PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوگاتی اسپایدر

B O L O T
25-01-2008, 18:20
کمپانی بوگاتی سازنده سریع ترین ، قوی ترین و پر شتاب ترین خودروی جهان یعنی ویرون اعلام کرد : که برای سال آینده مدل تارگا یا اسپایدر ( با سقف جمع شونده ) این خودرو را تولید خواهد کرد .

این خودرو خارق العاده با همان خصوصیات خودرو سقف فلزی ( هارد تاپ ) عرضه می شود و فرصت جدیدی است برای کسانیکه در خرید ویرون ناکام مانده اند . بوگاتی 400 دستگاه موتور 16 سیلندر برای ویرون ساخت اما قرار است فقط 300 دستگاه ویرون سقف فلزی ساخته شود بنابر این تولید ویرون تارگا می تواند بخش عمده ای از این موتورها را به کار گیرد . نکته جالب در مورد بوگاتی ویرون تارگا این است که این خودرو با محدود کننده سرعت ساخته خواهد شد و نهایتا 340 کیلومتر بر ساعت سرعت خواهد گرفت .

Rjoun
27-01-2008, 19:17
بوگاتي ويرون مدل فعلي يك اعجوبه صنعت خودرو سازي هستش.
و اگه توي مسير صاف شتاب بگيره از گلوله در حال شليك هم پيشي ميگيره!:18:
اگه شما عشق اين ماشين باشيد قطعا اين صحنه روحتون رو آزار ميده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B O L O T
27-01-2008, 19:55
اگه شما عشق اين ماشين باشيد قطعا اين صحنه روحتون رو آزار ميده:
من عاشق همین جوریش هم هستم

hshzm
19-03-2010, 11:17
به نظر من که فوقالعاده ست

rami_hemi
20-03-2010, 14:59
شدیدا در مورد این ماشین اغراق شده
یعنی شما اون رو با گلوله در حال شلیک مقایسه میکنید ولی متاسفانه این ماشین و هیچ وسیله ای شتاب یک مرمی رو نمیتواند داشته باشد .یک مرمی در عرض 1-2 ثانیه به سرعت ترانس سونیک میرسد در حالی که ویرون سرعت نهایی در حدود 1/3 سرعت سوت رو داره.
میبخشید یه کم مسایل فنی رو جلو کشیدم ولی یک دلیل اینم که محدود کننده سرعت داره اینه که با متحرک بودن سقف اتصالات سقف تو سرعتهای بالا توان نگهداری سقف رو ندارن و اگه سقف هم باز باشه به حالت آیرودینامیکی ماشین اشکال وارد میشه و مقاوت بدنه بیشتر میشه و حتی ممکنه موجب آسیب دیدن سرنشین هم بشه.

grand theft auto
22-03-2010, 22:34
این حرفی که زدید رو اگه در مورد آمریکن ایگل(رکورد دار سرعت دریاچه نک با سرعت بیش از صوت)زده بودید درست بود اما ویرون نه.
امان از شایعه پراکنی مردم ایران:31:

AmiRreZA_RAcEr
23-03-2010, 00:47
عکس ازش نیست ؟

farshad bugatti
27-03-2010, 17:22
عکس ازش نیست ؟