در قرارداد رنو تندر 90 بايد ضمانت اجرايي نسبت به تعهدات براي طرفين در نظر گرفته شود آيا اين مسئله در قرارداد در نظر گرفته شده است؟ در ارتباط با پرداخت يا توليد؟
- ما اين شرايط را پيش بيني نكرده بوديم كه قطعات بسياري را در اختيار خودروسازان قرار دهيم وآنها پول آن را پرداخت نكنند. طبق قرارداد بايد حداكثر 10 روز پس از ارسال قطعه پول آن به رنوپارس پرداخت شود ولي آلان بيشتر از 70 روز از ارسال قطعات مي گذرد ولي پول پرداخت نشده است و به همين دليل نمي توانيم قطعات بيشتري در اختيار آنها قرار دهيم. اين يك قرارداد بين المللي است و بايد به آن احترام گذاشت.
- در صورت عدم پرداخت چه اتفاقي خواهد افتاد؟ توليد متوقف خواهد شد. ما خودرويي با كيفيت بالا توليد مي كنيم، من نمي گويم كه خودورهاي داخلي هيچ يك خوب نيستند ولي بسيار جالب است كه در ايران مسئولين بسيار علاقمند هستند كه در خط توليدهاي 30 سال پيش سرمايه گزاري كنند به جاي اينكه به پروژه هاي جديد و مدرن بپردازند، مشتريان در ايران طالب رنو تندر 90 هستند، آنها ماشين هاي جديد را در اينترنت مي بينند، اما جالب است كه بدانيم چرا مسئولين دوست ندارند ماشين هاي مورد علاقه مردم را توليد كنند؟ مشتريان مي دانند چه مي خواهند، ما نيز مي دانيم، تمامي بازارها بايد توسط مشتريان پاسخ داده شوند در هر جاي دنيا اگر صنعت خودرو پاسخ گوي مشتري نباشد سرانجام اين صنعت با مشكل روبرو خواهد شد.
-اخيرا شنيده ايم كه وزير صنايع گفته است رنوپارس بايد حذف شود و مي خواهند تامين قطعه را مستقيم از طريق رنو، سازه گستر و ساپكو انجام دهند، آيا اين مسئله عملي و مطابق با قرارداد است؟
در پاسخ به اين سوال به دونكته بايد اشاره كنم، اول اينكه ما قراردادي داريم كه اگر يك طرفه و خلاف آن عمل شود هزينه بسيار بالايي دارد و از نظر پرستيژ بسيار گران تمام خواهد شد و همچنين انعكاس آن براي سرمايه گزاري خارجي بسيار بد است. دوم اينكه رنوپارس فقط بخش خريد نيست. من نمي گويم سازه گستر و ساپكو كارشان را درست انجام نمي دهند اما آنها قادر نيستند كه كار رنوپارس را انجام دهند. چرا رنو تندر 90 بالاترين كيفيت را دارد؟ چرا قطعه سازان ما روش كار خود را عوض كرده اند؟ چرا اين خودرو از نظر فني هر هفته به روز
قبلی مي شود؟ پاسخ اين است كه كمتر از 20 درصد از كاركنان رنو پارس در بخش خريد كار مي كنند و باقي در بخش هاي كيفيت، مهندسي.....، مشغول به كار هستند كه در راستاي تحقق اهداف فوق تلاش مي كنند. اينان همه روزه با همكاران خود در فرانسه و روماني در ارتباطند و آخرين تكنولوژي را به ايران منتقل مي كنند كه اين خود نقش بزرگي در توسعه صنعت خودروسازي كشور دارد، در واقع مي توان گفت كه شركت رنو پارس همانند يك دانشكده عمل مي كند كه نقش انتقال تكنولوژي را دارد. شما فقط رنو تندر 90 را مي بينيد، يك سري خودروهاي ديگر هستند كه با همين پلت فرم توليد ميشوند و رنو تندر 90 مادر آنهاست و اگر مادر را بكشيم بچه هاي آن را نيز كشته ايم، ضرب المثلي هست كه مي گويد: 20 درصد كوه يخي روي آب است و 80 درصد زير آب، شما فقط 20 درصد را مي بينيد. - از نظر شما چه چيزي باعث شده است كه وزارت صنايع اين حرف رابزند؟ همه مي دانند كه آنها به تنهايي توان اداره اين پروژه را ندارند ، به نظر شما دليل آن چيست؟ آيا سياست مي باشد؟
من درباره سياست نظر نمي دهم ولي بايد بگويم كه از نظر ما مشتري بايد در مركز مسئله باشد، ما مشتري مدار هستيم و كيفيت براي ما بسيار مهم است شايد ما قوانين بازي را عوض كرده ايم و بعضي ها از اين مسئله خوشحال نيستند.
- اگر وزارت صنايع در ارتباط با حذف رنوپارس جدي باشد واكنش رنو چيست؟
اين يك فرضيه است و من با فرضيات نمي توانم كاركنم
- اما احتمال دارد چون وزير گفته است
همانطور كه گفتم ما قراردادي داريم كه نقض يك طرفه آن بسيار گران تمام مي شود و پرستيژ و هزينه را بر باد خواهد داد.
اما اين فقط بخشي از قرارداد است.
اين امكان ندارد و اصلا براي من قابل درك نيست.
- آيا فكر مي كنيد مهلتي هم براي اين مسئله در نظر گرفته شود؟ استراتژي شما چيست؟
من مدير عامل يك شركت ايراني هستم كه 51 درصد آن متعلق به رنو و 49 درصد متعلق به شركا مي باشد، اگر چنين تصميمي گرفته شود بايد مذاكره كنيم، ممكن است رنو موافق و شايد هم مخالف باشد.
- در ايران واقعيت قبل از شايعه است و احتمالا اين مسئله قطعي است و تنها يك فرضيه نيست، نظر شما چيست؟
زمانيكه شما قرارداد بين المللي بزرگي داريد كه توسط بالاترين مقامات ايران و شركت رنو امضا شده است مسلما اهميت آن براي آبروي كشور بسيار زياد است و لغو آن هزينه بسيار بالايي براي ايران خواهد داشت. من امروز بسيار به كار تيم خودم افتخار مي كنم. اين پروژه باعث شده است كه دانش فني بالا برود و همه چيزهاي زيادي بياموزند.
- در مصاحبه با آقاي معتمد ايشان بحث بدهي را پذيرفتند و به گستردگي اين قرارداد و همان مثال كوه يخ اشاره كردند اما ايشان معتقدند كه اين مديريت رنوپارس است كه مشكل دارد و بسيار ضعيف است؟؟؟
من بسياري چيز ها از ايشان آموخته ام و نهايت سعي خود را در يادگيري مي كنم ؟؟!! وقتي كه مشكلي داري بايد آن را حل كني نه اينكه به دنبال بهانه بگردي و در مورد چيز ديگري صحبت كني، اين روشي است كه من در مديريت آموخته ام. توليد انبوه تنها راه حل اين مشكل است كه در نتيجه آن هزينه كاهش مي يابد و مشتری راضي است. با كشتن رنوپارس پول بيشتري نصيب شركا نمي شود و پروژه از بين مي رود. به جاي اينكه پول را دور بريزند و خودروهاي قديمي توليد كنند بايد به توليد خودروهاي جديد بپردازند.
- شما مي گوئيد آنها پول ندارند، پس چرا مي گوئيد كه پول را براي توليد خودروهاي قديمي خرج مي كنند؟ فكر مي كنيد كه عمدا پول شما را پرداخت نمي كنند؟
چه تعداد روآ در ماه گذشته توليد شده است؟ بسيار زياد و مشتري نيز ندارد.
خودتان جواب سئوالتان را داديد. من فقط در قبال قطعات دريافتي از رنو نصف هزينه آنها را پرداخت كرده ام و 100 ميليون يورو به رنو بدهي دارم، حالا مي توانند از ضعف مديريت بگويند اما مسئله فقط مسئله مالي و پرداخت است.
- در اين بحران كنوني چگونه رنو راضي به اين مسئله شده است؟
رنو به ايران اعتماد كرده است.
- تا چه زماني؟
اگر به توليد انبوه نرسيم اين اعتماد از بين مي رود، اين پروژه فرصت بسيار خوبي براي ايران است و من با فرانسه مي جنگم تا اين پروژه از بين نرود.
- اگر اين اعتماد از بين برود چه اتفاقي خواهد افتاد؟
رنو نسبت به توقف پروژه اقدام خواهد كرد.
- با توجه به اينكه ايران خودرو در وضعيت مالي بدي است چه آينده اي را پيش بيني مي كنيد؟
صنعت خودرو صنعتي بلند مدت است، آنچه ما توليد مي كنيم خودرويي است كه در زمان حال و در دراز مدت مي تواند سود ده باشد بنا براين ايران خودرو بايد به اين مسئله توجه كند.
- آيا امكان دارد كه توليد رنو تندر 90 تنها به يك كارخانه اختصاص داده شود و آيا اين به روند دريافت مطالبات شما كمك مي كند؟
من هيچ پيشنهاد رسمي در اين زمينه نداشته ام و نمي توانم هيچ نظر رسمي داشته باشم.
- آيا طبق قرارداد اين امكان دارد؟

