PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ساخت مجله کامپیوتری

Bad_Sector
26-01-2008, 00:29
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز .
چند تا سوال داشتم اگه کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه .
من و چندتا از دوستامون می خوایم برا دانشگاه یه ماهنامه 50 صفحه ای درباره کامپیوتر درست کنیم حالا سوالات من از شما :
1. از چه برنامه ای برای صفحه بندی مجله استفاده کنیم؟
2. به نظر شما این 50 صفحه رو چطور پرش کنیم؟
3. از چه مطالبی استفاده کنیم ، حالا اینا رو از کجا بیاریم؟
4. به نظر شما صفحه بندیش چطوری باشه یعنی صفحه اولش چی باشه ، صفحه دومش چی باشه ، الی آخر .
5. کسی از دوستان تا حالا مجله ، روزنامه و ... طراح کرده ، اگه هست راهنمایی کنه چون واقعا گیر کردیم .
با تشکر

amin20
26-01-2008, 15:49
سلام .من هم همین سوالات رو یک ماه پیش داشتم.و دقیقا مثل شما میخوام برای دانشگاه نشره تهیه کنم.
برای صفحه آرایی از indesign cs3 me استفاده کن.بهتره که مقالات رو خودتون و دانشجو ها بنویسن یا مقالات آماده اینترنتی رو تغییر بدید و به اسم خودتون چاپ کنید.
اولش صفحه یک باشه دومش صفحه دو!
ایمیلتون رو بدید تا بیشتر و بهتر به هم کمک کنیم و با هم پیش بریم.اگه در سایت کلوب هم عضو هستید کلوب آیدی تون رو بدید.
اینجا ها هم حتما سر بزنید دوستانی هستند که به من و شما کمک میکنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:10:

Bad_Sector
27-01-2008, 01:07
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز .
بابت جوابت و راهنمایت (مخصوصا اولش صفحه یک باشه دومش صفحه دو!) ازت خیلی تشکر میکنم .
اگه شما هم نشریه دانشجویی دارید یه نسخه PDF اش رو بزار تا منم استفاده کنم و با پیکر بندی اش آشنا بشم .
ما امروز با یه انتشاراتی که آشنامون قرارداد بستیم و جلدش رو هم یکی از بچه ها طراحی کرده انشا الله هر وقت آماده شد یه نسخه ازش رو میزارم تا شما هم نظرتون رو بدید .
Email : Jowshany@yahoo.com
مرسی

amin20
27-01-2008, 13:18
سلام.خواهش میکنم.
گفتم که من هم دقیقا مثل شمام .فقط یک ماه زودتر از شما شروع کردم.هنوز نشریه نداریم (اندر خم یک کوچه ایم!)
حتما یه نسخه بزارید که خیلی لازمم میشه.
من در حال حاضر دارم آموزش ایندیزاین رو میبینم.و چون indesign cs2 دارم و فارسی نمینویسه ،دنبال cs3 me هستم.مطالبم تقریبا آماده هستند.ولی جلد و فهرست و اینکه کدوم مطلب چه صفحه ای قرار بگیره هنوز نامشخصه.بیشتر مشکلم روی layout و فرم بندی مجله هست.البته با خوندن تمام مباحث مربوط به صفحه آرایی در این انجمن و انجمن مجید آنلاین تا حدودی اومدم توی باغ!
ببین دوست عزیز من میخوام با هم حرف بزنیم .در قالب این فروم نمیشه حرف زد و وقتمون تلف میشه .ایمیل هم همینطوره مگر اینکه تو مسنجر باشی و یه ساعت رو مشخص کنی که بتونیم با هم راحت حرف بزنیم .سایت کلوب هم سیستم چت داره و فوق العاده خوبه .اینم دعوتنامه کلوب :

پروفایل من در کلوب:

در ضمن بهتره بحث رو در اینجا ادامه بدیم که بقیه دوستان هم هستن و من ه م درام یه نمونه کار قرار میدم و ...:

منتظرم ها.منتظرم.