خير قرارداد متفاوت از اين قضيه است.
- از انعقاد اين قرارداد پشيمان نيستيد؟
من اين قرارداد را امضا نكرده ام مي توانيد از رنو بپرسيد.
- اگر امضا كرده بوديد چطور؟
به نظر من قرارداد رنو تندر 90 قرارداد بسيار خوبي است، مسئله اجرايي كردن آن است.
- شما مي گوئيد كه صنعت خودرو صنعتي بلند مدت است، اما در ايران اينگونه نيست وزير گفته است كه ممكن است رنو تندر90 با خودرويي ايراني جايگزين شود، نظر شما چيست؟
آنها بايد بدانند كه رنو تندر 90 نيز خودرويي ايراني است و
60 درصد قطعات آن داخلي سازي شده است.
- در ابتدا قرار شد كه اين خودرو همانند پرايد و پيكان با قيمت ارزانتري عرضه شود ولي چنين نشد و قيمت آن افزايش يافت؟؟
اين خودرو در هشت كشور توليد مي شود و در همه اين كشورها خودرو موفقي بوده است و اين بواسطه قيمت مناسب آن است. تفاوت رنو تندر 90 و پيكان همانند تفاوت موتور و دوچرخه است و اين تفاوت هزينه بر است. در زمان عقد قرارداد قيمت هر يورو 8000 ريال بود و الان 14000 ريال است و اين يكي از دلايل اصلي افزايش قيمت رنو تندر 90 است. در آن زمان قيمت پيكان 6 ميليون تومان بود و اگر تبديل نرخ كنيد و افزايش قيمت ارز و تورم را در نظر بگيريد قيمت رنو تندر 90 همان قيمت پيكان خواهد شد.
- اما آنچه كه هدف بود قيمت ارزان اين خودرو بود، نمي شود گفت كه تنها دليل افزايش قيمت آن افزايش نرخ يورو بود؟
امروزه در هيچ بازاري نمي توانيد خودرويي به اين قيمت پيدا كنيد.
قبلی تمامي خودروسازان در حال كپي برداري از اين خودرو هستند زيرا كه بسيار مهم است كه خودرويي با كيفيت بالا توليد شود و هم زمان قيمت مناسبي نيز داشته باشد. قيمت رنو تندر 90 در كشورهاي ديگر نيز تقريبا همانند ايران است و
تنها به دليل ماليات و برخي مسائل ديگر است كه نرخ آن كمي تفاوت مي كند، بايد به اين نكته نيز اشاره كنم كه موتوري كه در ايران استفاده مي شود از ديگر كشورها قوي تر و موتور 1600 سي سي است. - آيا نمي خواهيد در اين رابطه با وزارت صنايع مذاكره كنيد، به نظر مي رسد كه آنها در اين خصوص بسيار جدي هستند؟
من به مديران ايراني اطمينان دارم و مطمئن هستم كه تصميمات درستي مي گيرند.

vahid0801
04-09-2009, 13:20
سلام.
ماشین دور و بر 7 تومن که قسطی را داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟

sourena
04-09-2009, 13:29
ماشین دور و بر 7 تومن که قسطی را داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟
پراید! ......

poria_mc
04-09-2009, 14:51
پراید! ......
تندر E0+AC

vahid0801
04-09-2009, 14:56
ممنون.خسته نباشید.

پس بهتره من مسئله رو باز تر کنم.

پراید معمولی بهتره یا 141 یا 132؟
rd یا cielo مدل پایینش چی هست؟را داره؟قسطی باشه بهتره.

poria_mc
04-09-2009, 15:04
بین اینها 141 به نظر من بهتره! هر چند الان پراید هیدرولیک با ای بی اس اومده اونم بد نیست!
آر دی و سیلو مدل پایین قسطی نمیتونی بخری! اصولا ماشین کارکرده قسطی نداره مگر اینکه یکی فروشنده باشه بخواد این کار رو بکنه! به نظر من همون تندر E0 از همه بهتره!

vahid0801
04-09-2009, 17:32
132 بهتر نیست؟قیمتش چی؟خوشگل ترم هست.قدرت و امنیت چطور؟فکر کنم 132 بهتر از اینا باشه ها

poria_mc
05-09-2009, 00:37
132 بهتر نیست؟قیمتش چی؟خوشگل ترم هست.قدرت و امنیت چطور؟فکر کنم 132 بهتر از اینا باشه ها
132؟ خوشگل؟ امنیت؟قدرت؟
132 به معنی متضاد همه اینهاس!باورت میشه تو اولین کسی هستی که من دیدم میگه 132 خوشگله؟

sourena
05-09-2009, 00:40
آخه 132 چی داره مگه؟؟؟
بزکه....اصلا جالب نیست!

sourena
05-09-2009, 00:41
آخه 132 چی داره مگه؟؟؟
بزکه....اصلا جالب نیست!

vahid0801
05-09-2009, 00:46
132؟ خوشگل؟ امنیت؟قدرت؟
132 به معنی متضاد همه اینهاس!باورت میشه تو اولین کسی هستی که من دیدم میگه 132 خوشگله؟

منظورم بین اون یکی پرایداس.وگرنه خودم اولا که میدیدمش مثل لنسر زده بودنش تا میدیدمش کلی میخندیدم.141 امنیت و قدرتش از این یکیا بالاتره؟

آخه 132 چی داره مگه؟؟؟
بزکه....اصلا جالب نیست!

بهش برسی تو دل برو میشه.

قیمت اینارو ندارید؟

poria_mc
05-09-2009, 01:07
منظورم بین اون یکی پرایداس.وگرنه خودم اولا که میدیدمش مثل لنسر زده بودنش تا میدیدمش کلی میخندیدم.141 امنیت و قدرتش از این یکیا بالاتره؟
ببین بذار یه چیزی رو ساده بهت بگم! اصولا جنس ایرانی یا بهتر بگم ساخت سایپا یا اگه بخوایم دقیقتر بگیم دستپخت های مهندسان توانمند کشورمون نه امنیت دارن نه قدرت!
کلا تو این رنج تندر مدل پایه از همه بهتر قوی تر و مطمئن تره!
اینم که میگی بهش برسیم به همین راحتی ها نیست! مثل Need For Speed نیست که یه دکمه بزنی یه فلاپ بیاد بره زیر ماشین اگه خوشت نیومد یکی دیگه بندازی!

MehranVB
05-09-2009, 10:45
دوستان من یه پراید مدل 87 با 700 لیتر بنزین و 13000 کارکرد دارم میخوام بفروشمش اگه مایل بودید میتونید پیغام خصوصی بذارید.
(با عرض معذرت از مدیران اگه پستم بر خلاف قوانینه حذفش کنید...)

ravi22
05-09-2009, 22:36
سلام.
من كارم كامپيوتره و هيچ چيز از ماشين سر در نميارم.
دنبال يه ماشين آمريكايي ميگردم كه خيلي گنده نباشه. دو سه مليون بيشتر نميخوام بخرم خودشو ولي حاضرم رو تيونينگ و اين حرفاش حسابي خرج كنم.
يه ماشين تو مايه هاي اين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e_view.jpg

فورد موستانگ مدل هفتاد ميلادي هستش.
ميخواستم ببينم اصلا همچين مدلي هست تو ايران. و آيا اصلا خوب هستن اينجور ماشينها
با توجه به اينكه نهايتا هفته اي يكبار با ماشين ميرم تا كرج مصرف بنزين و اين حرفاش برام مهم نيست. در واقع يه مدلي ميخوام كه هم متفاوت باشه هم آدم از سوار شدنش احساس خوبي بهش دست بده ( بودجه در حد آزرا و اين حرفا نيست ولي به هيچ عنوان هم قصد خريد ماشينهايي مثل پرايد رو ندارم )
و در ضمن آيا مركز خاصي براي خريد و فروش اين دسته ماشينها در تهران هست يا بايد اينور و اونور بگردي؟

ممنون ميشم اگه يه مشاوره اي بدين بهم

amir11zolnorian11
06-09-2009, 00:35
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
من 18 سالمه و تازه گواهینامه گرفتم و میخوام یه ماشین حدودا 7 میلیون و نیم و نهایتا 8 میلیون بخرم
بعضی ها میگن یه پراید صفر یا حد اقل 87 بگیر که خرجش پائینه بعضی ها هم سمند یا 405 مدل 81 82 رو پیشنهاد میدن.
ممنون میشم راهنمائیم کنید
توقع سرعت و قدرت زیاد هم از ماشینم ندارم فقط یه استفاده معقول برای امور روزانه:20:

با تشکر فراوان:11:

poria_mc
06-09-2009, 01:06
سلام.
من كارم كامپيوتره و هيچ چيز از ماشين سر در نميارم.
دنبال يه ماشين آمريكايي ميگردم كه خيلي گنده نباشه. دو سه مليون بيشتر نميخوام بخرم خودشو ولي حاضرم رو تيونينگ و اين حرفاش حسابي خرج كنم.
يه ماشين تو مايه هاي اين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e_view.jpg

فورد موستانگ مدل هفتاد ميلادي هستش.
ميخواستم ببينم اصلا همچين مدلي هست تو ايران. و آيا اصلا خوب هستن اينجور ماشينها
با توجه به اينكه نهايتا هفته اي يكبار با ماشين ميرم تا كرج مصرف بنزين و اين حرفاش برام مهم نيست. در واقع يه مدلي ميخوام كه هم متفاوت باشه هم آدم از سوار شدنش احساس خوبي بهش دست بده ( بودجه در حد آزرا و اين حرفا نيست ولي به هيچ عنوان هم قصد خريد ماشينهايي مثل پرايد رو ندارم )
و در ضمن آيا مركز خاصي براي خريد و فروش اين دسته ماشينها در تهران هست يا بايد اينور و اونور بگردي؟

ممنون ميشم اگه يه مشاوره اي بدين بهم
دوست من شما یه سر به تاپیک هایی که موضوعاتشون آمریکایی هست بزنی جواب میگیری! دوستانی مثل رامین جان و محمد جان هستن که تو این کار واردن!

poria_mc
06-09-2009, 01:06
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
من 18 سالمه و تازه گواهینامه گرفتم و میخوام یه ماشین حدودا 7 میلیون و نیم و نهایتا 8 میلیون بخرم
بعضی ها میگن یه پراید صفر یا حد اقل 87 بگیر که خرجش پائینه بعضی ها هم سمند یا 405 مدل 81 82 رو پیشنهاد میدن.
ممنون میشم راهنمائیم کنید
توقع سرعت و قدرت زیاد هم از ماشینم ندارم فقط یه استفاده معقول برای امور روزانه:20:

با تشکر فراوان:11:
برای شما همون پراید مدل بالا مناسب ترین گزینه هستش! البته تندر کارکرده هم بد نیست!

amir11zolnorian11
06-09-2009, 01:10
مرسی دوست عزیز از اینکه جواب دادین
واقعا میتونم تندر کار کرده بگیرم با این پولم؟

poria_mc
06-09-2009, 01:53
بله مدل E0 گیر میاد که از همه لحاظ از پراید و سایر ماشین های این رده برتره!

amir11zolnorian11
06-09-2009, 10:13
با عرض خسته نباشید
آقا من این صفحه های قبل رو که یه نگاه انداختم در مورد وام خودرو یه حرفائی زده بودن دوستان البته فک کنم دیگه هیچ بانکی وام نمیده
هنوز به راهه یا منتفی شده؟
در ضمن یه سمند 82 پیدا کردم بدنه تمیزی داره و به یه مکانیک که نشون دادم گفت موتورش تعریفی نداره البته سمند هم بعد 2 3 سال کار کردن شاسیش داغون میشه
این تندر E 0 که فرمودین اگه بتونم پائین ترین مدلشو پیدا کنم قیمتش حول و حوش چنده؟

با تشگر فراوان از دوستانی که وقت میزارن و به سوالات ناواردهائی مثل من جواب میدن

vahid0801
07-09-2009, 15:22
میشه بگید eo چه مزیتایی داره که از بقیه بهتره.قیمتشم اگه میشه بگید

hamidrezaaf
07-09-2009, 19:30
سلام ، من می خوام یک 206 اس دی V6 سفید معمولی بگیرم یکی از نمایندگیها میگه عامل فروش برندگان جوایز بانک است .
مشکلات این ماشین سند دوم است (صاحب ماشین برنده جایزه است ) و 100 کیلومتر کیلومتر شمارش دارد تاریخ شروع گارانتیو سند آن 22/05/88 است زیر رکاب سمت راننده یک فرورفتگی کوچک دارد به اندازه 5 سانت که رنگش هم نریخته است.میگن برای حمل و نقل نامناسب است.
آیا قیمت آن مناسب است یا نه برای تست موتور بایستی چکار کنم منظور از دیاگ چیست و چه دیاگی برای این کار مناسب است.
با تشکر
حمید رضا

poria_mc
07-09-2009, 20:50
سلام ، من می خوام یک 206 اس دی V6 سفید معمولی بگیرم یکی از نمایندگیها میگه عامل فروش برندگان جوایز بانک است .
مشکلات این ماشین سند دوم است (صاحب ماشین برنده جایزه است ) و 100 کیلومتر کیلومتر شمارش دارد تاریخ شروع گارانتیو سند آن 22/05/88 است زیر رکاب سمت راننده یک فرورفتگی کوچک دارد به اندازه 5 سانت که رنگش هم نریخته است.میگن برای حمل و نقل نامناسب است.
آیا قیمت آن مناسب است یا نه برای تست موتور بایستی چکار کنم منظور از دیاگ چیست و چه دیاگی برای این کار مناسب است.
با تشکر
حمید رضا
قیمت رو نگفتی؟ در کل من باشم روزه شک دار نمیگیرم! ببین اگه قیمتش زیاد با صفر کارخونه فرق نداره همون کارخونه رو بگیر! اما در کل 100 کیلومتر چیزی نیست و صفر حساب میشه! اون فرو رفتگی هم آمارش رو دربیار ببین منظور از حمل نامناسب چی بوده؟ من هیچکدوم از حالتهایی که میشناسم واسه حمل و نقل باعث آسیب دیدن رکاب نمیشه!

poria_mc
07-09-2009, 20:53
با عرض خسته نباشید
آقا من این صفحه های قبل رو که یه نگاه انداختم در مورد وام خودرو یه حرفائی زده بودن دوستان البته فک کنم دیگه هیچ بانکی وام نمیده
هنوز به راهه یا منتفی شده؟
در ضمن یه سمند 82 پیدا کردم بدنه تمیزی داره و به یه مکانیک که نشون دادم گفت موتورش تعریفی نداره البته سمند هم بعد 2 3 سال کار کردن شاسیش داغون میشه
این تندر E 0 که فرمودین اگه بتونم پائین ترین مدلشو پیدا کنم قیمتش حول و حوش چنده؟

با تشگر فراوان از دوستانی که وقت میزارن و به سوالات ناواردهائی مثل من جواب میدن
الان همه وام ها منتفیه!
سمند رو بیخیال شو مخصوصا مدل 82! سمند رو باید صفر خرید و یعد از 3 سال ردش کنی بره!
تندر هم از 8.500 فکر کنم شروع میشه! اما من خودم یه دونه سراغ داشتم 7.200 فروخت که سمت راننده گلگیر عقب و جلو و در عوض شده بود!

poria_mc
07-09-2009, 20:54
میشه بگید eo چه مزیتایی داره که از بقیه بهتره.قیمتشم اگه میشه بگید
کیفیتش از همه بالاتره! موتور بهتری داره! ترمز های قوی تری داره! قیاقه بروزتر و جذاب تری داره! بازم بگم؟

poria_mc
07-09-2009, 21:33
مي خوام 30 ميليون ماشين بگيرم
جاش زياد باشه 4-5 نفر هم توش جا بشه
مصرفش هم كم باشه
اگه اتومبیل صفر میخواید من آوانته و سراتو رو پیشنهاد میدم اما اگه دست دوم مشکلی ندارید و بالا بودن خرج ماشین هم براتون مهم نیست ماکسیما دست دوم هم میتونه یه گزینه خوب باشه!

hamidrezaaf
07-09-2009, 22:16
سلام ،
من می خواهم یک اس دی v8 معمولی رنگ سفید بخرم . این اس دی مدل 88 است و سند دوم است تاریخ سند و تاریخ شروع گارانتی 88/05/22 است فروشنده برنده بانک است. در ضمن زیر رکاب سمت راننده فرورفتگی به اندازه 5 تا 10 سانت دارد که رنگش نریخته است. آیا قیمت 16200000 تومان برای خرید آن مناسب است و یا نه ؟ در ضمن چه دیاگی برای تست موتور و سایر اجزای داخلی ماشین بایستی انجام داد که ماشین مشکل دار نباشد.

با تشکر
حمید رضا

poria_mc
07-09-2009, 23:53
سلام ،
من می خواهم یک اس دی v8 معمولی رنگ سفید بخرم . این اس دی مدل 88 است و سند دوم است تاریخ سند و تاریخ شروع گارانتی 88/05/22 است فروشنده برنده بانک است. در ضمن زیر رکاب سمت راننده فرورفتگی به اندازه 5 تا 10 سانت دارد که رنگش نریخته است. آیا قیمت 16200000 تومان برای خرید آن مناسب است و یا نه ؟ در ضمن چه دیاگی برای تست موتور و سایر اجزای داخلی ماشین بایستی انجام داد که ماشین مشکل دار نباشد.

با تشکر
حمید رضا
قیمتش رو بد نمیگه! بخر! واسه دیاگ هم میبری نمایندگی مجاز خودشون برات دیاگ میزنن! دیاگ چیزی نیست که بخوای بخری خودت بزنی! اگه کد خطایی چیزی وجود داشته باشه برات پاک میکنن!مطمئن باش اگه ماشین مشکل دار باشه بدون دیاگ خودت میفهمی!

آرنولد بابام زینگر
09-09-2009, 12:08
پیکان 83 بدون تصادف خیلی تمیز سفید چند بفروشم؟
همه چیزش سالم و فابریک

ممنون

amir.ghermezete
10-09-2009, 16:48
سلام.دوستان مزدا3 2000 یا 1600؟

D r i v e r
10-09-2009, 20:32
سلام.دوستان مزدا3 2000 یا 1600؟
سلام
اگه منظورتون اینه که موتورش 2000 هست یا 1600
موتورش 2000 هست :31:
با قدرت تقریبی 148 اسب فکر کنم
اگه منظورت اینه مزدای 200 یا مگان 1600 بازم مزدا :31:
کلا منظورتون چی هست؟؟:20:

amir.ghermezete
10-09-2009, 21:31
سلام
اگه منظورتون اینه که موتورش 2000 هست یا 1600
موتورش 2000 هست :31:
با قدرت تقریبی 148 اسب فکر کنم
اگه منظورت اینه مزدای 200 یا مگان 1600 بازم مزدا :31:
کلا منظورتون چی هست؟؟:20:
همون اولی منظورم بود.مرسی داداش.کارت سوخت نداره؟:40::11:

D r i v e r
10-09-2009, 21:34
همون اولی منظورم بود.مرسی داداش.کارت سوخت نداره؟:40::11:
قربانت وظیفست :11:
کارت سوخت هم داره
چون حجم موتورش فکر کنم 1999 سی سی هست
و ماشین های 2000 و زیر 2000 تولید داخل کارت سوخت دارن

navaro
11-09-2009, 21:32
سلام. می خواستم اگه میشه بگید ورنا اتوماتیک بهتره یا 206 اتوماتیک؟اگه میشه یه بررسی کلی رو 2 تاش بکنید ممنون میشم.

DOZD_DEL
12-09-2009, 16:56
با سلام
بین سمند ال ایکس سفارشی و پروتون ویرا دنده اتوماتیک که تقریبا از نظر قیمت یکی هستن کدوم بهتره ..لطفا" یه راهنمایی مشتی بکنین

l00ol00o
12-09-2009, 20:40
سلام. می خواستم اگه میشه بگید ورنا اتوماتیک بهتره یا 206 اتوماتیک؟اگه میشه یه بررسی کلی رو 2 تاش بکنید ممنون میشم.از نظر قیمت جفتشون برابرند 19 تومن ثبت نامی!!!!!!

navaro
12-09-2009, 20:47
سلام. می خواستم اگه میشه بگید ورنا اتوماتیک بهتره یا 206 اتوماتیک؟اگه میشه یه بررسی کلی رو 2 تاش بکنید ممنون میشم!از نظر قیمت برابرند تقریبا 19 تومن ثبت نامی! اگه راجبش توضیح بدین ممنون میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9vin
13-09-2009, 20:42
سلام دوستان.....:40:
mvm نو چنده؟؟ و مال کدوم شرکته؟؟ اگه سایتشو بدید ممنون میشم....
matiz نو گیر میاد یا نه؟؟ اون چنده؟؟

ممنونم ...... :11:

amir.ghermezete
13-09-2009, 21:38
قربانت وظیفست :11:
کارت سوخت هم داره
چون حجم موتورش فکر کنم 1999 سی سی هست
و ماشین های 2000 و زیر 2000 تولید داخل کارت سوخت دارن
مرسی داداش خیلی ممنون:11::11::11:

l00ol00o
13-09-2009, 22:52
سلام. می خواستم اگه میشه بگید ورنا اتوماتیک بهتره یا 206 اتوماتیک؟اگه میشه یه بررسی کلی رو 2 تاش بکنید ممنون میشم!از نظر قیمت برابرند تقریبا 19 تومن ثبت نامی! اگه راجبش توضیح بدین ممنون میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Badform
13-09-2009, 23:04

خیلی بده که آدم بدون اینکه زحمت یک دقیقه جستجو در گوگل را به خودش بده....بیاد و توی یک فروم پست بزنه....
شما یکم سرچ کن به جوال سوالاتت می رسی....

9vin
14-09-2009, 13:26
دوستان لطفا مشاوره بدید ممنونم
خودروی mvm یا پراید؟؟ کدوم بهتره؟؟

poria_mc
14-09-2009, 14:35

خوب الحمدلله که رفتی سایتش رو دیدی! مال شرکت چری چین هستش که اینجا توسط مدیران خودرو وارد و تولید میشه!ماتیر نو هم گیر نمیاد! الان بسته به تمیزیش بین 8 تا 10 تومنه! هر چند یه دونه سفید مشابه صفر رو میگفت 11.800

من تو جفتش نشستم از همه لحاظ 206 سره به ورنا! ورنا گیربکس اتوماتش خیلی قدیمیه!

ماشین ایرانی به 100 تا چینی شرف داره حالا میخواد پراید باشه و اون چینیه کپی لکسوس!:19:

با سلام
بین سمند ال ایکس سفارشی و پروتون ویرا دنده اتوماتیک که تقریبا از نظر قیمت یکی هستن کدوم بهتره ..لطفا" یه راهنمایی مشتی بکنین
پروتون ویرا الان تولید نمیشه! همه دعوتنامه هاش تبدیل به جنتو شده! از لحاظ خدمات هم به مشکل برمیخورید! نظر من رو سمنده!

سلام. می خواستم اگه میشه بگید ورنا اتوماتیک بهتره یا 206 اتوماتیک؟اگه میشه یه بررسی کلی رو 2 تاش بکنید ممنون میشم.از نظر قیمت جفتشون برابرند 19 تومن ثبت نامی!!!!!!
:13:

منم ممنون میشم اگه یه درخواست رو چند مرتبه تکرار نکنید و صبر داشته باشید تا یکی جوابتون رو بده!

taghi_ramzi
14-09-2009, 15:09
البته ماتیز حوالی 6 الی 7 هم پیدا میشه .

mehran_286
14-09-2009, 22:56
سلام دوستان
از بین انواع پراید 141-132-هاچ بک و معمولی
کدوم برای جوون بهتره
من هاچ بک رو دوست دارم اما میگن اگر عقب تصادف کنی اولین جایی که صدمه میبینه ستون ماشینه
نظر شما چیه ؟

farshad bugatti
15-09-2009, 01:29
سلام دوستان
از بین انواع پراید 141-132-هاچ بک و معمولی
کدوم برای جوون بهتره
من هاچ بک رو دوست دارم اما میگن اگر عقب تصادف کنی اولین جایی که صدمه میبینه ستون ماشینه
نظر شما چیه ؟

نه حالا اینکه پراید روز به روز کیفیتش رو از دست میده شنیدن این مسائل طبیعی هستش
حتی پراید 132(هاچبک) مروارید که اونم قیافش اشغاله......
به نظر من صبا از همش خوبه و اسپرت هم بهش میاد.

به نظر من 206 sd بخری خوبه هر دو کم مصرفند اما تکنولوژی 206 به روز تره و کیفیت ساختش هم بالاست
از لحاز توان موتوری باز 206 برتره حالا تصمیم نهایی با خودتونه.در ضمن تو تجهیزات ایمنی و رفاهی 206 بهتره.

خب اگه بگیم کیفیت ساخت که هر دو افتضاح هستند
تو امکانات رفاهی هم کم و بیش بالا پایین هر دو برابرند فقط تو مصرف سوخت mvm خوبه در عوض تو جاداری پراید خوبه
حالا مونده به سلیقه خودتون و نوع مصرف و انتظاراتتون از ماشین اگه بگین ما بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم...

Badform
15-09-2009, 10:00
کوراندو محصول بن هنوز توليد مي شه؟

brstrance
15-09-2009, 15:19
کوراندو محصول بن هنوز توليد مي شه؟

نه....ولی صفرشو تو روزنامه دیدم میفوشن!

mehran_286
15-09-2009, 23:05
نه حالا اینکه پراید روز به روز کیفیتش رو از دست میده شنیدن این مسائل طبیعی هستش
حتی پراید 132(هاچبک) مروارید که اونم قیافش اشغاله......
به نظر من صبا از همش خوبه و اسپرت هم بهش میاد.

به نظر من 206 sd بخری خوبه هر دو کم مصرفند اما تکنولوژی 206 به روز تره و کیفیت ساختش هم بالاست
از لحاز توان موتوری باز 206 برتره حالا تصمیم نهایی با خودتونه.در ضمن تو تجهیزات ایمنی و رفاهی 206 بهتره.

تو امکانات رفاهی هم کم و بیش بالا پایین هر دو برابرند فقط تو مصرف سوخت mvm خوبه در عوض تو جاداری پراید خوبه
حالا مونده به سلیقه خودتون و نوع مصرف و انتظاراتتون از ماشین اگه بگین ما بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم...

صبا همین معمولی هاست دیگه ؟
پس کلا قید هاچبک و 132 و141 و مروارید رو خط بزنم !

Bob
16-09-2009, 00:22
[/QUOTE]
حالا مونده به سلیقه خودتون و نوع مصرف و انتظاراتتون از ماشین اگه بگین ما بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم...[/QUOTE]

البته به نظر من کیفیت و راحتی mvm بهتر از پراید هست.ولی باز ماتیز از mvm بهتره.خیلی راحت تره.

poria_mc
16-09-2009, 00:28
نظر شما چیه ؟
کی یه همچین حرف مضخرفی رو زده؟ با خیال راحت برو بخر! اگه بخوای به این امید ماشین بخری که اگه هاچبک بخرم از پشت بهم بزنن چی میشه یا اگه صندوق دار گرفتم از بقل تصادف کردم اینجوری هیچ ماشینی رو نباید بخری!

پراید 132(هاچبک) مروارید
اسمش 111 مرواریده نه 132 هاچبک!

mehran_286
16-09-2009, 10:16
کی یه همچین حرف مضخرفی رو زده؟ با خیال راحت برو بخر! اگه بخوای به این امید ماشین بخری که اگه هاچبک بخرم از پشت بهم بزنن چی میشه یا اگه صندوق دار گرفتم از بقل تصادف کردم اینجوری هیچ ماشینی رو نباید بخری!

اسمش 111 مرواریده نه 132 هاچبک!

الان هاچبک هایی که میدن همه هیدرولیک هستند ؟

میشه موقع سفارش بگی هیدرولیک نمیخوام

شنیدم از برج 7 به بعد سایپا میخواد رویه پراید ها ترمزهای ABS ببنده حقیقت داره ؟

الان قیمت تمام شده هاچبک چنده ؟

poria_mc
16-09-2009, 12:43
الان هاچبک هایی که میدن همه هیدرولیک هستند ؟

همشون هیدرولیکن!

میشه موقع سفارش بگی هیدرولیک نمیخوام
نه واسه هاچبک نمیشه اما واسه صندوقدار میشه معمولی سفارش داد!چون تیراژ هاچبک پایینه! مگه هیدرولیک چشه؟

شنیدم از برج 7 به بعد سایپا میخواد رویه پراید ها ترمزهای ABS ببنده حقیقت داره ؟
الانش هم داره همین کار رو میکنه! یه مبلغی اضافه تر میگیره!

mehran_286
16-09-2009, 22:43
همشون هیدرولیکن!

نه واسه هاچبک نمیشه اما واسه صندوقدار میشه معمولی سفارش داد!چون تیراژ هاچبک پایینه! مگه هیدرولیک چشه؟

الانش هم داره همین کار رو میکنه! یه مبلغی اضافه تر میگیره!

اخه پراید ماشین سبکی و میگن بالای 80 تا هیدرولیکش قفل میکنه و فرمون معمولی میشه

اخه 80 تا با پراید یعنی پرواز یعنی مرگ اگه با هیدرولیک هم باشه که هیچی

واسه ترمز چقدر اضافه میگیره ؟

D r i v e r
16-09-2009, 23:01
اخه پراید ماشین سبکی و میگن بالای 80 تا هیدرولیکش قفل میکنه و فرمون معمولی میشه

اخه 80 تا با پراید یعنی پرواز یعنی مرگ اگه با هیدرولیک هم باشه که هیچی

واسه ترمز چقدر اضافه میگیره ؟

بابا این اطلاعات رو کی بهت داده
پراید هم اونطوری که فکر میکنی نیست
ماشین بدی نیست
باید رعایتش رو بکنی
خیالت هم از بابت هیدرولیک راحت باشه
دیگه دوره ماشین های غیر هیدرولیک سر اومده
وقتی خواستی یه پارک ساده انجام بدی و یا توی یه جایه باریک دور بزنی به خودت میگی که چرا هیدرولیک نگرفتم:11:

mehran_286
17-09-2009, 12:36
بابا این اطلاعات رو کی بهت داده
پراید هم اونطوری که فکر میکنی نیست
ماشین بدی نیست
باید رعایتش رو بکنی
خیالت هم از بابت هیدرولیک راحت باشه
دیگه دوره ماشین های غیر هیدرولیک سر اومده
وقتی خواستی یه پارک ساده انجام بدی و یا توی یه جایه باریک دور بزنی به خودت میگی که چرا هیدرولیک نگرفتم:11:

پس حمله به پراید هاچبک
راستی کسی نمیدونه هنگام سفارش چه اپشن هایی رو میتونی اضافه کنی ؟
با تشکر

farshad bugatti
17-09-2009, 15:06
خودت بیرون اسپرت کنی بهتره فکر نکنم به درد نمیخوره.
به جز abs و هیدرولیک چیزه دیگه ای نداره.

Amin-Nasim
17-09-2009, 16:19
پس حمله به پراید هاچبک
راستی کسی نمیدونه هنگام سفارش چه اپشن هایی رو میتونی اضافه کنی ؟
با تشکر
مثلا
روکش رم صندلی
سنسور دنده عقب
ردیاب ماهواره ای
و . . .

mehran_286
17-09-2009, 19:11
مثلا
روکش رم صندلی
سنسور دنده عقب
ردیاب ماهواره ای
و . . .

همین 3 فکر کنم بیشتر باشه
رینگ رو هم یادت رفت
کسی اطلاع بیشتری نداره !!

D r i v e r
17-09-2009, 22:15
همین 3 فکر کنم بیشتر باشه
رینگ رو هم یادت رفت
کسی اطلاع بیشتری نداره !!
و پخش تصویری dvd مارشال
سنسور دنده عقب رو گفتن
رینگ رو هم گفتن
گفته بودن باند های عقب قویتر!!!:18:

SIR MAMAD
20-09-2009, 17:13
سلام
فردا می خوام برم شرکتی قسطی پراید بگیرم
همه بحث ها و اینام انجام شده خلاصه موندم چه پرایدی بگیرم؟ و چه رنگی؟

هاچ بک و 132 نمی خوام

بین صبا ...141..معمولی

کودوم رو انتخاب کنم؟

لطفا با دلیل جواب بدید (و از بین همین سه تا!)

رنگ سفید یخچالی به نظرم خوب میاد ...نظرتون چیه؟

ملاک ها هم با توجه به این که خیلی ماشین رو محدود کردم دیگه چیز خاصی نمی مونه همین گه گاه باسه خانواده و جادار و فراواونی و ارزونی قطعات و احتمال هم هست بعد دو سه سال بفروشمش داخل شهر واتوبان تهران کرج اکثرا رفت وامد وهمینا دیگه

نظرتون چیه؟

SIR MAMAD
21-09-2009, 08:36
کسی نظری نداشت؟

منو بگو مثلا خواستم قانون رو رعایت کنم. باید تاپیک می زدم بلکه یکی می دید.

همون صبا یحتمل بگیرم بای

brad pitt
21-09-2009, 11:30
141 بگیر

یه وقت خواستی بری تاکسی تلفنی و یا سفری به کارت میخوره

رنگ سفید یخچالی هم نظر خوبی است
آفرین

rami_hemi
21-09-2009, 11:57
141 خیلی توش سر و صدا داره ولی جای بار بزرگی داره و تا حدودی هم قسمت پشتش راحتتره و نوع لوکس هم داره که قشنگتره .
با اینکه من جز هاچبک هیچ پرایدی رو پراید نمیدونم ولی فکر کنم سفید یخچالی فقط توی 141 بود
=============
راستی اون آپشنهایی رو که بچه ها گفتن بالا روی پراید میذارن بجز abs و هیدرولیک من خودم بهترش رو بسته بودم روش روکش چرم صندلی و کمی هم تو دوزی و سیستم تا حدودی خوب سر جمع برام 700 تومن تموم شد .

mm00
21-09-2009, 16:28
سلام الان سیلو تمیز حدود چند هست؟

Badform
21-09-2009, 17:13
8 به بالا حساب کن.

corey
21-09-2009, 17:46
سلام الان سیلو تمیز حدود چند هست؟

سیلو تمیزش قیمتی حدود 10 تومن یا حتی ده به بالا داره
ولی خب ماشینی هست که عمرش کرده و به نظرم این پول برای ماشینی که سال تولیدش 82 به پایین باشه دادن زیاد عاقلانه نیست

mm00
21-09-2009, 20:02
ولی خب ماشینی هست که عمرش کرده و به نظرم این پول برای ماشینی که سال تولیدش 82 به پایین باشه دادن زیاد عاقلانه نیست

اخه بابام گیر داده به سیلو
شما با 10 یا 9 چی پیشنهاد میدید! غیر روا پراید....

corey
21-09-2009, 20:49
اگه صفر نخوای به راحتی میتونی 206 و 405 و سمند تمیز پیدا کنی
حالا اون دیگه بستگی به خودت داره

mm00
21-09-2009, 21:02
اگه صفر نخوای به راحتی میتونی 206 و 405 و سمند تمیز پیدا کنی
حالا اون دیگه بستگی به خودت داره

از بین 405 206 و سمند به نظرم از همشون بهتر 206 هست
حالا این 206 که شما میگید تیپ 2 میشه دیگه؟ کیسه هوا هم که نداره ؟ ولی من شنیدم که 206 خرجش زیاده مخصوصا حالا که دست 2 هست منم چون میخوام پرایده خودم رو بفروشم ماشین رو زیاد مصرف میکنم پس میخوام خرجش به صرفه باشه

D r i v e r
21-09-2009, 21:12
از بین 405 206 و سمند به نظرم از همشون بهتر 206 هست
حالا این 206 که شما میگید تیپ 2 میشه دیگه؟ کیسه هوا هم که نداره ؟ ولی من شنیدم که 206 خرجش زیاده مخصوصا حالا که دست 2 هست منم چون میخوام پرایده خودم رو بفروشم ماشین رو زیاد مصرف میکنم پس میخوام خرجش به صرفه باشه
به نظرم میتونی رو 405 هم خساب کنی(یه دونه از پراید باز هامون کم شد :31::41:)
اتظارات شخصیت چیه از ماشین؟:11:

mm00
21-09-2009, 21:46
به نظرم میتونی رو 405 هم خساب کنی(یه دونه از پراید باز هامون کم شد :31::41:)
اتظارات شخصیت چیه از ماشین؟:11:

نه من خودم نمیخوام پرایدو بفروشم کلا 2 تا پراید داریم سفیدو مشکی:31:
عمرا بزارم مشکیه بره:13:
انتظارت من که معلومه دانشگاه گشتو گزار با دوستان:31: ولی برای مسافرت های خانوادگی هم ازش میخوام استفاده بشه
در کل مصرف روزانه + مسافرت های خانوادگی 4 نفر نهایت....
نمیخوام هزینه های قطعه هاش بالا باشه ........ برای همین زیاد رو 206 حساب باز نمیکنم .....
هرچی بگیرم در کنار پرایده:31:

D r i v e r
21-09-2009, 21:53
نه من خودم نمیخوام پرایدو بفروشم کلا 2 تا پراید داریم سفیدو مشکی:31:
عمرا بزارم مشکیه بره:13:
انتظارت من که معلومه دانشگاه گشتو گزار با دوستان:31: ولی برای مسافرت های خانوادگی هم ازش میخوام استفاده بشه
در کل مصرف روزانه + مسافرت های خانوادگی 4 نفر نهایت....
نمیخوام هزینه های قطعه هاش بالا باشه ........ برای همین زیاد رو 206 حساب باز نمیکنم .....
هرچی بگیرم در کنار پرایده:31:
بسته به نظر شخصی خودتون بین 405 و سمند یکی رو انتخاب کنین
یه بحث بین 405 و سمند هم داریم
میتونی از این هم استفاده کنی ::11:

صفحات آخرش خیلی بحث بالا گرفته :31:
خیلی ها میگن سمند خانوادگی تره
ولی نظر شخصی من 405 ماشینی هست که برای 4 نفر مخصوصا خیلی مناسبه
مصرفشم اگه بهش برسین زیاد نیست

rami_hemi
21-09-2009, 23:08
سعید مخالفم از سمندی که پیشنهاد دادی بهتره
پارازیت میندازم ببخشید
من اصلا سمند توصیه نمیکنم
1-شدیدا بدنه لش شده همه جاش صدا میده این تجربه من از سمند های کار کرده هستش
405 میشه گفت آره خوبه .ولی سیلوئ بر خلاف گفته سعید ماشینی نیست که از دور خارج شده باشه اگه خط تولیدش جمع نمیشد حالا حالا ها کار داشتیم باهاش.

corey
21-09-2009, 23:14
405 میشه گفت آره خوبه .ولی سیلوئ بر خلاف گفته سعید ماشینی نیست که از دور خارج شده باشه اگه خط تولیدش جمع نمیشد حالا حالا ها کار داشتیم باهاش.
رامین جون اشتباه نشه سیلو فوق العادست ولی بهترین مدلش 6 سال کار کرده
من یه ماشین مدل 85 مثل 405 به سیلو خیلی تمیز مدل 81 کاملا ترجیح میدم چون کمتر کارکرده و ماشین به روزتری سوار میشم

kotlet110
24-09-2009, 15:35
ببخشید . کسی میدونه 206 تیپ 5 مدل 85 تمیز حدودا الان چنده؟

corey
24-09-2009, 15:48
فکر کنم قیمتی حدود 13 تومن داشته باشه

kotlet110
24-09-2009, 15:52
ببخشید یه سوال دیگه . بنظر شما آدم تیپ 5 همون 85 رو بگیره بهتره یا تیپ 2 صفر .

D r i v e r
24-09-2009, 17:51
ببخشید یه سوال دیگه . بنظر شما آدم تیپ 5 همون 85 رو بگیره بهتره یا تیپ 2 صفر .
به نظر من اگه یه تیپ 5 تر و تمیز و کم کارکرد بگیره ارزشش بیشتر از یه تیپ 2 هست
موتور 110 اسبی
کیسه هوا
abs
شیشه های برقی عقب
سیستم تهویه اتوماتیک
و...

djamin_662
24-09-2009, 17:59
تا سقف 35 ميليون تومان چی خوبه؟
اگه ميشه توضيح بديد لطفاً.
ا راستی اگه ميشه بگيد که مزدا 3 تيپ 3 دنده اتوماتيکه؟

S E V E N
24-09-2009, 19:19
سلام دوستان

کسی میدونه خوردرو گل تمیز که نهایتا 2 سال کارکرده باشه چقدراس ؟ $ ؟

corey
24-09-2009, 22:03
تا سقف 35 ميليون تومان چی خوبه؟
اگه ميشه توضيح بديد لطفاً.
ا راستی اگه ميشه بگيد که مزدا 3 تيپ 3 دنده اتوماتيکه؟

لطفا قوانین بخونید تا بسته به نیازهاتون بچه ها راهنمایی کنن
ولی در کل مزدا 3
مگان 2000
ماکسیما که البته یه ذره گرون تره
بهترین انتخاب ها تو این محدوده هستن

corey
24-09-2009, 22:05
سلام دوستان

کسی میدونه خوردرو گل تمیز که نهایتا 2 سال کارکرده باشه چقدراس ؟ $ ؟

راستش دقیق نمیدونم ولی فکر کنم قیمتش چیزی ما بین 14 تا 15 تومنباشه
کلا گل ماشین فوق العاده ای هست

Amin-Nasim
25-09-2009, 13:07
کسی نمی دونه پراید 78
یکسال بیمه
بدنه کامل رنگ
فنی سالم
چنده

amir.ghermezete
26-09-2009, 10:56
سلام.دوستان همگی خسته نباشید.میشه بگید هیوندای کوپه صفر قیمتش چند و کجا میتونم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟اپشن های مزدا3 چیه؟خیلی 4کرم
علی یارتون

D r i v e r
26-09-2009, 13:14
سلام.دوستان همگی خسته نباشید.میشه بگید هیوندای کوپه صفر قیمتش چند و کجا میتونم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟اپشن های مزدا3 چیه؟خیلی 4کرم
علی یارتون
سلام قیمتی معادل 40 میلیون 500 داره
این تاپیکی هست که میتونی در مورد مزذا 3 اطلاعات پیدا کنی :

:6:

SAEED_BARCELONA
28-09-2009, 21:42
سلام دوستان. یه سوال بزرگ:دی
فرق 206تیپ 2 معمولی با سفارشی چیه؟ خیلی برام مهمه. مرسی
از آشناهای سعید (corey) هستم هوامو داشته باشید!:دی

corey
28-09-2009, 23:01
از آشناهای سعید (corey) هستم هوامو داشته باشید!

جوابش ندین :دی

سعید جون صندلی های عقبش مثل تیپ 5 میمونه
تودوزی و رنگ کنسول وسط هم رنگ بدنه ماشین هست
آینه بغل هاش تنظیم برقی داره
فکر کنم ایر بگ هم دارن

D r i v e r
29-09-2009, 00:09
سلام دوستان. یه سوال بزرگ:دی
فرق 206تیپ 2 معمولی با سفارشی چیه؟ خیلی برام مهمه. مرسی
از آشناهای سعید (corey) هستم هوامو داشته باشید!:دی
درود
با اجازه آقا سعید :31:
این چیزیه که خود ایرانخودرو گفته :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:6:

SAEED_BARCELONA
29-09-2009, 13:30
مرسی
اینارو دیدمو آه کشیدم که واقعا اینا ارزش 1وخورده ای اختلاف رو داره؟!!!
آقا یه سوال دیگه. میشه سفارش داد روی تیپ 2 برامون ABS نصب کنن؟ همون ایرانخودروی لعنتی:دی این کارو بکنه. همچین معجزه ای امکان پذیر هست؟

farshad bugatti
29-09-2009, 14:41
آقا یه سوال دیگه. میشه سفارش داد روی تیپ 2 برامون ABS نصب کنن؟ بکنه. همچین معجزه ای امکان پذیر هست؟
بله میشه سفارش داد

mostafa0910
29-09-2009, 15:01
سلام
دوستان تا سقف 10 چی پیشنهاد میکنید؟
من یه ماشین میخوام که به درد جاده بخوره
نظر خودم 206 ولی میگن گازسوز نمیشه:41:

2299
29-09-2009, 15:17
سلام

سمند . 405 . گاز سوز میشن روآ مفتش گرونه پراید بدرد جاده نمیخوره دیگه میتسوبیشی لنسر فکر کنم تمیزشو بتونی گیر بیاری البته گاز سوز نیست . دوو سیلو دوو ریسر هم فکر کنم بتونی گیر بیاری :10:

farshad bugatti
29-09-2009, 21:51
سلام
دوو اسپرو تمیزشو مدل 93 یا 94 هم پیدا کنی خوبه
و البته به قول دوستمون میتونی با 10 میلیون سیلو تمیز هم بخری البته در مورد روآ هم کمی کم لطفی میکنن اونقدر ها هم بد نیست چون ایشون به خاطر مسافرت میخوان روا خودش مناسبه البته دوگانه نباشه.

IMPost
02-10-2009, 15:05
سلام من میخوام یه mk1 بگیرم نقره ای میگه 3200 گرونه؟ توش خیلی تمیزه بیرونش هم همینطور یه خط نداره ولی فکر میکنم رنگ زده ولی میگه نه کولر گذاشته موتور هم 92 حالا میخواستم بدونم این چیه پشت در کاپوتش میگه پیش هر تعمیرکاری برده نفهمیده چیه 2.این موتور 92 هست؟ مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... cftfog.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsannet9003
02-10-2009, 16:04
سلام
یچه ها ما می خوایم یه ماشین بخزیم ولی بین پارس 16 سوپاپ و پارس اوتوماتیک و سمند سورن گیر کردیم از نظر شما کدوم یکی بهتر هسن راستی من پدرم چانباز است و دست چپش قتع هست واسه همین پارس اتوماتیک هم یکی از انتخاب هام هست.به نظر شما کذوم یکی بهتر و با کیفیت تر هست من که خیلی داخل این 3 تا گیر کردم
ممنون میشم کمک کنید

D r i v e r
02-10-2009, 16:34
دوو اسپرو تمیزشو مدل 93 یا 94 هم پیدا کنی خوبه
و البته به قول دوستمون میتونی با 10 میلیون سیلو تمیز هم بخری البته در مورد روآ هم کمی کم لطفی میکنن اونقدر ها هم بد نیست چون ایشون به خاطر مسافرت میخوان روا خودش مناسبه البته دوگانه نباشه.
دوو با 8 اسپرو با 8 تومنش هم میشه تمیزشو گیر آورد
10 زیاده!
نظر من روی 405 و سمند هست
قطعات فراوون ، ایمنی نسبتا خوب و خیلی چیز های دیگه
لنسر هم میتونه یکی از گزینه ها باشه :46:

farshad bugatti
02-10-2009, 16:36
سلام
یچه ها ما می خوایم یه ماشین بخزیم ولی بین پارس 16 سوپاپ و پارس اوتوماتیک و سمند سورن گیر کردیم از نظر شما کدوم یکی بهتر هسن راستی من پدرم چانباز است و دست چپش قتع هست واسه همین پارس اتوماتیک هم یکی از انتخاب هام هست.به نظر شما کذوم یکی بهتر و با کیفیت تر هست من که خیلی داخل این 3 تا گیر کردم
ممنون میشم کمک کنید
با شرایط پدرتون فکر کنم همون پارس اتوماتیک بخرین خوبه.
یا میتونید sd تیپ v9 بخرین که اتوماتیکه

2299
02-10-2009, 16:48
سلام
ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز اینجا بخش مشاوره نیست لطفا داخل بخش مشاوره بپرسید:46:
اگه بین همینا باشه با توجه به وضع پدرتون پارس اتوماتیک ولی هیوندا ورنا پروتون ویرا دنده اتوماتیک هم فکر کنم باشه مطمعن نیستم اصلا :46:

bleu2u4u
02-10-2009, 21:13
کمترین قیمتی که الان یاریس و مگان (1600 ساخت داخل) و اوانته و ورنا ( همگی دست دوم) توی بازار دارن چقدره؟

ferdfe
02-10-2009, 21:17
قيمت صفر ريو و ال 90 چنده !!!!

و به نظر شما كدومشون بهتره !!

D r i v e r
02-10-2009, 23:17
قيمت صفر ريو و ال 90 چنده !!!!

و به نظر شما كدومشون بهتره !!
تندر 90 فول : حدود 15 میلیون و 300 هزار تومن
ریو : 13 میلیون و 800
قیمت ها از سایت اتو کاپری گرفته شده
--------------------------------------------------
درسته که تندر 90 حدود 1 میلیون و 500 گرون تر هست (به خاطر بعضی مسایل.....) ولی واقعا از ریو سر تر هست
موتور کم مصرف که هردو دارن
شتاب خوب که هردو دارن
ایمنی که تندر 90 با داشتن 2 کیسه هوا بهتره
ترمز abs که تندر داره
کامپیوتر سفری و....
تندر 90 به نظر من بهتره :46:

ehsannet9003
03-10-2009, 12:01
سلام دوستان :
میشه یکی تفاوتهای پژوپارس 16 سوپاپ با پژو پارس اتوماتیک رو واسه ما بگه و بی زحمت بگید کدومش بیشتر می صرفه؟؟

farshad bugatti
03-10-2009, 13:18
سلام دوستان :
میشه یکی تفاوتهای پژوپارس 16 سوپاپ با پژو پارس اتوماتیک رو واسه ما بگه و بی زحمت بگید کدومش بیشتر می صرفه؟؟
منظورتون از 16 سوپاپ اگه elx هستش با ید بگم که پارس اتوماتیک از اون واسه شما بهتره.

D r i v e r
03-10-2009, 13:48
سلام دوستان :
موتور یکی همون موتور xu7jp4 و دیگری tu5 هست
پارس elx : صندلی های برقی - کامپیوتر سفری - ترمز abs و چرخهای دیسکی عقب - شتاب خوب(11 ثانیه حدودا که 10.7 اعلام شده فکر کنم، نه از طرف ایران خودرو) ، سنسور خطر عقب و چند تا امکانات دیگه مثل رینگ اسپرت آلمینیومی و .....
ولی فکر کنم اتوماتیکش اینا رو نداشته باشه و اینکه شتابش هم زیاد تعریفی نداشته باشه :46:
اگه صفرش رو بگیرین موقع فروش احتمالا با افت قیمت زیادی مواجه بشه و به نظر شخصی خودم خرید صفرش عاقلانه نیست
--------------------------------------------
یه سوال اگه جسارت نیست؟؟
من از قوانین واردات خودرو خبر ندارم
ولی جانباز بودن پدرتون در اون حد حساب نمیشه که یه خودرو درست و حسابی وارد کنین؟؟(از نظر درصد میگم )
اینطوری خیلی بهتره :11:

منظورتون از 16 سوپاپ اگه elx هستش با ید بگم که پارس اتوماتیک از اون واسه شما بهتره.
حالا چرا با این همه تاکید؟؟ بهتر نیست هر 2 ماشین رو شرح کرد تا انتخاب با خود خریدار باشه؟

ehsannet9003
04-10-2009, 15:04
موتور یکی همون موتور xu7jp4 و دیگری tu5 هست
پارس elx : صندلی های برقی - کامپیوتر سفری - ترمز abs و چرخهای دیسکی عقب - شتاب خوب(11 ثانیه حدودا که 10.7 اعلام شده فکر کنم، نه از طرف ایران خودرو) ، سنسور خطر عقب و چند تا امکانات دیگه مثل رینگ اسپرت آلمینیومی و .....
ولی فکر کنم اتوماتیکش اینا رو نداشته باشه و اینکه شتابش هم زیاد تعریفی نداشته باشه :46:
نمیشه اتوماتیک سافارشی رو خرید که این ها رو هم داشته باشه؟؟؟؟
اگه صفرش رو بگیرین موقع فروش احتمالا با افت قیمت زیادی مواجه بشه و به نظر شخصی خودم خرید صفرش عاقلانه نیست
اره این رو با شما موافقم .ولی اجبار نیست که ماشین اتوماتیک باشه پدر من 20 ساله داره با دنده رانندگی میکنه.ولی دوست داره اتوماتیک ولی با تجهیزات باشه
یه سوال اگه جسارت نیست؟؟
نه بابا چه جسارتی
من از قوانین واردات خودرو خبر ندارم
ولی جانباز بودن پدرتون در اون حد حساب نمیشه که یه خودرو درست و حسابی وارد کنین؟؟(از نظر درصد میگم )
اینطوری خیلی بهتره :11:
چرا پدر من جانباز 50% هست و اگه این قانون وجود داشت می تونست بیاره.ولی این قانون فقط واسه 1 هفته بود و سری لغوش کردن ((یه جورهای میشه کفت فقط واسه تهرانی ها بود که سری ماشین رو وارد کردند و بعد هم لغوش کردن))اگه بود ما هم حتما یه سانتافه می خریدیم بابام همیشه تو روحیاش به سر میبره.:41:

و یه چیز دیگه ما ماشینمان سمند82 هست و بابام هم ازش راضی هست .ولی میگن پژو پارسها از لحاظ کیفیت به خوبی سمند ها نیست راسته به نظر شما؟؟؟و وخصوصا اتوماتیکش؟؟؟؟؟؟

حالا چرا با این همه تاکید؟؟ بهتر نیست هر 2 ماشین رو شرح کرد تا انتخاب با خود خریدار باشه؟
اره راست میگه من فعلا نماینده بابام هستم:31:

D r i v e r
04-10-2009, 15:32
اره راست میگه من فعلا نماینده بابام هستم:31:
اگه از نظر فنی بخوای حساب کنی پارس های اتوماتیک نباید بد باشن
به خاطر موتور tu5 و گیربکس al4
یعنی از نظر موتور و گیربکس خیالتون باید تا حدودی راحت باشه
از نظر کیفیت ساخت داخلمن که پارس سال رو دیدم اصلا به دلم ننشست
یه جورایی قطعات پلاستیکی که توش استفاده شده بود خیلی چیپ به نظر میرسید
در مورد اتوماتیک سفارشی چیزی نمیدونم
ولی اگه هم نباشه مرکز آپشن های ایرانخودرو این کار رو براتون انجام میده
در مورد اون قانون هم مطمئنی که اینطوری شده؟؟
چون یه تبعیز(املاش رو بلد نیستم :دي) خیلی بزرگ محصوب میشه

ehsannet9003
04-10-2009, 22:41
اگه از نظر فنی بخوای حساب کنی پارس های اتوماتیک نباید بد باشن
به خاطر موتور tu5 و گیربکس al4
یعنی از نظر موتور و گیربکس خیالتون باید تا حدودی راحت باشه
از نظر کیفیت ساخت داخلمن که پارس سال رو دیدم اصلا به دلم ننشست
یه جورایی قطعات پلاستیکی که توش استفاده شده بود خیلی چیپ به نظر میرسید
در مورد اتوماتیک سفارشی چیزی نمیدونم
ولی اگه هم نباشه مرکز آپشن های ایرانخودرو این کار رو براتون انجام میده
در مورد اون قانون هم مطمئنی که اینطوری شده؟؟
چون یه تبعیز(املاش رو بلد نیستم :دي) خیلی بزرگ محصوب میشه

راستش رو بخوای بابا ما خیلی داخل این ماشین ها گیچ شدیم که چه بخریم ؟؟بعد شما از وضعیت دنده خبر ندارید که چه جور هست یعنی فقط اتوماتیک هست یا دستی هم داره؟؟و یک کلام اگه خدتون بودید کدوم رو انتخاب می کردید؟؟البته نظر ما روی سمند سورن هم هست///
در مورد قانون هم مطمئن هستم چون حتی خیلی از جانبازها وارد کرده بودند ولی داخل گمرک بهشون گیر داده بودند که قانون لغو شده و ماشینها رو دستشون مونده بود...
فکر کنم الان تصویب شده که فقط جانبازهای 70% می تونن وارد کنند///

D r i v e r
05-10-2009, 00:24
راستش رو بخوای بابا ما خیلی داخل این ماشین ها گیچ شدیم که چه بخریم ؟؟بعد شما از وضعیت دنده خبر ندارید که چه جور هست یعنی فقط اتوماتیک هست یا دستی هم داره؟؟و یک کلام اگه خدتون بودید کدوم رو انتخاب می کردید؟؟البته نظر ما روی سمند سورن هم هست///
در مورد قانون هم مطمئن هستم چون حتی خیلی از جانبازها وارد کرده بودند ولی داخل گمرک بهشون گیر داده بودند که قانون لغو شده و ماشینها رو دستشون مونده بود...
فکر کنم الان تصویب شده که فقط جانبازهای 70% می تونن وارد کنند///
چون میگین پدرتون جانباز هست من پارس اتوماتیک رو انتخاب میکردم
یا هر ماشین اتوماتیک دیگه ای رو
ولی از طرفی هم میگین که سالهاست بدون مشکلی با ماشین های دنده ای رانندگی کردن پس از اون نظر هم مشکلی نیست
تمام این ها به این برمیگرده که پدرتون با کدوم از این ماشین ها راحت تره(خیلی مهمه) و این نشون میده که قاعدتا باید رانندگی با ماشین اتوماتیک براشون راحت تر باشه و با خیال آسوده تری رانندگی کنن
=================
دنده هم تیپ ترونیک داره و از این نظر مشکلی نیست
حتی حالت اسپرت و لغزنده رو هم داره با توجه به شرایط
این گیربکس و موتور همون هایی هستن که روی تیپ 6 هم سوار میشن
===============
ببخشید اینو هم میگم
گفتین که دست چپ پدرتون قطع شده
به همین خاطر فکر نکنم از نظر تعویض دنده زیاد به مشکل بر بخورن درسته؟
من باشم یه خورده صبر میکنم تا تکلیف سمند tu5 سفارش هم مشخص بشه :11:
ببخشید اگه قاطی پاتی حرف زدم

t82655
05-10-2009, 10:20
سلام دوستان من يه ال90 اي يك سي پي+اس پي پارس خودروئي مدل ديماه 87 با تقريباً 22000 كاركرد دارم ، اولاً مي‌خواستم ببينم الان چقدر مي‌تونم بفروشمش و دوم اينك به نظر شما بهترين خوروئي كه مي‌تونم توهمين سري قيمت يا يه كم بالاتر بخرم چيه ؟

ehsannet9003
05-10-2009, 10:39
چون میگین پدرتون جانباز هست من پارس اتوماتیک رو انتخاب میکردم
یا هر ماشین اتوماتیک دیگه ای رو
ولی از طرفی هم میگین که سالهاست بدون مشکلی با ماشین های دنده ای رانندگی کردن پس از اون نظر هم مشکلی نیست
تمام این ها به این برمیگرده که پدرتون با کدوم از این ماشین ها راحت تره(خیلی مهمه) و این نشون میده که قاعدتا باید رانندگی با ماشین اتوماتیک براشون راحت تر باشه و با خیال آسوده تری رانندگی کنن
=================
دنده هم تیپ ترونیک داره و از این نظر مشکلی نیست
حتی حالت اسپرت و لغزنده رو هم داره با توجه به شرایط
این گیربکس و موتور همون هایی هستن که روی تیپ 6 هم سوار میشن
===============
ببخشید اینو هم میگم
گفتین که دست چپ پدرتون قطع شده
به همین خاطر فکر نکنم از نظر تعویض دنده زیاد به مشکل بر بخورن درسته؟
من باشم یه خورده صبر میکنم تا تکلیف سمند tu5 سفارش هم مشخص بشه :11:
ببخشید اگه قاطی پاتی حرف زدم
نه زیاد خیلی راحت تر ازون که فکر می کنید دنده رو عوض میکنه//ولی در راهای کوهستانی یه خورده موشکل داره اما خیلی کم چون نمیشه فرمون رو رها کرد و دنده را عوض کنی//پدر من اصلا احل یباش روندن هم نیست همیشه سرعت نرمالش 120هست بالاتر زباد میره ولی پایین تر اصلا.داخل راهای کوهستانی هم عقیده داره که باید ماشین شتاب داشته باشه تا هم سبقت رو راحت گرفت . و هم بادنده مناسب بالا رفت(نه دنده سنگین)

و از لحاظ دنده شما حتم دارید که تیپ ترونیک داره؟؟چون به من گفتند نداره و فقط دنده 2و3 رو میشه دستی زذ.

D r i v e r
05-10-2009, 12:06
نه زیاد خیلی راحت تر ازون که فکر می کنید دنده رو عوض میکنه//ولی در راهای کوهستانی یه خورده موشکل داره اما خیلی کم چون نمیشه فرمون رو رها کرد و دنده را عوض کنی//پدر من اصلا احل یباش روندن هم نیست همیشه سرعت نرمالش 120هست بالاتر زباد میره ولی پایین تر اصلا.داخل راهای کوهستانی هم عقیده داره که باید ماشین شتاب داشته باشه تا هم سبقت رو راحت گرفت . و هم بادنده مناسب بالا رفت(نه دنده سنگین)

و از لحاظ دنده شما حتم دارید که تیپ ترونیک داره؟؟چون به من گفتند نداره و فقط دنده 2و3 رو میشه دستی زذ.

ببین تا جایی که من میدونم و اعلام شده این گیربکس همون گیربکس al4 هست که روی 206 های اتوماتیک سوار میشن
206 ها اتوماتیک هم تیپ ترونیک دارن
بازم میرم میپرسم و میگردم ولی خودم مطمئنم که تیپ ترونیک داره :11:

poria_mc
05-10-2009, 13:50
پارس اتومات اینجور که صحبتش هست با دو نوع گیربکس عرضه میشه! یکی al4 معمولی و یکی هم al4 تیپ ترونیک! این رو من از روی کاتالوگ اتوماتیک که فعلا فقط واسه مسئول نمایندگی ها فرستاده شده! اگه خواستید بگید براتون آپ کنم!

2299
05-10-2009, 14:09
پارس اتومات اینجور که صحبتش هست با دو نوع گیربکس عرضه میشه! یکی al4 معمولی و یکی هم al4 تیپ ترونیک! این رو من از روی کاتالوگ اتوماتیک که فعلا فقط واسه مسئول نمایندگی ها فرستاده شده! اگه خواستید بگید براتون آپ کنم!

نیکی و پرسش بزار عزیزم خوب :46: بعد تا وقتی تیپ ترونیک هست کسی سمت معمولی هم میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]